PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

ilhan
16.10.2009, 15:00
700 tane gol yiyeceğimize maça çıkmayalım direk 3-0 bitsin en iyisi..:D

3-0 çok ya.. N'aptın sen? 3-0 çok, hem de çok fazla. 755 tane iyidir.

Orhan Aydın
16.10.2009, 15:01
ama faturayı yanlış yere kesiyoruz dedikleri yapılmayan bir hoca var.yönetimin söylemlere bakarsak avrupada ilk 4e girecektik zaten hakemler izin vermedi:Dhocayı kovmak afedersiniz tükürdüğünü yalamak demek yönetim için.

StyLe
16.10.2009, 15:06
Birde anlamadığım içerde oynadığımız maçlarda baskı var diyor futbolcular. Yahu bu zaman ki rahatlık eskiden yoktu ki? 95'li yılları hatırlayın, içerde bir maç kaybedilse, futbolcu sokağa çıkamazdı, o stadda bir tane koltuk kalmazdı, neyin baskısı? Burası Trabzon, İstanbul değil... Yenildiğin zaman barlarda kadınla kızla eğlenemezsin, İstanbul değil burası, yenildiğin zaman çocuğun ölmüş gibi üzüleceksin, bu ruh olacak futbolcuda, ama nerdeeeee, takımda bir tane Trabzonlu adam kalmadı, takım yenilsede adamın umurunda değil ki, adam aldığı paraya bakıyor.

Şu yabancı hocalardan en çok beğendiğim Halilhodziçin bir lafı vardı, "sahada yürüyen oyuncularım, bankaya paralarını almaya koşa koşa gidiyorlar." hala daha bu böyle!... Bu takıma içinde Trabzonspor ve Trabzon sevgisi olan adamlar lazım, eğer böyle adamlar olsaydı, bu takım sahada bu kadar ruhsuz oynamazdı.

StyLe
16.10.2009, 15:12
Organize diye birşey yok takımda yaaaa, taç, korner atmaya adam zorla yürüyerek gidiyor. Yok arkadaş yok, nasıl olacak bilmiyorum, bu takımı bu hale getirdiler, yazıklar olsun. Takımda Trabzonlu adam yok!... Hasan Üçüncü'yü bile özledim, Mehmet Yılmaz'ı, Hüseyin Çimşir'i hepsini valla özledim. Tayfun Cora'ya kızıyoruz ama emin olun takım başarısız olduğu zaman en çok üzülen o çocuktur. Onunda şanssızlığı yapamıyor, kaldıramıyor formanın ağırlığını... Valla şu saydığım adamları özledim. Mehmet Yılmaz'ı beğenmezdik, adam Eskişehirde döktürüyor. Sorarım size bizim forvetlerden daha iyi değil mi Mehmet Yılmaz?

Yattara nerede? Ya arkadaş ayağı kırılsaydı daha iyiydi, daha çabuk iyileşirdi. Ne oldu bu adama? Sıkıntısı derdi nedir? Musa'nın ayağı kırılmıştı bundan çabuk iyileşti takımda oynadı, bu adamın sakatlığı nedir böyle? Birisi çıksın birşey söylesin? Zorla oynayacaksa defolsun gitsin, kovun gitsin, anlaşmasını fesh edin, o formadan büyük hiç bir futbolcu olamaz. Allah aşkına valla bıktık ya, maç günlerini sabırsızlıkla beklerdim eskiden, şimdi maç günü gelsin istemiyorum.

Halit Aydın
16.10.2009, 15:13
Yenersek hava takımı 2-3 hafta daha götürür. Yenilirsek zaten alıştık bu sene sorun olmaz

StyLe
16.10.2009, 15:17
Yenersek hava takımı 2-3 hafta daha götürür. Yenilirsek zaten alıştık bu sene sorun olmaz

Hocam, sen cevap ver, şu hocanın dediği dedik mi sezonun başında? Şampiyonluk uzak ihtimal laf mı? Trabzonspor'un hocasının ligin başında ettiği laf lafmıdır? Buna isyan ediyorum ya....

Hasan ZAİMOĞLU
16.10.2009, 15:26
kafilemiz 17 Ekim Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzondan saat 20:05de İstanbul'a gidecek ve bizlerde her zamanki gibi coşkuyla takımımızı destekleyeceğiz !!

http://img196.imageshack.us/img196/8245/img3764sq0.jpg
http://img530.imageshack.us/img530/6779/img3767ns9.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/6287/resim153di4.jpg
http://img196.imageshack.us/img196/3284/img3781or6.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/678/sl274304resizetl3.jpg
bu fırsat kaçmaz arkadaşlar ... futbolcuları yakından görme, resim çekilip,imza alma fırsatı.... her zaman ayağınıza kadar gelmez !!!
:sevinç::tsbayrak::meşale1::meşale1::meşale1:

StyLe
16.10.2009, 15:28
kafilemiz 17 Ekim Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzondan saat 20:05de İstanbul'a gidecek ve bizlerde her zamanki gibi coşkuyla takımımızı destekleyeceğiz !!

bu fırsat kaçmaz arkadaşlar ... futbolcuları yakından görme, resim çekilip,imza alma fırsatı.... her zaman ayağınıza kadar gelmez !!!

Kimden imza alcaz? Umut dan mı Gökhandan mı? Yok yok tjikuzudan :D la gülerler adama :D Takımda imzasını alacağım tek adam Egemen Korkmaz'dır.

61Temel61
16.10.2009, 15:29
Yahu ben "anca Trabzonlu gonulden, yurekten oynar" lafina kesinlikle katilmiyorum. Topcu profesyonel olsun aldigi paranin hakkini versin yeter, yapmasi gereken alt tarafi 90 dakika mucadele etmek o mucadelesini versin yenilsek bile "helal olsun cabaladik ama olmadi" dedirtsin umrumda bile olmaz mactan sonra ne yaptigi.. ister otursun uzulsun ister zil takip oynasin beni hic alakadar etmez.. bana ne arkadas o futbolcunun ozel yasantisindan, yeterki hirsizlik veya Trabzonsporu utandiracak harekette bulunmasin yeter..
Sanki gecen sene Sivasin kadrosunda kac tane Sivasli vardi? onemli olan hem yetenekli hem karakterli hemde meslegine saygili futbolcu bulmakta.

StyLe
16.10.2009, 15:31
Yahu ben "anca Trabzonlu gonulden, yurekten oynar" lafina kesinlikle katilmiyorum. Topcu profesyonel olsun aldigi paranin hakkini versin yeter, yapmasi gereken alt tarafi 90 dakika mucadele etmek o mucadelesini versin yenilsek bile "helal olsun cabaladik ama olmadi" dedirtsin umrumda bile olmaz mactan sonra ne yaptigi.. ister otursun uzulsun ister zil takip oynasin beni hic alakadar etmez.. bana ne arkadas o futbolcunun ozel yasantisindan, yeterki hirsizlik veya Trabzonsporu utandiracak harekette bulunmasin yeter..
Sanki gecen sene Sivasin kadrosunda kac tane Sivasli vardi? onemli olan hem yetenekli hem karakterli hemde meslegine saygili futbolcu bulmakta.

Ama kardeş oda yok, tamam takım oynar mücadele eder yenilir eyvallah deriz, oynadı mücadele etti koştu çabalı ama olmadı, geçmedi top çizgiyi deriz ona yakınırız. Ama oda yok? Ne edelim?

a f s
16.10.2009, 15:31
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2794-4Z1L3U4X.jpg

Ali Sami Yen'de TrabzonCell standı açılacak

Takımımızın 18 Ekim Pazar günü Galatasaray ile oynayacağı müsabaka öncesinde Ali Sami Yen Stadı'nda TrabzonCell Standı açılacak.

Buna göre taraftarlarımıza ayrılan Eski Açık Misafir Tribün'ünde TrabzonCell Standı kurulacak.

Hasan ZAİMOĞLU
16.10.2009, 15:33
Kimden imza alcaz? Umut dan mı Gökhandan mı? Yok yok tjikuzudan :D la gülerler adama :D Takımda imzasını alacağım tek adam Egemen Korkmaz'dır.
tamam işte demek ki birileri var imza alacağın ;) neden gülüyorsunuz anlamıyorum :S:S:S

StyLe
16.10.2009, 15:34
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2794-4Z1L3U4X.jpg

Ali Sami Yen'de TrabzonCell standı açılacak

Takımımızın 18 Ekim Pazar günü Galatasaray ile oynayacağı müsabaka öncesinde Ali Sami Yen Stadı'nda TrabzonCell Standı açılacak.

Buna göre taraftarlarımıza ayrılan Eski Açık Misafir Tribün'ünde TrabzonCell Standı kurulacak.

Şu maçı alsınlar 10 tane hat, 5 tanede orjinal forma almazsam namertim, hatlarla formaların resimlerini çekip kendimle beraber buradada yayınlarım.

Hasan ZAİMOĞLU
16.10.2009, 15:38
Şu maçı alsınlar 10 tane hat, 5 tanede orjinal forma almazsam namertim, hatlarla formaların resimlerini çekip kendimle beraber buradada yayınlarım.
:cool::cool::eek::eek::eek:;););)

Mustafa Calik
16.10.2009, 15:39
Rijkaard geri dörtlüyü belirledi

Galatasaray'da Trabzonspor maçı öncesi sakatlardan iyi haber geldi. Uzun süredir sakat olan Gökhan Zan'la Sabri'nin tamamen düzeldiği belirtildi. Teknik direktör Frank Rijkaard'ın savunma dörtlüsünü de Sabri-Servet-Gökhan Zan ve Hakan Balta'dan oluşturacağı öğrenildi.

Trabzonspor karşısında Elano'yu yedek bırakacak olan Hollandalı teknik adamın Baros'un arkasında Arda'yı görevlendireceği orta sahanın ortasındaysa Ayhan'la Mustafa Sarp'ın forma giyeceği belirtildi.

Oyuncularına Trabzonspor'un maç kasetlerini izlettiren teknik direktör Rijkaard'ın yaptığı toplantıda ''Orta sahada oyunun kontrolünü elinde tutumamız ve sahadaki her futbolcunun savunmaya destek olması çok önemli. Trabzonspor istediği gibi futbol oynayamasa da bu maça çok farklı konsantre olacaklarına şüphe yok. Savunmadaki zaaflarını iyi kullanmalıyız. Erken dakikalarda bulacağımız gol oyunu istediğimiz gibi yönlendirmemizi sağlar'' dediği ifade edildi.

Hollandalı teknik adamın takım kaptanı Arda'yla da bir görüşme yaparak ''Yapılan yorumların seni etkilemesine izin verme. Profesyonelliğin gereği budur. Kazandığın sürece iyisin ama kaybettin mi çatlak sesler gelecektir. Bu çok normal. Moralini bozma. Takım kaptanı olarak tüm arkadaşlarını konsantre etmek senin görevlerinden biri'' diye konuştuğu öğrenildi.

umitçebi
16.10.2009, 15:41
2007-2008 sezonunun başında Karl Heinz Feldkamp’ın takımın başına geçmesiyle başladı Galatasaray’ın sakatlık belası. Önce Sabri, ardından Ayhan’la başlayan uzun soluklu sakatlıklar, Linderoth, Uğur, Serkan Çalık gibi isimlerin eklenmesiyle sürekli artarak devam etti. Şampiyon olunan o sezonda Ankaragücü deplasmanına tam 14 eksikle giderek rekor kırmıştı Sarı-Kırmızılı ekip. Kalli gitti, Cevat Güler geldi, kader değişmedi. Skibbe başa geçtiğinde takımın yarısının durumu belirsizdi. Bülent Korkmaz’lı Aslan, Hamburg karşısına savunmanın göbeğinde Hakan Balta ve Harry Kewell’la çıkacak kadar eksikti.
Program sonuç verdi
Rijkaard ve ekibi de benzer sıkıntılarla başladı sezona. Özellikle savunma hattında üst üste geldi sakatlıklar. Ancak doktorların özverisi ve teknik heyetin özel programları bu defa sonuç verdi. Ve Galatasaray iki yıl sonra ilk kez dünkü idmanda sakat oyuncusu olmadan çalışma fırsatı buldu. Son derece keyifli geçen idmanda milli takım kamplarından bugün dönecek olan Elano ve Kewell dışında eksik yoktu. Galatasaray’da Trabzonspor maçı hazırlıkları bugün de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek.
Raşit Altun

bu raşit altunda sürmeneliymiş bir mail attım kendisinede ozman öğrendim..dedim utanmadanda söylüyorsun..

ilhan
16.10.2009, 15:43

Senden başka kimse gülmez. Sıkıntı etme sen.

Emrah Akcagöz
16.10.2009, 15:44
Ne demek kimden imza alıcaz yahu bi Trabzonsporluya yakışıyomu bu laf git gsnin, fbnin,bjknin topçularından al o zaman imza..!

BAHADIR33
16.10.2009, 15:48
Senden başka kimse gülmez. Sıkıntı etme sen.
Ya İlhan alem adamsın :)

ilhan
16.10.2009, 15:52
Ya İlhan alem adamsın :)

Her başlıkta bir başkası futbolcu aşağılıyor. Bu kompleksi yenmek lazım. Taraftar taraf(!) olmayı bilmiyor.

Her başlıkta salla X futbolcuya, A futbolcuya.. Şampiyon olursun sonra sen. Futbolcusunu aşağılayanların takımı şampiyon olur zaten senelerdir.

StyLe
16.10.2009, 16:02
Her başlıkta bir başkası futbolcu aşağılıyor. Bu kompleksi yenmek lazım. Taraftar taraf(!) olmayı bilmiyor.

Her başlıkta salla X futbolcuya, A futbolcuya.. Şampiyon olursun sonra sen. Futbolcusunu aşağılayanların takımı şampiyon olur zaten senelerdir.

Takımda Egemenden başka lider diyebildiğiniz oyuncu var mı? Yıldız mı var? Hadi bana o kadar sitem ettiniz, sayın bana kim var? Benim saydıklarım Egemen, Colman, Gabriç, Alanzinho o kadar başkada kimse yok, diğer takımlarda say say bitmiyor. Bana takımda lider olan oyuncuları sayın sonra söylediğime tepki gösterin. Tjikuzu dediğimiz adam Rizede bile oynamış, kovulmuş bir adam, Umut ve Gökhan'ında durumu ortada,... Madem o kadar lider, imzası alınacak oyuncumuz var, neden hala bu kadar millet Fatih diyor, yada Fatih dedirtiliyor?

Neyse kusurumuz varsa yinede affola... Bu benim düşüncemdir, saygı gösterenede göstermeyenede eyvallah!...

Ömer SEVİNÇ
16.10.2009, 16:05
O zaman git diğer takımları tut kardeşim. Kimse seni bu iğrenç futbolcu topluluğunu desteklemen için zorlamıyor.

Senin beğenmediğin o topçular benim gözümde dünyadaki en değerli insanlar. O Bordo Mavi formayı terlettikleri sürece de öyle kalacaklar.

ilhan
16.10.2009, 16:05
Ben tuttuğum takımın futbolcusunu her başlıkta aşağılayan insanlara saygı felan göstermem.

Benim Galatasaraylı, fenerbahçeli, Beşiktaşlı arkadaşlarım bile benimle konuşurken ya da Trabzonspor'dan bahsederken futbolcuyu aşağılamıyor.

Sen takımını, futbolcunun benimsememişsin çıkmış şampiyonluk gitti diyen hocaya laf atıyorsun.

Kimse kusura bakmasın.
Trabzonspor futbolcusunu ayan beyan her fırsatta aşağılamaya, yermeye çalışan hiç kimseye bende gösterilecek saygı yoktur. Ne yazana ne de yazdıklarına saygı göstermem.

Mustafa Yüksek
16.10.2009, 16:08
Takımda Egemenden başka lider diyebildiğiniz oyuncu var mı? Yıldız mı var? Hadi bana o kadar sitem ettiniz, sayın bana kim var? Benim saydıklarım Egemen, Colman, Gabriç, Alanzinho o kadar başkada kimse yok, diğer takımlarda say say bitmiyor. Bana takımda lider olan oyuncuları sayın sonra söylediğime tepki gösterin. Tjikuzu dediğimiz adam Rizede bile oynamış, kovulmuş bir adam, Umut ve Gökhan'ında durumu ortada,... Madem o kadar lider, imzası alınacak oyuncumuz var, neden hala bu kadar millet Fatih diyor, yada Fatih dedirtiliyor?

Neyse kusurumuz varsa yinede affola... Bu benim düşüncemdir, saygı gösterenede göstermeyenede eyvallah!...

Kadro kötü tamam..Geçen gün biz şampiyon olamayız diyen Broos' a sallıyordunuz...Trabzon büyük düşünmeli diye...Nasıl olacak şimdi?

Emirhan Makul
16.10.2009, 16:11
Style benimde gökhan ünalla resmim var onu geçtim tayfunla var ya düşün yani o kadar vahim ama öyle bakma bak insan olarak bak sonuçta onlar Trabzonspor'un futbolcuları ayıp ediyorsun yıldız değil futbolcu değil Trabzonspora hizmet veren bir insan varsa öpüp başıma korum.

Egemen
16.10.2009, 16:11
stlye yanlış sulardasın..

bir dost.. :)

ertuuu
16.10.2009, 16:14
insanlar şuna dikkat etmiyor.
ordaki kişi umut,gökhan,bilmemne değil Trabzonspor futbolcusu.
ordaki kişi sadri şener değil Trabzonspor başkanı...

Harun-61
16.10.2009, 16:14
Teknik direktör Frank Rijkaard'ın savunma dörtlüsünü de Sabri-Servet-Gökhan Zan ve Hakan Balta'dan oluşturacağı öğrenildi.

Forvetlerimiz gününde! olurlarsa bu defansa en az iki gol atmalari lazim.

umitçebi
16.10.2009, 16:16
Şükür yarabbi sonunda takıma destek futbolculara sevgi içeren yazılar istanbul takımlarının yalanzı yıldızlarını övenlerede kızan yazılar görmeye başladık...
FUTBOLCUSUNA SAYGI GÖSTERMEYEN ŞAMPİYON OLMAZ DEMİŞ arkadaş helal olsun aynen öyle...
bakın nediyo gs liler 'hamsi sezonu açıldı keita yicek hepsini' bunlara karşı HEP DESTEK TAM DESTEK...
ALİSAMİYENDEKİ 11 MÜCAHİDİ DESTEKLEYEN 1150 ASKERDEN BİRİ OLACAM YAŞASIN TRABZONSPOR..

ilhan
16.10.2009, 16:18
Bu takımın forvet oyuncusuna ihtiyacı vardır. Yönetim bunu karşılayamamıştır hatalıdır. Taraftar yeni alınacak bir forvet yerine tecrübeli ve geçmişte Trabzonspor'a hizmet ettiği için Fatih'i istemektedir. Fatih'i istememiz demek Umut ve Gökhan'ı takımdan kovacağımız anlamına gelmez. Fatih forvetimiz olur, Gökhan ve Umut gibi alternatifleri yedekte olur.

Ama Trabzonspor'un futbolcusuna güvenmeyen, bu takımdan cacık olmaz diyen ve sürekli futbolculara alaycı laflar söyleyen birisi çıkıp takım yenildiğinde "ben demiştim zaten bunlardan bir şey olmayacağını" diyor.

Burada felaket tellallığı yapmayı herkes biliyor. Futbolcu aşağılamaktan kolayı ne? Bunu herkes yapabilir. Sen maçtan önce "Umut sen bu takımın futbolcusu değilsin ulan" de. Ondan sonra maçta Umut neden kötü oynadı de.

Sen futbolcuya "Bu golleri anca antrenmanda atarsınız" de. Ondan sonra maçta gol atamayınca yerin dibine sok.

Herkesin Trabzonspor hayalinde Messi, Ronaldo, Kaka, Torres gibi adamlar var galiba. Eldekilerle dalga geçtiğimize göre.

Mustafa Yüksek
16.10.2009, 16:19
Style sen gerçek misin :D

yorumsuz6117
16.10.2009, 16:19
Forvetlerimiz gününde! olurlarsa bu defansa en az iki gol atmalari lazim.
Onlarda da Keita , Baros , Arda gününde olursa bizim defansa kaç gol atarlar acaba..:)

BAHADIR33
16.10.2009, 16:21
Lawrence yaşıyor mu ne?

Anıl C
16.10.2009, 16:21
aslında maça kevin campbell'ı misafir olarak davet etmek lazım

Selçuk Demircioğlu
16.10.2009, 16:27
Aynı futbolcu kadosu,yönetiliş şekli,takımdaki hava,teknik kadro başka x bir takımda olsaydı ve o takımda gs ile oynasaydı burda kaçımız galibiyet verirdik bu kadroya...
Ama sonuçta bu takımın forması bile ümitli olmamımızı sağlıyor..

bordomavi5561
16.10.2009, 16:27
Ben, nedense bu maçı alacağımıza çok inanıyorum. Siz de inanın.

ertuuu
16.10.2009, 16:28
Aynı futbolcu kadosu,yönetiliş şekli,takımdaki hava,teknik kadro başka x bir takımda olsaydı ve o takımda gs ile oynasaydı burda kaçımız galibiyet verirdik bu kadroya...
Ama sonuçta bu takımın forması bile ümitli olmamımızı sağlıyor..

abi aynı imkanlar başka yerde olsa onlar yenerdi gs yi bence...

Emrah Akcagöz
16.10.2009, 16:30
Ben, nedense bu maçı alacağımıza çok inanıyorum. Siz de inanın.
Valla abi bende çok inançlıyım kazanacağımıza..:)

Arkadaşlar yokmu arttıran..:D

Anıl C
16.10.2009, 16:36
Valla abi bende çok inançlıyım kazanacağımıza..:)

Arkadaşlar yokmu arttıran..:D

tabi kazanıcaz
hatta diyorum galibiyetin ilk golunu gabriç atacak
hemde kafayla:)

ertuuu
16.10.2009, 16:38
tabi kazanıcaz

yok sen yanlış gördün. umut o...:)

Gordon Freeman
16.10.2009, 16:40
Alanzinho oynatılırsa gol atar gibime geliyor nedense...

Fatih Özkan
16.10.2009, 16:41
Allah'ın izni ile kazanacağız...
Hiç bu kadar inanmamıştım!
Allah utandırmasın!

6_DenizhaN_1
16.10.2009, 16:42
Gökhan Zan Oynayacakmış
Bu durumda aradan atılan toplarla çok açık vereceklerini sanıyorum..
Umut'la başlamamakta mantık var.
İnşallah kazanacağız ve alnımız ak biçimde döneceğiz!

Anıl C
16.10.2009, 16:46
yok sen yanlış gördün. umut o...:)

doğru haklısın kavalıyla aşırtmak isterken kafa vurmuş:)

Cemalettin Taşkın
16.10.2009, 16:48
arda kesin gol atar.

adam bizim maçları hiç boş geçmiyor.

belki beraberlik umudum vardı ama hakemi gördükten sonra fark olur kanısındayım.

mustafa kamil abitoğlu geçen sezonki olaylı bursaspor maçının hakemi biliyorsunuz değil mi?

Bıyıkoğlu
16.10.2009, 16:50
Yeneriz, yeniliriz veya berabere kalırız. Bu sonuçların hepsi olabilir. Tabiki gönülden kazanmak geçiyor.
Ama ben sahada hırsla mücadele eden, koşan, rakibi boğan, kısaca üstündeki formanın hakkını vererek oynayan bir takım görmek istiyorum. Yoksa çekingen oynayarak hasbelkader kazanılan bir maç olmasını istemiyorum.

umitçebi
16.10.2009, 16:51
Onlarda da Keita , Baros , Arda gününde olursa bizim defansa kaç gol atarlar acaba..:)
ya kardei biz kaç saatdir ne diyooss sen ne diyosunn hala bizimkileri aşağı görmeler..:mad:

Mustafa Yüksek
16.10.2009, 16:57
Ben keita'nın pek bir numarasını göremedim...Sakin olursak iyi bir sonuç alabilriz...Ama sakin olmamız lazım...

Anıl C
16.10.2009, 17:00
Ben keita'nın pek bir numarasını göremedim...Sakin olursak iyi bir sonuç alabilriz...Ama sakin olmamız lazım...

yattara bu haliyle çıksın sahaya keitayı muma çevirir

yorumsuz6117
16.10.2009, 17:01
ya kardei biz kaç saatdir ne diyooss sen ne diyosunn hala bizimkileri aşağı görmeler..:mad:
Aşağılamadım..:)

Osman Yavuz
16.10.2009, 17:03
Keita'yı ilk yarı durdurursak 2. yarı otomatikman kendi duruyor zaten.Önemli olan ilk 30 dakikada gol yememek.Rakipte Arda ve Keita durdurulursa defansif anlamda pek fazla sorun yaşamayız.En büyük korkum geldiği günden beri bir şey oynamayan Elano'nun bize patlayabileceği.Malum biz böyle oyuncuları çok seviyoruz.Baliç, Bobo, Arda gibi.:)

ilhan
16.10.2009, 17:05

Sen sayarsın. İşin ne?

yorumsuz6117
16.10.2009, 17:07
Sen sayarsın. İşin ne?
Yok sen saydın zaten az önce..:D

cihatöztürk
16.10.2009, 17:09
müthiş bir futbolla ezerek yenmiyozmu şunları varya offfffff

fanatik gazetesinin altındaki yorumlari okudukça çıldırasım geliyor zaten

OLCAY ÇAKIR
16.10.2009, 17:09
Sağbekin önünde mutlaka bir oyuncu olmalı...Sabit.

ilhan
16.10.2009, 17:10
Yok sen saydın zaten az önce..:D

Sıranı bekliyosun yani.
Güzel. ;)

Egemen
Keita'yı ilk yarı durdurursak 2. yarı otomatikman kendi duruyor zaten.Önemli olan ilk 30 dakikada gol yememek.Rakipte Arda ve Keita durdurulursa defansif anlamda pek fazla sorun yaşamayız.En büyük korkum geldiği günden beri bir şey oynamayan Elano'nun bize patlayabileceği.Malum biz böyle oyuncuları çok seviyoruz.Baliç, Bobo, Arda gibi.:)

onlar bizi çok severler Osmanım.. nedense fener maçında değil de bizim maçlarda toparlanırlar..

elanodan değil de ben barostan çekiniyorum eğer oynarsa.. malum defansımız bu tip oyunculardan çok hoşlanmıyor.. umarım songla başlamaz broos..

Emrah Akcagöz
tabi kazanıcaz
Bencede Gabric atacak rüyamda Lee Young atıyodu şimdi yerinde Gabric var :D

Orhan Aydın
16.10.2009, 17:11
biz niye burda birbirimizi yiyoruz:)

BAHADIR33
Gabriç'i düşünüyorum ama onda da bir "sabitleyememe" problemi var :)

OLCAY ÇAKIR
Adamlar 4 nazik oyuncu ile başlayacaklar belkide buna Elanoda eklenecek.

Avantaja çevirebiliriz bunu..

Egemen
16.10.2009, 17:12

bizim sağbek mi abi?

eğer öyleyse arkasında da biri olmalı :)

yorumsuz6117
16.10.2009, 17:12
Bencede Gabric atacak rüyamda Lee Young atıyodu şimdi yerinde Gabric var :D
Lee Yong ççç

OLCAY ÇAKIR
16.10.2009, 17:13
Yok yok,bizim sağbekin önünde olmalı diyorum..
Gabriç'i düşünüyorum ama onda da bir "sabitleyememe" problemi var :)

ilhan
16.10.2009, 17:13

Aksine hareketli bir adam lazım. Sürekli onların bekini rahatsız edecek. Böylece o kanatta oynayan adamları beklerine yardım etmek zorunda kalacak. :)

BAHADIR33
16.10.2009, 17:15
Yok yok,bizim sağbekin önünde olmalı diyorum..
Tamam abi ben de onu diyorum. Yattara yok muhtemelen , Barış da zaten kulübede bekler. Gabriç sağda da oynayabiliyor. Solda da Engin oynar.

MARATON_61
16.10.2009, 17:16
yine millet rüya görmeye basladi insallah sonu iyi olur diyelim

1986 dan beri rüyalarla yadib kalkiyoruz bu ilk ve son rüyamiz olmayacak

KOSİFOĞLU
16.10.2009, 17:17
herkese s.a

OLCAY ÇAKIR
16.10.2009, 17:17
Sabit dediysek İlhan:)

4-4-2 nin hakkını verecek.

Aksine hareketli bir adam lazım. Sürekli onların bekini rahatsız edecek. Böylece o kanatta oynayan adamları beklerine yardım etmek zorunda kalacak. :)

OLCAY ÇAKIR
16.10.2009, 17:18
Ben orda Engin diyordum ama sağ-sol değişebilir, olabilir anladım.
Tamam abi ben de onu diyorum. Yattara yok muhtemelen , Barış da zaten kulübede bekler. Gabriç sağda da oynayabiliyor. Solda da Engin oynar.

KOSİFOĞLU
16.10.2009, 17:19
bizim oralarda s.a diyene a.s denur idu şimdu denmeyumi!

Recep Alkan
16.10.2009, 17:19
Adamlar 4 nazik oyuncu ile başlayacaklar belkide buna Elanoda eklenecek.

Avantaja çevirebiliriz bunu..

Karşılarında da hiç foul yapmayan, sert futboldan oldukça uzak duran bir Trabzonspor var abi.

MARATON_61
16.10.2009, 17:20
4-4-2 sisdemini oynayacak kac oyuncu var bizde

Osman Yavuz
16.10.2009, 17:24
---------------Sylva----------

Tayfun----Giray-----Egemen-----Cale

--------Colman-----Selçuk

Engin------Alan---------Gabric---

---------Umut---------

Bu şekilde çıkarsak büyük avantajlı çıkarız bence.

MARATON_61
16.10.2009, 17:24
özür mst61ts ve aleyküm selam hosceldun

yorumsuz6117
16.10.2009, 17:25

---------Umut---------

Bu kadroyla çıkarsak Colman ve Selçuğun ileriye çıkmaması lazım hiç...

OLCAY ÇAKIR
Ben iddiasız olmayı yakıştıramıyorum camiamıza arkadaşlar..

Kızıyorum ha.!

Nedir bu?

GS kim.?

Bu takım yener yenilir berabere kalır.

Ama çatır çatır,kıran kırana oynar.

Formamız yeter formamız.

Az bi silkelenelim ne oluyoruz..

Yakışmıyor bize.

Umut ve Gökhan sürekli pres yapmalı.Stoper ve önliberoları bozmaları lazım..

Sonrasını ben hallederim:)

Pardon,hallederler...

HAYDEN SİLKELENELİM HAYDEN..!

ilhan

---------Umut---------

Tayfun'un geri dönüşleri sıkıntılı. İyi bindiriyor ama müdafayı iyi yapamıyor. Oraya Serkan'ı monte ettik mi gönlümden geçen kadro budur.

Anıl C
bence bekler sabit oynamamalı
ataklara çıkmalı
ki eğer sabit oynarsa orta sahaya yakın bi yer olmalı
iyice geriye yaslanmamalı

Anıl C
16.10.2009, 17:27

---------Umut---------

bu kadroda değişiklik engin yerine serkan, cale yerine ferhat olur.
çünkü enginde alan gibi serbest oynayan forvet arkası oyuncu
o bolgede ya engin ya alan

yorumsuz6117
bu maçta Song - Egemen oynamalı..

Osman Yavuz
Engin sürekli Tayfun'a yardıma gelecek İlhan.Hem Tayfun Serkan kadar kolay çalım yemiyor.Arda'nın karşısında Tayfun'un oynaması daha iyi bence.Cale ve Gabric'in de büyük uyum göstermeleri gerekiyor Keita ve Sabri karşısında.Off of şimdiden heyecandan karnım ağırdı valla.

Egemen
16.10.2009, 17:29
iddiasız değiliz be abi.. sadece çekincelerimiz var..

mesela ben tayfundan ve gökhandan çekiniyorum.. ayrıca sylva da çok güven veren bir görüntüde değil.. geçen seneki gibi olmayacak bi gol yersek işin içinden çıkamayız.. ayrıca alanzinhou kazanabileceğimiz maç olabilir.. yattaradan ümitleri keseli çok oldu zaten..

Osman Yavuz
16.10.2009, 17:29
bu kadroda tek değişiklik engin yerine serkan olur.
çünkü enginde alan gibi serbest oynayan forvet arkası oyuncu
o bolgede ya engin ya alan
Buna da katılıyorum Serkan da olabilir ama ben Engin'den artık bir patlama bekliyorum ve bunun da bu maça olacağını düşünüyorum.İnşallah yanılmam.

Bıyıkoğlu
16.10.2009, 17:30
Eski kontratak özelliğimiz kalmadı. Artık geri yaslandığımızda uzun toplarla çıkmaya çalışıyoruz. o da hiçbir işe yaramıyor. O yüzden kesinlikle geri yaslanarak oynamamamız gerekir.

OLCAY ÇAKIR
16.10.2009, 17:32
Tayfun oynarsa gol atar:).

MARATON_61
16.10.2009, 17:32
lige verilen aradan sonra insallah bu macdan paun ve puanlar aliriz

bu benim gönlümden gecen

birde gercek ci olmak lazim gs istambulda son 8 senedir kac kez yenmisik

Orhan Aydın
16.10.2009, 17:33
Ama çatır çatır,kıran kırana oynar

Olcay abi böyle bir takım görelim sonuç önemli değil:)

yorumsuz6117
16.10.2009, 17:34
lige verilen aradan sonra insallah bu macdan paun ve puanlar aliriz

bu benim gönlümden gecen

birde gercek ci olmak lazim gs istambulda son 8 senedir kac kez yenmisik
son 4 sezonda yani 8 maçta puan alamadık Sami Yen'de..

Osman Yavuz
16.10.2009, 17:36
son 4 sezonda yani 8 maçta puan alamadık Sami Yen'de..
4 sezonda nasıl 8 maç oynamışız Sami Yen'de.:)

yorumsuz6117
16.10.2009, 17:38
4 sezonda nasıl 8 maç oynamışız Sami Yen'de.:)
Pardon...:D
4 maç tabiki ne 8 maçı..

MARATON_61
16.10.2009, 17:42
her basarinin sonunda birlik beraberlikler yatar insallah bu macdan hangi sonuc cikarsa ciksin oyuncularimiza sahib cikmayi ögreniriz

galatasaray yenilmeyecek bir takim deil yederki traftar oyunculara sahib ciksin onlafr ellerinden geleni yapacaklarina inaniyorum

Murat Erdem
16.10.2009, 17:45
İddia oranları ne ?

28TS61
16.10.2009, 17:47
takimi havaalaninda karsilama organizasyonu varmi ?

boztepeliyasin
16.10.2009, 17:48
inşallah kazanırızda moral olur. zaten bu sene yine hiçbir hedefimiz olmadan oynuyoruz. belki türkiye kupasını alırız. ama şuda var taraftarımız maçlara hiç gitmezse fair play ödülünü alır orda şampiyon oluruz tabi kötü gitmeye devam edersek.

umitçebi
16.10.2009, 17:49
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 18 Ekim Pazar günü saat 20.00’de İstanbul'da oynayacağımız Galatasaray maç günü havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 21 derece olması bekleniyor.....

ulen ben bööle şansıınn...

Osman Yavuz
16.10.2009, 17:51
Üstünü kapatmışlar zaten tribünün.Bir sıkıntı yaşanmayacaktır maç esnasında.Nedense bizim İstanbul'daki derbilerde hep hava kötü oluyor.:)

hamucera
16.10.2009, 17:53
takimi havaalaninda karsilama organizasyonu varmi ?

takım lider değil,

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2009, 17:55
İddia oranları ne ?

Galatasaray 1.40:) Bizim oran ise 4.60. Beraberlik 3.75

Anıl C
16.10.2009, 18:01
Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 18 Ekim Pazar günü saat 20.00’de İstanbul'da oynayacağımız Galatasaray maç günü havanın sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 21 derece olması bekleniyor.....

ulen ben bööle şansıınn...

desene Fırtına yaklaştı;)

murat köse
16.10.2009, 18:12
beyler biletixte rakip takım için taraftar kartı olmadan satış var suanda. ben denedim az önce sonuna kadar gittim. sadece kredi kartı numarası vermedim. o kısma kadar kadar herşey oldu.

Sait Yıldız
16.10.2009, 18:20
beyler biletixte rakip takım için taraftar kartı olmadan satış var suanda. ben denedim az önce sonuna kadar gittim. sadece kredi kartı numarası vermedim. o kısma kadar kadar herşey oldu.

Ben taraftar kartı olmadan aldım biletimi bi sıkıntı olmuyo

Erdal
16.10.2009, 18:32
Bir zamanlar bu lig'in en keyifli en heyecanlı en çekişmeli maçları olurdu GS- Trabzon maçları; Ertesi gün gazetelerin manşetleri: Avrupa'dan futbol, İşte Avrupalılar vesaire olurdu....

Özlüyorum o günleri...Çok özlüyorum....Maçın 1-1 hatta 0-0 bittiği ama seyredenin bu ülkede sahiden futbol oynanıyor dediği gs-Trabzon maçlarını özlüyorum....

Mert Oğuzlu61
16.10.2009, 18:33
belkide şu forumda bu derbi maçı öncesi en rahat kişi benim :D

gs yi zorlanmadan yeneceğiz maçın yıldızını şimdiden söyleyeyim

''Alan Carloss Gomes DA COsta''

yaniiii AalanzinhoOoo :)

.....
16.10.2009, 18:35
Bir zamanlar bu lig'in en keyifli en heyecanlı en çekişmeli maçları olurdu GS- Trabzon maçları; Ertesi gün gazetelerin manşetleri: Avrupa'dan futbol, İşte Avrupalılar vesaire olurdu....

Özlüyorum o günleri...Çok özlüyorum....Maçın 1-1 hatta 0-0 bittiği ama seyredenin bu ülkede sahiden futbol oynanıyor dediği gs-Trabzon maçlarını özlüyorum....

Bende TRABZONSPORUMUZUN kazandığı maçları özlüyorum vesselam.

umitçebi
16.10.2009, 18:39
desene Fırtına yaklaştı;)
:alkış:ya ölede maç öncesinde bir yürüyüş toplu organizasyon falan yokmu yaf..
forma kaşkolşapka bıleklık bu şekılde tek başına stadın dıbıne kadr yaklaitırmazlar heral hee:D

.....
16.10.2009, 18:46
Karşılama yok mu İstanbul da ?

Emrullah
16.10.2009, 18:50

5-3'lük maç aklıma geliyor. Eze eze yenmiştik.

esra61
16.10.2009, 18:58
ya bu maçı mutlaka kazanmamız gerekio arkadaşla iddalaştık ya...biz kazanırsak pzrt okula gelmicek:D:D
inş kazanırız.......

.....
16.10.2009, 19:21
Bu maçı Allahın izniyle alacaz...

esra61
16.10.2009, 19:21
inş kazanırız ömer

Sinem Yılmaz61
16.10.2009, 19:24
Alicaz, alicaz, alicaz!!!!!!fazla söze gerek yok sanirim ;)

.....
16.10.2009, 19:25
inş kazanırız ömer

fark yeriz, hezimete uğrarız diyenleri maç bitiminde burda bekliyorum. bemim yüzüm ak. kazanacaz diyorum. o kadar :)

esra61
16.10.2009, 19:26
inş sinem bütün temennim kazanmamız yönünde aksini düşünmekk bile istemiyorum

ömer güveniyorum sana hadi görcez pazar akşam inş kazanırız..
içimden bi ses kazanıcaz diyo ama bakalım şans......

.....
16.10.2009, 19:32
---------Syvla-------------
Song-Giray-Egemen-Cale----
--------Ceyhun-------------
Serkan-Colman-Selçuk-Gabric
---------Umut--------------

Song Yerine Serkan , Serkan Yerine Engin ya da Yattara da olabilir.

35deniz
16.10.2009, 19:33
umudunu hıc bıır zaman kesme

Hasan ZAİMOĞLU
16.10.2009, 19:45
Karşılama yok mu İstanbul da ?

bu fırsat kaçmaz arkadaşlar ... futbolcuları yakından görme, resim çekilip,imza alma fırsatı.... bu fırsat her zaman ayağınıza kadar gelmez !!!

.....
16.10.2009, 19:53

bu fırsat kaçmaz arkadaşlar ... futbolcuları yakından görme, resim çekilip,imza alma fırsatı.... bu fırsat her zaman ayağınıza kadar gelmez !!!

Bunu yazarken sen aklıma gelmiştin :)

O değilde bu sefer bütün oyunculara aynı sekilde davranalım. lütfen ama lütfen Yattara diye de bağırmayalım.

Hasan ZAİMOĞLU
16.10.2009, 20:01
Bunu yazarken sen aklıma gelmiştin :)

O değilde bu sefer bütün oyunculara aynı sekilde davranalım. lütfen ama lütfen Yattara diye de bağırmayalım.
benden kaçmaz kanka (:

esra61
16.10.2009, 20:04
hasan sizden 61.dk müthiş bi şow bekliyorum ya..ts taraftarını gösterin bize orda..lig tv den görelim 61.dk şowunu:)

.....
16.10.2009, 20:08
benden kaçmaz kanka (:

resimleri bekliyoruz Hasanım ona göre :) , Bizi onlardan mahrum etmeyin.

EmrahYalçınalp
16.10.2009, 20:10
gs mükemmel değil. Üzerlerine hızlı gidilebilse çok sayıda pozisyon bulunabilir. Sorun şu:
Nasıl hızlı çıkacağız, kimle? Colman slow motion oyunuyor, Selçuk Hasan Üçüncü'nün, Ayman'ın üstlendiği işi üstledmiş. Tamam, mücadele ediyor, koşuyor... Ama Selçuk "futbolcu" idi yahu. Futbol topuyla arasına bu kadar mesafe sokmasının ne anlamı var? Son olarak, kaç pozisyona girip kaçını sayı yapacağız?

Hasılı, Szymek-Fatih-Gökdeniz'li bir takımın elini kolunu sallayarak kazanacağı bir maçı, üzgünüm ama, kaybedeceğimizi, üstelik futbol oynayamadan kaybedeceğimizi düşünüyorum. Dahası, olur da iyi bir mücadele ortaya koyarsak, bu bana tipik "büyük takıma karşı iyi motive olan Anadolu takımı" mesajı verir, eğer devamı gelmez, bir sonraki hafta bilmem hangi takım karşısında yine top yüzü görmezsek...

Mesele bu maç meselesi değil yani. Kadromuz büyük takım kadrosu değil. Geçen sene yakalanan ivme yerle bir oldu. Bu nasıl revizyon anlamadım. İyi kötü bir Selçuk vardı elimizde, şimdi ondan Hüseyin yarattık, geçen seneki Selçuk'un yerinde kimse yok. Ceyhun'un üst düzey maç sayısını artırması ile belki o boşluk dolar.

Lütfen "kötümser, felaket tellalı" gibi yorumlar yapmayın. Umarım kazanırız ve hepimiz çok mutlu oluruz. Ama ortada gerçekler var. Kadromuz iyi değil ve bu TAMAMEN bir yönetim sorunu sonucu oluşmuş bir durum. Evet, gs'de çok iyi değil ama her mevkide bizden daha iyi adamları var.

Cem Kıran
16.10.2009, 20:12
Hugo'nun çıkardığı kadroya bak.Tayfun önünde Serkan..Böle oynayınca ne zaman iş yaptı bu kadro gördük Touluse maçında.Tayfun'lu kadro hiçbir zaman işe yaramadığı gibi bu maçta da işe yaramayacak.

.....
16.10.2009, 20:15
gs'de çok iyi değil ama her mevkide bizden daha iyi adamları var.

her bölge de mi ? Hiç mi iyi adamımız yok onlarınkinden?

.....
16.10.2009, 20:17
Tayfunu mümkünse ilk 11 de görmeyelim. Lütfen hocam lütfen.

Serkan ya da Song tan biri oynasın ama Tayfun oynamasın.lütfen

Hasan ZAİMOĞLU
16.10.2009, 20:26
resimleri bekliyoruz Hasanım ona göre :) , Bizi onlardan mahrum etmeyin.
tamam kanka inşallah hayırlısıyla bi gidelim (:

yorumsuz6117
16.10.2009, 20:30
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1213714503922&ref=nf
Counter Kolbastı..:D

yorumsuz6117
16.10.2009, 20:31
Malesef yok gibi..:)

.....
16.10.2009, 20:32
Malesef yok gibi..:)

yok gibisi yok aga, bana söyle şu sundan üstün de, havada karada gözü kapalı bizim oyuncumuzdan daha iyi de amenna diyeceğim.

ama formsuzlukları söyleme bana. kaçırdıkları golü söyle.

firidin61
16.10.2009, 20:36
Gökhan - Umut - Alanzinho 3 lüsüyle başlayıp rakibin sahamıza yerleşmemesini ve beklerini - ön liberolarını çıkartamamalarını sağlamalıyız . Bu maça tek forvetle başlayan Trabzonspor'umun akibetini düşünmek istemiyorum .

Kazanmak istiyorum . Bu ligde hiçbir şey g.aray galibiyeti kadar beni tatmin etmiyor ( şampiyonluk hariç )

Başarılar Trabzonspor'um ...

Saygılarımla

Oktay AKKUŞ
16.10.2009, 20:37
Galatasaray'ı yenersek çok pis yenicez:D Eze eze ..

.....
16.10.2009, 20:42
Gökhan - Umut - Alanzinho 3 lüsüyle başlayıp rakibin sahamıza yerleşmemesini ve beklerini - ön liberolarını çıkartamamalarını sağlamalıyız . Bu maça tek forvetle başlayan Trabzonspor'umun akibetini düşünmek istemiyorum .

Kazanmak istiyorum . Bu ligde hiçbir şey g.aray galibiyeti kadar beni tatmin etmiyor ( şampiyonluk hariç )

Başarılar Trabzonspor'um ...

Saygılarımla

Bende düşünüyorum bazen Umut- Gökhan-Alanzinho hatta ve hatta Yattara ile çıkmayı.

Ama sonda çekiniyorum. gs nin hücum gücü gerçekten yüksek.

Sylva

Song-Giray-Egemen-Cale

----Ceyhun-Selçuk-----

Yattara--------Alanzinho

-----Umut--Gökhan-----

ya da

Sylva

Song - Giray - Egemen - Cale

-----------Ceyhun--------

Serkan- Selçuk - Colman - Gabric

-----------Umut----------------

Hocamızın maç kadrosu bize nasıl oynayacağımızı gösterecek. Çok merak ediyorum kadro nasıl olacak.

Oruç
16.10.2009, 20:42
Bizim takımın anlamadığım özelliklerinden biri de Ali Sami Yen'de oynanan maçlarda futbolcuların ellerinin ayaklarının birbirine girdiğini görmek. Sanki hayatlarında ilk defa maça çıkıyorlarmış gibi. Yıllardır çözemedim bunu.

Mesut
16.10.2009, 20:43
------------tony------------
serkan--giray--egemen--cale

-----colman------selçuk-----

gabriç------------------alanzinho

-----umut-gökhan-AŞ------------

Hqmi
16.10.2009, 20:43
Tek forvetle kontra atak futbolu çok iyi olur. Araya atılan topları Umut atabilirse yenmeyi bırakın fark bile atarız. :)

.....
16.10.2009, 20:46
Ben kendimi Song sağbek olarak alıştırıyorum ama Tayfun ihtimalide söz konusu.

Tayfun sağbek oynarsa önünde Yattara ya da Alanzinho oynamalı. Serkan da olabilir ama gs nin en etkili bölgelerinden birisi olduğu için çok zorluk çekeriz

Sol kanat Cale- Gabric e teslim edilirse içimiz rahat olabilir.

Bence maçın kilidi bizim orta saha elemanlarımızdan geçecek.

Selçuk-Colman - Ceyhun- Engin- Serkan - Tjikuzu dan en kötü ikisiyle başlayacağız. bu sayı 3 de olabilir. bakalım.

Mesut
16.10.2009, 20:47
iddaa ediyorum tek forvetle çıktıgımız vakit 90 dakikanın 70 dakikası bizim kale önünde geçer

EmrahYalçınalp
16.10.2009, 20:49
gs başkanı olsan bizden kimi isterdin Ömer?

Kaan
16.10.2009, 20:58
- - - - - - - - - - - Sylva - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- Serkan - - Song - - - Egemen - - Cale -
- - - - - - - - - - - Selçuk - - - - - - - - - - -
- Gabric - - - - - Colman - - - -Alanzinho -
- - - - - - Umut - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - Gökhan - - - - - - - -

Tjikuzu Colman'ın yerine oynayabilir.

Yattara eğer Pazar gününe kadar oynayabilecek duruma gelirse, Gabric'in yerine oyuna dahil edilebilir.

İskender Çakmak
16.10.2009, 21:02
o soruyu ben cevaplayayım affedersiniz ama egemeni gözü kapalı alırım cimboma çünkü cimbomun en zayıf noktası defansın göbeği

Mustafa K. Demirbaş
16.10.2009, 21:03
Karaman'dan GS'ye gözdağı
16 Ekim 2009 / 20:23
Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, "Ali Sami Yen Stadı'na galibiyet için gidiyoruz." dedi.

Ali Sami Yen'e galibiyet için gidiyoruz." şeklinde sözlerine başlayan Ünal Karaman, "Futbolcularımız çok neşeli. Maça çok iyi hazırlandık. Sami Yen'de kazanmak için oynayacağız ve kazanacağımıza inanıyorum. " ifadelerini kullandı.
Radyospor'a konuşan Karaman, Yattara'nın Galatasaray maçında oynamasının zor olduğunu söyledi.

YATTARA'NIN OYNAMASI ZOR

Yattara konusuna da değinen Ünal Karaman, "Yattara'nın uzun süreli bir rahatsızlığı vardı. İyileşti ancak tam hazır değil. Aramıza döndü, buna karşın oynayıp oynamayacağı teknik bir tercihtir. Fakat oynaması zor gibi görünüyor." şeklinde konuştu.

Ankaraspor'la transfer konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını vurgulayan Karaman, "Genel manada fikir alışverişinde bulunduk. Çok değerli başkanlarla görüşme yaptık. Genel ifadeleri oyuncularımızı Ankara takımlarına vermek istiyoruz şeklindeydi. Bunun üzerine konuşmalarımız yarım kaldı. Şu anda ekstra bir durum olmazsa Ankaraspor'dan futbolcu alamayız." ifadeleriyle sözlerini bitirdi.
haber61.net

Oruç
16.10.2009, 21:03
Tek forvetle kontra atak futbolu çok iyi olur. Araya atılan topları Umut atabilirse yenmeyi bırakın fark bile atarız. :)

Galatasaray hücüm futbolunu tercih eden bir kadro yapısına sahip. O nedenle maça tek forvetle çıkıp kontra atak futbolunu benimsememiz fark yememize dahi neden olabilir. Kalecimizin hali malum.

İstanbul'dan puan ya da puanlarla dönmek isteniyorsa oyunu kendi sahamızda kabul etme gibi bir yapıda olmamalıyız.

argaliya
16.10.2009, 21:05
gese maçını inşallah kazanırız ama gese nin 8 maçta atmış olduğu 21 gol(maç başı neredeyse 3 gol) ve bizim maç başı kaçırdığımız goller aklıma gelince kazanmamın çok zor olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca gese ye defans yaparsak yeniliriz yürekli futbol oynayıp bulduğumuz pozisyonları mutlaka atmalıyız.Bkz eskişehir gese maçı

Kaan
16.10.2009, 21:06
- - - - - - - - - - - Sylva - - - - - - - - - - -
- Serkan - - Song - - - Egemen - - Cale -
- - - - - - - - - - - Selçuk - - - - - - - - - - -
- Gabric - - - - - Colman - - - -Alanzinho -
- - - - - - Umut - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - Gökhan - - - - - - - -

Tjikuzu Colman'ın yerine oynayabilir.

Yattara eğer Pazar gününe kadar oynayabilecek duruma gelirse, Gabric'in yerine oyuna dahil edilebilir.

Yedekler de şöyle olsun,

Onur
Tayfun
Giray
Ferhat
Tjikuzu
Engin
Yattara

Gordon Freeman
16.10.2009, 21:07
Evet, gs'de çok iyi değil ama her mevkide bizden daha iyi adamları var.

Servet denen futbol fukarası Egemenden daha iyi ??
Ayhan bizim Selçuktan daha iyi ?
Gökhan Zan Song dan daha iyi ??

yok yok bizim futbola bakışımız çok farklı.

Ayrıca gününde bir Yattara = 3xKeita
Onların Ardası var.Bizim de Alanzinhomuz var (gerçi kullanmayı bılmıyoruz ama).
taraftar olarak değerini bilemesek de bizde Colman adında futbolun oğlu bir adam var.

Forvetleri bizden üstün bunu rahatlıkla söyliyebılırım....

Oruç
16.10.2009, 21:10
Forvetleri bizden üstün bunu rahatlıkla söyliyebılırım....

Fark yaratacak asıl nokta da bu zaten.

cihatöztürk
16.10.2009, 21:17
gününde bir Yattara = 3xKeita

şu tabire katılıyorum ama gününde bir yattara senede 2 veya 3 maç oluyor arkadaşlar bunuda unutmayın

Mesut
16.10.2009, 21:20
işimiz zor imkansız değil takım halinde top oynadığımız bencillikden kaçındıgımız takdirde bu maçı kazanacagımızı düşünüyorum

Gordon Freeman
16.10.2009, 21:23

şu tabire katılıyorum ama gününde bir yattara senede 2 veya 3 maç oluyor arkadaşlar bunuda unutmayın

Doğrudur.Bu yüzden Yattara Keitadan daha değersiz bir futbolcu maalesef....

Uğur Ö.
16.10.2009, 21:23
aynen gs bizden üstün olan 2 şeyi var birincisi baros gibi bir adam artı rijkaard gerisi bizde iyi değil hatta bazı mevkilerde bizimkiler daha yetenekli

cngz
16.10.2009, 21:38

senede 2 veya 3 maç çok oldu bile oldu be usta. son 3 sezonda 2 maç diyelim biz buna

.....
16.10.2009, 21:43

Egemen - Giray dan birini isterdim. Selçukta var.

Yattara-Alanzinho-Gabric gsli oyunculardan aşağı kalır değil. onlarıda sayarsak baya eder.

Gökhan ile Umut u saymıyorum. nonda bizim Umuttan daha iyi değil ama saymıyorum!

Mustafa Calik
16.10.2009, 21:57
Demin Fikstüre bir göz atayim dedim. Bu hafta yenersek ( yenecegiz ben inaniyorum ) ve bir daha ki hafta derby maci berabere biterse ve biz Kayseri'ye karsi yenersek ozaman mükemmel ötesi olur. Cünkü 11. hafta 3:0 yenmis olacagiz Ankaraspor'un yüzünden ve fb Kayseri'ye ve gs Sivas'a karsi oynayacak. Imkansiz degil bu dediklerim ve 2-3 hafta sonra yine sampiyonluk yarisinda olabiliriz.

Uctum mu yoksa :D

Uğur Aydın
16.10.2009, 21:58
Az önce biletimi aldım,inşallah galip geliriz

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:02

Yattara-Alanzinho-Gabric gsli oyunculardan aşağı kalır değil. onlarıda sayarsak baya eder.

Gökhan ile Umut u saymıyorum. nonda bizim Umuttan daha iyi değil ama saymıyorum!

e ne kaldi daha madem bizim oyuncular gs lilerden hep iyide , niye biz 27 senedir sampiyon olamiyoruz ... bizim ruhumuzda var bu kabullenememek sende haklisin

cihatöztürk
16.10.2009, 22:03
senede 2 veya 3 maç çok oldu bile oldu be usta. son 3 sezonda 2 maç diyelim biz buna

bakarsın oda gs maçına denk gelir be usta belli mi olur

yattara bu :)

.....
16.10.2009, 22:04
Demin Fikstüre bir göz atayim dedim. Bu hafta yenersek ( yenecegiz ben inaniyorum ) ve bir daha ki hafta derby maci berabere biterse ve biz Kayseri'ye karsi yenersek ozaman mükemmel ötesi olur. Cünkü 11. hafta 3:0 yenmis olacagiz Ankaraspor'un yüzünden ve fb Kayseri'ye ve gs Sivas'a karsi oynayacak. Imkansiz degil bu dediklerim ve 2-3 hafta sonra yine sampiyonluk yarisinda olabiliriz.

Uctum mu yoksa :D

uçmadın kardeşim uçmadın. Aynen öyle olacak Allahınz izniyle ;) inanıyoruz

.....
16.10.2009, 22:05
-[ooD;2707317']e ne kaldi daha madem bizim oyuncular gs lilerden hep iyide , niye biz 27 senedir sampiyon olamiyoruz ... bizim ruhumuzda var bu kabullenememek sende haklisin

Saydığım oyunculardan hangisi bariz gsli oyunculardan kötü. Lütfen söyle ? hangisi gsde forma giyemez ?

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:05

siz yattarayi ne saniyorsunuz anlamiyorum yada dünya futbolu bizim taraftarin gerisinde kalmis... yahu yattara dediginiz adam öyle ahim sahim biri degil , futbolda en onemli ozellik sureklilik , yattarada da bu yok , oyuzden yattara iyi oyuncu degil... ben sahsen yattaranin yerine gabric gibi biri olsa kesinlikle yattarayi oynatmam . o nezaman oynasa 1 kisi eksik oynuyoruz. keita ya gelince , yattaradan emin ol 2 gömlek ustun adam , savasci yipratici mucadeleci , yattara gibi sadece calim adami degil...

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:07
Saydığım oyunculardan hangisi bariz gsli oyunculardan kötü. Lütfen söyle ? hangisi gsde forma giyemez ?

yahu bizde olan oyunculari bitek biz taniyoruz dunyada kim taniyor sen diyorsun hangisi onlardan geride, gs nin kadrorsunu simdi ingilterede ki birine sorsan ezbere sayar sana. bizim oyuncularimiz iyi kaliteli oyuncular ama bizim takima gore , gs ye göre asla degiller.

.....
16.10.2009, 22:07
-[ooD;2707324']siz yattarayi ne saniyorsunuz anlamiyorum yada dünya futbolu bizim taraftarin gerisinde kalmis... yahu yattara dediginiz adam öyle ahim sahim biri degil , futbolda en onemli ozellik sureklilik , yattarada da bu yok , oyuzden yattara iyi oyuncu degil... ben sahsen yattaranin yerine gabric gibi biri olsa kesinlikle yattarayi oynatmam . o nezaman oynasa 1 kisi eksik oynuyoruz. keita ya gelince , yattaradan emin ol 2 gömlek ustun adam , savasci yipratici mucadeleci , yattara gibi sadece calim adami degil...

Yattara ne kadar da istikrarsız olsa sahada olması bile rakip oyunculara korku verir. Yattara yı bu kadar aşşağılamaya da gerek yok.

geçen sene gençlerbirliği maçında ki golü kaç oyuncu atabilir ?

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:09
iddaa ediyorum tek forvetle çıktıgımız vakit 90 dakikanın 70 dakikası bizim kale önünde geçer

katiliyorum ... tek forvet cikarsak yine farkli biter bu mac

.....
16.10.2009, 22:09
-[ooD;2707326']yahu bizde olan oyunculari bitek biz taniyoruz dunyada kim taniyor sen diyorsun hangisi onlardan geride, gs nin kadrorsunu simdi ingilterede ki birine sorsan ezbere sayar sana. bizim oyuncularimiz iyi kaliteli oyuncular ama bizim takima gore , gs ye göre asla degiller.

gs nin kadrosunu ezbere mi sayar :D:D:D:D

Allahım seni iyi yapsın emi :D , zaten gs bir m.city ya , sayar tabi niye saymasın :D

ya sen bu işten çok iyi anlıyorsun ya da ben hiç bir şey bilmiyorum. ortası zor.

Mesut
16.10.2009, 22:12
biraz realist olmak gerekirse gsnın kadrosuyla bizim kadroyu karşılaştırmak bence saçma senın futbolcuların iyi futbolcu olabilir ama büyük topçumu ? maç kazandırabilecek topçumu bu bizde yattara var birazda alanzinho başka varmı peki ya onlarda
yedek duran nonda bile maç kazandıracakbilecek büyük oyuncu
kewell,elano,keita,baroş arda
bu isimler maç kazandırabilecek isimler

is_mail61
16.10.2009, 22:12

bizim onlardan tek eksiğimiz onların adamları formda bizimkiler deil bukadar yani

.....
16.10.2009, 22:14
bizim onlardan tek eksiğimiz onların adamları formda bizimkiler deil bukadar yani

harfiyen sana katılıyorum. hepimiz biliyoruz formda Yattara nın Alanzinho nun Selçuk un Gökhan ın neler yapabileceğini.

.....
16.10.2009, 22:15
biraz realist olmak gerekirse gsnın kadrosuyla bizim kadroyu karşılaştırmak bence saçma senın futbolcuların iyi futbolcu olabilir ama büyük topçumu ? maç kazandırabilecek topçumu bu bizde yattara var birazda alanzinho başka varmı peki ya onlarda
yedek duran nonda bile maç kazandıracakbilecek büyük oyuncu
kewell,elano,keita,baroş arda
bu isimler maç kazandırabilecek isimler

Yattara - Alanzinho - Gabric - Umut - Gökhan vs vs

hepside maç çevirebilecek cinsten inan bana.

Ayrıca gsyi yine büyütüyorsunuz!

yorumsuz6117
16.10.2009, 22:15
Tarafsız olarak bakarsak Keita son vuruşlarda , hızda , mücadelede Yattaradan daha iyi ama Yattarada bileklerine daha hakim bi oyuncu çalım yönü Keitadan daha iyi..

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:16
Yattara ne kadar da istikrarsız olsa sahada olması bile rakip oyunculara korku verir. Yattara yı bu kadar aşşağılamaya da gerek yok.

geçen sene gençlerbirliği maçında ki golü kaç oyuncu atabilir ?

kardesim hic kusurabakma , 34 macin 30 unda yatan adam takima faydali olamaz , olamiyorda , son zamanlarda hic mac kurtardigini hatirlamiyorum nasil yildiz oyuncu bu , alex e baksana bi adam tek basina bir takim ya , kac macta ipten aldi fb yi. ayrica eminim gs macinda dokulecek yattara , ve cok fazla oyunda kalamadan hoca disari alacak onu,derbi maclarinda oynayamiyor bu adam,hem görürsün yönetim ilk firsatta yolluyacak onu..

gs macina da gelince ; su milli mac arasi cok kotu oldu bizim icin adamlarin sakatlarida iyilesti. hepte bize denk geliyor zaten ... son yenilgilerinden sonra bizimle oynasaydilar daha iyi olacakti ama neyse ins. yeneriz ama gs yi yenemiyoruz biz nedense..

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:18
Yattara - Alanzinho - Gabric - Umut - Gökhan vs vs

hepside maç çevirebilecek cinsten inan bana.

Ayrıca gsyi yine büyütüyorsunuz!

senin anlamadigin birsey var gs yi biz buyutmuyoruz , gs zaten buyuk takim. senin 27 senedir sampiyon olamadigin ligde adamlar rahat rahat sampiyon oluyorlar onuda gectik adamlar UEFA kupalari var .., bizde harbide bi barca yi yendik , gittik orda 7 yedik , interi liverpool u yendik ama mazide kaldi onlar... gs bize gore degil yani kriterlere gore buyuk takim...

yorumsuz6117
16.10.2009, 22:19
-[ooD;2707340']kardesim hic kusurabakma , 34 macin 30 unda yatan adam takima faydali olamaz , olamiyorda , son zamanlarda hic mac kurtardigini hatirlamiyorum nasil yildiz oyuncu bu , alex e baksana bi adam tek basina bir takim ya , kac macta ipten aldi fb yi. ayrica eminim gs macinda dokulecek yattara , ve cok fazla oyunda kalamadan hoca disari alacak onu,derbi maclarinda oynayamiyor bu adam,hem görürsün yönetim ilk firsatta yolluyacak onu..

gs macina da gelince ; su milli mac arasi cok kotu oldu bizim icin adamlarin sakatlarida iyilesti. hepte bize denk geliyor zaten ... son yenilgilerinden sonra bizimle oynasaydilar daha iyi olacakti ama neyse ins. yeneriz ama gs yi yenemiyoruz biz nedense..
Yattara'nın 11'de başlaması imkansız gibi zaten Gs maçında ikinci yarı belki girebilir..Alanzinho 11'de olmalı kesinlikle bu maçta..

Ufuk Bayraktar61
16.10.2009, 22:20
yattara kadroda yokmuş arkadaşlar...medya trabzon diy ne kadar doğru orasını bilemem

.....
16.10.2009, 22:20
-[ooD;2707340']kardesim hic kusurabakma , 34 macin 30 unda yatan adam takima faydali olamaz , olamiyorda , son zamanlarda hic mac kurtardigini hatirlamiyorum nasil yildiz oyuncu bu , alex e baksana bi adam tek basina bir takim ya , kac macta ipten aldi fb yi. ayrica eminim gs macinda dokulecek yattara , ve cok fazla oyunda kalamadan hoca disari alacak onu,derbi maclarinda oynayamiyor bu adam,hem görürsün yönetim ilk firsatta yolluyacak onu..

gs den korkan gs gibi olsun

Yattaranın tek sorunu istikrar zaten onu kabul ediyoruz bizde. başında adam gibi bir hoca olsa Türkiyenin en iyi oyuncusu YATTARAdır. ben bunu bilir bunu söylerim

sakatlıklara gelince , karşımızda barca yok . Biraz su oyuncularımıza güvenin Allah aşkına

geçen seneki fb maçında nasıl oynadıysak bu maçtada öyle oynayacağız. ve bu sefer olacak. alacaz maçı!

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:22
gs nin kadrosunu ezbere mi sayar :D:D:D:D

Allahım seni iyi yapsın emi :D , zaten gs bir m.city ya , sayar tabi niye saymasın :D

ya sen bu işten çok iyi anlıyorsun ya da ben hiç bir şey bilmiyorum. ortası zor.

ben yurt disinda yasiyorum , futbolla alakali olanlar emin ol sayiyorlar gs nin kadorsunu ... ezbere konusmuyorum burda , avrupa insaninin cougunun trabzonspor un varligindan haberi yok.. ben sokaklarda formamla gezerken bazen durdurup soruyorlar , cok guzel forma kimin diye trabzonsporun diyorum bende...ama gs öyle mi ... adamlar vizyon sahibi... uefa kupasi super kupa sahibi ... biz turkiye kupasini alamiyoruz daha ne anlatayim sana:rolleyes:

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:22
yattara kadroda yokmuş arkadaşlar...medya trabzon diy ne kadar doğru orasını bilemem

olsa zaten sasardim.. sonrada ömer kardasim gibileri bana bu adami övüyorlar la ilahe illaalah ya :rolleyes:

.....
16.10.2009, 22:24
-[ooD;2707345']senin anlamadigin birsey var gs yi biz buyutmuyoruz , gs zaten buyuk takim. senin 27 senedir sampiyon olamadigin ligde adamlar rahat rahat sampiyon oluyorlar onuda gectik adamlar UEFA kupalari var .., bizde harbide bi barca yi yendik , gittik orda 7 yedik , interi liverpool u yendik ama mazide kaldi onlar... gs bize gore degil yani kriterlere gore buyuk takim...

ben kendi takımımı başka takımlar karşı küçük görmem . göstermem de.

birisiyle tartışırken bile adamlar bana ne derse desin illaki savunacak taraflarım olur. 26 yıldır şampiyon olamıyorsak keyfimizden olmuyoruz. en yakın örnek cem papila ile giden şampiyonluk çoğu şeyi anlatıyor sanırım.

ama sorun bu değil.sorun bana bir TRABZONSPORlunun , gsyi bana övmesi ve bizden büyük olduğunu anlatması. sorun burda!

senin TRABZONSPORu savunman gerekirken gsnin büyüklüklerinden başarılarından bahsediyorsun. banane kardeşim ben duymak istemiyorumm. en azından burda görmek istemiyorum. gerçekçi de olamıyorum işin içine TRABZONSPOR girince tamam mı ?

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:24
gs den korkan gs gibi olsun

Yattaranın tek sorunu istikrar zaten onu kabul ediyoruz bizde. başında adam gibi bir hoca olsa Türkiyenin en iyi oyuncusu YATTARAdır. ben bunu bilir bunu söylerim

sakatlıklara gelince , karşımızda barca yok . Biraz su oyuncularımıza güvenin Allah aşkına

geçen seneki gb maçında nasıl oynadıysak bu maçtada öyle oynayacağız. ve bu sefer olacak. alacaz maçı!

ins. bakalim :rolleyes:

yorumsuz6117
16.10.2009, 22:25
-[ooD;2707352']ben yurt disinda yasiyorum , futbolla alakali olanlar emin ol sayiyorlar gs nin kadorsunu ... ezbere konusmuyorum burda , avrupa insaninin cougunun trabzonspor un varligindan haberi yok.. ben sokaklarda formamla gezerken bazen durdurup soruyorlar , cok guzel forma kimin diye trabzonsporun diyorum bende...ama gs öyle mi ... adamlar vizyon sahibi... uefa kupasi super kupa sahibi ... biz turkiye kupasini alamiyoruz daha ne anlatayim sana:rolleyes:
Buna şaşırmadım normal 25 senedir şampiyon olamadık avrupada ilk turlarda eleniyoruz..
Ayrıca trabzonspor diye yazmassan iyi olur..

Mustafa Calik
16.10.2009, 22:26
uçmadın kardeşim uçmadın. Aynen öyle olacak Allahınz izniyle ;) inanıyoruz

Insallah :)

.....
16.10.2009, 22:27
-[ooD;2707352']ben yurt disinda yasiyorum , futbolla alakali olanlar emin ol sayiyorlar gs nin kadorsunu ... ezbere konusmuyorum burda , avrupa insaninin cougunun trabzonspor un varligindan haberi yok.. ben sokaklarda formamla gezerken bazen durdurup soruyorlar , cok guzel forma kimin diye trabzonsporun diyorum bende...ama gs öyle mi ... adamlar vizyon sahibi... uefa kupasi super kupa sahibi ... biz turkiye kupasini alamiyoruz daha ne anlatayim sana:rolleyes:

Allah aşkına ;

karşında Trabzona bir kez gitmemiş , Trabzonspor maçını bir kez bile izlememiş birisi olarak bu kadar takımımı savunuyorsam sende biraz olsun savun.

TRABZONSPORu kimse yok sayamaz. yok sayanı biz YOK DEFTERİNE kaydederiz inan bana!

göreceksin güzel günler yakındır. böyle yönetilirken bu kadar sıkıntılar içindeyken gsye kafa tutuyorsak anla ki biz TRABZONSPORUZ!

.....
16.10.2009, 22:30
-[ooD;2707355']olsa zaten sasardim.. sonrada ömer kardasim gibileri bana bu adami övüyorlar la ilahe illaalah ya :rolleyes:

övüyorum. çünkü sırtına BORDO MAVİ geçiren herkesi överim!!!

Cafer Bulur
16.10.2009, 22:30
Allah aşkına ;

karşında Trabzona bir kez gitmemiş , Trabzonspor maçını bir kez bile izlememiş birisi olarak bu kadar takımımı savunuyorsam sende biraz olsun savun.

TRABZONSPORu kimse yok sayamaz. yok sayanı biz YOK DEFTERİNE kaydederiz inan bana!

göreceksin güzel günler yakındır. böyle yönetilirken bu kadar sıkıntılar içindeyken gsye kafa tutuyorsak anla ki biz TRABZONSPORUZ!
Ömer,galip gelmeyi senin adina da cok istiyorum,cünkü cok sartlandirdin kendini galibiyete.:)

Insallah kazaniriz da su kötü gecen 8 haftanin üstüne sünger cekeriz.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:31
ben kendi takımımı başka takımlar karşı küçük görmem . göstermem de.

birisiyle tartışırken bile adamlar bana ne derse desin illaki savunacak taraflarım olur. 26 yıldır şampiyon olamıyorsak keyfimizden olmuyoruz. en yakın örnek cem papila ile giden şampiyonluk çoğu şeyi anlatıyor sanırım.

ama sorun bu değil.sorun bana bir TRABZONSPORlunun , gsyi bana övmesi ve bizden büyük olduğunu anlatması. sorun burda!

senin TRABZONSPORu savunman gerekirken gsnin büyüklüklerinden başarılarından bahsediyorsun. banane kardeşim ben duymak istemiyorumm. en azından burda görmek istemiyorum. gerçekçi de olamıyorum işin içine TRABZONSPOR girince tamam mı ?

anlamadigin bir sey var , senin suan yazdigin duygularin ben alasini yasadim bak sen 18 yasindasin ben 26 yasindayim ,, o kacan sampiyonluklar 1996 yili hepsini yasadim , yani o duygu yogunlugu her trabzonlu da oldugu gibi bendede var benimde cok kanima dokunuyor , özellikle istanbul takimlarinin bizden ustun olmalari, ama insan öz elestirisini yapmazsa nerede yanlis yaptigini bilemez yada , kendini dev aynasinda görürsen , don kisot gibi ancak yel degermenlerinin pesinden kosarsin ve arkana doner bakasin ki yillar gecmis ve elinde bir basarin yok .. Trabzonspor u ben kimseye karsi ezdirmem ama öz elestrimizi yapmamiz gerekirse, suanki durumda , gs , fb ve bjk bizden kurumsallasma , maddi ve vizyon anlaminda üstün durumdalar. ben hayir degiller diyince mi , biz onlardan iyi olacaz... bana gozumde trabzonspor dunyada birdir., ama oyle diyince mi dunyanin en iyi takimi oluyoruz.... bizim trabzonumuz maalesef kirk yilda bir avrupa kupalarina katiliyor ondada ilk turda eleniyor. bu mu buyukluk , trabzonspor her trabzonlu icin buyuktur ,ama realiteye gelince degildir...

gerenimo
16.10.2009, 22:33

söylediklerinin bazılarına katılıyorum da. bizim inter liverpol barcelona astonvilla galib,iyetleri mazi, uefa ve supercupa mazi değil. nerden baksan 10 yıldır gs avrupada ne yapmış ben hatırlamıyorum.

genel itibariyle gs kadrosu bizden daha iyi ve formda. çok büyük fark olmasa da bizeden daha iyiler. bizim ekip için psikolojik faktörler maç için belirleyici oluyor. iyi motivbe olmuş, kendine güven duyduğumuz anda bu kadro kalite farkını ortadan kaldırır.

.....
16.10.2009, 22:34
Ömer,galip gelmeyi senin adina da cok istiyorum,cünkü cok sartlandirdin kendini galibiyete.:)

Insallah kazaniriz da su kötü gecen 8 haftanin üstüne sünger cekeriz.

Abi kendimi şartlandırmış olabilirimde. orası önemli bir mevzu değil.

Lakin gs bizi dağıtır fark atar , kadroları çok iyi gibi şeyler duyunca deliresim geliyo.

fatih terimin sayesinde isim yaptılar oyuncuları değerlendi sonra gelip hava atıyorlar.

Yemin ederim sana emre aşık yerin EGEMEN olsaydı şimdi değeri servet ile kafa kafayaydı. inan bana.

.....
16.10.2009, 22:38
-[ooD;2707373']anlamadigin bir sey var , senin suan yazdigin duygularin ben alasini yasadim bak sen 18 yasindasin ben 26 yasindayim ,, o kacan sampiyonluklar 1996 yili hepsini yasadim , yani o duygu yogunlugu her trabzonlu da oldugu gibi bendede var benimde cok kanima dokunuyor , özellikle istanbul takimlarinin bizden ustun olmalari, ama insan öz elestirisini yapmazsa nerede yanlis yaptigini bilemez yada , kendini dev aynasinda görürsen , don kisot gibi ancak yel degermenlerinin pesinden kosarsin ve arkana doner bakasin ki yillar gecmis ve elinde bir basarin yok .. Trabzonspor u ben kimseye karsi ezdirmem ama öz elestrimizi yapmamiz gerekirse, suanki durumda , gs , fb ve bjk bizden kurumsallasma , maddi ve vizyon anlaminda üstün durumdalar. ben hayir degiller diyince mi , biz onlardan iyi olacaz... bana gozumde trabzonspor dunyada birdir., ama oyle diyince mi dunyanin en iyi takimi oluyoruz.... bizim trabzonumuz maalesef kirk yilda bir avrupa kupalarina katiliyor ondada ilk turda eleniyor. bu mu buyukluk , trabzonspor her trabzonlu icin buyuktur ,ama realiteye gelince degildir...

Trabzonspora saygını en azından T harfini büyük yazarak gösterebilirsin abi.

Senin meselene gelince ise haklısın öz eleştiri iyidir ama biraz göreceli olsun. Dağılırız biteriz gibi şeyler bize yakışmıyor. ha sen söylememiş olabilirsin burda söyleyenlere lafım.

Trabzonspor en kötü sezonunda istanbul takımlarına kafa tutmuştur. istanbul takımları kötü sezonlarında TRABZONSPOR ile boy ölçüşemedi.

O zaman TRABZONSPOR gerçekten ama gerçekten BÜYÜK TAKIM vesselam.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:40
söylediklerinin bazılarına katılıyorum da. bizim inter liverpol barcelona astonvilla galib,iyetleri mazi, uefa ve supercupa mazi değil. nerden baksan 10 yıldır gs avrupada ne yapmış ben hatırlamıyorum.

genel itibariyle gs kadrosu bizden daha iyi ve formda. çok büyük fark olmasa da bizeden daha iyiler. bizim ekip için psikolojik faktörler maç için belirleyici oluyor. iyi motivbe olmuş, kendine güven duyduğumuz anda bu kadro kalite farkını ortadan kaldırır.

sayin abicim ama adamlarda hala vizyon var , avrupa maclarinda cogu maclarda favori olarak gosteriliyorlar otoriteler tarafindan , ama bizde oyle mi avrupaya gidemiyoruz bile gitsek bile kume dusmekten zorla kurtulan takima eleniyoru... soruyorum size toulouse bizden ustunmuydu , kadro olarak bile ustun degildi adamlar, otelul galati, anorthosis, bochum , bu takimlar avrupanin adi sani duyulmamis takimlar , madem biz cok iyiyiz su takimlara karsi bile neden ustun gelemedik... gs 10 yildir ne yapmis diyorsun da , bir takim her sene kafaya oynayamaz ki , bende diyorum ki adam her sene oylede yada boyle avrupa arenasinda , biraz realist olalim biz lig de ust siralara oynarken zorlaniyoruz, adamlar 400 milyon euro butceli takimlarla mucadele ediyorlar bunlari gs yi sevdigimden yazmiyorum , ama adamlar basarililar.

.....
16.10.2009, 22:42
Ölümüne seviyoruz biz Trabzonsporu. ne güzel söylemişler ya. Kim dediyse Allah razı olsun ondan.

Okulda dersanede Trabzonsporluyum diyince neslinin son örneğisin ya da senin Trabzonla ne alakan var sorularına maruz kalıyorum. İçimden senin istanbul takımlarıyla ne alakan varsa benimde Trabzonsporla o alakam var diyesim geliyor ama demiyorum.

Ezildiğimi yenildiğimi bilsemde tartışmaya girmekten çekinmiyorum. arada gsye evinde 6 atan TRABZONSPORdan başka takım yok diyorum hepsi mors oluyo o bana yetiyor :)

bu sadece bir örnekti , türevlerini hepimiz biliyoruz yabana atılır değil yani ;)

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:46
Trabzonspora saygını en azından T harfini büyük yazarak gösterebilirsin abi.

Senin meselene gelince ise haklısın öz eleştiri iyidir ama biraz göreceli olsun. Dağılırız biteriz gibi şeyler bize yakışmıyor. ha sen söylememiş olabilirsin burda söyleyenlere lafım.

Trabzonspor en kötü sezonunda istanbul takımlarına kafa tutmuştur. istanbul takımları kötü sezonlarında TRABZONSPOR ile boy ölçüşemedi.

O zaman TRABZONSPOR gerçekten ama gerçekten BÜYÜK TAKIM vesselam.

turkiyede 4 tane buyuk takim var biride biziz evet. ona kimsenin itirazi yok. büyük harf kucuk harf bunlarada cok fazla takilma abisi , önemli onal yürekteki sevgidir kimsenin sevgisi bir hafle ölcülmez, icinde trabzonspora olan buyuk sevgi , ve bunun karsiligini alamanin buruklugu var sende, anliyorum seni, bu burukluk yillardir bizde de var... ama gercekler hep acitiyor maalesef, kabullenmek istemesekte

.....
16.10.2009, 22:47
-[ooD;2707393']sayin abicim ama adamlarda hala vizyon var , avrupa maclarinda cogu maclarda favori olarak gosteriliyorlar otoriteler tarafindan , ama bizde oyle mi avrupaya gidemiyoruz bile gitsek bile kume dusmekten zorla kurtulan takima eleniyoru... soruyorum size toulouse bizden ustunmuydu , kadro olarak bile ustun degildi adamlar, otelul galati, anorthosis, bochum , bu takimlar avrupanin adi sani duyulmamis takimlar , madem biz cok iyiyiz su takimlara karsi bile neden ustun gelemedik... gs 10 yildir ne yapmis diyorsun da , bir takim her sene kafaya oynayamaz ki , bende diyorum ki adam her sene oylede yada boyle avrupa arenasinda , biraz realist olalim biz lig de ust siralara oynarken zorlaniyoruz, adamlar 400 milyon euro butceli takimlarla mucadele ediyorlar bunlari gs yi sevdigimden yazmiyorum , ama adamlar basarililar.

lnan bana gs nin elindeki imkanların 10 da 1 i bizde olsun , Türkiyede Trazonspora kimse kafa tutamaz.

Her anlamda diyorum. Sadri şener Sven Goran Erikson konusunda ne demişti ; Adam bana İstanbul ile arasında ne kadar mesafe var diyince bir buçuk saat diyorum. direk eksiyle başlıyoruz anlayacağın.

ona rağmen TRABZONSPOR gerçekten çok büyük bir takım. hemde istanbul takımlarını dize getirebilecek kadar büyüğüz.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 22:49
lnan bana gs nin elindeki imkanların 10 da 1 i bizde olsun , Türkiyede Trazonspora kimse kafa tutamaz.

Her anlamda diyorum. Sadri şener Sven Goran Erikson konusunda ne demişti ; Adam bana İstanbul ile arasında ne kadar mesafe var diyince bir buçuk saat diyorum. direk eksiyle başlıyoruz anlayacağın.

ona rağmen TRABZONSPOR gerçekten çok büyük bir takım. hemde istanbul takımlarını dize getirebilecek kadar büyüğüz.

tamam iste o imkanlar bizde olmadigi icin suan gs bizden ustun diyorum ya bende. olsa tabiki bizle basedemezlerdi hic bir zaman.

.....
16.10.2009, 22:50
-[ooD;2707400']turkiyede 4 tane buyuk takim var biride biziz evet. ona kimsenin itirazi yok. büyük harf kucuk harf bunlarada cok fazla takilma abisi , önemli onal yürekteki sevgidir kimsenin sevgisi bir hafle ölcülmez, icinde trabzonspora olan buyuk sevgi , ve bunun karsiligini alamanin buruklugu var sende, anliyorum seni, bu burukluk yillardir bizde de var... ama gercekler hep acitiyor maalesef, kabullenmek istemesekte

T harfini büyük yazmak ile küçük yazmak arasındaki fark verdiğin değerin yazılı belgesidir buna inan ;)

Ben karşılık almak için Trabsonporu sevmedim. öyle olsaydı istanbul takımı tutanlardan farkım kalmazdı.

Ben TRABZONSPORu asi olduğu için , İsyankar olduğu için , otoriteye boğun eğmediği için sevdim

ben Trabzonsporu ÖLÜMÜNE sevdim.

Cafer Bulur
16.10.2009, 22:50
Ölümüne seviyoruz biz Trabzonsporu. ne güzel söylemişler ya. Kim dediyse Allah razı olsun ondan.

Okulda dersanede Trabzonsporluyum diyince neslinin son örneğisin ya da senin Trabzonla ne alakan var sorularına maruz kalıyorum. İçimden senin istanbul takımlarıyla ne alakan varsa benimde Trabzonsporla o alakam var diyesim geliyor ama demiyorum.

Ezildiğimi yenildiğimi bilsemde tartışmaya girmekten çekinmiyorum. arada gsye evinde 6 atan TRABZONSPORdan başka takım yok diyorum hepsi mors oluyo o bana yetiyor :)

bu sadece bir örnekti , türevlerini hepimiz biliyoruz yabana atılır değil yani ;)
Evet,ne macti ama o 5-3 lük mac.

Gs haksiz bir gol kazanmasina ragmen campbellin 3 golüyle ezmistik gs yi.

Sanirim gs nin kendi sahasinda 5 yedigi 3 takim var.Trabzonspor,rizespor ve chelsea.:)

Edit,bir de kocaeli varmis.

.....
16.10.2009, 22:52
-[ooD;2707402']tamam iste o imkanlar bizde olmadigi icin suan gs bizden ustun diyorum ya bende. olsa tabiki bizle basedemezlerdi hic bir zaman.

ona rağmen zor baş ediyorlar. ona rağmen korkuyorlar içlerinden.

o zaman gs fb bjk yi gözümüzde büyütmeyelim. onlarla kendimizi bir tutmak istemiyorum en az onlar kadar maçları kazanma olasılığımız var.

.....
16.10.2009, 22:53

Sanirim gs nin kendi sahasinda 5 yedigi 3 takim var.Trabzonspor,rizespor ve chelsea.:)

hayır abi 5-3 lük maç hariç

gs ye kendi evinde 6 atan takım yok. TRABZONSPORDAN başka.

edit: yanlış biliyormuşum galiba o 5 miş özür dilerim herkesle bunu 6 d,ye konuşuyordum ama baktım da 5miş.

Cafer Bulur
16.10.2009, 22:55
hayır abi 5-3 lük maç hariç

gs ye kendi evinde 6 atan takım yok. TRABZONSPORDAN başka.
Ulen biz ne zaman 6 attik gs ye?:rolleyes::)

Mustafa K. Demirbaş
16.10.2009, 22:56

Kocaeli;)...

.....
16.10.2009, 22:56
Ulen biz ne zaman 6 attik gs ye?:rolleyes::)

pardon abi mesajı editledim zaten yanlış biliyormuşum galiba hafızamda yanlış kalmış.

.....
16.10.2009, 22:58
fenerin 7 sene 4 ay içerde disarda tam 22 maç biziyenememesi iki takim arasindaki bir rekordur.

az mı be , onların mazisi varsa bizimde var evelAllah.

SüRMeNe_6161
16.10.2009, 22:58
Büyük Maça Az Kaldi...

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 23:00
T harfini büyük yazmak ile küçük yazmak arasındaki fark verdiğin değerin yazılı belgesidir buna inan ;)

Ben karşılık almak için Trabsonporu sevmedim. öyle olsaydı istanbul takımı tutanlardan farkım kalmazdı.

Ben TRABZONSPORu asi olduğu için , İsyankar olduğu için , otoriteye boğun eğmediği için sevdim

ikimizde cok farkli seylerden bahsediyoruz bana göre, bu konuda senle empati kuramiyorum maalesef ;)

Cafer Bulur
16.10.2009, 23:02
Birisiyle iddiasina girdim bu mac berabere bitmez diye.

Galibiyet ve yenilgi benim,beraberlik arkadasin.

Kolasina girdim,ne diyorsunuz kazanirmiyim?:)

.....
16.10.2009, 23:02
-[ooD;2707422']ikimizde cok farkli seylerden bahsediyoruz bana göre, bu konuda senle empati kuramiyorum maalesef ;)

Abi anlıyorum seni. Haklı olduğun yerlerde var yani.

Ama ona yeniliriz buna yeniliriz ,o takım bizden güçlü bu takım bizden güçlü ile bir yere varamayız. onu anlatmaya çalışıyorum sana.

Biz elimizdekilerle nasıl maç kazanırız onu düşünelim. hayalimizden yenilgi senaryoları uydurmayalım yani.

Dip.Ing.Mag.
16.10.2009, 23:03

Edit,bir de kocaeli varmis.

kevin campbell in kiymetini bilemedik bence m.ali.y sagolsun adami yamyamda etti camasir makinasida ...

.....
16.10.2009, 23:03
Birisiyle iddiasina girdim bu mac berabere bitmez diye.

Galibiyet ve yenilgi benim,beraberlik arkadasin.

Kolasina girdim,ne diyorsunuz kazanirmiyim?:)

büyük ihtimal kazanırsın. Bu maçtan beraberlik çıkması yüzde 5 ihtimal.

biz yüzde 65

gs 30

inan bana :)

Cafer Bulur
16.10.2009, 23:06
büyük ihtimal kazanırsın. Bu maçtan beraberlik çıkması yüzde 5 ihtimal.

biz yüzde 65

gs 30

inan bana :)
Ben de senin gibi düsünüyorum.

Gerci kaybetmeyi cok istiyorum,galip gelerek kazanmak muhtesem olurdu.

.....
16.10.2009, 23:08
Ben de senin gibi düsünüyorum.

Gerci kaybetmeyi cok istiyorum,galip gelerek kazanmak muhtesem olurdu.

Allahın izniyle kazanacağız abi. inanalım. başarmak gelir zaten.

Cümleden hayırlı geceler. güzel seyler düşünelim güzel şeyler olsun.

hayrı düşünelim hayır olsun...

gerenimo
16.10.2009, 23:11
-[ooD;2707393']sayin abicim ama adamlarda hala vizyon var , avrupa maclarinda cogu maclarda favori olarak gosteriliyorlar otoriteler tarafindan , ama bizde oyle mi avrupaya gidemiyoruz bile gitsek bile kume dusmekten zorla kurtulan takima eleniyoru... soruyorum size toulouse bizden ustunmuydu , kadro olarak bile ustun degildi adamlar, otelul galati, anorthosis, bochum , bu takimlar avrupanin adi sani duyulmamis takimlar , madem biz cok iyiyiz su takimlara karsi bile neden ustun gelemedik... gs 10 yildir ne yapmis diyorsun da , bir takim her sene kafaya oynayamaz ki , bende diyorum ki adam her sene oylede yada boyle avrupa arenasinda , biraz realist olalim biz lig de ust siralara oynarken zorlaniyoruz, adamlar 400 milyon euro butceli takimlarla mucadele ediyorlar bunlari gs yi sevdigimden yazmiyorum , ama adamlar basarililar.

ben tamamen haksız olduğunu söylemedim. kadro kalitesi olarak üstün olduklarını ve son 15 yıldır da istanbul takımlarının hayli gerisinde olduğumuzu (hem ligde hem avrupada) kabul ediyorum. ancak bizle kıyaslarsan haklısın ancak genel görünüme baktığında hiç bir takımımız 2000 yılından buyana avrupada bir başarı kazanamamıştır. gs de başarılı değildir. onlarında trömsö gibi adı duyulmamış takımlara karşı malubiyetleri oldu.

touluse bizim dengimiz bir takımdı. toluse ile gs oynasaydı, gs de en az bizim kadar zorlanırdı. eleyebilirlerdi ancak kolay olmazdı.
bizimle ilgili olarak bu kadro henüz olgunlaşmamış bir kadrodur. kalite olarak gs ve fb den geride olmasına rağmen, potansiyelli bir takımımız var. iyi bir planlama ve transfer politikasıyla birkaç gömlek yükselecek bir iskelet oluşmaktadır.

Recep Alkan
16.10.2009, 23:31

Trabzonspor'u tumamız için bir bağa yada Trabzonspor'un büyüklük kavramına mı ihtiyacımızz var ?

Kim kime neden diyarbakırspor diye sormuş bu zamana kadar ?

(Lafarım şahsi değil, örneği tamamlamak istedim.)

Gordon Freeman
16.10.2009, 23:34
-[ooD;2707317']e ne kaldi daha madem bizim oyuncular gs lilerden hep iyide , niye biz 27 senedir sampiyon olamiyoruz ... bizim ruhumuzda var bu kabullenememek sende haklisin

iyi de biz bu kadroyla 1 senedir şampıyon olamıyoruz.Kaldi ki Gs de geçen sene şampıyon olamadı zaten.Kabullenememekle alakası yok.

is_mail61
16.10.2009, 23:43
iyi de biz bu kadroyla 1 senedir şampıyon olamıyoruz.Kaldi ki Gs de geçen sene şampıyon olamadı zaten.Kabullenememekle alakası yok.

biz bu jenerasyonun arkasında durursak takımı bozmazsak bi kaç takviyeyle şampiyonluğa ulaşabiliriz yeterki biraz sabır gösterelim takımımız bence çok kaliteli sadece şanssızız okadar düşünsenize geçen sene biraz şans yanımızda olsaydı şampiyonduk ama şans işte bizim geçen sene gibi hava yakalamamız gerek o havaya girince bizi kimse tutamıyor o ruhu yakalamalıyız sadri başkan geçen sene bunu ii yaptı ama bu sene fatihi almayarak o fırsatı resmen tepti sıf onun için bile fatih alınabilirdi aslında eğer şimdi gs yi yenersek bi nebze o havayı yakalayabiliriz die düşünüyorum çünkü bizden sonra fb-gs maçı var puan olarakda yaklaşırız iice heycanımızda artar herşey yerine oturur bence çok çok önemli bir maç bence bide hoca hala takımın gerçek 11ini bulamadı yani doğru 11i hala bulamadı eminim o iskeleti bu takıma oturttuğunda anadolu takımlarını çok çok rahat geçicez ozaman şampiyonluğu kovalama şansımız var

Anıl C
16.10.2009, 23:43

sende tam yöneticivari konuştun:D
şampiyonluk hiç o kadroya ya da bu kadroya indirgenir mi?
sonuçta şampiyon olamayan Trabzonspor

mustafaction
16.10.2009, 23:51
Servet'i hataya zorlayabilirsek kazanma ihtimalimiz var

matalar
16.10.2009, 23:53
mutlaka çift forvet oynamamız lazım.yoksa tek forvetimiz defansın arasında eriyor.

Mustafa Ayazoğlu
16.10.2009, 23:56
Teknik direktör Frank Rijkaard'ın savunma dörtlüsünü de Sabri-Servet-Gökhan Zan ve Hakan Balta 'dan oluşturacağı öğrenildi.

ligtv.com.tr

nuhoglu
16.10.2009, 23:56

ben Trabzonsporun şampiyon olabilme ihtimalini sevdim gibi bişey oldu ama güzel oldu :):alkış::alkış:

Gordon Freeman
17.10.2009, 00:07
sende tam yöneticivari konuştun:D
şampiyonluk hiç o kadroya ya da bu kadroya indirgenir mi?
sonuçta şampiyon olamayan Trabzonspor

iyi de yıllardır adam akıllı bir kadro oturtamadık ki.bi 95-96 vardı.
Fenerbahçeye şampıyonluğu kaptırınca o da dağıldı.Tam iskeleti oluşturcaz hooppaaa bi yönetim çıkar Fatih i gönderir diğeri Gökdenizi postalar.
Fatih-Gökdeniz-Szymek-Yattara gibi bir mükemmel dörtlüyü kurmuşken takımın diğer bölgelerine sağlam transfer yapmak varken gidip neden Fatihi Gökdenizi yollarsın ki....
Velhasıl geçen sene sil baştan bi oluşum oldu.İskelet oluşturulmaya çalışılıyor.Ama bu sefer kadro dağıtılmasın.Eksikler giderilsin.Biz de birkaç yıl içersinde şampıyon olmayı beklıyelım taraftar olarak.Yani şampıyonluğu takıma indirgediğim yok.Sadece bu yeni jenerasyon için geçen seneyi başlangıç noktası olarak kabul ediyorum...

Mustafa Ayazoğlu
17.10.2009, 00:08
Servet milli maçlar sonrasında son dakikalar çok hata ile oynar. Sabri nin sinir özelliğinden yararlanılmalı. Gökhan sakat.
Sol kanatları çok etkili arkada Hakan önde Arda.

Sağ kanatları zayıf, arkada Sabri önde Keita. Gabric ve Colman oyunu çok önemli. son 20 Alanzinho oyuna girmeli.

Mutlaka 90 dk Umut Bulut ve Gökhan Ünal oynamalı. Umut'u sağ kanatta kullanabilir. 5 li orta saha.

Yenemiyorsan, yenilme!

Sefa
17.10.2009, 00:11
2 benzer nokta. Onların da bizim de sağ tarafımız kötü sol tarafımız kuvvetli.. Bakalım nasıl olacak.. :)

matalar
17.10.2009, 00:13
solda cale oynaması iyi olur.defansı kademelere girmesi ferhata göre çok daha iyi. ferhat oynarsa keita orayı koridor yapar..

yorumsuz6117
17.10.2009, 00:16
solda cale oynaması iyi olur.defansı kademelere girmesi ferhata göre çok daha iyi. ferhat oynarsa keita orayı koridor yapar..
Bencede kesinlikle Cale oynamalı..

Ömer TOPAL
17.10.2009, 00:19
stadın solu çökecek :D

Serdar A
17.10.2009, 00:25
Bek-açık karşılaştırması yaparken bireysel düşünmemiz çok sağlıklı bir tahlil değil .

Sol kanadın önünde artık bir futbolcu daha oynuyor ve pozisyona göre bekin kademesine girebilecek hatta değişecek nitelikte . İşte rakibin sağını kilitleyecek kilit budur .

Sizin savunma oyuncunuz ne kadar savunma sezgileri kuvvetli olursa olsun , tekniği yüksek bir futbolcu ile sürekli birebir kalırsa eninde sonunda hata yapar . İşte böyle maçlarda rakibinizi bir defa bile kaçırmanız skora etki edebilir .

Uğur Karataş
17.10.2009, 00:26
Alazinho bu maçta oynamalı.

Emre ÖZTÜRK
17.10.2009, 00:45
Bencede kesinlikle Cale oynamalı..

hoca antremanlarda ferhat ı as takımda oynatıyormuş.
Bende Cale nin oynamasından yanayım.

Mustafa Ayazoğlu
17.10.2009, 00:49
Ne Ferhat, ne Cale sol bekte 90 dk Keita'ya ve ara sırada olsa çıkış yapan Sabri'ye dayanamaz ! Gücü orantılı kullanmalı. Hangisi güçlü ise en az 60dk oyunda kalmalı.

Gençlerbirliği maçında ki hatayı hoca tekrarlamaz!

matalar
17.10.2009, 00:54
Bek-açık karşılaştırması yaparken bireysel düşünmemiz çok sağlıklı bir tahlil değil .

Sol kanadın önünde artık bir futbolcu daha oynuyor ve pozisyona göre bekin kademesine girebilecek hatta değişecek nitelikte . İşte rakibin sağını kilitleyecek kilit budur .

Sizin savunma oyuncunuz ne kadar savunma sezgileri kuvvetli olursa olsun , tekniği yüksek bir futbolcu ile sürekli birebir kalırsa eninde sonunda hata yapar . İşte böyle maçlarda rakibinizi bir defa bile kaçırmanız skora etki edebilir .
cale - ferhat karşılaştırmasından bahsediyorsan tabiki birebirlerde adam kaçırırsın. ama ferhat gençler maçında hurşiti bile her pozisyonda kaçırdı.bide ferhatın gökdenizin karşısında oynadığı 3-1 kazandığımız maçı hatırlıyorum da tam bir faciaydı...

Mehmet Zeki
17.10.2009, 01:11
hoca antremanlarda ferhat ı as takımda oynatıyormuş.
Bende Cale nin oynamasından yanayım.

Tabbi antremanlarda Ferhat oynuyacak. Cale daha dun geldi galiba?

umitçebi
17.10.2009, 01:17
Ne Ferhat, ne Cale sol bekte 90 dk Keita'ya ve ara sırada olsa çıkış yapan Sabri'ye dayanamaz ! Gücü orantılı kullanmalı. Hangisi güçlü ise en az 60dk oyunda kalmalı.

harbi abarttın ya sabri ki de tutamayacak..keita zor onuda cale bal gibi tutaaaarr..

Mustafa Yüksek
17.10.2009, 01:18

sabri:eek: Yahu takım da sizin gibi düşünüyorsa yandık ki ne yandık...

Emre GÜRDAL
17.10.2009, 01:19
bugun okuldayken arkadaslarla bı konu konusmaya basladık tabı konu tarbzonspor bı soru sordum cocuklara sımdı sızede aynı soruyu soruyorum soru su.. eger FATİH TEKKE devre arası bu takıma gelırse 3 mac ust uste gol atamassa bu taraftara fatihi yuhlarmı yoksa yuhlamazmı????? yuhlarsa neden? yuhlamassa neden?

burayla alakasız ama merak ettım dusuncelereınzıı

umitçebi
17.10.2009, 01:22

sen varya sen benim aynımsın sankii..helal olsun saanaa...gs yi övenlere gösterdiğin tepkilerin hepsine maşallah..hepsinin altına imzamı atarım...

yorumsuz6117
17.10.2009, 01:27
bugun okuldayken arkadaslarla bı konu konusmaya basladık tabı konu tarbzonspor bı soru sordum cocuklara sımdı sızede aynı soruyu soruyorum soru su.. eger FATİH TEKKE devre arası bu takıma gelırse 3 mac ust uste gol atamassa bu taraftara fatihi yuhlarmı yoksa yuhlamazmı????? yuhlarsa neden? yuhlamassa neden?

Kardeş burayla gerçekten alakasız Fatih Tekke başlığına yaz en iyisi..

Anıl C
17.10.2009, 01:45
ya şimdi cale'nin defansif yönü iyi, ferhatın ise ofansif
ferhatla ofans yaparak defansta yapabilir, cale ile geri kalarak defansta
ancak cale oynarsa önündeki gabriçe çok iş düşer
ben riskte olsa ferhatla başlamaktan yanayım

Salih Edip
17.10.2009, 01:58
cale bekde ve önünde de ferhat oynayabilir gabriç de sağ kanatta oynar bu da bir alternatif..

Semih Aydın
17.10.2009, 01:59
ya şimdi cale'nin defansif yönü iyi, ferhatın ise ofansif
ferhatla ofans yaparak defansta yapabilir, cale ile geri kalarak defansta
ancak cale oynarsa önündeki gabriçe çok iş düşer
ben riskte olsa ferhatla başlamaktan yanayım
Ben Cale'den yanayım. Ferhat'ın karşısında Keita olucak. Ve Hurşit'i durduramayan oyuncu bence Keita'nın karşısına koyulmaz.

Mehmet Zeki
17.10.2009, 02:15
Kazanin be su maci. Lutfen yahu.

yorumsuz6117
17.10.2009, 02:52
İnş hakem bi yanlış yapmaz bize..!!

erol-61
17.10.2009, 03:39
şöyle bir mesajlara bakdım ya arkadaşlar biz BARCA ile oynamıyoruz altı üstü gayse ile oynayacağız nekadar kendimizi küçük görmeye meraklıyız ya anlayamıyorum bizim rengimiz BORDO - MAVİ biz TRABZONLU VE TRABZONSPORLUYUZ bunu asla unutmayalım LÜTFEN

shade6161
17.10.2009, 04:07
iki takim icinde zor mac olacak...gs nin beklenmedik puan kayiplari ve zirvedeki fenerbahce ile olan puan savasi onlari 3 puan almaya zorlayacak..buda bizim kontrollu oynayark sonuca gitmemizi saglayabilir..Trabzonspor zorda olsa maci alacaktir..

Serdar A
17.10.2009, 04:21

3 maçtan fazla sürer .

Ama genç yaşta futbolu bırakmak istemezse kapıya konur , futboluda sessiz sedasız Anakaragücünde noktalar . Aradan bir kaç yıl geçer, Fatih Tekke'ye jübile başlıklarında fikirlerimizi dile getiririz . Biz düşüncelerimizi yazarken belki o sırada Fatih'te ümit milli takım teknik direktörü olacaktır .

kelkitli29
17.10.2009, 07:56
Kolay kazaniriz gibime geliyor bu maci. Ilk devreyi 1-0 önde kapatalim yeter.

.....
17.10.2009, 08:51
Trabzonspor'u tumamız için bir bağa yada Trabzonspor'un büyüklük kavramına mı ihtiyacımızz var ?

Kim kime neden diyarbakırspor diye sormuş bu zamana kadar ?

(Lafarım şahsi değil, örneği tamamlamak istedim.)

çok haklısın abi.

ben Trabzonsporun şampiyon olabilme ihtimalini sevdim gibi bişey oldu ama güzel oldu :):alkış::alkış:

Ben TRABZONSPORu ÖLÜMÜNE sevdim abi :)

sen varya sen benim aynımsın sankii..helal olsun saanaa...gs yi övenlere gösterdiğin tepkilerin hepsine maşallah..hepsinin altına imzamı atarım...

teşekkür ederim abi. biz TRABZONSPORu hiçbir platformda ezdirmeyiz Allahın izniyle ;)

Tolunay Abdioğlu
17.10.2009, 09:07
Yenicez ulan yenicez.Var mı ötesi ?.

Okuldakilere laf yetiştirmekten yoruldum. :)

Haydi Fırtına'm.Güldür yüzümüzü.

Orhan Aydın
17.10.2009, 09:28
yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah takım

A.Ali Karanis
17.10.2009, 09:31
Kanatları iyi tutarak gol yemememiz lazım.galatasarayin en etkili iki noktası sağ ve sol çizgiler.solbek için adayım cale.ofansı azcık iyi olan hurşite karşı ferhat'ın yaptığı hataları iki hafta önce izlemiştik.beşiktaş-gs maçından hatırlayın,iki takımın da ortasahasinin ortası bomboş kalmıştı 65. Dakikadan sonra.ayrıca alanzinho gibi kısa ve hızlı adamlar,servet ve gökhan zan gibi cüsseli ve ağır adamlar karşısında çok zorlanmaz gibi geliyor bana.Allah'ın izniyle alacağız bu maçı..

cihatöztürk
17.10.2009, 09:37
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm746602.jpg
Terim’in istifası sonrasında teknik direktör arayışlarını sürdüren Futbol Federasyonu, Avrupa’nın üst düzey ülkelerinde görev yapan meslektaşlarıyla temasa geçerek, “Sözleşmesi bitmiş, kariyerli hocalarınız var mı?” sorusunu yöneltmişti. Alman Futbol Federasyonu, Lutfi Arıboğan aracılığıyla kurulan temasa iki isimle yanıt verdi: Felix Magath, Jupp Heynckes... Wolfsburg’da görev yapan Magath ve Leverkusen’i çalıştıran Heynckes’in sözleşmeleri incelendi, ikisinin de ayrılmasının imkânsız olduğu öğrenildi. Bu gelişme üzerine başka arayışlara yönelen federasyon, Luiz Felipe Scolari ile sıcak temasa geçti. Özbekistan’ın Bunyodkor takımını çalıştıran ve sözleşmesi 2010 yılı Haziran ayında sona erecek olan Scolari ile prensipte anlaşıldı. Portekiz efsanesini yarattığı kadroyla birlikte gelmeyi planlayan Scolari’yle maddi konularda da büyük oranda el sıkışıldığı vurgulandı.
M.Çağrı DAVRAN
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1255761412765&ids=%287615,23386,100267%29,%287615,23355,100067%2 9

TAHSİN 61
17.10.2009, 09:44
şöyle bir mesajlara bakdım ya arkadaşlar biz BARCA ile oynamıyoruz altı üstü gayse ile oynayacağız nekadar kendimizi küçük görmeye meraklıyız ya anlayamıyorum bizim rengimiz BORDO - MAVİ biz TRABZONLU VE TRABZONSPORLUYUZ bunu asla unutmayalım LÜTFEN

Erol abi ağzına sağlık mı desem ğarmaklarına kuvvetmi desem...

TAHSİN 61
17.10.2009, 09:46
3 maçtan fazla sürer .

Ama genç yaşta futbolu bırakmak istemezse kapıya konur , futboluda sessiz sedasız Anakaragücünde noktalar . Aradan bir kaç yıl geçer, Fatih Tekke'ye jübile başlıklarında fikirlerimizi dile getiririz . Biz düşüncelerimizi yazarken belki o sırada Fatih'te ümit milli takım teknik direktörü olacaktır .

Fatih Tekke gelsin 10 maç gol atmasın kimse ağzını açamaz ... Bundan önce attıklarına sayar herkez..

.....
17.10.2009, 09:51
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm746602.jpg
Terim’in istifası sonrasında teknik direktör arayışlarını sürdüren Futbol Federasyonu, Avrupa’nın üst düzey ülkelerinde görev yapan meslektaşlarıyla temasa geçerek, “Sözleşmesi bitmiş, kariyerli hocalarınız var mı?” sorusunu yöneltmişti. Alman Futbol Federasyonu, Lutfi Arıboğan aracılığıyla kurulan temasa iki isimle yanıt verdi: Felix Magath, Jupp Heynckes... Wolfsburg’da görev yapan Magath ve Leverkusen’i çalıştıran Heynckes’in sözleşmeleri incelendi, ikisinin de ayrılmasının imkânsız olduğu öğrenildi. Bu gelişme üzerine başka arayışlara yönelen federasyon, Luiz Felipe Scolari ile sıcak temasa geçti. Özbekistan’ın Bunyodkor takımını çalıştıran ve sözleşmesi 2010 yılı Haziran ayında sona erecek olan Scolari ile prensipte anlaşıldı. Portekiz efsanesini yarattığı kadroyla birlikte gelmeyi planlayan Scolari’yle maddi konularda da büyük oranda el sıkışıldığı vurgulandı.
M.Çağrı DAVRAN
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1255761412765&ids=%287615,23386,100267%29,%287615,23355,100067%2 9

bakalım bekleyip göreceğiz kim gelecek diye.