PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Özge
17.10.2009, 23:02
Kim olursa olsun futbolcuya bunu yapmak çok yanlış.Ayıp ya.

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 23:03
Ağzını burnunu kırmaları lazımdı değil mi?
Yok canıııım o bile az oraya silahli saldırı bomba falan atmaları gerekirdi :D:cool:

KÖKSAL AYDIN
17.10.2009, 23:04
Ben de bu tip tepkileri çok anlamsız ve takım için içerden yıkım gibi görüyorum.

Ama 25 yıldır da taraftar çıldırdı artık.Sabır literatürümüzden kalkmak üzere...

Hüseyin İlkin
İstanbul'da olmaz öyle şeyler, yanlıştır yanlış...

Paksoy
eee sen sakatsan takımın sana ihtiyacı varken dikkat etmen gerekirken, bodrum lara gidiyosan bunlarada katlanacaksın, garanti para dünyanın parasını alıyosunuz, insanlar maça gidebilmek için nelerini veriyor,milyonlarca insana bu yapılırmı

Egemen
17.10.2009, 23:05
fazla bişe olmaz fatih.. en fazla hoca gönderilir.. sene sonu da yönetime güle güle deriz.. aynı tas aynı hamam.. sürer gider..

cngz
futbolcu dövmek tartaklamak bize asla yakışmaz, hangi takımın oyuncusu olursa olsun bize göre hareketler değil, yapanda Trabzonsporlu olamamıştır bence.

ama yattara konusuna gelince, bu adamı artık sevmiyorum. son 3 sezondur kurtardığı kaç maç sayabilirsiniz. bize geldiği günden bu yana kaç tane büyük maçta kurtarıcı oldu. bize yattara lazım değil artık, satılsın kovulsun ama mutlaka gitsin, zarar veriyor bize artık. ben bu dakikadan sonra yattaranın eski günlerine döneceğini sanmıyorum, çok söz verdi taraftara ama hiçbirisini tutmadı. iyi niyetlidir belki bilemem ama artık taraftarın gözünde olan bir oyuncu değil. en azından benim

Mustafa Calik
eee sen sakatsan takımın sana ihtiyacı varken dikkat etmen gerekirken, bodrum lara gidiyosan bunlarada katlanacaksın, garanti para dünyanın parasını alıyosunuz, insanlar maça gidebilmek için nelerini veriyor,milyonlarca insana bu yapılırmı

Tekrarliyorum:

Yattara oynamak istiyor, antremanlardan sonra agliyor bacagi agriyor diye. Protesto'yu yönetim hakediyor arkadaslar. Yattara ne yapsin .. az bile yapiyor bu yönetime. Bu saglik komitesi ne yapar ?

Hüseyin İlkin
17.10.2009, 23:06
Maalesef çok taraftarımız var böyle.
Yazık..

ilhan
17.10.2009, 23:06
Fenerbahçe Dereağzı tesislerinde futbolcularını dövmeye çalışan fenerbahçeli taraftarlardan, geçen hafta İnönü'de futbolcusuna söven, nerdeyse sahaya girip dövecek şekilde tepki gösteren, başkanını yumurtalayan taraftarlardan bir farkımız var mı?

Yattara olur, Tayfun olur, Umut olur, Ali olur, Veli olur, ne demek abi futbolcuyu dövmeye çalışmak? Eğer futbolcu bir cezayı hakediyorsa bu cezayı vermese gereken teknik heyet ve kulüptür. Sen tarafsın, taraf olacaksın. Futbolcuyu dövmeye çalışan taraftarlarımız da var maalesef. Onlarla aynı takımı tutmak üzücü, çok üzücü.

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 23:07
Hani futbolcular Avni Akerde taraftar baskısı var diyolar ya çok haklılar..

ilhan
17.10.2009, 23:08

Neyse cezası kulüp kessin arkadaşım! İki lisanslı ürün alıyorsun, iki maça gidiyorsun diye futbolcuya ana avrat sövme, tartaklamaya çalışma hakkını kendinde buluyor musun sanıyorsun?

Hepimiz lisanslı ürün alıp, Trabzonspor için bir şeyler yapıyoruz. Ne yani? Tahammül edemiyoruz diye adama ana avrat sövüp, dövmeye mi çalışalım?

Yattara'yı atın taraftarın önüne atın.
Bravo yönetim!
Bravo!

Paksoy
17.10.2009, 23:08
dövmemeli tabi ama taraftar isyanlarda, yattara nın kendini futbola vermesi gerekken ne iş bodrum da alemlerde yattara yı savunmayın savunulacak biyanı yok bence , tabi şiddet yanlış protesto nun daha güzel yöntemleri var

arifberkay
17.10.2009, 23:09
ben de çok tasvip etmemekle beraber biz yataryı istanbul havalimanında çok omuzlarada aldık dakikalarca tezahuratlarda yaptık o bizle resmen dalga geçti geçmeye de devam ediyor ama tepki saldırmakla olmaz bize zarar veriyor yollamak lazım

devilkid
17.10.2009, 23:10
Tekrarliyorum:

Yattara oynamak istiyor, antremanlardan sonra agliyor bacagi agriyor diye. Protesto'yu yönetim hakediyor arkadaslar. Yattara ne yapsin .. az bile yapiyor bu yönetime. Bu saglik komitesi ne yapar ?

gecen sene doktorlar oynayabilir dedikleri zaman yattara oynayamam demiş, bununla birlikte başkan gerçek mi söylüyor diye çip takamayız demişti...bir gerçek var ki yatttara artık çok ürkek ve ikili mücadeleye giremiyor..yani yatıyor...

ilhan
17.10.2009, 23:10
dövmemeli tabi ama taraftar isyanlarda, yattara nın kendini futbola vermesi gerekken ne iş bodrum da alemlerde yattara yı savunmayın savunulacak biyanı yok bence , tabi şiddet yanlış protesto nun daha güzel yöntemleri var

Sen ve senin gibi şiddet yanlısı insanlara karşı değil Yattara, tüm yeteneksiz futbolcuları savunurum. Hep savunulacak bir yanlarını da bulurum.

Paksoy
17.10.2009, 23:12

ben dövün vurun kırın demek istemedim, inş gs karşısında oynarda bizede kapak olur

ilhan
17.10.2009, 23:12
Havaalanına futbolcu dövmeye gelen zihniyet... Maalesef Trabzonspor taraftarı onlarda..

Kimse çıkıp biz İstanbul takımı taraftarlarından farklıyız masalları anlatmasın artık.

Bravo, bravo, bravo.

Paksoy
17.10.2009, 23:13
Sen ve senin gibi şiddet yanlısı insanlara karşı değil Yattara, tüm yeteneksiz futbolcuları savunurum. Hep savunulacak bir yanlarını da bulurum.

şiddet yanlısı olduğumu kim söyledi ya ilhan , sen ve senin gibileri nedemek ne dedim bi yazsana şuraya

arifberkay
17.10.2009, 23:15
Havaalanına futbolcu dövmeye gelen zihniyet... Maalesef Trabzonspor taraftarı onlarda..

Kimse çıkıp biz İstanbul takımı taraftarlarından farklıyız masalları anlatmasın artık.

Bravo, bravo, bravo.

ben oradaydım kimse futbolcu dövmeye gelmedi yattaraya yeter da artık oyna falan dediler adını bilmiyorum genç yönetici buraya hesap sormaya mı geldiniz diyince ortalık karıştı

Hüseyin İlkin
Bugün Yattara, yarın başka biri.
Futbolcu ne yaparsa yapsın, nasıl oynarsa oynasın, futbolcuya saldırmak.
Devam edelim.
Bugün İstanbul, yarın Trabzon..

Ama futbolcu şöyle yaptı.
Geçiniz efendim, geçiniz..

Egemen
olay yattara olayı değil beyler.. olay kin, nefret ve bununla gelen şiddet..

buna çözüm bulmak gerekiyor.. ama basite indirgeyip yattaryı günah keçisi ilan ediyoruz..

ayrıca yattara sempatizanı falan da değilim.. ama yönetimin de zayıf noktası olan yattaranın üzerine oynamak bize hiçbirşey kazandırmaz..

KÖKSAL AYDIN
17.10.2009, 23:17
Tahammül edemiyoruz, bu yüzden
Tekamül edemiyoruz...

Kaan
17.10.2009, 23:17
biraz önce istanbul havalimanından geldim yattarya büyük protesto yapıldı hatta fiili saldırıda buklunulmak istendi güvenlik güçleri tarafından kaçırıldı yattara

ben oradaydım kimse futbolcu dövmeye gelmedi yattaraya yeter da artık oyna falan dediler adını bilmiyorum genç yönetici buraya hesap sormaya mı geldiniz diyince ortalık karıştı

Abi iyi misin ? :D:o

Mustafa Calik
17.10.2009, 23:18
gecen sene doktorlar oynayabilir dedikleri zaman yattara oynayamam demiş, bununla birlikte başkan gerçek mi söylüyor diye çip takamayız demişti...bir gerçek var ki yatttara artık çok ürkek ve ikili mücadeleye giremiyor..yani yatıyor...

Ben bu aciklamayi hatirliyorum ama Yattara'nin da bir aciklamasi vardi ve asagi yukari söyle demisti "Ikili mücadeleye girmeye korkuyorum cünkü ozaman tam gecmemis olan sakatligimi yine yasayacagim diye"

Yani Yattara daha tam sakatligindan cikmamisti ve oynatiliyor. Bende ikili mücadeleye girmezdim.

arifberkay
17.10.2009, 23:18
yönetimim kendisi yok ortalarda, kafile başkanı taraftarla kedi fare oynuyor kaçacak delik arıyor , bu akşam gözlerimle gördüm yanlışşın sadri başkanım bu çapsızlardan sana yönetici yol arkadaşı falan olmaz

ilhan
17.10.2009, 23:19

Kontrol edilemeyen sinirsel düşünceler şiddeti getirir. Demek ki oraya gelenler bunu da göz önüne alarak geldi. Yoksa dediğiniz gibi neden kaçsın futbolcu? Daha önce defalarca omuza alındığı yerden, kaçarak gitsin. Gitmese ne olacaktı?

Lütfen şu şekilde şiddet yanlısı düşünce sahibi insanları savunmayınız, rica ediyorum.

Futbolcu hatalıdır, profesyonel değildir, yan gelip yatıyordur, nazlıdır vs. vs. yönetim çıkacak cezasını paşa paşa verecek. Oynamıyor musun, al sana ceza. İstersen artık oynama diyecek.

Caydırıcı cezalar vereceksin, adam Bodrum'a gitmiş sakat dönmüş sen ona ceza veremiyorsun. Versene cezayı!! Vermezsen taraftara yem edersin.

arifberkay
17.10.2009, 23:20
Kontrol edilemeyen sinirsel düşünceler şiddeti getirir. Demek ki oraya gelenler bunu da göz önüne alarak geldi. Yoksa dediğiniz gibi neden kaçsın futbolcu? Daha önce defalarca omuza alındığı yerden, kaçarak gitsin. Gitmese ne olacaktı?

Lütfen şu şekilde şiddet yanlısı düşünce sahibi insanları savunmayınız, rica ediyorum.

Futbolcu hatalıdır, profesyonel değildir, yan gelip yatıyordur, nazlıdır vs. vs. yönetim çıkacak cezasını paşa paşa verecek. Oynamıyor musun, al sana ceza. İstersen artık oynama diyecek.

Caydırıcı cezalar vereceksin, adam Bodrum'a gitmiş sakat dönmüş sen ona ceza veremiyorsun. Versene cezayı!! Vermezsen taraftara yem edersin.

sen de haklısın ama haklı olmayan yok ki

TsLaZo
17.10.2009, 23:21
Ya artık yattaranın bu takımda işi yok yıllardır avrupa kuplarında tüm büyük maçlarda ya sakatlık yada kartlarıyla bizi yanlız bırakmadımı bir sezonda bir maç oynuyor başkada hiç bir şey yok ve biz bu futbolcuya milyon dolarlar veriyoz yazık bizim gibi her şeyinden artırıp maça giden taraftarlara yazık...

Paksoy
yattara oynamak için ağlıyodu bundan önce iki maçda oynadı ozaman ağlamıyordu hiçde yırtınmıyodu maçda, ne iş anlamadım ben

ilhan
Hatırı sayılı bir paraya Arap kulübü talip olmuş. Trabzon'a gelmiş artık Yattara'yı alacaklar. X yönetici çıkıp X kanalda "Yattara zaten hep sakatlanıyor" diyor. Adamlar transferden vazgeçip geri gidiyorlar. O X yönetici halen kulübün yöneticisi.

Sonra Yattara şunu yapıyor, bunu yapıyor.

Az bile yapıyor.

---

Fatih Tekke'yi almak için paraya kıyamayan yönetim görsün işte.

Mustafa Calik

Bu kadar bile düsünemiyor bu yönetim, düsünüyordur belki ( zannetmiyorum ) ama ceza veremiyor, yaziklar olsun.

SeRHaD
17.10.2009, 23:22
futbolcuyu doveceklerini sanmıyorum..evet belki sözle bir şeyler soylenmiştir..fakat yattara onunde olsa asla hiç bi ts taraftarı vurmazdı ona..

fakat gercekten vuracaklar oraya gittiyse..yarın cin conu yenersek nasıl sevinecekler ?
gerçi sevinirler biz trabzonluyuz..her saniye değişebiliyoruz.

ilhan
17.10.2009, 23:22
Ya artık yattaranın bu takımda işi yok yıllardır avrupa kuplarında tüm büyük maçlarda ya sakatlık yada kartlarıyla bizi yanlız bırakmadımı bir sezonda bir maç oynuyor başkada hiç bir şey yok ve biz bu futbolcuya milyon dolarlar veriyoz yazık bizim gibi her şeyinden artırıp maça giden taraftarlara yazık...

Dövmeye çalışmak mı çözüm?

Nerede görülmüştür şiddetin çözüm olduğu ve bunun savunulduğu?

Mustafa Ayazoğlu
17.10.2009, 23:25
Şu ortamda Havaalanına gelipte futbolcuya sataşan taraftar Trabzonspor taraftarı değildir.

Kim oldukları deşifre edilsin, fotoğraf veya video çekilmiştir umarım.

b_m_61
17.10.2009, 23:26
Bu maç için aklımdaki kadro: Sylva, Serkan, Giray, Egemen, Cale, Ceyhun, Selçuk, Colman, Alanzinho, Umut, Gökhan.

TsLaZo
17.10.2009, 23:27
Dövmeye çalışmak mı çözüm?

Nerede görülmüştür şiddetin çözüm olduğu ve bunun savunulduğu?

Ben dövelim demedimki sadece oyuncunun bizim takımda işi yok dedim bunu da artık yönetim halletmesi lazım nerde görülmüş hiç çalışmadan maaş alınması bunlar böle para kazanıyor senin benim paramı çalışmadan alıyolar boyle futbolcular Trabzonsporda işi yok...

TsLaZo
17.10.2009, 23:29
ayrıca şunuda söylemek isterim havaalanında yattara ya saldıran kişileri hiç tasnif etmiyorum bağırısın tepkini öyle koyarsın ama saldırmak da ne oluyormuş..

ilhan
17.10.2009, 23:29
Neyse daha fazla konuşmaya gerek yok.

En iyisi maçı konuşalım.

- b_m_61,

Ceyhun, Colman ve Selçuk bir arada oynarken orta sahamız bir garip oynuyor.
:)
Kadronun diğer kısımlarına katılıyorum.

Hürgün Aygün
17.10.2009, 23:30
Neyse daha fazla konuşmaya gerek yok.

En iyisi maçı konuşalım.

- b_m_61,

Ceyhun, Colman ve Selçuk bir arada oynarken orta sahamız bir garip oynuyor.
:)
Kadronun diğer kısımlarına katılıyorum.
bence de çıkar ceyhunu sok gabriçi

Paksoy
17.10.2009, 23:31
yönetim yattara ya ceza vermemisin sebebi onu kazanmak için göz yummuş olabilirler, ama yönetimin geldiğinden beri en büyük yanlışı arap kulübüyle pazarlıkdan buyana yattara politikasıdır

devilkid
17.10.2009, 23:32
serkanın defansta oynamsına kesinlikle karşıyım..ben mi sürekli serkanı takip ediyorum herkes farkında mı bilmiyorum ama serkan ileri cıktığı zaman kesinlikle geri hızlı gelmiyor..görüyor onun açık olduğu alandan hucum geliyor ama hala sallana sallana geliyor...o zaman küplere biniyorum..

Paksoy
17.10.2009, 23:34
bence ilk yarı savaşcı takımla çıkmalıyız ilk yarı gol yemmeliyiz,gs karşısında golyememek çok önemli

Sümeyye Şahin
17.10.2009, 23:34
'Futbolcu' yahu.

Her şeyin ötesinde Trabzonspor'un futbolcusu.

İyisiyle kötüsüyle Trabzonspor kadrosundaki bir oyuncu.

Geçenlerde onlara bu kadar yakın olebilmenin güzelliğini tatmıştım. Çok büyüttüğümden midir nedir basit geldi onlara yakın olabilmek, tuhaf.. 'Elimi kolumu sallaya sallaya. Ne güzelmiş ya.' derkeeen gökten 3 elma düşmüş; biri bana, biri Yattara'ya (altmış)biri 'taraftar'larımıza.

Hadi kötü oynar maçta, ayağına kadar gidip protesto etme zahmetini gösterir de uğurlanır Trabzon'a, 'neyse'leştiririm bu haberden sonra.

Hala mantık arıyorum ya. :)

Sümeyye Şahin
17.10.2009, 23:39
'Galatasaray-Trabzonspor'

'Hayde bu sefer' diye kalkışlarımızda var bir tuhaf kırılganlık.

9. hafta ne bitecek ne başlayacak bir şey. Ama bitirilecek ya da başlatılacak çok şey.

'Trabzonspor' Galatasaray'ı yener. Yenecek benim takımım.

Hotaman
17.10.2009, 23:41
Ben yeneceğimizi hissediyorum. (Her zaman böyle hissederim)
Yeneceğimize inanıyorum. (Her zaman inanmam:))

Hürgün Aygün
17.10.2009, 23:42
google'a bunu yazın kaç tane haber başlığı var ya utanmaz arlanmazlar "aslana sami yen'de hamsi ziyafeti"

Hamsi_61_61
17.10.2009, 23:43
Mac icin hic organizasyon yok anlasilan , ben yarina numaralidayim..

LECOSSEEMRE
17.10.2009, 23:43
Futbolculara Tepkimizi asla Bu ŞekiL Göstermemeliyiz.Kavgayla Bir yere Varılmaz Tepki Göstericeksek Farklı şekillerde ıslıkla Arkamızı Dönerek Filan Göstermeliydik Yapılan Davranşları Bilmiyorum ama Sonucta Yattara Trabzonsporun Oyuncusu Hiç Bir Futbolcu Haketmez ama en azından protesto Edilmesine Katılıyorum ama Şiddete Karşıyım..

Hasan ZAİMOĞLU
17.10.2009, 23:45
havaalanından şimdi eve ulaştım ...karşılama coşkusunu tam anlamıyla 'rezalet' boyutuna ulaştıran ( adını sitede sölediğimde tepki gördüğüm taraftar grubu (!) ) taraftarımıza helal olsun (!) ... takımını canı yürekten destekliyen istanbulun çeşitli bölgelerinden havaalanına gelen herkezin ayağına sağlık ... resimler birazdan eklenecektir ...

gerenimo
17.10.2009, 23:47
az bile yapmışlar

bu taraftar bozuntularına forum yönetimi nasıl izin veriyor. futbolcuya şiddet övülüyor, mesajı forumda duruyor, yazan da ceza almıyor. !!!

ilhan
17.10.2009, 23:50
bu taraftar bozuntularına forum yönetimi nasıl izin veriyor. futbolcuya şiddet övülüyor, mesajı forumda duruyor, yazan da ceza almıyor. !!!

Böyle insiyatifimiz var. Ceza vermeyi çözüm olarak görmüyoruz. Hem böyle mesajların bir yandan iyi bir yönü var. Kişiler kendilerini afişe ediyorlar.

Bir insanın fikri neyse zikri de odur.

sonimp
17.10.2009, 23:53
kimsenin -hangi futbolcu olura olsun- kimseye saldırma hakkı yoktur durup dururken. Yattara tepkiyi ya da eleştiriyi hak etmiyor mu? bence fazlasıyla diyor. fakat onun yeri de ne havaalanı ne de başka bir yerdir. tribündür,fakat yerli yerinde olmalıdır. tepki demek küfür etmek,aşağılamak değildir. saha içinde kötü tezahüratla,yuh çekmekle moralini bozmak da değildir. yaptığı iki güzel harekete kanıp da maç ya da maçlar boyu gamsızca sahada dolaştığı halde tribünlere çağırıp en büyük ilgiyi ona göstermemektir, hiçbir önemli maçı kurtarmadığı halde ona her sıkıntılı durumda kurtarıcı gözüyle bakmamaktır. ve de yarın bir gün satılması gündeme geldiğinde bunun gerçekleşmesi için ne gerekiyorsa katkıda bulunmaktır...

gerenimo
17.10.2009, 23:57
Böyle insiyatifimiz var. Ceza vermeyi çözüm olarak görmüyoruz. Hem böyle mesajların bir yandan iyi bir yönü var. Kişiler kendilerini afişe ediyorlar.

Bir insanın fikri neyse zikri de odur.

yapma abi. içinde şiddete övgü olan mesajın orda olmasına da yazanın forumda bulunmasına da ihtiyacı yok bordomavinetin. bu büyük oluşumun prensipleri var, evet nette herkes fikrini görüşünü açıkça belirtebilmelidir ancak, hakaret, aşalama, mesnetsiz suçlama, şiddete ve küfüre övgü fikir özgürlüğünün dışındadır.

Hotaman
17.10.2009, 23:59
Yattara'ya küfür eden bu boş herifler Yattara ile 5 dakika yalnız kalsalar keşke. Hem Yattara'nın gerçek kondusyonunu öğrenmiş olurduk.:)

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 23:59
Yattara'ya küfür eden boş heriflerin Yattara ile 5 dakika yalnız kalsalar keşke. Hem Yattara'nın gerçek kondusyonunu öğrenmiş olurduk.:)

Hahah fenaydı . :D:D

Melek
18.10.2009, 00:00
Hiç tadı olmadı bir kaç kendini bilmez yüzünden saatlerçe beklememiz,morel vermek yerine futbolculara eziyet oldu :( kavga kıyamet yerine döndü havalimanı birbirlerine vuran rakip takım değil aynı renk formayı giyen ki kütüklerine baksan belki de akrabalık bile vardır..

Kendini medyatik olma uğruna kameraların önünde yattaraya saldıran abuk sabuk konuşan kişi ve ekibi sayesinde yaşadığımız olaylara dahil olmak bile çok üzücü böyle kişiler yüzünden iştee bayan tarafatar maça gelmiyor,karşılamayada gelmiyor...

Hüseyin Sahtiyan
18.10.2009, 00:02
havaalanından şimdi eve ulaştım ...karşılama coşkusunu tam anlamıyla 'rezalet' boyutuna ulaştıran ( adını sitede sölediğimde tepki gördüğüm taraftar grubu (!) ) taraftarımıza helal olsun (!) ... takımını canı yürekten destekliyen istanbulun çeşitli bölgelerinden havaalanına gelen herkezin ayağına sağlık ... resimler birazdan eklenecektir ...

kimi tarif ettiğini bilmiyorum fakat üstüme alındım.. havaalanına grubumuzdan hiiiiç giden olmadı, ısrarla uyardık gitmeyeceğiz diye.. Fuzuli suçlama yapma.. Sitemizde de bangır bangır bağırdık gidilmeyecek diye.. öyle ki giden olmadı..

Ama tatmin etmen lazım kendini dimi, bişe atman lazım ortaya :) arkandan belki bikaç kişi destek verir mutlu olursun gece rahat uyursun :)

karayamayman
18.10.2009, 00:03

Koca sezon boyunca 3-4 mac oynayan bir oyuncuda meslek ahlakı olduğunu düşünmüyorum.

Takımdan bir an önce ayrılırsa çok sevineceğim...

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:04
Hiç tadı olmadı bir kaç kendini bilmez yüzünden saatlerçe beklememiz,morel vermek yerine futbolculara eziyet oldu :( kavga kıyamet yerine döndü havalimanı birbirlerine vuran rakip takım değil aynı renk formayı giyen ki kütüklerine baksan belki de akrabalık bile vardır..

Kendini medyatik olma uğruna kameraların önünde yattaraya saldıran abuk sabuk konuşan kişi ve ekibi sayesinde yaşadığımız olaylara dahil olmak bile çok üzücü böyle kişiler yüzünden iştee bayan tarafatar maça gelmiyor,karşılamayada gelmiyor...
haklısın abla ... karşındaki kendi renktaşın nasıl el kaldırır nasıl küfür edersin anlam veremiyorum ... ama konuşuncada suçlu oluyorum :(

U.Sadıkoğlu
18.10.2009, 00:05
haklısın abla ... karşındaki kendi renktaşın nasıl el kaldırır nasıl küfür edersin anlam veremiyorum ... ama konuşuncada suçlu oluyorum :(

Keşke burada konuşacağınıza orada icraat yapsaydınız.

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:06
kimi tarif ettiğini bilmiyorum fakat üstüme alındım.. havaalanına grubumuzdan hiiiiç giden olmadı, ısrarla uyardık gitmeyeceğiz diye.. Fuzuli suçlama yapma.. Sitemizde de bangır bangır bağırdık gidilmeyecek diye.. öyle ki giden olmadı..

Ama tatmin etmen lazım kendini dimi, bişe atman lazım ortaya :) arkandan belki bikaç kişi destek verir mutlu olursun gece rahat uyursun :)
kimi tarif ettiğimi bilmiyorsun ama üstüne alınıyorsun !!! kimden bahsettiğimi bilmiyorsun bizden kimse gelmedi vss diyorsun !!! iyiki kimden bahsettiğimi bilmiyorsun

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:07
kavgayı durdurmak adına yapılabilecek herşeyi yaptık .. keşke orada olsaydın da öle yorum yapsaydın

Melek
18.10.2009, 00:08

Bu akşam ki karşılama bize yakışmadı :( ahh ahh ablacımorda olmayan yaşamayana anlatmak zor..

Orhan Aydın
18.10.2009, 00:10
Yattaraya vurmaya kalkan oldu mu?

Egemen
18.10.2009, 00:10

icraattan kastın ne uğur?

Hüseyin Sahtiyan
18.10.2009, 00:11
kimi tarif ettiğimi bilmiyorsun ama üstüne alınıyorsun !!! kimden bahsettiğimi bilmiyorsun bizden kimse gelmedi vss diyorsun !!! iyiki kimden bahsettiğimi bilmiyorsun

yok sen doğrusun.. sen öyle doğrusun ki yazacak bişe bulamayınca 90dakika bitmiş bir maçta eğlencesine Ankaragücü bağırmamızı Trabzonspora zarar olarak gören ama Bordomavi.net üyelerinin bağırmalarını pas geçen küçük beyinlisin.. başka uğraşın yok mu senin.. dersin, işin fln ? Sana cevap vererek ceza alırsam da varya kendimden nefret edicem Gerizekalı sınıfına koycam kendimi..

Emre ÖZTÜRK
18.10.2009, 00:11
ya ben bu işi anlamadım.Taraftar takımamı saldırdı yada sadece yattara ya mı saldırı oldu yada küfür edildi ??? mevzu ne???

magicyattara
18.10.2009, 00:13
Yattara'nın seveni kadar sevmeyeni vardı da,taraftar gruplarının şimdiye kadar Yattara aleyhine bağırdığına geçen haftaya kadar şahit olmamıştım.
Eğer bu sataşmalar yönetimin oyunu değilse ben de adam değilim.
Yoksa Jan'ın grubundan önce Yattara'ya aleyhte bağıracak gruplar vardı.
Yönetim yine yanlış yolda.Eğer Yattara'yı istemiyorlarsa-ki istemiyorlar-teşekkür edip veya defol git deyip kapıyı gösterirlerdi.
Bu davranışlar,içine düştükleri durumdan sıyrılmak için Yattara'ya nasıl sarıldıklarını gösteriyor.
Oynasa da suçlu olan Yattara oynamasa da..
Yollayın artık da rahat edelim yahu.
Ki Yattara'nın Trabzonspor için misyonu sona ermiştir bana göre,bu yeni yapılanmada Yattara'nın yeri yok,Fatih'in de..
Tabii bu yapılanmanın sonu nereye gidecek Allah bilir.

U.Sadıkoğlu
18.10.2009, 00:14
icraattan kastın ne uğur?

Oyunculara saldıranlara karşı orada herkes bi tepki verseydi sanırım böyle bişey olmazdı .

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:16
ya ben bu işi anlamadım.Taraftar takımamı saldırdı yada sadece yattara ya mı saldırı oldu yada küfür edildi ??? mevzu ne???
yattaraya saldırıldı yetmedi yattarayı savunulanlara saldırıldı ..

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:16
Oyunculara saldıranlara karşı orada herkes bi tepki verseydi sanırım böyle bişey olmazdı .
oyunculara saldıranlar mübarek alçak dağları yaratmışlar toz kondurtmuyorlar kendilerine ...

Erdem Keser
18.10.2009, 00:17
@Hasan Zaimoğlu

Eğer birşey yazıyorsan yaz.Yazmıyorsan da imalarda bulunma lütfen.Burda ortalığı germe.

Emre ÖZTÜRK
18.10.2009, 00:19
yattaraya saldırıldı yetmedi yattarayı savunulanlara saldırıldı ..

bu takım, bu taraftar nereye gidiyor
bu nasıl bir iş insan futbolcusuna saldırır mı hemde bu kadar kritik bir maç öncesinde anlam veremiyorum.

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:20
@Hasan Zaimoğlu

Eğer birşey yazıyorsan yaz.Yazmıyorsan da imalarda bulunma lütfen.Burda ortalığı germe.
olanları gördüklerini yazıyorum ... gördüklerimi yazınca kabul etmeyenler oluyor .. malesef ortam geriliyor

Orhan Aydın
birilerinin parmağı var gibi bu işte.Yoksa Yattaraya böyle bir tepki gösterilecek olsaydı çoktan olurdu.

ilhan
İşi gücü bir tarafa "çamur" atmak olanlar,

Burası Bordomavi.net.

Yanlış yerdesiniz.

Melek
18.10.2009, 00:21
Herşey hohol oldi en son metro da Horon bile vardi :D:D

semihkilic61
18.10.2009, 00:22
ne olursa OLSUN SEN OYUNCUYA SALDIRIYOSUN HİÇ BİŞE OLMAMAIŞ GİBİ YARIN GALİBİYET BEKLİYOSUN YANİ BU MUDUR BU NASIL VBİ TARFATARLIK DİĞER FUTBOLCULAR BUNU GÖRMÜYOR MU ETKİLENMİYOLAR MI BİZ NE ZAMAN DAYAK YİYECEĞİZ DEMİYOLAR MI BU KAFAYLA HİÇ BİR YERE GİDİLMEZ BU TAKIMDAN DSA HİÇ Bİ ŞEY BEKLENMEZ ARKADAŞLAR ÜZÜLEREK SÖLÜYRUM MAÇTAN BİRAZ ÜMİDİM VARDI O DA GİTTİ BU OKUDUKLARIMDAN SONRA MALESEF YARIN TAKIM GALİP GELEMEZ.BU YAŞANAN ŞOKTAN SONRA İNŞALLAH UTANAN BEN OLURUM AMA BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM MALESEF...

Burak_52
18.10.2009, 00:24
havaalanındaki görüntüler gerçekten çok kötüydü metroda bile bizim taraftarımız birbirine girdi keşke olmasaydı

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 00:24
Karşılama yapılacaksa organize yapılmalı. İyi olur, kötü olur orasını bilemem. Ama kötü olanıda organize olmayınca olmuyor işte. Rezil etmişler kendilerini.
Ayrıca ciddi ciddi onların kim olduklarını merak ediyorum. Gurbetçi Gençler değil, BMN'de değil. E kim bunlar? Yok mu tanıyan? Kendini bilmez 3-5 kişi diyeceğim ama eğer öyle olsaydı herhalde kalkıpta engel olurdunuz?

Muhammed
18.10.2009, 00:25
Yahu tam uyumaya gidicektim moralim bozuldu şimdi :( Yattaraya saldırıldı ha. Eğer taraftarımız oyuncumuza saldırıyorsa bu takım şampiyon olsa ne olur yarın 5 tane atsa ne olur rezalet...

Emrah Akcagöz
18.10.2009, 00:25
Gerçekten taraftarmıyız..?

krdnz
18.10.2009, 00:28
Bende havaalanındaydım...

Kavgayı gördüm ama sebebini pek merak etmemiştim doğrusu.
Çünkü daha önce bir çok kez taraftarlarımızın birbirleri ile yumruk yumruğa kavga etitğine şahit olmuştum.Bu hareketler bize yakışmıyor.İnşallah bir daha tekrarlanmaz.

Hüseyin Sahtiyan
Karşılama yapılacaksa organize yapılmalı. İyi olur, kötü olur orasını bilemem. Ama kötü olanıda organize olmayınca olmuyor işte. Rezil etmişler kendilerini.
Ayrıca ciddi ciddi onların kim olduklarını merak ediyorum. Gurbetçi Gençler değil, BMN'de değil. E kim bunlar? Yok mu tanıyan? Kendini bilmez 3-5 kişi diyeceğim ama eğer öyle olsaydı herhalde kalkıpta engel olurdunuz?

şu dakika Kitaba el basarım bizim grubumuzdan havaalanına giden olmadı.. 300-500 kişinin olduğu bir ortamda elbette ki bir elin parmağı kadar insan da Gurbetçi gençler atkısı görürsün fakat bunları bizden sayamazsın ki.. Biz gitmemişiz, Tribündeki yaşça büyük Abilerimiz gitmemiş zorumuza giden de bu gene suçlanan biziz anasını satayım..

Günah Alan Gün Yüzü Görmesin !

Hasan ZAİMOĞLU
havaalanındaki görüntüler gerçekten çok kötüydü metroda bile bizim taraftarımız birbirine girdi keşke olmasaydı
metroda kavga çıktı derken şöle izah etmek gerekir . ilk kavga futbolcuları karşılama sırasında çıktı . yattarayı protesto edenler ve yattarayı savunanlar arasında kavga çıktı .. sonra olay bitti derken metroda bi anda yattara karşıtları saldırdı .. özellikle ilk kavgada kim kime ilk saldırdı bilmiyorum ama ikinci kavgada yattara karşıtları saldırdı buna eminim ..

İskender Çakmak
18.10.2009, 00:29
valla konu yattara olunca artık futbolsever olarak bakamıyorum yattara bunu daha öncede haketti
diğer futbolcular yanlış pas attı yanlış orta yaptı diye yuhalandı ama yattara geldi geleli hiç bir türlü yuhalama olmadı yattara babasının çiftliği zannediyor Trabzonspor' u bü yüzden o yorumu yaptım adam gibi oynasın canımı yesin ama oynamazsa artık eskisi gibi olmasın iki harekete tav olmayalım

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 00:30

amin !!!!!!!!!

matrix5782
18.10.2009, 00:30
ne ğereği vardı şimdi bunun herkes maça konsantre olmuşken kendini bilmez bir kaç kişinin bana göre tutulmuş sırf provake olsun diye yapmış oldukları harekettir.bunu yapanların trabzonsporla alakası yoktur amaç tarbzonspor taraftarını kötülemek yönetimi küçük düşürmek oyuncuların maça konsantre olmalarını engelemektir.bu pravakasyondur

ilhan
18.10.2009, 00:31
Futbolcusuna (ne olursa olsun) şiddet uygulanmasını tasvip eden insanlarla aynı takımı tuttuğum için kendimden utanıyorum. Ama asla ve asla Trabzonspor'u öyle kendini bilmezlere(!) bırakacak kadar da düşmeyeceğim!

Trabzonspor hepimizin.

İskender Çakmak
18.10.2009, 00:32
taraftar bozuntusu mu abicim helal olsun yaa ne diyeyim ki sana adam 5 yıldır sömürdü resmen ona bir şey yok ben az yaptı dedim taraftar bozuntusu oldum öyle mi al yattaranı ne yaprsan yap yaaa

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 00:32
şu dakika Kitaba el basarım bizim grubumuzdan havaalanına giden olmadı.. 300-500 kişinin olduğu bir ortamda elbette ki bir elin parmağı kadar insan da Gurbetçi gençler atkısı görürsün fakat bunları bizden sayamazsın ki.. Biz gitmemişiz, Tribündeki yaşça büyük Abilerimiz gitmemiş zorumuza giden de bu gene suçlanan biziz anasını satayım..

Senin ilk mesajından sonra sizin olmadığınıza inandım zaten. Diyorum ya işte, eğer siz veya biz farketmez, doğru düzgün bir grup orda olsaydı kavga olmazdı. Orada işler organize yürür, her şey hep birlikte yapılırdı. Destek ise destek, kavga ise kavga.

winner
18.10.2009, 00:34
Herkes protesto edilebilir, ama bizim ülkemizde bu kültür yerleşmemiş.Kırmak, dökmek,küfür etmek protesto değildir.Ama adam gibi protesto edenlerde dövülür,susturulur,nezarette tutulur.

ben bir taraftar ve kulüp ğüyeis olarak her futbolcuyu,yöneticiyi protesto etmek ya da eleştirmek hakkını kendimde bulurum ama küfğür ve filli müdahaleninde karşısında dururum.Eğer bu olayda aşırıya kaçmadan bağırma çağırma varsa normal ama diğeri varsa yanlış tabii ki...

Muhammed
Şimdi bu olayı gören diğer oyuncularımızın ruh halini düşünebiliyormusunuz?

Melek
Kavga esnasında olayı çıkaran grubun üzerinde gurbetçi gençlerin atkıları vardı..kavga sırasında hepsini çıkardılar yerlerde kaldı hatta

Bülent AKBULUT61
iyi olmamış bence bu olay geçke yapılmasaydı.

krdnz
18.10.2009, 00:35
Futbolcusuna (ne olursa olsun) şiddet uygulanmasını tasvip eden insanlarla aynı takımı tuttuğum için kendimden utanıyorum. Ama asla ve asla Trabzonspor'u öyle kendini bilmezlere(!) bırakacak kadar da düşmeyeceğim!

Trabzonspor hepimizin.

Şurda bile sizli bizli konuşuluyorsa şu cümlenin altını çimek lazım.

Trabzonspor hepimizin.

Siz-biz yok hepimiz Trabzonsporluyuz.

Orhan Aydın
18.10.2009, 00:36
Şimdiye kadar tribünde bile ıslıklamayan taraftar bir anda dövmeye mi kalkacak.hemen taraftara mal etmeyelim olayı.

Fatih
18.10.2009, 00:36
Futbolculara güzel motive olmuştur.

Yazık ki ne yazık...

ilhan
18.10.2009, 00:38
Arkadaşlar,

Biraz soluklanalım lütfen. Maça konsantre olalım. Şu olayı unutmayalım ama bir nevi olsun konuşmamaya gayret edelim.

Sizden rica ediyorum, biraz sukunet.

Olayı yaşanmamış gibi üzerini örtecek değiliz, çünkü tasvip edebileceğimiz bir şey değil. BMN'de bu fiili olayı tasvip edenlerin olması bizim açımızdan üzücü ama kendilerini deşifre etmeleri açısından sevindirici bir durum.

Ama bir 5 dakika soluklanalım lütfen.

Başlık 5 dakika sonra açılacaktır.

Emrah Akcagöz
18.10.2009, 00:46
Haydi Fırtınam göster gücünü..

Mehmet Zeki
18.10.2009, 00:47
Malesef umudum yok :l.

nuhoglu
18.10.2009, 00:47
arkadaşlar şöyle bişey demek istiyorum ne zaman buraya gelsem gurbetci genclere bi sataşma var ben iddaa ediyorumki bu akşam gurbetci gencler alanda olsaydı orada bu olaylar yaşanmazdı

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 00:48
Maça ne kaldı ki şurda. :)

gerenimo
18.10.2009, 00:49
valla konu yattara olunca artık futbolsever olarak bakamıyorum yattara bunu daha öncede haketti
diğer futbolcular yanlış pas attı yanlış orta yaptı diye yuhalandı ama yattara geldi geleli hiç bir türlü yuhalama olmadı yattara babasının çiftliği zannediyor Trabzonspor' u bü yüzden o yorumu yaptım adam gibi oynasın canımı yesin ama oynamazsa artık eskisi gibi olmasın iki harekete tav olmayalım

ilhan görüyorsun di mi? büyük taraftar konuştu. şiddete övgü devam ediyor.

Melek
arkadaşlar şöyle bişey demek istiyorum ne zaman buraya gelsem gurbetci genclere bi sataşma var ben iddaa ediyorumki bu akşam gurbetci gencler alanda olsaydı orada bu olaylar yaşanmazdı

Ben gurbetçi gençleri tanımam sadece kavgayı başlatan kişilerin üzerinde grubun atkıları vardı..

Emre ÖZTÜRK
herşeye rağmen güveniyoruz,inanıyoruz

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 00:50
İddaa oynayacak olan varsa bu maça kesinlikle üst demeli. :)

ilhan
18.10.2009, 00:50

Konuşabilir tabii ki.

Tasvip edenle tasvip etmeyen bir değildir.

Biz tasvip etmiyoruz. Edenler devam etsin.

Abi olayı lütfen atalım bir kenara şimdilik. Maçtan sonra konuşuruz olanları ve tasvip edenleri.

Lütfen..

Hürgün Aygün
18.10.2009, 00:51
heyecanım arttı :D

Zafer Keskin
18.10.2009, 00:51
Gurbetçi gençlerdeki en azından Yetkili bir kişi olsaydı eminimki bunlar hiç yaşanmazdı çünkü 3-5 kişinin yaptıkları mevzu bir gruba bir taraftar topluluğuna hatta genel olarak trabzonspor taraftarlarına yüklenemez... Ayıptır günahtır.. Bu olayları hazırlayanlar Yarınki maç zamanıda bu tür olaylara girişecektir. Elbetteki Yetkili kişiler orada olacaktır...

Bu büyük taraftara SUKUNET yakışır....

erdem gür
18.10.2009, 00:53
arkadaşlar herhangi bir havaalanı organizasyonu yapmadığımızı bizsiz de kimsenin oraya gitmeyeceğini tekrarlıyorum atkı meselesine gelince istanbulda pek çok kişide atkımız mevcut

Recep Alkan
18.10.2009, 00:54
Şimdi ne olmuş karışmış burası diyeceğim, galiba anlatması uzun sürecek.

İskender Çakmak
ben büyük taraftar değilim tamam devamlı yöneticlerin dikkatini çekmeye çalışıyorsun ceza verilirse de çekerim ok rahat ol yani

sabur
Ben olay yerinde idim. Bir arkadaş haklı olarak yattara ikidebir sakatlanıyorsun diye bağırdı haklıydı destek çıkanlar oldu. Ama kalkıpta yattarayı dövmek felan yukarda allah var öle birşey olmadı. Olayı fitilleyen yattaranın koruması sen kimsin lan hesap soruyorsun sözü oldu. Sonra bir ses geldi ben taraftarım dedi koruma ne olursan ol deyince bombanın pimi çekildi. Ayrıca bunu bir gruba maal etmek yanlış. Ben grup elamanı değilim ama yattarayı bende protesto ettim. İnsanlar burda yazıyor yok dövdüler tartakladılar kimse kimseyi dövmedi. Kaç haftadır yoksun en lazım olduğun maçta yoksun diye bağrıldı. Ayrıca çıkışta 15-20kişi toplanıpta yattara karşıtlarına girişmeleri çok çirkindi. Yattarayı savunanlar havalanı çıkışında protesto edenlere saldırdı gözlerimle gördüm zaten bir yumrukda bana geldi niye protesto ettin diye. Bilmiyorum şunu demek suçmu kaç haftalar oldu yoksun demek suçmu ! Helal olsun bunu dedi diye 15-20kişi toplanıp karşıt fikirde olan renkdşlarına saldırmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Melek
18.10.2009, 00:56
arkadaşlar herhangi bir havaalanı organizasyonu yapmadığımızı bizsiz de kimsenin oraya gitmeyeceğini tekrarlıyorum atkı meselesine gelince istanbulda pek çok kişide atkımız mevcut

Evet atkılarınız vardı :( malesef ama dediğiniz gibi atkılar herkeste olur..

nuhoglu
18.10.2009, 00:56
Ben olay yerinde idim. Bir arkadaş haklı olarak yattara ikidebir sakatlanıyorsun diye bağırdı haklıydı destek çıkanlar oldu. Ama kalkıpta yattarayı dövmek felan yukarda allah var öle birşey olmadı. Olayı fitilleyen yattaranın koruması sen kimsin lan hesap soruyorsun sözü oldu. Sonra bir ses geldi ben taraftarım dedi koruma ne olursan ol deyince bombanın pimi çekildi. Ayrıca bunu bir gruba maal etmek yanlış. Ben grup elamanı değilim ama yattarayı bende protesto ettim. İnsanlar burda yazıyor yok dövdüler tartakladılar kimse kimseyi dövmedi. Kaç haftadır yoksun en lazım olduğun maçta yoksun diye bağrıldı. Ayrıca çıkışta 15-20kişi toplanıpta yattara karşıtlarına girişmeleri çok çirkindi. Yattarayı savunanlar havalanı çıkışında protesto edenlere saldırdı gözlerimle gördüm zaten bir yumrukda bana geldi niye protesto ettin diye. Bilmiyorum şunu demek suçmu kaç haftalar oldu yoksun demek suçmu ! Helal olsun bunu dedi diye 15-20kişi toplanıp karşıt fikirde olan renkdşlarına saldırmak ne kadar doğru bilmiyorum.
arkadaşım başka bir yer bulamadınızmı protesto etmek icin

Bekir
18.10.2009, 00:58
Al bir de burdan yak..
Bence herkes haklı,bu olayların tek sebebi başarısızlık...

reisoğlu61
18.10.2009, 00:59
protesto olur, normaldir. saldiri olmadiktan sonra protestoyu akil olarak almasi lazim futbolcular.

Melek
18.10.2009, 01:00
Bende ordaydımve senin yazdığun kadar güzel değildi söyleyişi tutu kolundan çekti koruması olmasa daha da neler olurdu

erdem gür
ısrarla belirtiyoruz mustafa abiyi veya başka abimizi beni hüseyini veya önde gelen herhangi bir başka arkadaşımızı havaalanında gören varsa yazsın varmı yok bu sahıslar olamadan bizden kimse oraya gitmez ayrıca organizasyonumuz olmayacağını gidilmeyeceğini tüm kardeşlerimize bildirdik olayla alakamız yoktur

Mert Oğuzlu61
uzun lafın kısası yarın gs yi ezeceğiz :D

BORDOOOOOOOOOOOO :)

Selçuk Demircioğlu
18.10.2009, 01:01
Felaket tellallığı yapmak istemem gece gece ama bu gidiş hayra alamet değil..
Hepimiz farkındayız...

sabur
18.10.2009, 01:01
Bu saldırı olayını kim uydurdu acaba ? Kaç haftadır yoksun en lazım olduğun zaman yoksun dedi korumada sen kimsin lan dedi hesap soruyon ! taraftara kızacağınıza taraftara hesap sorana kızsın. Çok demokratik yattaracı arkadaşların toplanıpta karşıt renkdaşlarına saldırmasıda demokrat olduklarını gösterdi. Tekrar diyorum kesinlikle hiçbir futbolcuya saldırı olmadı. Kavga yattaracılarla karşıtlarıyla oldu.

Hüseyin Sahtiyan
18.10.2009, 01:02

al birde burdan yak.. Biraz önce suçlama yapan vatandaşın tam tersi.. Yattarayı savunanlar saldırdı diyor arkadaş..

İsteyen istediğini düşünsün ALLAH şahidimiz..

ilhan
18.10.2009, 01:03
İstanbul'a maç yapmaya gelmiş takıma ya da herhangi bir futbolcuya daha maç oynanmadan tepki verilmez arkadaşlar. Benim taraftar olma kültürüm bunu gerektirir. Ama başkaları ne der bilemiyorum.

Futbolculara daha maç oynanmadan tepki göstermek pek bir artı değildir.

Bu söylemlerin yeri karşılama yeri değildir. İnsanların bu söylemlere bozulması normaldir. Ama şiddete dayandırılması çirkin bir olaydır. Yattara'ya kızanlar ya da o davranışa kızanlar olayı çirkinleştirmemeliydi.

Bu olayı şimdilik kapatalım lütfen ve maça konsantre olalım. Ne kadar başarabilirsek!

Collmandante
18.10.2009, 01:03
Bütün deliller Cale'de var. Cale, o "dangalak" arkadaşı da çekti. :)

Osman Yavuz
18.10.2009, 01:04
Bu ülkenin gelmş geçmiş en büyük kalecisinin dövüldüğü, Fenerbahçe tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu Alex'in ıslıklandığı bir ülkeden ne bekliyorsunuz ki;)

sabur
arkadaşım başka bir yer bulamadınızmı protesto etmek icin
futbolcunu teli olan varsa versin bana bi zamet :) başka nerde görücem yattaryı söylemisin bana (bodrumda barlarada takılmıyorum ) ist oturuyorum hadi trbznda olsam biyerde görp sölerdim

Emre ÖZTÜRK

MAAAVİİİİİİİİİİİİİİİİİ:tsbayrak::tsbayrak:

sabur
18.10.2009, 01:05
al birde burdan yak.. Biraz önce suçlama yapan vatandaşın tam tersi.. Yattarayı savunanlar saldırdı diyor arkadaş..

İsteyen istediğini düşünsün ALLAH şahidimiz..

Arkadaşım şunu sölim ben bana saldıranların fotosu çektim ve hepsi bana küfür ediyorlardı yattaraya nasıl laf sölersin diye mahkemeyede vereceğim gerekirse. Ben taraftarım cefa çekiyorum cile çekiyorum adam 1senedir piyasada yok kalkıpta neredesin demek suçmu ! Zaten olay dışarda oldu 15-20kişi kalkp 5-10kişiye girişti ayıp ayıp. Bir futbolcu gelir gider ama renkdaş kanı akarsa orda durulur.

krdnz
Sadece bize özgü olaylar değil bunlar.Futbolcular da bunu biliyordur umarım.

Yarın maçı alırsak hepimiz unuturuz bunları.

Fatih
Gs maçı öncesi futbolculara moral vermek yerine her ne nedenle olursa olsun protesto eden, etmek isteyen, olayı düzeltmek için kavga çıkaran taraftarlarımızı kınıyorum.

Caner Dikan
18.10.2009, 01:06
Yarın gel yanımıza.Karşılama coşkusunu rezalete çeviren arkadaşları göster bize.Biz de sana onların bizden olmadığını söyleyelim.Sonra da ne şikayetin varsa yap.Ama burdan artist artist hareketler yapma!!

umitçebi
18.10.2009, 01:06

maviiiiiiii....

nerden bordooo dersende elbet bir mavi diyen çıkar...

matrix5782
18.10.2009, 01:07
olayı uzatmaya gerek yok birkaç kendini bilmezin yaptığı olayda bu olayı bir taraftar grubuna maletmekde yanlış sonuçta hepimiz trabzonspor için varız.ortak paydamız bir ayrıca 1-2 sezon hariç diğer sezonları yoklara oynayan bir futbolcudan da bu kadar beklenti içine girilmesi yanlış

Caner Dikan
18.10.2009, 01:08
olayı uzatmaya gerek yok birkaç kendini bilmezin yaptığı olayda bu olayı bir taraftar grubuna maletmekde yanlış sonuçta hepimiz trabzonspor için varız.ortak paydamız bir ayrıca 1-2 sezon hariç diğer sezonları yoklara oynayan bir futbolcudan da bu kadar beklenti içine girilmesi yanlış
Maleden yarın bizzat gelsin.Yüzümüze karşı maletsin..

mehmets61
18.10.2009, 01:09
bir kaç sayfa geriden beri okudum diyecek bi şey bulamıyorum...

Hasan ZAİMOĞLU
Bu ülkenin gelmş geçmiş en büyük kalecisinin dövüldüğü, Fenerbahçe tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu Alex'in ıslıklandığı bir ülkeden ne bekliyorsunuz ki;)
neden biz onlar gibi olalım ki :confused:

Murat KOÇ
kardesım org olmadı gurbetcigencler olarak havalımanı ıcın bırılerı anlamıo galıba eger org olsaydı bunu herkes bılırdı neymıs adı sıtede bılınmeyen bı grup sen kım hakkında bole konusuosn kardesım olayı arastırmadan oncelıkle ne hakla eger sıkayetın varsa gıt muysatafa abıyLe konus bız org yapmadık solucek sna burda bole yaparak kalıtenızı ortaya koyuyosunz ;) bazı trabzonsporlular gıbı bızı yanlıs tanıyanlar gıbı ;)

ilhan
18.10.2009, 01:10
Kullanıcı adı "sabur" olan vatandaş, siteden daha önceden uzaklaştırdığımız birisi çıktı.

Hadi sana güle güle.

umitçebi
18.10.2009, 01:12
yaaw kafayı yiicem yaa...ben onu bunu geçtim futbolcuların moralini hırsını düşünüyorum..şimdi trabzonsporlu olmayan futbolcau lan bana küfreden için niye kasayım kendimi derse bunun sorumlusu kimm......

cinconlar yapmış olmasınn...karadenizli olarak birbirimize düşmeye gayet müsaidiz bunu bildikleri için haa ne dersiniz olabilirmi böyle birşeyy??

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 01:12
Benim fikrim; yeniliriz ve hoca gider.

erdem gür
18.10.2009, 01:13
arkadaşlar resim çekenler resimleri atsın yada yarın bize getrsin resimleri görelim

Mustafa Ayazoğlu
18.10.2009, 01:13

Bir yumruk sana az gelmiştir! Trabzonspor taraftarı futbolcusuna sözlüde olsa fiilende olsa bir hareket yapamaz!

Bir futbolcu sakatlanıyor ve sakatlılık süreklilik arz ediyorsa bu önce kulübün doktorları sonra teknik direktör sonra yönetimin iş bilmezliğinden kaynaklanır.

Galatasaray'da Linderoth 3. yılında 17 maç oynadı. Beşiktaş'ta Delgado sakatlandı. Sözleşmesi donduruldu.

Taraftarın herhangi bir ceza kesme yetkisi yoktur.

Zafer Keskin
18.10.2009, 01:17
Bu aşk bitmez Bu çile bitmez Bu TARAFTARLIK ayrıcalıklıdır...

Tek adresi TRABZONSPOR...

Bu galatasarayı yarın yeneriz ve bu kendini bilmez arkadaşlarımız (!) umarım derslerini alır...

Ömer TOPAL
18.10.2009, 01:17
işte budur alacagımız maçı şimdiden verdik bile... maç unutuldu konu nereye geldi...yöneticiler..konu karşılama töreni degil..Gs-Trabzonspor maçı degilmi...eee neden hala burda bu tartışılıyor..ben heycandan uyuyamazken bunları okuyup neden içimi karartim ki..forumumu terk edim..ben bu konuda durmak istiyorum bu aksam ama konu degişmiş farklı yerlere gelmiş...

Erdogan
18.10.2009, 01:19

o deyilde, yattara protestoyu yiyince simdi daha mi iyi oyniyacak daha sakatlanmiyacak mi. iyi halt ettiniz, ne diim.

Anıl C
18.10.2009, 01:20
Bir yumruk sana az gelmiştir! Trabzonspor taraftarı futbolcusuna sözlüde olsa fiilende olsa bir hareket yapamaz!

Bir futbolcu sakatlanıyor ve sakatlılık süreklilik arz ediyorsa bu önce kulübün doktorları sonra teknik direktör sonra yönetimin iş bilmezliğinden kaynaklanır.

Galatasaray'da Linderoth 3. yılında 17 maç oynadı. Beşiktaş'ta Delgado sakatlandı. Sözleşmesi donduruldu.

Taraftarın herhangi bir ceza kesme yetkisi yoktur.

verdiğin özellikler çok güzel
ancak bizim bi farkımız var
eğer birine -yattara gibi- fazlasından fazla değer verirsen, bir futbolcuya bu kadar bel bağlarsan boyle sonuçlarını da görürsün
taraftar haksız ancak öncesi de iyi bilinmeli

mashal61
18.10.2009, 01:21
Çok güzel havaya girmişiz bile. Bu mükemmel taraftar desteğiyle biz Ali Sami Yen'de 3 tane yesek de 1 tane atarız benim tahminim.

yaranozlu
18.10.2009, 01:43
niye şampiyon olamadığımızı bi kere daha anlamış bulunmaktayım. Yönetim kadrolarında olduğu gibi taraftarlar arasında da kimse (abartı) birbirini sevmiyor. ne doru düzgün takım ateşleniyor, ne de diğer takımlara karşı güçlü bir duruş var.

Hasan ZAİMOĞLU
18.10.2009, 01:45
17.10.2009 havaalanı karşılama görüntüleri (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2709396#post2709396)

Kubilay ŞAHİN
18.10.2009, 01:45
Yazık Yahu Önemli bir Maç Öncesi Konuştuğumuz Olaylara Bak..

Gerçekten Yazık..

Semih
18.10.2009, 01:49
Sevmiyorum sizi.

Taraftar falan değilsiniz.

Anıl C
18.10.2009, 01:50
Yazık Yahu Önemli bir Maç Öncesi Konuştuğumuz Olaylara Bak..

Gerçekten Yazık..

bence bişey olmaz
hele yattara açısından hiç bişey olmamıştır.
merak etme bence

ilhan
18.10.2009, 01:53
Forum kurallarını tekrar mı koyalım? Yoksa başlığı sabaha kadar kapatalım mı? Çözüm ne?

Galatasaray'la maç yapacağız. Maçın önüne geçen olaylara bakın. Sonrada Gs taraftarı şöyle, Bjk taraftarı şöyle, Fb taraftarı şöyle diye heybeden sallamayı iyi biliriz. Daha takım karşılamayı beceremiyoruz.

Bu olanlar tasvip edilir şeyler değil. Ama maç öncesi daha fazla deşmenin kimseye bir faydası yok arkadaşlar. Rica ediyorum, maçtan sonra konuşulsun şu konular.

gerenimo
18.10.2009, 01:54
ben büyük taraftar değilim tamam devamlı yöneticlerin dikkatini çekmeye çalışıyorsun ceza verilirse de çekerim ok rahat ol yani

sen şiddeti övdüğün için utanmıyorsan, yönetim de bunu suç saymıyorsa bildiğin yolda devam et. ortamı daha fazla germemek için artık yazmıyorum.

Semih
18.10.2009, 01:56

İhtiyaç duyduğumuz büyük taraftar değil, akıllı taraftar.

Mantıklı taraftar.

Vicdanlı taraftar.

İnsan taraftar.

matrix5782
18.10.2009, 01:56
http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3959

burada video görüntüleri var

titanic
18.10.2009, 01:57
Yattara huzursuzum demee başlar,böyle şeylere hiç gerek yok,tamam bende yattarayı sahada görmek istiyorum ama adamda etten kemikten sakatlanırda hasta olurda,önemli maçlarda yoksun diye saldırmamak gerekir,diğer futbolcularada olumsuz etki yapar

titanic
18.10.2009, 01:59
Bu arada ölçüyü korumakta fayda var yukarıda bir arkadaşın imzası Hami'nin bir sözü çok iyi anlamak gerekiyor

Kubilay ŞAHİN
18.10.2009, 02:04
İhtiyaç duyduğumuz büyük taraftar değil, akıllı taraftar.

Mantıklı taraftar.

Vicdanlı taraftar.

İnsan taraftar.

... anlamak gerekiyor

Anlamak..! İşte Herşey Tam Olarak Burada Bitiyor..

Bir Maç Öncesindesin Taraftar Sıfatıyla Takımı Karşılamaya Gidiyorsun Yaşanan Olaylara Bak..

Olamaz Yahu Yapamaz.. Benim Sevdamın Boyadığı Bordo Mavi Gönüller Bunu Yapamaz.. Yapanlarda BordoMavi Gönül Olamaz.. Sevda Olamaz..

Anıl C
18.10.2009, 02:05
Yattara huzursuzum demee başlar,böyle şeylere hiç gerek yok,tamam bende yattarayı sahada görmek istiyorum ama adamda etten kemikten sakatlanırda hasta olurda,önemli maçlarda yoksun diye saldırmamak gerekir,diğer futbolcularada olumsuz etki yapar

haklısın dostum
ancak 7 senede boyle olurmu yahu?
o tepkiyi gösterenler haksız ancak birine bu kadar fazla değer verilirse, bu kadar bel bağlanırsa karşılığını da alamazsan kaçınılmaz sona doğru gider malesef

matalar
18.10.2009, 02:08
matrix5782 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24997)

hani burda action yok:)

Emirhan Makul
18.10.2009, 02:10
Anlamak..! İşte Herşey Tam Olarak Burada Bitiyor..

Bir Maç Öncesindesin Taraftar Sıfatıyla Takımı Karşılamaya Gidiyorsun Yaşanan Olaylara Bak..

Olamaz Yahu Yapamaz.. Benim Sevdamın Boyadığı Bordo Mavi Gönüller Bunu Yapamaz.. Yapanlarda BordoMavi Gönül Olamaz.. Sevda Olamaz..

Hoşgeldin Egemen Egemen Hoşgeldin Sen Geldın ya 40 yıllık defans bloğu çayır çimen şimdi. Aeeeyyyy Fazla kafanı yorma Kubilay boşver bir pişmaniye herşeye yeter.

matrix5782
18.10.2009, 02:11
matrix5782 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24997)

hani burda action yok:)

yok işte ben de oyüzden koydum ama hiç kimse bakmamış herhalde olay abartılmış yoksa basına yansırdı özelikle videoyu çekenn sitede bahsedilmedi çok ufak bir tartışmadır oda korumayla taraftar arsındadadır buraya gelip olayı görenler pireyi deve yaptılar

Recep Alkan
18.10.2009, 02:17
Olayların çok dışında ve uzağında biriim, anlatlanları yaklaşık 8-10 sayfadır okuyoruz, ortada herkesin hemen hemen birleştiği tek nokta var, o da yattaranın protesto edildiği ve bu protestonunda çok normal olmadığı idi.

Aslında Trabzonspor'u gerçekten çok seven, hayatında ana ve babası ile aynı yere koyan biri olarak olaya baktığımda, evet bence daha da fazlası yapılmalı idi diyorum. Neden dersek, biz Karadeniz halkı birşeyi sevdik mi sanıyoruz ki o şey hep bizim ve hep bize aynı zevki sefayı verecek. Ama bunun olmayacağını bile bile yine de vageçemiyoruz. Yattara da aynı bu şekil, biz istiyoruz ki ona verilen paranın yanında ki sevginin karşılığını bize versin, hep aynı yattara olsun, o ilk geldiğindeki aç, tribüne oynayan, bize maç kazandıran yattara olsun. Şimdi de bunun olmadığını görüyoruz ve 15 haftadır nedenini bile bilmediğimiz bu rahatsızlığın artk bitmesini istiyoruz.

Bir yandan duyarlı, sevgisini ölçüleri ile yaşayan bir taraftar olarak düşünüyorum ve, bu akşamki davranışların inanılmaz yanlış olduğunu görüyorum. Her ne olursa olsun bir taraftarın oyuncusuna (eğer doğru ise bilgimiz anlatılanlar kadardır) tartaklamaya varacak kadar bir protestosu olmayacağıdır. Bunu belli etmenin çok daha farklı yolları bulunmalıdır.

sonuç olarak bu geceki olay yaşanmıştır, tasvip etsek de etmesek de, ama kamp yerinden az çok duyduğumuza göre, bu konu ne konuşulmuş nede takım için de tartışılmış. Kimsenin etkilendiğini (takımın geneli) duymadık, ama yattara ne durumdadır bilinmez.

Yattaranın protesto edilmesine bende destek veririm, ama asla ve asla GS maçı gibi bir maç öncesi ve bu şekilde değil.

Saygılar;

İlyas Onat
18.10.2009, 02:22
Arkadaşım şunu sölim ben bana saldıranların fotosu çektim ve hepsi bana küfür ediyorlardı yattaraya nasıl laf sölersin diye mahkemeyede vereceğim gerekirse. Ben taraftarım cefa çekiyorum cile çekiyorum adam 1senedir piyasada yok kalkıpta neredesin demek suçmu ! Zaten olay dışarda oldu 15-20kişi kalkp 5-10kişiye girişti ayıp ayıp. Bir futbolcu gelir gider ama renkdaş kanı akarsa orda durulur.

"Renkdaş kanı akıtmak" ...

Sanırım, bütün o bizi başarıya götürecek yöntemler, taktikler, transferler, yönetim hataları vs. gibi hususları tartışmaktan ziyade ısrarla üzerinde durmamız gereken, öncelik vermemiz gereken mesele bu. Arkadaşın ifadesinde açığa çıkan zihniyet... Nasıl yenilir bu zihniyet; nasıl daha insani, daha estetik, daha özgün bir tavır, bir renk, bir üslup kazanabiliriz?

Hürgün Aygün
18.10.2009, 02:24
bu konu gerçekten çok uzadı

Hürgün Aygün
18.10.2009, 02:25
artık kadroları çizmeye başlayalım

ilhan
18.10.2009, 02:28
Bir futbolcu formsuz olduğu için, beklentileri karşılayamadığı için, kendisinden bekleneni genele yayamadığı için protesto edilebilir. Islıklanabilir, yuhalanabilir veyahut gönderilmesi istenebilir. Ama kafile karşılaması yapılırken bu olmaz. Takım daha maça çıkmamışken bu olmaz. Yarın maçta oynar mı oynamaz mı, belki gol atar belki rezil oynar bilmeden tepki vermek pek sağlıklı değildir.

Eğer söylenildiği gibi olay fiili bir müdahaleye kadar gittiyse ki -umarım öyle olmamıştır- çok ayıp etmişiz. Eğer Bjk, Gs, Fb taraftarından bir farkımız kalmayacaksa ne diye bu kadar uğraşıyoruz ki Trabzonsporumuz için?

Yattara'nın sorumsuzluklarının cezasını verecek mevkiler teknik heyet ve yönetimdir. Onlar ceza vermediği sürece Yattara'yı böyle taraftarın önüne atarlar.

Taraftarda oluşan bu sinir birikiminin nedeni ise Yattara'nın bardağı taşırması değil, özü Fatih'in transferinin gerçekleşmemesine dayanmaktadır. Kaldı ki orada -söylenildiğine göre- geçen cümlelerden "Fatih'e bu kadar para vermediniz, onu almadınız" tarzı şeyler söylenmiş.

Maç oynanmadan kazanılamaz ama kaybedilebilir. Yarın olurda maçı kaybedersek günah keçisi Yattara. İnşallah kazanırız da daha olumlu şeyleri konuşuruz.

Yoksa bu taraftar sadece Yattara'yı değil, hocayı da, yönetimi de yer.

Egemen
18.10.2009, 02:32
hepsi yenecek zaten ilhan :)

olmazsa şaşarım..

devilkid
18.10.2009, 02:35
video da kavga gürültü yok aksine yattaraya sevgi sel,..bu yüzden mi burayı yaygaraya verdiler yattara saldırdılar diye..

Cem Akyüz
18.10.2009, 02:40
Olayı bilmiyorum ama sanırım Yattara'ya tepki gösterilmiş..Bende Yattara'yı sevmeyen biriyim ama bir maçtan önce bu olay tamamen yanlıştır..Maçtan 24 saat önce bir oyuncuya tepki göstermenin mantıkla hiç alakası yoktur..Tamamen kendini bilmezlerin yaptığı bir olaydır..Yarın Yattara çıkar ve inşallah iyide oynar o zaman bu tepki gösterenler aslanım benim sen yıldızsın gibi laflar diyeceklerdir..Bunada adım gibi eminim

devilkid
18.10.2009, 02:43
ilginç taraftarız..iki kişi laf etti diye 5 saattir bunu tartışıyoruz..ne yattara birikmişimiz varmış...

umitçebi
18.10.2009, 02:43
ArkadaŞlar...bmn olarak ayri bİr toplu yÜrÜyÜŞ ve maÇa gİtme olayimiz olmiyacak mi....

Suayb
18.10.2009, 02:46
Yarinki mac'a cok yaklastik.. Tartisilan konuyu goruyorum...

Biz yarinki macimiza konsantre olamiyorsak.. Odaklanamiyorsak taraftar olarak..

Galibiyet beklemek hakkimizmiki...

Allah sonumuzu hayir eylesin.. Hep ayni seyler....

matrix5782
18.10.2009, 02:46
ilginç taraftarız..iki kişi laf etti diye 5 saattir bunu tartışıyoruz..ne yattara birikmişimiz varmış...

konu yattara o bu şu değil bu kutsal formayı giyen hiç kimseye laf atamaz moralerini bozamaz sevsek de sevmesekde burda amaç trabzonsporu küçük düşürmek takımın moralini ve konsantresini bozmak

hos_cocuk61
18.10.2009, 02:49
Artık şu "enteresan" konuyu bir köşeye koyup; maç ile ilgili düşünce, temenni ve duyguları yazsar isek daha güzel olur...

Savunması en az hata yapan takım maçı alır diye düşünüyorum. Gs'nin en zayıf halkası savunması keza bizim savunmada çok hatalar yapıyor. Alanzinho'yu iyi kullanabilir isek maçı alırız. Forvet hattının, Umut ve Alanzinho'dan oluşturulması taraftarıyım.

devilkid
18.10.2009, 02:51
konu yattara o bu şu değil bu kutsal formayı giyen hiç kimseye laf atamaz moralerini bozamaz sevsek de sevmesekde burda amaç trabzonsporu küçük düşürmek takımın moralini ve konsantresini bozmak

nasıl küçük düşürülmüş anlamadım...kendini bilmez laf etti diye mi..eğer bu takımı küçük düşürmüş ise ogüne yapılanlardan sonra toplum arasına çıkmamamız lazım...

abi laf eden eleman kim bilir nasıl bir psikoloji ile gelmiş..yaptıkları tabiki yanlış ama maç arifesinde hala yattara modunda duruyoruz..

Mustafa Çolak
18.10.2009, 02:53
sylva
song -- giray -- egemen -- ferhat
colman
yattara -- alanzinho -- gabric
gökhan -- umut

matrix5782
18.10.2009, 02:59
nasıl küçük düşürülmüş anlamadım...kendini bilmez laf etti diye mi..eğer bu takımı küçük düşürmüş ise ogüne yapılanlardan sonra toplum arasına çıkmamamız lazım...

abi laf eden eleman kim bilir nasıl bir psikoloji ile gelmiş..yaptıkları tabiki yanlış ama maç arifesinde hala yattara modunda duruyoruz..

''şunlara bak he! yine futbolcusuna saldırmışlar.'' diyecekler biz bunlan övünelim mi şimdi kesinlikle hayır

neyse maça konsantre olmak istiyorum hakem maçın önüne geçmezse erken gol yemezsek maçı alırız.mutlaka mevkii ön libero olan futbolcuyla sahaya çıkılmalı yani özeliği top kesmek olsun

yorumsuz6117
18.10.2009, 02:59
sylva
colman
gökhan -- umut

Bu kadro 4 taneden aşağı yemez..:)

matrix5782
18.10.2009, 03:01
sylva
colman
gökhan -- umut

o kadroyla çıkılmaz.v taktiği uygular hoca yani 4-3-2-1

yorumsuz6117
18.10.2009, 04:05
0 Gün 15 S. 56 Dk. Kaldı

Hüdai Pervaneli
18.10.2009, 04:17
Kaybetcegimuz mac icin bu kadar konusmya degmez

Sinan_Ts61
18.10.2009, 04:33
trabzonspor gercek gücünü gösterise kesinlikle kazaniriiz;)

Burak
18.10.2009, 08:04
Şu macı alırız ve kara bulutları atarız uzerımızden

.....
18.10.2009, 08:13
Amanın neler olmuş gece burda yaa :( , mesajları okumaya çalıştım gerçekten çok üzüldüm.
Bize yakışmayan şeyler yaşamışız :(

Ama bunları konuşmanın zamanı bugün değil. Allahın izniyle gs maçını alalım ondan sonra konuşuruz.

Trk61
18.10.2009, 08:18
tek forvet onyarsak yeniliriz eme cift olursa yenerik

.....
18.10.2009, 08:23
Tek ya da çift , Umut o sahada olacak.

gsye transfer olsana diyen gsli çocuğa ; Ben İstanbula sadece gol atmaya gelirim diyen adam bu maçta gol atar abi.

Emrullah
18.10.2009, 08:44
sylva
colman
gökhan -- umut

Evlere şenlik bir kadro. Bu kadro tarihi fark yer. Hem GS'ye karşı oynayacaksınız hem de çift forvet oynadığınız gibi Yattara-Alan-Colman üçlüsü de oynayacak. Bu kadroda sıfır mantık ve futbol anlayışı seziyorum.

Berk Akçay
18.10.2009, 10:06
Askerdeyim.. Askeri hastanede görev yapıyorum 60 kişi arasında tek Trabzonsporlu olarak bu akşam yüzümün gülmesini istiyorum lütfen yüzümü güldür tek ve gerçek aşkım Trabzonspor'um...

.....
18.10.2009, 10:09
81 İl var Ülkemde ve biri hariç hepsi şampiyonuğu kutluyor sokaklarda her yıl, Bizim mahalle bekliyor, bizim sokaklar, bizim uşaklar... O Kupayı Hasretle Özlemle Bekliyor.. Sıkılmadık, Yılmadık.. Çünkü Hasret arttıkça özlem kavuşmalar daha öte oluyor biliyoruz. Biz yani bordo mavi yürekler birgün yeniden şampiyonluğun öyküsünü yazacağız En ötesini yaşayacağız kavuşlamarın, O gün karadeniz taşacak toprak bordo kokacak yağmur mavi yağacak....!

.....
18.10.2009, 10:13
İyi ki varsın Trabzonsporum iyi ki .

Sen olmasan bizansa kim haddini bildirecekti ?...

arifberkay
18.10.2009, 10:16
yok işte ben de oyüzden koydum ama hiç kimse bakmamış herhalde olay abartılmış yoksa basına yansırdı özelikle videoyu çekenn sitede bahsedilmedi çok ufak bir tartışmadır oda korumayla taraftar arsındadadır buraya gelip olayı görenler pireyi deve yaptılar

görmeden atma kimseyi de suçlama olayların tam yanındaydım kamerada zaten içerisi çekilmemiş sadece yattaranın götürülüşü var

Umut Şeref
18.10.2009, 10:31
Trabzon üzerine iddaa ya girdim herşeyimiz trabzona bağlı :D ama ben takımıma güveniyrum ;)

.....
18.10.2009, 10:34
Ölmek var dönmek yok !

Bu yola baş koyduk alacaz bu maçı!

ilhan
18.10.2009, 10:36
Şu futbol maçlarının "Vatan, millet, Sakarya" olgusuna çevirmekten ne zaman vazgeçeceğiz. Futbol maçı yahu.

.....
18.10.2009, 10:39
Şu futbol maçlarının "Vatan, millet, Sakarya" olgusuna çevirmekten ne zaman vazgeçeceğiz. Futbol maçı yahu.

Bu laf bana idi sanırım :)

Futbol maçı ama çok şeyi ifade ediyor. Söylediğim kadar olmasa da çok önemli olduğunu vurgulamak için şeyetmiştim :)

Arda'
18.10.2009, 10:41
rüyamda maçı 7-2 kazanıyorduk.Umut 6 tane gol attı diğer golü gs kendi kalesine atmıştı :D

ilhan
18.10.2009, 10:41
Futbolun içinde yenmek var yenilmek var. Önemli oynamak güzel oynamak. Sahada dik durabilmek, onurlu bir şekilde mücadele edebilmek. Yoksa umurumda değil Diyarbakırspor'a yenilmişiz, Galatasaray'a yenilmişiz.

.....
18.10.2009, 10:44
Tamam haklısın dik durmak güzel oynamak ama ben Trabzonsporun yenilmesi hepimize koyuyor.

Elimizden geldiğince oyuncularımıza destek olmaya çalışıyoruz. O manada biraz gaza geldik hepsi bu :)

Birtan Karaman
18.10.2009, 10:45
Güvendiğim Oyuncularımız ; Alanzinho , Gabric , Umut Bulut.

Tüm Takıma Güveniyorum Ama Extra Performans Bekliyorum Bu Oyunculardan.

ilhan
18.10.2009, 10:46
Hepinize koyabilir. Bana koymuyor.

Ben sahada başı dik mücadele eden takımımı göreyim benim için yeterlidir. Benim için futbol asla 3 puandan ibaret değildir.

Celil Köse
18.10.2009, 10:51
Hadi Trabzonum uzun bi aradan sonra güldür yüzümüzü...

.....
18.10.2009, 10:52
Benim içinde 3 puandan ibaret değil. Ama istanbul takımlarına yenilince gelip alay ediyorlar benimle . o yüzden nefret ediyorum!

selcjK
18.10.2009, 10:54
beyler biz ankaradan 4 kişi maç için geldik, biletlerimiz var.

ilhan
18.10.2009, 10:54
Benimle kimse alay etmiyor. Ben de biz onları yenince onlarla alay etmiyorum.

İskender Çakmak
18.10.2009, 10:56
geçen yıl ki maçlarda hep ümitliydik iddaliydık istediğimiz olmamıştı bu sezon ise geçen yılki kadar değil ne ümitlerimiz ne de iddamız ama bu maçı alırsak iddamızda geçen yılki gibi olur heyecanımızda o yüzden futbolcularımıza Allah kolaylık versin yardımcısı olsun

.....
18.10.2009, 10:58
Ben de kimseyle alay etmem. Beni bilen bilir zaten. Ama bazı dangalaklar var. Ne yendik be ne goller be deyince sinirlerim tepeme çıkıyor.

O yüzden şu maçları olsun kazanmamız lazım.inşallahta kazanacağız maçı.

selcjK
18.10.2009, 10:59
bildiğim kadarıyla taraftar maç öncesi istiklalde felan topluca buluşup stada geçiyorlardı, detayları bilen var mı nerede saat kaçta buluşulacak?

cihatöztürk
18.10.2009, 11:00
bakalım işllah 3 puanla döneriz

geçen sene lig başlarında iyiydik bi seri yakalamıştık ama hiç bir büyük maçı kazanamamıştık

belki bu sene farklı olur ha ne dersiniz

Oruç
18.10.2009, 11:00
Bir Gs maçını da adam gibi oynayarak kaybedelim. Sahada gezinmesin bizimkiler.

.....
18.10.2009, 11:02
geçen yılki fb maçı gibi olacak. alacaz bu maçı.

selcjK
18.10.2009, 11:03
ya yok mu sorduğum soruya cevap verecek birileri? bmn organizasyonu olmasına gerek yok, nerede toplanacak ts taraftarı? bu mudur bmn?

.....
18.10.2009, 11:04
ya yok mu sorduğum soruya cevap verecek birileri? bmn organizasyonu olmasına gerek yok, nerede toplanacak ts taraftarı? bu mudur bmn?

abi bilsem söylerim ama melesef :(

İskender Çakmak
18.10.2009, 11:05
gabriçin maçı olacak inşallah heyecanlanmaz ve hasta olmazsa bu maçta farklı bir gabriç bekliyorum sahanın atmosferini kaldırabilirse gabriç döktürecek inşallah

cihatöztürk
18.10.2009, 11:06
geçen yılki fb maçı gibi olacak. alacaz bu maçı.

geçen yılki fb maçlarını alamamıştık ama neyyysse :)

6_DenizhaN_1
18.10.2009, 11:10
Çok ümitliyim bu maçtan..
Belki onlar daha atak başlayacaktır. Ama akıllı ve güzel defans yaparsak biz daha net pozisyonlara gireceğimize eminim..
Bu maçta bence Song olmalı idi.. Tecrübe maçı bunlar..

U.Sadıkoğlu
Saat 4 ' te Şişli Camisinin önünde toplanılıyor .

ilhan
gabriçin maçı olacak inşallah heyecanlanmaz ve hasta olmazsa bu maçta farklı bir gabriç bekliyorum sahanın atmosferini kaldırabilirse gabriç döktürecek inşallah

Heyecanlanır ya da hasta olursa maçtan sonra 2 küfür, fiili saldırı kendine getirir. Değil mi? Hatta sende gidersin.

Orhan Aydın
18.10.2009, 11:14
Saat 4 ' te Şişli Camisinin önünde toplanılıyor .

ikindi namazına müteakip değil ama:)

6_DenizhaN_1
18.10.2009, 11:15
Küfür ve fiili saldırı mı.
İLhan hiç bir Trabzonluya yakışan terimler mi bunlar (:
Nerde görülmüş bu hareketler (:

Mustafa Çolak
18.10.2009, 11:16
Kazanacağız, İnanıyoruz.

Yasin T.
18.10.2009, 11:17
umudum alanzinho-gabriç ikilisi.gabriç cale'ye yardım ettiği sürece keitaya geçiş vermeyiz bence.formda bir colman sahada olursa gerçekten süper olur.tek forvet çıkarsak maçı şimdiden kaybettik onuda söyliyim.kapanırsak bu maçı hayatta alamayız.çünkü rakibin oyunu çözecek birçok oyuncusu var.çift forvet çıkarak gs'nin en kötü mevkisi olan defansını zorlarız.elimizdeki tek kozda bu zaten.gs defansını olabildiğince hataya zorlamak.allah yardımcımız olsun

Mehmet Fırat
18.10.2009, 11:17
http://img17.imageshack.us/img17/8485/1006718.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/5180/1006713r.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/8289/1006711w.jpg

Pankartımızı astık. :cool:

Mustafa AYDIN
18.10.2009, 11:18
Kalbim Trabzon diyor,mantığım gs,İnşallah gönlümüzden geçen olur.

lazanya61
18.10.2009, 11:20
arkadaşlar şimdi yola çıkıyorum ankaradan, dilerim güzel bir galibiyetle döneriz, yol boyunca gördüklerimi duyduklarımı sizlere aktarmaya çalışacağım, içimde garip bir his var bugün campell'in hatrick yaptığı maça benzer bir maç olacak ve farklı bir galibiyet alacakmışız gibi geliyor, dua edelim Allah'ın izniyle şu maçı alalım, Allah yüzümüzü kara çıkarmasın.

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo

Yasin T.
18.10.2009, 11:21
bizim üstümüz kapalımı???????????

Semih
18.10.2009, 11:21
Hadi enerjinizi toparlayın, uyuyun, yormayın kendinizi.

Yenilince kazan kaldıracaksınız daha, ortalığı yıkacaksınız.

De hayde!

Mustafa AYDIN
18.10.2009, 11:22
MMMMMaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaVVVVVVVVVVVVVVVViiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

T.B_1461
18.10.2009, 11:22
arkadaşlar şimdi yola çıkıyorum ankaradan, dilerim güzel bir galibiyetle döneriz, yol boyunca gördüklerimi duyduklarımı sizlere aktarmaya çalışacağım, içimde garip bir his var bugün campell'in hatrick yaptığı maça benzer bir maç olacak ve farklı bir galibiyet alacakmışız gibi geliyor, dua edelim Allah'ın izniyle şu maçı alalım, Allah yüzümüzü kara çıkarmasın.

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooo

Maviiii!
Hayırlı yolculuklar. Kazasız belasız inşallah.

U.Sadıkoğlu
18.10.2009, 11:23
bizim üstümüz kapalımı???????????

Aynen öyle.

Orhan Aydın
champıonssssssssssssssssssssssssssssssssssss:)

cihatöztürk
bi arkadaş yazmıştı daha önce......

biz galatasarayı yenersek fener g.antepe yenilir veya berabere kalırsa

haftaya derbide gs--fb berabere kalırsa trabzon kayseriyi yenerse

ondan sonraki hafta hooppp 3 puan ankaraspordan bize

fener--kayseri
gs --sivas
tehkikeli maçlar her şey olabilir

şu 3 haftada trabzon müthiş bi şelikde geri dönerse varya abowwww :)

şu yazıyı not edelim bi yere :)

lazanya61
18.10.2009, 11:25
Maviiii!
Hayırlı yolculuklar. Kazasız belasız inşallah.
amin kardeş eyvallah

Fatih Özkan
18.10.2009, 11:30
Heyecan bastı (:
İnşallah alacağız maçı (:

ilhan
18.10.2009, 11:32
Mehmet öncülüğünde pankartı asan tüm Çoban Ekspres tayfasına teşekkür ediyorum. İyi iş çıkarmışsınız. :)

Tolunay Abdioğlu
18.10.2009, 11:34
Heyecan bastı beni. :)

İnşallah Alanzinho-Gabric ikilisi çıkar sahaya.

Sylva
Serkan---Egemen---Song---Ferhat(Cale)
Ceyhun
Selçuk---Colman
Alanzinho--Gabric
Umut

Oruç
18.10.2009, 11:37
Maça bir puan için çıkarsak yenilgi kaçınılmaz olacaktır.

Egemen
18.10.2009, 11:38
hadi bizi geçtim. çıkın Broos için alın bu maçı..

biliyorum çoook saçma bi istek :)

Semih AYDIN
18.10.2009, 11:43
Bu macı alıcaz başka yolu yok...

Hamsi_61_61
18.10.2009, 11:48
Numaralida olacagim arkadaslar ama gonlum sizinle :)

Murat Erdem
18.10.2009, 11:55
GS ye yenilebilriz. İlk defa mı İstanbul'da GS ye yenilmiş olacağız, daha önce defalarca yaşadığımız bir sonuç için Broos'un kellesini isteyecekler çıkacaktır. Lütfen istikrara sahip çıkalım.

Volkan
18.10.2009, 11:59
inş bu macı alıp yükselişe geceriz

Semih58
18.10.2009, 12:00
Yenmemiz gereken bir maç.

Hürgün Aygün
18.10.2009, 12:04
korkuyorum ama hırsla mücadele edersek kesinlikle kazanırız

bingolts
18.10.2009, 12:07
rüyamda maçı 7-2 kazanıyorduk.Umut 6 tane gol attı diğer golü gs kendi kalesine atmıştı :D
Bu rüya sadece Umut kısmı ama 7-2 Allah bilir neden olmasın

lazzz61
18.10.2009, 12:07
Güvendiğim Oyuncularımız ; Alanzinho , Gabric , Umut Bulut.

Tüm Takıma Güveniyorum Ama Extra Performans Bekliyorum Bu Oyunculardan.
umutaa halaa guvenmenızı anlamıyorum yaa