PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Ibrahim Gaygusuz
27.10.2009, 01:32
---------------------Tony---------------------
Tayfun-----Song-----------Egemen--------Cale
------------------Ceyhun----------------------
------------Selcuk-------Colman---------------
----------------------------------------------- 4-3-3
------Umut-------------------------Gabric-----
-------------------Gokhan---------------------

Bu sekilde cikariz gibime geliyor ama artik kalemizi Turk eldivenlere birakmamiz gerekiyor. Ve ayrica Gabricin performansina gore degisiklik yapabiliriz. Gabric yerine Serkan. Boylece Umut direk santrafor oynar ve sag aciga kayma olmaz.

------------------Ceyhun----------------------
------------Selcuk-------Serkan---------------
----------------------------------------------- 4-4-2
-----------------Colman------------------------
-----------Umut-----------Gokhan-------------

Veya benim cok istedigim kadro

-----------------------------------------------
------------Selcuk-------Ceyhun---------------
----------------------------------------------- 4-5-1 Bjk nin kulandigi sisteme benzer
------Umut-------Colman---------Alanzinho-----
------------------Gokhan-----------------------

Mesut
27.10.2009, 08:34
arkadaşlar yapmayın etmeyin vaz geçin şu 4-5-1 den ne hayrını gördük 4-5-1 in lütfen yahu kayseri maçı hiçmi gözünüze gelmıyor 4-4-2 ye dönmeseydik 3-4 yerdik o gidişatla.hala 4-5-1 demeyin.

benım ilk 11 im

---------tony---------
tayfun--giray-egemen-cale

------ceyhun-selçuk------
yattara---------------colman

--------umut--gökhan------

bu form düzeyleri ile ne ceyhunu ne selçuk u nede colmanı kadro dışı koymak saçmalık olur.
yattara ne olursa olsun sahada olması gereken oyucudur.yattara karşı takım için her zaman tehlikedir.karşı takımın bekleri rahat ileri çıkamaz yattara yı 1 adamda durduramaz benım fikrim gabriç formsuz yattarada formsuz ama yattara tehlikedir karşı takım için sahada olmasi bile yetiyor

Mert Pasa
27.10.2009, 08:41
Sadece bir defa yenilirsek ne olur kaygisiyla degil,galibiyetin hevesiyle oynarsa bizim usaklar,son yillardaki derbi sikintilarimizi asmaya basladigimiz mac olur.
Biz hep kazanma istegiyle var olduk,kaybetme kaygisiyla degil.Su an bunyemizdeki hastalik budur.

İlyas Özdemir
27.10.2009, 09:07
biraz şans birazda beceri bu iki faktör birleşirse kazanabiliriz

Mesut
27.10.2009, 10:52
ben bu futbolcuları anlamıyorum yöneticileri anlamıyorum herkez mı taraftardan dert ağlar ne baskı yapılıyomuş be.çok acıdım şimdi.aslında bütü taraftar gruplarıyma anlaşılıp tek seyirgi gitmeyecek maça dev pankart koyulacak maraton tribüne ''o bahsetdiğiniz baskıyo yok ne yapacaksınız görelim'' şeklinde güzel olurdu bence

Reha
27.10.2009, 11:23
3 senedir gidemediğim,rüyalarımda yaşadığım o güzel şehre ve o tapılası stada nihayet 7 kasım sabahı kavuşacağım.Bekle Trabzon reha geliyor!!

Hee bu arada maça İstanbuldan uçakla gidecek varsa özelden bana mesaj atsın!

OLCAY ÇAKIR
27.10.2009, 11:35
Kadrolara,Tayfun'u sabitlemek bu olsa gerek.

Önce Tayfun vardı..:)

Recep Alkan
27.10.2009, 11:43
arkadaşlar yapmayın etmeyin vaz geçin şu 4-5-1 den ne hayrını gördük 4-5-1 in lütfen yahu kayseri maçı hiçmi gözünüze gelmıyor 4-4-2 ye dönmeseydik 3-4 yerdik o gidişatla.hala 4-5-1 demeyin.

benım ilk 11 im

---------tony---------

bu form düzeyleri ile ne ceyhunu ne selçuk u nede colmanı kadro dışı koymak saçmalık olur.
yattara ne olursa olsun sahada olması gereken oyucudur.yattara karşı takım için her zaman tehlikedir.karşı takımın bekleri rahat ileri çıkamaz yattara yı 1 adamda durduramaz benım fikrim gabriç formsuz yattarada formsuz ama yattara tehlikedir karşı takım için sahada olmasi bile yetiyor

Geldiği günden beri bağırıyorum, colmanı sol açık oynatmak o maçta o adamdan performans beklememektir. Yahu adam bağırıyor ben ortsa sahanın göbeğiyim diye. Hatta forvet arkası. Bu kadro çok güzel, ama tipik bir sol açık oynamalı o kanatta. Bunun da 2 çaresi var, ya selçuk-ceyhun ikilisinden biri çıkacak, yada forvet teke düşecek. Hangisini istersin deseler keşke 12 kişi oynayabilsek derim :)

Ama colman göbekkkkkkk oynasın.

magnumm
27.10.2009, 13:19
beyler organizasyon olarak değişik bişeyler yapılamazmı mesela şu fb nin attığı sarı lacivert konfetilerin bordo mavisi yapılabilir..61 deçok güzel görüntü oluşturur..trübün olarak biraz daha canlandırıcı şeyler yapmalıyız..

Reha
27.10.2009, 13:36
kapalı f blok un üstleri iyimi sizce?

Çetin
27.10.2009, 13:51
maçın hakeminde "bünyamin gezer duyarlılığı" yaratmak için bir kampanya mı başlatsak?

Enes Ünal Kaya
27.10.2009, 14:14
.............Onur............

Tayfun..Egemen...Giray..CaLe

Yattara ....CoLman..Selcuk..Gabric

...........Alanzinho
..........................Gökahn

benim kadrom bu ama sürmez bunu.. saldıran trabzon

Ibrahim Gaygusuz
27.10.2009, 14:18
---------tony---------

Colmanin sol acik oynamasi intihar etmek o futbolcuyu cope atmak gibi bisey.

Selcuk-colman-Ceyhun gobegi olusturur. Forvet hatinda ise solda Alan ortada Gokhan sagda Umut veya iyi bi Yattara. 4-5-1 gozuksede 4-3-3 oynamis oluyoruz.

TAHSİN 61
27.10.2009, 14:36
.............Onur............

Serkan..Song...Egemen..CaLe

Yattara ....CoLman..Selcuk..Gabric

...........Alanzinho
..........................Gökhan

Umut girer Gökhan çıkar
Barış girer Yattara çıkar
Engin Baytar girer Alanzinho çıkar

Mesut
27.10.2009, 14:46
Colmanin sol acik oynamasi intihar etmek o futbolcuyu cope atmak gibi bisey.

Selcuk-colman-Ceyhun gobegi olusturur. Forvet hatinda ise solda Alan ortada Gokhan sagda Umut veya iyi bi Yattara. 4-5-1 gozuksede 4-3-3 oynamis oluyoruz.

colman bende biliyorum göbek oyuncusu oldugunu bende biliyorum solda fazla verimli olamayacagını.
ama arkadaş kimi keseceksin selçuk umu ceyhunu mu biri solda oynayacak bunların içinde en teknik en hızlısı en iyisi colman.
4-5-1 demeyin bana :) 4-4-2de dizin kadroyuda ne olursa olsun

Mert Oğuzlu61
27.10.2009, 14:57
_______________tony______________

__tayfun____giray____egemen____cale

______________ceyhun____________

________selçuk________colman

______umut_______________gabric

______________gökhan___________

büyük ihtimal çıkacağımız 11 ve taktik böyle olacaktır.

bu arada bizim hoca 4-5-1 benim taktiğim diyorda ne 4-5-1 adam resmen 4-3-3 oynatıyor bizim takımı ? :)

Celil Köse
27.10.2009, 15:37
Kadro yazayım diyorum ama bizim takımın kadrosunu tutturmak sayısalı tutturmaktan daha zor:p:D

Sefa
27.10.2009, 15:43
Maç başlamadan tünel çıkışı Egemen, Bobo'ya bir kafa atıp yere yığsın. Ondan kurtuluruz. Ne de olsa maç başlamadan böyle eylemlere kart gerekmiyor :rolleyes:

aysant_61
27.10.2009, 15:50
abi bu hafta sonu maç yok takım otursun taktik calıssın duran top calıssın organize calıssın. corner calıssın. cıksın yensin bjk yı

Enes Ünal Kaya
27.10.2009, 15:54
Kadro yazayım diyorum ama bizim takımın kadrosunu tutturmak sayısalı tutturmaktan daha zor:p:D
evet ya aynen belli olmuyor hiç :D kadro yu tutturana ödül verilsin :D

Ibrahim Gaygusuz
27.10.2009, 17:40
colman bende biliyorum göbek oyuncusu oldugunu bende biliyorum solda fazla verimli olamayacagını.
ama arkadaş kimi keseceksin selçuk umu ceyhunu mu biri solda oynayacak bunların içinde en teknik en hızlısı en iyisi colman.
4-5-1 demeyin bana :) 4-4-2de dizin kadroyuda ne olursa olsun

dedigim gibi 4-3-3 oynaniyor. soldaki adam (Gabric) topu aldimi Umut haraketleniyor ceza sahasi icine forveti ciflemek icin. Umut sagdan aldimi topu soldan Gabric Gokhanla beraber forveti ciftliyor

Ali Tunahan Güllü
27.10.2009, 17:41
Bu maçı alacağımıza inanıyorum gerçekten hiç böyle hissetmemiştim yani baya iddalıyım:)

futbalski60
27.10.2009, 17:46
dedigim gibi 4-3-3 oynaniyor. soldaki adam (Gabric) topu aldimi Umut haraketleniyor ceza sahasi icine forveti ciflemek icin. Umut sagdan aldimi topu soldan Gabric Gokhanla beraber forveti ciftliyor

Evet dediğiniz gibi 4-3-3 oynuyoruz Bursa maçının ikinci yarısında ve Kayseri maçının bazı bölümlerinde klasik 4-4-2'ye döndük Hoca da zaten bunu risk aldık ve 4-4-2'ye döndük diyerek itiraf etti. Hocanın bu cümlesini iyi incelemek gerekir 4-4-2 bizim için risk diyor bence Broos defans hattına fazla güvenmiyor çünkü rakibi baskı altına aldığımızda, rakibin ani ataklarında defansımız çok açık veriyor ve bocalıyor bu yüzden oyunun bazı bölümlerinde takımı geri çekiyor ve defans arkasına atılan toplarla pozisyon yaratmaya çalışıyor. Sağlam bir defans hattımız olursa rahatlıkla 4-4-2'ye dönebiliriz ama şu görüntüde zor.

Abdülkadir Kılıç
27.10.2009, 18:22
_______________tony______________

__tayfun____giray____egemen____cale

______________ceyhun____________

________selçuk________colman

______umut_______________gabric

______________gökhan___________

büyük ihtimal çıkacağımız 11 ve taktik böyle olacaktır.

bu arada bizim hoca 4-5-1 benim taktiğim diyorda ne 4-5-1 adam resmen 4-3-3 oynatıyor bizim takımı ? :)

Kesinlikle böyle çıkmalıyız. En iyisi böyle olur.

U.Sadıkoğlu
27.10.2009, 18:45
Gabric'in yerine Alanzinho düşünülebilir bjk defansı berbat süratli oyuncularla aşabiliriz..

Enes Ünal Kaya
27.10.2009, 18:50
Gabric'in yerine Alanzinho düşünülebilir bjk defansı berbat süratli oyuncularla aşabiliriz..
hugo bross onu 11 de oynatmıcakmış basın toplantısında öle dedi sadece son 15 dk lar için düşünüyormuş.. bunu kendi dedi..

U.Sadıkoğlu
27.10.2009, 19:00
hugo bross onu 11 de oynatmıcakmış basın toplantısında öle dedi sadece son 15 dk lar için düşünüyormuş.. bunu kendi dedi..

İlginç ya Alanzinho gibi bi adam takımda yedek kalıyor , Gabric kötü değil fakat en azından Alanzinho skora göre oyuna alınmalı Şenol Güneş zamanında yattara'yı nasıl kullandıysa şu an aynı şeyleri bizim hoca Alanzinho ya yapıyor

yorumsuz6117
27.10.2009, 19:03
son 15 dakika oyuna alıcam falan demedi sadece 11'de düşünmüyorum dedi ..

Sümeyye Şahin
27.10.2009, 19:13
Ankaraspor maç başlığı geldi bir an gözüme. :)

Son olarak Eskişehirspor maçında izlediğim Beşiktaş'a karşı şansımızı her zamankinden daha fazla görüyorum.

Motivasyonu da ayrı tabii ki.

Hedefimiz yolunda 'artık' kazanmamız gereken bir maç.

KOSİFOĞLU
27.10.2009, 19:46
Allahın izniyle bu maç bizimdir!

esra61
27.10.2009, 20:01
bu maçı kazancaz

mehmets61
27.10.2009, 20:21
hadi hocam bi derbi galibiyeti de alın körlere ışık tutun:)

Mustafa Hazıroğlu
27.10.2009, 20:34
Maç İnönü'de olsa idi top toplamaya giderdim :)

gerenimo
27.10.2009, 20:35
ben bu futbolcuları anlamıyorum yöneticileri anlamıyorum herkez mı taraftardan dert ağlar ne baskı yapılıyomuş be.çok acıdım şimdi.aslında bütü taraftar gruplarıyma anlaşılıp tek seyirgi gitmeyecek maça dev pankart koyulacak maraton tribüne ''o bahsetdiğiniz baskıyo yok ne yapacaksınız görelim'' şeklinde güzel olurdu bence

kızsaan da yırtınsan da adam baskıdan oynayamıyoruuz, tepkilerden bazen sahaya çıkmak istemediğimiz oluyor diyosa, taraftar da şapkasını önüne alıp düşüncek. ben ne yapmalıyım da oyuncum sahaya zevkle, hırsla çıkmasını sağlamalıyım diye.
madem taraftar gruplarını anlaştıracaksın, bu yönde anlaştır da, en azından işe yara...

Punisher-61
27.10.2009, 20:49
hugo bross neden alanzinhoyu düsünmüyor ilk 11de anlamadim gabric teke tekte iyi degil adam gecemiyor ve suda gercek her ortasi rakibe gidiyor..

bence besiktas alir..besiktas kötü ama bross bir sürpris yapar bize..balki macin 20.dakikasinda 1-2 oyuncu degistirir

İskender Çakmak
27.10.2009, 20:58
gecen kupa maçında çok iyi oynadık gol atamadık adamlar 2 kez geldi ikisinide attılar inşallah bu maç öyle olmaz

selim keser
27.10.2009, 21:05

ligin en az gol yiyen 2 takımından biri. defansı berbat, ortasahası yok, forvetleri kötü de nasıl 5. sırada bu takım?

Cafer Bulur
27.10.2009, 21:26
Besiktasa karsi avni akerdeki son 3 resmi maci kazanamadik.

En son galibiyetimizi umutun kaval kemigiyle gol atip 3-2 yendigimiz macta almistik.

Artik besiktasa karsi kazanmanin zamani geldi de geciyor bile.

Futbolcularimiz kusura bakmasin,resmen baski yapiyorum iste.:)

fish_bone
27.10.2009, 21:29
Yattara ...... Ceyhun ...... SeLçuk ...... Gabriç
(Serkan) .......... CoLman ................
......................... Gökhan ..................

Bu hucüm hattıyLa, hem defansif hemde ofansfi anLamda çok etkiLi oLuruz. Beşiktaş goL yoLLarında sıkıntı çekiyor ama defansta iyiLer. Ceza sahası dışından goL buLabiLiriz. Ben yeneceğimize inanıyorum. MutLak 3 puan.

Enes Ünal Kaya
27.10.2009, 21:42
son 15 dakika oyuna alıcam falan demedi sadece 11'de düşünmüyorum dedi ..
11 de düşünmüyorum dedi bross bu senin için 15 20 dk anlamına gelmez mi ztn değişiklikler genelde o dakikalarda yapılmıyoru mu...

ayrıca bir futbolcu için böle bişi denirmi...

11 de düşünmemek yerine çalışır girer demek mantıklı değilmi ?

Cafer Bulur
27.10.2009, 21:43
Artik kadroda istikrarin saglanmasi gerek.

Rakibimiz barcelona olsa da cift forvetten vazgecilmemeli.

Ceyhun,colman,selcuk ve gabric orta sahayi olusturmali.

Solbek cale,kalede sylva,göbekte egemen ilk tercih olmali.

Artik bundan sonra sadece sagbek ve 2.stoper tercihleri form durumu ve rakibe göre yapilmali.

Kaan
27.10.2009, 21:49
Yattara ...... Ceyhun ...... SeLçuk ...... Gabriç
(Serkan) .......... CoLman ................
......................... Gökhan ..................

Bu hucüm hattıyLa, hem defansif hemde ofansfi anLamda çok etkiLi oLuruz. Beşiktaş goL yoLLarında sıkıntı çekiyor ama defansta iyiLer. Ceza sahası dışından goL buLabiLiriz. Ben yeneceğimize inanıyorum. MutLak 3 puan.

Kâbus; Tek forvet !

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 21:53
Berbat bi defans ve ligin en az gol yiyen takımlarından biri..

İlginç bi yaklaşım..:confused:

fish_bone
27.10.2009, 21:53
Kâbus; Tek forvet !

Ceza sahasına zor gireriz çift forvet oynasak biLe. Ceza sahası dışından iyi şut atıyorLar Ceuhun-SeLçuk-CoLman. Aynı zamanda devamLı pres yapıp koLay çıkmasını engeLLeriz BJK'nin. GönüL isterdiki tek forvet Fatih Tekke oLsun. Ozaman mutheşem oLurdu ama şimdiLik eLdekiLerLe idare edicez :rolleyes:

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 21:56
hugo bross neden alanzinhoyu düsünmüyor ilk 11de anlamadim gabric teke tekte iyi degil adam gecemiyor ve suda gercek her ortasi rakibe gidiyor..

bence besiktas alir..besiktas kötü ama bross bir sürpris yapar bize..balki macin 20.dakikasinda 1-2 oyuncu degistirir
Çok doğrusunuz Alanzinho adamların hepsini geçiyo orat şut gol ne arasan var ee yıldız futbolcu ne de olsa antrenmalarda fazla çalımasına da gerek yok değil mi..!

Cafer Bulur
27.10.2009, 21:58
Ceza sahasına zor gireriz çift forvet oynasak biLe. Ceza sahası dışından iyi şut atıyorLar Ceuhun-SeLçuk-CoLman. Aynı zamanda devamLı pres yapıp koLay çıkmasını engeLLeriz BJK'nin. GönüL isterdiki tek forvet Fatih Tekke oLsun. Ozaman mutheşem oLurdu ama şimdiLik eLdekiLerLe idare edicez :rolleyes:
Kayeri gibi ligin en az gol yiyen takimina karsi cift forvetle ne kadar etkili oldugumuzu görmedik mi?

Ilk 30 dakikada tek forvetle tek pozisyonumuz yokken, cift forvetle 60 dakikada en az 6 tane net pozisyona girmedik mi?

Savunma anlaminda cift forvetle gedik vermedik,aksine tek forvetle ilk yarim saatte gol dahil 3 tane net firsat vermedik mi?

Bjk macinda nasil oynamamiz gerektigini görmek icin kayseri aynasina bakmak yeterli.

Emrah Akcagöz
Kâbus; Tek forvet !
Geçen sene çift forvettik ceza sahasında iki futbolcumuz vardı bu sene tek forvetiz ceza sahasında en az 3 futbolcumuz yer alıyor..!

fish_bone
Çok doğrusunuz Alanzinho adamların hepsini geçiyo orat şut gol ne arasan var ee yıldız futbolcu ne de olsa antrenmalarda fazla çalımasına da gerek yok değil mi..!

:D :alkış:

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 22:08
Ne yapmalı hoca söyleyin bilelim. Hep dedim yine diyorum bizim taraftarın her biri futbolcu, her biri hoca, her biri yönetici olursa başarı gelmez herkes işine baksın taraftar önce taraftarlığını bilecek futbolculuk ve teknik adamlık kariyerinde onca başarılar almış hocadan siz daha mı iyi bileceksiniz nerde ne yapılacağını..

Ne kadar ekmek o kadar köfte..!

Kaan
27.10.2009, 22:10

Beşiktaş'tan korkuyorsan kullanırsın bu taktiği. Büyük takım, büyük oynamalı diye düşünüyorum ben. :)

Geçen sene çift forvettik ceza sahasında iki futbolcumuz vardı bu sene tek forvetiz ceza sahasında en az 3 futbolcumuz yer alıyor..!

Ligin ilk 3 haftasında Gökhan'ın hastalığı sebebiyle 3 maça tek forvet çıktık ve bunlarda da 1 galibiyet 2 mağlubiyet aldık.

Sivasspor 1-2 Trabzonspor
Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor
Manisaspor 1-0 Trabzonspor

Bursaspor ve Kayserispor maçlarında ise ilk yarı, Galatasaray maçında ise tüm maç tek forvet oynadık ve sonucun ne olduğunu gördük. ;)

Tek forvetle olmaz ! :cool:

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 22:14
Beşiktaş'tan korkuyorsan kullanırsın bu taktiği. Büyük takım, büyük oynamalı diye düşünüyorum ben. :)

Ligin ilk 3 haftasında Gökhan'ın hastalığı sebebiyle 3 maça tek forvet çıktık ve bunlarda da 1 galibiyet 2 mağlubiyet aldık.

Sivasspor 1-2 Trabzonspor
Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor
Manisaspor 1-0 Trabzonspor

Bursaspor ve Kayserispor maçlarında ise ilk yarı, Galatasaray maçında ise tüm maç tek forvet oynadık ve sonucun ne olduğunu gördük. ;)

Tek forvetle olmaz ! :cool:
D.bakır maçında kaçanlar kalecinin kurtardıkları, gs maçında da hakemin kurtardıklarını da ekle Kaan o zaman net bi sonuca ulaşırız..

gerenimo
27.10.2009, 22:14
Besiktasa karsi avni akerdeki son 3 resmi maci kazanamadik.

En son galibiyetimizi umutun kaval kemigiyle gol atip 3-2 yendigimiz macta almistik.

Artik besiktasa karsi kazanmanin zamani geldi de geciyor bile.

Futbolcularimiz kusura bakmasin,resmen baski yapiyorum iste.:)

bu motivasyondur, gayette yararlıdır.:)

Ali Tunahan Güllü
27.10.2009, 22:18
Trabzonspor nerde olursa olsun tek forvet oynamaz-oynayamaz heleki bu maç Avni Akerdeyse.

Bu maç için çok umutluyum İnşallah güzel bir galibiyetle çıkışa devam ederiz aksi durumu düşünemiyorum bile..

fish_bone
27.10.2009, 22:19
Tek forvet oynamak korkmak değiLdirki. Ayrıca geri yasLanmış sağLam bir BJK savunması oLacak karşımızda. Bizim forvetLerimizin kapaLı savunmaLara karşı neLer yapamadığını hepimiz biLiyoruz. Bu yüzden ceza sahası dışından çok şut çekip goL aramaLıyız. Bu yüzden Ceyhun-SeLçuk-CoLman 3'Lüsü oynamaLı. Bu 3'Lü aynı zamanda defansif direncimizi arttıracağı için, Ernst, TeLLo, Tabata, Nihat gibi oyuncuLarın verimLiLiğinide düşürebiLiriz ;)

Cafer Bulur
27.10.2009, 22:20
bu motivasyondur, gayette yararlıdır.:)
Besiktasi cok yenmisligimiz vardir.

2-0 yenilgiden bile onlari yenmistik,toplama takimimiz ile.

7 mac arka arkaya kazanmadan önce inönüde de yenmistik onlari.

Ziya doganla cok yendik bjk yi.

Futbolcular ve teknik heyetimiz benim kadar inanirsa bjk yi yine yeneriz.:)

Cafer Bulur
27.10.2009, 22:23
Tek forvet oynamak korkmak değiLdirki. Ayrıca geri yasLanmış sağLam bir BJK savunması oLacak karşımızda. Bizim forvetLerimizin kapaLı savunmaLara karşı neLer yapamadığını hepimiz biLiyoruz. Bu yüzden ceza sahası dışından çok şut çekip goL aramaLıyız. Bu yüzden Ceyhun-SeLçuk-CoLman 3'Lüsü oynamaLı. Bu 3'Lü aynı zamanda defansif direncimizi arttıracağı için, Ernst, TeLLo, Tabata, Nihat gibi oyuncuLarın verimLiLiğinide düşürebiLiriz ;)
Cift forvet oynasak da ceyhun,colman ve selcuk zaten ilk 11 de olacaktir.

Kayseri macinin 28.dakikasindan sonra sahada olan takim bjk karsisina cikacaktir bence.

Harun-61
27.10.2009, 22:24
derbi kazanmayi özledim....

fish_bone
27.10.2009, 22:28
Cift forvet oynasak da ceyhun,colman ve selcuk zaten ilk 11 de olacaktir.

Kayseri macinin 28.dakikasindan sonra sahada olan takim bjk karsisina cikacaktir bence.

İyi ama ozaman sağ kanat sorunumuz doğar. TeLLo koridor yapar orayı.

Ali Tunahan Güllü
27.10.2009, 22:30
derbi kazanmayi özledim....

Hemde çoooooooook:)

http://img204.imageshack.us/img204/351/dsc00007db0.jpg

Cafer Bulur
İyi ama ozaman sağ kanat sorunumuz doğar. TeLLo koridor yapar orayı.
Tello bu sezon hangi takimin kanadini koridor yapti da bizimkini de yapacak?

Yardimlasmali ve hatlari birbirine yakin bir oyun anlayisi ile bunun üstesinden gelinir.

Kaan
D.bakır maçında kaçanlar kalecinin kurtardıkları, gs maçında da hakemin kurtardıklarını da ekle Kaan o zaman net bi sonuca ulaşırız..

Diyarbakırspor maçında kaçırdığımız net bir gol pozisyonu hatırlamıyorum ben.. :rolleyes:

Galatasaray maçına Serkan'ın penaltı pozisyonu penaltı verilip gol olsa durum 4-4 oluyor. Yine galibiyet yok.. :) Ya da belki de o psikolojiden sonra kazanabilirdik. Onun için Galatasaray maçını böyle değerlendirmek yanlış. :cool:

BiZe HeR YeR 61
27.10.2009, 22:32
2 forvetle oynarsak kazanırız...

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 22:34
Diyarbakırspor maçında kaçırdığımız net bir gol pozisyonu hatırlamıyorum ben.. :rolleyes:

Galatasaray maçına Serkan'ın penaltı pozisyonu penaltı verilip gol olsa durum 4-4 oluyor. Yine galibiyet yok.. :) Ya da belki de o psikolojiden sonra kazanabilirdik. Onun için Galatasaray maçını böyle değerlendirmek yanlış. :cool:
Radyodan dinledim d.bakır maçını kalecinin kurtardıklarını hatırlıyorum sürekli espinoza diyodu spiker :D

Serkanın pozisyonu verilmediğinde skor neydi tam hatırlamıyorum eğer 2-2 ise öne geçtiğimiz takdirde gs maçı falan çeviremezdi..

Kaan
27.10.2009, 22:35
Radyodan dinledim d.bakır maçını kalecinin kurtardıklarını hatırlıyorum sürekli espinoza diyodu spiker :D

Serkanın pozisyonu verilmediğinde skor neydi tam hatırlamıyorum eğer 2-2 ise öne geçtiğimiz takdirde gs maçı falan çeviremezdi..

İşte bu yüzden Galatasaray maçı sağlıklı bir şekilde değerlendirilemez. :)

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 22:38
İşte bu yüzden Galatasaray maçı sağlıklı bir şekilde değerlendirilemez. :)
Pekala öyle olsun..:)

Mesut
27.10.2009, 22:46
kızsaan da yırtınsan da adam baskıdan oynayamıyoruuz, tepkilerden bazen sahaya çıkmak istemediğimiz oluyor diyosa, taraftar da şapkasını önüne alıp düşüncek. ben ne yapmalıyım da oyuncum sahaya zevkle, hırsla çıkmasını sağlamalıyım diye.
madem taraftar gruplarını anlaştıracaksın, bu yönde anlaştır da, en azından işe yara...

abi tamamda tribündeyiz maçları tvden izliyoruz her hafta 3-4 maç izliyoruz başka statlardan farkımız ne nasıl bir baskı yapılıyor kötü top oynarsın homurtular çıkar tabi bizim stat taraftar inonudeki gibi olsa emın ol sahaya çıkmazlardı futbolcular baskı orda abi burda baskı maskı yok herkes dert ağlıyor maraton çekirdekçi yeri kale arkaları bagrıyor oda kopuk kopuk bumu baskı ne baskısı. bizim futbolcular inonudeki atmosfer olsa bilemıyorum ne derlerdi

SüRMeNe_6161
27.10.2009, 22:48
Toparlancaz Allahın İzniylen..

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 22:49
abi tamamda tribündeyiz maçları tvden izliyoruz her hafta 3-4 maç izliyoruz başka statlardan farkımız ne nasıl bir baskı yapılıyor kötü top oynarsın homurtular çıkar tabi bizim stat taraftar inonudeki gibi olsa emın ol sahaya çıkmazlardı futbolcular baskı orda abi burda baskı maskı yok herkes dert ağlıyor maraton çekirdekçi yeri kale arkaları bagrıyor oda kopuk kopuk bumu baskı ne baskısı. bizim futbolcular inonudeki atmosfer olsa bilemıyorum ne derlerdi
Hayır..

Bizim stad inönü gibi olsa futbolcu başka bi şevkle oynar orda baskı varsa destek de var peki ya bizde baskı var destek çok az..

krdnz
27.10.2009, 22:52
Bu maçta Trabzonspor kendi gibi oynasın hani o bildiğimiz rakibine nefes aldırmayan takımımız vardı ya öyle oynasın varsın yenilelim diyorum ben.

Tabii ki kazanmayı istiyorum ama o 90 dakikayı izlerken "işte Trabzonspor bu" demeliyim.Öyle bir mücadele istiyorum.

Mustafa Hazıroğlu
27.10.2009, 22:54
Bildiğim kadarıyla bu bjkyi rahat geçeriz biz.

BiZe HeR YeR 61
27.10.2009, 23:16
Kendi evimizde bu maçı alamazsak yazık bize..

gerenimo
27.10.2009, 23:19
Besiktasi cok yenmisligimiz vardir.

2-0 yenilgiden bile onlari yenmistik,toplama takimimiz ile.

7 mac arka arkaya kazanmadan önce inönüde de yenmistik onlari.

Ziya doganla cok yendik bjk yi.

Futbolcular ve teknik heyetimiz benim kadar inanirsa bjk yi yine yeneriz.:)

seni maçdan önce konuşma yapmak için soyunma odasına gönderelim. bu işi iyi kıvırcaksın.

gerenimo
27.10.2009, 23:24

sürekli tezahurat, oyuncunun olumlu hareketinde alkışla cesaretlendirmek ve ödüllendirmek, hatalarda tahammül. hakemin yanlış kararlarına anında tepki bunlar olması grekenler.
olmaması gerekenler de, hata yapan futbolcuya ıslık ve küfür, her hatalı pas ya kötü şutta bile futbolcu bazında yuhlama ıslık ve küfür, kaçan golden sonra başka bir futbolcu için toplu tezahurat. vesaire vesaire.

Mesut
27.10.2009, 23:25
Hayır..

Bizim stad inönü gibi olsa futbolcu başka bi şevkle oynar orda baskı varsa destek de var peki ya bizde baskı var destek çok az..

ben şunu biliyorum bizim stat inonu gibi olsa futbolcuların ayakları titrer koşamaz baskı orda var orda.
nihat yahu adamın kalitesini kimse tartışamaz. ne hallere düştü ne için şevkle oynadığı içinmi
taraftara kimse bişe diyemez hele futbolcular hiç diyemez.ben avni akeri hiç boş görmedim her zaman o taraftar yanlarında.

yorumsuz6117
27.10.2009, 23:28
Bizim stadda küçük bi bölüm dışında destek de yok baskıda yok..

Serhat
27.10.2009, 23:28
Bu maça İstanbuldan gidecek olan birisi veya birileri varmı?

Özelden yaklaşsun bana ;)

Mesut
27.10.2009, 23:29
sürekli tezahurat, oyuncunun olumlu hareketinde alkışla cesaretlendirmek ve ödüllendirmek, hatalarda tahammül. hakemin yanlış kararlarına anında tepki bunlar olması grekenler.
olmaması gerekenler de, hata yapan futbolcuya ıslık ve küfür, her hatalı pas ya kötü şutta bile futbolcu bazında yuhlama ıslık ve küfür, kaçan golden sonra başka bir futbolcu için toplu tezahurat. vesaire vesaire.

doğru olan bunlar doğru.peki kaç sene sabrediildi varmı bir gelişme. herkez futbolcuları düşünür bu taraftar kaç senedir sabrediyor niye kimse düşünmuyolar onları niye kimse hak vermıyorda 2 laflarından biri taraftar baskısı.

hakankutlu
27.10.2009, 23:39
Bence bu sefer bu adamları kazıyacağız sahadan.Artık vakti geldi bence.

punişher
27.10.2009, 23:42
maclara kombıne ayarlaya bılecek var mı:tsbayrak:.... kahramanmaraslıyım kombıne alamadım bu yıllll....:sevinç2:........ yardımcı olacak bırı cıkarsa sevınırm...... msn adresım unforgiven_6146@hotmail.com

sanatik
27.10.2009, 23:45
Kâbus; Tek forvet !

Öylede birde isin icinde ilk yari gol yemeyelimde sonra veya ikinci yari atariz mentalitesi yokmu iste bu deli ediyor beni halen.

Önce 2 tane at sonra skoru koru kimse birsey demez ama önce golü veya golleri ye sonra aha ne olduk buda ne demek hemde nerdeyse her macda olacak is degil.

Emrah Akcagöz
27.10.2009, 23:47
ben şunu biliyorum bizim stat inonu gibi olsa futbolcuların ayakları titrer koşamaz baskı orda var orda.
nihat yahu adamın kalitesini kimse tartışamaz. ne hallere düştü ne için şevkle oynadığı içinmi
taraftara kimse bişe diyemez hele futbolcular hiç diyemez.ben avni akeri hiç boş görmedim her zaman o taraftar yanlarında.
Nihat Villarealdeykende bayadır gol atamıyordu bjkye geldi uzun bi süre sonra gol attı Nihat formsuz bunun taraftarla alakası yok o çekirdek çıtlatan taraftar Engine yada Yattaraya nasıl tepki gösterdi buna bi göz atmak lazım Avni Aker boş hemde bomboş bi avuç takımı desteklemeye gelen taraftar var geri kalanı ise elinde çekirdekler sanki tiyatro izlemeye gelmişler..

Mesut
28.10.2009, 00:17
Nihat Villarealdeykende bayadır gol atamıyordu bjkye geldi uzun bi süre sonra gol attı Nihat formsuz bunun taraftarla alakası yok o çekirdek çıtlatan taraftar Engine yada Yattaraya nasıl tepki gösterdi buna bi göz atmak lazım Avni Aker boş hemde bomboş bi avuç takımı desteklemeye gelen taraftar var geri kalanı ise elinde çekirdekler sanki tiyatro izlemeye gelmişler..

benım bildigim nihat en son avrupa şampiyonasında oynadı ordada golleriini atdı ağır sakatlık geçirdi doğru düzgün oynamadı bile 1 sezon. neyse nihatın futbolcugu benı ilgilendirmez bağlamaz ben baskıdan bahsediyorum baskı inonüye göre bizde yok diyorum bunun aksini diyemezsin.taraftarı suçlamayı bırakın artık.robot değil taraftar kötü futbol kötü sonuc hala laylaylom mu olacak yapmayın gözünüzü seveyim.liderle kaç puan fark aramızda şimdiden şampiyonluk hayal hala taraftarda suç. bunuda mı taraftar yapdı insanlar çocugunun haşlıgından borca harca bilet alıp gidiyor maça ruhsuz sahada gezinen futbolcu oldumu deliye dönüyor ne bekliyodunuz laylaylom mu ne olursa olsun taraftar bagıracak ot kafa ya tepki vermeye hakkı yok.90 dakika bagıracak susmayacak her türlü bagıracak yensede yenilsede futbolcu elini kolunu sallayarak top oynayacak tribüne çağırıp oley çektirecek taraftar yönetim tarafından tiye alınacak gene destek verecek,
o tribünde insanlar var ha.taraftar koymayın oraya o zaman ses kaydı yapın 3-4 hoparlor 90 dakika bagırır.maketler koyun robotlar koyun tepki vermezler bak ozaman baskıda olmaz belki şampiyon oluruz

Emrah Akcagöz
28.10.2009, 00:23
benım bildigim nihat en son avrupa şampiyonasında oynadı ordada golleriini atdı ağır sakatlık geçirdi doğru düzgün oynamadı bile 1 sezon. neyse nihatın futbolcugu benı ilgilendirmez bağlamaz ben baskıdan bahsediyorum baskı inonüye göre bizde yok diyorum bunun aksini diyemezsin.taraftarı suçlamayı bırakın artık.robot değil taraftar kötü futbol kötü sonuc hala laylaylom mu olacak yapmayın gözünüzü seveyim.liderle kaç puan fark aramızda şimdiden şampiyonluk hayal hala taraftarda suç. bunuda mı taraftar yapdı insanlar çocugunun haşlıgından borca harca bilet alıp gidiyor maça ruhsuz sahada gezinen futbolcu oldumu deliye dönüyor ne bekliyodunuz laylaylom mu ne olursa olsun taraftar bagıracak ot kafa ya tepki vermeye hakkı yok.90 dakika bagıracak susmayacak her türlü bagıracak yensede yenilsede futbolcu elini kolunu sallayarak top oynayacak tribüne çağırıp oley çektirecek taraftar yönetim tarafından tiye alınacak gene destek verecek,
o tribünde insanlar var ha.taraftar koymayın oraya o zaman ses kaydı yapın 3-4 hoparlor 90 dakika bagırır.maketler koyun robotlar koyun tepki vermezler bak ozaman baskıda olmaz belki şampiyon oluruz
Yahu Mesut baskı olacak olmayacak demiyoruz ama biraz da destek olsa ne var rakip takımı yuhalamak hakemi yuhalamak bunlar yapılsa ne var hakem aleyhimize hatalı karar verirken cılız bi şekilde yuuhh Engin ve Yattara çıkarken stad inliyo yuhh dan ya varmı böyle bişey..!

Dip.Ing.Mag.
28.10.2009, 00:31
Yahu Mesut baskı olacak olmayacak demiyoruz ama biraz da destek olsa ne var rakip takımı yuhalamak hakemi yuhalamak bunlar yapılsa ne var hakem aleyhimize hatalı karar verirken cılız bi şekilde yuuhh Engin ve Yattara çıkarken stad inliyo yuhh dan ya varmı böyle bişey..!

cok haklisin cekirdekci takimindan tut ta , taraftarligini yapmaya calisanlarina kadar herkes bu mantalitede olsa eminim ki avni aker de hic bir rakip bizden kolay kolay 3 puan alamaz.. avni akerin tilsimi zaten buydu... taraftarimiz rakibi boguyordu resmen, ama o tilsim 96 dan sonra bozuldu ,13 yildir uyuyan taraftarimiz var... kendi futbolcusuna söverek demoralize eden taraftarimiz , ayni andada rakibi maalesef desarj ederek , direnceni artiriyor...
artik bir sekilde bunun yikilmasi lazim 13 yildir uyuyan gercek trabzonspor taraftarinin uyanmasi lazim, her ne olursa olsun bu kulupte malzemecisinden , futbolcusuna kadar herkes sonuna kadar desteklenmeli...

Hürgün Aygün
28.10.2009, 00:34
daha baya var ya ama kesin çift forvetle çıkmalıyız

Anıl C
28.10.2009, 01:09
son 3 gün kimin kazanıp kazanmayacağı belli olur.
daha çok erken

Fatih Özkan
28.10.2009, 02:26
Kesinlikle çift forvet çıkmamız gerekir...
Yeneceğimize inanıyorum!
Bu sefer farklı olacak!

POYRAZ
28.10.2009, 04:44
Sacmalama moduna girmeden oynarsak rahat geceriz Jimnastikcileri.

Punisher-61
28.10.2009, 08:07

ne diyorsun kardesim??? adam gibi cevap vereceksen ver yoksa git baskasinin yorumuna yorum yap kafa bulma benimle

Mesut
28.10.2009, 09:06

ben katılmıyorum buna 20.000 kişilik stat her zaman full çekiyor o bahsetdiklerin oluyor statda.
tribünü bu kadar suçlamamayalım.sonucda o tribünde olanlarda bizleriz ben senede 2-3 maça gidebiliyorum yazları trabzonda oluyorum.ogle bahsedildiği gibi baskıda olmuyor.taraftar destekliyor 2 kale arkası hiç susmuyo arada maratonda katılıyor yanı sonuc olarak dediğim desteklenıyor.

Hqmi
28.10.2009, 09:52
Nihat varsa banko yeneriz ya. :)

Hürgün Aygün
28.10.2009, 11:12
Bu maÇ bİzİm bordoooo

Mustafa GÜLAY
28.10.2009, 11:16
daha durun yah bayağa zaman var

umitçebi
28.10.2009, 11:45
ben katılmıyorum buna 20.000 kişilik stat her zaman full çekiyor o bahsetdiklerin oluyor statda.
Tribünü bu kadar suçlamamayalım.sonucda o tribünde olanlarda bizleriz ben senede 2-3 maça gidebiliyorum yazları trabzonda oluyorum.ogle bahsedildiği gibi baskıda olmuyor.taraftar destekliyor 2 kale arkası hiç susmuyo arada maratonda katılıyor yanı sonuc olarak dediğim desteklenıyor.

bu dedİklerİn destekse İnÖnÜde saraÇoĞlunda samİyende yapilan ne bİlmİyorum..ha oralarda yapilan destekse bİzde yapilan ne bİlİyormusun..?
SaÇmalik...

umitçebi
28.10.2009, 11:46
maviiiiiii

Erbay
28.10.2009, 11:49
Rüyamda 2-1 yeniyorduk :D 2-1'e bakmayın rahat oynadık falan diyordum rüyamda. 20 dakika önce kalktım da rüya hala net :)

lazzz61
28.10.2009, 12:03
içimden bi ses nihatın bıze gol atacagını söluyorr..

Orhan Aydın
28.10.2009, 12:14
daha 10 gün var yaf:)inşallah yeneriz diyelim ne diyelim

Hürgün Aygün
28.10.2009, 13:29
-----------------Onur-------------
Tayfun----Song----Egemen--------Ferhat
----------------Selçuk-----------
Yattara-------Colman---------Gabriç
--------------Alanzinho-------------
-------------Gökhan-----------
keşke bu kadroyla çıksak ama bizim çok bilen hocamız alanzinhoyu 11'de düşünmüyomuş.

gökçay61
28.10.2009, 13:49
bir kere her maç olduğu gibi banko 1 tane gol yiyeceğiz o yüzden en az 2 tane atarsak bu maçı alırız haa o kadar gol bi kaza olmadan atabilirmiyiz bilmiyorum..ahh sultan tekke ahhh...

Kemhacıoğlu
28.10.2009, 14:16
sadece kazanacağımızı değil farklı kazanacağımızı düşündüğüm bir maç bu

Tolunay Abdioğlu
28.10.2009, 14:26
Bu maç kesinlikle bizim.

Buraya yazıyorum.

Maçtan sonra alıntı yapıcam da. :)

yorumsuz6117
28.10.2009, 15:48
Bu maçı 3-0 ya da 3-1 alırız..

genç61
28.10.2009, 15:53
bu mac cok zor galiba bjk bizi yencek gibime geliyor adamlarin defans super o defasn kolay gecit vermez versede bizimkiler atamaz ama kesin biz gol yeriz

Şahinoğlu
28.10.2009, 16:01
Defansımız ve kalecimiz saçma hatalarını yapmazlarsa Bjk'yi oyun olarak ezeriz korkum Eskişehir gibi saçma hata yapıp gol yememiz inşallah saçma bir gol yiyip maçı kaybetmeyiz Bjk'yi oyun olarak ezeceğimizden şüphem yok .

LECOSSEEMRE
28.10.2009, 16:17
Bence Hugo Brossun Hatalarınla Yenilcez..Yapıcağı seçimler ve kadro maça damgasını vurucak.

Hürgün Aygün
28.10.2009, 17:31
inş. kazanırz

Alibeyoglu
28.10.2009, 17:32
artik eziklere karsi galibiyet almaliyiz

Kazım Uzunboy
28.10.2009, 18:12
Alsak şöyle güzel bir galibiyet ne olur sanki. :)

Semih AYDIN
28.10.2009, 18:30
Bu mac cok rahat gecicek gibi his var icimde.

Deniz-
28.10.2009, 18:41
Bence Hugo Brossun Hatalarınla Yenilcez..Yapıcağı seçimler ve kadro maça damgasını vurucak.

aynen katılıyorum.brosun oyun sistemini bir türlü oturtamaması takımı olumsuz etkiliyor.kayseri maçındaki yattara ve engin değişikliklerinden sonraki kadromuz ideal kadromuz olmalı artık.

Kazım Uzunboy
28.10.2009, 18:45
Broos'un ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ki..

Rahim.K
28.10.2009, 18:47
hocayı falan bırakın artık.Bu maçta seyirci yeterince baskı yaparsa Beşiktaşa,oyuncularımız zaten gerekeni yapacaktır.Bu maçı 3:1 alacagımız umuyorum.

Ömer Kaya
28.10.2009, 18:51
Kazanacağız:)

Deniz-
28.10.2009, 18:54
ayrıca beşiktaş 3 kasım salı günü inönü de wolfsburgla şampiyonlar ligi maçı oynayacak.biz bu haftayı boş geçiyoruz.oyuncularımız 1 hafta dinlenme şansı bulacak.bu arayı iyi değerlendirip beşiktaş maçını kazanabiliriz.hugo bros inşallah kadroda sürprizler yapmaz.yenildiğimiz taktirde bu onun sonu olur.çift forvet çıkalım kazanalım..

Mustafa Ayazoğlu
28.10.2009, 18:56
hocayı falan bırakın artık.Bu maçta seyirci yeterince baskı yaparsa Beşiktaşa,oyuncularımız zaten gerekeni yapacaktır.Bu maçı 3:1 alacagımız umuyorum.

Beşiktaş kolay gol yemeyen bir ekip 1-0 iyidir :)

Ali Tunahan Güllü
28.10.2009, 19:01
Hadi Broos ilk derbi galibiyetini al..

Mert M.
28.10.2009, 19:01
Ben de, basit hatalar yapmadığımız takdirde kazanacağımızı düşünüyorum.

crazyman_61
28.10.2009, 19:25
gol yollarında pasif kalmazsak yeneriz.

Mert Oğuzlu61
28.10.2009, 19:33
________________tony____________

__tayfun___ceyhun____egemen____cale

__yattara___selçuk___colman___gabric

______________alanzinho_______

_______________umut____________

gökhan oynamazsa çıkabileceğimiz en iyi kadro sistem bu !

uemit
28.10.2009, 19:45
süper bi kadro imzami atartim

uemit
28.10.2009, 19:47
bence böyle cikar

tony
tayfun song egemen cale
engin selcuk colman ceyhun gabric
umut

Fatih Özkan
28.10.2009, 20:17
Kayseri maçında değişiklik yapmıştı...
Selçuk Ve Gökhan kesinlikle oynamalı...
Bu maçı kazanmak hiç de zor değil...

Barış Kaptanoğlu
28.10.2009, 20:20
bende rahat bir galibiyet alacağımıza inanıyorum...çok önemli bir maç hem 3 haftada 9 puana ulaşmış oluruz hemde bir derbi kazanıp iyice kendimize gelmiş oluruz

Fatih Özkan
28.10.2009, 20:22
bu mac cok zor galiba bjk bizi yencek gibime geliyor adamlarin defans super o defasn kolay gecit vermez versede bizimkiler atamaz ama kesin biz gol yeriz

Kayseri'nin defansı çok mu gol yiyordu bizim maça kadar ? :cool:

İskender Çakmak
28.10.2009, 20:34
Bu mac cok rahat gecicek gibi his var icimde.
kardeş biz ne hissediyorsak hep tersi çıkıyor 6 atarız diyoruz 1 tane zor atıyoruz yeneriz diyoruz yeniliyoruz örn. denizli ve konya maçları geçen sene inşallah bu sene öyle olmaz

KDRDYN
28.10.2009, 20:36
hocam şu körlere de yol göster...

Fatih Özkan
28.10.2009, 20:42
kardeş biz ne hissediyorsak hep tersi çıkıyor 6 atarız diyoruz 1 tane zor atıyoruz yeneriz diyoruz yeniliyoruz örn. denizli ve konya maçları geçen sene inşallah bu sene öyle olmaz

Her maç öncesi büyük konuşan birileri olur elbet (:
Bu Beşiktaş'a da 3 atmak çok zor değil bence...
Yeter ki doğru kadro ile çıkalım ve çocuklar inansınlar...
Bizler de tribünlerde rakip takıma baskımızı yapalım...

Atılay
28.10.2009, 20:48
Bjk maçları hep kolay geçmiştir içimden bi his yeneceğiz diyor.

Cihan
28.10.2009, 21:09
maç skorunu veriyorum ...

2-2

TheDisturbed
28.10.2009, 21:31
Gs Maçindaki Gbi Oynarsak Aliriz Bu Maçi
tamam da galatasaray maçının hangi yarısı.maçın ilk yarısı yoktuk.

BAHADIR33
28.10.2009, 21:31
maç skorunu veriyorum ...

2-2
ilk yarı sonucunu da ver de bi kupon yapalım :)

Ömer Kaya
28.10.2009, 21:33
ilk yarı sonucunu da ver de bi kupon yapalım :)
Kupon yapmak yerine dua etsek:)

TheDisturbed
28.10.2009, 21:33
Bjk maçları hep kolay geçmiştir içimden bi his yeneceğiz diyor.
vallahi kardeşim bi ziya doğan varken rahat yenioduk bjk yi.bide z.doğan bjk li ha.

BAHADIR33
28.10.2009, 21:36
Kupon yapmak yerine dua etsek:)
o da olur bak :)
konyadan iştirak eden hocamız vardı nerede o?

Kadir
28.10.2009, 21:43
Kargayı katletmeliyiz.

Enes Ünal Kaya
28.10.2009, 22:26
TrabzonSpor un En Güzel Kadrosu .. Geçen Sene 2-2 Lik GS Maçındaki Kadro Bence..

lazzz61
28.10.2009, 22:28
gökdenizle fatihi özlediimm : (

Kenan Berber
28.10.2009, 22:41
gökhan antremanı yarıda brakmış sakatlıgı yoktr inşallah ...

Hürgün Aygün
28.10.2009, 22:47
arkadaşlar yeri değil ama cevap verebilirmisiniz lütfen dobi hasan devler ligine mi gelmiş bugün izlerken öyle bişey duydum kardeşimin sesinden duyamadım

Cafer Bulur
28.10.2009, 23:15
Gökhan oynayamazsa ofansif anlamda isimiz zor olur.

Bu durumda yattara veya alanzinho nun oynamasi hic de fena olmazdi.

Gerci broos bu durumda da yattara-alanzinhoyu oynatmaz bence,sanirim daha kalabalik bir orta sahayi tercih eder.

güneyli
28.10.2009, 23:44
Allah rızası için köre 2 sadaka..:::))).İki atarız da kaç yeriz onu kestiremiyorum.Beşiktaşın gol yollarındaki durumu devam ederse şansımız çok.

Hqmi
29.10.2009, 00:38
Alanzinho oynasın artık. :(

Fatih Özkan
29.10.2009, 02:57
Gökhan'ın sakatlanması çok kötü oldu...
Bu durumda hocanın kararını merak ediyorum...

Kazım Uzunboy
29.10.2009, 09:20
Gökhan olmazsa hocanın fazla bir alternatifi olmayacaktır.

yorumsuz6117
29.10.2009, 10:16
Gökhan oynamassa Alanzinho 11'de olmalı..

OYılmaz
29.10.2009, 11:10
Çıkış maçı olsun artık özgüvenimiz yerine gelsin lige yeniden başlangıç yapalım

.....
29.10.2009, 11:17
Gökhan Ünal inşallah bu maça yetişir. Aksi taktirde zorlanabiliriz. Ama alırız bu maçı!

eren_61
29.10.2009, 11:35
gökhan yoksa tercihim yattara olur ama inş gökhan yetişir.son haftalarda formu iyi.ayrıca yattarada bu ezikleri sever :D

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 12:11
TrabzonSpor un En Güzel Kadrosu .. Geçen Sene 2-2 Lik GS Maçındaki Kadro Bence..
Bu sezon Kayseri maçında oynayan kadro en iyi kadrodur..

Emrah Akcagöz
29.10.2009, 12:12
gökhan yoksa tercihim yattara olur ama inş gökhan yetişir.son haftalarda formu iyi.ayrıca yattarada bu ezikleri sever :D
Tıpkı geçen sene sevdiği gibi değilmi Yattaraya rağmen i.üzülmezin bizim yarı sahamızda dolaşmasına rağmen değilmi Yattara adam akıllı kalırsa ancak 2. devreden itibaren oynar..

Tolunay Abdioğlu
29.10.2009, 12:17
----------Sylva(Onur)---------

Tayfun----Song----Egemen----Cale

-----------Ceyhun-----------

Umut------Selçuk-----Colman-----Gabric

------Gökhan------

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 12:39
İnşallah Gökhanın sakatlığı ciddi değildir bjk maçında çok ihtiyacımız var.

Ahmet Kuru
29.10.2009, 12:41
Bu maçtan farklı bir galibiyet bekliyorum...
3 fark gibi mesela..
bjk nin kalesinden hücum hattına kadar heryeri dağmaduman...
Çok savruk futbol oynuyorlar..
Top kayıpları desen bizden kat kat fazla...
En son bjk maçında Mustafa Denizli takımını beğenmiş ama Kalecinin hatasından o gol olmasaydı ozaman görürdüm...90 dk boyunca hiçbir mücadelesi olmayan 11 futbolcu vardı sahada..
Bizim maça onlar yorgun biz ise dinlenmiş çıkacağız,yenmemek için hiçbir neden yok...
Skor tahminimde belli 4-1....Abartmıyorum....

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 12:42
İnşallah Gökhanın sakatlığı ciddi değildir bjk maçında çok ihtiyacımız var.

:)

Gökhan'dan sevindirici haber!
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, dün akşamki antrenmanda sakatlanan Gökhan Ünal'un korkulacak bir durumunun söz konusu olmadığını belirterek, golcü futbolcunun ayak bileği dış yan bağlarında esneme olduğunu söyledi.

Dün akşam yapılan antrenmanda çift kale maçta Giray'la girdiği ikili mücadelede sakatlanan Gökhan Ünal'ın sakatlığında çok ciddi bir problemin söz konusu olmadığı belirtildi. Gökhan Ünal'ın durumunun bugün yapılacak olan son kontrollerden sonra netlik kazanacağı bildirildi.

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, oyuncunun sakatlığında korkulacak bir durumun olmadığını ifade ederek, "Oyuncu ayak bileğine darbe aldı. Bunun sonucunda dış yan bağlarda esneme oldu. Uzun sürecek bir sakatlık görünmüyor. Bugün oyuncunun durumu ile ilgili olarak son bir değerlendirme daha yapacağız" dedi.

Tayfun Aydın
29.10.2009, 13:09
:)

Gökhan'dan sevindirici haber!
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, dün akşamki antrenmanda sakatlanan Gökhan Ünal'un korkulacak bir durumunun söz konusu olmadığını belirterek, golcü futbolcunun ayak bileği dış yan bağlarında esneme olduğunu söyledi.

Dün akşam yapılan antrenmanda çift kale maçta Giray'la girdiği ikili mücadelede sakatlanan Gökhan Ünal'ın sakatlığında çok ciddi bir problemin söz konusu olmadığı belirtildi. Gökhan Ünal'ın durumunun bugün yapılacak olan son kontrollerden sonra netlik kazanacağı bildirildi.

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, oyuncunun sakatlığında korkulacak bir durumun olmadığını ifade ederek, "Oyuncu ayak bileğine darbe aldı. Bunun sonucunda dış yan bağlarda esneme oldu. Uzun sürecek bir sakatlık görünmüyor. Bugün oyuncunun durumu ile ilgili olarak son bir değerlendirme daha yapacağız" dedi.

Nedense bu haber beni korkuttu.En son ne zaman bizim sağlık ekibi bir futbolcunun sakatlığını tam geçirebildi hatırlayamıyorum.

Emirhan Makul
29.10.2009, 13:27
Öncelikle şu maçtan önce futbolculara berabere kalındığında hanemize 1 puan yazıldığı matematiksel olarak anlatılmalı.

Futbolcuların bunu bildiğini sanmıyorum.

Samet Yildirim
29.10.2009, 18:19
Yenme olasiligimiz bana göre yüksek ama kadroya bagli

Bana göre belli kadro,

----------Sylva-------------
Tayfun---Song--Egemen-Cale-
Colman--Selcuk--Ceyhun--Gabric
----------Umut--Gökhan------

colman biraz iceri umut hafif sag gibi olaylar basit..

Cafer Bulur
29.10.2009, 18:31

Bana göre belli kadro,

Song saatli bomba gibi ,stoperde tayfunu oynatsak daha iyi olur bence.:)

Bu arada foruma fazla yazmiyorsun,neden?:)

Samet Yildirim
29.10.2009, 18:40

hehe, Asil saatli bomba giray, tayfun 1 mac iyi oynadi diye abartmaya gerek yok istikrarli seklde onamali sagtarafta ortalari felan iyi gidiyor.

Song bir hata yapti oda dikkatsizlikden oldu.

Yoo yaziyorumda, bazen bana göre cok enteresan yorumlar oluyor sinirlerim bozuluyor:)

Adem Erdoğan
29.10.2009, 18:40

Song saatli bomba ise Tayfun pimi çekilmiş el bombası olur heralde stoperde.:rolleyes:

pReN@_61
29.10.2009, 18:44
Song'u da saatli bomba yaptıysak vay halimize:)

Cafer Bulur
29.10.2009, 18:46
Song saatli bomba ise Tayfun pimi çekilmiş el bombası olur heralde stoperde.:rolleyes:
Gecen sezon gördük kimin el bombasi oldugunu.

Tayfun daha önce egemenle hic beraber oynamadiklari halde son 5 macta iyi oynamistir,topu oyuna song dan daha iyi sokmustur.

Song ise gecen sezon yaptigi hatalarla kaybedilen puanlarin mimarlari arasinda yer almistir.

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 18:58

Bana göre belli kadro,

En mantıklı kadro bu tabi dizilişle biraz oynarsak..

Cafer Bulur
29.10.2009, 18:59
Hoca bu aksamki macta engini yine ilk 11 de denemis.

Bu gidisle hoca engini ya batiracak ya da yildiz yapacak.

Broos engine tanigi sansi alanzinhoya tanisaydi bence cok daha yerinde olurdu.

Bir de diyorki alanzinho sistemime uymuyor.Engin uyuyor ama alanzinho uymuyor öyle mi?

Aslina bakarsan engin de alanzinho da ayni tip oyuncular,yani daha cok bireysel yetenekler.

Hal böyle iken broosun bir brezilyali degilde enginden israr etmesini cidden anlayamiyorum.

Adem Erdoğan
29.10.2009, 19:03
Gecen sezon gördük kimin el bombasi oldugunu.

Tayfun daha önce egemenle hic beraber oynamadiklari halde son 5 macta iyi oynamistir,topu oyuna song dan daha iyi sokmustur.

Song ise gecen sezon yaptigi hatalarla kaybedilen puanlarin mimarlari arasinda yer almistir.

Mimarı değil, o puanların kaybının sadece bir parçası olmuştur; kazandığımız çoğu puanın mimarı ve ligin tepesini zorlamamızın baş mimarları song egemen ve tony idi geçen sezon.

Koray
29.10.2009, 19:07
Bu maç bizim için çok önemli mutlaka kazanmamız lazım yarışın içinde var olmak istiyorsak...

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:09
Mimarı değil, o puanların kaybının sadece bir parçası olmuştur; kazandığımız çoğu puanın mimarı ve ligin tepesini zorlamamızın baş mimarları song egemen ve tony idi geçen sezon.
Farkli düsünüyoruz,olabilir.

Bana göre egemen gecen sezon en iyi oyuncumuzdu ama song ve sylva icin ayni seyleri söyleyemeyecegim.

Özellikle song ilk devre iyiydi ama ikinci devrede cok hatalar yapti.

Sylva da gecen sezon belediye maci disinda mac kazandirmadi bize.

Samet Yildirim
29.10.2009, 19:10
Cafer abi kusura bakma ama bu kalecilik konusunda ömür boyu anlasamayacagiz sanirim:):)

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:13
Cafer abi kusura bakma ama bu kalecilik konusunda ömür boyu anlasamayacagiz sanirim:):)
Olabilir,saglik olsun.:D

Belki ben kalecilikten anlamiyor olabilirim ama sylvayi basindan beri gözüm tutmamisti.;)

Neyseki sezon sonunda sözlesmesi bitiyor,uzatilmaz herhalde.

Adem Erdoğan
29.10.2009, 19:19
Sylva direk maç kazandırmadı, dolaylı yoldan maç kazandırdı, bunu görmek için birkaç hafta yedek klübesinde oturması lazım;
sylva'nın diğerlerinden farkını o zaman çok iyi göreceksiniz.:)

Samet Yildirim
29.10.2009, 19:24

Belki ben kalecilikten anlamiyor olabilirim ama sylvayi basindan beri gözüm tutmamisti.;)

saglik olsun.

Umarim iyi bir performans gösterirse uzatilir.

Emirhan Makul
29.10.2009, 19:27

Tayfun ile sözleşme imzalandığına göre Sylva ile haydi haydi imzalanır. İmzalanması için ellerinden geleni yapmaları lazım. Böyle bir kaleciyi şu zamanda çok zor buluruz. "Bence"

no NAME
29.10.2009, 19:29
nereye yazacağıma tam karar veremediğim için buraya yazıyorum.
Az önce STV'de Tanzanya'daki bir okulun mezuniyet töreninde "kolbastı" oynayan öğrencileri gösterdi .
Liseli gençler oyunun içine farklı dans figürlerini o kadar güzel yerleştirdiler ki; içimden "ulan şunları getireceksin Trabzon'a, alacaksın Avni Aker'e, giydireceksin formaları maçtan hem önce hem sonra çıkaracaksın sahaya" diye geçti. Hani diyorum ki umarım yönetimden birinin de gözüne çarpmıştır.
Benden başka seyreden oldu mu ?
selam ve hürmetle.

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:30
Tayfun ile sözleşme imzalandığına göre Sylva ile haydi haydi imzalanır. İmzalanması için ellerinden geleni yapmaları lazım. Böyle bir kaleciyi şu zamanda çok zor buluruz. "Bence"
Tayfun takintisi var sende,olabilir.:)

Sylva emekliligi gelmis bir kalecidir,ihtiyacimiz olan daha atik ve ceza sahasina hakim bir kalecidir.

Daha önce sylvadan cok daha iyileri bu takimda oynamadigi icin belki inanmiyorsunuz ama inanin bana,biz sylvadan daha iyisini buluruz.;)

Emirhan Makul
29.10.2009, 19:46
Sylva'nın emekliliği gelmiş ise ki Süper ligde ondan iyi kaç kaleci sayılır bilmem Tayfun Progeria hastalığına yakalanmıştır:)

Bulabilirsek Amenna gitsin tabi ki ama ben bulabileceğimize inanmıyorum.

Adem Erdoğan
29.10.2009, 19:48
Sylva, benim bildiğim Trabzonspor'da oynayan en iyi kaleci.
2. sırada da Petkoviç gelir.

krdnz
29.10.2009, 19:50
Tayfun takintisi var sende,olabilir.:)

Sylva emekliligi gelmis bir kalecidir,ihtiyacimiz olan daha atik ve ceza sahasina hakim bir kalecidir.

Daha önce sylvadan cok daha iyileri bu takimda oynamadigi icin belki inanmiyorsunuz ama inanin bana,biz sylvadan daha iyisini buluruz.;)

Kadroda istikrar istiyorsak Sylva kalmalı.
Yedek kalsa bile Onur ve Tolga ondan çok şey öğrenecektir.

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:50
Sylva'nın emekliliği gelmiş ise ki Süper ligde ondan iyi kaç kaleci sayılır bilmem Tayfun Progeria hastalığına yakalanmıştır:)

Bulabilirsek Amenna gitsin tabi ki ama ben bulabileceğimize inanmıyorum.
Sampiyon olmak istiyorsak kaleyi saglama almaliyiz.

Volkan ve rüstü sylvadan daha iyi ,onlarda bizim rakiplerimiz.

Bu rakiplerle yarismak icin kaleye iyi bir transfer yapilmali.

Defans,orta saha ve forvette onlarin kalitesine sahip olamayabilirsiniz ama iyi bir kaleci bulmaniz daha kolaydir.

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:51
Sylva, benim bildiğim Trabzonspor'da oynayan en iyi kaleci.
2. sırada da Petkoviç gelir.
Senol günesden sonra Trabzonspordan kaleci gecmedi.

Ne zaman gecer,onu da bilemiyorum.

Adem Erdoğan
29.10.2009, 19:55
Senol günesden sonra Trabzonspordan kaleci gecmedi.

Ne zaman gecer,onu da bilemiyorum.

Benim bildiğim diye belirttim, toplamda Sylva 2. o zaman.:)

Madem ne zaman kaleci geçer onu bilemiyosun daha ne istiyosun Sylva'dan.:)

Cafer KILIÇSOY
29.10.2009, 19:55
Yorumlarınızı ikili tartışmalardan uzak tutun ve içi boş cümleler kurmaktan kaçının lütfen. İlgili mesajlar kaldırılmıştır.
Teşekkürler.

Cafer Bulur
29.10.2009, 20:02
Benim bildiğim diye belirttim, toplamda Sylva 2. o zaman.:)

Madem ne zaman kaleci geçer onu bilemiyosun daha ne istiyosun Sylva'dan.:)
Kaleci transferi yapilacaktir ama ama uyup uymayacagini bilemezsin.

Jefferson icin taraftari kulübü basti denilince adami iyi zannetmistik,kova cikti.

Avrupadan slovenya,slovakya,macaristan gibi bircok ülkenin milli takim kalecileri takip edilmeli,aralarinda mutlaka bu takima uyacak kaleciler vardir....

KUTADGU
29.10.2009, 20:03
Sampiyon olmak istiyorsak kaleyi saglama almaliyiz.

Volkan ve rüstü sylvadan daha iyi ,onlarda bizim rakiplerimiz.

Bu rakiplerle yarismak icin kaleye iyi bir transfer yapilmali.

Defans,orta saha ve forvette onlarin kalitesine sahip olamayabilirsiniz ama iyi bir kaleci bulmaniz daha kolaydir.

Vallahi Rüştü'nün yediği gollerin kökünü alsak Slyva'nın yedikleri daha az çıkar.
Slyva hatalı olduğu için eleştiriliyor ya.
Volkan'ın yaptığı hataların da 10 da birini yapmamıştır Slyva.

Slvya Rüştü'den de Volkan'dan da iyi kalecidir.

Cafer Bulur
29.10.2009, 20:18
Vallahi Rüştü'nün yediği gollerin kökünü alsak Slyva'nın yedikleri daha az çıkar.
Slyva hatalı olduğu için eleştiriliyor ya.
Volkan'ın yaptığı hataların da 10 da birini yapmamıştır Slyva.

Slvya Rüştü'den de Volkan'dan da iyi kalecidir.
Volkan da hatali goller yiyor ama fb ye kazandirdigi mac sayisi da az degildir.

Bunu sylva icin söylememiz mümkün degil,hele bu sezon icin yanina bile yaklasamayiz.

Ayni sekilde rüstü de hatali goller yiyor ama 96 daki macta bizim sampiyonlugumuza engel olan oyuncularin basinda geliyordu.

Velhasilikelam iyi kaleciler de hatali goller yer,dogaldir.

Ama diger taraftan da mac kazandirmali,kazandirmasa bile büyük payi oldugu maclar olmali...

Birtan Karaman
29.10.2009, 20:27
Bu maçta savunmadan Song oynamalı.

oguzkoc
29.10.2009, 20:50
Kaleci transferi yapilacaktir ama ama uyup uymayacagini bilemezsin.

Jefferson icin taraftari kulübü basti denilince adami iyi zannetmistik,kova cikti.

Avrupadan slovenya,slovakya,macaristan gibi bircok ülkenin milli takim kalecileri takip edilmeli,aralarinda mutlaka bu takima uyacak kaleciler vardir....

ufuk'u gs ye kaptırmayacaktık. onur-ufuk ikilisi bu takım için yıllarca kaleyi garantiye alırlardı. en iyi transfer ufuk olurdu.

Cafer Bulur
29.10.2009, 20:53
ufuk'u gs ye kaptırmayacaktık. onur-ufuk ikilisi bu takım için yıllarca kaleyi garantiye alırlardı. en iyi transfer ufuk olurdu.
Ufugu ben de begeniyordum,alsak iyi olurdu gercekten.

Gs de yedekte cürüyecegine bizde oynardi,yazik oldu.

uzunhakan
29.10.2009, 22:22
bu maç bizim ya başka bi düşüncem yok kesinlikle alıcaz baska yolu yook

Hürgün Aygün
29.10.2009, 22:50
arkadaşlar dobi hasan van hoojdonkun takımınamı gelmiş devler liginde

irfanb
29.10.2009, 23:48
ufuk'u gs ye kaptırmayacaktık. onur-ufuk ikilisi bu takım için yıllarca kaleyi garantiye alırlardı.

Onur`u kaptik da ne oldu?
Kac mac oynattik geldigi günden beri ?

Kazım Uzunboy
30.10.2009, 00:36
Bence de Onur'u kaptık ama ne oldu ki? İdmandan başka doğru dürüst geçmedi kaleye..

Vural Kuyumcu
30.10.2009, 00:52
Karadenizle oynadimiz mactan 3 bucuk dakkalik görüntü http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzonspordan-gol-yagmuru-2009-10-29 (http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzonspordan-gol-yagmuru-2009-10-29)

Mehmet Sarigül
30.10.2009, 01:08
Tony Silva ile ilgili yorumlara bayiliyorum...Bilmeyen bir futbolsever sanacak ki Trabzonspor'un gecmiste hep büyük kaleciler olmustur. Nihatlari, Petronovicleri, Metinleri, Petkovicleri, Jefersonlari ne cabuk unutuk...Simdi Silva'yi begenmiyoruz.
Volkan'i, Rüstü'yü ve Silva'yi karsilastirirken bunu ne gibi kriterlere göre yapiyorsunuz? Bu karsilastirma ne kadar bir zaman dilimini kapsiyor? Bir sezonu mu? Son 10, 5, 2, 1 maci mi?...Cok merak ediyorum...
Ligimizdeki kalecilerin cogu yetersiz, siz bakmayin Trabzon'a gelen her rakip kalecinin kahraman yapildigina. Sonra büyük takimlarin kalecilerine bakin; Franco, Volkan, Rüstü...ve Silva. Bu dört kaleciyi karsilastirdiginizda Silva her zaman bir adim önünde.
Volkan'nin su siralar formda olmasina aldanmayin, ceza sahasi disindaki cikislarinda ve geri paslarda büyük eksikleri var.
Silva'nin diger saydigim kalecilere olan en büyük avantaji komple bir kaleci olmasi...

Volkan Yavuz
30.10.2009, 01:12
Sylva iyi bir Kaleci arkadaslar!Her kaleci hata yapabilir. casillias bile hata yapti gecen!

The_Storm
30.10.2009, 01:51
Sylva kaleciliğin teknik - teorik yönünü çok iyi biliyor ve uyguluyor. Diğer yandan -yaşın etkisi olsa gerek- refleksleri ona ihanet ediyor.

Sylva aktif futbolu bıraktıktan sonra çok iyi bir kaleci antrenörü olur. Yedeklerin ve gençlerin ondan öğreneceği çok şey var.

Uğur GEMİCİOĞLU
30.10.2009, 02:02
Sylva tartışmalarını gereksiz buluyorum.Leo Frankonun izlediğim maçlarında bi sürü hatası var.Bugün bi yerde izledim.bjk liler istemedikleri Rüştü için Leo Frakno böyleyse Rüştü müze sahip çıkalım diye.Volkan ı saymıyorum her an hata yapabilecek bir yapıya sahip.Bir çok maçta da gördük.Arkadaşın dediği gibi Sylva hataları olmasına rağmen onlardan 1 adım öndedir.

Erdogan
30.10.2009, 02:20
------------------------------Sylva---------------------------
--Serkan Balci-----Song--------------Egemen-------Cale-------
------------------Selcuk Inan------Colman---------------------
--Yattara (C)----------------------------------- Alanzinho-----
-----------------Umut Bulut-------Gökhan Ünal-------------

Bu kadro ya patlama yapar yada intihar etmek olur.

Tolunay Abdioğlu
30.10.2009, 08:02
Bu maçı rahat alıcaz gibi bir his var içimde.

UğuR
30.10.2009, 09:25
Bu maçı rahat alıcaz gibi bir his var içimde.

Oynadığımız sistem ve futbolla hiç bir maçı kolay kazanamayız.....

Kazım Uzunboy
30.10.2009, 10:05
Trabzonspor'da bekle ve gör taktiği

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/30/im/79FB733EE525A84DACC7D3E1x.jpg

Ligde bu haftayı bay geçecek olan Trabzonspor'da bir sonraki hafta oynanacak Beşiktaş maçı için alarm verildi. Teknik direktör Broos derbinin taktiğini, Beşiktaş'ın Ankaragücü ve Wolfsburg karşılaşmalarında sergileyeceği oyuna göre belirleyecek. Belçikalı hoca "Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Yakın takip

Belçikalı hoca, siyah-beyazlıların Ankaragücü ve Wolfsburg maçlarına göre hareket edecek.

Ankara'nın ligden düşürülmesi nedeniyle bu haftayı bay geçecek olan Trabzonspor'u, Beşiktaş derbisinin heyecanı sardı. Bordo-mavili takımın teknik direktörü Broos'un, dev maçın planını belirlemek için beklemeye geçtiği öğrenildi. Rakibin Ankaragücü ve Wolfsburg ile oynayacağı karşılaşmalara göre hareket etmeyi planlayan Belçikalı, yardımcılarından bu maçları analiz etmelerini istedi.

Yorgun gelecekler
Arayı en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini dile getiren Hugo Broos, "Beşiktaş maçı bizim için hayati önem taşıyor. Kazanırsak, zirve için iddialı konuma geleceğiz. Hazırlıklarımızı bu düşünce çerçevesinde sürdüreceğiz. Rakibin oynayacağı maçlar onlar adına zorlu geçecek. Avni Aker'e büyük ihtimalle yorgun gelecekler. Bu bizim lehimize bir durum. Fırsatı iyi değerlendirmeliyiz" dedi.
Cevat KOL

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

.....
30.10.2009, 14:05
Alacaz ula bu maçı. içime doğuyor hemde rahat alacaz.

KUTADGU
30.10.2009, 14:26
Bizin başkalarının oyun tarzına göre bir tarz belirleme hakkımız da yok şansımız da.
Bunu denediğimiz her maç hüsran ile sonuçlanır.
En pozitif ve en dengeli onbirimizi her maç aynı bilinç ve aynı sorumlulukla sahaya sürmemiz gerekmekte.
Maç maç hatta dakika dakika değişen sorumluluklar bu seneki en büyük gücümüz olan takım birlikteliğini zedelemekte.
Dolayısıyla şimdiden alıştığımz ve iyi oynadığımız sistem üzerine oyunumu şekillendirmek üzere çalışmalara başlamalıyız.

Bekle, izle, izlediğine göre takım kur, gördüğüne göre şablon oluştur, başka bir yerde dene, gibi korkak futbolun terimleri beni açıkcası heyecanlandırmıyor.

Cevat Kol kolpasıdır deyip rahatlamaya çalışıyorum.

Hayriye Ayan
30.10.2009, 14:39
yeneceğuk o kadarrr......

Armağan Dere
30.10.2009, 14:59
sol kanat cale,gabriç sağ kanat ömer aysan,yattara olmalı...çift ön liberolu başlamalıyız..Beşiktaş defansı bayaa iyi...ileri uç adamlarımıza bu yüzden çok görev düşmekte yaklaşık 2 kişilik oynamalılar...

kemaLAZ61
30.10.2009, 15:27
_____________________Sylva____________________

Tayfun________Song________Egemen_______Ferhat

Yattara_______Selcuk_______Colman_______Gabric

______________Umut________Gökhan_____________

+
Alanzinho
Baris
Ceyhun

sedatturan
30.10.2009, 15:29
bjk yi bu şekilde yakalamışken yenmek farzdır zate yenemezsek bross dan iyice şüphe ederim inşallah kazanıcaz...

Emrah Akcagöz
30.10.2009, 16:50
Hala Yattara yazanlar neye dayanarak Yattara yazıyolar anlamıyorum adam sakat yahu Alanzinho oynasın daha iyi verim alırız..

Cüneyt Canlıca
30.10.2009, 16:53
Kayseri maçının 30. dakikasından sonraki 11 le maça cıkmalıyız... Yattara ,Alanzinho yedek olur yada düşündümde olmasalarda olur...

Ali Tunahan Güllü
30.10.2009, 18:57

Tayfun________Song________Egemen_______Ferhat

Yattara_______Selcuk_______Colman_______Gabric

______________Umut________Gökhan_____________

+
Alanzinho
Baris
Ceyhun

Bana kalırsa Yattaranın bu maçta oynamaması lazım hem kendisi için hemde takım için Yattaranın yerine Ceyhunı alıp Colmanı biraz sağa çekersek güzel olur.

Kazım Uzunboy
30.10.2009, 19:03
Yattara olmadan daha iyi ayakta kalabiliyor bu takım. Yedeklerde olsun Yattara.

Ali Tunahan Güllü
30.10.2009, 19:06
Yattara olmadan daha iyi ayakta kalabiliyor bu takım. Yedeklerde olsun Yattara.

Evet durum rahatlarsa son 20 dk girip tam istediği şeyleri yapar diye düşünüyorum..

Celil Köse
30.10.2009, 20:29

Tayfun________Song________Egemen_______Cale

_______Selcuk_______ Ceyhun____ Colman_______

_________Umut___________________Gabriç________

______________________Gökhan___________________

Böle bi kadro en ideal en 11 gibi duruyor hem hocanın 4-5-1 e de uyuyor:rolleyes:

Hürgün Aygün
30.10.2009, 21:43
------------Sylva----------
Serkan--Song-----Egemen---Cale
-----------Selçuk------------
-----------------Colman-----
Serkan---------------------Gabriç
-----------Umut-------Gökhan------
Gökhan oynamazsa Alan da olabilir

SEDAT
30.10.2009, 21:47
arkadaşlar oynadığımız takım beşiktaş..biz daha hazırlık maçlarında rahat kazanan bi takım değiliz..biz çok gördük bizim takımı milli maç aralarından sonra dökülürken..bence çok ama çok ciddi hazırlanmalıyız..tek korkum broos ..

lazzz61
31.10.2009, 13:43
silvaa benm ts de ızlediğim en ii kalecii güven verıyo valla

Mustafa ÖZDEMİR
31.10.2009, 14:31
silva iyi kaleci fakat bazen komik goller yiyebiliyor.buda bizi bozuyor...

Arda'
31.10.2009, 14:39
kulübün tesislerini su basmış

İsa
31.10.2009, 14:58
Broos'un geleceği adına kesinlikle kazanmamız gereken bir mac.

cem arin
31.10.2009, 15:03
Bizin başkalarının oyun tarzına göre bir tarz belirleme hakkımız da yok şansımız da.
Bunu denediğimiz her maç hüsran ile sonuçlanır.
En pozitif ve en dengeli onbirimizi her maç aynı bilinç ve aynı sorumlulukla sahaya sürmemiz gerekmekte.
Maç maç hatta dakika dakika değişen sorumluluklar bu seneki en büyük gücümüz olan takım birlikteliğini zedelemekte.
Dolayısıyla şimdiden alıştığımz ve iyi oynadığımız sistem üzerine oyunumu şekillendirmek üzere çalışmalara başlamalıyız.

Bekle, izle, izlediğine göre takım kur, gördüğüne göre şablon oluştur, başka bir yerde dene, gibi korkak futbolun terimleri beni açıkcası heyecanlandırmıyor.

Cevat Kol kolpasıdır deyip rahatlamaya çalışıyorum.

bu habere cidden inanmiyorsun degil mi? hadi diyelim ki gercekten Breoos böyle bir sey söylemis olsun ancak bundan takimin besiktasin oyun sitemine göre taktik yapip kadro cikaracagini düsünmüyorsun umarim?

kaldi ki besiktas bu? Denizli yine sapkadan yumurta cikarmaya calisacaktir.

Cem Akyüz
31.10.2009, 15:05
Gökhan Ünal söyleyecek son sözü 3 puanı alacağız

Mustafa ÖZDEMİR
31.10.2009, 15:06
kulübün tesislerini su basmış
tesislerin yerini değişme zamanı gelmiş bence...

Ali Can
31.10.2009, 15:19

Böle bi kadro en ideal en 11 gibi duruyor hem hocanın 4-5-1 e de uyuyor:rolleyes:

en mantıklı kadro bu yada umutun yerine serkanı oynatmak

Emre GÜRDAL
31.10.2009, 16:34

bence kadro guzle ama colmanla gavrıcın yerı egısmesı lazım

İskender Çakmak
31.10.2009, 18:53
silva iyi kaleci fakat bazen komik goller yiyebiliyor.buda bizi bozuyor...
evet silva iyi kaleci ama bize geldi geleli komik goller yiyor komik goller geçen sezon taner gülleriden yediği gol ile başladı ondan sonrada devam etti inşallah bundan sonra devam etmez

.....
31.10.2009, 19:51

Büyük ihtimalle bu kadroyla çıkacağız.

kursat1313
31.10.2009, 22:10
Büyük ihtimalle bu kadroyla çıkacağız.
inşallah:alkış:

matalar
01.11.2009, 01:15
gs maçından hiç umudum yoktu ama bu maçta içimde kazanacağımıza dair kuvvetli hisler var.
İnşallah yanılmam

Trabzonspor 61
01.11.2009, 02:00
Bu maçı alacağız. İnancım tam. Bjk'den çok daha iyi bir takımız.

Beklerimiz daha iyi
Stoperler eşit
Ön liberolar eşit
Forvetlerimiz daha iyi
Kanatlarımız açık ara daha iyi

Bizim bu bjk'yi evire çevire yenmemiz lazım. Adamlar top falan oynamıyorlar ligin başından beridir.

Bu maçta forvetlerimiz gününde olursa 3'leriz bjk'yi...

Kubilay ŞAHİN
01.11.2009, 02:01
Büyük Konuşmak İstemem Ama Herşey Wolsburg Maçına Bağlı..

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 02:52
Ersun hocada derbilerde cok basarisizdi ama hic olmazsa 1 galibiyet ve bir kac beraberlik almisti .... su bjk yi yenelim bakin görün Fb ye karsida favori olacagiz ve maci alacagiz... ama bu mactan malup ayrilirsak , berberlik bilekurtarmaz bizi ,malup ayrilirsak , takim adinacok buyuk bir öz guven kaybi olusur... buyuk maclardan galibiyet alamadiktan sonra kucuk rakipleri yenerek buyukluk olmaz

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 02:55
Kadro söyle olmali ;

1.Silva
2.Serkan
3.Giray
4.Egemen
5.Cale
6.Colman
7.Selcuk
8.Ceyhun
9.Gabric
10.Gökhan
11.Umut

ikinci yarida yattara oynamali

h@msi61
01.11.2009, 04:03
Nedense bjkyi cok rahat yenecegimizi dusunuyorum...

M.Kılıç50
01.11.2009, 10:15

Bende...
Adamlar 11 macta 11 gol atmis... 3´ü de Ankaraspordan beles...

birde Gökhan´la Umut´a Kiziyiyoruz :D

saka biryana... Denizli bile nekadar berbat oynadiklarini biliyor... ama hala motive amacli iyi yönde demec veriyor...

Wolfsburg macinin Yorgunlugunu eklersek cok rahat ve müthis bir galibiyet alacagiz gibime geliyor...

Burak_52
01.11.2009, 10:36
ne zaman kesin garanti gibi cümleler kursak o maçtan hüsranla ayrılıyoruz.
inşallah bu sefer güzel futbol izler ve galip geliriz

Kemhacıoğlu
01.11.2009, 11:02

bende seninle aynı görüşteyim. bjk üst üste galibiyetlerle seri yakalamış olabilir ama bize rakip olabilecek kapasitede değiller diye düşünüyorum...

6_DenizhaN_1
01.11.2009, 11:07
Abi o kadrodan bir cacık olmaz.
Song artık orta stoperde kritik hatalar yapabiliyor.. Umut ise o konumlandığı yerde beş para etmez.

_______________________Sylva______________________ ___________
____Song________Giray____________Egemen_________Fe rhat

_______________________Selcuk_____________________ ____

Serkan____________________Colman_______________Gab ric______

_________Umut_________Gökhan________

Song tecrübeli oyuncu sag back'ta su an bjk maçınca en iyi o iş yapar..
Geçen oynadıgında cok iyi işler yaptı bindirmeler vs...
Sol kanattan da ferhat bindebiliyor..
Evimizde oynuyoruz beyler!!!
Selcuk ise göbekte en iyisi..
Ceyhun denen adam stoper veya ön libero olmaz !!
Terim denen adam bunu milli takımda orda oynattı diye orada oynatılıyor ya..
Bu adam oynarsa orta saha ilerisinde iş yapar aksi taktirde sürekli kötüye gidiyor oyun.
Süper şutları var adamın ve ceza sahası içinde beklenmedik hareketleri ile defansı bozup gol atabiliyor.
Arkada ise cok yavaş kalıyor.. pas atacak diyelim, pası nereye atacagı tv başındaki 9 yaşındaki cocuk anlıyor.. Selcuk ise orada en iyi ve özverili işi yapıyr.. atak kesiyor savaşıyor ve iyi pasları var..
Bu kadro ile oynarsak %90 alacagımızı düşünüyorum.

SEDAT
01.11.2009, 11:10
bakıyorumda ne kadar rahat yeniyoruz beşiktaşı kaç atarız acaba..:cool:

6_DenizhaN_1
01.11.2009, 11:17
Gs maçı içinde ümitli konuşmuştum ve doğru da çıktı.. Nasıl yenildiğimizi de herkes gördü..
O lafları söylerkende aynen böyle sesler çıkmıştı. Yok olmaz rahat değil vs dümdüz ederler..
Önce bir beğin olarak hazırlansak inansak ve inandırsak futbolcuları daha rahat olacak herşey..
Biz Trabzonspor'uz!! Stad'da anlamsız sesler çıkarıp küfür edeceğimize inancımızı göstersek herşey güzel olacak

SEDAT
01.11.2009, 11:39
neyse burdayız hepimiz, bu yazılarda burda..inşallah yanılırım diyorum da bu takım pek az yanıltmıştır beni...

Cafer Bulur
01.11.2009, 11:42
neyse burdayız hepimiz, bu yazılarda burda..inşallah yanılırım diyorum da bu takım pek az yanıltmıştır beni...
Sana katiliyorum,bjk maci oldukca zor gececektir.

3 ihtimalli bir mac olacaktir,kazansak da fark atmamiz muhtemel degildir.

Bjk nin su günlerde iki kulvarin psikolojik ve fiziki dezavantajini iyi degerlendirmeli ve bundan istifade etmeliyiz.

Yalniz bu cok sancili gececektir,buna eminim....

AKSOY_61
01.11.2009, 12:19
Bu maçı alacağız. İnancım tam. Bjk'den çok daha iyi bir takımız.

Beklerimiz daha iyi
Stoperler eşit
Ön liberolar eşit
Forvetlerimiz daha iyi
Kanatlarımız açık ara daha iyi

Bizim bu bjk'yi evire çevire yenmemiz lazım. Adamlar top falan oynamıyorlar ligin başından beridir.

Bu maçta forvetlerimiz gününde olursa 3'leriz bjk'yi...

Bjk den daha iyi bi takım değiliz.
bizim kadroda bjk 11 inde oynayacak yabancı adam yok belki colman zorlar.

-Son haftalarda tayfun biraz öne çıktı diğer kanattaki cale ofansif yönden ferhat ise defansif yönden kötü bence.bjk de bu biraz daha dengeli.
-Bjk nin stoperleri kesinlikle daha iyi ferrari savunmayı derleyip topluyor şuan tsl deki en iyi stoperlerden biiri.
-libero eşit
-forvet konusunda ise trabzonspor maçlarında bobo diyorum.
belki bişeyler hatırlatır.
-kanatlar ise sağ kanatsız oynuyoruz solda ise 5 maçın 2 sinde iyi oynayan bi gabriç var.

Top oynamaya gelirsek şuan ligde 4 takım da iyi oynamıyor.
Yani biz de iyi oynamıyoruz hele bi konsantirasyon eksikliği var ki evlere şenlik.

Ayrıca onlar bu kadar kötü top oynuyorlarsa ankara maçını oynanmış varsayalım neden 3 puan önümüzdeler?
Kadromuz daha iyiyse biz de bomba gibi giderken nedne onlar geçen sene şampiyon oldu?

Takımın özellikle defansı çok kötü arkadaşlar abartmayalım bence.

krdnz
01.11.2009, 12:21
Arkadaşlar kadro yapıyor,sahaya çıkan kadrolara bakıyorum.Yabancıladan neredeyse hiç verim alamıyoruz.6 Yabancının en az beşi sahada değilse boşuna masraf etmiyor muyuz?

Suha
01.11.2009, 12:24
şu beşliktaşı ligde yenemiyecek ekip yokk..ama biz nedense büyük mçlarda hep kaybeden tarafız..iyi oynasakta oynamasakta kaybedyoruz..inşallh yenerzs ne dyelimm..

Hüseyin Sahtiyan
01.11.2009, 12:26
az gol attıklarından bahsetmiş bikaç arkadaş ama kaç gol yediklerini de bi incelesinler hele..

Ali Tunahan Güllü
01.11.2009, 12:29
Beşiktaş maçı kolay geçmeyecektir iyi defans yapıyorlar ama içime doğuyor İnşallah alıcaz bu maı..:)

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 12:52
Bjk den daha iyi bi takım değiliz.
bizim kadroda bjk 11 inde oynayacak yabancı adam yok belki colman zorlar.

-Son haftalarda tayfun biraz öne çıktı diğer kanattaki cale ofansif yönden ferhat ise defansif yönden kötü bence.bjk de bu biraz daha dengeli.
-Bjk nin stoperleri kesinlikle daha iyi ferrari savunmayı derleyip topluyor şuan tsl deki en iyi stoperlerden biiri.
-libero eşit
-forvet konusunda ise trabzonspor maçlarında bobo diyorum.
belki bişeyler hatırlatır.
-kanatlar ise sağ kanatsız oynuyoruz solda ise 5 maçın 2 sinde iyi oynayan bi gabriç var.

Top oynamaya gelirsek şuan ligde 4 takım da iyi oynamıyor.
Yani biz de iyi oynamıyoruz hele bi konsantirasyon eksikliği var ki evlere şenlik.

Ayrıca onlar bu kadar kötü top oynuyorlarsa ankara maçını oynanmış varsayalım neden 3 puan önümüzdeler?
Kadromuz daha iyiyse biz de bomba gibi giderken nedne onlar geçen sene şampiyon oldu?

Takımın özellikle defansı çok kötü arkadaşlar abartmayalım bence.

8jk ile aramizdaki farki cok guzel bir sekilde aciklamissin... hepsine harfiyen katiliyorum ayrica biz iyi oynasakta oynamasakta son yillarda kazanamiyoruzo faktörde var. Özellikle defansif anlamda 8jk bizi 10 a katlar , gecen yildan beri nasil oluyorsa defansimiz da 6-7 adam oynuyor surekli ama bir turlu uyum yakalayamadilar.. ama 8jk öyle mi caki gibi defansi var adamlarin ayrica orta sahalarida bizden iyi emin olun .... suanki durumda 8jk ya karsi favori degiliz yani , ister kabullenilsin ister kabullenilmesin ama öyle... bir yazim vardi bundan 1 ayönce falan yazmis oldugum... aynen söyle yazmistim biz 4. idik sanirim 8jk 11. miydi neydi , su yerlerde surunen 8jk bile gelip bizi gececek (öylede oldu) büyük mac kazanamadiktan sonra kasimpasayi, diyarbakiri (onlarida yenemiyoruz ya) yensek ne yazar , kafaya oynayabilmek icin kafadiklere kafa tutacaksin , gerisi hikaye

Dip.Ing.Mag.
01.11.2009, 12:57
Gs maçı içinde ümitli konuşmuştum ve doğru da çıktı.. Nasıl yenildiğimizi de herkes gördü..
O lafları söylerkende aynen böyle sesler çıkmıştı. Yok olmaz rahat değil vs dümdüz ederler..
Önce bir beğin olarak hazırlansak inansak ve inandırsak futbolcuları daha rahat olacak herşey..
Biz Trabzonspor'uz!! Stad'da anlamsız sesler çıkarıp küfür edeceğimize inancımızı göstersek herşey güzel olacak

gs macinda yani biz hakem yuzunden mi yenildik ? buna gülerim iste o macta biz kendi kendimizi yendik, evlere senlik bir defans, her gelen sutu yiyen bir kaleci, ve rakip kaleci ile karsi karsiya kalan oyuncumuz serkan balcinin disariya attigi asirtma, penalti menalti falan hikaye ... rakibini ezeceksin ki hakemlere isi birakmayasin , biz yillardir hakem hatalarindan madur olduk bunu bilmeyerek mi gittik istanbula yooo bal gibide biliyorduk ... bu gs yi o sahada gecen sene 5 ledi kocaeli , bak adamlar isi sansa birakmadilar , bu gs yi ibb gecen sene yendi , adamlar isi sansa birakmadilar , sen yillardir 10 mactan fazladir gs ye her defasinda boyun eg sonra buyuk takimiz ama hakemler .. e bu hakemler bi tek bizim mmacta mi calsiiyor gs ye ,tabikide degill , bizde su kucuk takimlarda ki kadar bile cesaret yok artik buyuk takimlara karsi

Cafer Bulur
01.11.2009, 12:57
Bjk ile su anda denk gücteyiz bence.

Ayrica bu tip maclari ofansi degil savunmasi daha iyi olan takimlar kazanir.

Gs nin fb ye karsi durumunu gördük ve hatta bize karsi.

Tsl de iyi savunma yapmadan derbi ve sampiyonluk kazanamazsiniz.

Bu baglamda bizim takim hafta icinde savunmaya büyük önem vermelidir.

Son maclarda yaptigimiz basit savunma hatalarini yaparsak bjk yi yenemeyiz bence.

6_DenizhaN_1
01.11.2009, 13:00
Bırakın Allah aşkına ya.
Gs maçında ki futbolumuz güzeldi.
Evet evlere şenlik bir defansımız vardı kalecimiz kötü idi ama takım iyi oynadı ve 3 gol attı!
Gs ise ezemedi hiç bir zaman bizi. kendi kendimize yenildik.. Ve o hakemin kötü kararları da futbolcuları ne kdar daha diri tutabilirdiki.
Diyeceğim şu ki yersiz korkuyorsunuz Bjk'den..
Yenince onları bu muhalefet olan ve takımına destekten çok köstek olanlar umarım güzel şeyler yazarlar.