PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:01
Nedense bjkyi cok rahat yenecegimizi dusunuyorum...

bende diyorum ki biz büyük mac alamayiz , bu üc takimi her takim yener ama bi biz yenemiyoruz garip is...

Cafer Bulur
01.11.2009, 13:05
Bırakın Allah aşkına ya.
Gs maçında ki futbolumuz güzeldi.
Evet evlere şenlik bir defansımız vardı kalecimiz kötü idi ama takım iyi oynadı ve 3 gol attı!

Savunmasi evlere senlik olan bir takim iyi oynamis olamaz!

Savunma futbolun olmazsa olmazidir ve bunu iyi yapamiyoraniz hedefe gidemezsiniz.

Gecen sezonu hatirlayalim.Savunmamiz ilk devrede basit hatalar yapmazken zirvedeydik.

Ne zamanki takim savunmasi ariza yapmaya basladi,üstüste puan kayiplari yasadik.

Bjk yi yenmek icin sabir ve iyi savunma olmazsa olmaz....

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:06
Bırakın Allah aşkına ya.
Gs maçında ki futbolumuz güzeldi.
Evet evlere şenlik bir defansımız vardı kalecimiz kötü idi ama takım iyi oynadı ve 3 gol attı!
Gs ise ezemedi hiç bir zaman bizi. kendi kendimize yenildik.. Ve o hakemin kötü kararları da futbolcuları ne kdar daha diri tutabilirdiki.
Diyeceğim şu ki yersiz korkuyorsunuz Bjk'den..
Yenince onları bu muhalefet olan ve takımına destekten çok köstek olanlar umarım güzel şeyler yazarlar.

kardes herkez öyle yaziyor ciziyo derbi maclarindan önce ama ben birkere bile derbi maclarindan sonra burda kendimizden öve öve bahsettigimizi hatirlamiyorum, mactan önce rakibi öyle yapiyoruz böyle yapiyoruz , rakipten daha üstünüz de niye hep derbilerden sonra , yok hakem bizi yakti , yok takim iyi yolda , yok iyi oynadik ama adamlarin forvetleri iyiydi, yok umut kacirmasa böyle olurdu , yok defans o topu cevirebilseydi maci cevirebilirdik , falan filan , yahu gina geldi artik , bize yok o yok bu lazim degil artik , ben bir derbi macindan sonra '' arkadaslar hanemize 3 puan yazildi '' denmesini istiyorum , aldimiz 3 puanla hedeflerimizin nasil yukseldigini tartismayi istiyorum.... ayrica Avni Aker de 8jk ya karsi favori gösterilmiyorsak, biz nasil büyük takim olacagiz...?

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:09
Son 10 Derbi Maçta Galibiyeti Bulunmayan Trabzonspor, Beşiktaş’a Bileniyor.25 yılı aşkın süredir şampiyonluk hasreti bulunan Trabzonspor’da son yıllarda derbi maç kazanamama fobisi de var. Özlem Son Bulacak Mı?

Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla kurulan kadro ile şampiyonluğu kaçıran Bordo-Mavili ekip Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Sivasspor ile oynadığı toplam 8 müsabakada galibiyete uzanamadı. Beşiktaş ile evinde golsüz berabere kalan Trabzonspor deplasmanda da 1-1’lik eşitlikle dönmüştü. Galatasaray’a İstanbul’da 3-0’lık skorla yenilen Bordo-Mavililer Avni Aker’de güçlü rakibi ile 2-2 berabere kalmıştı. Sivasspor ile Avni Aker’de eşitliği bozamayan Trabzonspor, deplasmandan ise 3-0’lık yenilgiyle dönmüş bu mağlubiyet teknik adam Ersun Yanal’ın da son maçı olmuştu. Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası maçında da Beşiktaş’a 2-1 mağlup olmuştu.

Yüzümüz Hiç Gülmedi

Trabzonspor, Fenerbahçe ile deplasmanda oynadığı müsabakada adeta farkı kaçırmış ancak 90 dakika sonunda skor tabelasında 0-0’lık beraberlik vardı. Sezonun son haftasında Avni Aker’de güçlü rakibini konuk eden Trabzonspor, öne geçtiği karşılaşmayı 2-1 kaybederek bir anlamda Şampiyonlar Ligi umutları da tükenmişti.

Bordo-Mavili ekip bu sezona Sivas galibiyeti ile başlamasına rağmen yılın ilk derbisinde Galatasaray’a 4-3 mağlup oldu. Kupa maçıyla birlikte toplam 10 derbi maçta 5 beraberlik 5 yenilgi alan Trabzonspor, 12. haftada sahasında Beşiktaş ile oynayacağı müsabakaya büyük önem veriyor. Bu haftayı maç yapmadan geçen ve iki günlük izne çıkan Bordo-Mavililer, pazartesi gününden itibaren Beşiktaş maçının atmosferine girecek.

Derbi maclarinda ki durumumuz ortada , yazik ya !

6_DenizhaN_1
01.11.2009, 13:11
Beyler kendimiz inanmadıktan sonra futbolcuların iyi oynayıp yenmesini kimse beklemesin.
Bende gerçeklerin farkındayım!
Bende bu takımın neler yapıp yapamayacagını biliyorum! nerelerde hata oldugunu görmek için uzman futbol yorumcusu olmak gerekmiyor bu takımda!
Ama inanıyorum arkadaş!
İ-na-nı-yo-rum!

AKSOY_61
01.11.2009, 13:19
-[ooD;2740959']Kupa maçıyla birlikte toplam 10 derbi maçta 5 beraberlik 5 yenilgi alan Trabzonspor, 12. haftada sahasında Beşiktaş ile oynayacağı müsabakaya büyük önem veriyor.

Son yıllar da Trabzonsporun bu yönetim de dahil ne kadar kötü yönetildiğinin ispatı.
Gerçekten de yazık koskoca Trabzonsporun büyük maçlardaki haline bakın.

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:19
Beyler kendimiz inanmadıktan sonra futbolcuların iyi oynayıp yenmesini kimse beklemesin.
Bende gerçeklerin farkındayım!
Bende bu takımın neler yapıp yapamayacagını biliyorum! nerelerde hata oldugunu görmek için uzman futbol yorumcusu olmak gerekmiyor bu takımda!
Ama inanıyorum arkadaş!
İ-na-nı-yo-rum!

sen inaniyorsun oturdugun yerden bende inaniyorum oturdugum yerden , ama futbolcular sahada inanmiyorlar iste, sen ben inaniyoruz da ,sonucta sahaya cikip oynayanlar biz degiliz, onlar inanmadiktan sonra olmuyor basari gelmiyor.

Kaldiki biz artik kayseriye, bursaya , antep e karsi bile sahaya cikarken , kim burda macin kesin favorisi biziz diyebiliyor , kim icinde maci kazanabilecegimizden en ufak bir tereddut bile duymadan rahat rahat maci izleyebiliyor, biz artik anadolu kluplerine karsi bile bariz ustun olan bir takim degiliz. benimde iddiam su ki , pes pese su derbilerden bir kac galibiyet alalim , bakin takim da ki ve taraftarda ki güven nasil artiyor, takim ve taraftarin arasinda ki güvenin direncini kiran bu derbiler, hic derbi kazanama sonra büyüklük , tezat bir durum degil mi Allah askina...tamam bizim gömlümüzde Trabzonspor dunyanin en buyuk takimi , o tektir bizim icin ama , bunu birazda baskalarina göstermeliyiz öyle degil mi ? yoksa kendi kendimize büyüklük nida lari atmak nere kadar?

Murat Erdem
01.11.2009, 13:22
Adamların Eskişehir ve Ankaragücüne attığı gollere bakıyorumda, top seviyor BJK yı. Top bizi bu kadar sevseydi 6 değil 12 şampiyonluğumuz olurdu.

Cafer Bulur
01.11.2009, 13:23
Son yıllar da Trabzonsporun bu yönetim de dahil ne kadar kötü yönetildiğinin ispatı.
Gs de fb ye karsi son 21 sezonda toplamda 18 defa yenilmis.

Diyecegim sudur ki büyük maclari kaybetmek herseyi kaybetmek degildir.

Gecen sezon derbilerde degil anadoluya karsi kaybettik sampiyonlugu.

Lakin derbi kazanmak camia ve futbolculara ayri bir güven ve hava veriyor,orasi da tartisilmaz.

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:23

Bukadar kötü bir tablo ile rencide edilmeyi , ne Trabzonspor umuz nede biz taraftarlar haketmiyoruz gercekten , derbi maclari bizim icin ölüm kalim maclari olmasi lazim artik, yoksa yakinda kayseri ile mac yaparken derbi maci diyecekler, e öyle olursa haksizda olmazlar, tamam buyuk takimlar adi ustunde buyukturler de , onlara karsida bir iki galibiyet alirsin sen ya berabere kaliyorsun yada yeniliyorsun sonrada büyügüz bizde diyorsun ...

6_DenizhaN_1
01.11.2009, 13:27
Ben kendi büyüklüğümüzü Derbileri kazanıp kazanmamıza göre değerlendirmem..
Bu ülkede Anadolunun tek padişahıyız! Bu bir gerçek millet ne derse desin..
Kim ki 7 kez şampiyon olur 8 kez Türkiye kupasını alır, sayısız avrupa başarısı ve bir çok kupa alır o zaman boyun eğerim!
Bu ülkeye yabancı takımları Dünya devlerini yenmeyi biz ögrettik bu kadar basit..
Ha evet bu unutulmuş durumda hatta yeni nesilin bunlardan haberi yok Türkiye'de..
Bu açıdan da büyükleri yenmek her şekil gereklidir.. Ama Anadolu takımlarını da korkutup yenmemiz gerek..
Ben oturduğum yerden inanmıyorum.
7 senedir her maça gidiyorum her gittiğim maça da inandım.
Bu sene izmire düştü yolum ve burada maç izlediğim yerde tek TrabzonSpor'Lu olarak inanmaya devam ediyorum!
Kimseye de laf söyletmiyorum.
Diyeceğim şu ki taraftar inanır bir şekilde desteklesin şu takımı statta ve yerel basında.
ilk 20 dk bağırıyor, 61. dk ya kadar susuyor 61. dk da bagırıp 70 de gene susup gol bekliyoruz.
Her top ayaklara geldi mi 20 bin kişiden farklı ses cıkıyor. "pas atsanaaa , vursanaaaaaa, şişirseneeeeeeeee, ileriye verseneeeeee huraa buraaa " Bu ne ya!
Bu tarz ses duyan oyuncular bildiklerini mi yapacak yoksa o baskıda taraftarın dediklerini mi.??
Eğer inanıyor olsak biz sadece destekler inanıyor deriz ve onlarda rahat bir şekilde oynar.
Büyükler karşısında Broos'A güveniyorum.. İnşallah bu maç ile bir çıkış yapacaktır..

Emrullah
01.11.2009, 13:27
-[ooD;2740975']sen inaniyorsun oturdugun yerden bende inaniyorum oturdugum yerden , ama futbolcular sahada inanmiyorlar iste, sen ben inaniyoruz da ,sonucta sahaya cikip oynayanlar biz degiliz, onlar inanmadiktan sonra olmuyor basari gelmiyor.

Kaldiki biz artik kayseriye, bursaya , antep e karsi bile sahaya cikarken , kim burda macin kesin favorisi biziz diyebiliyor , kim icinde maci kazanabilecegimizden en ufak bir tereddut bile duymadan rahat rahat maci izleyebiliyor, biz artik anadolu kluplerine karsi bile bariz ustun olan bir takim degiliz. benimde iddiam su ki , pes pese su derbilerden bir kac galibiyet alalim , bakin takim da ki ve taraftarda ki güven nasil artiyor, takim ve taraftarin arasinda ki güvenin direncini kiran bu derbiler, hic derbi kazanama sonra büyüklük , tezat bir durum degil mi Allah askina...tamam bizim gömlümüzde Trabzonspor dunyanin en buyuk takimi , o tektir bizim icin ama , bunu birazda baskalarina göstermeliyiz öyle degil mi ? yoksa kendi kendimize büyüklük nida lari atmak nere kadar?

Katılıyorum. Büyüklüğümüzü kabul ettiremezsek, devam ettiremezsek sıradan Anadolu takımı muamelesi görürüz. Sonra da sızlanıyoruz. Kabahatlerin hepsi bizde. Trabzonspor gerçek kimliğinin çok çok uzağında şu anda. Nerede 90 lı yıllardaki Trabzonspor nerede şimdiki Trabzonspor.

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:28

Lakin derbi kazanmak camia ve futbolculara ayri bir güven ve hava veriyor,orasi da tartisilmaz.

abicim bu lig de 4 tane sampiyonluga ulasmis takim var , bu dört takimdan birisi Biziz , öyleyse diger 3 takima karsi gücünü dengede tutmak zorundasin , bunun baska alternatifi yok, onlara karsi kendini ezdirirsen , ayni türk milli takimi gibi , bizde sampiyonluk hesaplari yapar dururuz yillardir, türk milli takiminda bilkiyorsunuz hep isi biz degildie rakiplerimizin bitirmesini bekleyip elemelere kalmayi hesapliyordukta olmuyordu ya , bizde o hesap buyukleri yenemeyip , anadolu takimlarina ustunluk kurarak, bir iki anadolu takimininin buyuklere karsi galibiyetlerinden medet umarak sampiyonluk bekleriz... boyle olmaz bu is... trabzona eskisi gibi bir takim geldimi titremelii... yoksa olmaz bu is

avniaker
01.11.2009, 13:29
benim içimde karmaşık duygular var ve ne zaman bu duygulara kapılsam trabzonspor puan kaybeder. ama umarım böyle olmaz

Cafer Bulur
01.11.2009, 13:33
-[ooD;2740988']abicim bu lig de 4 tane sampiyonluga ulasmis takim var , bu dört takimdan birisi Biziz , öyleyse diger 3 takima karsi gücünü dengede tutmak zorundasin , bunun baska alternatifi yok, onlara karsi kendini ezdirirsen , ayni türk milli takimi gibi , bizde sampiyonluk hesaplari yapar dururuz yillardir, türk milli takiminda bilkiyorsunuz hep isi biz degildie rakiplerimizin bitirmesini bekleyip elemelere kalmayi hesapliyordukta olmuyordu ya , bizde o hesap buyukleri yenemeyip , anadolu takimlarina ustunluk kurarak, bir iki anadolu takimininin buyuklere karsi galibiyetlerinden medet umarak sampiyonluk bekleriz... boyle olmaz bu is... trabzona eskisi gibi bir takim geldimi titremelii... yoksa olmaz bu is
Gs gecen sezonlarin birinde fb ye 4-0 yenilmesine ragmen sampiyon oldu.

Demek ki derbiler sampiyonlugu dogrudan etkilemiyor.

Biz istanbul takimlarina karsi basarisiz oluyoruz,eyvallah.

Ama biz sampiyonlugu onlara karsi kaybetmiyoruz,kaybetmedik.

Gecen sezon son haftalarda tek derbi galibiyetini alan bjk nin sampiyon oldugunu görmedik mi?

Derbilerde yenilme ve anadolu takimlarina karsi genelde kazan,sampiyonlugun anahtari budur.

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 13:34
Ben kendi büyüklüğümüzü Derbileri kazanıp kazanmamıza göre değerlendirmem..
Bu ülkede Anadolunun tek padişahıyız! Bu bir gerçek millet ne derse desin..
Kim ki 7 kez şampiyon olur 8 kez Türkiye kupasını alır, sayısız avrupa başarısı ve bir çok kupa alır o zaman boyun eğerim!
Bu ülkeye yabancı takımları Dünya devlerini yenmeyi biz ögrettik bu kadar basit..
Ha evet bu unutulmuş durumda hatta yeni nesilin bunlardan haberi yok Türkiye'de..
Bu açıdan da büyükleri yenmek her şekil gereklidir.. Ama Anadolu takımlarını da korkutup yenmemiz gerek..
Ben oturduğum yerden inanmıyorum.
7 senedir her maça gidiyorum her gittiğim maça da inandım.
Bu sene izmire düştü yolum ve burada maç izlediğim yerde tek TrabzonSpor'Lu olarak inanmaya devam ediyorum!
Kimseye de laf söyletmiyorum.
Diyeceğim şu ki taraftar inanır bir şekilde desteklesin şu takımı statta ve yerel basında.
ilk 20 dk bağırıyor, 61. dk ya kadar susuyor 61. dk da bagırıp 70 de gene susup gol bekliyoruz.
Her top ayaklara geldi mi 20 bin kişiden farklı ses cıkıyor. "pas atsanaaa , vursanaaaaaa, şişirseneeeeeeeee, ileriye verseneeeeee huraa buraaa " Bu ne ya!
Bu tarz ses duyan oyuncular bildiklerini mi yapacak yoksa o baskıda taraftarın dediklerini mi.??
Eğer inanıyor olsak biz sadece destekler inanıyor deriz ve onlarda rahat bir şekilde oynar.
Büyükler karşısında Broos'A güveniyorum.. İnşallah bu maç ile bir çıkış yapacaktır..

ozaman daha cok beklersin kardes , bu taraftarla olmaz o is... maratona cekirdekcileri sokmayacaksin ancak.... inanma konusunda zaten hem fikiriz ...

ama ilk satirlarinda yazdigini bir irdele derim kardes, Anadolunun en buyuguz yazdin ya, anadolu da ki takimlar kimdir ki onlarla kiyasliyoruz kendimizi , ona bakarsan sivas iki sezondur bizim sinirlerimizi yipratmadimi adamlar kendilerini bizden ustun gormeye baslamislardi , birakin sampiyonlugu kayde deger bir basarilari bile yok iste bunu diorum bende , böylelerini hep biz konusturuyoruz, büyüksen konusturmaycaksin, senin buyuklugunu tarsitma konusu bile yapmayacaksin, bunu basarisizliklardan sonra sen ben yapmayiz bitek ,ama baskalari yapar, basarinin en önemli kriterlerindendir '' basari , baskalari takdiredince basaridir, yoksa herkesin yaptigi sey kendine göre zaten basaridir'' ...

krdnz
01.11.2009, 13:38
Gs gecen sezonlarin birinde fb ye 4-0 yenilmesine ragmen sampiyon oldu.

Demek ki derbiler sampiyonlugu dogrudan etkilemiyor.

Biz istanbul takimlarina karsi basarisiz oluyoruz,eyvallah.

Ama biz sampiyonlugu onlara karsi kaybetmiyoruz,kaybetmedik.

Gecen sezon son haftalarda tek derbi galibiyetini alan bjk nin sampiyon oldugunu görmedik mi?

Derbilerde yenilme ve anadolu takimlarina karsi genelde kazan,sampiyonlugun anahtari budur.

Derbiler önemlidir.

Hele ki Diyarbakır(3),Manisa(3)Genlerbirliği(2),Gaziantep( 2) ve Bursa'ya (2) puan kaybetmiş bir büyük takım için çok önemlidir.

Derbi kazanki o puanları telafi et.

Başka yolu yok bunun.

AKSOY_61
01.11.2009, 13:42

ama gs yine de kendi evinde bişeyler yapıyordur.
ki bu kötü istatistik sadece kadınköyde fb ye karşı zaten onlarda bi fobi olmuş artık.bunun dışında bjk ve bizimle olan maçları var.sağolalım bize karşı bayağı üstünler zaten.

şampiyonluğa gelirsek herkez 2 tane anadolu maçını kazansaydık şampiyonduk diyor bu tabiki doğru da kimse 6 tane derbi maçın hiç değilse 2 tanesi kazansaydık şampiyonduk demiyor.
çünkü alıştık artık büyük maçlardan yüzümüz yere bakarak dönmeye kafa hemen anadolu takımlarıyla yaptığımız maçlara gidiyor.
geçen sezon anadoludan çok iyi puanlar çıkardık zaten derbilerde yattık.

derbi kazanmanın vergiği güven ve hava ise hiçbir maça değişilmez zaten.
takımın başarısından tutalım bi ortamda açılan futbol muhabbetine kadar herşeye etkisi var.ben böyle ortamlarda derbi muhabbetinin açılmasını istemiyorum açıkcası söyleyecek bişeyim yok çünkü.

Cafer Bulur
01.11.2009, 13:42
Derbiler önemlidir.

Hele ki Diyarbakır(3),Manisa(3)Genlerbirliği(2),Gaziantep( 2) ve Bursa'ya (2) puan kaybetmiş bir büyük takım için çok önemlidir.

Derbi kazanki o puanları telafi et.

Başka yolu yok bunun.
Elbette önemlidir,aksini iddia etmiyorum.

Ama ben derbilerden ziyade saydigin takimlara karsi yasadigimiz puan kayiplarini elestiririm,kazanmamiz gereken maclarda puan kaybettigimiz icin.

Ise zamaninda sarilacaksin,yumurta seyin agzina geldigi zaman degil....:)

6_DenizhaN_1
01.11.2009, 13:44
Ben kendi düşüncemi dedim. Anadolu takımlarından tartışmasız büyüğüz, burda başkaları varsa duysun diye yoksa kendimi gidip de hiç bir başarı elde etmeyenlerle bir tutmam.
Maraton'dan çekirdeği kaldıracaksın. Maraton özel yapılmış mesela..
Oraya koyacaksın 40 yaş üstünü.. Üst taraf komple genç olacak.. Yaşlıyı sokmayacaksın abi ya!
Yönetim dediğin ne iş yapar anlamıyorum ki, ancak saçma sapan demeçler söylemekle yönetim mi olur YA!
Yönetim olarak işin ne stadı düzene sokmak değil mi!
Görevlendireceksin bununla ilgili bir çok kişiyi taraftarı da bildirelerle bilinçlendireceksin!
Maratona sadece genç gelecek.. Taraftar grubu olması olmaması hiç önemli degil..
Ortada söyle bagıran grup olsun ateşleyecek adamlar olsun o üst taraf komple bagırır!!
Şimdi gelmiş babam ve babam yaşındaki adamlar nerde ise bagırıyorum diye beni dövecekler ya. Yok oturarak bagır bilmem ne.
Bende inadına 90 dk ayakta duruyordum.
Böyle olursa eger cılgınlara karşılık bir tribün olur ve işte tezahurat o zaman başlar..

krdnz
01.11.2009, 13:51
Elbette önemlidir,aksini iddia etmiyorum.

Ama ben derbilerden ziyade saydigin takimlara karsi yasadigimiz puan kayiplarini elestiririm,kazanmamiz gereken maclarda puan kaybettigimiz icin.

Ise zamaninda sarilacaksin,yumurta seyin agzina geldigi zaman degil....:)

O maçlarda kaybettiğimiz puanları o zaman eleştirdik.

Şimdi önümüzde derbi var ve kazanmak zorundayız.O kaybedilen puanların telafisi derbileri kazanmaktan geçiyor.

krdnz
01.11.2009, 13:54
Kazanmak için de destek lazım.

TARAFTAR DESTEĞİ

Maç oynamadan kazanılmaz derler.Dolayısıyla oynanmadan kaybedilmez de.Kazanmak için herkes üzerine düşeni yapmalı.İçinizdeki umutsuzluğu burada haykırmanın kimseye faydası yok.

.....
01.11.2009, 13:57
Allahın izniyle bu maçı alacaz. Hemde Rahat alacaz :)

Cafer Bulur
01.11.2009, 14:08
O maçlarda kaybettiğimiz puanları o zaman eleştirdik.

Şimdi önümüzde derbi var ve kazanmak zorundayız.O kaybedilen puanların telafisi derbileri kazanmaktan geçiyor.
Normalde tersi olmali,derbilerde kaybedeceginiz puanlari diger takimlara karsi telafi etmelisiniz.

Neticede karsi takimda en az sizin kadar maci derbi kazanmak istiyor ve en az sizin kadar güclü.

Anadalu takimlari da cok istiyor ama kalitesi sizin oraninizda degil.

BDiler61
01.11.2009, 14:31
Onumuzdeki 7 macta sadece 2 deplasmanimiz var(Denizli ve deplasman sayilmayacak Kasimpasa maci).Fiksturumuz guzel ama biz boyle firsatlari hic degerlendiremedik.Bu sefer 6 da 6 yapabilirsek ligde yeniden hedefi olan takim haline geliriz.

Cafer Bulur
01.11.2009, 14:39
Maclar su anki gibi biterse ve kayseri de bu aksam yenilirse 5.ci oluyoruz.

Yine de kayseri yensinde biz de 6.ci bitirelim bu haftayi;)

Yunus Emre SEYHAN
01.11.2009, 14:57
Kasımpaşa:1-Eskişehirspor:0
Gençlerbirliği:0-Manisaspor:1

Maçlar devam ediyor....

Şu durumda 5. sırada oluyoruz. Ama akşam oynanacak Kayseri-Fb maçını unutmamak lazım.

Eğer bu yıl hedefim var, Gerekirse ilk 2'yi , İlk 3'ü zorlamayı düşünüyorum ve Geri kalan haftalarda iddaalı takım olacağım! diyorsan kendi sahanda Bjk'yi yenmen lazım.

oguzkoc
01.11.2009, 15:46
beşiktaşı yendiğimiz takdirde şampiyonluk heyecanı tekrardan başlayacaktır.

Kazım Uzunboy
01.11.2009, 15:47
Biz Beşiktaş'ı yenelim de, şampiyonluğu sonradan düşünürüz.

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 15:47
ne olursa olsun usaklar ALlahtan sivas bu sezon nese kaynagimiz oldu , ligin dibi karisti , sivas gümbürtüye gidebilir (ins) cok ugrastilar bizimle, ben hep isterdim bizimle beraber güclü anadolu takimlari olsunda lig cekismeli olsun diye , ama bu adamlar ne oldum delisi olmustular, 2. ligi coktan hakettiler

sametaydin
01.11.2009, 15:49
Bjk yı yenersek yarışın içinde oluruz. ama şu da varki bu maç bjk içinde aynı anlamı taşıyor. Bence zevkli bir maç olacak. Sonucunu kestiremiyorum ama her iki takım için de zor maç olacak.

BAHADIR33
01.11.2009, 16:04
lig tv neden maçları şifresiz veriyor bilen var mı

.....
01.11.2009, 16:10
lig tv neden maçları şifresiz veriyor bilen var mı
ganitada açıklaması var istersen bir bak :)

BAHADIR33
01.11.2009, 16:13
ganitada açıklaması var istersen bir bak :)
tamam gördüm teşekkürler.

Hürgün Aygün
01.11.2009, 16:17
6 gün 3 saat 38 dakika kaldı :D

Hürgün Aygün
01.11.2009, 16:23
13 yaşındayım hayatımda sadece bir derbi galibiyeti hatırlıyorum o da fb'yi avni akerde 2-0 yendiğimiz maçtı onur çok iyi kalecilik yapmıştı

pirana61
01.11.2009, 17:52
arkadaslar eger maci alirsak mac sonunda bizde su "mor menekse agliyormu ne?" gibi biseyler yapabiliriz,mesela söyle:

kartallar yüksek ucar,
korkudan mi ne? :)

Vural Kuyumcu
01.11.2009, 18:33
arkadaslar eger maci alirsak mac sonunda bizde su "mor menekse agliyormu ne?" gibi biseyler yapabiliriz,mesela söyle:

kartallar yüksek ucar,
korkudan mi ne? :)
güzel fikir tolga abi çççççç

Ustaalioğlu
01.11.2009, 18:40
yenersek bjk nin üstüne çıkıyoruz...

TSigalko
01.11.2009, 18:49
İnşallah yeneriz heralde :D

oguzhanssan
01.11.2009, 19:10
bu maçı trabzon alır. bu kadar emin olduğum başka maç yok.sadece çok gol atalım ki kondisyonumuz yetmediğinde az gol yiyelim.
ama emin olun bjk nin forvetleri bizimkilerden de beter.
yani buna da şükür.

.....
01.11.2009, 19:21
Rahat yeneriz :)

hodlu
01.11.2009, 19:40
Kazanmayı okadar çok istiyorum ki, futbolcular da bunu biraz hissetse yeter...

Sümeyye Şahin
01.11.2009, 19:42
Kritik bir maç daha.

Şu ana kadar oynadığımız dönüm maçı niteliğindeki maçlarda genele yayarsak oynanan değil de alınan olumsuz sonuçlar var. Ve bu yüzden şu an geçen haftaların 'yenseydik'leriyle puan hesaplamaları kafamda uçuşuyor.

3 puan alırız.

Trabzonspor taraftarı olarak maçın 90. dakikasına kadar 3 puan yönünde olur düşüncelerim.

Fakat dediğim gibi zihnimdeki kritik maçlar cetveli kurtlandırıyor beni. Beşiktaşın kötü oyunuyla yatıştırıyorum onu, yine 'bu sefer'lerle.

senol 6116
01.11.2009, 20:06
Son yıllarda hiçbir büyük takım Beşiktaş'ın sıkıcı ve aşırı defansif futbolunu oynamadı.Beşiktaş'ı yenebilirsek hücum futbolunun galibiyeti olacak aynı zamanda.Ama galibiyet için en zayıf halkamız olan forvetimizin artık gol kaçırmaması lazım.Beşiktaş 1-0,hatta 0-0 a bile razı olacak bir görüntü veriyor ruhsuz futboluyla.

Hürgün Aygün
01.11.2009, 20:09
sizce kayserinin yenmesi mi fenerin yenmesimi bize uyar?

Sümeyye Şahin
01.11.2009, 20:11
sizce kayserinin yenmesi mi fenerin yenmesimi bize uyar?
Hedefimiz sadece gevşedi; Kayseri.

hasancolak
01.11.2009, 20:35
pek umutlu degılım ama ınşallah yenerız

SEDAT
01.11.2009, 21:00
en az 8 atarız atamzsak broos gider..

Hüdai Pervaneli
01.11.2009, 21:04
Carsamba bizim hoca aciklama yapmis Ankaraspor a karsi kaybedebiliriz demiz :D
Duyan Okuyan varmi ?

Besiktasi yenerksek 2 cilik icin iyi olur:D

Hürgün Aygün
01.11.2009, 21:05
en az 8 atarız atamzsak broos gider..
anlamadım???

Cafer Bulur
01.11.2009, 21:08
Sezon sonundaki ikili averaj nedeniyle bu macin önemi cok büyük.

Sezon sonunda bjk nin önünde yer almak istiyorsak bu maci almaliyiz.

Hürgün Aygün
01.11.2009, 21:09
Sezon sonundaki ikili averaj nedeniyle bu macin önemi cok büyük.

Sezon sonunda bjk nin önünde yer almak istiyorsak bu maci almaliyiz.
ikili averajda deplasmanda atılan gol daha mı çok sayılıyodu?

Volkan Taş
01.11.2009, 21:15
beşiktaş iyi top oynamıyor bence biz daha iyiyiz. ama top yuvarlak ne olacağı belli olmuyor. alabileceğimiz bir maç

Trabzonspor 61
01.11.2009, 21:16
ikili averajda deplasmanda atılan gol daha mı çok sayılıyodu?

Yok öyle birşey.

Halit Aydın
01.11.2009, 21:17
Beşiktaş bu maçtan galibiyetle çıkamaz. Her şey bizde bitiyor. Beşiktaş gol bakımından çok kısır bu sene. Fakat Bobo oynarsa bize çok ters geliyor. Defanslarını aşarız ve galibiyetle çıkarız gibi.

Kazım Uzunboy
Bobo atsın 1 tane, Gökhan atsın 3 tane. :rolleyes:

yorumsuz6117
Delgado oynarsa kazanamayız..:D

Ali Tunahan Güllü
01.11.2009, 21:28
Beşiktaş bu maçtan galibiyetle çıkamaz. Her şey bizde bitiyor. Beşiktaş gol bakımından çok kısır bu sene. Fakat Bobo oynarsa bize çok ters geliyor. Defanslarını aşarız ve galibiyetle çıkarız gibi.

Abi evet beşiktaş ilerde çok etkisiz ama defanslarıda bana kalırsa bi hayli güçlü İnşallah bizim forvetlerimiz gününde olur ve yakaldığı posizyonları harcamaz.

macka61
01.11.2009, 21:40
orta sahamızda çok önemli colmanda inşallah gününde olur

Sefa
01.11.2009, 21:45
Mustafa Denizli Bobo ile başlarsa ki %99 onla başlayacak gol yeriz..

İlyas Onat
01.11.2009, 21:51
Niye gol yiyormuşuz Bobo'yla başlarlarsa?

SEDAT
01.11.2009, 22:01
kayseri-fb berabere bitti bu iyi oldu...ben bu tolunayı acaip beğenmeye başladım ya..

.....
01.11.2009, 22:04

Yemeyiz ;) Yenecez sıkma canını sen :)

Emirhan Makul
01.11.2009, 22:09
http://img4.imageshack.us/img4/3099/015kb.jpg (http://img4.imageshack.us/i/015kb.jpg/)

Cafer Bulur
01.11.2009, 22:19
Bu sekilde konusup rakip futbolculari adeta motive etmeyin.;)

Öyle diyeceginize umut oynarsa golunü yazar derseniz daha yerinde olur.;)

Hotaman
01.11.2009, 22:19
Bu takım bu maçı kazanacaktır.

matrix5782
01.11.2009, 22:45
son dakika

diyarbakır ligden çekilebilir. 3 puan daha hanemize yazılabilir.

Sefa
01.11.2009, 22:47

Bobo burayı mı okuyor :D

Neyse sadece düşüncemdi yüksek ihtimalle olacaktır :p

Yine de temennimiz golü atan tarafın bizim golcülerimiz olması :)

Bir de yeniliriz demedim ki ben Bobo oynarsa gol yeriz dedim :)

Cafer Bulur
01.11.2009, 22:52
Bobo burayı mı okuyor :D

Neyse sadece düşüncemdi yüksek ihtimalle olacaktır :p

Yine de temennimiz golü atan tarafın bizim golcülerimiz olması :)

Bir de yeniliriz demedim ki ben Bobo oynarsa gol yeriz dedim :)
Taraftarlari okuyabilir,sonra da idmana gidip;kocum bobo sen her zaman yaziyormussun Trabzona ,bu haftada yazacaksin diyebilirler.:)

Trabzonspor taraftari öyle diyo diyebilirler,yerin kulagi vardir.:)

Yasin T.
01.11.2009, 22:53
dbakır ligden çekilmiş haberini duydum.ordanda gelecek 3 puan ve bjk'yi yendiğimiz takdirde ilk 2'yi zorlayacağımızı düşünüyorum.ayrıca fenerin 2 maç seyircisiz cezası var ordada fener puan kaybı yaşarsa puan farkı kapanabilir

Emrah Akcagöz
01.11.2009, 22:55
Neden çekiliyo d.bakır maddi imkansızlıktan mı..?

Cafer Bulur
01.11.2009, 22:55
dbakır ligden çekilmiş haberini duydum.ordanda gelecek 3 puan ve bjk'yi yendiğimiz takdirde ilk 2'yi zorlayacağımızı düşünüyorum.ayrıca fenerin 2 maç seyircisiz cezası var ordada fener puan kaybı yaşarsa puan farkı kapanabilir
Fb yi birakalim,kendi isimize bakalim.

Biz maclarimizi kazanirsak gerisi kendiliginden gelecektir.

Adem Erdoğan
01.11.2009, 23:00

onlarda motive olmak için bu başlığı takip ediyorlar zaten.:)

cafer abi alem adamsın.:rolleyes:

Emrah Akcagöz
01.11.2009, 23:02
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20091101/broos_besiktas_cekinsin.html

Cafer Bulur
01.11.2009, 23:09
onlarda motive olmak için bu başlığı takip ediyorlar zaten.:)

cafer abi alem adamsın.:rolleyes:
Bunlar isin esprisidir.:)

Ne bileyim,ben su oyuncu bize her zaman gol atiyor,yine atar sözüne sinirleniyorum.:)

Ayrica umut zamaninda diziyle gol atmisti bjk ye,yine atar bence.:)

lazzz61
01.11.2009, 23:23
Darlanmayinn maçii alacağuk diyrııımm sizee beşiktasıı bu halıylee yenemssek bırakın şampıyon felan olmayalım zaten veya ılk 3 e de gırmeyelımm

krdnz
01.11.2009, 23:36
Gelecek haftanın puan durumu elime ulaştı:)
http://img297.imageshack.us/img297/6346/puandurumu.png

Ilelioglu
02.11.2009, 00:17
Gelecek haftanın puan durumu elime ulaştı:)
http://img297.imageshack.us/img297/6346/puandurumu.png

Haftaya Kayserispor'un isi zor bence...:)

yorumsuz6117
02.11.2009, 00:25
http://www.sporx.com/anket/?frm_id=1507&st=
Hücum arkadaşlar..

Ilelioglu
02.11.2009, 00:28
Hücum arkadaşlar..

Anket'in sonuclarini koymussun...:D

yorumsuz6117
02.11.2009, 00:33
Anket'in sonuclarini koymussun...:D
Pardon ya neyse sporx'e girin ordan verin işte oyları..:D

Celil Köse
02.11.2009, 00:42
Bu maçı alırsak güzel bi hava yakalarız fikstür avantajımızı da kullanabilirsek devre arasına kadar çok iyi bi yerde olabiliriz..

Dip.Ing.Mag.
02.11.2009, 01:25
Hücum arkadaşlar..

gene basladik yok yok bence bu ankette hic kimse bize oy vermesin bjk 100 de 100 kazanir ciksin belki bir derbi galibiyeti ile tansiiririz, biz her zaman anketlerde onde cikiyoruz ama sahada yeniliyoruz nedense...

Allah affetsin vallahi habu takim yüzünden totemci oldum ciktim ; sempdomlarim;

- Anketlerde biz önde cikarsak, maci kaybedecegiz
- Bmn de mac icin '' cok önemli bir mac, mutlaka kazanmamiz gerekiyor'' yazanlar cok olursa , biz maci kesin kaybedecegiz , cünkü biz önemli maclari kazanamiyoruz

:cool:

yorumsuz6117
02.11.2009, 01:28
Bu maçıda kazanamassak zaten bu senede bi daha derbi kazanamayız..

matalar
02.11.2009, 01:33
adamlar şans mansa gidiyorlar.
bizde olmadık golleri yemeye bayılıyoruz.
ama içimde jimnastikçileri yeneceğimize dair kuvvetli hisler var.
ne diyelim İNŞALLAH.

matalar
02.11.2009, 01:36
valla bjk maçları geldimi ziya hocayı özlüyorum.
adam bjk yı haklamasını biliyordu.
yine ziya hoca zamanında hiç olmazsa senede 2-3 derbi kazanıyorduk.
derbi galibiyetlerinde hasret kaldık.
son 2,5 senede kazandığımız derbi sadece geçen sezonn değil önceki sezon aldığımz son maçtaki fb galibiyeti.o da son maç olmasaydı onuda kazanamazdık herhalde

umitçebi
02.11.2009, 02:25
ArkadaŞlar bu lİg 34 hafta ve Şuan herŞeyİ geÇtİm dİyarbakir maÇini kazansak nerede olcaĞimizi gÖrebİlen varmi..?
BaŞimizda mustafa denİzlİ gİbİ kurt hoca olsa hugo gİbİ Şampİyonluk zor 3 luk bi ihtimal demez...
Şuan 18 puandayiz ve 6.yiz dİyari yensek 4.olcaz ve birinciyle sadece 7 puan olmuŞ olcak Şuanda 10 herŞey olabİlİr..hep destek tam destek bundan sonra 17.haftaya kadar frenİ patlamiŞ kamyon gİbİ ÖnÜmÜze gelenİ ezmelİyİz...ezecesde İnŞallah ...
Sadece Çİft forvet okadar..

Fatih Özkan
02.11.2009, 02:34
Beşiktaş son Eskişehir maçında 2 pas bile yapamadı...
Kendi taraftarları da durumun farkında...
Futbol adına bişe yoktu sahada...
Golde bile orta sahadan kaleye kadar kimse dokunamadı topa...
Yeneceğiz İnşallah!
İstersek olur...
Diğer takımlar bizi alakadar etmemeli...
Devre arasında kadar tüm maçları kazanmalı, 2. yarıda ilk 3 maçtan kesin puanlarla ayrılmamız lazım...
Gerisi gelecektir...

Hüseyin Sahtiyan
02.11.2009, 02:39
umarım bizi futboldan soğutan 0-0 gibi zevksiz bir futbolla karşılaşmayız..

umitçebi
02.11.2009, 02:52
evet diğer takımlar ilgilendirmemeli ama ligin 34 hafta olduğunu unutmadan oynamalı umudumuzu ona göre şekillendirmeliyiz..ertuğrul sağlam biliyo puan kaybetcekler hiç istifini bozmuyo..mustafa denizlide hakeza öyle..ama bizim hugo demiyomu elimdeki kadro zayıf deli ediyo beni yaa tek kale oynadığımız kayseri feneri hallaç gibi atıyodu tek fark onlarda cangele vardı fenerdede alex yoktu..hugoya sormak lazım bursadan daha mı az kalıtelsıın diye yaw bu hugonun söyledıklerı aklıma gelınce başlıgın konusunu unutuyom sinirden..
neyse bjk kötü oynıo ama buyuk maçlar ayrıdır antep den daha farklı konsantre olcakları kesin...
çift forvet herzamn...
HEP DESTEK TAM DESTEK...

umitçebi
02.11.2009, 02:57

HEVESİMİ TIKTIN YAW:eek::confused:

umitçebi
02.11.2009, 02:58
http://img4.imageshack.us/img4/3099/015kb.jpg (http://img4.imageshack.us/i/015kb.jpg/)
KOPTUMM YAA HEMŞOM BENİM ARAKLI GENÇÇLİK..:alkış:

umitçebi
02.11.2009, 03:00
son dakika

diyarbakır ligden çekilebilir. 3 puan daha hanemize yazılabilir.
hayırlısı bakalım da bu gidişle takım kalmıycak piyasada:D

umitçebi
02.11.2009, 03:27
Bjk den daha iyi bi takım değiliz.
bizim kadroda bjk 11 inde oynayacak yabancı adam yok belki colman zorlar.

-Son haftalarda tayfun biraz öne çıktı diğer kanattaki cale ofansif yönden ferhat ise defansif yönden kötü bence.bjk de bu biraz daha dengeli.
-Bjk nin stoperleri kesinlikle daha iyi ferrari savunmayı derleyip topluyor şuan tsl deki en iyi stoperlerden biiri.
-libero eşit
-forvet konusunda ise trabzonspor maçlarında bobo diyorum.
belki bişeyler hatırlatır.
-kanatlar ise sağ kanatsız oynuyoruz solda ise 5 maçın 2 sinde iyi oynayan bi gabriç var.

Top oynamaya gelirsek şuan ligde 4 takım da iyi oynamıyor.
Yani biz de iyi oynamıyoruz hele bi konsantirasyon eksikliği var ki evlere şenlik.

Ayrıca onlar bu kadar kötü top oynuyorlarsa ankara maçını oynanmış varsayalım neden 3 puan önümüzdeler?
Kadromuz daha iyiyse biz de bomba gibi giderken nedne onlar geçen sene şampiyon oldu?

Takımın özellikle defansı çok kötü arkadaşlar abartmayalım bence.
sende bjk yi abartma bence colman oda zorlar falan..
barcelonamı bu bildiğimiz bjk..
beyin olarak ben daha iyiym dersen daha iyi olursun
3.lig takımı realmadridi 4 leye biliyorsa..uç bir örnek ama yani bir ts li bizim adamları kötüleyince çileden çıkıyorum..hangi gerçek var bizim bilmediğimizde abrtıyoruz takımı..

demir
02.11.2009, 03:38
mac cok kolay gecmeyecegı kesın ama bu bu kotu futbolu ıle haftada 3 mac oynayan bjk yı yenemezsek lıgden cekılelım bence :)

Süleyman50
02.11.2009, 08:38
çok zor bir maç olacak, bu beşiktaş son iki haftadır şansa kazanıyor ama bizde malesef derbi kazanamıyoruz, inşalllah kazanırız da hem uzun bir aradan sonra derbi galibiyetimiz olur hemde zirveden kopmayız...

Külünkoğlu
02.11.2009, 11:10
Özellikle defans ve forvet hattında sapır sapır dökülen beşiktaş'a karşı kazanamıyorsak hakikaten bırakalım bu işi.
Tövbe tövbeee. bıraksınlar bu işi diyecektim. :) nereye bırakıyorsun nereye.. :)

BiZe HeR YeR 61
02.11.2009, 11:11
Bu kargalarıda Avni Aker'e gömemezsek yazık bize..

İHTİLALL
02.11.2009, 11:16
Özellikle defans ve forvet hattında sapır sapır dökülen beşiktaş'a karşı kazanamıyorsak hakikaten bırakalım bu işi.
Tövbe tövbeee. bıraksınlar bu işi diyecektim. :) nereye bırakıyorsun nereye.. :)
Hocam savunma konusunda o kadarda kötü değiller ,en az yiyen takımlardan biri bjk..

Bilakis hala Hüseyin'in boşluğunu dolduramayan ,bizim takımımızın savunma sorunu daha fazla bence..:(

Alibeyoglu
02.11.2009, 11:16
besiktasi gözünüzde büyültmeyin kendimize güvenelim yeter
takimimiz artik tekrar galibiyetler almasi gerekiyor istanbul takimlarina karsi

.....
02.11.2009, 11:30
gs maçını da gözümüzde büyütenler oldu. fark yeriz dağılırız diyenler oldu.

El insaf be. TRABZONSPOR dan bahsediyoruz. O kadar da değil!

krdnz
02.11.2009, 11:30
gs maçını da gözümüzde büyütenler oldu. fark yeriz dağılırız diyenler oldu.

El insaf be. TRABZONSPOR dan bahsediyoruz. O kadar da değil!

Yaşa Ömer,seviyorum seni..:)

.....
02.11.2009, 11:34
Yaşa Ömer,seviyorum seni..:)

Abi o değil insanın moralini bozuyolar aynı zamanda. Ben gs maçına o kadar adapte oldum ki iki hafta heyecandan duramadım. 2-0 geriye düştüğümüzde bile inancımı yitirmedim.

Ama burda o kadar çok kişi biteriz dedi ki saymaya kalksam zaman yetmez. Sonuç olarak yenildik ama nasıl yenildik ? hepimiz biliyoruz.

O yüzden bjk yi yenecez Allahın izniyle hemde rahat yenecez.

krdnz
02.11.2009, 11:38
Haklısın Ömer,
Futbolcular sahaya inanarak çıkmıyor diye kızıyoruz hep.
Biz çok inanıyormuşuz gibi onları suçluyoruz.Adamın yüz ifadesinden bile yorum çıkartıyoruz.Sonra her derbi öncesi yeniliriz havası..

Önce bu havayı değiştirmeliyiz.KAZANACAĞIZ..

.....
02.11.2009, 11:42
Allahın izniyle abi.

İnanmak başarmanın yarısıdır. Biz inanmış kişileriz. O zaman başarabiliriz!

BiZe HeR YeR 61
02.11.2009, 11:47
Yenmesine yenerizde golü erken bulursak fark olurmu diye düşünüyorum..:)

erolizmts
02.11.2009, 12:04
Hugo Broos yine maceraya atılmazsa kazanabileceğimiz bir maç. Sağı solu belli olmuyor bizim hocanın. Ne yapacağını kestiremiyorsun. Selçuk yedek, Alanzinho ilk 11, Umut sağ açık falan gibi bir şeyle çıkabilir sahaya. Bu maçı Hugo Broos kazanacak ya da kaybedecek. 3 puan alamazsak Hugo Broos'un ciddi ciddi tartışılması gerekecek. En çok takip ettiğim takım dediği Bjk'yi çözer umarım.

OLCAY ÇAKIR
02.11.2009, 12:13
Her zaman söylüyorum,iyi bir takımımız var.
Geçen yıldan daha alternatifli de kadromuz var.

Yenersek,camia rahatlar,devreyi lidere yakın kapama ihtimalimiz belirir.

Her zaman söylüyorum,tekrar edeyim;şampiyon olman gerekmiyor.
Ama iyi ve mücadele gücü yüksek olmak vazifen.

Araya mutlaka şampiyonluklar sıkıştırabilirsin iyi olursan,istikrarlı olursan.

Saha içi ve bunun puan tablosuna yansılamaları,kulüplerin yönetimlerine bakışı anında ters yüz eder.

UğuR
02.11.2009, 12:24
Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2888-4B8K7R7B.jpg

Takımımız Beşiktaş maçı hazırlıklarına bugün (p.tesi) 10.30'da yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda takımımız düz koşunun ardından pas çalışması ve yarı sahada çift kale maç yaptı.
Antrenmana ameliyat olan Zafer ve salonda çalışan Tjikuzu katılmazken, kaleci Tolga düz koşu yaptı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2888-4D1O3Y4A.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2888-0Y8C0D7T.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2888-4T5Z0D8L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2888-6P3A5K6M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2888-4F2J4L8Q.jpg

Ömer TOPAL
02.11.2009, 12:37
karga maçına beyaz mendil diye bir başlık var...bence bir bakın arkadaslar...iyi bir fikre benziyor....

Süleyman50
02.11.2009, 12:41
artık bir derbi galibiyeti istiyoruz...

Atalay
02.11.2009, 12:42
Bu maçta taraftarımız hiç susmamalı...

Rakibi vede hakemi etki altına alacak tüm atraksiyonları denemeli her pazisyona tepki vermeli...

Takımının yaptıgı her olumlu hareketi alkışlamalıdır...

Tüm taraftarlarımızda maça formaları ile atkıları vede kaşkolları ile gitmelidir...

Çekirdek çıtlatacaklar takım elbiseleri ile maça gelip bacak bacak üstüne atacaklar mümkünse bu maça gelmesinler..

Sevgilerimle..

Ömer TOPAL
02.11.2009, 12:43
Beşiktaş maçında 25.000 Beyaz Mendil !

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19105

ilhan
02.11.2009, 12:45

Zaten taraftarımız bir dakika susarsa o an Çarşının sesini duyarız. Bu da şahsen hiç hoşuma gitmez. Deplasmanlara gidip sadece 1-2 dakika bağırıp sonra rakip taraftarı susturduk diye hava atıyorlar.

61. dakika coşkusunu genele yaymalıyız. Zor ama bunu yapmalıyız.

hamucera
02.11.2009, 12:49

Rakibi vede hakemi etki altına alacak tüm atraksiyonları denemeli her pazisyona tepki vermeli...

Takımının yaptıgı her olumlu hareketi alkışlamalıdır...

Tüm taraftarlarımızda maça formaları ile atkıları vede kaşkolları ile gitmelidir...

Çekirdek çıtlatacaklar takım elbiseleri ile maça gelip bacak bacak üstüne atacaklar mümkünse bu maça gelmesinler..

Sevgilerimle..

kesinlikle öyle olmalı

Avni Akerde 2-0 yenik kapadığımız maçın ikinci yarısında 10 dakikada 3 gol bulmuştuk, bunda seyirci faktörü çok fazlaydı

zaten son yıllarda o maçtaki gibi takımın desteklendiğine şahit olamadım hiç.

OLCAY ÇAKIR
02.11.2009, 12:55
1.
11.
21.
31.
41.
51.
61.
71.
81.
91.

Sürekli tempo yapamıyorsak taraftar olarak,bu dakikalarda coşabiliriz değilmi?

Topu topu 10 adet coşma dakikası..

Ateş gibi.
Zıpkın gibi.

:)

ilhan
02.11.2009, 12:57
Bir an düşündüm de, Trabzon'un plakası 1 ya da 91 olsaydı ne yapardık? :confused:

1.
11.
21.
31.
41.
51.
61.
71.
81.
91.

Oğuzhan Fidan
02.11.2009, 13:04
broos istifa seslerinin son haddine ulaşacağı maç olarak görüyorum ne yazıkkı bu maçta başlamadan bitti diycem nerdeyse ! bu kadar inat niye be hoca niye tek forvet ! eğer medyanın uydurması değilse bu maçıda alamayız. bu mevcut kadro tek forvet oynamaz kendi sonunu getiriyo vazgeçmesi lazım bu inadından

Külünkoğlu
02.11.2009, 13:07
Olcay

Aslında o dediğin şöyle olabilir.
Sürekli söylenmek istenen tezahuratlarda ister istemez bir tansiyon düşüklüğü oluyor olmaması da imkansız.

Avni Aker'de şu sorun var.
Aynı tribunde olsada farklı tribunde olsa da bir kakafoni bir karışılık oluyor.

Bunun önüne geçmek için dakikalar bir tribune bölünebilir. 0 - 15 dakikalar Deniz tarafı Kalearkaasının 15 -30 dakikalar Yol tarafı kalearkasının olsa. Hem karşıklığa sebeb olmaz hem de o dakikaları sabırsızlıkla bekleyenlerin tezahurat motivasyonu üst düzeyde olur.

Bilmem doğru mu olur ?

Atalay
02.11.2009, 13:08
Bence bu maçta Taraftarımızın ne Yapması gerektigiyle alakalı bir başlık açılmalı...

Külünkoğlu
02.11.2009, 13:15
Mesela 61. dakika da uğultu ile karışık balon uçurma yerine ilk önce sessizlik ve sonrasında bütün stad
" Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez !" tezahuratı yapsa çok anlamlı ve özel olur.

OLCAY ÇAKIR
02.11.2009, 13:18
İyi fikir derim Metin.
Çok mantıklı.

Ayrıca,gruplar arası tatlı bir rekabetede sebep olur.
Anormal güzel üretimler ortaya çıkar böylece..

Güzelliklerde yarışmak olur bunun adıda:).

Olcay

Sürekli söylenmek istenen tezahuratlarda ister istemez bir tansiyon düşüklüğü oluyor olmaması da imkansız.

Bunun önüne geçmek için dakikalar bir tribune bölünebilir. 0 - 15 dakikalar Deniz tarafı Kalearkaasının 15 -30 dakikalar Yol tarafı kalearkasının olsa. Hem karşıklığa sebeb olmaz hem de o dakikaları sabırsızlıkla bekleyenlerin tezahurat motivasyonu üst düzeyde olur.

Bilmem doğru mu olur ?

Bıyıkoğlu
02.11.2009, 13:19
Bol bir tezahurat repertuvarımızın olması gerek aslında.
Farklı tezahuratlar hem coşkuyu üst seviyede tutar, hemde aynı tezahuratların sebep olduğu monotonlukla temponun düşmesini ve yok olmasını engeller.

Onur Akyüz
02.11.2009, 13:20
gol atma hatta pozisyona girme konusunda oldukça beceriksiz bir takım beceke,

2 haftadır attıkları 1'er gol savunma ve kaleci hatası birde şans tabiki.

erken gol bulursak rahat alacağımızı,bulamazsak geç olanından bulup yine rahat alacağımızı

düşünüyorum.

OLCAY ÇAKIR
02.11.2009, 13:21
Hatta gruplar arası dialog yoluyla,hangi dakikalar kime ait paylaşılır.
Müthiş bir heyecan olur.olabilir..
Resmen dersine çalışma durumu olur.
Müthiş bir görsel şölen..
Olacağı bu.:)

OYılmaz
02.11.2009, 13:24
Bol bir tezahurat repertuvarımızın olması gerek aslında.
Farklı tezahuratlar hem coşkuyu üst seviyede tutar, hemde aynı tezahuratların sebep olduğu monotonlukla temponun düşmesini ve yok olmasını engeller.

İşte o repertuvar bizde yok en büyük sorun burda zaten Lay lay Trabzon ve ooo Bordo Mavi tezahüratından başka repertuvarımız yok ha bir de Dale Cavese var ama sadece kale arkasında işe yaramıyor amigodan ziyade tribünde söylenecek beste yapacak birisi lazım bize ait bize özgü tezahüratlar birisi bu konuda başlık açılmalı demiş kesinlikle açılmalı grup liderleri bir araya gelip bu konuyu tartışmalı özenti tezahüratlardan 70'li 80'li tezahüratlardan sıkıldım öyle repertuvarımız olsun ki Türkiye'de hatta Dünya'da bizim adımızla anılsın

Erdal
Organize atak, güzel şut, üstüste palaşmalarda alkış...Ani hücumlarda rakip kaleye gidercesine hareketlenen tribünler...Top rakipte iken ıslık ve uğultu....En kolay en etkili tribün çözümü bence

ilhan
Gol atma konusunda Beşiktaş'ın bu haftaya kadar yaptığı cömertlik ya da beceriksizlikleri bizim maçta yapmayacaklarını adım gibi biliyorum. Mesela Nihat bizim maçta gol atarsa hiç şaşırmam. Bize gelince bu tip adamların tüm şanssızlıklarını kırdığına şahit olmaktan nefret ediyorum.

Türkiye'de Trabzonspor'a karşı oynamasını istemediğim üç adam var. 1: Semih, 2: Nobre, 3: Baroş
Şu üç adamdan bizim maçlarda nefret ediyorum. Bir ayakları kırılsa bile bize gol atacaklar gibi oluyorum. :)

Atılay
02.11.2009, 13:26
Gol atma konusunda Beşiktaş'ın bu haftaya kadar yaptığı cömertlik ya da beceriksizlikleri bizim maçta yapmayacaklarını adım gibi biliyorum. Mesela Nihat bizim maçta gol atarsa hiç şaşırmam. Bize gelince bu tip adamların tüm şanssızlıklarını kırdığına şahit olmaktan nefret ediyorum.

Türkiye'de Trabzonspor'a karşı oynamasını istemediğim üç adam var. 1: Semih, 2: Nobre, 3: Baroş
Şu üç adamdan bizim maçlarda nefret ediyorum. Bir ayakları kırılsa bile bize gol atacaklar gibi oluyorum. :)

Eskilerden Lazarov vardı lanet adam sanki gol atmak için bizi beklerdi

Orhan Aydın
02.11.2009, 13:27
Bence federasyona haksızlıklar için verilecek tepki bu maçta olmamalı.Taraftar takımı desteklemeli yukarıda denildiği gibi hakemi baskı altına alacak kadar hükmetmeli.Bjkde bizim gibi uzak şampıyonluk yarışından o yüzden yine balans ayarı yapılmaya çalışılacaktır.
Takımdan isteğim sonuna kadar mücadele yenebiliriz bjk iyi durumda değil.

Atalay
02.11.2009, 13:27
Organize atak, güzel şut, üstüste palaşmalarda alkış...Ani hücumlarda rakip kaleye gidercesine hareketlenen tribünler...Top rakipte iken ıslık ve uğultu....En kolay en etkili tribün çözümü bence

Aynen katılıyorum Erdal...

Onur Akyüz
02.11.2009, 13:28
nasıl ya?

bobo ne güne duruyor?

herifin bize gol atmadığı maç bilmiyorum:)

İHTİLALL
02.11.2009, 13:34
Millet organize tezahürat beklentileriyle kıpır,kıpır..

Pazartesi günü için,hayalide olsa güzel beklentiler..

Haftaiçi eğilim ne yöne seyirtir bilinmez tabii..

Ama istifa,Tekke vs. olmasında..

Ben kuru gürültüye bile razıyım..

lazkopatfaroz
02.11.2009, 13:37
bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. yeterki doğru kadroyla çıkalım

Murat Erdem
02.11.2009, 13:43
BJK nın son iki hafta ve FB nin dün akşam attığı gollere bakıyorumda, onlarda olan futbol şansı bizde olsaydı, 6 değil 12 şampiyonluğumuz vardı şimdi. Top seviyor adamları...

UğuR
02.11.2009, 13:46
Biletler Çarşamba satışa çıkıyor

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo13.jpg

Takımımızın Beşiktaş'la oynayacağı müsabakanın biletleri 4 Kasım Çarşamba günü 11.00'de satışa çıkacak. Biletler ilk gün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 30 TL
Maraton Tribünü: 50 TL.
Kapalı Yan: 80 TL.
Kapalı Orta: 100 TL.
VIP: 250 TL.
VIP OZEL: 400 TL.
Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

BAHADIR33
02.11.2009, 13:49
Güzel temmenniler var...
Ama tahminim şöyle olacak,
Maç gününe kadar herkes buraya farklı farklı kadrolar yazacak. Kendi kadrosunu,adamını sahada göremeyenler, daha maç başlamadan homurdanmaya başlayacak. Kendi adamının ikamesine dikkat kesilecek maç boyunca. Hatasını arayacak. Bulursa, ki arayan bulur, basacak kalayı.
Maç gününe kadar kaç farklı kadro çıkar burada sizce?
"Hoca doğru kadroyla çıkarsa" söylemi yerine "çıkan kadro bizim doğrumuzdur" eylemini hayata geçirebilsek keşke.

.....
02.11.2009, 13:54
Alacaz bu maçı. Taraftarımızın kenetlenmesi lazım. Tek Yürek inanmamız lazım....

Erdal
02.11.2009, 13:57
Şu top bir bizi sevmiyor be Murat... Para toplayıp kurban mı kessek ne?

Erdal
02.11.2009, 13:58
Kısmetse ordayım...:)

.....
02.11.2009, 14:00
Keselim valla Erdal abi :) , Hatta kurşun döktürelim. Ne biliyim ben bir şeyler yapalım oynuyoruz ama kazanamıyoruz.

Bir yerlerde bir şeyler var ama ne ? Talihimizi yensek 26 yıllık hasrete son versek çok mu şey istiyoruz ki ?

Erdal
02.11.2009, 14:02
Başkan Lig tv de....

.....
02.11.2009, 14:05
Ne diyor başkan. Bilgilendirebilecek kimse var mı acaba ?

Fatih Özkan
02.11.2009, 14:07

Şahane olurdu...
Ama nedense sessizce oturmayı adet edinmişiz...

LECOSSEEMRE
02.11.2009, 14:10
Öncelikle Taraftar baskını Hissettirmeliyiz ve En Önemlisi İstanbuldan ve Çevre iLLerden gelicek Beşiktaş Taraftarının sesini Umarım Biz Duymayız Geçen sefer Çok Duyduk Lütfen trabzonsporlu arkadaşlar Bağıran destek verenlere birşey demiyorum ama çekirdek yiyenler sadece Bu Maçta Barem susmayın bir kez Olsun...Bir trabzonspor hastası olarak rica ediyorum içim gitti geçen sefer bjk seslerini duyunca.

Mert Oğuzlu61
02.11.2009, 14:47
bu maçta taraftarımızın yapacağı baskı çok önemli, bizim uşaklardan şov bekliyorum 8taş ı rahat geçeceğiz gibi bir his var içimde, gs maçı önceside böyle demiştim olmadı ama bu kez eminim bu maçı alacağız :D:D

a f s
02.11.2009, 15:13
Olcay

Bilmem doğru mu olur ?

Çok yerinde ve süper bir düşünce. :alkış:

Maç başlamadan yapılan tezahüratlarla boşa enerji harcanmamış olur.

Özge
02.11.2009, 15:31
Başkan herkesi maça bekliyor hep birlikte galibiyeti görelim dedi:)

Vural Kuyumcu
02.11.2009, 15:35
Umutun verdigi reportagin viedosu http://www.holigan.com.tr/n.php?n=fa...ur--2009-11-02 (http://www.holigan.com.tr/n.php?n=fatih-tekke-gelirse-bize-artisi-olur--2009-11-02)

Hakan Karadirek
02.11.2009, 16:21
Ardada bizi bos gecmiyor .

umitçebi
02.11.2009, 16:27
BJK nın son iki hafta ve FB nin dün akşam attığı gollere bakıyorumda, onlarda olan futbol şansı bizde olsaydı, 6 değil 12 şampiyonluğumuz vardı şimdi. Top seviyor adamları...

biz beddualıyız kardeşimm ve o beddua gitmedikçe şampiyonluk hayal...

cyberentalpi
02.11.2009, 16:30
Bjk defansı saglam ama biz en saglam defansa bile 4-5 net gol pozisyonu bulabilecek gucteyiz.
Yeterki gol yemeyelim. Gol yemessek Gokhan yazar kazanırız

hatice_61
02.11.2009, 16:32
çok heyecanlı bir maç olucak ama ben bunu izleyemeyeceğim çok üzücü bişe

Deniz Telci
02.11.2009, 18:45
Şunu belirteyim ! Bu saat'te kazanmak maçı kazanmak için, elimizden geleni yapmak lazım ! ( örneğin : antrenamlara çıkıp 10 Gün çalışmak lazım dı kı ) Rakip takim'in Fovret'leri ve kalecisi Rüştü iyi oynamış değil de, Savunmaları iyi ve Tehlikeli oynuyor! Bu hafta, maçı biz kazanacak güçtemiyiz orası bilinmez!

Kritik sonuç olarak rastlarsak ;

2 Fovretide oyuna 1-0 bitmesi için almamız lazım ! Yoksa bu maç, Bence gene de golsüz berabere biter !

Suha
02.11.2009, 18:46
şu maçı almassak bırakın bereberlik bile bir facia..takım 1 haftayı bay geçtii güle oynaya maça hazırlanıyoo..beşiktaş hem sakat oyuncular hemde şampiyonla ligi tarifesiylen maça gelcek..yattarayı alanzinyoyu kaybetmiş, engini küstürmüş çokk değerli hocamız bross..bize bir galibet ederse ne ala..ligin az gol atan ekibine gol şansı verirmniyiz bilemem..ama maçın ibresi bize dönmüşken grçekleri göremedende edemiyorum..

Vural Kuyumcu
02.11.2009, 18:46
Derbi bileti TrabzonCell’den
TrabzonCell’den 7 Kasım Cumartesi günü oynanacak Trabzonspor-Beşiktaş derbisi için abonelerine özel maç bileti kampanyası!

6 Kasım Cuma günü saat 20.00’ye kadar BILET yazıp 1967 ye en çok mesaj atan TrabzonCell abonesi, 2 adet VIP bilet kazanacak.

logitech
02.11.2009, 18:50
rahatım çok rahat kazanacağız. :)

Fatih Özkan
02.11.2009, 19:06
Geçen sezon İnönü'de yaptığımız hatayı yapmayız umarım!
Golü attıktan sonra nedense geriye yaslanmıştık...
Umarım Hoca çift forvet ile çıkmamız gerektiğinin farkındadır...
Beşiktaş'ı elden kaçırmamak gerek!

Fatih Özkan
02.11.2009, 19:08
biz beddualıyız kardeşimm ve o beddua gitmedikçe şampiyonluk hayal...

Bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım...
Kimin ahını aldık ki ?

Muhalif
02.11.2009, 19:10
Eğer bir büyük maç kazanacaksak bundan iyi koşullarda, büyüklerin içinde de en güçsüzüyle karşılaşamazdık herhalde. 15 gün dinlenmiş, sakatı olmayan bir takım ve karşısında 1 haftada 3 maç yapmış bir takım, hem de maç sahamızda. Bu maçı da kazanamazsak daha kimse büyük maç alacağız diye beklemesin bu sezon.
Ama ben bu maçtan da galibiyet beklemiyorum o ayrı:)

A.Ali Karanis
02.11.2009, 19:32
Beddua meselesine girersek,şimdiye kadar trabzon'dan edilen beddualar nedeniyle gs,fb ve bjk kapısına kilit vurmuş,tenis gibi branşlara filan başlamış olması gerekirdi..

kapça_61
02.11.2009, 20:07
onu bunu bilmem de dikkat ettiyseniz Trabzon Avni Aker debir cok finl maçını kaybetti. hem de ne maçlar hep kırılma maçları. 96 fener dsonraki kiev, gecen seneki denizli konya... bu stadda var bir seyler. en cok da bu yuzden istiyorum akyızı yı bide orda deneyelim bakalım.

İsa
02.11.2009, 20:19
Umarım devre arasına kadar Broos'u götürebilecek bir skor alırız.

Bekir
02.11.2009, 22:49
Bu geçe rüyamda bu maçı izliyodum..
Son dakikalar defansın hatası ile Umut topu kaparak kaleci ile karşı karşıya kalıyor ve topu köşeye çok güzel gönderiyor ve 1-0 kazanıyoz...
Ama rüyada bile inanmadım Umutun atabilcegi bi gol değildi, Higuanin attıgı golden sonra neden bizim forvetler böyle gol atamıyor diye baya düşünmüştüm o bilinçaltıma yerleşmiş...

Kubilay ŞAHİN
02.11.2009, 23:20
Baktığımızda Sezon Başından Beri Beşiktaşın Attığı Çoğu Gol Ortasahadan, Buna Bir Önlem Almak Lazım..
Ayriyeten Bu Tabata, Onun İçinde Ayrı Bir Önlem Almak Lazım..
Yediği Goller İse Çoğu Kontralar Sırasında Az Adamla Yakalanarak Yediği goller..
Kornerlerde Adam Paylaşımı Konusunda Eksik bir Yapıya Sahip..
Birde Wolsburg Maçını İzleyerek Bu Durumu Değerlendirelim.. Birazda Bu Maça Bağlı..

Umarım Hocamız Doğru Kadroyla Doğru Hamleler Yaparak Bu Maçı Alır.. Yoksa Durumu Vahim..

Hüdai Pervaneli
02.11.2009, 23:24
MAcin adami Hakkem Olucaktir

SüRMeNe_6161
03.11.2009, 00:01
Yatarada Oynarsa Alırız..

Süleyman50
03.11.2009, 08:44
bu maçı kazanırsak hem takım hemde bütün camia bir hava yakalayacaktır...

6_DenizhaN_1
03.11.2009, 10:40
Ya o kadar acılar yaşadık ki o kadar kısmetsizlikler şansızlıklar ve görülen haksızlıklar yaşadık ki adamın işte bu söylentiye bile inanası geliyor..

Hqmi
03.11.2009, 11:14
Kazanacağız inşallah!..

Reha
03.11.2009, 11:16
Kapalı nın üstünde demirlerin(korkulukların) hemen arkasındaki blok veya blokların ve koltukların ismini bilen varmı? Veya orda oturan varmı?

cihatöztürk
03.11.2009, 11:21
ya kazanacağız ya kazanacağız yada kazanacağız

başka ihtimaller yok

Muhammed Ayaz
03.11.2009, 11:36
güzel allahımın izniyle bu maçı kazanacağız inşallah allah yardımcımız olsun hadi uşaklar!!!!

6_DenizhaN_1
03.11.2009, 12:04
Beyler Statta ıslık ve yuhalamalar ile baskı altına almak düşer bize!
BJK şu an çok kötü top oynuyor.. Eğer defansta hata yapmazsak yiyeceğiz onları!

Emrah Akcagöz
03.11.2009, 12:37
Beyler Statta ıslık ve yuhalamalar ile baskı altına almak düşer bize!
BJK şu an çok kötü top oynuyor.. Eğer defansta hata yapmazsak yiyeceğiz onları!
Biz onu en iyi kendi futbolcumuza yaparız..Rakibe gelince ses seda yok..!

Orhan Aydın
03.11.2009, 12:38
alacağız uleynnnnn:)

Alp Yavuz 13
03.11.2009, 12:54
az önce iş yerinden bir arkadaş bjkli fanatik dedim ne olur hafta sonu maç dediği şey basitti yenemeyiz ama beraber bitebilir dedi.....

yorumsuz6117
03.11.2009, 12:58
onların defansı sağlam biz ise komik golller yemeye devam ediyoruz ofansit olarak biz daha iyi durumdayız ama..

altinkaya08
03.11.2009, 13:16
bross teknik bi hata yapmasssa kazanırız.ilk 11 i iyi düşünerek çıkarması lazım okadar

turkish0061
03.11.2009, 13:28
bjk yenecegiz baska yolu yok, Beraberede razi degilim kendi evimizde hiç bir derbi mac kazanamadik ya. Ts bu maci alirsa donum noktasi olacaktir. bjk zaten cok kotu Haldeler, maclari zar zor kazaniyorlar. ben bu maci 3-1 kazanacagiz insallah

turkish0061
03.11.2009, 13:31
taraftar bol bol tezaruat edecektir

Sinem Yılmaz61
03.11.2009, 14:14
Kazanmamiz lazim, baska yolu yok. Biz bu güce sahip olan bir Takimiz, bunu herzaman söylerim ve buna inanirim.

Külünkoğlu
03.11.2009, 14:33
Forum kurallarının dışında olan mesajlar silinmiştir.

Muhammed
03.11.2009, 14:44
Yenmek zorundayız ve yeneceğiz.

TANZER09
03.11.2009, 14:45
>Son 2 haftaya girmişiz,
>LİDERİZ,
>2.yle aramızda 2 puan var,
>Son iki maçımız iç sahada,
>Rakiplerimiz, kolay rakipler
v
v
v
biz puan kaybeder,şampiyonluğu veririz....

*Beşiktaş maçı*
>şampiyonluk potası için gerekli 3 puan
>takım havasını yeniden bulucak
>taraftar için

-biz iç sahada yine puan kaybeder,istanbul takımlarını sevindiririz...

umutsuzluk olmasın artık>>>>>> (duyun)
FUTBOLCULARIMIZ TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZZ>>>>>

BİZE HER YER TRABZONN

Muhammed
03.11.2009, 14:53
Karşındaki rakip 7 gün içinde 3. maçını yapmış olarak senin sahana gelecek ve sen o takımı evinde yenemeyeceksin. Eğer yenemezsek birileri hesabını vermeli.

Emre GÜRDAL
03.11.2009, 14:56
tek korktugum rüştü bu macta nekadar kötü olsadason haftalarda ama o hep trabzonsporumuza karsı ıyı oynamıstır

LECOSSEEMRE
03.11.2009, 15:00
Beşiktaş taraftarının sesi Çıkmasın Geçen maçta Cok duyuldu allah için bari bu maçda çekirdek yiyenler bağırsında onların sesini duyurmayın.

SEDAT
03.11.2009, 15:07
çok zor maç ..çok rahat yeneriz cümlelerini okuyunca acaip şaşırıyorum son senelerde kimi rahat yendik hatırlayamıyorum...emin olunki bjk içinde kırılma maçı..hakem adaletli olursa ortada olur yoksa bizim için en iyi sonuç beraberlik olur..

LECOSSEEMRE
03.11.2009, 15:10
çok zor maç ..çok rahat yeneriz cümlelerini okuyunca acaip şaşırıyorum son senelerde kimi rahat yendik hatırlayamıyorum...emin olunki bjk içinde kırılma maçı..hakem adaletli olursa ortada olur yoksa bizim için en iyi sonuç beraberlik olur..

Haklısın Hangi Maçı rahat yendik.istanbul b.b dışında..Ama hakeme suc atmamalıyız ne olursa olsun..Adam gibi oynarsak istekli olursak alabiliriz..

Dogan
03.11.2009, 15:24
Selçuk yine yedek başlamazsa yeneriz.

.....
03.11.2009, 15:28
Allahın izniyle alacaz bu maçı. Başka yolu da yok zaten!

kuymakk
03.11.2009, 15:29
İstanbul takımlarına ne zaman puan lazım olsa gelip alıp gittiler.Ama bu hafta bence elleri boş dönecekler.Çünkü kaç haftadır 1'er 1'er kazanıyorlar birinin buna dur demesi gerek.O da bu hafta olacak.inşallah...

Nihal Ayvaz
03.11.2009, 15:30
Uzun zamandan sonra, ilk defa bi derbiyi kazanabilceğimizi düşünüyorum.Beşiktaş'tan çok daha üstünüz.

SEDAT
03.11.2009, 15:35
ben pek okadar rahat değilim malesef....

Ali Can
03.11.2009, 15:36
bu maçta kalede sylva olsun.
bundan sonraki maçların hepsinde onur olur inş.
fanatikte okuduğum haberden sonra sylva gözümden düşmüştür

krdnz
03.11.2009, 15:40
Yattara eskisi gibi oynasın bir de gol atsın.

Hem maçı kazanalım hem Yattara'yı.

Ali Can
03.11.2009, 15:43
Eski maçlarımızdan 3-2 yendiğimiz maçı izledimde rakip takım topu ayağına aldığında ıslıkla baskı altına almak baya etkili oluyor inş. bu maçtada taraftarımız bunu yapar

umitçebi
03.11.2009, 15:46
ya arkadaşlar şu fanatik gaztesinin bizim iyiliğimizi düşünerek haber yaptığını nezaman gördünüz..ne onuru allah aşkına yaa istanbul medyası bu oyunlar ve bu haberlerel olabilecek en kötü kadroyla sahaya çıkmamızı istiyor...
slywa hi.bişe olmasa tecrübesiyle bu maçı kaldırır..
istanbul medyasında bir haber mi çıktı hemen tersini düşünün doğrusu odur...bunu bilir bunu söylerimm

Erdal
03.11.2009, 15:51
Ordayım kısmetse...Bekle beni Avni Aker:)

erolizmts
03.11.2009, 15:54
Kötü savunmaya ve kaleciye sahibiz. O yüzden mutlaka gol yiyeceğimizi düşünüyorum. 2 kişiyle gelseler bile gol atabilirler. Özellikle Bobo oynarsa mutlaka gol atar. Boş geçmiyor sanırım bizi. Hücum olarak ise Bjk'den daha iyiyiz. Dengeli bir maç olacak. Atamayana atarlar maçı olmaz inşallah.

Cem Akyüz
03.11.2009, 15:55
Defansta saçma hatalar yapmazsak maçı kazanırız..Çok zor maç olacak Selçuk'un mutlaka ilk 11 de oynaması lazım

Ali Can
03.11.2009, 15:55
ya arkadaşlar şu fanatik gaztesinin bizim iyiliğimizi düşünerek haber yaptığını nezaman gördünüz..ne onuru allah aşkına yaa istanbul medyası bu oyunlar ve bu haberlerel olabilecek en kötü kadroyla sahaya çıkmamızı istiyor...
slywa hi.bişe olmasa tecrübesiyle bu maçı kaldırır..
istanbul medyasında bir haber mi çıktı hemen tersini düşünün doğrusu odur...bunu bilir bunu söylerimm

sylva onurdan şüphesiz daha iyi ama benim demek istediğim şu;
bu onur yedek klubesinde bekleye bekleye gelişemez bak febenin kalecisi volkana yeri geldiğinde adamı ne kadar sövdüler ama en sonunda geldiği nokta süper

BAHADIR33
03.11.2009, 15:59
Biz hep zannediyoruz ki oynamayan , denenmemiş oyuncu bizi kurtaracak. Herhalde oynayanları yeterli görmeyişimizden kaynaklanıyor bu durum. Ama yedektekini de Hoca yeterli görmüyor demek ki. Eldeki kuş-teldeki kuş.

Umarım bizim için güzel bir maç olur. Birçok şeyi birden kazandığımız bir maç olur (3 Puan,özgüven, Hoca,Yattara,Alanzinho)

agahozlu
03.11.2009, 16:02
Geçen seneye göre çok daha basit gol yiyoruz. Bu sorun beni çok tedirgin ediyor. Umarım saçma sapan gol(ler) yemeyiz. Tello eski performansında değil, Rüştü her ne kadar kötü oynasa da bizim maçlarda iyi maç çıkartıyor.Orta alanda Fabian Ernst iyi mücadele ediyor. Rakip son maçlarını kazanarak geliyor. Bunlar bizim zayıf rakibin iyi yönleri diyebiliriz.

Maçı orta sahamızın alacağını düşünüyorum. Colman-Selçuk-Ceyhun eğer bu üçlü oyunu tutabilirse baskıda kurarız, galipte geliriz, farkta atarız. Maç günü gelecek olanlarla hatıra ormanı organizasyonunda, gelemeyenlerle de stadda görüşmek üzere.

lazkopatfaroz
03.11.2009, 16:10
selçuk colman ve gokhana çok iş düşüyor

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 16:11
Bugün okuldaki bazı Beşiktaşlılarla iddaalaştık. Bu maçı alacağız gözüyle bakıyorum artık. :)

oguzkoc
03.11.2009, 16:13
bu maçta muhtemelen barış ya da engin kadro dışı kalıcak...

Ercan DEMİRCİ
03.11.2009, 16:15
Bugün okuldaki bazı Beşiktaşlılarla iddaalaştık. Bu maçı alacağız gözüyle bakıyorum artık. :)
Alıcaz İnşallahh:)

Burçak
03.11.2009, 16:15
Cumartesi günü kuşspora dar edeceğiz Aker'i ..
Bu maçı Trabzonlu Gençler ile izlemeyi isterdim maçı ama kombine karşı tarafta yaa.

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 16:18
Trabzon'da bir kartal uçacakmış. Öyle diyorlardı bana.

Bizim oranın fırtınasına fazla dayanamaz dedim. :)

EMRE HASANOĞLU
03.11.2009, 16:23
Kalecİmİzİn İyİ olduĞunu dÜŞÜnÜyorum defansta basİt hatalar yapmazsak 3 puan bİzİmdİr.

noname
03.11.2009, 16:27
Bizde de idda çok büyüdü. Allah utandırmasın bizi.

Ali Can
03.11.2009, 16:29
Trabzon'da bir kartal uçacakmış. Öyle diyorlardı bana.

Bizim oranın fırtınasına fazla dayanamaz dedim. :)

çok güzel oturtmuşsun lafı ççç

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 16:29
Bizde de idda çok büyüdü. Allah utandırmasın bizi.

Amin abi amin. :)

Fatih Özkan
03.11.2009, 16:35
Burdaki taraftarın da yeneceğimize inanması mutluluk verici (:
Tabi ki kazanacağız (:

umitçebi
03.11.2009, 17:09
[QUOTE=Ali Can;2744338]çok güzel oturtmuşsun lafı ççç[/QUOTE
aynenn cuk oturmuşş
:alkış:

TAHSİN 61
03.11.2009, 17:20
İlk yarı gol yemeden kapatalım maçı alırız wolfburg yoracak bjk yi

Kubilay ŞAHİN
03.11.2009, 17:23
Hakem Faktörüde Önemli..

Kesin Kazanacağız Demiyorum.. Ama Kazanmaya Çalışacağız..:)

Orhan Aydın
03.11.2009, 17:25
bir daha söyle yeneceğiz uleynnnnnnn
bir daha söyle yeneceğiz ulennnnnnnnnnn
erken gaza gelelim:)

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 17:27
Bence bu maçta hakem iyi bir maç yönetecektir.

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 17:28
Hakem Faktörüde Önemli..

Kesin Kazanacağız Demiyorum.. Ama Kazanmaya Çalışacağız..:)

Bende şöyle emin değilim ama İnşallah alıcaz maçı..

SDinc
03.11.2009, 19:23
Bu maçta kesinlikle ortadan oynayarak kazanamayız. Çünkü Ernst , Fink gibi uyumlu önliberoları vede Ferrari , Sivok gibi kaliteli stoperleri var. Ve ne değişiktirki adam gibi ne sağ beki , ne sağ açığı , ne -İsmail'i saymazsak- sol beki , nede sol açığı var. Bu maçta topu kanatlara yayılması gerektiğini düşünüyorum. Vede bu maç için özel olarak Gökhan , Umut hatta Gabric kafa vuruşlarına çalışması gerektiğini düşünüyorum.

Tabi bunlar benim kendi düşüncelerim.

Hasan ZAİMOĞLU
03.11.2009, 19:25
stadın tıklım tıklım olması ve taraftarın tek bir ağızdan tezahürat etmesi ne güzel olurdu (:

Semih Aydın
03.11.2009, 19:28
Bordoooo :)

zafer6161
03.11.2009, 19:34
turuncuuuuuuuuuuuuuu :D

Sinem Yılmaz61
03.11.2009, 19:42
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Turuncu da neymis?? :D

Mustafa Calik
03.11.2009, 20:26
bjk'nin durumuna bakin..

Bir kötü haber de Ernst'ten!

Sakatlıklarla boğuşan Beşiktaş'ta bir şok daha yaşanıyor!.. Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. maçında Wolfsburg karşısında kritik bir sınava çıkacak olan Beşiktaş'ın Alman yıldızı Fabian Ernst bu maçta forma giyemeyecek.

Ankaragücü karşısında aldığı galibiyetiyle serisini sürdürerek moral bulan siyah beyazlıların sevinci kursağında kaldı. Bu maçta sakatlanan ve Wolfsburg karşısına çıkamayacağı kesinleşen İbrahim Toraman, Nihat ve İsmail Köybaşı'ndan sonra gribal enfeksiyon geçiren Fabian Ersnt de sahadaki yerini alamayacak. Öte yandan Rüştü ve Tello'nun durumu maç saatinde belli olacak. Wolfsburg'da ise tek eksik kart cezalısı olan Grafite.

(Ligtv.com.tr)

Sefa
03.11.2009, 20:26
Bjk hele bu akşam yenilsin bakalım.

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 20:27
bjk'nin durumuna bakin..

Bir kötü haber de Ernst'ten!

Sakatlıklarla boğuşan Beşiktaş'ta bir şok daha yaşanıyor!.. Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. maçında Wolfsburg karşısında kritik bir sınava çıkacak olan Beşiktaş'ın Alman yıldızı Fabian Ernst bu maçta forma giyemeyecek.

Ankaragücü karşısında aldığı galibiyetiyle serisini sürdürerek moral bulan siyah beyazlıların sevinci kursağında kaldı. Bu maçta sakatlanan ve Wolfsburg karşısına çıkamayacağı kesinleşen İbrahim Toraman, Nihat ve İsmail Köybaşı'ndan sonra gribal enfeksiyon geçiren Fabian Ersnt de sahadaki yerini alamayacak. Öte yandan Rüştü ve Tello'nun durumu maç saatinde belli olacak. Wolfsburg'da ise tek eksik kart cezalısı olan Grafite.

(Ligtv.com.tr)

Keşke bizim maçtada olmasa:rolleyes:

yorumsuz6117
03.11.2009, 20:37
Ernst'temi yok..:D

cihatöztürk
03.11.2009, 20:42
artık yenelim yani

bügünde bol kırmızı kartlı bir maç olur işllah :D

Halit Aydın
03.11.2009, 20:47
artık yenelim yani

Kırmızı kart değilde bir kaç hafif sakatlık olsa da eksik çıksalar.

Mustafa Calik
03.11.2009, 20:49
artık yenelim yani

Bu sampiyonlar liginde ki kartlar hafta sonu icin gecerli mi olacak ? Grafite bjk macinda kirmizi kart yemisti ve hafta sonu lig macinda bitmis olacakti ozaman. Ama daha kart cezali diye yaziyor..

Sefa
03.11.2009, 20:50
Bu sampiyonlar liginde ki kartlar hafta sonu icin gecerli mi olacak ? Grafite bjk macinda kirmizi kart yemisti ve hafta sonu lig macinda bitmis olacakti ozaman. Ama daha kart cezali diye yaziyor..
Kapsamıyor. Şampiyonlar ligin de ki kartlar Şampiyonlar Ligi'ni TSL de ki kartlar TSL'yi kapsar.

cihatöztürk
03.11.2009, 20:53
Kapsamıyor. Şampiyonlar ligin de ki kartlar Şampiyonlar Ligi'ni TSL de ki kartlar TSL'yi kapsar.

o zaman sakatlıkları umutla bekleyeceğiz demek :)

tabi işllah ayakları kırılsın demiyorum hafif sakatlıklar :)

bizim işimizi iyice kolaylaştırır... ayrıcı şu bjk yi canlı canlı seyredelim bakalım ne alemdeler

Orhan Aydın
03.11.2009, 20:53
bu maçta bence rahat yenilirler:D

leavemealone
03.11.2009, 21:14
Süper kaleci hakan arikan oynuyormus :D .
En az 2 yerler bu kesinlesti artik .

metinbay61
03.11.2009, 21:30
sakatlanmasınlar hatta tam kadro gelsinler...biz trabzonsporuz öyle şeylere bakmayız...çıkar oynarız oynumuzu...bu akşamki maç bizim maça ölçü olmaz bence çünkü çok hırsılı ve herşeyleriyle oynayacaklar bu akşam...

BiZe HeR YeR 61
03.11.2009, 21:34
Süper kaleci hakan arikan oynuyormus :D .
En az 2 yerler bu kesinlesti artik .
Bize Gelince Casillas kesiliyorlar ...Ne olursa olsun rahat kazanacağımız bir maç olacak ...

İskender Çakmak
03.11.2009, 21:36
kırmızı kart sakatlık falan bunların olmasına gerek yok hatta bjk bugün yensin bunların hiç birinin önemi yok bjk ne yaparsa yapsın bu hafta her türlü yeneceğiz onları her türlü

Cafer Bulur
03.11.2009, 21:41
Bjk ye bu aksam wolfsburg karsisinda basarilar diliyorum,umarim kazanirlar.

Istanbul takimlari icinde avrupada kismen basarili olmasini istedigim takimdir besiktas.

Bu aksamki macin sonucu bizim maci etkilemeyecektir,bizim mac kendi capinda bir mac olacak.

.....
03.11.2009, 21:59
bjk golü yedi.

Bizdende böyle yiyecek Allahın izniyle.

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 22:00
Beşiktaş yedi gol:Misimovic

asimetrik
03.11.2009, 22:01
Gol yemesi bir yana 15 dakikadır neredeyse rakip kaleye gidemedi. Sahasında bu kadar mahkum oynaması şaşırtıcı. Çok zor 75 dakika bjk için..

.....
03.11.2009, 22:03
Gol yemesi bir yana 15 dakikadır neredeyse rakip kaleye gidemedi. Sahasında bu kadar mahkum oynanır mı? Çok zor 75 dakika bjk için..

abi bjk bundan ibaret işte ? ne bekliyordun sen :)

lazzz61
03.11.2009, 22:03
istermısn yunus yıldırım gelsıngecen sene katletmıstı gs ıle oynadıgımız macı şerefsiz

Cafer Bulur
03.11.2009, 22:04
bjk golü yedi.

Bizdende böyle yiyecek Allahın izniyle.
Bu mac ölcü degildir bizim mac icin.

Bjk bu aksam oldukca eksik bir kadroyla oynuyor,bizim macta geri döneceklerdir.

Yine de kazanmaya daha yakin oldugumuzu düsünüyorum.

BiZe HeR YeR 61
03.11.2009, 22:04
Bu kargaları biz Avni Aker'de çimlere gömeriz..