PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 10. Hafta Maçı | Trabzonspor 2-1 Kayserispor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Burak 1967
24.10.2009, 00:03
Bu derece zorlanacağımızı açıkcası tahmin etmiyordum...
Diken üstünde maçı izledik resmen.
Hocanın değişiklikleri baskıdan sonra işe yaradı da yendik...
Eğer yaramamış olsaydı şuan bende dahil herkes hocaya sallıyor olacaktı...
Maçın sonlarına doğru özellikle yine gol kaçırma rekoruna gittik...
6 pasın içinden defalarca nasıl gol kaçar bir türlü anlamış değilim..

bu kadar zorlanacağını tahmin etmiyor muydun? sen galiba kendini barcelona rakibi de çanakkale dardanel zannettin :)

Emiroğlu
24.10.2009, 00:03
Ne bu kadro ile , ne bu hoca ile , nede bu yönetim stratejisi ile şampiyonluk gelmez , gelemez...

Hemen hemen tüm mevkiilerdeki futbolcularımız " idare eder " yada " eh işte " yada " yeterli " kıvamındalar.

Fark yaratabilecek bir futbolcu yada fark yaratan bir yönümüz yok.

Mesela , Türkiye deki takımlardan hangisinin , herhangi bir şeyinin "EN İYİSİ" bizde ?

Hadi bu seneyi geçtik(Bu cümleden nefret ediyorum!) , seneye için ne gibi bir HAZIRLIK var ?
Tekke'nin alınması gündemde.
Alınınca ne olacak ? Takım mı olacağız birden ?
Dünyanın en iyisi olan Messi'nin takımını daha yeni devirdi Rus ekibi.
Öyle bir Tekke ile hiç bir cacık olmaz.Futboldan anlayan adam lazım, iş bitiren adam lazım.Saygılı , dubaracı olmayan adam lazım.Yani ADAM lazım.Ki bizde olmayan birşey bu !

Sene sonu Tekke'nin alınması ile olacak olan , taraftarın gazını almış olmak olacak.
Ki buda hemen herkesi , hatırı sayılırca bir süre oyalar.Bu taraftar değil mi daha bu akşam , takımına kötülüğü artık ihanet boyutunda olan, altını çiziyorum " ihanet eden " yattara efendiye tezahuratlar eden ?

İçimden bir ses sene sonunda yeniden bir " yeniden yapılanma " ya gideceğimizi söylüyor !

Akabinde kaybolan 3-4 yıl...
Gazı alınmış taraftar.
İyi uykular.

Y.Sert
24.10.2009, 00:06
İnanamıyorum bu mesaja..

ceyhunu begenenleri anlamakta güçlük çekiyorum.Ceyhun'dan ben de çok ümitliydim ama o sezon başında kaldı.
Ceyhuna babası sadece şut atmayı öğretmiş(topa vurmayı babam öğretti diye röportajı vardı)
Bir önlibero için hatta bir futbolcu için çok kötü bir bileğe ve tekniğe sahip.Ayagında sırık varmıs gıbı oynuyor,o cüsseye ragmen sürekli topu kurtarma cabası ıcınde,bir kez rahatca top kaptıgını veya ayakta kaldıgını görmedim.

çift forvet sistemi ilk maçtan bu maça kadar devam etseydi bu takım şampiyon olma umudunu taşırdı,hep aynı seyı soyleıdm yıne soyluyorum;stoper stoper stoper...

Colmanın bu temposu alkışa değer.Hilelerden uzaklaşmış.

Cüneyt Çakır'ın Colmana gösterdiği bir sarkı kart var ki hakemlik kavramını bir an olsun unuttum.

cellchook
24.10.2009, 00:09
İstanbul B.B maçında kulubeye cok dikkat emiştim.O maçta kötü sonuçların sonrasındaydı...Atılan gollerden sonra hocanın takımda cok yalnız kaldıgını hıssetmıstım.Bugunku demeclerıne bakıyorum,takımdakı kaos havasına bakıyorum ve sunu soyleyebılıyorum;

Hoca cırpınıyor adeta tek basına ve cok yalnız.Colman ve bır kac oyuncu harıc hocayla dıger oyuncular arasında sorun oldugunu dusunuyorum.

Bu camia yok etme konusunda dünyada sayılı yeteneklerden,ama bulup çıkarma ve koruma konusunda dünyada sonuncuyuz.

Yazık günah ya.

Dinazorlar hangi çağın varlıkları biz hangi çağdayız.

Mehmet Fırat
24.10.2009, 00:10
ceyhunu begenenleri anlamakta güçlük çekiyorum.Ceyhun'dan ben de çok ümitliydim ama o sezon başında kaldı.
Ceyhuna babası sadece şut atmayı öğretmiş(topa vurmayı babam öğretti diye röportajı vardı)
Bir önlibero için hatta bir futbolcu için çok kötü bir bileğe ve tekniğe sahip.Ayagında sırık varmıs gıbı oynuyor,o cüsseye ragmen sürekli topu kurtarma cabası ıcınde,bir kez rahatca top kaptıgını veya ayakta kaldıgını görmedim.

Maçı önyargınla izlersen göremezsin tabii Ceyhun'un güzel oyununu. :)

cellchook
İnanamıyorum bu mesaja..

inanç meselesi.

Kubilay ŞAHİN

çift forvet sistemi ilk maçtan bu maça kadar devam etseydi bu takım şampiyon olma umudunu taşırdı,hep aynı seyı soyleıdm yıne soyluyorum;stoper stoper stoper...

Cüneyt Çakır'ın Colmana gösterdiği bir sarkı kart var ki hakemlik kavramını bir an olsun unuttum.

Anlamak..!!

Mustafa Yüksek
24.10.2009, 00:11
Bu camia yok etme konusunda dünyada sayılı yeteneklerden,ama bulup çıkarma ve koruma konusunda dünyada sonuncuyuz.

Yazık günah ya.

Dinazorlar hangi çağın varlıkları biz hangi çağdayız.

Doğru bu maçtaki ceyhuna yaptığınız yorumlar bu konuda ne kadar becerikli taraftarlarımız olduğunu gösteriyor...Sadece topa vurmayı biliyormuş..Peh...

cellchook
24.10.2009, 00:12
Maçı önyargınla izlersen göremezsin tabii Ceyhun'un güzel oyununu. :)

züğürt tesellisi gözlükleriyle de izlemedim.

bol şans.

titanic
24.10.2009, 00:13
Doğru bu maçtaki ceyhuna yaptığınız yorumlar bu konuda ne kadar becerikli taraftarlarımız olduğunu gösteriyor...Sadece topa vurmayı biliyormuş..Peh...
Ben topa vurmayı bilmediğini düşünüyorum.Kaleyi bulamıyor,ama hakkkını yemeyelim iyiydi bugün işini yaptı

Y.Sert
24.10.2009, 00:14
Bu da Güzel...

inanç meselesi.

Adem Erdoğan
24.10.2009, 00:15
Maçı izlemeden ve skoru hiç bilmeden sadece yorumları okusam, bu akşam Kayseri'ye 3-0 yenildiğimizi zannederdim.

Mehmet Fırat
24.10.2009, 00:15
züğürt tesellisi gözlükleriyle de izlemedim.

Ben de izlemedim. Hatta ben gözlük kullanmam. :)

cellchook
24.10.2009, 00:16

herkesin kendi standardı var.
Benim trabzonspor takımının önliberosu ceyhun olamaz...Karambole önüne düşen toplarla,karambol olmayan pozisyonlardaki oyununu karşılaştırıyorum da,çölde direk olmak gibi birşey geliyor aklıma.

Volkan
24.10.2009, 00:17

bende bu yorumunu anlamakta güclük cekiyorum ceydundan mı bahsediyon :cool:

cellchook
24.10.2009, 00:17
Ben de izlemedim. Hatta ben gözlük kullanmam. :)

ne güzel:)

gözlüğe gerek yok gözünü kullan,rahat ol:)

Recep Alkan
24.10.2009, 00:18
Bu arada bir lafım da o tribünde İbrahim Yattara diye baıran zihniyete.

Yazıklar olsun, yeminle yazıklar olsun. Bu saatten sonra da kimse bu adamdan birşey beklemesin.

titanic
24.10.2009, 00:19
Bu arada bir lafım da o tribünde İbrahim Yattara diye baıran zihniyete.

Yazıklar olsun, yeminle yazıklar olsun. Bu saatten sonra da kimse bu adamdan birşey beklemesin.
Geçmişteki güzel günlerin hatırı yok mu?

Cem Akyüz
24.10.2009, 00:20

Futbolda dün yoktur

Mustafa Yüksek
24.10.2009, 00:20
Benim trabzonspor takımının önliberosu ceyhun olamaz...Karambole önüne düşen toplarla,karambol olmayan pozisyonlardaki oyununu karşılaştırıyorum da,çölde direk olmak gibi birşey geliyor aklıma.

Kim olur mesela bu takımın ön liberosu?...Karambole önünde kalan toplar dersen ceyhunun emeğine hakaret etmiş olursun...Bolca top kesti daha önemlisi ileriye bolca top dağıttı, ara pasları attı, oyunun yönünü değiştirdi...Sahi bunları yapmadığını iddia edebilir misin sen?

Etem Güner
24.10.2009, 00:21
bu maç inanç meselesidir biraz geçte olsa uyana bir taqkım ve istediğin zaman oluyormuş dedirten bir maç

Y.Sert
24.10.2009, 00:22

Maçı nasıl izledin de,Ceyhunun Bire birde bütün mücadeleleri kazandığını ve kazandığı topların yüzde doksanını uzun olsun kısa olsun olumlu kullandığını.İlk golün başlangıç oyuncusu olduğunu ve 2. golü attığını göremedin hayret.
Gs maçının da tartişmasız en iyisi idi colmanla birlikte.

Recep Alkan

Ben zaten geçmişteki güzel günlerin hatrına o adama oynamadan yıllık 3,5 trilyon veriyorum, hatrın bu kadarı da yani.....

o adama bu kadar yapacağına tayfunu destekle bak adam neler yaptı bugün, ama nerdeeeee (sözlerim kişisel değil)

titanic
Futbolda dün yoktur
iyide biz 25 yıl önceki başarılarımızı kullanmıyor muyuz?Demekki futboldada dün var.

Şahin_53
24.10.2009, 00:23
Uzatmaya hiç gerek yok yendik ve hiç bir şey düzelmedi henüz.

Emre B.
24.10.2009, 00:23

Trabzonspor Yattara'ya, Yattara'nın Trabzonspor'a kattığından daha çok şey katmıştır.

titanic
24.10.2009, 00:24
Ben zaten geçmişteki güzel günlerin hatrına o adama oynamadan yıllık 3,5 trilyon veriyorum, hatrın bu kadarı da yani.....

o adama bu kadar yapacağına tayfunu destekle bak adam neler yaptı bugün, ama nerdeeeee (sözlerim kişisel değil)
Evet haklısın galiba ama Yattara kaliteli birr futbolcu,bu yıl iyi başlamamış olabilir.Hazır olduğunda oynatılmalı kadroda tutmak lazım

Emiroğlu
24.10.2009, 00:24
iyide biz 25 yıl önceki başarılarımızı kullanmıyor muyuz?Demekki futboldada dün var.

O cümle , " demek ki 25 yıldır bu yüzden bizden bi numara olmuyor " olacak.

Yok.

Etem Güner
24.10.2009, 00:25
hala takımızda şucular bucular var taraftar grupları yattara diyor hala pes vallahi adama yeter derler artık iyi sömürdünderler efendim ginenin ekonamisini düzeltti adam biz trabzon taraftarları hala bilet alıp maça gidemiyoruz gidiyoruz yattarayı göremiyoruz görüyoruz canımızdan beziyoruz ben artık kararlılıkla ve devamlılıkla barış memiş oynatılmalı diyorum trabzonlu gençler oynamalı diyorum yeter şu yabancı hayranlığı öyle değilmi arkadaşlar

Adem Erdoğan
24.10.2009, 00:26
bence bu futbolla haftaya 3-0 alırız.

Şahin_53
24.10.2009, 00:27
Adem hangi hafta?

Mustafa Yüksek
24.10.2009, 00:27

ççç golleri tayfun atar...

Y.Sert
24.10.2009, 00:28

Mükemmel:))

magicyattara
24.10.2009, 00:28
Zamanında "P.ç Ogün" diye bağıran taraftarların,bu akşam Yattara'ya aleni küfür etmelerini doğal karşılıyorum.
Bunların taraftarlığı yerin dibine batsın.
Bu adamların Trabzonspor camiasını taraftar diye,en önde temsil etmeleri ayıpların en büyüğüdür.

cellchook
24.10.2009, 00:30
Kim olur mesela bu takımın ön liberosu?...Karambole önünde kalan toplar dersen ceyhunun emeğine hakaret etmiş olursun...Bolca top kesti daha önemlisi ileriye bolca top dağıttı, ara pasları attı, oyunun yönünü değiştirdi...Sahi bunları yapmadığını iddia edebilir misin sen?

Maçı nasıl izledin de,Ceyhunun Bire birde bütün mücadeleleri kazandığını ve kazandığı topların yüzde doksanını uzun olsun kısa olsun olumlu kullandığını.İlk golün başlangıç oyuncusu olduğunu ve 2. golü attığını göremedin hayret.
Gs maçının da tartişmasız en iyisi idi colmanla birlikte.

benim gecmıs yazılarımı okuyun demeyecegım ama ben belırteyım,ceyhunun takıma monte edılmesıne daır bu takıma faydalı olacagına daır pek cok yazımda dolaylı-dolaysız yazdım.

Fakat milli maçlar,lig maçları hatta sizin begendiğiniz gs ve kayseri maçları dahil olmak üzere bırcok macta dagınık bır goruntu cızdıgı fıkrındeyım.

Ben mustafa sarp-mehmet topal-baronı-emre-ernst-fink i düşününce o bölgede biz biraz fakiriz diyebiliyorum.

Ceyhunun bu macta bır cok topu kullanamadıgın gordum ve fızıkı goruntusunun cok savruk olduguna daır kanaatımı guclendırdım.

Etem Güner
golleri tayfuna yazdım yakışır engin baytara sahip çıkalım lütfen trabzonspor diyarbakıra yenildiği zaman yalnız o ağlamıştı trabzonluya ve trabzonsporluya formasının hakkını vererek oynayana sahip çıkalım lütfen

#10 Fietra
Bizi korner bayrağının orada zaman öldürecek kadar aciz bir takım haline sokanlara bir kez daha yazıklar olsun diyorum.

titanic
hala takımızda şucular bucular var taraftar grupları yattara diyor hala pes vallahi adama yeter derler artık iyi sömürdünderler efendim ginenin ekonamisini düzeltti adam biz trabzon taraftarları hala bilet alıp maça gidemiyoruz gidiyoruz yattarayı göremiyoruz görüyoruz canımızdan beziyoruz ben artık kararlılıkla ve devamlılıkla barış memiş oynatılmalı diyorum trabzonlu gençler oynamalı diyorum yeter şu yabancı hayranlığı öyle değilmi arkadaşlar
Yabancı hayranlığı değil,Yattara bugünkü maçla ligdeki 3. maçına çıktı ve ilk kez ilk 11 de başladı.Niye? bu adam sakatlanmış, bizim takım çok puan kaybetmiş bunun en son sorumlusu kenardakilerdir.Tamam her maçta oynamış olsun eleştirelim ama adam 3 maça çıktı,ne yapsın?Oynamadığı maçlarda da kötü oynamadı ya bu

Eren Karaahmetoğlu
24.10.2009, 00:32
Bizi korner bayrağının orada zaman öldürecek kadar aciz bir takım haline sokanlara bir kez daha yazıklar olsun diyorum.

Ben çok iyi hatırlıyorum Henry ve Pires ikilisi her 90+larda giderlerdi rakip köşe bayrağa 2-3 dakika yerlerdi orda.:) Arsenal'i bu hale düşürenlere de ben bir yazıklar olsun gönderiyorum:):)

pReN@_61
24.10.2009, 00:32
Tebrikler...........

yorumsuz6117
24.10.2009, 00:33
Görünce şok oldum sanki Real madrid'le oynuyoruz şaka gibi valla..

#10 Fietra
24.10.2009, 00:33
Ben çok iyi hatırlıyorum Henry ve Pires ikilisi her 90+larda giderlerdi rakip köşe bayrağa 2-3 dakika yerlerdi orda.:) Arsenal'i bu hale düşürenlere de ben bir yazıklar olsun gönderiyorum:):)
Trabzonspor ile Arsenal'i nasıl bir tutabilirsin ki?

Y.Sert
24.10.2009, 00:34
benim gecmıs yazılarımı okuyun demeyecegım ama ben belırteyım,ceyhunun takıma monte edılmesıne daır bu takıma faydalı olacagına daır pek cok yazımda dolaylı-dolaysız yazdım.

Fakat milli maçlar,lig maçları hatta sizin begendiğiniz gs ve kayseri maçları dahil olmak üzere bırcok macta dagınık bır goruntu cızdıgı fıkrındeyım.

Ben mustafa sarp-mehmet topal-baronı-emre-ernst-fink i düşününce o bölgede biz biraz fakiriz diyebiliyorum.

Ceyhunun bu macta bır cok topu kullanamadıgın gordum ve fızıkı goruntusunun cok savruk olduguna daır kanaatımı guclendırdım.

Sen hüseyini hiç seyretmemişsin:)

titanic
24.10.2009, 00:35
Görünce şok oldum sanki Real madrid'le oynuyoruz şaka gibi valla..
Gidip gidip Kayseri kalesinde pozisyon heba etmekten iyidir,ama izleyici açısından tat vermeyen bir görüntü

servet nuh
24.10.2009, 00:36
gabriç kadar kötü bir sol açık hiç izlememiştim....alanzinhoyu kesen adam gabriç !!! hayret bişey yav....

Etem Güner
diylim ben yanlış biliyorum ve yanlış konuşuyorum ve kıyasım sadece buyıl için değil geçmiş yılları hatırlayın ve buyıl sakatken 3 günül izinde antalyaya giderek barlarda diskoteklerde zaman geçirip sakatlığının yeniden nüksetmesi acaba sporculuğa ve 6 yıldır giyidiğin ntrabzonspor formasına ve onu canı gibi seven trabzonspor taraftarına ihanet değilmidir daha neyine hayran olayım iyi çalım izlemek izliyorsan gel balıkesire yattarayı aratmam merak etme

Mustafa Yüksek
@cellchook (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=25234)

Trt 1'de top kapma sayıları verildi:)

UtopyaTs
:gol:Haftaya 3 farklı yeneceğiz iiyiii olacak

kaptans
24.10.2009, 00:37
Bu sezon bizim için bitti mi, bitti.
Ben işte bu nedenden dolayı hocanın yapacağı her türlü denemeye, doğru veya yanlış destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Evet bazen sinirlenip ona buna sallıyoruz ama gelecek sezonun çalışmaları saha içinde olsun, saha dışında olsun şimdiden başlamalı.
Tabi bu durumun anlam kazanabilmesi için Broos'un gönderilmemesi lazım, yoksa izlediğimiz saçma futbolun üzerine gelecek bir "silbaştan" bizi yine başa döndürür. Hoca değişecekse de devre arasını geçirmemek lazım. Sadri Şener ve pek de hazetmediğim ekibi bu seneyi akıllıca kullanır ve akıllıca adımlar atarsalar seneye yine canlanabiliriz, yoksa 26 sene olur 27..

kardeş anlamadım biten ne ve başlamadan bitti gibi birşey.inan bana yok öyle kolay değil daha çok sular geçer bu köprünün altından pes etmek yok eğer ettiysekte futbolcular bizden önce etmişlerdir bu seneyi izlemeye gerek yok

şimdi bi düşün 10 hafta oynandı çok puan kaybettik ama daha 24 hafta var ve daha çok puan kazanabiliriz kaybettiğimiz gibi

Mehmet Fırat
Ceyhun 38 top kapmış. :rolleyes:

Emrah Akcagöz
Biz daha büyüğüz..:)

metehan

İlahi Osman, tek derdimiz bu olsun :)

mk.esen35
24.10.2009, 00:38
yattara ya tesekkur ederek göndermenin zamanı gelmiştir.engine mutlaka sahip cıkmalıyız.cok kaliteli bir oyuncu bence.iki hırvata ben fazla ısınamadım.trabzon hava alanına bu takım tek forvet oynamaz diye yazı asalım.bize gelen bütün hocalar görsün.yeter artık

Adem Erdoğan
24.10.2009, 00:39

Yazıklar olsun demiyorum ama kim yaparsa yapsın ne maçı olursa olsun, o hareket beni çıldırtıyor.

Burak 1967
24.10.2009, 00:39

arkadaş yaptığın yorumun yanlışlığını arsenal örneği ile açıklamaya çalışmış! köşe direğinde vakit geçirdiğinde küçülmüyorsun demek istiyor, bunu büyük takımlar da yapıyor demek istiyor ;)

LnMrt
24.10.2009, 00:40
KESİNLİKLE bu taraftardan daha başarılı. Neden mi ? 1-0 geriye düştüğümüz andaki yazılara bakıyorum da komik hallere düşmüşsünüz.... geçtim onu maç sonucu anketine bakıyorum TAYFUN sıralamada yok bile....... onu da geçelim de neye bakacağım bilmiyorum artık. Tayfun maçı çevirdi, Gökhan keza öyle ama yok .... bu taraftara yabancı olsun yeterki........
Bu arada Engin için çook güzel şeyler yazmıştım 3 ay önce, hala da aynı fikirdeyim. Yapmayın be... bu çocuklar daha 25 yaşında ....bu stresi ben 38 yaşında bir şirket yöneticisi olarak kaldıramıyorum zaman zaman, bu çocuk nasıl kaldırsın!!!!

TRIBUN size soyluyorum....
Ders aldınız mı ?
Yoo skordan bahsetmiyorum !! çocuğun hareketi sızlattı mı içinizi ???

Volkan
24.10.2009, 00:40

nasıldı bi söz vardı ' anlamayana davul zurna az anlamayana

Y.Sert
24.10.2009, 00:41

Vallaha gözlerimden şüpheleniyordum artıkım...Ben başka maçmı izledim diyecektim...Saolasın..

servet nuh
yattara ya tesekkur ederek göndermenin zamanı gelmiştir.engine mutlaka sahip cıkmalıyız.cok kaliteli bir oyuncu bence.iki hırvata ben fazla ısınamadım.trabzon hava alanına bu takım tek forvet oynamaz diye yazı asalım.bize gelen bütün hocalar görsün.yeter artık
engin kesinlikle çok klas bir oyuncu değil,iyi niyetinden şüphe yok ama bence çok sıradan bir oyuncu,gabriçin oynadığı yerde gabriçin oynadığı dakika kadar alanzinhoyu yada barış memişi oynatalım...gabriçin 3 katı güzel işler yapmazsalar ben etek giyip gezerim uzun sokakta....ne biçim bir kanat oyunxusu yav...topu bulaştırmaktan başka numarası yok

#10 Fietra
İlahi Osman, tek derdimiz bu olsun :)
Taktik,transfer falandan önce asıl derdimizin bu olması lazım Metehan abi.Bunun gündemini yaratması lazım yerel medyanın,çıldırdım tribünde.O hareket yapıldı anda ıslıklanması lazımdı.

arkadaş yaptığın yorumun yanlışlığını arsenal örneği ile açıklamaya çalışmış! köşe direğinde vakit geçirdiğinde küçülmüyorsun demek istiyor, bunu büyük takımlar da yapıyor demek istiyor ;)
Anladım arkadaşın demek istediğini ama o takımlar bana göre Trabzonspor'dan daha büyük değil.Bu tip hareketler bizle bağdaşmaz.

mk.esen35
24.10.2009, 00:42
engin kesinlikle çok klas bir oyuncu değil,iyi niyetinden şüphe yok ama bence çok sıradan bir oyuncu,gabriçin oynadığı yerde gabriçin oynadığı dakika kadar alanzinhoyu yada barış memişi oynatalım...gabriçin 3 katı güzel işler yapmazsalar ben etek giyip gezerim uzun sokakta....ne biçim bir kanat oyunxusu yav...topu bulaştırmaktan başka numarası yok
iki sene sonra görürsün engini

titanic
24.10.2009, 00:46
KESİNLİKLE bu taraftardan daha başarılı. Neden mi ? 1-0 geriye düştüğümüz andaki yazılara bakıyorum da komik hallere düşmüşsünüz.... geçtim onu maç sonucu anketine bakıyorum TAYFUN sıralamada yok bile....... onu da geçelim de neye bakacağım bilmiyorum artık. Tayfun maçı çevirdi, Gökhan keza öyle ama yok .... bu taraftara yabancı olsun yeterki........
Bu arada Engin için çook güzel şeyler yazmıştım 3 ay önce, hala da aynı fikirdeyim. Yapmayın be... bu çocuklar daha 25 yaşında ....bu stresi ben 38 yaşında bir şirket yöneticisi olarak kaldıramıyorum zaman zaman, bu çocuk nasıl kaldırsın!!!!

TRIBUN size soyluyorum....
Ders aldınız mı ?
Yoo skordan bahsetmiyorum !! çocuğun hareketi sızlattı mı içinizi ???
Engin e yapılan pek hoş olmadı çünkü ses bayağı kuvvetliydi anladığım kadarıyla stadın büyük bölümü tepkiliydi. Yeteneklerini bilmiyorum ama bu takım deneme tahtası değil,iyi değilse gitmeli,iyi olacaksa acele etmeli bunlar daha 25 yaşında demişsiniz ama futbol 40 yaşında oynanmıyor

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 00:47
Engini yuhaladığı kadar rakibi ve hakemi yuhalasa taraftar Avni Aker tam bi cehennem olur..!

servet nuh
24.10.2009, 00:48
iki sene sonra görürsün engini
inşallah haksız çıkarım...

lazkopatfaroz
24.10.2009, 00:49
gokhan ve gabrıc gereksız yere kart gormeseler çok guzel olacak

metehan
24.10.2009, 00:53
Taktik,transfer falandan önce asıl derdimizin bu olması lazım Metehan abi.Bunun gündemini yaratması lazım yerel medyanın,çıldırdım tribünde.O hareket yapıldı anda ıslıklanması lazımdı.

Osman, elbette doğruluğunu savunmuyorum, bir arkadaşın da belirttiği gibi benim de en sevmediğim şeylerden biridir bu olay. Ama bizim futbolcuların içinde bulunduğu durumu da düşünmek lazım. O kadar golü kaçırıp bir de son dakikalarda golü yiyerek puan kaybedilmesi halinde olacakları düşün. Zaten golü yedikten sonraki 10 dakikada yaşananların nedeni de bu ruh halidir. O anda oyuncular maçı unutup "Bu maçı da kaybedersek ne olur?" diye düşünmeye başladılar, o nedenle o panik ve şaşkınlık yaşandı. Bu adamlar robot değil maalesef, bazen bazı şeyleri hoşgörmek gerekir. O nedenle bu maçtaki bu harekete fazla takılmaya gerek yok.

Ama genç bir TSlu olarak böyle birşeyi TS'a ve TS'un oyuncularına yakıştırmaman da çok hoşuma gitti doğrusu :)

ccd6167
24.10.2009, 00:53
engın gabrıcten daha ıyı topcudur...gabrıc cale bnce ıkısıde fıs geldı..ya bı takım dusunun alanzınho yattara kuzu gbı yabancıları yedek olsun...gabrıc cale slyva gıbı yabancıları vasat olsun..bı colman var saahada baska yok valla..
engın ıyı bı yetnk sahıp cıkmamız lazım arkadaslar lutfen..

f1bekir
24.10.2009, 00:54
Şu ''köre yol gösterme'' olayı nedir arkadaşlar. Böyle bir saçmalık olur mu, kara tahta mı bu takım, üzerinde ders veriyosun? ders verene de, ders almak isteyene de sormak lazım tabi.

ccd6167
24.10.2009, 00:54
Engini yuhaladığı kadar rakibi ve hakemi yuhalasa taraftar Avni Aker tam bi cehennem olur..!
engın nıye yuhalandı analamdım ..tek yuhlanacak adam vr yattara arkadaslar...61 gıyıyosun bu sene fıs..gecen sene fıs...eee nolcak pekı bu adamn halı..

#10 Fietra
24.10.2009, 00:57
Osman, elbette doğruluğunu savunmuyorum, bir arkadaşın da belirttiği gibi benim de en sevmediğim şeylerden biridir bu olay. Ama bizim futbolcuların içinde bulunduğu durumu da düşünmek lazım. O kadar golü kaçırıp bir de son dakikalarda golü yiyerek puan kaybedilmesi halinde olacakları düşün. Zaten golü yedikten sonraki 10 dakikada yaşananların nedeni de bu ruh halidir. O anda oyuncular maçı unutup "Bu maçı da kaybedersek ne olur?" diye düşünmeye başladılar, o nedenle o panik ve şaşkınlık yaşandı. Bu adamlar robot değil maalesef, bazen bazı şeyleri hoşgörmek gerekir. O nedenle bu maçtaki bu harekete fazla takılmaya gerek yok.

Ama genç bir TSlu olarak böyle birşeyi TS'a ve TS'un oyuncularına yakıştırmaman da çok hoşuma gitti doğrusu :)
Ben hala görüşümün arkasındayım abi her şeye bi bahane uydurmasınlar bi zahmet.

Abi ne genç TS'lisi yahu kocadık,yaşlandık şampiyon olun artık tezahüratını yolluyorum buradan.:)

f1bekir
24.10.2009, 00:57
engın nıye yuhalandı analamdım ..tek yuhlanacak adam vr yattara arkadaslar...61 gıyıyosun bu sene fıs..gecen sene fıs...eee nolcak pekı bu adamn halı..

Kendisinin çıkarılacağını görünce alkışlamış galiba, ben görmedim de. Yattarayı da yuhaladılar zaten sıkıntı etme ;)

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 00:59
engın gabrıcten daha ıyı topcudur...gabrıc cale bnce ıkısıde fıs geldı..ya bı takım dusunun alanzınho yattara kuzu gbı yabancıları yedek olsun...gabrıc cale slyva gıbı yabancıları vasat olsun..bı colman var saahada baska yok valla..
engın ıyı bı yetnk sahıp cıkmamız lazım arkadaslar lutfen..
Hangi takımda oynadığının farkına varsın sahip çıkılır Engine..

titanic
24.10.2009, 00:59
İkiside mağlup bir takımın oyuncularıydı,Kim çıkarsa çıksın o dakikalrda ıslıklanacaklardı

titanic
24.10.2009, 01:01
Şu ''köre yol gösterme'' olayı nedir arkadaşlar. Böyle bir saçmalık olur mu, kara tahta mı bu takım, üzerinde ders veriyosun? ders verene de, ders almak isteyene de sormak lazım tabi.
Bu hocanın takıma olan güvenini yansıtan bir söz.Ben istediğimde maçı alırım demek yani

ccd6167
24.10.2009, 01:02
Kendisinin çıkarılacağını görünce alkışlamış galiba, ben görmedim de. Yattarayı da yuhaladılar zaten sıkıntı etme ;)
yuhaladıysalar helal valla...yanı sımdı bazı topcular yuhalanmaz ama yattara hakettı.2 senedır tsye bı mac alamdı bız ona 61 verdık bıde..alkıslar tabı cocuk ..ondakı sınırı dusunebılıyomusun adam 25 oyundan cıkmıs kafayı yer tabı...

ısrar edıyorum bnce engın colmandanda gabrıcten de ıyı adam...bu cocukta hersey var hız teknık drıblıng ..tek zafıyetı topla cok oynuyo..farketmıyo colmanda oynuyo cok topla..

ccd6167
24.10.2009, 01:02
Hangi takımda oynadığının farkına varsın sahip çıkılır Engine..
ne yaptı cocuk sımdı macta ben anlamdım kı yanı...

lazooo28
24.10.2009, 01:03
allahtan sadece ikincisi yarisini seyrettim macin. rezil bir futbol

titanic
24.10.2009, 01:03
Ben anlatayım HİÇBİRŞEY

ccd6167
24.10.2009, 01:04
İkiside mağlup bir takımın oyuncularıydı,Kim çıkarsa çıksın o dakikalrda ıslıklanacaklardı
dogru dıyosun...engıne cok uzuldum gercekten valla...bence cok ıyı bı yetenek..hatta bu takımın ıskelt kadrosunda olacak bı topcudur dıye dusnuyorum....ama ınsallah ıyı olur..

futbalski60
24.10.2009, 01:04

30 dakika sahada yoktu, 1-0 geriye düştüğümüz maçta ağır adımlarla sahadan dışarı çıktı ve direk soyunma soyunma odasına gitti. Bu mudur forma sevgisi ?

Gabriç demişsin top da kaybetse geri geldi yine çabaladı iyi kötü pozsiyona girdi.

Maç 1-1 olduğunda tüm oyuncular sevinirken Gabriç topu alıp santraya koştu işte Gabriç'le Engin arasındaki fark bu.

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 01:06

30 dakika sahada yoktu, 1-0 geriye düştüğümüz maçta ağır adımlarla sahadan dışarı çıktı ve direk soyunma soyunma odasına gitti. Bu mudur forma sevgisi ?

Gabriç demişsin top da kaybetse geri geldi yine çabaladı iyi kötü pozsiyona girdi.

Maç 1-1 olduğunda tüm oyuncular sevinirken Gabriç topu alıp santraya koştu işte Gabriç'le Engin arasındaki fark bu.
Sorularının cevapları burda yazılmış..

titanic
24.10.2009, 01:07
dogru dıyosun...engıne cok uzuldum gercekten valla...bence cok ıyı bı yetenek..hatta bu takımın ıskelt kadrosunda olacak bı topcudur dıye dusnuyorum....ama ınsallah ıyı olur..
bize gelmeden önce hiç dikkat etmediğim bir oyuncuydu,yani tanımıyorum bilmiyorum ama kime sorsam adam futbolcu yav gibi olumlu sözler duydum,ama beklediğim değil bu hali için diyorlarsa futboldan farklı şeyler anlıyoruz.Değilse artık başlamalı gerçek oyununa

f1bekir
24.10.2009, 01:07
Bu hocanın takıma olan güvenini yansıtan bir söz.Ben istediğimde maçı alırım demek yani

Yok takımına güvensin de ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim, duymadım. nedir bu yani, kim buna Yattarayı oynat demiş?

takımına ne kadar güvenirsen güven böyle bişey yapılmaz yani. maçın başında 2 oyuncu değiştiriyosun ve maç 90 dk. sakatlık, yorgunluk herşey olabilir. golü erken yemesek böyle mi devam edecekti peki. 70de yeseydik mesela, ne olacaktı? saçmalık bence başka bişey değil.

ccd6167
24.10.2009, 01:08

ya kardesım adamın moralı 0 olur tabı..oyuncu degısılıgınde her zamn son dk gırenle ılk dakıkalarda cıkan adamların moralı bozuk olur..gabrıcı ovme gozunu sevmeyım..gecen hafta 4 golde soldan geldı zaten..gecen hafta nerdeydı..Allahtan kayserı sagdan gelmedı boyuna olembeyle soldan geldı

zahido
24.10.2009, 01:09
Bu takım alanzinhoyu oynatamıyor ya daha ne denir bilmiyorum..

Bu sene zaten bitmiş eger satıcaksan oynatta adamın piyasası yükselsin bari..

ccd6167
24.10.2009, 01:09
gabrıc cok ıyıyıdı yanı sahada oyle mı???

DNA-TS
24.10.2009, 01:10
galip gelmek güzel ayrıca uzun zamandır teknik direktör hamlesiyle maç kazandığımızı görmek çok güzel.tayfunun tribünlerle barışması güzel bir başlangıç olur umarım gökhan gol attı ne bileyim sanki tüm olumsuzluk ve şanssızlıkları bu maçı geride mi bıraktık ne? haftayada bay geçeceğiz ligi 3 puanda ordan gelecek bu takıma iyi moral olacaktır.umuyorum ki artık toparlanırız çok ihtiyacımız olan bir galibiyet aldık.umarım devamı gelir.tebikler.

Eren Karaahmetoğlu
24.10.2009, 01:11
Bu arada bugün taraftarların o kız seni sevmese de farketmez melodisiyle söylediği, içinde 'kadıköyde samiyende..' 'şampiyon olmasak da farketmez.. ' laflarının geçtiği tezahuratın tamamını biri yazabilir mi?

Fatih BALTA
24.10.2009, 01:11
Engin yuhalanmadı ki bu akşam.Hoca ve Yattara yuhalandı o anda.Engin e çıkışa yaklaştığı anda tezahürat yapıldı destek olmak için oda alkışlarla karşılık verdi.

ccd6167
24.10.2009, 01:12
galip gelmek güzel ayrıca uzun zamandır teknik direktör hamlesiyle maç kazandığımızı görmek çok güzel.tayfunun tribünlerle barışması güzel bir başlangıç olur umarım gökhan gol attı ne bileyim sanki tüm olumsuzluk ve şanssızlıkları bu maçı geride mi bıraktık ne? haftayada bay geçeceğiz ligi 3 puanda ordan gelecek bu takıma iyi moral olacaktır.umuyorum ki artık toparlanırız çok ihtiyacımız olan bir galibiyet aldık.umarım devamı gelir.tebikler.
tayfuna masallah valla..omerın gelcegını duymus olmalı..tayfunu yaptıgı katkının 5 te bırını cale yapsa varya...bu takım daha ıyı olur bnce..

f1bekir
24.10.2009, 01:12
Bu arada bugün taraftarların o kız seni sevmese de farketmez melodisiyle söylediği, içinde 'kadıköyde samiyende..' 'şampiyon olmasak da farketmez.. ' laflarının geçtiği tezahuratın tamamını biri yazabilir mi?

Bana kimse tam bilmiyor gibi geldi :D

ccd6167
24.10.2009, 01:13
Engin yuhalanmadı ki bu akşam.Hoca ve Yattara yuhalandı o anda.Engin e çıkışa yaklaştığı anda tezahürat yapıldı destek olmak için oda alkışlarla karşılık verdi.
mactamıyıdın reis ??gordun yanı ??

Hüseyin Sahtiyan
24.10.2009, 01:14
genel olarak insanlarla zıt düşünüyor olabilirim fakat başımızdaki hocanın bu takımı yürütebilecek kapasitede olduğunu sanmıyorum.. 2 hafta da bir tökezliyoruz, ileriyi göremiyoruz.. Halkımız tek galibiyetle geçmişi unutabilip gaza gelebiliyor ve ertesi hafta bir sıkıntıyla karşılaşabiliyor tekrar.. Geçtiğimiz hafta şaka yapmıyorum takımımızın başında bir manav, kasap vs. olsa Galatasaray maçını 2-2 den sonra kazandırırdı bize.. Bu hafta 27. dakikadan sonra yaptığı oyuncu değişiklikleri galibiyeti getirmiş gibi gözükebilir.. benim şahsi fikrimdir belki kendi egomdur o dakika bir gaz geldiğini düşünüyorum, silkindiklerini düşünüyorum.. Yapılan değişiklikteki isimler değilde sadece değişiklik olması takıma bir gaz verdi düşünüyorum.. gabric'i kendi aldırdı bu hoca ısrarla fakat oynayamadığını göre göre 90 dakika oyunda tutması büyük bir saçmalık.. Engin gibi geleceği olan bir yeteneği bitirme lüksümüz yok.. Alanzinho zaten kayboldu.. Yönetimden hiç mi kimse "kardeşim biz bu adama 4 milyon euroya yakın para verdik niye oynatmıyorsun demiyor" anlamıyorum.. kendi sahamızda muhakkak kazanmamız gereken bir maça niye tek forvetle başlıyoruz ki biz.. 27 dakikadan sonra biraz rahatlamış olabiliriz fakat 27 dakika sıkıntı çekmemiz de teknik ekipten kaynaklanmaktadır bence..

Maçtan sonra cins bir kelime söyledi tam hatırlamıyorum fakat Körlükle alakalı birşey.. Sanırım Yattarayı baskılar sebebiyle oynattım gibi bir mantıkla.. ben öyle düşündüm.. Baskıyla bir adamı oynatabilir misin ya henüz hazır değilse bu ne saçmalıktır..

bir hocada istikrarın sağlanması taraftarıyım kesinlikle fakat o hoca bu hoca değil bence.. istikrar olacak diye elin beceriksizini 5-10 sene takımımızda tutamayız herhalde..

Kayseri maçıyla beraber önümüzdeki 4 maç çok kritikti.. Zaten Ankaraspordan 3 puanımız var.. Bjk ve Kasımpaşa maçlarından da 6 puan alabilirsek önümüz açılabilir ama devre arasında hocanın gönderileceğini düşünüyorum..

futbalski60
24.10.2009, 01:14
ya kardesım adamın moralı 0 olur tabı..oyuncu degısılıgınde her zamn son dk gırenle ılk dakıkalarda cıkan adamların moralı bozuk olur..gabrıcı ovme gozunu sevmeyım..gecen hafta 4 golde soldan geldı zaten..gecen hafta nerdeydı..Allahtan kayserı sagdan gelmedı boyuna olembeyle soldan geldı

Profesyonel oyuncu bunu yapmaz özellikle geriye düştüğün maçlarda yavaş yavaş sahadan ayrılıyorsan ve direk soyunma odasına gidiyorsan bu senin bencil oyuncu olduğunu gösterir. Formayı dışarda herkes öper önemli olan sahada o formayı öpmek bizim anlatmak istediğimiz bu Engin'i göklere çıkarmanın anlamı yok.

titanic
24.10.2009, 01:16
Çok değişik bir manzaraydı nereye çekersen oraya gidiyor,Bence yuhalandı.gerideki takımın oyuncusu alkışlanacak değil ya 30 dakika içindevarlıkta gösteremedi,haketti demiyorum ıslıklanmayı ama o dakikada skor öyleyken colmanda çıksa ıslıklanırdı ki Enginde yedek kulübesine gitmeme saygısızlığını yapmış bir insan

f1bekir
24.10.2009, 01:16

Bu da ayrı bi sorun zaten . bir yuhalama oluyor, çıkan mı çıkaran mı giren mi yuhalanyor belli değil. herkes üzerine alınıyor, bir yuhla en az 3 kişiyi demoralize ediyoruz yani.

ama benim etrafımdaki topluluk engini yuhaladı yani. taraftar birbirinden çok kopuk zaten, farklı tepkiler veriliyor. bi taraf yattaraya sövüyor diğerleri onları yuhalıyor falan, karışık yani stadın durumu.

Hqmi
24.10.2009, 01:17
Yendik.. Mutlu muyum evet ama sorunlar çözüldü mü hayır.

ccd6167
24.10.2009, 01:18
Profesyonel oyuncu bunu yapmaz özellikle geriye düştüğün maçlarda yavaş yavaş sahadan ayrılıyorsan ve direk soyunma odasına gidiyorsan bu senin bencil oyuncu olduğunu gösterir. Formayı dışarda herkes öper önemli olan sahada o formayı öpmek bizim anlatmak istediğimiz bu Engin'i göklere çıkarmanın anlamı yok.
engını yukarılara cıkaran yokkı zaten..sen yanlıs anlıyosun bunu herhalde...forma opmek kotu mu soyunma odasına gıtmk kotu mu??
bak sımdı ben trabzonlu olsam hoca bnı oyundan alsa 25 dk da bnde soyunma odasına gıderım aglamak ıcın..sahada opecek dıyosunda valla ben gabrıcın bugun bı artısını gormedım ..naptı kı macta sımdı..defansa geldı yardım ettı he mi??
gecen hfta nerdeydı 4 gol soldan gelırken ??
madolyonun otekı yuzune bakmak lazım..bnce hoca gabrıcı cıkarmalıydı orda dıye dusunuyorum..ama hoca haklı cıktı...yapck bısı yok

futbalski60
24.10.2009, 01:20
engını yukarılara cıkaran yokkı zaten..sen yanlıs anlıyosun bunu herhalde...forma opmek kotu mu soyunma odasına gıtmk kotu mu??
bak sımdı ben trabzonlu olsam hoca bnı oyundan alsa 25 dk da bnde soyunma odasına gıderım aglamak ıcın..sahada opecek dıyosunda valla ben gabrıcın bugun bı artısını gormedım ..naptı kı macta sımdı..defansa geldı yardım ettı he mi??
madolyonun otekı yuzune bakmak lazım..bnce hoca gabrıcı cıkarmalıydı orda dıye dusunuyorum..ama hoca haklı cıktı...yapck bısı yok

Evet Hoca haklı çıktı bunun üzerine konuşmak gereksiz.

f1bekir
24.10.2009, 01:20
Çok değişik bir manzaraydı nereye çekersen oraya gidiyor,Bence yuhalandı.gerideki takımın oyuncusu alkışlanacak değil ya 30 dakika içindevarlıkta gösteremedi,haketti demiyorum ıslıklanmayı ama o dakikada skor öyleyken colmanda çıksa ıslıklanırdı ki Enginde yedek kulübesine gitmeme saygısızlığını yapmış bir insan

Yok renktaş, colman yuhalanmazdı ben sana söyliyim. ve ayrıca engin çıkarılacağını görünce alkışlamış. öyle dedi yani yanımdakiler, ben göremedim o ara.

Fatih BALTA
24.10.2009, 01:21
mactamıyıdın reis ??gordun yanı ??
Maçtaydım ve gördüm.

ccd6167
24.10.2009, 01:21
evet...hoca haklı sıktı...ama yendıgınde de olumlu olumsuz elestırıler yapmak lazm.basarı olmanın sırrı hatalrdan ders almak...

f1bekir
24.10.2009, 01:24
Evet Hoca haklı çıktı bunun üzerine konuşmak gereksiz.

Hoca haklı çıktı evet. ve değişiklikleri yaptıktan sonra abime döndüm dedim. bu ne biçim iştir ya, sanki biriyle iddiaya girmiş yattara oynayamaz diye. golü yiyince de bak oynayamadı diyip hemen çıkardı. ve maçtan sonra yaptığı açıklamadan da aynen bu sonucu çıkardım ben. hala da böyle bir saçmalığı nasıl yaptıklarını düşünüyorum.

ccd6167
Maçtaydım ve gördüm.
bana da oyle geldı tırbunden ..tepkı var ama yattaraya tepkı oldu bncede ama tv engını gosterıyor..cunku taraftar haftalardır beklıyodu yattarayı yuhlamayı zmaanı gelmsıtı..engınlık bı durum yok..gabrıc cale de o zmna kadar sahada yoktu..onalrıda yuhlasalr ya...neyse uzatmaya gerek yok..
2.yarı pozısyon vermedık gıbı bısı valla..song ıyıdı..ceyhununda defasıf yonu...
ama cale cok sırıtıyo hala...selcuk cok katkı sagladı..bnce kartala koyarız...ama once defansımız cok saglam tutmak lazım..

Seda
Galip geldik, mutluyuz, sevincliyiz, biraz da huzurluyuz..
Ama sadece bir macta galip geldik diye hocayi ilk bastaki gibi bagrima basabilecegimi de sanmiyorum :)
Bu hocada o kapasite yok efendim, yok!
(Oynanan "futbol" da ortada gerci ...)

Galibiyete sevindim sevinmesine ama, .... su ardindan gelen amalar yok mu!

Bindik bir alamete, gidelim bakalim kiyamete..

Emrah Akcagöz
Gabric ne mi yaptı..?

Gayet istekli ve hırslı bi şekilde mücadele etti yani anlayacağın maçı kazanmayı istedi..İstersen başarırsın istemezsen başarı kendiliğinden gelmez sana..

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 01:26
Galip geldik, mutluyuz, sevincliyiz, biraz da huzurluyuz..
Ama sadece bir macta galip geldik diye hocayi ilk bastaki bagrima basabilecegimi de sanmiyorum :)
Bu hocada o kapasite yok efendim, yok!
(Oynanan "futbol" da ortada gerci ...)

Galibiyete sevindim sevinmesine ama, .... su ardindan gelen amalar yok mu!

Bindik bir alamete, gidelim bakalim kiyamete..
Neye dayanarak yok başımıza gelen hocalardan ne bekliyoruz heleki Broos gibi geç gelmiş ve sadece 1 transfer hakkı tanınmış hocalardan..Ne verdikki ne istiyoruz..?

ccd6167
24.10.2009, 01:27
Hoca haklı çıktı evet. ve değişiklikleri yaptıktan sonra abime döndüm dedim. bu ne biçim iştir ya, sanki biriyle iddiaya girmiş yattara oynayamaz diye. golü yiyince de bak oynayamadı diyip hemen çıkardı. ve maçtan sonra yaptığı açıklamadan da aynen bu sonucu çıkardım ben. hala da böyle bir saçmalığı nasıl yaptıklarını düşünüyorum.
ya abı yattarı cıkaracaksın nıye oynatıyon o zamn yahu..sonra kahraman mı oldun sımdı...
bı kere slyva konusunda hoca kesınlıkle hatalı..adam benı urkutuyor kalede..slak slak hatalara devm...gecen hafta 4 tane gol yemıssın soldan hala caleyı oyantıyon artık pes yanı..koy oraya ferhatı..ne gerek var..
tayfunu oyundan cıkarması tam bı fıyasko bnce..ınan kafayı yedım ..olembe soldan ta gelemıyo cunku tayfunu gecemıyo..cıkar barı gokhan yada colmanı da ortasaha guclenseydı..

f1bekir
24.10.2009, 01:30
Gabric ne mi yaptı..?

Gayet istekli ve hırslı bi şekilde mücadele etti yani anlayacağın maçı kazanmayı istedi..İstersen başarırsın istemezsen başarı kendiliğinden gelmez sana..

Ben gabricin oyununa bişey demiycem, çok fazla analiz yeteneğim yoktur. bu maçta sadece colmanın çok güzel oynadığını söyleyebilirim mesela, bi de tayfunun. ama gabricin ilk golümüzden sonra topu alıp santraya koşması ve ikinci golden sonra topu bi daha kaleye vurup eline alması ve taraftara haydi!!! gibilerinden el hareketi yapması... acayip hoşuma gidiyor böyle hırslı oyuncuları görünce.

ccd6167
Gabric ne mi yaptı..?

ya abıcım ıstemek guzel saygı duyuyorum...sahaya cıkan herkes zaten kazanmak ıster..kımı yansıtır kımı yansıtmaz...gabrıcı ne yaptıda bunu farkettınız yanı ıstedıgını onu merak ettım..sımdı neyse fazla konusmalayım gabrıcı cunku cok ıyı bı topcu olack bundan emınım ben...ama o kadar abartmayın lutfen ıyı oynadı ıstedı falan..ısteyen adam soldan bı orta acar kardesım ..gokhana guzel pas verdı gercekten ama oyle sısrmeyın lutfen..

Seda
Neye dayanarak yok başımıza gelen hocalardan ne bekliyoruz heleki Broos gibi geç gelmiş ve sadece 1 transfer hakkı tanınmış hocalardan..Ne verdikki ne istiyoruz..?
Önce elindekilerle bir yere varmayi denesin hele!
Futbolcular saha kenarlarinda cürümeye döndü, insaf!
Bu kadar yanlis secimi ben hic bir hocada görmedim..

Adem Erdoğan
Yahu ciddi ciddi merak ediyorum Ersun Yanal'ı Hugo Bross'tan ayıran özelliği neydi de onu bende dahil çoğu insan savunduk ve bugün Hugo'nun ipini çekiyoruz.

matrix5782
broosun mesajı yönetime mi?

bundan önceki haftalarda yönetimin baskısı yüzünden alanzinhoyu oyuna alıp 15-20 dakika sonra çıkarması

yönetimin tjikuzuyu oynat demelerine rağmen ısrarla 18 e almaması

yönetimin yattara oynar oynat demesine karşılık bugün oyunun ilk çyreğinde oyundan alması

ve bu sözü kullanması bazen körlere yol göstermek gerekir beni bu düşünceye itti.

kalavara
24.10.2009, 01:31
1- elimizde modern futbola uymayan üç oyuncu var. bunların ikisi kesinlikle fazla ve de lüks. gereksiz yani....
2- orta alandaki oyuncularımızın hiç biri rakip ataklarda hüseyin'in yaptığı gibi stoperlerin arasına girip adam paylaşımına yardımcı olacak nitelikte değiller.savunma yaparken bu anlamda çok açık veriyoruz.
3- ceyhun son iki maçta kendini geliştirdiğini gösterdi, bence ısrar edilmeli. aynı şekilde colman da geçen sene yaptığı hataların çoğundan arınmış, daha sert ve çabuk oynuyor. gabriç de bence alt ligden gelmiş olmanın sıkıntısını yaşıyor. bence o da colman gibi gelecek sezon bugün olduğundan çok daha iyi olacaktır.
4- oyuncu değişiklikleri esnasında ben de napıyor bu adam dedim ama o haklı çıktı, skor anlamında değil, oyun anlamında; pozisyon vermedik, 5 pozisyona girdik üstüne iki de gol attık...futboldan çok anladığını düşünenler düşünmeli:)

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 01:32
ya abı yattarı cıkaracaksın nıye oynatıyon o zamn yahu..sonra kahraman mı oldun sımdı...
bı kere slyva konusunda hoca kesınlıkle hatalı..adam benı urkutuyor kalede..slak slak hatalara devm...gecen hafta 4 tane gol yemıssın soldan hala caleyı oyantıyon artık pes yanı..koy oraya ferhatı..ne gerek var..
tayfunu oyundan cıkarması tam bı fıyasko bnce..ınan kafayı yedım ..olembe soldan ta gelemıyo cunku tayfunu gecemıyo..cıkar barı gokhan yada colmanı da ortasaha guclenseydı..
Sürekli Yattara neden oynamıyor sorularına cevap olabilirmi mesela Yattara geçen hafta yoktu hocaya bu konuda tepkiler gelmiş olabilirmi..?

Evet Sylva hata yapıyor ama bugün Aydının vuruşunda köşeden çıkardığı top sayesinde maçı kazandık..

Tayfun yorulmuştu ve kenara işaret ediyodu çıkarılması için Olembe yeni girmiş oyuna Tayfunu zor durumlara sokabilirdi bence hoca doğru olanı yaptı ve Tayfunu çıkardı..

Bu maç için hocanın eleştirilecek bi tarafını görmüyorum..Ama daha önceki hataları için eleştirilebilir..

Adem Erdoğan
24.10.2009, 01:33
1-0'dan 2-1 e getirmişsin maçı ve üstüne üstlük en az 4 tane yüzde yüzlük pozisyon kaçırmışsın.Bunda hiçmi hocanın payı yok.

Duran toplardan gol atmaya başladık, pas yaparak gol atmaya başladık yahu el insaf.

titanic
24.10.2009, 01:34
broosun mesajı yönetime mi?

bundan önceki haftalarda yönetimin baskısı yüzünden alanzinhoyu oyuna alıp 15-20 dakika sonra çıkarması

yönetimin tjikuzuyu oynat demelerine rağmen ısrarla 18 e almaması

yönetimin yattara oynar oynat demesine karşılık bugün oyunun ilk çyreğinde oyundan alması

ve bu sözü kullanması bazen körlere yol göstermek gerekir beni bu düşünceye itti.
Yattaranın formsuzluğunu veya sakatlığını gözardı edip hocaya yüklenen herkeseydi

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 01:34
Her hafta oyuncular değiştirilincede kadro istikrarı sağlayamadı deniliyor geçin bunları lütfen neredeyse kendinizle bile çelişeceksiniz..

Egemen
24.10.2009, 01:36
Yahu ciddi ciddi merak ediyorum Ersun Yanal'ı Hugo Bross'tan ayıran özelliği neydi de onu bende dahil çoğu insan savunduk ve bugün Hugo'nun ipini çekiyoruz.

Broosun ipini çekiyon mu sende :) ben çekmiyom hacı hiç bir hocanın ipini.. sonra neme lazım özür mözür dilemek gerekir :)

Suha
24.10.2009, 01:37
hoca ateşle oynyor bnce bilereke yapyor tazminatı alıp çekip gidecek..bide herkesle dalga geçtii..öle bi kadro çıkarttıki akla ziyan ..kendi sahanda tek frvet..gülerller adama..hoca herşeyi bilerek yapyor..engin vede yataraya kimse kızmasın bu takımı oynatan hocadır..vede rezildik yine..10 kişi kala takıma gol atamayacak kadar aciz..

f1bekir
24.10.2009, 01:37

yattarayı oynatması için baskı yapılmış işte, onu diyoruz ya, aha oynattım sokun gözünüze! dedi resmen birilerine. sylva yerine biz de onuru bekliyoduk açıkçası ama sylva bu maçta iyiydi Allahtan. direğin dibinden çok da güzel bi top çıkardı, gözlerimi kapattım aha yine yedik diye:) ferhat/cale bence farketmez. ferhat da bi hurşitle baş edememişti, birini tercih edeceksin işte, hocaya kalmış. tayfun çok iyiydi ama yorulmuştu gerçekten. tam bizim taraftaydı, artık müdahalelerini son nefesiyle yapıyordu. ben bu yattara saçmalığından başka bişeyi eleştirmiyorum. ha bi de bu maçta iyi oynamasına rağmen sylvanın da değişmesi lazım bence de.

ÖmerFarukYılmaz
24.10.2009, 01:38
1-0'dan 2-1 e getirmişsin maçı ve üstüne üstlük en az 4 tane yüzde yüzlük pozisyon kaçırmışsın.Bunda hiçmi hocanın payı yok.

Duran toplardan gol atmaya başladık, pas yaparak gol atmaya başladık yahu el insaf.

Bunlar gelişen şeyler..

Ama...

Sene başından beri yediğimiz goller hep aynı,hep aynı..

10.Hafta olmuş daha üstüste aynı 11 görmemişiz..Geçen seneden kalma sistemin üstüne gitmemesi apayrı bir konu..

Kadro tercihleri hepten değişik..He bir şeyler var ama bunları göstermek için geç kalıyor..

Hızlı olması lazım..

Adem Erdoğan
24.10.2009, 01:38
Broosun ipini çekiyon mu sende :) ben çekmiyom hacı hiç bir hocanın ipini.. sonra neme lazım özür mözür dilemek gerekir :)

gelecek vadeden 4-3lük malubiyetleri gelecek vadetmeyen 1-0lık galibiyetlere tercih ederim egemen.:)

Adem Erdoğan
24.10.2009, 01:40
Bunlar gelişen şeyler..

Ama...

10.Hafta olmuş daha üstüste aynı 11 görmemişiz..Geçen seneden kalma sistemin üstüne gitmemesi apayrı bir konu..

Kadro tercihleri hepten değişik..He bir şeyler var ama bunları göstermek için geç kalıyor..

Hızlı olması lazım..

Ömerim aynı 11 görmedik diyorsun, Ersun hoca da sürekli aynı futbolcuları oynatıyor diye eleştiriliyordu.Bross sezon başında zaten şampiyon olamayacağız dedi ki bende aynı şekilde düşünüyorum; bu durumda sürekli rotasyon yapması ve değişik şeyler denemesi olağan değilmi sence.:)

Egemen
24.10.2009, 01:41
hoca ateşle oynyor bnce bilereke yapyor tazminatı alıp çekip gidecek..bide herkesle dalga geçtii..öle bi kadro çıkarttıki akla ziyan ..kendi sahanda tek frvet..gülerller adama..hoca herşeyi bilerek yapyor..engin vede yataraya kimse kızmasın bu takımı oynatan hocadır..vede rezildik yine..10 kişi kala takıma gol atamayacak kadar aciz..

fazla bir ücret almıyor ki tazminat peşinde koşsun.. o paraya ihtiyacı da yoktur eminim :)

ayrıca 10 kişi kalan takıma gol atamayan hoca mıydı sahadakiler mi?

ayrıca yattarayı cidden savunuyormusun?

ayrıcalar uzar gider neyse..

Emrah Akcagöz

Bunlar gelişen şeyler..

Ama...

Hızlı olması lazım..
Taraftarımız da kararsız..

Suha
hoca büyük baskı altında..trabzonda başkla işler dönüyor resmen..zaten hoca futboldan anlamyoo..bide işine karştılar..iş hepten b...sardı..hocanın mç bitimndedeki ropörtaj esnasındaki ifadesi sanki istifa edeckmiş bir görüntü içindeydi..biz bide övünürzs trabzonluyz futboldan anlarzs deriz..ama futboldan anlamayan hocayı takımın başına getrmişler..başka işler organize işler..bizi aşan işler..millet uyanınn..biz ölümüne sevsekte başkaları başka işler perşinde..

Erdal DİLEK
iyi dediğimiz tüm futbolcular breysel anlama iiyi takım oyunu oynamıyorlar bu yüzden bi mac biri bima diğeri yıldızlaşıyor bazende(genelde) hiç biri sahada olmuyor

sorunn bu, saha da futbolu bilen ceyhhn song ve gökhan ünal var erisi mahalle topcusu

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 01:42
iyi dediğimiz tüm futbolcular breysel anlama iiyi takım oyunu oynamıyorlar bu yüzden bi mac biri bima diğeri yıldızlaşıyor bazende(genelde) hiç biri sahada olmuyor

sorunn bu, saha da futbolu bilen ceyhhn song ve gökhan ünal var erisi mahalle topcusu
Gelsinlerde mahalle maçı yapalım o zaman..:D

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 01:43
engine yüklenen arkadaslar kusurabakmayinda , siz at gözlügüyle mi mac izliyorsunuz? hugo bross denen hoca bozuntumuz yuzunden takimda huzur kalmiyacak, oyuncu degisikligi öyle yapilmaz ... bastan ideal kadro ile basliyacakkti takimi oyuncak etti resmen ... engin denen adam canla basla oynuyor , neyini begenmiyorsunuz , bugun ne yattara nede engin boyle bir muameleyi hak etmedi , tum suclu hocadir , oyuncuya boyle muamele edilmez , ozamana kadar kim iyi oynuyordu takimda song un yaptigi hatalar sylvia nin hatalari , takim tel tel dokuldu zaten , yok simdi engin mi suclu oldu birakin ALLAH Askina...

Egemen
24.10.2009, 01:43
gelecek vadeden 4-3lük malubiyetleri gelecek vadetmeyen 1-0lık galibiyetlere tercih ederim egemen.:)

lisedeyken bizde "çalışmadan alınan 2nin, çalışarak alınan 5ten daha kutsal olduğu" felsefesiyle hareket ediyorduk.. aklıma geliverdi nedense :)

neyse ben cevabımı aldım.. sağolasın :)

kalavara
24.10.2009, 01:45
broos'un aklında bir diziliş ve oyun mantığı var ama buna uyacak oyuncu yok...denemeler ve yanılmalar ile geçti on hafta...

Erdal DİLEK
24.10.2009, 01:51
Gelsinlerde mahalle maçı yapalım o zaman..:D
bak oz aman yıldız olurlar, hani her mahallede vardır, topu alır tek başına bir kaleden öbür kalaye giderveya gitmeye calışır gol atara veya atmaya calışır, sonrada süper top oynadığını sanır, ha öyle işte. ama gün gelir biri onun ne yapacağını anlar ve o gün artık o bitmiştir, tıpkı bizimkiler gibi

kemal_efe
24.10.2009, 01:52
bu galibiyet yanıltmasın bu hoca futbol hocası değil,olamaz haftalardır saçma sapan işler yapıyor,vakit geçirmeden gönderilmeli!!!

ÖmerFarukYılmaz
24.10.2009, 01:53
Ömerim aynı 11 görmedik diyorsun, Ersun hoca da sürekli aynı futbolcuları oynatıyor diye eleştiriliyordu.Bross sezon başında zaten şampiyon olamayacağız dedi ki bende aynı şekilde düşünüyorum; bu durumda sürekli rotasyon yapması ve değişik şeyler denemesi olağan değilmi sence.:)

Ademim Ersun hoca aynı sistemde hep aynı oyuncularla oynuyordu,performansı düşük yüksek farketmiyordu..

Bross aynı sistemde,değişik isimler kullansa amenna,Ama farklı sistemlerde,farklı adamlarla oynuyoruz..

Daha bir oyun anlayışı mevcut değil takımın..He şu 2 maçtır,hem isimler hemde taktik kurgu kafasında oturur gibi ama o defans aynı golü bütün kurgularda yedikten sonra ne fayda:)

Dediğim gibi bir şablon üstünde yapsa bunları keşke..He kafasında bir şey planlıyor ama du bakalım..

kemal_efe
24.10.2009, 01:55
-[ooD;2726971']engine yüklenen arkadaslar kusurabakmayinda , siz at gözlügüyle mi mac izliyorsunuz? hugo bross denen hoca bozuntumuz yuzunden takimda huzur kalmiyacak, oyuncu degisikligi öyle yapilmaz ... bastan ideal kadro ile basliyacakkti takimi oyuncak etti resmen ... engin denen adam canla basla oynuyor , neyini begenmiyorsunuz , bugun ne yattara nede engin boyle bir muameleyi hak etmedi , tum suclu hocadir , oyuncuya boyle muamele edilmez , ozamana kadar kim iyi oynuyordu takimda song un yaptigi hatalar sylvia nin hatalari , takim tel tel dokuldu zaten , yok simdi engin mi suclu oldu birakin ALLAH Askina...
aynen yazdıklarına katılıyorum.

Adem Erdoğan
24.10.2009, 02:02
takım 1-0 malup, hoca 2 oyuncu değişikliği yapıyor; bu dakikadan sonra 2 gol atıyoruz.Gökhan, Colman, Selçuk, Gabriç yüzde yüzlük goller kaçırıyorlar.Hoca suçlu.Neden? canla başla mücadele eden engin'i oyundan aldığı için.

oyuna aynı şekilde devam etse ve yenilsek yine hoca suçlu.
30. dakikada yanlışından dönmesi yine suç.
ben bu işten bişe anlamadım.

ÖmerFarukYılmaz
24.10.2009, 02:05
Birisi Engin canla başlamı oynuyor dedi:)

Demekki Colman için yeni kelimeler bulmamız lazım.

Egemen
24.10.2009, 02:09

TDK araştırıyor.. magnifisınt nasıl?

futbalski60
24.10.2009, 02:10
broos'un aklında bir diziliş ve oyun mantığı var ama buna uyacak oyuncu yok...denemeler ve yanılmalar ile geçti on hafta...

İşin özeti bu, 10 haftanın özetini 2 cümleyle net bir şekilde açıkladınız tebrik ederim.

İsimlere çok takıyoruz malesef forumda herkesin bir oyuncusu var o ne yapsa alkış alıyor hata yapığında da toz kondurmuyor bence çok yanlış herkesin beğendiği oyuncu vardır ama önemli olan takımın çıkarıdır bir oyuncuyu göklere çıkarmanın anlamı yok . Her şeyden önce Hocanın mesleğine saygı göstermeliyiz ne olursa olsun o mevkiye oturması imkansız olan kişilerin Hocaya ahkam kesmesi de ayrı bir saçmalık.

Adem Erdoğan
24.10.2009, 02:11
Valla Engin yetenekli futbolcu ama bu maçta hiçbişesini göremedikki canını başını görelim.

lazrail8989
24.10.2009, 02:13
hocanın(hoca ismi yakışmıyor ama neyse) bu yaptıklarında kesinlikle art niyet var.Alanzinhoyla başlayan engin ve yattarayla başlayan devam eden saçmalıklardan bıktım bu oyuncuları suçlu gibi taraftarın önüne atıyor taraftarımızda bu büyük yanlışa ortak oluyor ne engin ne alanzinho bu tepkileri haketmiyor şunu unutmayalım dere gider kum kalır hugo gidecek ama engin bu takımda kalacak ve sonuna kadar Trabzonsporlu olacak o adama hangi yüzle bakacaksınız merak ediyorum???

Dip.Ing.Mag.

ne diyosun sen sirf yorum yapmak icin yazmayin, o cocugun mactan cikarken ki duygularini anlayamazsin sen ayrica 28. dakika ya kadar , kim iyi oynadi takimda söylesene bana! tayfun resmen dokuldu , neredeyse macin adami secilecekti... taktik icabi enginin cikmasi gerekiyordu, iskembeden sallayin bakalim , bisey biliyomussunuz gibi , kabak enginle yattaranin basina patladi, ama bu mac oyuncu degiskliklerine ragmen kaybedilseydi yemin ediyorum herkes niye engin oyundan alindi diye bross a sovecekti boyle bir taraftar profilimiz var iste...

Suha
engini tartışayınn.onu sahaya sürene bakın.taktik yok biişey yok adamları sahaya sürüd..yattarınında bileği şişti vede sargı vardı siyah..kimse suçlu futbolcu aramasın bu akşam..hoca tam bir fiyasko..mç sonu demecindede görüldü..inanılmaz gergindi..trabzonu sıradan bir yer sanıyor bizm belçikalı..imalı laflar felan..bu takım bu hocaylan ligi ilk 5 bırakın 6. bitirsin öpüp başımaza koyalımm..ama bu kafaylan çokta durmaz..

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:15
Valla Engin yetenekli futbolcu ama bu maçta hiçbişesini göremedikki canını başını görelim.

bu macta gorememisim maci ac bi 28. dakikaya kadar izle bakalim kimin canini basini goreceksin ,.. usaklar lam lum yorum yapmayin da bizim taraftarda en gicik oldugum sey bu iste

kemal_efe
24.10.2009, 02:16
takım 1-0 malup, hoca 2 oyuncu değişikliği yapıyor; bu dakikadan sonra 2 gol atıyoruz.Gökhan, Colman, Selçuk, Gabriç yüzde yüzlük goller kaçırıyorlar.Hoca suçlu.Neden? canla başla mücadele eden engin'i oyundan aldığı için.

oyuna aynı şekilde devam etse ve yenilsek yine hoca suçlu.
30. dakikada yanlışından dönmesi yine suç.
ben bu işten bişe anlamadım.
10 haftadır deneme yanılma ile giden hoca haklı tabii,evinde tek forvetle çıkan hoca haklı tabii,leblebi gibi gol yiyen tony yi sahaya süren hoca haklı tabii,bırakın Allah aşkına bu broos futbol fukarasından başka bir şey değil.

Suha
24.10.2009, 02:17
hocanın(hoca ismi yakışmıyor ama neyse) bu yaptıklarında kesinlikle art niyet var.Alanzinhoyla başlayan engin ve yattarayla başlayan devam eden saçmalıklardan bıktım bu oyuncuları suçlu gibi taraftarın önüne atıyor taraftarımızda bu büyük yanlışa ortak oluyor ne engin ne alanzinho bu tepkileri haketmiyor şunu unutmayalım dere gider kum kalır hugo gidecek ama engin bu takımda kalacak ve sonuna kadar Trabzonsporlu olacak o adama hangi yüzle bakacaksınız merak ediyorum???

nedense bu ülkede avrupalı yabancı kopleksi var..amma bzim evladımız tayfuna her mç küfür edriz..bizm çocukya olsun..bu adam hocaysa bnde peleyimm..eğer futbolun f.snden anladığı yok bilidiği hiç yok..zavallı çocukları herkesin önüne attı..

Egemen
24.10.2009, 02:18
-[ooD;2727027']ne diyosun sen sirf yorum yapmak icin yazmayin, o cocugun mactan cikarken ki duygularini anlayamazsin sen ayrica 28. dakika ya kadar , kim iyi oynadi takimda söylesene bana! tayfun resmen dokuldu , neredeyse macin adami secilecekti... taktik icabi enginin cikmasi gerekiyordu, iskembeden sallayin bakalim , bisey biliyomussunuz gibi , kabak enginle yattaranin basina patladi, ama bu mac oyuncu degiskliklerine ragmen kaybedilseydi yemin ediyorum herkes niye engin oyundan alindi diye bross a sovecekti boyle bir taraftar profilimiz var iste...

senin profilini çözemedim ben.. dur bi de yandan bakayım.. profilden..

enginin çıkarkenki duygularını anladıysan anlat bakalım biraz ;)

Egemen
24.10.2009, 02:20

yorumundan futbolcu herşeydir hoca hiçbirşey sonucunu çıkardım..

esas olan kulüptür.. ne topçu, ne hoca, ne yönetim.. önce bunu idrak edelim..

Osman Yavuz
24.10.2009, 02:20
Adem ben 90 dakika sahada kalan Gabric'ten de hiçbir şey göremedim.27 dakika nerede oynadığını bilmeyen bir Engin vardı sahada.Eğer Gabric'in yerinde o olsaydı belki de başka şeyler konuşuyorduk Engin için.

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:21
senin profilini çözemedim ben.. dur bi de yandan bakayım.. profilden..

enginin çıkarkenki duygularını anladıysan anlat bakalım biraz ;)

hahaha cok komik

Adem Erdoğan
24.10.2009, 02:24
10 haftadır deneme yanılma ile giden hoca haklı tabii,evinde tek forvetle çıkan hoca haklı tabii,leblebi gibi gol yiyen tony yi sahaya süren hoca haklı tabii,bırakın Allah aşkına bu broos futbol fukarasından başka bir şey değil.

kenarda vandersar durduğu için haklısın tabi.

deneme yanılma yapmayacakta ne yapacak daha süper ligde 10. haftası olan adam. son 6 hafta gol yemeyen kayseriyi ezerek yenmişsin birsürü pozisyona girmişsin, ayrıca gelene 3 gidene 5 atan gs'ı son dakikaya kadar yusuflatmışsın futbol garibanının kim olduğu çok iyi anlaşılıyor.
Bundan sonra bir peçeteye yazıp hocaya gönderin de sizin istediğiniz kadroyu çıkartsın Sir kemal_efe.

@robin hood

sen boşver futbol mutbolu git okçuluk sporuyla uğraş.;)

Egemen
24.10.2009, 02:24
-[ooD;2727041']hahaha cok komik

sen daha komiksin.. inan :)

Adem Erdoğan
24.10.2009, 02:26
Adem ben 90 dakika sahada kalan Gabric'ten de hiçbir şey göremedim.27 dakika nerede oynadığını bilmeyen bir Engin vardı sahada.Eğer Gabric'in yerinde o olsaydı belki de başka şeyler konuşuyorduk Engin için.

Bunun adı futbolcu taraftarlığıdır Osman.Gabriç iyi değildi fakat kötü de değildi.
Kırmızı kart onun olduğu taraftan geldi.Bunu esgeçmeyelim.;)

Enes
24.10.2009, 02:27
Takımda disiplin sıkıntısımı yaşanıyor yoksa bu futbolcular bilerekmi bu kadar saçma sarı kart görüyor...Bu kadar amatörce kart yenılmez..

Osman Yavuz
24.10.2009, 02:28
Kırmızı kartın dışında pek birşey göremedim ben Adem.Teknik olarak iyi bir oyuncu değil.Çalım atmayı pek bilmiyor.Ayrıca çok güçsüz kalıyor ikili mücadelerde.

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:29

deneme yanılma yapmayacakta ne yapacak daha süper ligde 10. haftası olan adam. son 6 hafta gol yemeyen kayseriyi ezerek yenmişsin birsürü pozisyona girmişsin, ayrıca gelene 3 gidene 5 atan gs'ı son dakikaya kadar yusuflatmışsın futbol garibanının kim olduğu çok iyi anlaşılıyor.
Bundan sonra bir peçeteye yazıp hocaya gönderin de sizin istediğiniz kadroyu çıkartsın Sir kemal_efe.

@robin hood

sen boşver futbol mutbolu git okuçuluk sporuyla uğraş.;)

dogru haklisin senin gibileri futbolla ugrasiyor ya, ben en iyisi okculukla ugrasayim ... hic olmassa böyle sacma sapan yorum yapanlar fazla olmaz o dal da ;)

futbalski60
24.10.2009, 02:30
nedense bu ülkede avrupalı yabancı kopleksi var..amma bzim evladımız tayfuna her mç küfür edriz..bizm çocukya olsun..bu adam hocaysa bnde peleyimm..eğer futbolun f.snden anladığı yok bilidiği hiç yok..zavallı çocukları herkesin önüne attı..

Kimsenin bu oyuncuları taraftarın önüne attığı yok o sizin kuruntunuz.

Maç başlamadan önce Engin'e şans verilmeli dedim bu fırsatı değerlendirmeli dedim ama ne oldu kocaman bir hiç..

Engin ne takım savunmasına yardım etti ne de hücuma katkı sağladı aldığı topları da yanlış yerlere servis etti. Yattara kaldığı süre içinde sahada yoktu 30 dakikalık bölümde oyunu soldan kurmaya çalıştık tekrardan maçı izleyin.

Bazı oyuncular bulduğu şansları değerlendirmeli bu ilk değil defalarca oldu Hoca da bıktı artık.

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:30
sen daha komiksin.. inan :)

derdin nedir kardes söyle elimden gelen birseyse yardimci olmaya calisayim? harbiden cekinme söyle !

Egemen
24.10.2009, 02:34
-[ooD;2727059']derdin nedir kardes söyle elimden gelen birseyse yardimci olmaya calisayim? harbiden cekinme söyle !

ekonomik olarak çok sıkıntıdayım.. var mı çözüm önerin?

nasıl yapabiliyorsun bu kadar alakasız yorumları onu çözmeye çalışıyorum.. engin canla başla oynadı diyosun.. nerde oynadı? geldiğinden beri bir artısını söylermisin? touluse maçındaki asistini söyleme sakın.. bozuk saatte günde 2 kere doğruyu gösterir :)

Adem Erdoğan
-[ooD;2727057']dogru haklisin senin gibileri futbolla ugrasiyor ya, ben en iyisi okculukla ugrasayim ... hic olmassa böyle sacma sapan yorum yapanlar fazla olmaz o dal da ;)

6 haftadır kaybetmeyen Kayseri.
Bu takımı 2-1 yeniyoruz ve 3 puan alıyoruz.
Maçta ezici üstünlük kuruyoruz vede sayısız pozisyonu değerlendiremiyoruz.
Hangisi saçma yaz da bilelim okçu efendi.;)

Ayrıca şampiyon olacağız demişsin imzanda; gs ve fb'den daha iyi ve oturmuş kadron var da Hugo mu baltaladı bunu?

Dip.Ing.Mag.
anlamadigim alanzinho oyundan alininca kiyamet koptu da , engin alininca, adam ne yapti niye oluyor? ... alanzinho ya idealtopcu diyen zaten benle hic muhattap olmasin

Adem Erdoğan
24.10.2009, 02:37
Kırmızı kartın dışında pek birşey göremedim ben Adem.Teknik olarak iyi bir oyuncu değil.Çalım atmayı pek bilmiyor.Ayrıca çok güçsüz kalıyor ikili mücadelerde.

Güçsüz olduğuna katılıyorum, girdiği birebir çalım mücadelelerinde de başarısız oldu.Fakat adam top kaybettiği zaman oyundan düşmüyor en kötü ihtimalle gidip rakibi bozuyor ayrıca gelen uzun toplardada topu çok iyi kontrol ediyor, oynaya oynaya adapte olacak da bu uşak.:)

kemal_efe
24.10.2009, 02:38

@robin hood

sen boşver futbol mutbolu git okçuluk sporuyla uğraş.;)
süper ligin 10.haftası liderden 12 puan fark yiyen adam desek daha doğru olmazmı.yedekde van der sar yok ama gelecekte milli takımın kalesini alacak adam var dı ersun ve broos sayesinde yokoluyor maalesef.kayseriyi yenmek büyük bir iş değil normal bir sonuç olmalı!ama maalesef kolaylıkla alabileceğimiz maçları kaybettiğimiz için büyük bir iş olaymış gibi geliyor bize

Dip.Ing.Mag.
ekonomik olarak çok sıkıntıdayım.. var mı çözüm önerin?

nasıl yapabiliyorsun bu kadar alakasız yorumları onu çözmeye çalışıyorum.. engin canla başla oynadı diyosun.. nerde oynadı? geldiğinden beri bir artısını söylermisin? touluse maçındaki asistini söyleme sakın.. bozuk saatte günde 2 kere doğruyu gösterir :)

senin gozlerinde yada beynine giden sinirlerde bi sorun mu var bilader, ben engin bu macta canla basla mi oynadi yazdim? ben bu cocuk oynadimi canla basla oynuyor dedim iyi oku. ikincisi siz colmani da cok elestirdiniz, siz selcuk u da yerden yere vurdunuz, siz gokhani da yerin dibine soktunuz ama bugun iyiydiler ,bitek engin berbatti oyle mi... yahu ben sizin gibi bir maca bakarak yorum yapmiyorum , ben engin canla basla oynuyor derken genel mucadelesinden bahsediyorum...

yazilarimi adam gibi okuyum adam gibi yorum yapin , hepimiz bu takimin iyi olmasini istiyoruz da elestirininde bi dozu var da , nasil bir futbol anlayisiniz var anlamiyorum

Paksoy
arkadaşlar sakın ya neden tartışıyorsunuz kendi doğrularınızı neden birbirinize kabul ettirmeye çalışıyrsunuz,;)

Collmandante
24.10.2009, 02:41
Engin'in çıkarkan taraftara "ben sizden daha çok seviyorum bu formayı" deyişi güzeldi. :)

Böyle işte, kimi yere atar kimi öper de çıkar.

Hüdai Pervaneli
24.10.2009, 02:42
Sahanin yildizi Sylvaydi Süper mac cikardi bana göre

buarad tayfun Ne yapsin sen öyle

lazrail8989
24.10.2009, 02:43
yorumundan futbolcu herşeydir hoca hiçbirşey sonucunu çıkardım..

esas olan kulüptür.. ne topçu, ne hoca, ne yönetim.. önce bunu idrak edelim..
futbolcu hoca kıyaslamasını yaptım formayla armayla asla kimseyi kıyaslayamam bilee
evet esas olan kulüp bu kulubü rezil etmeye çalışan bir zihniyete katlananları eleştiriyorum herkes gidecek Trabzonspor hep olacak ama bir hoca yüzünden rezilliklerle dolu bir sezonla hatırlancaz yok şu maç tayfun ıslıklandı bu maçta engin ıslıklandı diğer maçta yattara alan ıslıklandı anlatmak istediğim hocanın oyununa gelmeyelim

kalavara
işin garip tarafı dönüp dolaşıp ersun hocanın düzeninde karar kıldık :)

Adem Erdoğan
süper ligin 10.haftası liderden 12 puan fark yiyen adam desek daha doğru olmazmı.yedekde van der sar yok ama gelecekte milli takımın kalesini alacak adam var dı ersun ve broos sayesinde yokoluyor maalesef.kayseriyi yenmek büyük bir iş değil normal bir sonuç olmalı!ama maalesef kolaylıkla alabileceğimiz maçları kaybettiğimiz için büyük bir iş olaymış gibi geliyor bize

senden daha iyi kadroları olan takımlar senden kat be kat gömlek üstün futbolcularla takviye yapıyorlar, sen gidip akşam pazarından ucuz sebze alır gibi kıyıda köşede kalmışları topluyorsun, 12 puan az bile buna da şükür.Hocanın burada kabahati yok.

Gelecekte milli takımın kalecisi olacağı nerden tebliğ edildi acaba, bugün kaleye geçip 2 gol yese bu seferde diyeceksinizki ulan dünkü çocuğu kaleye koydu gitti maçı hediye etti.

Dip.Ing.Mag.
6 haftadır kaybetmeyen Kayseri.
Bu takımı 2-1 yeniyoruz ve 3 puan alıyoruz.
Maçta ezici üstünlük kuruyoruz vede sayısız pozisyonu değerlendiremiyoruz.
Hangisi saçma yaz da bilelim okçu efendi.;)

Ayrıca şampiyon olacağız demişsin imzanda; gs ve fb'den daha iyi ve oturmuş kadron var da Hugo mu baltaladı bunu?

adam kardes habu gecenin bi yarisi hic cekilmiyor senin yorumlarin kusurabakma da ben jazz caliyorum sen hicazz boyle senle anlasamayiz zaten... okcu efendi falan gibi laflar da ne ayak! ben kendim bir elestiri yaptim ama sen nerden atladin olaya hemen onuda anlamadim ...

tabi ya 2-1 yendik kayseriyi ya sampiyon olduk dimi , sampiyonlar ligine kaldik , kayseriyi yenmisiz , yenseydin ozaman gs yi de niye yenemedi senin muthis oynayan takimin, bross yuzunden kac puan kaybettik bu sezon! yahu her hafta baskakadro mu kurulur

Egemen
24.10.2009, 02:45
-[ooD;2727070']senin gozlerinde yada beynine giden sinirlerde bi sorun mu var bilader, ben engin bu macta canla basla mi oynadi yazdim? ben bu cocuk oynadimi canla basla oynuyor dedim iyi oku. ikincisi siz colmani da cok elestirdiniz, siz selcuk u da yerden yere vurdunuz, siz gokhani da yerin dibine soktunuz ama bugun iyiydiler ,bitek engin berbatti oyle mi... yahu ben sizin gibi bir maca bakarak yorum yapmiyorum , ben engin canla basla oynuyor derken genel mucadelesinden bahsediyorum...

yazilarimi adam gibi okuyum adam gibi yorum yapin , hepimiz bu takimin iyi olmasini istiyoruz da elestirininde bi dozu var da , nasil bir futbol anlayisiniz var anlamiyorum

sen beni tanıdığına emin misin :) yaptığım yorumları bir araştır o zaman.. adam gibi oku demişsin önce bir sen bak neler yazmış etmişiz.. ama seni biliyoruz.. transfer başlıklarından veya puan kaybedilen maçlar sonrası esip gürlemelerinden.. gözlerimde 2 derece miyop var ama okuduğumu anlayabiliyorum.. hüseyin de canla başla mücadele ediyordu.. hasan da tekmeye kafa sokuyordu.. size bunlar lazım vesselam...

sahada bir tane olumlu hareket yapma ama canla başla mücadele et.. yemişim mücadeleni.. git sebatta ver o mücadeleyi..

Collmandante
24.10.2009, 02:49
Ersun Hoca da o kadro yapısını kendi eliyle bozduğu için gitti bu takımdan. Ondan sonra gelenler de bu oyun düzeninin dışına çıktılar mı pek başarılı olamadılar. Bir eksik var, Alanzinho!

Suha
24.10.2009, 02:50
bn diyorumkii yanlışları tartışmaya bile gerek yokk.kimseninde kuruntusu değil..hoca denen şahıs h.çbir taktik yok bişey yok, belli bazılarına birşeyler göstermek için kimse artık oda ayrıbi muamma mçtan sonraki demecinde gizli, sahaya bir 11 çıkarttıı..bu 11.de yattra sakat ayağı sargılı sen adamı seyircini önüne at..artık yönetimmi dedi bilinmezs..engin iyi güzel zaten ne bekliyordun sıkıştırmışın oyunu adam kime pas atsın çift forvetmi çıktın maça..hoca bunu bilinçli yaptım resmen..bu takımı koskocaaa futbol şehrini emanet ettikleri hoca işte böle yapar..senin oyuncunu senin önüne atar bizde bizm içimzdeki arkadaşlarda bu oyunu izler..slvayıda çıkartsaydı..gabriç niye oyunda..song çokmu iyi..vurun engine önceki haftalardan kötüye göze battıı..ne olcakk..slva song yabancı onlar kötüde olsalar iyidi..iyidr..brossta iyi yaaa..boşverinn..şimdi bu takım bu hocaylan bşiktaşı yenecek he..

kemal_efe
24.10.2009, 02:51
senden daha iyi kadroları olan takımlar senden kat be kat gömlek üstün futbolcularla takviye yapıyorlar, sen gidip akşam pazarından ucuz sebze alır gibi kıyıda köşede kalmışları topluyorsun, 12 puan az bile buna da şükür.Hocanın burada kabahati yok.

Gelecekte milli takımın kalecisi olacağı nerden tebliğ edildi acaba, bugün kaleye geçip 2 gol yese bu seferde diyeceksinizki ulan dünkü çocuğu kaleye koydu gitti maçı hediye etti.
şuanki ümit milli takımın kalecisi gelecekte mozambik milli takımının kalesinimi korur acaba? doğru bu yıl transferlerde büyük hatalar yapıldı ama en büyük hata hoca seçiminde oldu,ve bu hata 1 yılın daha başlamadan bitmesine sebep oldu.

only ts
24.10.2009, 02:53
hala daha bir golcümüz yok . .

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:53
sen beni tanıdığına emin misin :) yaptığım yorumları bir araştır o zaman.. adam gibi oku demişsin önce bir sen bak neler yazmış etmişiz.. ama seni biliyoruz.. transfer başlıklarından veya puan kaybedilen maçlar sonrası esip gürlemelerinden.. gözlerimde 2 derece miyop var ama okuduğumu anlayabiliyorum.. hüseyin de canla başla mücadele ediyordu.. hasan da tekmeye kafa sokuyordu.. size bunlar lazım vesselam...

sahada bir tane olumlu hareket yapma ama canla başla mücadele et.. yemişim mücadeleni.. git sebatta ver o mücadeleyi..

celiskiye bak , halbuki huseyini hasani begenmeyen onlar yuzunden bu forumda en cok ban yiyen benim neden bahsediyorsun .. bak guzel kardesim benim ne senle nede diger arkadaslarla bir sikintim yok , sadece sizde ki tutarsizligi anlamiyorum , birini bugun yerin dibine sokarsiniz , iki gun sonra goklere cikariyorsunuz bende bunu sevmiyorum , ben bu takimda kimi sevmiyorsam hala sevmiyorum kimi de begeniyorsam hala begeniyorum... oyuzden yorumlarini yaparken karsinda önce bir insan sonra da trabzonspor a gonul veren birisi olarak saygi gosterki ayni derecede saygi goresin.

Adem Erdoğan
24.10.2009, 02:54
şuanki ümit milli takımın kalecisi gelecekte mozambik milli takımının kalesinimi korur acaba? doğru bu yıl transferlerde büyük hatalar yapıldı ama en büyük hata hoca seçiminde oldu,ve bu hata 1 yılın daha başlamadan bitmesine sebep oldu.

ümit milli kaleyi metin aktaş da tolga da korumuştu; doğmamış çocuğa don biçmeyelim.:)

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:55
bn diyorumkii yanlışları tartışmaya bile gerek yokk.kimseninde kuruntusu değil..hoca denen şahıs h.çbir taktik yok bişey yok, belli bazılarına birşeyler göstermek için kimse artık oda ayrıbi muamma mçtan sonraki demecinde gizli, sahaya bir 11 çıkarttıı..bu 11.de yattra sakat ayağı sargılı sen adamı seyircini önüne at..artık yönetimmi dedi bilinmezs..engin iyi güzel zaten ne bekliyordun sıkıştırmışın oyunu adam kime pas atsın çift forvetmi çıktın maça..hoca bunu bilinçli yaptım resmen..bu takımı koskocaaa futbol şehrini emanet ettikleri hoca işte böle yapar..senin oyuncunu senin önüne atar bizde bizm içimzdeki arkadaşlarda bu oyunu izler..slvayıda çıkartsaydı..gabriç niye oyunda..song çokmu iyi..vurun engine önceki haftalardan kötüye göze battıı..ne olcakk..slva song yabancı onlar kötüde olsalar iyidi..iyidr..brossta iyi yaaa..boşverinn..şimdi bu takım bu hocaylan bşiktaşı yenecek he..

:alkış: tebrikler hocam , bunu anlatmaya calisiyordum bende arkadaslara

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 02:56
neyse hadi hepinize iyi geceler sinavlarim var calismam gerekiyor s.a

kemal_efe
24.10.2009, 02:56
ümit milli kaleyi metin aktaş da tolga da korumuştu; doğmamış çocuğa don biçmeyelim.:)
çocuğun doğmasına fırsat vermiyorlarki arkadaş:)

Egemen
24.10.2009, 02:57
-[ooD;2727089']celiskiye bak , halbuki huseyini hasani begenmeyen onlar yuzunden bu forumda en cok ban yiyen benim neden bahsediyorsun .. bak guzel kardesim benim ne senle nede diger arkadaslarla bir sikintim yok , sadece sizde ki tutarsizligi anlamiyorum , birini bugun yerin dibine sokarsiniz , iki gun sonra goklere cikariyorsunuz bende bunu sevmiyorum , ben bu takimda kimi sevmiyorsam hala sevmiyorum kimi de begeniyorsam hala begeniyorum... oyuzden yorumlarini yaparken karsinda önce bir insan sonra da trabzonspor a gonul veren birisi olarak saygi gosterki ayni derecede saygi goresin.

saygısızlık yapmadım.. yapmam da.. ancak tutarsızlıkla suçlamadan önce azıcık araştır ;)

işin garip tarafı da mesajında gizli zaten.. ben bir kere ceza yemişim sen çok kez ;)

kimi yerin dibine soktuysak hala ordadır meraklanma hem :)

Suha
24.10.2009, 02:57

adem sen bari şu hocayı savunma..kaç hafta geçti bak adam kaç tane futbolcuyu yedi alanzinyoyu bitirdi, enginide bitirdi..yattarayıda attıı ortaya..bu adamö hocaysa koskoca trabzonsporun hocası bu adam..sezon başından beridir tek forvettir tutrmuştur..gidiyor..bu takım içerde dışarda havada karada çift forvet bu takımın tek forvetle vitesini küçültürsünn..

Collmandante
24.10.2009, 02:58
Yeneriz beşiktaşı yeneriz. O kadar da değil. :)

Paksoy
24.10.2009, 03:00
ersun hoca kendi sistemini geçen sene benimsedi diğer taktikleri oynayamıyoruz,engin tatarftarların yuhlamasına karşı inadına seviyorum demek istedi galiba , bide yattara bir pozisyonda kontratağa yürüyerek çıktı resmen

Dip.Ing.Mag.
24.10.2009, 03:00
saygısızlık yapmadım.. yapmam da.. ancak tutarsızlıkla suçlamadan önce azıcık araştır ;)

işin garip tarafı da mesajında gizli zaten.. ben bir kere ceza yemişim sen çok kez ;)

kimi yerin dibine soktuysak hala ordadır meraklanma hem :)

sözlerim direk sana degildi , genel anlamdaydi bu tarz elestirilerde bulunuyor genelde bizim taraftar cok abartiyor diye idi ,neyse buyuk bir empati sorunu var suan hadi selametle ben kacar

Suha
24.10.2009, 03:03
-[ooD;2727091']:alkış: tebrikler hocam , bunu anlatmaya calisiyordum bende arkadaslara

hocam olaya bütün bakalım dyorzs..detaya girersek enginden önce, slvanın bu takımda hiç işi yok..sayar gidrzs..bu hoca gidene kadar kimyam bozulacak..

Adem Erdoğan
24.10.2009, 03:07
hocam olaya bütün bakalım dyorzs..detaya girersek enginden önce, slvanın bu takımda hiç işi yok..sayar gidrzs..bu hoca gidene kadar kimyam bozulacak..

Sylva gittiği zaman onu çok arayacağız Süha.;)

Vakti zamanında petkoviçi çok aradığımız gibi.:)

Paksoy
24.10.2009, 03:12
Sylva gittiği zaman onu çok arayacağız Süha.;)

Vakti zamanında petkoviçi çok aradığımız gibi.:)

onur iyi kaleci olacak bence

futbalski60
24.10.2009, 03:17
En büyük eksikliğimiz takım savunması eğer bunu oturtursak rahat maç kazanırız ama defans hattımızın bira daha dikkatli olması gerekir çok basit hata yapıyoruz.

Mustafa Calik
24.10.2009, 03:24
En büyük eksikliğimiz takım savunması eğer bunu oturtursak rahat maç kazanırız ama defans hattımızın bira daha dikkatli olması gerekir çok basit hata yapıyoruz.

Ve bunun yaninda cok gol kaciriyoruz .. Bugün mesela Colman ve Gabric o pozisyonlari atsaydilar ozaman maci rahat kazanmistik.

Fanatik28
24.10.2009, 04:24
hoca büyük baskı altında..trabzonda başkla işler dönüyor resmen..zaten hoca futboldan anlamyoo..bide işine karştılar..iş hepten b...sardı..hocanın mç bitimndedeki ropörtaj esnasındaki ifadesi sanki istifa edeckmiş bir görüntü içindeydi..biz bide övünürzs trabzonluyz futboldan anlarzs deriz..ama futboldan anlamayan hocayı takımın başına getrmişler..başka işler organize işler..bizi aşan işler..millet uyanınn..biz ölümüne sevsekte başkaları başka işler perşinde..
Broos´u hic tanimam, son haftalarda yaptigi onca yanlisa ragmen, ben bu Hoca´nin bizim icin bicilmis bir kaftan olduguna inaniyorum.

Snede yazmissin, Hoca baski altinda..Hoca kariyerini kurtarmak icin iyiniyetiyle herseyi deniyor ama ona yardimci olacaklar neyle mesgul, ben onu merak ediyorum iste!!! kimse merak etmez ama isin anahtari burda iste...son Röportajindaki mesaj bu iste, sadece anlayana!

Benden Broos´a sonsuza kadar destek, cünkü savastigi kisiler Yönetim ve bircok oyuncu!!! Adam hic tanimadigi bir ülkeye gelmis, hemen arkasindan kuyu kazmaya calisanlar revacta...biz ne zaman istenen takim oluruz? Ne zaman bir takimda futbolcularin borularinin ötmedigi zaman...

Su takimda Hüseyin olsa su anda puanimiz en az 20-23 olurdu. Sen Hoca´ya Defans ve Ortasaha göbegi zayif bir takim emanet edersen, sonucuna katlanacaksin!!!

PS: Bu arada kayseri macini hic abartmayin..eger Cangele oynamis olsa bu maci farkli kaybederdik

Paksoy
24.10.2009, 04:33
Broos´u hic tanimam, son haftalarda yaptigi onca yanlisa ragmen, ben bu Hoca´nin bizim icin bicilmis bir kaftan olduguna inaniyorum.

Snede yazmissin, Hoca baski altinda..Hoca kariyerini kurtarmak icin iyiniyetiyle herseyi deniyor ama ona yardimci olacaklar neyle mesgul, ben onu merak ediyorum iste!!! kimse merak etmez ama isin anahtari burda iste...son Röportajindaki mesaj bu iste, sadece anlayana!

Benden Broos´a sonsuza kadar destek, cünkü savastigi kisiler Yönetim ve bircok oyuncu!!! Adam hic tanimadigi bir ülkeye gelmis, hemen arkasindan kuyu kazmaya calisanlar revacta...biz ne zaman istenen takim oluruz? Ne zaman bir takimda futbolcularin borularinin ötmedigi zaman...

Su takimda Hüseyin olsa su anda puanimiz en az 20-23 olurdu. Sen Hoca´ya Defans ve Ortasaha göbegi zayif bir takim emanet edersen, sonucuna katlanacaksin!!!

PS: Bu arada kayseri macini hic abartmayin..eger Cangele oynamis olsa bu maci farkli kaybederdik
hoca konuşunda sezon sonuna kadar sabredilmeli diyorum bende , bugün onu anladım ben

Fanatik28
24.10.2009, 04:35
Sezonbasinda cok yazdim, Tjikuzu ve Engin bu takimin oyuncusu olamazlar..Nedenini soracak olan arkadaslara detayiyla anlatirim.

Tayfun´un mac sonunda verdigi röportaja bir bakin, özellikle onu bu takima laik görmeyenler!!! iste benim takimimda görmek istedigim oyuncular böyle olacak.

Umut´ta da gelismeler görüyorum, en cokta sevindigim nokta bu..Cünkü onu en acimasiz elestirenlerden biriyim. Su üstündeki baskiyi tamamiyle bir atabilse Fatih Tekke ile mükemmel bir ikili olurlar..keske diyorum!

Selcuk zaten benim bankom!

Ceyhun´un daha zamana ihtiyaci var ama en gec 2 sezon sonra Avrupa´nin önde gelen Önliberolarindan olabilir, yeterki ayni hirsla calissin, cünkü coook eksigi var!

Colman bu takim icin degerli ama takimda üstdüzey bir Önliberomuz olmadigi icin degeri anlasilmiyor, dah da önemlisi kendini gelistiremiyor.

Paksoy
24.10.2009, 04:38
sayın abim sana yine katılıyorum

Fanatik28
24.10.2009, 04:48
sayın abim sana yine katılıyorum
Sadece düsüncelerimi yaziyorum...gecen Pazar Serdar Bali´yi dinliyorum ve sonuna kadar hak veriyorum..Adam diyor ki, takim tamamlayicilar ordusu, yildizlar eksik, aynen benim düsüncem. Altyapidan yildiz cikmiyor! O zaman ne yaparsin, takima yildiz (Lider) oyuncu alirsin...pekiyi bize kactane lazim??? 3 tane, yani eksik mevkilerimiz.

Kisaca, paramiz yoktu, o zaman alirsin Afolabi-Atiba-F.Tekke üclüsünü, bak biz 10´da kac yapiyorduk ama iste...Yönetiminlerin, futbolcularin günahini ceken kimler...Teknik adamlar!!!

EmrahYalçınalp
24.10.2009, 07:52
Sadece düsüncelerimi yaziyorum...gecen Pazar Serdar Bali´yi dinliyorum ve sonuna kadar hak veriyorum..Adam diyor ki, takim tamamlayicilar ordusu, yildizlar eksik, aynen benim düsüncem. Altyapidan yildiz cikmiyor! O zaman ne yaparsin, takima yildiz (Lider) oyuncu alirsin...pekiyi bize kactane lazim??? 3 tane, yani eksik mevkilerimiz.

Kisaca, paramiz yoktu, o zaman alirsin Afolabi-Atiba-F.Tekke üclüsünü, bak biz 10´da kac yapiyorduk ama iste...Yönetiminlerin, futbolcularin günahini ceken kimler...Teknik adamlar!!!
Serdar Bali bunu nerde söyledi bilmiyorum ama, takip edenler benim de aylardır aynı şeyi söylediğimi bilirler. Genellikle "bu takımda iyi vagon çok ama lokomotif yok" diye dile getiriyorum. Ve kesinlikle, sadece Fatih Tekke alınsaydı bile topa sahip olma oranımızın ortalama %10 0ranında artacağını ve rakibin öyle kolay kolay elini kolunu sallayarak gelemeyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden, yönetime kızgın falan değilim. Eğer iş takip ettiğimiz gibi, şans varken Fatih'i tercih etmemiş olmak ise bunu adı olsa olsa sabotaj olur...

Ben Engin'den hala umutluyum, önce onu söyleyeyim. Bana hala olacak gibi geliyor, ama şu hali ile vasat gerçekten. Ama sanki iyi niyetli davranıyor. Ve iyi niyetli olmak için biraz fazla yetenekli. Genellikle yetenekli adamlar çakallığı tercih ediyorlar çünkü.

Ceyhun, en çok beklentim olan adam. Çünkü, ne bileyim, mesela Barış Memiş üst düzey oyuncu olursa daha önce bunu görmüş birileri çıkar. Ama Ceyhun mevkisi gereği iyi bir oyuncu olursa bu hem bizim, hem de ülke futbolu için çok ciddi bir gelişme olur. Umarım üzerine koyar.

Maça gelince, aslında sıkıntılar aynı. Kayseri'yi, hele bu kadar mücade ettikten sonra, yine birinin kürek kemiği ile attığı golle yenebiliyorsak, bundan iki sonuç çıkar:

1- Çok daha kötü oynadığımız maçlarda nasıl galip geleceğiz?
2- Çok daha puan kaybedeceğiz.

Colman geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı. Yaptığı bariz pas hataları beni artık rahatsız etmiyor. Çünkü o segmentte bir topçu. Hagi değil adam, ya da Alex. Zaten kendini ilk geldiğinde benzete benzete Delgado'ya benzetmesinden kıllanmıştım ama, ne yapalım. Sezonda 7-8 maçı şu seviyede oynasın, yeter. Oldukça iyi ve sahanın her yerindeydi.

Tayfun da büyük bir özveri ile oynadı ve sanırım biraz kredi yaptı. İnşallah böyle devam eder.

Yattara'yı samimi bulmuyorum. Ancak, tepki gösterilmesi de ayıp. Bu adam çok kişiyi ayağa kaldırdı zamanında. Kötüyse çıkartırsın adamı, öyle de oldu. Eğer cidden sakatsa iyileşene kadar kenarda durur. Hüzün verici bir durum. Keşke sorumluluk duygusu daha üst düzeyde biri olsaydı. Hem çok daha çabuk toparlardı, hem de biz bilirdik ki bu adam sorun var diyorsa sorun vardır. Umarım kısa sürede toparlar kendini. Kalacaksa da, gidecekse de bu gerekli çünkü.

Gabriç'teki sıkıntıyı anlamış değilim. Biraz daha özgüvene ve içeri kat edebilmeye ihtiyacı var.

Son olarak, Alanzinho gibi oyuncuların %90'ı motivasyondur. Bir Belçikalının bir Brezilyalıyı anlaması zor olabilir. Ama biraz motivasyonla bu adamdan faydalanmak mümkün. Zaten topu rakip sahaya taşıyamıyoruz, kullan o zaman adamı. Ya da, yumurta kapıya dayanınca da kullanma...

Kazım Uzunboy
24.10.2009, 09:04
Öyle ya da böyle, son 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik alan takımı yendik.

Süleyman Sofu
24.10.2009, 09:19
Ne olursa olsun kim oynarsa oynasın hoca kim olursa olsun sonuç değişmez
Ben bu takımı SEVİYORUM yaa...
:)

Fanatik28
24.10.2009, 09:27
Serdar Bali bunu nerde söyledi bilmiyorum ama, takip edenler benim de aylardır aynı şeyi söylediğimi bilirler. Genellikle "bu takımda iyi vagon çok ama lokomotif yok" diye dile getiriyorum. Ve kesinlikle, sadece Fatih Tekke alınsaydı bile topa sahip olma oranımızın ortalama %10 0ranında artacağını ve rakibin öyle kolay kolay elini kolunu sallayarak gelemeyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden, yönetime kızgın falan değilim. Eğer iş takip ettiğimiz gibi, şans varken Fatih'i tercih etmemiş olmak ise bunu adı olsa olsa sabotaj olur...

Ben Engin'den hala umutluyum, önce onu söyleyeyim. Bana hala olacak gibi geliyor, ama şu hali ile vasat gerçekten. Ama sanki iyi niyetli davranıyor. Ve iyi niyetli olmak için biraz fazla yetenekli. Genellikle yetenekli adamlar çakallığı tercih ediyorlar çünkü.

Ceyhun, en çok beklentim olan adam. Çünkü, ne bileyim, mesela Barış Memiş üst düzey oyuncu olursa daha önce bunu görmüş birileri çıkar. Ama Ceyhun mevkisi gereği iyi bir oyuncu olursa bu hem bizim, hem de ülke futbolu için çok ciddi bir gelişme olur. Umarım üzerine koyar.

Maça gelince, aslında sıkıntılar aynı. Kayseri'yi, hele bu kadar mücade ettikten sonra, yine birinin kürek kemiği ile attığı golle yenebiliyorsak, bundan iki sonuç çıkar:

1- Çok daha kötü oynadığımız maçlarda nasıl galip geleceğiz?
2- Çok daha puan kaybedeceğiz.

Colman geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı. Yaptığı bariz pas hataları beni artık rahatsız etmiyor. Çünkü o segmentte bir topçu. Hagi değil adam, ya da Alex. Zaten kendini ilk geldiğinde benzete benzete Delgado'ya benzetmesinden kıllanmıştım ama, ne yapalım. Sezonda 7-8 maçı şu seviyede oynasın, yeter. Oldukça iyi ve sahanın her yerindeydi.

Tayfun da büyük bir özveri ile oynadı ve sanırım biraz kredi yaptı. İnşallah böyle devam eder.

Yattara'yı samimi bulmuyorum. Ancak, tepki gösterilmesi de ayıp. Bu adam çok kişiyi ayağa kaldırdı zamanında. Kötüyse çıkartırsın adamı, öyle de oldu. Eğer cidden sakatsa iyileşene kadar kenarda durur. Hüzün verici bir durum. Keşke sorumluluk duygusu daha üst düzeyde biri olsaydı. Hem çok daha çabuk toparlardı, hem de biz bilirdik ki bu adam sorun var diyorsa sorun vardır. Umarım kısa sürede toparlar kendini. Kalacaksa da, gidecekse de bu gerekli çünkü.

Gabriç'teki sıkıntıyı anlamış değilim. Biraz daha özgüvene ve içeri kat edebilmeye ihtiyacı var.

Son olarak, Alanzinho gibi oyuncuların %90'ı motivasyondur. Bir Belçikalının bir Brezilyalıyı anlaması zor olabilir. Ama biraz motivasyonla bu adamdan faydalanmak mümkün. Zaten topu rakip sahaya taşıyamıyoruz, kullan o zaman adamı. Ya da, yumurta kapıya dayanınca da kullanma...
Serdar Bali bunu gecen Pazar 6pas programinda söyledi. Aslinda anlatmak istediklerinin altinda cok gerceklik payi var ama bazi konularda cok asiriya kaciyor...eee ne de olsa Karadeniz´li...bircogumuz gibi

Ben bunlari gecen sezonun devrearasindan beri dillendiriyorum. Evet bir F.Tekke´nin varligi bu takima cok sey kazandirir...mesela en azindan Gökhan ve Umut´un üzerindeki baski sifira iner. Mesela Önliberoda üstdüzey bir oyuncunun varligi Selcuk, Colman ve Ceyhun´u rahatlatir, iyi bir rotasyonla gelisimleri hizlanir. Bunlarin yanina cok iyi bir stoperde bizi SüperLigte en az gol yiyen takim yapar...sonuc=Sampiyonluk!!!

Ali Tunahan Güllü
24.10.2009, 09:34

Ve son maçlarda gol yemeyen bir takım..

magicyattara
24.10.2009, 10:01
Kayseri'yi hiç beğenmedim.
Maçın başından sonuna kadar defanstan çıkmadılar.2-1 geriye düşmüş bir takımın gol için bir şeyler yapması gerekirdi.
2-1 den sonra 1 tane gol pozisyonu var Kayseri'nin.Tolunay'ın oyun felsefesi buysa kalsın diyeceğim.
Ayrıca Kayseri'li futbolcuların,centilmenlik dışı hareketleri de can sıkıcıydı.Ali Turan'ın normalde maçın ilk yarısında 2. sarıdan atılması lazımdı.Son adamları Umut'un önünden koluyla aldı topu.
Sahada gerçek bir hakem olsaydı,Kayseri 5'ten aşağı çıkmazdı sahadan.
Sadece Makukula iyi adam gerisi boş.
Bu puanı nasıl toplamışlar hayret.Hak ettikleri sıraya geleceklerdir kısa zaman içinde.

asilhamsi
24.10.2009, 10:01
işin garip tarafı dönüp dolaşıp ersun hocanın düzeninde karar kıldık :)

yorumlar arasında bence en kaydadeger olanı:D

o kadar camur attık hocaya kanatsız oynuyoruz tek forvet 2 kanat oynayalım diye:)

Bu sezonda sag kanatsız oynuyoruz...Ama hoca umutu forvetten cok sag acık gibi oynatıyor.Garibim umut gıkını cıkarmadan orada da elinden geleni yapıyor.

Daha once ceyhun sag tarafa yakın oynamıstı ve iyiydi..

yani

ceyhun-selcuk-colman-gabric
------gökhan----umut-------

bizim icin su anda ideal gibi gözüküyor..

En azından takım gibi oynayabiliyoruz..

Mehmet
24.10.2009, 10:06
Serdar Bali bunu gecen Pazar 6pas programinda söyledi. Aslinda anlatmak istediklerinin altinda cok gerceklik payi var ama bazi konularda cok asiriya kaciyor...eee ne de olsa Karadeniz´li...bircogumuz gibi

Ben bunlari gecen sezonun devrearasindan beri dillendiriyorum. Evet bir F.Tekke´nin varligi bu takima cok sey kazandirir...mesela en azindan Gökhan ve Umut´un üzerindeki baski sifira iner. Mesela Önliberoda üstdüzey bir oyuncunun varligi Selcuk, Colman ve Ceyhun´u rahatlatir, iyi bir rotasyonla gelisimleri hizlanir. Bunlarin yanina cok iyi bir stoperde bizi SüperLigte en az gol yiyen takim yapar...sonuc=Sampiyonluk!!!

Problemin çözümü bu kadar basit.

Atalay
24.10.2009, 10:14
Yine saç baş yoldugumuz hop oturup hop kalktığımız...

Maç içinde geçmişe döndüğümüz hocayı vede futbolcuları sorguladığımız bolca sövdüğümüz bir maç seyrettik..

Son dakikalarda kalp krizi geçireceğimi sandım sadece bu maçı kazanmamızın bize kazandırdacakları aklıma gelince...

Hugo brosu artık bundan sonra tartışmayacağım...

Çünkü bu sezon sonuna kadar her ne olursa olsun destekleyeceğim...

Tayfunu ilk defa bu kadar iyi oynarken seyrettim inşallah dahada artırır performansını..

Colman,selçuk,ceyhun da iyiydi..

Gökhanında umutla beraber daha iyi olacağına inanıyorum..

Ben bu takımdan bu sene hala umudumu kaybetmiş değilim sadece destek olalım yeter...!

Semih58
24.10.2009, 10:15
3 puan almak her zaman iyidir.

Ne de olsa puan alınca yükseliniyor.

İskender
24.10.2009, 10:17
Artık hocada bizde anlayalım futbol mücadele edenlerle kazanılıyor, çalım atabilmenin tek başına hiçbir hükmü yok...

Bu arada hocayada helal olsun yanlışından hemen dönmesini takdir ettim, keşke gs maçında da 2-2 iken aynı şeyi yapsaydı...

Onur Civelek61
24.10.2009, 10:17
Makukula oynarsa kesin atar bize kaçarı yok...

Biliyoruz da konuşuyoruz:)

Adem Erdoğan
24.10.2009, 10:45

Öyle yada böyle bir galibiyet değildi Kazım, eze eze bir galibiyetti.:)

Hocaya bir şekilde giydirmek isteyenler kendilerini buğday ambarında zannettikleri için buna bile kılıf uydurabiliyorlar.:)

Ahmet Kuru
24.10.2009, 10:52
2-1 yendik ama yine dünyaları kaçırdık...
İki sezondan genelde böyle oluyor zaten...
Pozisyona giriyoruz,pozisyon vermiyoruz, ama yenemiyoruz...
Futbolda ana mantık,poziyon vermeyeceksin,pozisyona gireceksin...
Biz bu ikisini yapabiliyoruz fakat topu iki direğin arasından birtürlü sokamıyoruz...Hal böyle olunca rahat rahat hiçbir maçı izleyemiyoruz...

Cengiz Çubukcu
24.10.2009, 11:13
Kayseri'yi hiç beğenmedim.
Maçın başından sonuna kadar defanstan çıkmadılar.2-1 geriye düşmüş bir takımın gol için bir şeyler yapması gerekirdi.
2-1 den sonra 1 tane gol pozisyonu var Kayseri'nin.Tolunay'ın oyun felsefesi buysa kalsın diyeceğim.
Ayrıca Kayseri'li futbolcuların,centilmenlik dışı hareketleri de can sıkıcıydı.Ali Turan'ın normalde maçın ilk yarısında 2. sarıdan atılması lazımdı.Son adamları Umut'un önünden koluyla aldı topu.
Sahada gerçek bir hakem olsaydı,Kayseri 5'ten aşağı çıkmazdı sahadan.
Sadece Makukula iyi adam gerisi boş.
Bu puanı nasıl toplamışlar hayret.Hak ettikleri sıraya geleceklerdir kısa zaman içinde.

Ali Turan süper ligin en pislik 3 oyuncusundan biridir ....Kayserispor ise o kadar da kötü bir takım değil, biz çok iyiydik :)

Adem Erdoğan
24.10.2009, 11:17
Kayserispor bence çok sağlam bir takım olmuş, Tolunay hocaya helal olsun, inşallah ligi ilk 5 te bitirir.

ilhan
24.10.2009, 11:21
Bol gollü bir maç olur demiştim. Pozisyonların çokluğunu herkes görmüştür. Ama ben gol yollarında bu kadar cömert olacağımızı hesaba katmamıştım.

Bu arada sahaya takım elbiseyle çıkan her hoca benim gözümde "1 adım" daha fazla hocadır. Tolunay Kafkas'ı tebrik ediyorum. Sahaya teknik direktör olarak çıkabildiği için.

Artık Hugo Broos'a rica ediyorum, maçlara yataktan kalkar gibi değil, takım elbiseyle gelsin.

murat köse
24.10.2009, 11:29
Bol gollü bir maç olur demiştim. Pozisyonların çokluğunu herkes görmüştür. Ama ben gol yollarında bu kadar cömert olacağımızı hesaba katmamıştım.

Bu arada sahaya takım elbiseyle çıkan her hoca benim gözümde "1 adım" daha fazla hocadır. Tolunay Kafkas'ı tebrik ediyorum. Sahaya teknik direktör olarak çıkabildiği için.

Artık Hugo Broos'a rica ediyorum, maçlara yataktan kalkar gibi değil, takım elbiseyle gelsin.

saçmalık ne alakası var takım elbiseyle. insanlar kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle çıkarlar.

takım elbise ile çıkmak adamı hoca yapmaz.

Murat Erdem
24.10.2009, 11:32
''bazen körlere yol göstermek gerekir''

H.Broos, bence tarihimize bir mihenk taşı bırakmıştır.

Anlayana...

''Körler''

Tribünde mi ?

Yönetimde mi ?

Kulübede yanında mı ?

ilhan
24.10.2009, 11:36
saçmalık ne alakası var takım elbiseyle. insanlar kendilerini nasıl rahat hissediyorlarsa öyle çıkarlar.

takım elbise ile çıkmak adamı hoca yapmaz.

Ben sizin düşüncelerinize saçmalık diyor muyum? Her insan kafasında bir hoca görüntüsü ve imajı vardır. Benim "futbol düşünceme" göre bir hoca saha kenarında hoca görüntüsünü net olarak vermelidir. Bknz: Mourinho, Pep Guardiola ülkemizde Reijkard.

Ben takım elbiseye ve hocanın saha kenarındaki görüntüsüne önem veren birisiyim. Antrenmana çıkmış gibi saha kenarına çıkan hocaları "bazen" çok itici buluyorum. Mesela Ersun Yanal'da çoğu zaman eşorfmanla çıkar beni deli ederdi.

Hoca dediğin adam ağır olacak. Yedek kulübesinde herkes eşorfmanlı.

Herkesin tercihi farklıdır.

Benim tercihim;

http://cache.daylife.com/imageserve/04ZE70N9ew2C2/610x.jpg

Başkalarının tercihi;

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2837-8J5V7E8H.jpg

Ümit Tekşan
24.10.2009, 11:37
Öncelikle haftayı 3 puanla kapattığımız için mutluyum.

Maça gelince , hani derlerya Trabzonspor'u tutan taraftarlar hoca'dan , yönetim'den vs. daha iyi futbolu anlarderlerya ...,

Bizde bildiğimiz kadar bişeyler yazalım.

Dün akşamki futbol mücadele bakımından güzeldi ancak , baktığımız zaman hakikaten bizim taraftar olarak rahat izliyeceğimiz maç olmuyor. Bu neden olur diye sorarsanız vallahi bende bilmiyorum. Bizim alınyazımız olsa gerek.

Maçın 20.dakikasında yediğimiz golde bana göre ufakta olsa bir ofsayt gözüküyor gibi geldi. Zaten o dakikaya kadar gene biz hücüm yapıyorduk ve Kayserispor bir kere geldi gol yaptı. Burda hatayı defansa ( Song )'a buluyorum golün pasını resmen Song vermiş oldu toptan kaçtı.Neticesinde gol oldu.

Teknik Direktörümüz Hugo Baros neyseki hatasını anladı ve maça Selçuk ve Umut'u dahil ettikten sonra herkesin gördüğü gibi maça hem hakim olduk üstüne golleri bulduk.

Burda şuna deyinmek istiyorum. Taraftarımızın yaptığı ıslıklama protestosunu ve Engin'in yaptığı taraftara karşı hareketleri anlamıyorum. Engin'i herkes gibi bende çok beğeniyorum , hakikaten kaliteli bileklerine hakim ve hırslı bir çocuk ancak Engin'in biraz kendine hakim olması lazım. Profesyonel futbolcu taraftarla oynamayacak bunu bilmesi lazım.Tamam hoca seni oyundan çıkardı taraftar yuhladı senin ruh halinide anlıyorum ama gerçekten hoca'nın seni çıkarması lazımdı ki sonucu kendinde gördün. 2-1 öne geçtik. Dolayısıyla taraftarın yaptığını tasvip etmiyorum , senin hareketini de tasvip etmiyorum ama ( o formayı öpmeni gördüm ya inan gözlerim yaşardı ) işde o forma hakikaten öpülecek forma bundan dolayı ne yalan söyliyeyim kızamadım sana zaten beğendiğim bir topcusun , sen bu azminele devam et gelecekte Ts'nin bir numaralı topcusu olacaksın. Ama hareketlerine de dikkat etmek şartıyla.

Taraftara gelince yahu kardeşim nedir sizin bu ıslıklamanız , yuhlamanız , mırıldanmanız vs vs. Takım 1-0 geriye düşmüş hani bırakın tezahurat yapmayı bari susun da adamlar stressis top oynasınlar. Benim bildiğim takım mağlup duruma düşerse taraftar tezahuratını bir kat daha artırır bizim topcularda daha bir azimle oynar bi şekilde maçı çevirirler. Yanlışmı biliyorum acaba ?

Netice olarak 3 puan öyle veya böyle aldık. Haftaya 3 puan cepte bizim şimdiden Bjk maçına odaklanmamız lazım inşallah o maçıda 3 puanla kapatır ligde istenilen yerlerde üst sıralarda yavaş yavaş olmaya başlarız.

murat köse
24.10.2009, 11:42
Ben sizin düşüncelerinize saçmalık diyor muyum? Her insan kafasında bir hoca görüntüsü ve imajı vardır. Benim "futbol düşünceme" göre bir hoca saha kenarında hoca görüntüsünü net olarak vermelidir. Bknz: Mourinho, Pep Guardiola ülkemizde Reijkard.

Ben takım elbiseye ve hocanın saha kenarındaki görüntüsüne önem veren birisiyim. Antrenmana çıkmış gibi saha kenarına çıkan hocaları "bazen" çok itici buluyorum. Mesela Ersun Yanal'da çoğu zaman eşorfmanla çıkar beni deli ederdi.

Hoca dediğin adam ağır olacak. Yedek kulübesinde herkes eşorfmanlı.

Herkesin tercihi farklıdır.

Benim tercihim;

http://cache.daylife.com/imageserve/04ZE70N9ew2C2/610x.jpg

Başkalarının tercihi;

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2837-8J5V7E8H.jpg
siz bu cümleyi kurmussunuz bende diyorumki takım elbise ve eşofmanla çıkmak hocayı bir adım önde hoca yapmaz. veya daha ii hoca yapmaz. madem 1 adım daha fazla hoca tolunay hoca neden maçı kazanamadı.
böyle basit şeylere ( bana göre ) takılmayın bence.

bakınız liverpool a. benitez her daim takım elibise ile maça çıkar. ama bu sezon kötüler demekki takım elbise hocaya fazla hatta hiç birşey katmıyor.

görsellik açısından diyorsanız ona bişey diyemem her insanın göz zevki ayrıdır.

umarım saçmalık dediğim olayı anlatabilmişimdir.

lazzz61
24.10.2009, 11:43
bencede takım elbıse daa ii ama bu takım gecen senekı havayı kaybetmiiş kolbastı oynamaya korkuyorlar resmenn... oysakı bıze ugurlu gelmıstıı

zekeriyya
24.10.2009, 11:43
bence trübüne söylemiş dir yattara neden oynamıyor diye söylenip duruyordur aha da oynadı oyandıda gördük. birde yıllardır hep söylenirdi de farkına varmazdım avni aker cehennem değil kaç taraftar grubu var allah aşkına bi hep beraber olun da ... ne umutlar ile geldik avni akere ama çekirdekçiler ile maç izleddik. ne derseniz deyin ama trabzon haricinde nerde maça giderseniz gidin daha kaliteli organize bir taraftar görürüsünüz. belki biraz ağır oldu ama beni anlayanlar mutlaka olacaktır. sevgi ve saygılarımla

magicyattara
24.10.2009, 11:44
Ali Turan süper ligin en pislik 3 oyuncusundan biridir ....Kayserispor ise o kadar da kötü bir takım değil, biz çok iyiydik :)

Antep'ten fazlasını göremedim.
Bursa'dan kötüler.
Ben Kayseriyi beğenmedim.
Özellikle futbolcularının,centilmenlik dışı hareketleri yakışmadı.
Bizim takımda bu tür tek adam yok.
Gabriç,düşeceği pozisyonda güç bela ayakta kalıp,Ali Turan'ın 2. sarıyı yemesine engel oldu.

Umut,rakip eliyle aldı diye itiraz ediyor,o an göremediğimiz için bir şey söyleyemiyoruz,akşam tv'den bakıyorum Umut haklı.Son adam koluyla topu Umut'un önünden almış.Kırmızı kart.

Yerde yatmalar,haksız itirazlar.Bunlara prim veren hakem bozuntusu.
Tolunay'ın takımına yakıştıramadım doğrusu.

Ertan 51
24.10.2009, 11:44
Galibiyet ve 3 puan çok güzel;Tayfun abim-Silva-Ceyhun-Colman-Gökhan da çok güzel ama Engin e yapılanlar da bir o kadar çirkin..Anlayamıyorum Trabzon cephesini,ama şunu biliyorum ki yazık ediyorlar-ayıp ediyorlar..Her formu düşük oyuncumuzu ıslık ve küfürlerle uğurlayacaksak 1 tek oyuncumuz kalmaz kaybetmediğimiz..Yapılan muameleden sonra inanın çok buruk sevinebildim galibiyete,inşallah ıslah oluruz diyorum.

lazzz61
24.10.2009, 11:46
macı kazandık ama engınle yatatrayı kaybettık mamdem öle oynucaktın nıe yattaa ve engınle basladınn yatara ve evngın 2.yarı topcularıdır oyun sıksıtıgı zaman sokulur ...

ilhan
24.10.2009, 11:47
siz bu cümleyi kurmussunuz bende diyorumki takım elbise ve eşofmanla çıkmak hocayı bir adım önde hoca yapmaz. veya daha ii hoca yapmaz. madem 1 adım daha fazla hoca tolunay hoca neden maçı kazanamadı.
böyle basit şeylere ( bana göre ) takılmayın bence.

bakınız liverpool a. benitez her daim takım elibise ile maça çıkar. ama bu sezon kötüler demekki takım elbise hocaya fazla hatta hiç birşey katmıyor.

görsellik açısından diyorsanız ona bişey diyemem her insanın göz zevki ayrıdır.

umarım saçmalık dediğim olayı anlatabilmişimdir.

Evet, "benim gözümde" sahaya takım elbiseyle çıkan her hoca "1 adım" daha fazla hocadır. Madem Premier lige gittik, Ferguson, Arsene Wenger başta olmak üzere hemen hemen tüm premier lig hocaları takım elbiseyle çıkıyor. Neden? Çünkü dışarıdan göründükleri imajlarına dikkat ediyorlar.

Sahaya takım elbiseyle çıkan hocalar her zaman gözümde daha hocadır. Hugo Broos imza atmadan önce bu konuya en çok dikkat çeken 3-5 kişiden birisi bendim. Ben hocanın saha kenarındaki duruşuna önem veririm.

Ben futboldan öyle herkes gibi anlayan birisi değilim. Görsel show için izlerim. Hocanın giyim tercihlerine dikkat ederim.

Takım elbise "benim gözümde" hocaya en azından "hoca" görüntüsü katıyor. Ligde sonuncu olsak dahi "Hoca neden takım elbise giymiyor" yazardım.

Benim takıntım budur. Size göre saçma, bana göre doğru. :)

murat köse
24.10.2009, 11:51
Evet, "benim gözümde" sahaya takım elbiseyle çıkan her hoca "1 adım" daha fazla hocadır. Madem Premier lige gittik, Ferguson, Arsene Wenger başta olmak üzere hemen hemen tüm premier lig hocaları takım elbiseyle çıkıyor. Neden? Çünkü dışarıdan göründükleri imajlarına dikkat ediyorlar.

Sahaya takım elbiseyle çıkan hocalar her zaman gözümde daha hocadır. Hugo Broos imza atmadan önce bu konuya en çok dikkat çeken 3-5 kişiden birisi bendim. Ben hocanın saha kenarındaki duruşuna önem veririm.

Ben futboldan öyle herkes gibi anlayan birisi değilim. Görsel show için izlerim. Hocanın giyim tercihlerine dikkat ederim.

Takım elbise "benim gözümde" hocaya en azından "hoca" görüntüsü katıyor. Ligde sonuncu olsak dahi "Hoca neden takım elbise giymiyor" yazardım.

Benim takıntım budur. Size göre saçma, bana göre doğru. :)

ilhan kardeşim dediğim gibi görsellik açısından göze hoş gelebilir.

ama dediğim gibi hocayı hoca yapan unsurlardan biri değildir takım elibise.

hocayı 1 adım öne cıkaran unsurlar taktikleridir.

yani mesela şöyle örnek verelim.

hiç bir zaman hoca takım elbise giydi diye maçı kazandık diyemeyiz.

ama hoca yaptığı değişiklik verdiği taktiklerden dolayı maçı kazandık diyebiliriz.

BAHADIR33
24.10.2009, 11:52
''bazen körlere yol göstermek gerekir''

H.Broos, bence tarihimize bir mihenk taşı bırakmıştır.

Anlayana...

''Körler''

Tribünde mi ?

Yönetimde mi ?

Kulübede yanında mı ?
ben bundan sonraki mihenk taşımızın "körler sağırlar birbirini ağırlar" olmasından korkarım kendimce...

lazzz61
24.10.2009, 11:54
Yaaa arkadaslar en bÜyÜkk sorun ne bİlİyormusunuz avnİ akerde... Bİzz hakemi baski altina alamiyoruzz bunu en İyİİ malesef fenerbahce yapiyorr yaa adami bi baski altina alsakk eskidenn İİ yaaprdik simdi tribinler sÜt dÖkmuss kediye dondu.. Sankİ daa kimse takmiyorr..

Erdal
24.10.2009, 11:55
O dakika da kiç dışarı alınsa yuhlanırdı...Engin'e özel bir durum değil ki bu...Hep diyorum şu Yattara'dan ders almalı bizim uşaklar...Gir kulübeye otur...Tribün unutur...Yattara'nın kendisine yönelik tepkiye tepki ile karşılık verdiğini gördünüz mü hiç?

Samet Yildirim
24.10.2009, 11:57
O dakika da kiç dışarı alınsa yuhlanırdı...Engin'e özel bir durum değil ki bu...Hep diyorum şu Yattara'dan ders almalı bizim uşaklar...Gir kulübeye otur...Tribün unutur...Yattara'nın kendisine yönelik tepkiye tepki ile karşılık verdiğini gördünüz mü hiç?
Yattara akilli zeki ondan kafasi calisiyor. Tepki göstermek kimseye yaramaz git otur yerine.

Ertan 51
24.10.2009, 12:04
Yattara akilli zeki ondan kafasi calisiyor. Tepki göstermek kimseye yaramaz git otur yerine.
:)
Samet aklı hep öyle hin liklere çalışır oldu ama haberin olsun,biraz da sahada görmek isteriz böyle akıllılıkları ve zekilikleri.

Erdal
24.10.2009, 12:09
Maçı tekrar seyrediyorum...Ceyhun diyorum...Gözünü seveyim Ceyhun bozma....

murat köse
24.10.2009, 12:12

bende aynı fikirdeyim. her hafta üstüne koyarak oynamaya devam ediyor. bu çoçuktan artık olur diyorum. gercekten ön libero sorunu cözmeye başladık. heme defansta hem ofansta dün akşam çok güzel işler yaptı.

ilhan
24.10.2009, 12:12
ilhan kardeşim dediğim gibi görsellik açısından göze hoş gelebilir.

ama dediğim gibi hocayı hoca yapan unsurlardan biri değildir takım elibise.

hocayı 1 adım öne cıkaran unsurlar taktikleridir.

yani mesela şöyle örnek verelim.

hiç bir zaman hoca takım elbise giydi diye maçı kazandık diyemeyiz.

ama hoca yaptığı değişiklik verdiği taktiklerden dolayı maçı kazandık diyebiliriz.

Valla Murat abi, ben önem veririm bu konuya. Her anlamda hem de. Yani futbolcu olduğumu düşünüyorum, dönüp kulübeye bakıyorum herkes eşorfmanlı. Hocama bakıyorum takım elbisesi var ve ağırlığı belli oluyor. Hoşuma gider. :) Empati kurunca öyle algılıyorum.

Ben zaten takım elbise maç kazandırır demiyorum ki. Takım elbise hocaya hocalık kazandırır. :p

.....
24.10.2009, 12:15
Bir kez daha kutlamakta yarar var :)

Teşekkürler Trabzonsporum , Teşekkürler.

ilhan
24.10.2009, 12:20

Maça tekrar bakıyorum. "Ben" ise tekrar tekrar Selçuk diyorum. Selçuk girene kadar sahada ne Colman, ne Ceyhun ne de Trabzonspor vardı.

Dip not: Eskiden Ceyhun, Colman, Selçuk bir arada oynamaz diyordum. Ama şimdi tezimi değiştiriyorum. Savunma dörtlüsünün önünde Ceyhun değil, Selçuk oynadı mı paşalar gibi oynarlar. :)

Atılay
24.10.2009, 12:23
Maça tekrar bakıyorum. "Ben" ise tekrar tekrar Selçuk diyorum. Selçuk girene kadar sahada ne Colman, ne Ceyhun ne de Trabzonspor vardı.

Dip not: Eskiden Ceyhun, Colman, Selçuk bir arada oynamaz diyordum. Ama şimdi tezimi değiştiriyorum. Savunma dörtlüsünün önünde Ceyhun değil, Selçuk oynadı mı paşalar gibi oynarlar. :)

O tez Selçuk'un performansına bağlı İlhan Selçuk iyiyse oynarlar değilse oynamazlar :)

komdere
24.10.2009, 12:37
Takımımızın şu kadrosu içinde en ideal olanın 4-1-2-1-2 dizilişi olduğunu düşünüyorum. Kanatlarımız çalışmıyor. Bu kadroda kanat adamı yok. Görünen şu ki ne olursa olsun Song göbekteki iki defans oyuncumuzdan biri olmalı. Giray istikrarı yakalayamadı henüz. Sol bek mecburen Cale ama zırvalayan biraderlerden diğeri Gabric bize kapak olan kaçıncı hatalı transfer? Trabzon sokaklarından 10 tane bedava oynayacak Gabric ayarında adam bulamazsam bu klavyeyi yerim. Sağ bekte de mecburen Tayfun. Çocuk istekli ama defansı hiç bilmiyor. Belki sağ bekin önünde oynasa çok daha başarılı olur. Günümüz futbolu oyunu iki yönlü (defans ve ofans) onayan oyunculardan kurulu. Bizim kadromuz ise bu yönde çok eksik. O halde orta sahada sürekli basan ve iyi pas yüzdesine sahip iki ön liberomuz Ceyhun ve Selçuk olmalıdır. Ceyhun son haftalarda yılmadan çalışıyor ve hakemle hiç diyaloğa girmiyor. Aferin ona. Bu ikilinin arkasında veya arasında ikisinden de hızlı olan Serkan oynar, önlerinde ise topa basan ve oyun kuracak olan Colman olur. İleride ise Umut-Gökhan ikilisi oynar. Böylece sahada adam kovalamayan ve defansa hiç yardımı olmayan bir tek Gökhan kalır ki bunu tolere edebiliriz. Ama bu takım skoru bulup rahatlamadığı sürece eli belinde top bekleyen ikinci bir adamı kaldıramaz.
Nitekim akşamki maçta da böyle oldu. Defans anlamında hiç koşmayan Yattara-Engin-Gökhan, bir de çok güzel koşar gibi yapan Gabric.. Böyle 4 adam Chelsea-de oynasa, Kayseri ona da gol atardı. Maçtaki duruma göre, Yattara girer, Engin, Barış, Alanzinho girer ama bunlar aynı takımda oynamaz.
Artık kadroyla oynamanın lüzumu yok. Yazık olan, bu kadronun geçen sene de olduğu ve alınan Alanzinho, Gabric, Engin, Tjikuzunun hiç bir katkıda bulunmamasıdır. Trabzonun parayı böyle hovardaca harcama lüksü yok. Umarım yönetim bu hataları tekrarlamaz.
Öyle ya da böyle kazanma psiklojisi önemlidir ve alınan bu 3 puan bize ilaç gibi gelmiştir.

Gökhan KAN
24.10.2009, 12:41
Güzel bir galibiyetti tebrik ederim..

Fatih Yücel
24.10.2009, 12:49
Bu Futbolla Olmaz o kadar basit
Ayrıca bu Takımın Bir an önce İsabetli şut çalışması gerekir
Forvetleri geçtik zaten vasatın altındalar diğerleride onlara ayak uydurmaya çalışıyo sanırım

kursat1313
24.10.2009, 12:54
bu futbolcular maça asıldıklarında ne yaptıklarını gösterdiler her maça böyle asılırsak yenemeyeceğimiz takım yok bizler hem futbolculara hem de brossa destek vermeliyiz kim nederse desin hoca iyi geçen seneki futboluömuzdan kat kat iyi futbol oynuyoruz biraz da geçen seneki şansımız olsa bizi kimse tutamaz

.....
24.10.2009, 13:00
Ayrıca bu Takımın Bir an önce İsabetli şut çalışması gerekir
Forvetleri geçtik zaten vasatın altındalar diğerleride onlara ayak uydurmaya çalışıyo sanırım

Hangi futbolla olmaz onu anlayamadım ?

Mehmet Fırat
24.10.2009, 13:02

Valla Fatih'im, 25. dakikadan sonraki futbolla gayet olur. :)

yorumsuz6117
24.10.2009, 13:29
Maç sonu kolbastı 3'lü varmıydı..:)

Hasan ZAİMOĞLU
24.10.2009, 13:32
abi iyi dedin (: maşallahı vardı dün (: tütütü 41 kere maşallah :D http://www.bilgiportal.info/resimler/nazar2.jpg

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 13:39
Valla Fatih'im, 25. dakikadan sonraki futbolla gayet olur. :)
Galiba 25. dakikaya kadar izlemiş :D

Emrah Akcagöz
24.10.2009, 13:41
bu futbolcular maça asıldıklarında ne yaptıklarını gösterdiler her maça böyle asılırsak yenemeyeceğimiz takım yok bizler hem futbolculara hem de brossa destek vermeliyiz kim nederse desin hoca iyi geçen seneki futboluömuzdan kat kat iyi futbol oynuyoruz biraz da geçen seneki şansımız olsa bizi kimse tutamaz
Bu çok doğru şans yanımızda olsaydı d.bakır,gs,antep ve bursa maçlarını kayıpsız atlatmış olurduk..

doctorsurgeon
24.10.2009, 13:43
Bence Trabzonspor dün geceki maçta taşlar yerine oturduğunda bu ligin en iyi takımı olsuğunu göstermiştir.

Taner Uykuçeken
24.10.2009, 13:44
Şu anlaşılmıştır ki takımın olmazsa olmazı Selçuk alternatifi yok, Colman Dün maçın yıldızıydı ama hala geliştirmesi gereken çok eksiği var, Gökhanda dün çok çalıştı ve Ceyhun oynadıkça açılacak herhafta üstüne birşeyler koyuyor biraz daha seri olabilirse tadından yenmez

yorumsuz6117
24.10.2009, 13:47
Bize kaliteli bir stoper lazım bunu her maç görüyoruz..Hatta 2 tane lazım ama neyse..:)