PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Tayfun
17.10.2009, 10:01
Bu maçtan hiç umudum yok....

Muhammed
17.10.2009, 10:02
Defanslarında Gökhan Zan ve Servet varmış. Tamda bize uygun 2 oyuncu arkaya adam kaçıran ve ağır oyuncular.

Dursun Kaplan
17.10.2009, 10:05
Defanslarında Gökhan Zan ve Servet varmış. Tamda bize uygun 2 oyuncu arkaya adam kaçıran ve ağır oyuncular.

Böyle ağır defansa, Alanzinho gibi hızlı adamlar da lazım.

izzet
17.10.2009, 10:07
Cok calkantili bir dönemden geciyoruz. Acikcasi hicbir umudum yok. Ne Galatasarayin Ankaragücü macindan sonra kendi evinde gayriciddi bir karsilasma cikaracagini, nede bizim oyuncularimizin bu maci alacak gücte oldugunu düsünüyürum.

Yaptigi oyuncu degisikleriyle "kücük" takimlara karsi olan karsilasmalarimizi bile katleden Broosdan ise hicbir ümidim yok.

Mac ne olur? Üst olur bence...

.....
17.10.2009, 10:14
Cok calkantili bir dönemden geciyoruz. Acikcasi hicbir umudum yok. Ne Galatasarayin Ankaragücü macindan sonra kendi evinde gayriciddi bir karsilasma cikaracagini, nede bizim oyuncularimizin bu maci alacak gücte oldugunu düsünüyürum.

Yaptigi oyuncu degisikleriyle "kücük" takimlara karsi olan karsilasmalarimizi bile katleden Broosdan ise hicbir ümidim yok.

Mac ne olur? Üst olur bence...

Broos büyük maçların hocasıdır. Bunu gs maçında bize göstermek zorundadır!

Maç ne mi olur ? Alırız bu maçı. skor filan bilmiyorum ama Alırız Allahın izniyle.

izzet
17.10.2009, 10:16
Insallah aliriz ne diyelim...

Uğur Karataş
17.10.2009, 10:18
Sanki Real Madridle oynuyoruz sanki biz ligte sıradan küme düşmemeye oynayan bir takımızda yok sabriydi ardaydı amma abarttınız.

.....
17.10.2009, 10:20
Sanki Real Madridle oynuyoruz sanki biz ligte sıradan küme düşmemeye oynayan bir takımızda yok sabriydi ardaydı amma abarttınız.

gözünde büyütmeyeceksin diye elli kere dedim ama dinlemiyorlar ki :)

Fatih Solmaz
17.10.2009, 10:23
ortada bir maç gs'nin artısı forvetlerinin bizimkilerden daha iş bitirici olması. mücadele gücümüzü ortaya koyarsak alacağımız bir maç olacaktır. tek farklı galibiyet bekliyorum.

Uğur Karataş
17.10.2009, 10:23
gözünde büyütmeyeceksin diye elli kere dedim ama dinlemiyorlar ki :)

Hiç sorma ya bu trabzonspor sanki tarihte hiç gs karşı galibiyeti yokmuş gibi konuşuyor arkadaşlar.

bingolts
17.10.2009, 10:24
Bi
zim defans geçen yılki gib konsantrasyonunu bozmadan oynasın . forvetler atmasa da gol ortadan gelir onun dışında Galatasaray yenilmeyecek takım değil yeterki isteyelim ve Ankaragücüde bunu ıspatladı zaten

.....
17.10.2009, 10:26
Hiç sorma ya bu trabzonspor sanki tarihte hiç gs karşı galibiyeti yokmuş gibi konuşuyor arkadaşlar.

arkadaşlar elano , arda , kewell diyince gözlerinde büyütmüş. ne yapsınlar haliyle gözünde büyütünce fark yeriz havası çıkartıyorlar.

öyle değil işte. fark filan yemeyiz. hezimette almayacağız.

bingolts
17.10.2009, 10:26
Alacağız başka yolu yok Trabzonspor bu unutmayalım

bingolts
17.10.2009, 10:28
Sadece soğukkanlı ve ayakları yere basan deneyimli oyuncularla bu maça başlanır o çok önemli

TAHSİN 61
17.10.2009, 10:31
Pazar günü hava durumunda haberi olan var mı?

Fatih Solmaz
17.10.2009, 10:36
taş yağsa ne farkeder ?

Tolunay Abdioğlu
17.10.2009, 10:42

Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 18 Ekim Pazar günü saat 20.00’de İstanbul'da oynayacağımız Galatasaray maç günü havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 21 derece olması bekleniyor.

trabzonspor.org.tr
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2793#Icerik

Mustafa Hazıroğlu
17.10.2009, 10:51
Mağlubiyete tahammülümüz yok. 3 puanla dönersek çok iyi olur. 1 puanda yeterlidir benim için.

titanic
17.10.2009, 10:55
yeneriz gibi geliyor bana belkide berabere ama yenilme ihtimalimiz çok zayıf gsaray ligdeki yerini hak etmiyor

argaliya
17.10.2009, 11:06
galatasarayın defansının bizimkinden daha problemli olduğunu düşünüyorum ama hücum elemanlarımızın beceriksizliği gene bize maçı kaybettirecek gibi geliyor.Kaldı ki teknik direktörümüzün yürekli olup olmayacağı da ayrı bir muamma

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 11:17
Son 6 maçtır yenilmiyoruz (Toulose maçı dahil) Allahın izniyle bu maçtanda puan yada puanlar çıkaracağız..

Bekle istanbul sessiz ve derinden geliyoruz..

Uğur GEMİCİOĞLU
17.10.2009, 11:22
Yeneceuk :D

Mesut
haydi fırtınam es ali samiyende yanındayız destekçiniz ölümüne sevdalıyız sana

Erdem Keser
Ortasaha , Serkan-Colman-Selçuk-Gabriç dörtlüsünden oluşacak büyük ihtimalle.Hücumda da Umut'la Alanzinho'nun oynamasını umuyorum.

Mollasalihoğlu
17.10.2009, 11:24
Gol yollarında bitiricilik konusunda sıkıntı yaşamaz isek gs 2. bir a.gücü faciası yaşar, rahat olun..

10 numara
17.10.2009, 11:25
gökhan ünal'ın maçı...

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 11:25
Ortasaha , Serkan-Colman-Selçuk-Gabriç dörtlüsünden oluşacak büyük ihtimalle.Hücumda da Umut'la Alanzinho'nun oynamasını umuyorum.

zaten hocada antremanlarda as takımı bu şekilde oynatıyormuş.Bende bu şekilde çıkmamızı istiyorum.Belki serkan sağbek tji ortada olabilir.

Mesut
17.10.2009, 11:28
4-4-2 dizilişinde saha çıkmamız gerekdiğini düşünüyorum galatasaray a hücüme rahat çıkma fırsatını vermemeliyiz gs hücüma çıkarken 2 kere düşünecek çıkarken tek forvetle oldugumuz zaman 2 adam verir diğer tüm oyuncular organize olarak hücüm yapar hücümsa hücüm bizdede var o yeterki bencillikden kaçınalım bu lafım gökhanla umuta iyi pas alış verişi yaptıgı takdirde yenecez inanıyorum

.....
17.10.2009, 11:31
Son 6 maçtır yenilmiyoruz (Toulose maçı dahil) Allahın izniyle bu maçtanda puan yada puanlar çıkaracağız..

Bekle istanbul sessiz ve derinden geliyoruz..

Evet bence bu çok önemli. tamam kazanamıyoruz ama kaybetmiyoruzda.

Ben bu maçta Sylva ya ve Umut a çok güveniyorum. yani bunlar bu maçtan üstün performans gösterecek. Yazın bunu bi yere.

.....
17.10.2009, 11:33
Alanzinho ya da Gökhandan biri Umutla birlikte oynamalı.

Tek Umut çok zorlanırız. Hocamız gs yi yenecek plan hazırladık dedi bakalım göreceğiz neymiş plan

Kaan
17.10.2009, 11:34
- - - - - - - - - - - Sylva - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- Serkan - - Song - - - Egemen - - Cale -
- - - - - - - - - - - Selçuk - - - - - - - - - - -
- Gabric - - - - - Colman - - - -Alanzinho -
- - - - - - Umut - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - Gökhan - - - - - - - -

Tjikuzu Colman'ın yerine oynayabilir.

Yattara eğer Pazar gününe kadar oynayabilecek duruma gelirse, Gabric'in yerine oyuna dahil edilebilir.

Yedekler de şöyle olsun,

Onur
Tayfun
Giray
Ferhat
Tjikuzu
Engin
Yattara

Tekrarlayayım. :)

Mesut
17.10.2009, 11:35
Alanzinho ya da Gökhandan biri Umutla birlikte oynamalı.

Tek Umut çok zorlanırız. Hocamız gs yi yenecek plan hazırladık dedi bakalım göreceğiz neymiş plan

bence 3 üde oynamalı

--------------tony---------------
serkan--egemen----giray----cale
-----colman----------selçuk--------
alanzinho-------------------gabriç--
--------umut------gökhan------------

.....
17.10.2009, 11:37
Song Sağbek olarak çıkmalı bu maça. Bu maç bile olsa sağbek song olmalı.

.....
17.10.2009, 11:38
bence 3 üde oynamalı

Colman yerine Ceyhun , Serkan yerine Song süper kadro :)

Kaan
17.10.2009, 11:38

Song sağ bek oynayamaz.

Gençlerbirliği maçında ne olduğunu gördük, yapmayın Allah aşkına.

Tamam elinden geleni yaptı ama oynayamadı işte.

Mesut
17.10.2009, 11:39

yapma ömer songu sağ bekde 2.yarıyı çıkaramaz kieta arda var orda song 2. yarıya çıkamaz sag bekde başlarsa dinamik adam lazım beklere

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 11:39
Song sağ bek oynayamaz.

Gençlerbirliği maçında ne olduğunu gördük, yapmayın Allah aşkına.

Tamam elinden geleni yaptı ama oynayamadı işte.
Evet gördük g.birliği o taraftan doğru dürüst gelemedi..

Kaan
17.10.2009, 11:40
Evet gördük g.birliği o taraftan doğru dürüst gelemedi..

Peki, ben yanlış maç izlemişim.

Özür dilerim. ;)

Erdem Keser
17.10.2009, 11:42
Total futboldaki adı ilk sırada yer alan Ufuk Bayraktar sensin demek:D Ferhat cevabıyla...:)

Oğuzhan Fidan
17.10.2009, 11:44
bu maça tek forvet çıkılmaz topu ilerde tutmalıyız.. kendi yarı sahamızda kabul edersek ilk yarıda gol yeriz. defans hattı zayıf bi takıma karşı oynucaz.. tjikuzu bu maçta oynamalı bence

Ufuk Bayraktar61
17.10.2009, 11:47
Total futboldaki adı ilk sırada yer alan Ufuk Bayraktar sensin demek:D Ferhat cevabıyla...:)

evet...:))))..dünde 5 te 5teydim..ama bi nane yiyemedim...gene ilk sırada :))..bu ara işler açıldı..

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 11:47
Peki, ben yanlış maç izlemişim.

Özür dilerim. ;)
Özür dilenecek birşey olduğunu sanmıyorum Ferhatı bir ileri bir geri başını döndüren Hurşit Song karşısında aynı şeyleri yapamadı eğer Song ileri geri gidip gelemiyor diyorsan orda haklısın..

lazzz61
17.10.2009, 11:50
arkadaslar halaa gokhanın macuı umutun macı diiyip duruyorsunuz bunlar topcu deıl bosuna umıtlenmeyın gercek bu bız bu forvetlerle bişe yapamayızz belkı orta sahamaızz ii oynarsaa o da zorr en iiyi sonucc beraberlık olacak bızım ıcın

Hqmi
17.10.2009, 11:55
Beyler bir şey sorcam.

Şimdi 50 tl versek bilet alabiliyor muyuz? Kaldı mı taraftar kart gerekiyo mu? Saçma bi soru gibi gelebilir ama kusura bakmayın cevabınızı acil bekliyorum.

Egemen
17.10.2009, 11:55
arkadaslar halaa gokhanın macuı umutun macı diiyip duruyorsunuz bunlar topcu deıl bosuna umıtlenmeyın gercek bu bız bu forvetlerle bişe yapamayızz belkı orta sahamaızz ii oynarsaa o da zorr en iiyi sonucc beraberlık olacak bızım ıcın

Klavyen bozuk sanırım. Bazı harfler eksik, bazıları fazla ;)

Beyler bir şey sorcam.

Şimdi 50 tl versek bilet alabiliyor muyuz? Kaldı mı taraftar kart gerekiyo mu? Saçma bi soru gibi gelebilir ama kusura bakmayın cevabınızı acil bekliyorum.

Mesajları bold yazmak yasak dostum :) düzelt bence

____

Türkçeyi düzgün kullanalım.. LÜTFEN!

Ufuk Bayraktar61
17.10.2009, 11:58
arkadaşlar elimde gs ts maçına kapalı bileti var. bir tv programından kazandım..Şu anda Trabzonda olduğum için biletim istanbulda kuzenimin elinde..

maça gidecem ama bilet bulamadım diyenler ?
maça gitmek isteyenler ?

bu fırsat sizin için :D...bileti satıyorum..fiyatta anlaşırız( normal fiyatdan daha düşük olmak şartıyla).. almak istediğiniz takdirde, bileti, bulunduğunuz yere göre ister maç günü ali samiyen önünde, ister maçtan önce elinizde olacak şekilde alabilirsiniz..parayıda alacağınız zaman kuzenime ödeyeceksiniz..tuzla yada civarına yakın olanlara bugün verilebilir....özelden ulaşabilirler...

iyattara
17.10.2009, 12:04
Beyler bir şey sorcam.

var arkadaşım taraftar kart işi bitti gir biletix e kredi kartınla al bileti 54 TL ye geliyor sonra da gidip biletix gişesinden bastırtıcaksın bileti hepsi bu
hala koskoca 1000 bileti alamadık ya yazıklar olsun bize

Bilâl ÇOBAN
17.10.2009, 12:05
tjikuzu ve yattara mümkünse ilk 25 kişilik kadroya dahi girmesinler.

lazuk61
17.10.2009, 12:14
maç ardanın güzel oynayıp oynamıyacagına göre şekillenir..

61viya
17.10.2009, 12:26
Birisi şu kalbimi durdursun! Yok yahu, olmadı bu. Birisi şu kalbimin atışını normal seyrine döndürsün! Çırpınıyor resmen yahu :)

Alihan Ertürk
17.10.2009, 12:34
Bence 4-5-1 çıkacağız bu maça ..

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 12:37
Allah Allah o halde şöyle de bari maç gsnin ne yapacağına bağlı..:cool:

Sanki karşısında takım yok..!!!

Tolunay Abdioğlu
17.10.2009, 12:43

Arda mı yenecek bizi tek başına. ?

Gerçi Türkiye'de yaşıyoruz.

Ülkenin önde gelen yorumcuları Arda'yı Messi yapıp Barcelona'da oynattılar.

Fazla şaşırmamak lazım.

nuhoglu
17.10.2009, 12:49
işyerinde 4 kişiyle iddaaya girdim eğer kazanırsak 4 karton sigara alıcam 180 tl yapıyor satıp ts clup da harcıyacam:) kaybetmeyi hic aklıma getirmiyorum :(

SEDAT
17.10.2009, 12:52
ben broos dan korkuyorum bi süpriz yapabilir..

Kazım Uzunboy
17.10.2009, 12:53
Kafile bugün geliyor

Karadeniz temsilcisi, Galatasaray sınavı için yarın İstanbul'da olacak.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm746314.jpg

Son antrenmanını yine Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirecek olan Bordo-Mavililer’in, saat 20.05’te Türk Hava Yolları’na ait tarifeli uçakla Trabzon’dan hareket edeceği bildirildi. Taksim’deki Point Otel’de kampa girecek Trabzonspor kafilesi, Ali Sami Yen Stadı’nda oynanacak zorlu mücadelenin ardından İstanbul’da kalmayacak ve maç akşamı tekrar Trabzon’a dönüş yapacak.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

albatros
17.10.2009, 13:03
ofsayt ve penaltı tuzaklarına dikkat edelim gerisi Allah kerim

abbas
17.10.2009, 13:05
Fark olur diyorum. En az 3-1 yeneriz...

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 13:07
ofsayt ve penaltı tuzaklarına dikkat edelim gerisi Allah kerim

aslında bu penaltı olayında arkadaşa hak veriyorum.
Baros tilkisi en ufak bir temasta atıyor kendini.Elle kontrolleri vs. hakemin bu adama dikkat etmesi lazım.

ELA ELA LEOSE
17.10.2009, 13:09
Fark olur diyorum. En az 3-1 yeneriz...

hatta 1-3 olmaz 1-5 olsun
ben bu sene ruya görmedim galiba yencez
geçen sen hep gördüm yenildik bu sen görmedim hadi bakalim hayırlısı

kaptans
17.10.2009, 13:17
bence 3 üde oynamalı

şu anki çıkacak en iyi kadro bencede arkadaşım katılıyorum sana inşallah bu kadroyla çıkarız galatayı ancak böyle yeneriz defansını zorlamamız lazım ve gocülerimizin gününde olup onlardan daha fazla atmak lazım

Zeki Akyol
17.10.2009, 13:27
Alanzinho oynatılırsa gol atar gibime geliyor nedense...

Bende bu fikirdeyım fakat kazanacağız dıyemıyorum :)

UĞUR DURTAŞ
17.10.2009, 13:37
gs maçı çok zor maç gs iyi takım bizim bu maçı kazanmamız için hocamızın gs yi çok iyi etüt etmesi bunları futbolcularımıza anlatması futbolcularımızın da inanılmaz derecede istekli en önemlisi 90 dakika savaşmaları ,gökhan ve umutun az sayıda kazanacağımız gol pozisyonlarını gol yapmaları ve en önemlisi arda nın başına bir kişiyi vereceksin sende 10 kişi oynayacaksın...

Armağan Dere
17.10.2009, 13:44
Siz Halen daha bu takımın yeneceğini mi düşünüyorsunuz?...Kaleci kötü defans vasat ortasaha vasat forvet vasat beraberlik iyidir..Galibiyete kendinizi kaptırıpta sonra üzülmeyin benden sölemesi

Tekrar Tekrar söylüyorum ...Boşuna kapılmayın benim yazımı alıntılayıp bazı arkadaşlar yorum yapmış..bu takım bu kadro ve bu anlayışla Gs'yi yenemez...Siz bana son 4 yıldır hangi ihtiyacımız olan derbiyi kazandık..Son hafta feneri yensek şampiyonlar ligine gidiyoduk avni akerde yenemedin feneri istanbulda gs'yi yencen...bi 1-0,2-0, 5-2 hatırlıyorum ama o sezonlarda ki forvetlerimiz çok iyiydi...Ben fark yemeyiz inşallah diye umuyorum..umudum yok...

lazım611
17.10.2009, 13:47
Rüyasını gordum bu maçın skoru 2-3 trabzonspor lehine oLucak İns. Kımse ınanmadı ama gorucekler :D

6_DenizhaN_1
17.10.2009, 13:56
Çaykaralı kardeşim çok düz düşünüyorsun..
Futbol bu.. Gökhan Zan ve Servet oynayacak büyük ihtimal..
2 tane direk demektir bu.
Havadan şişirme yaparsak sabaha kadar oynayalım gol atamayız..
Ama derinlemesine paslarla araya dogru oynar hatta calıma gidersek en az 3 gol atacagımızı düşünüyorum.
Gökhan Zan ya.. Kim bu adam Allah aşkına o kendi etrafında dönene kadar yanından tüm BMN geçer..
Bu maçta akıllı istekli ve yerden oynarsak ne istediğimizi bilerek saldırırsak kendimizi bilirsek Pazar akşamı gönül rahatlıgı ile tüm programları izleyeceğizdir.

Enes
17.10.2009, 13:58
Yenmeliyiz ,yenebiliriz sadece inanmak gerekiyor...

Ömer Kaya
17.10.2009, 14:01
Basın'a iNAt kazanacağız

Armağan Dere
17.10.2009, 14:02
Çaykaralı kardeşim çok düz düşünüyorsun..
Futbol bu.. Gökhan Zan ve Servet oynayacak büyük ihtimal..
2 tane direk demektir bu.
Havadan şişirme yaparsak sabaha kadar oynayalım gol atamayız..
Ama derinlemesine paslarla araya dogru oynar hatta calıma gidersek en az 3 gol atacagımızı düşünüyorum.

Düz Yorumuna diyecek bişeyim yok herkesin fikri kendinedir senle tartışacak değilim..Ancak derinlemesine pasları kime atacaksın adamların ön liberoları mustafa sarp ve mehmet topal göbekleri zayıf ancak forvet hatları çok iyi Kader Keita neler yapacak bak gör...Cale şaşkına dönecek,sağ bek zaten yok Kewell dümdüz gelicek bakıcaz o zmn kim daha düz düşünüyor..Forvet hatlarında da her bulduğunu atabilecek oyuncu Baroş var bizde de %35 ortalamayla oynayan forvetler var 3 pozisyon yakalar 1'ini atar...

.....
17.10.2009, 14:03
Şu yaptıkları haberi görüpte canını dişine takmayacaksa oyuncularımız ben daha bir şey demem.

Ölümüne oynayacaksın abi Allah rızası için yapın bunu!

Gordon Freeman
17.10.2009, 14:05
ben şu kadarını söyliyim eğer şu Servet ile Gökhan Zan bizde olsaydı.
Tayfunu eleştirmeye sıra gelmezdi wallahi......

Gordon Freeman
17.10.2009, 14:09
Düz Yorumuna diyecek bişeyim yok herkesin fikri kendinedir senle tartışacak değilim..Ancak derinlemesine pasları kime atacaksın adamların ön liberoları mustafa sarp ve mehmet topal göbekleri zayıf ancak forvet hatları çok iyi Kader Keita neler yapacak bak gör...Cale şaşkına dönecek,sağ bek zaten yok Kewell dümdüz gelicek bakıcaz o zmn kim daha düz düşünüyor..Forvet hatlarında da her bulduğunu atabilecek oyuncu Baroş var bizde de %35 ortalamayla oynayan forvetler var 3 pozisyon yakalar 1'ini atar...

Fazla iyimsersin.. :) 3 pozinyondan 1 ini atabılmeyı başarsalar şu haftaya kadar ikisinin toplam gol sayısı 4 olmazdı....

61karradeniz61
17.10.2009, 14:09
pazar günü kim kazanacagini bu anket gösteriyor

http://www.goal.com/tr/poll/n2147481463/galatasaray-trabzonspor-ma%C3%A7%C4%B1-tahminizi-alal%C4%B1m/results

Armağan Dere
17.10.2009, 14:14
Fazla iyimsersin.. :) 3 pozinyondan 1 ini atabılmeyı başarsalar şu haftaya kadar ikisinin toplam gol sayısı 4 olmazdı....

Pardon belki yaklaşık ama ...çok da gol pozisyonuna girdiğimiz sölenemez...9'da 3 galibiyet ibb,antalya,sivas maçları...ibb maçında 3 gol egemen attı..sivas maçında selçukla ceyhun attı...öbür maçlar zaten kabus gibiydi...

argaliya
17.10.2009, 14:48
bu maçın kaderini galatasarayın yıldız diye adlandırılan oyuncuları değil bizim hücum oyuncularımız belirleyecek.
Tabi Bross hücumcuyla oyuna başlarsa !!!

ELA ELA LEOSE
17.10.2009, 14:59
macın biletleri hala tükenmemiş galiba ilgi az

delfino61
17.10.2009, 14:59
arkadaşlar bi organizasyon yok mu?başlıklarda da yazmıyor yürüyüş vs.yapılmıcak mı bir şeyler?tamam belki çok çocuksu ama balon falan?yok mu hiç bir şey, olmucak mı?

Gökhan KAN
17.10.2009, 15:03
Gs de geri dönemekte zorluk yaşayan oyuncular varken pozisyon bulmakta zorluk yaşamayız..

.....
17.10.2009, 15:04
Trabzonspor patlama peşinde!

Trabzonspor, yarın deplasmanda oynayacağı Galatasaray maçını kazanarak lige yeniden bir başlangıç yapmak istiyor. Bordo - mavili futbolcular zorlu 90 dakika öncesi galibiyet için kenetlenirken, teknik direktör Hugo Broos ise zafer planını hazırladı.
Turkcell Süper Ligi'nde yarın akşam Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor galibiyetten başka bir şey düşünmüyor. Bu sezon ligde taraftarlarına büyük hayal kırıklıkları yaratan bordo - mavili takım Galatasaray maçını kazanarak lige yeniden bir başlangıç yapmak istiyor.
Bordo - mavili takımda futbolcular zorlu 90 dakika öncesi galibiyet yemini ederken, teknik direktör Hugo Broos ise üç puanı getirecek zafer planını hazırladı. Savunmayı güçlü tutmak için 4 - 3 - 3 sisteminden vazgeçip, 4 - 4 - 2'ye dönen Broos, Alanzinho'yu da 11'de sahaya sürerek ani ataklarda etkili olmayı düşünüyor.
BROOS'UN İLK ZORLU MAÇI
Trabzonspor'un Belçikalı teknik adamı Hugo Broos, Galatasaray maçıyla birlikte bordo - mavili takımın başındaki ilk büyük maçına çıkacak. Kulüp yetkililerinden Galatasaray maçının önemi hakkında bilgiler alan Broos'un maç için sabırsızlandığı belirtildi. Bu arada Trabzonspor'da Broos'la birlikte, Ferhat, Gabric ve görev verilmesi durumunda Tjikuzu ile Engin'de bordo - mavili forma altında ilk derbi maçlarına çıkacak.
KARAMAN: "TARAFTARLARIMIZI MUTLU EDECEĞİZ"
Bordo - mavili takımın Sportif Direktörü Ünal Karaman'da İstanbul'a galibiyet için gideceklerini ifade ederek, "Hafta içerisindeki antrenmanlarda Galatasaray maçına çok hırslı bir şekilde hazırlandık. Futbolcularımızın neşesi de yerindeydi. Her maçta olduğu gibi bu maçta da kazanmak için oynayacağız. Futbolcularımız bu maçın öneminin farkında. Taraftarlarımızı mutlu edeceğimize inanıyoruz. Galatasaray karşısında alacağımız bir galibiyetin Trabzon'daki yankısını düşünmek bile bize artı bir motivasyon oluyor" diye konuştu.
AKYAZI'DA İNCELEME YAPILACAK
Trabzon'un Akyazı mevkiinde deniz doldurarak, üzerine yapılması planlanan stat ve bazı tesisler için Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak ve TAV'ın CEO'su Sani Şener'in yarın Trabzon'a gelerek incelemelerde bulunacağı öğrenildi. Yatırım maliyeti çok yüksek olduğu için bir çok firmanın yanaşmadığı Akyazı Projesi için TAV'ın vereceği karar Trabzon kamuoyunda merakla bekleniyor.
TRABZONSPOR'UN MUHTEMEL 11'İ ŞU ŞEKİLDE:
Sylva - Tayfun, Giray, Egemen, Ferhat - Serkan, Selçuk, Colman, Gabric - Alanzinho, Umut
SAKATLAR: Tolga Zengin, Zafer
CEZALI: Yok

17.10.2009

Kaynak : DHA

Samet KILIÇ
17.10.2009, 15:05
idmanlarda izlediğim kadarıyla alanzinho ve tjkuzunun 11 de oynamısı gerekiyor bence hak ediyorlar...

Mert Oğuzlu61
17.10.2009, 15:12
___serkan___selçuk___colman___gabric

____________alanzinho_______

_____________umut_____________

tek fv çıktığımız maçlar gözümün önüne geldide, yine strese girdim...

Dip.Ing.Mag.
17.10.2009, 15:14
Bordo-mavili takımın Galatasaray karşılaşmasına, Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Ferhat, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzinho, Gabriç ve Umut 11'iyle çıkması bekleniyor.

alin iste bu kadroyla fark yeriz benden söylemesi

Dip.Ing.Mag.
17.10.2009, 15:18
pazar günü kim kazanacagini bu anket gösteriyor

http://www.goal.com/tr/poll/n2147481463/galatasaray-trabzonspor-ma%C3%A7%C4%B1-tahminizi-alal%C4%B1m/results

ankete göre mac kazanilsaydi biz hersene sampiyon olurduk .... ayrica her sene gs maclari icin yapilan anketlerde biz kazaniriz cikiyor ama herseferinde gs bizi yeniyor, berabere bile kalamiyoruz...

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2009, 15:19
gs nin bazı futbolcuları yorgun olacak .bunu iyi değerlendirirsek bir ihtimal var yoksa işimiz gerçekten çook zor...

SüRMeNe_6161
17.10.2009, 15:25
Anketlerde Hep Trabzonspor Kazaniyo:)

.....
17.10.2009, 15:27
-[ooD;2708207']Bordo-mavili takımın Galatasaray karşılaşmasına, Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Ferhat, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzinho, Gabriç ve Umut 11'iyle çıkması bekleniyor.

yine başlıyoruz farklara

Tayfub hariç kadro gayet iyi , tabi Ferhat değil de Cale oynayacaktır orda.

.....
17.10.2009, 15:29
-[ooD;2708213']ankete göre mac kazanilsaydi biz hersene sampiyon olurduk .... ayrica her sene gs maclari icin yapilan anketlerde biz kazaniriz cikiyor ama herseferinde gs bizi yeniyor, berabere bile kalamiyoruz...

Sen çok panik olmuşsun bu maç için. biraz sakinleş . rahatla .

yenilgiyi düşünme. alacaz bu maçı de Allahın izniyle alacaz ;)

bbyanik
17.10.2009, 15:33
maça ilgi yok evet iki tane bilet aldım arkadaş gelmiyi :)

Gordon Freeman
17.10.2009, 15:38
-[ooD;2708207']Bordo-mavili takımın Galatasaray karşılaşmasına, Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Ferhat, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzinho, Gabriç ve Umut 11'iyle çıkması bekleniyor.

inşallah doğru değildir.Tek forvet sistemi bizi öldürür...Tayfunun yerine Serkan yada Song olmalı....Ayrıca Ferhat bu maçın adamı değil...
Aman Bross gözünü seveyim yapma....

MARATON_61
17.10.2009, 15:39
selam usaklar artik eski heyecan kalmadi traftar da iyi bir sinyal deil bu hem takima hem külübe zarar verir

olsun usaklar olsun biz ne firdinalar atlattik buda gecer kalici sadece sevdamizdir onun icin onu yedim birakmayin yanliz birakmayin onu istambul külübleri inadina yanliz birakmayin

ben inadina diyorum yola devam ne isderse olsun bu renkler sevdamizin renkleri

yorumsuz6117
17.10.2009, 15:44
Cale oynamalı Broos yapma böyle nasıl istikrar yakalayacaksın bi maç Ferhat diğer maç Cale ayrıca bu maçta kesinlikle Cale oynamalı Keita ve sabri koridor yapar orayı Ferhat'a karşı..

Dip.Ing.Mag.
17.10.2009, 15:48
Sen çok panik olmuşsun bu maç için. biraz sakinleş . rahatla .

yenilgiyi düşünme. alacaz bu maçı de Allahın izniyle alacaz ;)

Tabi ki sen umutlarini yitirme duani da et otur bekle, aliriz aliriz ;)

neye göre aliyoruz ben hala anlamiyorum?

bbyanik
17.10.2009, 15:51
Bilet alacaklar arkadaşlar bi bilet fazladır ilgilenenlere ........

Dip.Ing.Mag.
17.10.2009, 15:53
Alanzinho, Galatasaray karşısına çıkıyor

Sabah'ın haberine göre Trabzonspor'un teknik direktörü Hugo Broos, tek forvet çıkacağı Galatasaray karşısında Alanzinho'ya beşli orta sahada şans tanıyacak.

17 Eki 2009 08:20:17

http://i.media.goal.com/g/43387_news.jpg

Goal.com

Galatasaray maçına 24 saat kala Trabzonspor'da teknik direktör Hugo Broos'un kadro kararsızlığı sürüyor.

Sabah'a göre hafta içindeki antrenmanlarda yükselen formuyla dikkat çeken Alanzinho'ya ilk onbirde şans tanımayı planlayan Belçikalı teknik adam forvette Umut'a şans tanıyacağı ve Gökhan Ünal'ı kulübeye çekecek.

Haberde Broos'un defans dörtlüsünü seçmekte zorluk yaşadığı ve Alanzinho ile orta sahayayı beşleyip tek forvetle sahaya çıkmayı planladığı ifade edildi.

evet sanirim 5 li ortasaha ile cikacaz , herzaman yapilan yanlislar yine devam ediyor anlasilan yahu gs ye karsi az forvetle oynayan takimlar is yapamiyorlar, gs bilakis kapanan takimlara karsi cok daha iyi oynuyorlar... hele birdebizim forveterin ikisi tek bir forvet etmezken ... isimiz ALlah'a kaldi böyleyse

Hqmi
17.10.2009, 15:55
Bilet alacaklar arkadaşlar bi bilet fazladır ilgilenenlere ........

Bana vereceksen gelim. :D

bbyanik
17.10.2009, 15:57
nerdesin şindi gel mecidiyeköy e veriyim

Bana vereceksen gelim. :D

Dip.Ing.Mag.
17.10.2009, 16:05
http://de.justin.tv/bycan_sport

burda bizim cagdasli ferhatli takim var gs ile macini gosteriyor

Murat Erdem
17.10.2009, 16:12
Bu maçı kaybedebiliriz, bundan daha doğal ne olabilir ? Futbol üç ihtimalli bir oyun, GS ye İstanbul'da ilk defa mı yenilmiş olacağız.
Daha önce defalarca yaşadığımız bir sonuç için Broos'u giyotine yatırmak isteyenlere prim tanınmamalı. Eğer istikrara sahip çıkabilirsek işte o zaman ''galiptir bu yolda mağlup''

İskender Çakmak
17.10.2009, 16:12
bu hoca tek forvet oynatarak ne yapmak istiyor anlamıyorum yaa nie tek forvet niye ne gerek var sen kazanan kadronu çıkar çift forvette daha iyi oynuyor bu takım niye başka şeyler yapmak istiyor anlamıyorum

.....
17.10.2009, 16:14
-[ooD;2708266']Tabi ki sen umutlarini yitirme duani da et otur bekle, aliriz aliriz ;)

neye göre aliyoruz ben hala anlamiyorum?

neye göre kaybediyorsak ona göre alıyoruz abi ;)

Alibeyoglu
17.10.2009, 16:15
trabzonsporumuz son yillarda aldigi derbi maglubiyetleriyle cok büyük bir prestij kaybina ugradi
artik bizans takimlarina karsi galibiyetler almaliyiz

6_DenizhaN_1
17.10.2009, 16:17
Ben tartışma yapmıyorum.
Sen düşünceni söylediğin gibi bende kendi düşüncemi söylüyorum.
Bu maçı da alacaz bunu böyle bil, maçtan sonra da haklıymıssın diye bir mesaj da bekliyorm senden =)

Melek
17.10.2009, 16:32
Az önce yine bir arkadaşıma aldım hala bilet var arkadaşlar almak isreyen lütfen alsınlar...Talep çok az bu sene umarım yarın güzel bir kalabalık oluruz..

Yasin Altuntas
17.10.2009, 16:37
Tek Forvet Sistemi dogrudur inanin bana Galatasaraya karsi hizli ve Kontrataga iyi cikan bir Takimla oynanamamiz lazim ve Iyi ara Topu atan Colman ve Selcuk ile Gabric , Alana veya Umut gibi Hizli Oyuncular araya iyi kacar

Hasan Habip Özbay
17.10.2009, 16:40
hakem rezilliğpi ve maalesef sonra demedi demeyin ilk kez bi istanbul maçına gitmiyorum hatta seyretmeyeceğim çünkü katil olabilirim

is_mail61
17.10.2009, 16:41
çift forvet alanzinholu orta saha kazanmanın başka çaresi yok anlaşılan alana bu maçta çok iş düşücek inş bu maçta kendini gösterir selçuktan ve alandan güzel şutlar bekliyorum

is_mail61
17.10.2009, 16:43
bu arada forvete umut tercihi doğru gökhan çok formsuz umutsa şu an formda bana göre bu maçı boş geçmez gibi geliyor ama bu maçta ben ondan gol beklemiyorum golü alan atıcak

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 16:49
Hala bilet satışı devam ediyor sanırım bizim tribün dolmayacak..

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 16:49
ya hoca harbiden ferhat ile başlayacak maça umarım ferhat yüzümüzü kara çıkarmaz.

Mert Oğuzlu61
17.10.2009, 16:52
ya hoca harbiden ferhat ile başlayacak maça umarım ferhat yüzümüzü kara çıkarmaz.

keita sabri vs gabric cale olsa çok daha iyi olurdu gibime geliyor ferhat ın maçı değil bu bence cale oynamalı.

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 16:56
keita sabri vs gabric cale olsa çok daha iyi olurdu gibime geliyor ferhat ın maçı değil bu bence cale oynamalı.

bende bu şekilde düşünüyordum ama hocanın bir bildiği var ki ferhat ı oynatacak.

OYılmaz
17.10.2009, 16:59
Gurbetçi Gençler, Şişli Camii önünden toplanıp Ali Samiyene gidecek katılmak isteyen arkadaşlar duyrulur ezelim ezikleri

Melek
17.10.2009, 17:04
Orda olucağız 4 gibi :=)

Sefa Murat Dokuz
17.10.2009, 18:21
keita yı arkada durduracak isim cale dir ferhat oynarsa savunmada çok açık veririz.

yorumsuz6117
17.10.2009, 18:21
Hurşit'i tutamayan Ferhat Keita'yı nasıl tutucak ey Hugo..

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 18:24

Sol taraf Cale de olsa Ferhat'ta olsa koridor olacaktır , o Keita nasıl bi adamdır ya..

Cem Akyüz
17.10.2009, 18:26
Keita'dan korkmayın bu kadar

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 18:27
Keita'dan korkmayın bu kadar

Keita dediğimiz adam Lyon'dan geldi zagreb'den değil .

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 18:28
Sol taraf Cale de olsa Ferhat'ta olsa koridor olacaktır , o Keita nasıl bi adamdır ya..

messi den daha iyi dimi :mad:

Kaan
17.10.2009, 18:28

Her büyük takımdan gelen veya giden futbolcu - her zaman - çok mu kaliteli oluyor ? :rolleyes:

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 18:29
messi den daha iyi dimi :mad:

Doğruları söylemekte suç oldu .

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 18:30
Her büyük takımdan gelen veya giden futbolcu - her zaman - çok mu kaliteli oluyor ? :rolleyes:

Adamın daha maçını bile izlemeden ezbere konuşuyorsunuz neyse yarın görücez keita'yı halledersek maç bizimdir.

Cem Akyüz
17.10.2009, 18:31

Bende Marseille'den geldi demedim..Dünyada tutulmayacak adam yoktur..Adam akıllı savunma taktiği geliştirirsin idmanda çalışırsın tutarsın olur biter

Tanju
17.10.2009, 18:33
Hurşit çok bombaydı o gün hakkını verelim :)

Kaan
17.10.2009, 18:33
Adamın daha maçını bile izlemeden ezbere konuşuyorsunuz neyse yarın görücez keita'yı halledersek maç bizimdir.

Ben sırf Keita için sormadım, genel olarak. ;)

Özge
17.10.2009, 18:34
Keita 60. dakikadan sonra duruyor önceki maçlara dikkat edin;)Yarın akıllı oynarsak alırız maçı.

Serdar A
17.10.2009, 18:35
Son 1 yılı saymazsak bu ülkenin en anormal kanat futbolcusu bizde idi .

Muhterem istanbul maçlarında da şiir gibi oynardı .

Şimdi Keita muhabbeti olunca , bir hatırlatayım dedim .

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 18:37
Doğruları söylemekte suç oldu .

arkadaşım öyle bir büyütmüşsün ki bu adamı gözünde bizim oyuncuları sildin tek kalemde.Yarın akşam göreceğiz keita yı.Geçen senede Kewell için aynı senin söylediklerini ğs li taraftarlar söylüyorlardı ne oldu bir kere bile geçemedi cale yi.
Keita belki iyi oyuncu ama karşısındaki adamıda bu kadar aşağılama.Hırvat milli takımında zaman zaman oynayan, alman takımlarının gözdesi, bana ve çoğu taraftarlara göre bu ligin en iyi solbeki olan oyuncu bu adamın karşısında oynayacak.
Acaba onlar bizim oyuncularımızdan bu kadar korkuyorlar mı ne bileyim geçen sene alanzinho nun yaptıkları ortada acaba ğs taraftarı senin keita dan korktuğun kadar korkuyor mu alanzinho dan.

Barış Mayda
17.10.2009, 18:39
biletler halen tükenmemiş kimsenin ümidi yok galiba yada kriz hakikatten bizim uşakları vurmuşşşş

hermann hesse
17.10.2009, 18:40
Keita Yattara nın teknik kapasitesi sınırlı olan hali.
Galatasaray 'ın maçlarını izliyorum. Keita da sadece hız var. Millet adamı özetlerden izleyince gözünde çok fazla büyütüyor. Adamın popüler olmasının tek sebebi Galatasaray da oynuyor olması. Fener 'in kanat oyuncuları bu adama on basar. Yemişim Keita sını.

Hüseyin Sahtiyan
17.10.2009, 18:42
Gurbetçi Gençler, Şişli Camii önünden toplanıp Ali Samiyene gidecek katılmak isteyen arkadaşlar duyrulur ezelim ezikleri

Aynen.. Kısmetse 4 gibi yürümeye başlayacağız.. Bilet fiyatı ve takımın durumu olumsuz etkiledi belki geçtiğimiz senelerdeki kadar kalabalık olamayacağız ama vazgeçmek yok yani..

"Amaan ne işim var zaten fark yeriz.. Keita, Baros, Kewell vs. vs. bu adamları kim durdurcak, hiç gitmem daha iyi" gibi yüzlerce mesaj var bütün takip ettiğim forumlarda.. Allah inşallah galibiyet nasip eyler bize de cümle aleme kapak olur, yırtınırlar televizyon başında ben nasıl gidemedim diye !

yorumsuz6117
17.10.2009, 18:43
Ben izledim her an tehlike yaratabilecek bi oyuncu onun için kesinlikle Ferhat oynamamalı..

.....
17.10.2009, 18:43
Ne keitası ya , yapmayın Allah aşkına.

Cale-Gabric orayı kilitler.

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 18:44
arkadaşım öyle bir büyütmüşsün ki bu adamı gözünde bizim oyuncuları sildin tek kalemde.Yarın akşam göreceğiz keita yı.Geçen senede Kewell için aynı senin söylediklerini ğs li taraftarlar söylüyorlardı ne oldu bir kere bile geçemedi cale yi.
Keita belki iyi oyuncu ama karşısındaki adamıda bu kadar aşağılama.Hırvat milli takımında zaman zaman oynayan, alman takımlarının gözdesi, bana ve çoğu taraftarlara göre bu ligin en iyi solbeki olan oyuncu bu adamın karşısında oynayacak.
Acaba onlar bizim oyuncularımızdan bu kadar korkuyorlar mı ne bileyim geçen sene alanzinho nun yaptıkları ortada acaba ğs taraftarı senin keita dan korktuğun kadar korkuyor mu alanzinho dan.

Yarın görücez bakalım kim kimi ne yapacak umarım ben yanılırım.

.....
17.10.2009, 18:46
Hazırlıklar tamamlandı http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2800-0Z7L9U0X.jpg

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (cumartesi) 16.00'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız Galatasaray maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

Görüntülenme Sayısı: 24
17.10.2009 18:39:10

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 18:47

istersen yarın rakipte keita var haksızlık bu deyip maça çıkmayalım nasıl olur ?

albatros
17.10.2009, 18:48
bana öyle geliyor ki yarın umut gs defansını yoracak gol ya da gollerimiz orta sahadan gelecek :)

hermann hesse
17.10.2009, 18:48
Yarın nasipse kuzenimle maçta olacağız. Galatasaray da tek çekindiğim adam Arda, gerisi hikaye. Adamların defans bölgesinde kaleyi ak sakallı dedeler koruyor. Sadece sakin olmak maçı almamız için yeterli olur. Maç pazar günü ama bizim aşkımız pazara kadar değil mezara kadar.

.....
17.10.2009, 18:50
Bakalım , İstanbula gidecek olan takım kimlerden oluşuyor. Bu akşam karşılama da var. off heyecan bastı ya :)

temel_yilmaz
17.10.2009, 18:51
Boşverin Keitayı falan siz iki ön liberosuna sağlam basın gsnin bittiğinin resmidir serkan ve yanına dinamik bir adam iki ön liberoya devamlı basacaklar gerisini rahat hallederiz .
Bu arada yattara efendi yine oynamıyor yattaranın en son oynadığı gs maçını hatırlıyan varmı?geçen senede böyle bir sakatlık olayı vardı efendinin.

Erdem Keser
17.10.2009, 18:52
Ey doğruları konuşan bütük otorite !

Sıralamadaki yerimiz fena , yenebilirsiniz bizi;)Sonrada büyük bir keyifle görürsün kimin kimi ne yaptığını.

.....
17.10.2009, 18:52
Yattara istanbula götürülecek mi götürülmeyecek mi , büyük merak söz konusu :)

Tanju
17.10.2009, 18:53
Keita Yattara nın teknik kapasitesi sınırlı olan hali.
Galatasaray 'ın maçlarını izliyorum. Keita da sadece hız var. Millet adamı özetlerden izleyince gözünde çok fazla büyütüyor. Adamın popüler olmasının tek sebebi Galatasaray da oynuyor olması. Fener 'in kanat oyuncuları bu adama on basar. Yemişim Keita sını.
Keita Yattara'nın sınırlarını bilen hali.

Paksoy
17.10.2009, 18:55
keita yı büyütmeyin ya lyon 16 milyon a alıp 8 milyon a sattı . adamlar kar ettik dediler demek ki bişey var. iyi analiz edilirse bence kolayca tutlacak biri eskişehir maçında göremedik iyi tuttular zaten

Abdülkadir Kılıç
17.10.2009, 18:57
Arkadaşlar lütfen başka takımların oyuncularını küçümsemeyelim. Komik duruma düşüyoruz. Keita, Arda, Elano... Bunların hepsi çok iyi oyunculardır. Ama Biz bu adamları tutamayız, öyle yapamayız, şöyle yapamayız demeye de gerek yok. Aynı şekilde bu durum da komik olur.

Cafer Bulur
17.10.2009, 18:58
Yarinki maci kaybedersek birakin lideri,bursa ile puan farki 7 ye yükseliyor.

Yine birileri kizacak ama bence bicak kemige dayanmistir.

Yarinki mac sonunda bursa dan 7 puan geride olmayi kabullenemem.

hermann hesse
17.10.2009, 19:02
Ahh... ahh nedense olimpiyatta Galatasay'ı 1-2 yendiğimiz maç aklıma geldi. Yattara ne güzelde madara etmişti.
Hissediyorum yine madara edeceğiz bu takımı Ali Sami Yen 'de. Adnan Polat'ın yenilgiden sonraki yüz halleri çok hoşuma gidiyor.

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:03
Muhtemel kadromuzda ferhat in ismi geciyor,umarim bu yanilgiya düsülmez.

Ferhat in defansif olarak ne denli yetersiz oldugunu g.birligi macinda gördük,bir dahasina gerek yok.;)

Cem Kıran
17.10.2009, 19:06
Hiç kimse maç için ümitlenmesin.İki kanadımızda tecrübesiz.Sağda Tayfun beceriksizi solda Ferhat pişmesi gerekiyor.Fark yemesek iyidir.Hugo'nun çıkaracağı kadro bu kadar olur anca.Sokaktaki küçük çocuğa sorsan sağa Tayfun'u koyar mısın küfreder sana.Hayatımda bu kadar rezalet görmedim.

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:08
Bugün bursa nin macini izledim,anadolu takimlari gecen sezona oranla daha kötü.

Bizim puan kaybettigimiz diyarbakir ve antep de kötü takimlardi.

Hatta 19 puan toplayan bursasporu bile begenmiyorum.

Bu ligde simdiye kadar 12 puan toplayabilmek büyük bir yetersizliktir.

ilhan
17.10.2009, 19:16
Arzulu ve istekli oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok. Ben Trabzonspor'a inanıyor ve güveniyorum. Keita'nın nasıl durdurulacağını düşüneceğime Alanzinho'yu durdurabilecekler mi diye düşünmeyi yeğlerim. ;)

Alihan Ertürk
17.10.2009, 19:18
Maçın kaderini bizim oyuncularımız belirleyecek Gs'ninkiler değil.

Artık eski günlere dönmenin zamanı geldi bu maçı kazanarak lige yeni bir başlangıç yapacağız !

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:18
Hiç kimse maç için ümitlenmesin.İki kanadımızda tecrübesiz.Sağda Tayfun beceriksizi solda Ferhat pişmesi gerekiyor.Fark yemesek iyidir.Hugo'nun çıkaracağı kadro bu kadar olur anca.Sokaktaki küçük çocuğa sorsan sağa Tayfun'u koyar mısın küfreder sana.Hayatımda bu kadar rezalet görmedim.
Evet,sagda tayfun solda ferhat ile bu maca cikmak yenilgiyi pesinen kabullenmek demektir.

Ayni zamanda böyle bir tercih yapilirsa broosun bu isi kavrayamadigini da göstermis olur.

ilhan
17.10.2009, 19:21
Al sazı eline Alanzinho, çal istediğin gibi.

Aha maçın kilidi. :)

albatros
17.10.2009, 19:26
galibi istek ve inanç belirleyecek başka birşey değil.

Anıl C
17.10.2009, 19:28
Al sazı eline Alanzinho, çal istediğin gibi.

Aha maçın kilidi. :)

bence maçın kilidini orta sahalar belirleyecek
birde hep istanbulla oynarken rakibe duran top kazandırma alışkanlığımız var
bundan da vazgeçmeliyiz

krdnz
17.10.2009, 19:34
Halısamiyen yanacak yarın..

Hasan ZAİMOĞLU
17.10.2009, 19:43
yola çıkıyoruz arkadaşlarla birazdan (: havaalanına gelecek olan arkadaşlar varsa orada görüşürüz !!!!

:sevinç::tsbayrak::meşale2::atki::sevinç2:

Kazım Uzunboy
17.10.2009, 19:47
Güzel bir karşılama olur umarım.

mehmets61
17.10.2009, 19:48
yolunuz açık olsun :)

Hasan ZAİMOĞLU
17.10.2009, 19:52
Güzel bir karşılama olur umarım.
inşallah abi

yolunuz açık olsun :)
teşekkürler (:

Hasan ZAİMOĞLU
17.10.2009, 19:57
Bakalım , İstanbula gidecek olan takım kimlerden oluşuyor. Bu akşam karşılama da var. off heyecan bastı ya :)
kanka buralarda ol resimler için (:

İskender YILMAZ
17.10.2009, 20:28
Kazanalım, nolur kazanalım .. :)

Raskolnikof
17.10.2009, 20:28
GAZETE HABERTÜRK

Trabzonspor’da teknik direktör Hugo Broos’un kaderi, yarın oynanacak Galatasaray maçına bağlı. Belçikalı hoca yarınki karşılaşmada Aslan’ı vuramazsa kendisi vurulacak.

Kulüpten her ne kadar Belçikalı hocaya sahip çıkan açıklamalar yapılsa da kapalı kapılar ardında konuşulanlar tam aksi yönde. Özellikle Broos’un son basın toplantısında “Şampiyonluk uzak ihtimal” demesinden sonra hareketlenen kulislerde, İstanbul’da Galatasaray karşısında alınacak olası bir yenilginin ardından Belçikalı hocanın gönderilmesi konusunda fikir birliğine varıldı. Camianın önde gelenleri ve yöneticilerin de bir kısmının onayladığı plana göre, Belçikalı teknik adam gidince yerine ilk etapta takım futbolcuların hepsini yakından tanıyan ve daha önceden hocalık deneyimi olan Metin Diyadin’e teslim edilecek.

İSTİFASI İSTENECEK

Diyadin’in yardımcılığını Turgut Kural yapacak. Kaleci antrenörü olarak da Trabzon’dan bir isim bulunacak. Planın ikinci kısmında ise Şenol Güneş var. Ersun Yanal ayrıldıktan sonra yönetimin çok istemesine rağmen sözleşmesinin sürmesinin nedeniyle Güney Kore’nin Seul takımından kopartamadığı Güneş ile yeniden temasa geçilecek. Seul ile sözleşmesi devre arasında bitecek olan Şenol Güneş, geniş yet ilerle donatılarak bordo-mavili ekibin başına getirilecek.

Yapılan bu kulis çalışmalarından an be an haberdar olan başkan Sadri Şener, Galatasaray maçının hemen ardından Broos ile bir araya gelecek. Şener, eğer karşılaşma kazanılmış ise Broos’a teşekkür edecek aksi durumda ise istifa etmesini isteyecek.

Varlıbaş61
17.10.2009, 20:32
yüzümüzü kara çıkartmayın...
formanız için oynayın...
kazanacalım şu maçı...

futbalski60
17.10.2009, 20:34
Şener, eğer karşılaşma kazanılmış ise Broos’a teşekkür edecek aksi durumda ise istifa etmesini isteyecek.

Böyle mantık mı olur, yalan haber.

KERİM
17.10.2009, 20:35
Özledik takımı

Özkan
17.10.2009, 20:42
Kapanırsak yeniliriz: Broos, size yalvarıyorum, takımı kapalı oynatmayın.

Semih Kırsüleymanoğlu
17.10.2009, 20:45
Kapanırsak yeniliriz: Broos, size yalvarıyorum, takımı kapalı oynatmayın.

Broos derbi maclarda süpriz kadrolar cikaran bi hoca. gecmiste calistirdigi takimlarda derbi maclarinda hep farkli skorkar almis. yani hep golü gecmis. Ya cok gol atip yeniyordu takimi, yada farkli kaybediyordu

Anıl C
17.10.2009, 20:49
ben broos'a güveniyorum bu maçta

.....
17.10.2009, 20:53
kanka buralarda ol resimler için (:

buralarda olamasam bile yarın kesin bakarım sen rahat ol . ama fotoğrafları bekliyoruz ona göre :)

.....
17.10.2009, 20:53
Takımımız, yarın deplasmanda Galatasaray ile oynayacağı maç için İstanbul'a gitti.

Türk Hava Yollarına ait tarifeli uçakla bugün 20.05'de İstanbul’a giderken takımımızın oyuncu kadrosu 20 futbolcudan oluşuyor.

Egemen Korkmaz
Serkan Balcı
Hrvoje Cale
Selçuk İnan
Ceyhun Gülselam
Rigobert Song
Gustavo Colman
Alan Carlos Gomes Da Costa
Tony Sylva
Razundura Tjikuzu
Tayfun Cora
Barış Memiş
Umut Bulut
Ferhat Öztorun
Onur Kıvrak
Gökhan Ünal
Giray Kaçar
Drago Gabric
Engin Baytar
İbrahima Yattara

.....
17.10.2009, 20:55
Şimdi kadroları yapmaya başlayalim , ihtimaller üzerinde düşünelim. :)

Fatih Özkan
17.10.2009, 20:55
Lütfen...
Bizleri utandırmayın da alın şu maçı!

Cafer Bulur
17.10.2009, 20:58
Şimdi kadroları yapmaya başlayalim , ihtimaller üzerinde düşünelim. :)
-----------------------------sylva------------------------------------

serkan---------------giray----------------egemen----------------cale

selcuk----------------tjikuzu(Ceyhun)-----------colman-----------gabric

--------------------------------alanzinho------------------------------

-------------------------------umut-----------------------------------

.....
17.10.2009, 21:00
Tony Sylva

Rigobert Song-Remzi Giray Kaçar-Egemen Korkmaz- Hrvoje Cale

Alan Carlos Gomes Da Costa- Selçuk İnan - Ceyhun Gülselam - Drago Gabric

Umut Bulut - Gökhan Ünal

Yedekler :

Onur Recep Kıvrak - İbrahima Yattara - Serkan Balcı - Tayfun Cora - Gustav Colman - Engin Baytar - Barış Memiş

Ferhat ile Tjikuzuyu kadroya almadım. Ama Yattara kesinlikle ilk 18 de olacaktır diye umuyorum. Oynamasa bile gözleri korksun ;)

Hüdai Pervaneli
17.10.2009, 21:00
Yarinki mac in taktigi 4-5-1 yine kaybettik

.....
17.10.2009, 21:01
-----------------------------sylva------------------------------------

serkan---------------giray----------------egemen----------------cale

selcuk----------------tjikuzu(Ceyhun)-----------colman-----------gabric

--------------------------------alanzinho------------------------------

-------------------------------umut-----------------------------------

Abi baksana bir maçta o kadar değişik türlü kadrolar kurabiliyoruz ki :)

Tek garanti Sylva ve Egemen in , diğer bütün oyuncular yedek kalabilir yani :)

Cafer Bulur
17.10.2009, 21:04
Yarinki mac in taktigi 4-5-1 yine kaybettik
Alanzinho nun yazilanlara göre formda,gökhan in ise moralsiz ve formsuz oldugu gercegi var.

Bu nedenle 4-5-1 ya da 4-4-1-1 oynamak zorundayiz.

Ben sistemden ziyade iyi konsantre ve iyi organize olmanin daha önemli olduguna inaniyorum.

Cafer Bulur
17.10.2009, 21:06
Abi baksana bir maçta o kadar değişik türlü kadrolar kurabiliyoruz ki :)

Tek garanti Sylva ve Egemen in , diğer bütün oyuncular yedek kalabilir yani :)
Gecen sezona oranla daha alternatifli bir kadromuz var.

Sagbek ve forvette ise maalesef yok,bu nedenle sikinti cekiyoruz.

Gökhan moralsiz ve formsuz oldugu icin forvete mecburen umut u yaziyoruz,bu da bizim eksimiz.

Hüdai Pervaneli
17.10.2009, 21:07
Alanzinho nun yazilanlara göre formda,gökhan in ise moralsiz ve formsuz oldugu gercegi var.

Bu nedenle 4-5-1 ya da 4-4-1-1 oynamak zorundayiz.

Ben sistemden ziyade iyi konsantre ve iyi organize olmanin daha önemli olduguna inaniyorum.

Tamam Onu anladim
Sagda Serkanin yernde niye tayfun var?

.....
17.10.2009, 21:08
Benim bu maçlık banko defansım ; Sylva zaten kalede onu geçiyorum . Song - Giray - Egemen -Cale

Ofans çok önemli olacak.

Serkan-Selçuk-Colman-Gabric
Umut-Alanzinho da olabilir yani. Yatta ile başlayacağımızı zannetmiyorum ama ikinci yarı girecektir.

Ama bence bu maça Umut-Gökhan- Alanzinho-Gabric ile çıkmalıyız.

Tjikuzu-Colman-Selçuk-Ceyhun dan ikisi de orta alanda oldu mu bu maçı Allahın izniyle alırız :)

yorumsuz6117
17.10.2009, 21:09
Takımımız, yarın deplasmanda Galatasaray ile oynayacağı maç için İstanbul'a gitti.

Türk Hava Yollarına ait tarifeli uçakla bugün 20.05'de İstanbul’a giderken takımımızın oyuncu kadrosu 20 futbolcudan oluşuyor.

Egemen Korkmaz
Serkan Balcı
Hrvoje Cale
Selçuk İnan
Ceyhun Gülselam
Rigobert Song
Gustavo Colman
Alan Carlos Gomes Da Costa
Tony Sylva
Razundura Tjikuzu
Tayfun Cora
Barış Memiş
Umut Bulut
Ferhat Öztorun
Onur Kıvrak
Gökhan Ünal
Giray Kaçar
Drago Gabric
Engin Baytar
İbrahima Yattara

Serdar A
17.10.2009, 21:10
Normal şartlar altında yarın en az 3 gol bulmamız gerek .

Maç başında geriye düşmezsek yarın gsyi duman edeceğiz .

Ortasahayı kapatan ve geride çok risk almayan bir 4-4-1-1 uygundur .

Cafer Bulur
Tamam Onu anladim
Sagda Serkanin yernde niye tayfun var?
Onu broosa sorun,o da mi özevlat mi yoksa?:)

Özevlatlari seven birisi olarak tayfun yarin oynamamali,umarim broos böyle bir düsünceye girmez.

Yarinki macta bize hizli ve seri oyuncular lazim;serkan,alanzinho ve gabric gibi.;)

sessizkral_1
yattara son 20 dakka oynayabılır

argaliya
17.10.2009, 21:11
galatasaray' a karşı korkak kapanan futbol oynayan takımlar bu sezon hep fark yediler.Özellikle orta alanda ön liberolarına sert basıp top yapmalarını engelleyerek ve kazandığımız topları iyi kullanarak maçı kazabiliriz. ama oyuncularımız bu dediklreimi yapmak için çaba harcarlar mı orası kuşkulu

Cafer Bulur
17.10.2009, 21:12

Geriye düşmezsek yarın gsyi duman edeceğiz .

Yarin 2 gol atamazsak yedim seni.:)

Haftalardir cok iddiali konusuyorsun,hayirlisi.

Birak fark atmayi,yenersek yarin aksam ilk isim seni tebrik etmek olacak.:)

Hüdai Pervaneli
17.10.2009, 21:13

Abi farabi abi dediyse Dogrudur

Hüdai Pervaneli
17.10.2009, 21:13
Onu broosa sorun,o da mi özevlat mi yoksa?:)

Özevlatlari seven birisi olarak tayfun yarin oynamamali,umarim broos böyle bir düsünceye girmez.

Yarinki macta bize hizli ve seri oyuncular lazim;serkan,alanzinho ve gabric gibi.;)

Seni TD yapalim:D Takima

.....
17.10.2009, 21:15

Maç başında geriye düşmezsek yarın gsyi duman edeceğiz .

Abi senin kadron nasıl ? Bizimle paylaşır mısın sakıncası yoksa ?

Serdar A

Cafer abi , bir yemek ısmarlarız , sinirini alırız :)

Şaka bir yana , bunları öyle iddia olsun diye yazmıyorum .

İki sebebi var ; biri gsnin handikapları , takımımızın güçlü noktalarına denk geliyor .

Diğeri de ; biz Trabzonsporuz yahu , o kadarda değil .

Biraz inanç !

.....

ula abi burda ağzımızı yurttık milletle adeta savaştık bizi yabana atma :) :) :)

.....
17.10.2009, 21:17
Diğeri de ; biz Trabzonsporuz yahu , o kadarda değil .

Biraz inanç !

Eyvallah be abi. Gönlümün tercümanı oldun

TRABZONSPORLUYUZ BEEE TRABZONSPORRRRRRRRRRRR

Serdar A
17.10.2009, 21:19
Abi senin kadron nasıl ? Bizimle paylaşır mısın sakıncası yoksa ?

Yarın takımı sahaya çıkaracak olan hoca , benim yazdığım takımın ne önemi var ?

Ancak Alanzinho - Gabric ikilisi sahada olmalı diye düşünüyorum . Sol kanatlarının durumuna göre oyun içerisinde Yattara değişikliğide yabana atılmamalı .

oguzhanssan
17.10.2009, 21:23
valla tek bildiğim gs tam takım ve saldırmak üzerine sahaya çıkacak ve bizim zaten beceriksiz olan forvetimizi de kilitleyecektir.
sonuç olarak zaten kullanamadığımız ve bela bir yattaraya güveniyoruz ki o da oynamıyor. E geriye ne kaldı, en çok pozisyon veren ve çok pozisyonas girebildiği halde gol atamayan bir takım!!!
Sonuç mu, umarım hezimet olmaz.

.....
17.10.2009, 21:26
Yarın takımı sahaya çıkaracak olan hoca , benim yazdığım takımın ne önemi var ?

Ancak Alanzinho - Gabric ikilisi sahada olmalı diye düşünüyorum . Sol kanatlarının durumuna göre oyun içerisinde Yattara değişikliğide yabana atılmamalı .

Abi bunu biliyoruz zaten hoca oluşturuyor kadroyu. Sadece senin dizilişini merak ettiğim için sordum

Tek forvet mi çift forvet mi bu maç için uygun ? , Bence Önemli olan orta alanın ortasında görev alacak ikili. Ben Ceyhun - Selçuk ya da Tjikuzu-Selçuk diyorum. Colman yedek.

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 21:28
Abi bunu biliyoruz zaten hoca oluşturuyor kadroyu. Sadece senin dizilişini merak ettiğim için sordum

Tek forvet mi çift forvet mi bu maç için uygun ? , Bence Önemli olan orta alanın ortasında görev alacak ikili. Ben Ceyhun - Selçuk ya da Tjikuzu-Selçuk diyorum. Colman yedek.
Colmanı yedek oynatırsan yanlış yaparsın Ömer..

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 21:29
.........Slyva.......

Serkan...song....egemen...cale

...............ceyhun..........

...gabric....selçuk.....colman

..............alanzinho.......

............gökhan...........

Hocaaaa duy beni ..

matrix5782
17.10.2009, 21:29
3 maç peş peşe kaybettirmezler abitoğlu boşuna verilmedi maça

.....
17.10.2009, 21:31
Colmanı yedek oynatırsan yanlış yaparsın Ömer..

Abi Haklısın ama Colman çok top kaybediyor. Bu top kayıpları başka maça benzemez. Zor durumda kalırız.

O yüzden Kanatlar Alanzinho- Gabric , Santroforlar Umut-Gökhan Liberolar da Ceyhun - Selçuk olursa kanatlardan etkili gelebiliriz. Orta alanda basan ve top çalan adama ihtiyacımız var.

Tamam Colman iyi pas atıyor gs nin de defans arkasına atılan topları zayıf ama yarardan çok zarar getirebilir diye düşünüyorum. tabi bu benim fikrim ama yarın sahada Colman olacaktır bunu da biliyorum :)

.....
17.10.2009, 21:32
.........Slyva.......

Hocaaaa duy beni ..

Gökhan Yerine Umut , diğerleri gayet mantıklı geliyor.

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 21:34
Gökhan Yerine Umut , diğerleri gayet mantıklı geliyor.

Umut bence takım çift forvet oynadığı zaman etkili oluyor eğer tek forvet çıkacaksak bu kötünün iyisi olan gökhan olmalı bence ama hoca çift çıkaracak gibi hayırlısı olsun.

Serdar A
17.10.2009, 21:36

Sağ kanatta Serkan , solda Gabric önde de Umut oynayacak görüntüsü var . O koşulda ortada Selçuk , Colman ikilisi oynayabilir . Serbest adam Alanzinho .

Pek çok daha farklı kadro yazılabilir . Önemli olan çok iyi oynayabileceğimiz , savunma arasına ani toplar , önde baskı ve dripling ile hızla rakip kaleye gitmeyi bu maçta ısrarla denemek gerekiyor . Ben rakip kalecinin cepheden şutlarda da çok başarılı olduğunu düşünmüyorum .

Geçen sezon 17. hafta fener deplasmanını hatırlayın ; maç dengede gittiği sürece kontrol elimizde olur . Tutukluk yaşamazsak çok başka şeyler yaşanır .

matrix5782
17.10.2009, 21:36
mutlaka ön libero özelliği olan bir futbolcuyla çıkmalıyız.en büyük korkum hakem olacak

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 21:39
3 maç peş peşe kaybettirmezler abitoğlu boşuna verilmedi maça
Haklısın abi bu hakem maçın altından kalkamayabilir..

Abi Haklısın ama Colman çok top kaybediyor. Bu top kayıpları başka maça benzemez. Zor durumda kalırız.

O yüzden Kanatlar Alanzinho- Gabric , Santroforlar Umut-Gökhan Liberolar da Ceyhun - Selçuk olursa kanatlardan etkili gelebiliriz. Orta alanda basan ve top çalan adama ihtiyacımız var.

Tamam Colman iyi pas atıyor gs nin de defans arkasına atılan topları zayıf ama yarardan çok zarar getirebilir diye düşünüyorum. tabi bu benim fikrim ama yarın sahada Colman olacaktır bunu da biliyorum :)
Basan top çalan adam olacaksa bu Tjikuzu olmalı ve mümkünse Tjikuzu biraz daha hızlı olmalı..:)

Serdar A
17.10.2009, 21:41
Abitoğlu bu maçta da Trabzonspor'u yerse kendine irtica edecek bir ülke aramaya başlamalı .

Ben o kadar yürekli olduğunu sanmıyorum .

.....
Sağ kanatta Serkan , solda Gabric önde de Umut oynayacak görüntüsü var . O koşulda ortada Selçuk , Colman ikilisi oynayabilir . Serbest adam Alanzinho .

Pek çok daha farklı kadro yazılabilir . Önemli olan çok iyi oynayabileceğimiz , savunma arasına ani toplar , önde baskı ve dripling ile hızla rakip kaleye gitmeyi bu maçta ısrarla denemek gerekiyor . Ben rakip kalecinin cepheden şutlarda da çok başarılı olduğunu düşünmüyorum .

Geçen sezon 17. hafta fener deplasmanını hatırlayın ; maç dengede gittiği sürece kontrol elimizde olur . Tutukluk yaşamazsak çok başka şeyler yaşanır .

Evet Serkan-Colman-Selçuk-Gabric

Alanzinho - Umut olabilir.

O zaman sagbek Tayfun mu olacak ? inşallah Song olur. geçen seneden Tayfunu biliyoruz.

Kaan
.........Slyva.......

Hocaaaa duy beni ..

İnşallah duymaz. :)

oguzkoc
17.10.2009, 21:42
---------------sylva---------------
tayfun----giray----egemen----cale
-----serkan----colman---gabric----
----------yattara---alanzinho------
----------------umut--------------

gabric ve serkan ortasahada çok iyi baskı kurabilen oyuncular. ağır değiller, hızlılar. alacakları topları colman-yattara-alanzinho üçlüsüne çıkartabilirseler takım bu sezon posisyon rekoru kırabilir. çok çabuk atağa kalkar, çok çabuk pozisyona girer. golü bulduktan sonra yattara-selçuk değişikliği...

.....
17.10.2009, 21:44
Hocam sakın Tayfun ile başlamayalım lütfen yaaa ,

Zaten Tayfun ile başlarsak kendi adıma çok üzüleceğim. Bunun sebebi gs maçı olması. Bu maçta Song neler yapabileceğini gösterecektir bize Sağbekte.

Buraya yazıyorum Song Sağbek oynasın biz bu maçı Kaybetmeyiz. İlk günden beri diyorum yine diyeceğim bu maçta Sağbek SONG olmalı...

İskender Çakmak
17.10.2009, 21:44
yarın tek forvet çıkarsak tabii ister istemez ileride top tutamayacağımız anlamına geliyor gsnin ekmeğine yağ ve bal süreriz kesinlikle onların oyunlarına hücum ederek cevap vermemiz lazım gerisi yalan ve en önemlisi inanmak boş yere dememişler başarmanın yarısıdır diye takım sivas maçından sonra inanmıyor ve başaramıyor

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 21:45
Abitoğluyla 3 galibiyet 3 beraberlik ve 1 yenilgimiz var o yenilgiyide geçen sene aldık hadi bakalım hayırlısı..

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 21:45
İnşallah duymaz. :)

Pardon abi gökhanın yerine etoo yazacaktım.

Yasin Altuntas
17.10.2009, 21:46
_______________________Sylva______________________
____Serkan_____Giray___________Egemen______Cale___ _
_____________Ceyhun___________Selcuk______________
______Colman_________Alanzinho__________Gabric____ __
___________________Umut___________________________

Sagdan Serkan Ortalari yapar Colman daha cok iceride oynar Sol Tarafi zaten Gabric ve Cale kapatir Alanzinho ise oralari UMut ile beraber karistirir

Bence en iyi ilk 11 bu olur

Serdar A
17.10.2009, 21:46
Evet Serkan-Colman-Selçuk-Gabric

Alanzinho - Umut olabilir.

O zaman sagbek Tayfun mu olacak ? inşallah Song olur. geçen seneden Tayfunu biliyoruz.

Bu maçta aslında sağda Engin solda Gabric ile çıkabilmeliydik .

Maalesef Engin kardeşimizin sakatlık ve azim problemleri arzu ettiğimiz şekilde gelişmedi .

Kulüp sağ açık arıyor transfer etmek için . kadro içerisinden şu ara bir oyuncu çıkmıyorsa hangi ara çıkacak ? Sezon sonunda Yattara gönderilir ve yerine transfer yapılırsa ; Sağ kanatta formayı kapamayan Yattara alternatif olması gerekenlerde gönderilsin . Hatta başta onlar gönderilsin .

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 21:48
Barış Memiş ne alemde bilen varmı deplasmandaki Toulose maçında beğenmiştim Barışı o maçtan beridir üzerine koyamamışmıdır hiç..?

Serdar A
17.10.2009, 21:49
_______________________Sylva______________________
____Serkan_____Giray___________Egemen______Cale___ _
_____________Ceyhun___________Selcuk______________
______Colman_________Alanzinho__________Gabric____ __
___________________Umut___________________________

Sagdan Serkan Ortalari yapar Colman daha cok iceride oynar Sol Tarafi zaten Gabric ve Cale kapatir Alanzinho ise oralari UMut ile beraber karistirir

Bence en iyi ilk 11 bu olur

Bence bu maçın anahtarı olan konulardan biri Trabzonspor'un her iki kanatta ikişer oyuncu ile sahaya çıkması . Asimetrik düzen galatasarayın işini kolaylaştırır .

.....
17.10.2009, 21:49
Bu maçta aslında sağda Engin solda Gabric ile çıkabilmeliydik .

Maalesef Engin kardeşimizin sakatlık ve azim problemleri arzu ettiğimiz şekilde gelişmedi .

Kulüp sağ açık arıyor transfer etmek için . kadro içerisinden şu ara bir oyuncu çıkmıyorsa hangi ara çıkacak ? Sezon sonunda Yattara gönderilir ve yerine transfer yapılırsa ; Sağ kanatta formayı kapamayan Yattara alternatif olması gerekenlerde gönderilsin . Hatta başta onlar gönderilsin .

Bu maçta ofans kadar defansta çok önemli.

Songun tecrübesi , fiziği gübü bu maça yetecektir. Gençlerbirliğini baz alıyorlar ama çok yanlış yapıyorlar .

gerenimo
17.10.2009, 21:50
bu tür maçlarda çok erken ve kolay gol yiyoruz. erken gol yemez isek kazanacağımızı hatta iyi oyunla kazanacağımızı düşünüyorum.

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 21:50

Songun tecrübesi , fiziği gübü bu maça yetecektir. Gençlerbirliğini baz alıyorlar ama çok yanlış yapıyorlar .
Yahu neyi vardı Songun g.birliği maçında defansif anlamda gayet başarılıydı bence..

Cafer Bulur
17.10.2009, 21:52

Song g.birligi macinda kötü oynamamisti.

Lakin soru su;Fifa ya gitme olayindan sonra yüzde yüz motiveyle oynayabilir mi?

Benim bu konuda süphelerim var.

Ahmet Faruk
17.10.2009, 21:53
Serkan orta sahanın sağında oynarsa, gsnin solbeki bizim ceza sahasından çıkmaz.

argaliya
17.10.2009, 21:56
_____________sylva____________

tayfun____giray____egeman______cale
(song) (ferhat)

engin_____colman___selçuk_______gabriç
___________alanzinho_______________
____________umut__________________

Yasin Altuntas
17.10.2009, 21:58
Bence bu maçın anahtarı olan konulardan biri Trabzonspor'un her iki kanatta ikişer oyuncu ile sahaya çıkması . Asimetrik düzen galatasarayın işini kolaylaştırır .

Defansta Colman ve Selcuk o Tarafi kapatir ve bizim Hücumda Alanzinho o Tarafdan gelebilir ;)

champions
17.10.2009, 22:06
Yanlış hatırlamıyorsam Sami Yende en son Szymeğin uzaktan çaktığı maçta galip gelmiştik.
Son 4 maçta 0 çektiğimiz bir deplasman yani.Tolganın şov yaptığı 4-1 lik maçla başlayan seri 2-1 1-0 ve son olarak 3-0 lık maçla son bulmuş. Sadece bu açıdan baktığımızda bile 1 puanın iyi olacağını söyleyebiliriz.Amma velakin Trabzonspor kötü gidiyor.Yönetim sallantıda, kadro yetersiz, taraftar "kelle" peşinde ve bu ortamda hocanın takımın kazanmasını sağlamaktan başka şansı yok.

Hasılı, şartların anormal olduğu bu durumda kazanmamız, dahası bunu yaparken umut verici bir oyun oynamamız gerek.Buna şiddetle ihtiyacımız var ve önümüzdeki 2 maçı kazanmamız halinde bu anormal şartlar altında dahi "ilk 2" şansını yakalayabiliriz.

Kağıt üzerindeki en zor maçımız olacağından bu maçtaki kadro ve değişiklikler oldukça değerli. Cale kesinlikle sahada olmalı mesela.Tjikuzu ve Alanzinhoda sahadaki yerlerini almalılar son haftaların aksine.
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2708867&postcount=6395

Burdan yola çıkarsak;

--------------------Onur(Tony)--------------
--Song(Serkan)--Giray----Egemen----Cale----
---------------Selçuk-----Tjikuzu------------
---Barış(Engin)-----Alanzinho-----Gabric------
-----------------Umut-----------------------

olurdu benim kadrom.Parantezli olan mevkiler dışındaki isimler umarım sahada olurlar.3 mevki tartışılabilir.

Bu kadar laf ettikten sonra maça dair olumlu bir tahminde bulunamamak da işin garip tarafı olsa gerek.:o Ya takım olarak çok iyi savunma yapıp kontra denemeli yada topu tutup pas yaparak rakibi pasif hale getirmeliyiz.Kontra yapacak kaliteli elemanlara sahip olmakla birlikte özellikle takım savunması konusunda sıkıntımız var.Sivas maçının dışında da pas kalitesi olarak yeterli değiliz ne yazık ki.Bir olağandışılık göstermemiz gerekecek yarın gece.

Umarım yıllar sonra şöyle her anlamda "üstün" bir futbolla "net" bir skor alırız da hem taraftar 1 haftalığına da olsa mutlu olur hemde "kelle avcısı" ulema takımı biraz olsun seslerini keserler.

Ahmet Faruk
17.10.2009, 22:08
Umarım yarın sahada Ziya Doğan mantalitesi uzantılı bir kadro görmeyiz.

Umarım topu yerden, orta saha çizgisinin ötesine geçirebilmek için birtek Gabriçe mahkum kalmayız.

Umarım oyuncularımıza kıymetli hocamız top şişirmekten başka şeyler de öğretmiştir.

Şişirmeye bir bağladık mı, bu maçı almamız imkansız.

keles76
17.10.2009, 22:21
bu macta hıc beklentım olmadıgını farkettım demekkı yenecegız ne zaman gerılsem kaybedıyoruz sakın bu lafımla gıdıp ıddıa dır kumardır oynamayın

Burak
17.10.2009, 22:21
Umarım yarın sahada Ziya Doğan mantalitesi uzantılı bir kadro görmeyiz.

Umarım topu yerden, orta saha çizgisinin ötesine geçirebilmek için birtek Gabriçe mahkum kalmayız.

Umarım oyuncularımıza kıymetli hocamız top şişirmekten başka şeyler de öğretmiştir.

Şişirmeye bir bağladık mı, bu maçı almamız imkansız.

Zıya doganla da yenmıstık be gs ıle bjk yı :D

Mustafa Calik
17.10.2009, 22:23
Yattara da kadroda

9. haftanın dev maçında Galatasaray'a konuk olacak Trabzonspor İstanbul'da !.. THY'ye ait tarifeli uçak ile İstanbul'a hareket eden bordo-mavili kafilede, 20 futbolcu yer aldı.

Teknik direktör Broos, lige verilen arada sağ ayak bileğindeki sakatlığı nedeniyle antrenmanların bazılarına katılamayan Gineli oyuncu İbrahima Yattara'yı da kafileye dahil etti. Bordo-mavili takımda, sakatlığı süren kaleci Tolga Zengin, ameliyat olan Zafer Yelen ile genç oyuncu Hasan Ahmet Sarı, kafilede yer almadı.

Bir grup taraftar havalimanına gelerek Trabzonsporlu futbolculara zorlu maç öncesi moral verdiler. Trabzonspor'un otobüsünü yaktıkları meşalelerle karşılayan bordo-mavili taraftarlar, otobüsten inen takım kaptanı Egemen Korkmaz'a çiçek vererek maç öncesi takımlarına başarılar dilediler.

Ahmet Faruk
17.10.2009, 22:27
Zıya doganla da yenmıstık be gs ıle bjk yı :D

Ziya Doğan mantalitesi o takımda o şekilde başarılı olabildi. 2. de olduk onunla.

Ama bu takımda o mantalite adama 25. dakikada 2-0 önde olduğun halde, geri kalan 65 dakika boyunca forvetlerini kendi ceza sahası çizgisine yapıştırtıyor.

Şimdi 25. dakikada 2-0 önde olsak yarın, kim rahat oturabilecek ki yerinde.
Kim Gençlerbirliği maçını hatırlamayacak.

arifberkay
17.10.2009, 22:28
biraz önce istanbul havalimanından geldim yattarya büyük protesto yapıldı hatta fiili saldırıda buklunulmak istendi güvenlik güçleri tarafından kaçırıldı yattara

Kenan Berber
17.10.2009, 22:30
Abitoğluyla 3 galibiyet 3 beraberlik ve 1 yenilgimiz var o yenilgiyide geçen sene aldık hadi bakalım hayırlısı..

o yenilgiyi bursa macında sercanın attıgı ofsayt goluyle aldık hatrlarsanız..

Emrah Akcagöz
17.10.2009, 22:32
o yenilgiyi bursa macında sercanın attıgı ofsayt goluyle aldık hatrlarsanız..
Unutmak mümkünmü dersin o yenilgiyi..:mad:

Kenan Berber
17.10.2009, 22:34
Unutmak mümkünmü dersin o yenilgiyi..:mad:
:rolleyes:hele bi de gittiğin ilk ts macı ise asla :mad:

Hürgün Aygün
17.10.2009, 22:38
:rolleyes:hele bi de gittiğin ilk ts macı ise asla :mad:
o maçta sinirimden ağlıcaktım çok sinir oldum ya

Mustafa Calik
17.10.2009, 22:39
biraz önce istanbul havalimanından geldim yattarya büyük protesto yapıldı hatta fiili saldırıda buklunulmak istendi güvenlik güçleri tarafından kaçırıldı yattara

Yattara oynamak istiyor, antremanlardan sonra agliyor bacagi agriyor diye. Protesto'yu yönetim hakediyor arkadaslar. Yattara ne yapsin .. az bile yapiyor bu yönetime. Bu saglik komitesi ne yapar ?

Hürgün Aygün
17.10.2009, 22:41
heyecanlanmaya başladım

arifberkay
17.10.2009, 22:44
Yattara oynamak istiyor, antremanlardan sonra agliyor bacagi agriyor diye. Protesto'yu yönetim hakediyor arkadaslar. Yattara ne yapsin .. az bile yapiyor bu yönetime. Bu saglik komitesi ne yapar ?

genç bir yönetici vardı taratftarlara hsap mı soruyorsunuz diye çıkıştı taraftarlar da evet bu adam sahtekar siz de sahtekarsınız fatih e para vermediniz bu sahtekara tavan ücret veriyorsunuz diye tartışma çıktı genç yönetici burası hesap sorma yeri değildir diye cevap verince biz taraftarız her yerde hesap sorarız dendi ve ortalık karıştı o aradada yattarayı kaçırdı güvenlik güçleri

arifberkay
17.10.2009, 22:48
ben ihsan alioğlu na 2 çift laf söylemek için havalimanına gittim ama kendisi tabiri caizse açıktan aldı

Ahmet Faruk
17.10.2009, 22:48
Hobaa...
Ekşın başlamış.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak.
Takımda geleceği adına endişelendiğim, duygu-düşüncelerindeki değişimden çekindiğim iki oyuncu var.

Selçuk ve Gabriç...
Umarım Trabzonspor gerçeklerine ayak uydurmazlar.

ilhan
17.10.2009, 22:50
Hey yavrum, taraftara bak taraftara.

Evet geçen hafta Çarşı'yı yerden yere vurduk. Ee, bizde yapıyoruz demek ki. Hem de Trabzon'da değil, İstanbul'da!!!

arifberkay
17.10.2009, 22:51
bu protestoyu yattara değil yönetim başkan değil çevresindeki akıl hocaları hakediyor ama onlara ulaşmak ne mümkün

U.Sadıkoğlu
17.10.2009, 22:52
Oldu olacak dövselerdi bide adamı hayret bişey ya bu işin bi açıklaması var mı acaba..

yorumsuz6117
17.10.2009, 22:54
Rıdvan bol pozisyonlu iyi bir maç bekliyorum dedi..:)

İskender Çakmak
17.10.2009, 22:56
az bile yapmışlar

ilhan
17.10.2009, 22:58
Ve o tip düşünen insanlardan maalesef bordomavi.net bünyesinde de var.

Futbolcuyu dövmeye kalkışmak?

Hakkında uzunca bir yazı yazabilirim. :)
Hatta yazmalıyım.

h@msi61
17.10.2009, 22:59
Takim Istanbul deplasmanina gidiyor ve yapilanlara bak. Allahinizdan bulun taraftar bozuntulari...

Fatih
17.10.2009, 23:00
Olası Gs mağlubiyeti herşeyi altüst edecek gibi görünüyor.Bu tepkiden onu anlıyorum.

Onur Şeref
17.10.2009, 23:00
az bile yapmışlar

Ağzını burnunu kırmaları lazımdı değil mi?