PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 12. Hafta Maçı | Trabzonspor 0 - 2 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19

AYYILDIZ
07.11.2009, 22:37
Bu takıma forvet almayan ve dalga geçer gibi 5 forvetimiz var diyenler suçludur.

bordox
07.11.2009, 22:38
Bırakın tek kale oynamayı. bjk'nin şu haliyle bizi 2-0 yendi. 12. maçta 4. mağlubiyetimizi aldık. Rıdvan öyle dese ne olur? Sezon bitti.

Bjk'nin şu hali dememek lazım çünkü adamlar sadece bu düzenle kazanabiliyorlar.Adamların sistemi bu olmuş.
Bizim golcülerde sorun var ama Nobre yerine her zaman Umut'u tercih ederim.Gökhan fizik olarak bizde kafa olarak başka yerlerde o kesin.
Ama herkesin gözden kaçırdığı bir şey var bizim defans çok kötü Egemen,Song ve Giray bu takımın yükünü çekecek defans değiller.Sylva'da maçta kopuyor.Yediği golde bir adım geride olsa çıkarabilirdi,çok hızlı değildi o top.

Hugo Broos'un kendi kafasındaki takımı kurması için ona fırsat vermek zorundayız.Bir transfer sezonu hakkı tanınsın Hogo Broos'a çünkü bu kadroda iyi bir silkeleme yapar tahminim.
Ayrıca kondisyon olarak gerçekten çok kötüyüz,futbolcuların bu durumu inanılmaz bir şey.

Erbay
Gel de şimdi ders çalış.

erdem gür
bu anlayışla bu takımla bu forvetlerle bu taraftarla ömür boyu sürünmeye mahkumdur trabzonspor

sametaydin
Çok iyi futbol oynadık. Tek aksayan oyuncu colmandı. Çok gol kaçırdık. 47. dakikadaki ilk şutları gol oldu. Ben bu kadar şans görmedim. Umut çok gol kaçırdı. Forvetlerimiz gününde olsaydı bu maçı farklı alırdık ama top yuvarlak işte. Diyecek bir şey yok. Bu takım iyi yolda.

kapça_61
Sylva-Engin-Gabriç-Colman-Cale Gökhan en azından 3'nün yerine birinci sınıf istikrarlı oyuncular almadığımız sürece şampiyonluk hayal olur.
yabancılar içinde colman ve gabriç hariç hepsi degişşsin diodum bu maçtan sonra onlar da gitsin diorum. git gurcustandan sampıonluga oynayan takımdan al, ukraynadan smpyonluga oynayan takımdan al, isvec ten sampionluga oynayan takımdan al ama sampionluga oynayaan takımdan al. o hiisii ortamı atmosferi yasamıs topcuyu al. birinci sınıf oyuncu alamayız gelmez de zaten. ama szymek bulunur, bi stepanov bulunur.

10 numara
ne desek boş olur bende maçı izlerken şu oyuna girsin dediğim 2 oyuncu vardı biri alanzinho zaten girdi diğeri yattara o da kadro dışı "anticolmancı"lardan biriyim ama gol yedikten sonra colman oyundan çıkarsa o zaman broos istifa derdik. ama 1-0 yeniksin ne kadar kötü olsada colman oyundan çıkamaz haa selçuk çıkarmı o da çıkmamalıydı ama tercih yaptı ya selçuk ya ceyhun çıkacaktı selçuğu seçti.40 yılda bir olurmuş pehh bize her sene enaz 2 maç oluyor :(

Hürgün Aygün
saha dışında sadri ve ekibi saha içinde suçlu broos'dur

littlebighorn
Golde şansızlık da var. Colman topu şanssız bir şekilde kaybetti.

mashal61
Mağlubiyet varsa ortada bir hata da vardır. Kendi kendime sormadan edemiyorum artık. Metin Diyadin futbolu daha mı iyi biliyor veya Türk futbolunu Hugo Broos'a mı öğretiyor? Tam olarak ne iş yapar? Eğer Hugo Broos kendi bilmiyorsa bu işi çeksin gitsin Metin Diyadin'le devam edelim. Yok eğer Metin Diyadin gereksiz ve işe yaramıyorsa çeksin gitsin, boşuna yer kaplamasın. Ben artık yedek kulübesinde 2 teknik direktör ve istikrarlı bir düşüş tablosu görünce dayanamıyorum. Herkesten, her şeyden nem kapıyorum.

iso_4939
trabzonspor gibi büyük bir kulüpde böyle futbolcular oynadıgı ıcın utanıyorum..rezıller aldıgınız para haramdır sıze bunlara senelık 100 mılyardan fazla para vermeyeceksın ki cımlerı yesınler..yetiş be mehmet ali yılmaz...

Ali Tunahan Güllü
Bu takıma forvet almayan ve dalga geçer gibi 5 forvetimiz var diyenler suçludur.

Ama öyle deme bizim 5 mükemmel forvetimiz var;

Gökhan,Umut,Sadri Şener,hayrettin,ihsan..

lazoli__61
07.11.2009, 22:39
arkadaş bu kadarda olmaz artık diyecek bişe bulamıyorum yönetim bizi duymuyor hugo hoca zati bizi tanımıyor üstüne üstün bide top bizi sevmiyor gelde sen çık bu işin içinden lakin boşuna dememişler başa gelen çekilir... ALLAH hepimize sabır versin arkadaşlar

komdere
maalesef, bu kadar baskılı oynadığımız bir maçı kaybettik.
yorumların bir kısmını okudum. yukarıda manik isimli karga cenabından bir karaköy çocuğu da yazmış nasıl oluyorsa..

OKTAY YILMAZ
Hakan Arıkan : afedersin ama Crouch sana g.tü ile gol attı, Metalist kendi sahasından gol attı, her maç gol yiyen herif bu maç devleşti. bu sene Türk futboluna iyi kaleciler yetiştirdik (
Ben umut bulutun avukatı değilim ama adam elinden geleni yapıyor, en azından pozisyona girmek için koşuyor yırtınıyor, bu akşam en az 2 gol atabilirdi ama çok şansızdı, Hakan daha da böyle kalecilik yapacak değil. adam pas attı, şut çekti, didindi.
Gökhan Ünal nerede taraftardan tepki alırım diye topa koşmuyor, bile bile pozisyona girmiyor, saklambaç oynuyor. Umuta bağıranlar önce Gökhana bağırsın kıçını kaldırıp topa koşmaktan acizdi.

sametaydin
Bu arada bjk maç boyu ne yaptı da bizim taraftar onları alkışladı anlamadım asıl alkışlamaları gereken bizim takımdı çünkü mücadeleyi biz verdik bjk hiçbirşey yapmadı.

Mehmet Zeki
Fatih Tekke.

Emiroğlu
Bu arada , eldeki futbolcuların genelinin , ısrar edilecek bir jenerasyon olduğuna inanmıyorum.

Travelair
Derbilerde etkisiz kalan forvet elemanlarımızın istatistiklerini foruma yazmıştım. Büyük hedefiniz varsa büyük düşüneceksiniz yönetim kurulumuz. Para var mı denirse de o da sizin işiniz derim. Umudum Ünal Karaman'da. Büyük futbolcular bul getir Allah rızası için büyük kaptan

hamucera
allanzınyoyu sıtemde ıstemıyrum dıyen bı hocadan nekoy olur ne kasaba

sistemde istemiyorum demedi, ilk 11 de düşünmüyorum demişti ki şu var ilk yarı oynasa bu kadar iyi oynayamazdı. ikinci yarı biraz daha açılan bjk ye karşı etkiliydi

Ali Tunahan Güllü
Gel de şimdi ders çalış.

Aynen öyle pazatesi sınav var ama berbat bi haftasonu:(

erol-61
kıt olan futbol aklımla düşünüyorum umutun yanında TEKKE OLSA BU MAÇ FARKA GİDERDİ Abirde arkadaşlar sizlere soruyorum bu takımdan gönderilen MEHMET YILMAZ G. ÜNALDAN kötü golcümüydü

anth
ya siz beni yanlış anladınız yada ben anlatamadım :D

Alanzinho gibi bir oyuncumuz var dk 63+da giriyor ilk 11de oynasa gabriçin yerine maç farklı olabilir:(

Kusura bakma, yanlış anladım.

ts2861
07.11.2009, 22:40
ya siz beni yanlış anladınız yada ben anlatamadım :D

Alanzinho gibi bir oyuncumuz var dk 63+da giriyor ilk 11de oynasa gabriçin yerine maç farklı olabilir:(
bir şey dicem alanzinho bugün kötü oynarsa başlardınız hugo brossu eleştirmeye;uzun süre oynatmadan niye bu maçta oynatıyon diye...ayıp ya iki yüzlü olmayın...

Jackdaniels
Adamlar topu kalecinin üstüne vurmuyorlar eğer 20 şut atılıp hiç birisi de gol yapılamıyorsa bu takımın ileri 2 lisini sarıkız ve ceylan oluşturuyor demektir.

O zaman bu kadro yeterli şampiyonluğa oynar demiceksiniz bu kadro ilk 5'e bile zor oynar acı ama gerçek...

M.ALİ ÇOKLUK
hugo broos un suclanacak bır tarafı olmadığınasıl soylenebılır hedefımız ılk 10 sa evet doğru dıyosunuz. engini kurtarıcı dıye oyuna alan serkan ı 83 te oyuna dahil eden bı antrenor nasıl suclanmaz yastık attılar daha rahat uyusun dıe anlıyana.alınmasında emeği gecen tum yonetım uyeleri ve kendı derhal istifa etmelidir. bukadar mı küçük düşürülür bir takım bir taraftar yazıktur gunahtır ayıp be kardeşim yeter.

SuperGaZiiii
link vermek yasakdir biliyorum ancak besiktasin taraftari bugunku maci nasil kazandiklarini iyi anlatiyor hehe
yenildik evet ama yuzum asilmadi :)
ikinci VANSPOR vakaasi :D

linki sildim isteyen kendisi bulur zaten, sadece su iyi anlatiyor ;

-Sen nereyle izledin? Her iki yarı top filan oynamadık. Gol gelince rakip sahaya gitme şansı bulduk birkaç kere o kadar. Hani biz İnönüde küçük takımlara kaybediyoruz ya maçları, rakipten şanssız bir gol yediğimizde. İşte bugün o küçük takım bizdik.

ts2861
kıt olan futbol aklımla düşünüyorum umutun yanında TEKKE OLSA BU MAÇ FARKA GİDERDİ Abirde arkadaşlar sizlere soruyorum bu takımdan gönderilen MEHMET YILMAZ G. ÜNALDAN kötü golcümüydü
zamanında bu taraftar mehmet yılmazıda kötülüyordu

oguzhanssan
Maçın geniş özetini izliyorum. kaleciyi geçememişiz resmen ya. bu rüştü ve onun varislerinin bize karşı harika oynama
özelliklerini geçemedik bir türlü. Maçta kesinlikle kimsenin suçu yok.Umut un en iyi maçı idi ama neye yarar.
Olmayınca olmuyor.

Emiroğlu
07.11.2009, 22:41
Hakan'ın yıldızlaştığına falanda kesinlikle katılmıyorum.
Sen tüm topları üstüne vurursan , 5 sene kalecilik deneyimi olan birisine kolay kolay gol atamazsın normal olarak.

Hakan yıldızlaşmış ,peh.

Erdinç Dilek
hangi birirnizden başlayayım hangi birirnizin bilmem neresinden girip bilmem neresinden çıkayım...lanet olsun hepinize... o adamlar ellerini kollarını sallayarak evlerine giderlerse helal olsun... engin agam topu sol ayağına alacaksın diye ne pozisyonlar gitti... umut agam git kendini bir yerden at türk futboluna büyük bir katkı yapmış olursun... gökhan agam la sana helal olsun bize ne kazıklar atıyorsun sırtımızdan ne bıçaklar vuruyorsun üstelik bunlar için bizden para alıyorsun helal olsun sana bee harbi helal olsun... colman agam ayağını bağını.....(boşlukları sen doldur colman)...(bak boşlukk hala devam ediyor), silviyaaa agam derdin ne gitmek mi kapı açık... cale ve gabriç agam mangala biraz daha kömür atın zira doksan dakika uzun bir süre sönmesin 90 dakikalık pikniğiniz heba olmasın...hakanı ismaili bu akşam küllerinden yaratanlar eserinizle övünebilirsiniz...ve aldığınız paralar haram olsun haram olsun haram olsunnnn...

anth
sistemde istemiyorum demedi, ilk 11 de düşünmüyorum demişti ki şu var ilk yarı oynasa bu kadar iyi oynayamazdı. ikinci yarı biraz daha açılan bjk ye karşı etkiliydi

Bjk ne zaman açıldı?

vendercan
yazık ya kendi değerlerimize sahip çıkmıyoruz engin keleş bence bin kat umuttan da gökhandan da daha iii golcü

Kenan Berber
fatİh tekke

yorumsuz6117
Yönetim istifa..

Muhammed
Takımımız çok iyiydi forvetler dışında. 2-0 yenilgiye rağmen takıma ve teknik direktöre kızasım gelmiyor.

İlker
Umut ve gökhandan fazla birşey beklememek lazım,zaten çok iyi olsalardı ezikler bizden önce alırdı.

Mehmet Zeki
Hakan'ın yıldızlaştığına falanda kesinlikle katılmıyorum.
Sen tüm topları üstüne vurursan , 5 sene kalecilik deneyimi olan birisine kolay kolay gol atamazsın normal olarak.

Hakan yıldızlaşmış ,peh.

Aynen. Butun toplari adamin kucagina attik.

iso_4939
ve yönetimi ıstafaya davet eden taraftarlar biraz dusunsun bakalım.yonetım bu rezıl futbolla ne alakası var tamam dogru transferler sıfır ama bu sahaya cıkanlarda bır ınsan ve futbolcu bunlar ne ıse yarıyor soyleyın..bu rezıl futbola yonetım ne yapsın..

Sefa Murat Dokuz
Bu tarihten itibaren bizim için lig bitmiştir bana kalırsa.

erol-61
07.11.2009, 22:42
sıkıntı yapmaya gerek yok arkadaşlar bu takıma yakışmayanlar gidecektir ve bizler BORDO - MAVİ REKLERİMİZLE ONURUMUZLA BU TAKIMIN ARDINDA OLACAĞIZ

YÜNETİM DÜŞÜNSÜN

Emrah Akcagöz
hugo broos un suclanacak bır tarafı olmadığınasıl soylenebılır hedefımız ılk 10 sa evet doğru dıyosunuz. engini kurtarıcı dıye oyuna alan serkan ı 83 te oyuna dahil eden bı antrenor nasıl suclanmaz yastık attılar daha rahat uyusun dıe anlıyana.alınmasında emeği gecen tum yonetım uyeleri ve kendı derhal istifa etmelidir. bukadar mı küçük düşürülür bir takım bir taraftar yazıktur gunahtır ayıp be kardeşim yeter.
Enginle Serkan arasındaki farkı hala kavrayamadıysanız gidin yatın iyi gelir size hocayı boşuna suçlamayı bırakın..

msukas
Bazı arkadaşlar çok iyi oynadığımızı yazıyor. soruyorum acaba bu iyi oynamamız bizdenmi yoksa tarihinin en berbat sezonlarından birni yaşayan bjk danmı kaynaklanıyor? bunu iyi analiz etmek lazım. ben şunu iddaa ediyorum bugün Trabzonsporda oynayan bir çok futbolcu kimi futbol zekası yönünden kimiside fizik gücü olarak oynamayı haketmiyor. keza teknik heyetide buna katıyorum. kendimizi kandırmayalım bakın bakalım son 10 senede kaç derbi maçı kazanmışız. 95 teki kadrodan sonra bu takım eriyerek bugünlere gelmiştir. bunun tek çözümü altyapıya ve gençlere öenem vermek. biz ekonomik olarak istanbul takımlarıyla yarışıp pahalı futbolcular alarak mücadele edemeyiz Genç Amötör ruhla mücadele eden koşan bir takım gerek bize yoksa hep döner dolaşır yine aynı yere geliriz

__S__e__S__
bir şey dicem alanzinho bugün kötü oynarsa başlardınız hugo brossu eleştirmeye;uzun süre oynatmadan niye bu maçta oynatıyon diye...ayıp ya iki yüzlü olmayın...

ben hiç bir zaman Alanzinhoyu kötülemedim

ts2861
hangi birirnizden başlayayım hangi birirnizin bilmem neresinden girip bilmem neresinden çıkayım...lanet olsun hepinize... o adamlar ellerini kollarını sallayarak evlerine giderlerse helal olsun... engin agam topu sol ayağına alacaksın diye ne pozisyonlar gitti... umut agam git kendini bir yerden at türk futboluna büyük bir katkı yapmış olursun... gökhan agam la sana helal olsun bize ne kazıklar atıyorsun sırtımızdan ne bıçaklar vuruyorsun üstelik bunlar için bizden para alıyorsun helal olsun sana bee harbi helal olsun... colman agam ayağını bağını.....(boşlukları sen doldur colman)...(bak boşlukk hala devam ediyor), silviyaaa agam derdin ne gitmek mi kapı açık... cale ve gabriç agam mangala biraz daha kömür atın zira doksan dakika uzun bir süre sönmesin 90 dakikalık pikniğiniz heba olmasın...hakanı ismaili bu akşam küllerinden yaratanlar eserinizle övünebilirsiniz...ve aldığınız paralar haram olsun haram olsun haram olsunnnn...
yaa az önce yazdım haram değil o paralar helal be sen mi belirleyecen o paranın helal mı haram mı olduğunu

yorumsuz6117
Yönetim istifa

vendercan
ben alıştım arkadaşlar 20 yaşındayım sürekli trabzonun 3. yenildiğini görüyorum devran döcek umutala 70 li yıllların gelmesini bekliyorum

Semih Aydın
07.11.2009, 22:43
Her puan kaybından sonra cezalı üyeler sayısının artması üzücü birşey.

LAZTOLGA
Yönetim istifa

U.Sadıkoğlu
O zaman bu kadro yeterli şampiyonluğa oynar demiceksiniz bu kadro ilk 5'e bile zor oynar acı ama gerçek...

Arkadaşım bugün ki oyunda suçlu kim ? Ya kafa vuramazsın , aşırtamazsın şut çekersin onuda ya kalecinin üstüne ya dışarıya böyle bişey olmaz yazıklar olsun en azından 1 gol hakkımız değilmiydi böyle forvet olmaz olsun kanser oldum televizyonun başında..

Ali Tunahan Güllü
Berabere bitseydi bari:(

komdere
o kadar pozisyona gir ve gol olmasın
akıl almıyor
bu futbolun adaleti yok,
az önce canlı yorumları dinledim
kıçıyla balık tutan denizli "taktiğimiz tuttu" diyor.
hangi taktik ulan? diye sorarlar adama
en az 5'lik olman gerekn maçı alıyorsun.

ts2861
ben hiç bir zaman Alanzinhoyu kötülemedim
ben alanzinhoyuyu kötüledin demiyorum kötü oynasa hugo brossu eleştiricekler niye uzun süre oynatmayıp bu maçta oynattın diye

Hasan Ayvenli
bu takıma forvet almayan yönetime bin kere daha yazıklar olsun.
umutun becerip ayağından açtığı pozisyonun hemen sonrasında hacısalihoğlu'nun ekrana gelmesi ne de güzel oldu.

msukas
07.11.2009, 22:44
Bu tarihten itibaren bizim için lig bitmiştir bana kalırsa.
Ben bir iki hafta böyle bir başlık açmıştım sağolsun adminler silmiş herhalde.

güneyli
Can çekişen takımlara ilaç oluyoruz.Lakin bizim canımız çıkıyor her defasında.Derdimizin dermanı nerede.Kazanmamız gereken maçta rakip kaleciyi kahraman yapıyoruz.Bu kaçıncı defa oluyor.

anth
Colman golde topu kaybetti ve golü yedik ama aksayan tek oyuncumuzdu gibi yorumlar abartılıdır. Colman görevini yaptı bence. Yazık oldu topu kaptırması...

kapça_61
iddaa ediorum ki fatih tekke geldikten sonra bu takım her maç üç dort gol atacak. ama bir şartım da var kanatlarda ki oyunculr o gelene kadarorta yapmayı da öğrenecek.

Emrah Akcagöz
ve yönetimi ıstafaya davet eden taraftarlar biraz dusunsun bakalım.yonetım bu rezıl futbolla ne alakası var tamam dogru transferler sıfır ama bu sahaya cıkanlarda bır ınsan ve futbolcu bunlar ne ıse yarıyor soyleyın..bu rezıl futbola yonetım ne yapsın..
Rezil futbol mu siz yanlışlıkla eski maçlardan birini izlediniz herhalde..

Süleyman Baykan
futbol işte yıllardır bize hep adeletsiz yüzünü gösteriyor yine bu akşam onlardan biriydi bir an biz kahrolmak için mi bu takımı sevdik bu renklere aşık olduk dedim avni akere gelen kaleci dino zof kesiliyor mahmut-oğuzhan şimdide hakan öncelikle iyi oynadık oyuncular elinden geleni yaptı ama olmadı işte takımda eksik noktalar var tabi devre arası transfer şart ama hoca inşallah alanzinho yu iyi izlemiştir haftalardır yedek beklettiği oyuncu savunmaya bile yardım etti ilk 11 de görmek istiyoruz artık yattarayı saymıyorum bile artık olmasada olur:(

albatros
07.11.2009, 22:45
sen git liverpool'dan 8 ye gel bize panter kesil.
inşallah bir sonraki avrupa maçında 18 yersin hakan.

erdo6
hata yönetim'de bu rezil futbolculara maçtan 1 gün önce 5 trilyon para dağıtıyorlar haram zehir zıkkım olsun bu paralar hepsine

iso_4939
bu kendını futbolcu sananlara en iyi tepki alkıslamak olurdu zaten sanki üç gün önce sampıyonlar lıgı macı yapan takım bızdıkde sahada yattılar bjk ölüsü bıle bızı yenıyor helal olsun be gercekten helal olsun en rahat deplasman takımı olduk bız degıl bızım ezikler utansın..

outlaws61
Topu bir sağa bir sola atan egemeni de kutluyorum kendisi çok severim ama böyle olmaz egemen topu caleden alıp songa veriyorsun songtan alıp caleye veriyorsun.. topa sahip oldugumuz dakikaların yarısı kendi sahamızda..

Gökçebey
vendercan, şansını çok fazla zorluyorsun...

OKTAY YILMAZ
adamlar hafta sonu maç yapıyor, hafta içi son güçlerini alman takımına harcıyorlar, bitmiş halleriyle seni gelip yenip gidiyor, sende 2 haftadır tatil yapıyorsun
Broos ta en iyi bildiğim takım bjk demişti
Neoldu Broos
suç sende değil, senin gibi 3. sınıf bir hocayı bu takımın başına getirende.

nakzo
Wolsburgla aramızdaki fark onların forvetleri olduğu için 3 tane atılar bizim olmadığı için iki tane yedik!

İsa
07.11.2009, 22:46
Sadece forvetlere yada Umut'a kabahat bulmanın anlamı yok Beşiktaş forvetsiz kazandı.

Fenerbahce forvetsiz ligin lideri!

Emrah Akcagöz
Can çekişen takımlara ilaç oluyoruz.Lakin bizim canımız çıkıyor her defasında.Derdimizin dermanı nerede.Kazanmamız gereken maçta rakip kaleciyi kahraman yapıyoruz.Bu kaçıncı defa oluyor.
Neden böyle oluyor acaba bende onu merak ediyorum işin ilginç tarafı kaleciler köşelere giden topları da çıkarıyolar..:(

Kenan Berber
hadi buyrun baslık yazalım..

fırtına kartalı yıkamadı..
hakan 2-0 trabzon
oynatmaya az kaldı
hugo nun canı kalmadı
trabzon da hep aynı film..

albatros
sitede karga mı var ne?

kapça_61
Colman golde topu kaybetti ve golü yedik ama aksayan tek oyuncumuzdu gibi yorumlar abartılıdır. Colman görevini yaptı bence. Yazık oldu topu kaptırması...

takımdaki yabancı oyuncuların cogu bu takımdan gitmeli die dusunurken diodum ki, colman ve gabriç kalmalı onlar da yedek oturmalı, sampion olacak bi trabzonspor için tabi. colman sagolsun beni sasırtmadı bugun. cok kosuor cabalıor ama nerde pas vereceğini bilmior, nerde top kaptıracagı ise hiç belli olmuo. yazık cok yazık. bir hata ve üç puan puffffff uctu....

Ali Tunahan Güllü
Bütün bjkli arkadaşlar dalga geçiyor yazıklar olsun hepsine!!!

leavemealone
07.11.2009, 22:47
Bu takim adami harbiden kanser eder . Ne günah isledikte bizim basimiza hep böyle ilginc maclar geliyor allahim...

nakzo
Ayrıca hoca maç sonu açıklama yaptı mı?

KUTADGU
Sahada çok iyi bir Trabzonspor vardı. Kimse bunu inkar edemez.

Umut, Selçuk, Ceyhun, Egemen harika oynadılar.

Ama olmadı yine. Yine olmadı.

Ne yapılacak artık kestiremiyorum.

Ama ben sahadaki futboldan memnunum. Oyuncuların performansından memnunum.

Takım olarak hareket etmekten memnunum.

Hakan belki onlarca top çıkarmadı ama tam 3 tane % 100'lük gol kurtardı.

Takım olarak iyi seviyeye geliyoruz. Ama bu şanssızlık yüzünden yine her şeyi heba edeceğiz anlaşılan.

Selim Turan
5-10 olacak maçı veriyoruz. Yazık... Fatih Tekke gelsin artık!

Emiroğlu
Cale efsane top oynadı yine(!)

Süper adam değil mi , harika bi bek.

Hasan ZAİMOĞLU
Gs, kayseri ve bjk maçlarında göze hoş gelen futbol oynuyoruz .. gs maçıını nasıl kaybettiğimiz zaten aşikar .. kayseri maçının ilk 20 dksı uyanma dakikamız oldu ve 90. dakikaya kadar etkili oynadık..bjk maçında tek kale oynanan bir futbol ... istikrara yayarsak devre arasındaki golcü takviyesiyle çok canlar yakarız ...

Mustafa Calik
07.11.2009, 22:48
Avni Aker karıştı
07 Kasım 2009 / 22:46

Beşiktaş maçı sonrasında Avni Aker Stadyumu karıştı...

Trabzonspor Beşiktaş maçı sonrasında Avni Aker Stadyumunda tansiyon yükseldi. Trabzonspor taraftarı tarafından Protokol tribününe yapılan küfürlerle protokol tribünü birden dağıldı. Bunun yanı sıra protokolün yanındaki tribünden gelen ifadelerle ortam gittikçe gerginleşti. Taraftar yönetim İstifa diye bağırdı.Olaya Av. Ali Sürmen müdahale etti.

Trabzonspor taraftarı Avni Aker'i terk etmiyor. Çıkan olaylar üzerine polis birkaç taraftarı gözaltına aldı. Avni Aker Stadyumu dışında hala tepkinin devam ettiği öğrenilirken, yönetimin bu akşam olağanüstü bir toplantı yapması bekleniyor. Bu toplantı sonrasında Broos'un istifası ve kongre dahil her şey çıkabilir.

Emre7

Takım olarak iyi seviyeye geliyoruz. Ama bu şanssızlık yüzünden yine her şeyi heba edeceğiz anlaşılan.

bu kadar teşekkür ederim ....
bu işte.

erol-61
zamanında bu taraftar mehmet yılmazıda kötülüyordu

işte bende onu demek istedim sonrada diyoruzki bizden gidenler neden dışarıda daha başarılar işte bu yüzden adamları oynatma oynatma sonrada gönder al elin adamını çuvalla paraya parası azıcık gecikdimi dırdır yapsın BİZE HAMİLER ÜNALLAR TOLUNAYLAR ADULLAHLAR GİBİ ŞENEOLLAR GİBİ SPORCULAR LAZIM
SÖZLEŞME ZAMANI GELDİMİ BOŞ KAĞIDA İMZA ATIP TATİLE ÇIKACAK ADAMLAR LAZIM

TABİKİ FATİH TEKKE VE ONUN GİBİLER LAZIM

komdere
Geçenlerde bir iddiam vardı. Gabric gibi oynayacak Trabzon mahallelerinden 10 tane bedava adam bulurum diye.
Bugün anladım ki haksızlık etmişim!!!
Eğer 50 tane bulamazsam bu klavye kafamda kırılsın.
YAZIKLAR OLSUN!!!!!
BULANA DA, ALANA DA, GETİRENE DE, ÖDEYENE DE, SEBEP OLANA DA!

Ali Tunahan Güllü
Fatih TEKKE oleyyyy Fatih TEKKE oleyyyy..

U.Sadıkoğlu
Gs, kayseri ve bjk maçlarında göze hoş gelen futbol oynuyoruz .. gs maçıını nasıl kaybettiğimiz zaten aşikar .. kayseri maçının ilk 20 dksı uyanma dakikamız oldu ve 90. dakikaya kadar etkili oynadık..bjk maçında tek kale oynanan bir futbol ... istikrara yayarsak devre arasındaki golcü takviyesiyle çok canlar yakarız ...

Canı yaksan ne olacak 12 puan var arada..

AYYILDIZ
Sadri Şener ve yönetimin, taraftar forvet transferi isterken yaptıkları açıklamaların üzerinden çok geçmedi.Bugün durumun tek suçlusu yönetimdir.Sayın Başkan bugün maçı izlerken 'Yaşlı Tekke' ye muhtaçtın.

bordo-mavii
Allah kahretsin forvette Egemen'i oynatalım daha iyi be!umutla gökhandan daha çok gol atacağı kesin,ah pardon zaten daha çok gol atmıştı dimi!
yazık yazık bu takıma iyi bir forvet lazım diye bir tarafımızı yırttık aylarca!!

iso_4939
07.11.2009, 22:49

hayır eski mac degıl bu aksam avni akerde ızledıgım ama sen tv den ızledın heralde onlar bant yayınlar kardesım bu aksamkı canlı ya bak..

reco_55
Bu forvet hattıyla bu iş yürümez.Bu kadar beceriksiz forvetler görmedim.Sezon arasında forvetler tamamen değişmeli.Yeter artık fatih tekkeli, gökdenizli trabzonsporumu özlüyorum.

anth
Topu bir sağa bir sola atan egemeni de kutluyorum kendisi çok severim ama böyle olmaz egemen topu caleden alıp songa veriyorsun songtan alıp caleye veriyorsun.. topa sahip oldugumuz dakikaların yarısı kendi sahamızda..

Alanzinho girene kadar orta sahadan bir futbolcu gelip defanstan top istedi mi? Egemen ne yapsın?

Emre7
Avni Aker karıştı
07 Kasım 2009 / 22:46
Beşiktaş maçı sonrasında Avni Aker Stadyumu karıştı...

Trabzonspor Beşiktaş maçı sonrasında Avni Aker Stadyumunda tansiyon yükseldi. Trabzonspor taraftarı tarafından Protokol tribününe yapılan küfürlerle protokol tribünü birden dağıldı. Bunun yanı sıra protokolün yanındaki tribünden gelen ifadelerle ortam gittikçe gerginleşti. Taraftar yönetim İstifa diye bağırdı.Olaya Av. Ali Sürmen müdahale etti.

Trabzonspor taraftarı Avni Aker'i terk etmiyor. Çıkan olaylar üzerine polis birkaç taraftarı gözaltına aldı. Avni Aker Stadyumu dışında hala tepkinin devam ettiği öğrenilirken, yönetimin bu akşam olağanüstü bir toplantı yapması bekleniyor. Bu toplantı sonrasında Broos'un istifası ve kongre dahil her şey çıkabilir�

dur kaynak tamin edim yerli .....

Erdinç Dilek
yaa az önce yazdım haram değil o paralar helal be sen mi belirleyecen o paranın helal mı haram mı olduğunu
helal olduğunu sen nasıl belirleyebiliyorsan bende haram olduğunu pekala belirleyebilirim sayın renktaşım...

Kubilay ŞAHİN
Bu arada Taraftarımız ve Yönetimimiz Anlamıştır Umarım Hiçbir Zaman Rakibi Hafife Alma..

Maç Öncesi Bir Bunlara 3 Atmaktan Konuşuyorduk..

kapça_61

taraftarın butun isyanı forvet alınmamasına. biz de bes forvet var golcülerimiz Türkiyenin en iyi forvetleri vs. laflar dan dolayı. yoksa takımın oynadıgı topa kimse sesini cıkarmıo. sasırdım ama fatih tekke die bagırmadı taraftar. doksan da bekliodum..

hamucera
Bjk ne zaman açıldı?

Yusuf ikinciyarı oyuna girince bjk değişti, ilk yarı kaleye şutu yoktu, gerçi ikinci yarıda yoktu ama daha çok orta alanda açık verdi

Hürgün Aygün
YÖnetİm İstİfaaaaaaaa

Ali Tunahan Güllü

Haber61 olmasın?

U.Sadıkoğlu
07.11.2009, 22:50

Bir forvet oyuncusunun harika oynama kriterleri nedir acaba ?

outlaws61
07.11.2009, 22:50
Alanzinho girene kadar orta sahadan bir futbolcu gelip defanstan top istedi mi? Egemen ne yapsın?

song un topla birlikte ileri çıkma huyu varya onu hiç sevmem ama önünde 10 metrelik bosluk var sen topu bir oraya bir buraya atıyosun cıksana topla gerektiğinde oyunu sen kurcaksın.. ben burda egemeni kötülemiyorum sadece bir eksiğini söylüyorum egemeni de çok seviyorumm..

Mustafa Calik
07.11.2009, 22:51
Kaynak Haber61 .. baska neresi olacak.

lazkopatfaroz
dert sahibi olduk

antagonist
Cale efsane top oynadı yine(!)

Süper adam değil mi , harika bi bek.

Sol kanatta adeta mekik dokudu. Bindirmeleriyle rakip defansın sağını bıktırdı. Yaptığı isabetli ortalar da cabası...

tarkan57
bu takımdan bu sene bi cacık olmaz

lazkopatfaroz

yüreğini ortaya koyması

anth
07.11.2009, 22:52
Bu forvet hattıyla bu iş yürümez.Bu kadar beceriksiz forvetler görmedim.Sezon arasında forvetler tamamen değişmeli.Yeter artık fatih tekkeli, gökdenizli trabzonsporumu özlüyorum.

Gökdenizin yabancıcısı elimizde!

TSezgin61
bence güzel oynadik. cok iyidik! olmadi iste!

Ahmet Karadeniz
yönetim istifa sanki sadri şener girip gol atıcaktı of ya allahım ya

Ali Tunahan Güllü
Olur olur hepsi olur elbet bizde bir gün derbi kazanacağız..

batugol
gecen sezonun şampiyonu
kaleye ilk şutu gol oluyor
maç bittikten sonra sanki şampiyon olmuş gibi seviniyorlar
neymiş taktikmiş
biz böyle maç kazansak ben takımıma daha çok kızarım
bu takım en büyük problemi ne futbolcular ne de teknik heyet
bu takım YÖNETİLMİYOR

yorumsuz6117
Kullandığın kelimelere dikkat et..

Semih
yazık ya kendi değerlerimize sahip çıkmıyoruz engin keleş bence bin kat umuttan da gökhandan da daha iii golcü

Daha adamın ismini doğru düzgün yazamıyorsun be adam!

Güzel Allah'ım...

U.Sadıkoğlu
yüreğini ortaya koyması

Beni koy o sahaya bende yüreğimi ortaya koyarım gol atamadıktan sonra braveheart gelsin elimizde ne var ...

Sezer Soykan
gökhan hariç tüm takımı tebrık edıyorummm

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 22:53
yüreğini ortaya koyması

Ona bende katılıyorum ama gol atması en önemli kriter değilşmi?

Emrah Akcagöz
hayır eski mac degıl bu aksam avni akerde ızledıgım ama sen tv den ızledın heralde onlar bant yayınlar kardesım bu aksamkı canlı ya bak..
İyi oynamanın kriterleri nedir takımın daha ne yapmasını bekliyorsunuz rakibe top göstermedik, savunmada hata yok, orta alanda hata yok, sadece forvet eksikliği yüzünden takımımızda 3. bir forvet oyuncusu olmaması yüzünden bu maçı kaybettik burda suçlu olan kabahatli olan sadece ve sadece yönetimdir..

KUTADGU

Defansla boğuştu, etkili şutlar çıkardı. Ayağında top tuttu.
İki tane iyi şutunu kaleci zorlukla çıkardı.
Kazanmak için çabaladı.
Bence harika oynadı.

yorumsuz6117
Gol atmayacaktı bu takıma bi tane golcü alıcaktı..

Salih Kara
Üzerimizde bir şanssızlık var ya hadi hayırlısı artık.Girmeyince girmiyor.Her maçımızda alakasız bir adam yıldızlaşıyor.Bence iyi oynadık ama bu hoca bizi kaldıracak kapasitede değil.Daha ilk günden beri şampiyonluğa inanmıyordu.Ayrıca Sadri başkanın gitmesi bizi daha da geriye götürür.Lütfen mağlubiyetin acısıyla fevri davranmayalım.Gerçekten bugün ilerisi iiçn umutlanabilecek iyi şeyler vardı.

hermann hesse
Geçen sezonki Beşiktaş-Trabzon maçından sonra Mustafa DENİZLİ , "Hiçbir ilahi güç bu maçın böyle bitmesine izin vermemeliydi, vermedi." tarzında bir açıklama yapmıştı. Acaba aynı duyguları bu maç içinde yaşıyormu?! Kendisine o eski video kaydını bu maçtan sonra izletmek lazım. Leeds'in kovası Hakan bizim maça gelince panter kesildi. Yok arkadaşım bu takımda baht denen birşey yok. Bu sezon ki en iyi maçımızı oynuyoruz ve gidiyoruz toplamda beş atağı olan Beşiktaş'tan iki gol yiyiyoruz. Enseyi karartmamak lazım ama, bu maç asil ve yalnız Trabzonsporumun hakkıydı.

BayzanTs61
Fatih Tekke !!! :)

mustafaction
bu takım 5-7 arası gider gelir bu sene

Gordon Freeman
Engin'in bu kulupte ne işi var biri bana izah etsin lütfen.

Kaliteli topçu olduğu içindir...

güngör_81
gökhan hariç tüm takımı tebrık edıyorummm

Kaleciyi de ekle ona

ts2861
07.11.2009, 22:54
Son olarak Şunu sÖyluyorum
bugÜn sahada koŞup mÜcadele eden futbolcularin hepsİne helal olsun
2. GolÜ yİyene kadar destek veren taraftara helal olsun
2. Golden sonra beŞİktaŞi alkiŞlayan taraftara yaziklar olsun
ben sevİnmek İÇİn deĞİl aciyi tatliyi paylaŞmak İÇİn tuttum
ve Şu dÜnyaya yİne gelsem yİne gÖnlÜmÜ sana verİrİm trabzonum
yaŞattiĞin ve yaŞatamadiĞin duygularin hepsİ İÇİn Çok teŞekkÜrler...

İsa

Saha içerisinde yapılacak daha fazla bişey yok.

Bu şekilde ilk defa puan kaybetmiyoruz.Bu kadar golün kacması şansızlıkla izah edilemez.Bunun tek sorumlusuda forvetler olamaz.

İki kanatta tek çalışan isim Tayfun'du.

Yabancılarımız şampiyonluğa oynabilecek kalitede değiller malasef.

ts**fırtına**ts
istanbul saltanatını 6 kere yıkan; müzesi sayısız kupa ile dolu, şaibesiz ve alın teri ile alınmış şampiyonlukların takımı, ey ruh nerdesin... yazıklar olsun...

sametaydin
07.11.2009, 22:55
Yaa bu ne ya bizim taraftarımız her maçtan sonra birilerini göndermeye amma da meraklı. Yeter artık yahu. 25 yıldır bunu yapıyoruz elimize ne geçti??? Şu maçtan sonra bile oyuncuları teker teker eleştiriyorsunuz tamam eleştirin de bu takım hatasız oynayamaz hatasız oyuncu olmaz zaten öyle olsa barcelona olurduk dimi? Trabzonsporu böyle kabullenin demiyorum ama yavaş yavaş olacak bu işler ama OLACAK. Tabi futboldan çok anlayan taraftarımız müsaade ederse!!!!

Semih
Bir nebze insafı olan adam, susar klavyeyi elinden bırakır.

Sabır sabır da bir yere kadar yahu.

Hepimiz aynı maçı izledik!

Semih Aydın
bence güzel oybadik. cok iyidik! olmadi iste!
Güzel bir futbol oynadık. Bana göre çok şanssızdık. Mutlak gol pozesyonlarından sonuç alamadık. Ernst'in golü sürpriz gibi geldi. Biz üstüne gol bulamayınca sonlara doğru iyicene ilerde kalabalık yaparak kontradan golü yedik.

Mustafa Ayazoğlu
gecen sezonun şampiyonu
kaleye ilk şutu gol oluyor
maç bittikten sonra sanki şampiyon olmuş gibi seviniyorlar
neymiş taktikmiş
biz böyle maç kazansak ben takımıma daha çok kızarım
bu takım en büyük problemi ne futbolcular ne de teknik heyet
bu takım YÖNETİLMİYOR

Geçen yılda bu Beşiktaş böyle oynayarak şampiyon oldu. Mustafa Denizli Fenerbahçe'yide böyle şampiyon yaptı.

Katı defans anlayışı, kuru bir futbol. Lucescu da böyleydi. Hem Galatasaray'ı hem Beşiktaş'ı şampiyon yaptı.

Birileri kendini iyi oynadık diye kandırmaya devam etsin Fener, Galatasaray, Beşiktaş şampiyon olsun.

lazkopatfaroz
Beni koy o sahaya bende yüreğimi ortaya koyarım gol atamadıktan sonra braveheart gelsin elimizde ne var ...

biz önce ne istedıgımızı bılmelıyız. sahada 90 dakıka ne yaptıgı bellı olmayan gokhan mı ?? 90 dk boyunca bıkmadan usanmadan onca eleştiriye rağmen mücadelesını, kazanma hırsını elınden bırakmayan umut mu ?

Özgür60
Bir takımda birazda futbol şansı olacak o şans nedense hep rakibe gülüyo birde bize karşı oynayan kaleciler hep hayatının maçını çıkarıyo anlamadım gitti çıldırıcam ya oynayan biz yiyen biz.

U.Sadıkoğlu
Defansla boğuştu, etkili şutlar çıkardı. Ayağında top tuttu.
İki tane iyi şutunu kaleci zorlukla çıkardı.
Kazanmak için çabaladı.
Bence harika oynadı.

O İki şutu hemen hemen her futbolcu o durumda çekebilirdi dümdüz vurdu ..
Bide öbür taraftan bakalım aşırtmaya çalıştığı pozisyon ..
Çok rahat bir pozisyonda kalecinin üstüne vurduğu kafa topu 1..
Ve sağdan gelen ortada yine ıskaladığı kafa topu 2..
Banko gol olabilecek 3 pozisyon ve 3ünde de sonuç hüsran istediği kadar koşsun boğuşsun vursun kırsın gol atamadıktan sonra neyimize yarayacak ki bunlar bizim bi forvet oyuncusunun görevi nedir abi yapmayın Allah aşkına 20 tane şut çektik bugün kaleye ve hiç birisi gol olmadı bu şanssızlıktır tamam ama iğneyi biraz da kendimize batırıcaz ..

outlaws61
07.11.2009, 22:56
Güzel bir futbol oynadık. Bana göre çok şanssızdık. Mutlak gol pozesyonlarından sonuç alamadık. Ernst'in golü sürpriz gibi geldi. Biz üstüne gol bulamayınca sonlara doğru iyicene ilerde kalabalık yaparak kontradan golü yedik.

Şanssız değildik BECERİKSİZ'dik..

AYYILDIZ

Aynı başkan yazın dalga geçiyordu Tekke yaşlı diye.Asbaşkan 5 forvetimizi var diye hava atıyordu.

Emrah Akcagöz
Olur olur hepsi olur elbet bizde bir gün derbi kazanacağız..
Ezdik be kargaları ama bir şekilde kaybettik belki de kaybettirildik..

Yusufun elle aldığı topu hakem devam ettirmese ne bjk gol atardı ne de pozisyon bulurdu..

mustafaction
Rıdvan Dilmenden harika yorum "Trabzon'un şampiyon olabilmesi için Türkiyede yabancı transferinin tamamen yasaklanması gerekir"

10 numara
gökhan hariç eleştirilebilecek oyuncu yok belki birde engin ama eleştirilmeyen oyuncu kalmadı maçın en iyisi olabilecek umut bu kadar eleştiriyi haketmiyor...

Erdal DİLEK
beceriksizler, bunlar futboldan anlamıyor. . .

Sefa Murat Dokuz
55 dk da içtiğim kaçıncı sigara, Trabzonspor beni kanser edecek!

Kaçan pozisyonlar gözümün önünden film gibi geçiyor. Ben hep aşık olamıyorum derim ama ben Aşık doğmşum. Trabzonspor aşkı!

Bross gitmemeli!

kaptans
07.11.2009, 22:57
bu takımdan bu sene bi cacık olmaz

bu nedir kardeşim ya böyle yorum mu olur neydi takımdaki eksik golden başka 10 futbolcuyla defans yapan takıma karşı daha ne yapılabilirdi biraz şanssızlık biraz da bitirici forvet eksikliği hepsi bu abartmaya gerek yok

U.Sadıkoğlu
biz önce ne istedıgımızı bılmelıyız. sahada 90 dakıka ne yaptıgı bellı olmayan gokhan mı ?? 90 dk boyunca bıkmadan usanmadan onca eleştiriye rağmen mücadelesını, kazanma hırsını elınden bırakmayan umut mu ?

Senin mantığa göre küme düşelim ama mücadele edelim bu mudur yani .. Dünyanın en büyük takımları bile yeri geldiğinde oynamadan maç kazanıyor biz 10 tane pozisyona giriyoruz ve hiç birisi gol olmuyor..

yorumsuz6117
utbol yorumcusu Erman Toroğlu, maçın Trabzonspor ile Beşiktaş kalecisi Hakan arasında geçtiğini iddia etti..

Lig Tv'de yayınlanan Maraton programının yorumcusu Erman Toroğlu, Beşiktaş'a galibiyeti getir ismin kaleci hakan olduğunu belirterek şöyle konuştu:

"Ben böyle bir maçı 40 yıldır izlemedim, karşılaşma Beşiktaş kalecisi Hakan ile Trabzonspor arasında geçti ve maçın skoru şöyle oldu; Hakan 2 Trabzonspor 0.. Beşiktaş ilk yarıda hiç bir şey oynamadı. Top tenis topu gibi orta sahaya kadar gitti Beşiktaş kalesine geri döndü.. Maçı tek başına Hakan aldı."

İnternetspor

Emorfo_55
07.11.2009, 22:58
Alanzınhoyla Maca BAslasaydık Belkı HErseyler Cok Daha gusel Olabılırdı dıye dusunuyorum

mashal61
İşimiz bunlara kaldıysa hiç bir şey istemeye hakkımız yok o zaman...

komdere
Tüm topçularımızı elinden geleni yaptı. (Gabric ve G.Ü hariç) Zaten o ikisine verilen paraları düşündükçe kahroluyorum.
Bu kadar para verip hala sol açık arayan yönetime de oy vermiş biri olarak sadece.. yine de terbiyemi bozmayayım.

Budur gençler. Kusura bakmayın. Kadron buysa, forvetin buysa, ancak bu kadar olur. Şans da yanımızda yok zaten.
Vurduk vurduk indiremedik. Futbol bu işte! 2+2=4 etmez her zaman.
Herkese sağduyulu akşamlar diliyorum.

(Bu arada birileri istifa diye boşuna bağırmasın! Alternatif sunsun!)

AYYILDIZ
Arkadaşlar bjk 10 defansla çıkmış sahaya heralde yükleneceğiz ama hücum elemanlarının beceriksiz oluşu maçı yine etkiledi.Biz bu forvetlerde derbi falan alamayız.Son bilmem kaç maçtırda alamamamız tesadüf değil.

Erdal DİLEK
cale gitmeli
silva gitmeli
engin gitmeli
tayfun gitmeli

Erdinç Dilek
07.11.2009, 22:59
la bjk üzerimize gelmedi çok mu baskı kurdukta gelmedi hayır topu defansta biiir o yanaaa biirr bu yana attıkta durduk, gelmedi yorgundular eksiktiler bitkindiler, biz ise 2 hafta dinlenmiş deinlene dinlene her yerimiz şişmişti, e bırakında biraz farkımız olsun he mii, akıl bu bizim futbolcuların hiçbirinin hücrelerinde bulunmuyor ispatı aha 10 küsur şut % 70 lerde gezen topa sahip olma oranı eee hani benim puanlarım..

lazanya61
maçta üç kişi hariç oldukça iyi oynadık bu üç kişi -gökhan, -cale, -gabriç

-gabriç ikinci yarının başında alındı oyundan

-cale: soldan bir kez etkili bindirmedi, hücuma katkısı sıfır

ve "ruhsuz futbol nasıl oynanır" adlı eseriyle gökhan ünal

gökhan ünal denilen adam o forma trabzonspor forması koşup mücadele etmeyeceksen giyme bir daha, maçı statta izledim çıplak gözle bu kadar umursamaz bir adam daha görmedim yazıklar olsun sana

Semih Aydın
Şanssız değildik BECERİKSİZ'dik..
Son vuruşlarda evet. Ama organize ataklar falan ben oynadığımız toptan memnundum :)

Ali Tunahan Güllü
Acaba şimdi futbolcular ne düşünüyordur?

Bizim kadar üzülen varmıdır acaba çok merak ediyorum insanlar bütün haftasonunu bütün bir haftaya bu maç için ayarlıyor ona konsantre oluyor ama hiç bizaman mutlu taraf olamıyoruz..

Mesela ben kendi adıma konuşayım bütün haftamı bu maç için ayarladım yazılıya çalışma saatlerimi bile..

Şimdi ne oldu bütün gün,bütün hafta bize eziyet olucak Allah yardımcımız olsun büyüksün Trabzonsporum...

Emrullah
Bırakın şu polyanacılığı. Tek kale oynadık diye zil takıp oynayacaklar var. Bugünkü BJK kadar rezil bir takımı dahi yenemiyoruz, daha ne konuşuyor. Bu rezil takım kendi sahamızda bize iki tane atıp gidiyor. Bunun sorumlusu kim ise hesap vermeli.

hevesli
valla macın özetini seyrettim.. ilk yarı kargaların gösterilecek pozisyonu bile yokmus.. takım gerçekten iyi oynamış.. gerçekten şansızlık mı diyim ne diyim ki çok üzgünüm.. ama takımın performansından da memnunum..

kaptans
gökhan hariç eleştirilebilecek oyuncu yok belki birde engin ama eleştirilmeyen oyuncu kalmadı maçın en iyisi olabilecek umut bu kadar eleştiriyi haketmiyor...

bravo arkadaşım hepsi elinde geleni yaptı engi de bişeyler üretmeye çalıştı evet umut maçın yıldızı olabilirdi ama ne yazıkki kendi elleriyle bunu hakana teslim etti....ah şans bi kerede bize gül ezikler karşısında:alkış:

barto33
arkadaslar mantıklı düşünürsek bu sezon lig bizim için bitmiştir.çünkü forvetsiz gol atamadığımıza göre nereye kadar gideceğiz.acilen yapılması gereken genc yeteneklerimizi lige adapte etmek ve var gücümüzle türkiye kupasına asılmak.alabilirsek kupa alalım.bu büyük taraftara bir sevinç yasatmış oluruz.bross ve teknik kadrosu konusuna gelirsek acilen gönderilmesi gerekiyor.trabzon her zaman özüne dönerek küllerinden yeniden doğar.tarihte bunun örnekleri çoktur

kapça_61
07.11.2009, 23:00
İyi oynamanın kriterleri nedir takımın daha ne yapmasını bekliyorsunuz rakibe top göstermedik, savunmada hata yok, orta alanda hata yok, sadece forvet eksikliği yüzünden takımımızda 3. bir forvet oyuncusu olmaması yüzünden bu maçı kaybettik burda suçlu olan kabahatli olan sadece ve sadece yönetimdir..

bugun iki hata vardı birincisi ikinci yarıda tayfunun ne yapmayacalıstıgını anlamadıgım hareketi digeride hemen arkasından colmanın kaptırdıgı top sonrası gol zaten. onun haricinde forvette de her alanda da cok iiiyiydik. forvet durumumuz belli zten onlara da alıstık onlara da lafım yok. renkdas sana katılıorum bu forvetleri ozellikle de gokhanı zorlayacak ucuncu bi forvetimiz olmadıgı için gokhan bu kadar rahat. hala kendini kaysride sanıo. fatih tekke ile gokhan da kendine gelecek tkımda.

gerenimo
Ben sonuca bakarım tek kale oynamışsın gol atamamışsın ne önemi var 3 puanı gol atan alıyor..

skor taraftarı olmak ile, takım taraftarı olmak arasındaki fark.
çok güzel bir oyundu. skor dışında içime sinmeyen birşey yok. çok zevk aldım oyundan. sonradan girenler dahil müthiş mücadele ettiler. bu oyunda istikrarı sağlayabilsek, çok güzel şeyler yaparız.

Emrah Akcagöz
istanbul saltanatını 6 kere yıkan; müzesi sayısız kupa ile dolu, şaibesiz ve alın teri ile alınmış şampiyonlukların takımı, ey ruh nerdesin... yazıklar olsun...
%63'e %37 topla oynama yüzdesi tek kale oynanan bir futbol rakip kalecinin çıkardığı net 6-7 top bunun ruhla periyle cinle alakası yok bu akşam jimnastiğin kalecisi günündeydi ve şansının da yardımı ile o topları çıkardı he bunun yanında iddia ediyorum jimnastiğin attığı gol öncesinde el vardı..

lazkopatfaroz
Senin mantığa göre küme düşelim ama mücadele edelim bu mudur yani .. Dünyanın en büyük takımları bile yeri geldiğinde oynamadan maç kazanıyor biz 10 tane pozisyona giriyoruz ve hiç birisi gol olmuyor..

o kadar mücadele etsen mutlaka maç kazanırsın. gokhan umutun verdıgı mücadelenın çeyregını verse çok rahat gol atarız... gezerek maç kazanılmıyor ne yazıkki

İsa
Bir takımda birazda futbol şansı olacak o şans nedense hep rakibe gülüyo birde bize karşı oynayan kaleciler hep hayatının maçını çıkarıyo anlamadım gitti çıldırıcam ya oynayan biz yiyen biz.
Bende maç içerisinde şu futbol şansı birazda bizim yanımızda olsa dedim.Ama bu sadece şansızlık değil bunun altında bazı gercekleri aramak lazım.

Tecrübe bulmak lazım,yetenek bulmak lazım bir Hagi,Alex,Tekke bulmak lazım.

outlaws61
07.11.2009, 23:01
Son vuruşlarda evet. Ama organize ataklar falan ben oynadığımız toptan memnundum :)
Açıkçası futbolumuz böyle olması beni şaşırtmadı çünkü karşımızda 7-8 kişiyle kapanan bir beşiktaş vardı..Böyle oynamamız doğal takım kaliteli ama ortada eksik olan birşeyler var..(Forvet yazmayın)..

batugol
biz de vizyon sahbi yönetici yok
planlama yok
alt yapı yok
transfer politikası yok
yok yok yok
bu takımın eksiğini sokaktaki çocuklar bile bilirken gerekli transferler yapılmadı
şimdi şansızlıktan yakınıyoruz
her sene iki tahe alt yapıdan adam gelmezse şampiyonluk ümide de yok
kısır hesaplaşmalar içinde olan vasıfsız adamları başımıza yönetici olarak getiriyoruz
sonra o futbolcu gitsin bu futbolcu gelsin
o teknik direktör gitsin bu teknik direktör gelsin sonuç değişmesin
biz daha çok bekleriz

mashal61
Büyük takım olmak kötü oynadığı maçları da kazanmayı gerektirir. Biz iyi oynadığımız maçı kaybediyorsak, işimiz var!

tarkan57
bu nedir kardeşim ya böyle yorum mu olur neydi takımdaki eksik golden başka 10 futbolcuyla defans yapan takıma karşı daha ne yapılabilirdi biraz şanssızlık biraz da bitirici forvet eksikliği hepsi bu abartmaya gerek yok

arkadaşım bu dediğin bir maçlık olsa tamam eywallah ama.sezon başından beri böyle sezon sonuna kadar da böyle gideceği bugünden belli bana göre.sen farklı düşünüyorsan söyle bildiklerini bizde bilemem. bu fıutbolcu kadrosuyla ancak bu kadar bunun daha ilerisi yok..o yüzden gerçekçi olalım..tekrar ediyorum bu takımdan bi cacık olmaz..

Erdal DİLEK
90 dakika boynca biri ya tayfun şu topu önce bi kontrol et sonra orta kes niye demedi çok merak ediyorum. . .

Eren Karaahmetoğlu
Ben hala Hakan'ın maçın yıldızı falan olduğunu düşünmüyorum. Hatta ben bile Hakan'ın tuttuğu topları tutardım. Aynen böyle düşünüyorum. Onu yıldız gibi gösterenlerin beceriksizliği tamamen.

antagonist
http://img5.imageshack.us/img5/4870/tsbjk.jpg

Gordon Freeman
Göderilecekler Listesini kabartmaya gerek yok aslında :
Tayfun : Katakterli ama futbolu yetersiz
Gökhan : Karaktersiz ve beceriksiz.Takımı umrunda değil..Parasına bakar..
Tony : Hakkını verelım geçen sene iyi performan gösterdi ama sanırım artık futbola veda etmeli.Bitmiş..

Bu adamları gonderıp Fatih Tekke yi alırsak Avrupa Ligine gidebilecegımıze ınanıyorum.

kogale
Ben artık bu takımdan güzel futbol beklemiyorum yerin dibine batsın güzel futbolu berbat oynasın ama alsın artık şu 3 eziklerden 3 puan

titanic
07.11.2009, 23:02
Ne maçtı be! Bütün futbolcularımızın ayaklarına sağlık,tek eksiğimiz goldü,girmediyse ne yapalım denemediler mi?hemde kaç kere. bu futbol bana ışık verdi.önümüzde çok maç var ve bu tkım üstüne koyarak hergün dah iyiye gidiyor. Sadece yanarım bu beşiktaşı frklı yenemediğimize

U.Sadıkoğlu
o kadar mücadele etsen mutlaka maç kazanırsın. gokhan umutun verdıgı mücadelenın çeyregını verse çok rahat gol atarız... gezerek maç kazanılmıyor ne yazıkki

Umut'un girdiği pozisyonlara gökhan girseydi bence en azından 1 tanesini gol yapardı ..

TSezgin61
"trabzonu canı gönülden tebrik ediyorum mükemmel oynadılar şans yoktu sadece her kötü kalecinin iyi bir günü vardır o da trabzona denk geldi hocalarının futbolcularının yönetiminin arkasında dursunlar"

Ligtv.com.trde birinin yorumu. TS taraftari olmayan birinin.

Bilmiyorum bazi arkadaslar cokmu abartiyorlar?

lazkopatfaroz
İşimiz bunlara kaldıysa hiç bir şey istemeye hakkımız yok o zaman...

zaten yoktuki

hyasin61
Bu gabriçe verılen parayla acaba kayserıdekı mehmet erenı alabılırmıydık

iso_4939
bu hoca bu tayfuna 90 dakka nasıl dayandı be yuhhhh...üçkişi gelmesı lazım 1_mehmet ali yılmaz 2_senol güneş 3_fatih tekke...

Emrah Akcagöz
07.11.2009, 23:03
bugun iki hata vardı birincisi ikinci yarıda tayfunun ne yapmayacalıstıgını anlamadıgım hareketi digeride hemen arkasından colmanın kaptırdıgı top sonrası gol zaten. onun haricinde forvette de her alanda da cok iiiyiydik. forvet durumumuz belli zten onlara da alıstık onlara da lafım yok. renkdas sana katılıorum bu forvetleri ozellikle de gokhanı zorlayacak ucuncu bi forvetimiz olmadıgı için gokhan bu kadar rahat. hala kendini kaysride sanıo. fatih tekke ile gokhan da kendine gelecek tkımda.
Bence bu maçı kaybetmemizin baş nedenidir takımda 3. bi forvetin olmaması hoca oyuncu değiştirecek normal şartlar altında oyuna forvet oyuncusu alınır ama hoca mecburiyetten Serkanı alıyo nerden bakarsak bakalım kapı yönetime çıkıyor.

erdo6
Acaba şimdi futbolcular ne düşünüyordur?

Bizim kadar üzülen varmıdır acaba çok merak ediyorum insanlar bütün haftasonunu bütün bir haftaya bu maç için ayarlıyor ona konsantre oluyor ama hiç bizaman mutlu taraf olamıyoruz..

Mesela ben kendi adıma konuşayım bütün haftamı bu maç için ayarladım yazılıya çalışma saatlerimi bile..

Şimdi ne oldu bütün gün,bütün hafta bize eziyet olucak Allah yardımcımız olsun büyüksün Trabzonsporum...

n düşünecekler yönetimin dağıttığı 5 trilyonu nerde yiyeceklerini düşünüyorlar

Hasan Ayvenli
gökhan sana verilen bonservis parasıyla 2-3 umut bulut daha bulup alsayık da hiç değilse koşup uğraşsalardı. gol atabilmek adına zaten farklı değilsiniz.

arifberkay
eğer şu colman,engin,gökhan futbolcuysa ben de beyin cerrahıyım

10 numara
çok iyi oynadık kaleci süper ötesi maç çıkardı ve yenildik demek ne kadar zor.......

Selçuk Demircioğlu
kimi maç şanssızlık,kimi maç beceriksizlik,kimi zamanda hakem hataları...
sonuç uzun zamandan beri kazanılamayan derbiler...

üzerimizde uğursuzluk olduğuna da gitgide inanmaya başladım..
yoksa kova hakanın bu kadar top çıkarabilmesi neyle açıklanabilir ki?

kaptans
çok güzel bir oyundu. skor dışında içime sinmeyen birşey yok. çok zevk aldım oyundan. sonradan girenler dahil müthiş mücadele ettiler. bu oyunda istikrarı sağlayabilsek, çok güzel şeyler yaparız.

Açıkçası acizane fikrim şu eziklerin bugün oynadığı gibi oynayıp kazanmaktansa trabzonum gibi oynayıp kaybederim nedeni şu beşiktaş böyle bi kere kazanır ama biz bu oyunu oynayabilirsek çok maç kazanırız ...

lazkopatfaroz
07.11.2009, 23:04
Umut'un girdiği pozisyonlara gökhan girseydi bence en azından 1 tanesini gol yapardı ..

yatarak poziyona gırılmıyor koşarak, defansı yıpratarak, isteyerek oynayınca pozisyona girilir. 1 forvet oyuncusu gol poziyonuna giremıyorsa üstelik defans yapan bir takıma karşı bu tamamen forvetin suçudur..

murat köse
Takım olarak iyi oynadağımızı düşünüyorum. tabi gökhan ünal hariç aldığı paralar haram olsun karektersiz adam.

Hakanı milli kaleci yaptık. gercekten cok şansız olduğumuzu düşünüyorum.

ilk yarı ve ikinci yarı kalecinin toplamda benim saydığım 8 net pozisyon çıkardı.

biz şansız kaleci ise şanşlı idi.

İlk umutun pozisyonu gol olsaydı farka giderdik ama olmadı.

colman Bugün gercekten çok kötüydü.

maça kendini hiç hazırlamamış zaten ilk golüde onun kaptırdığı toptan yedik.

hocaya dicek bizim yok. bu sezon oynattığı en ii maçtı. gercekten takımı ii hazırlamış.

takıma müdehaleleri yerindeydi. yapacağı herşeyi yaptı.

gercekten bu sezon 12 maçta sadece 18 puan yapmışız.

böyle gider 4. ile 7 arasında bu sezonu bitiririz. şu takıma forvet almayan yönetimede yazıklar olsun.

Buğra Dege
bu takım forvetleri hariç süper oynadı.bu takıma FATİH TEKKE şart arkadaşlar.biz böle oynamaya devam edelim önümüzde kimse duramaz.sabretmesini bilelim yeterki.

Erdal DİLEK
fatih tekke
fatih tekke
fatih tekke
fatih tekke

Emorfo_55
Bir Macta daha gordugumuz gıbı Forvetlerimiz Cokmus Durumda

Mert
Sürekli bunu söylemekten nefret etsem de, Tekke diyeceğim.
Gabriç'e toplamda 3,5 milyon euro veren Tekke'ye daha azını çok gördü ya, ne diyeyim...
Bugün Tekke olsa maçı en az 2 farklı alırdık.

gerenimo
07.11.2009, 23:05
Son olarak Şunu sÖyluyorum
bugÜn sahada koŞup mÜcadele eden futbolcularin hepsİne helal olsun
2. GolÜ yİyene kadar destek veren taraftara helal olsun
2. Golden sonra beŞİktaŞi alkiŞlayan taraftara yaziklar olsun
ben sevİnmek İÇİn deĞİl aciyi tatliyi paylaŞmak İÇİn tuttum
ve Şu dÜnyaya yİne gelsem yİne gÖnlÜmÜ sana verİrİm trabzonum
yaŞattiĞin ve yaŞatamadiĞin duygularin hepsİ İÇİn Çok teŞekkÜrler...

:alkış::alkış::alkış:

lazanya61
bence sen anlamıyorsun futboldan, bugünkü umutu eleştiren futbol topunu karakola bomba diye götürür

Kalkinmali
Umut'un acilen gitmesi lazim! gercekten artik biktik!!! :( mac sonrasi neler oldu maca gidenler anlatsin?....

U.Sadıkoğlu
yatarak poziyona gırılmıyor koşarak, defansı yıpratarak, isteyerek oynayınca pozisyona girilir. 1 forvet oyuncusu gol poziyonuna giremıyorsa üstelik defans yapan bir takıma karşı bu tamamen forvetin suçudur..

Ya hu umut'un gol atabilmesi için bi maçta kaç pozisyona girmesi gerekiyor.

İsa
maçta üç kişi hariç oldukça iyi oynadık bu üç kişi -gökhan, -cale, -gabriç

-gabriç ikinci yarının başında alındı oyundan

-cale: soldan bir kez etkili bindirmedi, hücuma katkısı sıfır

ve "ruhsuz futbol nasıl oynanır" adlı eseriyle gökhan ünal

gökhan ünal denilen adam o forma trabzonspor forması koşup mücadele etmeyeceksen giyme bir daha, maçı statta izledim çıplak gözle bu kadar umursamaz bir adam daha görmedim yazıklar olsun sana
Engin ve Colman'ı bu oyuncular arasına katmazsan haksızlık etmiş olursun.

Serhat
Kimse iyi oynadık diye kendini kandırmasın ... Mustafa Denizli böyle oynamamızı istedi ve bunada Hügo "evet" dedi... Kendisi geriye yaslandı; yani biz onları geriye yaslandırmadık, "hızlı ve atak futbolumuzla" ... Bir kere burayı ayırt edelim... Beşiktaş kendisi geriye yaslanarak oynadı. Tıpkı Önceki maçlarındaki gibi... Tipik bir durdurma taktiğiyle çıktılar. Bizde şişir babam şişir ile yokladık bir kaçında Umut atamadı malesef...

İkincisi ise; Kanatlardan yapılan ortalara kafa vuramıyoruz (hiç bir maçtada vuramadık nerdeyse) ama inatla kenarlardan ortalarla, şişirmelerle gol arıyoruz... Rakipteki hava topu kabiliyeti yüksek iki oyuncusu Sivok,Ferrari ile indirdiler her hava topunu. Geri dönen topları almasına aldık ama bir türlü tek top oynayamadık (Hele Ceyhun) ve araya forvetin önüne topu bırakamadık nedense...

Üçüncüsü, 15 gündür yatan takım tempo yapamıyor, üstelik geriye yaslanmış bir takıma karşı. Bu takımın temposunu beğenen birisi varmı ? Karşında maç yapmış, yenilerek demoralize olmuş ayrıca ezik bir takım varken hemde? Stoperler Orta sahaya kadar gelmiş ama Ortasahadaki Elemanlarımızın hepsi (Selçuk hariç) çakılmış ayağına top bekliyor. Hiç birisi boşa çıkıp top veya insiyatif alma gereği hissetmiyor. Burda Hoca ve Kaptan'ın artık uyanması veya uyandırması lazım. Alanzinho faktörü burda devreye girdi, ama sonuç anlamında değişen birşey olmadı malesef.

Dördüncüsü; bu takım ne zaman çift kanatla oynayacak ? Her yıl birisine bi kolumuzu kaptırıyoruz ve öyle maça başlıyoruz. Bu Maçtada Sağ kolu verdik adamlara İsmail bayılttı neredeyse bizi...

Anlamadığım iki şey var...
Birincisi, Selçuk niye çıktı ???

İkincisi, Kuşlastiksporun alkışlanmasıda neyin nesiydi???

Şahsi fikrimdir; Takımının eksiklerini kapatmayan ve görmeyen Körlerin derhal takımın üstünden ellerini çekmesi lazım ... Bu anlamda yaptıkları neyse Yönetime teşekkür edilmeli ve artık Seçim maddesi Kongreye eklenmelidir... Hügo Broos ise kesinlikle Trabzonspor'un hocalığını yapabilecek birisi değildir ! Vesselam...

Selim Turan
84'te Ortahisar Camii'nde Trabzonspor'a Beddua eden imamı bulmalıyız halen yaşıyorsa :)

Hürgün Aygün
ah be ah hayatımda 3 tane derbi galibiyeti görüm 1-bjk 3-2 yine bjk 2-3 fb 2-0 off off nedir bu şanssızlık

QraL
Cok guzel oynadik forvetlerimiz biraz daha becerikli olsaydi cok daha farkli olurdu su macin sonucu.. Umut bu takimin forveti degil.. Gokhan paf takimina bile giremez...
Erman hoca gecen sene ne demisti " umut ile gokhan'in yerinde taner guleri olsa acik ara farkla gol krali olur "
Cok dogru bi soz..

Kaan
Bu gabriçe verılen parayla acaba kayserıdekı mehmet erenı alabılırmıydık

2 tane Mehmet Eren alınırdı. :cool:

Semih
Trabzonspor böyle oynasın, her hafta yenilsin.

Gurur duydum.

O kadar.

Skor taraftarı olan düşünsün.

lazkopatfaroz
topu sağ ayagından sol ayağına, sol ayagından sağ ayagına almaya çalışan engının amacı neydı acaba

batugol
ben önümzdeki yıl için şampiyonluk beklemiyorum
sırayla gideceğim
ilk önce derbi denilen maçları kazanalım

Sefa Murat Dokuz
07.11.2009, 23:06
Sylva 6 - Kendisine top gelmedi. Gollerde bir hatası yoktu.
Tayfun 6 - son 2 haftaya göre daha kötüydü. Gelişine orta yerine durdurup açmayı denemeli.
Song 7 - Hata yapmadı pek.
Egemen 6 - Topu oyuna sokarken çok oyalandı.
Cale 5 - Orta yapamadı doğru düzgün. Bugun beğenmedim.
Ceyhun 7 - Mücadelesi iyiydi.
Selçuk - 7.5 - Oldukça iyiydi. Pasları falan hatasız oynuyordu.
Colman İlk Yarı:4 Golü yedirdi sahada gezindi, Colman 2.yarı :6 İyi top çevirdi.
Gabriç 4 - Oldukça kötüydü.
Gökhan 5 - Etkisizdi.
Umut 4 - Gol becerisi 0 . Köşeye vurmak diye bir düşünce yok.Kaçırdığı kafayı .... bile atardı.
Alanzinho 7 - Başarılıydı. Etkili oldu.Maçın başından beri oynamalı sonucu çıktı.
Engin - 5.5 Kaleye giderken geri dönmese daha iyi olacak.

tarkan57
diyorumda keşke g.ünal a verilen 6 milyon eur ile üç tane yabancı forvetmi alsa idik.. :)))
2 milyon euro X 3 forvet belki biri iyi çıkardı...

yazık bu paralara yazık...:mad: sinirimden gülüyorum...

hamucera
kanaltürk te şimdi tekrar gösterdi ve penaltı kırmızı kart diyorlar, ferrarinin Colman'a yaptığı hareket

outlaws61

Gurur duydum.

O kadar.

Ben skor taraftarıyım.. 26 yıldır şampiyonluk istiyoruz ya iyi oynayana vermiyorlar o kupayı 3 puan alana veriyolar..

KUTADGU
bu hoca bu tayfuna 90 dakka nasıl dayandı be yuhhhh...üçkişi gelmesı lazım 1_mehmet ali yılmaz 2_senol güneş 3_fatih tekke...

Komple bir yenilik (!) yani.

Biz niye düşünemiyoruz bu yeni atılımları ?

Bizim niye aklımıza gelmiyor.

arifberkay
07.11.2009, 23:07
Kaliteli topçu olduğu içindir...

klüpte akrabası olduğu içindir

Erdinç Dilek
çok iyi oynadık kaleci süper ötesi maç çıkardı ve yenildik demek ne kadar zor.......
hiç yanlış anlama vallahi de billahide gıptayla okudum, senin gibi bu kadar geniş düşünmeyi o kadar çok isterdimki, hele avatarına eksik olan ve Trabzona daha hiç katkı yapmayan bir futbolcuyu koyman(bak bunu yanlış anlayabilirsin:))

lazkopatfaroz
Ya hu umut'un gol atabilmesi için bi maçta kaç pozisyona girmesi gerekiyor.

yanında oynayan forvet oyuncusu daha mücadelesi olsa umut o kadar yorulmayacaktı ve poziyonlarda daha diri kalacaktı..

KDRDYN
onu bunu bilmem, iyi oynadık...

Erdal DİLEK
07.11.2009, 23:08
ts:0 bjk:2 hayret yaaaa

Adem Erdoğan
cale gitmeli
silva gitmeli
engin gitmeli
tayfun gitmeli

tayfun ve engin bu akşam iyiydi, özellikle tayfunun dili dışarı döküldü.

Hürgün Aygün
offff ulan offf

lazanya61

ağzına sağlık usta, işte bu, çok şükür sağlıklı bir yorum okudum, uzun zamandır bir takımın diğer takımı bu kadar ezdiği bir derbi seyretmemiştim

h@msi61
yanında oynayan forvet oyuncusu daha mücadelesi olsa umut o kadar yorulmayacaktı ve poziyonlarda daha diri kalacaktı..

Ilk 17 dakikada 2 pozisyon kacirdi, orda da mi yorgundu?

gerenimo
eğer şu colman,engin,gökhan futbolcuysa ben de beyin cerrahıyım

futbolcuyu ayırt edemiyosan bence beyin cerrahı olmasan da, beyinle ikgili proglem olduğu aşikar.
doktora görün bence...

__S__e__S__
nedir bu hakemlerdn çektiğimiz ferrari resmen Colmanın ayağını kırıyor yeter artık gs maçındada böle oldu

U.Sadıkoğlu

Evet kardeşim çok yoruldu o yüzden 20. dakikada o topu aşırtamadı neyse iyi oynadık ya herşey yolunda !

arifberkay
Geçenlerde bir iddiam vardı. Gabric gibi oynayacak Trabzon mahallelerinden 10 tane bedava adam bulurum diye.
Bugün anladım ki haksızlık etmişim!!!
Eğer 50 tane bulamazsam bu klavye kafamda kırılsın.
YAZIKLAR OLSUN!!!!!
BULANA DA, ALANA DA, GETİRENE DE, ÖDEYENE DE, SEBEP OLANA DA!

eğer ben 100 tane bulmazsam adam değilim

10 numara
futbolcuları uçurumdan aşağıya atacağımıza birazcık işbilir yönetimimize?konsantre olsaydık ,en azından bir sinerji oluşurdu bu kafayla çok şeyler daha kaybederiz...

İsa
Tayfun'u eleştirmenin anlamı yok 5.5 milyon ueroluk İsmail'den kötü değildi. Gabriç ve Cale'nin yapamadığı işi tek başına yapmaya çalıştı.

tarkan57
07.11.2009, 23:09
Ben skor taraftarıyım.. 26 yıldır şampiyonluk istiyoruz ya iyi oynayana vermiyorlar o kupayı 3 puan alana veriyolar..
:alkış:
aynen

Selim Turan
Hee birde ne odu 22 tane çocuğu aldıalr yarısı bjk forması giydi. İnş o forma onları bjk li yapmaz :)

Ali Tunahan Güllü
onu bunu bilmem, iyi oynadık...

Evet iyi oynadık '0' puan..

Özledim Ersun Yanalın kötü oyunla '3' puanlarını..

mkmsas
çok yazık oldu..

takım iyi yolda.. hocada ısrar edilmeli..

gökhan ünal olmayacak, devre arası satılabilir, gelen parayla Fatih Tekke alınabilir..

Ceyhun'dan ümidim yoktu..Ancak gittikçe iyi oluyor.. Beni yanıltmış gözüküyor...

Selçuk çok iyi çok faydalı..

Umut bu maçta tarihe geçebilirdi, hem kendine hem takıma yazık oldu..

Doğru transferlerle takımı şampiyon yapabilecek bir kadronun temeli vardı sahada bence..

forza61ts
dedık dımı burda alanzınhho ole basla dırek baskı kurduk ya adamla yok ya bu bross da boss

Kalkinmali
topu sağ ayagından sol ayağına, sol ayagından sağ ayagına almaya çalışan engının amacı neydı acaba

helal olsun sana!.. tam yerine bastin! habu adam top mu oynuyor?.. :mad:

bu arada... Umut git artik ne olur :(

olcay_61
şanssız bi yenilgi oldu maçın hakkı bu değildi.. yazık gabriçe caleye verilen paralara. ben dahil beğenmediğimiz tayfun ikisinin yapamadığı işi tek başına yapmaya çalıştı sağ kanatta

albatros
Trabzonspor iyi oynasın ve kazansın kardeşim.
ne demek yeter ki iyi oynayalım kaybedelim.
gururla küme düşelim o zaman.
iyi oyunu herkes ister ama skor lazım bize en acilinden

KDRDYN
o bjk de fazla avunmasın bu galibiyetle çünkü bi cacık olmaz onlardan.

erdo6

aynen katılıyorum umut bu takımın en iyisiydi sadece ona ayak uyduracak kimse yoktu tek başına koştu ve çok yıprandı bence colman gabriç ve gökhan kötü oynadılar

arifberkay
futbolcuyu ayırt edemiyosan bence beyin cerrahı olmasan da, beyinle ikgili proglem olduğu aşikar.
doktora görün bence...

kendi beyninle karıştırdın galiba ben de doktorluk var ama gel bir göreyim seni ne dersin?

sonimp
son yıllarda hiç bir maçı kaybetmek bu kadar zoruma gitmemişti.son ana kadar ümitle bekledim,yenilmeyeceğiz,en azından bir gol atacağız,yenilgiyi haketmedik diye ama olmadı. bunlar böyle büyük!? takım işte! 48'de atılan ilk şutla gelen gol ve son dakikadaki yenilmesi normal bir gol.ortada fubol adına bişey var mı? kocaman bir sıfır ama taktiğimiz buydu,uyguladık kazandık diyecekler. mustafa bey de iyi hoca olacak. ne kadar ozruma gitti anlatamam arkadaşlar.bildim bileli şans bizden yana olmamıştır hele böyle kritik maçlarda ve kritik dakikalarda.bir de beceriksizlik eklenince bize düşen yine saç baş yolmak oluyo.kime nasıl anlatacaksın iyi oynadık,ezdik ama yenildik hikayesini. diyecekleri şu: "eee büyük takım olmak böyle bişey,kötü oynarken de kazanacaksın." cevabınız var mı? tabi ki yok. Sadri Şener,maçtaki gergin halini görüyorum da üzülüyorum senin için.insan kendi eliyle kendini bu kadar sıkıntıya sokar mı diye ama sadce kendini soksan...bilmem acaba bizim kadar dertleniyo musundur?

titanic
07.11.2009, 23:10
Gökhan topçu falan değil,inşallah satarken müşteri bulabilirizde elimizde kalmaya devam etmez

Adem Erdoğan
Tayfun'u eleştirmenin anlamı yok 5.5 milyon ueroluk İsmail'den kötü değildi. Gabriç ve Cale'nin yapamadığı işi tek başına yapmaya çalıştı.

Tayfun'un futbolculuğundan hazetmem pek, bu akşam sağ tarafı tek başına götürdü bu arkadaşın dediği gibi.

10 numara
Sylva 6 - Kendisine top gelmedi. Gollerde bir hatası yoktu.
Tayfun 6 - son 2 haftaya göre daha kötüydü. Gelişine orta yerine durdurup açmayı denemeli.
Song 7 - Hata yapmadı pek.
Egemen 6 - Topu oyuna sokarken çok oyalandı.
Cale 5 - Orta yapamadı doğru düzgün. Bugun beğenmedim.
Ceyhun 7 - Mücadelesi iyiydi.
Selçuk - 7.5 - Oldukça iyiydi. Pasları falan hatasız oynuyordu.
Colman İlk Yarı:4 Golü yedirdi sahada gezindi, Colman 2.yarı :6 İyi top çevirdi.
Gabriç 4 - Oldukça kötüydü.
Gökhan 5 - Etkisizdi.
Umut 4 - Gol becerisi 0 . Köşeye vurmak diye bir düşünce yok.Kaçırdığı kafayı .... bile atardı.
Alanzinho 7 - Başarılıydı. Etkili oldu.Maçın başından beri oynamalı sonucu çıktı.
Engin - 5.5 Kaleye giderken geri dönmese daha iyi olacak.maçı izlemeyen birisi bile senden daha iyi kritik yapardı...

sametaydin
çok yazık oldu..

gökhan ünal olmayacak, devre arası satılabilir, gelen parayla Fatih Tekke alınabilir..

Ceyhun'dan ümidim yoktu..Ancak gittikçe iyi oluyor.. Beni yanıltmış gözüküyor...

Doğru transferlerle takımı şampiyon yapabilecek bir kadronun temeli vardı sahada bence..

Size katılıyorum takım kaliteli. Birkaç eksiği var onları da tamamlarsak uzun yıllar başarılı olacak bir takım oluşturulacaktır.

Sefa Murat Dokuz
07.11.2009, 23:11
Gs maçı iyi oynayıp verdik hadi neyse şu maçı nasıl verdik inanmak istemiyorum.

ccd6167
artık ARAKLISPORluyum bu sene...

kamer
izleyın kanalturku herkes pozısyonlara kırmızı kart penaltı dıo ama kuuddııııısııı sagolsun bjeeektaşkı gecrdı ıne

gerenimo
Komple bir yenilik (!) yani.

Biz niye düşünemiyoruz bu yeni atılımları ?

Bizim niye aklımıza gelmiyor.

sen futbol dehası değilsin. ben de değilim. saolsunlar burda üç cümleyle kurtuluş reçetesi yazılıyor. biz de nasipleniyoruz. deha dediğin de 3 cümleden fazla yazmaz.
bence hoca bu forumdan olsun...

KUTADGU
çok yazık oldu..

Sağol, sağduyu.

Sağol.

Erdinç Dilek

Gurur duydum.

O kadar.

2 haftada bir maç yapıyorlar e bırakta oynasınlar yahu, elalem gibi her hafta maç yap, git avrupaya maç yap, gel tekrar lige konsantre ol gibi yoğun maç trafiğinden uzaklar, sonuç topumu gören var mıı amca...

U.Sadıkoğlu
07.11.2009, 23:12
İnşallah haftayada kasımpaşa karşısında iyi oynayıp 5 yeriz ! Belki o zaman bazıları akıllanır..
Ve hala hocaya suç bulanlar önce savundukları umuta baksınlar..

Mustafa Calik
2 tane Mehmet Eren alınırdı. :cool:

Ve o paraya 4-5 tane kaliteli kaleci alinirdi :D

Yiğit SARI
bi arkadaşım verilmeyen penaltı falan bişeyler saçmalıyor?

hyasin61
Rıdvan Dilmen :Trabzon Türkiyenin Arsenal'i olmalı dedi.Kayserinin yaptıgı gıbı bızımde genclestırmeye gıdıp futbolcu kazanmamız lazım .Hiç olmazsa bu gençlerde tasıdıgı formanın gururunu bılen bır ruh olur

steelturkTS
3 eziklerden birinden puan alamadığın sürece hiçbir zaman iyi değilsinidir...

Emre ÖZTÜRK
şu maçı kazanamadıysak hangi büyük maçı kazanacağiz merak ediyorum

Artık diğer takım taraftarlarıyla futbol konuşamaz hale geldik.Kaç senedir büyük maç kazanamıyoruz.Hele ki üstün oynayıpta kazanamamak daha kötü.

Kimsenin bu taraftarı ağlatmaya moralini bozmaya hakkı yok.Ben bile utanmasam ağlayacaktım sinirimden.

Eğer ortada bir suçlu varsa bu ne hoca nede futbolcular.Bence tek suçlu sezona iki forvetle başlayıp geçen sene kaçan şampiyonluktan ders çıkarmayan yönetimindir.Hoca da suçlu olabilir bilmem kimde suçlu olabilir ama en büyük suçlu yönetimdir