PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

Fatih
08.11.2009, 01:35
Maç başladı biz hafiften gol kaçırmaya başladık ben yanımdaki Bjklilere ve devre arasında telefonla konuştuğum İlhan'a böyle giderse maç Bjk'nin dedim.Çünkü hep aynı senaryoyu oynuyoruz.Atamayana atarlar sözü bizim için söylenmiş sanki bir türlü yıkamıyoruz duvarı.

Eksik ve moralmen kötü olan Bjk oynaması gerektiği gibi oynadı ve kazandı.Bundan sonrası için hiç umudum yok.Bir veya birkaç sezonu daha heba edeceğiz maalesef.

hodlu
Sabaha kadar herkes 1967 kere biz büyük takımız diye yüksek sesle bağırsın.Sabah olunca herkez gazeteleri alır kim büyük takım,kim kaç kere şampiyon olmuş,kim derbileri kazanıyor görür...
Tamam biz büyük takımız herkes rahatlasın...

gerenimo
Buyur birader sen de yaz gördüklerini.
Manalı manalı mesajlara gerek yok.
Bu 2. oldu.

icazet için saol.
alıntıladığın mesaja tekrar bakarsan yazdığımı da görürsün. ilkinde de yazmıştım.

Erdal
08.11.2009, 01:36
Silva'nin gönderilmesi ile bu gercek degisecek mi, Erdal?

Valla diğer ihtimali ben söylemeyeceğim...Ta ki birileri çıkıp biz varız, talibiz, projemiz bu, geldiğimizde "ne güzel bodrumda yaşıyordum sizin için rahatımı bozdum, kimi istersem alırım" demeyeceğiz diyene kadar demiyeceğim...Dolayısıyla onlar gitmiyorsa Slyva gitmeli...Hatta karşı olsam da onlar gitmiyorsa ve hoca onları körlükle suçluyorsa hoca gitmeli....Takım demiş Cihan...Takım saha içinde kurulmuyor kurulmaz...

Can AYDIN
08.11.2009, 01:36
Sisteminde Alanzinho`ya yer vermeyen Broos,yenik duruma düsünce acaba neden ilk önce Alanzinho`ya sariliyor?
Adami geldigi günden beri dogru dürüst ilk onbirde oynatma,20 dakika oynatuip disari al,88.dakikada oyuna sok,sistemimde yeri yok de,golü yeyince Alanzinho`ya saril.
Bir de Hocanin bu Sylva askini cözemedim.
Artik kalede de degisiklik sart.
Hakan Arikan ,Rüstü`yü aratmadi bugün.
Onur`un da Sylva`yi aratmqayacagina inaniyorum.
Ne sistemi varmış broosun..futbol fakiri bu herif.o kadar arayıpta buldukları adam bu helal olsun yönetime..
Sadri başkan hadi desene mağlubiyeti hocaya sorun diye..

asimetrik
08.11.2009, 01:37
Murat bu tempo meselesi için bizim takıma değil bjk ye laf etmelisin. Ortasahayı geçmemek için yemin etmiş gibiydiler. Haliyle biz yürüyerek oyun kurduk. Yani maç tam sahada oynanmadı ve hücumda bize pres uygulamadıkları için tempo düşük gözüktü. Oysa biz rakibi beklemedik hücumda da bastık ve kaptığımız topları geriye oynayarak baskı olmasını engelledik.
Temponun düşük olması bjk nin top kapmaya çalışmamasından.

temel_yilmaz
08.11.2009, 01:37
Kaç küsür gol girişimi,erken biten lig ,kandırılan kırılan insanlar .Maçı izledim ayağa pas oyunu kanada açma ceza sahasına orta bilmem kaç tane pas yapıp ceza sahasına kadar inen top ama antiyetenek iki adam.Bu maçtan sonra artık sırma saç ile esasoğlana kızmanın ne kadar mantıksız olduğunu gördüm bu adamların zerre kadar umurunda değil taraftar .kimse umut çok çalıştı demesin adam rakibin stoperi olmuş bizim sırma saç ile Trabzonspor çok iyi oynamadı bjk anormal kötü bir takım bu sene 2 maç oynadık güzel oynadığımız dediğim bir sivas iki bjk ikisininde hali ortada.
Başkan S.Ş de helal olsun bize uefada final oynamış takım bıraktığı için T.s için lig bitmiş gençleri oynatma zamanı gelmiştir bir sezon daha kaçırmadan.Kısmet seneye ne kadar kötü bir cümle değil mi?

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 01:38
Sisteminde Alanzinho`ya yer vermeyen Broos,yenik duruma düsünce acaba neden ilk önce Alanzinho`ya sariliyor?
Adami geldigi günden beri dogru dürüst ilk onbirde oynatma,20 dakika oynatuip disari al,88.dakikada oyuna sok,sistemimde yeri yok de,golü yeyince Alanzinho`ya saril.
Onur`un da Sylva`yi aratmqayacagina inaniyorum.

Onur'un karsisinda her hafta Trabzonspor oynamayacagina göre bu mümkün degil.

Hakan bu aksam "sadece" bir gol pozisyonu kurtardi...o topu da öne dogru sektirdi. Takipci bir forvetimiz olsa o topu rahat gol yapardi.

magicyattara
08.11.2009, 01:38
Adami geldigi günden beri dogru dürüst ilk onbirde oynatma,20 dakika oynatip disari al,88.dakikada oyuna sok,sistemimde yeri yok de,golü yeyince Alanzinho`ya saril.
Onur`un da Sylva`yi aratmayacagina inaniyorum.

Aslında Alanzinho'yu ilk 11 çıkardı.
89.dakikada oyuna aldığı adama 3 dk taktik veren Broos,90 dk oynatacağı için verdiği taktiğin haliyle daha uzun sürmesi nedeniyle kendisini ancak 60. dakikaya yetiştirebildi.

Emrah Akcagöz
08.11.2009, 01:39
Selçuk gayet iyi oynadı.Bu akşam orta sahamızda Colman çok kötüydü ve çıkması gerekende oydu..
Bende onu diyorum Selçuk baya iyiydi..

Fatih
08.11.2009, 01:41
3 orta saha(göbek) oyuncusuyla çıktığımız maçta neden sürekli uzun topu denedik?

Mehmet Sarigül
Valla diğer ihtimali ben söylemeyeceğim...Ta ki birileri çıkıp biz varız, talibiz, projemiz bu, geldiğimizde "ne güzel bodrumda yaşıyordum sizin için rahatımı bozdum, kimi istersem alırım" demeyeceğiz diyene kadar demiyeceğim...Dolayısıyla onlar gitmiyorsa Slyva gitmeli...Hatta karşı olsam da onlar gitmiyorsa ve hoca onları körlükle suçluyorsa hoca gitmeli....Takım demiş Cihan...Takım saha içinde kurulmuyor kurulmaz...

Bence de Silva gitmeli, ama benim gerekcem farkli...söylemek istemiyorum.

Emrah Akcagöz
Ne sistemi varmış broosun..futbol fakiri bu herif.o kadar arayıpta buldukları adam bu helal olsun yönetime..
Sadri başkan hadi desene mağlubiyeti hocaya sorun diye..
Ligdeki en iyi hoca diyebilirim dezavantajları belli. Geç gelmesi,gerekli yerlere transferlerin yapılmaması ve kendi ekibiyle değil yönetimin kurduğu bi ekiple çalışması..

Celil Köse
08.11.2009, 01:42
Gençliğimin içine ettin ama yinede canın sağolsun eyvallah Trabzonspor'um

Aynı yaştayız ve yaşıtlarımız için gecenin en güzel sözü sanırım..

Eyvallah Trabzonspor'um

irfanb
Broos Besiktas kadar hicbir rakibi takip etmemis.:)
En cok takip ettigi takim 5 eksikle bizi kendi evimizde 2-0 yeniyorsa, hic takip etmedikleri icin Allah yardimcimiz olsun.

hodlu
Takımın amblemi değişseydi kazanırdık heralde.Geç kaldı sadri bey yarın renkleri de değiştirir o zaman Şampiyonlar ligine de gireriz kesin...

Fatih
Golde Sylva'nın hatası yoktu yine de kale Onur'a teslim edilmeli.

OLCAY ÇAKIR
08.11.2009, 01:43
İlk 11 idealdi.

Benim için en azından ..

Şu var;

Senin kurduğun 11,rakibin 11 ile kapışınca,aksayan yönlerin,rakibin aksayanı sonradan ortaya çıkar.

Orda işte biz taraftarlar devreye gireriz;Kadro hatalı,hoca yetersizdir.
Yada,kadro mükemmel,hoca dahidir.

Mustafa hoca,kafasında maçları oynar.Ne hikmetse bu kafasında maç oynama işini CL de tutmuyor bu aralar..

Neyse,

İlk 11 idealdi.
Değişiklikler de iyiydi.

Gol üretemedik.

Rakibide,AŞŞALADIK.

Bunla avunalım..

Yapacak kısa vadede bir iş yok..

hodlu
08.11.2009, 01:44
Umut-Gökhan-Cale-Selçuk-silva-Gabriç hepsini satın gitsin.Bari altyapıdan gençler oynasın...

Fatih Özkan
Aynı yaştayız ve yaşıtlarımız için gecenin en güzel sözü sanırım..

Eyvallah Trabzonspor'um

Şüphesiz!
:(

matalar
3 orta saha(göbek) oyuncusuyla çıktığımız maçta neden sürekli uzun topu denedik?

uzun top mu.
ben egemenin şişirdiği bir top haricinde uzun top görmedim.
hatta ben bua akşam herhalde hoca kesinlikle uzun top atmayı yasaklamış diye düşünmüştüm.sen yazınca şaşırdım.

magicyattara
Gürcan abi valla iyi adamlarımız olsaydı bjk perişan olurdu.
Yok abi adam yok takımda.96 veya 2004 kadrosunu koyuyorum bu bjk'nın karşısına,fark atardık.
Şu tempoyla 70. dakikada havlu attık,geriye koşamadık.Allah'tan bjk'nin de kontratağa çıkacak elemanları oynamıyordu.

sametaydin
Bugün bu oyunumuzla yenseydik hocaya ve yönetime ve takımdaki futbolcuları şuursuzca eleştirenler ne derdi merak ediyorum. Bence bu eleştirilerin sebebi hocanın ya da yönetimin ya da oyuncuların kötü olması değil 3 puan alamamamız.

hodlu
08.11.2009, 01:45
Futbolun adaleti yok ama hep adaletsizlik bize mi olacak...

Enes Başkaya60
08.11.2009, 01:45
İlk yarı çok iyi oynayan bir takım
Umutun saç baş yolduran gol girişimleri abi sen forvetsen atacaksın bu golleri kac metre kale ya kalecinin üzerine vuruyorsun topu..ilk yarı bitti dedim içimden atamayana atarlar ve beklenen oldu bir geldiler pir geldiler golu buldular....
Ondan sonra yine yüklenmeye başladık Alanzinho gibi bir adamı yedekte tutan zihniyet ne hayrı alemettir bilmiyorum 60 da Alanı oyuna aldı Alanzinho girince sanki birşeyler degişti ama olmadı yine golü bulamadık sonuç yine hüsran hep hüsran Acilen toparlanmak gerak de diyemiyorum koskoca sezon yine heba oldu aferin yönetime aynen devam...........

Erdal
08.11.2009, 01:46
Trabzonspor "takım" falan değil...Takım olması için önce yönetilmesi gerekir...Hocası ile futbol şube sorumluunun medya vasıtasıyla haberleştiği bir körler sağırlar diyaloğundan "takım" çıkmaz...

matalar
08.11.2009, 01:47
Takımın amblemi değişseydi kazanırdık heralde.Geç kaldı sadri bey yarın renkleri de değiştirir o zaman Şampiyonlar ligine de gireriz kesin...

hocam kaç sayfadır yorum yazıyorsun kızgınlıkla yazmış olduğun bu yorumlar ceviz kabuğunu doldurmaz emin ol.

hodlu
08.11.2009, 01:47
Bugün bu oyunumuzla yenseydik hocaya ve yönetime ve takımdaki futbolcuları şuursuzca eleştirenler ne derdi merak ediyorum. Bence bu eleştirilerin sebebi hocanın ya da yönetimin ya da oyuncuların kötü olması değil 3 puan alamamamız.

Ne yapalım, keybedilen maçtan sonra hemde aynı filmin 644. tekrarı olunca yönetimi ve oyuncuları eleştirmek gayet doğal...

Can AYDIN
08.11.2009, 01:48
[QUOTE=emrah.55;2753562]Ligdeki en iyi hoca diyebilirim dezavantajları belli. Geç gelmesi,gerekli yerlere transferlerin yapılmaması ve kendi ekibiyle değil yönetimin kurduğu bi ekiple çalışması..[/QUO
Evet,Alanzinho benim sistemime göre bir oyuncu değil diyordu ama her gol yememizden sonra oyuna alması da çok zeki bir hoca olduğunu gösteriyor.Ayrıca gabriçi kendi getirttiği için oynatıyor sanıyorum sistemin çok önemli bir parçası olduğundan olsa gerek..Bu herife değil takım,koyun emanet edilmez..Ama balık baştan kokar,onu oraya getirende kabahat..

__S__e__S__
08.11.2009, 01:50
[QUOTE=emrah.55;2753562]Ligdeki en iyi hoca diyebilirim dezavantajları belli. Geç gelmesi,gerekli yerlere transferlerin yapılmaması ve kendi ekibiyle değil yönetimin kurduğu bi ekiple çalışması..[/QUO
Evet,Alanzinho benim sistemime göre bir oyuncu değil diyordu ama her gol yememizden sonra oyuna alması da çok zeki bir hoca olduğunu gösteriyor.Ayrıca gabriçi kendi getirttiği için oynatıyor sanıyorum sistemin çok önemli bir parçası olduğundan olsa gerek..Bu herife değil takım,koyun emanet edilmez..Ama balık baştan kokar,onu oraya getirende kabahat..

Hugo broos Marko Babiçi ( böyle olması lazım ) alalım demiş yönetim yaşı nedeniyle Gabriçi almış :S

Erdal
08.11.2009, 01:50
En kötüsü en zor bölgeye seneye sıfırdan başlama ihtimalimiz...Kaleci ve stoperler...O nun için en azından o bölgede seneye kimi düşünmüyorsanız gönderin...Kim olabilir kim olmaz bir bakın...O bölge çok önemli...fb kuvvetle muhtemel o üçlü artı alex ile şampiyon olacak...

Fatih
08.11.2009, 01:51
uzun top mu.
ben egemenin şişirdiği bir top haricinde uzun top görmedim.
hatta ben bua akşam herhalde hoca kesinlikle uzun top atmayı yasaklamış diye düşünmüştüm.sen yazınca şaşırdım.
Kenardan yapılan haybeye ortalar da buna dahil.:)

Egemen ve Song topu aldıklarında kimse yaklaşmadı.Hatta kamera açısından baktığımızda ortada koca bir boşluk oluşuyordu.Colman,Selçuk,Ceyhun üçlüsü orta alanda daha verimli olabilirdiler.Çoğu zaman Bjk ortasahasında kayboldular.

asimetrik
08.11.2009, 01:51
Murat katılıyorum sana ancak durum o kadar vahim değil. Önce şu hoca eleştirilerini bir yana bırakmak lazım.
İyi bir takımımız var ancak eksikleri de belli. Çok değil bir kaç özel adam gerekli. Üst düzey bir kaç oyuncu. Ondan sonra hocayla gerekirse uğraşırız. Yönetime yoğunlaşmak lazım önce.

Erdal
08.11.2009, 01:52
Dakika 1 Song top şişiriyor...Dakika bir be adam...Biz seni topu oyuna sokacak diye almadık mı

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 01:53
Bu aksam Ceyhun'a üzüldüm, bana göre cok iyi oynadi.

afsbahar
Alanzinho bu takımda oynayamazsa hiçkimse oynayamaz. Aklı başında atak başlatabilen başka oyuncu yok bu takımda. Sağ kanattan o kadar bindirme yaptın da, bir tane de olumlu bir pasın olsun be kardeşim....

sametaydin
Ne yapalım, keybedilen maçtan sonra hemde aynı filmin 644. tekrarı olunca yönetimi ve oyuncuları eleştirmek gayet doğal...

Tabiki eleştirilecek ama öyle kötü bir tablo çiziliyor ki burada sanki bu takım bitmiş tükenmiş gibi. Bence herşey yeni başlıyor. Bu takımda iş var. Eksiklerimiz yok mu, çoğu arkadaşın söylediği gibi var ama bu yönetime ve hocaya sabredilmeli hepsinin hatası var kabullendiler de zaten bu hataları tekrarlayacaklarına inanmıyorum. Haa hala kafalarının dikine giderlerse şu takıma forvet almazlarsa, ya da bir sezonu da hala tek forvet oynayarak geçireceksek (çift forvet de bi işe yaramıyo ya neyse), kısacası hatalarına devam edecekseler o zaman benim için eleştirilecek şey bu olur. Yoksa oyun olarak bugün hiçbirşeyi eleştiremeyiz oyuncular kapasiteleri neyse onu sahaya yansıttılar.

Can AYDIN

Biz o bahsettiğin üç puanı ne zaman alacağız peki?En son aldığımız tarihi de hatırlatırsan sevinirim..
Ayırca hiç bir şey süpriz değildir senin bir sistemin yoksa,dürüst yönetmiyorsan başarılıda olamazsın.Sonra yok şanşsızdık yok hakem hataları vb.olmaz bu işler..İyi olan mutlaka kazanır yıllardır kazanamadığımıza göre biz iyi değiliz..

irfanb
08.11.2009, 01:54
Dakika 88 Alanzinho oyuna giriyor ( Hangi macti hatirlamiyorum )
Biz o kadar parayi iki dakika oynasin diye mi verdik ? :)

matalar
Kenardan yapılan haybeye ortalar da buna dahil.:)

Egemen ve Song topu aldıklarında kimse yaklaşmadı.Hatta kamera açısından baktığımızda ortada koca bir boşluk oluşuyordu.Colman,Selçuk,Ceyhun üçlüsü orta alanda daha verimli olabilirdiler.Çoğu zaman Bjk ortasahasında kayboldular.

aslında bugün beşiktaş da uzun top oynamamızı bekledi.
dönen toplarla kontralara çıkmayı düşünüyorlardı.
ama öyle olmadı.bence bross'un anlatmak istediği de buydu.

Volkan
eksik bişeyler eksik bu takım ya bikac kelle fazla ya bikac kelle eksik :(

Erdal DİLEK
malesef 11 tane futbolu bile adam ihtiyacımız var. . .

hodlu
Bu takım ve renkler için canımı vermeye hazırken artık Trabzonspordan nefret ediyorum.Yıllardır derbilerde bu hezimet yetti.İyi oynadık,gol kaçırdık,hakemler yaktı vs vs...
2. ve 3. sınıf topçularla kaybeder ve deli olursun.Artık ben sevdam yüzünden sağlığımı kaybetme notasındayım.Lanet olsun tüm yöneticilere çünkü onların küçük hesapları yüzünden bu hallerdeyiz.Alın başınıza çalın takımı...

Fatih
08.11.2009, 01:55
Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsüyle geçemediğimiz Bjk ortasahasını Alanzinho ile geçtik.Demekki sadece sayısal üstünlük yetmiyormuş.

temel_yilmaz
Bu akşamki maçtan sonra gördükki Yattara ve Alanzinho bu adamları başkan evet başkan elini masayamı vurur nereye vurur bilinmez oynatacak .Bizim hocamız çapsız bir hoca bu oyuncuları oynatamaz başkan oynatacak bu adamları oynatacak çünki gerekli Türkiye'de kararları hoca verir masalı uygulanmaz başkan oynattıracak bu adamları çünki görüyoruzki bu takımda bu adamların dışında skor üretibliecek ve ürettirbilecek 3. bir kiş yok Yattara ve Alan bu takımın olmazsa olmazı ama ben ne diyorum ki kusura bakmayın birini başkan yedi misyonu tamamladı diye ki kendi neyi tamamlamış o bile belli değil öbürünüde çapsız belçikalı yedi.
Bu takıma bu adamlar şart Yattara ve Alan gerekirse döve döve gerekirse canımıza kanımız diye oynatılmalıdır,çünki bu takıma ne sırma saçtan ne çemkirme adamından nede <tümer metincilik oynayan enginden fayda var gelirse bu iki adamdan bu takıma fayda gelir.

ph=61
Önümüzdeki maçlara bakıyoruz..

sametaydin
08.11.2009, 01:56
Ve benim esas gücüme giden şey şöyle onuruyla mücadele etmiş takımın kendi taraftarı tarafından ıslıklanmasıdır. Sonra da bu takımdan oyun bekleyin yok böyle bir anlayış yahu. Üstüne bir de sahada hiçbişey yapmamış bjk takımı alkışlanıyor yazık yazık. Bu maçtan sonra tam tersi olmalıydı halbuki

cem arin
08.11.2009, 01:57
Broos Besiktas kadar hicbir rakibi takip etmemis.:)
En cok takip ettigi takim 5 eksikle bizi kendi evimizde 2-0 yeniyorsa, hic takip etmedikleri icin Allah yardimcimiz olsun.

Utanmasi gereken iki grup var birincisi dün sahaya siyah beyaz formayla cikan ancak oyun analyisindan musspor oldugunu anladigim bir tkaim ve onun igrenc hocasi! Akli sira futbol taktigiyle buradan puan aldi ancak insan utanir biraz! iki kontra atakla attigi golle besiktas belki bizden puan aldi ancak bu besiktasin herhangi bir anadolu takimindan farki olmadigini gösteriyor bizlere digeri elestiri de bu oynundan sonra tkaimina sahip cikmayan koyun sürüsüne.. onlar hakkinda yazmaya gerek yok ben biktim yazmaktan...

hasancolak
08.11.2009, 01:57
bjk pılanına duştuk

Can AYDIN
08.11.2009, 01:58
Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsüyle geçemediğimiz Bjk ortasahasını Alanzinho ile geçtik.Demekki sadece sayısal üstünlük yetmiyormuş.

Ama kurt hoca broos gabriçle başladı oyuna sistem futbolcusu gabriç..

TheRapZoNe
08.11.2009, 02:00
Defansta 5 ve önlerinde 2 oyuncuyla daha defans yapan ve her topu başarıyla uzaklaştıran beşiktaşa maç boyunca orta yapan daha doğrusu saçma sapan ortalar yapmaya çalışan ve bu konuda ısrar eden oyuncularımız acaba gerçekten futbolu biliyorlar mı merak ediyorum. O kadar top şişirildi ve neredeyse tamamını rakip oyuncular karşıladı. Hava topları yok bizim takımda yok. Sıfır..

Erdal
08.11.2009, 02:00
Trabzonspor taraftarı koyun sürüsü falan değil...Eğer öyle ise de utanması gerekenler bu "sürü"yü yönetmeyi beceremeyen "çoban"lardır....

Çakıroğlu İhsan
08.11.2009, 02:02
Dakika 88 Alanzinho oyuna giriyor ( Hangi macti hatirlamiyorum )
Biz o kadar parayi iki dakika oynasin diye mi verdik ? :)

İbb maçı idi.Maç 5-0 ken oyuna alıor dk 88 de dediğin gibi.Alsana 75de 70de maç 5-0 oynasın biraz show yapsın ondan bile korkuor.
Suç tamamen teknik direktörün bence başka bir açıklaması yok.

Can AYDIN
08.11.2009, 02:02
Utanmasi gereken iki grup var birincisi dün sahaya siyah beyaz formayla cikan ancak oyun analyisindan musspor oldugunu anladigim bir tkaim ve onun igrenc hocasi! Akli sira futbol taktigiyle buradan puan aldi ancak insan utanir biraz! iki kontra atakla attigi golle besiktas belki bizden puan aldi ancak bu besiktasin herhangi bir anadolu takimindan farki olmadigini gösteriyor bizlere digeri elestiri de bu oynundan sonra tkaimina sahip cikmayan koyun sürüsüne.. onlar hakkinda yazmaya gerek yok ben biktim yazmaktan...

Buda hep aynı hastalık,karşıdakini kötülemek..Hiç birşey elde edemezsin arkadaşım.İster yerin dibine sok istersen kır parçala geçen sene kupa maçında 90.dk zapo 1-2.daha önceden daum vardı topla oynama oranı %70'e %30 maç sonucu 0-2 ve bu akşam yine aynı senorya..başkalarını yererek başarı gelmiyor..

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 02:03
En kötüsü en zor bölgeye seneye sıfırdan başlama ihtimalimiz...Kaleci ve stoperler...O nun için en azından o bölgede seneye kimi düşünmüyorsanız gönderin...Kim olabilir kim olmaz bir bakın...O bölge çok önemli...fb kuvvetle muhtemel o üçlü artı alex ile şampiyon olacak...

Bu konuda Trabzonspor takimi cok istikrarli...olmadi, yeniden basla...olmadi, yeniden basla....

Sorun yabancilarda degil, sorun yabanci oyunculari idare edemeyen yönetimlerde. Symkowiak'larla, Stepanov'larla,...Silva'larla iletisim kuramayan yöneticilerde.

Ben bugünden yaziyorum, ne Onur Trabzonspor kalesini koruyacak kapasitede, ne de Giray Trabzonspor'da stoper oynayacak kalitede.

Bir yil, iki yil,...üc yil sonra hatirlarsin belki söylediklerimi.

Gökhan KAN
Yenildiğimize hala inanamıyorum ne güzel oynuyorduk yahu..

SEDAT
sinirden eve şimdi geldim...işten geldim hakan şovmuş..şunları konuşturan topçulara diyecek kelime bulamıyorum...

asimetrik
İbb maçı idi.Maç 5-0 ken oyuna alıor dk 88 de dediğin gibi.Alsana 75de 70de maç 5-0 oynasın biraz show yapsın ondan bile korkuor.

Geçen sene kimin di suç?

sametaydin
08.11.2009, 02:04
Biz o bahsettiğin üç puanı ne zaman alacağız peki?En son aldığımız tarihi de hatırlatırsan sevinirim..
Ayırca hiç bir şey süpriz değildir senin bir sistemin yoksa,dürüst yönetmiyorsan başarılıda olamazsın.Sonra yok şanşsızdık yok hakem hataları vb.olmaz bu işler..İyi olan mutlaka kazanır yıllardır kazanamadığımıza göre biz iyi değiliz..

Yine diyorum bu takım ligi en kötü 4. bitirir. Haa bu başarısızlık mı? 26 yıldır şampiyon olmayan bir takıma göre değil. Fakat geçmişte yaşadığımız şampiyonluklardan dolayı mazimizden dolayı bize 4. hiçbir anlam ifade etmiyor. Ben,m için de bu durum böyle. Ama bu takım kaliteli kumaşı iyi. Takımı bozmadan birkaç nokta transferle bu takım kalıcı başarılara imza atacaktır. Her puan kaybettiğimiz maç sonrası böyle karamsar tablo çizmek bna doğru gelmiyor.

İslam Sezer
08.11.2009, 02:06
beşiktaş kadar ezik ve korkak takım uzun süredir görmedim.adamlar 3 maçtır avni akerde hep aynı korkaklıkla oynuyorlar.biri 0-0 bitti diğer ikisini kazandı.ben bıktım bu pis heriflerden Trabzonspor oyuncuları hala bıkmadı yenilmekten.az bir bekleyin üstünüze çekin ne bilieyim isabetli şut atın az soğukkanlı olun ve yenin artık şu rezil herifleri.yine şampiyon olup şampiyonlar ligine gitsinler de güleyim Türk futboluna.tabi kuddusi müftüoğlu da gülsün kazım kanatta...

SEDAT
08.11.2009, 02:06
seneye seneye diye diye ömrümüz gitti..nerde o yöneticiler...kardeşim nerde bu klübün en çok para alan topçusu....konuşmadılarmı maçtan sonra...

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 02:07
Birakin hocayi elestirmeyi, 88'de oyuncu aldi diye hoca elestirilen tek ülke herhalde Türkiye.

mashal61
Bir de sanki biz gerideymişiz de Alanzinho da bizim kozumuzmuş gibi tavırları vardı.:) Maç zaten kopmuş daha ne 2 dk. kala adamı alıp, bir de ciddi ciddi sahaya yolluyosun. Hugo Broos'muş, pehh! Bu takım t.d. olmadan 12 maçta 18 puan toplardı heralde!

anth
Forvet hattımız: Umut ya da Gökhan fiyatını verenlere direk satılmalı. Mümkünse Gökhan Satılsın. Aldığı para da yüksek zaten.

Alanzinho: Bu takıma bir şekilde monte edilmeli. Takımı ileriye taşıyan tek kişiydi. Ama dilinden anlayan oyunculara da ihtiyaç var.

Gabriç: Gereksiz bir transfer. En iyi oynadığı maçta bile bu takımda fark yaratabileceğini düşündürmedi.

Kale: Tony hatasızdı bu akşam ama Şampiyonluk iddamız kalmadı. Onur kaleye geçsin. Tutarsa 10 yıl kaleci aramayız en azından. Üstelik yabancı hakkımız da kalede kullanmayız.

Transfer: Fatih Tekke alınıp kaptanlık bandı takılmalı. Takımda Trabzon'un ruhunu bilen bir abiye ihtiyacı var. Forvet sıkıntımızı da çözecektir.
Tony, Song, Yattara satılmalı. Bu futbolcuların aldıkları ücretlerde göz önüne alındığında böylesi bizim için daha hayırlı gibi. Gökhan'ı Kayseri istiyorsa Eren ve bir miktar parayla bu transferi sonuçlandırabilirsek iyi iş yapmış oluruz. Brüls takıma katılsın. Başka tranfere sezon arasında gerek yok. 1-2 genç kazanabilirsek kazançlı sayılırız.

Yönetim: Mali kongreyi seçimli kongreye çevirsinler. İsterlerse tekrar aday olsunlar. Bakalım ne olur!

Fatih
08.11.2009, 02:08
İlk 11'i de değişiklikleri de doğru bulanlardanım.

M.Kılıç50
Bana en cok koyan,
11 macta sadece 8 gol atan bjk...
son 4 haftadir sans golelri ile 1-0 ilerleyen bjk...
sampiyonlar liginden dolayi yorgun olan bjk´den

2 gol yemek :mad:

irfanb
Birakin hocayi elestirmeyi, 88'de oyuncu aldi diye hoca elestirilen tek ülke herhalde Türkiye.

Sistemine uymadigi icin kadroda düsünmedigin adami yenik duruma düsünce sahaya sürme o zaman.

Kubilay ŞAHİN
08.11.2009, 02:09
Beşiktaşlı Fanatik Arkadaşım Bile Nasıl Yenemediniz Diye Üzülüyor..:)

Futbol Böyle Birşey..:)

Özkan Erdem
08.11.2009, 02:09
Sadece formda bir santraforla bile bu maçı alabilir, hatta tarihi farka gidebilirdik. Sanıyorum geçen sezondan beri bir çok maç için yazdık bunu. Hücum oyuncularının skor üretemeyişinin takımın kalanının direncini kırdığını da bazı oyuncularımız çekinmeden basına açıklamışlardı.

Açıkçası ben bu maçın skorundan dolayı hocayı hatalı bulmuyorum. Gökhan Ünal hariç futbolculara da bir kızgınlığım yok. Tüm kızgınlığım 2 sezondur net biçimde ortada olan sorunlara çözüm bulmayan yönetime.

SEDAT
08.11.2009, 02:10
Sistemine uymadigi icin kadroda düsünmedigin adami yenik duruma düsünce sahaya sürme o zaman.aynı fikirdeyim..

Erdal
Bu konuda Trabzonspor takimi cok istikrarli...olmadi, yeniden basla...olmadi, yeniden basla....

Sorun yabancilarda degil, sorun yabanci oyunculari idare edemeyen yönetimlerde. Symkowiak'larla, Stepanov'larla,...Silva'larla iletisim kuramayan yöneticilerde.

Ben bugünden yaziyorum, ne Onur Trabzonspor kalesini koruyacak kapasitede, ne de Giray Trabzonspor'da stoper oynayacak kalitede.

Bir yil, iki yil,...üc yil sonra hatirlarsin belki söylediklerimi.

Değilseler de olmaldıklarını anlayalım Mehmet hocam...Malum körüz hepimiz ve göremiyoruz..Sürüyüz...İlla isbat istiyoruz...İşte fırsat...Kim olacak kim olmayacak görelim...Giray olmayacak ise gitsin...3. senesi olacak seneye...Barış olmuyorsa şimdiden gitsin oynasın...

Yasin Altuntas
Bu Maglubiyet gercekten acidi :(

Can AYDIN
08.11.2009, 02:11
Yine diyorum bu takım ligi en kötü 4. bitirir. Haa bu başarısızlık mı? 26 yıldır şampiyon olmayan bir takıma göre değil. Fakat geçmişte yaşadığımız şampiyonluklardan dolayı mazimizden dolayı bize 4. hiçbir anlam ifade etmiyor. Ben,m için de bu durum böyle. Ama bu takım kaliteli kumaşı iyi. Takımı bozmadan birkaç nokta transferle bu takım kalıcı başarılara imza atacaktır. Her puan kaybettiğimiz maç sonrası böyle karamsar tablo çizmek bna doğru gelmiyor.

Her kaybedilen puan sonrası pembe tablo çizmekte olsa olsa polyannacılık olur..Bu takıma Messiyi getirsen ne yazar..Sen futbol kültürünü kaybetmişsin(kaybettirdiler),taraftarın kaybetmiş(bu bjkyi alkışlamakta neyin nesi anlamadım,hep biz iyi olacazya)..
Bak bu takım adam gibi yönetilsin sadece 1 yılda şampiyonluğun en güçlü en önemli adayı oluruz ama adam gibi yönetilecek..

Gökhan KAN
08.11.2009, 02:12
İçim yanıyor..Gitti bir sene daha..

Deniz Telci
08.11.2009, 02:12
Bence Artık 2 fovrette işe yaramadı ! Ne olacak ? Eğer güçlenmek istiyorsak, öyle Z.İbrahimoviç'i ve C.Renaldo'yu değil ! Sn.Tekke'yi ve Sn.Karadeniz'i takıma yeniden kazanmak lazım. Kazanamaksak, Taraftar'ı soğutmakla beraber, bu takım bir 26 sene daha şampiyon olmaz derim !

Derve arası geldi mi Gökhan Ünal kiralik gitsin Kayseri'sine, Umut madem Trabzon'da gol atacaksa Trabzon Amatör Küme'de oynasın (Mesela İdmangücü olabilir) ! Yoksa iki formsuz fovret, 9 maçta gol atmazda, bizi ligden düşürür !

Şelçuk'un bu maçta iyi olmasına da bir şey demiyorum ! Önemli olan, iyi oynamak !

İlyas Onat
08.11.2009, 02:17
Maç öncesi 3-1 alırız demiştim. Denizli'nin kaybedeceği çok şey varmış.
Takımıma haksızlık etmişim gol yemeden de alabileceğimiz bir maçmış.

Ilelioglu
08.11.2009, 02:17
Artik bu maci konusmanin bir anlami yok...

Besiktasin sadece 6 puan gerisindeyiz yani 3. lük sansimiz oldukca yüksek, bunun yaninda Türkiye Kupasina da önem vermek gerekir, nitekim Avrupa Ligine katilmanin en kesek yolu...:)

Hüdai Pervaneli
08.11.2009, 02:18
Eze Eze Yenildik

SEDAT
umutla gökhana sesleniyorum..lütfen futbolu bırakın gerçekten ...kalecimiz seyretmeye devam...ayrıca bu stadda artık şampiyonluk gelmez..taşıyın istanbula bu ne ya...çekirdekçilerin egolarını tatmin etmesini mi seyredeceğiz..

İlyas Onat
Helal sana Selçuk, Umut'a attığın pas neydi öyle...

SEDAT
Eze Eze Yenildikeze ne puan vermiyolar malesef..

sametaydin
08.11.2009, 02:19
Her kaybedilen puan sonrası pembe tablo çizmekte olsa olsa polyannacılık olur..Bu takıma Messiyi getirsen ne yazar..Sen futbol kültürünü kaybetmişsin(kaybettirdiler),taraftarın kaybetmiş(bu bjkyi alkışlamakta neyin nesi anlamadım,hep biz iyi olacazya)..
Bak bu takım adam gibi yönetilsin sadece 1 yılda şampiyonluğun en güçlü en önemli adayı oluruz ama adam gibi yönetilecek..

Her kaybettiğimiz maçtan sonra pembe tablo çizelim demek istemedim. Tabiki kötü oynarsak kötü oynadı diye takım eleştirilir, nerelerde hata yapıldığı tartışılır. Benim demek istediğim şu maç için sistemmiş futbol kültürüymüş dürüstlükmüş bunlar bu maçın yorumu değil. Çünkü maçta çok iyi oynadık ama olmadı işte.

Evet doğru söylüyorsunuz bu takım iyi yönetilirse çok başarılı olur. Ama bunun içinde biraz zaman tanıyalım yönetenlere. Transfer döneminde acemilik yaptılar bu bariz ama bu hatalardan ders çıkardılar. hugo bross çift forvete döndü mesela bazı yanlışlardan dönüldü. Değişiklikler yerindeydi ne bileyim işte bence böyle. Artık yönetim öyle kafasına göre hareket edemez. Eğer aynı tutumları devam ederse de zaten giderler. Yönetime biraz daha sabır gösterilmeli diyorum.

Hüdai Pervaneli
08.11.2009, 02:19
eze ne puan vermiyolar malesef..
Orasini Biliyorum Adamlar ilk yari kalemize gelemediler

Semih Kırsüleymanoğlu
08.11.2009, 02:22
futbol deninen oyundan nefret ediyorum. Gözümde yas kalmadi. Artik ümidim de kalmadi.

SEDAT
08.11.2009, 02:22
Orasini Biliyorum Adamlar ilk yari kalemize gelemedilerkaleye çökmenin anlamı yokki..bizde forvet varmıki...burda bir kişi çıksın desinki biz umutla gökhana güveniyoruz elini öpücem..

İlyas Onat
08.11.2009, 02:23
Maç izlerken çekirdek çitleyen abilere niyedir bunca yüklenmeniz; ben de nargile çekiyordum. Maç encamı keyif işidir; kimi çekirdek çitler keyiflenir, kimi avazı çıktığı kadar bağırır da keyiflenir.

SEDAT
08.11.2009, 02:26
Maç izlerken çekirdek çitleyen abilere niyedir bunca yüklenmeniz; ben de nargile çekiyordum. Maç encamı keyif işidir; kimi çekirdek çitler keyiflenir, kimi avazı çıktığı kadar bağırır da keyiflenir.biz staddakilerden bahsediyoruz..ama anladığım kadarıyla sen stadda olsa nargile içersin e o zaman daha çok beklersin...

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 02:26
Değilseler de olmaldıklarını anlayalım Mehmet hocam...Malum körüz hepimiz ve göremiyoruz..Sürüyüz...İlla isbat istiyoruz...İşte fırsat...Kim olacak kim olmayacak görelim...Giray olmayacak ise gitsin...3. senesi olacak seneye...Barış olmuyorsa şimdiden gitsin oynasın...

Kimse kör filan demedim, oyuncularla ilgili görüsümü belirttim. Yanlis anlasildiysam özür dilerim.

SüRMeNe_6161
08.11.2009, 02:28
Güzel Oynamak Bişeye Yaramıyo Gol Atmak Lazım

Semih Kırsüleymanoğlu
08.11.2009, 02:28
biz staddakilerden bahsediyoruz..ama anladığım kadarıyla sen stadda olsa nargile içersin e o zaman daha çok beklersin...

ya neyi bekliyorsun ya. Taraftar bagirmadi mi diye yenemedik yani. Birakin bu isleri. Yok baski varmis yok taraftar iyi degilmis. Futbolcu futbolcu olucak. Adam gibi oynucak. Haram olsun aldiklari paralar.

SEDAT
08.11.2009, 02:29
ya neyi bekliyorsun ya. Taraftar bagirmadi mi diye yenemedik yani. Birakin bu isleri. Yok baski varmis yok taraftar iyi degilmis. Futbolcu futbolcu olucak. Adam gibi oynucak. Haram olsun aldiklari paralar.bizde şimdi taraftar varmı diyosun sen...

Erdal
08.11.2009, 02:30
Kimse kör filan demedim, oyuncularla ilgili görüsümü belirttim. Yanlis anlasildiysam özür dilerim.

Estağfurullah...Hani "kör" lafı artık literatürümüze girdi ya o manada dedim... Bu arada bana kalsa Slyva ile anlaşırım ayrı mevzu...Ama olmaz artık...Diyorum ya adam "bunlardan bişi olmaz" diye düşünüyor...

Semih Kırsüleymanoğlu
08.11.2009, 02:30
bizde şimdi taraftar varmı diyosun sen...

yahu hic olmasin. Tribünler bos olsun ne fark eder. Ozaman futbol oynanmiyor mu???

asimetrik
08.11.2009, 02:31
futbol deninen oyundan nefret ediyorum. Gözümde yas kalmadi. Artik ümidim de kalmadi.

Semih ümit kesmek yok. Uşaklar uğraşıyor,olacak.

Erdal
08.11.2009, 02:32
Sadece düşünmüyor açıkça söylüyor da...Benim çalışanım bana bunu diyorsa kendime güveniyorsam yani benden bir şey olur arkadaş diyorsam çalışanımı gönderirim...Diğer ihtimali söylemiyorum....

sametaydin
08.11.2009, 02:33
Bence bugün bjk yı maç sonu alkışlayıp, bizim oyuncuları yuhalayan taraftar bir daha maça gitmesin. Kendi bilecekleri iş ama şöyle bir maçtan sonra da takımımız yuhalanıyorsa karşı takım alkışlanıyorsa bu nasıl taraftar anlamış değilim.

Semih Kırsüleymanoğlu
08.11.2009, 02:34
Semih ümit kesmek yok. Uşaklar uğraşıyor,olacak.

Ya canim abim bundan bi kac ay önce ufak bi kardesimi Trabzonsporlu yaptim. Ona trabzonu anlattim, atki hediye ettim, forma hediye ettim cok mutlu oldu.
Ama simdi cok pismanim.. diyorum ki biraksaydim GS yi feneri, Bjk yi tutsun benim cektiklerimi cekmesin yeterki

Can AYDIN
Her kaybettiğimiz maçtan sonra pembe tablo çizelim demek istemedim. Tabiki kötü oynarsak kötü oynadı diye takım eleştirilir, nerelerde hata yapıldığı tartışılır. Benim demek istediğim şu maç için sistemmiş futbol kültürüymüş dürüstlükmüş bunlar bu maçın yorumu değil. Çünkü maçta çok iyi oynadık ama olmadı işte.

Evet doğru söylüyorsunuz bu takım iyi yönetilirse çok başarılı olur. Ama bunun içinde biraz zaman tanıyalım yönetenlere. Transfer döneminde acemilik yaptılar bu bariz ama bu hatalardan ders çıkardılar. hugo bross çift forvete döndü mesela bazı yanlışlardan dönüldü. Değişiklikler yerindeydi ne bileyim işte bence böyle. Artık yönetim öyle kafasına göre hareket edemez. Eğer aynı tutumları devam ederse de zaten giderler. Yönetime biraz daha sabır gösterilmeli diyorum.

Sen sabır göster,ben gösteremeyeceğim artık..Ben bir yıldan bahsediyorum sense sabırdan..Trabzondan yıldız çıkmayalı kaç sene oldu haberin var mı?Demekki bişeylerin içini oyuyorlar Trabzon'da..Rıdvan'ı bir dinle biz Trabzon'a geldiğimizde orta sahayı geçemezdik diyor.Biz böyle bir kültürden geldik..
6 milyon Euroluk adam şut çekerken yere düşüyor.Bu nasıl iştir.Sen yönetimsen git hesap sor bu herif şut çekerken neden yere düşüyor de,neden karşı karşıya kalınca gol atamıyoruz,neden furbolcular koşmuyor,neden tayfun hep hata yapıyor cale umursamaz,song neden bu kadar konuşuyor vb..Sorsana hesabını..
Ben başkan olsam didik didik ederim vallahide billahide..Her futbolcunun maç sonunda koştukları mesafeden tutun da atmış oldukları hatalı ve doğru paslara kadar hepsini teker teker incelerim ve hesap sorarım-So-ra-rım 2 trilyon para alan herife hesap sorulur arkadaşlar herkes işini adam gibi yapacak..Neyse uzayacak..

SEDAT
yahu hic olmasin. Tribünler bos olsun ne fark eder. Ozaman futbol oynanmiyor mu???sen taraftarın itici gücünü çok hafife alıyorsun..taraftar sadece bir parçası tabiki bütün suç onda değil...

SEDAT
08.11.2009, 02:35
Sen sabır göster,ben gösteremeyeceğim artık..Ben bir yıldan bahsediyorum sense sabırdan..Trabzondan yıldız çıkmayalı kaç sene oldu haberin var mı?Demekki bişeylerin içini oyuyorlar Trabzon'da..Rıdvan'ı bir dinle biz Trabzon'a geldiğimizde orta sahayı geçemezdik diyor.Biz böyle bir kültürden geldik..
6 milyon Euroluk adam şut çekerken yere düşüyor.Bu nasıl iştir.Sen yönetimsen git hesap sor bu herif şut çekerken neden yere düşüyor de,neden karşı karşıya kalınca gol atamıyoruz,neden furbolcular koşmuyor,neden tayfun hep hata yapıyor cale umursamaz,song neden bu kadar konuşuyor vb..Sorsana hesabını..
Ben başkan olsam didik didik ederim vallahide billahide..Her futbolcunun maç sonunda koştukları mesafeden tutun da atmış oldukları hatalı ve doğru paslara kadar hepsini teker teker incelerim ve hesap sorarım-So-ra-rım 2 trilyon para alan herife hesap sorulur arkadaşlar herkes işini adam gibi yapacak..Neyse uzayacak..aynen katılıyorum da..hesap sorucak adam nerde...bu ünal karaman ne iş yapar onuda acaip merak ediyorum..

asimetrik
08.11.2009, 02:35
Ya canim abim bundan bi kac ay önce ufak bi kardesimi Trabzonsporlu yaptim. Ona trabzonu anlattim, atki hediye ettim, forma hediye ettim cok mutlu oldu.
Ama simdi cok pismanim.. diyorum ki biraksaydim GS yi feneri, Bjk yi tutsun benim cektiklerimi cekmesin yeterki

Acı iyidir, ruhu inceltir. Gerçi bizim takım doz aşımı yapıyor ya neyse:)

SEDAT
08.11.2009, 02:37
Bence bugün bjk yı maç sonu alkışlayıp, bizim oyuncuları yuhalayan taraftar bir daha maça gitmesin. Kendi bilecekleri iş ama şöyle bir maçtan sonra da takımımız yuhalanıyorsa karşı takım alkışlanıyorsa bu nasıl taraftar anlamış değilim.bizim seyircimiz çarşıya texa sa tatangalara hodri meydana on çeker lütfen ama :rolleyes:

Semih Kırsüleymanoğlu
08.11.2009, 02:37
sen taraftarın itici gücünü çok hafife alıyorsun..taraftar sadece bir parçası tabiki bütün suç onda değil...

Abicim taraftar da biyere kadar da. Ben takimin pesinden sivaslara gittim eziyetler cektim. Stadyum da deliler gibi bagirdik. Ardindan trabzona diyar macina gittim yine bagirdik. Ama takim birseyler geri vermeyince insanin hevesi kalmiyor. bikiyor. ne bagiricam diyor, hele bi bakalim bu sefer yeneceklermi diyor. Ki bu 26 senedir böyle devam ediyor

faik celikoflu
08.11.2009, 02:39
hugo broosun sonuna kadar arkasındaydım ta ki yattara ve alanzinho yu sistemine uymadığı için değil de başka şeylerden dolayı oynatmadığını hissettiğim bu maça kadar..

tamam oyuncu değişiklikleri yerinde ama önce alanzinho girmeliydi..o zaman engine bile gerek kalmazdı.engin iyi bir oyuncu ama o kadar hucum oyuncusunun yanında topu oyalayan kişi olarak gözüktü...

SEDAT
08.11.2009, 02:40
Abicim taraftar da biyere kadar da. Ben takimin pesinden sivaslara gittim eziyetler cektim. Stadyum da deliler gibi bagirdik. Ardindan trabzona diyar macina gittim yine bagirdik. Ama takim birseyler geri vermeyince insanin hevesi kalmiyor. bikiyor. ne bagiricam diyor, hele bi bakalim bu sefer yeneceklermi diyor. Ki bu 26 senedir böyle devam ediyorkardeş haklısın...ama şunu kabul edeliim bu takıma şöyle karanlık bi başkan şart..

Gökhan KAN
08.11.2009, 02:41
Bir uyusam Şampiyon olduğumuz gün uyansam keşke..

Mehmet Sarigül
Estağfurullah...Hani "kör" lafı artık literatürümüze girdi ya o manada dedim... Bu arada bana kalsa Slyva ile anlaşırım ayrı mevzu...Ama olmaz artık...Diyorum ya adam "bunlardan bişi olmaz" diye düşünüyor...

Gönderelim, sorun degil. Yanliz kim gelirse gelsin, bir noktadan sonra bu gercegi görüyor. Bunu görüp sessiz kalanlara Silva'yi tercih ederim.

Göndermesek de adam gidecek, gecmisde Symek'de oldugu gibi...

Sorunlu futbolcular her zaman olabilir,...ama gelen her yabancida bir zaman sonra sorunlar basliyorsa düsünmek lazim.

Ersun hoca "bunlardan bişi olmaz" diye gitmedi mi?

İlyas Onat
biz staddakilerden bahsediyoruz..ama anladığım kadarıyla sen stadda olsa nargile içersin e o zaman daha çok beklersin...

Stad veya başka bir yer, ne farkeder ki. Avni Aker'de sesim kısılana kadar az bağırmadım. Sessiz sedasız maç izlemelerim de çok oldu, çekirdek dahi çitlemeden.
Bu akşam da öyleydi, sessiz sedasız izledim maçımı. Kadro fena değil dedim içimden, taraftarın maşşallahı var dedim, Tayfun tek başına sağ tarafı nereye kadar götürür diye düşündüm; bazı arkadaşların dillendirdiği hocanın takım elbise giymesi gerektiği yönündeki düşünceleri geldi aklıma, yakışmış hocaya da Halil'e de takım elbise, haklılarmış dedim; Selçuk'a birkaç kez helal çektim...

Mesela yanıbaşımda oturan arkadaş Umut'a defalarca küfretti, Colman'a da, bela okudu...

Bir maç nihayetinde; bağırmıyor oluşum, küfretmiyor oluşum, başlama vuruşuyla beraber kalbimin güm güm atmadığı anlamına gelir mi?

Neyse, uzun ettim, ne yeri ne zamanı... Siz devam edin, ben de okuyayım yazdıklarınızı.

Can AYDIN
aynen katılıyorum da..hesap sorucak adam nerde...bu ünal karaman ne iş yapar onuda acaip merak ediyorum..
Yönetimin profesyonelleşme adına yapmış olduğu bir hamle.Ha ne yapıyor dersen ayda 15.000 TL alıyor.Sanki bişey üretiyorda birde para alıyor.onu bırak ünal ile başka biride gelmişti o tamamen muamma en azından ünalı bazı foto karelerinde görüyorum..

Semih Kırsüleymanoğlu
08.11.2009, 02:42
herkese iyi geceler. Uykusuz da gecicek olsa da

sametaydin
08.11.2009, 02:42
Ben başkan olsam didik didik ederim vallahide billahide..Her futbolcunun maç sonunda koştukları mesafeden tutun da atmış oldukları hatalı ve doğru paslara kadar hepsini teker teker incelerim ve hesap sorarım-So-ra-rım 2 trilyon para alan herife hesap sorulur arkadaşlar herkes işini adam gibi yapacak..Neyse uzayacak..

Saygı duyarım. Çoğu yorumunuzda doğru söylediniz haklısınız sanırım sadece bundan sonra ne olacak konusunda ayrı düşüyoruz yönetim ve istikrar konusunda. Sağlık olsun.

irfanb
08.11.2009, 02:44
Ersun hoca "bunlardan bişi olmaz" diye gitmedi mi?

Birsey olmaz dedikleri "Yöneticiler " olsa gerek.
Futbolcularin cogunu kendisi aldirdi da.:)

Erdal
08.11.2009, 02:44
Trabzonspor teknik direktörü; futbol şube sorumlusuna kör diyor basın aracılığı ile
Trabzonspor kalecisi; Trabzon büyük takım ama yöneticileri değil diyor baın aracılığı ile
Sportif direkötürn açıklamasını transferden sorumlu yönetici yalanlıyor basın aracılığı ile....Sonra da biz "takım" görmek istiyoruz....Olmaz...Olmaz oğlu olmaz...

Bu yönetim kurulunu gördüğümde "zayıf" demiştim. Ama bir şansları var en azından içeriden muhalefet olmaz dolayısıyla "takım" olunabilir demiştim...Muhalefeti daha içeriden bulabileceklerini düşünmemiştim....Olmaz...Kandırmayalım kendimizi olmaz...Patronuna güvenmeyen işçinin ürettiği mal satmaz....

efulimyoq61
08.11.2009, 02:45
sayın bordomavi üyeleri beni cezalandıracaksınız biliyorum geçecen o işleri adaleti yoktu falan filan her sene yaşadığımız şey 1 2 kere olur 3 4 olursa geçecen o işleri
anlayın kafanıza yerleştirin şunu
serkan tayfun umut selçukla olacak iş değil bu anlayın şunu artık
en iyi adamlardan oluştuk ogündü hamiydi ünaldı şotaydı 82 puan topladık averajda fazlaydı ne oldu olamadık
ümit vardır umut vardır bu laf bizim için geçerli değil

HELAL OLSUN BU YORUMUNU OKUMUŞTUM NE DERSEN HAKLISIN HER YERDE ANLATTIM BU YORUMU BİZDEN Bİ .... OLMAZ OLMICAKTA

DNA-TS
bu takıma karşı şansımız tutmuyor geçen seneki kupa maçıda öleydi.adamları mahvettik ama kazanamıyoruz..abuk subuk bir top kaybı ile 30 metreden gol yiyoruz geriye düşüyoruz.bunca pozisyonu harcııyoruz sonrada ezdik ama kaybettik diyoruz...o değilde ölmüş bir takıma can verdik ona üzülüyorum...hepimize geçmiş olsun...

SEDAT
Yönetimin profesyonelleşme adına yapmış olduğu bir hamle.Ha ne yapıyor dersen ayda 15.000 TL alıyor.Sanki bişey üretiyorda birde para alıyor.onu bırak ünal ile başka biride gelmişti o tamamen muamma en azından ünalı bazı foto karelerinde görüyorum..vay be iyi para...eleştirilmiyosun odan felan var maaşda iyi valla süper iş..ben vardiyalarda gecem gündüzüme karışsın sonra bu takım yenildi diye üzülcem öylemi...vallahi gram üzülmüyorum utanmıyorumda...ben neden üzüleyim neden utanayım bence utanması gerekenler utansın üzülmesi gerekenler üzülsün...yazık bize ya ...

E. Cumur61
08.11.2009, 02:46
hadi diyelim yonetim istifa etti bu klubun agirligini kaldiracak kisi ve kisiler var mi?

efulimyoq61
08.11.2009, 02:46
sayın bordomavi üyeleri beni cezalandıracaksınız biliyorum geçecen o işleri adaleti yoktu falan filan her sene yaşadığımız şey 1 2 kere olur 3 4 olursa geçecen o işleri
anlayın kafanıza yerleştirin şunu
serkan tayfun umut selçukla olacak iş değil bu anlayın şunu artık
en iyi adamlardan oluştuk ogündü hamiydi ünaldı şotaydı 82 puan topladık averajda fazlaydı ne oldu olamadık
ümit vardır umut vardır bu laf bizim için geçerli değil

faik celikoflu
08.11.2009, 02:47
gökhan ünal şunu anla ki;

bize offside olmadığının farkında bile olmayan adam değil, offside bile olsa golü atacak sonra farkında olacak adam lazım...

büyük takımın küçük oyuncusu, dön küçük takımınaaa !..

sametaydin
08.11.2009, 02:49

bize offside olmadığının farkında bile olmayan adam değil, offside bile olsa golü atacak sonra farkında olacak adam lazım...

Ofsayt olduğunu düşünse bile o topa koşması gerekiyodu. Oraya koşmak zor geldi ona o yüzden koşmadı.

Mehmet Sarigül
Birsey olmaz dedikleri "Yöneticiler " olsa gerek.
Futbolcularin cogunu kendisi aldirdi da.:)

Evet, yöneticiler...daha dogrusu yönetim anlayisi.
Trabzon'daki, belki Türkiye'deki yönetim anlayisi.
Bu Trabzon'da cok daha yogun.
Bu anlayisin farkli bir yönetimle degisecegine de pek inanmiyorum.
Isimler önemli degil,...cünkü disardaki sesler farkli gelmiyor.

Can AYDIN
Saygı duyarım. Çoğu yorumunuzda doğru söylediniz haklısınız sanırım sadece bundan sonra ne olacak konusunda ayrı düşüyoruz yönetim ve istikrar konusunda. Sağlık olsun.

Canım istikrar ne biliyor musun?
Mancester,Barca,Real,Arsenal,İnter,
Türkiye'de Fenerbahçe,Galatasaray,
Dünyada Brezilya

Dikkat edersen hep iyi takımları yazdım.Çünki diğerleri figüran çünki istikrar denen şey hep iyi takımlarda hep futbol kültürü ve sistemi olan takımlarda oluyor..
ha bizde yok muydu evet vardı ama bitti...

edbyttt
08.11.2009, 02:50

gökhan ünalin aklı başka yerde. bir türlü maça adepte olamıyor.

Erdal
08.11.2009, 02:54
Hadin eyvallah...Gürcan abi, Şenol abi, Olcay abi ve diğerleri...Hata ettiysek affola...İrfan abi öyle görünüyor ki derbi kazanamayacağız formanı gönderiyorum...Şu adresini özelden atıver:)

SEDAT
08.11.2009, 02:55
valla dilim varmıyor ama sıradan takım oldu olucaz yani...

faik celikoflu
08.11.2009, 02:56

tüküreyim aklına..o zaman bize aklı başında yönetici ve teknik kadro lazım en başta bunları görecek..

askemo_garleli
08.11.2009, 02:58
yapıcak birşey yok,bjk avni aker'e geldi hiç top falan oynamadan avucumuzun içinden 3 puanı aldı gitti.umut'un girdiği pozisyonlara nobre ya da bobo girseydi en az 2'sini atardı,umut bulut'a muazzam küfürler ettik.takıma lanet okuduk,yönetimi istifaya çağırdık.

eeeee,ne olduk şimdi?haftaya kasımpaşa maçında yine atkılarla yerimizdeyiz.

ben uşak'ta okuyorum ve son 3-4 gündür uşaktaki renkdaşları biraraya toplayıp maçı birlikte izlemek için insanüstü çaba sarfettim."bize heryer trabzon" felsefesinden yola çıkarak uşaktaki beşiktaşlıların mekanına gittik,yaklaşık 100 beşiktaşlıya karşı 15 trabzonsporlu maçımızı izledik.normal şartlarda beşiktaş maçlarında o mekana rakip takım taraftarı alınmaz ama o mekanda 4 senelik mazimiz olunca sağolsunlar bize bi güzellik yaptılar.bi de yenebilseydik ne de güzel olcaktı.

Can AYDIN
08.11.2009, 02:59
Bizde maalesef demokratik olmak yaramıyor..Despot biri olacak(ama bu kesinlikle MAY değil) Önüne düşen topa vururken devrilen futbolcuya ceza verecek..Diyecek ki,Arkadaş bu para benim değil Trabzonsporun parası bende sadece temsilciyim sana 2 trilyon verdiysek o kaleye giden topu çel diye,o önüne düşen topu kaleye gönder diye ,o ortayı yap diye her maçta rakip takımdan daha fazla koş diye ha koşmuyorsan her işini iyi yapamayan adam gibi sanada ceza veririm..
Despot olacaksın bunlar ancak bundan anlar..

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 03:01
valla dilim varmıyor ama sıradan takım oldu olucaz yani...

Asla,...yanliz bu takimin renkleri, bu forma o kadar özel ki, bazen bu formayi giyen siradan futbolculari görmek zor geliyor bize.

asimetrik
08.11.2009, 03:02
Erdal'ım hata olur mu iyi ki varsınız da acılı saatlerde dertleşiyoruz. Çok kırgındım futbola bu gece. Bir kez de biz kötü oynayıp kazansak şu derbileri.
Sana da iyi geceler..

ceserdar
08.11.2009, 03:02
Erdal Abi, diyorsun ya bu yöneticilerden cacık olmaz, Allah'ını seversen bana yönetici olmak isteyen, üniversite mezunu, kariyerli, taraftar arasında popüler 10 tane değil 5 isim say. Paraları pulları olmasın, hatta kredi kart borçlarını kulüp ödesin. Yarın kongre olsa seçim kazanabilecek 5 akıllı isim say. Var mı sence?

şahinler61
08.11.2009, 03:03
bu takımda alanzinho oynayamıyorsa hiç kimse oynayamaz kardeşim!!!

sametaydin
08.11.2009, 03:03
Canım istikrar ne biliyor musun?
Mancester,Barca,Real,Arsenal,İnter,
Türkiye'de Fenerbahçe,Galatasaray,
Dünyada Brezilya

Dikkat edersen hep iyi takımları yazdım.Çünki diğerleri figüran çünki istikrar denen şey hep iyi takımlarda hep futbol kültürü ve sistemi olan takımlarda oluyor..
ha bizde yok muydu evet vardı ama bitti...

İşte bizde o iyi takımlardan olmak için, belli bir futbol kültürü olsun, sistemli bir takım olsun diye yönetimde ve hocada istikrar olmasını istiyorum kendi adıma.

Size ve herkese iyi geceler diliyorum.

SEDAT
08.11.2009, 03:04
bize bi adet aziz yıldırım lazım ....acı ama gerçek...

irfanb
08.11.2009, 03:05
İrfan abi öyle görünüyor ki derbi kazanamayacağız formanı gönderiyorum...Şu adresini özelden atıver:)

Eyvallah Erdal .
Ben de Onur ve Alanzinho gibi hasret kaldim formama... :)

irfanb
08.11.2009, 03:10
Erdal Abi, diyorsun ya bu yöneticilerden cacık olmaz,...

bu takımda alanzinho oynayamıyorsa hiç kimse oynayamaz kardeşim!!!

Cacik yeme yogurt ye
Hiyarda varsa sorun
Taktin Broos Alan`a
Nedir onunla zorun...:)

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 03:12
Artik Ridvan Dilmen bile Silva'yi elestirmeye basladi,..."Sylva teknik yönden large bir kaleci."

ARAF
08.11.2009, 03:22
geçen yılkı evdeki denizli maçı
konya maçı
bu yılki diyarbekir maçı
ve son olarak bjk maçı
kaçan onca pozisyon atılamayan goller

kime ne diyeyim kime kızayım bilemedim.

a-yönetim
b-forvetler
c-şanssızlık
d- hepsi

samway
08.11.2009, 03:44
gokhan ve umut forvetse bende pilotum

POYRAZ
08.11.2009, 03:48
İsabetli Orta: Trabzonspor: 10 - Beşiktaş: 0

10 Isabetli ortadan birisini bile gole ceviremiyorsan ve bir tane
bile isabetli ortasi olmayan Besiktas seni yeniyorsa bu iste bir tuhaflik var.
Ilk yari Besiktas'i resmen kendi yari sahasina hapsediyorsun, rakibin resmen 1 puan icin gelmis
ve yari sahadan cikmaya korkuyor ama bir türlü gol atamiyorsun.
Demek ki bu iste bir tuhaflik var.
Ter döküp karsiligini alamiyorsak bir tuhaflik var Sayin baskanim.
Bu takimin gol atmayi ögrenmeye calisan adama degil, gol atabilecek
adama ihtiyaci oldugunu kundaktaki bebekler bile ögrendi Sayin baskanim.
Cok ama cok üzüldüm bu gece.
Saygilarimi sunarim.

Mehmet Sarigül
08.11.2009, 04:04
"Futbolda adalet var", baskanim...futbolda cömertce gol pozisyonu harcayan takimlar genelde topu kalelerinde görürler.

Dün aksam oldugu gibi...

Burak61
08.11.2009, 04:06
diyecek laf bulamiyor artik biktim her büyük macta yenilmeye!!!!!

Burak61
08.11.2009, 04:06
YÖnetim istifa!!!!!!!!

hamucera
08.11.2009, 04:08
YÖnetim istifa!!!!!!!!

bu zihniyetteki taraftar istifa,

41 senede 41 yönetim 41 hoca,

sonra şampiyonluk çok beklersiniz

gokmavi
08.11.2009, 04:13
http://img5.imageshack.us/img5/4870/tsbjk.jpg

Burak61
08.11.2009, 04:16
ne sampiyonlugu allah askina bi tane büyük mac alamayan takim sampiyon olur? broos un da bir tane pozitif yanini göremedim orta siralar icin broosla istikrar!!!

HAYRETTİN
08.11.2009, 04:17
Gusel oyun için hepsine teşşekur önumuzdeki haftalara bakıcağız artık:rolleyes:

hamucera
08.11.2009, 04:18
http://img5.imageshack.us/img5/4870/tsbjk.jpg

adamlar tek orta yapmadan 2 gol attı, e o kadar açık bırakırsan defansı atar tabi. gerçi o dakikalarda açık kalması çok normaldi de, bu sezonda ençok şut atan ama ençok kaçıran liginde şampiyon olacaz anlaşılan

Burak61
08.11.2009, 04:19
trabzonspor bu haller düsecekti he? yazik vallah cok yazik nerdeyse hic bir özelligimiz kalmadi taraftaramiz haric birseylerin degismesi gerekiyor

bulutus
08.11.2009, 06:31
ya arkadas ne alakasi var bros la. adam ne yapsin. alan'i 65de aldi oyuna. bu kadar kismetsizlik olmaz. en buyuk suc forvet almayan yönetimdedir bana göre. gecen seneden belliydi böyle olacagi niye almadiniz kardesim forvet derler ve diyecekler daha cok.

Enes
08.11.2009, 06:44
Bi ara besiktas adına utandım ,ömrümde ilk defa ceza sahasının önünü 5 defansla kuran ve 11 kişi defans yapan bi takım gördüm..Bizim yerimize barcelona ile maç yapacak olsalar 11 kişi ceza sahasından çıkmayacakdı heralde...

Ertan 51
08.11.2009, 08:02
Her maçta bir kahraman yaratıyoruz ya o da beni kahrediyor.1 tek bjk linin bile güvenmediği minnoş kılıklı Hakan panter oldu başımıza..Bizim forvet,o,bu transferine ihtiyacımız yok acayip derecede şans-kader-kısmet transfer etmemiz lazım nasıl olacaksa..Allah canımı alıyor bu yenilgilerden sonra,gece 3 e kadar uyuyamadım valla,hırsımdan öleceğim,sabır yarab sabır diye diye sabıra inancım kalmadı..Tamam kötü değildik ama bu tür sonuçlar bizi sıradanlaştırıyor.Ne farkımız kalıyor Antep ten,Kayseri den,hiç bir maçın mutlak favorisi olarak sahaya çıkamıyoruz.
Kimseye diyecek bişi bulamıyorum,bu takımda kadersizlik var,ben de kaderimize yanıyorum o da çok yıpratıyor bu insanın bedenini.

ariftoprak
08.11.2009, 08:49
Şu Hakan denen dandik kaleci yıldız oldu. Kardeşim, tabii iyi oynayacaksın takımının galibiyeti için ama merak ediyorum şu gerizekalı kaleci ve aptal defans oyuncuları Wolfsburg maçında nereye kaybolmuşlardı. Sorsan büyük karakartal, sadece defansa çakılı 5 oyuncuyla oynuyorsun, övünmüşlerdir ezik galibiyetleriyle. Mustafa denizli denen adam bal küpü arkadaş. Bu kadar şanslı bir adam bilmiyorum var mıdır ondan başka. Kim ne derse desin ben trabzonspor un oynadığı oyunu beğendim. Umut ve Gökhan la ancak bu kadar oluyor. İlerisi için güzel günler görmek adına umudum var benim, yeterki takım isteksiz oynamasın.

mahmuter61
08.11.2009, 09:01
Hermaçta saçma sapan gol yiyen,hermaçta rakip takımın kalecisini kahraman yapan emekliliği gelmiş futbolcuları oynatıp gençleri küstüren sayın Broos sana sadece saygılarımı iletmek istiyorum ve senin ayarında ülkemde binlerce hoca varken yırtınıp bizleri salak yerine koyarak oyalayan sonrada seni şapkadan çıkartan yönetimimiz sizler Trabzonspor taraftarınla resmen dalga geçtiniz sayın Şener tüm saygınlığın bitti kendini Hacısalihoğluna teslim ettin.Yapılaca tekşey derhal Broos a yol verin devre arası Sylva Song gönderilsin.Senin elinde Onur var çürüttünüz Alanzinho nasıl olur oynatılmaz Yattara elindeyse oynatacaksın evet körlere değil sen yol göstermek daha kendin gözlerinin görüp görmediğinin analizini yap Mr Broos burası senin babanın tekkesi değil.Yazıklar olsun size ve size destek verenlere.

mahmuter61
08.11.2009, 09:12
Baı arkadaşlar sıradanmı oluyoz dedi!Sıradan takım olduk zaten sen d.bakıra sahanda yenilirsen 10 yıldır f.bahçeyi yenemezsen hatta yıllardır fb-gs-bjk ye hep boyun eğersen nesin???25 sendir şampiyonluk görmezsen ve görme ihtimalin sıfırsa, arada 2 efa 2.olupta elemelerde anortosis gibi bir takıma elenirsen,3-5 kuruş için alınması gereken adamı alırgibi görünüp son anda fosili çıkmış adamları alırsan,yine 3 kuruştan kaçıp Yusuf u bjk ye ikram edersen!Gökdeniz için yıldız değil dersen ne büyüklüğün kalır nede alınmasın ama sayın Şenerden de başkan olur!Adı sanı unutulmuşu Trabzonspor sayesinde kendini yeni nesile de tanıttı Türkiye tanıyo seni artık ama yeter sende demirören gibi küfür yemeden git!Maçtan önce kimsenin kimseye küfür etmeye hakkı yok diyodun doğru ama kimseninde camiaları tarik etmeye salak yerine koymaya hakkı yok!Edebinle geldin edebinle git yoksa stadda sana küfre baş vurulursa ağlama.Onurumuzu 2 paralık ettin.Bu kaleci Onur, Broos sana özel bişeymi etti???

kutup61
08.11.2009, 09:28
iyi oynayıp yenilmek çok da kötü değil
kötü olan, geçen sene " bu sene hedefimiz şampiyonluk değil, seneye bakacağız" deyip, sonra hoca değiştiren ve buna alkış tutan zihniyette.
şimdi hoca değiştirsek yine sil baştan olacak.
bu hocaya güvenmiyorsak tamam, gönderip 2 sene sonraya bakalım.
ki zaten bu sene kaybedilecek bi sene, bu belli.
ya şimdi aksiyon alınacak, ya da 2 sene bir söz edilmeyecek,
asıl top yönetimde şimdi...

EmrahYalçınalp
08.11.2009, 09:34
Olayın teknik boyutu bir tarafa... Herkes birşeyler yazmış, çoğu da isabetli bence. Sadece beni çok rahatsız eden ve galibiyeti doğrudan kaçırmamaıza neden olduğunu düşündüğüm iki şeyden bahsedeceğim. Bu o iki şey (ve kişi) tek suçlu demek değil elbette. Ama sadece "detay" ne kadar önemli, buna atıf yapmak istiyorum.

Sadece; Gabriç sol ayağının içi ile yerden ya da havadan 2 tane top atmış olsa, Colman da, bıraktım top yapmayı falan, sadece tek top oynasa, biz galip gelmiştik. Kendimi PS'de maç yapan iki kişiyi seyrediyor gibi hissettim maç boyunca. Top Gabriç'teyken, arkada ve içerde demarke vaziyette bizim topçuları görünce "ulan bassana şu pas tuşuna, daha ne tutuyorsun topu ayağında" diyesim geldi.

Aynı şekilde, Colman da zaten koala hızıyla oynadığı futbolunu bir de ayağında uzun süre top tutunca çekilmez yapıyor. Bir topçu, hayatı idmanda geçen adam topla nasıl bu kadar yavaş dönebilir, aklım almıyor. Beğenenlere saygı duyuyorum. Ama bence çok vasat. Haa, şu var: Tabata, Delgado kadar sıradan mı? Bence değil, ikisinden de iyi. Ama bjk'nin kafasızlığından da bana ne? Sonuçta vasat işte. Daha kötülerinin olması onu iyi yapmıyor.

Bu arada, her zaman söylüyorum. Ceyhun'u öldürmeden Ernst gibi bir adam alınmalı. Parası neyse verilerek... Hiç önemli değil... Bir de forvet tabi. Sevgili yk, futbol hayatının sonuna gelmiş Fatih Tekke en güzel golünü size atacak, ama anlamadınız bi türlü!

Tolunay Abdioğlu
08.11.2009, 09:49
Adamlar gol yememeye gelmişler.

10 kişi defans yapılır mı yahu?

Kalecileri desen 5 kişilik maç çıkardı.

Manchestar maçında 5 tane yer orası ayrı.

Maçın özet görüntülerini nasıl hazırladılar hayretle izledim.

Futbol desen vardı.Pozisyon desen vardı.Mücadele desen vardı.Ama tek eksik futbolun gerçeği gol yoktu.

Sağlık olsun önümüze bakıcaz.

Tolunay Abdioğlu
08.11.2009, 09:53
Sölemicem diyorum ama kendimi tutamıyorum artık.

Fatih Tekke dün Trabzonspor'un forveti olsaydı.

Beşiktaş'ı tarihi bir farkla yenerdik.

kutup61
08.11.2009, 10:01
Bu arada, her zaman söylüyorum. Ceyhun'u öldürmeden Ernst gibi bir adam alınmalı. Parası neyse verilerek... Hiç önemli değil... Bir de forvet tabi. Sevgili yk, futbol hayatının sonuna gelmiş Fatih Tekke en güzel golünü size atacak, ama anlamadınız bi türlü!

emrah, bence bir konuda haklı diğerinde haksızsın.
ceyhun varken değerlendirilmeli ve ısrar edilmeli.
fatih konusu evet, fatih burada misyonunu doldurdu, akıllarımızda o efsane olarak kalmasını yeğlerim,
gelirse bu takımda gökdeniz gibi birini bulamayacağından başarırısız olursa küfür yiyeceğinden ben de bunu istemem açıkçası,

kutup61
08.11.2009, 10:04
Sölemicem diyorum ama kendimi tutamıyorum artık.

Fatih Tekke dün Trabzonspor'un forveti olsaydı.

Beşiktaş'ı tarihi bir farkla yenerdik.

biraz farklı düşünmüşüz sankihttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif
belki de sen haklısındır, ama benim tercihim başka forvetten yana,
tabi bu gökhan maalesef değil.

Cüneyt Canlıca
08.11.2009, 10:04
15 yıl önce 1994 de biz bu maçın aynısını oynadık..O zaman Beşiktaşın başında Daum vardı... Forvetleri futbola yeni başlayan Sertan dı..Biz 90 dakika atak üstüne atak yapmıştık..Top hakimiyeti yanılmıyorsam yüzde altmış falandı...10 kişiyle defans sadece Sertanla atak yaptılar 2-0 yenip gittiler...

Mehmet Dinç
08.11.2009, 10:11
Tabiri caizse eze eze yenildik

crazyman_61
08.11.2009, 10:13
umut bi kıyak yapıpta kendin gitsen takımdan

hodlu
08.11.2009, 10:15
Sadri Şener çıksın ya istifa etsin tabi yanındaki noterleri ile ya da ey taraftarım haklısınız biz transferde sizin kadar gerçekleri göremedik ama devre arasında takımın yarısını değiştireceğiz.Cale-Umut-Gökhan bu 3 adamla biz hiçbir derbiyi kazanamayız.Bu sözlerim geçen yılki 7 bu yılki 2 derbi ile tescilli...

Fatih Solmaz
08.11.2009, 10:16
maçın böyle oynanacağından şüphem yoktu.yenileceğimiz hiç ummuyordum. trabzonspor'da 20 metre de oynayan futbolcular olduğu sürece birşey değişmeyecek. sağlam üç adam bir de teknik direktör lazım.

servet nuh
08.11.2009, 10:17
yenildiğimiz maçlardan sonra konuşmak pek adetim değil ama,dün takımım beni hırsıyla,azmiyle fevkalade gururlandırdı ....akşamki maçta gökhan ünal 94 dakika tek olumlu hareket yapmadan maçı bitirdi,azıcık katkısı olsaydı maçı almıştık....onun yerine 90 dk alanzinho olsaydı yine aynı...bir lafımda tony sylvaya tony nin yediği hatalı gollerin 5 te birini tolga yeseydi ipe çekerdik....bu fazla önde durduğundan dolayı uzaktan yediği kaçıncı gol oldu,jeffersonu bu yüzden göndermedikmi ??? gökhan ünal 7 milyon avroluk santrafor ama sol ayağı amatör topçudan farksız...aldığı hiçbir topu olumlu kullanmadığı gibi kaptırdığı her top kalemize akın olarak geri dönüyor (bu her maçta böyle)..umut bulutu da alnından öpüyorum,akşam sadece kısmetsizdi...her maçımızı bu mücadele ile oynasak çok daha iyi oluruz...ama tesislerde kendilerine özel içme yeri yapan bu işbilmez,sorunlu topçuları bile bile sırf transfer olsun diye takıma alan yöneticilerle nasıl olacak bilmiyorum...

hodlu
08.11.2009, 10:22
Yahu insanlar ne kadar inatçı ya da futbol cahili.İki yıldır bu tamıma sağbek-sol açık ve forvet lazım diye bizler çatladık ama yöneticiler bizleri sallamadı.Alın işte bu hüsran yöneticilerin eseri.Yazıklar olsun Türkiyeye rezil ettiniz hepimizi...

cihatöztürk
08.11.2009, 10:23
Tabiri caizse eze eze yenildik

aynen abi eze eze yenildik:(:(

Yasin T.
08.11.2009, 10:25
elin hakan arıkanı wolsburgtan 3 liverpooldan 8 diğer maçlardada dandik dandik goller yer,trabzona gelince aslan kesilir.çileden çıkacağım arkadaş.
ayrıca ne zaman büyük maç kazanacağız.biz bence sıradan anadolu klubu olduk.10 yoldır adam gibi derby kazanamayan 25 yıldır şampiyon olamayan takım nasıl büyük takım olsun

hodlu
08.11.2009, 10:26
Sakın hocayı gönderip işte operasyon yaptık demesin kimse çünkü operasyon onlara yapılacak bu sefer...

Fatih Solmaz
08.11.2009, 10:27
beşiktaşdan da bu kafayla hiç bi yol olmaz. 9 defans oyuncusu ile çıktıkları maçta rezildiler.

lazzz61
08.11.2009, 10:29
arkadaslar burda hakannın ii oynadıgını ben dusunmuyorumm bizim gerizekalı becerıksız forvetımız umut bulut ve uyuz partnerı gokhann unal ınn sayesınde o adam panter oldu o umutun gırıdıgı pozısyonları besıktas takımı gırseydı 5-0 mağluptukkk binevi kalite farkı o kadar basit

hodlu
08.11.2009, 10:30
elin hakan arıkanı wolsburgtan 3 liverpooldan 8 diğer maçlardada dandik dandik goller yer,trabzona gelince aslan kesilir.çileden çıkacağım arkadaş.
ayrıca ne zaman büyük maç kazanacağız.biz bence sıradan anadolu klubu olduk.10 yoldır adam gibi derby kazanamayan 25 yıldır şampiyon olamayan takım nasıl büyük takım olsun

Biz kendimizi avutan bir sıradan büyük takımız...

hodlu
08.11.2009, 10:33
Çıksın yöneticiler yine taraftara suç bulsun,futbolcuları baskı altına aldıklarını söylesin,maçta bağırmadılar desin suçu başka yerlerde arasın...

Napoli
08.11.2009, 10:33
Rezili Vezir ettik

servet nuh
08.11.2009, 10:35
her hafta diyorum,alanzinho kötü de oynasada her maçta 90 dakika oynamalı,çünkü çok etkili sürpriz şutları olan,gökdenizvari yara yara giden bir topçu,bazı maçlarda gerçekten kötü olsa da bence yine oyunda tutulmalı,akşam hiç gerilmeden uzaktan öyle bir şu attı ki,çoğu futbolcu 10 metre gerilse aynı şutu atamaz...ve de oyuna müthiş hareket getirdi...her an skoru değiştirecek bu tarz futbolcuyu yedekte bekletecek lüksümüz yok bizim......
----------------kaleci----------------
tayfun-------giray-------egemen-------ferhat
--------serkan-----colman-----selçuk--------
-------yattara------umut--------alanzinho--
............................
trabzonun bu kadrosuyla en idela 11 i budur bence....
yattara bitmiş felan demeyin,akıllı yöneticiler olsa onu kazanır...
şu kadro sürekli oynasın bakın neler yapabiliyor

hodlu
08.11.2009, 10:38
Hep aynı şeyleri yazmaktan bıktım aslında.Hayrettin denen Trabzonspor düşmanı orada halen nasıl oturuyor evde ben sinir krizi geçiriyorum...

Napoli
08.11.2009, 10:39
Hep aynı şeyleri yazmaktan bıktım aslında.Hayrettin denen Trabzonspor düşmanı orada halen nasıl oturuyor evde ben sinir krizi geçiriyorum...

Bide Bi Nazi İnzibat Subayı var orda

servet nuh
08.11.2009, 10:39
ayne öyle dostum,uğura inanmam ama bu adam meş'um biri

Kazım Uzunboy
08.11.2009, 10:43
Yine forvet hattı yüzünden mağlup ayrıldık sahadan.. Ama Mustafa Denizli'ye teşekkür ediyorum. İlk yarı geriye yaslanmasalardı biz bu şekilde oynayamazdık.

hodlu
08.11.2009, 10:44
Yani illa küme düşme potasına tamamen girmemizmi gerekiyor.Artık sorumlular çıkıp hesap versin yahu bu takım artık sıradan bir takım oldu çünkü sıradan oyuncularla oynuyoruz...

Napoli
08.11.2009, 10:45
Bence biz Beddualıyız,Nasıl bir bedua yemişsek,Allah Guldurmuyor bizi,İyi oyna Yenil,Kötü oyna yenil.. Sans bizim için Antarikadaki bir insan kadar yabancı..

İsa
08.11.2009, 10:47
Sezon bitti gelecek sene bu kadroda olmyacak oyuncuları şimdiden gönderip genclerle devam edelim.Belki bir oyuncu kazanarız.

Tolunay Abdioğlu
08.11.2009, 10:48
Adamlar 3 kere gülüyor 2 gol atıyorlar.

Biz 15 kere gidiyoruz 10 tanesi net gol pozisyonu 1 tane atamıyoruz.

Sonra da elin adamı pis pis gülüyor.

Taraftar Beşiktaş'lı futbolcuları alkışlıyor.

'' Herşey ters gidiyor. ''

Napoli
08.11.2009, 10:48
Dun M.A.Y birseyler soyluyordu,oldum yerde tv sesi kısıktı merak ettim

ALİ FATİH
08.11.2009, 10:50
Bu horlanan, alaya alınan , küçümsenen taraftar... kampanya yaptı; kendini hırpaladı, bas bas bağırdı...Fatih Tekke !!!Çok bilmiş , ucuz, vizyonsuz ,KOMPLEKSLİ insanların Fatih Tekke Sendromu Trabzonspor'uma en az 30 milyon euro zarar verdi...Menevi kayıplar ise ölçülemeyecek boyutta!!!

selim keser
08.11.2009, 10:52
iyi oynayan değil, iyi oyuncuları olan kazandı.

kimyager
08.11.2009, 10:56
Valla beŞİktaŞ gİbİ bİ takim sadece 3 Şutla maÇi bİtİryorsa ve 11 kİŞİ defans yapiyosa bİz İyİ bİŞeyler yaptik demektİr.forvetlerİmİzİn her zamankİ ŞanssizliĞi yÜzÜnden gİttİ maÇ.ben genel İtİbarİyle takimi beĞendİm.

Napoli
08.11.2009, 10:59
Sadece bir tespit yaparak bitirmek isterim,
Eğer bizim zamanımızda liderle Trabzonspor arasında 15 puan fark olacaksa orada ne hoca kalırdı ne yönetim kalırdı..
Benim üzüntüm şu ki, Trabzonspor’da bu kimliği ve kültürü taşıyan yok.
Bu acıdır.

Lemi çelik

Punisher-61
08.11.2009, 11:01
Valla beŞİktaŞ gİbİ bİ takim sadece 3 Şutla maÇi bİtİryorsa ve 11 kİŞİ defans yapiyosa bİz İyİ bİŞeyler yaptik demektİr.forvetlerİmİzİn her zamankİ ŞanssizliĞi yÜzÜnden gİttİ maÇ.ben genel İtİbarİyle takimi beĞendİm.

birde taktik acidan baksak olaya????????

mustafa denizli bizi zaten kontrataktan yenmeyi hesapliyordu ve bunu basardi..
ilk yari kendi yarialaninda durdu bizi bekledi bizim akillilarda deli dana gibi kostular yoruldular sonra 2. yarinin ilk 10 dakikasinda bastirdi besiktas istedigi golü buldu ve yine geri cekildi..

yani Besiktasin Taktigi 10000000000000% kere tuttu.... yani biz oynamadik besiktas bizi oynatti...

hugo broos zaten bir defans oynayan takimi cözemez bunu mustafa denizlide cok iyi biliyordu

hodlu
08.11.2009, 11:03
Bu horlanan, alaya alınan , küçümsenen taraftar... kampanya yaptı; kendini hırpaladı, bas bas bağırdı...Fatih Tekke !!!Çok bilmiş , ucuz, vizyonsuz ,KOMPLEKSLİ insanların Fatih Tekke Sendromu Trabzonspor'uma en az 30 milyon euro zarar verdi...Menevi kayıplar ise ölçülemeyecek boyutta!!!

Bende sana şöyle destek vereyim o transferi kim ne şekilde engelledi ise Trabzonspor düşmanı onlar.Bizim en büyük düşmanımız ve rakibimiz kendi içimizdeki bu hainler...

Napoli
08.11.2009, 11:03
Song
Silva
Yattara
Tıjıkuzu
Engin
Umut
Gökhan

G-İ-T-M-E-L-İ

lazkopatfaroz
08.11.2009, 11:04
biraz bordo biraz mavi üzüntünün, hüznün, acı çekmenın, sinir krizi geçirmenin asil rengi

kartal25
08.11.2009, 11:04
üzdüler bizi üzdüler

ALİ FATİH
08.11.2009, 11:05
Sadece bir tespit yaparak bitirmek isterim,
Eğer bizim zamanımızda liderle Trabzonspor arasında 15 puan fark olacaksa orada ne hoca kalırdı ne yönetim kalırdı..
Benim üzüntüm şu ki, Trabzonspor’da bu kimliği ve kültürü taşıyan yok.
Bu acıdır.

Lemi çelik

Aslını bırakıp , kendini inkar eden herkes, her kurum, her kulüp üzülecektir!
TRABZONSPORUM; TRABZONSPORLULARLA ANCAK BAŞARILI OLACAKTIR!!!Bunu inkar eden kafa Trabzonsporumu sıradanlaştıdı!!

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 11:08
Song
Silva
Yattara
Tıjıkuzu
Engin
Umut
Gökhan

G-İ-T-M-E-L-İ

Engin'i ayır kenarda beklet, yararı olacaktır.

Tolga Okumuş
08.11.2009, 11:09
Hata yapın, gol yiyin, ölülere can verin...

Napoli
08.11.2009, 11:10
Engin'i ayır kenarda beklet, yararı olacaktır.

Yok abi bu çoçuk akılanır dıyordum da sabır sabır,hiçte akılanacak bir huy yok..He ver Terim Tarzı adamın eline belki birseyler olur.. ama Bross gibi Efendi Adamlar,Engin tarzı adamları eğitemez,en fazla siler...

hodlu
Yattara-Engin-Tjikuzu bence gitmemeli.Cale-Gökhan-Umut-Gabriç gitmeli çünkü bu adamlar futbolcu falan değil...

ilhan
Dün maça yarım yamalak baktım. Baktığım kısımlarda da topa hep biz hükmediyorduk. İkinci yarının bir kısmına bakabildim sonrasına bakamadım misafir geldi.

Kıssadan hisse; maçları izlememenizi tavsiye ediyorum. Ne stres oluyor ne de başka bir şey. :) En güzeli yahu.. Bu hafta vizelerim başlıyor. Zaten hayattan bezmişiz. :)

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 11:11
Gerçekten bu mağlubiyet çok üzdü beni maç göz göre göre gitti:(

ALİ FATİH
08.11.2009, 11:12
Bende sana şöyle destek vereyim o transferi kim ne şekilde engelledi ise Trabzonspor düşmanı onlar.Bizim en büyük düşmanımız ve rakibimiz kendi içimizdeki bu hainler...

Kardeş o kadar yazılacak , söylenecek var ki... Bu kadar ucuz olamamalı. Koskoca Trabzonsporum insanların keyiflerine, fantezilerine, egolarına bırakılmamalı!!!..Nerden baksan elinde kalıyor... Tarih der ki:TRABZONSPORUM ,ANCAK TRABZONSPORLULARLA BAŞARILI OLMUŞTUR ve de OLACAKTIR!!!!!!

hodlu
08.11.2009, 11:12
Kalede yıllarca oynamaya aday Recep Onur varken elin afrikalısının saçma sapan gol yemesini nasıl seyrediyoruz anlamıyorum.Bakın fener yıllardır yabancı kaleci almıyor.Adamlar her yıl Avrupada üst düzey takımlarla oynuyor biz 2. lig takımlarına bile yabancı kaleci ile oynuyoruz.
Kaleyi bırakın Onur gibi gençlere artık yetti beeeee....

kutup61
08.11.2009, 11:13
Yattara-Engin-Tjikuzu bence gitmemeli.Cale-Gökhan-Umut-Gabriç gitmeli çünkü bu adamlar futbolcu falan değil...

tjikuzu futbolcu ama garbic değilse ben bu işi bilmiyorum o zaman, hatta hiç bilmemişim.:)

Adil ÖZGÜR
Yok abi bu çoçuk akılanır dıyordum da sabır sabır,hiçte akılanacak bir huy yok..He ver Terim Tarzı adamın eline belki birseyler olur.. ama Bross gibi Efendi Adamlar,Engin tarzı adamları eğitemez,en fazla siler...

Engin bu sene hiçbirşey veremez, gelecek sene. Yani yine hayal ile kenarda pişe pişe verimli olacak.

Esas sorun çocuklarımıza, belliki torunlarımıza artık bu Trabzonspor efsanesini anlatsak bile onlara MASAL geleceği aşikardır. Şerefli mazimizi bile yaşatamaz hale geldik.

Kemhacıoğlu
arkadaşlar dün misafirim olduğu için maçı izleyemedim. özetlerini izlediğimde ise izlemedğim için sevindim çünkü o pozisyonlara benim kalbim dayanmazdı. özetten izlediğim kadarıyla umut beceriksiz değil şansız bir gündeydi. gökhan ünal ise bu takımdan gitmek için elinden gelen herşeyi yapıyor artık ve büyük ihtimallede devre arasında ankaragücüne gider. birde yattara 18de bile yokmuş. bazen sahaya sakat bir yattara+17 kişiyle çıkmak, yattarasız 18 kişiyle çıkmaktan çok daha iyidir. ama bunu ne brooss nede metin bir türlü anlayamadı. eğer dün akşam şans bizimle olsaydı galiba bejekeden 7-1'in intikamını alacağımız bir maç olacaktı...

hodlu
08.11.2009, 11:15
Kardeş o kadar yazılacak , söylenecek var ki... Bu kadar ucuz olamamalı. Koskoca Trabzonsporum insanların keyiflerine, fantezilerine, egolarına bırakılmamalı!!!..Nerden baksan elinde kalıyor... Tarih der ki:TRABZONSPORUM ,ANCAK TRABZONSPORLULARLA BAŞARILI OLMUŞTUR ve de OLACAKTIR!!!!!!

Kardeş aynen yazdıkların gibi o kadar yazacak şey varki ne yazalım.Ama suçu o kişiler taraftara yıkıyor kendileri kıs kıs gülüyorlar.Kardeşim şehri terk edin ve gidin. bu yönetim gitsin Yattara-Tjikuzu bu takımda taş gibi oynamassa ben ömür boyu susacağım...

İsa
08.11.2009, 11:16
Ferhat'ın sol bek oynamadığı maclarda sol kanadımız kullanılmıyor ve Gabrıc sahada hiç gözükmüyor.

Sol tarafta Ferhat-Gabriç ikilisi sezon sonuna kadar pişirilip gelecek sezona hazırlanmalı.

servet nuh
08.11.2009, 11:16
umut gitmeli diyene pes diyorum

futbalski60
08.11.2009, 11:18
İyi futbol oynadığmıza ben hiç şaşırmadım zaten bu oyuncular istediği zaman iyi oynar rakibi de ezer ama bize iyi futboldan çok 3 puan lazım, bitiricilik lazım son vuruş lazım. Oyuncuları artık tanıyoruz çabuk demoralize olan bir kadromuz var, büyük maç havasına alışkın değiller, baskıya alışık değiller,tecrübeleri yeterli değil, gelişmeye açık oyuncular böyle olunca büyük maçlarda panik havası yaşıyoruz takım olarak. Ben bu takımdan 3-4 oyuncu dışında başka oyuncu gönderilmesine karşıyım bu iskelet korunmalı gerekli yerlere de tecrübeli ve kaliteli oyuncular alınmalı zor bir iş ama şampiyon olmak istiyorsak bunu yapmaktan başka şansımız yok gerekirse borca gireceğiz risk alacağız bu eksiklikleri tamamlayacağız.

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 11:19
Kalede yıllarca oynamaya aday Recep Onur varken elin afrikalısının saçma sapan gol yemesini nasıl seyrediyoruz anlamıyorum.Bakın fener yıllardır yabancı kaleci almıyor.Adamlar her yıl Avrupada üst düzey takımlarla oynuyor biz 2. lig takımlarına bile yabancı kaleci ile oynuyoruz.
Kaleyi bırakın Onur gibi gençlere artık yetti beeeee....

Maçtan 2 gün önce Aksal YAVUZ'u aradım, Maç sizce ne olur dedim, bir tereddüt içinde zor maç dedi.

Bana sizce ne olur dedi; Trabzonspor yenilir, maçı verir dedim. Nedeni de, Kalecimiz Tony'e olan itikatsizliğim, yediği hatalı goller ile bütün futbolcuların parası verilmeden önceki güncel meselelerin getirdiği handigabı Beşiktaş lehine çevirir ve maçı alır dedim.

Onun için maçı seyretmedim, özellikle seyretmedim. Özetlerden baktığımda bu kadar beceriksiz ayakları alkışlamak Şampiyon Taraftarımıza yakışmıyor inanın. Olan yine Trabzonspora oldu, trilyonlarca para heba oldu.

Bu Tony denen adamı çamaşır ipine MANDAL ile asmalı.

Napoli
Umut bu maç iyidi,Bu maç takım iyidi ben 3 yıl içinde umutu değerlendırıyorum,umut,nobre,Tarzı Futbolcuların gunumuz futboluna yenık dustuler...
evet umut %1000 gitmelidir..Umutu 1 maçta vezir etmenin anlamı yok,1 maçta rezil etmedimiz gibi.

Ali Tunahan Güllü
Şu Umutun posizyonlarından biri gol olsaydı(..)

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 11:21
Maçtan 2 gün önce Aksal YAVUZ'u aradım, Maç sizce ne olur dedim, bir tereddüt içinde zor maç dedi.

Bana sizce ne olur dedi; Trabzonspor yenilir, maçı verir dedim. Nedeni de, Kalecimiz Tony'e olan itikatsizliğim, yediği hatalı goller ile bütün futbolcuların parası verilmeden önceki güncel meselelerin getirdiği handigabı Beşiktaş lehine çevirir ve maçı alır dedim.

Onun için maçı seyretmedim, özellikle seyretmedim. Özetlerden baktığımda bu kadar beceriksiz ayakları alkışlamak Şampiyon Taraftarımıza yakışmıyor inanın. Olan yine Trabzonspora oldu, trilyonlarca para heba oldu.

Bu Tony denen adamı çamaşır ipine MANDAL ile asmalı.

Aynen öyle Adil abi sylvayı biraz eleştirince bazı sylva severler hemen karşı çıkıyordu şimdi görüyoruz halini iki gün parasını alamasın hemen yaygara çıkarıyor..Oynadığı oyunda ortada.

Erdinç Dilek
08.11.2009, 11:22
güzel bir pazar sabahı güneşli oğlumla kahvaltı yapmak üzere hazırlıklara başladım birden dünkü maç geldi aklıma sessiz sessiz saydırdım herkese, futbolunadaaa.......adaletinedee.......beşiktaşına daaaa........

Atakan
08.11.2009, 11:22
Stresli bir haftadan sonra bu maç sinirlerimi dahada bozdu.
Şahsi fikrim maçların özetlerini izlemek.Ne zamana kadar ?İlk yarı bitene kadar.

ilhan
08.11.2009, 11:24
Aynen öyle Adil abi sylvayı biraz eleştirince bazı sylva severler hemen karşı çıkıyordu şimdi görüyoruz halini iki gün parasını alamasın hemen yaygara çıkarıyor..Oynadığı oyunda ortada.

Trabzonspor'un kalecisini sevip sahiplenmek suç mu? Ne demek Sylva severler! Sen Sylva sevmezler mi oluyorsun?

ilhan
08.11.2009, 11:25
- hodlu,

Abi biraz sakin olmazsan istemeyerek de olsa Forum Kuralları / 2 A- 2 C maddeleri gereğince ceza alacaksın.

magicyattara
08.11.2009, 11:26
Murat katılıyorum sana ancak durum o kadar vahim değil. Önce şu hoca eleştirilerini bir yana bırakmak lazım.
İyi bir takımımız var ancak eksikleri de belli. Çok değil bir kaç özel adam gerekli. Üst düzey bir kaç oyuncu. Ondan sonra hocayla gerekirse uğraşırız. Yönetime yoğunlaşmak lazım önce.

Durum vahim abi.
Neden dersen,bu takımın üst düzey veya normal olupta disiplinli olan takımlara karşı kazanma şansı yok.
Tüm sorun Colman ve ileri ikili demiştim.Aynı görüşümdeyim.
Bu takımın hızını ayarlayan adam Colman.5-6 hafta önce yazmıştım;takım Colman'ın hızına göre oynamaya alıştı diye.Colman bu takımı çekip çevirecek adam değil.
Takım gerektiğinde 5. viteste oynayacak ama Colman'la 2'den yukarı çıkamıyor.
Diğer sorun forvetler.
Forvetler yaratıcı değil.Ne kanatlardan gol atabiliyorlar ne de bireysel becerileri ile gol bulabiliyorlar.
Takımın forvet yetersizliği ortadayken,gidip neden kanat adamı alınır.

Takımın kimyası bozuk.
Kanattan gol atacak forvetin yok,kanatlardan oynamak için kendini paralıyorsun.
Eldeki malzemeyle,yapılmak istenen arasında alaka yok.

hodlu
08.11.2009, 11:28
Trabzonspor'un kalecisini sahiplenmek bence çok yuvarlak süslü bir cümle.Ben yerli kaleciden yanayım kardeşim yollayın gitsin silvayı.Onun yediği golleri 24 yaşındaki gençler yesin...

lazuk61
08.11.2009, 11:29
eer sakın Ola burda hocayı eleştiren trabzonsporlular varsa futboldan anladıklarından süphe ederim......gökhan ünal&umut bulut AŞ....SAKIN OLA HİÇ BİR HOCAYA suç atmıyalım....bizim futbolcularımız adam dei adam

hodlu
08.11.2009, 11:30
- hodlu,

Abi biraz sakin olmazsan istemeyerek de olsa Forum Kuralları / 2 A- 2 C maddeleri gereğince ceza alacaksın.

Zaten yaptığınız ilk iş ceza vermek olur.Verin ben doğru bildiklerimi her zaman her yerde söylerim...

ilhan
08.11.2009, 11:31
Biz kimseye doğru bildiklerini söylemesin demiyoruz. Forumun belli bir adabı ve kuralları var. İyi madem herkes gerçeklerinin arasına iki küfür, iki hainlik, iki argo kelime, iki tane de forum seviyesini düşürecek kelime sıkıştırsın.

Yaptığımız ilk iş uyarı gördüğün gibi.
;)

lazuk61
08.11.2009, 11:32
niye benim mesajımı siliyorsunuz burda gerçekler konusulcakk....ya benim burdan üyeligimi sil yada burda bırakta özgürce konusalım...admin...

Emre EFENDİOGLU
08.11.2009, 11:33
Allah aşkına yönetime saydıranları anlamıyor, Sadri Şener napsın, çıkıp gol mü atsın? Yönetimin tek bir suçu var, o da Fatih Tekke'yi almamak. Onuda devre arasında alıcaz, tek korkum Fatih'in de Umut ve Gökhan'a katılıp gol atamaması, işte o zaman hem Fatih hem yönetim gider.

UtopyaTs
08.11.2009, 11:33
öyle Ersun Yanal doneminde de çok pozisyon buluyorduk hatta ligin en çok pozisyon bulan takımıydık ama atamaıyorduk o zaman da soyluyordum hoca da suç yok diye o kadar pozisyon buluyor da atamıyorsan hiçibir zaman kabahat hoca da degil kabahat golleri yapmayanlarda

ilhan
08.11.2009, 11:34
niye benim mesajımı siliyorsunuz burda gerçekler konusulcakk....ya benim burdan üyeligimi sil yada burda bırakta özgürce konusalım...admin...

Silinmiş bir mesajınız görünmüyor.
;)

lazuk61
08.11.2009, 11:35
utopya konus be konus ben hiç bir hocaya kızmıyom kardeşim hiç bir hocaya

hodlu
08.11.2009, 11:35
Hakaret ve küfür bulamassınız benim yazılarımda.Ama bırakında üslubu biraz sertleştirelim.Bizler koltuklarında oturan yöneticiler gibi menfaati için değil davası için bu takımı seviyoruz.Paramızı,zamanımızı,sağlığımızı,ailemizi herşeyimizi bu takıma adadık, aldığımız karşılık bu ise benim üslubun çok iyi vallahi...

UtopyaTs
08.11.2009, 11:37
öyle bak adamlar 2 kez geldiler attılar pozisyon budlun mu atıcan yok ondan sonra boyle hocayla olmaz bunu gonderelim yerine yenisi alalım gene başa donersin.

ilhan
08.11.2009, 11:38
Forumdaki diğer arkadaşlar kusura bakmasınlar. Konunun ahengini biraz bozdum sanırım. Alanzinho'nun takımın ahengini bozması gibi. :)

UtopyaTs
08.11.2009, 11:40
yavv kullansan da atamıyacaktıın o kadar pozisyon bulup atamıyorsan alazniyo mu atıcaktı golu

hodlu
08.11.2009, 11:40
O zaman yazıyı değiştiriyorum.Korkmayın antrenör arkadaşlar biz sizin yanınızdayız.Ferhat-Onur gibi gencecik paraya ve şöhrete aç çocukları oynatın korkmayın cesur olun...

UtopyaTs
08.11.2009, 11:41
artık kaybedeilcek bişey kalmadı bence gençlerin hepsi oynaması lazıım barii onları kazanalım

bbyanik
08.11.2009, 11:43
engin alanzinyo performanslarıyla iyiydiler takım genel olarak iyiydi bence güzel oynadık ancak
artık 2 sezondur devam eden gol kaçırma hastalığı rastlantıdan ibaret oldugunu düşünmüyorum
yani bunun adı beceriksizlik yav bu kdar olurmu her maç her maç derhal iki forvet alımalı biri tekke
diğeride ona uyabilecek yırtıcı birinci sınıf bi forvet gökhan umut artık yeter ................

Mehmet Zeki
08.11.2009, 11:43
O zaman yazıyı değiştiriyorum.Korkmayın antrenör arkadaşlar biz sizin yanınızdayız.Ferhat-Onur gibi gencecik paraya ve şöhrete aç çocukları oynatın korkmayın cesur olun...

Abi Ferhat-Onur diyorsun. Barisi neden saymiyorsun? Yada Hasan Ahmet Sari? Forvet lazim degilmi bize? Hasan Ahmet Sari yetersizmi? Yada Karadenizspor'da iyi bir oyuncu yok mu?

Yunus Emre SEYHAN
08.11.2009, 11:45
Hadi diyelim,Broos bu takıma geldiğinde takımı hiç tanımıyordu, Alanzinho'dan haberi yoktu..........
Yine hadi diyelim... Alanzinho'nun bonservis bedelinden haberi yok, Geçmiş maçlarını izlemedi.........

Hazırlık kampında en golcü oyuncumuz kim?
Sivasspor ve Diyarbakırspor maçlarında hucum olarak önplana cıkan oyuncu kim?

Metin Diyadin ve Ünal Karaman var illaki hoca Alanzinho'nun ne olduğunu, kaleye yakın oynaması gerektiğini, 4 milyon euro bonservis bedeli olduğunu,geçen yıl harika maçlar cıkardığını ve Takımda en kaliteli oyuncu/oyunculardan olduğunu.. biliyor..

Bu şekilde başarılı olsak kimsenin hocaya birşey deme hakkı yok ama rezil durumdayız.

Engin,Umut,Gökhan,Gabric vs Alanzinho'dan önplanda tutuluyorsa,
45. dakikada oyuna alıp ardından 20 dk sonra oyundan cıkartılıyorsa ve
5-1 önde getirdiğin maçta 89. dakikada oyuna alınıyorsa....
Hoca kesinlikle Alanzinho'ya takmış demektir, Kendisinin ego tatmini sorunları var demektir.....

hodlu
08.11.2009, 11:45
Abi Ferhat-Onur diyorsun. Barisi neden saymiyorsun? Yada Hasan Ahmet Sari? Forvet lazim degilmi bize? Hasan Ahmet Sari yetersizmi? Yada Karadenizspor'da iyi bir oyuncu yok mu?

Yahu haklısın benim aklıma gelmiyor diğerleri Göksu mesela.Oynatın gençleri korkmayın korkmayın korkmayın....

hodlu
08.11.2009, 11:47
Ama tekrar ediyorum.Hayrettin ismindeki yönetici derhal istifa etmek zorunda...

UtopyaTs
08.11.2009, 11:47
engin alanzinyo performanslarıyla iyiydiler takım genel olarak iyiydi bence güzel oynadık ancak
artık 2 sezondur devam eden gol kaçırma hastalığı rastlantıdan ibaret oldugunu düşünmüyorum
yani bunun adı beceriksizlik yav bu kdar olurmu her maç her maç derhal iki forvet alımalı biri tekke
diğeride ona uyabilecek yırtıcı birinci sınıf bi forvet gökhan umut artık yeter ................

Zaten atılcak golleri atsalardı bu sene 2 sene şampiyonlugu kutluyacak olabilirdik ama adamlar pozisyonları buluyorlar atamıyor hadi bu hafta bjk nin kalecesi Hakan da kutrardı bayya ama bu 1 degil degil geçen sezondan gelen bir gol kaçırma hastalıgı

Mehmet Zeki
08.11.2009, 11:50
Ama tekrar ediyorum.Hayrettin ismindeki yönetici derhal istifa etmek zorunda...

Sadece o mu abi?

bbyanik
08.11.2009, 11:51
Zaten atılcak golleri atsalardı bu sene 2 sene şampiyonlugu kutluyacak olabilirdik ama adamlar pozisyonları buluyorlar atamıyor hadi bu hafta bjk nin kalecesi Hakan da kutrardı bayya ama bu 1 degil degil geçen sezondan gelen bir gol kaçırma hastalıgı

hakanın bişey kurtagı yok bence ustune attılar hep bu basın yokmu bu basın ah ah

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 11:52
Trabzonspor'un kalecisini sahiplenmek bence çok yuvarlak süslü bir cümle.Ben yerli kaleciden yanayım kardeşim yollayın gitsin silvayı.Onun yediği golleri 24 yaşındaki gençler yesin...

Artık prestroika'ya ihtiyaç var. Bu kadar zengin kadro ile yine de birşeyler yapamıyorsan, prestroika makası ile keseceksin, Gökhanı keseceksin, Umutu keseceksin, Tony'i keseceksin, Song'u kesinlikle keseceksin,

Nedeni; Çok basit arkadaşım, 24 yaşındaki genç'i kaleye koyacaksın, Barış Memiş'e şans vereceksin, Devre arası Karadenizspordan Göksu ALHAS'ı A takıma katacaksın, Brülüse gel güzel kardeşim diyeceksin, Yattaraya okkalı bir tam yol ileri deyip, NAPATULLAHA yollayacaksın,

Şampiyon taraftarımıza hiç olmazsa yenilik yaşatacak, hedefi tutturacaklar lazım.

Zafer Fidan
08.11.2009, 11:52
Hakan olmasa!

Mustafa Denizli alem adam.. Trabzon karşısına yine hayâli bir kadroyla çıktı. Anlayamadığım böyle bir kadro anlayışıyla, Mustafa hocanın nasıl bir sonuç düşündüğü. Sadece defans yapan bir takımla yukarıdaki rakiplerini nasıl yakalayacaksın. Rakibi durdurmaya çıkmış, korkak bir Beşiktaş vardı ilk yarıda sahada. Ortada 3 isim var.. Fink, Uğur ve Ernst. Böyle bir orta sahayla da kanatları kullanamayan, pas yapamayan bir takım... Trabzon belki de böylesine rahat bir ilk yarı bu sezon hiç oynamamıştır...

Denizli'den beklenen kazanma hamlesi 2. yarı geldi. Sahada hayâlet gibi dolaşan Tabata yerine Yusuf’u aldı. Haa, dün Beşiktaş galip geldiyse yatsın kalksın Hakan’a dua etsin. Onun performansı ve kurtarışları olmasaydı bırakın 3 puanı Beşiktaş adına tarihi fark bile kaçınılmaz olurdu. Ernst’in sol ayağıyla attığı mükemmel gol planları altüst etti. Alman oyuncu bu tip uzaktan şutları gol yapıyor ama böylesini rüyasında görmemiştir herhalde!

Hastalıktan çıkan Ernst’in sadece attığı gole bakmamak lazım.. Hakan’la beraber ‘direten’ 2. isimdi.. Bakıldığında oyun değil ama alınan galibiyet müthişti. Eleştirilerin önünü kesmek adına süper bir sonuç oldu. Ancak her şeye rağmen oynanan futbolun mutluluk verici olmadığını unutmamak gerek. Beşiktaş maçın büyük bölümünde mahkûm oynadı.

Yazık oldu Trabzon’a. Dün akşamın gerçeği Trabzon’un oynadığı mükemmel futbol ve verdiği kusursuz mücadele. Taraftarları hiç üzülmesin, büyük protestolar da yapmasın. G.Saray maçını da Beşiktaş maçını da şanssızlıklar sonucunda kaybettiler. Trabzonspor’u bu kadar övdük ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim; yedikleri ilk golden sonra oyundan çok ama çok düştüler..

Tamamen dağıldılar, hele son 20 dakikada sergiledikleri futbol, enteresandı. Beşiktaş kalesini ablukaya aldılar ama arkasını kollamayı unuttular!

UMUT VE KABİLİYETSİZLİK
Ancak oyun uzun süre 0-0 giderken Trabzonspor fazla dayanamıyor. Maçı bitiremiyorlar. Bunun en büyük sebebi de kaliteli olmamaları. Böylesine büyük maçlarda eline geçen fırsatları değerlendireceksin. Değerlendiremezsen olacağı budur. Umut’un o pozisyonları gol yapması lazımdı. Ama inanılır gibi değil. Golcü bir oyuncu nasıl bu kadar kabiliyetsiz olur.

http://www.ligtv.com.tr/Yazarlar.aspx?r=1&hid=63676

lazkopatfaroz
08.11.2009, 11:53
Allah aşkına yönetime saydıranları anlamıyor, Sadri Şener napsın, çıkıp gol mü atsın? Yönetimin tek bir suçu var, o da Fatih Tekke'yi almamak. Onuda devre arasında alıcaz, tek korkum Fatih'in de Umut ve Gökhan'a katılıp gol atamaması, işte o zaman hem Fatih hem yönetim gider.

transferleri yönetim yaptı. alınacak ve alınmayacak oyuncuları yönetim belirledi. bu takımda 5 tane forvet oldugunu yönetim söyledi. gecen seneden beri gol sıkıntısı olan takımı yönetim görmemezlıkten ! geldi. bunların hep ve tek sorumlusu yönetimdir

ÇAĞDAŞ AYDIN
08.11.2009, 11:54
Trbonspor taraftarının futboldan anladığını kimse söylemesin artık. Beşiktaşlı arkadaşlarım bile keşke biz de iyi oynayarak kaybetseydik diyorlar. Istanbul a gelen sıradan bir Anadolu takımı gibi kapanmayı hazmedemiyorlar. Böyle oynarsak enind es onunda gol atarız. Ama buna bile çomak sokanlar var.

hodlu
08.11.2009, 11:55
Biz burada yazıp söylüyoruz ama değişen hiçbir şey yok.Futbolu çok bilenler yönettiği için bizi kimse kaale almıyor.Kendimizi burada neden hırpalıyoruz onu da anlamış değilim...

Adil ÖZGÜR
08.11.2009, 11:56
Biz kimseye doğru bildiklerini söylemesin demiyoruz. Forumun belli bir adabı ve kuralları var. İyi madem herkes gerçeklerinin arasına iki küfür, iki hainlik, iki argo kelime, iki tane de forum seviyesini düşürecek kelime sıkıştırsın.

Yaptığımız ilk iş uyarı gördüğün gibi.
;)

Sevgili İlhan; Hodlu kardeşimin kalitesi bu teşhisinize tanıdığım kadarı ile tamamıyle tezat. O bir eğitimci.

Hürgün Aygün
08.11.2009, 11:57
Trbonspor taraftarının futboldan anladığını kimse söylemesin artık. Beşiktaşlı arkadaşlarım bile keşke biz de iyi oynayarak kaybetseydik diyorlar. Istanbul a gelen sıradan bir Anadolu takımı gibi kapanmayı hazmedemiyorlar. Böyle oynarsak enind es onunda gol atarız. Ama buna bile çomak sokanlar var.
ya ne eninde sonundası lig başlayalı 12 hafta geçti ve fb fark attı daha gol atsak ne olur bu saatten sonra?