PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geleceğin Takımını Biz Ne Zaman Göreceğiz

genç61
19.10.2009, 17:01
Merak ediyorum her gelen yönetim geleceğin takımını kurucaz diyor
artık gelecegin takımını değil şampiyon olucak takımı kurmalılar bence benim geleceğim gitti bari bizden sonrakilerin gitmesin geleceği

Artık su takımı kurunda bir sampiyonluk görelim

25 sene gecti ne geleceğin takımı ne de sampiyon olunacak kadro kuruldu artık birisi kursun bu taraftarın üzmesin

Taraftar bile artık sıradanlastı gs fb bjk takımının bizi sürekli yenmesini 9.hafta sonunda 12 puan toplamasına kızmıyor çünkü taraftarın heyecanı kalmadı stada giden büyük kesim sampiyonluk görmedi hele bu istanbulda yaşayanlar için büyük bir acı hep makara konusu oluyoruz

Acı ama gerçek elimizde büyüyen veletlerin hepsi sampiyonluk gördü biz görmedik

Acı ama gerçek o siyah beyaz resimleri olan şampiyonlukları kaldıran bir Trabzonsporu biz hic göremicekmiyiz

O hababam sınıfına konu olan bir kel mahmuttan bide trabzondan cekiyoruz diyenleri biz göremicekmiyiz bunlar hep mazidemi kalcak

Biz bu takımlar bu kadar üstünken niye bu konumlara düstük biz 6 sampiyonluk alırken bizden az sampiyonluğun olan bjk bizimle aynı sampiyonluga sahip gs nasıl bu kadar şampiyon olduda biz olamadık

Bu taraftar geleceğin takımını istemiyor bu taraftar tek şey istiyor oda sampiyonluk

Bu taraftar şampiyon olucak kadro istiyor

Collmandante
19.10.2009, 17:02
Bu isyan başlıklarının ardı arkası kesilmez artık.

Hekimoğlu
19.10.2009, 17:05
Gelecekte.

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 17:10
demekki geleceğin takımını kurmak hataymış bence günü kurtaracak takım kurmalıyız

psikopat_hamsi
19.10.2009, 17:38
geleceğin takımı kurulsun diye ersun yanala yetki verildi karadenizspor kuruldu alınan gençler oraya pişmesi için yollandı ama taraftara gelecekte değil acele başarı lazım olduğu için günü kurtarmak için gelecek de yakıldı. sonuç elde var hüzün.

Recep Alkan
19.10.2009, 18:17
Unutmayalım ki dünler de bugünlerin geleceği idi !!!

mete61bordomavi
19.10.2009, 18:37
Yahu bu Tsl gibi vasat ligde şampiyon olmak o kadar zor değil!
Futbolu bilen futbolcudan anlayan yönetici ve teknik adamların işbaşında olması yeter!

Derbilerin ikisini kazan, ikisinde berabere kal, git Anadolu takımlarını -arada mağlubiyet de olsa- yen!
Bak gör nasıl şampiyon olunuyor!

96'dan beri atlatamadığımız travmayı önce taraftar olarak biz atlatmalıyız!
Ama şurası da bir gerçek ki, büyük maçlar, büyük topçularla kazanılır...

Muhalif
19.10.2009, 22:19
Geleceğin takımı falan yok arkadaşlar... Trabzonspor altyapısı adam yetiştiremiyor zira. Kişiliksiz, ukala, kendini bi mok zanneden tiplerden başka bir şey çıkmıyor kaç senedir. Adaletin olmadığı yerde zaten zaten bir şey olmaz. Geçenlerde genç bir kardeşimizi kaybettik altyapıdan. Allah rahmet eylesin, tanımıyorum. Ama okuduğum kadarıyla hazretin şoförünün oğluymuş. Yetenekleri nasıldı bilmiyorum ama basit bir örnek bu. Trabzon'da birilerinin halasının oğlu, dayısının oğlu, şoförünün oğlu v.b olmak altyapıya girmek için en önemli kriter maalesef. Böyle bir altyapıdan çıka çıka Hasan 3. çıkıyor, Tolga çıkıyor, Barış çıkıyor, Tayfun çıkıyor işte. Tolga 25 ine geldi neredeyse hala kalede titriyor, Tayfun keza aynı yaşta her maç aynı hataları yapıyor, Barış'tan ben umutlu değildim zaten, nitekim en ufak bir ışık da göremiyorum. Messi onun yaşında dünyayı sallıyor öte yandan...

Her neyse... Altyapıda işler böyle yürüdükçe geleceğin takımı diye bir şey olmayacak. Trabzonspor şampiyon olacaksa zengin bir adam gelecek, basacak parayı Chealse gibi toplama bir takım kuracak, federasyon nezdinde de gücü kuvveti olacak ve şansı da yaver giderse şampiyon olacak. Ve bu yetecek herkese zaten. Ondan sonra ne olursa olsun modunda olacak taraftar...

Gelecek de bir gün gelecek derler... Gelecek gelecektir de, geleceğin takımının hiç bir zaman gelmeyeceğine inancım tamdır!

psikopat_hamsi
19.10.2009, 22:41
Geleceğin takımı falan yok arkadaşlar... Trabzonspor altyapısı adam yetiştiremiyor zira. Kişiliksiz, ukala, kendini bi mok zanneden tiplerden başka bir şey çıkmıyor kaç senedir. Adaletin olmadığı yerde zaten zaten bir şey olmaz. Geçenlerde genç bir kardeşimizi kaybettik altyapıdan. Allah rahmet eylesin, tanımıyorum. Ama okuduğum kadarıyla hazretin şoförünün oğluymuş. Yetenekleri nasıldı bilmiyorum ama basit bir örnek bu. Trabzon'da birilerinin halasının oğlu, dayısının oğlu, şoförünün oğlu v.b olmak altyapıya girmek için en önemli kriter maalesef. Böyle bir altyapıdan çıka çıka Hasan 3. çıkıyor, Tolga çıkıyor, Barış çıkıyor, Tayfun çıkıyor işte. Tolga 25 ine geldi neredeyse hala kalede titriyor, Tayfun keza aynı yaşta her maç aynı hataları yapıyor, Barış'tan ben umutlu değildim zaten, nitekim en ufak bir ışık da göremiyorum. Messi onun yaşında dünyayı sallıyor öte yandan...

Her neyse... Altyapıda işler böyle yürüdükçe geleceğin takımı diye bir şey olmayacak. Trabzonspor şampiyon olacaksa zengin bir adam gelecek, basacak parayı Chealse gibi toplama bir takım kuracak, federasyon nezdinde de gücü kuvveti olacak ve şansı da yaver giderse şampiyon olacak. Ve bu yetecek herkese zaten. Ondan sonra ne olursa olsun modunda olacak taraftar...

Gelecek de bir gün gelecek derler... Gelecek gelecektir de, geleceğin takımının hiç bir zaman gelmeyeceğine inancım tamdır!

bu yazıya katılmamak elde değil. bi geçmişe bakıp takımdaki keleşleri hatırlamak zaten yeterli olur bunu görmeye.

Semih58
19.10.2009, 22:44
ENGEL VE BAHANELERİ aşıp , ÇÖZÜM SUNMAYA BAŞLADIĞIMIZ ZAMAN. HAMİ gibi değerleri zamanında kırmadığımız zaman.

ben sen o değil BİZ DEDİĞİMİZ ZAMAN.

SüRMeNe_6161
19.10.2009, 22:46
Seneye.......

hakankutlu
19.10.2009, 23:19
İlginçtir geçen sene alınan Brüls ve Papy gibi yetenekli gençlerimiz Hollanda 2. liginde harcanıyorlar.Bu adamlar buraya gelselerdide mesela Kasımpaşa'da yada onun ayarındaki düşük klüplerde kiralık oynasalar hem gelişimlerini yakından takip ederdik hemde daha iyi yetişirlerdi.Bu adamların acilen geri çağırılması gerekiyor.Geleceğin takımı kurulmyor değil kuruluyor ki takımın yaşlarına bakarsanız zaten durum ortaya çıkıyor.Bizdeki sorun geleceğin takımını oluşturma yeteneğinde olduğu gibi.Genç oyunculara örnek olabilecek birde önder futbolcu gerekiyor.Bunun adına isteyen Tekke desin isteyen Hami desin gerekiyormu.Bence gerekiyor.

Hayriye Ayan
19.10.2009, 23:37
bunun için geleceği görecek yönetici lazım
hep günü kurtarma peşindeler transfer yapalım da ne olur olur
şu tjkuzu mudur nedir onu alan yöneticilere ne diyeyim bilmiyorum

erolizmts
20.10.2009, 00:03
Bu takım yıllardır altyapıdan yıldız olabilecek kapasitede oyuncu çıkaramıyorsa altyapı hocalarına bir göz atmak lazım. Bu işi daha profesyonelce yapabilecek kişileri bulmak lazım. İlla ki Trabzonlu veya Trabzonsporluı olması gerekmez. Bu işi Tr'de en iyi yapan kişileri bulup getireceksin. Trabzonspor altyapıdan oyuncu çıkaramadığı sürece başarı hayaldir. Yıldız oyuncu alabilecek kadar zengin değiliz. Para oluncada aldığımız adamlar Gökhan ve Alanzinho gibileri. Yani bir şekilde çöpe gidiyor. Trabzon şehri futbolun Türkiye'de ki madeni ama işlemesini bilen için.

ccd6167
20.10.2009, 01:08
sampıyonluk ıcın mu sevıyorsunuz sız trabzonsporu??
gelcegın takımını nasıl mı beklıyoruz cok kolay..gecmısten ders alarak..bu olay bu kadar basıt...
sen 2005 dekı o symek lı fatıhlı gokdenızlı yattaralı takımı bozmayıp uzerıne stepanov zurawskı bıglıa ozer mehmet topuz ugur boral gıbı topcular bularak takımın kadrosunu guclendırseydın vede o kadroda ılk 11 de banko oyancak 3 adam transfer etseydın ıste o zamn harcasaydın 20 mılyon euro transfer parası o zamn sampıyon olurdun...sımdı ıs ısten gectı tabıkıde...
sımdı nolcak pekı..
ben soyluyorum tek yapılacak olan oze donulup en ılk 11 de 3-4 tane trabzonsporulu adam monte etmek..ama cok kaltelı topcu olacaklar ozer gıbı tekke gıbı gokdenız gıbı..oyle bı kadronunn etrafında ıste o zman takımını kur o zmn harca 30 mılyon euro pra adam gıbı topcu bul tas gıbı takım olursun..

Ömer TOPAL
20.10.2009, 01:18
Allahın dediği olur....! :) kızmayın bana napim düşün düşün kafayı yiycem..En sonunda böyle düşünüyorum.. o büyüktür o görür onun dediği olur :)

Fatih Özkan
20.10.2009, 01:22
Altyapıdan yana benim umudum yok...
Son birkaç senedir orda oynayanlara bakıyorum da kendilerini Madrid'de zannediyorlar...
Lüks mekanlarda kız peşinde koşmaktan başka bir işleri yok...
Geleceğin takımını ne zaman mı göreceğiz ?
Gelecekte...

Celil Köse
20.10.2009, 01:52
Seneye hepsini görüp şampiyon olcaz bi anda:eek::eek:

Çetin
20.10.2009, 02:05
gelecekte?

kuymakk
20.10.2009, 04:14
Geçen yıl bu takımda hep aynı adamlar oynuyor
Bu yılda bu takımın devamlı oynayan 11'i yokmu? Diyen spor yazarlarımız akıllandığı zaman.
Şimdide bir tanesi kalkmış diyor ki; Ersun Yanal'dan özür dilemek lazım.
Hayır ondan değil Avni Akerin ortasına çıkıp mikrofonu eline alıp taraftardan özür dileyeceksin.Şuanki durumun sorumlusu bu çok bilmiş birkaç spor yazarı ve yorumculardır.Herşeyi bildiğini sanıp hiç birşey bilmeyenlerdir.Ve sayın başkandır hocayı bu adamlara yem attığı için.Onun içindir ki bu takımın geleceği yoktur.Artık bizim rakiplerimiz G.Antep,Bursa,Kayseri olmuştur.

Birtan Karaman
01.11.2009, 20:04
O ''Gelecek'' Bir Türlü Gelmiyor. :rolleyes:

İlyas Onat
01.11.2009, 21:43

Nasıl yani? : )

Emrah Akcagöz
01.11.2009, 22:15
Ama dün gelecek için hiçbir şey yapılmadı..

Hotaman
01.11.2009, 22:17
Şu anki kadromuz yüksek potansiyele sahip.
Yeter ki yakıp yıkmayalım.

_SeRKaN_
01.11.2009, 22:23
Elbet birgün görürüz...Yeter ki sistem otursun...

Erdem Keser
01.11.2009, 22:24

Nasıl yani? : )

Trabzonspor adamı filozof yapar:D

Yunus Emre SEYHAN
01.11.2009, 22:30
Bütce belli, Ekonomi belli......

Geriye bir seçenek kalıyor..........
Altyapı...

Ama Gökdeniz ve Fatih Tekke'den sonra çıkan yetenekli oyuncu yok. Ali Şen, Barış gibi kendini geliştirebilecek oyuncular cıksa bile zihinsel olarak başka alemde oluyorlar...

Emrah Akcagöz
01.11.2009, 23:09
Trabzonspor adamı filozof yapar:D
çççççççççççç :alkış::alkış::alkış:

Bunu slogan mı yapsak ne ? Olur mu acaba..? :)

Fatih Özkan
02.11.2009, 02:40
Şu an ki kadromuzu beğeniyorum...
Bozmamak gerektiğine inanıyorum...
Nokta transfer yaparsak çok daha iyi durumda olacağımız kesin...

Kader KORELİ
03.11.2009, 13:55
Ceyhun Gülselam (21)
Drago Gabriç (23)
Hrvoje Cale (24)
Gustavo Colman (24)
Selçuk Inan (24)
Zafer Yelen (23)
Giray Kaçar (24)
Hasan Ahmet Sari (17)
Ferhat Öztorun (22)
Baris Memis (19)
Onur Recep Kivrak (21)
Göksu Alhas (19)
Abdullah Karmil (20)
Faty Papy (19)
Christian Brüls (21)

Bu futbolcular bir kaç yil beraber oynasinlar ve akillica takviyeler yapilsa gelecegin takimi yavas yavas olusur. Bu oyuncular yaninda birde Hami Mandirali, Ünal Karaman, Senol Günes, Fatih Tekke gibi eski oyuncularimiz takimda çesitli görevlerde yer alirsilar ilerde çok basarili oluruz.

matalar
03.11.2009, 15:14
mevcut takım geleceğin takımıdır.
ama sabrı olmayan taraftar kimse kusura bakmasın geleceğin takımını göremez.
bu taraftar şampiyon olamamaya sabrı vardır belki ama istikrara asla sabrı yok.
sanki gelen ortalığı güllük gülistanlık yapacakmış gibi.

brushfield
06.11.2009, 12:25
Trabzonspor bonservis bedeline 4-5 milyon euro verilen, maaşı 2 milyon euroyu geçen topçusunu elinde tutabilecek ekonomiye sahip değil. Siz ne kadar altyapıdan oyuncu çıkarırsanız çıkarın, yurt dışından ucuz keşfedilmemiş yetenekleri bulursanız bulun 2 sene sonra pişip iyi topçu oldukları, takımı şampiyonluğa sürükleyebilecekleri zaman (bonsevisleri 5-10 milyon euro ettiği zaman) bu topçuların maaşlarını ödeyemez. İster istemez satmak zorunda kalır. Bu yüzden ''geleceğin takımını kurmak'' lafı insanları uyutmak için söylenen bir sözden başka bir şey değildir.

Mustafa ÖZDEMİR
06.11.2009, 12:27
kadromuzun belli bölgelerine adam gibi takviylere yaparsak görme şansımız var...

Sinem Yılmaz61
06.11.2009, 14:56
Devre Arasinda belki Fatih Tekke gelince ;)