PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Yunus Emre SEYHAN
03.11.2009, 22:06
Büyük ihtimalle bu maçtan sonra Mustafa Denizli ile yollar ayrılır. Ya da bu işlem cumartesi gününe kalır :D

.....
Bu mac ölcü degildir bizim mac icin.

Bjk bu aksam oldukca eksik bir kadroyla oynuyor,bizim macta geri döneceklerdir.

Yine de kazanmaya daha yakin oldugumuzu düsünüyorum.

farketmez abi. Bak hiç bu kadar iddalı olduğumu bilmiyorum. gs maçında inandım hemde çok inandım ama olmadı.

lakin bjk maçı sadece inanç değil. Herşey içinde rahat alacaz bu maçı Allahın izniyle.

Cafer Bulur
Bu ülkede bünyamin gezer en begendigim hakemdir,bjk macini da onun yönetmesini istiyorum.

Yildirimlar,abitoglu vs. ile isimiz zor olur,verilmezler ayri bir konu.

asimetrik
03.11.2009, 22:09
Bence Ernst bjk nin en önemli oyuncusu. Geçen sene de Yusuf filan değil Ernst değiştirdi bjk yi.

.....
03.11.2009, 22:11
Geçen sene kupa maçı dün gibi aklımda. bjk ye 2-1 kaybettiğimiz maç.

O maçı hiç unutamıyorum varya. Biz oynadık onlar almıştı.

Bu sefer öyle olmayacak ama. Allahın izniyle biz alacaz.

bordo61
03.11.2009, 22:17
Beyler kombine satışlarından haberi olan var mı ?

Hala devam ediyor mu

asimetrik
03.11.2009, 22:22
Bu bjk nin sağ tarafını biz de böyle değerlendirmeliyiz, belki Ferhat-Gabriç daha iyi olur.

gerenimo
03.11.2009, 22:23
en ufak preste panik yapıyor dağılıyorlar. biz büyük bir hata yapmazsak bjk gol atamaz bize.

Kubilay ŞAHİN
03.11.2009, 22:29
Beşiktaş Bize Karşı Böyle bir Oyun Segileyeceğini Sanmıyorum..

Kendi Evindesin, Çift Forvetsin, Hemde 1 Gol Yemişsin Geriye Çekiliyorsun..

.....
03.11.2009, 22:31
Bjk bize karşı oyun filan sergileyemiyecek. ;)

Fatih
03.11.2009, 22:32
Bu ülkede bünyamin gezer en begendigim hakemdir,bjk macini da onun yönetmesini istiyorum.

Yildirimlar,abitoglu vs. ile isimiz zor olur,verilmezler ayri bir konu.
Ali Sami Yen'de Lincoln'ün köşe direğiyle yaptığı gitar şova göz yuman Gezer mi?Bunların hepsi eyyamcı hiçbirine güvenmiyorum.Cüneyt Çakır olur diye tahmin ediyorum.

.....
03.11.2009, 22:33
Keşke hakemsiz oynansa o zaman daha düzgün bir mücadele olur. Bende hiçbirisine zerre güvenmiyorum.

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 22:33
Biz bu bjkden gol yemeyiz ilerde hiç yoklar..

İlk 15 dk şaşkınlık geçirdiler ama ilk yarının sonlarına doğru düzeldiler defansları sağlam..

Hüseyin İlkin
03.11.2009, 22:34
Bence Ernst bjk nin en önemli oyuncusu. Geçen sene de Yusuf filan değil Ernst değiştirdi bjk yi.

Bence de.

Ernst ve diğerleri diye gidiyorlar.

Kubilay ŞAHİN
03.11.2009, 22:35
Bjk bize karşı oyun filan sergileyemiyecek. ;)

Başiktaş'ın Açıklamalarıda Wolsburg İçin Böyleydi.. Daha İlk Dakkalardan Golü Yediler.. Demekki Büyük Konuşmamak Lazım;):)

Cafer Bulur
03.11.2009, 22:36
Ali Sami Yen'de Lincoln'ün köşe direğiyle yaptığı gitar şova göz yuman Gezer mi?Bunların hepsi eyyamcı hiçbirine güvenmiyorum.Cüneyt Çakır olur diye tahmin ediyorum.
Her hakem hata yapar,gezer de o macta hatalar yapmistir.

Diger hakemler bana inandirici gelmiyor,gezer i ise samimi buluyorum.

Cüneyt cakirin bu maca verilecegini sanmiyorum,en son ic saha macimizi o yönetmisti cünkü.

bekir61
03.11.2009, 22:36
besiktasin taraftarina ne oldu tezahürat sifir

herkez ayri telden caliyor

carsi out (cilginlar,trabzonlu gencler,farozlular,1461meydan,vakfikebirliler...) in :D

sanatik
03.11.2009, 22:46
Wolfsburg büyük takim olarak görmüyorlardi ama bir tane yediler ilk yarida.

Bu hafta bizim ile oynayacaklari macdan önce aciklamalari bekliyorum bakalim nele cikacak ortaya.

Bu macdan sonra (yenileceklerini bilerek cumartesinden beri federasyona yüklenmisler) suc federasyonda, umarim bu maci kazanirda bjk ya yeni bir teknik direktör nasip olur, mustafa denizlide bu sefer irak filan gider :)

asimetrik
03.11.2009, 22:48
Almanlar disiplinli ve çalışkanlar. Bjk'ye göre çok daha fazla yardımlaşma var. Savunmayı 11 kişi ile yapıyorlar. Defansta da adam paylaşımı neredeyse kusursuz. Bizim defans bu kadar disiplinli olamaz. Kendi adıma bir daha gördüm ki çağımızın futbolunda teknik kadar mücadele gücü ve displinde önemli. Günümüz futbolunda artisliğe yer yok..
Bu arada bjk nin sağ tarafı mı kötü rakibi mi kendi sol kanadını çok iyi kullanıyor. Devamlı oradan oynuyorlar.

Cafer Bulur
03.11.2009, 22:52
Almanlar disiplinli ve çalışkanlar. Bjk'ye göre çok daha fazla yardımlaşma var. Savunmayı 11 kişi ile yapıyorlar. Defansta da adam paylaşımı neredeyse kusursuz. Bizim defans bu kadar disiplinli olamaz. Kendi adıma bir daha gördüm ki çağımızın futbolunda teknik kadar mücadele gücü ve displinde önemli. Günümüz futbolunda artisliğe yer yok..
Bu arada bjk nin sağ tarafı mı kötü rakibi mi kendi sol kanadını çok iyi kullanıyor. Devamlı oradan oynuyorlar.
Evet,kabul edelim ki biz wolfsburg kadar güclü bir takim degiliz.

Yine de bjk yi yenecek gücümüz var ve bunu sonuna kadar zorlamaliyiz.

Bu haftada galip gelemezsek insanlarin zihninde Trabzonspor ne zaman derbi kazanacak sorusu sabitlenir.

sanatik
03.11.2009, 22:57
Maci izlemiyorum wolfburg ne kadar iyi kötü bilemem ama aklima bir soru takildi. Gecen senki wolfsburg (simdi schalke04 ün antrenörü felix magath) ile bu seneki arasindaki fark varmi ?

Wolfsburg gibi ilk defa sampiyon olmus bir takima sizi büyük takim yerine koymuyor mentalitesi zaten bizim ligimize ait bir düsünce ve davranisdir sanirim.

Umarim ligimizin en büyügü bjk ya gercek gücünü gösterirde bizde biraz daha umultaniriz bu sezon icin. Gercekden cok kritik bir mac olacak. 3 puan bizim olmali.

Cafer Bulur
03.11.2009, 22:59
Maci izlemiyorum wolfburg ne kadar iyi kötü bilemem ama aklima bir soru takildi. Gecen senki wolfsburg (simdi schalke04 ün antrenörü felix magath) ile bu seneki arasindaki fark varmi ?

Wolfsburg gibi ilk defa sampiyon olmus bir takima sizi büyük takim yerine koymuyor mentalitesi zaten bizim ligimize ait bir düsünce ve davranisdir sanirim.

Umarim ligimizin en büyügü bjk ya gercek gücünü gösterirde bizde biraz daha umultaniriz bu sezon icin. Gercekden cok kritik bir mac olacak. 3 puan bizim olmali.
Evet, gecen sezonki takimlari su anki hemen hemen ayni.

Sadece savunmadan zaccardo gitti ve yeni olarak da karim ziani,thomas kahlenberg ve martins geldi.

Fatih Özkan
03.11.2009, 23:11
BJK'yi 3-2 yendiğimiz maçı izledim de...
Kadromuz o zamankinden çok daha iyi...
Yenmek hiç de zor değil!
İstemek yeterli...
Ve doğru kadro ile çıkmak tabi...

Fatih Özkan
03.11.2009, 23:14
BJK'nin son durumu ne arkadaşlar ?
Nasıl oynuyorlar ?

mAz
03.11.2009, 23:14
Denizli ile cimnastik'in yollarını cumartesi akşamı ayıracağız.

Nurbanu
03.11.2009, 23:16
herşeyden o kadar uzak kaldım ki... bu aralar takip edemiyorum Trabzonsporu :S ALLAH'tan sınıflarımda bejekeli öğrenciler var da hatırlatıyorlar hocam bu hafta maçımız var diye :D

sanatik
03.11.2009, 23:18
Evet, gecen sezonki takimlari su anki hemen hemen ayni.

Sadece savunmadan zaccardo gitti ve yeni olarak da karim ziani,thomas kahlenberg ve martins geldi.

cok sagol.

dahada güclendiler o zaman. Sampiyonlar ligi icin zaten gerekliydi bu güclenme ama pekde ünlü isim yok gibi aralarinda. Mustafa Denizlide tv dan tanidigi isimlere göre "büyük takim" ünvani veriyor olmasin :)

Muhammed
03.11.2009, 23:27
herşeyden o kadar uzak kaldım ki... bu aralar takip edemiyorum Trabzonsporu :S ALLAH'tan sınıflarımda bejekeli öğrenciler var da hatırlatıyorlar hocam bu hafta maçımız var diye :D

Hoca oldun ha demek. Darısı başıma 5 yıl sonra hemde aynı branşta:D

Kubilay ŞAHİN
03.11.2009, 23:27
Baskı, 3. gol ve Alkışlar.. Bumudur Takım tutmak..

Sefa
03.11.2009, 23:28
Nihahahaha(şeytani gülüş) :D

albatros
03.11.2009, 23:35
yeeteeeer yıldırım demirören yeeteeeer :)
derbiyi heyecanla bekliyorum.

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 23:37
İşte bu çok iyi oldu haftasonunu bekle beşiktaş Trabzona geliyosun:D

Hüdai Pervaneli
03.11.2009, 23:40
Yorgun gelicekler Guzel olucak hafta sonu

sanatik
03.11.2009, 23:40
SUCLU Federasyon. Büyük takim bile degildi wolfsburg. Ne oldu denizli ?

Neyse zaten olacagi buydu, macdan önce hesabi kesdi birine, haydi trabzonum simdi sira sende ...

oguzkoc
03.11.2009, 23:42
sıfır futbol yaa sıfır... haftalardır sıfır futbol... ah beşiktaş gelir bize patlarsın bize oynayacağın tutar senin şimdi yaa...

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 23:42
Eğer bu takımı bu halde yenemezsek çok yazık olur..

sethfilo
03.11.2009, 23:44
Teknik direktörümüzün abuk sabuk işlere kalkışmadığı sürece sezonun en rahat galibiyetini alabileceğimiz maç olarak görüyorum.
Sadece sabır ve biraz sert futbol. Ve birde bu kadar ağır defansa Alanzinho takıntısından vazgeçerse BJK'ye çok ağır bir hezimet tattırmak kaçınılmaz olur.

E. Cumur61
03.11.2009, 23:45
Iyi olmadi aslinda kaybetmeleri bizim maca daha da asilacaklar ve denizli'nin bu son sansi bence

Kubilay ŞAHİN
03.11.2009, 23:46
İçimden Bir His Beşiktaş Maçı Sandığımız Kadar Güzel Geçmeyecek Diyor..

Artık kolay Olmayacak..

yorumsuz6117
03.11.2009, 23:48
İki hocanında son maçı olabilir..:)

Mustafa Ayazoğlu
03.11.2009, 23:55
Beşiktaş'ın 8. gününde 3. maçı olacak. Son 20 dk resmen sahada yürüdüler. Trabzonspor ise 15. gününde 2.maçına çıkacak.
Avni Akerde sabırlı olursak maçı son dk rahat kopartabiliriz.

Tek forvet başlamalı. Orta sahada rakip ile iyi mücadele etmeliyiz. 60. dk sonra çift forvet

İlk 60 Dk

Slvya
Tayfun, Song, Egemen, Cale
Serkan, Ceyhun, Selçuk, Colman, Gabric
Umut veya Gökhan (Performansı iyi olan ile başlamalı)

Serkan yerine 2. forvet girer. Gabric yerine Alanzinho

Yunus Emre AYAZ
03.11.2009, 23:57
Gel cumartesİ geeelllllll !

tuğba61
Biz iyi top oynamıyoruz ama bjkde bizden üstün sayılmaz. İlginç bi maç olucak umarım alırız. :)

yorumsuz6117
Erken gol bulursak bu maçı farklı alabiliriz ben 3-0 kazanacağımızı düşünüyorum maçı..

metinbay61
03.11.2009, 23:59
beşiktaş mustafa denizliyi yollamaz ancak denizli istifa ederse o zaman gider...ama bizde öyle değil hoca istifa etsede ki etmez bizimkiler yolladı demektir...

beşiktaş maçı istanbulda olsaydı çok daha rahat olurdum çünkü bizde takımı çözecek adam yok şu an...bi yattara var onunda bu maçta pek bişey yapabileceğini

sanmıyorum zaten oynar mı o bile belli değil...ama yinede kazanırız bu maçı...

Fatih Özkan
04.11.2009, 00:09
Maça asılacaklar ve çok daha zevkli bir maç olacak...
Defansları ağır galiba...
Alanzinho iş yapmaz mı ?

Volkan Yavuz
04.11.2009, 00:10
BJK takim futbolculari Mustafa denizliden bikmistir artik! bize karsi yenilseler onun sonu olacagini biliyorlar ;) Ernstde sakat galiba !

Fatih Özkan
04.11.2009, 00:12
BJK takim futbolculari Mustafa denizliden bikmistir artik! bize karsi yenilseler onun sonu olacagini biliyorlar ;) Ernstde sakat galiba !

Allah'a şükürler olsun rakip takımın kolaylığına ihtiyacımız yok (:
Ben takımıma güveniyorum...
Alacağız İnşallah!

Mesut
04.11.2009, 00:14
-----------tony-----------
tayfun--giray--egemen-cale
-ceyhun----selçuk-----
yattara------------colman----
---------umut--gökhan------
ne ceyhunu ne seçlugu nede colmanı son haftalardaki formuyla yedek koyamazsın her zaman diyorum yattara sahada olması yeter karşı takımlar için benım 11 im budur bakalım bross gene 4-5-1 başlayıp 30.dkda çift forvete dönermı taktiği 4-5-1 ya haydi hayırlısı trabzonum

Selçuk Demircioğlu
Bu akşam seyrettiğim bjk yi yenemezsek bizden ne köy olur ne kasaba..

Ufuk Bayraktar61
Beşiktaş maçı için tek yorumumdur!!!!

Maça çift forvetle çıkarsak, öyle böyle değil, maçı rahat alırız

Maça tek forvetle başlarsak, maç bereabere gider, sonunda golü yeriz, yeniliriz...

Maça tek forvetle başlayıp geri düşüp çift forvete dönersek ne olur Allah kerim :)

metinbay61
04.11.2009, 00:16
beşiktaşın son 3 maçını izledim...ikisinde şans eseri gollerle kazandılar üçüncüde işte böyle patladı...biz kendi oynumuzu oynar orta sahada üstün olur ve topu kendimizde tutabilirsek fark gelir fark...colman selçuk ve gabriç e çok iş düşüyor...beşiktaşın sağ kanadı zayıf noktası...gabriç çok iş yapabilir...
zaten çok kopuk bi orta saha forvet hattı var ordan bizi zorlayacakları bi durum olmaz...

tek korkum hoca...inşallah bi süpriz yapmaz da kayseri maçındaki gibi sonradan düzeltmeye çalışmaz her zaman maçı çeviremeyebiliriz...

metinbay61
04.11.2009, 00:20
-----------tony-----------
tayfun--giray--egemen-cale
-ceyhun----selçuk-----
yattara------------colman----
---------umut--gökhan------
ne ceyhunu ne seçlugu nede colmanı son haftalardaki formuyla yedek koyamazsın her zaman diyorum yattara sahada olması yeter karşı takımlar için benım 11 im budur bakalım bross gene 4-5-1 başlayıp 30.dkda çift forvete dönermı taktiği 4-5-1 ya haydi hayırlısı trabzonum

hepsi güzel ama colman ı solda zaten geçen yıl mecburen oynatıyoruz diye şikayetçiyken şimdi elimizde orada oynayacak futbolcu varken gerek yok bence bu duruma...başta yazdığına katılıyorum 3 oyuncuda çok formda...ama yedek klübesinde formda bi adamımızın olduğunu bilmek de iyi olur birisi kenarda olursa...

yorumsuz6117
04.11.2009, 00:23
hepsi güzel ama colman ı solda zaten geçen yıl mecburen oynatıyoruz diye şikayetçiyken şimdi elimizde orada oynayacak futbolcu varken gerek yok bence bu duruma...başta yazdığına katılıyorum 3 oyuncuda çok formda...ama yedek klübesinde formda bi adamımızın olduğunu bilmek de iyi olur birisi kenarda olursa...
Katılıyorum Ceyhun büyük ihtimal bu maç yedek başlar tabi 4-4-2 oynarsak..

erkankoc
04.11.2009, 00:24
hoca tek forvet cikacakmis maca..adam resmen korkak..tek forvet oynamiyo bu takim..yada bilerek kendini kovdurmak icin yapiyo bross eminim

faik celikoflu
04.11.2009, 00:25
tek çift farketmez.biz bu beşiktaşı yeneriz...hem de rahat yeneriz...

erkankoc
04.11.2009, 00:32
normal kadroyla ciksin yeneriz...ama biz wolfsburg degiliz haberimiz olsun

M.Kılıç50
04.11.2009, 00:49
bjk bize cok zor gol atar bunda hemfikiriz...

bu sene cok berbatlar her sene oldugu gibi...
bu takim nasil sampiyon oldu anlayamadim gercekten...
Bu sene Sivas neyse besiktas´da o ;)

Dogan
04.11.2009, 00:59
Orta saha hakimiyetini sağlamak için Selçuk ve Ceyhun birlikte oynamalı öncelikle. Colman da formda o da oynayacaktır. Umut ve Gökhan da beraber oynamayınca verimli olamıyorlar onlar da oynamalı. Kaldı bir orta saha oyuncumuz daha, bu da Gabric-Engin-Yattara üçlüsünden biri olacak gibi. Defans dörtlüsünde de bence Song olmalı. Kadro bu şekilde olsun galibiyet bizimdir.

Egemen
04.11.2009, 01:49
beşiktaştaki yönetim-teknik kadro-taraftar üçgenindeki karmaşayı maksimuma çıkarmak için güzel bir fırsat.. :)

Anıl C
04.11.2009, 01:53
ne desek boş
herşey sahaya çıkacak olan futbolcuların elinde
kaybetseler de milyonları alan onlar sonuçta
olan bize oluyo
onun için kaybettiğimizde artık moralimi bozmuyorum

Emrullah
04.11.2009, 04:07
Tek forvet oynadığımız takdirde kazanma ihtimalimiz azalacaktır. Bu bu kadar açık aslında, umarım çift forvet oynarız.

macuka
04.11.2009, 07:07
Besiktas rahat kazanır, bizim futbolcular bu tarz macların piskolojisini kaldıramıyor, "15 senedir 1-2 defa yenmişiz, biz de yenilsek kimse bize bir sey demez" durumu bizim bu macı kazanamayacagımızı söylüyor. Biz ne yazık ki şimdiye kadar önemi olan bütn büyük macları kaybettik, işin daha da kötüsü bizi de buna alıştırdılar! Bizim Wolsburg gibi top oynayabilecegimizi düşünenler öyle yanılıyor ki... Adamlar 15 dk ilerde bastı kafayı kaldıramadan golu attı bjk ye... Bu tarz baskıyı bırak TS, hiç bir Türk klübü uygulayamaz.

.....
04.11.2009, 07:55
Fırtına esmeye başlasın. :)

Ayhan Yüksek
04.11.2009, 08:59
Akşam gördük azıcık iyi oynanıldımı bjk dağılıyor,futbol çok basit bir oyun,Wolsburg basit oynadı ve 3 attı hiç ıkınmadan sıkılmadan,nekadar kalitesiz bir ligimiz var 4 hafta nasıl kazandı bu bjk ligde hayret, inşallah saçma sapan işler yapmaz dağıtırız şu bjk yi, inşallah adamlara ilaç olmayız malum başı sıkışan bizi yenip düzlüğe çıkıyor, zor değil yahu şu bjk yi yenmek yeter ki basiti zora çevirmeyelim.

Recep Alkan
04.11.2009, 09:05
BJK yi yenmek hiç de zor değil, derbiler arasındaki en kolay maçımız olacaktır diyebilirim. Ama tabiki yatarak BJK yi yenemezsiniz. Mutlaka birşeyler yapmalısınız.

Örneğin dün akşam gözüme çarpan en net konu, sol kanatları, İbrahim üzülmez bizim maçta oynamaz kanaatindeyim, İsmailin defans yönü nerdeyse sıfır gibi. Dün akşam gördük ki BJK ye ortadan yüklenip gol atmak çok zor, zaten goller de normal bir ataktan gelmedi, fing ve ferrari gerçekten iyi iş çıkarıyor, en büyük sorunları kaleleri, bol bol uzaktan şut çekmeliyiz.

Bizizim defans bulaoğumuz da çok önemli, özellikle de beklerimiz, Beşiktaş dün çok bindirme yaptı, kanatları kullanma çabası içindeler.

Umarım bence kolay geçmesi muhtemel maçta küçük hatalar ile yine kan kusmayız.

UğuR
04.11.2009, 09:12
Beşiktaşı' Yıldırım Demirören den kurtarma için büyük fırsat....
Tarihe geçebiliriz....
Ben inanıyorum...

BALKAN 06
04.11.2009, 09:13
kargaların bunca zorlukları ve içinde bulundukları kaosa rağmen biz onlardan daha çok hata yaparız ve maç zora girer,bu da bir TS klasiğidir,
yenemezmiyiz tabiki yeneriz ama çok istemesi lazım oyuncularımız yoksa görün bakın çok zor maç olacak...

Hqmi
04.11.2009, 09:13
Rüştü oynmasın ya geliyor bizim maçta yıldızlaşıyor.

Hakem de sorun çıkarmaz inşallah da yeneriz bunları.

engts61
04.11.2009, 09:19
Beşiktaşı' Yıldırım Demirören den kurtarma için büyük fırsat....
Tarihe geçebiliriz....
Ben inanıyorum...
Trabzonspor her zaman bunlar krize girdimi imdatlarına yetişmiştir.Büyük ihtimalle yine öyle olur ve Demiröreni rahatlatmış oluruz.Asıl bizi birilerinden kurtaran maç olur bu...(İnşaallah tarih tekerrür etmez de 40 yılda bir de olsa biz güleriz)

Adem Erdoğan
04.11.2009, 09:20
bjk ye hayat öpücüğü vermeyelim 1 tekmede biz vuralım iyice sersemlesinler.

Dursun Kaplan
04.11.2009, 09:22
Uzaktan şutların etkili olacağını bende tahmin ediyorum. Geleni geçeni içeri alıyolar. Ama gel gör ki bizim maçlara gelince panter kesiliyor adamlar.

komdere
04.11.2009, 09:30
BJK'yi yenmenin altın kuralı onlardan çok koşup, orta sahada bırakın oyun kurmalarına, nefes almalarına bile izin vermemektir. Dün akşam ki maçın en önemli hususu budur. Onları mücadele ederek bitirebiliriz. Zaten biz de yenersek bundan sonra tepetaklak olurlar.
:)

Recep Alkan
04.11.2009, 09:35
Beşiktaş çok fazla koşan bir takım değil, olmadı da, tabi ki koşalım, mücadele edelim, en önemli şey top bizde olmalı, kanatlarının hucüm yönü sağlam, atakları iş yapıyor, ama güçlü oldukları kadar da savunmada (kanat) kötüler, adamlarının defans yönü sayıf, bu maçta eğer oynarsa (adam gibi) yattara hayatının maçını çıkarır.

Kesinlikle çift forvet oynamalıyız, alanzinho orta sahadan başlayan yarma BJK li oyuncuların arasında kaybolur gider, ikinci yarı şans verilemli, tekrarlıyorum BJK ye dik giderek gol atmak zor, ancak uzak şutlar ile, kanatları denemeliyiz. Orta alanlarındaki fink, ernst ve ferrari unutulmasın.

Colman, selçuk bol bol şut, başka çaresi yok.

macuka
04.11.2009, 09:38
BJK'yi yenmenin altın kuralı onlardan çok koşup, orta sahada bırakın oyun kurmalarına, nefes almalarına bile izin vermemektir. Dün akşam ki maçın en önemli hususu budur. Onları mücadele ederek bitirebiliriz. Zaten biz de yenersek bundan sonra tepetaklak olurlar.

Düm aksam ki macta gördük ki, "kagnı arabası" gibi ortasahada pas yapmana kalburüstü hiç bir takım müsaade etmiyor. Tamamen aynı fikirdeyim, BJK orta sahası ne oldugunu anlayamadı ilk 15 dk... Bizim takım bunu yapabilir mi? Cevabım hayır. Dün Ceko bir tane top kaybı yapmadı, Gökhan mı, umut mu top tutacak? Bir de BJK nin göbegi cok saglam, bizimkilerin gol atma sansı bayagı bir az gibi geliyor bana... Tek sansımız, eğer bala bir gol bulursak ve bjk acılırsa o zaman yeneriz.. Yani bu macta ya yeniliriz, yada en az 2 farklı yeneriz (Bala bir gol bulursak) benim fikrim tabii..

Süleyman50
04.11.2009, 09:40
kesinlikle kazanmamız gereken bir maç, aksini düşünmek istemiyorum...

Recep Alkan
04.11.2009, 09:43
Gol bulmamız için bala falan ihtiyacımız yok, ısrarla tekrarlıyorum, BJK yi göbekten yıkacğım diyen adam intihar ediyor demektir. Ortada izbandut gibi adamları nefes aldırmaz bizim oyunculara. Oyunu kaçak oynayacağız, yani kanatlarda oynayacağız, 30 metrelik alanlarda devamlı kaleyi yoklayacağız, bunu orta saha elemanları yapacak, forvetler dönen topları takip edecek, oyunu yıkacağız kanatlara, orta alanlarında oyunu ileriye yönlendirecek adamları yok, dün akşam ne uğur nede tabata bunu yapamadı, yerlerinin BJK olmadığını bir kere daha gösterdiler. Ellerinde bunu yapabilecek bir ernst ve yusuf var, bir yandan çift forvet derken bir yandan kalabalık orta alan diyorum.

Orta alanları ileri oyun yönlendiremiyor ama defans işini iyi becereiyor.

Süleyman50
04.11.2009, 09:54
bence de kesinlikle oyunu kanatlara yaymalıyız, iyi bir yattara çok iş yapar diyecem ama onu hangi derbi maçında gördükki...

mhayri
04.11.2009, 10:03
Uzaktan kaleyi gören vursun ...
Üç olsun çıkarması güç olsun :)

afsbahar
04.11.2009, 10:12
Kanatları kullanıp ortadan ziyade sıfıra inip ceza sahası içine girmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ceza sahası içinde kalabalıklaşmamız lazım, gol atma işini sadece Umut ve Gökhan'a bırakmamalıyız. Orta saha oyuncularımızın biraz daha istekli olması ve sorumluluk alması gerekiyor. Uzaktan isabetli şut çekebilirsek faydası olur. Topu mümkün olduğunca ayağımızda tutmamız lazım ve müdafaaya orta sahada başlamamız lazım. Kalecimizin ve golcülerimizin şanslı olması lazım.

Hocanın oyuncuları maça iyi motive etmesi lazım. Hoca beceremiyorsa! yanındaki arkadaşların ...

Ali İhsan
04.11.2009, 10:14
Beşiktaş çok disiplinli ama o kadar. Topu ileriye kadar götürüp birşey yapamadan geri geliyorlar. Adamların bu sezon ligde sadece 8 golleri var ve her maç çok az pozisyona girebiliyorlar. Dünkü maçta bir tane bile net pozisyonları yoktu. Bizim sorunumuz ise istikrar, bir maçta çok pozisyona girip kaçırıyoruz, bazen çok az pozisyona girip bulduğumuzu atıyoruz ama tek istikrarlı yönümüz gol yemeyi çok kolay başarmamız. Bu açıdan bakıldığında bjkye pozisyona bile girmeden bir gol hediye ederiz diye düşünüyorum, biz de mutlaka atarız. 1-1 veya 2-1 benim bu maç için tahminlerim... Tabi her maçın daha öncekilerden bağımsız bir hikayesi olur, futbolun en ilginç tarafı bu, umarım şans yanımızda olur ve hakem denilen müsveddeler bizi doğramaz.

macuka
04.11.2009, 10:14
Gol bulmamız için bala falan ihtiyacımız yok, ısrarla tekrarlıyorum, BJK yi göbekten yıkacğım diyen adam intihar ediyor demektir. Ortada izbandut gibi adamları nefes aldırmaz bizim oyunculara. Oyunu kaçak oynayacağız, yani kanatlarda oynayacağız, 30 metrelik alanlarda devamlı kaleyi yoklayacağız, bunu orta saha elemanları yapacak, forvetler dönen topları takip edecek, oyunu yıkacağız kanatlara, orta alanlarında oyunu ileriye yönlendirecek adamları yok, dün akşam ne uğur nede tabata bunu yapamadı, yerlerinin BJK olmadığını bir kere daha gösterdiler. Ellerinde bunu yapabilecek bir ernst ve yusuf var, bir yandan çift forvet derken bir yandan kalabalık orta alan diyorum.

Orta alanları ileri oyun yönlendiremiyor ama defans işini iyi becereiyor.

Bizim oyunu kanatlara yıkabilmek için top tutabilen bir forvete ihtiyacımız var, tıpkı Ceko gibi... Artı dün dikkat edersen wosburg un akınlarının cogunlugu kanatlardan geldi, ama onlarda ceko vardı, (bu arada BJK kanatlardan gelen ortalarda da basarılı idi, ordan gol yemedi) bizde umut ve Gokhan var. Yani kanat işi bence imkansız.
Trabzonspor un yapacagı tek sey sut atmak, bunu yapabilen orta sahalara da sahip... Öyle bir gol bulursak BJK yi yeneriz... Yoksa gene hüsran, gerci alıştık...

Orhan Aydın
04.11.2009, 10:19
Dün sevindiğim nokta büyük takım değil demişlerdi adamlar anyayı wolfsburgu gösterdi:)pek zorlanmadılar kaleyi bulan etkili bir şutu yoktu nerdeyse bjknin.Bizim maçta mücadele ve istek açısından bu maçın üstünde olacakları kesin.Ben yine uyarıyorum:) hakemden yana yine canımız yanar büyük ihtimalle.Ayrıca tek forvet oynamamamız gerektiğini düşünüyorum.

Külünkoğlu
04.11.2009, 10:24
Normalde Türkiye liginde Trabzonspor maçlarından başka maçlarda cereyan yakmıyorum. Ama Beşiktaş'la maçımız var diye seyrettim.

Beşiktaş'ın defans kanatları evlere şenlik.

Sadece Ferrari birşeyler yapmaya çalışıyor. Kanatlara ikili bindirmeler yaptığınızda altıpas üzerine ortalar yapmamanız imkansız.
Orta sahada mücadeleyi yüksek tuttuğumuz anda silinir giderler. Forvet'lerine diyecek yok maşallahları var.. Belalımız Bobo'nun ne kadar kötü durumlara düştüğünü gördük, bırak pozisyonu iki metreye pas vermekten bile aciz.. Tabata keza aynı şekilde, oyuna katkısı sıfır.

En kritik anlar oyunun başıdır diyorum. Eskiden olduğu gibi, gümbür gümbür "Trabzonspor" gibi oyuna başlamamız lazım. Beşiktaş'ın maç başında felaket bir konsantrasyon sorunu yaşıyorlar. İlk 15 dakika da 6 net pozisyon verdiler. Bizim maçta 3 tane versinler yeter. Tekrar ediyorum maça çok hızlı başlamamız lazım. Çok hızlı...

macuka
04.11.2009, 10:30
Normalde Türkiye liginde Trabzonspor maçlarından başka maçlarda cereyan yakmıyorum. Ama Beşiktaş'la maçımız var diye seyrettim.

Beşiktaş'ın defans kanatları evlere şenlik.

Sadece Ferrari birşeyler yapmaya çalışıyor. Kanatlara ikili bindirmeler yaptığınızda altıpas üzerine ortalar yapmamanız imkansız.
Orta sahada mücadeleyi yüksek tuttuğumuz anda silinir giderler. Forvet'lerine diyecek yok maşallahları var.. Belalımız Bobo'nun ne kadar kötü durumlara düştüğünü gördük, bırak pozisyonu iki metreye pas vermekten bile aciz.. Tabata keza aynı şekilde, oyuna katkısı sıfır.

En kritik anlar oyunun başıdır diyorum. Eskiden olduğu gibi, gümbür gümbür "Trabzonspor" gibi oyuna başlamamız lazım. Beşiktaş'ın maç başında felaket bir konsantrasyon sorunu yaşıyorlar. İlk 15 dakika da 6 net pozisyon verdiler. Bizim maçta 3 tane versinler yeter. Tekrar ediyorum maça çok hızlı başlamamız lazım. Çok hızlı...

Cok özlüyorum Avni Akerdeki 20 dk lık rakibi boğan Trabzonsporu... Ey gidi ey... Olmaz hocam, kapasiteden değil, mantaliteden eksik futbolcular...

Serdær
04.11.2009, 10:35
Beşiktaş'ın kötü zamanlarını gördük fakat bu kadar kötü olduğunu çok nadir hatırlıyorum.

Şuan performans olarak diplerde olan,takım moral,kondisyonu yerlerde gezen Beşiktaş'ı bırakın Avni Aker'i , İnönü'de bile yenmemiz gerekir.

Dün maçı izlerken şunu çok net gördük ;

Beşiktaş kalecisinden forvet'ine kadar bütün oyuncular o kadar sorumsuz ve dağınık oynuyorki, Wolsfburg yerinde başka bir takım olsa maç 5'ten aşağıya bitmezdi.

Görüldüğü üzere Tabata'nın ne denli basit bir oyuncu olduğunu gördük.

Wolsfburg'un Misimovic'e verdiği 2-3 Milyon Euro Tabata 8 Milyon Euro.

Aradaki fark ortada.

Bizim maç için konuşursak Yattara'nın mutlaka oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Kanatlardan çok fazla iş yaparız bu maçta

Dolayısıyla şöyle bir kadroyla çıkmamız gerekiyor ;

Slyva

Serkan-Egemen-Song-Cale

Yattara-Selçuk-Colman-Gabric

Gökhan Ünal-Umut Bulut-

ilhan
04.11.2009, 10:41
Ferrari ve Sivok çok sağlamlar. Ama Sivok zayıf halka. Ferrari'yi dün izleyince aklıma Stepanov geldi. Bam güm, dan dun oynayan bir adam değil. Riske girmek yerine topu taça bırakıyor. İlk hamleleri hep olumlu. Hele yerden kayışları ise süper. Keşke şöyle bir adamımız olsa diye düşündüm. Hava toplarında zaafı olduğunu düşünüyorum.

Ama topu oyuna sokuş biçimi gerçekten çok güzel. Bir savunma oyuncusu topu yerden çıkararak oyun kurma girişiminde bulunuyorsa o adamı izlerken gözlerimi "zoom"larım. Böyle adamları severim. ;)

En dengesiz yerleri ise hücum bölgeleri. Çok dengesiz ve savruklar. Geçen sene Colman'dan iyi denilen, yere göğe sığdırılamayan Tabata'yı görüyorsunuz işte.

Bu maç Umut ve Gökhan'ın maçı olur.
Geriden Selçuk, Colman ve Ceyhun'un iyi oynamaları, orta sahayı elimizde tutar. Sağ koridorumuz boş olacak sanırım. Solda Gabriç oynayacak diye düşünüyorum. Sağ tarafa Umut yardım edecek sanırım.

Ben olsam bu maça Gabriç değil, Alanzinho ile başlardım. Çünkü dün Beşiktaşlı dengesizlerin ilk müdahalelerin hep kartlık olduğunu gördük. Alanzinho çok kart yedirir. Tabii bence. :)

Recep Alkan
04.11.2009, 10:43
Bizim oyunu kanatlara yıkabilmek için top tutabilen bir forvete ihtiyacımız var, tıpkı Ceko gibi... Artı dün dikkat edersen wosburg un akınlarının cogunlugu kanatlardan geldi, ama onlarda ceko vardı, (bu arada BJK kanatlardan gelen ortalarda da basarılı idi, ordan gol yemedi) bizde umut ve Gokhan var. Yani kanat işi bence imkansız.
Trabzonspor un yapacagı tek sey sut atmak, bunu yapabilen orta sahalara da sahip... Öyle bir gol bulursak BJK yi yeneriz... Yoksa gene hüsran, gerci alıştık...

Oyunu kanatlara yıkabilmek için neden illa top tutan forvete ihtiyacın olsun ki ? Orta saha da üstün mücadele edecek selçuk ve colman ile gabriç ve sağ açıkta kim oynayacaksa ona çok rahat toplar çıkarabiliriz. Beşiktaşın yediği gollere bakarsınız ilk gol hariç diğerleri hep atakta iken yakalnmış ve yenmiş goller. Yani organize bir atak ile gol yemedi beşiktaş. Beşiktaşın beklerinin savunma gücü zayıf, akılları aynı bizim tayfun gibi devamlı atak da birşeyler yapmakta. Açıklarımız iyi oynarsa kanatlardan inanılmaz tehlikeler oluşturabiliriz.

Kanat işi imkansız demişsiniz, ortadan nasıl gol atmayı planlıyorsunuz. Forvetleriniz ne yazık ki süper şutlar çekip bol bol gol bulan adamlar değil, siz koskocaman Trabzonspor'un gol bulma yolunu sadece uzaktan çekilecek şutlara bağlamışsınız. Sizce bu ne kadar mantıklı ?

O zaman iki şık var,

1) Ya çok ve isabetli şut atmayan forvetlerimizi sahaya çıkarmayacağız herkesi orta sahaya yıkacağız, bu adamlar ile 30 metrrelerden gol arayacağız,

2) Elimizdeki iki forvete göre taktik üretip, bütün maç boyunca sabırla atmalarını bekleyeceğiz, tabi bunun yanında şutu da orta saha oyuncularımız ile ihmal etmeyeceğiz.

Yoksa bu takımı sadece uzaktan şutlara mahkum edip, gol beklemek çok da mantıklı değil gibi ;)

cihatöztürk
04.11.2009, 10:45
Slyva

Serkan-Egemen-Song-Cale

Gökhan Ünal-Umut Bulut-

bu kadroyu bende tuttum ama
yattara oynayamazsa ilk 20 dk bross çıkarır
iyice moreli bozulur :) ve benim istediğim olur

SATILIR gider

Recep Alkan
04.11.2009, 10:47
Slyva

Serkan-Egemen-Song-Cale

Gökhan Ünal-Umut Bulut-

Bu maç için aklımdaki en doğru kadro, Sadece aklımda Tayfun yine gol bulur mu düşüncesi var :)

ilhan
04.11.2009, 10:49
Onur
Serkan-Song-Egemen-Cale
|----Selçuk------
|--Ceyhun-Colman--
|--------------Gabriç
---Gökhan--Umut

Serkan'a bomboş koridor açtım. İstediği kadar ileri-geri yapabilir. :)

macuka
04.11.2009, 11:00
Alkan61,

Umut la Gokhan Ferrari ile sivogun arasında kaybolurlar gibime geliyor... Zaten 3-5 orta yapıyoruz, onların yarısı düzgün orta oluyor, diğer yarısınıda forvetler harcıyor.. Geriye kalıyor, Colman, Selcuk, Ceyhun un sutları:)

Çok gördüğüm için büyük maclarda hezimeti, galibiyet hissini unutturdu bana bu 20 yıllık TS. Pozitif düşüneyim diyorum, olmuyor..
En iyisi bekleyip görelim, bakalım bizimkiler neler yapacaklar... ;)

Emirhan Makul
04.11.2009, 11:09
BMN İstanbul Beykoz ve Beşiktaş Maçını Hep Beraber İzliyor. Haydi Hepberaber Arkadaşlar Herkesi Bekliyoruz.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=29 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16945&page=29)

magicyattara
04.11.2009, 11:16
Ferrari ve Sivok sert oynayan adamlar.
Umarım Gökhan Ünal'ı bu maçta aramayız.(sahada):)Sertlikle yılan bir oyuncu.
Umut ise boğuşur bu ikisiyle.

Bjk orta sahası iyi pas yapan bir takım.Defansta zaafları olsa da,kalabalık orta sahaları ile maçı tutmayı başarabiliyorlar.
Kısacası orta sahada hakim olan takım bu maçta üstün olur.
Hücum güçleri zayıf hatta bana göre santraforları yok.Sadece kontrataklardan gol bulabilirler.
Bizim orta sahamız üretme anlamında sadece Colman'ın ayaklarına bakıyor.

Maçın kilit adamı Gökhan Ünal olur.Eğer ayakta kalabilir,suya sabuna dokunabilirse maçı alabiliriz.

İHTİLALL
04.11.2009, 11:20
Her hakem hata yapar,gezer de o macta hatalar yapmistir.

Diger hakemler bana inandirici gelmiyor,gezer i ise samimi buluyorum.

Cüneyt cakirin bu maca verilecegini sanmiyorum,en son ic saha macimizi o yönetmisti cünkü.
E pes yani..

Bir oyuncu gol atıyor,sevinerek korner bayrağına koşuyor ve korner bayrağını alıp gitar çalarmış gibi yapıyor,sonra o bayrağı ileri geri sallıyor(ne anlama geliyorsa!),üstelik bu oyuncunun daha önceden sarı kartı var,yani bir sarı kart daha görürse kırmızı kartla atılacak..

Hatta bu durumu gören oyuncunun başkanı ,gol sevinci yaşarken birden bire suratı ekşiyor "eyvah Lıncoln atıldı" endişesiyle..

Fakat o da ne?

Orta hakem yan hakemiyle konuşuyor ve önce sarı arkasından kırmızı çıkartması gerekirken "yapma evladım" gibisinden bir bakış la ,hiç bir şey olmamış gibi oyunu devam ettiriyor..

Ve bu sizce masum bir "hata" oluyor..

Üstelikte aynı hakem geçen hafta Kadıköy'de Trabzon'da olsa kıyametin kopacağı bir olayda ,arkadaşının kafası yarıldığı halde ,iki dikiş attırıp o maçıda oynatıyor..

Yine aynı hakem bu sezon Gökhan Ünal'ın İ.B.B. maçında attığı golden sonra korner bayrağına attığı tekmeye şipşak sarıyı çıkartıyor..

Bu hata ve bu hakem en iyi hakem..

Harbi pess...

Reha
04.11.2009, 11:23
Bir biletix klasiği ; yine biletler ortada yok!

toksoy61
04.11.2009, 11:24
Beşiktaşın sakat oyuncularının durumu nedir? Dün akşam çok kötü olmalarının sebeplerinden biride eksik olmalarıydı bence?
İbrahim toraman, ernst, tello, yusuf, holosko, nihat varsa diğer sakat oyuncuların durumu nedir? oynayacaklar mı acaba? dün akşamki kadroyla bizim maça çıkarsalar fazla şansları olduğunu düşünmüyorum da...

cihatöztürk
04.11.2009, 11:24
beyler şu alanzinhonun gs ye attığı golden sonra arka türübünü görmek o kadar hoşuma gidiyorki....

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/784bbda7fb88c1991f4f275a2fe285bc93faccd444e587186b 4e873d7b8e6f99920d0b54a111668516228

nasip olacakmı bana avni akerde maç seyretmek :S

Adem Erdoğan
04.11.2009, 11:25
Bir biletix klasiği ; yine biletler ortada yok!

Nasıl yani?

UğuR
04.11.2009, 11:26
http://www.tff.org/Resources/TFF/Auto/5774b618fcc8425ebcfaea49bfcf76ab.jpg

bENCE MAÇIN HAKEMİ

ilhan
04.11.2009, 11:30
Uğur abi sen benden daha çok yaşayacaksın. Fırat Aydınus'un bir çok hatalı kararının olduğu maçı bilirim. Ama benim nazarımda en iyi hakemdir. Stilini İtalyan hakemlere çok benzetiyorum.

Geçtiğimiz hafta Antalya-Bursa maçında Bursaspor lehine verdiği hatalı kararlardan dolayı bu hafta maç vermezler diye düşünüyorum.

Ama bizim maça bir hakem verilecekse bu adamı versinler.

Hepsi kötü, hepsi kalitesiz. Ama kötünün iyisi benim gözümde Fırat Aydınus.

Recep Alkan
Alkan61,

Umut la Gokhan Ferrari ile sivogun arasında kaybolurlar gibime geliyor... Zaten 3-5 orta yapıyoruz, onların yarısı düzgün orta oluyor, diğer yarısınıda forvetler harcıyor.. Geriye kalıyor, Colman, Selcuk, Ceyhun un sutları:)

Çok gördüğüm için büyük maclarda hezimeti, galibiyet hissini unutturdu bana bu 20 yıllık TS. Pozitif düşüneyim diyorum, olmuyor..
En iyisi bekleyip görelim, bakalım bizimkiler neler yapacaklar... ;)

Abi eğer umut ve görkhan gibi sopa ile vursan bile deviremeyeceğn adamlar bile o sahada kaybolursa zaten hiç çıkmayalım maça. :) Sadece ortalar için forvet lazım değil, pres, dönen toplar vs vs.

Dediğin gibi bekleyelim görelim bakalım.

Murat Keçeci
Bu maçın zamanı bir çıkış için çok uygun bir zamana denk geldi artık bu şansımızı kullanalım liderle aradaki farkı ilk kez geçen hafta azalttık bu maçı kazanarak bir kıvılcım çakabiliriz.

Bjk takım savunmasını fb ile birlikte en iyi yapan takım diyebiliriz ama maça iyi konsantre olmuş bir Gökhan bu ligde her takıma gol atabilir.Orta sahada Ceyhun ve Selçukun en sert olmaları gereken maç çünkü ernst ve fink ligde o bölgedeki en sert oyuncular diyebiliriz.Colman etkili olmak istiyorsa fizik olarak kendini iyi hazırlamalı bu maça gs maçında teknik yön ön plandayken bu maçta fizik daha ön plana çıkacak.Gabric faydalı oyuncu son vuruşları zayıf sadece .Ceyhunun şutları pozisyon bulmak için önemli bir değer şutları o kadar kaliteli ki kaleyi bulan gol olurken(sivas)kaleyi bulmayan şutları bazen rakibe çarparak bizim oyuncunun önüne düşüyor(gs)bazen rakibe çarparak kaleye giriyor(toulouse)bazende rakibe çarparak korner oluyor.

Savunmadaki dörtlü daha dikkatli olmalı basit hatalar yapılmamalı bireysel hataların önüne geçilmeli beklerde Calenin daha agresif Tayfununda daha dikkatli olmaları stoperlerimizinde rakibin forvetlerinde kim olacaksa artık Nobreye hava toplarında dikkat ederken özellikle Boboyuda sürekli göz hapsinde tutmak gerek İ.toroman oynarsa onada kornerlerde dikkat etmek lazım ileri çıkıp attığı goller var.

Ligdeki genel durumumuzla ilgili bir değerlendirme yaparsak 14 tane gol yemişiz ve bu gollerin hiçbirinde rakibin üstün bir becerisi yok yani hepsi bizim hediyemiz diyebiliriz.Zor gol yiyen bir ekip olmalıyız bir maç bittikten sonra gol yemişsek ben şöyle yorum yapmalıyım golde hatamız var ama rakipde kaliteli gol attı diyebilmeliyim.

İHTİLALL
04.11.2009, 11:32

bENCE MAÇIN HAKEMİ

Koyu beşiktaşlıdır..

OLCAY ÇAKIR
04.11.2009, 11:32
Dünyanın en özel,en güzel kadrosuna sahip olduğunuzu hayal edin.

Atbaşı yarıştığınızıda..

Olabilirmisiniz bu hakem bu TFF yapısıyla..?

Güvenimizin hangi noktada olduğunu bir tazeleyelim istedim...

Çare,

Ya atbaşı yarışın içinde olmayacaksın.

Yada,at satın alacaksın:)

OLCAY ÇAKIR
04.11.2009, 11:34
Aynı şeyleri düşünmüşüz.Şu arkadaki herifi hiç düşünmemiştim yalan olmasın:)

bENCE MAÇIN HAKEMİ

BAHADIR33
04.11.2009, 11:34
Dünyanın en özel,en güzel kadrosuna sahip olduğunuzu hayal edin.

Atbaşı yarıştığınızıda..

Olabilirmisiniz bu hakem bu TFF yapısıyla..?

Güvenimizin hangi noktada olduğunu bir tazeleyelim istedim...

Çare,

Ya atbaşı yarışın içinde olmayacaksın.

Yada,at satın alacaksın:)
MHK,TFF ve bir de TJK :)

Reha
04.11.2009, 11:35
Trabzonspor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.
tarih : 07.11.2009 20:00:00
mekan : Hüseyin Avni Aker Stadyumu
bilet fiyatlarıDeniz Tarafı: 30,00 TL
Kapalı Orta Bloklar (B-C-F-G): 100,00 TL
Kapalı Yan Bloklar (A-D-E-H): 80,00 TL
Maraton: 50,00 TL
VIP Özel: 400,00 TL
VIP: 250,00 TL
Yol Tarafı: 30,00 TL
ön bilgi04.11.2009 Salı Saat 11:00 itibari ile sadece Trabzonspor Kart sahiplerine ve 1 kişiye en fazla 4 bilet satışı yapılacaktır.

05.11.2009 Saat 11:00 itibari ile genel satış başlayacaktır. Kişi başı en fazla 2 bilet satılacaktır.

İHTİLALL
04.11.2009, 11:36
Akşam maçı bende izledim..

Wolfsburg organize ve basit oynadı..

Cruyff'un dediği gibi futbolun basit olanını..

Bizimde bu basit futbolu oynuyor olmamız lazım..

Ama basit oynayacak kadar zeki oyuncularımız varmı,tartışılır tabii.

BAHADIR33
04.11.2009, 11:44
Cırcır!

Milyon dolarlık ligde mücadele ediyor... Ancak en önemli oyuncusu basit bir gerekçeyle kadro dışı bırakılıyor. Kartal'ın vazgeçilmez ismi Ernst, dün akşam gıda zehirlenmesinden dolayı sahada yoktu...

"Bu çağda böyle iş mi olur" diyesi geliyor insanın , lakin anılar kelimeleri tıkıyor insanın ağzına...

magicyattara
beyler şu alanzinhonun gs ye attığı golden sonra arka türübünü görmek o kadar hoşuma gidiyorki....

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/784bbda7fb88c1991f4f275a2fe285bc93faccd444e587186b 4e873d7b8e6f99920d0b54a111668516228

nasip olacakmı bana avni akerde maç seyretmek :S

Bu golü yanımda oturan abi Maraton'dan çekmişti.
Kısmet olupta alıp yükleyemedim.

İHTİLALL
Ben maçlarda Türk hakem istemem mesela..

Alman,İngiliz,Danimarka'lı,Çek hatta Yunan'lı bile olabilir..

Ama mümkünse Türk hakemi olmasın..

35 senedir, namuslusunu izlemek nasip olmadı daha..

ilhan
04.11.2009, 11:47
Açılım yapmak lazım. Ben sadece İtalyan isterim. Sertliğe izin versin. Zırt pırt maçı durdurmasın. Geçenlerde Juve-Fiorentina maçını izledim. Adamın ayağı kırıldı nerdeyse adam pozisyon var diye maçı kesmedi. Sonra kart gösterdi.

Böyle adamlar lazım.

MHK başkanı Collina olsun.:rolleyes:

poetricus
04.11.2009, 11:47
BJK'nin defansı ve bizim forveti düşünüyorum.
Sonra bizim defas ve BJK forvetini düşünüyorum. Yiyeceğimiz her kontra tehlike demek, hatta bariz gol pozisyonu demek. Taiî kaçırmazlarsa...

Bu maçta normal gol olmaz, olsa da atan biz olmayız.

BJK'nin kanatları berbat da bizimkiler çok mu iyi? BJK'yi göbekten delmeye kalkmak Don Kişot'un yel değirmenlerine saldırmasından farksız olur. Oyunu kanatlara yayacak elemanlarımız var mı? Bu soruya iç açıcı bir "evet" cevabı veremiyorum. Presi rakip yarı sahanın ilk metrelerinden başlatmamız ve 90 dakika boyunca bırakmamamız gerek. Yüksek seviyede kondüsyon ve konsantrasyon gerekli. Bu biz de var mı?

Orta saha oyuncularımızın çok koşması yetmez, topun sürekli bizde olması ve verimli kullanılması lazım. Alanzinho ve Colman gibi sık sık kanatlara deplase olup sonra içe kat eden oyunculara ihtiyaç var ama hoca ne düşünür Allah bilir. Kaleyi gördüğümüz yerden şut denemeliyiz.

Bu maçta normal gol olmaz, olsa da atan biz olmayız.

Kadro ve taktik müdahaleler konusuna girmiyorum. Okuma yazması hayli tartışmalı olan Broos yine hepimizi delirtecek bir şeyler bulur.

Reha
04.11.2009, 11:50
Bu golü yanımda oturan abi Maraton'dan çekmişti.
Kısmet olupta alıp yükleyemedim.

Ktuneel hariç başka yerde varsa yüklermisiniz,benim bulunduğum kafede yasaklı giremiyorum

magicyattara
04.11.2009, 11:50
Akşam maçı bende izledim..

Wolfsburg organize ve basit oynadı..

Cruyff'un dediği gibi futbolun basit olanını..

Bizimde bu basit futbolu oynuyor olmamız lazım..

Ama basit oynayacak kadar zeki oyuncularımız varmı,tartışılır tabii.

"Futbol basit oyundur,zor olan onu basit oynayabilmektir",diye klasikleşmiş bir söz var hepimizin bildiği.
Harbiden de basit oynamak;yani ayağa pasları düzgün yapmak,sahayı parsellemek,rakibe oynayacak alan bırakmamak,kanatlardan bindirmek,daha doğrusu bir takım gibi oynamak zor iş:)

Geçen yıl Sivas böyle oynuyordu.
Bizim takımda göremedim henüz.
Bizim ki kör dövüşü.
Ne diyorlardı adına;"Kaos futbolu":)

magicyattara
04.11.2009, 11:53
Ktuneel hariç başka yerde varsa yüklermisiniz,benim bulunduğum kafede yasaklı giremiyorum

Yahu adam ilk devreyi komple çekmişti.
Bir türlü görüntüleri alamadım ondan.Açı çok güzeldi.
Sanırım Maraton tarafından görüntüsü yok bu golün.
Bakalım eğer hala duruyorsa,yükleyip buraya koyacağım.

yakuphoca
04.11.2009, 11:56
Wolfburg un akşamki galibiyetinden sonra beşiktaş camiasının ve başkanının bozulan morallerini bu maçta iade edeceklerdir. TFF ye ve hakemlere hiç güvenim yok. İnce ince doğrayacaklardır Trabzon'u.
Çünkü her iki takımında ligde son şansları..

İHTİLALL
04.11.2009, 11:58
Açılım yapmak lazım. Ben sadece İtalyan isterim. Sertliğe izin versin. Zırt pırt maçı durdurmasın. Geçenlerde Juve-Fiorentina maçını izledim. Adamın ayağı kırıldı nerdeyse adam pozisyon var diye maçı kesmedi. Sonra kart gösterdi.

Böyle adamlar lazım.

MHK başkanı Collina olsun.:rolleyes:
Akşam Beşiktaş maçını izlerken ,bir ara gözüm hakemi aradı..

Sonra hakemin oyunun ahengini etkilemeyen,otoriter,maçın sonucu umurunda olmayan tavrını gıptayla izledim..

Evet ,tıpkı Messi'yi izlerken ,kerata Faroz'lu olsaydı keşke,bizde oynasaydı(altyapıda harcanma riskinin ne kadar yüksek olduğunu da kasten unutarak)diye iç geçirir gibi,böyle hakemlerimiz olsa,maçlarımızı böyleleri yönetse diye düşündüm bir an..

Tabi hemen uyandım ve Türkiye'de yaşayıp ,Trabzonspor taraftarı olduğumu hatırladım ve" ne kadar çok şey istiyorsun" diye kendime kızdım..:)

magicyattara
04.11.2009, 11:59

Bu konuda başlık açmıştım,kapatılmıştı.
Önemli bir konu.
Artık bir şekilde tarafsız olabilecek hakemler getirilmeli.
Gerçi bunların getireceği hakeme de güvenilmez ya.:)

poetricus
04.11.2009, 12:01
Akşam Beşiktaş maçını izlerken, bir ara gözüm hakemi aradı...

Sonra hakemin oyunun ahengini etkilemeyen,otoriter,maçın sonucu umurunda olmayan tavrını gıptayla izledim..

Evet, tıpkı Messi'yi izlerken, kerata Faroz'lu olsaydı keşke, bizde oynasaydı
-Altyapıda harcanma riskinin ne kadar yüksek olduğunu da kasten unutarak- diye iç geçirir gibi, böyle hakemlerimiz olsa, maçlarımızı böyleleri yönetse diye düşündüm bir an...

Tabi hemen uyandım ve Türkiye'de yaşayıp, Trabzonspor taraftarı olduğumu hatırladım ve "ne kadar çok şey istiyorsun" diye kendime kızdım...

Müşterek hayalleri kurup aynı zamanlarda uyanmışız. Bu bana da oluyor. Eskiden daha sık olurdu Allah'tan son yıllarda seyreldi biraz.

Orhan Aydın
04.11.2009, 12:01
son galibiyetimiz 3-2 lik maç galiba ne kadar acı.Siz o beceriksiz forvetlerini bizim maçta görün diyecem inşallah görmezsiniz:)
Hakem konusunda bence de yine sıkıntı olacak.Sövesim geldi şimdi yine onlara:)

Emirhan Makul
04.11.2009, 12:02
Fırat aydınus'a en son ne zaman derbi verilmiş ki ? Adamı resmen hakemlik tarihinden silmeye çalışıyor TFF.

ilhan
04.11.2009, 12:05
Wolfburg un akşamki galibiyetinden sonra beşiktaş camiasının ve başkanının bozulan morallerini bu maçta iade edeceklerdir. TFF ye ve hakemlere hiç güvenim yok. İnce ince doğrayacaklardır Trabzon'u.
Çünkü her iki takımında ligde son şansları..

Ne dediler, Ne demeliler başlığı için ilhamı bu mesajdan aldım. Çok doğru bir yere parmak basmışsınız. Umarım bu şekilde olmaz, umarım.

magicyattara
04.11.2009, 12:08
Maçın hakemi kim olsun derseniz;Fırat Aydınus olsun derim.
Eli ayağı düzgün maç yönetiyor en azından.
Ucubik kararları yok.

Öyle hakemler seyrediyorum ki çileden çıkıyorum.
Ne sarı kartlarda standartları var ne faullerde,nabza göre şerbet veren tipler.
Mesela Hüseyin Göçek;eğer bu adamı maça verirlerse ayvayı yeriz.

İHTİLALL
04.11.2009, 12:09
Müşterek hayalleri kurup aynı zamanlarda uyanmışız. Bu bana da oluyor. Eskiden daha sık olurdu Allah'tan son yıllarda seyreldi biraz.
Perhiz yapıyor olmalısınız..

Ben ise hala akşam yemeklerini, "artık az yiyeceğim" kandırmacasıyla bir şekilde ziyafete dönüştürüyorum hala,tansiyona rağmen..
....

Bu rüya hali ,hatta tansiyonda yemekten oluyor zati..

Yoksa takımımız,yönetimimiz,kulübümüz emin ellerde..

Benim rüya hallerimin hala azalmamış olması kesinlikle yemekten..:)

Emirhan Makul
04.11.2009, 12:10
Fırat aydınus Bence Türkiye'nin 1 numaralı hakemidir. Ama şöyle birşey buldum internette tabi bu eziklerin ezikliğinden kaynaklanan bir yalan olma ihtimali de var .

http://www.antu.com/firatsahaya.jpg

Orhan Aydın
04.11.2009, 12:10
Allah'tan maç inönüde değil hakem bjk formasıyla çıkardı.:)

bordo61
04.11.2009, 12:13
Nasıl yani?

Biletler daha satışa çıkmadı ki ya ?

Bugun satışa çıkıyor

İHTİLALL
04.11.2009, 12:19
Maçın hakemi kim olsun derseniz;Fırat Aydınus olsun derim.
Eli ayağı düzgün maç yönetiyor en azından.
Ucubik kararları yok.

Öyle hakemler seyrediyorum ki çileden çıkıyorum.
Ne sarı kartlarda standartları var ne faullerde,nabza göre şerbet veren tipler.
Mesela Hüseyin Göçek;eğer bu adamı maça verirlerse ayvayı yeriz.
2006-2007 sezonunda Trabzonspor-Konyaspor maçında bir yerlerinden iki sarı kart çıkarıp Hüseyin'i atmıştı..

Biri olmayan faul,öbürüde rakibe kart istediği iddiasıydı..
Ayrıca geçen yıl bizim Eskişehir maçında,normalde penaltı olan ,ama hiçbir hakemimizin Trabzonspor'a vermeyeceği bir pozisyonda, bize penaltı çalmıştı.(Yattara kaçırmıştı)
O günün anlam ve önemine göre çalınmış bir düdüktü ve o maçta bir iki örnek daha göstermişti..
Adam gibi bir hakem maçın sonucunu umursamaz..

Avrupa ve Dünya arenasında Türk hakemlerinin yok sayılması kötü hakem olduklarından değildir..

Gavur biliyor..
"Güvenilir" olmadıklarındandır..

Üstelik UEFA hakem komitesi başkanı tam 15 senedir bir Türk iken..

Harun-61
04.11.2009, 12:24
bu haliyle bjk'yi Avni Aker'de yenemezsek vay halimize vayyyy !

c1967
04.11.2009, 12:25
bu biletler neden hâLa biletix de satılmaya başlanmadı... izmirden kalkıp maça gidecez, bilet alamıyoruz

İHTİLALL
04.11.2009, 12:25
Fırat aydınus Bence Türkiye'nin 1 numaralı hakemidir. Ama şöyle birşey buldum internette tabi bu eziklerin ezikliğinden kaynaklanan bir yalan olma ihtimali de var .

http://www.antu.com/firatsahaya.jpg
Emirhan,
Kesinlikle doğrudur..

Zaten hakemler üç kulübün kontenjanından geliyor oraya genellikle..
Yani tezgah,daha su çeşmeye gelmeden ,dağda kaynağın başında kuruluyor..

Bjk li olmayanlarda diğer ikisindendir..
Eskiden bizde MHK ye adam sokardık Yusuf Yaylı'lar filan..
Son zamanlarda bunuda yapamıyoruz,daha çok, Aziz Yıldırım bizim temsilcilerimizi belirlemeye çalışıyor..

Böyle bir yayının doğruluğunu test etmek için her halde resmi bir yazı yada bilgilendirme kimse beklemiyordur..:)

İskender
04.11.2009, 12:26
Avrupa ve Dünya arenasında Türk hakemlerinin yok sayılması kötü hakem olduklarından değildir..

Gavur biliyor..
"Güvenilir" olmadıklarındandır..

Üstelik UEFA hakem komitesi başkanı tam 15 senedir bir Türk iken..

Müthiş bir tespit, dahada kötüsü sadece hakemlerimiz için değil birçok konuda bu tespit cuk diye oturuyor...

Ertan 51
04.11.2009, 12:27
Klasik olacak ama 3 ihtimalli bir maç..Benim en çok korktuğum kadersizliğimiz,şanssızlığımız..Bizim maçlarda peydah olan kahraman adayları bjk de hayli fazla,çok kötü günler geçiren Bobo-Nobre ikilisi,tartışılmaya başlayan Tabata,rezilleri oynayan kalecileri derken bunlardan birisi patlamaz inşallah..Aslında iş bizde bitiyor mantıklı bir kadro ve çok azmedersek kazanırız ama yavan davranırsak üzülürüz.

c1967
04.11.2009, 12:28
aha da başlandı

İHTİLALL
04.11.2009, 12:34
Şu ibare dikkat çekici:

Gözlerimiz üzerinde olacak Fırat!..

Çok akıllıca..
Mesela bizi yakmayı şiar edinmiş Bitoğlu'mu dur nedir, o adama gs maçından sonra tepki koyacağımıza ,açıklanır açıklanmaz sitenin girişine resmini asıp "alçaklık yapma sakın" diye yazsak ,belkide Serkan'ın penaltı yı çalar,Arda'nın sarısını verir,en azından elini sıkamazdı..

Çünkü biraz sıkardı..

Bundan sonra bu düşünülüp,uygulanabilir..

Çok şükür bizimde okunan bir sitemiz var..
Yapanlar,yazanlar sağolsun..

Adem Erdoğan
04.11.2009, 12:36
hakemin bjk'li olduğunun "bilinmesi" bizim için avantaj.

Orhan Aydın
04.11.2009, 12:36
5 yeriz, atarızcılar yok mudur? biraz action olsun:)

UğuR
04.11.2009, 12:37
Biletler satışa çıktı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo13.jpgTakımımızın Beşiktaş'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (Çarşamba) satışa çıktı. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 30 TL
Maraton Tribünü: 50 TL.
Kapalı Yan: 80 TL.
Kapalı Orta: 100 TL.
VIP: 250 TL.
VIP OZEL: 400 TL.
Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

Ertan 51
04.11.2009, 12:44
aha da başlandı

hayırdır neye başlandı ?

ilhan
04.11.2009, 12:46
hayırdır neye başlandı ?

Biletlerin satışı abi.

Ali Turhal
04.11.2009, 12:47
TS ve bjk arasındaki maç için yorumlarımı istedi bazı arkadaşlar,hemen cevaplayayım öncelikle slvyanın dinlendirilmesinden yanayım bu aralar bir hayli formsuz sebebi malum,onurun kalede iyi işler yapacağına inanıyorum,yine çift forvet oynatılmalı antreman sahasında neşeli olan yattaranın ise sahada aynı formu göstermesi maça 1- 0 önde başlamak demek, zaten kendini göstermiyecekse tahminim odurki sene sonu yolcudur zaten başkan teyit ediyor,
Bu sözlerim maç öncesi hazırlıklar sonrası bjk zaten moralsiz ve gol yollarında yetersizler,eğer hucüm hattında sağdan soldan gelecek ortalar olursa yada dikine gidişlerde gökhanın şutları,yada colmanınve selçuğun araya atılacak paslarda umut ve gökhanın bu pasları değrlendirmesi sonucu golü çabuk buluruzki,erken gelen gol bjknin gardını düşürür buda bize avantaj sağlar,golden sonra gayet soğukkanlı olabilirsek,bu maçı almamamız için hiçbir neden yok,ayrıca nobreye ve boboya dikkat
bence bu maçın skoru TS 3 BJK 1
İNŞALLAH iyi bir skorla maçı bitiririz.

Ertan 51
04.11.2009, 12:49
Biletlerin satışı abi.
İlhan'ım sevindim,benim yorumun altına denk gelince benle alakalı zannettim,halbuki efendi uslu yazdıydım diyorum:)

c1967
04.11.2009, 12:52
arkadaşlar biletixden bilet almaya çalışıyorum... taraftar kart numarsı istiyor, giriyorum ama bir de şifre istiyor... o şifre neyin nesidir bilen var mı?

thehell61
04.11.2009, 12:53
Bu maçıda alamssak vay halimizie

Osman Yavuz
04.11.2009, 12:56
arkadaşlar biletixden bilet almaya çalışıyorum... taraftar kart numarsı istiyor, giriyorum ama bir de şifre istiyor... o şifre neyin nesidir bilen var mı?
tARAFTAR KARTIN ŞİFRESİ ya doğum tarihininin 4 rakamı yada yılı

yani 03 - 02 -1970 doğum tarihin ise

0302 ya da 1970

Bilmem yardımcı olabildim mi?

parlayan
04.11.2009, 13:01
Golü yersek maç gider.. Onun için sabırlı oynamak gerekir. BJK Wolfsburg'tan sonra kazanmak isteyecektir, hem de zirveyle puan farkını en azından korumak isteyecektir.. Üzerimize gelsinler, kontralarla çıkıp gol aramak en mantıklısı zaten seti beceremiyoruz. Alanzinho oynamalı o yüzden. Tek forvet Umut olmalı.

BJK dün akşam zavallıydı evet ama karşısında da iyi bir takım vardı. Asla haftasonu için ölçüt alınmamalı.

UğuR
04.11.2009, 13:09

doğum tarihinin ya yılıdır ya da gün ay'ı dır.

c1967
04.11.2009, 13:09
tARAFTAR KARTIN ŞİFRESİ ya doğum tarihininin 4 rakamı yada yılı

yani 03 - 02 -1970 doğum tarihin ise

0302 ya da 1970

Bilmem yardımcı olabildim mi?
saolasın kardeş...dediğin gibi yapıp sisteme girdim ama bilet yok diyor

F.Erdem
04.11.2009, 13:17
Maç kadrosunu gerçekten merak ediyorum.

Eğer umut sağ açık gibi oynayacaksa Üzülmez ve Köybaşı oradan çok güzel bindirme yapabilen oyuncular. Tayfunun işi zor ;)

Yattara oynatılırsa ortasahadaki direncimiz azalır Selçuk'a çok yük biner. Yattarasız da oynamaya alıştık zaten :rolleyes:

umarım kazanırız.

mustafaction
04.11.2009, 13:17
forvetlerimizden korkuyorum

Fatih
04.11.2009, 13:23
Maceraya gerek yok.Kayseri maçının 27. dakikasından sonraki dizilişle maçı çok rahat alırız.

sessizkral_1
04.11.2009, 13:25
Beşiktaş zaten kötü her maçı şansa mansa 1 golle alıyorlar.Pozisyon üretme yönünden ligin en kötü takımı her buldukları topu şut çekiyorlar.Biz ise tam tersi ligin en çok pozisyon üreten takımlarından biriyiz.Ve yine tam tersi bütün maçlarımız gollü geçiyor.

Beşiktaş maçını normal şartlarda 3-0 alırız diyorum.Şans,hakem ve kendi sahamızda oynama dezavantajını ! ise saklı tutuyorum.

Burçak
04.11.2009, 13:27

Şifre normalde Taraftar kartının geldiği zarfta vardı. farketmeden atmış olmalısın..
Şimdi yapman gereken;
462 326 67 96 numarayı arayıp Cem bey ile görüşmek istediğini söylüyorsun. (muhtemelen telefona o bakacak)
kart numaranı söylediğinde telefonuna şifreni gönderecek.

Samet Yildirim
04.11.2009, 13:35
Maceraya gerek yok.Kayseri maçının 27. dakikasından sonraki dizilişle maçı çok rahat alırız.
Ayni görüsteyim

vendercan
04.11.2009, 13:41
şifre doğum yıllı taraftar kartta

Faik Yılmaz
04.11.2009, 13:42
Normal şartlar altında rahat kazanmamız gerekn bir maç....

Beşiktaş son 4 lig maçını tamamen şansa kazandı....Bu şansı devam edermi bilmiyorum...

Ancak son zamanlardaki istikrarsız futbolumuz ve futbol dışı faktörler beni korkutuyor......

B.AKDEMİR
04.11.2009, 13:45
Birleşmek yetmiyor yeni tezahüratlarda oluşturumalı.6 yaşındaki çocuğun bile diline dolanabilecek tezahüratlar.

Etkili,rakibi boğan,sürekli ayakta etkili tezahüratlarını yapan bir taraftar düşünüyorum...Keşke öyle olabilsek...

Burçak
04.11.2009, 13:49
şifre doğum yıllı taraftar kartta
doğum yılı değil , gün ve ay. :)
15 ekim doğumlu birinin şifresi
1510 mesela...

asimetrik
04.11.2009, 14:13
Uzun zamandır ilk defa görmediğim şekilde, bir derbi öncesi taraftarımızın takımına güvendiğini görmek çok sevindirici. Genel görüşler bjk yi yenecek durumda olduğumuz ve yenebileceğimiz üzerine. Ben de böyle düşünüyorum. Aslında inancımızın kaynağı bjk nin kötülüğünden ziyade kendi takımımızın gücünün farkında olmamız. Bu rahatlığı oyunculara da (büyük oranda teknik kadronun işi) yansıtabilirsek çok şeyin üstesinden geleceğiz. Aşağı yukarı hepimiz aslında kadro olarak (bazı eksiklerimize rağmen) rakiplerimizden aşağı olmadığımızın farkındayız. Takım olabilmeyi becerirsek ve bunu maçın her dakikasına yayarsak (ki bana göre hocanın yapmak istediği de bu) özlediğimiz Trabzonspor'u görürüz. Oyuncu kadromuz büyük oranda disiplinli oynamaya müsait.
Ayrıca kanat beklerinin hücuma, hücum oyuncularının defansa katkısının oyunun kontrolünü ele geçirmek için ne denli gerekli olduğunu da dünkü maçta bir daha gördük. Çakılı beklerle kanat hücumlarında etkili olma şansımız yok.
Ayrıca dün geceki maçta 70. dakika itibarıyla iki takımın toplam koşusu 180 km. civarı idi. Bizim ligimizde bu ancak maç sonunda ulaşılan mesafe. Takım olarak biz de bu kadar mücadele verirsek Alanzinho gibi oyuncularımızdan yararlanma şansı buluruz.
Geriye herkesin haklı olarak takıldığı şans ve hakem faktörü kalıyor. Taraftar olarak bunu değerlendirecek kapasitedeyiz. Geçen seneki kaybettiğimiz bjk kupa maçından sonra takımımızı alkışlamayı bildik. Yeter ki her oyuncu son dakikaya kadar mücadele etsin.

macuka
04.11.2009, 14:15

TS ne zaman büyük macları kazandı ki bu macı rahat kazanabilecek?:)

Beşiktaş son 4 lig maçını tamamen şansa kazandı....Bu şansı devam edermi bilmiyorum...

Ancak son zamanlardaki istikrarsız futbolumuz ve futbol dışı faktörler beni korkutuyor......

Biz NŞA da kazanamayan bir takıma sahibiz ne yazık ki... NŞA da takım kötü oluyor...
Ha yok takım iyi oldugu zaman da Normal Şartlar olmuyor...
Yada şöyle diyelim; biz iyi olunca normal olan şartlar tersine cevriliyor dış faktörler tarafından:)

Enes Ünal Kaya
04.11.2009, 14:20
> Beşiktaş Kötü FutboL Oynuyor ..
> Beşiktaş Son Maçdan Sonra Baya Karışdı
> Beşiktaş 10 Gün İçinde 3. Maçına Çıkıcak Bize Karşı
> Bunun Üstüne Biz Hem Dinlenmiş Hem Sakat Yok
> Birde O Kdr BJK Yi İzleme Şansı BuLundu..

Bunun Üstünede BJK yi Yenemezsek Bizde ÇekiLeLim Ligden :)

Orhan Aydın
04.11.2009, 14:26
Bjk açılımı:D

LECOSSEEMRE
04.11.2009, 14:32
Kadroyu bozmamalıyız..
Kalede Slvya
Defans Serkan Song Egemen Cale
orta saha yattara selcuk colman Gabric
İlerde Gökhan Umut

Bu kadro olması lazım..

Reha
04.11.2009, 14:45
kapalı A blok 30 numaradayım..Allah 29 ve 27 nin yardımcısı olsun...

BAHADIR33
04.11.2009, 14:46
kapalı A blok 30 numaradayım..Allah 29 ve 27 nin yardımcısı olsun...
28 ' e dua bile yardım edemez mi artık? :)

Kemhacıoğlu
04.11.2009, 14:53
ben ilk günde söyledim yine söylüyoru, ligin belkide en rahat galibiyetini alacağımızı düşünüyorum. ve uzun yıllar unutulmayacak fark bile bekliyorum:)

Dip.Ing.Mag.
04.11.2009, 14:59
tek forvetle cikarsak yine hasta 8tas i yenemeyiz... adamlar rezalet futol oynuyor ama gelir bize patlarlar , biz en iyisini oynamaliyiz

Burçak
04.11.2009, 15:02
> Beşiktaş Kötü FutboL Oynuyor ..
> Beşiktaş Son Maçdan Sonra Baya Karışdı
> Beşiktaş 10 Gün İçinde 3. Maçına Çıkıcak Bize Karşı
> Bunun Üstüne Biz Hem Dinlenmiş Hem Sakat Yok
> Birde O Kdr BJK Yi İzleme Şansı BuLundu..

Bunun Üstünede BJK yi Yenemezsek Bizde ÇekiLeLim Ligden :)
Birdaha bu şekilde yakalamamız çok zor.
gerçekten de her madde doğru.
rahat bir şekilde kazanabilmemiz için bundan daha iyi şart olamazdı heralde..

Recep Alkan
04.11.2009, 15:03
TS ne zaman büyük macları kazandı ki bu macı rahat kazanabilecek?:)

Üstad bu maç için çok karamsarsınız, belki haklısınız büyük maçları kolayına kazanamıyoruz, ama birde güzel birşey söyleyin ne olur.

Tezahüratları ile maç kazandıran sayılı taraftar topluluklarındandır çarşı grubu. Ama onları ilk kez bu kadar tutuk ve bilinçli suskun gördüm, yönetimlerine sitemkarlar. Ve inanın bu tavırları dün BJK futbolcularını bile etkiledi.

Biz taraftar olarak bu maç öncesi biraz dik durursak inanıyorum ki takım da durur. Bende çok maç öncesi umutsuz olurum ama hiçbir zaman mesajların hepsine alıntı yapıp, alamayız demem.

Tavsiyem sizde yapmayın.

uzzun
04.11.2009, 15:03
dün jimnastiğin maçını seyrettikten sonra bu maçı kesinlikle kazanmamız gerektiğini düşünüyorum...beraberlik bile çok büyük kayıp bence...adamlarda defans kurgusu denen birşey yok...günümüzde olursak fark bile yaparız...hayret haftalardır ilk kez bu kadar takıma güveniyorum :)

macuka
04.11.2009, 15:07
BJK nin kötü oynadıgını düşünenler yanılıyor, bence bizim takımdan daha iyi oynuyorlar... Rahat galip geliriz diyenler neye dayanıyorlar anlamak mümkün değil. Hangi maçı rahat kazandık son 10 sene de büyük maçlardan?
Woslburg a oynadıgı gibi oynarsa biz yenemeyiz ki bu halimizle Eziktaşı?
Hoca yı kovmak için yönetim de sizin gibi düşünüyor sa Broos yolcu:)

Muhammed
04.11.2009, 15:09
Harbiden Bjk'yi yenemezsek kadroda revizyona gidelim bir sonraki maç. En az 4-5 oyuncu değişsin ilk 11'de bir sonraki hafta için.

Kemhacıoğlu
04.11.2009, 15:10
bizim oyuncularımız kendi evindeki bu maça, sıradan bir maç değilde bir derbi maçı olduğunu bilerek hazırlanıyorlardır. 8taşın da ne durumda olduğunu herkes görüyor. bence çok çok rahat almamız gereken bir maç...

Muhammet Kurt
04.11.2009, 15:10

Bu normal sartlar denilen kavrami birturlu anliyamadim, normal sartlar diye bir durum varmi? Senin kadro 18 kislik bir kadro olacak, bu 18 kisilik kadroda sakatlardan olusmiyacagina gore al sana normal sartlar. Futbol disi faktorler de, istikrarsiz futbolumuzda olagan seyler. Bunlar hep olacak futbolda, dun de vardi, bugun de var, yarin da olacak.

Ve ne zaman ders cikartacagiz bilmiyorum, bu RAHAT kazaniriz havalara girmelerinden vazgecsek! Senol Gunesin maclara cikmadan once hep sevdigim demecleri olurdu : BUYUK KONUSMUYORUZ AMA IDDIALIYIZ.

Orhan Aydın
04.11.2009, 15:12
Ben güveniyorum, güvenmek istiyorum takıma

Kemhacıoğlu
04.11.2009, 15:14
Ben güveniyorum, güvenmek istiyorum takıma

ben sonuna kadar güveniyorum bu takıma. :) yüzümüzü kara çıkartmayacaklar bu sefer

macuka
04.11.2009, 15:16
Üstad bu maç için çok karamsarsınız, belki haklısınız büyük maçları kolayına kazanamıyoruz, ama birde güzel birşey söyleyin ne olur.

Tezahüratları ile maç kazandıran sayılı taraftar topluluklarındandır çarşı grubu. Ama onları ilk kez bu kadar tutuk ve bilinçli suskun gördüm, yönetimlerine sitemkarlar. Ve inanın bu tavırları dün BJK futbolcularını bile etkiledi.

Biz taraftar olarak bu maç öncesi biraz dik durursak inanıyorum ki takım da durur. Bende çok maç öncesi umutsuz olurum ama hiçbir zaman mesajların hepsine alıntı yapıp, alamayız demem.

Tavsiyem sizde yapmayın.

Dostum içimden gelmiyor güzel şey söylemek valla, bu maca inancım yok neden se... Alıntı yapmama konusunda haklısın yapmasam daha iyi olacak...
Çarşı grubu konusunda ise sana katılmıyorum, onlar taraftar falan değil, Beşiktaş için değil kendileri ün yapmak için bağırıyorlar... Öyle taraftarı olsun istemezdim Trabzonun. Emin ol bJK yenilince üzülmek yerine, "Gelecek mac ne bagıralım da bizi konussunlar" modundadır onlar.

Recep Alkan
04.11.2009, 15:22
Dostum içimden gelmiyor güzel şey söylemek valla, bu maca inancım yok neden se... Alıntı yapmama konusunda haklısın yapmasam daha iyi olacak...
Çarşı grubu konusunda ise sana katılmıyorum, onlar taraftar falan değil, Beşiktaş için değil kendileri ün yapmak için bağırıyorlar... Öyle taraftarı olsun istemezdim Trabzonun. Emin ol bJK yenilince üzülmek yerine, "Gelecek mac ne bagıralım da bizi konussunlar" modundadır onlar.

Amacımın ve niyetimin eleştirmek olmadığını anlamışsınızdır mutlaka, dediğim gibi benim de içimden birçok maç için güzel şeyler söylemek gelmez, ama bu kadar da inat etmem, bence sizde biraz olsun rahat olun.

Beşiktaşı neden bu kadar kolay yenemeyeceğiz açıklarsanız da çok sevinirim, biz maçları kafamızda büyütüyoruz, GS maçında 20 dakika top oynadık sonuç belli, istersek ne gs ne fb hepsi tırıs. Ama işte maç maç değişiklik gösterebiliyor bu. Ben Trabzonsporun derbi maçlarını biraz daha farklı oynadığını düşünüyorum. Sonuca yansımıyor ama olsun.

Çarşı grubunu burda konuşmasak en güzeli aslında, ama konuyu ben açtım, son sözüm de kimin için bağırırlarsa bağırsınlar, BJK için inanılmaz bir itici güç, onlar olmadığında BJK çok zorlanıyor. Demek istediğim sadece biz taraftar olarak dik durup tamam diyelim inanıyorum ki takım içerde gerekeni yapacaktır.

avniaker
04.11.2009, 15:28
bu maçla ilgili çok karmaşık duygulara sahibim bunun sonunu iyi görmüyorum

peker61
04.11.2009, 15:39
Çift forvet oynayalım bu maç bizimdir Allahın izniyle yenicez yeterki isteyelim ..

İHTİLALL
04.11.2009, 15:42
Trabzonspor'da sinirler gerildi
04 Kasım 2009 / 13:34
Beşiktaş maçı öncesi sinirler iyice gerildi.

Sabah ki idman öncesi Kaleci Tony Sylva daha önce yaptığı şok açıklamaların gazetelerde devam ettirilmesine sinirlendi ve bağırıp çağırmaya başladı.

Yaptığı röportaj nedeniyle sorun yaşayan Sylva söylediklerinin çarpıldığını söyledi.
Sylva bu günde gazetelerde haberin devam ettirilmesi ve gazetelerde Afrika Krizi haberinin yazılması üzerine küplere bindi . Kaleci Antrenörü Jacyk Munaron, saha içinde sinirli şekilde davranan ve yüksek sesle bağırarak habere tepki gösteren Sylva'ya eliyle sus işareti yaparak sakinleştirmeye çalıştı.

Ancak Senegalli kalecinin tepkisi dakikalarca sürmesi dikkat çekti.

Senegalli kalecinin bir yerel gazetede çıkan röportajı nedeniyle kızgın olduğu öğrenilirken Daha sonra Syvaın yakın çevresine “Ben yönetime hesap verdim, hala bu haberi devem ettiriyorlar. Bu nun neden devam ettiriyorlar.bunun için kızdım dediği iddia edildi

Bir başka gerginlik ise Trabzonspor'un Kamerunlu futbolcusu Rigebot Song'da yaşandı. Song soyunma odasından elinde bir gazeteyle idman sahasına geldi. Gazetenin sayfalarını yana doğru açan Song sinirli bir şekilde etrafına bağırıp çağırmaya başladı. Song'un gazetede çıkan “Afrikalı krizi” haberlerine tepki gösterdiği öğrenilirken, Song daha sonra elindeki gazeteyi buruşturup poposuna sürmesi gazeteciler arasında edat şok etkisi yarattı..

Olay daha sonra Gazeteciler tarafından Sportif Direktör Ünal Karaman'a aktarıldı. İdman bitiminde, sahasındaki gazetecilerin yanına gelen Karaman'ın da bulunduğu ortamda Song, gazetecilerin yanına kadar gelerek Ünal Karaman'ında bulunduğu bir ortamda uzun süre Fransızca bir şeyler söyledi. Basın mensuplarının Fransızca bilmemesi nedeniyle Song'un sinirli bir şekilde basın mensuplarına söyledikleri ise anlaşılamadı.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Bjk maçı öncesi Song yerel basını onurlandırmış..

Belki bazı arkadaşlar tepki gösterecek,

Belki yakışmıyor diyecekler,hatta kızacaklar..

Ama bizim yerel basının anladığı dil bu..

Çünkü kullandıkları dil bu..

Ürettikleri şey ancak tuvalette kullanılacak kadar değerli..

Song ve Slyva'yı destekliyorum kendi adıma..

magicyattara
04.11.2009, 15:46
Song, gazetecilerin yanına kadar gelerek Ünal Karaman'ında bulunduğu bir ortamda uzun süre Fransızca bir şeyler söyledi. Basın mensuplarının Fransızca bilmemesi nedeniyle Song'un sinirli bir şekilde basın mensuplarına söyledikleri ise anlaşılamadı.

Huhahahaha...Hiç güleceğim yoktu.

Sefa Murat Dokuz
04.11.2009, 15:47
Strese gerek yok. Bjk yi kaç maçtır izliyorm. Wolfsburg1 Eskişehir Wolfsburg2 maçları bu takımdan bir cacık olmaz. Eli ayağı az düzgün bir takım bu Bjk den zaten kolayına gol yemez.
Ferrari ve Sivok tek beğendiğim noktaları. 8 milyonluk Tabataları Colman'ın tek ayağı etmez. Tek omuzla devrilecek cinsten. Selçuk Fink'in 10 kat iyisi.
Kalede Hakan oynayacaksa zaten sorun yok :D Resmen bir Kova.
Bjk nin artıları Tello ve Yusuf olabilir. Bide bize gol atmayı seven Bobo.
%70 Kazanırız. %20 Berabere %10Bjk

Bu maçta bjk ye puan verirsek ligden çekilelim.

magicyattara
04.11.2009, 15:52
Bu haberi yapan gazete Karadeniz gazetesi.
Geçen yıl Yattara'nın Katar'a transfer haberleri çıkmadan önce de nerdeyse 1 hafta boyunca hemen her gün,Song ile Yattara'nın arasını açmak için haberler yapmışlardı.
Yattara'yı rencide edici haberler yapıyorlardı o dönem.
İşin sonunda Katar teklifi gelmişti.

Bakalım bu işin dibinde ne çıkacak.
İnşallah yönetimin oyunu değildir bunlarda.

hakankutlu
04.11.2009, 15:53
Yerel Medyamız devam etsin bu şekilde haber yapmaya.Bak ilk 11den 2 Oyuncu iptal yarında Gabric ve Ceyhun la ilgili haber yaparlar tamamdır.Kazanacağımız 1 ay öncesinden belli olan derbide bu haberler ile takımın sinirlerini bu kadar yıpratmayı Beşiktaş'lı taraftarlar bile yapamazdı.Hala inancım var maçı alacağımıza ama Yerel medya hiç olmazsa maç gününe kadar tesislere adımını atmasın.Haber yapmasın yeter.

Melek
04.11.2009, 15:54
Yine derbi öncesi neler oluyor böyle kendi içimizde olayalar başladı :(

Melek
04.11.2009, 15:56
Bu maçta çok güzel bir tribün bekliyorum ayrıca Colman'dan da goller :) hadi bakalım inşallah yüzümüz gülücek önce Beykoz'dan mutlu ayrılıcağız sonrada Avniakerden..

ilhan
04.11.2009, 15:56
Bjk maçı öncesi Song yerel basını onurlandırmış..

Belki bazı arkadaşlar tepki gösterecek,

Belki yakışmıyor diyecekler,hatta kızacaklar..

Ama bizim yerel basının anladığı dil bu..

Çünkü kullandıkları dil bu..

Ürettikleri şey ancak tuvalette kullanılacak kadar değerli..

Song ve Slyva'yı destekliyorum kendi adıma..

Abi bir kenara not düşelim. :p

Tamamen katılıyorum. Ben de Song ve Sylva'nın tarafındayım. Keşke o gazete küpürlerini yedirseymişler.

Abdülkadir Kılıç
04.11.2009, 15:58
Arkadaşlar BEşiktaş kötü oynuyor diye gaza gelmeyin. Bu Beşiktaş'ı yenemezsek ligden çekilelim gibi. Ne derseniz diyin zor maç olur. İnşallah kazanırız.

irfanb
04.11.2009, 16:10
Beşiktaş`in hocasi, ey Denizli Mustafa
Senin antrenörlüğün Pazara kalkar rafa
O kadar bel bağlama otuzbeşlik Yusuf`a
Dizilse de takimin ondört kişilik safa
Trabzonu yendirmeye nerde sende o kafa
Senin rakibin biziz baksana bu tarafa
Beşiktaş senin ile hep kaybetti irtifa
Trabzon maçi sonrasi bekliyorum istifa

Beşiktaş`in hocasi, ey Denizli Mustafa
Beşiktaş Çarşi`sinda bulunmaz asla vefa
Pazardan sonra sana hergün dert,hergün cefa
Çarpar seni Yildirim, hiç meyli yoktur affa
Allah`tan diliyorum sen gibilere şifa
Iran paklamaz seni, git Kâbe`yi tavafa
Şampiyonluk bir yana, çoktur sana Uefa
Beşiktaş`ta baştasin, ben reva görmem Of`a …

Sefa
04.11.2009, 16:11
Beşiktaşlıların çoğu atarız yeneriz diyordu dün akşama kadar.

Bugün hiçbirinin umudu yok ve atarsak 5 atalım yersek te 5 yiyelim bari demirören gitsin diyor.

Hadi 5 atalım da ayıp olmasın iyilik yapalım şunlara :p

Paksoy
04.11.2009, 16:14
demiröreni seviyoruz, anadolu takımlarının gelir kapısı oldu. 1-0 yeter

winner
04.11.2009, 16:20
Ne yapacağı belli olmayan iki takımın maçını izleyeceğiz.İlk golü atan maçı alır götürür bence..

UğuR
04.11.2009, 16:22
Kulübümüzden açıklama

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Son günlerde özellikle yabancı oyuncularımızla ilgili olarak medyada yer alan haberler üzerine kulübümüzden bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Son günlerde medyada oyuncularımız hakkında yer alan haberler camiamızı fazlasıyla rahatsız etmektedir. Özellikle yabancı oyuncularımızın sürekli gündemde tutulmaları ve hedef haline getirilmeleri kendilerinin moralini bozduğu gibi, kulübümüzün imajını da olumsuz yönde etkilemektedir. Elbette yönetim kurulumuz kulübümüzün iç düzeniyle ilgili yapılacak yanlışlara sessiz kalmadan gereken hassasiyeti gösterecektir. Ancak futbolcularımızın henüz transfer dönemi gelmeden ayrılacağı yönünde verilen bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. Bu haberlerin kulübümüze hiçbir faydasının dokunmayacağı da açıktır. Ayrıca kadromuzda bulunan Afrikalı oyuncuların bir gruplaşma içindeymiş gibi gösterilmeleri, ortak hareket ettikleri izlenimi yaratılmaya çalışması doğru bir bakış açısı olmadığı gibi bu yöndeki haberlere oyuncumuz Rigobert Song’un gösterdiği tepkiyi de tasvip etmemiz mümkün değildir. Zaten kendisi de yaptığımız görüşmede hatasını kabul etmiş ve basın mensuplarımızdan özür dilediğini ifade etmiştir. Ancak yabancı bir ülkede futbol oynayan ve sadece Türkiye’de değil dünyanın her köşesindeki Afrikalı oyuncuların büyük saygı duyduğu Song’un, hissettiği sorumluluk gereği yanlış da olsa bu tepkiyi verdiğinin bilinmesini istiyoruz. Yönetim, teknik kadro, sporcular ve taraftarlar gibi Trabzonspor’u çok sevdiğine inandığımız basın camiası mensuplarının da aynı duyarlılığı göstererek kulübümüz için çok önemli olan Beşiktaş maçına yoğunlaşmalarını önemle rica ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.”

ilhan
04.11.2009, 16:26
Sn. Yönetim,

Bu açıklamayı yapmak için kadroda bulunan bir futbolcunun tepki göstermesini mi beklediniz? Bu sezon başladığından beri ve geçmişten beri süre gelen bu yerel medyanın takımı yaralayıcı, futbolcuları hırpalayıcı haberlerine karşı neden aynı hassasiyet içerisine girip futbolcuları savunan bildiriler yayınlamadınız?

Erdal abi çok haklı. Yönetilmiyor bu kulüp.

OLCAY ÇAKIR
04.11.2009, 16:27
Trabzonspor'da sinirler gerildi
04 Kasım 2009 / 13:34
Beşiktaş maçı öncesi sinirler iyice gerildi.

Haberin sadece bu kısmına bakan ve işinden gücünden kafasını kaldıramayacak kadar yoğun olan biri,derki;

Vay be Trabzonsporda sinirler gergin,yerler birbirlerini,futbolcular birbirine girdi,yöneticiler birbirine girdi.

Oysa,olay tamamen gazeteci arkadaşların gerdiği bir futbolcunun rahatlamasıdır..:)

Sinem Yılmaz61
04.11.2009, 16:29
Gülen Taraf biz oluruz insallah, bjk zaten kötü gidiyor bu aralarda bence, Maci alma Firsati iyi bence...

Paksoy
04.11.2009, 16:30
hugo süpriz kadro çıkarmasın önümüzdeki tek sorun bu,

Mustafa Ayazoğlu
04.11.2009, 16:35
Kardo belli az çok çıkacak girecek oyuncularda.

Tek ve en önemli kriter tek forvet mi yoksa çift forvet mi?

UğuR
04.11.2009, 16:43
Her hafta çarşamba günü öğlen saatlerinde açıklanan haftanın maçlarını yönetecek hakemlerin listesi şu saate kadar açıklanmaması ilginç.... Tüpçü ile pazarlık mı yapılıyor....?

Sefa Murat Dokuz
04.11.2009, 16:46
Şahsen ben Selçuk Dereli veya Fırat Aydınus'u istiyorum. Bazı taraftarlarımız bu isimlere karşı olsada bu adamların adaletine güveniyorum.

Külünkoğlu
04.11.2009, 16:49
Fırat Aydınus neyse de Selçuk Dereli'nin nesine güveniyorsunuz bi söyleseniz ?

Adem Erdoğan
04.11.2009, 16:52
problem kişilerde değil zihniyette.

o olsun bu olmasınla düzelecek bir durum değil.

Osman Yavuz
04.11.2009, 16:55
Fatih'in dediği gibi maceraya gerek yok.Kayseri maçının 27. dakikasından sonraki 11'den Gabric haricinde değişiklik beklemiyorum.

oflubektas
04.11.2009, 16:58
Ernst'i Wolfsburg maçında oynatmadılar ve bunun sonucunda sadece Misimovic, koskoca beşiktaş takımını şamar oğlanına çevirdi. Ernst oynarsa hırslı olarak çıkacakları maçta şansları olacaktır. Aksi halde rahat kazanırız.

Takımın hocası değilim, olmam de imkansız ama Umut Bulut mutlaka ikili forvette yer almalı ve yapacağı koşularla Ferrari ve Sivok'un yerini kaybetmesini sağlamalıdır. Eğer Gökhan Ünal tek santrafor olarak statik oynarsa Dzeko'yu harcayan Ferrari için Gökhan Ünal adeta çerez olur. Bunun dışında Serkan Balcı destekli kalabalık ve çok koşacak bir orta saha Colman'ın işini kolaylaştırır. Tabata'nın da biraz sertlikle yıldırılmasıyla rakibin hücum hattı kesilmiş olacaktır.

Muhammed
04.11.2009, 17:00
Helal olsun büyük şef.

UğuR
04.11.2009, 17:04
Maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu

Osman Yavuz
04.11.2009, 17:05
Ernst'i Wolfsburg maçında oynatmadılar ve bunun sonucunda sadece Misimovic, koskoca beşiktaş takımını şamar oğlanına çevirdi. Ernst oynarsa hırslı olarak çıkacakları maçta şansları olacaktır. Aksi halde rahat kazanırız.

Takımın hocası değilim, olmam de imkansız ama Umut Bulut mutlaka ikili forvette yer almalı ve yapacağı koşularla Ferrari ve Sivok'un yerini kaybetmesini sağlamalıdır. Eğer Gökhan Ünal tek santrafor olarak statik oynarsa Dzeko'yu harcayan Ferrari için Gökhan Ünal adeta çerez olur. Bunun dışında Serkan Balcı destekli kalabalık ve çok koşacak bir orta saha Colman'ın işini kolaylaştırır. Tabata'nın da biraz sertlikle yıldırılmasıyla rakibin hücum hattı kesilmiş olacaktır.
Buraya katılmıyorum aksine Dzeko'nun Ferrari ve Sivok'u orta sahaya çekerek inanılmaz boş alanlar yarattığını düşünüyorum.Dün Martins değil de Grafite olsaydı belki de Beşiktaş'ın Liverpool faciası bile unutulurdu.Dzeko'yu dün çok beğendim.Gol attığı için değil savunmayı inanılmaz yıprattığı için.Aynı şeyleri Umuttan da bekliyorum.

UğuR
04.11.2009, 17:05
06.11.2009
20:00 BURSA ATATÜRK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=44) BURSASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3601) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79601) GENÇLERBİRLİĞİ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3606) (O) YUNUS YILDIRIM (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18287)
(Y) SELÇUK KAYA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18358)
(Y) VOLKAN NARİNÇ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(D) TANER GİZLENCİ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19996)
07.11.2009
14:00 ATATÜRK OLİMPİYAT (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=110) BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3665) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79607) ANTALYASPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=52) (O) DENİZ ÇOBAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19242)
(Y) MUHARREM YILMAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18695)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) ÇAĞATAY ŞAHAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19240)
07.11.2009
20:00 HÜSEYİN AVNİ AKER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=175) TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3596) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79603) BEŞİKTAŞ A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3590) (O) KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18433)
(Y) CEM SATMAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20183)
(Y) ALPER ULUSOY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19930)
(D) SUAT ARSLANBOĞA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)
08.11.2009
14:00 ANKARA 19 MAYIS (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=11) MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3595) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79605) KASIMPAŞA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=39) (O) AYTEKİN DURMAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18353)
(Y) İSMAİL KÖSE (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18531)
(Y) MEHMET METİN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19877)
(D) BARIŞ ŞİMŞEK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19879)
08.11.2009
14:00 ESKİŞEHİR ATATÜRK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=66) ESKİŞEHİRSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79606) DENİZLİSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=81) (O) HÜSEYİN GÖÇEK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19493)
(Y) SERKAN OK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(D) ERBAY ALDEMİR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18346)
08.11.2009
14:00 MANİSA 19 MAYIS (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=137) MANİSASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=110) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79608) GAZİANTEPSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=116) (O) ÖZGÜÇ TÜRKALP (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19048)
(Y) SERHAN MALKOÇ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18848)
(Y) SERKAN ÇİMEN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20161)
(D) METE KALKAVAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
08.11.2009
16:00 SİVAS 4 EYLÜL (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=169) SİVASSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=74) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79609) KAYSERİSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=72) (O) ÖZGÜR YANKAYA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(Y) ERHAN SÖNMEZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19193)
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19341)
(D) MURAT TÜRKER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18915)
08.11.2009
20:00 DİYARBAKIR ATATÜRK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=58) DİYARBAKIRSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=29) - (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=79602) GALATASARAY A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3604) (O) TOLGA ÖZKALFA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19089)
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18486)
(Y) EKREM KAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19083)
(D) HÜSEYİN SABANCI (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19769)

Mustafa Calik
04.11.2009, 17:08
Trabzonspor'da Beşiktaş provası
04 Kasım 2009 / 16:43

Trabzonspor hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi bugün çift kale maç yaptı.

Trabzonspor hafta sonu Beşiktaş'la yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde yapılan antrenman ameliyat olan Zafer Yelen katılmazken, Tjikuzu takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular antrenmanda düz koşunun ardından dar alanda kısa paslaşma ve tam sahada çift kale maç yaptı.

Broos sahaya as 11 olarak şu isimleri sürdü:
Sylva, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Ceyhun, Gabric, Gökhan, Umut

Yedek takımda ise şu isimler görev yaptı:
Tolga, Ömer, Giray, Abdullah Karmil, Barış, Yattara, Ferhat, Alanzinho, Engin, Ferhat, Mustafa Yumlu

As takımının goleri Ceyhun ve Umut atarken, yedek takımın gollerini ise Engin (2) attı.

Hazırlık maçı 2-2 berabere devam ediyor..

Orhan Aydın
04.11.2009, 17:11
song tecrübesini konuşturmuş:D

faik celikoflu
04.11.2009, 17:13
sekiztaşa grip aşısını yapcaz bu hafta :)
:sevinç::ts::tsbayrak:

Orhan Aydın
04.11.2009, 17:15
önce kuş gribini yapacağız onlara:)

Hasan Habip Özbay
04.11.2009, 17:17
valla akşam ki maç ölçü olmaz ama yıllar önce 7-1 lik maça genç yaşımda stadyumda tanık olmuştum işte tam zamanı intikaaaaam zamanı ister kızın ister tenkit edin ben böyle düşünüyorum acımayacaksın istanbul takımlarına kimi kötü bulursan bi tekmede sen vuracaksın
ANTİ-İST

Koray
04.11.2009, 17:20

Kadro güzel bence, sadece Sog ve Giray yer değiştirebilir...

Ayrıca bu maçı alırsak kedimizi tekrar yarışın içinde buluruz, bjk maçından sonra dışarda Kasımpaşa ve içerde iki maç üst üste oynayacağız, bunlar Eskişehir ve Ankaragücü maçları, Denizli deplasmanı ve içerde febe maçı...

Fikstürümüz hiç fena değil...

murat köse
04.11.2009, 17:24
bu hakeme hiç güvenmiyorum kötü bir hakem verdiler.

Erbay
04.11.2009, 17:29
Anlaşılan Umut sağ kanat ile forvet arasında gidip gelecek. Performansını düşüyor böyle oynayınca. Gökhan ve Umut birbirlerine en yakın şekilde oynamalı.

cem arin
04.11.2009, 17:29
gercekten de bu macin ardindan cok güzel bir fikstür yakalamisiz! umarim bu maclardan en azindan 5 galibiyet cikaririz ki bu da bizi gecen yil ilk devre sonunda bulundugumuz yere getirir ve ikinci yarida da daha derki toplu bir takim oluruz.

Adem Erdoğan
04.11.2009, 17:34
Fikstür güzel, derbileri kazanırsak tahminen tepeyle olan puan farkı 5-6 olur.

Adem Erdoğan
04.11.2009, 17:35
7 Gol Nonda (Galatasaray)
6 Gol Julio Cesar (G.Antep)
6 Gol Makukula (Kayserispor)
5 Gol Colman (Trabzonspor)
5 Gol Baros (Galatasaray)
5 Gol Kahe (G.Birligi)
5 Gol Alex (Fenerbahçe)
5 Gol Kewell (Galatasaray)

Konuyla alakasız, gol krallığı yarışında Türk futbolcu olmaması ilginç.

Ali İhsan
04.11.2009, 17:35
Kuddusi mi!!!

En gıcık olduğum hakemlerden biridir, geçen sene Fener'in elle attığı golü görmemiş gibi yapmak için yırtınmasını hatırlıyorum da...

Bence bu maçta ayarlar çekilebilir, aynen gsnin kötü gidişini kurtarmak için nasıl kurban edildiysek bu sefer de bjkyi kurtarmak için de bizim kellemiz kullanılabilir...

Volkan Yavuz
04.11.2009, 17:43
Trabzonspor'da Beşiktaş provası
04 Kasım 2009 / 16:43

Trabzonspor hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi bugün çift kale maç yaptı.

Trabzonspor hafta sonu Beşiktaş'la yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde yapılan antrenman ameliyat olan Zafer Yelen katılmazken, Tjikuzu takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular antrenmanda düz koşunun ardından dar alanda kısa paslaşma ve tam sahada çift kale maç yaptı.

Yedek takımda ise şu isimler görev yaptı:
Tolga, Ömer, Giray, Abdullah Karmil, Barış, Yattara, Ferhat, Alanzinho, Engin, Ferhat, Mustafa Yumlu

As takımının goleri Ceyhun ve Umut atarken, yedek takımın gollerini ise Engin (2) attı.

Hazırlık maçı 2-2 berabere devam ediyor..

hangi sayfa?

Cafer Bulur
04.11.2009, 17:44
Kuddusi müftüoglu cok kötü bir tercih olmustur bence.

Ben kendisinin bu macin altindan kalkacagini sanmiyorum.

Gs macindan sonra bu macta da bir hakem faciasina kurban gidersek bu taraftari kimse sakinlestiremez....

torsten61
04.11.2009, 17:45
bu kuddusi yakar bizi...

torsten61
04.11.2009, 17:47
fırat aydnısu verseler ya bu maça derbi sonuçta illa bizi engelliyecek hakemler verilior...

futbalski60
04.11.2009, 17:48
bu kuddusi yakar bizi...

Kuddusi Bjk düşmanı diye bilinir.

Koray
04.11.2009, 17:49
Kuddusi bjklidir ne düşmanı...

torsten61
04.11.2009, 17:50
Kuddusi Bjk düşmanı diye bilinir.
görcez bjk düsmanını bizim düsmanımız olur yine gs maçındaki gibi hakem faciasına uğrayacağız...

futbalski60
04.11.2009, 17:50
Kuddusi bjklidir ne düşmanı...

Olur mu Bjk'yla çok sorun yaşadı Sinan Engin'le kavga bile etmişti maçta, çoğu maçını da kaybetti Bjk bu hakemle ayrıca kendisi Galatasaraylı.

.....
04.11.2009, 17:51
Hayırlısı olsun. Ama Allahın izniyle alacaz bu maçı.

Hakem kim olursa olsun!

Mustafa Calik
04.11.2009, 17:52
futbalski60 abi hakli. Kuddusi galatasarayli.

http://www.turkkeyif.net/spor-haberleri/92678-hakemler-hangi-takimi-tutuyor.html

mustafadinç
04.11.2009, 17:53
Kuddusi alenen bir İstanbul yalakasıdır ne gerekiyorsa yapar.Allah korusun ama sinirden çıldıracak gibi oluyorum Gs maçındaki hataları hatırlayınca

Koray
04.11.2009, 17:54
Olur mu Bjk'yla çok sorun yaşadı Sinan Engin'le kavga bile etmişti maçta, çoğu maçını da kaybetti Bjk bu hakemle ayrıca kendisi Galatasaraylı.

Evet gese'liymiş şimdi baktım internette araştırarak...

(GALATASARAYLILAR: Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Gökhan Güneşer, Hüseyin Göçek, Deniz Çoban, Kuddusi Müftüoğlu, Taner Gizlenci )

Hatta Sinan Engin '' arkadayız Kuddusi '' demişti :D

Murat Erdem
04.11.2009, 17:56
Alanyalı hakemleri, bana inat mı veriyorlar İstanbullularla yaptığımız maçlara ?

Mustafa Calik
04.11.2009, 17:56
Her yerde aynisi yaziyor..

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10789977.asp

Burda mesela iki sene önce fb'liymis :D

http://www.haber7.com/haber/20070912/Hangi-hakem-hangi-takimi-tutuyor.php

Mustafa Calik
04.11.2009, 18:01
Hazarlık maçının ikinci yarısında dizinde ağrıları artan Egemen oyundan alındı.
Çift kale maç 2-2 berabere sonuçlandı.

Cihat K
04.11.2009, 18:02
deplasmanda 5 maçta 2 gol atan takımı sahamızda yenemiyorsak ne dim

Recep Alkan
04.11.2009, 18:03
Kuddusi müftüoglu cok kötü bir tercih olmustur bence.

Ben kendisinin bu macin altindan kalkacagini sanmiyorum.

Gs macindan sonra bu macta da bir hakem faciasina kurban gidersek bu taraftari kimse sakinlestiremez....

Cafer abi ne olur peki ?

Oldu da gittik kurban ne olacak ?

Merakımdan soruyorum.

Adem Erdoğan
04.11.2009, 18:06
deplasmanda 5 maçta 2 gol atan takımı sahamızda yenemiyorsak ne dim

6 golle en az gol yiyen takım.

.....
04.11.2009, 18:11
Her yerde aynisi yaziyor..

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/10789977.asp

Burda mesela iki sene önce fb'liymis :D

http://www.haber7.com/haber/20070912/Hangi-hakem-hangi-takimi-tutuyor.php

O Trabzonsporlu hakemlerin sayısı ilerde artabilir :)

Özge
04.11.2009, 18:11
Tehlikeli bir hakem.Ne yapacağı belli olmaz.Hakeme bırakmadan bu maçı almalıyız.

Cafer Bulur
04.11.2009, 18:15
Cafer abi ne olur peki ?

Oldu da gittik kurban ne olacak ?

Merakımdan soruyorum.
Tabiiki olasi bir kötü sonucu geri getiremeyiz ama yogun protestolarla hakkimizi arariz diye düsünüyorum.

Zamaninda cem papila faciasina karsi yapilan bir yürüyüs olabilir mesela ama dedigim gibi giden puanlar geri gelmez...

Hüdai Pervaneli
04.11.2009, 18:20
Törerist Kuddusii diye bilinir bu adam

Murat 61
04.11.2009, 18:20
Oldum olası bu hakemi sevmem, temennide bulunmuyorum çıksın adam gibi maçını yönetsin yeter.!

Emrullah
04.11.2009, 18:28
Bu hakem muhabbeti başlamadan bitmeli. Trabzonspor adam akıllı oynasın, hakem ne kadar kötü de olsa maçı kazanırız. Karşımızdaki 8jk sonuçta, iyi bir takımla oynamıyoruz. Bırakalım bu hakem muhabbetlerini. hakemler kritik zamanlarda devreye girer ve kritik dönemlerde korkunmalıdır. Şu an ne bizim için kritik bir zaman, ne de BJk için. hem biz hem BJK ununu elemiş artık. Hakemin eline ne geçecek ki. Art niyetli kararlar çıkacağını zannetmiyorum. Hakemleri bahane etmek baymadı mı artık bizleri, bence baydı, işimize bakmalıyız. Hakemlerden daha önemli işler ve sorunlarımız var, bunlara bakmalıyız.

U.Sadıkoğlu
04.11.2009, 18:29
Hakemi konuşmaya dahi gerek yok beşiktaşa çok rahat 3 tane atarız 3 de yemeyiz heralde..

Samet Yildirim
04.11.2009, 18:42

dogru bir kadro, istersek yenilelim mac sonrasi yne dogru derim..

-O hakemi atayanlar karsima ciksin dövmekden beter ederim...

karatasof
04.11.2009, 18:44
Dün ŞL maçında evinde 3 gol yiyen bjk'ta oluşan kaos ortamının bizim futbolculardaki al-i cenap duyguları harekete geçirmesinden korkuyorum.Çünkü bizim takım ne zaman sıkıntıya düşen bir istanbul takımı ile karşılassa hemen o takıma gerekli moral motivasyonu sağlayacak bir oyun sahneler gerekli skor avantajını sağlar.Son yirmi kusur senedir bu böyle maalesef.