PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsmail Gökçek'e Ödülünü Teslim Ettik | 3. Trabzonspor Taraftar Ödülleri

Gamze
05.10.2009, 10:43
24.09.2009 – Perşembe

Karmaşık duygularla atıldı ilk adımlarımız…

Çeşitli aksiliklerle birkaç kez değişen buluşma tarihi en nihayetinde belirlenmişti neyse ki. Geriye ilk adım kalmıştı…

Site girişinde elimizdeki çiçekleri ve Bordo-Mavi atkımızı fark eden güvenlik görevlileri:

- İsmail beye mi?

diye sordu… “Evet” dedik, “İsmail ağabeyimize…”

Kapıyı çaldık, açıldı gülümseyen yüzlere. Ve duygulu bir sohbet akşamı böylece başladı.

**

Trabzonspor Taraftar Ödülleri’nin üçüncüsünde, BMN Cemil Usta Özel Ödülü'nü takdim etmek için Trabzonspor’umuzun efsane futbolcusu İsmail Gökçek’in evindeydik. Sitemiz Genel Koordinatörü Çakır Kakışım ile ben İsmail ağabeyimizin ve sevgili eşi Adalet hanımın misafiri olduk.

Sıcacık bir karşılama sonrası sohbetimize başladık, ilk olarak tüm üyelerimizin selamını ileterek İsmail ağabeyimize…

Yeni bir teknolojik sistem sayesinde kolaylıkla iletişim kurabiliyordu İsmail ağabeyimiz bizlerle. Dizüstü bilgisayar, bir “göz” ve metal bir plaka vasıtasıyla rahatlıkla söylemek istediklerini yazabiliyor ve daha sonra bunları sesli şekilde iletebiliyordu. Bu sayede oldukça keyifli ve bol çeşitli sohbet imkânı bulduk.

Önceliğimiz tanışmaktı elbette. Kendimizi tanıttık, selamlarımızı ilettik. Orda bulunmaktan ötürü memnuniyetimizi anlattık. İsmail ağabeyimiz de bu ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Bu noktadan sonra yavaş yavaş Trabzonspor’a kaydı sohbetin yönü elbette. Trabzonspor’du bizi bir araya getirmiş olan, Trabzonsporluluktu en büyük ortak nokta ne de olsa... Ve şimdi karşımızda büyük Trabzonspor’umuzun unutulmaz futbolcularından biri duruyordu, efsane İsmail Gökçek.

Takımımızın son durumunu sorduk İsmail ağabeyimize. “Fena değil, ama biraz daha zamana ihtiyacı var” dedi. “Hoca yeni; basit bir iş değil hoca değişikliği.”

Yine de takımın oyun taktiğini eleştirmeden edemedi İsmail ağabey; “Ancak hoca yanlış oynatıyor takımı. Uzun toplarla defansın arkasına adam kaçırmak istiyor ama bunu yapacak oyuncuları yok. Bu da takımın balansını bozuyor.”

Gol sorunundan konuşurken, söz Hamdi’ye (Hamdi Aslan – Küçük Hamdi) geliyor.

“Hamdi fırsatçıydı ceza alanında, çok iyi bir golcüydü” diyor…

Söz eskilerden açılmışken, Trabzonspor'da forma giydiği yıllarda en beğendiği futbolcumuzu soruyoruz kendisine. Tereddütsüz "Hami" yanıtını veriyor.

“Bence Hami dünya yıldızı olacak yetenekte bir futbolcuydu ama o büyük düşünmedi Trabzon’u yeterli gördü. Yurtdışına çok geç çıktı, zaten çok da duramadı, Trabzon'u özledi ve geri döndü.” diyor İsmail Gökçek.

Derken unutulmaz maçlarımızı konuşmaya başlıyoruz. Elbette, en büyük zamanı 4-3'lük Olympic Lyon zaferimize ayırıyoruz. İsmail ağabeyimizin gözleri ışıldıyor söz bu maçtan açılınca. O yıllarda takım oyununu çok iyi oynadığımızı, herkesin birbirinin eksiklerini tamamladığını ve birbirini çok seven, dışarıda da çok iyi anlaşan insanlardan kurulu bir takım olduğumuzu anlatıyor. "Başarımızın sırrı buydu" diyor. İsmail ağabeyin asistini yaptığı dördüncü golün hikayesini dinleme mutluluğunu yaşıyoruz, golün kahramanından. Derken Adalet Hanım söze giriyor ve İsmail ağabeyin şanssız bir şekilde turu yitirdiğimiz Kopenhagen maçının üzüntüsünü halen yaşadığını belirtiyor. İsmail ağabeye, kendisinin oynadığı dönemde kazanılan zaferlerin ve daha biraz önce sözünü ettiğimiz Olympic Lyon maçlarının bizim için çok daha önemli olduğunu, bu maçların takımımıza her zaman hatırlanacak bir değer kattığını bir kez daha ifade ediyoruz. İsmail ağabey, gülümsüyor bir kez daha.

Bu sırada yine bugüne dönüyoruz. “Rakiplerimiz de muhakkak düşüş yaşayacaklar. Ama kadrolarının bizden daha iyi olduğu bir gerçek.” Diyor. Adalet hanımın “Tekrar şampiyon olur muyuz İsmail?” sorusuna “Oluruz tabii ki. Ama şampiyonluk öyle kolay değil. Oyun taktiği, oyun anlayışı çok önemli” diye yanıt veriyor. Ve tabii ki laf burada kente ve taraftara da geliyor.

“Ben her zaman söylerim Trabzonlunun sevgisi de öfkesi de çok büyük. Zaten Trabzon’un kurtulması Trabzonluların Trabzonspor’u kurtarmaktan vazgeçmelerine bağlı” diye vurguluyor. Bize de söz kalmıyor haliyle…

Derken İsmail ağabey bizim görüşlerimizi de merak ediyor, soruyor. Ersun Yanal’ın gidişinin yanlış olduğunu söylüyoruz. “Bence de gitmemeliydi” diye görüş bildiriyor.

Adalet Hanım da futbolun çok içinde elbette. Kendi dönemlerinde futbolcuların müthiş bir birlik kurduğunu, ailece herkesin görüştüğünü, çok güzel bir hava olduğunu anlatıyor bizlere. Trabzon’da geçirdiği 4-5 seneyi asla unutamayacağını söylüyor. “Biz Trabzonlu değiliz biliyorsunuz. Ama bu bir şeyi değiştirmez. Hepiniz gibi Trabzonluyuz biz de” diyor. İsmail ağabey burada söze karışıp “Trabzon’u sadece Trabzonluların görmek takımı Trabzon’a hapsetmekten başka bir şey değil oysa Trabzonspor bir dünya takımı. Bu düşünce yanlış” diyor haklı olarak.

Bir yandan çaylarımızı yudumlarken diğer yandan sohbete devam ediyoruz. İsmail ağabeyimizin öncülüğünde kurulan ve hali hazırda başkanlığını da yaptığı ALS-MNH Derneğinin faaliyetlerinden konuşuyoruz. İsmail ağabeyin kendi durumunda olan diğer insanlara yardımcı olabilmek için her gün, hiç aksatmadan, Adalet Hanım ile birlikte dernek merkezine gittiğini ve yoğun bir şekilde çaba sarfettiğini öğreniyoruz, duygulanıyoruz. Kendilerine nasıl destek olabileceğimizi soruyor ve yanıtlarını alıyoruz. İletişim bilgilerimizi birbirimize veriyoruz karşılıklı olarak.

Ve artık sıra ödülümüzü vermeye geliyor.

Trabzonspor Taraftar Ödülleri’nden bahsederek kendisinin bizler için çok önemli olduğunu, unutulmazlarımızdan biri olduğunu belirtip üyelerimiz adına BMN Cemil Usta Ödülü'nü kendisine takdim ediyoruz.

O zamana kadar sohbeti ve esprileriyle yüzümüzü güldüren İsmail ağabeyimiz bu kez ağlatıyor bizleri. Sanırım o anı sadece yaşayarak anlayabilirsiniz… O kadar duygulanıyor ki ağabeyimiz, efsanemiz… Gözleri doluyor ve herkese teşekkürlerini iletiyor. Ve bu sırada ödülün aslında daha bir anlamlı olduğunu öğreniyoruz İsmail ağabeyimizin şu sözleriyle:

“Benim için çok anlamlı bir ödül bu. Cemil ağabey benim asker arkadaşımdı. Karagücü’nde beraber top oynadık. Belki de Trabzonspor’a gelmemde etkisi olmuştur. Cemil ağabey futbolumu çok beğenirdi.”

Ödülünü kendisine takdim ederken, hediye olarak getirdiğimiz atkımızı boynuna takmamızı istiyor ve bu şekilde gülümsüyoruz kameramıza. Gecenin sonuna doğru artık aile eşrafından İsmail Gökçek hayranı olanların selamlarını iletiyoruz fırsattan istifade ederek biraz da… Duvarlardaki fotoğrafları inceliyoruz birlikte, hatıra fotoğrafları ekliyoruz bunlara…

Ayrılmadan önce İsmail ağabeyimizin söyledikleri bir kere daha hepimizi duygulandırıyor. Her zamanki gibi yine sergilediği dimdik duruşuyla söylüyor İsmail Gökçek:

“Yaşadıkça yüzümden gülümseme eksik olmayacak. Çünkü ben hayata hep olumlu baktım, öyle de olacak bundan sonra.”

Ziyaretin kısası makbuldür derler, fakat o misafirperverlik ve güzelim sohbeti bırakmak pek kolay olmadı. Ayrılırken tekrar tekrar teşekkürleşiyoruz karşılıklı. Yeniden rahatsız edeceğimizi söylüyoruz ve yeniden davet ediliyoruz. :)

Yakın zamanda tekrar buluşmak üzere sözleşip ayrılıyoruz. Son olarak İsmail ağabeyimiz “Teşekkür ederim geldiğiniz için. Tüm Bordomavi.net’e çok selamlar” diyor ve ağabeyimiz ile değerli eşi Adalet hanıma veda ediyoruz.

Taraftar ödüllerimizin ilki, anlamı daha da kuvvetlenerek ve hepimizi duygulandırarak sahibine ulaşmış oluyor böylece…

http://www0.mediafire.com/imgbnc.php/00e3c6bd7dfd53959ca78d8ea95921775g.jpg (http://[URL]http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=tl1nndgnm1m&thumb=4)

http://www2.mediafire.com/imgbnc.php/6410cdfe3b57d8db9fc982b27c7c9d2e5g.jpg (http://[URL]http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=dgyxnlzzn3m&thumb=4)

http://img198.imageshack.us/img198/3113/img00123200909241936.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/1860/img00128200909241944.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/7007/sonimg00127200909241938.jpg

Recep Alkan
05.10.2009, 10:49
Değerlerimizi unutmamak ve unutturmamak çok güzel, elinize yüreğinize sağlık, abimize bu zor günlerde yardım eden ve yanında olan herkesten de ALLAH razı olsun.

Kasım Hilal
05.10.2009, 10:50
Sadece tebessüm ettiğimi söyleyebilirim okurken ve resimlere bakarken..

Erdal
05.10.2009, 10:52
Eyvallah...

Harun-61
05.10.2009, 10:54
Tesekkürler BMN

EmrahYalçınalp
05.10.2009, 10:55
Güzel olmuş.

T.B_1461
05.10.2009, 10:55
Çok anlamlı bir ziyaret ve söyleşi olmuş. Yüreğinize sağlık.

UğuR
05.10.2009, 10:57
Ne yazacağımı bilemiyorum ama bir şeyler yazmalıyım....
Hiç olmazsa teşekkür etmeliyim....
İyi ki varsınız....

OLCAY ÇAKIR
05.10.2009, 10:58
Ne güzel yüzlersiniz öyle:)

Allah hiçbirinizin yüzünden 1.sn eksik etmesin o gülen ifadeyi.

Tebrik ediyorum.

Helal olsun diyorum..

Travelair
05.10.2009, 11:00
Teşekkürler İsmail Gökçek ve BMN :alkış:

İskefiyelireis
05.10.2009, 11:01
Gözlerim yaşardı. Ödül çok güzel bir insana gittiği için mutlu oldum. Şimdiki mücadelesinde başarılar ve sabır diliyorum. Bu şekilde yaşam çok zor...

Faik Yılmaz
05.10.2009, 11:04
en anlamlı ödülümüz buydu....

teşekkürler...

LazAnisT
05.10.2009, 11:07
Yıllar önce bende bir kez yine BMN den birkaç arkadaşla beraber İsmail abinin evine ziyarete gitmiştik.Hakikaten hayatım boyunca en keyif aldığım anlardan biriydi.İtiraf etmek gerekirse İsmail abiden ziyade Adalet hanımın pozitif elektiriği beni çok etkilemişti.Yine öyle olduğunu düşünüyorum.

Bu arada Fotoğrafları cep telefonuylamı çektiniz bilmiyorum ama öyleyse sizin adınıza üzüldüm:)

Bakın İsmail abide Laptop almış.Bu an daha digital olmalıydı:)

Dursun Kaplan
05.10.2009, 11:23
Tebrik ve teşekkürler. :alkış:

İsmail abinin yüzünde tebessüm görmek çok güzel.

Gökhan Bozyiğit
05.10.2009, 11:29
İsmail Abi'nin yeşil sahalara son kez çıktığı zamanı (sanırım jubile maçıydı) hatırlıyorumda, bir spor adamının genç yaşında bir hastalık yüzünden ayakta bile zor durabildiğini gördükçe içim gidiyordu. Şimdi sizler o güzel insanın, Trabzonspor'a hizmet etmiş birinin yıllar sonra bile unutulmadığını bir kez daha gösterdiniz. Ayaklarınıza emeklerinize sağlık.:alkış:

Adem Erdoğan
05.10.2009, 11:35
Trabzonspor taraftarının vefa duygusunu en açık şekilde yansıttığınız için :alkış:

İsmail Alkan
05.10.2009, 11:36
O zamana kadar sohbeti ve esprileriyle yüzümüzü güldüren İsmail ağabeyimiz bu kez ağlatıyor bizleri. Sanırım o anı sadece yaşayarak anlayabilirsiniz… O kadar duygulanıyor ki ağabeyimiz, efsanemiz… Gözleri doluyor ve herkese teşekkürlerini iletiyor. Ve bu sırada ödülün aslında daha bir anlamlı olduğunu öğreniyoruz İsmail ağabeyimizin şu sözleriyle:

“Benim için çok anlamlı bir ödül bu. Cemil ağabey benim asker arkadaşımdı. Karagücü’nde beraber top oynadık. Belki de Trabzonspor’a gelmemde etkisi olmuştur. Cemil ağabey futbolumu çok beğenirdi.”

Gamze çok güzel yorumlamışsın, bundan sonrasını okuyamadım.

Mehdi
05.10.2009, 11:40
Kendini beğenmişliği sevmem ama;

Şu oluşumun içinde var olduğum ve hizmet ettiğim sürece kendimle gurur duyacağım.

Serdar A
05.10.2009, 11:43
en anlamlı ödülümüz buydu....

teşekkürler...

En anlamlı ödül . Manasını kelimelerle ifade edebilmekte zor .

Yukarıdaki yazıyı okumak ve İsmail abinin yüzündeki tebessümü hayal ettirebilmek bile BMN forumunu takip edenler için bambaşka bir gurur vesilesi .

Teşekkürler , yüreğinize , fikrinize sağlık .

Ne yazacağımı , nasıl noktalayacağımı da bilemedim . Sanırım şu olabilir ;

Ooooooooooooooo
:meşale2::meşale2::meşale2:

İsmail Gökçek buraya ...

ilhan
05.10.2009, 11:49
Tek kelime ile harika, harika.. Başka bir ifade bulamıyorum.
-Pert oldum sabah sabah..

Atılay
05.10.2009, 11:51
emeği geçen herkese teşekkürler

Ayhan Yüksek
05.10.2009, 11:57
Yürekten içten teşekkürler, gerçekten çok güzel bir sohbet olmuş ama sonunu getiremedim boağazım düğümlendi gözlerim doldu,ne diyebilirim ki iyiki bu oluşumun bir üyesiyim.

Burçak
05.10.2009, 12:08
Yüzün inşallah hep gülsün İsmai ağabey.

Adil ÖZGÜR
05.10.2009, 12:14
"Son olarak İsmail ağabeyimiz “Teşekkür ederim geldiğiniz için. Tüm Bordomavi.net’e çok selamlar” diyor ve ağabeyimiz ile değerli eşi Adalet hanıma veda ediyoruz."

Ve Aleyküm Selam, Bizler bir bütün aileyi tamamlayan bireyler olarak, İsmail GÖKÇEK'in en şahsımdan daha iyi bir Trabzonlu olduğunu biliyorum. Böyle bir başlığı güzel şekilde anlatan, yazan, bu organizasyonun içindeki güzel düşünen kardeşlerime içtenlikle selam ve sevgilerimi sunarım.

Bizlere has, onurlu bir başlık ve onurlu bir hatırlanmayı gerçekleştirdiğinizden var olun,

İHTİLALL
05.10.2009, 12:21
Elinize,ayağınıza sağlık..
Kocaman teşekkürler..

Oğuz B.
05.10.2009, 12:23
bordomavi.net nedir ?
işte budur..
tebrik ve teşekkürler..

Fatih Yücel
05.10.2009, 12:24
ayağınıza yüreğinize sağlık ismail abiyi bu gülümsemeyle görmekde ayrı bir güzellik.

Teşekkürler BMN

Doğan Şahin
05.10.2009, 12:28
Gamze o anları kelimelere çok güzel dökmüşsünüz..Oradaymış kadar olduk..

İsmail ağabey'in Olympik Lyon maçında oluğu kadar ben de Bakırköyspor ile oynadığımız maçın hatırası da epeyi büyüktür.

Son dakikaya kadar 1-0 yenik durumda olduğumuz maçta çok iyi hatırlıyorum konsantre olup dua etmiştim. Dualarımız ve onun son dakika doldurduğu toplarla 1-2 kazanmıştık ya Allah ondan razı olsun..

FANATIK61
05.10.2009, 12:32
Cok anlamli bir ziyaret. Emegi gecen herkese tesekkürler.

Halil Atalay
05.10.2009, 12:33
teşekkürler BMN

Mollasalihoğlu
05.10.2009, 12:33
Sırf İsmail abiyi mutlu etmek için bile şampiyon olunur..

Orhan Aydın
05.10.2009, 12:37
o jübile maçı etkilemişti beni, anlamlı bir ziyaret değerlere sahip çıkma adına

Atalay
05.10.2009, 12:40
Teşekkürler BMN bizlerin sözcüsü olduğun için....

Cengiz Çubukcu
05.10.2009, 12:44
çok ama çok duygulandım, teşekkürler arkadaşlar...

Özge
05.10.2009, 12:50
Teşekkürler BMN:alkış:

bordo61
05.10.2009, 12:52
"İsmail ağabeyin asistini yaptığı dördüncü golün hikayesini dinleme mutluluğunu yaşıyoruz, golün kahramanından. Derken Adalet Hanım söze giriyor ve İsmail ağabeyin şanssız bir şekilde turu yitirdiğimiz Kopenhagen maçının üzüntüsünü halen yaşadığını belirtiyor. "

İşte Son yıllardaki başarısızlığımız bunda saklı futbolcularımızdan büyük çoğu İsmail abiler gibi bizler gibi umursamıyor bu takımı maçtır olur biter.Nasıl olsa biz paramızı alıyoruz diyor.

Teşekkürler İsmail Abi

Teşekkürler BMN

Şahin_53
05.10.2009, 13:45
Teşekkürler..

Mustafa Önal
05.10.2009, 13:46
tebrikler çok güzel bir düşünce , emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.

Melek
05.10.2009, 13:46
Gamze'cim ağzına sağlık çok güzel anlatmışsın :)
Resim konusunda Süleyman abiye katılıyorum,sanırım makine konusunda bir aksilik oldu :( olsun gerçi gülen gözleri görmek için bu kareler bile yetti..

Teşekkürler BMN..

antagonist
05.10.2009, 13:51
Ayağınıza sağlık arkadaşlar.

İlk gittiğim Trabzonspor maçı İsmail abinin jübile maçıydı. O yüzden ayrı bir yeri var bende.

Maziyi yaratanlar sağolsun!

Mehmet Fırat
05.10.2009, 13:57
Teşekkürler.

m@rdi
05.10.2009, 13:58
İsmail abinin sımsıcak ,içten gülümsemesine vesile olduğunuz için teşekkürler,tebrikler.

Şahinoğlu
05.10.2009, 17:04
Çok şanslı bir camiayız Trabzon'lu olmadıkları halde bize bizden gibi değer veren bizi yücelten Trabzonspor'lu oluşlarıyla bulundukları her ortamda gurur duyan bunu bazen iyi günde çoğu zaman kötü günde söylemekten çekinmeyen insanların takımı Trabzonspor böyle güzel insanların hem futbolcu hemde taraftar hemde yönetici çoğalması dileğiyle sizi, seni, senin gibileri seviyoruz İsmail abi iyiki varsınız.

Selami Gürpınar
05.10.2009, 17:06
Teşekkürler çok anlamlı bir ziyaret olmuş emeğinize sağlık.

Ali Tunahan Güllü
05.10.2009, 17:09
Teşekkürler BMN iyiki burdayım..:)

.....
05.10.2009, 17:24
Allah razı olsun , Çok güzel bir düşünce.

Böyle düşüncelerinin sayılarının daha da artması dileğiyle...

Kamil Çakmak
05.10.2009, 17:25
Ziyarete giden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çok anlamlı bir iş yapmışsınız, yüreklerinize sağlık.

Kazım Uzunboy
05.10.2009, 17:37
Harika olmuş. :)

Teşekkürler..

Hayriye Ayan
05.10.2009, 17:38
muhteşemsiniz
allah hepinizden razı olsun inşallah
allahım beni trabzonlu yarattığın ve bu muhteşem topluluğe üye olmayı nasip ettiğin için
sana sonsuz kez şükürler olsun
sizi seviyorum vefakar ve cefakar hemşerilerim

Hüseyin İlkin
05.10.2009, 18:29
Müthiş,

Ayağınıza sağlık. Teşekkürler.

Vural Kuyumcu
05.10.2009, 18:41
Hellal olsun

Murat Erdem
05.10.2009, 18:46
Çok güzel hareket di....Düşünenden, seçenden, gidenden...ve en önemlisi İsmail Gökçek'ten Allah razı olsun.

SEDAT
05.10.2009, 18:57
bende geçen gün bu soruyu sormuştum öyle mutlu oldumki sağolun çok sağolun bence bu ziyaretei geleneksel yapalım kalabalık gidelim...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkı ş::alkış::alkış::alkış:

Cafer KILIÇSOY
05.10.2009, 21:33
Nasıl anlatılır böyle bir an...

Yürek dolusu teşekkürler. Camiamızın unuttuğu değerlere sahip çıkmak her aklı başında Trabzonsporlunun sorumluluğu olmalı, oldu da.

Bu ödül herşeye değerdi. Teşekkürler Gamze, Teşekkürler Çakırım sesimiz olduğunuz için.

İyi ki varsın İsmail abi.

İyi ki varsın Bordomavi.net.

İyi ki buradayım.

Gökhan Döner
05.10.2009, 22:03
gerçekten okurken başlığı tüylerim diken diken oldu.
böyle hasta insanları özelliklede İsmail abi gibi Trabzonspora
hizmet vermiş insanı sevindirmek çok duygu verici bir şey.
Emeği geçen herkese teşekkürler....

Zafer BİLGİN
05.10.2009, 22:24
Çok güzel hareketler bunlar.

Büyük bir takım olabilirsiniz ama büyük bir klüp eski futbolcularına göstermiş olduğun vefa ile ölçülür.

Büyük bir klübün yapması gereken hareketi vekilende olsa taraftar yerine getirmiştir.

Teşekkürler büyük klübün büyük taraftarı

pReN@_61
05.10.2009, 22:30
Yüreğinize sağlık

ts20
05.10.2009, 22:32
Müthiş bir organizasyon...
Duygulandık..... Gururlandık......
Tebrikler bütün emeği geçenlerle...

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:34
Ismail gökcek e gereken vefayi gösteren bmn ye tesekkürler,emeginize saglik.

Ismail abiye de Allahtan acil sifalar diliyorum.

Zafer Keskin
05.10.2009, 23:36
Bu etkinliğe bu aktiviteye bu oluşuma bu organizasyona bu ..... daha ne kadar kelime ve kifaye var ise....

teşekkürler BMN... Birlikteliğimiz Daim olsun...

Büyüksün İsmail abi...

fındıkoğlu
05.10.2009, 23:48
Tebrikler... Gidenlerin ayaklarına ve yüreklerine sağlık....
Keşke bende yanınızda olabilseydim dediğim anlardan biridir şu an hissetiklerim....
Seni seviyoruz ismail abiiiiiiii................:)
Sana yeterince destek olamdaığımız içinde kendi adıma ayrıca özür dliyorum....:(
Dualarımdasın abicim......:cool:

Seda
05.10.2009, 23:52
Emegi gecenlere tesekkür ediyorum, iyi ki varsin BMN..
Yüzün hep gülsün Ismail abi..

TS-FAN
05.10.2009, 23:53
BMN sen başkasın...

Gürkan
06.10.2009, 00:27
Teşekkürler arkadaşlar.

Mustafa Önal
06.10.2009, 00:32
Bu akşam ALS MNH DERNEĞİNİN YANİ İSMAİL abinin başkanı olduğu derneğin moral gecesi vardı. show tv 4 yıldır bu gecelerin düzenlenmesine ve derneğe büyük destek veriyor. BU gecede TRABZONPOR'dan malesef çok önemli isimler göremedik. buda beni bir TRABZONSPORLU olarak çok üzdü.

İSMAİL abi TRABZONSPORLU odluğumuzu görünce çok mutlu oldu.

gecede şekip mostoroğlu, abdullah avcı, ertuğrul sağlam, eski kalecimiz mahir, eski oyuncumuz nesim, hasan şaş, saffet akbaş , saffet akyüz ve hami mandıralı gibi isimler vardı.

Volkan
06.10.2009, 00:54
emegi gecen herkese TEŞEKKÜRLER...

:rolleyes: :alkış::alkış::alkış::alkış:

Enes
06.10.2009, 01:01
Teşekkürler...

Kubilay ŞAHİN
06.10.2009, 01:07
Yüreklerinize Sağlık..

AdemS
06.10.2009, 02:31
Teşekkürler BMN, Teşekkürler İsmail Ağabey.. :)

Muhammet*
06.10.2009, 02:42
Emeği geçen herkese teşekkürler...

irfanb
06.10.2009, 03:03
Ayaginiza saglik.
Böylesine anlamli bir organizasyonda emegi gecenlere tesekkürler.

fındıkoğlu
06.10.2009, 08:15
Bu akşam ALS MNH DERNEĞİNİN YANİ İSMAİL abinin başkanı olduğu derneğin moral gecesi vardı. show tv 4 yıldır bu gecelerin düzenlenmesine ve derneğe büyük destek veriyor. BU gecede TRABZONPOR'dan malesef çok önemli isimler göremedik. buda beni bir TRABZONSPORLU olarak çok üzdü.

gecede şekip mostoroğlu, abdullah avcı, ertuğrul sağlam, eski kalecimiz mahir, eski oyuncumuz nesim, hasan şaş, saffet akbaş , saffet akyüz ve hami mandıralı gibi isimler vardı.
Neden şaşırıyosunki mustafa. Önemli isimler asıl orada olsalardı çok anormal bi durum olurdu....:rolleyes:

Fatih Yücel
06.10.2009, 08:20

Burada menfaat yok çünkü Eğer bir çıkarları olsaydı mutlaka orada olurdular çok yazık bazen insan ne oldum değil ne olacağım demeli kendi kendine....

İskender Çakmak
06.10.2009, 21:21
elinize ayağınıza sağlık çok güzel olmuş teşekkürler

Burak_52
06.10.2009, 21:51
yüreğinize sağlık geçmişimizi unutmadığızın ve unutturmadığınız için

Çağatay_
07.10.2009, 12:05
Çok güzel görüntüler :)

Gökçebey
07.10.2009, 12:10
İsmail abi acaba ödül töreni için Trabzon'a getirilebilir mi diye düşünüyordum. Sonra Çakır ve Gamze'nin İsmail abiyi evinde ziyaret ettiğini öğrendik. Doğrusu da buydu. İsmail abinin hayata küsmeyip tutunabilmesine çok seviniyorum. Eşi Adalet hanımdan da Allah razı olsun. Zor bir durum. Hiçbir şampiyonluk İsmail abinin yüzündeki seviç parıltılarıyla boy ölçüşemez.

Arkadaşlarımı tekrar tebrik ediyorum. Sağolun dostlar. İyiki varsınız.

ÜNAL
07.10.2009, 12:59
Yüreğinize sağlık arkadaşlar...:alkış:

mehmets61
07.10.2009, 13:16
çok güzel görüntüler teşekkürler emegi geçenlere...