PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

bbyanik
08.11.2009, 11:59
Trbonspor taraftarının futboldan anladığını kimse söylemesin artık. Beşiktaşlı arkadaşlarım bile keşke biz de iyi oynayarak kaybetseydik diyorlar. Istanbul a gelen sıradan bir Anadolu takımı gibi kapanmayı hazmedemiyorlar. Böyle oynarsak enind es onunda gol atarız. Ama buna bile çomak sokanlar var.

iyi oynadık hemde çok iyi değişiklikler de yerinde ancak olmuyor bu
forvetlerle olmuyor işte gol atma özürlüler bir değil iki değil iki senedir kaçırdıkları golluk pozisyonların haddi hesabı tutulamaz ya bu kadar da olmaz biri bunları topluma kazandırıp trabzonsporumuzdan göndersin artık
Tekke ve 1 sınıf yırtıcı santrafor bize yeter gökhan umut yeter artık ya yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hodlu
08.11.2009, 12:00
Sevgili İlhan; Hodlu kardeşimin kalitesi bu teşhisinize tanıdığım kadarı ile tamamıyle tezat. O bir eğitimci.

Adil abi benim üslubum sert ama nasıl olmasın, artık sabredecek gücüm kalmadı.Bu kadar taraftarla alay edilmez ayıp denen bir şey var.
Beş tane forvetimiz var diyen o kişiler için ne yazmalıyız ki artık...

biltrabzon
08.11.2009, 12:00
“40 yıldar bir olur” derler ya. İşte öyle bir maçtı. İki takımın girdiği pozisyonları alın, gol vuruşlarından evvel görüntüyü durdurun. “Hangi takım maçı kazanmıştır?” diye sorarsanız, açık ara netice bordo mavi çıkar. Ama işte futbol öyle bir olay ki, Hatice yok, netice var.

Trabzonspor’un bu sene oynadığı iyi maçlardan biriydi. İlk 45 dakikada Beşiktaş rakip kaleye bir defa gidemedi. Çünkü Trabzon bu yarı inanılmaz bir baskıyla Beşiktaş’ı sahasından çıkarmadı. İkinci yarı Beşiktaş gittiği ilk topta golü buldu. Ondan sonra gene Trabzon. Yani 90 dakika maç Beşiktaş kalecisi Hakan’la Trabzonsporlu futbolcuların arasında geçti. Ve bu maçı Hakan 2-0 kazandı.
Beşiktaş’ı uzun zamandır bu kadar aciz görmemiştim. Ama işte futbol bu. Dün akşam kartal gibi değillerdi, keklik gibi gene sektiler. Çünkü Beşiktaş uzun zamandır kartal gibi olamıyor. Hep anlatıyorlar “cağız” “ceğiz” diye ama Süper Lig’de işi götürüyorlar. Ne zaman Avrupa’ya çıkıyorlar, vasat takımlar karşısında bile acz içinde oluyorlar. Şu görülüyor ki, Beşiktaş takımına ve taraftarlarına Süer Lig kafi geliyor. Onunla mutlu oluyorlar. Fazlasını yapacak ne güçleri var, ne de kaliteleri. Ama bu şans nereye kadar gider o bilinmez.
Golleri oynamayan attı
Beşiktaş takımında Hakan iyi oynadı. Ferrari iyiydi, biraz da Ernst. İlk 45 dakikada Trabzon tek kale oynamasına rağmen Gökhan’ı göremedim. Ve bu yarıda Trabzon, Gökhan’ın sayesinde 10 kişi oynadı! O zaman Gökhan da oynamadığı zaman “ben niye yoktum arkadaş?” dememeli.
Kuddusi Müftüoğlu belki de hayatının en rahat maçını yönetti. Çünkü bir takım hem oynadı, hem çaldı. Golleri oynamayan attı. Ve bu maç da Trabzon açısından böylece trajik bir biçimde bitti.

biltrabzon
08.11.2009, 12:02
gökhan ünal sen bu takima layik degilsin defol git.senin aklin istanbullarda seni oralar temizler,sabrimizi tasirmadan defol git trabzon dan.senin yüzünden bu takim aksam 10 kisi oynadi biraz diger futbolcularin emegine saygi göster sen asla büyük takim oyuncusu olamadin olamayacaksin.

hodlu
08.11.2009, 12:03
Eseriniz ile gurur duyun sevgili yöneticiler.Ünal hocayı bile kullandınız bu olayda.Umut ile Gökhan karakterli çocuklar diye beyanat verdi Ünal hoca.Karakterleri beni ilgilendirmiyor kardeşim bana gol atan-top saklayan biraz futbolu bilen forvetler lazım...

bbyanik
08.11.2009, 12:06
fatih tekke ve holosko tarzı bi forvet lazım bize

bbyanik
08.11.2009, 12:06
gökhan ünal sen bu takima layik degilsin defol git.senin aklin istanbullarda seni oralar temizler,sabrimizi tasirmadan defol git trabzon dan.senin yüzünden bu takim aksam 10 kisi oynadi biraz diger futbolcularin emegine saygi göster sen asla büyük takim oyuncusu olamadin olamayacaksin.

aklı istanbulda evet

Sessegnon61
08.11.2009, 12:07
ayıpta bişe ya 75-80 dakika tek kale futbol oyna gol atama...Vallahi sinir küpü oldum

ilhan
08.11.2009, 12:09
Bizim iyi bir forvete ya da ne bileyim en azından gol atabilecek bir adama ihtiyacımız olduğu geçtiğimiz seneden belliydi. Sezon sonunda forvete takviye yapılmasını bekledik. Forvete takviye konusunda Fatih'e yoğunlaştık ama yönetim hiçbir girişimde bulunmadı. Biz sezon başında forvete alternatif adam almadığımızda zaten sezonu başlamadan bitirdik.

Umut ve Gökhan sevdiğim adamlar. Ama formsuz oldukları zamanlar oluyor. Ve yine acıdır ki, formsuz olmaları durumunda bile oynamalılar. Çünkü başka forvetimiz yok. Eskişehirspor maçlara Youla, Burak Yılmaz, Mehmet Yılmaz ve Ümit Karan'la çıkıyordu. Bizim 25 kişilik kadromuzda o kadar forvet oyuncumuz yok.

Böyle maçlarda iyi adamlara ihtiyacımız var. Çok pozisyona girip değerlendirememek insanın canını sıkıyor. Geçtiğimiz sene en büyük sıkıntımız yine buydu. Ayan beyan belliydi bu takımın forvete ihtiyacı olduğu ama almadılar.

Bu sezon öyle ya da böyle bitecek. Sezon sonu Broos gider, yeni bir hoca gelir. Kadroda revizyona gider vs. vs. Biz her sene aynı masalları izlemeye devam ederiz.

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 12:12
Trabzonspor'un kalecisini sevip sahiplenmek suç mu? Ne demek Sylva severler! Sen Sylva sevmezler mi oluyorsun?

Sahiplenmek suç değil ama eksiklerini göre göre söylememek suç bana göre(..)

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 12:14
Adil abi benim üslubum sert ama nasıl olmasın, artık sabredecek gücüm kalmadı.Bu kadar taraftarla alay edilmez ayıp denen bir şey var.
Beş tane forvetimiz var diyen o kişiler için ne yazmalıyız ki artık...

Tabiki aynen yazdığın gibi. Ancak yinede o forvetler 10 tane de olsa, orta yaş Şampiyon Taraftarın seviyesine ulaşmaları ancak petagojik ve sosyolojik eğitim ile olacağı da aşikar, bence futbolcular önce paraya değer veriyor, çok azı da taraftarına.

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 12:16
Ben artık bu kalecimizin birkaç hafta dinlenmesinden yanayım.

zafercalikoglu
08.11.2009, 12:16
zaten kazanacagımıza inanmamaıştım bu sene böle 2 ileri 3 geri,tek kale oynamışız adamlar 15 günde 4.maclarına cıktılar,normal değilmi,ve akıllıda oynadılar,yenen herzaman haklıdır,tarih Trabzonun çok iyi oynadıgını değil,2-0 besiktas galibiyetini yazacaktır..

ilhan
08.11.2009, 12:19
Sahiplenmek suç değil ama eksiklerini göre göre söylememek suç bana göre(..)

O üç nokta ne anlama geliyor merak ettim bak.
:)

Sana göre eksikleri var diye aynı şey herkes için söz konusu değildir. Mesela sana göre eksik yönü yan toplara çıkmamasıdır bana göre yan toplarda iyidir. Mesele bu değil. Mesela "Slyva severler" diye insanları kutuplaştırmak, gruplaştırmak.

Yoksa forum sayfalarında "Onur kaleye geçsin, Tolga yedek dursun" başka kaleciye ihtiyacımız olmaz diye yazdığım mesajlar vardır. Sylva'nın alınmasına tepki göstermiştim hatta. :) Ama şimdilerde severim Sylva'yı.

Bana kalsa Onur geçsin kaleye ama hoca geçirmiyor. Vardır bir bildiği. :)

Erdinç Dilek
08.11.2009, 12:23
gökhan ünal takımı sabote etmektedir, çektiği şutun ve ortaya vurduğu kafadan sonra topun gittiği yeri gördünüz değilmi...kesinlikle gabriç ve cale ve de gökhandan kurtulunmalı

S.DEMİRCİ
08.11.2009, 12:24
sadri başkandan son iyi bir şey istiyorum..
lütfen istifa et..
yada şu yönetici bozuntularını kov.........

matalar
08.11.2009, 12:25
biz çok kaleciyi yıldız yaptık.
geçen sene konya maçında oğuzhanı,bu sene antep maçında mahmutu şimdide hakanı.
ama topu kalecinin üzerine vurursan oda kurtarır.yada top istemezse kalecinin üstüne gidiyor..sizce hangisi

keles76
08.11.2009, 12:26
beşiktaş sanki barcelonanın karşısına çıkıyormuş gibi çıktı bizde diyarbakır maçına çıkıyormuşuz gibi çıktık sonuç diyarbakır maçı gibi oldu yenilgide suçlu aranıyorsa kalecimiz olabilir yoksa umutunda gökhanında çapı belli ellerinden birşey gelmiyor kabiliyetlerini ortaya koydular kendilerinide aştılar
bence başkanın ve yönetimin eksikleri ısrarla kapatmayıp hoca seçimini son güne bırakarak yaptıkları hatalar serisinin cezasını çekiyoruz istifa mekanizmasıda kullanılmıyor bari ikinci yarıda bu sorunları çözmelerini umuyoruz

hodlu
08.11.2009, 12:27
Evden çıkıp gideceğim döndüğümde birileri istifa etmiş olur inşallah...

ilhan
08.11.2009, 12:33

İstifa çözüm değil bizi iyice kaosa sürükler. Şu an için böyle düşünüyorum. Devre arasında kongre olur mu? Belki olabilir. Ama sanmıyorum istifa olacağını.

Haftaya Kasımpaşa'yı yeneriz yine herkes her şeyi güllük gülistanlık zanneder.

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 12:34

Şimdi aynı endişeleri daha profesyonel olanlar da dile getiriyor. Bak şu istifa meselesine Efsane Ali Kemal DENİZCİ nasıl yorumlamış, keyfiyeti birlikte paylaşalım.

Takımı bıraktım kulübü düşünüyorum
http://www.karadenizgazete.net/images/yazar/k_ali%20kemal%20denizci%20copy.jpgALİ KEMAL DENİZCİ

Öncelikle şunu söyleyeyim, ne kazanan Beşiktaş ne de böyle bir rakip karşısında baskılı görünüp kaybeden Trabzonspor, eğer üsteki takımları yakalamayı düşünüyorsa, hayal görmesin. Ne Trabzonspor ne de Beşiktaş, bu yarışın içerisinde olamaz, 5 ile 7.’lik arasında bir yerde ligi bitirirler ancak bu tabloyla.
Trabzonspor tarafından bakınca, herkes çok baskılı görünen, çok pozisyon bulan takım olduğumuzu ve ‘Beşiktaş’ı elimizden kaçırdık’ diye olaya bakarsa, kendini kandırır. Bir puana razı bir Beşiktaş’ı hem de A.Aker’de yenemiyorsan o zaman bahane aramaya gerek yok. Demek ki sen bu yarışın içinde olacak güçte değilsin. Öncelikle bunu göreceksin, şimdiden sonra yapılacak olan ligi rezil olmadan bir yerde bitirmektir.
Hugo Broos’tan umudumu kesmiştim. Acilen takımdan gönderilmeli ki, belki hava dağılır da içimizi acıtan bir tablo ile karşılaşmamak için umutlanabiliriz.
Gündem değiştirmek için neşteri vurmak farz oldu. Bir de hep savunduğum Gökhan Ünal’a diyorum ki Umut Bulut’a baksın da utansın. Bu oyuncunun tekniğini v.s özelliklerini kimse saymasın bana, kendisi artık bitmiştir benim için. Niye oynadığını anlamadığım Gabriç’e gösterilen tölerans Engin’e verilse, bir oyuncu kazanırdık. Ya da Alanzinho gibi özellikli oyuncu kullanmamak aklımın alacağı işte değil.
Bunlar sahadaki tablo beni asıl düşündüren takım değil. Ben takımı bıraktım, kulübü düşünüyorum. Bu borçta kim daha sahiplenir Trabzonspor’a. Asıl tehlike burada.
Bu yönetim gitsin demek bir şeyi çözmez. Bu borç batağında kim gelecek? Bunu düşününce içim acıyor, Trabzonspor geleceği adına. Bunun için bizler, taraftarlar, camia kısacası Trabzonspor’u sevenler bu kara tabloyu bitirmek adına elinden ne gerekiyorsa yapmalı. Maçlar gider, gelir ama Trabzonspor böyle giderse zor gelir. Onun için takımı bırakın, kulübü kurtarmak için herkes ayağa kalksın.

İşte Hodlu kardeşimin yorumlarına bu çizgi doğrultusunda aynen Ali Kemal DENİZCİ'ye hak verdiğim gibi hak veriyorum. Bunun için Ali Kemal DENİZCİ'nin yazılarını çok mantıklı buluyorum.

Söz camianın tümünü alakadar ediyor.

Miraç Atalay Çiftçi
08.11.2009, 12:35
İstifa çözüm değil bizi iyice kaosa sürükler. Şu an için böyle düşünüyorum. Devre arasında kongre olur mu? Belki olabilir. Ama sanmıyorum istifa olacağını.

Haftaya Kasımpaşa'yı yeneriz yine herkes her şeyi güllük gülistanlık zanneder.

Şu kongre konusunda bari biraz sabırlı olalım ya.
Ona buna kongre mi olur...

Fatih Özkan
08.11.2009, 12:37
Böyle gitmeyeceği aşikar...
Dün stadta da taraftarın ne kadar dolu olduğunu gördü herkes...
Bu formaya o şekilde yenilgi yakışmıyor!
Artık birşeyler değişmeyi...
Yönetim mi gider, hoca mı gider bilemiyorum!
Ama artık doğru ve uygun düşünen kişilerin bu takımın başına gelmesi lazım!

LECOSSEEMRE
08.11.2009, 12:39
Böyle gitmeyeceği aşikar...
Dün stadta da taraftarın ne kadar dolu olduğunu gördü herkes...
Bu formaya o şekilde yenilgi yakışmıyor!
Artık birşeyler değişmeyi...
Yönetim mi gider, hoca mı gider bilemiyorum!
Ama artık doğru ve uygun düşünen kişilerin bu takımın başına gelmesi lazım!

Aynen Çok doğru Birşeyler değişmeli..

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 12:39
O üç nokta ne anlama geliyor merak ettim bak.

Sana göre eksikleri var diye aynı şey herkes için söz konusu değildir. Mesela sana göre eksik yönü yan toplara çıkmamasıdır bana göre yan toplarda iyidir. Mesele bu değil. Mesela "Slyva severler" diye insanları kutuplaştırmak, gruplaştırmak.

Yoksa forum sayfalarında "Onur kaleye geçsin, Tolga yedek dursun" başka kaleciye ihtiyacımız olmaz diye yazdığım mesajlar vardır. Sylva'nın alınmasına tepki göstermiştim hatta. :) Ama şimdilerde severim Sylva'yı.

Bana kalsa Onur geçsin kaleye ama hoca geçirmiyor. Vardır bir bildiği. :)

Üç nokta değil iki nokta(..):)

Bana göre konsantrasyon eksikliği yaşıyor artık 2-3 hafta dinlenmesi lazım tamam 'Sylva severler' demem yanlış olabilir yanlış ifade etmiş olabilirim..

Benim amacım insanları gruplaştırmak filan değil sadece eksik yönlerini göre göre hala pollyannacılık yapanlaraydı:)

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 12:42
bugünkü malubiyetin tek sorumlusu yönetimdir, umut a da gökhan a da kizmiyorum onlari bu takima layik görenler yönetim cünkü.... yahu 2 forvetle lige baslanir mi? sezon basindan beri diyoruz , neydi bu yönetimin inadi , forvetlerimiz yeterli deyip , paramiz yok diyip forvet almayan yönetim gabric e nasil 2 bucuk milyon euro verdi , akil almaz isler donuyor klupte? ama sunu gördüm 100. yilimizdan öncede yani 2067 den önce sampiyon olamaz bu takim , oda belki! bu kafalarla zor , hala klubu dinazorlar yonetiyor

magicyattara
08.11.2009, 12:44
biz çok kaleciyi yıldız yaptık.
geçen sene konya maçında oğuzhanı,bu sene antep maçında mahmutu şimdide hakanı.
ama topu kalecinin üzerine vurursan oda kurtarır.yada top istemezse kalecinin üstüne gidiyor..sizce hangisi

Bence üstüne vuruyorlar.
Maçlara gittiğim için bunu hissedebiliyorum.
Mesela dün akşam Umut,ilk kafa pozisyonunda sadece topa vurmak için vurdu.Kaleci Hakan ise o pozisyona göre kendini hazırlamıştı.Umut kafayı vurduğu anda elleriyle topun açısını kapatmıştı.Oysa Umut kaleciye göre pozisyon alabilseydi golü atmıştı.
Bunun için de akıllı ve tecrübeli olmak gerekir.Orda Umut topu boş yere indirip ayakla da atabilirdi veya tekrar Gökhan'a pas yapabilirdi.

Emrah Akcagöz
08.11.2009, 12:45
Kimse istifa falan etmez o koltuğu daha sıkı sarılırlar..:cool:

Emre ÖZTÜRK
08.11.2009, 12:47
Kimse taraftara birşey diyemez.
Ortada bir suçlu varsa bu kesinlikle taraftar değil.Adam 5 metreden gol atamıyorsa taraftar buna ne yapsın.Sahada ruh gibi dolaşan ayakta durmakta zorlanan gökhan a taraftar ne yapsın birde baskı demiyorlarmı deli olacağim yahu.Sanki diğer takımların taraftar baskısı yok.Bunlar boş hikayeler bu işin gökhan umut ikilisiyle olmayacağini bile bile sezona bu iki topçuyla başlayan yönetimi Allah a havale ediyorum.Sayenizde pazartesi nasıl işe gideceğimi düşünüyorum.Teşekkürler yönetim !

Dip.Ing.Mag.
Bence üstüne vuruyorlar.
Maçlara gittiğim için bunu hissedebiliyorum.
Mesela dün akşam Umut,ilk kafa pozisyonunda sadece topa vurmak için vurdu.Kaleci Hakan ise o pozisyona göre kendini hazırlamıştı.Umut kafayı vurduğu anda elleriyle topun açısını kapatmıştı.Oysa Umut kaleciye göre pozisyon alabilseydi golü atmıştı.
Bunun için de akıllı ve tecrübeli olmak gerekir.Orda Umut topu boş yere indirip ayakla da atabilirdi veya tekrar Gökhan'a pas yapabilirdi.

eger zaten hakan umut un o sutlarini yeseydi , ben onun halisahada bile kalecilik yapamayacagina kanaat getirirdim...

Erdinç Dilek
birazdan dışarı çıkacam kafama takacam Trabzon logolu şapkamı gerine gerine ben yinede gezecem... tek dileğim ruhsuzlardan umursamazlardan arındırılmalı bu takım

AKSOY_61
08.11.2009, 12:48
Bana göre bu işin kadroyla ve hocayla alakası yok.
bu takım değil mi alisamiyende yıldızlar topluluğana! kök söktüren.
bu takım değil mi kayseriyle siirt idman yurdu niyetine oynayan
daha dün bjk yi hacemat eden?
bunlar seçilmiş maçlar değil hepsi son haftalardaki maçlar.

peki bu takıma bu futbolu oynatan bu hoca değil mi?

Yönetime bakalım; bu takıma bi tane forveti çok gören, nerde beleş oyuncu varsa onu alan
her ağızdan bi ses çıkan, takımı savunmayan aksine suçu hep hocaya atan bu yönetim değil mi?

suçlu belli.ya sadri şener yönetimdeki bu zihniyeti değiştirecek seçimlere yeni bir kadroyla girecek
ya da futboldan anlayan yeni bir başkan gelecek.

ilhan
08.11.2009, 12:48
Şu kongre konusunda bari biraz sabırlı olalım ya.
Ona buna kongre mi olur...

Sen de haklısın dostum.

Üç nokta değil iki nokta(..):)

Bana göre konsantrasyon eksikliği yaşıyor artık 2-3 hafta dinlenmesi lazım tamam 'Sylva severler' demem yanlış olabilir yanlış ifade etmiş olabilirim..

Benim amacım insanları gruplaştırmak filan değil sadece eksik yönlerini göre göre hala pollyannacılık yapanlaraydı:)

Amacın insanları gruplaştırmak. "Sylva Severler" tabiri bir gruplaşma ve kutuplaşma düşüncesinin dışa vurumudur. Parantez içinde iki nokta

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 12:50
Kimse taraftara birşey diyemez.
Ortada bir suçlu varsa bu kesinlikle taraftar değil.Adam 5 metreden gol atamıyorsa taraftar buna ne yapsın.Sahada ruh gibi dolaşan ayakta durmakta zorlanan gökhan a taraftar ne yapsın birde baskı demiyorlarmı deli olacağim yahu.Sanki diğer takımların taraftar baskısı yok.Bunlar boş hikayeler bu işin gökhan umut ikilisiyle olmayacağini bile bile sezona bu iki topçuyla başlayan yönetimi Allah a havale ediyorum.Sayenizde pazartesi nasıl işe gideceğimi düşünüyorum.Teşekkürler yönetim !

haklisin bak fb de colin kazimi taraftar cok fena yuhalamisti oda taraftarla takismisti ama sonra kazim bir azimle oynamaya basladi ki herkes görüor iste.... ama bizimkiler hem sahada dolsacak hemde laf soylemicen yokkk yaaaa

futbalski60
08.11.2009, 12:50
Radikal kararlar almak bu kulübü hep geriye götürüyor zaten ekonomik olarak zayıf bir takımız ayrıca camia içinde bu işi kaldırabilecek insanlar da az çoğu bence boş, sadece Trabzonspor isminden nemalanıyorlar. Çok büyük kriz içinde değiliz sadece transferde nokta atışı yapmamız gerekiyor.

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 12:51
-[ooD;2754456'] oda belki! bu kafalarla zor , hala klubu dinazorlar yonetiyor

Bi Dinazorlar meselesini açmak istiyorum.

Geçen haftalar Bir Yerel TV porgramında Trabzonda yaşananlar ile Ersun YANAL meselesini yorumlarken, Trabzonun Dinazorları vardır. Herşeyin bittiği yerde onların gönlü olması lazımdır.... diye ve ardında da Ersun YANAL için yorum yapmıştı.

Şimdi ise Robinin yorumu bu programı aklıma getirdi. Evet bence de Trabzonda Dinazorlar vardır. Fakat ben Dinozorları göremiyorum, onların Trabzona verdiği zararı ve ziyanı görüyorum. Nedense onlar hep perde arkasında kalıyorlar. Onlar Trabzonda kimi yemediki? Bence dinazorlar yönetimin dışında GÖLGE'de duruyorlar. Masumlardan gündem yaratıyor, kendi çıkarlarına göre yelken açıyorlar.

Sahi böyle bir güç var olduğunu söyleyenler varsa kim bu dinazorlar.?:ok

Varlıbaş61
08.11.2009, 12:52
şu hakan kovası da kahraman oldu ya şu maçta...

izledikçe sinirim bozuluyor....

maraton'un tekrarı var şu an lig tv'de...

Kader KORELİ
08.11.2009, 12:52
Bu isin tek çözümü: Yeni forvet veya forvetler. Al Hasan´i Göksu´yu oynat kardesim. Bu ikisinden çektigimiz ne? Iki senedir deli etdiler beni. Sabretdim. Dedim bir sonraki maç gösterirler kendilerini. Ama yok. Olmuyor. Böyle serefsiz forvetler olurmu? Bir takima bu kadarmi zarar verir oyunculari? Umut ve Gökhan Trabzonspor taraftarina resmen iskence çektiriyorlar ve üstüne biz taraftarlardan cikan paralar onlari ceplerine giriyor.

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 12:53
birkere sukadar sorumlu bir tjikuzuyu transfer eden yönetimin isi sezon basinda bitmisti aslinda inanin ben o transferi duyunca cok sasirmistim ne alaka yani ibb de sorunlu olan bir kazmayi Trabzonspor a layik gören bir baskan ve yönetimi benim gözümde sifirdir hemde okadar uyarilara ragmen...

ceserdar
08.11.2009, 12:55
Dün akşam ilk golü yiyene kadar maçı seyrettim. Golü yedikten sonra babamın şarteller attı kapat dedi televizyonu. Ben çıktım gittim evden. Gole kadar iyi futbol oynadık sayılır. Tabi bunda Denizli'nin taktik anlayışının ne kadar katkısı vardı tartışmak gerekir.

Ben futboldan hiç anlamam. Ama iyi gözlem yaparım. İyi yemek yapamam, ama iyi yemek yerim. Güzel olanı, karnımı doyurabilecek olanı anlarım. Fenerbahçeli Alex. Öyle böyle, oynadığı futbol moderndir ya da eskidir farketmez. Alex'in kendisinden 30 metre ilerisindeki bir adamla verkaç yapmaya çalıştığını, yaparken de topu taca atmayı becerebildiğini görmedim. Colman kendisinden 30 metre ilerideki bir adamla verkaça girmeye çalışırken topu taca gönderiyor. :) Acı ama gerçek. Geçen hafta Kayserispor'un en az 5 net pozisyonu vardı Fenerbahçe'ye karşı da ne oldu? Ona karşın o maçta Alex olsaydı maçın sonucu ne olurdu? Pozisyon bulursun, bulursun ama atamazsan işte bu durumlara düşersin.

İyi niyetli, çok koşup mücadele eden oyuncuları istemiyorum artık. Umutmuş, Colmanmış, Gökhanmış vs bunlar artık çöp benim gözümde. O zaman herkesler çok koşsun, iyi mücadele etsin iyi niyetli olsun Barcelonada oynasın. Var mı arkadaş böyle bir kural? Ama Trabzonspor'da var. Umut gider Gençlerbirliğinde çok koşar, Colman gider Velez'de romantik arkadaşlarıyla takılır, Gökhan da Kayseri'de ya da bir başka yerde küçük takımın büyük golcüsü olur. Neyse daldan dala atlıyorum, daha yazarsam kafam iyice karışacak. Son bir söz, sadece yönetim değil bu Trabzonspor'un yer bir şeyi bozuk.

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 12:56
dünkü mac icin en zoruma giden iki sey;

1. hakan gibi kazmanin önde gideni bir kaleci , kahraman oldu
2. mustafa denizli yine kasila kasila kendini birsey sanarak biz iyi takimiz dedi ve kehanetlerim tutuyor havasina girdi

bunlari yaptiran bizdik ,,, kimse kusurabakmasinda bu ligin doktoru olduk , hastalar bize geliyor iyilestiriyor yolluyoruz cok zoruma gidiyor

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 12:59
Bu isin tek çözümü: Yeni forvet veya forvetler. Al Hasan´i Göksu´yu oynat kardesim. Bu ikisinden çektigimiz ne? Iki senedir deli etdiler beni. Sabretdim. Dedim bir sonraki maç gösterirler kendilerini. Ama yok. Olmuyor. Böyle serefsiz forvetler olurmu? Bir takima bu kadarmi zarar verir oyunculari? Umut ve Gökhan Trabzonspor taraftarina resmen iskence çektiriyorlar ve üstüne biz taraftarlardan cikan paralar onlari ceplerine giriyor.

yook sen delimisin kardes , ne hasan i ne göksusu , gökhanla umutun bacaklari kopsa o mevkii bos kalir ama bizim usaklar oynatilmazz , bunlar yöneticiyse menejerse ben hic bir halt degilim gram anlamiyorlar su futboldan , alt yapisi bitmis bir trabzonspor formsuz bir forvetinin yerine oynatacak baska bir oyuncu bulamayan bir trabzonspor , acinacak halimize gülmeye basladik ,

Sefer A.
08.11.2009, 12:59
çok oldu yazmadim, ama artik sabirim kalmadi, yazmak mecburiyetin'deyim sanki :S

bir kere dinazor minazor bunlar bos seyler, fazla yormasin kimse kafasini, bu takim'da saglam 1-2 golcü olsa bu takim su an rahatlik'la fenerbahçe'nin üstü'nde olabilirdi, bunun lami cimi YOOOOK, her karsilama'da 5 tane 100% firsat kaçiriyoruz, rakiplerimiz 3 tane bulup en az 1 tane atiyor, çilesini taraftar çekiyor, yönetim haala susuyor, Baskan Senol Günes için canini verecek neredeyse gelmesi için oysa Fatih Tekke için burun kiviracak neredeyse, oysa bu takim çalistirici ile degil golcü ile bir seyler yapabilir, siz saniyor musunuz Senol Günes gelecek takimi toparlayacak ??? sadece o yeter mi??? YETMEEEEZZZZZ
dün Fatih Tekke'ye o kadar kafa vurusu firsati verselerdi kaç tanesini atardi ACABA ????? soruyorum yönetim'e ???? sene basi Fatih'i almamak için yirtinanlar, devre arasi YAL-VA-RA-CAK-LAR .............

ceserdar
08.11.2009, 13:03
...
...

Galatasaray'a 4-3 yenildik, Kayseri'yi geç, Beşiktaş'a da 0-2 yenildik. Ona kök söktürdük, şuna böyle olduları geçelim artık. Elinde ne var arkadaş? Adam oturup bir düşünür madem bu kadar iyi oynuyoruz da neden başarılı olamıyoruz diye. Şanssızlık falan diyip işin içinden oyuncuları, teknik direktörü aklamaya çalışmak da en az yönetim kurulunun yaptığı absürd işler kadar hatalıdır bence. Ben gene evimizde Beşiktaş'a karşı bir maç hatırlıyorum son dakikalarda Pancu'nun topu sürüp ampül gibi topu ağlara takıp puan kaybettiğimiz bir maçı. Bu şans denilen adam Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın köylüsü mü de bize hep zıt gidiyor?

Varlıbaş61
08.11.2009, 13:03
kaleyi tutan ilk şutun gol olması şanssızlığınsan ne zaman kurtulacağız çok merak ediyorum..!

ilhan
08.11.2009, 13:07
Kadroda alınacak radikal kararlar belki daha sağlıklı olabilir. Bu riske girebiliriz. Bence Avrupa kupalarını hedef koyup Türkiye kupasına asılabiliriz. Ligi ilk 5 içerisinde her türlü bitiririz.

Gençlere yönelmeliyiz. Onur, Ferhat, Barış, Hasan Ahmet..

Radikal kararlar almak bu kulübü hep geriye götürüyor zaten ekonomik olarak zayıf bir takımız ayrıca camia içinde bu işi kaldırabilecek insanlar da az çoğu bence boş, sadece Trabzonspor isminden nemalanıyorlar. Çok büyük kriz içinde değiliz sadece transferde nokta atışı yapmamız gerekiyor.

AKSOY_61
Galatasaray'a 4-3 yenildik, Kayseri'yi geç, Beşiktaş'a da 0-2 yenildik. Ona kök söktürdük, şuna böyle olduları geçelim artık. Elinde ne var arkadaş? Adam oturup bir düşünür madem bu kadar iyi oynuyoruz da neden başarılı olamıyoruz diye. Şanssızlık falan diyip işin içinde oyuncuları, teknik direktörü aklamaya çalışmak da en az yönetim kurulunun yaptığı absürd işler kadar hatalıdır bence. Ben gene evimizde Beşiktaş'a karşı bir maç hatırlıyorum son dakikalarda Pancu'nun topu sürüp ampül gibi topu ağlara takıp puan kaybettiğimiz bir maçı. Bu şans denilen adam Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ın köylüsü mü de bize hep zıt gidiyor?

100 kere her başlıkta yazdım bunun nedeni forvetlerdir diye.
şanssızlık cartla curtla alakası yok bu işin senin forvetlerin beceriksizse
her maç kalecileri maçın yıldızı yapıyorsa hocanın ne suçu var.

defansımız çok mu iyi hayır ama bi takım 2 yiyorsa 3 tane atabilmeli gs bunu yapıyor.
çünkü ileri hattı çok iyi.sol kanadı ortasahası da forvet gibi oynuyor.
kadrosu buna uygun bizim ortasahamızda iyi çalışıyor ama forvetlerde iş yok.

Sefa
Bana göre bu işin kadroyla ve hocayla alakası yok.

peki bu takıma bu futbolu oynatan bu hoca değil mi?

Yönetime bakalım; bu takıma bi tane forveti çok gören, nerde beleş oyuncu varsa onu alan
her ağızdan bi ses çıkan, takımı savunmayan aksine suçu hep hocaya atan bu yönetim değil mi?

suçlu belli.ya sadri şener yönetimdeki bu zihniyeti değiştirecek seçimlere yeni bir kadroyla girecek
ya da futboldan anlayan yeni bir başkan gelecek.
Çok doğru tespitler. Sadri Şener ekibini değiştirmez. Son şansları devre arası gerçi kasada kuruş yok ama devre arası da gerekli tranferler yapılmazsa yönetim misyonunu tamamlamış olur.

Sefer A.
08.11.2009, 13:10
Baris her karsilasma en az 15 dk oynamali, Hasan Ahmet her zaman kadro'da olmali ve ara sra oynatilmali az da olsa, Ferhat kesinlik'le bu sene Cale'den daha iyi, Tayfun her zaman dedigim gibi 3 karsilasma üst üst'e oynamamali yoksa havalaniyor en sonu'nda çok kötü oynayip takimi yakiyor, Ömer Aysan'a firsat verilmeli ............baska ne diyeyim ki

Murat Erdem
08.11.2009, 13:10
8 tane yabancımız var, yarım yamalak fayda gördüğümüz tek isim Colman.
Şimdi bu 8 adamın aldıkları maaşı, bonservisi beraber, en iyimser yaklaşımla ortalama maliyetleri 2 şer milyon euro bize.
8 tane iş görmez adama 16 milyon euro bağlayacağına, 4 tane 4 milyon euroluk adam al, oynat daha iyi değil mi ?
Ayet mi var yabancı kontenjanını full dolduracağız diye.
Bizi yönetenler de 8 tane A class futbolcu bulacak vizyon var mı ?
Geçen sene ağzımızı bir karış açık bırakan, o transfer taarruzunun, ne büyük bir fiyasko olduğu şimdi ortaya çıktı.
Yaşanan transfer süreçlerini bir hatırlayın.
Hep esas adayların yerine B planı yada anlık gelişen, şapkadan çıkan isimler transfer edildi.
Kaleci : A planı Simon Jents, Trabzona bile geldi, ama kız arkadaşı bahane dendi, yerine Fifalık Slyva alındı
Stoper : A planı Mastroviç, ön anlaşma yapıldı dendi, yerine boşta olan Song menajer çalımıyla alındı.
10 numara : A planı Florin Cernat, bütün anlaşmalar tamam iken, yok yavaştı, yok daha iyisine bakalım dendi, yerine Colman alındı.
Santrofor : A planı Ante Rukavina, onunlada bütün anlaşmalar tamamdı, ama işin içine siyaset girdi G.Ünal şapkadan çıktı.
Sol bek : Lemi ve Serdar Bali, Rukavina'yı son kez izleyelim diye gittiler, aynı maçta rakipte oynayan Cale'ye hayran kalıp apar topar aldırdılar.
Yerli transferi : Özer Hurmacı mevzusunu herkes biliyor, PAF takıma git seni 6 ay sonra alacağız dendi.
Pilot takım : Trabzonspor'a transfer edilip, kampa götürülen, kampın yıldızı diye bize lanse edilen Eren,Sami, İsmail, Fatih Altundağ gibi isimler, Trabzona dönüşte pilot takıma sürgün edildiler. Adamların yerine koyun kendinizi, Trabzonspor'a transfer olduk sanıyorsunuz ama 2B ligine sürülüyorsunuz.
Adamların kariyerleri hiç oldu sayemizde. İşin aslını bilseler hiç biri bize gelmezdi en başından.
Pilot takımın Bank Asyaya çıkması hayati önem taşıyor deniliyor, ama en büyük kozu Eren başka takıma veriliyor, verdiğiniz takımda kaos politikasyıla yönetilen Rize, sonra da Giresunspor. 3 ayda bir yönetim ve hoca değiştiren takımlar bunlar.
İşte sonuç : Eren nerde ? adını duyan var mı ? O da hiç oldu, saçma sapan politikamız yüzünden.
Sonuç : gelecek 2 yıllık İddia gelirlerine ipotek koyarak, aldığın krediyle maaşlarını ödediğin bir kadro !

ceserdar
08.11.2009, 13:14
Murat Abi, yazdıklarına katılıyorum ve şunu eklemek istiyorum. 4 Milyon Euro'luk maaşlara da gerek yok. Syzmek, Stepanov, Marco ne kadar paralar alıyorlardı? Yattara ne kadar ücret karşılığı bize geldi? Şu Bursasporlu Ivankov'un maaşı bizim Tony'den daha mı düzenli yatıyor?

Sefer A.
08.11.2009, 13:17
Colman dün öbür karsilasmalar'daki gibi ön'de oynasa idi bir sey yapardi, ama kendisi mi yoksa broos mu geri'de oynamasini istedi bilmem ama, Colman'n ora'da is'i YOOOKKKK, geçen sene alex öyle geri'de oynadi, sonucunu grdük, hiççççç 000000, yeri'ne göre oynatacaksin topçu'yu, abuk subuk yerler'de degil.......

Recep Alkan
08.11.2009, 13:17
Bu rezillikten sonra ilk kez dokunuyorum klavyeye, ne demeli, ne analiz etmeli, nasıl yorum yapmalı bilmiyorum, bu kadar eksik bir Beşiktaşı, ilk kez birleşmiş tribünler önünde yenemeyen bir takım için ne demeliyim bilmiyorum.

Ama galiba en güzeli, o staddaki bütün renkdaşlarım gibi onları alkışlamaktır.

Eyvallah Trabzonum, eyvallah.

Gordon Freeman
08.11.2009, 13:18
kaleye çökmenin anlamı yokki..bizde forvet varmıki...burda bir kişi çıksın desinki biz umutla gökhana güveniyoruz elini öpücem..

Ayıpsın birader..Umut ve gökhana guvenıp bılmem kaç gol atacagına ınananların başlığı bıle var bu forumda...

Sefer A.
08.11.2009, 13:18
Murat Abi, yazdıklarına katılıyorum ve şunu eklemek istiyorum. 4 Milyon Euro'luk maaşlara da gerek yok. Syzmek, Stepanov, Marco ne kadar paralar alıyorlardı? Yattara ne kadar ücret karşılığı bize geldi? Şu Bursasporlu Ivankov'un maaşı bizim Tony'den daha mı düzenli yatıyor?

Stepanov ahhhh, su an malaga'da, geri alabiliriz yaaa bence, offf yaaaa Stepiiii oooffff

Mustafa AYDIN
08.11.2009, 13:27
Slyva nın yerinde Onur.Gökhan ın yerinde Fatih Tekke olsaydı bu maç 4-0 bizimdi kaleci konusunda hocaya,golcü konusunda yönetime kim ne derse haklıdır.

Recep Alkan
08.11.2009, 13:29
Slyva nın yerinde Onur.Gökhan ın yerinde Fatih Tekke olsaydı bu maç 4-0 bizimdi kaleci konusunda hocaya,golcü konusunda yönetime kim ne derse haklıdır.

Eyvallah üstad, galiba en kısa çözüm.

yorumsuz6117
08.11.2009, 13:29
Fatih Tekke olsa şimdi Fenerle şampiyonluk yarışı içindeydik..
Başkanında bunu anladığına eminim ama çok geç oldu malesef..

ilhan
08.11.2009, 13:30
Herhalde bu maçta birde Fatih olsaydı Beşiktaş 1903 kişiyle savunma yapardı.
ççç

O ne rezil bir sahaya çıkıştır. Ama maçtan önce korktuğum başıma geldi. Kurt bu Mustafa Denizli, tam bir kurt.

Gordon Freeman
08.11.2009, 13:31
Şimdi bu 8 adamın aldıkları maaşı, bonservisi beraber, en iyimser yaklaşımla ortalama maliyetleri 2 şer milyon euro bize.
8 tane iş görmez adama 16 milyon euro bağlayacağına, 4 tane 4 milyon euroluk adam al, oynat daha iyi değil mi ?
Geçen sene ağzımızı bir karış açık bırakan, o transfer taarruzunun, ne büyük bir fiyasko olduğu şimdi ortaya çıktı.
Hep esas adayların yerine B planı yada anlık gelişen, şapkadan çıkan isimler transfer edildi.
Kaleci : A planı Simon Jents, Trabzona bile geldi, ama kız arkadaşı bahane dendi, yerine Fifalık Slyva alındı
Stoper : A planı Mastroviç, ön anlaşma yapıldı dendi, yerine boşta olan Song menajer çalımıyla alındı.
10 numara : A planı Florin Cernat, bütün anlaşmalar tamam iken, yok yavaştı, yok daha iyisine bakalım dendi, yerine Colman alındı.
Santrofor : A planı Ante Rukavina, onunlada bütün anlaşmalar tamamdı, ama işin içine siyaset girdi G.Ünal şapkadan çıktı.
Sol bek : Lemi ve Serdar Bali, Rukavina'yı son kez izleyelim diye gittiler, aynı maçta rakipte oynayan Cale'ye hayran kalıp apar topar aldırdılar.
Yerli transferi : Özer Hurmacı mevzusunu herkes biliyor, PAF takıma git seni 6 ay sonra alacağız dendi.
Pilot takım : Trabzonspor'a transfer edilip, kampa götürülen, kampın yıldızı diye bize lanse edilen Eren,Sami, İsmail, Fatih Altundağ gibi isimler, Trabzona dönüşte pilot takıma sürgün edildiler. Adamların yerine koyun kendinizi, Trabzonspor'a transfer olduk sanıyorsunuz ama 2B ligine sürülüyorsunuz.
Adamların kariyerleri hiç oldu sayemizde. İşin aslını bilseler hiç biri bize gelmezdi en başından.
Pilot takımın Bank Asyaya çıkması hayati önem taşıyor deniliyor, ama en büyük kozu Eren başka takıma veriliyor, verdiğiniz takımda kaos politikasyıla yönetilen Rize, sonra da Giresunspor. 3 ayda bir yönetim ve hoca değiştiren takımlar bunlar.
İşte sonuç : Eren nerde ? adını duyan var mı ? O da hiç oldu, saçma sapan politikamız yüzünden.
Sonuç : gelecek 2 yıllık İddia gelirlerine ipotek koyarak, aldığın krediyle maaşlarını ödediğin bir kadro !

:alkış::alkış::alkış::alkış: Üstad...

kemaLAZ61
08.11.2009, 13:31
Macin hakki 5-0'di.

TSercaN
08.11.2009, 13:33
Guzel oynadik fakat hem beceriksizlik hem sanssizlik ustumuzdeydi yine. Futbolun affi yok iste.

Sinem Yılmaz61
08.11.2009, 13:34

Evet aynen öyle olurdu Renktas, insallah bu Yönetimin akli basina gelmistir...

Sefer A.
08.11.2009, 13:38

:alkış::alkış::alkış::alkış:dinleyn okuyan kulak veren YOKKK kiiiiiii

Ali Can
08.11.2009, 13:38
futbolun adaleti yok :(
galip gelmek için şansınında yanında olması lazım

sametaydin
08.11.2009, 13:39
Hoca suçlanıyor ama gerçekten de bazı arkadaşların söylediği gibi şu an gökhan yerinde fatih tekke olsaydı en düşük 2. sıradaydık bence.

uzzun
08.11.2009, 13:40
dün jimnastiğin maçını seyrettikten sonra bu maçı kesinlikle kazanmamız gerektiğini düşünüyorum...beraberlik bile çok büyük kayıp bence...adamlarda defans kurgusu denen birşey yok...günümüzde olursak fark bile yaparız...hayret haftalardır ilk kez bu kadar takıma güveniyorum :)

fikirlerimde yanıldığım tek nokta....gökhan ve umut...

Gordon Freeman
08.11.2009, 13:41
Song
Silva
Yattara
Tıjıkuzu
Engin
Umut
Gökhan

G-İ-T-M-E-L-İ

Abartmaya gerek yok ...

Silva ve Gökhan gitese yeter..Sorunlu oldugu ıcın Tji de gıtsın.

peki Yattara nıye arkadaşım..Takımımız kalıtelı topçulardan oluşmuyor diyoruz.
Yattara bu takımın yıldızıdır.kaliteli topçudur.Harika bir oyuncudur...Bitmiş felan da değildir ayrıca.

Recep Alkan
08.11.2009, 13:42
Fatih ile bunun alakası yok, bu futbol, bazen hakaten kaçabiliyor, Ama BAZEN. Her zman değil.

Evet Fatih olsa bugün konum çok farklı olurdu, ama o da kaçırabilir, atamayabilir, ama hiç kimse dün akşam olduğu gibi dakika 80 1-0 mağlupsun egemen - song pas yapıyor olaynı gerçekleştiremezdi, öyle ruhsuz dolaşamazdı, ben kaptanı bundan istiyorum, ağırlığını koyması için.

Recep Alkan
08.11.2009, 13:45
Abartmaya gerek yok ...

Silva ve Gökhan gitese yeter..Sorunlu oldugu ıcın Tji de gıtsın.

peki Yattara nıye arkadaşım..Takımımız kalıtelı topçulardan oluşmuyor diyoruz.
Yattara bu takımın yıldızıdır.kaliteli topçudur.Harika bir oyuncudur...Bitmiş felan da değildir ayrıca.

Ula bir kişi bana neden GS ve BJK maçına habu adam çıkmadı diyebilir mi ?

Bir kişi bana GS maçına çıkmayan Yattaranın ertesi gün antrenmanda nasıl shov yaptığını açıklayabilir mi ,

Ayakk bileği burkulması diye adlandırılan bu rahatsızlıktan yattaranın nasıl oluyor da 17 resmi haftadır iyileşemediğini anlatabilir mi ?

1,5 (daha da fazla da net bilgi yok) milyon garanti paraya oynayan bir adamın neden kafasına göre sahaya çıkmadığını biri anlatabilir mi ?

Başkanın bile Lig radyo da yattara değişik adam, isterse oynuyor istemezse oynamıyor demesinin nereye gittiğini biri bana anlatabilir mi ?

ceserdar
08.11.2009, 13:47
...Harika bir oyuncudur...Bitmiş felan da değildir ayrıca.

Dün akşam maçtan önce Lig TV'de Şanlı Kaptan ile Güvenç Hoca konuşuyorlardı. Bir ara söz Yattara'ya geldi, kim söyledi hatırlamıyorum ama çapraz yan bağları kopmuş olsaydı Allah korusun, bu zamana kadar iyileşirdi gibi bir laf geçti. Nerede o zaman bu adam? Nasıl bir sakatlık bu? Sakın doktor falan demeyin, aynı doktorlar Tayfun'a da bakıyorlar. Hatta Belçika'ya kendi doktoruna falan gidiyor Yattara. Nasıl bir iş bu anlamadım gitti.

yorumsuz6117
08.11.2009, 13:49
Dün akşam maçtan önce Lig TV'de Şanlı Kaptan ile Güvenç Hoca konuşuyorlardı. Bir ara söz Yattara'ya geldi, kim söyledi hatırlamıyorum ama çapraz yan bağları kopmuş olsaydı Allah korusun, bu zamana kadar iyileşirdi gibi bir laf geçti. Nerede o zaman bu adam? Nasıl bir sakatlık bu? Sakın doktor falan demeyin, aynı doktorlar Tayfun'a da bakıyorlar. Hatta Belçika'ya kendi doktoruna falan gidiyor Yattara. Nasıl bir iş bu anlamadım gitti.
Ne sakkatlığı kardeşim kimi kardırıyorlar..

biltrabzon
08.11.2009, 13:50
Hugo Bross’un baskının iyice arttığı dönemde Alanzinho’yu alışı mantıklı ve rakibin işini zorlaştıracak bir hamleydi. Ancak çıkan oyuncunun Selçuk oluşu bu değişikliğin etkisi azalttı. Üstüne hiç gelemeyen bir rakibe karşı risk alabilir, savunma özellikli oyuncu eksiltebilirdi.
Bunun dışında ne Belçikalı’da ne de takımda eleştirecek çok fazla bir şey bulmak mümkün değil. Rakibinden çok daha organize ve 2 yönlü bir takımdılar. Ve bu yenilgi böyle bir oyun dengesinde sadece futbol denen bu harika sporda olur.
Son olarak:
1-Sonuç ne olursa olsun böyle bir performansın ardından ‘yönetim istifa’ diye bağırmak ayıptır.
2-Ve bu oyun Fatih Tekke’nin dönüşünün başlangıcıdır.

mehmet demirkol

ilhan
08.11.2009, 13:50
Yattara, Bjk maçına çıkmadı diye bir şey söz konusu değil. Hadi Gs maçına tepki gösterebiliriz. Ama Bjk maçı tamamen hocanın kendi tercihidir. Başka bir açıklaması yok. Kadroya alınmayacağını biliyorduk. Ama ilk 18 de olmayacağını kimse tahmin etmiyordu.

hamucera
08.11.2009, 13:52
eksik bjk diyor herkes te bjk nin eksikleri varken de zaten yoktular ki, onların yerine oynayanlar belkide daha iyiydi.

SEDAT
08.11.2009, 13:56
koçum yattara nasılda güzel güzel yatıyor sezon başından beri en çok parayıda alıyor eee 61 numarayı haybedenmi giyiyor..aman yattaraya dokunmayın kankası barış giriyor araya aman deyim dostlar yapmayın yattara aslında çok üzülüyor diyor e üzüm üzüme baka baka kararır be barış...

Recep Alkan
08.11.2009, 14:00
Ula bir kişi bana neden GS ve BJK maçına habu adam çıkmadı diyebilir mi ?

Bir kişi bana GS maçına çıkmayan Yattaranın ertesi gün antrenmanda nasıl shov yaptığını açıklayabilir mi ,

Ayakk bileği burkulması diye adlandırılan bu rahatsızlıktan yattaranın nasıl oluyor da 17 resmi haftadır iyileşemediğini anlatabilir mi ?

1,5 (daha da fazla da net bilgi yok) milyon garanti paraya oynayan bir adamın neden kafasına göre sahaya çıkmadığını biri anlatabilir mi ?

Başkanın bile Lig radyo da yattara değişik adam, isterse oynuyor istemezse oynamıyor demesinin nereye gittiğini biri bana anlatabilir mi ?

Yokmu be bir delikanlı açıklayacak ???

yorumsuz6117
08.11.2009, 14:02
Trabzon gol bölgesine kadar takım halinde iyi oynadı. Colman zaman zaman inanılmaz işler yaptı. Ancak bazen de topla gereksiz oynaması, sakıntı yarattı. İkinci yarıda bir gereksiz top kaybetti,Beşiktaş"ın golü geldi.
Sahanın en iyilerinden Colman"ın hatası Trabzon"un direncini kırdı.
Trabzon rakibi oynatmıyor. Topu kazanıyor. Kendi sahasından organize çıkıyor, orta sahada çok koşuyor mücadele ediyor.Ancak top 3.bölgeye yani rakip ceza alanı civarına geldi mi her şey karışıyor.
Yanı zor olan kısmı halleden Trabzon bir türlü orta alan ile forvet arazsındaki o gizli bağı kuramıyor. Yada forvetler birbirleriyle
Trabzonlu oyuncular rakip ceza alanı civarında final paslarını doğru yapabilseler Beşiktaş tarihi fark yerdi.
Doğru işleri Trabzon çok ağır yapıyor. Çabuk oynamıyor.Bu nedenle forvetler sürekli kademeli bir savunmaya karşı oynamak zorunda kalıyor.
Trabzon tek pasları biraz daha isabetli biraz daha çabuk yaparsa inanın zirveyi zorlar.
Bu kadar emeğe yazık oluyor.Bu kadar alın teri heba oluyor.
Yazık oluyor bu kadar taraftara.
Yönetimden açıklama. �Sylva çok tecrübeli bir kaleci onun birikimlerinden yararlanıyoruz�
Ben anlamadım ne birikimi bu.
Yediği hatalı goller sonucu Trabzonspor kalesi içinde biriktirdiği topları mı demek istedi bizim sevgili yöneticilerimiz acaba.
Şu yediği gole bakın yaaaa
Bir takım bu kadar iyi oynar bu takım gol kaçırır mı . İnanın akıl akılır gibi değil.
İlk yarıda bir gol bulsa Trabzon Beşiktaş"ı darmadağın ederdi,Ancak biraz şansızlık çokça da son vuruş beceriksizliği yüzünden bir maç daha gitti
Bu maçın kasetini alın dünyada ne kadar ünlü futbol otoritesi varsa onlara izlettirin ve şu maç kaç kaç bitmiştir diye sorun
Bordo Mavi takımın Siyah Beyazlı takımı en az 10 -0 mağlup etmiştir den başka bir şey derlerse, bana ne dersiniz diyin.
Yazık ki ne yazık�
20 gol kaçan maçtı.20 gol
Bu kadar emeğe de tere de yazık
Beşiktaş"ın yorgunluktan yürüyecek hali yok.Trabzon"unda son vuruşu yapacak ustası.2.yarı Beşiktaş ceza sahası içersinde oynandı.Trabzon gol çıkaramadı.
Bu taraftara da yazık..

Orhan Çavuşoğlu

evrents
08.11.2009, 14:05
Yeter ya nedir bu umuttan çektiğimiz o kadar golü kasımpaşanın forveti bile kaçırmazdı ya illaki birini kazayla atardı...

ilhan
08.11.2009, 14:05
Görünen o ki, sezon sonu kadroda çok giden/gelen olacak.

highlander
08.11.2009, 14:06
Dün akşam futbol içersinde yapılabilecek herşeyi yaptık.Hugo Broos'a denebilecek tek laf yok. Kadronun eksikleri belli.Bunları tamamlamak lazım.Bir tane gerçek anlamda santrafor almamız gerekiyor.Mevcutlar dursun ama yeni bir yüz lazım bu mevkiye..Sadece çapraz koşu yapmakla,savunmayı yıpratmayla olmuyor maalesef. Bir de kaleci revizyonu/transferi şart gibime geliyor artık.

turkish0061
08.11.2009, 14:07
yazik olduki bu kadar iyi oynadik, umut 5 tane pozisiona girip 1tane bile atamadi, gokhan desen ortalikda yok, bu kadar emege YAZIK. Yine rezil olduk

yorumsuz6117
08.11.2009, 14:08
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v24814313011308310910521821205516002500824 4140028

turkish0061
08.11.2009, 14:09
bukadar pozisiona girip atamasan vah vah bize. ben onceki sezondan beri diyorum forvet gerek. kaliteli 2 forvet! gokhandan bisye olmaz.

turkish0061
08.11.2009, 14:12
yony ve gokhan gitmelii ve kaliteli bir, kaleci ve 2 forvet LAZIM
zaten birinci golu colmanin kaybetigi top. sonrasinda gol geldi iste.umuta bisey demiyorum.elinden geleni bu iste, UMUT BU ISTE. daha fazlasini yapamaz, gokhandan bin kat daha IYIDIR

samway
08.11.2009, 14:17
gokhan ve umut forvetse ben pilotum

turkish0061
08.11.2009, 14:17
yonetim ve baskan gitsin, futboldan anliyan bir baskan gelsin Bak trabzonspor yasi olacak. SADRI SENER GIT BURDAN GIT BIZE ZARADAN BASKA BISEY VERMIYORSUN.
snein yuzunden her takim a.akere gelmeyi korkuyordu, simdi ise elini kolunu salaya salaya geliyorlar. ve biz kendi seyircimiz onunde kaybediyoruz

/_!mmortalTs_\
08.11.2009, 14:19
Beşiktaş'ta tuhaf gol sevinci
Beşiktaş
08.11.2009 - Bu haberi 8.067 kişi okudu.

Beşiktaş’ın Trabzonspor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada siyah-beyazlı takımın 1. golünü atan Ernst, gol sevincini yaşarken takım arkadaşlarından biri tarafından tacize uğradı.
http://i.ekolay.net/i/1108/bjksevinc200_3333_334.jpgSiyah-beyazlı takım karşılaşmanın 47. dakikasında Alman oyuncusu Fabian Ernst ile öne geçti. Takımda büyük sevinç yaratan gol sonrasında takım arkadaşları Alman oyuncunun etrafına toplandı.

Ernst, o karmaşada takım arkadaşlarından biri tarafından 'tacize' uğradı.

Süper Lig’de oynanan Antalyaspor-Diyarbakırspor maçında Necati’nin attığı golden sonra takım arkadaşı Veysel’in ona yaptığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Dün Trabzon’da yaşanan bu olay da akıllara 2. Veysel vakası olarak yerleşti.

Murat Erdem
08.11.2009, 14:19
Bu takım gerçekten yönetiliyorsa, faydasına iş yapılmak isteniyorsa, haftanın ilk idmanından önce Song, Slyva, Tjıkuzu ve Yattara'yı tesislerde ki ofise çağırıp, yaptıkları hizmetler için teşekkür edilip, alacaklarına karşılık bonservisleri ellerine verilmelidir.
Bir yerden başlanması lazım, bu adamların gelecek planlarımızda yeri yok, zaten şu anda varlık ve yoklukları alacağımız saha sonuçlarına etki etmiyor. Ödemekten kurtulacağımız maaşlarıda kar sayarız.
Gökhan, Serkan ve Tolga'da devre arasında 3-5 kuruşa elden çıkarılsın, hiç yapılamazsa takas edilsinler. Bu adamlara ödediğimiz paralar benim zoruma gidiyor.
Devre arasında sadece F.Tekke hamlesi yapılsın.
Yeni isimler sezon sonuna ve hoca iradesine bırakılsın.
Onur, Barış, Göksu, Brüls, Papy monte edilmeye çalışılsın takıma, olup olmayacakları erkenden belli olur.
Bu sene 4. olsak ne ? 6. olsak ne ? ne farkeder ?

samway
08.11.2009, 14:24
umut un rakıp kalecılerın ustune ustune vurması sayesınde hakan arıkan kaleyı devraldı yanı bır yıldız daha kazandırdı umut bır takıma ... gecen sene konya ve denızlı maclarında bu ıkılı becerıksız forvet yuzunden sampıyonluk gıttı attıkları gollerde garıp gurup goller gecen sene bızı sampıyonluktan eden forvetler bu senede hala aynı seye devam edıyo bu kadar becerıksız basıretsız futbolcuları trabzonda oynatan teknık dırektorden tutun da yonetıme taraftara kadar herkese bravo ... ama yapılcak ne var taraftarsan orda tepkını koycaksın bu adamlara ama nerdeeeeee ancak yonetım ıstıfa dıye bagırıp durursunuz umut ıstıfa gokhan ıstıfa ne bılıyım bunlar futbolu bıraksın dugunlerde oynasınlar artık

Ömer Kaya
08.11.2009, 14:25
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v24814313011308310910521821205516002500824 4140028
Teşekkürler Krdşm izlememiştim Herşeyi Anlatıyor rıdvan:alkış:

lazkopatfaroz
08.11.2009, 14:29
yattaranın bu takımda olması yarardan çok zarar sağlayacaktır. hem maddi hem manevi anlamda.

barto33
08.11.2009, 14:30
Bu takım gerçekten yönetiliyorsa, faydasına iş yapılmak isteniyorsa, haftanın ilk idmanından önce Song, Slyva, Tjıkuzu ve Yattara'yı tesislerde ki ofise çağırıp, yaptıkları hizmetler için teşekkür edilip, alacaklarına karşılık bonservisleri ellerine verilmelidir.
Bir yerden başlanması lazım, bu adamların gelecek planlarımızda yeri yok, zaten şu anda varlık ve yoklukları alacağımız saha sonuçlarına etki etmiyor. Ödemekten kurtulacağımız maaşlarıda kar sayarız.
Gökhan, Serkan ve Tolga'da devre arasında 3-5 kuruşa elden çıkarılsın, hiç yapılamazsa takas edilsinler. Bu adamlara ödediğimiz paralar benim zoruma gidiyor.
Onur, Barış, Göksu, Brüls, Papy monte edilmeye çalışılsın takıma, olup olmayacakları erkenden belli olur.
aynen katılıyorum.lig bitmistir bizim için.gençleri kazanalım ve hedefimiz türkiye kupası olmalı

samway
08.11.2009, 14:30
bız stadta her golden sonra (yedıgımız ama) nazal öncel den aynı nakarat calınsın derım nasıl fıkır ???

sametaydin
08.11.2009, 14:35
Yokmu be bir delikanlı açıklayacak ???

kimsenin buna cevap vermemesinin nedeni bence yattara dan herkesin bıkmış olmasıdır. Bıkkınlık geldi artık defolup gitse de kurtulsak.

Recep Alkan
08.11.2009, 14:40
Bıkkınlık değil aslında, herkes doğruların farkında, herkes kimin olduğunu bilior, herkes yattara paşanın o kadar garanti para aldıktan sonra bu işlerin böyle olduğunu biliyor, yattaranın şmardığını biliyor, keyfine keder oynamadığını biliyor, ama inanmak istemiyor, hala daha bir maç girip eski hareketlerini yapmasını bekliyor, hala bizi olmayacğını bile bile kurtaracağını düşünmek istiyor.

Ama yanılıyor, Yattara bugün bizi resmen satıyor, bugünkü gelinen durumun en büyük sorumlularındandır, bu sene sağ kanatsız oynamamızın, tayfunu 90 metrelik çizgiye mahkum eden zihniyetin sorumlusudur. Trabzonspor'um paralarının gitmesinin (bedavaya) sorumlusudur.

Artık beleşe, hayrına bir kulübe verilmelidir.

xevent
08.11.2009, 14:47
ilk yarı güzel futbol oynadık, ikinci yarının başında golü yiyince oyunun kontrolünü elimizden kaybettik. Sadri başkan en geç devre arasına kadar hoca değişikliğine gitmesi lazım..

ilhan
08.11.2009, 15:10
kimsenin buna cevap vermemesinin nedeni bence yattara dan herkesin bıkmış olmasıdır. Bıkkınlık geldi artık defolup gitse de kurtulsak.

Şahsım adına pek bıktığım söylenemez Yattara'dan. Ama taraftarın kızgınlığını anlayabiliyorum. Bu yüzden her çıkışa cevap verme zorunluluğu hissetmiyorum.

Ben hoca olsam asla göndermezdim Yattara'yı. :) Ama gitmesi kendi adına iyi olacaktır. Ama yine bana kalsa hiç gitmesin. Parasını indirsinler, bir şeyler yapsınlar ama gitmesin. Yattarasporluyum ben.

hüseyin1975
08.11.2009, 15:18
Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 0 – Beşiktaş: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 21 - Beşiktaş: 10
İsabetli Şut: Trabzonspor: 10 - Beşiktaş: 5
İsabetli Orta: Trabzonspor: 10 - Beşiktaş: 0
Faul: Trabzonspor: 11 - Beşiktaş: 8
Korner: Trabzonspor: 6 - Beşiktaş: 6
Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Beşiktaş: 1
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 58 - Beşiktaş:% 42

Bu Tabloya bakildiginda yenilgi gercekden kabullenecek gibi degil.
10 isabetli sut ve 10 isabetli orta ama 0 Gol:(

hüseyin1975
08.11.2009, 15:21
Beşiktaş'ta tuhaf gol sevinci
Beşiktaş
08.11.2009 - Bu haberi 8.067 kişi okudu.

Beşiktaş’ın Trabzonspor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada siyah-beyazlı takımın 1. golünü atan Ernst, gol sevincini yaşarken takım arkadaşlarından biri tarafından tacize uğradı.
http://i.ekolay.net/i/1108/bjksevinc200_3333_334.jpgSiyah-beyazlı takım karşılaşmanın 47. dakikasında Alman oyuncusu Fabian Ernst ile öne geçti. Takımda büyük sevinç yaratan gol sonrasında takım arkadaşları Alman oyuncunun etrafına toplandı.

Ernst, o karmaşada takım arkadaşlarından biri tarafından 'tacize' uğradı.

Süper Lig’de oynanan Antalyaspor-Diyarbakırspor maçında Necati’nin attığı golden sonra takım arkadaşı Veysel’in ona yaptığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Dün Trabzon’da yaşanan bu olay da akıllara 2. Veysel vakası olarak yerleşti.

Bunlar Bursaspor ile niye düsman yahu?
Kardes Takim olmalari lazim aslinda;)

edbyttt
08.11.2009, 15:26
bu maçla ilgili herkesin kafası karışık. iyi futbol mu yoksa 3 puan mı deniyor ve işin içinden çıkılamıyor. ama özellikle bu maç için trabzonspor açısından alınacak bir 3 puan her şeyden önemliydi.

iyi futbol kısmına gelince, ben sahada iyi futbol oynayan bir trabzoonspor görmedim ne yazık ki.

karşısında 5-4-1 düzeniyle hatta nobreden dolayı 5-5 sistemiyle oynayan bir beşiktaş vardı. son dönemdeki hali içler acısı olan, 3 stoper 2 bekli beşiktaş elinde silahı, mermisi olmayan, sadece zırhını kuşanıp düşmanı bekleyen bir yapıdaydı.

trabzonspor boğduğu için kendi sahasına hapsolmuş bir beşiktaş yoktu. beşiktaş kendi sahasında hapis değil, gönüllü durdu.

yani trabzonsporun baskı kurduğu felan yoktu. beşiktaş o yalancı baskıyı kurması için trabzonspora davet çıkardı.eğer cidden bir baskı olsaydı, dersine 2 hafta boyunca çalışmış bross un taktiksel oyununu izlerdik. ama öyle bir durum olmadı. trabzonspor sahada organize olamadı, kuru gürültü yaptı.

tüm bunlara rağmen, umut o net pozisyonlardan birini atabilmiş olsa maçın seyri yine de yüzde yüz değişirdi.

bordox
08.11.2009, 15:29
Ben pozisyona baktim,öyle görünüyor ama yusuf topu gögsüyle kontrol etmis.

Hakeme gelince,genelde takdir haklarini bizden yana kullandi.

Umut un itildigi pozisyona penalti vermek agir olurdu...

Colman'ın ayağını kırılması mı gerekliydi penaltı için?Hangi taktir hakkını bizden yana kullandı?Aklında kalan bir pozisyon var mı?
Umut'a yapılan pozisyon orta sahada faul ceza sahasında temas yok,hakemde biliyor Umut'un gol atamayacağını Fatih Tekke'ye yapılsa cart diye çalardı belkide,adamın ne yapacağı belli olmaz diye.İşte iyi bir golcünün farkı daha.

edbyttt
08.11.2009, 15:30
Colman'ın ayağını kırılması mı gerekliydi penaltı için?Hangi taktir hakkını bizden yana kullandı?Aklında kalan bir pozisyon var mı?
Umut'a yapılan pozisyon orta sahada faul ceza sahasında temas yok,hakemde biliyor Umut'un gol atamayacağını Fatih Tekke'ye yapılsa cart diye çalardı belkide,adamın ne yapacağı belli olmaz diye.İşte iyi bir golcünün farkı daha.

bu maçta hakemlik bir pozisyon yoktu. colman-ferrari pozisyonuna penaltı verilmezdi.

bordox
08.11.2009, 15:34
bu maçla ilgili herkesin kafası karışık. iyi futbol mu yoksa 3 puan mı deniyor ve işin içinden çıkılamıyor. ama özellikle bu maç için trabzonspor açısından alınacak bir 3 puan her şeyden önemliydi.

iyi futbol kısmına gelince, ben sahada iyi futbol oynayan bir trabzoonspor görmedim ne yazık ki.

karşısında 5-4-1 düzeniyle hatta nobreden dolayı 5-5 sistemiyle oynayan bir beşiktaş vardı. son dönemdeki hali içler acısı olan, 3 stoper 2 bekli beşiktaş elinde silahı, mermisi olmayan, sadece zırhını kuşanıp düşmanı bekleyen bir yapıdaydı.

trabzonspor boğduğu için kendi sahasına hapsolmuş bir beşiktaş yoktu. beşiktaş kendi sahasında hapis değil, gönüllü durdu.

yani trabzonsporun baskı kurduğu felan yoktu. beşiktaş o yalancı baskıyı kurması için trabzonspora davet çıkardı.eğer cidden bir baskı olsaydı, dersine 2 hafta boyunca çalışmış bross un taktiksel oyununu izlerdik. ama öyle bir durum olmadı. trabzonspor sahada organize olamadı, kuru gürültü yaptı.

tüm bunlara rağmen, umut o net pozisyonlardan birini atabilmiş olsa maçın seyri yine de yüzde yüz değişirdi.

Trabzonspor iyi oynamadı diyelim,peki Bjk'nin bizi 2-0 yenmeyi hakedecek ne yaptığını söyleyebilir misin?Ernst,Wolsburg maçında sahada olsaydı belki o maçtada yenilemezdiler,belkide Misimoviç veya Djeko ayarında bir golcümüz olsaydı bizde şimdi Bjk'den 7-1'in rövanşını almışlığını sarhoşluğunu konuşur olurduk.
İyi oynamayan bir takımdan bahsediyorsanız bunun iyi oynanmış halini açıklarmısınız?Bir futbol takımı şamp.Liginde oynayan geçen yılın şampiyonu olmuş takıma karşı kaç pozisyon bulmalıdır ki iyi oynamış olsun?

Birde M.Denizli geçen yıl kaç tane transfer yaptı,kaç liralık bütçesi vardı ona karşılık Hugo Broos kaç tane transfer yaptırdı,onun bütçesi ne kadardı.
Vereceğiniz cevapları gerçekten merak ediyorum.

bordox
08.11.2009, 15:35
bu maçta hakemlik bir pozisyon yoktu. colman-ferrari pozisyonuna penaltı verilmezdi.

Neden?Nerden bu sonuca vardınız,topu alıp gole gidebilecek bir oyunucunun kaval kemiğine tak diye geçirmek neden penaltı değildi?
Açıklaman nedir buna?

tsss_kalkınma
08.11.2009, 15:39
http://www.takagazete.com/haber_images/yeni_07112009.191116.jpg
Yorumsuz

Oğuzhan Turhan
08.11.2009, 15:42
Kim ne derse desin, oynanan futbol beni ziyadesiyle memnun etti.
Teşekkürler Trabzonsporum...

hüseyin1975
08.11.2009, 15:44
Iyi Futbol oynadik ama Puan alamadik.
Ben sahsen iyi Futboldan cok Puan almamizi isterdim.

ilhan
08.11.2009, 15:45

Böyle düşünen taraftarımızın olmasını beni ziyadesiyle memnun ediyor.
:alkış:

bordo61
08.11.2009, 15:49

Son yıllarda kaç maç gördük ki 90 dk rakibin sahasında olduğumuz.

Topun hakimiyetinin neredeyse hep bizde olduğu.

Ama olmayınca olmuyor.

Beceriksizlik.(!)

nakzo
08.11.2009, 15:52
Onu ,bunu pıarakın polyannacılığı hepten bırakın! Puan tablosuna bakın 9. sıradayız vede çoğunluğumuz gelecekten umutluyuz? Yoksa ben başka bir takımın mı kayseri veya bursasporun formundaki yazılaramı bakıyorum? Ayrıca Trabzonspor gibi bir takımı 120 milyon lira borca sokup; 9.sıraya mahkum etmek kimsenin haddi değildir. İstifa etsinler diyecem ;ama onların bıraktığı en kazı kimse temizlemek zorunda değil, biz ne kadar acı çekiyorak onlarda aynı acıyı çekip borcu kapatıp öyleyece basıp gitsinler.

hüseyin1975
08.11.2009, 15:53
Eskisehir macini aldi. Su an 9. siradayiz ama iyi Futbolumuza seviniyoruz.....

turgut kasap
08.11.2009, 15:54
Birde M.Denizli geçen yıl kaç tane transfer yaptı,kaç liralık bütçesi vardı ona karşılık Hugo Broos kaç tane transfer yaptırdı,onun bütçesi ne kadardı.
Vereceğiniz cevapları gerçekten merak ediyorum.[/QUOTE]
Arkadaşım ben şunu anlamıyorum her yeni hoca geldiğinde kadroyu sil baştan yenilemek mi gerekiyor böyle saçma sapan bi düşünce olurmu benim bildiğim hoca takımı görür eksikler neyse onu talep eder merakım şu bize buyıl bi sağ açık bi sol açık bide santrafor lazımdı bize tişikuzumu lazımdı song gitmek istedi bırak gitsin bonservismi ödedinki para kazanmak istiyorsun sillva ne işe yarar ahmaklığın bu kadarı olmaz 8 yabancı hakkını doldumak için yapılan beceriksizliğin ta kendisi sekiztane işe yaramaz yabancın olacağına üçtane kaliteli yabancın olsun yeter hocanın bütcesi kaçliraymış malzeme bu üstelik bence iyi bi malzeme hoca futbolcularla şu benim sistemimde yeri yok deyip çoculları küstürüceğine ben onladan nasıl yararlana bilirim diye kafa yorarsa takıma daha faydalı olur

metinbay61
08.11.2009, 15:54
beşiktaş 90 dakika boğduk çok iyi ve baskılı oynadık...

e ne olacaktı ki kendi sahamızda zaten böyle oynayacaktık buna niye seviniyim ki ben...normali de budur zaten avni aker de böyle oynamalıyız...süpriz olan yenilmemiz...2 atakta 2 gol yedik...tabi biraz şanssızlık da vardı üzerimizde...benim asıl dikkatimi çeken en az 15 tane orta geldi ceza sahasında özellikle engin ve alanzinho girdikten sonra ama hepsi duvara vurur gibi geri döndü...kafa hakimiyeti olan forvet lazım bu takıma...

ayrıca biz asla böyle bi maç kazanamayız...90 dk savunma yap ve kazan işte böyle maç kazanalım o sene şampiyon oluruz...

Tolunay Abdioğlu
08.11.2009, 15:55
Hiç değilse iyi futbol oynadık.

Eze eze yenildik.

Artık önümüzdeki maçlara bakmamız gerekiyor.

cyberentalpi
08.11.2009, 15:56
Helal oldun dunku mac icin. Boyle bir mac daha hatirliyorum. yuzde 75 e yakın bir oyun oranı ile 2-0 yine yenilmistik Bjk yee.

Boyle oynasinlar yeterki . Bu macta olmadı bundan sonra olur. Gokhan Umut dahil dakımdan memnundum. Kaleciler panter kesildi. sivok ve koybasi iyi oynadi.

canı sagolsun Ts min. Yeterki boyle oynasinlar. zaman gelir kotu oynar kazanırız.

Ibrahim Gaygusuz
08.11.2009, 15:57
Hugo Broos bu macta en az hatali olan kisidir hatta sezon basindan beri en az hata yapan kisidir.

34 mac lik bi seruven icin 2 forveti yeterli goren Yonetim
Yanlis transfer yapan Yonetim
Teknik direktorle ters aciklamalar yonetim
Dun gece gidip Hugo yu gondersekmi toplantisi yapan Yonetim
Yattara icin istedimi oynuyor istemedimi oynamiyor diyen Yonetim

dahada bi ton sey var

34 macin neyine 2 forvet yetecekmis. Diyarbakirin bile 3-4 tane varken koskoca Trabzonsporun sampionluga oynicak Trabzonsporun 2 forveti ne is gorecek. Forvetleri yuhluyoruzda bana gore onlari bize laik goren yonetimi her mac yuhlamak gerek. Sadri baskan cok iyi bi insan olabilir cokta iyi Trabzonsporlu olabilir ama bu bi gerceki bu takimi yonetmesini bilmiolar.

Transferle guclendik dediler hani nerde, sisirme oldu eksik bolgelere adam alinmadi. Bu takimin forvet ihtiyaci vardi sag bek ihtiyaci vardi. Sag bek geldi ama devre arasina kadar zaten hazir olmaz takima giremez.

Dun gece saat 2 ye kadar toplanti yapmislar, ben dun gece saat 3 e kadar calistim geldim sabah 5 e kadarda maca baktim. Saat 6 ya kadarda uyiyamadim. Her sene guzel gunler gorecez diye umitleniyoruz ama isin gercegini hic gormek istemiyoruz. Bize bi Haldun bide Aziz lazim.

Yonetim goreve geldiginden beri talihsiz acikmalar yapti.

"Gokdeniz yildiz degil Yattara yildiz" Gokdenizi bizim ne kadar sevdigimizi bilmesi lazimdi baskanin, Gokdeniz ceza yedi ilk geri geldigi macta eskisi gibi tekrar onu sevdik oda buna karsilik verdi. Hazir olmadigi bi Galatasaray macinda takimizin golunu atmisti.

" onu hocaya sorun " hocaya neyi sorcaz Sadri baskan elimizdeki malzeme ile bukadar oluyor deseler kelle gidiyor.

Ne Hugo sorumlu nede gecen sene icin Ersun sorumlu. Bu iki teknik adamda Fatihi cok istedi. Hugo 451 i oynatmak icin istedi Fatihi Ersun zaten milli takimda banko ismiydi Fatih. Ucuz alabilcemiz donemde alinmadi Fatih huzuru bozarmis diye, Sadri baskan bizim huzurumuz kacti dahami iyi oldu.

Tjikuzu,Yattara, Gokhan, Cale, Sylva ve Song. Gitmeleri gerekiyor. Hepsinin sebepleri isimlerinin ustunde yaziyor.

Ha Hugo hocada cok yiprandi, gonderirler onuda Sadri baskan. Senol hoca gelsin , gerci onuda iyi yipratti bazi kesimler ama olsun.

Ahmet Kuru
08.11.2009, 15:59
Oynanan futboldan fazlasıyla memnunum...
bjk nin sistemi sahaya dizilişi beni bağlamıyor...bjk nin sistemini deplasmanda biz yapsak eğer rakip oynatmadı olur,bjk yapınca onların taktiği budur mantığına kaçılıyor...
Dün Akşam bjk ye oyun kurmakta zorlatan tek paslar ile ceza sahasına girmeye çalışan,ne yaptığını bilen bir Trabzonspor vardı...
Bewn maçtan önce çok farklı bir galibiyet alacağımızı söylemiştim,fakat bir futbolcunun bu kadar beceriksiz,aynı oranla bir takımın bu kadar şanssız diğer takımında şanslı olacağını düşünemedim...
Umut Bulut dediğimiz futbolcumuz,bırakın hocayıa,yönetimi vs bu adam Hükümet düşürür yemin ediyorum...
Adamın her pozisyonu ya kaleci Hakan'ın üzerine yada hemen yanına,biraz estetik vurma deneyeyim,biraz kalecinin uzanamayacağı yere atayım vs yok...Düz mantık,vurayım gol olursa olur...Ondan sonra Umut çok çalıştı,Umut mücadele etti...Geçelim artık bu işleri...Umut'un bu tip maçlarından ötürü geçen sezon ve bu sezon kaç maç kaybettik saymaya gerek bile görmüyorum...
Dün akşam Umut ve Tayfun'un dışında bütün takım çok iyi futbol oynadı (sonradan oyuna giren Engin hariç)
Hocanın Alanzinho hariç tüm tercihlerini takdirle karşıladım..Hocaya söylenecek pek fazla birşey yok...
Geçen yılda söyledim,bu senede söylerim,1-2 futbolcunun beceriksizliğini her maç sonrası hocanın üstüne atmayalım....

Ayrıca Trabzonspor taraftarınıda maçtan sonra bjk li futbolcuları alkışladığı içinde takdir ve teşekkür ediyorum...

ts2861
08.11.2009, 15:59
BENİM eski camiam olduğu için önemli bir mesajım var... Trabzonspor’da sakın kimse oyuncuları suçlamasın. Bu takımın gerçeklerini kabul etmek gerekir. Sorun futbolcularda değil.. Takımı daha iyi organize etmenin, daha iyi yönlendirmenin yollarına bakılmalı.. Eğer bu yapılırsa işler daha da düzelecektir...

ERSUN YANAL

Semih
08.11.2009, 16:07
BENİM eski camiam olduğu için önemli bir mesajım var... Trabzonspor’da sakın kimse oyuncuları suçlamasın. Bu takımın gerçeklerini kabul etmek gerekir. Sorun futbolcularda değil.. Takımı daha iyi organize etmenin, daha iyi yönlendirmenin yollarına bakılmalı.. Eğer bu yapılırsa işler daha da düzelecektir...

ERSUN YANAL

Ersun Yanal'ın bu açıklamasını kabul etmiyorum, anlayamıyorum.

Korumaya çalıştığı santrforlar onun gidişine zemin hazırlamışken, ve bu adamlar bir yıl sonra hala aynı seviyedeyken daha ne yapabiliriz anlamak zor.

__S__e__S__
08.11.2009, 16:11
bu maçı onlar aldı gelecek maçı inönüde biz alırız SULTANLa ;)

edbyttt
08.11.2009, 16:16
Trabzonspor iyi oynamadı diyelim,peki Bjk'nin bizi 2-0 yenmeyi hakedecek ne yaptığını söyleyebilir misin?Ernst,Wolsburg maçında sahada olsaydı belki o maçtada yenilemezdiler,belkide Misimoviç veya Djeko ayarında bir golcümüz olsaydı bizde şimdi Bjk'den 7-1'in rövanşını almışlığını sarhoşluğunu konuşur olurduk.
İyi oynamayan bir takımdan bahsediyorsanız bunun iyi oynanmış halini açıklarmısınız?Bir futbol takımı şamp.Liginde oynayan geçen yılın şampiyonu olmuş takıma karşı kaç pozisyon bulmalıdır ki iyi oynamış olsun?

Vereceğiniz cevapları gerçekten merak ediyorum.

bjk nin 2-0 yenmeyi hakettiğini söylemedim. ben olayın trabzonspor tarafıyla ilgilendim. kaldı ki bjk, dün beraberliği geç 1-0, 2-0 yenilmeyi bile haketmedi.

iyi oynamaktan kastın nedir senin. yüzde 70 e 30 topla oynama oranı ya da rakip sahada kaç dk kaldığın gibi istatistiki veriler mi???

nerde organize, nerde taktik kokan ataklar???bjk nin en zayıf noktası kanatlar ve duran toplar. ben maçın başından sonuna kadar hiçbir organizasyon görmedim.

bjk nin yaptığı transferler ortada, tribünlerin her hafta yönetimi istifaya davet etmesinden anlaşılıyor.

az para az başarı demek olsa, fenerbahçenin her sene şampiyon olması, 200 milyon dolar borçlu gs ile, 150 milyon dolar borçlu bjk nin de küme düşmesi lazım.

sonuçta denizli de broos da istediği adamları aldırdı. peki elindekileri kullanma olayına ne dersin??? alan köşede oturuyor, takımın en yaratıcı oyuncusu alan. denziliye sorsalar kim girmesin oyuna, alan girmesin der yüzde yüz. zaten oyuna girdikten sonra bjk liler tutamadı onu.

edbyttt
08.11.2009, 16:18
Neden?Nerden bu sonuca vardınız,topu alıp gole gidebilecek bir oyunucunun kaval kemiğine tak diye geçirmek neden penaltı değildi?
Açıklaman nedir buna?

böyle bir penaltı trabzonspor aleyhine çalınsa tepkin ne olurdu???

empati,empati,empati.

Bilâl ÇOBAN
08.11.2009, 16:19
işte ülke futbolunun da hali,

mustafa denizli neredeyse 3-6-1 taktiğiyle çıkıyor sahaya, 2 pozisyonda 2 gol yapıp kaçıp gidiyor.

TheRapZoNe
08.11.2009, 16:23
Dün akşamki oyun beşiktaş maç boyu kapandığı için biz çok iyi oynadık şeklinde görünebilir ama aslında iyi oyundan çok iyi mücadele ettiğimiz söylenebilir. Rakip takımda ismail,ernst,ferrari ve kaleci ise bizi durdurmaya yetti. Mağlubiyetin sorumlusu bu takıma forvet almayıp gökhan ve umutu göndermeyen başkan ve yönetim kuruludur. İyi değil en azından vasat bir forvetimiz olsaydı bu maçı rahatlıkla alırdık.. umut ve gökhan devre arasında gönderilmelidir

edbyttt
08.11.2009, 16:27
işte ülke futbolunun da hali,

mustafa denizli neredeyse 3-6-1 taktiğiyle çıkıyor sahaya, 2 pozisyonda 2 gol yapıp kaçıp gidiyor.

ülke futbolundan çok, trabzonsporun santforlarının hali desek???

(ülke futbolu da aynı şekilde berbat halde)

edbyttt
08.11.2009, 16:29
Ersun Yanal'ın bu açıklamasını kabul etmiyorum, anlayamıyorum.

Korumaya çalıştığı santrforlar onun gidişine zemin hazırlamışken, ve bu adamlar bir yıl sonra hala aynı seviyedeyken daha ne yapabiliriz anlamak zor.

taraftar bağırıyor umut gol kaçırıyor diyor ersun yanal.

ama futbolcu futbolcuysa, bahanelerin arkasına saklanmaz, her ortamda oynar topunu. taraftar bağırsa da bağırmasa da oynamalı. babasının hayrına oynamıyor ya. hepsi dünyanın parasını alıyor.

bordox
08.11.2009, 16:34
bjk nin 2-0 yenmeyi hakettiğini söylemedim. ben olayın trabzonspor tarafıyla ilgilendim. kaldı ki bjk, dün beraberliği geç 1-0, 2-0 yenilmeyi bile haketmedi.

iyi oynamaktan kastın nedir senin. yüzde 70 e 30 topla oynama oranı ya da rakip sahada kaç dk kaldığın gibi istatistiki veriler mi???

nerde organize, nerde taktik kokan ataklar???bjk nin en zayıf noktası kanatlar ve duran toplar. ben maçın başından sonuna kadar hiçbir organizasyon görmedim.

bjk nin yaptığı transferler ortada, tribünlerin her hafta yönetimi istifaya davet etmesinden anlaşılıyor.

az para az başarı demek olsa, fenerbahçenin her sene şampiyon olması, 200 milyon dolar borçlu gs ile, 150 milyon dolar borçlu bjk nin de küme düşmesi lazım.

sonuçta denizli de broos da istediği adamları aldırdı. peki elindekileri kullanma olayına ne dersin??? alan köşede oturuyor, takımın en yaratıcı oyuncusu alan. denziliye sorsalar kim girmesin oyuna, alan girmesin der yüzde yüz. zaten oyuna girdikten sonra bjk liler tutamadı onu.

Bu kadar işte değilmi?Hiç organize atak yoktu,bütün pozisyonlarımız doldur boşalttı,bu mudur dünkü maçla ile ilglili yorumun?
Aldığımız her topu paslaşarak çıktık,rakibe her alanda baskı yaptık,en basiti Umut'un kaçırdığı ilk gol soldan Tayfun ortaladı,Gökhan kafayla indirdi ve Umut kaleci ile karşı karşıya kaldı?Bunda organize yok mu?
Colman topu ileri taşıdı,Gökhan topu alacakmış gibi defansı üzerine çekerek ileri çıkardı,Selçuk Umut'u güzel bir pasla Hakan'la baş başa bıraktı.Bu iki pozisyon sence gol olmaz mıydı?

Eğer organize olmadığımızı düşünüyorsan rastgele veya tesadüfü olmuş bir tane gol pozisyonu söyle hatta onu geçtim,rakibin yanlış pasıyla kazanılmış?

Sırf eleştiri olsun da olsun yani,organize olduk ama kabul edeceğim tek şey var bu kadar kapanan bir takıma daha hızlı oynamalıyıdık bu da zamanla olur,zamanla hızlanırısın bir anda olamaz.

Topa sahip olmakla çok şeyi yaparsın elbet,bir defa topu koşturarak rakibi yorarsın.

Gelelim transfer olayına benim itirazım bir tarafta geçen yılda aynı takımda Hocalık yapmış ve transfer sezonunu istediği kadroyu kurmak,istediği sisteme uygun topçuyu almak ve Şamp.Ligi gibi transferde çok etkili bir kozu kullanmış ve daha çok transfer bütçesine sahip Mustafa Denizli ile adeta damdan düşer gibi gelip,tranferde sadece Gabriç'i aldırmış ki oda listenin sonundaki Hugo Broos'a yapılan insafsızca eleştiridir.

Alanzinho oynsa şunu yapar diyorsunda 35 dakikalık zamanda ne yaptı?Bu adamı Maradona mı sanıyorsunuz.

metinbay61
08.11.2009, 16:34
yine suç taraftarda...bıraksınlar bu işleri artık geçen kayseri maçında çıkıp hiç bi adam demedi ki taraftar basksından sonra hoca ve futbolcular kendine geldi de maçı çevirdi...dün akşam ne yaptı taraftar 1-0 yeniliyoruz dk 70 i geçmiş hala tam destek yapıyolar...ben kahvede izlerken maçtan kopamadım bi an ama stada giden adamadan maçı izlemesin ep bağırsın diye bekleniyor...bunu diyenler bi gitsinler görürüm ben onları...

yorumsuz6117
08.11.2009, 16:38
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1208350022734&ref=nf

bordox
08.11.2009, 16:41
böyle bir penaltı trabzonspor aleyhine çalınsa tepkin ne olurdu???

empati,empati,empati.

Bence pozisyonu tekrar izle,top Colman'ın oynama mesafesinde aynı zamanda Ferrari'nin de iki oyuncudan biri topa diğeri rakibin kaval kemiğine hamle yapıyor?
Farkettiysen ben cevabımı hakemin taktir haklarını genelde bizden yana kullandığı söylendiği için yazdım.Taktir hakkı bu tür pozisyonlarda çıkar ortaya,tıpkı Gs maçında Arda ve Tayfun'a verilen karar ve Serkan'a verilemeyen penaltı gibi.

Sorduğum soruya aldığım cevap ilginç,penaltı olmaz empati yap.Niye ben empati yapayım ki?Anlamadım.

edbyttt
08.11.2009, 16:47
Bu kadar işte değilmi?Hiç organize atak yoktu,bütün pozisyonlarımız doldur boşalttı,bu mudur dünkü maçla ile ilglili yorumun?
Aldığımız her topu paslaşarak çıktık,rakibe her alanda baskı yaptık,en basiti Umut'un kaçırdığı ilk gol soldan Tayfun ortaladı,Gökhan kafayla indirdi ve Umut kaleci ile karşı karşıya kaldı?Bunda organize yok mu?
Colman topu ileri taşıdı,Gökhan topu alacakmış gibi defansı üzerine çekerek ileri çıkardı,Selçuk Umut'u güzel bir pasla Hakan'la baş başa bıraktı.Bu iki pozisyon sence gol olmaz mıydı?

Eğer organize olmadığımızı düşünüyorsan rastgele veya tesadüfü olmuş bir tane gol pozisyonu söyle hatta onu geçtim,rakibin yanlış pasıyla kazanılmış?

Sırf eleştiri olsun da olsun yani,organize olduk ama kabul edeceğim tek şey var bu kadar kapanan bir takıma daha hızlı oynamalıyıdık bu da zamanla olur,zamanla hızlanırısın bir anda olamaz.

Topa sahip olmakla çok şeyi yaparsın elbet,bir defa topu koşturarak rakibi yorarsın.

Gelelim transfer olayına benim itirazım bir tarafta geçen yılda aynı takımda Hocalık yapmış ve transfer sezonunu istediği kadroyu kurmak,istediği sisteme uygun topçuyu almak ve Şamp.Ligi gibi transferde çok etkili bir kozu kullanmış ve daha çok transfer bütçesine sahip Mustafa Denizli ile adeta damdan düşer gibi gelip,tranferde sadece Gabriç'i aldırmış ki oda listenin sonundaki Hugo Broos'a yapılan insafsızca eleştiridir.

Alanzinho oynsa şunu yapar diyorsunda 35 dakikalık zamanda ne yaptı?Bu adamı Maradona mı sanıyorsunuz.

tribündeki yattara hariç,alanzinho dan daha yaratıcı bir adam söyle kadroda.

madem broosu eleştirmeyeceğiz, o zaman istikrar adına, kendi kurduğu kadroyla ersun yanala dewam etme izni verilseydi.o zaman denizli ile aynı kategoride olabilirdi.

baskı ve iyi oyun konusunda da ayrı tellerden konuşuyoruz. ben en iisi bi örnek vereyim bu konuda. geçen sene bjk deplasmandaki maçı izledin mi??? cale nin ara pasıyla gökhanın gol attığı maç. orda bjk nin trabzonspora yaptığı baskıyı, dün trabzonspor bjk ye yapabildi mi??? erken gol atmanın verdiği psikolojiyle trabzonspor geriye çekildi ama daha sonra da bjk rakibin ileri çıkmasına müsade etmedi. boğdu trabzonsporu.

ama dün bir boğma söz konusu değildi. sadece oyun bjk yarı sahasında oynandı.

ama yine tekrarlıyorum, bütün bunlara rağmen umut o pozisyonlardan birini gol yapabilse maç çok değişik yerlere giderdi.

edbyttt
08.11.2009, 16:50
Bence pozisyonu tekrar izle,top Colman'ın oynama mesafesinde aynı zamanda Ferrari'nin de iki oyuncudan biri topa diğeri rakibin kaval kemiğine hamle yapıyor?
Farkettiysen ben cevabımı hakemin taktir haklarını genelde bizden yana kullandığı söylendiği için yazdım.Taktir hakkı bu tür pozisyonlarda çıkar ortaya,tıpkı Gs maçında Arda ve Tayfun'a verilen karar ve Serkan'a verilemeyen penaltı gibi.

Sorduğum soruya aldığım cevap ilginç,penaltı olmaz empati yap.Niye ben empati yapayım ki?Anlamadım.

böyle bir penaltı benim aleyhime çalınmış olsa ben çıldırırdım. onu demek istedim.

ama sence penaltıysa, görüşüne saygı duyarım.

Salih Edip
08.11.2009, 16:56

madem broosu eleştirmeyeceğiz, o zaman istikrar adına, kendi kurduğu kadroyla ersun yanala dewam etme izni verilseydi.o zaman denizli ile aynı kategoride olabilirdi.

baskı ve iyi oyun konusunda da ayrı tellerden konuşuyoruz. ben en iisi bi örnek vereyim bu konuda. geçen sene bjk deplasmandaki maçı izledin mi??? cale nin ara pasıyla gökhanın gol attığı maç. orda bjk nin trabzonspora yaptığı baskıyı, dün trabzonspor bjk ye yapabildi mi??? erken gol atmanın verdiği psikolojiyle trabzonspor geriye çekildi ama daha sonra da bjk rakibin ileri çıkmasına müsade etmedi. boğdu trabzonsporu.

ama yine tekrarlıyorum, bütün bunlara rağmen umut o pozisyonlardan birini gol yapabilse maç çok değişik yerlere giderdi.

alanzinho konusunda haklısınız hoca kullanamadı yararlanamadı bir türlü ancak dünkü oyunla geçen seneki beşiktaş maçını hiç karşılarştırmaya bile değmez. inönüdeki maçta tribündeydim canlı canlı izledim. beşiktaşı iki gol attık biri ofsayttı yattara bir adım önde olduğu için ama velhasıl 1-0 öne geçtik. öne geçtikten sonra kendi sahamıza kapandık skoru korumaya çalıştık. ona karşın yine de dün bulduğumuz kadar pozisyon vermedik beşiktaşa öyle slyva da hakan gibi coşmadı yani.

fark şu biz öne geçtik defansa çekildik , beşiktaş maçın başından itibaren 5 stoper 3 önlibero oynadı resmen. beşiktaşın bize yaptığı savunmayı rubin kazan barcelonaya yapmadı. ona rağmen tonla pozisyon buluyosak mutlaka akıllıca oynamışız demektir. gel gör ki son vuruşları iyi yapamadık bunda da hocanın suçu yok yedekte başka forvet var da biz mi bilmiyoruz . ayrıca hocanın geldiği ilk hafta transfer şart dediğini de unutmayın.

bordox
08.11.2009, 16:59

Şaka gibi yani geçen yıl Bjk ile 1-1 berabere biten maçta Bjk'nin kaçırıdığı kaleci ile karşı karşıya kalınmış bir pozisyon söylermisin,aklında kaldı mı?
İkincisi geçen yıl biz Bjk karşısına bu kadar defansif bir kadro sürdük mü?
Üçüncüsü Trabzonspor'un elinde Ferrari,Ernst,Sivok ve Fink gibi tecrübe ve soğukkanlılıka beraber oynayabilen adamın var mı?
Dördüncüsü Mustafa Denizli kadar ballı bir Hocan var mı?

Hugo Broos doğru olanı yaptı,önce sistem dedi,sistemle aşamayınca bireysel yeteneklere baş vurdu,risk aldı?Almasaydı korkak birisi olmadığını gösterdi ve Touluse maçında sonra ilk defa bir takımdan iki fark yedik ama ikinci goller kesinlikle takımın oyundan koptuğu uzatmalarda geldi.Eğer golcüşerimiz ellerine geçen fırsatları değerlendierebilecek yetenekte olsalardı,Hugo Broos kraldı.

Salih Edip
08.11.2009, 17:06
mustafa denizli savunma bakanı olmuş daha neyi tartışıyoruz . maçı doğru yeriyle izleyen herkes Trabzonu takdir ediyo .

Sevdim seni bir kere başkasını sevemem , deli diyorlar bana desinler değişemem...

Bilâl ÇOBAN
08.11.2009, 17:06
ülke futbolundan çok, trabzonsporun santforlarının hali desek???

(ülke futbolu da aynı şekilde berbat halde)

Trabzonspor'da santrafor yok, forvet var.

ayrıca suçu forvetlerimize bulmak da yanlış ( gökhan'ın ruhsuzluğu dışında )

bu eksikliği göremeyen, görüp de irdelemeyen yönetimi suçlamak gerek.

cableTS
08.11.2009, 17:14
Takım güzel oynadı amaaaa.
Beni kahreden;
KAZANMAMIZ GEREKEN HİÇ BİR BÜYÜK MAÇI KAZAMANADIIIIIKKKK....
Çok sinir bozunu.....

Cafer Bulur
08.11.2009, 17:21
Her ne kadar sampiyonluk yarisinda kopmus gözüksek de hedeflerimizin bittigini söylemek yanlis olur.

Devre arasina 30-31 puanla girmeyi basarirsak lig 2.ligi sansimizi sürdürebiliriz.

Olmadi,lig 3.lügü,o da olmazsa en kötü ihtimalle bu takim ligi ilk 4 te bitirmeli.

Bunun yaninda Türkiye kupasini da bu sezon mutlaka almamiz gerekiyor.

Trabzonsporun hedefleri bitmez,asla bitmemeli....

Murat Erdem
08.11.2009, 17:21
Colman, Ceyhun ve Selçuk. Bu isimlerden başka seneye takımda görmek istediğim birisi yok.

titanic
08.11.2009, 17:26
Gökhana müşteri çıksada gitse ama bu oyunla matör kümeden dahi teklif alamaz kaldı başımıza

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 17:28
size sadece kayseride ki makakulayi izleyin diyorum , bizimkilerin ikisi bir makakula yapmaz, iste orta seviyeli golcu odur. sivasi dagittilar resmen cangele ile

Fatih Özkan
08.11.2009, 17:32
Her ne kadar sampiyonluk yarisinda kopmus gözüksek de hedeflerimizin bittigini söylemek yanlis olur.

Devre arasina 30-31 puanla girmeyi basarirsak lig 2.ligi sansimizi sürdürebiliriz.

Olmadi,lig 3.lügü,o da olmazsa en kötü ihtimalle bu takim ligi ilk 4 te bitirmeli.

Bunun yaninda Türkiye kupasini da bu sezon mutlaka almamiz gerekiyor.

Trabzonsporun hedefleri bitmez,asla bitmemeli....

Sonuna kadar katılıyorum! :alkış:

B.Yiğit
08.11.2009, 17:33
bence çok iyi oynadık sadece sorun forvette özelkle umut da. bi insan ancak bu kadar beceriz olabilir. daha önce nadir gördüğüm bi olayı yine umut yaşattı bana. topu aldıp sürerek dışarı çıkması bile ne kadar yeteneksiz olduğunu gösteriyor. alanzinho yu nasıl oynatmıyor anlamıyorum adam 60 dan sonra girdi ve bence mükemmel oynadı. 0 top kaybı. beşiktaşı ezdik neredeyse ama işte futbol bu. bence tayfun,cale,umut kadrodan çıkarılmadıkca boyle iyi oynayıp çok maç kaybederiz.

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 17:37
su kayseriye imreniorum , neguzel azar azarda olsa oynatiyor takima kazandiriyor gencleri suan sivas macini izliyorum da savas yilmaz diye biri girdi oyuna 61 numara kayseride , ortasaha oyuncusu helal olsun tolunaya ... bizede boyle hoca lazim 35 lik adamlari oynatmakla hoca olunmuyor

biltrabzon
08.11.2009, 17:41
bu arada tekke yine cakmis golünü.bize vermezler onu

Murat Erdem
08.11.2009, 17:46
Gökhan + Umut bize senelik maliyeti kaç liradır ?
Makukula nın Kayseriye maliyeti kaç paradır ?
Yönetim var ! Yöneticimsi var !!!!!!

Erdal
08.11.2009, 17:47
Ben Umut un kalması taraftarıyım....Mutlaka şimdiden sözleşme imzalanmalı...

B.Yiğit
08.11.2009, 17:49
Ciddi misin, yoksa Kör mü

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 17:49
tek tesellim sivas oldu bu sezon , onlarin bu halleri beni okadar mutlu ediyorki bunu tarif edemem anadolunun abileriymisler :D

irfanb
08.11.2009, 17:52
-[ooD;2755286']tek tesellim sivas oldu bu sezon , onlarin bu halleri beni okadar mutlu ediyorki bunu tarif edemem anadolunun abileriymisler :D

Bizim halimiz de onlari mutlu ediyordur.

Fatih Özkan
08.11.2009, 17:52
-[ooD;2755286']tek tesellim sivas oldu bu sezon , onlarin bu halleri beni okadar mutlu ediyorki bunu tarif edemem anadolunun abileriymisler :D

Harbiden tek teselli...
Beter olsunlar!

B.Yiğit
08.11.2009, 17:57
alanzinho'dan önce engini sahaya süren teknik heyeti ALKIŞLIYORUM..
Alanzinho 25 dakikada bi futbolcunun yapıbileceği her şeyi yaptı ve 0 top kaybı...

metinbay61
08.11.2009, 17:59
hakan arıkan devleşmiş kalede duvarda olsa gol atmayı bileceksin...al işte

http://fanatik.ekolay.net/Ite-kaka-gol_3_Detail_208_152256.htm

Erdal
08.11.2009, 18:00
Ciddi misin, yoksa Kör mü

Kör...Ne olacak şimdi?

asimetrik
08.11.2009, 18:00

Bir örnek versene Bross'un aldırdığı oyunculara????

gerenimo
08.11.2009, 18:03
-[ooD;2755243']su kayseriye imreniorum , neguzel azar azarda olsa oynatiyor takima kazandiriyor gencleri suan sivas macini izliyorum da savas yilmaz diye biri girdi oyuna 61 numara kayseride , ortasaha oyuncusu helal olsun tolunaya ... bizede boyle hoca lazim 35 lik adamlari oynatmakla hoca olunmuyor

tolunay hoca gerçekten çok iyi bir hoca olacak. ben kendisine takımı gözü kapalı teslim ederdim.
ancak unutmayın kayseride 3. sezonu. yönetim arkasında durdu ve bu noktaya geldiler. taraftarın da onu istifaya çağırdığı maçlar çek da eskide kalmadı. acak kayseri yönetimi ısrarla onu takımın başında tuttu, istediği gibi bir kadro oluşturmasına izin verdi.
biz böyle bir sabrı göstermeliyiz. gösteremediğimizde de halimiz ortada..

metinbay61
08.11.2009, 18:06
katılıyorum umut takımda kalmalı ama yanına iyi bir golcü lazım...

bi abimin sözü vardı jardel boş kaleye gol kaçırınca yuh artık bu adam ne ya demişti herkes o da dediki çok iyi golcü bu adam bizde abi ne diyon sen dedik...olum o adam orda olmasa topa vurmasa o zaman bu adamdan bişey olmaz derdim ama o adam o pozisyona girebiliyosa iyi oyuncudur eninde sonunda atar demişti...

pozisyona giren futbolcu bence iyi futbolcudur eninde sonunda atar...

Fatih
08.11.2009, 18:07
Saha içinde defansla-orta saha ,orta sahayla-forvet arasındaki uçurumu sadece ben mi gördüm?

irfanb
08.11.2009, 18:08

Gabric .
Alanzinho`dan iyimiydi sence dün?

gerenimo
08.11.2009, 18:10
umut konusunda erdal sana katılıyorum. mutlaka kadroda olması gereken biri umut. hersene attığı gol ve mücadele açısından istikrarlı.. takım tarihinin en golcü futbolcuları arasına girecek. iyi bir partner ile çok daha fazlasını yapabilir.

gökhan için de halaa çok yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. bence ülkemizdeki en yetenekli oyunculardan biri. ancak bizle kan uyuşmadı, taraftara da kendisini sevdiremedi. gitmelidir, biliyorum ki gittiği takımda yine zirve yapacak, biz de ahh keşke bizde de böyle goller atsaydın diyeceğiz.

Cafer Bulur
08.11.2009, 18:10
En cok da su hakan arikan in kahraman yapilmasina sinir oluyorum.

Yahu adam köseye gitmeyen birkac topu cikardi diye kahraman ilan ediliyor,inanilir gibi degil.

Adam gibi gol vurusu yapamiyoruz ondan sonra da kaleci cok iyiydi diyoruz.

Hayir efendim kaleci vasatti,bizimkiler becerikli degildi.

Ernst gibi sut cekseydiler de göreydim o hakan i .....

asimetrik
08.11.2009, 18:12
Umut bu sene büyük gelişme kaydetti. Top sürüyor, rahat çalım atıyor,şutları genelde kaleyi buluyor. Geçen seneye oranla çok daha iyi. Yeterli değil ama mutlaka kalmalı. Geçen sene ben dahil bir çok kişi Gökhan derken Hugo Bross Umut dedi tüm tek forvet maçlarda, haklı olduğu da açık.Ayrıca yardımcı antrenör Umut ile özel olarak ilgileniyor.
Gökhan'dan ise seneye vazgeçmeliyiz. Kaça gidecekse gitsin parası önemli değil artık.

asimetrik
08.11.2009, 18:13
Gabric .
Alanzinho`dan iyimiydi sence dün?

Niçin böyle bir soru sordun anlamadım. O türde bir şey mi dedim?

irfanb
08.11.2009, 18:14
Ernst gibi sut cekseydiler de göreydim o hakan i .....

Ernst`in cektigi sutta Hakan`a degil kendi kalecin Sylva`ya bakacaksin .:)

irfanb
08.11.2009, 18:15
Niçin böyle bir soru sordun anlamadım. O türde bir şey mi dedim?

Gabric`i Broos aldirdi yanilmiyorsam.Onun icin.

Armağan Dere
Saolsun Umut girdiği en az 4 pozisyondan hiçbirini atamadı bi de bu adam 3 yıldır trabzonsporun vazgeçilmez forveti...Daha çok bekleriz başarıyı...bu sene uefa bile hayal görün bakın

bordox
umut konusunda erdal sana katılıyorum. mutlaka kadroda olması gereken biri umut. hersene attığı gol ve mücadele açısından istikrarlı.. takım tarihinin en golcü futbolcuları arasına girecek. iyi bir partner ile çok daha fazlasını yapabilir.

gökhan için de halaa çok yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. bence ülkemizdeki en yetenekli oyunculardan biri. ancak bizle kan uyuşmadı, taraftara da kendisini sevdiremedi. gitmelidir, biliyorum ki gittiği takımda yine zirve yapacak, biz de ahh keşke bizde de böyle goller atsaydın diyeceğiz.

Bende aynı şekilde düşünüyorum.Umut'un aldığı para ve verimlilik oranı ligdeki diğer golcülerden bir hayli fazladır.
Gökhan'ın bu sinirsizlik hali bize uymuyor,umursamaz adam soğukkanlı olur,iş bitirir o da olmuyor.
Giderse bize de kendisine de iyilik yapmış olacak.

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 18:16
Trabzonspor'un kalecisini sahiplenmek bence çok yuvarlak süslü bir cümle.Ben yerli kaleciden yanayım kardeşim yollayın gitsin silvayı.Onun yediği golleri 24 yaşındaki gençler yesin...

Futbolda "yerli", "yabanci", "yasli", "genc" diye kategori yok!

Iyi, vasat, kötü...o kadar.

Bu ön yargilar, bu kompleks hangi ülkede var?

Asil senin kurdugun cümle yuvarlak ve süslü, "Onun yediği golleri 24 yaşındaki gençler yesin..." ne demek?

Yerli kalecilerden yanaysan, daha cok Trabzon amatör liglerini seyret.
Belki iyi bir "yerli" kaleci görürsün...

Cafer Bulur
08.11.2009, 18:16
Baktim ve sylva yi orada hatali bulmadim.

Golde hata topu kaybedip duran colman ve ernst e o sekilde rahat sut attiranlardadir.

TheRapZoNe
08.11.2009, 18:17
Umut bu sene büyük gelişme kaydetti. Top sürüyor, rahat çalım atıyor,şutları genelde kaleyi buluyor. Geçen seneye oranla çok daha iyi. Yeterli değil ama mutlaka kalmalı. Geçen sene ben dahil bir çok kişi Gökhan derken Hugo Bross Umut dedi tüm tek forvet maçlarda, haklı olduğu da açık.Ayrıca yardımcı antrenör Umut ile özel olarak ilgileniyor.
Gökhan'dan ise seneye vazgeçmeliyiz. Kaça gidecekse gitsin parası önemli değil artık.

Top sürüp rahat çalım mı atıyor? Güldürmeyin adamı Allah aşkına. Bulduğu her pozisyonu ya dışarı ya da kalecinin kucağına atıp sıradan kalecileri kahraman yapan beceriksiz umut'a artık tahammül edilmemeli. umut ve gökhan devre arasında derhal kulüpten uzaklaştırılmalıdır.

Ilelioglu
08.11.2009, 18:17
Baktim ve sylva yi orada hatali bulmadim.

Golde hata topu kaybedip duran colman ve ernst e o sekilde rahat sut attiranlardadir.

Onlarda hatali tabiki ama Sylva'nin hatasi yok diyemeyiz adam köseye giden topa durdugu yerden atliyor, yok böyle birsey..:cool:

ApoCaN28
08.11.2009, 18:18
Yine Yenildik Peki Ders Alabiliyormuyuz Bence HAYIR . . .

edbyttt
08.11.2009, 18:18

abi ernst in çektiği şutu sylva nın kurtarması mümkün değildi. anca, sol direk yakınlarında fln olacaktı.

hakan da sıradan bir kaleci. o tarz bir şut gelse, yemek için hiç tereddüt etmezdi bence.

asimetrik
08.11.2009, 18:19
Gabric`i Broos aldirdi yanilmiyorsam.Onun icin.

Yanılıyorsun. Bross milli takımlarında oynayan sol açıklarını istedi. Yönetim yaşlı diye (para kazanma şansımız var diye) Gabriç'i tercih etti.

Kaldı ki öyle bile olsa bir maçta değerlendirme yapma. Alanzinho'nun berbat oynadığı (mesela Sivas maçı ) maçı hatırlatırım bende.Unutmayın Alanzinho bir Maradona değil. İyi gününde ise rakibin durumuna göre oyun çevirebilir.
Bize 34 maçın en az 25 inde iyi oynayacak oyuncu lazım. Hoca Alan'ı gerektiği gibi kullanıyor.

Fatih Öztürk
08.11.2009, 18:21
mağlubiyetimizden dolayıdır diye demiyorum bu yönetimin istifasını alen acele bekliyorum.

tarihin en kötü yönetimini bile aratan bu yönetim ne zaman başı önde gezen gariban taraftarı mutlu edecek bilemiyorum.önlerini daha doğrusu geleceği karanlıklaşan trabzonspor camiasını bu kadar üzmenin anlamı yok.

yönetim istifa!..

Cafer Bulur
08.11.2009, 18:22
Onlarda hatali tabiki ama Sylva'nin hatasi yok diyemeyiz adam köseye giden topa durdugu yerden atliyor, yok böyle birsey..:cool:
Sylva o topu cikarsaydi belki de bir mac kazandirmis olacakti ama ben sylva nin bir mac kazandirdigini görmedim zaten.

Ama o golde sylva hatalidir diyemem...

Ilelioglu
08.11.2009, 18:22
mağlubiyetimizden dolayıdır diye demiyorum bu yönetimin istifasını alen acele bekliyorum.

tarihin en kötü yönetimini bile aratan bu yönetim ne zaman başı önde gezen gariban taraftarı mutlu edecek bilemiyorum.önlerini daha doğrusu geleceği karanlıklaşan trabzonspor camiasını bu kadar üzmenin anlamı yok.

yönetim istifa!..

Bu kadar basit degil bu is!

Yönetim bugüne kadar iyi isler yapti, sadece Transfer'de hata yapti diye herseyi bitiremeyiz.

Ilelioglu
08.11.2009, 18:23
Sylva o topu cikarsaydi belki de bir mac kazandirmis olacakti ama ben sylva nin bir mac kazandirdigini görmedim zaten.

Hatasi yok da diyemeyiz...;)

edbyttt
08.11.2009, 18:24

gabriç i aldırdı. onun dışında elinde yattara, alan,cale,song,colman,slyva etti mi sana 7. tjikuzu madem sistemine uymuyor, senden habersiz yönetim bunu alıyor. sen de buna ses çıkarmıyorsan sıkıntı var bu işte. bunun dışında da kontenjan yok zaten.

her yeni td geldiğinde kadroyu baştan yenileyemeyeceğine göre, kadroyu kuran td nin de hemen ipini çekmeyeceksin.

asimetrik
08.11.2009, 18:25
Top sürüp rahat çalım mı atıyor? Güldürmeyin adamı Allah aşkına. Bulduğu her pozisyonu ya dışarı ya da kalecinin kucağına atıp sıradan kalecileri kahraman yapan beceriksiz umut'a artık tahammül edilmemeli. umut ve gökhan devre arasında derhal kulüpten uzaklaştırılmalıdır.

Geçen seneye göre geliştiği çok açık. Gol vuruşları üzerine çalıştırılıyor zaten.
Dün Nobre ve Bobo'yu da gördük. Nobre dökülüyordu Bobo'nun ise kaçırdığını Umut kaçırsa başına neler gelirdi. Bunlar da rakiplerimizin forvetleri.

Erdal
08.11.2009, 18:25
İki maçtır oyunu sete dönüştürebiliyoruz...Tamam rakip bunu sağlıyor ama rakibi buna mecbur ediyoruz...Alanzinho'yu kullanabilmenin yolu bana göre tek forvet oynayabilmekten geçiyor...Bunun için de forvet lazım...Maçtan önce Colman ı göreceğiz demiştim...Korkarım Colman da olmayacak...Kasımpaşa maçında muhteşem bir Colman olacak...Ama aslında olmayacak...Devre arası Fatih ile birlikte yeniden bir Batuhan hamlesi denenebilir...Şimdiden stoper taramasına başlanmalı...

Fatih Öztürk
08.11.2009, 18:26
Bu kadar basit degil bu is!

Yönetim bugüne kadar iyi isler yapti, sadece Transfer'de hata yapti diye herseyi bitiremeyiz.

iyi işler dediğimiz kulubu 150 trilyon borca sokup bir dünya boş adam transfer etmekse problem yok o zaman.

alınan oyuncuların hangisini değerinde veya alınan fiyatın altında satarız?

hiç birini.

işte bu kadar kolay bu işler.

istifa yönetim istifa.

Cafer Bulur
Gökhan in gitmesi genel görüs gibi duruyor,yanlis mi anladim.

Gökhan in gitmesi durumunda fatih tekke bile yetmez,1 tane daha kalite bir forvet daha alinmali.

Gökhan i takas yoluyla verecek olursak kayseriden kimi almaliyiz sizce?

Oktay AKKUŞ
Tjikuzuya verilen para yerine Fatih Tekke'nin bonservisine ekleyip geri getirmemek hata,
Ceyhun görevini eksiksiz yerine getiriyor ,

Tayfun mümkünse sağ açık oynasın bundan sonraki maçlarda ve Ömer de takıma adapte olması için sağ beke yerleştirilsin

__S__e__S__
08.11.2009, 18:27
Broos marko babiçi istedi yönetim yaşı nedeniyle gabriçi aldı

Oktay AKKUŞ
08.11.2009, 18:28
Gökhan in gitmesi genel görüs gibi duruyor,yanlis mi anladim.

Gökhan in gitmesi durumunda fatih tekke bile yetmez,1 tane daha kalite bir forvet daha alinmali.

Gökhan i takas yoluyla verecek olursak kayseriden kimi almaliyiz sizce?

Kayseri Gökhan'ı geri alcağına Makukula'nın bonservisini alır ,
Gökhan bizden sonra oynuyacağı takım ya Bursa olur ya Gençlerbirliği o kadar boş adam , müsait pozisyonda topu havaya dikecek kadar aciz ,
Bir Song kadar ( yaşından kastım) koşamıyacak mücadele edemiyecek kadar aciz bir oyuncu ,

Oktay AKKUŞ
08.11.2009, 18:28
Broos marko babiçi istedi yönetim yaşı nedeniyle gabriçi aldı

Umarım Ernst , Fatih Tekke , Song yönetime iyi bir ders verdirmiştir , yaşlarına bakarsanız

edbyttt
08.11.2009, 18:29
Yanılıyorsun. Bross milli takımlarında oynayan sol açıklarını istedi. Yönetim yaşlı diye (para kazanma şansımız var diye) Gabriç'i tercih etti.

Kaldı ki öyle bile olsa bir maçta değerlendirme yapma. Alanzinho'nun berbat oynadığı (mesela Sivas maçı ) maçı hatırlatırım bende.Unutmayın Alanzinho bir Maradona değil. İyi gününde ise rakibin durumuna göre oyun çevirebilir.
Bize 34 maçın en az 25 inde iyi oynayacak oyuncu lazım. Hoca Alan'ı gerektiği gibi kullanıyor.

ben alan konusunda katılmıyorum size. hoca alan ı, bir ara ersun yanalın gençlerbirliğindeki m'bayo gibi kullanıyor. ama m'bayo ile alan ın maliyetleri arasında dağlar var.

ayrıca gs li oyuncular trabzon maçından önce yattara nın oynayıp oynamadığını öğrenmek için bir yerlerini yırtmışlar. aynı durum alan için de geçerli. psikolojik olarak, rakibe korku veren bir stili var.

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 18:30

Bence Ernst'in cektigi sutta önce topu kaptiran ve devaminda pozisyonu seyreden Colman'i,...sonra Colman topla kendi sahamizdan cikarken sagbek Tayfun'un nereye kosmaya calisdigina bak...sahi Tayfun nereye kosuyordu?
Bir dörlüde sagbek oynayan bir oyuncu amatör liglerde bölgesini öyle acmaz.
Silva'ya bakmadan önce o kadar bakacak yer varki...

asimetrik
08.11.2009, 18:30
gabriç i aldırdı. onun dışında elinde yattara, alan,cale,song,colman,slyva etti mi sana 7. tjikuzu madem sistemine uymuyor, senden habersiz yönetim bunu alıyor. sen de buna ses çıkarmıyorsan sıkıntı var bu işte. bunun dışında da kontenjan yok zaten.

her yeni td geldiğinde kadroyu baştan yenileyemeyeceğine göre, kadroyu kuran td nin de hemen ipini çekmeyeceksin.

Tekrar edeyim Gabriç'i aldırmadı, yönetimin tasarrufu Gabriç.
Diğer oyuncular ise vardı veya yönetim aldı. Bu durumda yukarıdaki mesajında belirttiğin Bross'un aldırdığı oyuncuları bekliyorum.

Oktay AKKUŞ
08.11.2009, 18:31
ben alan konusunda katılmıyorum size. hoca alan ı, bir ara ersun yanalın gençlerbirliğindeki m'bayo gibi kullanıyor. ama m'bayo ile alan ın maliyetleri arasında dağlar var.

ayrıca gs li oyuncular trabzon maçından önce yattara nın oynayıp oynamadığını öğrenmek için bir yerlerini yırtmışlar. aynı durum alan için de geçerli. psikolojik olarak, rakibe korku veren bir stili var.

Alanzinho artık 11e monte edilmeli Gökhan'a da yol verilmeli , Tekke de gelirse , alınırsa yani Tekke oynar atar bir gol çıkar bırakır yerini Umut'a ,
Umut zaten koşan pres yapan bir oyuncu , ve defans arkasına koşu yapan ligteki en iyi oyunculardan Alanzinho da Alex tarzında bir oyuncu ki + olarak hızı ve adam eksiltmeleri var

Alanzinho
--Umut

düzeni ile çıkmalıyız artık

edbyttt
08.11.2009, 18:34
Tekrar edeyim Gabriç'i aldırmadı, yönetimin tasarrufu Gabriç.
Diğer oyuncular ise vardı veya yönetim aldı. Bu durumda yukarıdaki mesajında belirttiğin Bross'un aldırdığı oyuncuları bekliyorum.

bu takım ersun yanal ın takımı o zaman. ersun yanal nerde, tb lerde yorumcu, gazetelerde köşe yazarı.

ersun yanal ın takımının üzerine yine yönetimin tasarrufuyla alınmış zafer,engin,tjikuzu ve gabriç söz konusu.

o zaman td de orda durmasın boşuna. sadri başkanı eleştirelim biz.

Murat Erdem
08.11.2009, 18:35

__S__e__S__
08.11.2009, 18:35
Alanzinho artık 11e monte edilmeli Gökhan'a da yol verilmeli , Tekke de gelirse , alınırsa yani Tekke oynar atar bir gol çıkar bırakır yerini Umut'a ,
Umut zaten koşan pres yapan bir oyuncu , ve defans arkasına koşu yapan ligteki en iyi oyunculardan Alanzinho da Alex tarzında bir oyuncu ki + olarak hızı ve adam eksiltmeleri var

Alanzinho
--Umut

düzeni ile çıkmalıyız artık

:eek: Fatih 1 gol atar yerini umuta bırakır maç 1-1 olur umut pozisyonları harcar sahadan 1 puan alır ayrılırız :D Fatih 90dk oynamalı :D

Murat Erdem
08.11.2009, 18:36

Oktay AKKUŞ
08.11.2009, 18:38
:eek: Fatih 1 gol atar yerini umuta bırakır maç 1-1 olur umut pozisyonları harcar sahadan 1 puan alır ayrılırız :D Fatih 90dk oynamalı :D

Ne karamsarsun la:)
Oyun dengesi bizde olcak tabi:)
Kaptanı fazla yormak olmaz:D

Muhammed
08.11.2009, 18:40
Hoca haftaya Alanzinho'yu kesinlikle ilk 11 oynatacaktır şüpheniz olmasın.

asimetrik
08.11.2009, 18:40

Senin de dediğin gibi durum psikolojik. Alan çift forvet oynadığımız hiçbir maçta ilk 11 başlayamaz başlamamalı. Tek forvetteki başarımız ise önceki maçlarda gözüktü. Sol önde bizden biri olmadığı sürece göbekte yeterli boşluk bulamayız, hoca doğrusunu yapıyor. Her iki kanada çizgide oynayacak oyuncu koymaya çalışıyor ki orta saha daha çok boşluk bulsun. Zaten Colman'ın gol sayısındaki ciddi yükseliş bu yüzden. Alan çizgide oynayamıyor.
Alan'ın oynaması için bir forvet eksilmemiz gerek. Hoca her şeyi denedi.

Hatta konuyla ilgisi yok ama Serkan'ı Cale ile değiştirmesi bile harika bir hamleydi. Soldan Cale hiç bir zaman hücuma destek veremedi. Yani hoca takımı çok iyi tanıyor, eksikleri çok iyi biliyor.

Fatih
08.11.2009, 18:41
İki maçtır oyunu sete dönüştürebiliyoruz...Tamam rakip bunu sağlıyor ama rakibi buna mecbur ediyoruz...Alanzinho'yu kullanabilmenin yolu bana göre tek forvet oynayabilmekten geçiyor...Bunun için de forvet lazım...Maçtan önce Colman ı göreceğiz demiştim...Korkarım Colman da olmayacak...Kasımpaşa maçında muhteşem bir Colman olacak...Ama aslında olmayacak...Devre arası Fatih ile birlikte yeniden bir Batuhan hamlesi denenebilir...Şimdiden stoper taramasına başlanmalı...
Geriden oyun kurmasını bilen oyunu rakip sahaya yıktığımız anda hücuma geriden destek verebilen gerektiği anda ilerde gol arayan stopere ihtiyacımız var.Bu maçta da gördük dönen topların çoğu kaleciye kadar gitti nedeni ise stoperlerin orta saha ile defansın arasında mesafe olması.Barça örneği uç örnek gibi görünse de vermek zorundayım.Pique ve Puyol zaman zaman orta sahanın ortasına kadar geliyor rakibin top çıkarmasına izin vermedikleri gibi set hücumuna katkıda bulunuyorlar.

__S__e__S__
08.11.2009, 18:42
Senin de dediğin gibi durum psikolojik. Alan çift forvet oynadığımız hiçbir maçta ilk 11 başlayamaz başlamamalı. Tek forvetteki başarımız ise önceki maçlarda gözüktü. Sol önde bizden biri olmadığı sürece göbekte yeterli boşluk bulamayız, hoca doğrusunu yapıyor. Her iki kanada çizgide oynayacak oyuncu koymaya çalışıyor ki orta saha daha çok boşluk bulsun. Zaten Colman'ın gol sayısındaki ciddi yükseliş bu yüzden. Alan çizgide oynayamıyor.

Hatta konuyla ilgisi yok ama Serkan'ı Cale ile değiştirmesi bile harika bir hamleydi. Soldan Cale hiç bir zaman hücuma destek veremedi. Yani hoca takımı çok iyi tanıyor, eksikleri çok iyi biliyor.

Fatih gelirse tek forvet olur Alanda 11 de oynar :D

magicyattara
08.11.2009, 18:42

Adaş güzel diyorsun da saydığın adamlara burdan aldıkları parayı kimse vermez.
Tjikuzu hariç hepsi 1 milyon dolardan fazla alıyor.Yattara 1.8 milyon euro alıyor deniliyor.
Öyle bonservisi vermeyle olacak iş değil bu.

Kadro kurulurken bunlar hesaplanacaktı.

Söylediğin gibi gençlere bir şekilde yer verilmeye başlanmalı.
Barış Memiş şu takımda nasıl oynamaz hayret ediyorum.

Bilâl ÇOBAN
08.11.2009, 18:43

şükür birisi çıktı :)

hoca gerçekten çok iyi tanıyor ve iyi futbol oynatıyor. eksiğimiz ise, kadronun zaaflarını kabul etmeyen dolayısıyla eksikleri doldurmayan inatçı bir yönetim. olay bu.

albatros
yönetim tartışmalarına girmek istemiyorum ama bu yönetim bazı arkadaşların dediği gibi tarihin en kötü yönetimlerini aratan bir yönetim asla değildir.ben hiç aramıyorum 14. olduğumuz zamanki yönetimi veya daha kötülerini...
yönetimi eleştirirken kullanılan kelimeler bazen insanı haklıyken haksız konumuna düşürebiliyor çok rahat.

Cemalettin Taşkın
tahminimde yanılmadım sakat ve moralsiz beşiktaşa moral olduk. :(

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 18:44
İnşallah ikinci yarıdaki maçta inönüde beşiktaşı Fatih TEKKEyle vurucaz:)

Cafer Bulur
08.11.2009, 18:45
Yazdiklarina genelde katiliyorum.

Yalniz oynadigi zaman herseyini ortaya koyan serkan neden gitmeli?

Iyi bir teklif varsa elbette gitmeli ama diger durumlarda kalmasinin sakincasi yok bence.

Bir de 4.cü ile 6.ci olmamiz arasinda fark yok demissin katilmiyorum.

Ilk 2 olmazsa ilk 3ü zorlamaliyiz bunun ucunda avrupa kupalari var.

Seneye avrupada olmazsan gelecek yaz transfer döneminde istedigin oyunculari alamazsin.

magicyattara
08.11.2009, 18:47
Gürcan Abi,
Alanzinho şu kadro yapısında her zaman yer bulur.Alanzinho dün akşam maçın gidişatını değiştirecek hareketleri yaptı.Aslında her maç yapıyor.
Problem çift veya tek forvet olması değil,problem bu forvetlerin Umut ve Gökhan olması.
Doğru dürüst iki forvetimiz olsaydı,şimdi neler konuşacaktık kim bilir.

Bu kadro yapısı içinde de Colman'ın yerinde Alan oynamalıydı.

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 18:48

Bunu sen mi söylüyorsun?...yapma abi...tamam caresizlikden Umut'u tercih ediyor Broos, cünkü biliyor ki Gökhan'la hic olmaz.
Inan Umut topu sürmeye calisdiginda top bile rahatsiz oluyordur.
Evet Umut birseyler yapiyor, ama ne yaptigini kendisi bile bilmiyor.
Hakan'la karsi karsiya kaldigi kafa vursunda bir baksa görecek ki Hakan kalenin solunda kalmis, sag taraf bombos. Kendi kosu yönü kalenin sagina dogru ama Umut topu sola vurmaya calisiyor.
Birak onu, topu yere sektirerek vursa yine gol olacak...
Önemli olan Umut'un gol kacirmasi degil,...gol pozisyonlari nasil kacirdigi!

Trabzonspor gibi bir takim icin Umut yetersiz,...Gökhan'da durum cok daha farkli, o hala Trabzon'da oynadiginin farkinda degil. Uyumsuz, isteksiz, kendine göre oynuyor...

Cafer Bulur
Tjikuzu hariç hepsi 1 milyon dolardan fazla alıyor.Yattara 1.8 milyon euro alıyor deniliyor.

Bende senin barisin oynamamasina hayret etmene hayret ediyorum.

Barisin akli futbolda falan degil kiralik gitmeden iflah olmaz o.

Fatih tekke bile 26 da kemale erdi,baristan böyle seyler beklemek yanlis olur.

asimetrik
"Kadronun zaaflarını kabul etmeyen inatçı yönetim" çok doğru bir tarif oldu.
Akıl hocaları kendi hocaları olmayan bir yönetim.

Murat Erdem
08.11.2009, 18:49

Murat abi, bende biliyorum bu adamlara müşteri çıkmayacağını. Onun içinde satmak için kasmaya gerek yok diyorum. Verelim bonservislerini alacaklarına karşılık ellerine, işimize bakalım.
Ödemekten kurtulacağımız maaşları da, bonservis niyetine sayalım.

Emirhan Makul
08.11.2009, 18:50
Bir Futbol takımında top Bir kişide iken diğer 10 kişi "İnşallah Bana Atmaz" sözünü içinden geçirircesine ayağında top olan arkadaşından uzaklaşmışsa.

Rakip ceza alanına yapılan ortalara,atılan kornerlere ve taçlarda topun yakınında yani ön direk denilen mevki de 1 tek dahi futbolcu yok ise forvet oyuncuları "Bana gelmesin ya kaçırırsam" diye düşünüyorsa.

21 kişilik futbolcu kadrosunda en hazır olmadığı söylenene adam cesaret dolu bir futbolla tek başına adeta kendinden top almaya cesaret edemeyen insanlara küfür edercesine çalım yapıyorsa ve yürekliliğinin reklamını yapıp takımını 1 gol yemekten kurtarıyorsa.

Bu bahsedilen futbol takımının teknik heyetine hiç bir saygısı yoktur.
Teknik heyetin futbol takımından hiç bir beklentisi yoktur.

Ve Teknik heyet ile Futbol takımı Memur zihniyeti ile çalışmaktadır.

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 18:53

Silva iyi bir kalecinin yapabilecegini yapti, cikislarindaki zamanlamasi ile ve Bobo'nun topunu cikararak takimi sonuna kadar oyunda tutdu.

Takimin bir gol atarsa, bir kalecinin kurtarsilari degerli olur...

Ilelioglu
08.11.2009, 18:54
iyi işler dediğimiz kulubu 150 trilyon borca sokup bir dünya boş adam transfer etmekse problem yok o zaman.

alınan oyuncuların hangisini değerinde veya alınan fiyatın altında satarız?

hiç birini.

işte bu kadar kolay bu işler.

istifa yönetim istifa.

Transferde hata yaptigini söylüyoruz bizde iste...:rolleyes:

magicyattara
08.11.2009, 18:54
Bende senin barisin oynamamasina hayret etmene hayret ediyorum.

Barisin akli futbolda falan degil kiralik gitmeden iflah olmaz o.

Fatih tekke bile 26 da kemale erdi,baristan böyle seyler beklemek yanlis olur.

Fatih 18 yaşında A milli olmuştu.Ki 96 kadrosunda o sezon bir çok maça çıkmıştır.Fatih'in burdan gitmesini Değerli Hocamız Yılmaz Vural ve Başkanımız MAY'a sorun.
Ayağı kırıldığı dönem düşük performansla oynayıp Antep'e satılması yine Değerli Başkanımız MAY sayesindedir.
MAY,Fatih'in en az 3 yılını yemiştir.

Dönelim Barış'a;evet söylediğim gibi Barış bu takımın sağ kanadında banko oynar.
Oynadıkça da futbolu büyür.
Tabii bu benim görüşümdür.

magicyattara
08.11.2009, 18:56
Murat abi, bende biliyorum bu adamlara müşteri çıkmayacağını. Onun içinde satmak için kasmaya gerek yok diyorum. Verelim bonservislerini alacaklarına karşılık ellerine, işimize bakalım.
Ödemekten kurtulacağımız maaşları da, bonservis niyetine sayalım.

Tamam ben de onu söylüyorum işte;şimdi bonservisi elinde olsa dahi Yattara'ya kim 1.8 milyon euro verir veya Song'a veya Sylva'ya?
Yani bonservislerini bile versen alıcı bulamazsın.

Muhammed
08.11.2009, 18:58
Kafası futbolda yada değil bunun bir sayacı felan mı var? Barış bu takımın sağ kanadında gözü kapalı oynar. Sadece birazcık ayakta kalmayı bilsin.

Muhammed
08.11.2009, 18:58
Tamam ben de onu söylüyorum işte;şimdi bonservisi elinde olsa dahi Yattara'ya kim 1.8 milyon euro verir veya Song'a veya Sylva'ya?

Sözleşme fesihinden bahsediyor sanırım.

demirel
08.11.2009, 19:00
bir fatih gelcek hersey güllük gülistanlık olmıcak,öncelikle hocaya sahip çıkılmalı,ardından maç çevirecek bir oyuncu ve iki bitiriciliği olan forvet lazım

Murat Erdem
08.11.2009, 19:01
Maçlara hep 1-0 mağlup başlıyoruz ! sebebide yukarıda bahsettiğim, tarihimizin en büyük borçlanmasının ana sebebi olan, geçen sezon ki plansız, çıkar ilişkilerinin baş rolde olduğu transfer fiyaskosudur.

Cafer Bulur
08.11.2009, 19:02
En iyi döneminde bile bir sezonda 7-8 mac iyi oynayan bir yattara ya hangi zihniyet 1.8 milyon verdi anlamakta güclük cekiyorum.

Yattara 5-6 milyon eurodan asagiya satilmaz deniyordu,gitmesinden korkuluyordu.

Simdi ise yattara ya kim 1.8 milyon verir diyorsun,sen de yattara ya fazla deger verenlerdendin.:)

mahmuter61
08.11.2009, 19:03
Mehmet Yılmaz eskişehirdeki bizim Umuttan neyi eksiktikde bu takımdan yollandı?Birde Türkiye de futbol yok Allah aşkına şuanda spormax de chelse-M.United maçı var herşeyin açıklaması orda böyle futbol oynasınlar yenilenide ayakta alkışlar insan.

Cafer Bulur
08.11.2009, 19:04
Kafası futbolda yada değil bunun bir sayacı felan mı var? Barış bu takımın sağ kanadında gözü kapalı oynar. Sadece birazcık ayakta kalmayı bilsin.
Sayaci yok tabiiki,gözle görülen seyler var.

Gs macinda oyuna girdikten sonraki barisin hareketlerini hatirlarsan anlarsin.

Artistik hareketler yapacagina önce basit oynamayi ögrenmeli baris,o bir messi degil...

Murat Erdem
08.11.2009, 19:06
Abi, işte diyorum ya, karşılıklı anlaşıp (alacağına karşılık, bonservisini ücretsiz kendisine veriyoruz) fesh ediyoruz sözleşmeyi. Serbest bırakıyoruz adamları. Ne halleri varsa görsünler:mad:

Muhammed
08.11.2009, 19:06
Sayaci yok tabiiki,gözle görülen seyler var.

Gs macinda oyuna girdikten sonraki barisin hareketlerini hatirlarsan anlarsin.

Artistik hareketler yapacagina önce basit oynamayi ögrenmeli baris,o bir messi degil...

Oynaya oynaya tecrübe kazansın öğrensin işte. Uzun süre sağ açık aramayız. Barış her topu ayağına aldığında ne kadar yetenekli olduğu belli oluyor. Toulouse deplasmanında çok iyi oynayan adam süper ligdemi oynayamayacak?

asimetrik
08.11.2009, 19:08
Gürcan Abi,
Alanzinho şu kadro yapısında her zaman yer bulur.Alanzinho dün akşam maçın gidişatını değiştirecek hareketleri yaptı.Aslında her maç yapıyor.
Problem çift veya tek forvet olması değil,problem bu forvetlerin Umut ve Gökhan olması.
Doğru dürüst iki forvetimiz olsaydı,şimdi neler konuşacaktık kim bilir.

Bu kadro yapısı içinde de Colman'ın yerinde Alan oynamalıydı.

Çift foorvetle beraber Colman yerinde Alan demek yediğimiz ilk golden bolca yememiz demek.

BAHADIR33
08.11.2009, 19:11
Çok fazla takılmamak lazım.
Derbi maç...Her sonuç çıkar böyle maçlarda.
Problem yok mu? Var..
Şimdi mi öğrendik problem olduğunu? Hayır..
Şu anda çözülmesi mümkün mü? Hayır...
Kelle almak sorunları çözecek mi? Bence hayır...
Lakin Yeniçeri ayaklanmış bir kere...

Cafer Bulur
08.11.2009, 19:12
Çift foorvetle beraber Colman yerinde Alan demek yediğimiz ilk golden bolca yememiz demek.
Bazi maclarda alan-umut ve gökhan olabilir bence.

Kasimpasa,a.gücü,eskisehir ve denizliye karsi mesela.

Orta saha da bu durumda serkan,ceyhun ve selcukla direncli olusturulmaya calisilabilir.

iso_4939
08.11.2009, 19:15
yav benım anlamadıgım bu bızım futbolcular hıc tv de avrupa maclarını ızlemıyorlarmı.gercı ızleseler kendılerıne futbolcu demezler..adamlar senede tırılyonlar alıyorlaR ama hala kendılerını yırtıyorlar ıste gercek futbolcu bunlar helal olsun...

asimetrik
08.11.2009, 19:16
Murat Barış dedin ya gerçekten anlayamıyorum, nasıl Barış'a bu kadar güveniyorsun. Elbette her görüşe saygılıyım, benim şahsi görüşüme göre Barış hiç bir takımın 11 inde oynayamaz. Düşmeye oynayan takımlarda bile olmaz. Futbol artık sadece çalım atmak (onu da her zaman yapamıyor) değil, o eskidendi. Yerden kalkamıyor Barış.

asimetrik
08.11.2009, 19:20
Bazi maclarda alan-umut ve gökhan olabilir bence.

Kasimpasa,a.gücü,eskisehir ve denizliye karsi mesela.

Orta saha da bu durumda serkan,ceyhun ve selcukla direncli olusturulmaya calisilabilir.

Katılıyorum, böyle de oynamamız gereken maçlar olacaktır.

Cafer KILIÇSOY
08.11.2009, 19:21
Şükür başlık biraz sakinleşti de bizimde yorum yapma şansımız doğdu:)

Öncelikle şurası bir gerçek ki akşam takım adeta tek kale top oynadı. Zamanında ve iyi yerde topa bastı. Bir ara o kadar güzel top cevirdik ki Beşiktaşlılar bile şaşırdı. Tek sorun kanatların yeterince çalışamaması, forvetin olmaması ve şansızlıktı bana göre. Yorumların aksine Colman'ın ayağına top yakışıyor, yalnız fazla tutuyor ayağında. Bunu asgariye indirdiğinde daha verimli olacağı kanaatindeyim. Silva için görüşlerim hâlâ daha aynı. Artık Onur'a şans verilmesinden yanayım.

Trabzonspor Avni Aker'de kendine yakışan en güzel futbolunu oynadı bana göre. Sizi bilmem ama ben takımdan zevk aldım.

Gelelim en önemli meseleye; Forvet: Bu takımda sadece dünkü maçta değil iki senedir forvet yok. İdda ediyorum eğer geçen sene takımda gol atmayı becerebilen bir ALLAH'ın kulu olsaydı bu takım şampiyondu. Kimbilir belkide Fenerbahcenin 103 gollük rekoru bile kırılırdı. Bu forumda muhabbetinden sıkılmaya başladım ama şuan için tek ve olumlu seçenek Fatih Tekke'dir. Çünkü bildiğimiz bir futbolcudur. Elinde böyle bir imkan varken göle yoğut çalmaya gerek yok. Ocak'ta ne pahasına olursa olsun bu işin bitirilmesi gerekiyor.

Aslında Trabzonspor kulübünü yönetmek hiç zor değil. Bu yönetim imkansızı başararak bu takımı yönetemiyor. Senin elinde genç geleceğe dönük iyi futbol oynamayı başarabilen bir takım var. Tek eksik var forvet. Sokaktaki 5 yaşındaki çocuk bile bunu görüyor yahu. Bir forvet hem yönetimi, hem takımı hem de taraftarı rahatlatacaktır.

Gökhan Ünal'a gelince; Birçoğumuz alındığında bu forumda sevinç gözyaşları dökerken ben soğuktum. Trabzonspora katkı sağlayacağını düşünmüyordum ve nitekimde öyle oldu. Bir atasözü vardır; ''Satıp da pişman olmak saklayıp da pişman olmaktan çok daha iyidir''

Sevgiyle kalın:)

asimetrik
08.11.2009, 19:25
Mehmet, Umut'un yeterli olduğunu söylemedim, eskiden Gökhan'ı tercih ederdim ben tek forvet oynanacaksa, şimdi Umut'u tercih ediyorum. Bu sene de bana göre geçen seneye göre çok gelişme kaydetti. Söylediğim bu. Forvet alınacaksa ki alınmalı, birisi gidecekse ki gitmeli bu Umut değil Gökhan olmalı. Umut, Fatih ve bu çapta bir golcü daha olmalı.

Erdal
08.11.2009, 19:32
Devre arası Brüls ve Papy mutlaka takıma katılmalı...İşte fırsat...

Adem Erdoğan
08.11.2009, 19:35

2'si birden katılamaz, kontenjan probleminden dolayı.

Cafer Bulur
08.11.2009, 19:36
Bence biraz erken,sezon sonunda düsünülmeli.

Özellikle fizik gücü konusunda eksikleri olan brülsün katki yapacagini sanmiyorum,faty da biraz daha pismeli...

OLCAY ÇAKIR
08.11.2009, 19:37
Bol TAKAS' lı bir devre arası hayal ediyorum.

Erdal
08.11.2009, 19:39
Hiç de erken falan değil...Kontejan sorunumuz yok...Song gidecek sezon sonu..Şimdiden gitsin...Slyva da öyle...Alıcı çıkarsa Yattara'yı zaten satacaklar....Al sana 3 kontenjan...

Muhammed
08.11.2009, 19:40
Tjikuzu,Yattara,Song,Sylva 4 lüsü kesin olarak gelecek sene yoklar. Yönetim devre arasındamı gönderir yoksa sene sonunda mı ?

Murat Erdem
Bizim ''takas'' formülüne alerjimiz var, sevgili Olcay Çakır.
O kadar kibirli bir camiayız ki, kendi malımıza dev aynasından bakıyoruz, karşımızdakini ''artık'' olarak görüp, ''bunlara mı kaldık'' diyoruz.

Muhammed
Hiç de erken falan değil...Kontejan sorunumuz yok...Song gidecek sezon sonu..Şimdiden gitsin...Slyva da öyle...Alıcı çıkarsa Yattara'yı zaten satacaklar....Al sana 3 kontenjan...

Tjikuzu'yu unuttun abi. Onunda gidişi kesin. Yönetimden izinde istemiş zaten. 4 kontenjan ediyor.

OLCAY ÇAKIR
08.11.2009, 19:41
Cangele ile Gokhan takasi?

Erdal
08.11.2009, 19:41
Gençler birliği Tijikuzu yu istiyormuş...Tamam Burhan ile takas edelim :)

matalar
08.11.2009, 19:42
FATİH VE UMUT kulağa hoş geliyor.
gökhan için daha ilk werder bremen'e 2 gol attığı maç sonrası böyle top oynayacaksa bu takımda istemem diye görüş beyanetmiştim ve herkesten eleştiri almıştım. ve lig başladıktan 7-8 hafta sonra imzama anti gökhan ünal yazdım diye forumda linç edilmiştim.ama görülüyorki takımı sahiplenmeyen oyuna ruhunu katmayan bir adamda Trabzonspora hayır gelmeyecek.gökhan hala ben bu takımda her halukarda oynarım havalarında maalesef.istanbul takımlarından birinde olsaydı kadroya girebilmek için emin olun k..ını yırtardı.ama maalesef biz ona mahkum kaldık.

Furkan Dündar
Bol TAKAS' lı bir devre arası hayal ediyorum.

Hayallerin gerçek olmasını bende istiyenlerdenim :)

Mehmet Sarigül
Mehmet, Umut'un yeterli olduğunu söylemedim, eskiden Gökhan'ı tercih ederdim ben tek forvet oynanacaksa, şimdi Umut'u tercih ediyorum. Bu sene de bana göre geçen seneye göre çok gelişme kaydetti. Söylediğim bu. Forvet alınacaksa ki alınmalı, birisi gidecekse ki gitmeli bu Umut değil Gökhan olmalı. Umut, Fatih ve bu çapta bir golcü daha olmalı.

Ne demek istedigini anladim. Yanliz Umut hangi konuda gelisme kaydetti, onu anlamadim?
Kafa vurusunda zamanlamasini gelistirse, dün aksam 90. dakikada durumu 1-1 yapacak...ön direk kosusuna gelisme kaydetse, dün aksam Colman ve Engin'den iki asistle rahat iki gol atacak...ortasahada arkadaslarindan top almak veya paslasmak icin burunlarinin dibine kadar gitmemesi konusunda gelisme kaydetse, dün aksam en az 3,4 etkili akin daha yapabilirdik.

Gürcan abi ben Umut'da gelisme görmüyorum...Umut cok caliskan, cok iyi niyetli, cok istekli o kadar. Trabzonspor gibi bir takimda ancak ücüncü forvet olabilir...
Büyük takimlarin öyle bir macda 4, 5 pozisyon harcayacak lüksü yok.

OLCAY ÇAKIR
08.11.2009, 19:43
Emrejackson takası yada?

Erdal
08.11.2009, 19:43
İyi ya Mehmet, 3. forvet olarak dursun...Dursun ama...

Adem Erdoğan
08.11.2009, 19:44
Cangele ile Gokhan takasi?

Aslında ben Gökhan Kamanan takasını daha mantıklı görüyorum.:)

Cangele biraz daha açık savunmalara karşı etkili bir futbolcu gibi geliyor bana.