PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

forza61ts
07.11.2009, 23:12
topu sağ ayagından sol ayağına, sol ayagından sağ ayagına almaya çalışan engının amacı neydı acaba
oyunu yavaşlatmaktan baska bısı degıl

10 numara
07.11.2009, 23:12
hiç yanlış anlama vallahi de billahide gıptayla okudum, senin gibi bu kadar geniş düşünmeyi o kadar çok isterdimki, hele avatarına eksik olan ve Trabzona daha hiç katkı yapmayan bir futbolcuyu koyman(bak bunu yanlış anlayabilirsin:))senin için değiştirmeyeceğim senden daha çok katkı yaptığı kesindir...

nakzo
07.11.2009, 23:13
skor taraftarı olmak ile, takım taraftarı olmak arasındaki fark.
çok güzel bir oyundu. skor dışında içime sinmeyen birşey yok. çok zevk aldım oyundan. sonradan girenler dahil müthiş mücadele ettiler. bu oyunda istikrarı sağlayabilsek, çok güzel şeyler yaparız.
Abi lig bitti ne istikrarı ve bizim 18 puanımız var. Rezalet beşiktaştan 6 bursaspordan ise 5 puan gerideyizki allahtan bursa yenildi. gs ve fbyi saymıyorum.Hayatımda gördüğüm en kötü beşiktaş bu takım sıradan bir anadolu takımından da kötü ve sen bu takımı dahi yenemiyorsun kimi yeneceksin.Bu saatten sonra yensende ne olcak? Hersene aynı terane aynı afyonlanmış laflar böyle bir mantık yok, iyi oynadıK, yenildik. İyi oynayan kazanır veya bir kere kaybeder, biz önemli bütün maçları kaybediyoruz. Kazandığımız bir tane kritik maç yok. Bunun tek sebebi takımdakilerin hiçbirinin büyük takım topçusu olamaması başka bir izahı yokkkkk.

__S__e__S__
bi arkadaşım verilmeyen penaltı falan bişeyler saçmalıyor?

aynen öyle ferrari Colmanın ayağını kırıyordu hakem vermedi yine

Kalkinmali
umut defol :mad:.. olmaz bu kadarda yaaa! ne hallere geldik!!

FATIH TEKKE diyorum... o kadar!

KDRDYN
Evet iyi oynadık '0' puan..

Özledim Ersun Yanalın kötü oyunla '3' puanlarını..

arkadaş siz bi öylesiniz bi böyle,

diğer türlü de Trabzon gibi oynayalım ama yenilelim diyordunuz.

yok yok sizi anlamak zor.

Sefa
Kan beynime sıçrıyor resmen sinirden titriyorum.

iyi futbol oynamışız ezmişiz neye yarar 3 puanı bize mi verdiler yönetimde broos ta bitti benim için bu senden de ümidim sıfır

ölmüş takıma 3 puan verdik

bjk yi alkışlayanları da ben alkışlıyorum buradan devam edin

Koray
07.11.2009, 23:14
Engin ve Alanzinho ?

Hay senin sitemine Hoca !

arifberkay
Golde şansızlık da var. Colman topu şanssız bir şekilde kaybetti.

şanssız bir şekilde mi? o kaptırdığı topa sen şanssızlık diyorsan yuh yani

ccd6167
çok yazık oldu..

takım iyi yolda.. hocada ısrar edilmeli..

gökhan ünal olmayacak, devre arası satılabilir, gelen parayla Fatih Tekke alınabilir..

Ceyhun'dan ümidim yoktu..Ancak gittikçe iyi oluyor.. Beni yanıltmış gözüküyor...

Selçuk çok iyi çok faydalı..

Umut bu maçta tarihe geçebilirdi, hem kendine hem takıma yazık oldu..

Doğru transferlerle takımı şampiyon yapabilecek bir kadronun temeli vardı sahada bence..
slyva gokhan song alanzınho tjıkuzu cale gabrıc yattara...
bunlar gıtsın takımdan...gıt karadenızden 3*4 tane cocuk al...3-4 de brazılyadan yabancı al...ustekı topcuların hıcbırınde ruh denen bırsey yok.
bıde colmana bı lafım...defol gıt takımdan ılk sen gıt...bıktık senın beslık sevdandan..ruhsuz futbolundan...

Selim Turan
TRABZONSPOR - BEŞİKTAŞ

0 Gol 2

21 Toplam Şut 10

10 İsabetli Şut 5

10 İsabetli Orta 0

11 Faul 8

6 Korner 6

0 Ofsayt 1

(%) 58 Topla Oynama Oranı (%) 42

Sefa Murat Dokuz
maçı izlemeyen birisi bile senden daha iyi kritik yapardı...

gelişigüzel konuşacağına, yanlışları tespit ette kritik yapalım bakalım.
Yazıklarımın tamamen arkasındayım. Kısa öz olarak oyuncuları değerlendirdim.Hangisi fazlasını azını haketmiş bilelim. Böyle saçma bir alıntı ilk defa görüyorum.

İsa
Size katılıyorum takım kaliteli. Birkaç eksiği var onları da tamamlarsak uzun yıllar başarılı olacak bir takım oluşturulacaktır.
Geçen senede bu takım aynen böyleydi.2-3 kaliteli adam alınmış olsaydı şampiyonluğun en güçlü adayıydık. Bu işi yapacak bir yönetim göremiyorum.

İskender Çakmak
07.11.2009, 23:15
90 dakika boyunca ço0k güzel top oynadık atamadık olmayınca olmuyor işte hakanın ligde ve avrupada yemediği gol kalmadı geldi bizde panterleşti forvetimizin alternatifsiz olması da bu maçta ne kadar büyük bir eksiklik olduğunu gösterdi

nakzo
Birde şu var biz ne zaman ki polyannacılığı bırakırız o zaman şampiyon oluruz.

Canİlker
broos bence güzel top oynatıyor takma. resmen ezdik bjk'yı. burada suçlu forvet almayan yönetmdir. devre arasında kaliteli bir forvet ve broos ile devam edersek çok iyi bir takım oluruz bence. hocayı şimdi göndersen ne olacak? kimi getireceksin? artık günlük plan yapmamayı öğrenmemiz lazım. sonuna kadar hugo ile devam diyorum. hugo bizi çufçuflayacak görün bakın.

erkankoc
broosu sampiyon yapicak diye getiren sadri babaya helal olsun..rezilden beter etti takimi..ya takima uygun hoca lazim..alanzinhoyu yattarayi elindeki malzemeyi kullanacak antronor lazim...getir bari genc bi antronor...bulenti bak alanzinhoyu nasil oynatiyoo...nerde..takima uymuyomus...sayin brosss sen nereye uydun yasli moruk..git emekli ol...bu takimi ben bile boyle oynatirim..

steelturkTS
malesef bu senede yine bize hüsran.

__S__e__S__
4gökhan 1 FATİH etmez

Furkan Dündar
07.11.2009, 23:16
Biz Bu beşiktaşı da Yenemedik ya gerisi Boş
İstersek 100 Şut çekelim İstersek %99 Top bizde olsun
alayı Hikaye bunların gerçek ortada 3 puan karşı tarafta bizde arkadan el sallarız ancak ...

Kalkinmali
http://img5.imageshack.us/img5/4870/tsbjk.jpg

arkada kalmasin!! :mad:

Semih
Sağduyu, sağduyu, sağduyu.

İnsaf, insaf, insaf.

Sabır, sabır, ya sabır!

hakankutlu
Silva ve Gökhan Ünal hakkında insanları çileden öldürmek suçuyla dava açalım.Bir daha topa dokunamasınlar.

erkankoc
broos ne verdi takima 12 macta 18 puan he..yaZIKLar olsun sana bross...su alanzinhoyu su takima Monte edemiyecek beceresi olan adam lazim..tek skor degistircek adam alanzinho bu takimda..bagiriyo resmen..anlayan yok tabi

Muhammed
Lütfen biraz sağduyu yahu. Trabzonspor'u en son ne zaman bu kadar baskılı oynarken izlediniz?

lazanya61
07.11.2009, 23:17
umut defol :mad:.. olmaz bu kadarda yaaa! ne hallere geldik!!

FATIH TEKKE diyorum... o kadar!

bugünkü umuta defol demek insafsızlık olur, aynı vuruşlarla gol atsaydı bunlar söylenmeyecekti, bugün eleştirilecek isim var gökhan gabric cale

ama en başta o ruhsuz gökhan

oguzhanssan
Ben skor taraftarıyım.. 26 yıldır şampiyonluk istiyoruz ya iyi oynayana vermiyorlar o kupayı 3 puan alana veriyolar..

Unutmayalım ki biz eski ts liler, skora bakmıyor idik. yıllarca bakmadık. bizim için hırçın mücadele eden ve ilk 3 ü zorlayan bir takım olma özelliği ve avni aker cehennemi var.
Sadece puan alıp da lucescu nun mıymıntı gs si gibi mi olalım yani. bakın ntv de rıdvan bile ts yi tebbrik ediyor. tamam puan olmasın demiyoz ama
güzel oynadık, forvetler haricinde.
ayrıca umut tan gol beklemeyin. umut bizim nobre miz gibi. bizde gol atacak adam aslında ne yazık ki gökhan. ama ya bunu broos bilmiyor ya da gökhan sahada nerede duracağını bilmiyor.
Siz ce hangisi?

KUTADGU
Oyunun başından sonuna kadar olağanüstü emek sarfeden tüm oyuncularımızı gönülden kutluyorum. Futbol bu kadar oynanır. İkinci Van faciasını yaşadık bu maçta ama olsun.

Bu arada sahadaki oyuncuların emeğine saygı duymaktan yoksun, cahil cühela, skora göre tavır takınan, ikinci golden sonra Beşiktaşı avuçları patlarcasına alkışlayan, orası burası oynayan adamlar Trabzonspor taraftarıysa ben bu takımı tutmuyorum. Hatta o heriflerle aynı havayı soluyor olmaktan bile hicap duyuyorum. Ayıptır be, insanda biraz vicdan kırıntısı olur.

Trabzonspor'un en büyük rakibi, bu cahil, sürü mantığıyla hareket eden ve bu akşam bir kez daha suçüstü yakalanan ''seyirci'' bozuntusudur. Beğenmiyor ve itip kakmaktan haz duyuyorsanız, takımı kovun o şehirden. İstanbul'a gelsin takım, gelsin de dansöz çekirdekçi tayfası değil, gerçek taraftar görün...

İşte böyle düşünenler var olduğu için şampiyonluğun bir gün ama bir gün mutlaka geleceğine inanıyorum. Sağol sağduyu, sağol cesaret.

Erdal
Futbolda o öyle olsaydı ne olurdu diye sormak çok anlamlı değildir...Ama bunca anlamsızlık içinde bir eksik bir fazla lafı olmaz...Soralım anlamsız sorumuzu: Şöyle bir düşününce Fatih Tekke sahada olsa ilk yarı soyunma odasına kaç kaç gidilirdi sizce?

Kim bunun sorumlusu: Tarafatar? Yerel medya? Forumdaki sabırsız ahali? Hugo Broos? Umut Bulut? Metin diyadin?

10 numara
gelişigüzel konuşacağına, yanlışları tespit ette kritik yapalım bakalım.
Yazıklarımın tamamen arkasındayım. Kısa öz olarak oyuncuları değerlendirdim.Hangisi fazlasını azını haketmiş bilelim. Böyle saçma bir alıntı ilk defa görüyorum.umut'a 4 puan verecek kriterlerin ne? boş kaleye mi atamadı? yoksa penaltı mı kaçırdı? yoksa boş durumdaki birine pas mı atmadı?en çok kaleye şut çekmesi mi 4 puanı hakettirdi yoksa kaleyi en çok bulmasımı? bir anlat o zaman bizde tamam oldu diyelim ayrıca cale yorumunuza da katılamayacağım...

devilkid
07.11.2009, 23:18
kaybetmemizin tek sebebi umuttur...işin tuhafı tayfuna tahammül edemeyen taraftarın umuta ağızını açmaması..gerçekten futbolu iyi biliyoruz..

Erdinç Dilek
07.11.2009, 23:18
senin için değiştirmeyeceğim senden daha çok katkı yaptığı kesindir...
bak şuna ya hala geniş düşünüyor kıskandırıp durma be toprağım:)

mhayri
07.11.2009, 23:19
Geçmiş olsun (demiştik başlamadan olsun )...
Ama böyle mücadele ve ilk yarıdaki muhteşem oyunu oynayalım bana bu sene yeter...
Takımını ayakta alkışlaması gereken ve rakibi alkışlayan sözüm ona taraftara da yazıklar olsun ...
Devam hocam harikaydın bu akşam biraz gabriçte geç kaldın ama görmen bile yeter...

steelturkTS
bize kimse yenildik ama ezilkmedik mantığını dayatmasın..baskılı oynadıysan sonuca da gideceksin.

devilkid
ey hacısalihoğlu fatihi almadın şimdi çık kendin kaleye gir..

UğuR
Olmayınca olmuyor....Bu takıma gol yapmasını bilen santrafor şart....

Emrah Akcagöz
2 tane Mehmet Eren alınırdı. :cool:
Pazardan lahanamı alıyosun sen öyle kayseri de enayi ya verecek sana ucuza mehmet ereni..

Dursun Kaplan
Hakan hakkında söylediklerimiz bir bir çıktı.

Hakan bugün çok küfür yedin sanırım. Afiyet olsun.

gerenimo
Abi lig bitti ne istikrarı ve bizim 18 puanımız var. Rezalet beşiktaştan 6 bursaspordan ise 5 puan gerideyizki allahtan bursa yenildi. gs ve fbyi saymıyorum.Hayatımda gördüğüm en kötü beşiktaş bu takım sıradan bir anadolu takımından da kötü ve sen bu takımı dahi yenemiyorsun kimi yeneceksin.Bu saatten sonra yensende ne olcak? Hersene aynı terane aynı afyonlanmış laflar böyle bir mantık yok, iyi oynadıK, yenildik. İyi oynayan kazanır veya bir kere kaybeder, biz önemli bütün maçları kaybediyoruz. Kazandığımız bir tane kritik maç yok. Bunun tek sebebi takımdakilerin hiçbirinin büyük takım topçusu olamaması başka bir izahı yokkkkk.

senle benim bakış açım farklı. ben bu yılın geçen senenin devamı olduğunu, yeniden yapılanma sürecinin devam ettiğini, bu takımın henüz zirve yapmadığını düşünüyorum. ben bu çekirdeğin 5 yılın takımı olduğuna inanıyoum.. o ndenle malubiyetlerde yıkılmıyorum. hele böyle bir malubiyette gelecek adına umutlanıyorum.

Selçuk Demircioğlu
Evet iyi oynadık '0' puan..

Özledim Ersun Yanalın kötü oyunla '3' puanlarını..

hala mı ersun:eek:
bu takım geçen sene büyük maç kazandıda bizim mi haberimiz olmadı..:cool:

Sefa Murat Dokuz
Lütfen biraz sağduyu yahu. Trabzonspor'u en son ne zaman bu kadar baskılı oynarken izlediniz?

Yaklaşık 10 ay kadar önce. Kadıköyde Fb'ye karşı.

Kaan
07.11.2009, 23:20
Ve o paraya 4-5 tane kaliteli kaleci alinirdi :D

Yani yaklaşık 600.000 €'ya kaliteli kaleci alacaktın ? :confused:

İlginç.. :)

Sylva'dan iyisini alman için en az 7 Milyon €'yu gözden çıkarmayan gerekiyor.. Veya çok iyi keşifler yapman gerekiyor (ki bu bizde yok.)

Bu arada hakemi unutmamak lazım.. Annesine yazık oldu. :)

Muhammed
07.11.2009, 23:20
Bu maçı forvet eksikliğimizden kaybettik ötesi yok. Kimse Hoca'ya çamur atmasın. Takımdaki diğer oyuncularda çok iyiydi.

Furkan Dündar
07.11.2009, 23:21
senle benim bakış açım farklı. ben bu yılın geçen senenin devamı olduğunu, yeniden yapılanma sürecinin devam ettiğini, bu takımın henüz zirve yapmadığını düşünüyorum. ben bu çekirdeğin 5 yılın takımı olduğuna inanıyoum.. o ndenle malubiyetlerde yıkılmıyorum. hele böyle bir malubiyette gelecek adına umutlanıyorum.

10 yıla yapılanırmıyız hocam ?
:)

hyasin61
Pazardan lahanamı alıyosun sen öyle kayseri de enayi ya verecek sana ucuza mehmet ereni..

Gabriçi çok mu ucuza aldık

UğuR
Futbolda o öyle olsaydı ne olurdu diye sormak çok anlamlı değildir...Ama bunca anlamsızlık içinde bir eksik bir fazla lafı olmaz...Soralım anlamsız sorumuzu: Şöyle bir düşününce Fatih Tekke sahada olsa ilk yarı soyunma odasına kaç kaç gidilirdi sizce?

Kim bunun sorumlusu: Tarafatar? Yerel medya? Forumdaki sabırsız ahali? Hugo Broos? Umut Bulut? Metin diyadin?

Yönetimin inatı.....

Halil Atalay
ben helal olsun diyorum hakan arıkan tek başına takımına galibiyet altı atılan goller öyle hazırlıkları olan ve becerisi olan bir takım işi değil

bizim kaçırdığımız okadar top kaleye vur vur kaleci kurtarıyor bizi kaleciye 3 top gitiyor 2si gol birisini kaleci çıkarıyor nasıl oluyorsa

erol-61
http://img41.imageshack.us/img41/4406/trabzonspor10.th.jpg (http://img41.imageshack.us/i/trabzonspor10.jpg/)

lazanya61
gol atamadı diye umuta saydıran adamlar, 3 gol atsaydı kral yapacaklardı

beşiktaşı alkışlayanlar bu akşamın rezilleridir.

takıma helal olsun süper oynadık şans yanımızda değildi, canları sağolsun.

tek sitemim ruhunu ortaya koymayan gökhana

İskender Çakmak
gökhan ünal bu takımın resmen şımarık çocuğu hiç mi mücadele olmaz hiç mi umursamaz bir insan yaa bu adam umursamıyor hiç takmıyor

QraL
Umut'a 4 puan bile cok bence... Topa uflese herhalde daha hizli daha isabetli su cikartir..
Son vuruslarda bu kadar beceriksiz bi futbolcu yoktur herhalde..
Umut'un bu takimda yeri yok...

erkankoc
Unutmayalım ki biz eski ts liler, skora bakmıyor idik. yıllarca bakmadık. bizim için hırçın mücadele eden ve ilk 3 ü zorlayan bir takım olma özelliği ve avni aker cehennemi var.
Sadece puan alıp da lucescu nun mıymıntı gs si gibi mi olalım yani. bakın ntv de rıdvan bile ts yi tebbrik ediyor. tamam puan olmasın demiyoz ama
güzel oynadık, forvetler haricinde.
ayrıca umut tan gol beklemeyin. umut bizim nobre miz gibi. bizde gol atacak adam aslında ne yazık ki gökhan. ama ya bunu broos bilmiyor ya da gökhan sahada nerede duracağını bilmiyor.
Siz ce hangisi?

ridvani dinlediysen trabzonun artik sadece bu yil degil hicbri zaman sampiyon olmasi imkansiz diyo..yabanci yasagi olursa belki dedi..ya baski sini yiyim kardesim..yenemedikten sonra ezsen nolcak..feneride ezmistik. ama yenildik..hic kimse diyomu sampiyon 96 da fener diyolar..tsnin elinden aldi falan..hayal goruyoz biz..yenelim gerisi bos

barto33
2 hafta dinleneceksin rakibin 3gün önce şampiyonlar liginde oynayacak ve trabzona evine gelecek sen baskılı oynamayacaksın.rakibin üstelik en rezil dönemini yasarken sana gelecek ve defans yapacak.bumudur baskılı ve basarılı oynayan trabzon?baskılı oynayacaksın ama önemlisi ruhunuda koyacaksın.gökhan gibi ruhsuz forvetle çıkarsan baskı kursan ne yazar

Muhammed
Yaklaşık 10 ay kadar önce. Kadıköyde Fb'ye karşı.

O maçıda kazanamamıştık ama ben o maçtan sonrada oyundan çok memnun kalmıştım aynen bugünki gibi.

10 numara
07.11.2009, 23:22
bak şuna ya hala geniş düşünüyor kıskandırıp durma be toprağım:)ya Allah için gidin başka birini bulun inanın bir kişi bulursunuz..

Ayhan Yüksek
Ne iyi oynaması ne takım iyi yoldası yahu,bıktık artık yeter,berbat bi bjk yi yenemiyorsun sonra takım iyi yolda yok yaa, beceriksizliğimizden kalecilerini adam ettik, adamlar üst üste maçlar yaptılar bizden daha diriydiler,okadar oyaladık ki topu kendi yarı sahamızda gereksiz yan paslarla adamları bu yüzden dengesiz yakalayamadık, iyi oynamışız peh ezdik ama elde var sıfır ne yarar o halde ezmek,aynı pozisyonda bjk bizi yakalasaydı biz kötü durumda olsaydık hiç affetmezler fark atarlardı biz bırakın yenmeyi fark atmayı 2-0 yeniliyoruz.
Tekn,k direktör desen ayrı bir işkence değişiklikler berbat, Selçuk çıkarmı ya bunun mantığı ne Engini ne diye oyuna alıyorsun hele son değişiklik tam bir fiyasko,Ceyhunda iyi felan değil berbattı, yazıklar olsun ya şu maçı almayacaksak hangisini alacağız yeter ya şu istanbul yalamalarına ezilmelerimiz, çok doluyum, yazıklar olsun eksikleri göre göre gidermeyenlere çok küfür ettim Hayrettin efendiye. taraftar daha canlıydı bu maçta ama maç sonunda bjk yi alkışlama olayıda çok zoruma gitti yemişim centilmenliğini.

Kaan

Bana göre Mehmet Eren'in en fazla ederi 2 Milyon €. :cool:

Kayseri ne kadara verirdi orasını bilmiyorum, pazarlama konusuna girmiyorum. ;)

Mert Oğuzlu61
bu taraftarın %95 ini dinlemeyip 5 forvetimiz var diyerek yeni sezona giren yönetimimizi kutluyorum.

rüya gibi geçen bir sezondan sonra umutlarımızın dahada fazla yeşerdiği yeni sezon öncesi ne güzel hayaller kuruyorduk, o hayalleri bitiren yönetimimize helal olsun, bu yaşta beni sinir hastası ettiniz!

milletin yüzüne bakamıyorum artık utancımdan, hepinize helal olsun !!!

lazanya61
kaybetmemizin tek sebebi umuttur...işin tuhafı tayfuna tahammül edemeyen taraftarın umuta ağızını açmaması..gerçekten futbolu iyi biliyoruz..

tek sebep umut demek öyle mi, umutu genel olarak beğenmem ama bugünkü umuta laf etmek hele hele mağlubiyetin sorumlusu ilan etmek insafsızlıktır.

outlaws61
Sylva = Geçen yıldan çok şey kaybettiği açık şekilde belli oluyor.
Egemen = Sola bakıyor topu sag ayagına alıyor sonra tekrar sola atıyor daha hızlı oynaması lazım
Song = Yaşlandığı fazlasıyla belli oluyor
Cale = Çok güçsüz bindirmiyor orta açamıyor defans yapamıyor
Tayfun = Tek suçu Trabzon'lu olması.
Ceyhun = Basıyor top kapıyor iyi pas atıyor şut çekiyor
Selçuk = Orta sahayı ayakta tutuyor aldığı topları çok iyi kullanıyor arkadaşlarını gol pozisyonuna sokuyor
Colman= Akıllı paslar atabiliyor ikili mücadeleleri fazla kazanamıyor birazda yavaş koşuyor
Gabriç = Adam geçemiyor iyi orta yapamıyor yaptığı en güzel iş geri dönmesi
Umut = Çok çalışıyor koşuyor basıyor sonunu getiremiyor
Gökhan =Sana birşey yazmak istemiyorum elim yorulmasın.
Engin = Çok topla oynuyor kaleye gitmeye korkuyor bi adamı 3 kere geçiyor
Alanzinho(****) = Ben bu takıma fazlayım diyor doğru işler yaptığı için yedek oturuyor.
Serkan = ???

Sefa Murat Dokuz
07.11.2009, 23:23
umut'a 4 puan verecek kriterlerin ne? boş kaleye mi atamadı? yoksa penaltı mı kaçırdı? yoksa boş durumdaki birine pas mı atmadı?en çok kaleye şut çekmesi mi 4 puanı hakettirdi yoksa kaleyi en çok bulmasımı? bir anlat o zaman bizde tamam oldu diyelim ayrıca cale yorumunuza da katılamayacağım...

Umut kafayla kaçırdığı o pozisyonda 2 puanı hak etti. Ondan sonra yaptıklarıyla anca 4'e kadar yükselebildi.Kaleciyi devleştirmese 5 puan belki alabilirdi.
Cale konusunda olumlu yada olumsuz mu katılmıyorsun bilmiyorum ama. Gabriç de Cale de kötüydü. Bizim gibi sağ kanatsız oynayan bjk ye karşı boş ortaları dahi kesemedi. Geride 1-2 kontra markesi dışında çok etkisizdi.

erdo6
umut'a 4 puan verecek kriterlerin ne? boş kaleye mi atamadı? yoksa penaltı mı kaçırdı? yoksa boş durumdaki birine pas mı atmadı?en çok kaleye şut çekmesi mi 4 puanı hakettirdi yoksa kaleyi en çok bulmasımı? bir anlat o zaman bizde tamam oldu diyelim ayrıca cale yorumunuza da katılamayacağım...

helal olsun umuta tek başına boğuştu daha ne yapsın bence umut takımın en iyisiydi ne caleden ne gabriçten ne gökhandan nede enginden hiç bir şey olmaz

Erdal
Bitiyorum bu taraftar aşağılama hallerine...Anlamsız sorulara devam edeyim. Son 8 aydır yaşadıklarımızı bjk, gs, fb, bırakın onları Bursa yaşasa tepki olmazmıydı? 100 trilyon borç ve inat uğruna heba edilen bir sezon...Kaybedilen rating ve ona bağlı satış gelirleri de cabası...

Ve bu tablonun müsebbibi cahil, sabırsız, kendini bilmez taraftar öyle mi? İşin ilginci bu tablonun müessirleri de kararları alırken aynı düşünüyor; baldırıçıplaklar konuşmasın onlar mı bilir biz mi?

Emre ÖZTÜRK

peki renktaş bjk yı bu kadar kötü ne zaman gördük ? Adamların koşmaya dermanı yoktu resmen

Bu bjk yı yenemediysek bizden hiçbir halt olmaz kimse kusura bakmasın.

Muhammet
Bu kadar pozisyon bulmamız ve topla oynamamız kimseyi aldatmasın. Beşiktaş yatmaya geldi, oynamaya değil, oynatmamaya gol yememeye geldi. Topla oynama, atak hazırlama pozisyona girme gibi niyetleri yoktu. Haliyle sahne de bizim takıma kaldı, bizimkiler de oynadı. Her zamanki gibi atamadı.

İsa

Broos suçlu tabiki elindeki sihirli değenekle Engin,Tjıkuzu ve Gabriç'i aldığı için.

punişher
07.11.2009, 23:24
takım bu aksam super oynadı..sadece sans yanımızda degıldı... maraton trubununde kombınesı olanlar gelmesin bence artık maçlara... mac boyu oturuyolar. böyle cehennem olmaz

devilkid
07.11.2009, 23:24
koşmaya dermanı yok dediğiniz takım bizden ik ikat fazla koşmuş...

peki renktaş bjk yı bu kadar kötü ne zaman gördük ? Adamların koşmaya dermanı yoktu resmen

Bu bjk yı yenemediysek bizden hiçbir halt olmaz kimse kusura bakmasın.

mkmsas
07.11.2009, 23:25
Bi ara Umut başlığına yazmıştım..

"Yeterki mücadele edin.. Bu taraftar sizi bağrına basar" mealindeki tüm cümlelerin yalandan ibaret olduğunu yine gördük..

Trabzonspor'a karşı bir 3.lig takımı gibi mücadele eden, 3 stoper 2 bek olmak üzere 5 li savunma, önüne 3 ön libero koyarak oynayan, aciz durumlara düşen, maç sonunda bütün takımın kalcesini kutlamaya koştuğu Beşiktaş'ı alkışlayan taraftara yazıklar olsun..

Bir takım galibiyet için ancak bu kadar mücadele eder.. Bu mücadeleyi yuhlarsanız şampiyonluğu göremezsiniz.. Bu kadar basit..

Emrah Akcagöz
Geçenlerde bir iddiam vardı. Gabric gibi oynayacak Trabzon mahallelerinden 10 tane bedava adam bulurum diye.
Bugün anladım ki haksızlık etmişim!!!
Eğer 50 tane bulamazsam bu klavye kafamda kırılsın.
YAZIKLAR OLSUN!!!!!
BULANA DA, ALANA DA, GETİRENE DE, ÖDEYENE DE, SEBEP OLANA DA!
Yıllardan buluyoruz zaten o tip futbolcuları ama ne hikmetse kadroda göremedik geçin bunları kolay kolay profesyonel olunmuyor eğer öyle olsaydı Barış Memiş baş tacımızdı..!

Şenol Altunsoy
Erdal Kardeşim hep bu taraftarı savundun dünyanın her yerinde taraftar böyle şeyler yapar dedin şimdi soruyorum sana böyle bir maçtan sonra bu takımı yuhalayıp adeta futbolu katleden 80 lerin İtalyan futbolunu oynayan rakip takımı alkışlamak da neyin nesi artık gerçekten içim kalkıyor böyle taraftarlık olmaz olsun

steelturkTS
artık sıradan bir anadolu takımı düşüncesi oldu takımda sadece ligde ilk üçü veya dördü zorlamak.lugatta şampiyonluk yok.şampiyonluk dilde ibaret ötesi yok.

gerenimo
07.11.2009, 23:26
10 yıla yapılanırmıyız hocam ?
:)

bilmiyorum başkaları gibi elimde reçete gezemiyorum.
biraz hafizanı çalıştırırsan, iddalı olduğumuz 95 kadrosunun, 2004 kadrosunun kaç yılda oluştuğunu görürsün.
felaket senaryolarına da gerek yok. bu takım çok daha kötü zamanlar geçirdi, yine toparlandı.

devilkid
abi hiç mi bu adam kendini geliştirmez...geldiğinde nasıl kafa vuruyorsa hala aynı...hiçbir şey bilmiyorsa fatihi izlesin..

tek sebep umut demek öyle mi, umutu genel olarak beğenmem ama bugünkü umuta laf etmek hele hele mağlubiyetin sorumlusu ilan etmek insafsızlıktır.

lazkopatfaroz
Ilk 17 dakikada 2 pozisyon kacirdi, orda da mi yorgundu?

sadece bu maç için soylemedım genel anlamda o şekil..

Cafer Bulur
Kötü bir yenilgi aldik ama benim asil merak ettiklerim mac sonuyla ilgilidir.

Taraftar yönetimi istifaya davet ettiyse ve mac sonunda takimi alkislamadiysa cok daha fazla seyler kaybettik renkdaslarim.

3 puan gider ama daha fazlasi gitmemeliydi.

Bazen kayberderken kazanirsiniz,bu aksam bunu becerebilmeliydik.

Salih Kara
keşke bjk yerine bizim takım alkışlansaydı bugün

Ahmet Başkaya
07.11.2009, 23:27
Egemen = Sola bakıyor topu sag ayagına alıyor sonra tekrar sola atıyor daha hızlı oynaması lazım
Selçuk = Orta sahayı ayakta tutuyor aldığı topları çok iyi kullanıyor arkadaşlarını gol pozisyonuna sokuyor
Colman= Akıllı paslar atabiliyor ikili mücadeleleri fazla kazanamıyor birazda yavaş koşuyor
Alanzinho(****) = Ben bu takıma fazlayım diyor doğru işler yaptığı için yedek oturuyor.
Serkan = ???

İyi bir gözlemci teşekkürler...

Gökhana çok güldüm ççç ...

__S__e__S__
tv8de Trabzonlu biri bağlandı Sadri şenere yazıklar olsun falan hugo broos gibi birisini nasıl getirirsin die Fatihi nasıl almazlar die konuştu :S

gidioz kıyamete :S

yorumsuz6117
Şimdi bu sezon bitmez..

lazanya61

"Yeterki mücadele edin.. Bu taraftar sizi bağrına basar" mealindeki tüm cümlelerin yalandan ibaret olduğunu yine gördük..

Trabzonspor'a karşı bir 3.lig takımı gibi mücadele eden, 3 stoper 2 bek olmak üzere 5 li savunma, önüne 3 ön libero koyarak oynayan, aciz durumlara düşen, maç sonunda bütün takımın kalcesini kutlamaya koştuğu Beşiktaş'ı alkışlayan taraftara yazıklar olsun..

Bir takım galibiyet için ancak bu kadar mücadele eder.. Bu mücadeleyi yuhlarsanız şampiyonluğu göremezsiniz.. Bu kadar basit..

gecenin cümlesi, ağzına sağlık usta :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

yorumsuz6117
tv8de Trabzonlu biri bağlandı Sadri şenere yazıklar olsun falan hugo broos gibi birisini nasıl getirirsin die Fatihi nasıl almazlar die konuştu :S

gidioz kıyamete :S
Kim.......

Şenol Altunsoy

Taraftar yönetimi istifaya davet ettiyse ve mac sonunda takimi alkislamadiysa cok daha fazla seyler kaybettik renkdaslarim.

Dostum çok zaman seninle farklı düşündük ama gerçekten bravo enfes bir yorum

Erdinç Dilek
07.11.2009, 23:28
sayın renktaşlarım karşında daha ilk dakikalardan başlamak üzere ileri çıkmayan yorgun bitkin yenilecek bir golde bile tamamiyle demorilize olcak bir takıma karşı, durarak pas hataları yaparak ve girdiğiniz pozisyonları çömertçe harcayarak oynamak acizliktir... bende isterdim oyundan memnun olmayı yenilmemize rağmen ama değilim lanet olsun değilim, ya umutun pozisyonu hakan eziği ilrei doğru hamle yapacağına yakın direğe doğru hamle yapıyor 7 metrelik kalenin 5 metresini umuta açıyor umutta kafayı 2 metrelik yeri işgal eden hakana nişanlıyor etmeyin eylemeyin...bomboş colman derinlemesine kaçan arkadaşını görüyor baskı yok topu atıyor önüne şut çeker gibi, ilk yarı rakibi ender ileride yakaladığımız posizyon top colmanda umut atak yapıyor önünde ve orta sahada bir tek rakip var colman topu umutun yerden üzerine oynuyor, aha yazıyorum buraya o topu ieriye doğru atsaydı ya kaleci ile karşıya karşıya bir posizyonumuz olacaktı yada o rakip umutu düşürüp eksik kalacaktı bunlar bu oyunla trilyon kazanıyorlar ben ise burda yorum yazıyorum bedavaya:)

Cafer Bulur
Iyi mi oynadik,hayir.

Baskili oynamak iyi oynamak manasina gelmiyor.

Bjk savunmaya cekildigi icin baskili oynamak zorundaydik zaten.

Peki bizim takim iyi bir takim degil mi,hayir iyi bir takim.

Ama sezon basinda dedigimiz gibi maci cevirecek oyuncu eksikligi var.

korkmaznecmi
takimda tek ruhsuz adam var gokhan unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal,,,adamin umrunda degil ya hicbise gordukce onu kafayi siyiracam bitirmis trabzonu kardesim bu adam... umut tamam adam becerisi eksik ama yirtiyor bi taraflarini didiniyor ugrasiyor birseyleri yapmanin pesinde..Hic mi bise yapmadi umuta cok guzel kafa pasi verdi tek o... baski yaptik gibi gorunse de mac boyu mustafa denizli takimini oyle oynatti...s....Yazik bana her seyrettigim macta ayri dertleniyorum.su istlulari susturuyoruz ama bir de futbolla ve basarilarla sustursak artik... eyyyyyy yonetim forvet forvet diye inleyen taraftarina kulagni tikayan degerli yonetim artik devre arasinda ne yaparsin cok merak ediyorum.....Su bjkyi da yenemedik ya diyarbakir bile daha iyi oynamisti onlardan avni akerde yarabbi sabir eyle bu buyuk taraftara....... Herkese saygilar..

Erdal
Erdal Kardeşim hep bu taraftarı savundun dünyanın her yerinde taraftar böyle şeyler yapar dedin şimdi soruyorum sana böyle bir maçtan sonra bu takımı yuhalayıp adeta futbolu katleden 80 lerin İtalyan futbolunu oynayan rakip takımı alkışlamak da neyin nesi artık gerçekten içim kalkıyor böyle taraftarlık olmaz olsun

Şenol abi...Anlaşılmayacak ne var bunda? Taraftar bjk ye aferin falan demiyor...Yani bunu düşünmüyorsunuz değil mi? Olan biteni görüyor...Birilerinin inadının neye malolduğunu görüyor...Çocuk bile evet çocuk bile görüyor bunu...Bu bir isyan...Takıma da değil yönetime...Ha iyi mi yaptılar? Ben ahalinin tepkilerini sebeplere göre değerlendiririm...

forza61ts
07.11.2009, 23:29
B-e-c-e-r-İ-s-İ-z-l-İ-k

.

devilkid
umutla gökhan aynı tip..bir senedir bağırıyoruz...topu saklayıp arkaya yaslanacak forvetimiz yok..ama yönetim özellikle asbaşkan geri kalmış futboluyla bizi geriletti.

Dursun Ali Bahçekapılı
Fazla söze hacet olmaması gereken bir maçtı... Olmayınca olmuyor söylemi sadece kendimizi avutma biçimidir...
Tüm Türkiye'nin gördüğü forvet eksikligini göremeyen miyop bir yönetimimiz var...
Fatih Tekke için burun kıvıran yönetim hesap vermelidir...
Hadi Fatihi sevmiyorsunuz ve almıyorsunuz o halde forvetinde 2 kişi olan takım şampiyon olabilir mi muhasebesi de mi yapmıyorsunuz...
En azından Isaac Promise ve Ergin Keleş takımda kalsaydı

Hüseyin BURNAZ
Serkan = ???
olay budur senin bu gördüklerini baroos bi görse bugun yenilmezdık

Sefa Murat Dokuz
takım bu aksam super oynadı..sadece sans yanımızda degıldı... maraton trubununde kombınesı olanlar gelmesin bence artık maçlara... mac boyu oturuyolar. böyle cehennem olmaz

kusura bakma ama futbolda ve aynı zamanda hayatta şansa inanmıyorum. şansı kendin yaratacaksın tabi eğer varsa!;)

Muhammed
Sahiden bugün alkışlanan bizim takım olmalıydı. Gökhan dışında bu takım o alkışı haketmişti...

Atmaca
Ona buna sallamaya gerek yok.Herkes bal gıbı bılıyor suclu yönetım.Elındekı kadro bu ışte.2 senedir aynı forvet ve aynı defans aynı hatalar ama bizim yönetim hala , inadım inat diyor.Bunların inadı kongreye kadar devam eder.2010 yeni yönetim dağ kadar borçla asil bi şekilde devam eder.Kısacası Şener ve ekibine güle güle.

oguzhanssan
ridvani dinlediysen trabzonun artik sadece bu yil degil hicbri zaman sampiyon olmasi imkansiz diyo..yabanci yasagi olursa belki dedi..ya baski sini yiyim kardesim..yenemedikten sonra ezsen nolcak..feneride ezmistik. ama yenildik..hic kimse diyomu sampiyon 96 da fener diyolar..tsnin elinden aldi falan..hayal goruyoz biz..yenelim gerisi bos

Evet ama unutma ki bunu herkez söylüyor. Sonuçta bizim taraftar olarak birazcık düşünerek yazmamız gerek aşağıda broos un açıklaması var.
Bu açıklamada bile resmen ben forvet istiyorum ey yönetim diyor adam. haftalardır demiş de. Ama yönetime bakarsan kesin bu hocayı gönderir.
Hatta ilk haftalarda bu böyle olmaz demişti bu adam.
Amacım HB yi övmek deil ama orada oturttuğun adam bunu söylediğinde eğer hoşuna gitmiyorsa o zaman oraya bir piyon oturt.

Ayrıca hala Fatih Tekke diyen arkadaşlar..lütfen birazcık hatırlayın bizim Trabzondaki arkadaşlarımız deil miydi sürekli en iyi oyuncularımızı döven, onlara söven vb.
Lütfen biraz sakin.Ama tabi ki yönetime baskı kurulsun.Adam gibi iş yapsınlar ve hocanın isteğine göre bir forvet alsınlar artık.

Trabzonspor Teknik Direktörü Broos, 2-0 yenilgileriyle sona eren maçın değerlendirmesini kısa yapacağını belirterek, ''Çok büyük adaletisizlikle karşı karşıya kaldık. Maç boyunca oyunun kontrolü bizdeydi. Birçok gol pozisyonu yakalıyoruz, ama bunu bazen gole çeviremiyoruz. Bugün de bunun bedelini ödedik'' dedi.
Maçın son 5 dakikasında oyunu iyice riske attıklarını ve Beşiktaş'ın alan ve pozisyonlar bulduğunu ifade eden Broos, ''Bütün egemenliği bizde olan maçı kaybetmiş olduk. Bu da adil bir şey değil'' diye konuştu.

Broos, son vuruşlarda etkili olamadıklarını yineleyerek, şöyle devam etti:

''Galatasaray maçında öne geçme fırsatı bulduk, değerlendiremedik. Gaziantep'e karşı 7 pozisyon bulup kazanamadık, böyle başka maçlar da sayabilirim. Bu kadar dönüm maçlarında gol pozisyonları yakaladın mı değerlendirmeniz gerekiyor. Biz de bundan şikayetçiyiz. Beşiktaş, 5 savunmacıyla oynadı. Bu demek değil ki taktikleri yaradı. Hakan maçın adamı oldu. Umut ve Gökhan'a güvenmemiz, hala sabır göstermemiz gerekiyor. Onlar bizim elimizdeki hücumcular. Kötü oynamaya hakları var. Onları saf dışı bırakırsak, elimizde başka hangi hücumcu var. Onlara sabır göstermeliyiz. Bir önceki maçları onların sayesinde kazanmıştık.''

Broos, bir gazetecinin ''istifa konusunda durumunuzu gözden geçirecek misiniz?'' şeklindeki sorusuna ''hayır'' yanıtını verdi.

Broos, Gabriç'in performansına ilişkin olarak ise ''Her zamanki gibi iyi oynamadı diye oyuncu hakkında şüphe etmek doğru olmaz. Her oyuncunun iyi ve zor günleri vardır. O da bugün zor günlerden birini yaşadı. Bir seferde değerlendirme yapmak doğru olmaz'' diye konuştu.

Emrullah
07.11.2009, 23:30
Burada kimseye saydırmaya gerek yok, ne TD'e ne de futbolculara. herkesin kapasitesi bellidir, kapasitelerinin üstünde bir şeyi bekleyemeyiz onlardan. Her zamanki gibi tek ama tek sorumlu YÖ-NE-Tİm dir. Bu takımı aldıkları yere bırakmak üzere olan bir yönetim. Aldıkları yere bıraksalar yine iyi, üstüne üstük dünyanın borcunu bırakarak bırakan bir yönetim. Bu takıma doğru düzgün bir tane oyuncu almayan, doğru düzgün bir tane oyuncuyu alma imkanı olupta (Fatih Tekke'den bahsediyorum) inat edip almayan bir yönetim herşeyin sorumlusudur. Saydıracaksanız yönetim dururken başkalarına saydırmak gerçekçi değil.

Cafer Bulur
Bjk li hakan mi bizi yendi,alakasi yok.

Tutmasi gereken toplari tuttu ama istanbul basini yine basladi hakan i sisirmeye.

Gol pozisyonlarinda oyuncularimiz isabetli degildi.

gerçek
herkes çok biliyor... o yüzden bende aylardır yazmıyorum...
Bir takım bunca pozisyon yapıp rakibini eziyorsa birde bu sadece bu maç değil geçen seneden beri böyleyse... bu sene sırf antep, gençler ve gs maçlarını hatırlayalım sadece top bizi sevmedi...
çok bilenler acaba umutun gökhan sayesinde pozisyona girdiğini biliyormu umut oynasın bakalım tek başına ne yapacak....
biraz insaflı ve mantıklı olun...

Erdal
Bir sene önce aynı bjk ye aynı futbolla yenilen takımı alkışlayan farklı bir taraftar mı idi?

Mustafa Ayazoğlu
böyle bir maçtan sonra bu takımı yuhalayıp adeta futbolu katleden 80 lerin İtalyan futbolunu oynayan rakip takımı alkışlamak da neyin nesi artık gerçekten içim kalkıyor böyle taraftarlık olmaz olsun

Başkana nazire yapıldığını düşünüyorum. Başkan yarattığın eseri yuhlarız senide istifaya davet ederiz, gibisinden. Toplum, mağlubiyet piskolojisi. Dünyanın şampiyonluğa oynayıp kendi evinde yenilen tüm takımlarında olağan bir şey.

Bu takım şampiyonluğa oynamazdı. Kandırıldık.

SARI61
gokhan unalı nasıl 90 dakıka oyunda tuttu bu hoca hugo bross artık gıtmelı bazı oyunccuların yedek kalması gerekıyor gokhan,sylva,gabrıç,cale, bunlar bıtmıs ya song o yasına ragmen be ceker bunlara

outlaws61

babam diyoki hocadan dahamı iyi biliyorsun..Dedim benden iyi bilse şuan bu durumda olmazdık :):)

Sefa Murat Dokuz
07.11.2009, 23:31
Taraftar takımı çağırıp alkışlamalıydı. Gökhanı sonra özel çağırıp ıslıklamlıydı.

__S__e__S__
Kim.......

Taraftar aradı adı Kaan yazıyordu adam ağlıcaktı nerdeyse :S

Şenol Altunsoy
Şenol abi...Anlaşılmayacak ne var bunda? Taraftar bjk ye aferin falan demiyor...Yani bunu düşünmüyorsunuz değil mi? Olan biteni görüyor...Birilerinin inadının neye malolduğunu görüyor...Çocuk bile evet çocuk bile görüyor bunu...Bu bir isyan...Takıma da değil yönetime...Ha iyi mi yaptılar? Ben ahalinin tepkilerini sebeplere göre değerlendiririm...

Erdalcım bu kadarına da pes ya evet görüyor bende görüyorum ama yazık değil mi o formayı sonuna kadar ıslatan futbolculara kendi futbolcunu alkışla yönetimi istifaya davet bu bu kadar zor mu yapma bunu savunma

LECOSSEEMRE
gokhan unalı nasıl 90 dakıka oyunda tuttu bu hoca hugo bross artık gıtmelı bazı oyunccuların yedek kalması gerekıyor gokhan,sylva,gabrıç,cale, bunlar bıtmıs ya song o yasına ragmen be ceker bunlara

Aynen....çok doğru.

Erdinç Dilek
sayın renktaşlarım karşında daha ilk dakikalardan başlamak üzere ileri çıkmayan yorgun bitkin yenilecek bir golde bile tamamiyle demorilize olcak bir takıma karşı, durarak pas hataları yaparak ve girdiğiniz pozisyonları çömertçe harcayarak oynamak acizliktir... bende isterdim oyundan memnun olmayı yenilmemize rağmen ama değilim lanet olsun değilim, ya umutun pozisyonu hakan eziği ilrei doğru hamle yapacağına yakın direğe doğru hamle yapıyor 7 metrelik kalenin 5 metresini umuta açıyor umutta kafayı 2 metrelik yeri işgal eden hakana nişanlıyor etmeyin eylemeyin...bomboş colman derinlemesine kaçan arkadaşını görüyor baskı yok topu atıyor önüne şut çeker gibi, ilk yarı rakibi ender ileride yakaladığımız posizyon top colmanda umut atak yapıyor önünde ve orta sahada bir tek rakip var colman topu umutun yerden üzerine oynuyor, aha yazıyorum buraya o topu ieriye doğru atsaydı ya kaleci ile karşıya karşıya bir posizyonumuz olacaktı yada o rakip umutu düşürüp eksik kalacaktı bunlar bu oyunla trilyon kazanıyorlar ben ise burda yorum yazıyorum bedavaya:)

Muhammet
Bir sene önce aynı bjk ye aynı futbolla yenilen takımı alkışlayan farklı bir taraftar mı idi?

O zaman işler nispeten daha iyi gidiyordu. Ondan alkışladılar. Şimdi işler nispeten iyi gitmiyor, ondan beşiktaşı alkışladır.

Geçen senenin son maçında da feneri alkışlamışlardı. Şaşılacak durumlar değil bunlar bence. Ya da ben artık şaşırmıyorum.

KUTADGU
07.11.2009, 23:32

O ahali çok iyi biliyorsa bu işi Selçuk'u, Colman'ı, Ceyhun'u, Egemen'i, Umut'u elleri patlayana kadar alkışlamalıydı.

Sümeyye Şahin
Sahiden bugün alkışlanan bizim takım olmalıydı. Gökhan dışında bu takım o alkışı haketmişti...
Alkış niye, neye, kime anlayamadım ben.

Cafer Bulur
Sadri baskan in gol pozisyonlarindaki heyecanini gördüm ya bu bana yeter.

Demek ki heyecan var icinde,heyecanin oldugu yerde basari gelir.

Sezon basinda hata yaptilar mi,evet.

Ama onlari en sert sekilde elestiren biri olarak diyorum ki,bu yönetim devam etmeli.

Varlıbaş61
yazık ya bu taraftara
ne bitmez çilemiz varmış...

altinkaya08
bi tane pozisyon veripte 2-0 yenilen bi takım dünyada yoktur heralde.

Erdal
Erdalcım bu kadarına da pes ya evet görüyor bende görüyorum ama yazık değil mi o formayı sonuna kadar ıslatan futbolculara kendi futbolcunu alkışla yönetimi istifaya davet bu bu kadar zor mu yapma bunu savunma

Böyle bir şeyi asla savunmam...Ama anlamaya çalışırım...

semihkilic61

ewet arkadaşım yüreklerimiz yandı üzüldük belki ama bu takım tek kale top oynadı ben bu yaşıma gelene kadar kendimi bildim bileli tarbzonsporun başındaki en iyi yönetimine bu kadar istifaya çağırmak en saçma olan şeydim hiç bişey diyemiyorum bu maç bizi istemedi ve kazanamadı ve bu yönetimin hatası tek şu idi ersun hocayı göndermekti başkad abişey yok onu göndermesinin sebebi de biziz malesef ama unutmayın bu yönetim şanstır başka da bişey değil...

İsa
Bu arada takımın cok mücadeli ettiğini söylemeyelim rakibi hataya zorlamadık,cok koşmadık,hucum pres yapmadık bunları yapmadık bekleyen Beşiktaş'a karşı baskılı oynadık sadece.

metinbay61
07.11.2009, 23:33
bir gün bizde bu kadar baskı yiyip 2 atakta 2 gol bulup maç kazanırsak o zaman şampiyonluk umudum olur...rakibi boğduk öldürdük çok kaçırdık orta sahayı geçemediler diye anca kendimizi kandırırız adamlar 3 puanı aldı gitti gerisi yalan...

yorumsuz6117
Baros görse nolucak ki..:D

Travelair
Penaltımızı yemiş hakem herzaman ki gibi. Bir de deniyor ki çok güzel oynadık. Top göstermedik. Onlarca gol pozisyonuna girdik. Skor? 2-0 yenildik. Futbolcular süper. Böyle bir mantık yok. Demek fark yaratan futbolcularımız yok. Özellikle forvetler sürünüyor

evranosbey61
alanzinho gibi bir yıldızı oynatabilecek bir teknik adama ihtiyacımız var.ALANZİNHO

kaptans

işte bu arkadaşım bu gece duyduğum en güzel sözlerdi tebrik ediyorum...

matrix5782
balon transferlerle takımı şişiren kendi kapasitesinin üstünde gösterenlere

takımın 5-6 yılık alacağını bağlayan(5-6 yıl hiçbir yerden gelirimiz yok)

takımn ekisk mevkilerini görüp te kişsel sorunları yüzünden tamamlamayanlara

transferleri trabzonsporun üstünde tutup hatır gönül ilişkisiyle transfer yapanlara

trabzonsporu küçük düşürenlere yazıklar olsun!!!!!!

Ayhan Yüksek
07.11.2009, 23:34
sayın renktaşlarım karşında daha ilk dakikalardan başlamak üzere ileri çıkmayan yorgun bitkin yenilecek bir golde bile tamamiyle demorilize olcak bir takıma karşı, durarak pas hataları yaparak ve girdiğiniz pozisyonları çömertçe harcayarak oynamak acizliktir... bende isterdim oyundan memnun olmayı yenilmemize rağmen ama değilim lanet olsun değilim, ya umutun pozisyonu hakan eziği ilrei doğru hamle yapacağına yakın direğe doğru hamle yapıyor 7 metrelik kalenin 5 metresini umuta açıyor umutta kafayı 2 metrelik yeri işgal eden hakana nişanlıyor etmeyin eylemeyin...bomboş colman derinlemesine kaçan arkadaşını görüyor baskı yok topu atıyor önüne şut çeker gibi, ilk yarı rakibi ender ileride yakaladığımı

Olayın özeti bu işte,süper oynamışızda ezmişizde falan filan hep hikaye, bence kötüydük baskılıydık ama okadar işte bulduğumuz pozisyonlarıda cömertçe harcadık, yana saçma sapan pas yaparak bir güzelde dinlendirdik bjk yi, bu akşamı beğenmedik diye sağduylu taraftar sınıfınada giremeyiz ama varsın olsun, ben oynanan oyundanda memnun değilim şahsen.

Hüseyin İlkin
Çeşitli illerden gelip, Avni Aker'de yanımızda bulunanlara teşekkürler. Hayırlı yolculuklar.

Emrullah
Ya bu yönetim ve anlayışı Trabzonspor'dan gitmeli ya da Trabzonspor'un kapısına kilit vurulmalı. Yeter artık çok yorulduk, biraz dinlenmeye ihtiyacımız var. en az 5 sene bu takımın kapısına kilit vurulmalı. Bu yönetim anlayışıyla hiç bir yere varamayız.

QraL
Kaleci hakan 1-2 pozisyon haric bi'sey yapmadi ki.. Engin'in topunu guzel cikartti o kadar..
Hakan'i panter yapan umut'dur.. her topu kalecinin ustune attigi icin kaleci on plana cikmis gibi duruyor.. Hele o kafa sutu ve asirtma vurusta biras daha becerikli olsa suan skor boyle olmayabilird...
UMUT'un TRABZONSPOR'DA YERİ YOK!

nakzo
Siz hala Trabzon taraftarına atıyosunuz. Taraftar mı kaldı takımda? Eskiden olsaydı sandalyemi kalırdı tribünde. Bakın şimdi tam istediğiniz gibi bir taraftarınız var. Afyonlanmış, başarısızlıkları kanıksamış,bu kaderin hiçbir zaman değimeyeceğine inanmış, sadri gibi rüya tacirlerinin elinde oyuncak olmuş büyük Trabzonsporun büyük TARAFTARI......Bence bir dahaki maça şöyle bir pankartla çıksın taraftar sadrinin harikalar diyarı TRABZONSPOR!!!!!

Emrah Akcagöz

Ama onlari en sert sekilde elestiren biri olarak diyorum ki,bu yönetim devam etmeli.
Sadri Şener koltuğunda otursun ama yanındakilerin hepsi gitsin abi sırf o heriflerin egoları yüzünden bu durumlardayız sezon başında bu adamları sen ve başka birkaç abimize karşı da çok savundum ama hata yapmışım hepiniziden özür diliyorum..

bahadır2561

ben 22 yıldır heyeceanlıyım ama pek bisey goremedım

İgzas-61
Seviyorum ulan bu takımı iyiki Trabzonsporluyum... cefaysa cefa hayatta çektiğimiz gibi...

Şenol Altunsoy

Aynen öyle o günkü heyecanı başka olan farklı bir taraftar topluluğuydu işte bu camia bu yüzden hiç bir zaman bir araya gelemez yanlışı bu kadar savunmak hangi anlayışın ürünüdür acaba çok mu zor bu taraftar yanlış yaptı demek halbuki çok basit "iyi yönetilmiyoruz" demek kadar basit

ozcan_asanoglu
07.11.2009, 23:35
bu takıma adam gibi golcü almayan ama buna rağmen borç batağı ve kaosa sürükleyen yönetimi istifaya davet etmemek akıl tutulması ya da başka hesap gözetilmesidir. tepkiler takıma değil yönetimedir ve sonuna kadar haklıdır. az bile yapılmıştır.

altinkaya08
07.11.2009, 23:35
benim bi teklifim var.1. amatör kümede antrenörüm. bu takımı ben çalıştırıyim yemin ederim hogo brostan daha iyi sonuçlar alırım. bu nsl bi teknik tirektör anlamadım.

Varlıbaş61
07.11.2009, 23:36
sadri şener boşuna mı dedi : " bjk'ye yenilmek dünyanın sonu değil!"

lig bitti sayılır artık
kimsenin umrunda değil
hee pardon
lig 34 hafta idi di mi?

10 numara
07.11.2009, 23:36
Penaltımızı yemiş hakem herzaman ki gibi. Bir de deniyor ki çok güzel oynadık. Top göstermedik. Onlarca gol pozisyonuna girdik. Skor? 2-0 yenildik. Futbolcular süper. Böyle bir mantık yok. Demek fark yaratan futbolcularımız yok. Özellikle forvetler sürünüyororası 4. boyut......ama garip bir topluluğuz maç bter bjk'liler hakan'a koşar bizim 3-5 taraftar rakibi alkışlar transfer sayfasında gabriç'e methiyeler dizilir getirene dualar okunur sonra bir maç sonra rezil topçu ilan ederiz...

lazkopatfaroz
07.11.2009, 23:37
sol bek cale nin şut ve orta açmadan rahatsızlıgı var. sağ bek tayfunun topu durdurup orta açmadan sıkıntısı var..

outlaws61
benim bi teklifim var.1. amatör kümede antrenörüm. bu takımı ben çalıştırıyim yemin ederim hogo brostan daha iyi sonuçlar alırım. bu nsl bi teknik tirektör anlamadım.

şu sahadakiler görmek şu takımı çalıştırmak için teknik direktör olmak bile fazla.

Emiroğlu

Yeni liste yeni liste yeni liste !

Daha planlı programlı hareket.

Yabancı revizyonunda cesaret.

İnatçılığa da son !

Evet başarı gelir.

Bence bunların hiçbiri olmayacak , ayrı konu.
Yönetim kendi ipini çekiyor.

h@msi61
elalem 6 kasimda 6 tane atar, biz 7 kasimda 7 tane net kacirdik...

Erdal
Şenol abi, taraftardan istedğiniz şey Türkiye standartlarının çok üstünde...Benden istediğiniz şey de benim yapabileceklerimin çok üstünde...Benim taraftar davranışlarını dönüştürmeye dair bir reçetem yok...

Oysa benim yönetimden istediğim şey; vasat...Vasat...

Cafer Bulur
Evet belki sampiyon olamayacagimiz büyük ölcüde belli oldu ama hedeflerimiz bitmedi.

Bu aksamki en büyük yanlis taraftarin takima ve yönetime olan inancinin sarsilmasidir.

Bu düzelmezse hasarimiz cok daha büyük olur.

Taraftarin yönetimi istifaya davet etmesi topun iki direk arasina girmemesi nedeniyle olmamaliydi.

firidin61
Gökhan - Umut A.Ş.futbolu , futbolcuyu , tenikdirektörü harcamaya devam ediyor . Yönetim ise kendini harcadı mümkünse sağda bir yerde insinler ! ..

Emrah Akcagöz
Başka forvet vardıda hocamı çıkarmadı alın işte çift forvet+alanzinho emini gökhanın yerine alan girseydi maç sonunda bu hoca işi bilmiyor gökhan çıkarılırmıydı diyecekti çoğu kişi..

altinkaya08
07.11.2009, 23:38
gabriç denen futbolcuyu kim almış çok merak ediyorum.tek sevinç kaynağımız canımız trabzonsporumuz kimlerimde aline kaldı allahımm.

gerenimo

bende taraftar aklama çabasını anlamıyorum. takımı yuhlamak da taktir edilesi bi davranış. nasılsa üç büyükler yapıyor biz de yapalım.
küfür nasılsa ediyoruz futbolcuya hocaya da edelim.
bu maçda son dakiklardaki yuhhlama 90 dakika türbünün yaptığı (ilk defa) desteği aldı götürdü. daha çok maç var ve gelirse biz tekkeyle de kaybedeceğiz. bu sefer ne için tepki göstereceğiz.
caferin de yazdığı gibi kaybederken kazanacağımız bir maçtı, duble kaybettik.
ikinci malubiyette skor için taraftarlık yapıp, ruhdan mücadele laflarını ağzından düşürmeyen taraftardır.
aklama çabaları da beyhudedir..

SARI61
bırılerı duysun artık ya bu cefakar taraftar artık uzulmekten bıktı bıktı bızlere gelıp sampıyonluga oynucaz dıyosunuz umutlandırıyosunuz her sene bu kulube gelen herkes para yemeye gelıyor asbaşkan ıstemıyo dye fatıh tekkeyı alamıyoruz başkan ben karısmam dıyor adam gıbı ben bu takımı sampıyonluga oynatırım dıyen bırı ıstıyoruz artık

asimetrik
07.11.2009, 23:39
Biz oynamadık bjk oynattı diyenler çok haksızlık yapıyorsunuz.
Aynen sahada varını yoğunu ortaya koyan, pozitif oyun oynayan oyuncularımızı alkışlayacağına, rakibi alkışlayarak kendi oyuncularımızın onurunu kıran futbol cahili bir kısım seyircimiz gibi..

Emiroğlu
En çok Başkan'a üzülüyorum.Tüm hataları ile hemde.

Adam geldiği ilk günden beri diyor.Ben futboldan taktiğinden topçusundan anlamam diye.
ANLAR ! dediği adamların kurbanı oluyor ya , ona yanarım.

Erdinç Dilek
:alkış:tribündeki taraftarımıza diye bir konu açarak zamanında Trabzondaki taraftarımızı yeteri kadar destek vermediğini betimleyerem sitemde bulunan ben bu akşamki taraftarımıza diyorum ki 'HELAL OLSUN SİZE HELAL OSUNN..!' harikaydınız mükemmeldiniz..:alkış:

DEEP BLUE
07.11.2009, 23:40
bu takıma adam gibi golcü almayan ama buna rağmen borç batağı ve kaosa sürükleyen yönetimi istifaya davet etmemek akıl tutulması ya da başka hesap gözetilmesidir. tepkiler takıma değil yönetimedir ve sonuna kadar haklıdır. az bile yapılmıştır.

O zaman takımı alkışlar öyle gönderirsin içeriye, yönetime tepkini sonra koyarsın. Bir de şu borç batağı geyiği var dillerde. 5 milyon Trabzonspor taraftarı şampiyon takım ister, ama sezonda 50 bin formayı zor satar. Kendi iradesiyle, kulübe destek olsun diye satılan kombine adedi 5 bini geçmez. Takımına destek vermez, skora göre rakibi alkışlar, kendi adamına haksızlık yapmayı içine sindirir, mümkünse Messi, Eto ve Ronaldinho'yu ister ama bedava ister.

Vay be...

Şenol Altunsoy
07.11.2009, 23:40
@Erdal

Benimde taraftardan istediğim vasat vasat :) ayrıca ben dönüştür demiyorum ki savunma diyorum böyle böyle bu taraftarın zihniyet dünyasında kırılma yaratabiliriz

Mustafa Calik
07.11.2009, 23:41
Bu sene bari Türkiye Kupasini almaya calisalim .. o zaman benim icin sezon bitmedi daha.

Muhammed
07.11.2009, 23:41
Bugün taraftar çok iyiydi. Yani maçta atmosfer çok iyiydi. Takım sahaya çıkarken bile gol olmuş gibi sevindi taraftar. Yapmayın etmeyin bari bugün için.

Hasan Ayvenli
07.11.2009, 23:42
fatih tekke'nin sadece kafası sahada olsaydı, ayakları değil kafası en az 2 golü vardı.
engin'in fake atma hastalığını da anlamış değilim.

Altan Atabay
arkadaş ben bugün futboluda beğenmedim teknik direktörü ilk günden de beri zaten beğenmiyorum golcü almayan yönetimi de beğenmiyorum ama trabzonsporumu istiyorum.Yenilse yense de her şeye rağmen istiyorum. o KADARRRRRR...

Cafer Bulur
Aynen sahada varını yoğunu ortaya koyan, pozitif oyun oynayan oyuncularımızı alkışlayacağına, rakibi alkışlayarak kendi oyuncularımızın onurunu kıran futbol cahili bir kısım seyircimiz gibi..
Ben oyuncularimizin mücadelesini alkisliyorum,varlarini yoklarini ortaya koydular.

Yalniz iyi mücadele etmek iyi oynamak degildir bence.

Bazi oyuncularimizin gol pozisyonlarinda ve öncesinde yetersiz hareketlerine sahit olduk.

Bircok pozisyonda hep yanlis tercihler yapildi,ortalar isabetli degildi.

Iyi oynamadik ama cok iyi mücadele ettik bence.

gerenimo
07.11.2009, 23:43
Siz hala Trabzon taraftarına atıyosunuz. Taraftar mı kaldı takımda? Eskiden olsaydı sandalyemi kalırdı tribünde. Bakın şimdi tam istediğiniz gibi bir taraftarınız var. Afyonlanmış, başarısızlıkları kanıksamış,bu kaderin hiçbir zaman değimeyeceğine inanmış, sadri gibi rüya tacirlerinin elinde oyuncak olmuş büyük Trabzonsporun büyük TARAFTARI......Bence bir dahaki maça şöyle bir pankartla çıksın taraftar sadrinin harikalar diyarı TRABZONSPOR!!!!!

işte taraftar. seni ilk malubiyette elinde koltukla avniakerde görmek istiyoruz. öğret herkese taraftar nasıl olur... gerçi türbün yakıldı, sandalyeler taşlar atıldı, hatta oyuncu dövüldü, biz yine şampiyon olamadık ama, senin bu süper fikrin ruhumuzu kurtarcak.
hem neyimize bizim medeni olmak, vahşileşmeliyiz...

Cabri61
Stadda "Şota topa vurmadan gol diye bağırırdık" diyenler Umut'u Gökhan Ünal ı görünce çileden çıkıyor.Valla para nerden bulurlar bilmiyorum.Devre arası ilk transfer forvet olmalı.Artık rakip savunmaya çalışan forvet istemiyorum.Kafa topuna çıkıp yere düşen forvet istemiyorum.Çok da koşmasını istemiyorum.Sadece ne yaptığını bilen bitirici forvet alsınlar bu takıma.

lazkopatfaroz
yönetimin samet aybaba ile anlaştıgı zaman ortalığı yıkan, yine Türkiye kupası için oynarız diyen taraftarımız acaba şuan ne için oynayacağımızı biliyorlarmı. ( samet aybabayı destekledıgım için yazmadım)

arifberkay
07.11.2009, 23:44
hocam bu umut-gökhan seni de yer:)

outlaws61
gidip fm oynayayım bari ordada taraftar baskı yapıyor engin baytarla kaheyi daha fazla oynat diye trabzon'da hoca olmak gercekten zor :):):)

oguzhanssan
Seviyorum ulan bu takımı iyiki Trabzonsporluyum... cefaysa cefa hayatta çektiğimiz gibi...

evet aynı duygularla..

Erdal
Trabzonspor'un temel sorunu taraftar ise yani samimiyetle böyle düşünüyorsanız kendimize yeni bir kulvar belirleyelim ve boşu boşuna kendimizi üzmeyelim...Zira taraftar dedğiniz şey bu gün başlasanız 30 senede değişir...

Ben Trabzonpor'un temel probleminin yönetimsel olduğunu düşünüyorum. Bu gün başlasam 3 ayda değişir...Yönetim değişmesin anlayış değişin...10 kişinin anlayışını kontrol altında tutabiliriz...Milyon kişinin tutamayız diye düşünüyorum....

Abdülkadir Kılıç
07.11.2009, 23:45
Bugün ki maçta yapılacak hiçbir şey yoktu. Takıma sallamayın. Hocaya ve yönetime de. Bir kere daha bir maçı yutkunarak geçirdik.

bordox
Olayın özeti bu işte,süper oynamışızda ezmişizde falan filan hep hikaye, bence kötüydük baskılıydık ama okadar işte bulduğumuz pozisyonlarıda cömertçe harcadık, yana saçma sapan pas yaparak bir güzelde dinlendirdik bjk yi, bu akşamı beğenmedik diye sağduylu taraftar sınıfınada giremeyiz ama varsın olsun, ben oynanan oyundanda memnun değilim şahsen.

Bjk nasıl oynayacaktı peki?Nasıl bir Bjk bekliyordunuz?Benim tahmin ettiğim gibi oynadılar,çünkü en iyi yapabildikleri bu ve bunu yapabilecek bir futbol zekasına sahipler,ellerinde Ernst,Sivok,Ferrari ve Fink gibi soğukkanlılığını koruyabilen ve yüksek tecrübeye sahip futbolcuları var.
Bu bir meziyettir,gerektiği maçlarda bu şekilde oynamak da bir takımın futbol kabiliyetini gösterir.
Ama bir şeyi unutmayın biz bu takımın aldığı tüm defensif önlemlere rağmen farkı bulacak kadar pozisyona girdik.İşte Hugo Broos'un farkı burda çıkıyor ortaya ama elindeki futbolcu malzemesi ile gerekli oyun planını yapsada sonuca gidemiyor.
Çünkü futbolcuların ortalama olarak tecrübe ve futbol zekası Hugo Broos'un beynindeki şablonu sahaya yansıtacak seviyede değil.Song ve Egemen en ufak bir baskıda tökezliyorlar,ellerine bulaştırıyorlar,Ceyhun hala defansif olarak yeterlki tecrübede değil,Colman güçsüz,diri kalamıyor adamın fiziği bu.Selçuk çok kaliteli bir futbolcu,geleceğimiz ama onunda yine fizik olarak yeterli seviyede olmadığ belli.
Bizim takımın daha alacak çok yolu var,sadece yabancılarımızda yaşadığımız başarısızlık bile bize bu sene çok pahalıya patladı.
İşinin erbabı bir golcümüz olsa sahada mücadele eden takımın emekleride boşa gitmeyecek ama burda da çuvalladık.
Yani sorunu gören bir Hocamız var ama elindeki adamlarla bu sorunu gideremiyor.Bence gideremezde.Zaman zaman çok iyi maçlar çıkarabiliriz ama şampiyonluğa gidecek futbolcu kalitesi,futbol zekası ve tecrübemiz yok.
Elimizdeki tek artımız şampiyon nasıl olunur,şampiyon takım nasıl oluru bile bir Hocamız var.Hepsi bu.

Turan Bebek
aynı kadroyla moral bozmadan devam

surmnli
ŞİMDİ Biz trabzonspor taraftarı olarak 2009 2010 yılı için futbol adına daha ne konuşalım......... Bu sezonu bizim için artık sona ermiştir . Bundan sonra bu takımın başına ahmet veye mehmet gelsede hiç bir şey farketmez takımın başında da başkan olsada olur olmasada olur. Zaten bu takım kendi başına , idman falan yapmadan taktikmiş teknikmiş angavallarını icra etmeden lay lay lom tarzındaki futbol anlayışıyla mevcut puanı kadar puan toplayabilirdi çok çok BELLİ kesin bir şey var ortada bu seneki kadro ve hoca secimlerini yapanlar bu işi beceremediler sergilen performans gözteriyor ki sıradan bir takımız büyük hayalleri olan bir takımın umutlarını TAYFUN , UMUT , GÖKHAN, SİLVA ,TJİKUZU gece alemlerinden geri gelmeyen COLMAN YATTARA YA bağlayamzssın

altinkaya08
yedirtmem bu kadar arkadaşım yedirtmemmm.bi maç iki maç yer ya sonraa??

Atmaca
Ergin Keleş'i gördünüz mü geçen hafta ne topçuymuş, vay.Keşke bizde olsaydı.Daha doğrusu keşke bazıları kadar oynama şansı bulsaydı.

Cafer Bulur
En cok gol kaciran oyuncumuz umut hücumda en etkili oyuncumuz idi.

Umut un bir golcü olmadigini herkes biliyor zaten.

Yanlislik takimin gol yükünü umut ve gökhan a yüklenirken yani sezon basinda yapildi.

Herseyi kabul ederim ama sezon basinda 3.cü forvet alinmamasini kabul edemiyorum....

Eren Karaahmetoğlu
07.11.2009, 23:46
Bu arada Tayfun'a pek çok kişi tarafından çok iyi orta yapıyor deniliyordu, ben şaşırıyordum. Bu maç şaşırmakta ne kadar haklı olduğumu anladım. Orta falan yapamıyor ki Tayfun? Ben mi yanlış görüyorum. 10'a yakın orta yaptı, sadece 1-2 tanesi düzgündü. Doğrudan auta çıkan ortaları bile vardı.. Ama onun dışında Tayfun fena değildi. Tek başına sağ kulvarda çırpındı durdu garibim. Sağ açık yok şimdi de malum.

nakzo
07.11.2009, 23:47
Bu sene bari Türkiye Kupasini almaya calisalim .. o zaman benim icin sezon bitmedi daha.
Gruptan çıkacağımıza inanmıyorum.

Varlıbaş61
Bugün ki maçta yapılacak hiçbir şey yoktu. Takıma sallamayın. Hocaya ve yönetime de. Bir kere daha bir maçı yutkunarak geçirdik.

hadi hoca ile takımı anladık da
yönetime niye sallamayalım...

5 forvetimiz var diyen yönetime
bu sene forvetlerimiz yoracak orta saha gol atacak diyen yönetime

sallamayalım da ne yapalım!

İsa
Cok mücadele etmedik sadece kapanan Beşiktaş'ın üstüne yüklendik.

Rakip yarısahada pres yaptığımızı kimse idda edemez.Belki taktik gereği böyleydik .
Ben korakor bir mücadele göremedim sahada.

İbrahim CİHAN
07.11.2009, 23:48
en iyimiz alanzinhoydu.. hatta sahanın da en iyisiydi de işte bütün şutları hakanın üstne çekmeseydik..

Şenol Altunsoy
Trabzonspor'un temel sorunu taraftar ise yani samimiyetle böyle düşünüyorsanız kendimize yeni bir kulvar belirleyelim ve boşu boşuna kendimizi üzmeyelim...Zira taraftar dedğiniz şey bu gün başlasanız 30 senede değişir...

Ben Trabzonpor'un temel probleminin yönetimsel olduğunu düşünüyorum. Bu gün başlasam 3 ayda değişir...Yönetim değişmesin anlayış değişin...10 kişinin anlayışını kontrol altında tutabiliriz...Milyon kişinin tutamayız diye düşünüyorum....

Elbette temel çelişkisi değil ama artık baş çelişkisi bu arada 3 ayda nasıl değiştirceksin merak ediyorum şu anda görünen sadece Hacıosmanoğlu acaba bu insanımız mı değiştirecek 26 yıllık kaderimizi yoksa bilmediğimiz bir güç mü ortaya çıkacak

xenit
Kimse kendisini kandırmasın, biz iyi top filan oynamadık..
Sadece rezil bir bjk ya karşı oynadık.. Bu sezon oynadığımız en kötü takımdı..
Ve, bu rezil takıma, kendi sahamızda 2-0 yenildik..

Kaleci hakanda maçın kahramanı falan değildi..
Tek kurtardığı top tayfunun yere doğru vurduğu kafa topunu ani bir refleksle çıkartmasıydı.. Gerisi, Umutun üzerine vurduğu toplarla, onu kahramanlaştırmaktan ibaretti..
Gökhan ise zaten her maçta olduğu gibi bu maçtada "nane ruhu" modundaydı..Hemde 6.5 m. euro olanından..

Tek suçlu yönetimdir... Bu yetenek yoksunu takımı 35 m. euro yu çarçur edip kuranda, bu hocayı getirende bu yönetimdir..

Aldıkları emaneti tez zamanda geri iade etsinler..Gölge etmesinler başka ihsan istemez..

arifberkay
07.11.2009, 23:49
Peki yavru kartal, yürü bakalım kim tutar seni. Sana siyah beyaz hayallerinde bol aksakallı dedeler diliyorum yavrum.

komiksin:) şakamısın gece gece:)

Erdal
Mesela şayet toplandıysa yönetim hocayı değil kadroyu konuşmalı...Song'la seneye devam etmeyi düşünmüyorunuz? Yarın gönderin...Slyva? Yarın gönderin ( İyi kaleci kötü kaleciyi konuşmuyorum) Verin adamlara bir ödeme planı gidebilirsiniz deyin...Bu takım küme düşmez evelallah...Hiç değilse sahiden seneyeyi konuşalım...

altinkaya08
antrenör dediğin maçın gidişatına göre hamleler yapar.bross gibi uyumaz.topçuları tanımıyoki adam.özgüvenlerini bitirmiş topçuların.

surfiveus
yanarım yanarım garibim Engin Baytar'a yanarım. Adam 90 dakika koştu, top taşıdı. Gökhan bir yandan Tayfun bir yandan dağa taşa sallasın; Umut Bulut dravdan zincirinden boşanmış gibi koşsun diye mi? Yazık yazık, 90 dakika baskı kurmuş da Trabzon öyleymiş böyleymiş. Beşiktaş oynamadı kabul ama Trazon da sadece oynamış gibi göründü. Kimse savunmasın bu takımı, yalandan doldur boşaltla deli danalar gibi heldir heldir koşturacaklarına, adam gibi ayağa pasla, göbekten girselerdi ya Beşiktaş savunmasına. Yazık be, kadın başımıza Beşiktaşlıların ortasında maç izledik, bu rezillik yüzünden mi? Mustafa Denizli ikinci yarıya iki değişiklikle başlıyor, Bross efendi trene bakar gibi bakıyor. Ceyhun'a babası bu kadar tahammül etmemiştir herhalde, Bross'a madalya takılsın. Coleman'a söyleyecek lafım yok, Beşiktaş forması giyseydi de derdini baştan anlasaydık.

Bu maçın kahramanları Milli Takım'ın vazgeçilmezleri olacak Beşikaş'ın sol beki İsmail Köybaşı, kalecisi Hakan ve canını dişine takan Engin'dir. Geri kalanı da dravdan yuvarlanıp durmuştur.

Yazık be valla yazık, halı saha takımı gibi oynayan Beşiktaş'a yenildik. Sinirden ayak tırnaklarımı yiyorum...

Selim_Perçin
körlere yol göstermek lazım diyo utanmadan artislik yapıyo.BU maçın hesabını herkes verecek.Yok öyle iyi oynadık kaybettik demek.Hakan yemiyosa sen atacaksın.elindeki kozları kullanacaksın.

Tiqerm
Dayanamıyorum artık yemin ediyorum ölmek istiyorum bıktım artık bu kadar çok severken Trabzonspor'u istanbullu allahın eziklerinden yıllardır bi tane şampiyonluk göremememe ramen çok daha fazla seviyorken takımımı neden olmuyor, neden birşeyler iyi gitmiyor, hep bu, hep aynı, hep mutsuz son. İstanbul'da yaşıyorum ve nefret ediyorum artık şu derbi maçlarından sonraki hafta belki de her gece ağlıyorum. Hergün istanbulu tutanları çekemiyorum. Neden birşeyler hep ters oluyor da neden iki sıkıntılı takımın maçında, favoriyken bile biz kaybediyoruz. Yine hüngür hüngür ağlıyorum, yıllardır bıktım ağlamaktan, 19 yaşıma geldim 99 yaşına kadar da yaşasam ve şampiyonluk görmesem de yine seni seveceğim. Bıktım lanet olsun ki bıktım

Al benden de o kadar abi. Hevesli olarak gidiyorum izlemeye maç sonu üzgün dönüyorum eve :/

ihtimana
07.11.2009, 23:50
Nerden başlamak lazım bilemem. Endüstriyel futbol canavarı teslim almış Futbol keyfimizi.

Doğduğun büyüdüğün kültürünü aldığın bir semtin bir şehrin takımını tutuyorsun veya o da değil ,örneğin zalime karşı mazlumu desteklemek adına , o da olmadı Kahpe Bizansın , Şalvarı Kaltak Osmanlının Pay-i tahtına karşı bir küçük Anadolu takımını tutuyorsun.

Eh.... zamanında 5 tane de şampiyonluk yaşamışsın, bekliyor tabi insan bir şeyler. Bu sene olmadı başka seneye falan filan diye diye tam 25 yıl geçmiş. İlk başlarda şampiyon olamasak da yine de Bizans Takımlarına sahayı dar edebiliyorsun,İstanbul’da maç kazanıyorsun falan.
Yıllar geçtikçe artık istanbul’da 3 puan zor bir hale geliyor, evinde arada bir aldığın galibiyetler sana gaz veriyor falan.

Yıllar geçiyor , evinde de hiç bir maçı kazanamıyorsun.Artık sadece Anadolu takımları sana rakip olmuş, onları yenersen ligi 3. 4. bitirebiliyorsun.Bizans takımları çok kötü ise en fazla 2. oluyorsun.BAzı anadolu takımları bile 3 büyüklere karşı bizden daha çok puan topluyorlar.E o zaman bizim artık neremiz büyük. Bir Ankaragücü GS yi yeniyor, bir Antep Feneri yeniyor ama sen 7 eksikli BJK yı yenemiyorsun.

Öyle hayati maçlara çıkıyorsun ki yenersen şampiyonluk senin olacak. Kazanmıyorsun. Rakibin 6-7 eksikle gelmiş Avni Aker’e , tek kale oynuyorsun ve yeniliyorsun.

Bunların artık şans ile izahı olmaz, bu defter kapanmıştır. Ben artık İrlanda Liginin küçük bir kasaba takımı gibi bir takımın taraftarı olmak istiyorum.Şampiyonluk bir hayal gibi, ama her zaman başı dik,mağrur. Yensek de yenilsek de zamana başkaldırmanın verdiği bir gururla takımımı tutmak istiyorum.Milyon dolarların uçuştuğu ve hiç bir boka yaramayan yerli veya yabancı transferlerinden sıkıldım.

Benim takımımda 6 tane Brezilyalı,2 tane Gineli, 3 tane Hırvat vs olacak, takımım şampiyon olacak ben de sevineceğim “ yaşasın Anadolu efsanesi”......Olmaz böyle şey.

Her kaybedilen ama güzel oynadığımız bir maçın bir mazareti var. YA bir futbolcun o gün çok bariz hatalar yapar ( Saraçoğlu stadında Hüseyin Cimşir)

YA teknik direktörün, maçın kırılma anını göremez ve 2-1 yenik durumda olduğun GS yi sürklase etmişken bir hamle yapmaz maçı 4-2 verirsin.

YA da futbol Umut Bulut adlı çok çalışkan çok fedakar ama yetenekleri kısıtlı bir golcün vardır 6 poziyona girer ama çizgiyi geçemez ve tek kale oynadığın maçı 0-2 kaybedersin.

Şimdi Endüstriyel futbolun sahipleri FB GS BJK bu durumda olsa bu maçları 10 kere almıştır ama sen alamazsın. Çapın yetmez, paran yetmez, kadron yetmez, mantaliten yetmez.

Sadri Şener gitsin,Aziz yıldırım gelsin, değişmez. Ben aziz Yıldırımın yaptığı gibi şampiyonluk istemiyorum.

Ben ligi 14. sırada bitiren ama 7 eksikli BJK yı veya Sami yen de GS yi yenecek takım istiyorum .Gerisi laf.

Aziz Yıldırım tipi , Haldun ÜStünel stili şampiyonluk sevinci bize gelmez. Böyle bir sevinç olsa olsa Bizans Takımı taraftarlarına yakışır.Çünkü onlar, Kadıköy’ün yerini, Kalamışın yolunu, Beşiktaş’ın Akaretlerini, Galatasaray’ın hamamını bilmeden sadece güce taptıkları için, ya da babası, amcası dayısı bu takımları tuttuğu için Bizans takımlarını tutarlar.Yani Kayseri’li Bir Fenerbahçe taraftarı Saraçoğluna gider, Kayseri maçını izler ve Kayseri’ye küfür eder.Gerisini siz anlayın işte...

Ama biz öyle miyiz. Bursa Sporlu, Es Es li Trabzon’lu çocuklar örneğin : mahalleden büyük ağabeyleri ya da babalarının annelerinin arkadaşlarının çocukları kardeşleri bu takımda oynadığı için, bu futbolcu veya teknik adamlarla aynı bakkaldan marketten alışveriş etme edebilme ihtimali üzerine sahiplenmiştir takımını,kimliklerinde Doğum Yeri veya Nüfusa KAyıtlı yer diye Tuttukları takımın adı yazar .
Velhasıl ben şampiyonluk istemem, ben yabancı oyuncu ben yabancı Hoca da istemem.

Ben zamanında İngiltereyi sallamış ama şimdi alt ligde oynayan Nothingam Forest gibi bir takım ve onun taraftarı gibi bir taraftar istiyorum.

Cafer Bulur
07.11.2009, 23:50
Mesela şayet toplandıysa yönetim hocayı değil kadroyu konuşmalı...Song'la seneye devam etmeyi düşünmüyorunuz? Yarın gönderin...Slyva? Yarın gönderin ( İyi kaleci kötü kaleciyi konuşmuyorum) Verin adamlara bir ödeme planı gidebilirsiniz deyin...Bu takım küme düşmez evelallah...Hiç değilse sahiden seneyeyi konuşalım...
Evet,bu gerekli.

Yabanci oyuncularimizin durumu ciddi bir sekilde gözden gecirilmeli.

Gelecek sezona sampiyonluga oynayacak takimin iskelet kadrosu olusturulmaya baslanmalidir...

mashal61
07.11.2009, 23:51
3 tane forveti olmayan takımla 5 tane forvetimiz var diye açıklama yapan yönetimle bu kadar olur. Daha fazlasını beklemeyin. Sonra sonuç üzücü oluyor.

albatros

aynen öyle.Gs maçından sonra ben de böyle demiştim.
madem girdik bir çıkmaza.bu sene gitti.
o halde gelecek yılların planlanmasına derhal başlanmalı.bu gece hatta

Tolga Okumuş
Biz hepimiz cennetliğiz arkadaşlar.Yalan dünyada bu kadar zulüm gören bir topluluğun herhelde öteki tarafta cennetin bir kıyından yeri vardır diye düşünüyorum.

Çocukluğumdan beri böyle maçların haddi hesabı yok. Anlık kahramanlar çıkıyor bize karşı.Rüştü'ler,Hakan'lar,Bobo'lar,Cihan'lar,Ahmet 'ler,Mehmet'ler...Onlarcası...

Trabzonspor'un insanların neden ikinci takımları olduğunu daha iyi anlıyorum artık.Böyle kebap bir takım varsa söyleyin bende hemen ikinci takımım ilan edeyim.

Geçen yılda bu Beşiktaş böyle oynayarak şampiyon oldu. Mustafa Denizli Fenerbahçe'yide böyle şampiyon yaptı.

Katı defans anlayışı, kuru bir futbol. Lucescu da böyleydi. Hem Galatasaray'ı hem Beşiktaş'ı şampiyon yaptı.

Birileri kendini iyi oynadık diye kandırmaya devam etsin Fener, Galatasaray, Beşiktaş şampiyon olsun.

Bu düşünce tamda benim tarzım işte.
Yine de kaçan pozisyonlarda ne hocanın,ne futbolcuların ne masörün,ne bilmem kimin hiçbir suçu yoktur.Sade ve sadece suçlu olan yönetimdir.Çünkü adamdaki kapasite budur.Sen bile bile kendini buna mecbur edersen alacağın sonuç ve tepki tamda bunun gibi olur.

Maçtan önce istediğin kadar para dağıt.Haddinden,istediklerinden daha fazla ver.Ama o adam o topa yine öyle vuracaktır.

Ama Gökhan'a nazaran helal olsun Umut'a.Ne yapsın Umut.Bu kadar yapabiliyor.Vasıfsız çünkü.Bir özelliği yok Umut'un.Fark yaratan değil,düzene uyan bir adam Umut.Maalesef.Yani bir Baros değil - gol beceresi yüksek, bir Hakan Şükür değil - hava topunda etkili, bir bilmem ki değil - top saklayan (isimlere takılmayın).Umut bir Cenk İşler,Umut bir Veysel, diye uzar gider böyle..

Ama dedim ya şuç onlarda değil.Tek suçlu vardır ;yönetim."Sen toprağa elma filizi dikip,armut vermesini bekleyemezsin."Geçen sezon çok önemli bir kanıttı senin için kaçan goller.Ama yine küçük adamlar gibi soktunuz kafanızı kuma.Alın size sonuç.Herkes forvet forvet diye bağırırken siz eldeki ile övündünüz.Dibinizde en azından bir Fatih Tekke varken almadınız.Kısacası "göte yakın diye kuyruk yağını yemediniz."

Mustafa Denizli'de taktiğimiz tuttu demiş maçtan sonra. Mal bulmuş mağribi...

Eren Karaahmetoğlu

Erdal abi böyle birşey olsa çok güzel olur ve gerçekten gelecek seneyi konuşuruz. Kaldı ki herkesin bildiği gibi gelecek sene de diğer gelecek seneyi konuşuruz. Neyse, bu düşünmediğin oyuncuları gönderme olayı çok imkansız geliyor bana. Böle birşey kesinlikle yapmaz yönetim.Bu arada Song bugün oldukça iyi oynadı. En azından bu maçtan sonra gönderilmesi ayıp olur:)

gerenimo
07.11.2009, 23:52

bu kadar karamsar olma.. trabzonda asla yapılamaz denen şeyi, özkan sümer yaptı. ülkede tel örgüleri kaldırdı. 30 sene değil birkaç maşta taraftar değişti...
yeter ki yanlışa yanlış, değişmeli diyebilelim.

Samet Metin
bence kaçan goller için statta anons uygulaması başlatılmalı
mesela;
stad anonsu:trabzonsporumuzun kaçırdığı %100'lük pzisyonnnn umuuuuuuutttt
taraftarımız: buluuuuutttt
stad anonsu: umuuuauuaaaauuauauaauuuutttt
taraftarımız: buluuuaauaauauauaaaaauuuuuttt
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:
gibi...
belki ozaman utanır artık bu kendisini forvet oyuncusu zanneden arkadaş...

yorumsuz6117
Tayfun İsmail'e bir kere üstünlük sağlayamadı..

altinkaya08
dedimya özgüven meselesi engin baytar gibi futbolcu bile kaleye gitmeye korkar olmuş.bi düşünün sebebi nedir

futbalski60
07.11.2009, 23:53
Bu takım büyük maçlarda ne kadar iyi oynarsa oynasın soğuk kanlı olmadıkça maç kazanamaz bugün yine aynı tablo oldu ilk yarı oyun kontrolü elimizde olmasına rağmen içimizde tedirginlik vardı zaten hemen arkasından golü yedik oyuncularda güven diye bir şey kalmadı. Bu takımın en büyük sorunu bu zaten oyuncular şampiyonluk görmemiş, baskı denen şeyi burda görüyorlar, onlara klavuzluk edecek bir oyuncu yok böyle olunca çekingen oluyorlar yönetimin burdaki eksikliği iyi tespit etmesi lazım ona göre bu takıma takviye yapmalı artık tecrübeye ihtiyacımız var.

outlaws61
mesela;
:alkış::alkış:
gibi...

şu moralle güldürdün ya helal olsun :D:D:D

Eren Karaahmetoğlu
He birşey daha, yenik durumdayken anons yapan adamın uyuz bir ses tonuyla konuşmasına da uyuz oluyorum. Sanki öndeymişiz gibi artist artist anons yapıyor. Hatta bazen sadece ismini veya soyismini okuyor taraftardan ses bekliyor...

Erdinç Dilek
07.11.2009, 23:54
Stadda "Şota topa vurmadan gol diye bağırırdık" diyenler Umut'u Gökhan Ünal ı görünce çileden çıkıyor.Valla para nerden bulurlar bilmiyorum.Devre arası ilk transfer forvet olmalı.Artık rakip savunmaya çalışan forvet istemiyorum.Kafa topuna çıkıp yere düşen forvet istemiyorum.Çok da koşmasını istemiyorum.Sadece ne yaptığını bilen bitirici forvet alsınlar bu takıma.
gözünü sevdiğim bak sana ne analatacam senin dediğinin yüzde yüz değil milyerde milyer ne kadar olduğunun ispatıdır, umut kaleci ile karşı karşıya kaldığı ve üstünde aşırmaya çalıştığı posizyon varya, maçı bi arkadaşla seyrettim ve posizyon geçtikten sonra döndüm ona sordum ki bana dikkat ettin mi abi ne oldu dedi hiç reaksiyon vermedim ayağa bile fırlamadım anladın dimi dedim anladım dedi...

asimetrik
07.11.2009, 23:54
Cok mücadele etmedik sadece kapanan Beşiktaş'ın üstüne yüklendik.

Rakip yarısahada pres yaptığımızı kimse idda edemez.Belki taktik gereği böyleydik .
Ben korakor bir mücadele göremedim sahada.

Bu takımı alkışlamak için ne gerekiyor. Sadece mükemmel futbolla beraber gelen bol gollü galibiyetler ise Barcelona'yı filan tutmak lazım.
Ben basit olarak, rakip alkışlanacak bir galibiyet almadı, alkışı hak eden bizim takımdı diyorum.
Futboldan anlayan gözlerin görebileceği gibi. Taktik gereği yaslanan bir takım pozisyon vermiyorsa başarılı sayılır. Hem 10 kişi defans yapacaksın hem kalecin kahraman olacak, sonra da alkışlanacaksın.
Bu kadar adaletsizlik görmedim..

__S__e__S__
07.11.2009, 23:55
kanaltürk açın taraftarlar neler söylüyor küfürler falan :S oha ya

arkadaşlar pardon kanaltürk

Mustafa Calik
Broos hep külübenin icinde oluyor ve Metin Diyadin külübenin disinda olup iki de bir taktik verip duriyor. Ben artik sinirlenmeye basliyorum .. size göre bu nasil bilemiyorum. Broos durmadan agzini oynatiyor..

Raskolnikof
yutkunmaktan bıktık usandık be ....

oguzhanssan
sonuç olarak kaybettik ve lig bitti.
gerçekçi idim başından beri. ersun gidince birazcık da olsa yaklaştığımız şşampiyonluk hedefinden yine uzaklaştığımızı düşünmüştüm. Ama ersun var diye de şamoiyon olacak deildik. sadece istikarımız olacaktı göndermese idik. şimdi ise
herşey yeniden yapıldı. hocanın da suçu yok. bu forveti bu hoca almadı. bu hocanın oyuncularda dahli bile omadı.
hatırlayın broos unu geleceği dönemi. o dönem transferler bitmişti. gelen hoca napsın.
ayrıca bazı arkadaşlar haklı olarak takımını desteklemeyen tartarlara veryansın etmişle hem oyuncu istiyon hem para vermiyon diye.
sonuna kadar hak veriyorum bu sebepten kongr üyesi oldum ve oy hakkım var. Bu sebepten konuşmaya hakkım da var..
ama bu üye olmayan konuşmasın demek deil. sadece konuşan arkadaşlar olesine fanatik gibi deil de gerçekçi ve yapıcı olsunlar
ve lütfen artık fatih tekke, ersun, samet falan demesinler.

Varlıbaş61
07.11.2009, 23:56
bir arkadaşın yazısında vardı aynen katılıyorum....

puanları başkaları, alkışları Trabzonspor'umun almasını istemiyorum artık!

Erdal
Gönder Song'u ısrar et Giray'da en azından seneye var mı yok mu biliriz...Song yok bunu biliyoruz...Ceyhun u deplasman kampından gönderen iradeyi geri istiyorum....Zuhurata tabi olanı değil...

Erdem Keser
Bu takımın ciddi ciddi hocaya görünüp okunması gerek.Bugün iyi futbol oynadık, çok pozisyon yakaladık ama atamadık.Bana en çok koyansa iyide oynasak, kötüde oynasak bu tip maçları koparamıyoruz.Takımın üzerinde lanet var.Yani bir değil üç değil beş değil.Sürekli aynı şeylerden yakınıyoruz.Fatih'li Gökdeniz'li kadroda da aynı sıkıntıları yaşadık, Ünal'lı, Şota'lı, Hami'li kadroda da aynı şeyleri yaşadık, şimdide.

DEEP BLUE
Bu takımı alkışlamak için ne gerekiyor. Sadece mükemmel futbolla beraber gelen bol gollü galibiyetler ise Barcelona'yı filan tutmak lazım.
Ben basit olarak, rakip alkışlanacak bir galibiyet almadı, alkışı hak eden bizim takımdı diyorum.
Futboldan anlayan gözlerin görebileceği gibi. Taktik gereği yaslanan bir takım pozisyon vermiyorsa başarılı sayılır. Hem 10 kişi defans yapacaksın hem kalecin kahraman olacak, sonra da alkışlanacaksın.

O zaman ''ben beşiktaşı alkışladım'' diye bu satırlarda yazan adama da tepki verin lütfen. Burası Çarşı forumu mu anlamadım. Kendi yerimizde azınlıkta kaldık.

61mehmet61
bu akşam Hakan bizim kalede Slyva onların kalasinde olsaydı bu maçı 5-0 kazanırdık.

ÇaGaTaY
07.11.2009, 23:57
Arkadaşlar size bişe diyimmi??

Hakan Arıkan bu gece hiçbişe yapmadı.. Pozisyonlara bi daha bakın bütün topları kalecinin kucağına atarsan o da elbet tutacak yani.. köşeye giden 1-2 top var onun dışında hepsi kucağının ortasına atıldı

Tiqerm
07.11.2009, 23:58
Bu arada Tayfun'a pek çok kişi tarafından çok iyi orta yapıyor deniliyordu, ben şaşırıyordum. Bu maç şaşırmakta ne kadar haklı olduğumu anladım. Orta falan yapamıyor ki Tayfun? Ben mi yanlış görüyorum. 10'a yakın orta yaptı, sadece 1-2 tanesi düzgündü. Doğrudan auta çıkan ortaları bile vardı.. Ama onun dışında Tayfun fena değildi. Tek başına sağ kulvarda çırpındı durdu garibim. Sağ açık yok şimdi de malum.

hepsi ön tarafda savunmadan dönüyor ben durduğum yerde kafayı yedim

Eren Karaahmetoğlu
Arkadaşlar size bişe diyimmi??

Hakan Arıkan bu gece hiçbişe yapmadı.. Pozisyonlara bi daha bakın bütün topları kalecinin kucağına atarsan o da elbet tutacak yani.. köşeye giden 1-2 top var onun dışında hepsi kucağının ortasına atıldı

Katılıyorum. Yazmıştım daha önce de. Çok rahat toplardı Hakan'ın tuttukları. Becerikli forvetlerimiz üstüne vurup durdular.

arifberkay
forvet isteyen taraftarla dalga geçen,başkanın kuyusunu kazan ve her türlü yetkiyi elinde tutan sözde asbaşkan hacısalihoğlu, gabriç i izlyene geldiği günden beri ne yaptığını anlayamadığım ünal ve futbol bilgisi olmadığına inandığım tripçi bross bu gece istifa etmelidir

Erdal
07.11.2009, 23:59
Taraftar problemi konuşulmalıdır eyvallah...Ama bu günün problemi bu değil bence...Ortada kayıp bir sezon var ve bence bu kayıp sezonu kazanca dönüştürebilecek bir de fırat...Benim önceliğim bu...

asimetrik
07.11.2009, 23:59
O zaman ''ben beşiktaşı alkışladım'' diye bu satırlarda yazan adama da tepki verin lütfen. Burası Çarşı forumu mu anlamadım. Kendi yerimizde azınlıkta kaldık.

Öyle yaptığımı sanıyorum.

Cafer KILIÇSOY
08.11.2009, 00:00
Şuna eminim ki Beşiktaş'ı bu haliyle kim yakalasa 5 atardı.

Dip.Ing.Mag.
08.11.2009, 00:01
acikcasi tahminediyordum macin böyle bitecegini, cünkü umut bulut ... koskoca trabzonspor , koskoca lige 1 bucuk forvet ile baslarsa , taraftarin tüm yirtinislarina ragmen cok dogal bu skorlar ...

varan 1 : gecen sene herkesin vardigi ortak kani suydu , takim iyi oynuyor ama forvet hattinda cok etkisiz bu takima iyi bir golcü lazim...

varan 2: sezon basinda ki hazirlik maclarinin toplaminda forvetlerimiz sadece 2 gol atti

varan 3: fatih Tekke gibi bu takima hucum hattinda ilac olabilecek bir oyuncuyu 200 bin euro gibi komik bir rakama pazarlik konsu ediliyor ve alinmiyor..

varan 4: su ligde kasimpasanin bile forvetlerinnin alternatifi vardir , sampiyonluk parolasi ile lige baslayan bir takimin ve bu takimin adi Trabzonspor ise , hangi akil ve mantik ile ücüncü bir forveti olmuyor bunu benim aklim almiyor??

varan 5: Hasta bitmis bir besiktasi bugun su halde bile kendi sahanda yenemiyorsun,güzel oyun falan hikaye , 3 puani kazanana veriyorlar,iyi oynayana degil

varan 6: Artik Avni Aker hic bir rakip icin bir fobi degildir , bunu herkes böyle bilsin her takim cok rahat geliyor bizim deplasmana

varan 7: bugunkü macta size yeminediyorum , kaleye ilk sut gelsin sylva yiyecek dedim öylede oldu, artik onur bu kaleye gecsin yeter

varan 8: liverpooldan 8 yiyen , her mac illaki kalesinde gol gören hakan arikan gibi vasat bir kaleciyi biz kaleci calistiriir gibi sutlarimizla kral yaptik , utanmamiz gerekiriyor

varan 9: Trabzonsporumuz maalesef bilincisiz ellerde siradan takimlar statüsüne itilmistir... 11 mactir derbi kazanamiyoruz, cok kötü bir tablo bu ....

varan 10: kesinlikle ama kesinlikle bu yönetim isi bilmiyor

Erdal
08.11.2009, 00:01
Ayrıca bu saatten sonra Fatih de kurtarıcı değildir...Kadroda olabilir eyvallah...Ama madem önümüzdeki sezonun kadrosunu düşünüyoruz ve madem artık Gökhan la olmayacak noktasına geldik farklı bir golcü arayışı başlamalı...

DEEP BLUE
08.11.2009, 00:02
Öyle yaptığımı sanıyorum.

Bu takım bu akşam alkışı haketti dediğim için, beşiktaşı alkışladım diyen vatandaş akıl fukarası ilan etti beni. benden başka cevap veren yok. Adam kimin nesi belli değil. Yoksa size sitem için yazmadım.

Raskolnikof
forvet isteyen taraftarla dalga geçen,başkanın kuyusunu kazan ve her türlü yetkiyi elinde tutan sözde asbaşkan hacısalihoğlu, gabriç i izlyene geldiği günden beri ne yaptığını anlayamadığım ünal ve futbol bilgisi olmadığına inandığım tripçi bross bu gece istifa etmelidir

hacısalihoğlu ve ünal karaman ile ilgili dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Ama broos' un suçu yok... Adamı oraya getirende suç

İsa

Ben o taraftarın Beşiktaş'ı alkışladığına inanmıyorum.

Ben Trabzon taraftarının rakip takımı alkışlayacağını görsem inanmam.Helede böyle bir beşiktaşı.Bence bu alkışlar farklı mesajlar içeriyor.

oguzhanssan
08.11.2009, 00:03
mesela;
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:
gibi...

Valla ya harikasın ya..müthiş bir zeka ürünü bu..
karadeniz bu işte..

arifberkay

çok iyi oynadık masallarını anlatanlara ithaf olunur tebrikler

Erbay

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca Denizli'ye " Trabzon'a gelme 1 puan senin" deseler balıklama atlardı. Adamlar yenilmemek için oynadı. Maç döndü döndü yendiler sonunda.

surmnli
[QUOTE=freze;2752953]Biz hepimiz cennetliğiz arkadaşlar.Yalan dünyada bu kadar zulüm gören bir topluluğun herhelde öteki tarafta cennetin bir kıyından yeri vardır diye düşünüyorum.

:D:D:D:D

Mustafa Ayazoğlu
Çok iyi oynamadık bugün, kaybettik. Takım kalitesi bu çünkü. Beşiktaş'ın Diyarbakırspor, Denizlispor, Konyaspor daha iyi. Yenilgi normal.

Yanlız Beşiktaş gibi iğrenç bi futbol oynayıpta maç kazanmışlığımız yok hafızamda.

Samet Metin

umut ve engin ikilisi hariç herkes...

ersen martin bile olsa razıyım yeter ya şu umuttan bıktım... bulunmaz hint kumaşı mı bu... nedir ya... satalım... kovalım... bişe yapılsın artık...

alt yapıdan genç bi eleman gelse zaten arkasında böyle bi orta sahayla en az umut kadar gol atar...

Dip.Ing.Mag.

kesinlikle gs fb hatta gencler bursa es es bile bu bjk yi yenerdi buna adim gibi eminim

Erdal
Yahu taraftar Beşiktaşı falan alkışlamadı...Gürcan abi böyle anladıysanız kesinlikle yanlışanladınız...

Erdinç Dilek
08.11.2009, 00:04
biraz önce uyuyan yavrumu öptüm kokladım konuştum onunla biraz sessiz sesiz uyandırmadan sevdim onu rahatladım biraz, Allah bekar olan taraftarımıza sabırlar versin evlenin olaaa edin bi uşak aha size antibiyotik, bi yaştan sonra bu takımı çekmeye böyle antibiyotikler lazım yoksa zırt diye hayatınız bi film şeridi gibi gözünüzün önünden geçmeye başlar

altinkaya08
08.11.2009, 00:04
Bu takım bu akşam alkışı haketti dediğim için, beşiktaşı alkışladım diyen vatandaş akıl fukarası ilan etti beni. benden başka cevap veren yok. Adam kimin nesi belli değil. Yoksa size sitem için yazmadım.

beşiktaşın alkışlanacak neyi vardıki zaten.son yıllarda bi takımı bu kadar ezdiğimizi hatırlamıyorum .ama sonuç ??

arifberkay
08.11.2009, 00:05
beşiktaşın alkışlanacak neyi vardıki zaten.son yıllarda bi takımı bu kadar ezdiğimizi hatırlamıyorum .ama sonuç ??
biz zaten beşiktaşı alkışlamadık ki bu alkışların kime olduğunu sağır sultan bile anladı

irfan61
08.11.2009, 00:06
Ben o taraftarın Beşiktaş'ı alkışladığına inanmıyorum.

Ben Trabzon taraftarının rakip takımı alkışlayacağını görsem inanmam.Helede böyle bir beşiktaşı.Bence bu alkışlar farklı mesajlar içeriyor.Çok haklısın maçtan da yeni geldim.Biz beşiktaşı değil,bizim futbolcuları ve yönetimi alkışladık.

matalar
oyundan memnunum.bu oyuna galibiyet yakışırdı.
ama olmadı.ama en azından ilerisi için bir umut oluştu.
bugün bir fatih bir,baroş'umuz olsaydı çok farklı olurdu.
şimdi p.tesi işe nasıl gideceğim merak konusu.

Sefa
Yahu taraftar Beşiktaşı falan alkışlamadı...Gürcan abi böyle anladıysanız kesinlikle yanlışanladınız...
Yok Abi 89. dakika da filan takımı protesto için alkışladı ama maç bittikten sonra maraton tribünü açık ve net beşiktaşı alkışladı ve orada ki sinirim hala geçmedi hala sinirden titriyorum.

enmavi61
bross ne yapsınn böle beceriksiz gol atmayan golcülermiz olduktan sonra yazıkkk bu kadar sevgiye isteğe arzuya ...gitmek dahi istemiyorumm maçları izlemeye

DEEP BLUE

Kardeş sen yanlış anladın sanırım. Ben kendi takımımız için alkışı haketti dedim. Burada rahat rahat yazan gizli kartal yavrusu ise beşiktaşı alkışlamış.

mhayri
08.11.2009, 00:07
Kupayı alırız!Ahanda söyledim...
şu oyunu yeterki her maç oynayalım...

Suha
08.11.2009, 00:07
herkesçe malüm şu beşiktaşı yenemiyosanız hele şu durumda..1 hafta tatil yapmış bir takımız..ama şu kötü beşiktaşı yenemiyozrs..her zaman olduğu gibi forvette golcumuz yok vede ortada..gol atamıyorzs..tek maçla bahar gelmez..bu takımda gökhan vede umutun yeri yok..tayfuna neden yüklenilir anlamıyorum bizm evladımızya vurun..ama gabriçi görendemi yok..yada facia cale..gol kaçırmada üstüne olmayan umut..yarınki pazar günü programını yapan gökhanmı..yada şuda olablir 1.yarı rakibi izleyen brooss..2.başladı yine izleyen broossssss...işte mustafa denizli diyolarda bizde laf edeyrzs..oyun okuyan denizli.brossmuu..brosss kenarda bizm gbi maçı izleyy:)..yazıklar olsunnn..bu büyük rezaleti bize armağan edenlere..haftaya çıkar bir maç alrızs yine göklere çıkarızs..ama bizm taraftar şunu yine unutur bir maçla bahar gelmez..neden aynaya bakıp gerçekleri görmüyozrzs..bu takımdan bir halt olmaz..bu anlayışla..tekkeyi bırakın forvet takvisyesi yapmayan başkanla..sürünmeye devam..artık dışarı çıkacak yüzümüz kalmadıı..aaa pardonn biz iyi oynadıkyaa..ama tühh kaçan goller..adamlar atıyoda..bizde şans yokk yaa..unutmuşum:)

Erdal
08.11.2009, 00:08
Hoca ile ilgili bir eleştiri: Tony Slyva'yı ben hoca olsam her zaman kadroya koyarım. Çünkü asist bile yapabilir...O kadar iyi ve hızlı top atıyor...Ama şimdi görüyorum ki topu eline aldığında 30 saniye boşta adam arıyor...

Şenol Altunsoy
Beşiktaşı alkışladı Erdal ne yazık ki tepki olsun diye alkışladı eyvallah ama futbolculara yazık etti

Cafer Bulur
Broosun bizim icin bastan beri yanlis tercih oldugunu düsünmeme ragmen belli bir süre daha devam etmeli.

Hocayi göndermekle bir yere varamayiz,sorunlarimiz baska yerde.

Bu aksamki macta ise gabrici daha erken oyundan almasini beklerdim,cok kötüydü gabric.

bordox

Rakibi ezebiliyorsan ama yenemiyorsan bu kesinlikle şuna çıkar,sistem doğru ama uygulayıcı yanlış.
Bunun sorunu gidermede birinci yol olduğunu görmeliyiz.
Hoca işini yaptı,sistemini kurdu,defans yapmaya gelen takıma rahat 6-7 pozisyon buldu ama uygulayanlarda yeterli beceri ve tecrübe olmadığı için sistem boşa gitti.
Bu takımın başında işini bilen,şampiyonluk görmüş yaşamış bir Hoca var.
En son ne zaman şampiyonluk yaşamış bir TD vardı Trabzonspor'da.

asimetrik
08.11.2009, 00:09
Arkadaşlar takımın eksiklerini sezon başından beri söylüyoruz. Hocamız da Isparta kampında söyledi 4 üst düzey oyuncu8 olmazsa şampiyonluk zor.
Burada bütün sezon olumlu konuşurken bu eksikleri göze alarak konuşalım. Şimdi bu maça o eksikleri yerleştirip oynadığımızda tarihi fark atacağımız açık. Hoca elinde bulduğu kadro ile pozitif oynayan, çok pozisyona giren bir takım oluşturmaya gayret ediyor.
Yapmamız gereken oyunculara ve teknik kadroya gereken desteği vermek olmalı. Şahsi görüşüm yapmamız gereken, hoca ve oyunculara destek, yönetime de doğru transferler (Hocanın devre arası için hazırladığı liste) yapmaları doğrultusunda baskı yapmaktır.

magicyattara
Maçta net pozisyonumuz bile yoktu.
Karambollerden gelen pozisyonlara yanmayalım boşuna.Gerçekleri görelim.
Bu takımdan cacık olmaz.
Maç başlamış,rakip bekliyor,üstümüze gelecek mecali yok,bizde tempo yok.
Bu tempoyla Kasımpaşa'yı bile yenemeyiz.
Sezon başından beri söylediğim gibi;bu takım Alanzinho'suz oynamaz.Sisteme uymuyorsa ve Broos'la istikrara devamsa;1 ileri 1 geri devam eder bu sezon.

Tüm sorun Colman ve ileri ikilide.

Ayhan Yüksek
Ağır oynadık ağır, hızlı oynamalıydık ve yorgun bjk nin başını döndürmeliydik ama biz kendi yarı sahamızda ağır çekimde saçma sapan paslar yapınca rakibi rahatlattık, biraz hızlı oynasak boğsak rakibi durum çok farklı olacaktı, ne desek boş kaybettik gitti bir sezon daha,kahroluyorum.

yorumsuz6117
Hugonun yapıcağı bişey yok gol atıcak adam yok

matalar
08.11.2009, 00:10

çok iyi oynadık masallarını anlatanlara ithaf olunur tebrikler
bu bjk'nin peşpeşe 5. galibiyeti.
bu akşam kötü oynadık diyen çarpılır.
forvetimiz yok deyin anlayalım.ama bjk'ya karşı bizim kadar pozisyona hangi takım girdi.gs de dahiil.

arifberkay
Maçta net pozisyonumuz bile yoktu.
Karambollerden gelen pozisyonlara yanmayalım boşuna.Gerçekleri görelim.
Bu takımdan cacık olmaz.
Maç başlamış,rakip bekliyor,üstümüze gelecek mecali yok,bizde tempo yok.
Bu tempoyla Kasımpaşa'yı bile yenemeyiz.
Sezon başından beri söylediğim gibi;bu takım Alanzinho'suz oynamaz.Sisteme uymuyorsa ve Broos'la istikrara devamsa;1 ileri 1 geri devam eder bu sezon.

Tüm sorun Colman ve ileri ikilide.

süper tebrikler:alkış:

Mert Oğuzlu61
oyundan memnunum.bu oyuna galibiyet yakışırdı.
ama olmadı.ama en azından ilerisi için bir umut oluştu.
bugün bir fatih bir,baroş'umuz olsaydı çok farklı olurdu.
şimdi p.tesi işe nasıl gideceğim merak konusu.

bende okula nasıl gideceğim onu düşünüyorum, tamda sınav haftasıydı, ts her zamanki gibi bütün moralimizi aldı götürdü, bıktım artık yemin ediyorum bıktım..!

magicyattara

Yanılan sizsiniz.
Geçen maçta Yattara'ya ağıza alınmayacak küfür edenler bu akşam bjk'yi alkışladılar.
Taraftar grubumuzdan bahsediyorum.

altinkaya08
Kardeş sen yanlış anladın sanırım. Ben kendi takımımız için alkışı haketti dedim. Burada rahat rahat yazan gizli kartal yavrusu ise beşiktaşı alkışlamış.

ok kardeş takım alkışı haketti oyun olarak sadece sonuç bu olmamalıydı