PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 10. Hafta Maçı | Trabzonspor 2-1 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

.....
24.10.2009, 13:48
Bence Trabzonspor dün geceki maçta taşlar yerine oturduğunda bu ligin en iyi takımı olsuğunu göstermiştir.

eyvallah abi.

En azından bittik öldük mesajları yerine senin yazdığın mesajları görmeyi dilerim.

mahmuter61
24.10.2009, 13:50
Dün takım gayet iyi oynadı gol vuruşlarında biraz daha şans diyelim yanımızda olsa herşey daha iyi olacak Ömer Aysan da katıldımı gerçekten iyibir futbolcu daha iyi alternatifli oluyoz,tek sorun Alanzinho ve Yattara hiç faydalanamıyor olmamız düşündürücü!Kaleci olayı da ayrı bir sorun Onur un deneyim kazanması lazım kulübede kazanılmaz bu oynatmalı Tony den daha iyibir kaleci bunu iddia ediyorum.

servet nuh
24.10.2009, 13:53
dünkü maçta farklı oynayan 3 kişi vardı
COLMAN-TAYFUN-CEYHUN
sonrasında umut ve selçukta iyi idiler...

maçın en kötüsü gabriçti....

gökhan ünal özellikleri çok kısıtli,birebirde topu sürekli kaptıran 1 milyon euro dan 1 kuruş fazla etmez sıradan bir forvet....bu adam bizi çok daha yakar...gol attı daha ne yapsın demeyelim,her maç en az 7-8 top kaptırıyor ve rakibi atağa kaldırıyor....

gabriçin yerinde alanzinho yada barış oynasa ondan çok daha etkili olurlar,transfer yapıldı desinler diye alınmış sıradan bir topçu gabriç....

herşeye rağmen takım ersunun dönemindekinden çok daha güzel takım oyunu oynuyor....

iyi bir santraforla çok iyi şeyler yaparız

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 13:55
dünkü maçta farklı oynayan 3 kişi vardı
COLMAN-TAYFUN-CEYHUN
sonrasında umut ve selçukta iyi idiler...

maçın en kötüsü gabriçti....

gökhan ünal özellikleri çok kısıtli,birebirde topu sürekli kaptıran 1 milyon euro dan 1 kuruş fazla etmez sıradan bir forvet....bu adam bizi çok daha yakar...gol attı daha ne yapsın demeyelim,her maç en az 7-8 top kaptırıyor ve rakibi atağa kaldırıyor....

gabriçin yerinde alanzinho yada barış oynasa ondan çok daha etkili olurlar,transfer yapıldı desinler diye alınmış sıradan bir topçu gabriç....

herşeye rağmen takım ersunun dönemindekinden çok daha güzel takım oyunu oynuyor....

iyi bir santraforla çok iyi şeyler yaparız
Oynadıkları maçlarda da gördük iki futbolcuyu ikisini toplasan bi Gabric etmez..

servet nuh
24.10.2009, 14:00
Oynadıkları maçlarda da gördük iki futbolcuyu ikisini toplasan bi Gabric etmez..
etme yav,şu gabriçi beğeniyorsanız ben hiçbişey demiyorum,orta yapmaktan,şut çekmekten aciz

İsa
24.10.2009, 14:01
Gabric iyi olacak sabır gerek hele biraz güçlensin, hergün üstüne koyan Colman ve Ceyhun gibi.

İsa
24.10.2009, 14:04
etme yav,şu gabriçi beğeniyorsanız ben hiçbişey demiyorum,orta yapmaktan,şut çekmekten aciz
Dün Ali Turan karşısında pek etkili olamadı, karşısında ligin en kaliteli defansif beklerinden biri vardı,Biraz güçlü olsa takım yardımlaşması biraz daha artsa ve en önemlisi Cale biraz yardımcı olsa daha da iyi oynar.

Zafer Fidan
24.10.2009, 14:06
Macin özeti:

http://rs41.rapidshare.com/files/297014290/TSL.09-10.WEEK.10.Trabzonspor.Vs.Kayserispor.Highlights._ 23.10.2009_.rar

LazAnisT
24.10.2009, 14:19
Diğer bir çok takımın Kayserispora puan kaybedeceğini düşünürsek önemli bir galibiyet aldık.

karatasof
24.10.2009, 14:22
Maçın ilk yarım saati tam bir fecaat.Sanki KS ile maça çıkan TS Bayan Takımı.Bayan takımından özür dileyerek sözümü açıyorum.Evinde bir maça çıkıyorsun, üç haftadır galibiyetin yok ve son hafta sözüm ona hakem denilen bir tetikçinin kurbanı olmuşsun,bütün takımın hırs yapmış olması beklenmez mi?Topu ısırsın,rakibi tırmalasın,hakemi dahi yensin.Ama nerde bizde öyle topçu?Tüm ikili mücadelelerde çıkırıldım salon züppeleri gibi yere yatanlar mı ararsın?Düştüğü yerden ''Emrah bakışları fırlatıp'' hakemin vicdanını etkilemeye çalışanları mı?Rolün bini bir para.Adamlar birde ofsayt kokan golle öne geçmezler mi dedim yine bize hüsran düştü diye...
İşte o gol ve sonrası yaşanan üç KS gol pozisyonu ve tribünlerin homurtusu beklenmedik bir şekilde etkili oldu,Hugo Broos bir avrupalı soğukluğu ile düşünmeyip anında ve radikal bir karar verdi.Sahada ne yaptığını bilmez halde dolaşan iki adamı kenara almasını bildi.Evet bu radikal fakat gerekli bir adımdı ve hemen sahada uyuyan topçularla beraber tribünleride ateşledi.Gökhan'ın attığı golün asistini yapan Tayfun Cora uzun zaman sonra Trabzon'da alkışlanırken kendisine yapılan muamelenin oynadığı futbolla alakalı olduğunu anlayabildi mi bilinmez ancak aynı pozisyondaki diğer arkadaşlarına da bir örnekti aslında.Demek ki bu taraftar oynanan oyunu anlayabiliyor,sen mücadeleni hakkıyla yaparsan oda seni takdir edebiliyor.Bunun zannedildiği gibi memleketle alakalı olmadığı ortaya çıkıyor.Oyundan alınan Engin Baytar'da bir an evvel Tayfun Cora ile temasa geçip durumunu düzeltse iyi olur zira meşhur laftır ''Keskin sirke kübüne zarar'' verir yurtdışında yetişmiş olması bu sözün anlamını bilememesine sebep olabilir.
Broos'un yaptığı değişiklikler ile tribünlerin doğru desteği takımın ilk yarı biterken maçı 2-1 lehine çevirmesine imkan verirken ikinci yarı içinde taraftarı umutlandırıyordu.Ancak ikinci yarı yine bildik TS vardı sahada.Çok büyük mücadele ile kazanılan pozisyonlar son derece ucuz bir şekilde heba ediliyordu.İlkinde Colman çok rahat golü atmak yerine geç kalıp rakibin müdahalesine imkan tanırken,Gabriç herzaman ki savrukluğu ile üst üste iki kere yakaladığı gol vuruşu yapma şansını elinin tersi ile itiyordu.Bunlara bomboş pozisyonda yine auta topu atan Gömhan ile beş metreden kaleyi bulduramayan Selçuk'un vuruşlarını da eklersek en az dört % 100 gollük pozisyon heba ediliyordu.Allah'tan KS ikinci yarı fazla üzerimize gelmedi,yoksa bu kaçan pozisyonları çok arardık diye düşünüyorum.
Bu arada maçın içine etmek için elinden geleni ardına koymamak için çalışan maçın hakem üçlüsünü şiddetle kınıyorum.Nasılsa bizim yönetimin bir şey yapabilecek kudreti yok bari seyircilerimiz bu hakemlere tepki göstersin diye maç boyunca bekleyip durdum ama nafile.Seyircimiz üstüne vazife olmayan işlerle uğraşmak ve birbiri ile didişmekten Hakemlere ve TFF'e tepki göstermeye ne aklına getirebiliyor ne de imkan bulabiliyordu.Bu maç öyle böyle kazanıldı ancak tribünlerin birlikteliği ve olaylara tepki gösterebilme duyarlılığı gelişmedikçe Avni Aker'in asla rakiplerimiz için bir cehennem olamayacağı ortada.Bu kadar kötü bir hakem hangi memlekette tek kelam protesto yemeden stadı terk edebilir di acaba? Sırf bu davranışı bile fairplayı hakk ediyor benim memleketim taraftarı ancak kim takdir edecek ki?

.....
24.10.2009, 14:27
kim ne derse desin Tayfuna birşeyler olmuş. nasıl koşuyo nasıl orta açıyo öyle :)

Zafer Fidan
24.10.2009, 14:33
kim ne derse desin Tayfuna birşeyler olmuş. nasıl koşuyo nasıl orta açıyo öyle :)

Ömer Aysan? :D

lazkopatfaroz
24.10.2009, 14:34

gabrıc defansif yönü olan oyuncu. onun yerine orda alanzinho olsa yol geçen hanı olur. gabrıcde hız bakımından hızlı golluk pasınıda verdi. ortalarıda guzel

Ilelioglu
24.10.2009, 14:39
Sadece ikinci yariyi izledim...Bence Sylva-Egemen-Song üclüsü anlasamiyorlar...

Gecen hafta Egemen-Giray oynadi, cok kötü oynadilar, bu hafta Egemen-Song yine ayni kötü idiler yani Egemen-Tayfun ikilisini denemek lazim birde.

Sag Bek'de Ömer Aysan oynar...Kalede Onur düsünebilir...:)

Colman o kadar iyi degilde ama idare etti, Ceyhun'nda fena degildi...

Gökhan hala vurdumduymaz, daha hirsli olmali...

Umut ve Selcuk iyiler arasindaydi...

Gabric cok zayif kaliyor, biraz daha güclü olmali...

En iyisi Tayfun Cora idi...:)

umitçebi
24.10.2009, 14:52
bende bu yazıdan sonra sana hiçbirşey diyemiyorum...
süper bi adam gabriçç

.....
24.10.2009, 14:53
Ömer Aysan? :D

olabilir , :) Bizim özelliğimiz bu zaten Sıkışınca oynuyoruz :)

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 14:57
Daha nasıl orta yapsın abi adam takla atarak mı :) Tamam şutları iyi değil ama yıllardır böyle bi sol açığımız yoktu hem defansa yardımı var hemde ofansif anlamda istekli mücadeleci iyi bi oyuncu bence günden güne daha iyi olacaktır..

Badaloğlu
24.10.2009, 14:59
Hakemler gene aynı değişen bir şey yok. Akşam Cüneyt Çakır bir tek Cabric'e yapılan hareketi sarı göstererek doğru yapmıştır.Ancak burada aklımıza hemen şu geliyor.Geçen hafta Galatasaray maçında hemen hemen aynı pozisyonda Arda'nın yaptığı hareketi es geçen aBİToğlu'na istinaden Cüneyt Çakır bu maçta aynı futbolcuya aynı tarz hareketi sarı kart göstererek doğru yapmıştır.Nitekim Kayserispor'un tek sarsını gören Ali Turan sonraki dakikalarda elle topu çelince 2. sarıdan oyundan atıldı.

İyide geçen hafta Arda'yı neden atamadı bu aBİToğlu? Pozisyon aynı Cabric bile aynı(darbeyi yiyen adam), faulleri yapan takımlar ayrı da olsa renkleri bile aynı, bir tek oyuncu isimler farklı... Arda ve Ali Turan...

Kayserili futbolcuya acımadılar anında oyundan atıldı ama işin içine Galatasaray girince hakemlerin yüreği yetmedi. Ardanın hareketine hakem cesaret edipte sarı kartını çıkaramadı.Hakem müsvettesi gidip Arda ile tokalaşıp ''aman Arda bir daha yapma gözünü seveyim, zor durumda bırakma beni, sen kendini düşünmüyorsan beni düşün, haftaya derbi var, ne yapıyorsun?'' denildi.İş tatlıya bağlandı...

YAZIKLAR OLSUN SİZE... MÜSVETTELER SİZİ...

Bu arada Ali Turan'da haklı olarak itiraz etti hakeme.Geçen hafta Arda'ya aynı pozisyonda kart gösterilmedi bana neden gösteriyorsunuz der gibiydi.Ne de olsa renklerde aynı, adam haksız mı? :D:D

Maçın adamı Tayfun Cora'ydı. Bana göre bu senenin en verimli topunu oynadı.Ayağa sağlam paslar ve gol pasıda dahil çok faydalı işler yapmıştır.Ne zamanki Olembe'yi oyuna Tolunay hoca aldı, biraz arkasına adam kaçırmaya başladı.İşte o zamanda oyuna Serkan girince denge sağlanmış oldu.

Yediğimiz gole kadar adeta uyuyorduk.Golden sonraki değişiklikler yerindeydi.Ama neden maçtan evvel bu adamlar kadroda yoktu? diye de sormadan edemedim. Galatasaray maçı kadrosu ile bu maçtaki kadronun bu kadar değişken olmasıda beni çok düşündürdü.Özellikle Serkan ve Umut yedek kalması sanki Galatasaray maçının faturası onlara kesilmiş gibiydi.Yattara ve Engin'in ilk 11'de başlamaları ise beni şaşırttı.

Ancak maç sonucu hocanın açıklamaları kafamı iyice bulandırdı ''Körlere yol gösterdim'' demesindeki derin manayı çok düşündüm ve şu sonuca vardım.

Hocanın sahaya çıkaracağı kadroyu başkaları yapıyor.Yapmasa bile ona baskı yapılıyor diye düşünüyorum.Yattara ve Engin'i bu kadroda oynat diye ona telkinde de bulunulmuş olabilir.O da kıramamışta olabilir ya da harbiden birileri eline veriyordur listeyi, bu kadroyu saha çıkar diye...

Açıklamalarından başka bir anlam çıkaramadım.

.....
24.10.2009, 15:01
Ama hakem cidden çok şerefsizlik yaptı. Resmen maça taraflı başlamış bu kadar da olmaz ki!

serdaracıl
24.10.2009, 15:01
Selçuk-ceyhun önlerinde de colman üçlüsünü bozmamak lazım. Bu üçlüde diretelim biraz. Keşke Onur da şans bulabilse. Ayrıca üst düzey bir stoper gerçekten lazım.

Horispin
24.10.2009, 15:15
Ömer Aysan eğer sağ bekte iyi performans gösterirse Tayfunu göbeğe çekip defansı Ömer-Tayfun-Egemen- Ferhat şeklinde kurabiliriz. Tayfun defansın göbeğinde oynadığı zaman çok daha faydalı oluyor. Geçen sene son 5 hafta böyle oynamıştı. Fenerbahçe maçı hariç hata yapmamıştı defans. Bu arada Cale çok kötü ya adam topu ayağına alınca insanın yüreği ağzına geliyo her an kaptıracakmış gibi top oynuyo.

Burak_52
24.10.2009, 15:21
ne zaman rahat bi maç izleyeceğiz acaba

.....
24.10.2009, 15:33
Kayseri ligin en az gol yiyen takımıydı. şimdiye kadar 5 gol yemişlerdi. 6 haftadır gol yemiyorlardı. Ama herşey Trabzonsporun karşısına gelene kadardı. o rüya da bitti :)

abdullah6134
24.10.2009, 15:43
rahat maç izlemeyi 5 haftadır yenilmek bir yana gol yemeyen Kayseri maçında beklemiyorduk heralde....tebrik etmek düşer Broos ve cengaverlerini...

leleuk87
24.10.2009, 15:44
arkadaslar dunku mactan sonra kolbasti oynamadi mi futbolcular hic bi yerde goremedim video

Hayriye Ayan
24.10.2009, 15:48
yediğimiz gol ofsayttı
nedenn buna tepki göstermiyoruz ki
illaki yenilmemiz mi lazım
keşke engin ve yattara ıslıklanmasaydı
onlarda en az bizim kadar bu takımı seviyorlar
gönüllerini almamız lazım bidahaki maça

efulimyoq61
24.10.2009, 15:50
ArkadaŞlar bu takimdan hİÇbİŞe olmaz lİg sonu gelİnce gÖrÜŞcez kendİ sahanda zor yenİyon rakİbİ
bursadan 2 puan antepten 2 puan d.bakira 3 puan
sen hangİ zor takimi yenecen kİ????*

kursat1313
24.10.2009, 15:55
Bu çok doğru şans yanımızda olsaydı d.bakır,gs,antep ve bursa maçlarını kayıpsız atlatmış olurduk..
kesinlikle bu sene tek eksiğimiz şans yoksa futbol olarak geçen seneden daha iyiyiz

efulimyoq61
24.10.2009, 15:58
ben sanmıyorum kaç seneler geçti hala rahat izlediğm maç yok gs maçında sinirden arkadaşlarla 2 sandalye 1 masa kırdık
antep bursa kim ki iç sahadan puan alıyor yaa onların seviyesine düşermi insan yazık yaa

Sefa Murat Dokuz
24.10.2009, 16:01
kesinlikle bu sene tek eksiğimiz şans yoksa futbol olarak geçen seneden daha iyiyiz

Tamamen fuzuli bir yorum. Ne şansından bahsediyorsunuz yahu. Kaç topumuz direkten dönmüş. Şans'mış. Hangi şans?
Şans'ın tanımı nedir? Tesadüf müdür şansın sürekli yanımızda olmaması. Şansları kendin yaratırsın. Şans gelip önüne düşmez. Semih şanslı mı yoksa Şansı semih mi yaratıyor? Ne Şanslı çocuk hep ayağına geliyor şans!

Şans nedir 5 kişinin arasına topu gelişine atarsın karambolde sana veya rakibe düşer şans bu dur.
Trabzonspor'un geçen seneki oyununda şans'la mansla işi yoktu.
Bu sene her allahın topunu rakip 10 kişi de olsa geri çekilip ileri diktiğimizden rastgele giden topların bizim adamlara gitmeme gibi bir durumu var bu da şansızlık değil, saçmalık. Topu bam güm ileri vurursan isabet oranı 100 de 1 ancak olur. 10 kişi rakibi sahasına gömüp 3-4 ü atamıyo geriye yaslanıp 2-1 i koruyosan Türkiyenin en kara cahil takımısın kabul etmelisin.

mehmetali61_55
24.10.2009, 16:01
kayserispor 6 hafta aradan sonra yenilmiş ve gol yemiş biz bu takıma en az 3-4 tane daha atardık ama beceriksizliğimizden atamadık takım iyi yolda sadece iki takviye lazım acil olarak forvet umutun yanına sonra galibiyet serilerine alışırız

Erbay
24.10.2009, 16:09
Tamamen fuzuli bir yorum. Ne şansından bahsediyorsunuz yahu. Kaç topumuz direkten dönmüş. Şans'mış. Hangi şans?
Şans'ın tanımı nedir? Tesadüf müdür şansın sürekli yanımızda olmaması. Şansları kendin yaratırsın. Şans gelip önüne düşmez. Semih şanslı mı yoksa Şansı semih mi yaratıyor? Ne Şanslı çocuk hep ayağına geliyor şans!

Şans nedir 5 kişinin arasına topu gelişine atarsın karambolde sana veya rakibe düşer şans bu dur.
Bu sene her allahın topunu rakip 10 kişi de olsa geri çekilip ileri diktiğimizden rastgele giden topların bizim adamlara gitmeme gibi bir durumu var bu da şansızlık değil, saçmalık. Topu bam güm ileri vurursan isabet oranı 100 de 1 ancak olur. 10 kişi rakibi sahasına gömüp 3-4 ü atamıyo geriye yaslanıp 2-1 i koruyosan Türkiyenin en kara cahil takımısın kabul etmelisin.

Özellikle son kısma tamamen katılıyorum.

Fatih Özkan
24.10.2009, 16:18
Son haftalarda başarılı olan bir takıma karşı galibiyet almak son derece önemlidir...
Ben bu takımda Selçuk'u ilk 11'de görmek istiyorum...
Tayfun da yeter ki aynı şekilde bizleri utandırmaya devam etsin...
Bu büyük arada iyi hazırlanıp Beşiktaş'ı rahatlık ile yenebiliriz...

ugurozturk
24.10.2009, 16:18

katiliyorum...

Hugoyu begenmiyorum; ama gecen seneki hoca(!)dan kesinlikle daha iyi. Colmani dogru yerde dogru sekilde oynatiyor. Gecen seneki hoca(!) gibi ondan sol kanat ya da on libero cikarmaya calismiyor.

Hüseyin İlkin
24.10.2009, 16:25
Alaattin Kazancı'nın objektifinden;

http://img14.imageshack.us/img14/2252/seramoni.jpg
http://img43.imageshack.us/img43/8339/suleymanatalhasanyener.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/3091/colmanens.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/1962/ala21.jpg

Hüseyin İlkin
24.10.2009, 16:26
http://img200.imageshack.us/img200/6607/ala11.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/6081/ala1235.jpg
http://img39.imageshack.us/img39/7409/ala5y.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/1597/ala3t.jpg

Hüseyin İlkin
http://img24.imageshack.us/img24/1180/alaz.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/9315/toplusevinc2.jpg
http://img199.imageshack.us/img199/1985/gkhannal.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/4255/ala9.jpg

Hüseyin İlkin
http://img200.imageshack.us/img200/8482/ala10.jpg

kursat1313
24.10.2009, 17:03

arkadaşım bu takım niye 2-1 den sonra geriye yaslandı hiç düşündünmü ilk yarının 27. dk sından 45. dk sına kadar takım müthiş oynadı ahanın her yerinde baskı kurdular kayserililer top bile alamadı pozisyonları dahi yoktu biz bu arada 2-1 yaptık ve öne geçtik elbettiki bu baskıda takım yoruldu ve futbolcular rölantiye aldı futbol oynayan bir kişi olarak konuşuyorum bütün takımlar bunu yapar barça bile bunu yapıyor galip takım daima oyunu rölantiye alır bu arada şansımız olsaydı geçen hafta gs yi yenerdik serkanın atacağı golüyle ondan önceki hafta gaziantebi yenerdik aklıma gelenler bunlar

hasannuhoglu
24.10.2009, 18:43
arkadaşım bu takım niye 2-1 den sonra geriye yaslandı hiç düşündünmü ilk yarının 27. dk sından 45. dk sına kadar takım müthiş oynadı ahanın her yerinde baskı kurdular kayserililer top bile alamadı pozisyonları dahi yoktu biz bu arada 2-1 yaptık ve öne geçtik elbettiki bu baskıda takım yoruldu ve futbolcular rölantiye aldı futbol oynayan bir kişi olarak konuşuyorum bütün takımlar bunu yapar barça bile bunu yapıyor galip takım daima oyunu rölantiye alır bu arada şansımız olsaydı geçen hafta gs yi yenerdik serkanın atacağı golüyle ondan önceki hafta gaziantebi yenerdik aklıma gelenler bunlar

hocam bravo ya..herkes sanıyoki bu cocuklar cigersiz 90 dakka baskı ve hücum futbolu oynayabilir..bu iş okadar kolaymı ya..cık da az oyna bakim o sahaya noluyosun 5 dakkada.ayrıca o değişikliklerden sora gercekten cok katı yapan kayseriyi sahasına hapsetmekle kalmadık iki tane de gol salladık.goller bagıra bagıra geliyorum dedi.gollerin atıldıgı kale arkasına oturan biri olarak söylüyorum bunları..lütfen hala eleştirmeyelim yahu..o 15 dakkada gördügüm futbolu baz alarak konusuyorum,bu takımda gercekten cok büyük cevher var.önemli olan bunu herzaman ortaya cıkarabilmek..bugün gökhanın acıklamasını okuyorum.bu sahada trabzona karsı oynamak gercekten cok zor diyor adam,cünki sahada baskıyı yemiş,akın akın trabzon ataklarına cevap vermeye calışmış bu adam..eleştirinin dozunu kacırmayalım

.....
24.10.2009, 18:55
fotoğraflar için teşekkürler.

Mustafa ÖZDEMİR
24.10.2009, 19:18
yine net golleri kaçırdık .her maç gelip gelmek zor .o pozisyonları bazen çok arıyoruz .keşke ankaraspordan bir forvet alsaydık...

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 19:30

G.antep maçında girmeyenler kalecinin çıkardıkları şanssızlıktan başka birşey değildir keza d.bakır maçıda öyle gs maçını konuşmaya gerek duymuyorum apaçık meydanda o 10 kişi kalan rakip 6 haftadır gol yememiş 8 haftadır maç kaybetmemiş açıl maçtan puan kaybet sonrada vay efendim böyle takımmı olur geç kardeşim bu işleri bitti o 10 kişiye 4-5 atma devirleri he atarsın ibb,kasımpaşa gibi takımlara orası ayrı mesele..

Ilelioglu
24.10.2009, 19:31
G.antep maçında girmeyenler kalecinin çıkardıkları şanssızlıktan başka birşey değildir keza d.bakır maçıda öyle gs maçını konuşmaya gerek duymuyorum apaçık meydanda o 10 kişi kalan rakip 6 haftadır gol yememiş 8 haftadır maç kaybetmemiş açıl maçtan puan kaybet sonrada vay efendim böyle takımmı olur geç kardeşim bu işleri bitti o 10 kişiye 4-5 atma devirleri he atarsın ibb,kasımpaşa gibi takımlara orası ayrı mesele..

Evet zaten herkes 3 Puan derdindeydi...;)

Erdal DİLEK
24.10.2009, 19:35
silva, cale, yattara devre arası gönderilsin, kaleye onur sola ferhat, yattaranın yerinede kim oynarsa oynasın. şampiyon olacak veya küme düşecek halimzi yok bari takımı oluşturalım, tek forvet gökhan oynasın, sağa göksu olabilir bak şimdi aklıma geldi,

Erdal DİLEK
24.10.2009, 19:36
ceyhun, ferhat, giray egemen, onur, gabriç her macta forma giysin. . .

avniaker
24.10.2009, 19:39
trabzonsporun iskeleti oluşmaya başladı:
colman, ceyhun, selçuk, gabriç, umut, gökhan, tayfun

Sinem Yılmaz61
24.10.2009, 20:20
Resimler icin tessekürler, ve emeginize saglik...Harika görüniyorlar :)

lazekom_61
24.10.2009, 21:38
oy trabzon ytrabzon beyler takıma tam destek olmamız gereken yerde köstekoluyoz ya az sağduyu lütfen engine yapılan resman ayıpyaaaaaaa

Emiroğlu
24.10.2009, 21:54
Valla bu kadar insan bu yılki futbolu beğeniyorsa , bende sorun var sanırım.
Daha dikkatli izleyeyim bundan sonra.

Cafer Bulur
24.10.2009, 21:58
Valla bu kadar insan bu yılki futbolu beğeniyorsa , bende sorun var sanırım.
Daha dikkatli izleyeyim bundan sonra.
Sende sorun yok,rahat ol.

Takim sezon basinda beri ilk olumlu futbolunu dün belirli bölümlerde oynadi.

Bence 6-1 kazandigimiz belediye macinda bile ilk yarim saat haric iyi oynamamistik.

Sivas macindan sonra takim ilk defa dün pas yapti,isirdi.

Cafer Bulur
24.10.2009, 22:03
Ayrica macin son dakikasinda kazandigimiz korneri vakit icin gecirmek icin kullanmamiz cok kötü bir görüntüydü.

Tamam 3 puana cok ihtiyacimiz vardi ama kendi sahamizda 10 kisi kalan bir rakibe karsi buna gerek yoktu,korkunun ecele faydasi olmadigi icin....

kursat1313
24.10.2009, 22:15
hocam bravo ya..herkes sanıyoki bu cocuklar cigersiz 90 dakka baskı ve hücum futbolu oynayabilir..bu iş okadar kolaymı ya..cık da az oyna bakim o sahaya noluyosun 5 dakkada.ayrıca o değişikliklerden sora gercekten cok katı yapan kayseriyi sahasına hapsetmekle kalmadık iki tane de gol salladık.goller bagıra bagıra geliyorum dedi.gollerin atıldıgı kale arkasına oturan biri olarak söylüyorum bunları..lütfen hala eleştirmeyelim yahu..o 15 dakkada gördügüm futbolu baz alarak konusuyorum,bu takımda gercekten cok büyük cevher var.önemli olan bunu herzaman ortaya cıkarabilmek..bugün gökhanın acıklamasını okuyorum.bu sahada trabzona karsı oynamak gercekten cok zor diyor adam,cünki sahada baskıyı yemiş,akın akın trabzon ataklarına cevap vermeye calışmış bu adam..eleştirinin dozunu kacırmayalım
sağolasın kardeş futbolu bilen birisiyle konuşmak gerçekten güzel desteğimizi hiçbir zaman esirgemeyelim bursanın en kötü zamanında bursa taraftarının tıklım tıklım doldurduğunu biliyorum ben bizde öyle olmalıyız

Sinem Yılmaz61
24.10.2009, 22:20
Niye bu sefer Kolbasti yoktu yahu :(

güneyli
24.10.2009, 22:31
Kayseri çok iyi takım.Biz 2-1 aldık beğenmiyoruz.Değişikliklerden sonra 1 dakika geçti rahat maç izledim.Son dakikalarda gömüldükte pozisyon mu verdik.Tam aksi 2 pozisyon kontrada yakaladık.Bu takım değilmiydi hazırlık maçlarında döktüren.Biraz rahat olsalar süper oyun çıkaracaklarda...Bir türlü rahat maç çıkaramıyoruz.

Sibel
24.10.2009, 22:53
Kadroyu yanlış dizip sonra oyuncu motivasyonunu bitirmek için bu kadar çaba harcayan Bross'u tebrik ediyorum.Ayrıca Engin'i yuhlayan tüm herkese sesleniyorum yazıklar olsun size.Engin'i de bitirin helal olsun.Trabzonlu futbolculara yapılan bu muameleyi bir türlü anlayamıyorum.Tayfun da yuhlanmıştı,küfürler edilmişti ona.Ne oldu sonuç?Gitti bir saat boyunca ağlamış soyunma odasında.Dünkü maçta ise alkışlandı.Çünkü güzel oynadı.Ne gerek vardı buna?Şimdi sıra Engin de dimi?Çünkü o da Trabzonlu.Yattara yuhlamasına katılırım.Büyük bir düşük performansla hakediyor bunu.Ama Engin çok kaliteli bir futbolcu.Bütün suç hocanınken(yanlış kadro,yanlış oyun) taraftar Engin'i yuhladı.Sezon boyunca çoğu zaman kendi futbolunu bir türlü gösteremedi.Ama bu suçun çoğu onun değil hocanın.

champions
24.10.2009, 22:58
Ayrica macin son dakikasinda kazandigimiz korneri vakit icin gecirmek icin kullanmamiz cok kötü bir görüntüydü.

Tamam 3 puana cok ihtiyacimiz vardi ama kendi sahamizda 10 kisi kalan bir rakibe karsi buna gerek yoktu,korkunun ecele faydasi olmadigi icin....
Taraftarımızın eleştiri anlayışına hayranım doğrusu.:) Tamam hoşumuza gitmemiş olabilir ama futbol bu ve şartlar gereği bu tür hareketler gereksiz değil gayet de gerekli oluyor zaman zaman.

Şöyle ki ihtiyacı olduğunda koca Real bile yapıyor bunu. Zidane Beckham Gutilerle falan yapıyor hemde.

Ama Engin çok kaliteli bir futbolcu.Bütün suç hocanınken(yanlış kadro,yanlış oyun) taraftar Engin'i yuhladı.Sezon boyunca çoğu zaman kendi futbolunu bir türlü gösteremedi.Ama bu suçun çoğu onun değil hocanın.. Olur da birgün iyi oynarsa bunun sebebi de hoca olacak öyleyse.Doğru mu?

Cafer Bulur
24.10.2009, 23:04
Taraftarımızın eleştiri anlayışına hayranım doğrusu.:) Tamam hoşumuza gitmemiş olabilir ama futbol bu ve şartlar gereği bu tür hareketler gereksiz değil gayet de gerekli oluyor zaman zaman.

Hangi sartlar bunu gerekli kilmis olabilir sence?

10 kisi kalmis rakibe karsi kontra yeme korkusu mu?

Ceza sahasina tüm takimin girmesine gerek yoktu,bu kadar korkuya da...

Sahsi fikrim,en iyi savunma hücumdur benim mantigimda.

Sibel
24.10.2009, 23:10
Olur da birgün iyi oynarsa bunun sebebi de hoca olacak öyleyse.Doğru mu?
Takımı kurup yöneten hocadır değil mi?Oyuncuyu doğru yerde doğru görevde oynatırsan o da görevini yapar tabi yapabildiği kadar.Bir türlü göremedik akşam Engin'de bu görevi.Artık oyuncularını tanımamış mıdır bu hoca?Madem Selçuk gerekliydi bu 11e 28de Engin'i alıp,Selçuk'u sokmanın ne anlamı vardı.Selçuk 11de olmalıydı o zaman.

hamucera
24.10.2009, 23:39
1-0 yenik durumdaki takım sürekli atak yiyorsai, kontrolü elinden kaçırmışsa oyuncu değişikliklerinden sonra takım adetea yeniden doğuyorsa hoca haklı oyunda kalan ve oynayan oyuncular haklıdır, yeri geldiğinde zamanda geçirmek gerekir

hamucera
24.10.2009, 23:40
Takımı kurup yöneten hocadır değil mi?Oyuncuyu doğru yerde doğru görevde oynatırsan o da görevini yapar tabi yapabildiği kadar.Bir türlü göremedik akşam Engin'de bu görevi.Artık oyuncularını tanımamış mıdır bu hoca?Madem Selçuk gerekliydi bu 11e 28de Engin'i alıp,Selçuk'u sokmanın ne anlamı vardı.Selçuk 11de olmalıydı o zaman.

selçuk ile başlasa o zamanda neden Engin'e şans verilmiyor, Umut ile başlasan neden Yattara yok denilecekti,

bırakında kadroyu hoca kursun

champions
24.10.2009, 23:43
Hangi sartlar bunu gerekli kilmis olabilir sence?Takım iyi gitmiyordur,kazanmaya şiddetle ihtiyaç vardır, geriden gelip maçı çevirmişsinizdir falan filan. Yıllar önceki Real Madrid Villareal maçını gayet iyi hatılıyorum.

10 kisi kalmis rakibe karsi kontra yeme korkusu mu?Gereksiz bir soru.Yukarıda açıkladım nedenini ama 3 kişiyle bile kontra yiyen bir takım olduğumuz düşünülürse 10 kişiyle baskı bile yeriz.:)

Ceza sahasina tüm takimin girmesine gerek yoktu,bu kadar korkuya da...Anlatamadım galiba.

Sahsi fikrim,en iyi savunma hücumdur benim mantigimda. Savunma nediri tartışsa idik alakalı bir cümle olurdu.

Paksoy
24.10.2009, 23:48
selçuk ile başlasa o zamanda neden Engin'e şans verilmiyor, Umut ile başlasan neden Yattara yok denilecekti,

bırakında kadroyu hoca kursun

aynen şu hoca napsa yaranamıycak , onun gözüyle olaylara bakabilsek anlayabiliriz biraz

Sibel
24.10.2009, 23:57
selçuk ile başlasa o zamanda neden Engin'e şans verilmiyor,

Evet doğru olabilir.Ama Selçuk zaten 11de olması gereken bir futbolcu.Selçuk'la başlanmalı bence.Tabi ki Engin'e şans verilmeli.Bunu en çok isteyenlerden biriyim.Ama dün akşam Engin'in ne pozisyonda oynadığını anlayamadım..Hoca ona doğru bir görev verememiş diye düşünmek geliyor aklıma.Demek istediğim de bu.Oyuncuyu doğru yerde doğru zamanda oynatmalı.Hala futbolcularını tanıyamayıp tahmini bir 11 oturtamamışsa bu sorunlar böyle baş gösterir işte.

Mustafa Calik
25.10.2009, 00:00
Maraton'da birazdan macin özetini gösterecekler.

iso_4939
25.10.2009, 00:13
yav nasıl yendıler bende ınanamadım halla halla yıne cok kacırdılar...

SEDAT
25.10.2009, 00:14
ya hakikaten o son saniyede topu saklama olayını kim çıkardı onu anlamadım sanki biz eksiğiz ve deplasmanda oynuyoruz allahtan eziklerin derbisi varda pek gündeme gelmedi bırak onuda beceremedik o topu adamlar kaptı ya..zaten adrenalin bağımlıları Trabzonumu tutsalar adrenalinin kralını yaşıyacaklar ama işte...

hamucera
25.10.2009, 00:17
Evet doğru olabilir.Ama Selçuk zaten 11de olması gereken bir futbolcu.Selçuk'la başlanmalı bence.Tabi ki Engin'e şans verilmeli.Bunu en çok isteyenlerden biriyim.Ama dün akşam Engin'in ne pozisyonda oynadığını anlayamadım..Hoca ona doğru bir görev verememiş diye düşünmek geliyor aklıma.Demek istediğim de bu.Oyuncuyu doğru yerde doğru zamanda oynatmalı.Hala futbolcularını tanıyamayıp tahmini bir 11 oturtamamışsa bu sorunlar böyle baş gösterir işte.

tahmini bir kadro değildi, Engin orta sahanın ortasında ileriye dönük düşünüldü yani ben öyle tahmin ediyorum,

Acaba sorun oyuncunun oynatıldığı yerde mi yoksa oyuncunun oynaması istenen yerde değil kendisine göre faydalı olacağını düşündüğü yere kaçmasında mı ?

cellchook
25.10.2009, 00:33
ceyhun 38 top kapmıs deyip ceyhunun hala iyi bir önlibero oldugunu savunan arkadaşlara tabelacı demek istiyorum.
önliberosu ceyhun olan takımın şampiyon olma şansı çok düşüktür.

38 tane top kapma istatistiği adım gibi eminim karambole önüne düşüp kotardığı pozisyonlardan oluşmuştur.

tjikuzu ve ceyhun ts un önliberoları olamaz.

ben türkiyede ceyhun kadar fizikli olup sürekli sendeleyen bir oyuncu görmedim.

M.Kılıç50
25.10.2009, 03:24
Varya Müthis bir Duyguymus Bir haftada´da Kazanip digerlerini takip etmek :)

Barış Kaptanoğlu
25.10.2009, 12:15
kayseri gibi bi takıma oyunun bir bölümü hariç büyük baskı kurduk çok gol kaçırdık...takım iyi yolda bence beşiktaş maçı bunu gösterecektir

Emirhan Makul
25.10.2009, 13:07
Maraton'da birazdan macin özetini gösterecekler.

Erman Kayserinin golünün ofsayt olmadığını bir anlatışı var koparsınız :)

uzunhakan
25.10.2009, 13:39
Gustova Colman&Selçuk İnan.

AdemS
25.10.2009, 14:55
Güzel bir galibiyet oldu, Hocanın yaptığı yerinde değişiklikler sonucu maçı aldık.. Şimdi önümüzde 2 hafta var, BJK maçına oyuncular hem zihin olarak hem de beden olarak iyi hazırlanmalılar.. En önemlisi de artık şu derbi maçları kazanma hasretimize de bir son versinler artık..

Ozan Yazıcı
25.10.2009, 18:25
10 haftada nasil sezon bitiyor anlamadim.

Bizim icin sezon daha yeni basladi.

Sampiyon olamiyorsan,ikincilik var,ücüncülük var,kupa var ,var oglu var.

Bitti dostum bitti. Takım bu sene Avrupa'ya da çıkamaz, kupa falan da alamaz. Bu sene deneme - yanılma senesi olsun artık, kurgu senesi olsun, başka yol yok.

Mert M.
25.10.2009, 18:49
İnsanlara sabır göstermek gerekir. Hocaya da sabretmeliyiz. Geçen sene Colman'a yapılan eleştirileri hatırlayınız!
Bir de bu seneki performasından sonra aldığı methiyeleri...
Sabır gösteriniz sabır! Oyuna gelmeyiniz! Birilerinin yarattığı karmaşaya kapılmayınız! Düzelecektir herşey.

Murat Keçeci
25.10.2009, 23:40
Önemli bir galibiyet aldık ama bu galibiyetlerin devamını getirmek zorundayız yoksa bu galibiyet hiçbir anlam ifade etmez.Maça gelirsek Selçuk ve Umutun maça girmesi oyuna ağırlığımızı koymamızı sağladı.30-45 arası çok iyi baskı kurup 2 gol bulduk o rahatlıkla ikinci yarıda pozisyonlar bulduk.Birinci golde Tayfunun ortası daha doğru terimle pası birinci sınıftı Gökhanın ön direk koşusu ve bitirici vuruşuda çok kaliteliydi.İkinci golde Selçuk çok etkili noktaya kesti ve Ceyhuna dokunmak kaldı.Yediğimiz gol bir çok maçta yediğimiz gollerin kopyası gibiydi.

Colman,Tayfun,Ceyhun,Gökhan maçta öne çıkan oyuncular oldu.Gabrici beğenmeyenlere katılmıyorum futbol bilgisi çok iyi ali turanı iki sarı karttan attıran oyuncu oldu Gökhana çok net bir gol pozisyonu hazırladı savunmaya katkısıda iyidi.

Oyundan çıkan engin-yattara hakkında birşey söylemek gerekirse hazırlık maçlarındaki Engin hem bizde hem milli takımda banko oynardı resmi maçlardaki engin ise yedek kulübesinden çıkamaz.Yattaranında üzerine fazla gitmemek lazım onun durumunu zamanın akışına bırakmak lazım.

Külünkoğlu
26.10.2009, 08:37
Kurtarıcı olarak sahaya sürdüğü oyuncularla maça başlamayan bir teknik adam var başımızda, kolay değil.

Tayfun Cora'nın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi ama o hırsıyla, ruhuyla, samimiyeti ve yapabildikleriyle oynuyor. Yine de iki hareket sevdalılar başta olmak üzere kimselere yaranamıyor. Kolay değil.

Kaledeki adamınızın ne yapacağı belli değil, ne zaman kurtarış yapabileceği de. Kolay değil.

Orta sahanızdaki faydalı işler yapan elemanınız maç içersinde 20 dakika ortalıklarda gözükmüyor. Kolay değil.

Defansif ortasahanız gol atsada asıl mevkisinin gereğini yerine getirmekden bi haber olunca numulelik ışık göstermeyince 2 pas yapan son adamlarımızla karşı karşıya.. Kolay değil.

Rakibin 10 kişi kalmış saate bakıyorsun. kolay değil.

Zor bir maçtı kolay değil.

Cemalettin Taşkın
26.10.2009, 08:53
futbolun cilvesi

bir anda 4-0 mağlup duruma düşebilirdik. 1-0 dan sonra kayserinin kaçırdıkları inanılmaz. oyuncu değişiklikleri takıma olumlu yansıdı. tabi adama sorarlar niye selçukla umut 11'de başlamadı diye. selçuku anlarım da umutun kesilmesi yanlış bir karardı zaten.

kendi evindeki maçlarda 2 forvet çıkamazsan nasıl galip geleceksin?

zor oldu ama sonunda galip geldik. 2. yarıda kaçan goller de inanılmazdı gökhanın, selçuk'un, colman'ın kaçırdıkları eğer maç 1-1 filan olsa saç baş yoldururdu bize.

kayseriye gelince makukula goldan başka birşey yapmadı. troisi gibi bir adamı nasıl yedek başlattılar anlamadım. cangelenin olmaması bizim için iyiydi.

hakeme gelince ali turana kırmızıyı gösterdi sonra kayseri aleyhine hiç düdük çalmadı. troisinin caleye yaptığı sarı kartlık harekete devam dedi. son adam serdarın topu eliyle almasına da devam dedi. kırmızı kart çıkardığı için kayseriye tolerans gösterdi resmen.

Faik Yılmaz
26.10.2009, 09:00
Hocanın sahaya çıkaracağı kadroyu başkaları yapıyor.Yapmasa bile ona baskı yapılıyor diye düşünüyorum.Yattara ve Engin'i bu kadroda oynat diye ona telkinde de bulunulmuş olabilir.O da kıramamışta olabilir ya da harbiden birileri eline veriyordur listeyi, bu kadroyu saha çıkar diye...

Açıklamalarından başka bir anlam çıkaramadım.

Valla maçın en önemli ayrıntısı bence bu açıklama idi.......

avniaker
26.10.2009, 09:29
hugo da işin ciddiyetinin farkına vardı trazonsporun ne demek olduğunu daha iyi anlamıştır bekleyip göreceğiz neler olacak

sorin
26.10.2009, 13:53
:) İşte bunu seviyorum :D

sen haklı çıktın ve ben yanıldığıma hiç bu kadar sevinmemiştim

Murat Güvenç
26.10.2009, 15:42
Yattara diyorlar hala ya ;
Yıllık 1.800.000 $ Garanti para alıyor ;
Derbi Maçlarında yok,Ufacık sakatlıklarda Güvensizlik nedeni ile yok,Orta halli takımlarla oynadığımız maçlarda Vasat ! Fenerbahceli David 'in ayağı Kırıldı 2,5 ayda sahalara dönüp Gol attı !
Yeter artık Yattara deyip durmayın.

Kalede Onur,sol bekte Ferhat,Orta alanda serbest olarak Alanzinho,Beyenmesekte çift forvet Gökhan - Umut Olmak zorunda.

Hiç biri olmuyormu Çıkar Paf takımdan 3 4 genci sür sahaya Kardeşim !

Kayseri maçı için ise ; İnşallah Kazanaırız .
Katılıyorum yattarayı 2 senedir gören var mı ?geçen sene katar dan bir teklif geldi adamın aklı gitti geriye posası kaldı adam habire sakatım diyor bu nebiçim bir sakatlıksa