PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç izlerken en kahrolduğunuz an nedir?

mete61bordomavi
22.10.2009, 00:08
Hepimiz biliriz. Böyle maç izlerken hani olmaz şeyler olur: mesela takımınız geride ve nadir pozisyon yakalıyorsunuz, o sırada ender gelişen atakta top direkten dönüyor, veya takımınız 1-0 geride son dakikalar ve top taca çıktığında veya oyuncu değişikliği olunca zaman kaybeden hem rakip hem de kendi takımınızın oyuncusu...

Hakemin olmaz kararları, veya rakip takımın taraftarı olan arkadaşınızla maç izlerken size sürekli hava atması mı?

Veya tuttuğunuz takımın teknik direktörünün :'' Hoca al artık şu adamı oyuna!'' diye haykırmanızın hoca tarafından kaale alınmaması mı? :)

Veya geçen sene olduğu gibi şampiyonluğa oynarken son dakikada 2 metreden ofsayt olan pozisyonun gidip gol olması mı?

ilhan
22.10.2009, 00:09
Bu tip başlıkları "Genel" kategorisine değil, "Ganita" kategorisine açalım lütfen.

mete61bordomavi
22.10.2009, 00:11
Bu tip başlıkları "Genel" kategorisine değil, "Ganita" kategorisine açalım lütfen.

Peki...
Arkadaşlar cevaplar???
Bakalım neler çıkacak?

Emre ÖZTÜRK
22.10.2009, 00:14
ben hemen yazayım.
İstanbul takımlarına karşı oynadığımız maçlarda gol yedikten veya yenildikten sonra telefonuma en az 15 mesaj gelmesi beni gıcık ediyor.Kendi kendime düşünüyorum bu milletin tek TS li tanıdığı ben miyim diye.

Hüdai Pervaneli
22.10.2009, 00:15
maclari hakem hakemler yuzunden kaybedersek yada Antranör

ilhan
22.10.2009, 00:18
Mesela ben futbolun görsel yanını çok seven birisiyim. Bunu her yerde söylerim. Skor benim için sonra gelir. Mesela hangi futbolcu olursa olsun rakibi geçerken dribbling yaparsa ya da güzel bir hareketle geçmeyi denerse ve geçemezse o an kahrolurum. Keşke geçseydi diye.

Mesela aklıma hep İlhan Mansız'ın Carlos'a attığı çalım gelir. :)

Bizim maçlarda da öyle. Mesela Selçuk'un topun üzerinde dönerken 2-3 adamın boşa gidişini, Yattara topla fake yapınca 1-2 adamın sağa sola boş boş gitmesi, Tayfun ve Serkan bindirme yaparken ver kaç yapıp 2-3 adamı oyundan düşürmesi, Alanzinho'nun daha rakip karşısına gelmeden çalım atması gibi hareketleri görmeyi seviyorum. İşte bunlar olmayınca kahroluyorum.

Ömer SEVİNÇ
22.10.2009, 00:21
Yerde yatan adamlara, zaman çalan kalecilere öyle sinir oluyorum ki arkadaş. Kalkıp dövesim geliyor yeminle.

Samet BuLut
22.10.2009, 00:56
Top Umut BuLut'un ayağına geLdiği an

Fatih Ersoy
22.10.2009, 00:59
3 pas yapmaktan aciz, uzun şişirme toplarla pozisyon aradığımız zamanlar maç izlerken en rahatsız olduğum anlar olur genelde..

Ahmet Kuru
22.10.2009, 01:05
Maçı izlerken birinin zile basması...
Maç esnasında anlamsız farklı konulardaki muhabbetler...
Hal böyle olunca maça odaklanamıyor insan...

r9emre
22.10.2009, 01:20
yattarayı yine yedekte görmek veya tribünde çekirdek çitlerken görmek :mad:

Egemen Yılmaz
22.10.2009, 01:39
Profesyonel faul yapıldığı andır. Bana kalırsa profesyonel faul yapan adama değil sar/kırmızı kart vermek, futbol hayatını bitireceksin.

Futbolu katleden bir şeydir profesyonel faul.

Mehmet Fatih Silik
22.10.2009, 02:04
Annemin ben mac izlerken gelip "Noldu yeniliyor muyuz?" diye sorup ve ben ona hayir galibiz $u an da dedigimde "Hayret nasil oldu o?" diye sormasidir :)
Tabi genellikle böyle dedikten sonra kesin yeniliriz o ayri :)

Halit Aydın
22.10.2009, 02:24
Yenildiğimiz dakikalarda ya da gol yediğimiz dakikalarda gelen aramalar.. Sanki Trabzonspor'un başkanı benim

Serdar Ersoy
22.10.2009, 02:31
tayfun corayı ilk 11 de gördüğüm zaman :)

Çetin
22.10.2009, 02:34
önümde oturan hıyarın sigara içip beni dumana boğması. zıkkım iç.

mete61bordomavi
22.10.2009, 03:58
Yenildiğimiz dakikalarda ya da gol yediğimiz dakikalarda gelen aramalar.. Sanki Trabzonspor'un başkanı benim
En kötüsü de sanırım bu :)

m@rdi
22.10.2009, 12:08
Üst solunum yolu temizliğini sahanın orta yerinde yapan futbolcunun 2 sn sonra hiç bişey olmamış gibi arkasını dönüp gitmesi,bir başka oyuncunun tamda gelip orada yerlerle bütünleşmesi.

Mehmet Fırat
22.10.2009, 12:13
Maçı 2-2'ye, 4-3'e getirip de çevirememek kahrediyor beni.

Şöyle adam gibi 3-0 yenilelim, valla daha az üzülürüm. Ama maçı çevirme şansımız varken kaybetmek çok kötü..

Ali İhsan
22.10.2009, 12:14
Üç metre öteye bile yapılan pas hataları, komik top kayıpları beni en çok deliye çeviren şeyler...

Bir futbol takımı şov yapamayabilir ama süper lig seviyesindeki bir takımın bir maçta ondan fazla komik top kaybı/pas hatası yapmasını ve bu takımın benim takımım olmasını kabullenemiyorum. Hele hele Colman gibi çok beğendiğim bir futbolcu yaptığında...

İsmail Çavuşoğlu
22.10.2009, 12:19
Rakip karşısında baskı yediğimiz,aciz durumlara düştüğümüzde,topu almak için bir gayret göstermediğimizde kahroluyorum..

T.B_1461
22.10.2009, 12:22
Tabi ki maçı kaybetmemize sebep olan kaçan goller.
(bkz: serkan balcı)

Adem Erdoğan
22.10.2009, 12:24
yenilen son dk. golüyle galibiyeti kaçırmak.

macuka
22.10.2009, 12:27
Sahada ayagı kırılan bir futbolcunun görüntüleri TV de defalarca gösterildiği zaman kahroluyorum...
aynı zaman da küfür de ediyorum, hem faulu yapana hem de Tv ye...

Selim Turan
22.10.2009, 12:40
Maçı çevirme gücümüz olduğu anlarda gol yemek veya atamamak, maçın bitimide rakibin yavaş hareketleri top saklaması... Önemli bir maçta 1 gol atıp tur atlayacağımız anlarda gol yiyip Veya o golü atamayıp bir çuval incirin heba olması...

önümde oturan hıyarın sigara içip beni dumana boğması. zıkkım iç.

Haha Aynen... Ulan ortam açık falan değil, Fatihte malum kahveyi bilen bilir TADAL'ın yanı. Arka tarafta açık diye yutturulan bir kısım var. üstü etrafı branda ile çevrili ve açık alan diye sigara içmek serbest. ve illaki bu sigara fabrikası zıkkım içicilerden biri benim yanıma gelip oturuyır kesinlikle. Sonra başlıyor üstüm başım kokmaya.

54gökten özlü61
22.10.2009, 12:45
maç izlerken birden yayıncı kuruluştan kaynaklanan aksaklıklar.
çıldırmamak elde değil birde en heyecanlı yeri olunca

Emrah Akcagöz
22.10.2009, 12:50
61. dakikada rakibin atak yapması veya bize gol atması yanlış hatırlamıyosam geçen sene hiç golmüz yoktu o dakikada ayrıca nedense 61. dakikada rakip sürekli bizim kalede oluyo nedir bu anlayamadım gitti..

hatice_61
22.10.2009, 17:00
golün kaçması ,futbolcuların oynamaması, hakemlerin adam gibi kararlar vermemesi,hocanın yanlış seçimleri,rakip takımın oyuncularının doğru dürüst davranmamaları, gol olmasını beklediğim pozisyonların aleyhimize gelişmesinden bir sürü şey

İbrahim CİHAN
22.10.2009, 17:02
Mesela ben futbolun görsel yanını çok seven birisiyim. Bunu her yerde söylerim. Skor benim için sonra gelir. Mesela hangi futbolcu olursa olsun rakibi geçerken dribbling yaparsa ya da güzel bir hareketle geçmeyi denerse ve geçemezse o an kahrolurum. Keşke geçseydi diye.

Mesela aklıma hep İlhan Mansız'ın Carlos'a attığı çalım gelir. :)

Bizim maçlarda da öyle. Mesela Selçuk'un topun üzerinde dönerken 2-3 adamın boşa gidişini, Yattara topla fake yapınca 1-2 adamın sağa sola boş boş gitmesi, Tayfun ve Serkan bindirme yaparken ver kaç yapıp 2-3 adamı oyundan düşürmesi, Alanzinho'nun daha rakip karşısına gelmeden çalım atması gibi hareketleri görmeyi seviyorum. İşte bunlar olmayınca kahroluyorum.
aynen .. ve bu oyuncuları sahada göremeyince kahroluyorum ayrıca..

ugurTS1989
22.10.2009, 17:03
önceden gol olduğunda ''oyak bank;iyiler mutlaka kazanır'' reklamı gelirdi ekrana ,iste bunu gol yediğimizde kahroluyordum....

Erbay
22.10.2009, 17:13
Sahamıza hapsolduğumuz anlarda çileden çıkıyorum. Ceza sahasına yapışıyorlar bırakmıyorlar orayı. Ulan çıkın ordan daaaa :) Çevreme en fazla rahatsızlık verdiğim anlar işte, herkes nefret eder benim o anki bağırmalarıma. Susmam çünkü. Lan bir şeyler yapın daa ççç

Gol yediğimizde bana kimse mesaj atamıyor. Nasıl cevap alacaklarını biliyorlar. Gerekirse maçı izlemem o uzun cevabı yazarım.

Hem kötü oynayan hem de mücadele etmeyen üstüne bol gol kaçıran futbolcu sanki bana küfreder gibi olurum.

Çok beklenti içindeysem(mesela geçen sezonun son maçı) ve yenildiysek kahırdan öte bir şey oluyorum. İşte fb maçında 1 gol atsak ikinci olacaktık, Sivas da yeniliyordu, son dakikada herkes maçta ümidini kesmiş... Bir ben yırtınıyorum gol atsınlar diye. Bir de yemeyelim mi... Cep telefonum 5. kattan aşağı atlayarak intihar etmişti. Ama gs maçında mesela kadroyu görünce tüm ümidimi kesmiştim. Çok kızamadım. Sadece Broos'a kızdım. O da ayrı bir kahır olma sebebi :) Göz göre göre gol yeme veya bariz oyuncu değişikliği hatası.

Muhammet*
22.10.2009, 17:15
Spikeri beğenmezsem 90 dakika kahroluyorum zaten. :)

Hayriye Ayan
22.10.2009, 17:28
maç izlerken (hele milli maçlarda) sağdan soldan alttan üstten reklamların
verilmesi beni zıvanadan çıkartır

esra61
22.10.2009, 20:25
61.dk karşı takımın atak oynaması............61.dk şovumuzun t den bazen gösterilmemesi ve tam atak yaparken yop dışarı çıkınca gıcık oluyom...he bide değişiklik yapılması gerektiğinde hoca yapmıyoya.allahım o an sinirleniyom.......

Misina
22.10.2009, 20:58
Bizlerin taraftar olarak sahada gördüklerimizi kulübedeki hocanın göremeyişinden bundan dolayı istediğimiz sonucu alamadığımızda kahrolmaktan beter oluyorum.

Yunus Emre SEYHAN
22.10.2009, 21:08
Tayfun'un yaptığı anormal hareketler.

Mustafa Çolak
22.10.2009, 21:10
Gökhan'ın Topu Oyuncunun Arkasına Atıp, Rakip Oyuncunun İçinden Geçmeye Çalışmasına

Atağa Çıkarken Pas Hatası Yapıp Top Kaptırmaya Çok Pis Gıcık Oluyorum

Fatih Kuloğlu
22.10.2009, 21:19
Tek kale oynarken kazara bi topla gol yemek

Mesut
22.10.2009, 21:21
diğer takımlara yenıldığimizde üzülüyorum ama fenere asla yenılmek istemıyorum fenerbahçeye yenildiğimizde kahroluyorum

bestrafer
22.10.2009, 21:25
Maç içinde güzel paslar yapıp, bir tane bile pozisyona giremediğimiz zaman kafayı yiyorum. (Diyarbakır, Bursa maçları)
Hakem hatalarıyla yenildiğimiz maçtan sonra maalesef Trabzonlu ve İstanbul takımlarını tutan arkadaşlarımdan dalga yemek beni inanılmaz derecede kahrediyor.

İskender YILMAZ
22.10.2009, 22:44
Direkten dönen toplar .. :)

Sefa
22.10.2009, 22:57
Tam kontra atağa çıkıyorken şöyle 5'e 2 filan o sırada atılan yanlış bir pasla pozisyonun kaybolup gitmesi..

Gökhan ve Umut'un kaleci ile karşı karşıya kalması :rolleyes:

SEDAT
22.10.2009, 22:59
ne olur bilmiyorum ama birden içime bir his geliyor ve bu maç yenilcez diyorum ve öyle oluyor kahretsin ki hiçte yanılmıyorum..

Cafer Bulur
22.10.2009, 23:00
Rakibimizin önde oldugu zamanlar vakit gecirmesine uyuz oluyorum.

Öztürk Adem
22.10.2009, 23:28
Cok basıretsızce durusları

Hasan ZAİMOĞLU
22.10.2009, 23:47
takımı ateşlemek yerine çekirdek çıtlatıp dişlerini kurcalayan taraftar profilimiz deli ediyor beni

İleli
23.10.2009, 01:57
sacma sapan pas hatalari olunca kafayi yiyorum kahvede..pas atmak bukadar zormu gercekten ya?

mete61bordomavi
23.10.2009, 05:27
ne olur bilmiyorum ama birden içime bir his geliyor ve bu maç yenilcez diyorum ve öyle oluyor kahretsin ki hiçte yanılmıyorum..

İnan renktaş, aynısı bana da oluyor.
Artık Takım bizi müneccim mi yaptı nedir?:)

SüRMeNe_6161
24.10.2009, 00:06
Tam Pozisyon Olurken Reklam Görüntüsü Oldugu An..

Alihan Ertürk
24.10.2009, 00:08
2-3 sene önce Malatyaspor maçını izlerken elektrikler kesilmişti ( 1-0 gerideydik ) sonra elektrikler geldi 1-1 oldu gol Tekke'den .:) Elektrikler kesildiği an kahrolmuştum ..

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 01:44
61. dakikada rakibin atak yapması veya bize gol atması yanlış hatırlamıyosam geçen sene hiç golmüz yoktu o dakikada ayrıca nedense 61. dakikada rakip sürekli bizim kalede oluyo nedir bu anlayamadım gitti..
Gene aynısı oldu 61. dakikada Kayserispor atak yapıyodu..:(

Recep Alkan
24.10.2009, 02:12
Sahanın öbür ucundaki umutun hakeme isanını duymak, hau kadar taraftar ne işe arıyor anlamıyoum !!!

Semih58
24.10.2009, 10:27
Geçmişte çok sık olan şu anda azalan ani elektrik kesintileri,

maxim
24.10.2009, 11:02
Güzel bir başlık, bir çok şey var beni kahreden maç esnasında;

*Çok kritik dakikalarda,mesela bize sadece 1 gol gerekliyken (genelde büyük maçlarda veya avrupa maçlarında son anlarda rastlarız bunlara),

-Rakip bizim ceza sahasına gelmiş çok da net bir pozisyon yok ama bizim takımdan birisi gelip mal gibi adama dalıyor ve penaltı yaptırıyor.

-Yine rakip atağa çıkmış, ama zor bir pozisyon değil sakince adamdan topu alabilmeyi denemek varken topu pat diye kornere veya taca atıyor bizimkiler.Böyle durumlarda sinir oluyorum, ulan zaten eğer biz orda topu kapıp atağa çıkamazsak vakit bitecek, sen riske girmemek adına rakibe vakit sağlıyorsun.En gereksiz yerde riske girerler riske girilecek yerde girmezler.

-Bu kez biz ataktayız ve yardımsever savunma oyuncularımız, bugüne kadar defalarca böyle anlarda kilidi açtıklarından (!) olsa gerek, topu isterler, rakibe çalım atmaya kalkarlar çizgiye inip orta açmaya falan çalışırlar. (Bkz. Song)

Oktay AKKUŞ
24.10.2009, 11:36
Geriden gelip skoru eşitleyip , güzel de oyun sergilerken yeniden geriye düşmemiz gol yememiz bu galiba en fazla da bize oluyor bana öyle geliyor

Oktay AKKUŞ
24.10.2009, 11:37
Bir de ben maç izlerken çok sabırlıyımdır gol olursa çok sevinirim ayağa kalkarım vs normalde de ataklara karşı tepkiliyimdir ama film gibi izlerim maçı soğuk kanlıyımdır sövmekten ziyade başka şansı yoktu , destek yoktu derim