PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 10. Hafta Maçı | Trabzonspor 2-1 Kayserispor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Alihan Ertürk
22.10.2009, 17:23
Diyadin mi?

O gitsin kafkas kalsin Alihan

Kafkas'ı bir sonraki kaos dönemine saklayalım bence.Bu sene Karaman & Diyadin ikilisi götürür Broos gittikten sonra , ardından Şenol hoca gelir artık o gittikten sonra deneriz Kafkas'ı.

Mustafa Calik
22.10.2009, 18:24
Mac saat kacta arkadaslar .. daha ögrenemedim mac saatini.

Mustafa ÖZDEMİR
22.10.2009, 18:30
cuma saat 20.00 de...

Muhammet*
22.10.2009, 18:31
Saat 8'de.

Mustafa Calik
22.10.2009, 18:32
Sagolasin :)

Mayls
22.10.2009, 18:32
Başlığın adında (tarih kısmında) bir hata var sanırım :)

Ali Tunahan Güllü
22.10.2009, 19:21
Yine cuma maçı hayırlısı...

Sefa
22.10.2009, 19:28
24 Saat sonra stattaki yerimizi alacağız ;)

Birtan Karaman
22.10.2009, 19:52
Zor Maç Olacak , Broos'un Son Maçıdır Bana Göre.

Cafer Bulur
22.10.2009, 20:35
Forumda basliga ragbet yok,sanki firtina öncesi sessizlik hakim.

Maca gelince ,mutlaka cift forvetle cikmaliyiz.

Umut ve gökhan la tek forvet oynamamiz bosa kürek cekmekten baska bir sey degil.

Sylva,giray ve engin de bu hafta yedege cekilmeli.

.....
22.10.2009, 20:37
inşallah bu maçı alacaz. inanıyoruz.

erol-61
22.10.2009, 20:40
maçtan önce ısınma çalışmasında kalede sylva var ise onura ve tolgaya tezahurat yapılmalı ve onbire alınmaları sağlanmalı bu saatden sonra kalemizde pörsümüş yabancı kaleci görmek istemiyorum bilmem anlata bildimmi arkadaşlar

oguz altinbas
22.10.2009, 20:55
bakalım ne olacak cok merak ediyorum.bu sene bütün ümitlerim yıkıldı.bu maçın takım için pek önemli oldugunu zannetmiyorum cünkü trabzonspor ruhu diye hiç bir sey kalmadıgını düşünüyorum.kazansakta kaybetsekte bir seyin değişmiyeceği bir maç......

Murat'
22.10.2009, 20:58
Büyük kısmımız bu maça Bross'un gidiş maçı gözüyle bakıyor.Bence de takım yenilir ve Bross da artık nereye gidiyorsa gider.

Ali Tunahan Güllü
22.10.2009, 21:08
11 sayfa ve maç yarın:rolleyes:

Birtan Karaman
22.10.2009, 21:11
Engin Ve Alanzinho İlk 11'de Olmalı , Aynı Şekilde Onur.

Mustafa Çolak
22.10.2009, 21:12
1 Maç Kazanır 3 Hafta Hugo'nun Kahrını Çekeriz
yada 1 Maç Kaybedip Hugo'dan Kurtuluruz

Mesut
22.10.2009, 21:16
---------------onur--------------
tayfun---egemen--ceyhun-cale

---------colman--şelçuk-------

alanzinho--------------------gabriç

-----------umut----gökhan---------
,

benım 11im bakalım nasıl olacak

Enes Ünal Kaya
22.10.2009, 21:17
http://img27.imageshack.us/img27/1932/tssh.png (http://img27.imageshack.us/i/tssh.png/)

İlerleyen Dakikalarda Duruma Göre Değişiklik Yapılır Zaten...

Benim Görüşüm Böyle ... Ancak Hoca Böyle Kadro Sürmez O Başka :)

Mustafa Calik
22.10.2009, 21:30
Yattara bu hafta bütün antremanlara katilmis ve oynamak istiyor. Umarim yine tribünde görmeyiz kendisini.

Mesut
22.10.2009, 21:33
kendi sahamızda tek forvetle çıkacaz öğlemı ilginç

is_mail61
22.10.2009, 21:39
...........................onur................... .........

tayfun.............giray.........egemen........cal e

.............................ceyhun............... .......

yattara...................colman...............gab riç

........................alanzinho................. .......

.......................gökhan..................... .......

çok hucümcu bi kadr oldu ama bence fena deil yani kendi shamızdaki maçlarda bu kadroyla oynayabiliriz

Birtan Karaman
22.10.2009, 21:43
1 Maç Kazanır 3 Hafta Hugo'nun Kahrını Çekeriz
yada 1 Maç Kaybedip Hugo'dan Kurtuluruz
2. Seçeneği Tercih Ederim :rolleyes:

Sinem Yılmaz61
22.10.2009, 21:57
Bu maci alicamizi IN-AN-NI-YO-RUM, biz herzaman bu güce sahip bir Takimiz, gecen hafta GSi nerdeyse deviriyorduk beee....

Cafer Bulur
22.10.2009, 22:09
--------------------------------onur-----------------------------------

serkan----------------song---------------egemen--------------cale----

selcuk-----------------ceyhun--------------colman-------------gabric

------------------------gökhan-----------------------umut.

askemo_garleli
22.10.2009, 22:23
rahat olun uşaklar,bu maç bizimdir.umut ve gökhan ile çift forvete döner,engin'in yerine de alanzinho oynarsa zorlanmayız bile kanımca.

Burak_52
22.10.2009, 22:29
cangele kart cezalısıymış makukula tek başına iş yapamaz golü erken bulursak rahat bi maç izleriz düşüncesindeyim

Mert Oğuzlu61
22.10.2009, 22:32
________________onur_______________

_tayfun(srkn)_ceyhun_egemen__ferhat

__________selçuk____colman

__alanzinho_________________gabric

___________umut_____gökhan

çıkar artık şöyle bir kadro hugo, çıkar artık, millet yıldız oyuncum olsada oynatsam diye bağırır durur bizimki yıldızları yedek kulübesine hapsetti !

SEDAT
22.10.2009, 22:38
bu takımla rahat maç izleyemeyiz yada bu hocayla..beni forvetlerimiz korkutuyor avni aker değil..bi örnek vermek isterim arkadaşlar halı sahada turnuvamız var bide çok iyi oynayan bi forvet arkadaşımız var kendiside Trabzonludur o olunca maçı kesin alırız diyorum o gelmezse hep içimde bi korku var ve zor gol atıyoruz ki bu halısaha da böyle umutlu gökhanlı Trabzonspor olunca varın siz düşünün gerisini...

Seda
22.10.2009, 22:44
Bu macin sonucu olarak Hugo bey gidecekse maglubiyet istiyorum!

Volkan
22.10.2009, 22:45
cangele nin oynamaması iyi cok rol yapan bi oyuncu yanlış hatırlamıyorsam gecen sene kendini cezasahası icinde atıp penaltı yaptırmış tı :mad:

Volkan
22.10.2009, 22:46

hic bi macta birisi gidicek gelicek diye maglubiyet istiyen taraftar görmedim

SEDAT
22.10.2009, 22:48
Bu macin sonucu olarak Hugo bey gidecekse maglubiyet istiyorum!bence gitmez mağlup olmayalım haybeden istersen;)

OZDEN61
22.10.2009, 22:50
serkan---song----egemen----ferhat

---------selçuk----colman------

yattara-------alanzinho---------gabriç

-----------gökhan---------

Seda
22.10.2009, 22:50
@karadeniz
Sonra galibiyet nedeniyle kalmasina dayanamam ben :))))

Volkan ilkler güzeldir kardesim ;)

Volkan
22.10.2009, 22:52
- seda

gercekler güzeldir ama acıdır diyosun :cool:

SEDAT
22.10.2009, 22:53
bende kendisine ısınamadım ama neden kayseriye yenilelimki..

Cafer Bulur
22.10.2009, 22:53
serkan---song----egemen----ferhat

---------selçuk----colman------

yattara-------alanzinho---------gabriç

-----------gökhan---------
Yattara ve alanzinho yu ayni takimda oynatmak seyirciye keyif verir ama sonuc getirmez.

Degil ikisinin birarada oynamasi,birinin bile oynayacagini sanmiyorum.

Emrah Akcagöz
22.10.2009, 22:54
Trabzonsporluluk bunu gerektirmez her şekilde taraftar galibiyet beklemeli yoksa bu şekilde birileri gitsin diye düşüneceksek boşu boşuna destek vermeye gerek yok...

SEDAT
22.10.2009, 22:55
elimizde yattara alanzinho engin var oğlu var ama gel gelelim her maç ızdırap..forvetler 1metreden atmosfere atıyor topu..

Seda
22.10.2009, 22:57
bende kendisine ısınamadım ama neden kayseriye yenilelimki..
Icimdeki ses beraberlik diyor zaten ;)

- seda

gercekler güzeldir ama acıdır diyosun :cool:
Acidir, güzel degildir :)

@emrah.55
Her hafta galibiyet bekledim de ne oldu? Ben sonuna kadar takimimin arkasindayim ama en yakin zamanda bu basindaki insan gitsin istiyorum - olay tamamen bundan ibaret, büyütmeye gerek yok..

Evet, maglubiyet istiyorum :)

Cafer Bulur
22.10.2009, 22:57
Trabzonsporluluk bunu gerektirmez her şekilde taraftar galibiyet beklemeli yoksa bu şekilde birileri gitsin diye düşüneceksek boşu boşuna destek vermeye gerek yok...
Evet,mesela ben de broosa sicak bakmiyorum ama yenilmemiz halinde gidecegini düsündügüm halde kayseri galibiyetini cok istiyorum.

Yolcu olan zamani gelince yine gider....;)

Emre ÖZTÜRK
22.10.2009, 23:00
Bu maçı alırız diye düşünüyorum.
Katı savunma ile baçlayacaktır Kayseri ilk yarı gol bulursak rahat bir maç çıkarabiliriz.
Aslında beni yarın ki maçtan çok kalede Onur u izleyecek olmak heyecanlandırıyor.Adamı kaç maçtır kalede izleyemedik.Gerçi bize geldiğinden beri kaç resmi maç oynadı ben 2 diye hatırlıyorum :)
Umarım bizim için en iyisi olur ve hem Onur u hemde maçı kazanırız :)

SEDAT
22.10.2009, 23:01
ilk yarı gol bulursak yeneriz ..ha bulamazsak bol bol dua ederiz..

Sefa
22.10.2009, 23:02
Trabzonspor..= 1,55
Kayserispor...= 3,75
Beraberlik.....= 3,50

SEDAT
Seda;Icimdeki ses beraberlik diyor zaten ;) çok rahatladım gerçekten:)

Cafer Bulur
Bu maçı alırız diye düşünüyorum.
Katı savunma ile baçlayacaktır Kayseri ilk yarı gol bulursak rahat bir maç çıkarabiliriz.
Aslında beni yarın ki maçtan çok kalede Onur u izleyecek olmak heyecanlandırıyor.Adamı kaç maçtır kalede izleyemedik.Gerçi bize geldiğinden beri kaç resmi maç oynadı ben 2 diye hatırlıyorum :)
Umarım bizim için en iyisi olur ve hem Onur u hemde maçı kazanırız :)
Onur ilk 11 de olacak mi,broosun isi belli olmaz.

Gs maci öncesinde de alanzinho hep as takimdaydi ama macta ilk 11 de yoktu.

Onur oynamali bence de ama biraz süpheli.

Zaten sylva oynar,hatali gol yer ve sonucunda yenilirsek yolcudur abbas...

Volkan
22.10.2009, 23:05
inş güzel olan ; bizim galibiyetle sahadan ayrılmamız

acı olanda ; herne koşulda olursa olsun cıkarlar icin sahadan maglübiyetle ayrılmak

Seda
22.10.2009, 23:06
çok rahatladım gerçekten:)
Sikinti yapmayin arkadaslar :))) Hugo emicenin basina saksi düserse mac saatine kadar maci alma olasiligimiz bile olur :)))
Malzeme var ama onu dogru kullanabilen yok, cürüyor usaklar yedek kulübesinde..

Emrah Akcagöz
22.10.2009, 23:09
Evet,mesela ben de broosa sicak bakmiyorum ama yenilmemiz halinde gidecegini düsündügüm halde kayseri galibiyetini cok istiyorum.

Yolcu olan zamani gelince yine gider....;)
Zamanı belli abi devre arası ama ben üzülürüm hocanın gitmesine bu kadar kariyerli bi hocamız hiç olmamıştı ama bazen kariyerde iş görmüyor bu hocanın istedikleri alınmadı meselesine girmek istemiyorum bilinen şeyler bunlar ne yapalım zamanı geldiğinde gidicek bize sıcak kanlı hoca yaramıyor soğuk olacak buz gibi tıpkı Gordon Milne gibi..

futbalski60
22.10.2009, 23:10
Yenilelim de Hoca gitsin ne mantık ama...

Emre ÖZTÜRK
22.10.2009, 23:12
Onur ilk 11 de olacak mi,broosun isi belli olmaz.

Gs maci öncesinde de alanzinho hep as takimdaydi ama macta ilk 11 de yoktu.

Onur oynamali bence de ama biraz süpheli.

Zaten sylva oynar,hatali gol yer ve sonucunda yenilirsek yolcudur abbas...

Ben yarın Onur u izleyemezsem çok büyük hayal kırıklığına uğrarım.Umarım Onur oynar.

oguzkoc
22.10.2009, 23:14
sylva alındığı ilk gün patlamaya hazır bir bomba olduğunu söylemiştim onur ve tolgada ısrar etmiştim, onurun kesinlikle 3.kaleci olmaması gerektiğini hatta olmaması için tolganın satılması gerektiğini bile söylemiştim.. şimdi çok şükürki inşallah onur yarın kaleye geçicek ve bidaha bırakmıcak.

Adem Erdoğan
22.10.2009, 23:15
ne kadar meraklıyız yolcu etmeye.

Yarınki maç bol gollü olur, forvetlerimiz bonkör olmazsa rahat alırız.

Volkan
22.10.2009, 23:18
bende öyle düşünüyom adem abi bol gollü olur

Emrah Akcagöz
22.10.2009, 23:19
sylva alındığı ilk gün patlamaya hazır bir bomba olduğunu söylemiştim onur ve tolgada ısrar etmiştim, onurun kesinlikle 3.kaleci olmaması gerektiğini hatta olmaması için tolganın satılması gerektiğini bile söylemiştim.. şimdi çok şükürki inşallah onur yarın kaleye geçicek ve bidaha bırakmıcak.
Bu gibi laflar futbolcuların kötü maçlar çıkardıklarından sonra yazılır Sylvayı tarif etmeye gerek yok halen daha ligdeki en iyi kalecilerden biridir..

Mesut
22.10.2009, 23:20
10 u 5 i bilmem ilk 11i yazarken umut la gökhanı yan yana koy sonra diz kadroyu çift forvetden vazgeçilmemeli en azından iç sahada

SEDAT
22.10.2009, 23:21
yemin ediyorum içimde hiç heyecan kalmadı ya gerçekten...

Laz_61
22.10.2009, 23:22
yarinki mac iddaa oynayanlar icin banko x2 bu hocaylan bu yönetimlen bu kayseriyi yenemezsin.Adam gitti Makukula diye bi adam aldi her mac gol atiyor bizede atacak.

mashal61
22.10.2009, 23:32
O kadar kolay bir maç olacakki, 4 ten aşağı atmayız diyorum. Bakın, görün. Ama pek heyecan kalmadı. Sanırım bitoğullarından dolayı. Bunları soyu tükenmez çok hızlı üredikleri için. A bit oğlu gider, B bit oğlu gelir. Bu böyle sürer gider. Bize yine hüsran bize yine hasret var her sene.

Seda
22.10.2009, 23:38
Ama pek heyecan kalmadı. Sanırım bitoğullarından dolayı. Bunları soyu tükenmez çok hızlı üredikleri için. A bit oğlu gider, B bit oğlu gelir. Bu böyle sürer gider. Bize yine hüsran bize yine hasret var her sene.
+1967

Fazla söze ne hacet :)

SüRMeNe_6161
22.10.2009, 23:44
yemin ediyorum içimde hiç heyecan kalmadı ya gerçekten...Heycanlancak Bi Pozisyonumuz Kalmadıki

kursat1313
22.10.2009, 23:59
Heycanlancak Bi Pozisyonumuz Kalmadıki
nasıl heyecanlanmısyorsunuz anlamıyorum her hafta tarbzonun maçını seyertmek için canım çıkıyor sabırsızlıkla bekliyorum sonuç ne olursa olsun yenilsek bile o renkleri haftada bir görmek kadar mutluluk verecek bir şey olamaz herhalde trabzonspor taraftarına

İleli
23.10.2009, 01:55
heyecan olmasada umutsuz olsamda iddaamiz kalmasa bile Trabzonsporumun maclarini hic kacirmam, ben takimimin degerini biliyorum sizde bilin 1 TANE TRABZONSPOR VAR!

mustafaction
23.10.2009, 02:10
hoca gidince daha başarılı olacağız değil mi? Ne kadarda kolay.Kimle başarı yakalanacak.Ünalla mı, yoksa Metinle mi !!!!

Benim en azından ilk yarı için bu takımdan hiçbir beklentim kalmamıştır.Kayserispora bizim forvetler çok zor gol atar.

Tipik golsüz beraberlik maçı

Paksoy
23.10.2009, 02:20
bendeki heyecan bitmiyor aklıma yarınki maç geliyor habire delircem bukadar sevmemeliyim

Oğuzhan Fidan
23.10.2009, 02:25
başarılar dilemekten başka yapcak bişi yokk..

uzungöllü
23.10.2009, 09:48
millet avrupa yı titretir gündem yaratır alkışlanır biz ise hala onu bunu yenip kötü gidişi durdurma peşindeyiz.... neyimiz büyük takım ulannnnnnnnnnnn neyimiz büyük.... sadece rengimiz ve taraftarımız büyük....artık SIRADAN evet gücünüze gitmesin SIRADAN bir Anadolu takımı olduk... lanet olsun bu şanssızlığa lanet olsunnn ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:mad::mad::mad::ma d::mad::mad::mad::mad::mad:

reisoğlu61
23.10.2009, 09:55
kayseride Cangele,Toledo ve Eren bugünkü macta yer almayacaklar.

UğuR
23.10.2009, 09:55
Avni Aker'de zorlu gece

Turkcell Süper Lig'de 10. haftanın açılış maçında sahasında Kayserispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, güçlü rakibini yenerek kötü gidişe son vermek istiyor.

Bordo mavili takımda ameliyat olan Zafer Yelen ile sakatlığı süren Tolga Zengin haricinde eksik bulunmuyor. Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın ise maç kadrosuna alınması bekleniyor.

Trabzonspor, Kayserispor ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yaptığı lig maçlarının hiçbirinde yenilgi yüzü görmedi. Bordo mavililer, sahasında rakibiyle oynadığı 13 maçta, 11 galibiyet alırken, 2 kez de berabere kaldı.

STAT: Hüseyin Avni Aker
HAKEM: Cüneyt Çakır
SAAT: 20:00

TRABZONSPOR: Onur, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Serkan, Colman, Ceyhun, Gabric, Engin, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Hugo Broos

KAYSERİSPOR: Souleymanou, Ali Turan, Aydın, Serdar, Hakan Aslantaş, Mehmet Eren, Merter, Saidou, Furkan, Troisi, Makakula
TEKNİK DİREKTÖR: Tolunay Kafkas

tonyalı Aydın
23.10.2009, 09:58
bu hoca ve bu yönetimle başarılı olamayız.bu maçtan korkuyorum.biz taraftar takımı destekliyoruz.kulüp ceza alıyor.bu mantığı çözemedim.ama aynı federasyon bjk ve fb nin 40 milyarlık çezalarını birşeylere dayantırarak çözüyor.bizim yönetimde ağzı açık bakıyor.gs macında hakem yüzünden yenildik,basın bülteniyle olayı kınatılar.ya gs a bize yapılan penaltı verilmeseydi ne olurdu.yahu arkadaş trabzonspor haklarını savunamıyorsan orada ne işin var.yoksa bu kuruldaki adamlara fb ve bjk kaç tane bira aldı.onu bari araştır.yoksa adamlar içmeden karar veremiyor.birde kalkmış bu federasyonu beğeniyoruz siz beğenmeye devam edin atı alan üsküdarı geçti.....

Recep Alkan
23.10.2009, 10:03
Uğru abinin haberindeki kadrolar doğru ise, onur için çok sevindim.

İnşallah maça o çıkar.

Süleyman50
23.10.2009, 10:05
inşallah kazanırız bu maçı, yoksa yukarıdan iyice koparız...

mahmuter61
23.10.2009, 10:07
Bu hoca kafayı sıyırmış başkabir kaynakta kalede Tony görünüyor anlayamıyorum eğer buakşam da Onur u oynatmazssa ben senin hocalığına nediyeyim?Yattara yıda sağlamsa oynatacan o kadar!

Mehdi
23.10.2009, 10:11
Onur adına hem sevindim hem üzüldüm.

Bugüne kadar çoktan şans bulmalıydı.Haftalardır süregelen sorunu nihayet farkedebildi hazret.Ama olası bir ters durumda da çok acırım Onur'a.Bozuk para niyetine kullanırız artık.

bordo61
23.10.2009, 10:12
Artık kalede onur'u görmek istiyoruz :)

TRABZONSPOR İSTESİN CANIMI VERİRİM

Ankaraspor Kulübü Başkanı Ruhi Kurnaz, � Ben de Trabzonluyum ve Trabzonspor istiyorsa canımı bile veririm� dedi.

Kurnaz, haber61.net'e yaptığı açıklamada federasyon tarafından çok haksız bir şekilde ligden düşürüldüğünü anımsatarak, �Büyük bir haksızlığa uğradık ama hakkımızı sonuna kadar arayacağız� dedi.

Federasyonun Ankarasporlu futbolcuların transfer olabilmesi için verdiği sürenin bu gece dolacağını da kaydeden Kurnaz, �Bir çok kulüp ile de görüşmemiz oldu. Trabzonspor'un da bizden futbolcu talebi oldu. Ben Trabzonluyum, Trabzonlu doğdum ve de Trabzonsporlu öleceğim. Trabzonspor'a canım kurban� diye konuştu.

Ankraspor Başkanı :)

Recep Alkan
23.10.2009, 10:13
Onur'un kalitesi belli, Karşıyaka da iken Ümit Milli takımına kadar yükselen bir kalecinin, Trabzonsporda iken A Milli Takıma kadar yükselmesi gerekirdi. Ama ne yazık ki adam bize geldiğinden beri Ümit Milliyi bile unuttu.

Bu maç 10 tane yese bile kesinlikle tek kelime edilmeden, güvenle kaleciliğe devam etmeli.

Onur bunu hakediyor. Hemde fazlası ile.

BAHADIR33
23.10.2009, 10:21
Onur'un kalitesi belli, Karşıyaka da iken Ümit Milli takımına kadar yükselen bir kalecinin, Trabzonsporda iken A Milli Takıma kadar yükselmesi gerekirdi. Ama ne yazık ki adam bize geldiğinden beri Ümit Milliyi bile unuttu.

Bu maç 10 tane yese bile kesinlikle tek kelime edilmeden, güvenle kaleciliğe devam etmeli.

Onur bunu hakediyor. Hemde fazlası ile.
Recep çok doğru söylüyorsun ama bırak 10 gol yemesini elinden bir top kaçırsa bile neler olabileceğini hepimiz biliyoruz.

Recep Alkan
23.10.2009, 10:24
Abi biliyoruz, kendimizi çok iyi tanıyoruz.

Ama lütfen artık, bu çocuk Trabzonspor yüzünden Miilli kariyerini riske attı, belki ağır oluyor ama aynen böyle. Hiçbir yeteneği böyle söndürmeye hakkımız yok. Hiçbir isimde de bu şekilde ısrar etmeye gerek yok. Slva başarısız ise değiştireceksin.

Onur iyi kaleci, kaleyi hak ediyor. Umarım bu akşam onu görürüz.

BAHADIR33
23.10.2009, 10:33
Abi biliyoruz, kendimizi çok iyi tanıyoruz.

Ama lütfen artık, bu çocuk Trabzonspor yüzünden Miilli kariyerini riske attı, belki ağır oluyor ama aynen böyle. Hiçbir yeteneği böyle söndürmeye hakkımız yok. Hiçbir isimde de bu şekilde ısrar etmeye gerek yok. Slva başarısız ise değiştireceksin.

Onur iyi kaleci, kaleyi hak ediyor. Umarım bu akşam onu görürüz.
Keşke hatalı goller yese bile maç sonrasında tribünlere çağırıp alkışlayabilsek. Küfür edenler , yuh çekenler olacaktır ama onların sesini bastırıp Onur'u bağrımıza basabilsek ne güzel olur.

TSunami_69
23.10.2009, 10:44
Keşke hatalı goller yese bile maç sonrasında tribünlere çağırıp alkışlayabilsek. Küfür edenler , yuh çekenler olacaktır ama onların sesini bastırıp Onur'u bağrımıza basabilsek ne güzel olur.
inşallah dediğin gibi olur

playa
23.10.2009, 10:45
takımdan patlama bekliyorum

Recep Alkan
23.10.2009, 10:52
takımdan patlama bekliyorum

Takım baştan sona zaten patladı kardeşim, daha ne patlaması bekliyorsun ;)

UğuR
23.10.2009, 10:55
Kalede Onur' u görmek istiyorum.Kalede Onur'u oynatırsa tüm futbolculara mesaj da verilmiş olur..Formsuz olan bu takımda kesilir diye....

Çift santrofor istiyorum... Orta sahada da hucüma daha çok çıkacak futbolcuların tercih edilmesini istiyorum.Kontrollu değil saldıran bir Trabzonspor istiyorum...

BAHADIR33
23.10.2009, 10:56
inşallah dediğin gibi olur
Bir dua işi vardı siz mi yazmıştınız net hatırlamıyorum.

Adem Erdoğan
23.10.2009, 10:58
Artık kalede onur'u görmek istiyoruz :)

TRABZONSPOR İSTESİN CANIMI VERİRİM

Ankaraspor Kulübü Başkanı Ruhi Kurnaz, � Ben de Trabzonluyum ve Trabzonspor istiyorsa canımı bile veririm� dedi.

Kurnaz, haber61.net'e yaptığı açıklamada federasyon tarafından çok haksız bir şekilde ligden düşürüldüğünü anımsatarak, �Büyük bir haksızlığa uğradık ama hakkımızı sonuna kadar arayacağız� dedi.

Federasyonun Ankarasporlu futbolcuların transfer olabilmesi için verdiği sürenin bu gece dolacağını da kaydeden Kurnaz, �Bir çok kulüp ile de görüşmemiz oldu. Trabzonspor'un da bizden futbolcu talebi oldu. Ben Trabzonluyum, Trabzonlu doğdum ve de Trabzonsporlu öleceğim. Trabzonspor'a canım kurban� diye konuştu.

Ankraspor Başkanı :)

3 futbolcuya karşılık alanzinho'yu isterken nereliymiş bu başkan.

cihatöztürk
23.10.2009, 10:59
artık kazanalımda

beşiktaş maçına başlasınlar çalışmaya

haftaya oynamıyoruz ztn

Anıl Caner
23.10.2009, 11:00
Onur kaleye geçsin. Ben yenilmeye razıyım.

TSunami_69
23.10.2009, 11:02
Bir dua işi vardı siz mi yazmıştınız net hatırlamıyorum.
evet. ben yazmıştım ama pek rağbet görmedi..

BAHADIR33
23.10.2009, 11:04
Hocam siz yazın bir dua buraya bakın nasıl rağbet görüyor. Hayırlı bir gün bugün.

TSunami_69
23.10.2009, 11:06
Hocam siz yazın bir dua buraya bakın nasıl rağbet görüyor. Hayırlı bir gün bugün.
inşallah hayırlara vesile olur bugün.

BURAK DOGU
23.10.2009, 11:07
Bu hoca kafayı sıyırmış başkabir kaynakta kalede Tony görünüyor anlayamıyorum eğer buakşam da Onur u oynatmazssa ben senin hocalığına nediyeyim?Yattara yıda sağlamsa oynatacan o kadar!

yattara şu an oynasa ne olacak allah aşkına... geçen sene sakatlıktan döndüğünde taaa ileri uçta topa bir hamle yapsa top taca çıkacaktı... ama o sakatlanırım diye çekti ayağını... ne oldu sonucunda? adam aldı kanattan tayfunda durduramadı adamı ve adam ceza sahası içinde düşürüldü sonuç? penaltı... sonra biz tayfun nasıl defans diyoruz... yattara gibi takım oyunu nedir bilmeyen ve toptan, adamdan kaçan bi adama nasıl bel bağlıyoruz anlamıyorum...

Serdar Ersoy
23.10.2009, 11:08
yenilme korkusu ile maç saatini beklemek ne kadar kötü ya lanet olsun kayseride formda bizde fena sayılmayız bi yanım kazanırız diyor diğer yanım puan kaybetcez...

Gökhan Döner
23.10.2009, 11:10
Güzel bir cuma günü akşamı yaşayacağımıza inanıyorum
İnşallah güzel bir futbolla galip geliriz.

BAHADIR33
23.10.2009, 11:10
inşallah hayırlara vesile olur bugün.
Hangi sonuç hakkımızda hayırlı olacaksa öyle olur inşallah.

UğuR
23.10.2009, 11:15
Son üç haftadır gol yemeyen bir takımla oynayacağız.Cangele nin cezalı olması avantaj sayılır....

Kanatlarımızın iyi çalışması lazım.İyi şut çekebilecek futbolcularımız var,korkmadan vurmalıyız...

sessizkral_1
23.10.2009, 11:19
TRABZONSPOR: Onur, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Serkan, Colman, Ceyhun, Gabric, Engin, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Hugo Broos

Ligtv kadrosu bu.Bu kadroda yine broos un tek forvete döndüğünü görüyoruz.hemde kendi sahasında.

BAHADIR33
23.10.2009, 11:23
Son üç haftadır gol yemeyen bir takımla oynayacağız.Cangele nin cezalı olması avantaj sayılır....

Kanatlarımızın iyi çalışması lazım.İyi şut çekebilecek futbolcularımız var,korkmadan vurmalıyız...

2002 Dünya Futbol Şampiyonasında oynanan 64 müsabakada atılan toplam şut sayısı 1423 olarak belirlendi. Atılan şutların 689’u kaleyi bulan şut olarak kaydedildi. Ayrıca atılan şutların kaleyi bulma oranı % 53 olumlu, % 47 olumsuz olarak tespit edildi.

Toplam atılan şut sayısının gol olma oranı 1423 şut/161 gol= 9 şut/gol, kaleyi bulan

şutların gol olma oranı ise 1423 şut/689 şut = 4 şut/gol olarak belirlendi.

Maç başına atılan ortalama şut sayısı 22.2 olarak belirlendi. Atılan şut sayısı ile galip gelen ve mağlup olan takımların şut atma oranları incelendiğinde; galip takımların maç başına ortalama 12 şut, mağlup takımların ise maç başına ortalama 10 şut attıkları tespit edildi.
Galip takımların kaleyi bulan şut sayısı ortalama 6.6 iken mağlup takımların kaleyi bulan şut sayıları ortalama 3.2 olarak belirlendi.

peker61
Şu mübarek günde yüzümüz gülsün lütfen yeterki isteyin ..

Recep Alkan
Aslında brossun tek forvet oynaması güzel. Neden derseniz çift forvet oynasak da çok fazla değişen birşey olmuyor. Hoca birini kesip orta sahayı kalabalık tutuyor. Eğer elnde adam akıllı forvetler olsa ben inanıyorum ki çift forvet çıkardık.

Cemalettin Taşkın
23.10.2009, 11:26
cangele yok mu?

çok iyi haber çirkefin teki.

ama makakula gol atabilir bize.

bizden de umut bulutun atacağını düşünüyorum. kayseri maçlarını boş geçmez.

Hqmi
23.10.2009, 11:46
Kalede Onur olsun lütfen!!

Cangele ve Makukula'dan korkuyordum. Cangele yokmuş iyi o zaman. :)

Kayseri iyi takım. Gol yemememiz lazım yersek 90. dkye kadar yatarlar. Kilidi erken çözmemiz lazım. Yeneceğiz inşallah.

Paksoy
23.10.2009, 12:14
heyecan yok başlıkda bugün maç var , renkdaşlar heyecanımızı yitirmeyelim :D

T.B_1461
23.10.2009, 12:18
Cangele'nin olmaması büyük avantaj bizim için.
Egemen Makukula'ya adım attırmayacağına göre bu maç gol yemeyebiliriz.

yorumsuz6117
23.10.2009, 12:23
Yapma Hugo yapma yine tek forvetler başlama gibi bir hata yapma...

Emre ÖZTÜRK
23.10.2009, 12:25
Mehmet Eren de tehlikeli topçu.Bu adamada dikkat etmemiz lazım

Harun-61
23.10.2009, 12:40
Song oynamali, Makukula'yi o tutar :)

Ali Tunahan Güllü
23.10.2009, 12:41
Onur İnşallah kalede..

Paksoy
23.10.2009, 12:53
_______________onur_______________
serkan_____egemen___song_____cale__

______________ceyhun______________

yattara____colman_____selçuk__alanzınho

_______________gökhan ünal__________

yeşillik olsun :)

Oğuz KUL
23.10.2009, 12:58
Bu maçı kolay alıcaz gibime geliyor.

Kalede Onur başlamasına katılıyorum.

ONUR
SERKAN --- SONG --- EGEMEN --- CALE

TJKUZU

COLMAN --- SELÇUK --- GABRIC

ALANZINYO

GÖKHAN ÜNAL

güngör_81
23.10.2009, 13:00
onur
serkan_____egemen___song_____cale__

______________ceyhun______________

yattara____colman_____selçuk__Gabriç

_______________gökhan ünal__________

Bu daha iyi bence

Adem Erdoğan
23.10.2009, 13:02
-----------tony
song---giray---egemen---cale
---------selçuk
serkan---colman---gabriç
--------alanzinho--
---------ceyhun

benim kadromda bu şekilde.

Selim Turan
23.10.2009, 13:13
Yattara'nın yine ayakları ağrıyodur. Çıkamaz maça.. Aslında dur yakınlarda bir derbi maçı yok sanırsam asıl şimdi çıkar oynar...

Trapzone61
23.10.2009, 13:25
yattara,,,artik oynamak da istemiyor yakinda,,,,jubile sini yapariz.,,,

umitçebi
23.10.2009, 13:30
hayırlısı bakalım ama ben maç günü yerimde duramazdım ama bugün böyle bi acayibim yaaa

Trapzone61
23.10.2009, 13:33
ya mac günü sanki ben cikip oynicam,,heycanlaniyorum yatamiyorum erken den kalkiyorum,,hayret birsey,,,

Sefa Murat Dokuz
23.10.2009, 13:43
Farklı kazanmalıyız.
-----------Sylva(Onur)------------
Tayfun---Song---Egemen---Cale(Ferhat)
--------Ceyhun--Selçuk-----------
-----------Colman----------------
Gabriç(Serkan)-----Gökhan--------Engin(Alan)

Süleyman50
23.10.2009, 13:59
çok zor bir maç olacak

Sefa
23.10.2009, 14:08
Sabah kalktım hava bozuk yağmur yağıyor dedim tamam maça Allahın kulu gitmez. Allah'tan hava açtı.. Ama akşama ne olur belli olmaz..

Sinem Yılmaz61
23.10.2009, 14:12
Bir sefer de cift Forvetlen denesek su maclari, fena olmaz mi acaba...

Dursun Kaplan
23.10.2009, 14:15
Bir sefer de cift Forvetlen denesek su maclari, fena olmaz mi acaba...

Kendi sahasında bile korkan bir teknik adamla olmuyor işte.

İlker
23.10.2009, 14:18
kayseri iyi takım o kesin ama bizde iyi takımız.Fırtına bir koparsa ortalıkta birşey kalmaz,yıkar geçer.ne kayseri kalır ne istanbul.bu akşam fırtına kopacak avni akerde göreceğiz inşallah.

Orhan Aydın
23.10.2009, 14:23
bugün maçımız varmış gibi gelmiyor.Bizi bu hale sokanlar utansın

UmutBaykan
23.10.2009, 14:23
Bu hafta kazanırız..gollü geçer maç.

Trapzone61
23.10.2009, 14:25
zaten bu maci yenemezsek vay halimize,,,,bari ilk yari saison una kadar yeterince puan toplasak da ikinci yarida fatih gelir zaten isler haline girer...

Samet Yildirim
23.10.2009, 15:01
--------------------Sylva(Onur)--------------
Serkan--------Song-------Egemen-------Cale
--------------Selcuk----Tjikuzu-------------
-----------------Colman-----------Gabric----
-----Umut----------Gökhan--------------

Top rakipdeyken umut sag kaymasi lazim...top bizdeyken umut daha cok ikili oynatmasi lazim forvet hattini....

reisoğlu61
23.10.2009, 15:01
bu sezon manisa macindan sonra yine bir macimizi izleyemiyecem.
insallah bu sefer gali geliriz.
buarada bazi arkadaslar Umut´u kadroya yazmamis. Umut bence herzaman 11 de olmalilidr.
Gökhanin yerine Umutu tercih ederim

Melek
23.10.2009, 15:05
Bizim maçları izlerken takımımız 2-0 öndeyken bile rahat maç izleyemiyorum,her an ne olucak,kaleci topu kaçırcak hangi basit hatayı yapıcağız düşünceleri geçiyor aklımdan,bu akşam net bir skor ile maçı almamız gerekiyor..gs maçında 2 yarında ki istek olsun yeter bize..

UğuR
23.10.2009, 15:05
Maç öncesi dostluk yemeği

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2832-4W4C0G7O.jpg

Yönetim kurulumuz Kayserispor Başkanı Recep Mamur ve yönetim kurulu üyelerine kulübümüz Marina Restaurant'ta bir yemek verdi.

Yemeğe Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak ve Başkan Yardımcısı Cafer Hazaroğlu, Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile yöneticiler katıldı.

Yemekte her iki kulüp yönetimleri karşılıklı olarak bugün oynanacak olan müsabakada birbirlerine başarılar dilediler.

Timur
23.10.2009, 15:06
Heycan basti valla.

Alper Beyazay
23.10.2009, 15:13
4-1 biter bence..Bu sezon ki ilk tahminim :)
2 Gökhan Ünal,1 Colman,1 Umut
1 Makukula
:D

Trapzone61
23.10.2009, 15:15
walla bana da !!

Melek
23.10.2009, 15:15
3-0 diyorum colman 2 egemen 1 :)

pEjMuRdE_
23.10.2009, 15:18
yenemeyeceğimiz hissi ağır basıyor nedense...

sorin
23.10.2009, 15:20

bu maç çok kısır geçecek 0-0 bitmesi yüksek ihtimal kazanamayacağımızı düşünüyorum. zira hocanın da son maçı olabalir.

Trapzone61
23.10.2009, 15:21
yenecegiz orta saha iyi kozlarimiz iyi,,,yeneriz rahat gökhan la basliyoruz oda iyi,,,umut dan kat kat iyi,,,

Sinem Yılmaz61
23.10.2009, 15:21
Hayir, bu maci alicaz hatta almamiz lazim, o kadar!!!Biz herzaman bu güce sahip olan bir Takimiz :)

Trapzone61
23.10.2009, 15:23
Sinem e katiliyorum,,,,o güce sahibiz bu mac farkli olacak gs e karsi direncimizi gördük,,iki sifir da da birakmadik maci,,,trabzondan korksunlar,,, !

Melek
23.10.2009, 15:23
Bu ne karamasarlık anlamadım gitti,bu maçı çok rahat alıcağız..yeterki hakem aklını başına alsun :D

oguzkoc
23.10.2009, 15:28
takım kötü yolda değil... bursa maçında beraberliğe rağmen bir ışık vardı ki şuan bursasporun formu ortada. bizim kadar gol attılar bu ligde ve çok az gol yediler. galatasarayın peşindeler. aynı şekilde gençlerbirliği... lige kök söktüren bu 2 takıma karşı çok kötü oynamadık. ve gelene geçene fark atan iyi oynamasa da bir gol makinesi galatasaraya karşı şansızlıkla puan kaybettik. çok iyi oynadığımız söylenemez ama karamsarlığa lüzum yok. azcık şanslı olalım ve neyaptığımızı bilelim bu maçta en az 2-0 galip gelebileceğimize inanıyorum.

Sefa Murat Dokuz
23.10.2009, 15:35
Bu ne karamasarlık anlamadım gitti,bu maçı çok rahat alıcağız..yeterki hakem aklını başına alsun :D

Sorun bu maçı alınca ne olacak?
3 puan dışında ne kazanacağız?
Havaya mı gireceğiz.
Takımın güveni mi gelecek.
Hocanın üstündeki baskılar mı kalkacak.

Bunların hepsi Gs maçı kazanılıp Avni Akere havayla çıktığımızda oluşabilirdi bugun 18 puana yükselip yarışa dahil olabilirdik şu derbi haftasında.

Bakanay61
23.10.2009, 15:39
0-0 veya 0-1 biter hoca gider:(

Melek
23.10.2009, 15:41
Sorun bu maçı alınca ne olacak?
3 puan dışında ne kazanacağız?
Havaya mı gireceğiz.
Takımın güveni mi gelecek.
Hocanın üstündeki baskılar mı kalkacak.

Bunların hepsi Gs maçı kazanılıp Avni Akere havayla çıktığımızda oluşabilirdi bugun 18 puana yükselip yarışa dahil olabilirdik şu derbi haftasında.

Sen bu maçı izleme hatta bu düşüncenle bundan sonraki hiç bir maçı izleme bu sezon..

punişher
23.10.2009, 15:45
bu kalecı olduktan sonra zor mac kazanırız.. genc onur daha ıyıdır

Mira_61
23.10.2009, 15:47
Benim içimden de Colman ve Egemen'in gol atacağı geçiyor.:)

Trapzone61
23.10.2009, 15:48
punisher genc onur zaten kalede bu aksam,,,

erol bakırtaş
23.10.2009, 15:50
Bu maçta her zaman ki maçlar gibi zor olacağını düşünüyorum.Çünkü takımımız kendi futbolunu rakibine kabullendiremiyor.Çünkü gücü kadar oynuyor.Bu takım futbolcularının çoğu bu kutsal formayı giymeye hakları olduğuna inanmıyorum.Trabzonsporun sıradan bir takım olmadığını bunlara topluca ve iyice anlatılmalı.Maçta başarılar.

punişher
23.10.2009, 15:53
daha erken oynamaya baslamalıydı onur...tonyy den kalecı degıl kadın olur

Ilelioglu
23.10.2009, 16:04
Zor bir mac ama almamiz gereken bir mac, bu macta kesin gol yiyecegiz gibime geliyor yani en az 2 atmamiz lazim ki galip gelelim...

Erken bir gol cok iyi olur, oyuna hizli baslayip skoru erken almaliyiz...

Insallah kazaniriz...

------------------Onur----------------

Tayfun------Song------Egemen----Cale

----------------Ceyhun----------------

Serkan----Colman-------Engin----Gabric

----------------Gökhan----------------

Böyle cikacagiz büyük ihtimal....:cool:

Mesut
23.10.2009, 16:05
4-5-1 sistemınde hangi maçı yendik

Emrah Akcagöz
23.10.2009, 16:07
Zor bir mac ama almamiz gereken bir mac, bu macta kesin gol yiyecegiz gibime geliyor yani en az 2 atmamiz lazim ki galip gelelim...

Erken bir gol cok iyi olur, oyuna hizli baslayip skoru erken almaliyiz...

Insallah kazaniriz...

------------------Onur----------------

Tayfun------Song------Egemen----Cale

----------------Ceyhun----------------

Serkan----Colman-------Engin----Gabric

----------------Gökhan----------------

Böyle cikacagiz büyük ihtimal....:cool:
Engin yerine Selçuk oynasa daha iyi olur..

Ilelioglu
23.10.2009, 16:07
4-5-1 sistemınde hangi maçı yendik

Evet onun icin dahada cok zorlanacagiz gibime geliyor...:cool:

Ilelioglu
23.10.2009, 16:08
Engin yerine Selçuk oynasa daha iyi olur..

Evet haklisin ama Ceyhun degilde Umut oynasa daha iyi olur, tek Forvet ile Kayserispor gibi ligin en az gol yiyen takimlarindan birine karsi gol atma sansimiz cok az...:cool:

Seda
23.10.2009, 16:10
Evet haklisin ama Ceyhun degilde Umut oynasa daha iyi olur, tek Forvet ile Kayserispor gibi ligin en az gol yiyen takimlarindan birine karsi gol atma sansimiz cok az...:cool:
Umut beni de ümitlendiriyor :D

He bu arada Fatih Vildan'a söyle geliyorum :D Ben ulasamadim da :cool:

Ilelioglu
23.10.2009, 16:12
Umut beni de ümitlendiriyor :D

He bu arada Fatih Vildan'a söyle geliyorum :D Ben ulasamadim da :cool:

Söylerim tamam....Umut'un oldugu heryerde Umut vardir zaten...:D

Kayseri gibi ligin en az gol yiyen takimlarindan birine karsi tek Forvet oynamak biraz sacma gibi geliyor, kaldi ki iki Forvet ile gol bulabilecegimiz ne maglum...:cool:

Volkan Taş
23.10.2009, 16:19
rüyamda 2-0 yenildiğimizi gördüm uyandığımda gözlerimde yaş vardı

Abdülkadir Kılıç
23.10.2009, 16:19
Kalede Onur, Orta sahada Engin yerine Selçuk ve Ceyhun'un yerine Gökhan oynarsa kazanırız. Zaten Kayserispor'a karşı hep bir şansımız var. Bu şans bozulmaz gibime geliyor.

Melek
23.10.2009, 16:20
Benim içimden de Colman ve Egemen'in gol atacağı geçiyor.:)

:) benim gibi hissetmen güzel.

TSigalko
23.10.2009, 16:21
Eren Güngör,Cangele ve Toledo'nun eksikliği büyük avantaj..Makukula'yı tutarsak alırız bu maçı..

Melek
23.10.2009, 16:22
Makukula'yı abartmayın bu kadar..arkadaşlar..

Sacit
23.10.2009, 16:23
boşa geçen bir sezon daha..
luzumsuz bir maç..

sorin
23.10.2009, 16:24

hangi Trabzon maçında hangi hakemin aklı başında oldu ki biz zor gol atıyoruz onlar zor yiyor bu maçtan hiç umudum yok

Melek
23.10.2009, 16:25
boşa geçen bir sezon daha..
luzumsuz bir maç..

TSacit çok karamsar gördüm seni :D:D

U.Sadıkoğlu
23.10.2009, 16:26
Arkadaşlar bu aldığımız adam kim ya :D

Melek
23.10.2009, 16:26
hangi Trabzon maçında hangi hakemin aklı başında oldu ki biz zor gol atıyoruz onlar zor yiyor bu maçtan hiç umudum yok

Maçtan sonra sırf senin için konuya griş yapıcam :D inanın biraz yaa alıcağız maçı :)

Mesut
23.10.2009, 16:27
1.hafta.
sivasspor:1 trabzonspor:2 =>tony,serkan,song,egemen,cale,tjıkuzu,colman,selçuk ,alanzinho,engin,umut
2.hafta
trabzonspor:1 diyarbakirspor:2
tony,serkan,egemen,giray,cale,ceyhun,colman,tjıkuz u,engin,alanzinho,umut
3.hafta
manisaspor:1 trabzonspor:0
tony,serkan,egemen,song,cale,tjıkuzu,colman,selçuk ,engin,gabriç,umut
4.hafta
trabzonspor:1 bursaspor:1
tony,serkan,song,giray,ferhat,ceyhun,selçuk,colman ,barış,gabriç,gökhan
5.hafta
ibb:1 trabzonspor:6
tony,tayfun,egemen,giray,ferhat,serkan,selçuk,colm an,gabriç,umut,gökhan
6.hafta
trabzonspor:3 antalyaspor:1
tony,tayfun,egemen,giray,ferhat,serkan,selçuk,colm an,gabriç,umut,gökhan
7.hafta
gençlerbirliği:2 trabzonspor:2
tony.song,egemen,giray,ferhat,ceyhun,selçuk,colman ,gabriç,umut,gökhan
8.hafta
trabzonspor:0 gazianep:0
tony,tayfun,egemen,giray,cale,selçuk,colman,serkan ,gabriç,umut,gökhan
9.hafta
galatarasaray:4 trabzonspor:3
tony,tayfun,egemen,giray,cale,ceyhun,colman,engin, serkan,gabriç,umut

dana nediyim 4-4-2 çıktıgımız maçlarda bariz üstünlüğümüz var gençlerbirliği maçında 2-0 önde idik kendi hatalarımızla 2-2 oldu gaziantep maçındada 3 puanı kaçıran penaltı kaçıran bizdik
ben galiba futbolu bilmıyorum:)
4-5-1 e devam

Mustafa ÖZDEMİR
23.10.2009, 16:33
ümidi kesmek yok. bu hafta derbi var kazanırsak en azından birisine yaklaşacağız .haftaya zaten 3 puan cepte .rakipler yine kaybedebilir .her şey olabilir .yeterki devreye kadar puan farkını biraz olsun düşürelim ...

sorin
23.10.2009, 16:34
Maçtan sonra sırf senin için konuya griş yapıcam :D inanın biraz yaa alıcağız maçı :)

bende burda olmak isterdim ama evdeki modemim bozuk ben bu hayal kırıklıklarını çok yaşadım artık kimse yaşasın istemiyorum.

Şahinoğlu
23.10.2009, 16:37
Yine zorlanırız gol atmakta Gökhan atar bu maç artık 1-0 alırız inşallah.

Melek
23.10.2009, 16:37
bende burda olmak isterdim ama evdeki modemim bozuk ben bu hayal kırıklıklarını çok yaşadım artık kimse yaşasın istemiyorum.

Bu akşam yaşamıycağız diyorum işte :) galibiyetden sonra aklından sayfayı beni geçir yeter o zaman :D:D

sorin
23.10.2009, 16:38
Bu akşam yaşamıycağız diyorum işte :) galibiyetden sonra aklından sayfayı beni geçir yeter o zaman :D:D

ya kaybedersek

Hüdai Pervaneli
23.10.2009, 16:39
gecen sene 4 Gol atmistik kayseri :D

Melek
23.10.2009, 16:40
ya kaybedersek

Sekenti yok o zaman ben senin söylediklerini düşünürüm :D:D

U.Sadıkoğlu
Kayseriyi her türlü yeneriz yeter ki biraz mücadele edelim..

kuymakk
--------------------onur

tayfun-------song------egemen--------cale

umut------colman-------selÇuk---------gabric

-----------------------------alanzinho
------------------gokhan

sorin
Sekenti yok o zaman ben senin söylediklerini düşünürüm :D:D

anlaştık inşallah ben yanılırım

TSigalko
23.10.2009, 16:42
--------------------onur

tayfun-------song------egemen--------cale

umut------colman-------selÇuk---------gabric

-----------------------------alanzinho
------------------gokhan

Sağ taraf otoban..

Orhan Aydın
bu maçı alsak ne olacak bakış açısı maalesef doğru yani ha almayalım mı alalım

Melek
anlaştık inşallah ben yanılırım

:) İşte bunu seviyorum :D

Sefa Murat Dokuz
23.10.2009, 16:44
Alanzinho yedek kalmasın artık!

kuymakk
23.10.2009, 16:46
[QUOTE=TSigalko;2724114]Sağ taraf otoban.
Yattara ya da serkan olunca farklımı oluyor sanki ?

Hasan Habip Özbay
23.10.2009, 16:48
çok sıkı maç olur alırız herhalde ne olursa olsun seviyorum bordomaviyi

esra61
23.10.2009, 16:53
inş bu maçı kazanırızda seviniriz.......
az önce babamla konuşuoduk dediki biz 3 tane atarızda onlar kaç tane atar bilmem ama yeneriz dedi...kayseri 2 atar bizde 3 ve yeneriz......

Terzioğlu
23.10.2009, 16:56
Onur - Serkan, Tayfun, Egemen, Ferhat - Colman, Selcuk, Gabric, Alanzinho - Umut, Gökhan

Benim kafamdaki dizilis bu sekilde.

Onur Civelek61
23.10.2009, 16:58
Kalede Onur olacağı ihtimali yüzde kaç :)

Hüdai Pervaneli
23.10.2009, 16:59
Yattara yinemi yok

yoksa yedek mi

murat köse
23.10.2009, 16:59
bugün maçmı var avni akerde. nedense hiç heyecanım yok?

kuymakk
23.10.2009, 17:00
DİĞerlerİnİn oynama İhtİmalİ ne kadarsa o kadar.

Faruk BERBER
23.10.2009, 17:00
Bence 90 :) . Güven bana...

Orhan Aydın
23.10.2009, 17:01
son dakika bombası ile Tolga oynamasa bari

Hüdai Pervaneli
23.10.2009, 17:04
son dakika bombası ile Tolga oynamasa bari
^Sakat sakat

serdaracıl
23.10.2009, 17:16
Bari Onur'u kazansak

noname
23.10.2009, 17:19
Geçen haftaki GS maçını kaybetsek birşey olmaz demiştim. Kazanırsak çok şey olur diye düşünüyordum.
Kayseri'ye de kaybetsek.. üzülürüz ama pek bişey olmaz. Kazanırsak belki bir başlangıç olabilir.
Gerçi haftaya bay olmamız sıkıntı. Maç yapmamız lazım kazandıkça.

Hayriye Ayan
23.10.2009, 17:27
tony sylva nın yiyeceği golleri onur yesin
onur daha 20 yaşında slyva 30 yaşında
ilk geldiği günden beri bu sylva yı sevmedim zaten

Trabzon-Spor-61
23.10.2009, 17:29
TS alicak, baska yolu yok!!!!!

Tunga
23.10.2009, 17:37
"Canım kadar sevdiğim Trabzonspor..." - Tolunay Kafkas

Tolunay Hocam, keşke kaybetme lüksümüzün olduğu bir maçta karşılaşsaydık seninle.

SüRMeNe_6161
23.10.2009, 17:38
Enginin Yerine AAlanzinhoyu Oynat Daha İyi Olur

.....
23.10.2009, 17:40
Bu maçı alacaz.

gs ve diğer maçlar gibi olmuyor Kayseri maçı. Geçen sene de ligde en az gol yiyen takımdı ama 4 atmıştık. Yine öyle olacak. alacaz bu maçı.

.....
23.10.2009, 17:42
Bu arada Ömer oynamaz değil mi ?

Emre ÖZTÜRK
23.10.2009, 17:46
Bu arada Ömer oynamaz değil mi ?

Ömer imzaladımı ki ?

Ben daha imzaladığını görmedim.Onun için oynayamaz.

Trapzone61
23.10.2009, 17:47
oynamaz,,yeni geldi antreman eksikligim var diyor,,,

Adem Erdoğan
23.10.2009, 17:47
Bu maçı alacaz.

gs ve diğer maçlar gibi olmuyor Kayseri maçı. Geçen sene de ligde en az gol yiyen takımdı ama 4 atmıştık. Yine öyle olacak. alacaz bu maçı.

O maçta eksikleri çoktu.

Recep Alkan
23.10.2009, 17:49
Adem bu maçta da 3 eksikleri var galiba, biri cangele, diğeri eren güngör diğerini bilmiyorum. Bu iki isim önemli isimler.

.....
23.10.2009, 17:50
oynamaz,,yeni geldi antreman eksikligim var diyor,,,

Canı sağolsun bjk maçında oynar :)

O maçta eksikleri çoktu.

farketmez. bak sadece inanma değil benimkisi , başka bir şey var. alacaz bu maçı :)

AdemS
Haydi hayırlısı bakalım.. inşAllah bu maçı alırız da rahat bir nefes alırız biz taraftarlar olarak..

Alihan Ertürk
Benim kadrom bu ;

.......................Onur....................... ..
....Serkan....Giray....Egemen....Ferhat
.................Ceyhun....Colman............
.......Engin...............................Gabriç
..................Umut........Gökhan............

2 yabancılı bir kadro.Çok ilginç değil mi ? :)

sessizkral_1
23.10.2009, 17:51
Ömer imzaladımı ki ?

Ben daha imzaladığını görmedim.Onun için oynayamaz.

tff sitesine eklendiğine göre imzalamıştır.medya önünde atılan imzalar formalite olabiliyor bazen.

Trapzone61
23.10.2009, 17:51
evet bjk macinda oynar insallah ömer aysan süper futbolcu bence ankaraspor da izliyordum onu tayfun un yerine banko,,

Cafer Bulur
23.10.2009, 17:52
Adem bu maçta da 3 eksikleri var galiba, biri cangele, diğeri eren güngör diğerini bilmiyorum. Bu iki isim önemli isimler.
Toledo da yokmus,o da banko oyuncularindan idi.

Icimdeki his bu maci kazanacagimizi söylüyor.

Kazanacagiz insallah ve iki haftada 6 puana imza atacagiz.:)

.....
23.10.2009, 17:52
Onur

Tayfun-Giray-Egemen-Ferhat

Serkan-Ceyhun-Selçuk-Gabric

Umut-Gökhan

Trapzone61
23.10.2009, 17:54
Birakalim da kadroyu Hugo Broos kursun beyler :)

Hüdai Pervaneli
Cangele neden yok ki?

Emre ÖZTÜRK
tff sitesine eklendiğine göre imzalamıştır.medya önünde atılan imzalar formalite olabiliyor bazen.

evet haklısın şuanda bizim futbolcumuz olarak görünüyor.

Cafer Bulur
Onur bu macta kaleyi göremezse bir daha zor görür herhalde.

Muhtemel kadrolarda sylva nin ismi geciyor,bence de yine sylva oynayacak.

Trapzone61
23.10.2009, 17:55
cafer,,büyük ihtimal onur,,sylva dinlenmek istiyor cok yorulmus :P

.....
Onur bu macta kaleyi göremezse bir daha zor görür herhalde.

Muhtemel kadrolarda sylva nin ismi geciyor,bence de yine sylva oynayacak.

Bence Onur oynayacak.Allahın izniyle :)

Hüdai Pervaneli
Birakalim da kadroyu Hugo Broos kursun beyler :)
Acaba Suana kadar kac defa dogru duzgun kadro kkurdu

The Ciks
23.10.2009, 17:56
bu maçı alalım bir...haftayada bay olduğumuzu düşünürsek...18 puan yaparız..fb 24 gs 22 de bakalım 2 hafta sonra kaça çıkacaklar..kaldıkı fb bjk ve bizle oynayacak enseyi karartmayalım...ben hadi diyarbakır manisa maçlarını kaybettik onlara yanmıyorumda da..antep ve gençler maçında kaçırdığımız 4 puana yanıyorum..12+4 16 artı bugunkı 3 puan 19 +3 paunda bay olduğumuz ankaradan 22 yapardık.....ve zırvedeydik.
ama bugunkı maçı alırsak 18 oluruz..2 hafta sonra fb ve gs nerde olacak ona bakmak lazım...bu maçı alırsak..devre arasında ıyı takvıyelerle ilk 3 şaşırtıcıda olmaz..bu arada ömer aysan için 15 gunluk adaptasyon surecide sağlamış olacak takım...malum haftaya bayız..bugun kazanalım yeter...

Trapzone61
23.10.2009, 17:57
Mahmut walla senin kadar bende kaffayi yiyorum dogru kuramiyor sorun o kurmayi birak mac icinde hamleleri bile yanlis hep,,,iste biz ne yazsak bos

Adem Erdoğan
23.10.2009, 17:58
günah keçisi sylva olmuş. ilginç.

Trapzone61
23.10.2009, 17:59
bizi ancak Senol Günes ile Fatih Tekke kurtarir,,,bross la hic ümitim yok,,,ancak bir arzum var oda sadece biraz puan toplamak ocak ayina kadar,,,

Cafer Bulur
23.10.2009, 18:02
Günah kecisi degil,yaptigi hatalar dogal olarak ortaya konuluyor.

Sezon basindan beri en az 5 hatali gol yedi sylva,daha ne yapmali?

.....
23.10.2009, 18:02

Artık Onur un kaleyi alması gerekiyor. o maç bu maç!

Recep Alkan
23.10.2009, 18:03
Cangele neden yok ki?

Cezalı kardeşim,

Bizim kadromuz,

-------onur(KESİNLİKLE)----------
tayfun----egemen----giray---ferhat
-------------ceyhun---------------
barış----------colman-------gabriç
---------Umut-------Gökhan-------

Onuru kesinlikle kalede görmek istiyorum artık, madem herşeyden ümidimizi kestik o zaman görelim elimizdekileri,

Tayfun herşeye rağmen oynamalı,

Ceyhun dememin nedeni ben ön liberosuz oyun düşünmüyorum hiç.

Barış serkanın yerine oynamalı, bu çocuk bu işi yapacak mı yapamayacak mı görmemiz lazım artık. 10 dakikalık oyunla hiçbirşey olmaz.

.....
23.10.2009, 18:04
Selçuk sakat mı bizim ?

Trapzone61
23.10.2009, 18:05
hasta ömer,,,,bagirsak infeksion yada grip bunlar ne yiyor hayret :)

Ali Tunahan Güllü
23.10.2009, 18:05
Benim kadrom bu ;

.......................Onur....................... ..
....Serkan....Giray....Egemen....Ferhat
.................Ceyhun....Colman............
.......Engin...............................Gabriç
..................Umut........Gökhan............

2 yabancılı bir kadro.Çok ilginç değil mi ? :)

Bu maçta Yattara oynar heralde:)

Trapzone61
23.10.2009, 18:06
yattara kadroda mi bilen varmi ?

Adem Erdoğan
23.10.2009, 18:06
Günah kecisi degil,yaptigi hatalar dogal olarak ortaya konuluyor.

Sezon basindan beri en az 5 hatali gol yedi sylva,daha ne yapmali?

Hangi goller onlar?
Hatasız olduğunu savunduğumdan değil merak ettim sadece.

lazkopatfaroz
23.10.2009, 18:07
Alırız bu maçı

Adem Erdoğan
23.10.2009, 18:08
Cezalı kardeşim,

Bizim kadromuz,

-------onur(KESİNLİKLE)----------
tayfun----egemen----giray---ferhat
-------------ceyhun---------------
barış----------colman-------gabriç
---------Umut-------Gökhan-------

Onuru kesinlikle kalede görmek istiyorum artık, madem herşeyden ümidimizi kestik o zaman görelim elimizdekileri,

Tayfun herşeye rağmen oynamalı,

Ceyhun dememin nedeni ben ön liberosuz oyun düşünmüyorum hiç.

Barış serkanın yerine oynamalı, bu çocuk bu işi yapacak mı yapamayacak mı görmemiz lazım artık. 10 dakikalık oyunla hiçbirşey olmaz.

bu kadro çok gol yer Recep.:)
sağ taraf göçük bir kere.kalede tecrübesiz ve ne yapacağı belli olmayan Onur.
önliberoda çok ağır kalan ve her an kart yeme durumunda olan Ceyhun.ve de en önemlisi ayağında top tutamayan 2 forvet! in beraber oynaması.

Murathan
23.10.2009, 18:10
Sağda Yattara Solda Barış ya da Serkan olsun be :D

Cafer Bulur
23.10.2009, 18:10
Hangi goller onlar?
Sivas maci,bir.

Diyar macinda yedigi caprazdan gol,ikii.

Bursa macinda gökten inen topa müdahele edemeyisi ,üc.

Antalya macinda cikmiyor ve golü yiyor,4.

Gs macinda ikinci gol, 5.

Ah ulan ahh,bir de g.birligi macinda yedigi 2.gol,etti sana 7.

Ilk toulouse macinda yedigi ikinci gol 6.:)

Recep Alkan
23.10.2009, 18:12
Hangi goller onlar?

1.Hafta sivasspor maçı :

2. HAfta Diyarbakır Maçı 2. Gol.

4. HAfta Bursaspor maçında yediği gol.

7. HAfta Gençlerbirliği maçı 2. gol

9. Hafta Galatasaray maçı 2 ve 4. gol.

Bana göre bunlarda kaleci hatası var.

Ama tabiki kişiye göre değişebilir.

Trapzone61
23.10.2009, 18:12
cafer daha da var,,,

Adem Erdoğan
23.10.2009, 18:13
Bursa, Antalya ve Gs maçındaki goller hatalı değildi, tutamayacağı toplara atlamamasını hatalı olarak kabul etmişsin bence.

Sylva defansa güven veriyor, defans sylvaya aynı güveni veremiyor.

Alihan Ertürk
23.10.2009, 18:14
Bu maçta Yattara oynar heralde:)

Oynamaz oynamaz ;)

Enes Ünal Kaya
hala yattaranın oynamasını isteyenler var.. bırakın kafasına göre napıosa yapsın ya

Recep Alkan
bu kadro çok gol yer Recep.:)
sağ taraf göçük bir kere.kalede tecrübesiz ve ne yapacağı belli olmayan Onur.
önliberoda çok ağır kalan ve her an kart yeme durumunda olan Ceyhun.ve de en önemlisi ayağında top tutamayan 2 forvet! in beraber oynaması.

Bu kadro dediğine göre değişirse bence;

Kalede ne yapacağı belli olmayan slva, sağ tarafta bekin alternatifi yok, açık yattara oynarsa barış dan farkı yok. Ön libero da günlerdir oynamayan kuzu, acaba ilerde top tutan forvetimiz varda ben mi unuttum :)

.....
Onuru bu maçta görmeyi o kadar çok istiyorum ki anlatamam. Yani bu maçta olmazsa bir daha zor kalede olur :(

.....
23.10.2009, 18:16
Şu videoyu biraz izleyelim de neşemizi bulalım :)

4-1lik maç :)

http://www.youtube.com/watch?v=WZ-xrFFzh-8&feature=related

lazkopatfaroz
23.10.2009, 18:16
-----------------onur-------------------

---serkan--- song--- egemen---- ferhat

------------tjıkuzu---ceyhun------------

-----alanzinho-----colman------gabric---

----------------gökhan-----------------

.

çift ön libero oynamalıyız..sağdan ve soldan hücum etkinliği olan ferhat ve serkanı kullanmalıyız... oyunun gidişatına ve oyuncuların durumuna göre umut,yattara,selcuk ve engin sonrada oyuna dahil olabılır

Cafer Bulur
23.10.2009, 18:18
Bursa, Antalya ve Gs maçındaki goller hatalı değildi, tutamayacağı toplara atlamamasını hatalı olarak kabul etmişsin bence.

Sylva defansa güven veriyor, defans sylvaya aynı güveni veremiyor.
Iyi kaleci tutamayacagi toplara da ucmali,sylva sadece seyrediyor.

Bir de volkan a bak istersen,kafadan 2-3 mac kazandirdi fb ye.

Sylva birakin mac kazandirmayi,geleni sadece seyrediyor.

Kalecinin tutamayacagi top diye bir sey yok,seyredersen tabiiki tutamazsin.

Tutmasan da cel,esmesen de gürle be kardesim.:)

Adem Erdoğan
23.10.2009, 18:18
Bu kadro dediğine göre değişirse bence;

Kalede ne yapacağı belli olmayan slva, sağ tarafta bekin alternatifi yok, açık yattara oynarsa barış dan farkı yok. Ön libero da günlerdir oynamayan kuzu, acaba ilerde top tutan forvetimiz varda ben mi unuttum :)

forvet olarak tek forvet oynanması gerektiğini kastettim en azından ortasahada 1 kişi daha fazla oynuyoruz.bence sağ bekte song oynamalı.önlibero da ise tjikuzu bu haliyle ceyhundan daha iyi iş çıkarır.ceyhun ortaçizgi ilerisinde çok iyi işler çıkartıyor rakip kaleye yakın oynamalı.:)

Trapzone61
23.10.2009, 18:19
cafer adam sismis cok kilo aldi üseniyor toplara ziplamayi seyrediyor sadece,,,

Recep Alkan
23.10.2009, 18:21
forvet olarak tek forvet oynanması gerektiğini kastettim en azından ortasahada 1 kişi daha fazla oynuyoruz.bence sağ bekte song oynamalı.önlibero da ise tjikuzu bu haliyle ceyhundan daha iyi iş çıkarır.ceyhun ortaçizgi ilerisinde çok iyi işler çıkartıyor rakip kaleye yakın oynamalı.:)

İşten çıkmadan son mesajım olsun bari :)

Tek forvet bizim takıma uygun değil, GS oynasın bak on numara yakışır kardeşim. Bizim kanatlar çizgiye gidemiyor ortayı nasıl desteklesin. Songun sağ bek konusuna asla katılmıyorum, gençler maçında çok aksadı, giray arkasını toplamaktan bıktı be.

Ben kuzunun o kadar çok şey katacağını sanmıyorum, ama o oynayacak gibi.

Cafer Bulur
cafer adam sismis cok kilo aldi üseniyor toplara ziplamayi seyrediyor sadece,,,
Ona degilde taraftarimizin ona karsi olan sabrina hayranim.

Tolga sylva nin yedigi golleri yeseydi,futbolu birakmak zorunda kalirdi.

Tolga yida begenmiyorum,sylvayi da hatta onuru da.

Bu takima devre arasinda kaleci lazim....

Trapzone61
bi bakalim onur nasil,,,

Orhan Aydın
23.10.2009, 18:22
biz osasunadan yediği gol hafızalardan silinmeyen jeffersonlar gördük sylvanın geçen seneki performansı yeter:)
Tabi ki bende Onur'un oynamasını hatta ilk 11 oyuncumuz olmasını istiyorum

Hasan ZAİMOĞLU
23.10.2009, 18:23
stressiz bir maç olmasını diliyorum .. zor ama ne yapayım istiyorum