PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Devler Ligi - Show Tv

Ertan 51
15.10.2009, 08:09
Başlığın yeri burası değil ise ve başka bir renktaş açmış ise şimdiden özür dilerim.
http://www.acunmedya.com/devler_duyuru.jpg

ben takip ediyorum çok güzel bir lig:)
Favorim Hakan Ünsal ve Devler,hem genç bir kadro hem de çok iyi top çeviriyorlar,
takip edin pişman olmazsınız derim,ödülün 1 trilyon olmasımı yenilgiyi hazmedememelerimi bilmem ama kıran kırana maçlar oluyor,
dünki Milli maçtan zevkliydi haberiniz olsun;)
Formalar da nike,beyazı ve çubuklusu bizimkinin aynısı.

Murat'
15.10.2009, 08:17
Bu başlık kapanıyor nedense.

Faik Yılmaz
15.10.2009, 08:35
Sergenin takımı daha teknik ama koşmadan olmuyor bu işler...

Dursun Kaplan
15.10.2009, 09:00

Trabzonspor ile hiç bir alakası olmadığı için kapanıyor.

Burçak
15.10.2009, 09:10
iyide Trabzonsporla alakası olmayan birsürü konu var.
Ganita bölümünde açılmış bu. Genelde açılmış olsa haklısın derim.
Programı sevmeyen izlemek istemeyen zaten girip yorum yapmaz başlıkta.

Dursun Kaplan
15.10.2009, 09:16

Burçak abi kastım, programda Trabzonspor ile ilgili hiç bir şey yok. Banane Sergen'den, Hakan'dan.

Burçak
15.10.2009, 09:25
Anlıyorum seni ama dediğim gibi bu kapanmasını gerektirecek bi sebep değil yani.
Düşün ki Medya bölümünde bir sürü spor programı başlığı var . hangisi oturup doğru düzgün Trabzonspordan bahsediyor.
onlarıda mı kapatmalıyız ozaman :)

Neden bu programda yokuz diye düşünen oldumu acaba hiç.

Ertan 51
15.10.2009, 09:33
Burçak abi kastım, programda Trabzonspor ile ilgili hiç bir şey yok. Banane Sergen'den, Hakan'dan.
Poyrazım öyle dime:)
bu forum öz de futbol forumu ise az çok futbol oynuyor adamlar ve takibe değer diyorum,inan ki başlık açma sevdam felan yok düzene uymuyorsa kapatanlara da saygı duyarım ama TS miz olmayan onlarca konu var bu kapatma sebebi değildir bu başlık için,başka mantıklı bir sebebi varsa başım gözüm üstüne.

Dursun Kaplan
15.10.2009, 09:38
Anlıyorum seni ama dediğim gibi bu kapanmasını gerektirecek bi sebep değil yani.
Düşün ki Medya bölümünde bir sürü spor programı başlığı var . hangisi oturup doğru düzgün Trabzonspordan bahsediyor.
onlarıda mı kapatmalıyız ozaman :)

Neden bu programda yokuz diye düşünen oldumu acaba hiç.

Eski forum görevlisi olarak sen daha iyi bilirsin abi. :)

Poyrazım öyle dime:)
bu forum öz de futbol forumu ise az çok futbol oynuyor adamlar ve takibe değer diyorum,inan ki başlık açma sevdam felan yok düzene uymuyorsa kapatanlara da saygı duyarım ama TS miz olmayan onlarca konu var bu kapatma sebebi değildir bu başlık için,başka mantıklı bir sebebi varsa başım gözüm üstüne.

Estağfurullah abi. Başlık açma sevdası olarak değerlendirmeyelim. :) Yönetici arkadaşlar daha iyi bilir.

Burçak
15.10.2009, 09:42

zaten o nedenle kapanmaması gerektiğini düşünüyorum. :)

Ertan 51
15.10.2009, 09:44

Estağfurullah abi. Başlık açma sevdası olarak değerlendirmeyelim. :) Yönetici arkadaşlar daha iyi bilir.
Bugün akşam da var galiba sen göz ucuyla bi bak,Erman Toroğluna sabredebilirsen veya Tanjunun cazgırlığına göz yumabilirsen çok güzel organizasyon.
Sen benim hatırıma bu akşam bak biraz favorin kim bekliyorum:)

ilhan
15.10.2009, 11:10

Başlıkların kapatılma gerekçeleri gayet anlaşılır bir dil ile yazılıyor zaten Murat.

Trabzonspor'u yok sayarak hazırlanmış bir programı sadece show amaçlı ve İstanbul takımlarından seçilmiş, kimine göre "efsane", kimine göre "dev" etiketleri arasında oluşturulmuş kadroları insanlara izletirken, Trabzonspor'un yıllara damga vurmuş isimlerinden bir tanesini ya da oluşturulacak bir takımını düşünmeyenlerin programını konuşmak bizim için ne kadar sevimlidir bilemiyorum.

Programı sevmek veya sevmemek konusu değil bu. Forumda Trabzonspor ile alakalı olmayan bir çok konu değil, bir çok bölüm var. Ama salt olarak Trabzonspor'u yok sayıp oluşturulmuş bir organizasyonun konuşulduğu bir başlık yok. Hiçbir zaman olmadı. Hiçbir zaman olmayacak.

Daha önceden açılan bu başlıklar 2 defa kapatıldı. Umarım bu sonuncu olur, bizde sürekli kapatma telaşından kurtuluruz.