PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nedir bu Rezillik

TameRHan
08.07.2005, 22:58
Televizyonu haberleri izlemek için açiyorum bir de ne göreyim

+ bodrumda turist patlamasi

+ ..... adli discoda köpük çilginligi

+ türk magandalar turistlere askinti oldu

+ ege ev akdeniz sahillerinden içinizi isitacak görüntüler

+ türk barmen hasan ile rus natali'nin aski

+ ruslara natasa dendigi için,ruslarda klip yaptilar

vs vs vs.. gibi nedenlerle paso ege ve akdenizdeki plajlardan çiplak insan manzaralarini bütün kanallarda izlemek zorunda birakiliyoruz. haber bulamadiklari için mi bilinmez sirf oralari göstermek amaçlari.. oralari göstermek için bahane bulmak çok kolay. yukarida onlarin bir kismini belirttim zaten. ama bu rezillik son derece igrenç ve mide bulandirici. kimse simdi çikip da modern bir ülkeyiz felan demesin.. bu isin suyu çikmis. modernlikle alakasi yok sadece türk milletini edepsiz ve terbiyeden yoksun yapmaya çalisiyorlar artik.Edited by: Badaloglu

Armağan Dere
08.07.2005, 23:03
bu ülkede o o kadar aç insan var ve insanlar pazardaki kalmislari topluyorsmileys/smiley19.gifya daüniversitelere basörtülü ögrenciler alinmiyor vs..bugün türkiyede bunlar olurken bu serefsizlerin bunlari göstermesi serefsizliktir ya da gündemden uzaklastirmak milleti amaç bu bence smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifEdited by: ÇAYKARALI_61

TSlimetin08
08.07.2005, 23:30
ya bide millet izliyor bunlaraiki koyuyorlar tvye böyle seyleri olmaz böyle birsey <!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

Keleşoğlu
09.07.2005, 01:43
bunlarin amaclari belli!! bizi degerlerimizden koparmak! milli,örfi degerlerimize sahip cikalim

Badaloğlu
09.07.2005, 10:30
Televizyonu haberleri izlemek için açiyorum bir de ne göreyim

+ bodrumda turist patlamasi

+ ..... adli discoda köpük çilginligi

+ türk magandalar turistlere askinti oldu

+ ege ev akdeniz sahillerinden içinizi isitacak görüntüler

+ türk barmen hasan ile rus natali'nin aski

+ ruslara natasa dendigi için,ruslarda klip yaptilar

vs vs vs.. gibi nedenlerle paso ege ve akdenizdeki plajlardan çiplak insan manzaralarini bütün kanallarda izlemek zorunda birakiliyoruz. haber bulamadiklari için mi bilinmez sirf oralari göstermek amaçlari.. oralari göstermek için bahane bulmak çok kolay. yukarida onlarin bir kismini belirttim zaten. ama bu rezillik son derece igrenç ve mide bulandirici. kimse simdi çikip da modern bir ülkeyiz felan demesin.. bu isin suyu çikmis. modernlikle alakasi yok sadece türk milletini edepsiz ve terbiyeden yoksun yapmaya çalisiyorlar artik.

smileys/smiley32.gif

Hülya avsar'in bikinisi(1 hafta bütün kanallarda)

Dalamanda turistler çamur banyosu haberi (bu her sene bu zamanlarda bütün kanallarda verilen bir haber)

Zayiflama haberleri(Deniz kenarinda çitir kizlar görüntüsü ile verilir,yosunlu,naylonlu,sivili bir sürü degisik modeli var)

I.Tatlises'in Bodrumda yaptirdigi villa evleri(Asena görüntüsü ve eskiden demir baglama ustasi oldugu muhakkak kafamiza çakilir)

Bilumum sanat camiasinin önde gelen kasarlari ile ilgili haberler v.s.bir sürü orostopolluk...smileys/smiley7.gif

Crazy_OfLu61_
09.07.2005, 12:36
Adi üstünde rezillik!!!

Emorfo
09.07.2005, 13:39
Türkiye'de özel kanallarin 90 larin basinda yayina basladi. Geçen 16 senelik sürede bir toplum bu kadar hizli degisemez. Üstelik bu degisim malesef yozlasma yönünde oldu. Türk aile yapisi öyle bir degisiklige ugradi ki Türk gençligi montaj gençlik haline geldi. Benligini unutan bir millet yok olmaya mahkumdur. Malesef devlet teleziyonlari kontrol edemedi tv rayting ugruna bir toplumu kimliksiz kisilksiz hale getirdi.

Tv izlememeye çalisiyorum televizyon gerçekten insanlarimizi kölelestirdi. Tv insanlari nasil olmalarini istiyorsa o hale getirdi.20 sne öncesine bakiyorumda sosyal iliskileri bitme noktasina gelmisinsan kitlesi haline getirildik. Bize degerlerimizi unutturuyorlar. Millet ekmek derdindeyken bizi Gülben Ergen'in derin dekoltesi ile mesgul ettiler. Ne gariptir ki karni doymayan vatandaslarimiz da bu haberler izlemekten geri durmamakta. Lüküs hayat özendirilmekte dolayisiyla parayi kisa yoldan vurma hayaline kapilan bir Türk toplumu. Modanin en igrencini, sanayinin en kolpasini kültürün en yozunu bize empoze ettiler fotokopi bir topluma dönüstük Allah sonumuzu hayirli etsin.

SDanışmaz
09.07.2005, 17:37
BunLar seninde degidigin gibi rezaLetten baska ne ki...

Ben artik Karadeniz tv ve müzik kanaLLari hariç baska kanaL izLemiyorum.FiLmLer hariç...

Guests
09.07.2005, 17:54
Bu ülkede hersey zenginlere hitaben yapiliyor.Haberler de öyle.Fakirlerin geçim derdini,orta hallinin bunlari izliyinceki psikolojisini düsünen yok ve zengin kesim sadece % 1 ülkemizde.

Ne diyim parayla satin alinan hersey degerlidir (!)....
Edited by: Scholes

TheRapZoNe
09.07.2005, 19:11
Türkiyede

Hukuk(yargitay,anayasa mahkemesi vs),

Egitim(Yök)

Askeriye

Cumhurbaskanligi

gibi kesimlerin istedigi ve hoslandiklari bu sekilde yayinlar yapiliyor.

Ama halkin inanci,kültürü,örfü,adeti dogrultusunda yayin yapmazlar.

Sonrada istemeyen kumandasina bassin,kanalidegissin derler.

Adamlarin amaci; sirf onlarin istedigi gibi düsünmek ve onlar ne istiyorsa milletide öyle yönlendirmeyi istiyorlar baska bir sey degil..Edited by: TheRapZoNe

osmangenc
09.07.2005, 19:48
bu o kadar acik bir durum ki..

denildigi gibi kanallar bizi bazi konularda istemesekte yumusatti..

bizim orfumuz bizm anane miz oyle gerici gosterildiki.. bu konuda her zaman bayrak acanlarin arkasindayim..

kazi koyuncuyu belki bu yuzden cok sevdik herkesin batiya yoneldigi bi zman da o doguya yöneldi..

bizim kulturumuz batida degil.. ben insanligimdan utanmaj istemiyorum batidakiler gibi..

amerika bir teror ulkesi bunu benim evime dzilerle filimlerle haber programlarimla girerek degistiremezsiniz..

SiNo
09.07.2005, 20:41
rezillik

ozcilingir
10.07.2005, 01:20
iLETISIM FAKÜLTESINDE okuyan arkadaslarimiz varsa, bir konu hakkinda bilgi almak istiyorum,

Bu kanallar KIMIN FREKANSINI KULLANIYOR ?

KAMUYA ait frekanslari kullanarak , ISTEMEYEN SEYRETMESIN DIYE DE SAVUNMA YAPIYORLAR,YOKMU BU MEMLEKETDE BUNLARA DUR DIYECEK MERCI VEYA SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERI. ?

VARDIR DA ,hemen gerici ve yobaz damgasi yiyecekler diye kimse harekete geçmiyor veya alan memnun satan memnun havasindalar.

Bu TV lerin gelirleri nerelerden gelir,maçlarda dahil ? CEVAP REKLAMLARDAN OLMALI .

BU REKLAMLARA VERILEN PARALARI KIMLER ÖDER ? CEVAP ??

BEN BILIYORUMDA , HALKIMIZ BILMIYOR HERHALDE , O REYTING ÖLÇERLERIN OLDUGU EVLER ÖDÜYOR. HERHALDE ONLAR KIMSE ?

ADAM DÜNYAYI GEZIYOR, ÇITIR KIZLAR VE PLAJLAR, BIRAZDA TARIH ANLATIYOR, YE IÇ GEZ BEDAVA BIDE CEBINE PARA KOY , SONRA AAA YENI BIR SIEMENS CEP TELEFONU ÇIKMIS FIYATI ÇOK UCUZ ,YANINDADA TELSIZ TELEFON HEDIYELI 400 .-YTL hemen alin ?? kosun kalmaya bilir ha!

Belden asagiya laflarla show programi yapiliyor,sponsorlari var, mobilya, giyecek, yiyecek v.s.

Sabah bakkala, çakkala, markete, mobilyaciya gidiyorsun, o markadan aliyorsun ve o programin yapilmasina katkida bulunuyorsun.

Tüketiciyi koruma dernekleri var, ne is yaparlar Adamlar tüketiciyi kaziklaya kaziklaya tükettiler, bazierkek ve bayanlarin ceplerine paralarimizi indirdiler , onlarida TV lerde, sahnelerde kullanarak söhret yaptilar.

Ya ne söhreti benim bildigim söhret bizim rahmetli söhret teyze bahçesinden incir çalardik .

Sonuç olarak TV demi seyretmeyelim diyebilirsiniz, seyredecegiz ama iletisim araçlarinin kamu yararini düsünmesi , topluma telafisi mümkün olmayan zararlari vermemesi gerekir.

Saygilarimla

Firtina28
10.07.2005, 02:54
valla bunlari gorunce aklima habermi bulamiyolar acaba diye geliyor. haaaa agacta mahsur kalan kedileri unutmayinsmileys/smiley18.gif

sametaydin
10.07.2005, 14:02
söyle bisey yapilsin. bi kanal olsun. bu kanal hergün çogu programinda türkiyedeki fakirligin ne boyutlara ulastigini insanlarin nasil yasam savasi verdigini nasil açlikla mücadele ettigini göstersin.

sonra diger bi kanal daha olsun. bu kanalda ülkenin plajlarinda neler oluyor, sahillerdeki görüntüleri, mankenlerin nasil tatil yaptiklarini, kim kimin çiçegini suluyo vs. bunlari göstersin.

sizce hangi kanal daha fazla izlenir?

Ozan
10.07.2005, 14:41
bu her yil böyle zaten .yaz geldimi kanallarda dogru düzgün haber bulamiyoz. bi de her yil ayni haberler. (yaz geliyor kilolara dikkak ) hep bu stil haberler var.bu durumun sonu ne olur bilinmez

Beytullah
10.07.2005, 15:07
kimin umrundaki ac insanlari gösterip onlara yardim yapalim.bu konuda ben sadece deniz feneri biliyorum gerçekten allah için cok güzel bir program yapiyorlar aç ve yardima muhtac insanlari gösterip yardim topluyorlar.ama bu ülkede hersey zenginler için o yüzden nerydeyse her kanalda yok hülya avsar bikinili cikmisyok hülya ona laf dedi ne bu ya türkiyenin bütün derdi bittide hülya avssarin bikinisi kaldismileys/smiley7.gifyuh bee

bordoomavii
09.07.2006, 21:58
anti tv,anti basin,anti ülker,anti showtv

Barış
09.07.2006, 22:02
kisin istanbul,yazin akdeniz sahilleridir bu adamlarin tüm ilgi alani,türkiyeyi bundan ibaret saniyor herifler.hava durumu sunarken sadece marmara,ege,akdeniz i verdiklerini bilirim.

Emre B.
09.07.2006, 22:07
Valla tam rezillik.Haber izlemek için kanali açiyoruz kimin neresinin göründügünü anlatiyolarsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif.Magazin programlari yetmiyo sanki

EyüpKILIÇ61
09.07.2006, 22:21
iLETISIM FAKÜLTESINDE okuyan arkadaslarimiz varsa, bir konu hakkinda bilgi almak istiyorum,

KAMUYA ait frekanslari kullanarak , ISTEMEYEN SEYRETMESIN DIYE DE SAVUNMA YAPIYORLAR,YOKMU BU MEMLEKETDE BUNLARA DUR DIYECEK MERCI VEYA SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERI. ?

VARDIR DA ,hemen gerici ve yobaz damgasi yiyecekler diye kimse harekete geçmiyor veya alan memnun satan memnun havasindalar.

Bu TV lerin gelirleri nerelerden gelir,maçlarda dahil ? CEVAP REKLAMLARDAN OLMALI .

BEN BILIYORUMDA , HALKIMIZ BILMIYOR HERHALDE , O REYTING ÖLÇERLERIN OLDUGU EVLER ÖDÜYOR. HERHALDE ONLAR KIMSE ?

ADAM DÜNYAYI GEZIYOR, ÇITIR KIZLAR VE PLAJLAR, BIRAZDA TARIH ANLATIYOR, YE IÇ GEZ BEDAVA BIDE CEBINE PARA KOY , SONRA AAA YENI BIR SIEMENS CEP TELEFONU ÇIKMIS FIYATI ÇOK UCUZ ,YANINDADA TELSIZ TELEFON HEDIYELI 400 .-YTL hemen alin ?? kosun kalmaya bilir ha!

Belden asagiya laflarla show programi yapiliyor,sponsorlari var, mobilya, giyecek, yiyecek v.s.

Sabah bakkala, çakkala, markete, mobilyaciya gidiyorsun, o markadan aliyorsun ve o programin yapilmasina katkida bulunuyorsun.

Tüketiciyi koruma dernekleri var, ne is yaparlar Adamlar tüketiciyi kaziklaya kaziklaya tükettiler, bazierkek ve bayanlarin ceplerine paralarimizi indirdiler , onlarida TV lerde, sahnelerde kullanarak söhret yaptilar.

Ya ne söhreti benim bildigim söhret bizim rahmetli söhret teyze bahçesinden incir çalardik .

Sonuç olarak TV demi seyretmeyelim diyebilirsiniz, seyredecegiz ama iletisim araçlarinin kamu yararini düsünmesi , topluma telafisi mümkün olmayan zararlari vermemesi gerekir.

Saygilarimla

Abicim ben iletisim fakültesi 2. sinifta okuyorum...Benim bölümüm farkli yalniz ben halkla iliskiler ve tanitimda okuyorum...

Gelelim konuya biz okulada ögretilenler dogru dürüst güvenilir hizli vs vs haber yapmaktir etmektir diye ögretirler fakat günümüz medyasi o kadar aç ki türkiyede o kadar fakirin durumunu gün yüzüne çikarmak varkenbunlarin yaptigi gidip bir eglence merkezine tantik tantik haberler yapmaktan ibarettir...Bu konuya bir örnekte fatih tekkenin fenerle anlastigi konusundaki yalan haberlerdir...Haber bulamayinca gündem yaratmak için bu gibi asilsiz iddialarda bulunurlar...

Harun-61
09.07.2006, 22:27
yeni evlenenler, evlenecek olanlar TV almayin eve smileys/smiley32.gif

DKaraduman
10.07.2006, 00:31
Yaw siteye zarar olmasa çok seyler yazardim onlarla alakali...serefs.zlikten de öte bisey bu adi ......lar .... çocuklari,güya Müslüman bi ülkedeyiz bize ne kardesim elalemin mayosundan tangosundan izlenecek bisey birakmadilar bize bu i.neler...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Nytre
10.07.2006, 15:19
atv-kanald-show-sonzamanlarda tgrt.nin bu tip programlarindan sonra trt-2 kanal7 samanyolu gibi kanallar izlemeye basladim..

hem kendim için.. hem de küçük yastaki kardeslerimin ahlakini bozmamak için ... artik dizilerde bile "et" ön planda...

yazik...

Berk Akçay
10.07.2006, 16:00
bunlar ilk degil sonda olmiyacak arkadaslar böyle haberleri sanirim bi 20 yil daha boyunca türkiyede görmeye alismamaiz lazim malesefsmileys/smiley5.gif

halil ibo
10.07.2006, 16:48
Bir kültürün içine ancak bu kadar edilir.Baslik altinda Özel TV'lerden bahsedilmis ancak Türk Kültürünü baltalama hareketlerine ne yazik ki tek kanalli TRT zamaninda,Dallas,Flamingo Yolu dizileri ile baslanmis.Amerikan ve batili yasam tarzi yurdum insanina pompalanmaya TRT ile baslanmisözel TV denilen lagim kanallari ile olayin boyutlari maalesef büyümüstür.

UğuR
10.07.2006, 17:03
Samanyolu - NTV- CNN Türk haber izliyorum baska televizyonla isim olmaz KUrtlar vadisinden baska dizi seyretmedim.

LazAnisT
10.07.2006, 18:04
en çok ne izleniyorsa bir ertesi günde o haberlere yakin haberler çikar.burda televizyonunun suçu oldugunu zannetmiyorum

Miraç Atalay Çiftçi
10.07.2006, 18:07

Saygilarimla

Abicim ben iletisim fakültesi 2. sinifta okuyorum...Benim bölümüm farkli yalniz ben halkla iliskiler ve tanitimda okuyorum...

Gelelim konuya biz okulada ögretilenler dogru dürüst güvenilir hizli vs vs haber yapmaktir etmektir diye ögretirler fakat günümüz medyasi o kadar aç ki türkiyede o kadar fakirin durumunu gün yüzüne çikarmak varkenbunlarin yaptigi gidip bir eglence merkezine tantik tantik haberler yapmaktan ibarettir...Bu konuya bir örnekte fatih tekkenin fenerle anlastigi konusundaki yalan haberlerdir...Haber bulamayinca gündem yaratmak için bu gibi asilsiz iddialarda bulunurlar...

bende ege iletisimde okuyorum gazetecilik bölümüm amabildiklerimi söyleyim.

diger ülkeler ile farkimiz:

ülkemizde yayginlasan sabah show prog. ve degisik türdeki star ve eve kapanma yarismalari bazi ülkelerde ya yasak ya da sifreli kanal üzerinden yayin yapiyorlar.ve halki ya izlersin ya da kapatirsin gibi magdur etmiyorlar.

isin sponsor ve rekabet durumu:

ayrica isin ticari ve sponsor yönü sandigimizdan daha fazla ve daha genis.

x yapimcisinin yaptigi bir program eger ki tutarsa - ki bizde bu tür prog. tutmama olasiligi yok gibi- baska bir yapimci hemen ona benzer bir programi rakip kanalla anlasip yapiyor.

örnegin x kanalinda popstar izlerken y kanalinda oryantalini z kanalinda arabeksini izleyebiliyoruz.

bu konuda neyazik ki rtük un yapabilecegi pek bisey yok.

bu is artik sektör halini aldi:

sabah prog. çikarilan teyzelerimiz ablalarimiz ise parali izleyici statüsündedir ve fark ederseniz hiç degismezler.sabah evlerinden servisle alinirlar ve prog. bitiminde evlerine birakilirlar. yani bu is artik sektör haline geldi.yaklasik 2.5 saatlik bir çekimden 30 ytl ye yakin para alindigi rivayet edilmektedir.

bu is tam manasi ile arz talep meselesi olarak görülebilir.

tabii isin birde psikolojik yönü var:

son yapilan hastane kayit arastirmalarina göre son 2 yilda bu tür rahatsizliklari geçiren ve hastaneye kosan vatandaslarimizin sayisi %27 civarinda artmistir.

unutmayalim ki bu ülkede polata,hülyaya,beyaza,okana,demete özenen henüz gelisimini tamamlayamamis çocuklarimiz gördüklerinden etkileniyorlar ve ailelerini yasa boguyorlar.

geçtigimiz aylarda liselerimizde yasanan siddet olaylarindaki inceleme ise halen sürmekte.bu olaylarda da tv nin ekisi çok net bir biçimde gözlemleniyor.

elbette ki sivil toplum kuruluslari,dernekler,vakiflar bunlara cevap verebilir ama egitim ve gelismislik düzeyini tamamlayamamis olan ülkemizde ''büyük balik her zaman küçük baligi yer'' kurali hali hazirda geçerlidir.

ayrica bu tür show programlarini izleyen ailelerimizin ekonomik durumlari da yadsinamaz derecede önemli bir faktördür.Öyle ki eglence hayati yasayamayan,disariya çikip gezemeyen is,çalisma stresini üzerinden atamayan ailelerimiz çareyi bu programlarda izlemekte aliyorlar.

peki ya belgeseller?

Halkimizin bilinçlenmesi ekonomik ferahligin kalici olmasi halindebutür programlarinda arkasi kesilecektir.

ülkemizde belgesel izleme orani kisi basina sadece 4 dk.dir.

Ve çok ilginç ki normal frekanstan belgesel yayini yapan bir kanalimiz yoktur.

kablolu ve sifreli kanallarda mevcuttur...

bunun çözümü ise mecburen belgesel izletmek olarak sonuçlanmistir.Yani ceza alan bir program eskiden kanal kapattirirken simdi belgesel izlettiriyor...

Gene çok iyi biliyorum ki rtük ve trt kurumlarinin son 1,5 senedir bu konuda çalismalarinin oldugunu fakat bir türlü gün yüzüne çikarilmadigini ya da çikarilamadigini...

dedim ya dostlar is arz talep meselesi.

Izlemeyin - Izletmeyin...

kapanan programlar ise:

ayni yapim sirketinin ayni türden 3 show prog birden hazirladigi ve bunlarin ikisinin 3 er defa ihtar aldigi ve birinin çok geçmeden yayindan kaldirildigi da mevcuttur...(show tv de oldu kapatma.sabah prog.)

bunlarin kapanma nedeni ise yayin sirasi olusan durumlar...

Edited by: miracciftci

Erdinç Dilek
11.07.2006, 09:47
bu sadece tv de degil yasantimizin her yönünde var uyutuluyoruz özellikle gençlerimiz uyutuluyor, kolay yoldan kazanç saglama yoluyla uyutuluyor gençligimiz, ilk önce medyada zenginlik ignesi yapiliyor daha sonra bu beyinlerle saliniyor caddelere, dikkat eden nerde bir sans oyunu 18 yasindan küçükler orada, onlar napsin gencecik beyinler çalisarak didinerek para kazandirilmaya yönlerdirilmemis ki ne görüyorlarsa beyinlerine ne yükleniyorsa ona gidiyorlar,

baska birseye daha degineyim, belki gülebilirsiniz ama anlatayim gençligimizin ne kadar degistigine örnek vermek için:

eskidende filmlerde ölenler oluyordu öldürülenler, mesela bi uzay yolu vardi ve yildiz savaslari bi sürü insan ve uzayli(!) ölüyordu o filmlerde hangimiz o devire bu filmlerden etkilenip adam öldürdük ben kendimden örnek vereyim-iste belki gülebilirsiniz dedigim yere geliyorum-ilk yildiz savaslarini seyrettigimde o sabah kahvalti bile yapmadan saatlerce gökyüzüne bakmistim uzay mekigi geçecek diye, beynimin neye yönledgini farkettiniz degilmi, katletmek geçmiyor aklimdan, ya simdi gençler gerçekle hayali karistirir oldular, filmlerde her gördüklerini gerçek hayatmis algilamaya basladilar ve isim vermelecegim ama siz anlamissinizdir bir dizi ugruna birkaç can verildi hemde lise düzeyinde bile.. saygi ve sevgiyle gençlik uyan artik çalisip kazanmanin degerini bilin

lazutlarlivera
11.07.2006, 10:24
Ülkeyi yozlastirmayi basardilar.Bizde o kinadigimiz toplumlar gibi olmaya basladik bu tv yayinlari sayesinde.Yeni yetisen kiz ve erkek kardeslerimiz o igrençlikleri güzel biseymis sanip kendilerine örnek aliyo ve yeni yeni oturmaya baslayan kisiliklerimalesef tasvip edilmeyen bi hal aliyo.Yazik ülkeme hemde çok yazik.3-5 goddomanin eline kalmis yayincilik.

Özsu
11.07.2006, 10:30
Türkiye'de özel kanallarin 90 larin basinda yayina basladi. Geçen 16 senelik sürede bir toplum bu kadar hizli degisemez. Üstelik bu degisim malesef yozlasma yönünde oldu. Türk aile yapisi öyle bir degisiklige ugradi ki Türk gençligi montaj gençlik haline geldi. Benligini unutan bir millet yok olmaya mahkumdur. Malesef devlet teleziyonlari kontrol edemedi tv rayting ugruna bir toplumu kimliksiz kisilksiz hale getirdi.

Tv izlememeye çalisiyorum televizyon gerçekten insanlarimizi kölelestirdi. Tv insanlari nasil olmalarini istiyorsa o hale getirdi.20 sne öncesine bakiyorumda sosyal iliskileri bitme noktasina gelmisinsan kitlesi haline getirildik. Bize degerlerimizi unutturuyorlar. Millet ekmek derdindeyken bizi Gülben Ergen'in derin dekoltesi ile mesgul ettiler. Ne gariptir ki karni doymayan vatandaslarimiz da bu haberler izlemekten geri durmamakta. Lüküs hayat özendirilmekte dolayisiyla parayi kisa yoldan vurma hayaline kapilan bir Türk toplumu. Modanin en igrencini, sanayinin en kolpasini kültürün en yozunu bize empoze ettiler fotokopi bir topluma dönüstük Allah sonumuzu hayirli etsin.

emorfo çok güzel açiklamis zaten baska söze ne gereksmileys/smiley32.gif