PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uhren Cup Trabzonspor?un!

Yunus Emre AYAZ
09.07.2005, 01:02
evet zor da olsa kupayi aldik takimin genel görüntüsü hakkinda yorumlarinizi bekliyorum !!!

Keleşoğlu
09.07.2005, 01:13
Hayirli olsunsezonu kupayla actik insallah boyledevam eder... Takim ii gibi ama biraz yorgunluk vardi heralde,son vuruslarda da cok dikkatsizdi.fatih in eksikliginde onun bu takim icin ne kadar onemli oldugunu birkez daha gorduk.. insallah cabuk doner

Keleşoğlu
09.07.2005, 01:15
bu arada volkan i cok begendim. mehmet de bu sezon daha ii olacak gibi

Barış
09.07.2005, 01:15
Mehmet Yilmaz da formda.Insallah böyledevam eder de alamadigimiz ve alamayacagimizi düsündügümsmileys/smiley5.gifforveti aramayiz.

mezgit
09.07.2005, 01:16
yanilmiyorsam yorumlar ''hazirlik maçlarimiz show tv de'' basligi altinda yapiliyordu gerek var miydi bu basligasmileys/smiley25.gif

Yunus Emre AYAZ
09.07.2005, 01:19
yanilmiyorsam yorumlar ''hazirlik maçlarimiz show tv de'' basligi altinda yapiliyordu gerek var miydi bu basligasmileys/smiley25.gif

bu kupayla ilgili ve kamp hakkinda bir yorum takimin kondissyonu açisindan smileys/smiley2.gif

DieGo
09.07.2005, 01:24
Volkan güzeldi bu gece.Mehmet Yilmaz sezona formada baslayacagim dedi ve oldukça formda.Yalniz Gökdeniz takimin top kaybetme yükünü sirtina aldi(!) gidiyor ve yattara...Bizim neden duran topa vuran adamimiz yok? Yattara iki penalti kaçirdi ama yaptigi orta adrese teslimdi.Savunma müthis açiklar verdi.

Emir BAYRAK
09.07.2005, 01:30
benim bu turnuvada gozume carpanlar...

-M.Yilmaz kaliteli golcu demistim onu yeniden gordum

-Tolga Zengin (genç kaleci) Çok çok iyi buldum 3. kaleci olmasina ragmen...

-Penalti atamiyoruz..Avrupada penalti kullanan kisilere bakiorum Harika atiyorlar fakat Trabzonsporumuzda boyle bi futbolcu yok...Çokmu zor 1 futbolcunun haftada 2 3 kere penalti atisi yapmasi...

-Gökdeniz cok top kaybediyor...Çare bulunmasi gerek fakat bos alanlarda birebir cok iyi adam geciyor...

-Yattaranin muz ortalarina hayranligim devam ediyor...

-Szymek Çok kaliteli bi futbolcu gerçekten kinder Süprizden çikmasa döndü :) HARIKA...

Tunga
09.07.2005, 01:50
Herhangi bir takimi sezonun ilk hazirlik maçlarinda hiç bu kadar istekli ve azimli görmemistim. Ayni zamanda sezon basi olmasina ragmen koordinasyonlari da çok iyi (sezon basina göre).

Ama öyle görünüyor ki bu sene de takimin yükünü emektarlar çekecek:

Fatih, Gökdeniz, Hüseyin. Onlarin yeri ayri. Bununla beraber Yattara gene bildigimiz Yattara, Volkan iyi parladi, Mehmet Yilmaz iyiye gidiyor (Artik bu sene ondan çok sey bekliyoruz).

Mehmet formunu böyle yükseltirse, yeni gelen forvet uyun dönemini yedek klübesinde etrafi seyrederek geçirir smileys/smiley36.gif.

Forza TRABZON. Iyi basladik, sonu gelsin artik...Edited by: simal yildizi

schumi
09.07.2005, 02:15
takimimiz ayni biraktigi yerden devam ediyor zaten yeni futbolcu olmadigi için ve eskilerde zaten bildik oyunlarini oynadigi için degisen birsey yok.. degisen birsey olmadigi için eksiklerimizde artilarimiz gibi aynendevam ediyor mesela gol kaçirma ve hatta penalti kaçirmak artik degismez sorunlarimiztabiki savunmamizin anlik hatalarida aynen duruyor..

takviyelerin biran önce yapilmasi sart. forvet ve savunmaya iki isabetli transfer bu takimin eksik yönlerini kapatir ve arti olarak inanilmaz güç katar. buradan sevgili yönetimimize sesleniyorum su kadroya yazik etmeyinvereceginiz max para 5,6 milyon dolardir, yapin su takviyeleri artik..

ve oyuncularimizdan m.yilmaz kamptaki bu görüntüsünü ligede tasiyabilse çok seyler verecek Trabzonspora fakat ben bunu basaracagina inanmiyorum çünki moraliyle oynayan bir oyuncu! 2 gol kaçirinca tribündeki ugultudan hemen etkilenecek bir yapiya sahip umarim bu sorununu çözer.. volkan ve kaleci tolga da üzerine katanlar arasindaydi.. ilk kupamiz hayirli olsun darisi sampiyonluk kupasina

zinos_zon
09.07.2005, 02:47
eski bir futbolcu olarak beni saskina ugratan seyler gördüm basel macinda..

bilmem farkinda msiiniz ama, takimimiz dünya da cok az takimin basarabildigi ölcüde hizli bir pas trafigi kurma yolunda, beni keyiflere sürükleyen mesajlar verdi..bu türk futbolunun alisik olmadigi bir durum, ve bu takim bunu yapabileceginin isaretlerini verdi.

ve daha önemli bir ayrinti daha..

trabzonsporu'muz; bakmadan pas yapma aliskanligini kazaniyor. cok umutluyum cokk.. bir pozisyonda takim hizla hucuma kalkarken basel lilerin degil sadece, ekran basinda benim de basim döndü..

cok güzel seyler oluyor takimda, cokk..

hocam..heycanladirdiniz bizi, sonunu bekliyoruz..

#10 Fietra
09.07.2005, 02:50
Umutlu degilim çünkü defans çok kötü

objek
09.07.2005, 03:34
Bu defansa ragmen ileride becerikli golcumuz olsa sorun olmaz ama bu aksamda tekrar gorulduki iki sezondur devam eden kaleciyle karsi karsiya pozisyonlarda topu kaleciye carptirma! heyacandan urkme! koseyi gorememe! ve hicbir topu kalecinin uzerindenasirtamama! aliskanliklari devam ediyor (g.deniz& m.yilmaz) bu kolay pozisyonlari atamayan oyuncular zorlarini nasil atacak sorun burada yatiyor pas var hirs var tempo var ama gol sikintisi devam ediyor duran toplar ve penalti sorunu aynen devam edecek gibi iyi bir defans adamina ve bir golcuye ihtiyac var

sanatik
09.07.2005, 04:18

bilmem farkinda msiiniz ama, takimimiz dünya da cok az takimin basarabildigi ölcüde hizli bir pas trafigi kurma yolunda, beni keyiflere sürükleyen mesajlar verdi..bu türk futbolunun alisik olmadigi bir durum, ve bu takim bunu yapabileceginin isaretlerini verdi.

trabzonsporu'muz; bakmadan pas yapma aliskanligini kazaniyor. cok umutluyum cokk.. bir pozisyonda takim hizla hucuma kalkarken basel lilerin degil sadece, ekran basinda benim de basim döndü..

son ve ilk hazirlik macinda pas yapamama sorununa deginmistim. Bu macda özellikle ikinci yari cok keyif aldim. Rahatladim, güvendim, takdir ettim.

Diger hazirlik maci konusundamac ile ilgili - tesekkürler Senol Günes yazdim sadece bu yüzden.

Iyi gidiyoruz. Sevindim. Edited by: sanatik

CAFER ÖZER
09.07.2005, 08:30
Bazi eksikliklere ragmen Kupa yi aldik hayirli olsun

Benim maçta gözlemlediklerim artilar Sunlar,

-Bu sezon Gökdeniz Yattara ile fazla ugrasmayacaga benziyor iyi yardimlasiyorlar.

-Eksik kadroya ragmen takim iyi oynadi

-M.yilmaz bu sezon biraz daha iyi oynuyor gibi geldi bana

-Özgür ü begenedim iyi oynadi.

-Simek çok iyi oynadi.

Tesbit ettigim eskiler bana göre daha fazla idi

-Gökdeniz gene ayni ukalalikta devam ediyor,1metreden topu kaleye gödnerecegine artistik vuruls yapmaya kalkiyor.Serbest vuruslarda topun arkasina geçip Orta sahadan keleye vurmaya deneme hastaligi aynen devam ediyor.Su Gökdenize artik birisi Senol Hoca Serbest vuruslarda topa yaklasma demeli.

-Erdinç ayni Erdinç Gereksiz penalti yaptirmalar,Gereksiz kaleciye geri paslar aynen devam ediyor.

-Gol atmakta zorlanma hastaligimiz devam ediyor

-Kolay gol yeme hastaligi aynen kaldigi yerden devam ediyor.

-Kadro konusunda yetersiz oldugumuz dün bir kez daha ortaya çikti.Eger 2-3 takviye yapilmaz ise Sampiyonlar ligi ve Sampiyonluk hayalden öte gidemez.Gönüllerin Sampiyonu oluruz.

AtalaY_BuğrA
09.07.2005, 09:08
Dünkü maçin tamamini izlemeyesemde izledigim kadar ki bölümde oda ilk yari sonlari ve ikinci yarida 65 dk. kadar falan. O aralikta ki futbolu ben begendim. O iki ye birler oyunu açmalar oyunun yönünü degistirmeler vs.vs. Bende dün aksam maça bakarken Cafer Abi gibi ah su takima dogru düzgün 3 adam alacaksin bak o zman sen su takimi resmen kanatlanir. Ins. transferler iyi çikarda ben utanirim dedigimden ama. Gelecek brezilyalilara bakilirsa M.Piyonga gibi "Ya çikarsa" gibi ya iyi ise diyorum. Ins sezon istedigimiz gibi olur. Özlemi dindirmenin tam vaktidir.

oflubektas
09.07.2005, 09:28

Çok dogru,hele hele sol kanat için bir hucum taktigi düsünülmüs ki gerçekten harika:Szymek veya Gökdeniz iki pasla rakip yari sahanin ortasina daliyor,derken ya onlar ya da ortadaki oyuncu topu birdenbire bosalan sol kanada atiyor.Celaleddin veya Volkan da önünde bombos bir kulvar buluyor.Hem kontralar hem de kati defanslari açmak için harika bir taktik.

Ancak defansta Tolga ''ben yokum''diye bagiriyor ki ya gelecek stoperin, ya da kendini gelistirmis bir Tayfun Cora'nin bu açigi kapatmasi sart.Basel maçinin ilk yarisindaki anlasilmaz ofsayt taktigimiz Barcelona'da 7-2 kaybettigimiz maçi hatirlatti bana.Defansta Özgür-Erdinç ikilisinin bir kere bile sarkma yapip açigi kapattiklarina rastlamadim.

Herseye ragmen genel olarak bakildiginda oturmus bir takim görüntüsü vermemiz son derece sevindirici.Su transferler de bir yapilsaydismileys/smiley13.gif

selcjK
09.07.2005, 09:49
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/080705mac5.jpg

Gargamel
09.07.2005, 10:01
Umutlu degilim çünkü defans çok kötü aynen katiliyorum kardesim defansa care bulunmazsa bu sene sampiyonluk cok zor

alone_61
09.07.2005, 11:08
takimi biraz ciddiyetsiz buldum umarim hazirlik maçi olmasi sebebiyledir.

mehmet yilmaz iyi, istekli fakat biraz daha gayretli olmasi lazim.

volkan özledigimiz formunda

hüseyin, simek, celo ayni tempoda devam ediyorlar

gökdenizin top kayiplari biraz fazla ama hizinialinca da kimse önünde duramiyor.

defansta bir tutukluk, daginiklik var. galiba uyum sorunu atlatilamadigi için bir güvensizlik var fakatgelecek yabanci ile rekabet artarsa daha iyi olur.

fatih de iyilessin geçen sezondan daha iyi bir takim olup, daha iyi bir futbol oynayacagimiz açik...

TSunami
09.07.2005, 11:12
ikinci yariyi izleyebildim. volkan muhtesemdi. digerleri de iyi. ama savunma sorunu çok büyük. tolga nin gidisi çok zamansiz oldu. madem gidecek ilk etapta gönderilmeli idi yada b plani iste burada hazir olmali idi. defans kurgu çok önemli. iki çok iyi stoper bile birbirine uyum saglayamazsa basarili olamazlar. bunun düsünülmesi ve defansa önem verilmesi gerekirdi. simdi 15-20 günde ne kadar oturur savunma hayirlisi.
ibrahim ege de çok hirsli ama çok panik. kendini ispatlamak için çok ugrasti hata yapti bocaladi.
gökdeniz-yattara da iyiydi ama mehmet yilmaz baskaydi.yillardir bekledigim mehmet sahadaydi. insaallah hep böyle oynar.

Erkin
09.07.2005, 11:27
Defansta yine sorun var bence de Volkan çok iyiydi ayrica Szymek de
çaliskandi.. Yattara ve Gökdeniz istedikleri pozisyonlari tam anlamiyla
yaratamasalar da golleri bulduk.. TSunaminin dedigi gibi uyum sart..
Alinacak yeni stoperin Erdinçle uyumu çok önemli;Tolga gibi saglam ve
uyumlu olmali..

zedboysts
09.07.2005, 11:39
Turnuvayi genel olarak degerlendirmek gerekirse ilk önce kalecilerden baslamak istiyorum. Ilk maçta tolga zengin gerçekten ne kadar çevik ve kuvvetli bi kaleci oldugunu ispatladi. Hasanin ise gördügüm hiçbir hatasi goller tamamen svunmadan kaynaklaniyor ve o da reflekslerini oldukça iyi kullaniyor tabi uzktan sutlardaki kabiliyetini unutmamak lazim.

Defansta Tolga gittikten sonra sorunlar oldugu kesin ama ilk maçta hatalari çok olan özgür sanki birazcik oturuyor takima. Ben özgürde geçen sezondan beri bizde olmasin ragmen uyum sorunu mu desem bilmiyorum ki bi sorun görüyorum. Diger oyunculara diicek bisey bulamiyor. Özelliikle Celalleddin'in kale agzindan çikardigi top gerçekten kendi kalesin gol atma sorununu çözmüstür umarimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Orta sahaya gelince benim gözüme turnuva süresince en çok çarpan oyuncu szymkowiak oldu gerçekten tek kelimeyle liderlik ruhu var kendisinde ben Ünal'i görür gibiyim Szymkowiak'ta. Maçlarda top kaptirdigi zaman hazmedemiyo ve geri gidip alinca da helal olsun ki çok ta güzel aliyo. Bu sene yine kritik maçlarda takimi sirtlayabilir. Gökdeniz'e gelince sizlerinde söyledigi gibi top kaybi sorunu var ama son maçta Yattara'dan bile daha fazla adam geçti. Yani kendisinden hiçbirsey kaybetmeden kendini gelistirmeye devam ediyor. Kanatlarda volkan ve yattara özellikle su son maçta gerçeken çok iyi isler çikariyo. Lee Eul young artik yerini kaybetti gibi gözüküyor. Yattara benim gözümde gerçekten yaptigi paslarda ortalarda yani bu kadar güzel atabilir. Bazen düsündügü çok güzel paslari atiyor ama diger futbolcular Yattara'ya ayak uyduramaiyor. Yattara'da gördügüm tek sey futbola gerçekten kalite getirebilme çabasi. Dün benim dikkatimi çeken bi özelligide savunmaya yardim edip artik top çalabilmesi!. Hüseyin abimiz ise hem savunma hemde ortasahada çok büyük bir yük altinda oldugunu biliyor ve bunun çok güzel üstesinden geliyor. Formundan hiçbisey kaybetmemis. Benim en çok çaba gördügüm kendini bu takimda ben de varim dercesine kosan bi oyuncu görüyorum Ibrahim EGE! dün hatta young boys'taki maçta topla bulusan adami öyle bi bozma gayreti içerisindeki anlatamam bazen. Dengesini kaybediyo ama bu takima yararli olabilmek için çok çalisiyo gibi gözüküyo...

Fortvette ise Mehmet Yilmaz!.. Nasil anlatsam bilmemki hava toplarinda Hakan Sükür'ün eski günlerini görür gibiyim çok çaliskan çok dikkatli ve gayretli oldugu turnuvada attigi iki gol bunun göstergesi...

Benim Son Basel maçinda güldügüm bi sahne vardi onu da söyleyip bitirmek istiyorum. Hakem topsuz alanda kendi kendine yuvarlandigi pozisyon. Abi çok güldüm ya. Show TV deki spiker de "Hakem ayagina takilip düsmesine ragmen atletik bi harketle tekrar kalkti."smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
09.07.2005, 11:43
gökdeniz acayip süper oynuyor ya smileys/smiley32.gif

Salih61
09.07.2005, 11:59
Arkadaslar yorumlariniza katilmakla birlikte Mehmet Yilmaz hakkinda birseyler söylemek istiyorum...Her sezon basinda bu kadar istekli ve arzulu oynayan Mehmet Yilmaz ayni basariyi Ligde bir türlü yakalayamiyor...Geçen sezon basinda hatirlarsaniz...Yine hazirlik maçlarinda harkia oynamis...Skonto Riga maçinda Takimimizi kurtaran isim olmustu...Ama Lig baslayinca bir düsüs yasadi ve sezonun son haftalarina kadar devam etti bu durum...Insaallah bu sene daha iyi olur ancak benim yine umudum yok...Takima gelince HARIKA bir uyum var...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifIzlediginiz zaman sanki bir makineyi andiriyorlar...Herkes ne yapacagini,nerelere kaçacagini biliyor...En önemlisi artik herkes birbirinin nasil oynadigini biliyor...Bu da kaçinilmaz olarak ortaya güzel bir oyun çikariyor...Umarim hep böyle devam eder ve 21 yillik özlemimiz son bulur...

Saygilarimla...

agahozlu
09.07.2005, 12:03
kalecilerimizin perfonmasi iyiydi turnuvada.defans takimimizin en kötü yeri.sanki tolgayi arayacagiz.orta saha da simko ,hüseyin müthis.kanatlarda iyiydi.volkan kendini gelistirmis.celaleddin güzel oynadi.mehmet yilmaz hava hakimiyetini çok iyi kullaniyor ve takimda oynamak için canla basla mücadele veiyor.gökdeniz bire birde genis alanda adam rahat geçiyor ama top kaybetmede üstüne yok.bütün serbest atislara geliyor.takimda atislari kim kullanacak plan program yok gibi gözüküyor.yattara defansina yardima basladi.ortalarina diyecek yok adrese teslim.ama fatih abimizi benim gözüm ariyor.mesela dünkü maçta m.yilmsz ve gökdniz hemen hemen iki ayni pozisyonu auta atti.fatih tekke topun dibine girip bize klas gollerinden izlettirirdi.ama kendini s.ligine sakliyor.gelecek rakipler düsünsünsmileys/smiley36.gif

HerYerde
09.07.2005, 12:05
zaten maradonayo bile alsak sampiyon olamiyacigimizi bildigim için yönetimi suçlamiyorum.ama dün bence çok iyi futbol oynadik bize sadece eski fenerli washington gibi top oynamayacak ama cayir cayir gol atacak adam lazim tabi bi de duran top kullanirsa iyi olur.ben umutluyum valla s.ligine katiliriz bence..

Crazy_OfLu61_
09.07.2005, 12:06

Onun içinmi net gol pozisyonlarini kaçirmaya devam ediyor.

Crazy_OfLu61_
09.07.2005, 12:10
Öncelikle takim iyi degil dün aksamki maçta hele berbatti. Defans mükemmel sekilde açik veriyo, orta sahada büyük bir bosluk var, top çevirme falan mükemmel derecede özellikle szywkowiakin mükemmel derecede hirsi göze çarpanlar arasinda. Yattara gene eski basibos vurdumduymazliginda.

Sonumuz hayirli olsun...

Emorfo
09.07.2005, 14:13
Yeni sezonda ilk kupamizi aldik. Takim bir sürü eksige ragmen kazanma hirsi ve mücadelesi yüksekti. Yapilacak 2 transfer ve sakat oyuncularin iyilesmesi ile daha iyi konuma gelecegiz. Isler yaver giderse sampiyonlar ligi gruplarina kalirsak yönetim devre arasinda bir iki transfer daha yapmak zorunda kalacak. Insallah bunlarin planlarini simdiden yapiyorlardir. Trabzonspor basaridan basariya kosmaya o kadar yakin ki yönetim elini biraz çabuk tutmalidir.

sultantekke
09.07.2005, 14:14
smileys/smiley3.gifarkadaslar bana göre en önemli açik tolganin oynadigi yer gerçekten onu çok arayacagiz defans çok kötü defansimiz su yunan defansi gibi olsa varya gökdz de biraz bencil oynamayi birakirsa ileri uçtaki elemanlar zaten iyi liginde awrupaninda tozunu atarizsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

ShadoW
09.07.2005, 14:18
Ben Tolgayi fazla arayacagimizi düsünmüyorum çünkü onun alternatifi vardir yönetim öyle diyor. Saka bir yana Tolga kestirme tarafindan geri dönecek bence. Oraya uyum saglamak gerçekten kolay degil. Shaktar'da kadroya girmek te zor. O da erkenden döner in$allah...

Takima gelince, ümit fakirin ekmegi...

halil ibo
09.07.2005, 14:21
Simdi bu kupaya bizi bir daha katmayacaklar ben ona üzülüyorum.(Bkz:Tarihte TSYD Istanbul Subesi Kupasi)smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ShadoW
09.07.2005, 14:22
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Tunga
09.07.2005, 14:22
Gökdeniz'e çok top kaybi yapiyor diyenlere bir açiklama yapacagim:

Geçen sezon ligin en çok top kaybeden oyuncusu FATIH'ti. Ama bu istatistik insanlari dogru yönlendirmiyordu. Çünkü Fatih çok top kaybediyordu ama bunun en büyük sebebi hiç olmayacak zamanlarda kullandigi insiyatif ve ona yapilan inanilmaz markajlardi.

Benzer sartlar Gökdeniz için de geçerli. Takimda UHREN CUP boyunca, Gökdeniz disinda insiyatif kullanip pozisyon yaratabilmek için yaratici davranarak risk alan futbolcumuz yoktu. Zaten takimda bu anlamda iki oyuncu var. Birincisi Fatih, ikincisi Gökdeniz.

Gökdeniz'in tek kötü tarafi, son vuruslardaki inanilmaz vurdumduymazligi. Ben beceriksizlik diyemeyecegim, sebebi de geçen sene Dinamo Kiev maçinda deplasmanda attigi golü hafizalarimdan silememis olmam. GÖKDENIZ + FATIH'in yanina en kralini da alsaniz, bu ikilinin çektigi yükü çekemez, onlarin yaninda parlayamaz.

Ben GÖKDENIZ'in dün ÇOK beyendim. Bence futboldan anlayanlarin da, maçi taraftar olarak degil de futbolsever olarak izleyen herkes de böyle görmüstür kanisindayim.

BASEL takimi Yattara'yi iki adamla kademe yaparak kitleyebildi, ama Gökdeniz'e zaman zaman 4-5 adam markaj yapmalarina ragmen o gene bildigini yapti.

Onu biraz acimasiz olarak elestirdiginizi düsünüyorum. Görün bakin bu sene gene onun yili olacak.

sultantekke
09.07.2005, 14:29
yok be kardesim be ukrayna liginin kalitesi neyki shaktar da O olsun tolga basarili olur... saygplarimla smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

Eddy
09.07.2005, 14:42
abi topic kapanmisti noldu???

murat
09.07.2005, 15:04
abi topic kapanmisti noldu???

gordugun gibi tekrar acildi, illada bunu buraya yazmaya gerekmi var ?

worldmaster
09.07.2005, 15:06
Maksat mesaj artsin

Yunus Emre AYAZ
09.07.2005, 16:43
Maksat mesaj artsin

ne alaka smileys/smiley11.gif

Gerisbase
09.07.2005, 16:57

ben bilimiyorum hanki mac bakiyorsunuz ama gökdeniz nerde süper oynuyor yaaaa ????

son 14 macta en az ortalama 34 top kaibi var,son vurus yok, frikik atmaya deniyor bana söylein tek bitane frikik golli varmi kariyerinde!!!!Technik desen yok, tek kosuyor baska bise yok!!!!! Bide onun küzme hareketler varya beni cildirtiyor!!!!

ben tek gördümü yaziyorum ve dogru yu göriyorum bana saldirmadan

bi kac arkadas borda mavi gözlügnü cikartip ve objektiv bakin futbolculara ben tek istedim trabzonspor basari dir ve bu gökdeniz bir senedir formdüsüklüyden kurtalamiyorsatrabzonspor da oyniamas.Amagene türk classic harektler: "bizim evladimiz iydir söyle dir süper dir yorgun dir iylesir ,sabir " birakalimsunlari ve professionel bakalim su iclere!!!!!

p.s.

türkcem cok kötü ,biliyorum!!!!smileys/smiley2.gif

Efrasiyab
09.07.2005, 17:05
takimi genel olarak begendim butun futbolcularin asama kaydettigi kesin

mehmet yilmaz,volkan,yattara,gökdeniz göze batan isimler

bu takima fatih tekke,adem,jefferson,brezilyali bir stoper,birforvetkatilacak

o zaman cok daha kalitelibir ekip olacaz su haldebile iiyiz

Guests
09.07.2005, 17:13
Gerisbase

ben gökdenizi pek sevmem ama o yazdiklarin kadarda degil yani. saçmalamissin. teknik ve baska birsey yok öylemi? ayrica geçen seneye oranla bu seneki iki hazirlik maçinda çok daha istekli - yattaraylada iyi anlasiyor.

Gerisbase
09.07.2005, 17:24
dogru topu ayanan öne tiklamak ve ondann sonra topun arkasindan kosmak teknik se ,ben osaman sacmalamisim!

Guests
09.07.2005, 17:34
Maksat mesaj artsin

Forumda soru da soramiycak kimse herhalde...?

Oruç
09.07.2005, 17:38
yok yaw onu saka olsun diye söylemistir...

FATIH SULTAN TEKKE

murat
09.07.2005, 17:43
arkadaslar su tip yazilari birakin artik. kupa hakkinda yazilacak birsey varsa yazin. Her baslikta alakasiz yazilar yaziliyor sonrabirbiriyle satasmalar oluyor. Soru sormak istiyen varsa Danisma bolumunde sorabilir veya ozelden adminlere msg atabilir!!

61trabzonomer
09.07.2005, 18:37
kupayla basladik öyle gider insanlah 3 kupa dahabekliyorum ...hayde.....

Eddy
09.07.2005, 18:56
ben sadece topic in tekrar açilma nedenini sordum...yok gördügün gibi tekrar açildi burda bunu sormana gerek yok,yok mesaj artsin diye atiyor...ne alaka bunlar ben anlamadim ama 412 tane mesajim var suana kadar birini bile mesaj artsin diye yazmadim hem ne demek bu mesaj artsin artinca noluyo ödül filan mi var???garip garip yorumlar yapmayin olur mu mesajlarimasmileys/smiley7.gif??? Edited by: Eddy

U.Sadıkoğlu
09.07.2005, 19:13
bu arada volkan i cok begendim. mehmet de bu sezon daha ii olacak gibi

EWET MEHMET YILMAZ FATIHLE BERABER BU SENE COK CAN YAKACAZ INSAALLAH

TheRapZoNe
09.07.2005, 19:30
Mehmet Yilmaz böyle devam ederse forvet aramaya gerek kalmaz dicem ama Fatih yada Mehmet sakatlandigi zaman yine sikinti yasayanbilir o yüzden takima bir forvet sart.. Birde defansa tabiiki.

vizarian
09.07.2005, 19:43
Defans cok kotu...

Cok ciddi trnasferler gerekiyor..

sanatik
09.07.2005, 19:46
dogru topu ayanan öne tiklamak ve ondann sonra topun arkasindan kosmak teknik se ,ben osaman sacmalamisim!

biraz abartiyorsun ama topu adamin üstüne atmalari gercekden fazla. Ilk hazirlik macinda bunu basel macindan cok daha fazla yapinca bende yazmisdim ama son macda buna deginmek istemedim cunkü gökdeniz cok klass hareketler yapdi ve iyi adam gecdi. Ver kac oyunumuz ilerlemis durumda gördüm. dahada iyi olacagindan eminim. Senol hoca isini iyi yapiyor bence. Ortaya cok daha iyi bir trabzonspor cikacagindan eminim.

Yunus Emre AYAZ
09.07.2005, 20:08
Defans cok kotu...

Cok ciddi trnasferler gerekiyor..

+1967 smileys/smiley2.gif

Emir BAYRAK
09.07.2005, 20:40
Mehmet Yilmaz böyle devam ederse forvet aramaya gerek kalmaz dicem ama Fatih yada Mehmet sakatlandigi zaman yine sikinti yasayanbilir o yüzden takima bir forvet sart.. Birde defansa tabiiki.

Haklisin gerçi Fatihin ön elemeye yetisecegini söylemislerdi...Ama tabiki yedek klubesinde bakildiginda en azindan 1 golcü oyuncu olmasi sart gibi..

uygar_trb
09.07.2005, 21:35
iiyiz iiii allahin izniyle bu sene olcak bu issss...smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Mehmet
09.07.2005, 22:05
Tek gelisme..

Çok sey bekledigimiz "Mehmet Yilmaz" bu sene kismetli
dönemini yasayacak gibi.smileys/smiley32.gif

Yunus Emre AYAZ
09.07.2005, 22:13
Tek gelisme..

Çok sey bekledigimiz "Mehmet Yilmaz" bu sene kismetli
dönemini yasayacak gibi.smileys/smiley32.gif

aynen abi bence çok formda smileys/smiley36.gif

Erinç
09.07.2005, 22:15
Geçen seneki gibi takim içinde iki farkli Trabzonspor izlemeye devam ediyoruz. Birincisi çok çabuk top dolastirip hücuma çikan ( Gökdeniz, Yattara, Szymek...) üst düzey Trabzonspor. Ikincisi çok çabuk dagilan, kademe hatasi yapan ( isim vermicem zira herkes biliyor ) amatör Trabzonspor. Ikinci grubu ilkinin seviyesine yükseltebilirsek, ki bu da ancak transferlerle olabilir diye düsünüyorum, Avrupa'nin hatiri sayilir takimi olabilecegimiz kesin.

Beytullah
09.07.2005, 22:30
walla basel macinin ilk yarisi o kadar iii deyildik ama ikinici yari cok iyidik paslar filan baya iyidi.umarim bu sene sampiyonluk kupasini kaldiririz.

Ozan
09.07.2005, 23:25
iyi oynadik .takima birde fatih tekke eklenince baya iyi oluruz .tüm oyuculari kutluyorum.insallah performansimiz git gide yükselir.

SDanışmaz
09.07.2005, 23:33
Son maçta Yattara iLe VoLkan'in oyunLari baya haosuma gitti.HeLe VoLkan bu sene çok konusuLabiLir... Edited by: ThE_s2d

BDiler61
09.07.2005, 23:49
takim iyi oynadi ama defansa bence 1 degil 2 adam lazim

unyelimetin
10.07.2005, 01:42
Geyige devam edin arkadaslar.Sizde haklisiniz ne diyeyim elimizden baska bir sey gelmiyor degil mi?

Basel maçinda görüldü ki bu takim biraz eli ayagi düzgün bir takim karsisinda iyi degil.Futboldan anlayan bizler bunu geçen yildan bu yana söylüyoruz.Ama futbolun içinden gelen baskan basta olmak üzere yönetim bunu göremiyor,anlamiyor,bakar kör olmuslar.

Baska ne diyeyim ki.

Bir de Tolga'nin yerinde yeller siyordu,gördünüz degil mi?

Not:Sakin biri çikipta bir hazirlik maçi diye bahane uydurmasin,kirarim.Burada enayi yok!

Kiraly
10.07.2005, 02:25
Sevgili arkadaslar,isvicre kampi dahilinde yapilan karsilasmalarin
yorumlarini lütfen,(Yurd di$i kampi isvicre) de Topicin de yapalim.Hem
kamp la ilgili haberler ve günlük cekilmis resimleri burada
bulabilirsiniz.

Barış
10.07.2005, 02:26
Efes Cup,Türkiye Kupasi,Uhren Cup... Ben artik Türkiye Ligi sampiyonluk Kupasini istiyorum...smileys/smiley19.gif

Firtina28
10.07.2005, 02:46
ben sahsen takimi cok begendim. mehmet cok iyi. gokdeniz bence superdi, begenmeyenler var ama ben begendim. volkan duzelmeye baslamis. herkes iyiydide huseyin bayagi kotuydu ve dun cok siritti. ama hazirlik maci olur boyle seyler!!! kusura bakma unyelimetin hazirlik maci oldugu icin bu mac boyle gectismileys/smiley4.gif

Sacit
10.07.2005, 02:52
Efes Cup,Türkiye Kupasi,Uhren Cup... Ben artik Türkiye Ligi sampiyonluk Kupasini istiyorum...smileys/smiley19.gif

sanatik
10.07.2005, 03:02
Geyige devam edin arkadaslar.Sizde haklisiniz ne diyeyim elimizden baska bir sey gelmiyor degil mi?

Basel maçinda görüldü ki bu takim biraz eli ayagi düzgün bir takim karsisinda iyi degil.Futboldan anlayan bizler bunu geçen yildan bu yana söylüyoruz.Ama futbolun içinden gelen baskan basta olmak üzere yönetim bunu göremiyor,anlamiyor,bakar kör olmuslar.

Baska ne diyeyim ki.

Bir de Tolga'nin yerinde yeller siyordu,gördünüz degil mi?

Not:Sakin biri çikipta bir hazirlik maçi diye bahane uydurmasin,kirarim.Burada enayi yok!

adas sana hak veriyorum. daha calismamiz gerek. özellikle defansda tolganin gitmesi balansi bozmus, özgür güven vermiyor.

ilk hazirlik macinda tipki senin gibi olumsuz düsünmüsdüm ve özellikle top kayiplarina felaket sinir olmusdum. Paslasmalarla kendi kalesinden karsi kaleye sürekli giden bir trabzonspor istiyorum. top defanstan herkesin üstünden en öne atip gol bulmak isteyen bir trabzonspora yeter dedim ve iste basel macinda gördüklerim bu acidan beni ümitlendirdi. 90 dakika olmasa bile ikinci yari özellikle gurur duydum o takim oyunundan. Ümitlendim, senol hocamiza güveniyorum, cok daha iyisini yapacak biliyorum.

Ümitsizlige gerek yok bence adas. Transferler sorunumuzu cözdügümüz anda SL gruplarina kalacagimiza inancim son macdan beri yüksek. Umarim hersey istedigimiz gibi olur, bu sezon tam bekledigimiz trabzonspor rüzgari esecek.

Inschallah.

Guests
10.07.2005, 10:21
adam gibi yorum yapin la bir daha kimse kupayla kupalarla dalga geçmesin. ya adam gibi yorum yapin yada susun. birseylerle dalga geçicekseniz aynaya bakin -

sanki klübe trilyonlarca para veriyorsunuzda - bu tür hazirliklari - kamp masraflarini çikan kupalari elestiriyorsunuz. hatta elestirmiyor resmen dalga geçiyorsunuz.

basta vega - senin geçtigin dalga kupa degil - hem futbolcularla - hem yöneticilerle - su sitenin yöneticilerinden olsam seni 5 dakka tutmam sitede.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

TheCrow
10.07.2005, 10:48
Takim iyi,sampiyonluga oynar.Ama mesele sampiyonluga oynayacak degil,sampiyon olacak kadro kurmakta...3 transfer lazim,fazla degil...Sonra CL'ye katilabilirsek,devre arasinda ordan gelen parayla çok çok iyi bir transfer daha,hatta ünlü bir yildiz olabilir.Çünkü devamlilik önemli.Bakin Dinamo Kiev'e,adamlar 10 yildir sampiyonlar liginde oynuyorlar,ama19 tane yabanci var kadrolarinda,ve her sene çitayi yükseltiyorlar.Durursak düseriz...

tigin
10.07.2005, 12:44
selcjk ve vega isimli kullanicilar bu baslik altindaki Trabzonspor'u küçük düsürücü mesajlari nedeniyle 2 hafta no-post cezasi almislardir.(ceza bitis tarihi:24 Temmuz 2005)

vizarian
10.07.2005, 13:08
Elestirmek herkezin hakkidir. Hatta elestirilen için bir firsattir. Eger ortada bi hata varsa ki bence yonetim bizi oyaliyor bunu dile getirmemek suctur. Bu arkadaslar elestirdi diye ceza alacaklarsa burda yazmanin bi anlami yok. Birbirimizi poh poh layim duralim.

vizarian isimli üye uyarilara ragmen büyük fontlarla yazi yazdigi için bir hafta no -post cezasi almistir.Edited by: tigin

61viya
10.07.2005, 16:37
Takimimizdan ben de çok umutluyum,insallah özlenen olaylari bu sene gerçeklestrecegiz...Szymek ve Hüseyin yine rakipsiz görünüyorlar.Gökdenizin kalitesinden süphe eden arkadaslar var sanirim,ki onlara hiç birsey demiyorum.Top kaybi çalistikça azalacak bir özellik bence ve takimimiz hergeçen gün,daha hizli ve dogru paslar yapmaya basladi...Bunu sahsen farkettim ve daha iyiye dogru gidecek bence...Emrah ve Celo herzamaki gibi,rahat birsekilde maç izlememizi sagliyorlar,görevlerini layikiyla yerine getiriyrlar.Erdinç yine güven verici ve yeri garanti fakat mesele yaninda kimin oynayacagi...Evet Tolganin yoklugu çok belli ama,Senol hocam ne yapsin,kadromuzda Erdinçin yanina oyuncu seçmeye çalisiyor.Ve Tayfun ve Özgürü deniyor iki hazirlik maçinda da...Umarim düsündügü seyleri uygulayabilir Senol Günes.Kaptanimiz insallah yetisecek ön eleme maçlarina ve takacak pazubandini koluna,esecek sahalarda yine...Yattaraya doyum olmuyor her zamanki gibi..Belki iki penalti kaçirdi ama,buna bakarak degerlendirmemk lazim die düsünüyorum.Denildigi ggbi,bir kaç penaltiatisi denemesiyle bu sorunun üstesinden gelineblir kolayca.Hem penalti bu,o topun basina geçince neler hissedlir kimbilir...Mehmet Yilmaz konusu var tabii bir de...Hemen herkes ondaki çk güsel gelismelerin farkinda ve umuyorum ki sezon basladiktan sonra da bu güsellikle devam edecek oyununa.Fakat benim düsüncem sudur ki,önce biz inanalim biraz...Bordomavi sevgisi hat safhada bu insanin ve basarabilecek potansiyeli var bisyleri...Bis bir adam degil savundugum insan..Biraz güvenelim ona...Umarim hersey çk güsel olacak...Kalecilerimize gelince,Tolga inanilmaz bir performans sergiledi ilk maçta ve hayran kaldim kendisine...Hiç de tecrübe eksigi varmis gibi görünmüyordu.Ve eski bir kaleci olarak Senol hocamizin,ondan patlama beklmesi bosa degilmis demek ki...Hasan çk ii nietli bir insa ve görevni layikiyla yapiyor,yedigi gollerde bence de onun hata payi çk azdi.Yetenekli,refleksleri çok ii...Kalemiz emin ellerde bence,Jefferson da umarim ii çikar ve içimiz daha bir rahatlar.Uyum sorunu yasamayacagini umuyorum,çünkü süper bir ortam var(Allah bozmasin) Diger futbolcularimizda,Ibrahim Egeden,Hasana,Leeden Aliye...Destek olalim,ellerinden geleni yapacaklardir...

Güzel günler bizi bekliyor insallah.......

sinan_19
10.07.2005, 18:48
son 2 sene sampiyonlugu kaptirdik ama bu sene farkli. bu sene tecrübe var, oturmus bir takim var, transferler var. arkadaslar inanin bana bu sene yüzümüz gülecek..

Hünkar
10.07.2005, 19:09
zaten bi turkiye sampiyonlugunu gormedim bizim usaklar geri kalan butun kupalari aldilar