PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüreği Yetmeyen Sahaya Çıkmasın!

magicyattara
19.10.2009, 10:46
Trabzonspor,sahaya bacakları titreyerek çıkanların takımı değildir.
Yüreği yetmeyen,baştan mağlup oldum havasında olan futbolcu kardeşlerimiz o formayı giymesinler.Gerekirse 7 kişi çıkalım ama sahaya çıkanlar erkek gibi oynasınlar.
Sahada tırsık futbolcu görmekten bıktım.
Kıytırık takımlara maç başlamadan yenilmekten bıktım..

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 10:56
çok iyi tespit dün gece bazı oyuncularımızın maçta ayakları titriyordu.Mükemmel tespit etmişsin renktaş.

Hüseyin Bağdat
19.10.2009, 11:20
Dün sahaya çıkan hiçbir futbolcumuz korkarak çıkmamıştır. Hata yapan olmadı mı çok oldu ama hiçbiri korkarak,bacakları titreyerek sahaya çıkmamıştır...

Murat Erdem
19.10.2009, 11:25
Kalecimizin kafası sahada değil, kale çizgisinde dikilen bir et yığını ile maçları oynuyoruz.

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 11:28
hangi oyuncularımızın titriyordu?

sana söyleyeyim en basit giray.

sedatturan
19.10.2009, 11:30
olayı hakeme bağlamayı asla istemem sahada çıkıp oynayacaksın kazanacaksın mantalite budur fakat işte burası türkiye arda kırmızı karttan oyundan atılması gerekirken hakem hep ona göz yumdu en sonunda 2. yarı cesaret edip sarıyı zor zar gösterdi onu geçtim serkanın pozisyonuna penaltı demeyen hakeme başka dicek bişi bulamıyorum dün gece serdar balinin dediği gibi ki baliyi sevmem ama bu pozisyon penaltı değilse Allah benim belamı versin dedi... serkanın kaçırdığı ah ah orda 2-3 olcaktı ki gs panikleyecekti birde şu var t.d. maça çok geç müdahale etti oyuncu değiştirmeyi 2. yarı başlarken yapmış olmalıydı ama 70 lere kadar umut a sabretti bu da bi ilginç valla bencede yenilgiyi pek hak etmedik ts bence fena değildi. İstanbulda hüsrana uğramaktan bıktık be abi yeter artık...

Murat Hızal
19.10.2009, 11:30
Mesela Yattara yüreği yetmiyor çıkmıyor sahaya:)

Hiç olmadı samimi.

magicyattara
19.10.2009, 11:39
Mesela Yattara yüreği yetmiyor çıkmıyor sahaya:)

Hiç olmadı samimi.

Ne samimi olmadı?

Ben Yattara'dan sorumlu bakan değilim.Yetmemiş yüreği çıkmamış.Adam gibi söylemiş demek ki.

Soruyor arkadaşın biri kim mesela diye;mesela Egemen.
Buyrun..titriyordu.

Gökhan Döner
19.10.2009, 11:42
Yürekleri var fakat hiçbirinde istek yok
Hepsi bir havalarda inanmıyorlar işte.

macuka
19.10.2009, 11:42
Bence yerinde tespit, sahada oynayan Trabzonsporlu futbolcular, mac 2-2 ye geldigi zaman bile yeneceklerine inanmıyorlardı... Attıkları 1 ve 2 inci gollere inanın kendileri bile inanmadılar.

Murat Erdem
19.10.2009, 11:45
Benim en büyük hayal kırıklığım Giray bu sene.

Egemen
19.10.2009, 11:51
colman gayet inanarak vurdu, inanarak sevindi.. bacakları titreyen yokmuydu? elbette vardı. yoksa bu kadar basit toplar başka türlü nasıl kaybedilir.. ama sadece sahadakilerin değil, kenardakilerin ve yukardakilerin de bacakları titriyor.. işleri çok zor hepsinin.. Allah yardımcıları olsun..

ilhan
19.10.2009, 11:53
Her maça Selçuk, Umut ve Colman'la çıkacağız o zaman. Biraz da Gabriç ve Serkan. Kaleye Onur geçer.

6 kişiyle mi sahaya çıkacağız yahu?
:p

Semih
19.10.2009, 12:00
Ne samimi olmadı?

Ben Yattara'dan sorumlu bakan değilim.Yetmemiş yüreği çıkmamış.Adam gibi söylemiş demek ki.

Buyrun..titriyordu.

Murat Abi haklısın da, takıma o özgüveni aşılayamayan yönetimin hiç mi günahı yok?

İyi bir teknik adam almak gibi, iyi bir transfer yapmak gibi.

Sezon başından bu yana Gs'nin konuşulduğu bir ülkedeyiz.

Açıkçası ben televizyonun karşısına zor çıkabildim.
Yüreğim yetmiyordu neredeyse.

magicyattara
19.10.2009, 12:00
İlhan isim vermek istemiyorum.
Yüreğiyle oynamak deli dana gibi koşmak değildir.

magicyattara
19.10.2009, 12:04
Murat Abi haklısın da, takıma o özgüveni aşılayamayan yönetimin hiç mi günahı yok?

İyi bir teknik adam almak gibi, iyi bir transfer yapmak gibi.

Sezon başından bu yana Gs'nin konuşulduğu bir ülkedeyiz.

Açıkçası ben televizyonun karşısına zor çıkabildim.
Yüreğim yetmiyordu neredeyse.

Her şeyin başı onlar.
Güvenemeyeceğimiz bir takım yaptılar.Futbolcu da kendine güvenmiyor,takım arkadaşına güvenmiyor..
Tırsığız kısacası camia olarak,kabul edelim.

GERONIMO35
19.10.2009, 12:08
Ben hiç bacakalrı titreyen görmedim Kötü oynayanlar vardı evet ama bacakları titreyen görmedim Eğer korkan futbolcu vbardıysa yada korkak oynayan bir takım olursada bu hocanın suçudur

GERONIMO35
19.10.2009, 12:17
Taraftarın gönlünden geçenlerle realiteler çok farklı tabi adamların bütçelri ve imkanları şehir olarak bizden fazla ve çokdaha iyi futbolcuları getirebiliyorlar Evet maçlara camia olarak psoklojik bakkımdan 1-0 geride başlıyoruz bakıyorsun keita baroş kewell elanao vs var karşı takımda sen bu sene kimi almışsın kuzu muzu Bu aradaki farkıda hırsla inançla takım oyunuile kaptırsın onuda hoca ve yönetim sağlaycak çünkü eksik olan inanç onlarda

Ümit Tekşan
19.10.2009, 12:23
Bizim defansımız evlere şenlik Baros un attığı gol , Arda'nın attığı gol ,Kewell attığı ve Servet'İn vurduğu kalecinin elinden kaçırdığı gol bakın bunlar bir defans oyuncusu bu hataları üst üstte yaparmı ? evet Trabzonspor'un defans oyuncuları yapıyor. Dolayısıyla da mağlup olmak çok normal oluyor.

Hadi bunları geçtik , Hugo Baros sen ne iş yaparsın ? benim gibi satece maçı izlemeklemi yetiniyorsun. Yahu maç 2-2 ye gelmiş daha neyi bekliyorsun oyuna müdahale etmek için , Oyunu çevirmek için anlam veremiyorum.

2-2 den sonra iki dakika da tuttuk rezalet iki gol daha yedik. Buyrun cenaze namazına biz bu gs'yi bu haldeyken ve 3 tane kendi sahasında gol atmışken çok çok rahat yenmemiz lazımdı.

Hakeme gelince zaten yıllardır biz hep çekmişizdir hakemlerden , dolayısıyla bu sonda olmayacak kimse sesini de çıkartmazsa yapacakta bişey kalmıyor.Hakemi Allaha havale ediyorum.

SOnuç olarak inşallah bundan sonraki haftalarda çıkışa geçer seri galibiyetler alırız.

Murat Hızal
Ne samimi olmadı?

Buyrun..titriyordu.

Yanlış anladınız,ama haklısınız sıkıntı benim cümlemde.

Hiç olmadı, adam samimi demek istedim:)

magicyattara
Gerenimo35, bu söylediklerinin 10 kat fazlası 30 yıl önce de geçerliydi.

bordo61
19.10.2009, 12:25
Var mı ki 11 kişilik Yürekli kadro

Bu Trabzonsporun forması yenilsekte ezilmeyeceğiz diyen 11 tane cengaver.

Ben göremiyorum.

Gören varsa Yazsın kadrosunu

İsmail Çavuşoğlu
19.10.2009, 12:40
Herzaman heryerde her platformda söylüyorum,
benim Trabzonsporum bu değil,
Trabzonsporun 22-23 kişilik kadrosunda bana göre Trabzonsporumuzda oynayacak 1 tane bile oyuncu yok.
bize bunları reva görenler utanırlarmı acaba?
yönetiminden hocasına teknik kadrosuna kadar artık derhal bırakmaları lazım.
Yönetimi yürekli,hocası yürekli,futbolcusu yürekli bir Trabzonspor istiyorum.
ALLAH o günleri bize gösterirmi acaba?

komdere
19.10.2009, 12:45
Maçın il otuz dakikası şamar oğlanına çevirdiler.
Oraya Trabzondan mahalle takımını çıkarsanız daha fazla direnirdi!!

Enavkrad
19.10.2009, 12:48
Bence Trabzon spor Güzel oynadı ama Bizim Forvetimiz gol atabilse İsaac ı kiralik verdik adam hep Gol atıyor umut+gökhan = Fatih tekke etmez..

Uğurtan
19.10.2009, 12:56
Ben dün gece sahada Colman dışında başka birini göremedim. Görebilen varmıydı ki?

Adem Erdoğan
19.10.2009, 12:58
ben gördüm.Tayfun Cora.yediğimiz her golde vardı nerdeyse.

Semih
19.10.2009, 12:58
Ben dün gece sahada Colman dışında başka birini göremedim. Görebilen varmıydı ki?

Açıkçası ben Tayfun'un Arda'nın sırtına tokat attığı pozisyondan, Kewell'ın ayağına daldığı pozisyondan fazlasıyla memnunum.

Her biri böyle agresif olabilseydi çok farklı olabilirdi skor.

macuka
19.10.2009, 13:00
ben Colman ı da göremedim... Beslik atmaya calısmasının dısında...

Şenol Altunsoy
19.10.2009, 13:02
Evet "yüreği yetmeyen sahaya çıkmasın" çok haklı bir söz ben rakibinden korkan onun ismi altı ezilen futbolcu istemiyorum rakip takım futbolcusunun formasını istemek için 15 dakika kapıda bekleyen adam hiç istemiyorum bunca sene üstüne Yattara için bunu yazacağım hiç aklıma gelmezdi evet bende artık öz evlatçıyım bu formayı bu kulübün ruhunu anlamını bilmeyen kimse taşımasın sahada bir sürü şey oluyor itiraz eden bile yok ben önce ruhu sonra şampiyonluğu geri istiyorum

ofluoglu
19.10.2009, 13:03
3. golumuzden sonra colman topu almak yerine ilk önce gökhana koştu , sonra yuruyerek kaleciden topu almaya gitti.
Bende golden sonra 3-4 futbolcumuz oyunun bir an önce başlaması için gs kalesine gitmeliydi topu almak için, oyunun bir an önce başlamsı için. Kesinlikle attığımız gollere inanamadık. inanç yoktu..

Şenol Altunsoy
19.10.2009, 13:03
Evet "yüreği yetmeyen sahaya çıkmasın" çok haklı bir söz ben rakibinden korkan onun ismi altında ezilen futbolcu istemiyorum rakip takım futbolcusunun formasını istemek için 15 dakika kapıda bekleyen adam hiç istemiyorum bunca sene üstüne Yattara için bunu yazacağım hiç aklıma gelmezdi evet bende artık öz evlatçıyım bu formayı bu kulübün ruhunu anlamını bilmeyen kimse taşımasın sahada bir sürü şey oluyor itiraz eden bile yok ben önce ruhu sonra şampiyonluğu geri istiyorum

devilkid
19.10.2009, 13:05
bence topçulardan çok titreyen taraftar gitsin...dün buralarda fark yeriz kesin yeniliriz diye titreyeren taraftarlar vardı...taraftar böyleyse topçuda suç aramamak lazım

champions
19.10.2009, 13:07
Yüreği yetmeyen oyuncumuz 5 olsun 10 olsun, yüreği yetmeyen taraftar binlerce!
Söylediğinin aksine, tuttuğunu iddia ettiği takım fark yemeyince keyifleri kaçanları ne yapıcaz?
Kıçı başı ayrı oynayanlar?

Sevdamız_Bir
19.10.2009, 13:29
Yüreği yetmeyen,baştan mağlup oldum havasında olan futbolcu kardeşlerimiz o formayı giymesinler.Gerekirse 7 kişi çıkalım ama sahaya çıkanlar erkek gibi oynasınlar.

Çok doğru düşünüyorsun kardeşim. Sana katılıyorum. Özellikle Ali Samiyen de yıllardır bir mağlubiyet havasıyla çıkıyoruz. Ezik büzük oynuyoruz. Rakibi fazla büyütüyoruz veyahut kendimizi küçültüyoruz. Şu Ankaragücü kadar dahi olamıyoruz. Normal şartlar altında Trabzonporun dün gs ye fark bile atması lazımdı. Belki biz iyi oynamıyorduk ama gs de de bir nane yoktu.

hangi oyuncularımızın titriyordu?

Bak renkdaş ben sana sırayla söylim hangi futbolcular ürkekti. En başta defansta Giray-Tayfun ve Cale. Giray zaten adam kaçırma rekoru kırdı. Bana göre sahada varlığı ile yokluğu aynı olurdu. Orta alanda Gabriç ve Colman. Özellikle Colman doğru düzgün pres yapmadı. Bol bol da pas hatası yaptı. Goller dışında sahada yoktu. Umut zaten bir figürandı. Forvette adam bulunsun diye vardı.

Bana göre bizim takımda iyi mücadele eden ve ürkek olmayan tek adam vardı o da Ceyhun Gülselam dı. Kısacası bu takımla berbat bir gs yi bile yenmemiz mümkün değildi.

Serdær
19.10.2009, 13:31
Tayfun,Giray,Umut,Gabric ve Tony Slyva.

ümit akyıldız
19.10.2009, 13:38
bence burda futbolculara yuklenmeye gerek yok sen sıradan adamları getırır takıma koyarsan boyle sonuclar kacınılmaz olur sahadaki cale 2m onundekı adama pas veremıyo bu kadar yeteneksız olunmaz 2 m verılmez dıye almadıkları fatıhın yerıne aldıkları gabriç son derece sırada bir oyuncu yine boşuna harcanmış bir para kenarda oyuna müdahele etmeyen takımı kilitleyen bir teknık yonetım herkesın gordugunu gormeye gormek istemeyen kulup yönetimi bence dün macın 4-3 bitmesi ve hakemin eyyamcı tavırları bizim şansımızdı yoksa bu kadar kotu oynadıgımız dagınık oldugumuz bir maçta şu kötü gs den farkda yiyebılirdik bjk gibi

isimsiz_61
19.10.2009, 16:46
açıkçası ben 3-1 yeniliriz dedim çünkü görünen köy kılavuz istemez bu kadroyla biz daha çok yeniliriz.

Cafer Bulur
19.10.2009, 16:52
Dün oyuncularimiz maca cikarken ben de onlarda kendilerine bir güven göremedim,cok tedirgin gözüktüler.

Ayinesi istir kisinin lafina bakilmaz hesabi,ilk yarida zaten Ts diye bir takim ortada yoktu.

Bunun nedeni yüreksizlik olmayabilir,bence daha cok takimda sezon basindan beri süregelen organizasyonluktur.

Emrah Akcagöz
19.10.2009, 17:13
3. golumuzden sonra colman topu almak yerine ilk önce gökhana koştu , sonra yuruyerek kaleciden topu almaya gitti.
Bende golden sonra 3-4 futbolcumuz oyunun bir an önce başlaması için gs kalesine gitmeliydi topu almak için, oyunun bir an önce başlamsı için. Kesinlikle attığımız gollere inanamadık. inanç yoktu..
Benim dikkatimi çeken de o pozisyon oldu aynı kalecinin topu Gabrice vermeyip Colmana uzatması biraz enteresandı..:rolleyes:

nakzo
19.10.2009, 21:06
Yürek varda, yetenek yok. Sen 3. lig ayarındaki futbolcu topluluğuna şampiyon olacaksın deyip sahaya sürersen, sahada ishal olur senide o formayıda batırır....

Miraç Atalay Çiftçi
19.10.2009, 21:19
Paranın, şanın, şöhretin, ihtirasın, kıskançlığın, gruplaşmanın, adam sendeciliğin, vs... olduğu yerde yüreklilik olur mu hiç?

Trabzonspor kültürünü sadece taraftar yaşayıp yaşatıyor, oysa bunu yönetim kademesi ve oyuncuların yaşaması, yaşatması, örnek olması gerekir. Bizde bu kültür ya boztepe de kalıyor ya ganita'da ya uzun sokakta, ya köylerde; Ofta, Çayarada, Ardeşen'de, Giresunda, Ordu'da, Samsunda...
Bu kültür inemiyor ki sahaya, bu kültür yozlaşmaya müsait, çevresi çok kalabalık ama duvarların arası açık...
Bu kültür Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde yaşanmıyor, bilmiyor Karadenizdekiler, Sebattakiler...

Bunu yaşatan taraftar tarafında duruyor, aksedemiyor kulübeye, yönetime...

Sorun burada işte!

gerenimo
19.10.2009, 21:32

acaba sahadakilerin bıkma hakkı olsaydı nelerden bıkardı ?

futbolcusuna hocasına küfür eden taraftardan bıktım. kendi futbolcusunu aşalayan, dalga geçenlerden, kendi yetiştirdiği futbolcularına ülkeyi terk ettiren zihniyetten bıktım. her hatalı pası, her kaçan gölü yuhlayandan bıktım. sahada formayı terletenler varken başka bir futbolcuya toplu tezahurat yapanlardan, öz evlatlarına o sahayı dar eden, zulüm edenlerden bıktım. her mağlubiyetten sonra kelle avcılarından bıktım... derler miydi?

Adil ÖZGÜR
19.10.2009, 21:42
Ben konuya şöyle yaklaşmak istiyorum, malesef futbolcularımızı DERBY maçına MOTİVE edemediler. Takımda bacak titremesi değilde MOTİVASYON eksikliği olduğu kanaatindeyim. Bu durumun muhatabı kim veya kimler ise onlar sahaya çıkanlardan çok sorumludur.

Artık Trabzonspor gün ışığında seyredilir bir takım olmaktan çıktı, ay ışığında seyredilir bir takım oldu.

Şöyleki; Gün ışığında karşındaki nesneyi net ve anlaşılır görürsün, ancak ay ışığında aynı nesneyi görmek istediğin gibi şekillendirirsin. Bence Trabzonsporun meseleside budur. Kafasının içinde şimşek çakmayan futbol anlayışıyla Derby Maçlarını değerlendirirsen, kafasındaki ay ışığını Trübün ve Televizyon başındakilere böylece seyrettirirsin. Eğer orada şimşek çakıldığını görseydik, gün ışığı bir maç seyrederdik,

Tıpkı okortu yapılmamış enstürman gibi.

nakzo
19.10.2009, 21:44
acaba sahadakilerin bıkma hakkı olsaydı nelerden bıkardı ?

futbolcusuna hocasına küfür eden taraftardan bıktım. kendi futbolcusunu aşalayan, dalga geçenlerden, kendi yetiştirdiği futbolcularına ülkeyi terk ettiren zihniyetten bıktım. her hatalı pası, her kaçan gölü yuhlayandan bıktım. sahada formayı terletenler varken başka bir futbolcuya toplu tezahurat yapanlardan, öz evlatlarına o sahayı dar eden, zulüm edenlerden bıktım. her mağlubiyetten sonra kelle avcılarından bıktım... derler miydi?
Arkadaş sen futbolcu avukatı mısın? Yönetim kurulu üyesi mi? Yoksa futbolcu yakınımı nasıl bir şekilsin? Her platformda taraftara sallmaktan bıkmadın mı?Ben yüksek lisans mezunuyken günde 12 saat anam ağlayarak çalışıp memur maaşıyla geçinmeye çalışırken, en azı 1 milyonliraya imza atıp Trabzon gibi yerde ferrariyle gezip 18 yaşındaki kızlarla fink atıp bu büyük formayla dalga geçecek takımı 9. sıraya kadar düşürecek birde taraftar baskısı var diyecek ben öyle futbolcunun anlını karışlarım.

gerenimo
19.10.2009, 22:17
Arkadaş sen futbolcu avukatı mısın? Yönetim kurulu üyesi mi? Yoksa futbolcu yakınımı nasıl bir şekilsin? Her platformda taraftara sallmaktan bıkmadın mı?Ben yüksek lisans mezunuyken günde 12 saat anam ağlayarak çalışıp memur maaşıyla geçinmeye çalışırken, en azı 1 milyonliraya imza atıp Trabzon gibi yerde ferrariyle gezip 18 yaşındaki kızlarla fink atıp bu büyük formayla dalga geçecek takımı 9. sıraya kadar düşürecek birde taraftar baskısı var diyecek ben öyle futbolcunun anlını karışlarım.

taraftarın yaptıklarını söylemem neden rahatsız ediyor.bunları uzaylılar mı yapıyor? yüksek lisansı da boşuna yapmışsın anlaşılan. zaman kaybı hocaların için. heyttt yiğite bak be alnını karışlarmış.. vay beee.

nakzo
19.10.2009, 22:22
Sen başlı başına bir vakit kaybısın sondan başa baştan sona......

gerenimo
19.10.2009, 22:31
Sen başlı başına bir vakit kaybısın sondan başa baştan sona......

peki......

futbalski60
19.10.2009, 22:34
Yürek varda, yetenek yok. Sen 3. lig ayarındaki futbolcu topluluğuna şampiyon olacaksın deyip sahaya sürersen, sahada ishal olur senide o formayıda batırır....

2 sene önce Hasan Üçüncü,Ayman, Celaleddin'in bulunduğu kadro hangi gruba giriyor ?

nakzo
19.10.2009, 22:37
2 sene önce Hasan Üçüncü,Ayman, Celaleddin'in bulunduğu kadro hangi gruba giriyor ?
amatör:D:D:D:D:D:D

Mollasalihoğlu
19.10.2009, 22:44

Cahil cesaretiydi onlar :)

SüRMeNe_6161
19.10.2009, 22:46
Hasan Bu Takımda Gene Oynardii...