PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

matalar
15.10.2009, 01:11
Bizim takımın kötü giden her takıma ilaç olduğu aklıma geldiğinde bu maçtan malesef umudumu kesiyorum....

Emirhan Makul
15.10.2009, 01:16
Böyle zihniyetde olan bir hocanın takımı şu maçı kazanabilir mi söyleyin? Hoca böyle düşünüyorsa, futbolcusu ne düşünür? Sadri Şener hedefimiz bu sene şampiyonluk demedi mi? Bu adamıda takımı şampiyon etsin diye takımın başına getirmedi mi? Eeeee, ne diyor bu adam ligin 9. haftasında daha? "Bu sene şampiyonluk uzak ihtimal" Yahu komedi ya, anlayan var mı bu işten birşey? Ben mi yanlış düşünüyorum?

Şampiyon olsun diye getirildi de adam dedi ki bana oyuncaklarımı al yoksa ben ağlarım parmağımı pürüze sokarım,balkondan aşşağa sarkarım misafirlere tükürürüm dedi ee sadri şener ne yaptı evde aynısından var dedi hugo yu kekledi e şimdi de bırakta hoca da yaramazlık yapsın.

Hem Hugo gerçekleri söylediği için benim gördüğüm hocaların arasında en delikanlısıdır.

is_mail61
15.10.2009, 01:20
bence çıkıp Trabzonspor gibi oynamalıyız defansif özellikli bi kadro istemiyorum çıkalım adam gibi oynayalım biz Trabzonsporuz öyle öyle oynamalıyız kazanıcamıza eminim hemde çok rahat ve bu galibiyetle yeniden toparlanıp lige dönücez zaten fbninde zor maçları var önünde ilk yarı sonunda -6 puan fark sorun deil sorasını kapatırız zaten ben çok umutluyum maçtan ve bu maç bizim bu senki kaderimizi belirlicek bu çok açık

Enes
15.10.2009, 01:24
Zor maç olacak..
Alacağımız 3 puan bütün havayı değiştirebilir..

Mustafa Ayazoğlu
15.10.2009, 01:55
Fenerbahçe 25
Galatasaray 23
Trabzonspor 21
Beşiktaş 21

Sadece 3 hafta sonra oluşabilecek iyimser bir tablo. Tek problem Galatasaray maçını kazanmak!

umitçebi
15.10.2009, 02:02
CAFER 1978 nickli arkadaşımıza sormak istiyorum hangi takımlıdır kendisi...bu ne arda hayranlığı...onda arda varsa sende de alanzinho var yattara var..o gs de oynadığı için bi arkadaşın deyimiyle bizansın en kahpe takımında oynadığı için öle sanıyorsun basının pohpohlaması..
2ayrıca şu gs hayranlığı içeren yorumlar yazmayın fener olsa dünyanın küfrü alayı gırla gider nedense gs olunca hep bi seviyenin altına düşmüyor.. uuyuz oluyorum bu gs sempatisine 3 istanbul takımıda düşmandır ve öle kalacaktır..ama bana sorarsanız fb daha delikanlı heç deilse ergun gursoy gıbı çakma trabzonluları gönderip yalandan dostluk numaraları çekmiyolar..

umitçebi
15.10.2009, 02:04
ya yorumsuz kardeş naaptın allah aşkına ya ne haddini bilmesi ya ankaragücüyle birde yaptınız ya bizi helal..
kafada biter o had işi öle olsa biz haddimizi bilseydik! 6 şampiyonlugu verırdıler bize...

matalar
15.10.2009, 02:10
CAFER 1978 nickli arkadaşımıza sormak istiyorum hangi takımlıdır kendisi...bu ne arda hayranlığı...onda arda varsa sende de alanzinho var yattara var..o gs de oynadığı için bi arkadaşın deyimiyle bizansın en kahpe takımında oynadığı için öle sanıyorsun basının pohpohlaması..
2ayrıca şu gs hayranlığı içeren yorumlar yazmayın fener olsa dünyanın küfrü alayı gırla gider nedense gs olunca hep bi seviyenin altına düşmüyor.. uuyuz oluyorum bu gs sempatisine 3 istanbul takımıda düşmandır ve öle kalacaktır..ama bana sorarsanız fb daha delikanlı heç deilse ergun gursoy gıbı çakma trabzonluları gönderip yalandan dostluk numaraları çekmiyolar..

gs istanbul dansözleri arasında en uyuz olduğun takımdır fakat arda nın Türkiyenin en iyi futbolcusu olduğunu görmek için illa gs sempatizanı olmak lazım değil. biraz futboldan anlayan bunu görür.bunu sadece cafer1978 değil fb başkanı bile söylüyor. bunu söylemek ayıp değil.hepinize hayırlı geceler.

Anıl C
15.10.2009, 03:13
Böyle zihniyetde olan bir hocanın takımı şu maçı kazanabilir mi söyleyin? Hoca böyle düşünüyorsa, futbolcusu ne düşünür? Sadri Şener hedefimiz bu sene şampiyonluk demedi mi? Bu adamıda takımı şampiyon etsin diye takımın başına getirmedi mi? Eeeee, ne diyor bu adam ligin 9. haftasında daha? "Bu sene şampiyonluk uzak ihtimal" Yahu komedi ya, anlayan var mı bu işten birşey? Ben mi yanlış düşünüyorum?

adam daha ne desin?
25 yıldır olmayacak kadrolara her gelen şampiyonluk hedef dedi
gorduk neticeleri
değil bross bu kadroyu kimse şampiyon yapamaz anlayacağın
sonuna kadar haklı

.....
15.10.2009, 07:54
Allah yar ve yardımcımız olsun...

Zorlu bir mücadeleden anlımızın akıyla çıkmak istiyoruz.

Recep Alkan
15.10.2009, 09:08
Dün akşam bir futbolsever olarak kendimden utandım yeri var;

Maç içinde Arda'nın sadece 1 haftalık (uzun süreli ve kalıcı olmamakla birlikte) sakatlanmasını çok istedim. SAdece bizim maçta oynanaması için, çok yetenekli ve tehlikeli bir futbolcu.

Ama bu isteğim gerçekleşmedi, aslında iyi de oldu, ama keşke bizim maçta oynamasa, GS ye büyük sekte vurur.

Yunus Emre SEYHAN
15.10.2009, 09:13
Hocamıza göre Büyük ihtimalle öncelik olarak rakip takımın ofansif gücünü durduracağız. Eğer Galatasaray'ı önde karşılamassak, geri çekilirsek, bizim açımızdan hiç iyi bir sonuç cıkmaz. Takım halinde defans yapmayı beceren bir takım değiliz. Takımın mental olarak iyi hazırlanması gerekiyor, Gs ve Bizim açımızdan çok önemli bir maç. İnşallah kişisel hatalardan gol yemeyiz, Cok sinir bozucu oluyor. Colman ve Selcuk daha fazla mucadele etmek zorunda.

61viya
15.10.2009, 09:17
Feci heyecanlıyım. Okula formayla bgelme güdüsü oluşuyor sabahları içimde, diyorum Begüm, sapıtma! :))

Dursun Kaplan
15.10.2009, 09:21
Feci heyecanlıyım. Okula formayla gelme güdüsü oluşuyor sabahları içimde, diyorum Begüm, sapıtma! :))

Olası bir galibiyette, pazartesi günü işe nasıl geleceğimi bir ben bilirim. :p Yakın bir sendrom. :)

komdere
15.10.2009, 10:34
Arda çok takdir edilecek bir futbolcu. Kaç kere izledim. Hem yetenekli hem hırslı hem de sonuna kadar mücadele ediyor. Tüm maçlarda üst düzey oyun oynuyor. Helal olsun. Keşke bizde oynasaydı. Onun yaşıtı olan, birlikte milli takımlarda oynamış oyuncularımız var ama kusura bakmasınlar, futbolcu olarak "tırnağı etmezler". Yukarıda biri Yattara,Alanzinho ile karşılaştırmış peh! Arda, takımına sağladığı katkı bakımından, o ikisini toplar onla çarpar hala da fazla eder.
Keşke böyle yetenekleri takımımıza kazandırabilsek.

komdere
15.10.2009, 10:40
Galatasaray maçlarımız hep kaliteli olmuştur. Ama son zamanlarda bize karşı çok ciddi üstünlük kurdular. Bu da beni kahrediyor. Ama kadromuz çok kötü değil. Arda,Keita ve Baros. Bunlar maçın kilididir. Tutarsak alıp götürürüz maçı. Kimseyi Ankaragücü maçı yanıltmasın. Bize karşı çok istekli oynayacaklardır. Çıkıp fırtına gibi oynayalım ve onları yenelim!
Haydi Trabzonum!
Böyle bir galibiyete ihtiyacımız var.

Melek
15.10.2009, 10:43
40 yılın başı İstanbulda maça gideceğim bmn organizasyonu yok iyi mi :D
Kaldık Ayşe ben ve Barış başbaşa ççç

Hiç sizi yalağuz bırakırmıyım heleki Trabzon'da ki misafir perverliğinden sonra :) hep bileyiz pazar Elifim..

Melek
15.10.2009, 10:44
http://img517.imageshack.us/img517/3443/img0198g.jpg

Biletlerim geldi :D:D

Kasım BEKTAŞ
15.10.2009, 10:46
şimdi başlayacam ardayada gsyede... nedir la bu ardalalala.... iyi futbolcuymuşmuş da.... bana ne... bize ne... benim gözümde 10 arda 1 alanzinho etmez...var mı bunu değiştirebilen???...

maça gelince;
futbolcularda buradaki bir kısım yorumcular gibi tırsarak maça çıkarsa maalesef sonuç hüsran
ama inanır ve savaşırlarsa bu maçı kazanırız diyorum...

Gökçebey
15.10.2009, 10:48
Eski açık bordo deseneeeeeeeeee deseneeeeeeeee deseneeeeeeeeeeee :D

Reha
15.10.2009, 10:54
Hala bilet var,internetten alınabilir;şimdiye tükenmeliydi! Şaşırdım...

TsLaZo
15.10.2009, 11:04
Galatasaray - Trabzonspor Turkcell Super Lig karsilasmasi bilet satislari nedeniyle internet sitemizde yogun bir talep yasanmaktadir. Bu sebeple isleminize devam etmek icin sirada bekletilmektesiniz. .

Lutfen bu sayfayi kapatmayiniz ve beklemeye devam ediniz. ilginize tesekkur ederiz..

Bir bilet alıcaz o da siteye girmiyor..

TsLaZo
15.10.2009, 11:08
ya arkadaşlar birşey sorucam benım ts kartım yok ama kredi kartı benim yiğenimin ts kartı var onunkını kullnasam olurmu..

Yiğenimin kartıda yokmuş biz bilet alamıcakmıyız şimdi....

61Temel61
15.10.2009, 11:11
Geri cekilmemek lazim, maca beklenmeyenin aksine cok agresif ve baskin oynarsak adamlari sasirtabiliriz. Yok geriye cekilelim, kontrollu fitbol oynayip, macin sonuna dogru bulursak atariz taktigi ile cikarsak bence husran olur. Evet Ankaragucu bunlara karsi defans yapip kazandi ama dikkat edin Ankara sansliydi Baros bombos atamadi, ne yazik ki o sans Gs maclarinda bir turlu bizim yanimizda olmadigi icin boyle bir girisime gerek yok. Cikip aslanlar gibi oynasinlar kora kor mucadele etsinler yenilseler bile uzulmem ama geriye cekilip gicik gicik 1-2 gol yiyip yenilirsek daha cok sinir olurum ki bence biz bunlari biraz becerikli olursak rahat yeneriz.

TsLaZo
15.10.2009, 11:26
arkadaşlar biri bana kart şifresini pm den atarmı maça gitmek isiyorum...

Fatih Yücel
15.10.2009, 11:27
http://img517.imageshack.us/img517/3443/img0198g.jpg

Biletlerim geldi :D:D

Emre Küçük Yazıyo Problem Çıkmasın :)

Ben bu yönetimden herşeyi beklerim valla ...

Emrah Akcagöz
15.10.2009, 11:28
Maçı kazanacağız hemde 2-0 :)

Gece rüyamda gördüm 2-0 galip ayrılıyoduk samiyenden ama golleri atan Lee Young dı..:)

Şimdi bunu şöyle yorumlayabliriz golleri ya Gabric yada Alanzinho atacak ve maçı kazanacağız :)

UğuR
15.10.2009, 11:29
Hugo Broos hedefi gösterdi
15 Ekim 2009 / 11:10
Trabzonspor teknik direktörü Hugo Broos hedefi gösterdi.

Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray-Trabzonspor derbisine sayılı günler kala, Bordo-mavili takımın teknik patronu Hugo Broos, hedef gösterdi. Sarı-kırmızılı takımı önce durdurup sonrada vurmayı planlayan Belçikalı çalıştırıcı Türkiye'deki ilk derbisinden galibiyetle ayrılarak kredisini yükseltmenin planlarını yapıyor.
Trabzonspor'un ligdeki kaderini ve camiadaki yaşanacak olan gelişmeleri yakından ilgilendiren Galatasaray karşılaşması Bordo-mavili takım için hayati önem taşıyor. Ligde 12 puan ile 7. sırada bulunan Karadeniz Temsilcisi Trabzonspor, zirveden iyice uzaklaşmamak için deplasmanda oynayacağı karşılaşmadan mutlak galibiyetle ayrılmak zorunda.
Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, hafta sona oynanacak olan karşılaşmanın hazırlıklarını milli oyuncularından yoksun olarak yapsa da Sarı-kırmızılı takımı sahada kilitleyecek planları teknik heyetle masaya yatırarak alternatifler üzerinde bir bir durdu. Broos, oyuncularıyla yaptığı görüşmelerde Galatasaray karşısında ilk hedeflerinin rakibi önce durdurup sonrada vurmak olduğunu anlattı.
"PLANLARIMIZ TUTARSA GALATASARAY'I NASIL ÇÖZECEĞİMİZİ HERKES GÖRECEK"
"Planlarımız tutarsa Galatasaray'ı nasıl çözeceğimizi herkes görecek" diyen deneyimli teknik adam, oyuncularına sürekli özgüven tazelemesi yapıyor. Sarı-kırmızılı takımı çözecek ellerinden çok unsur bulunduğunu belirten Broos, "Sahada iyi oyuncu sayısı fazla olacak. Galatasaray'ın elinde Arda, Baros, Keita, Kewell, Elano, Nonda gibi çok iyi oyuncular var. Öncelikli olarak bu oyuncuların hücumdaki verimliliğini azaltmak istiyoruz. Onların bu gücünü durdurup, atağa kalkan taraf olmak isteyeceğiz.
Meslektaşım, Frank Rijkaard, belki Nonda ile belki de Keita ile başlayacak. Bizim takımımızda iyi bir takım iyi oyunculara sahibiz. Teknik kadro ile sürekli görüşüyoruz. Birileri doğru zamanda doğru işler yapar ise Galatasaray'ı nasıl çözeceğimizi herkes görecek" dedi.
"GÖKHAN ÜNAL'IN MORALE İHTİYACI VAR"
Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, bir forvet oyuncusunun en büyük moral kaynağı attığı goller olduğunu belirterek, "Gökhan Ünal, Milli Takım kampında olduğu için onunla olma şansımız bu hafta olmadı. Onunla dertleşemedik. Hücum oyuncusu ve attığı gollerle yaşayan bir oyuncu.
Gol atmadıkça bu baskı artacak. Onunla konuşurken, "özgüvenini kaybetme ve kendini iyileştirmeye bak" demiştim. Ama bu tür konuşmalar her zaman işe yarayamayabilir. Gaziantepspor maçında kaçırdıklarının ardından moralinin bozulması normal. Ancak dönünce yeniden onu motive etmek için çalışacağız" diye konuştu.

61Temel61
15.10.2009, 11:32
Hugo Broos hedefi gösterdi
15 Ekim 2009 / 11:10
... Bordo-mavili takımın teknik patronu Hugo Broos, hedef gösterdi. Sarı-kırmızılı takımı önce durdurup sonrada vurmayı planlayan Belçikalı çalıştırıcı...

hah bende diyom ki bunu yapmayalim iste.. once durdurma, bekleme hemen vur :D

TsLaZo
15.10.2009, 11:35
Arkadaşlar kart şifresi vericek yokmu biletler tükenmden ...

ertuuu
15.10.2009, 11:40
arda yetenekli oyuncu.son maçları izlediniz mi bilmiyorum ama 2-3 kişi çalımlamadan pas vermez olmuş. basının şişirmesiyle gelen burun kalkması hastalığını yaşıyo şu aralar.

ben takımıma güvensem yenilir veya yener diyeceğim ama güvenemiyorum ki. herşey olabilir...

Emre ÖZTÜRK
15.10.2009, 11:43
Uşaklar fanatikteki ankete katılalım çok gerideyiz.Lütfen herkes bir oy atsın.

albatros
15.10.2009, 11:50
hah bende diyom ki bunu yapmayalim iste.. once durdurma, bekleme hemen vur :D

ben de maçta uygulayacağımız taktiği cümle aleme bildirmenin en büyük yanlış olduğunu düşünüyorum.umarım broos bu nedenle kasten yanlış bilgiler veriyordur.

Uğur Karataş
15.10.2009, 11:51
Beyler burası trabzonspor forumu rakip takımı ve futbolcuları övücü sözler kullanmayın. Sonra sizin sölediğiniz sözler rakip takım forumlarında koz olarak kullanılıyor.

ts_61
15.10.2009, 12:47
İnşallah bu maçı alırız. Genelde rakipteki oyuncuları durdurmaktan bahsediliyor, bence bu maçta en kritik oyuncular yattara, alanzinho ve tony slyva olacaktır. Dilerim bu maçta artık yüzümüz güler. Takımıma güvenmek istiyorum ve güveniyorum.

ismail tüfekçi
15.10.2009, 12:49
şu bizansın eğmelerini nekadar övdünüz pazar günü herkez hattini bilecek

Orhan Aydın
15.10.2009, 12:59
PLANLARIMIZ TUTARSA GALATASARAY'I NASIL ÇÖZECEĞİMİZİ HERKES GÖRECEK
bu nasıl bir açıklamadır yahu

hamucera
15.10.2009, 13:03
Bu maçta Sylva yapacağı kritik bir kurtarış sonrası lütfen Tolga'ya laf atmayalım, güzel maç olacağına inanıyorum, zaten gs-Trabzonspor maçları her zaman zevkli ve gollü olur, İnşallah gollü geçecek maçın tüm golleri bizim takımdan gelir,

Bizim takım dinlendiği zaman ilk maçında 5-6 atıyor bu sefer bakalım nasıl olacak

Emrah Akcagöz
15.10.2009, 13:15
PLANLARIMIZ TUTARSA GALATASARAY'I NASIL ÇÖZECEĞİMİZİ HERKES GÖRECEK
bu nasıl bir açıklamadır yahu
Bence gayet güzel bi açıklama ne demesini bekliyordunki yoksa kimi taraftarlarımız gibi gs bize 3 atar 5 atar eyvah fark yeriz falanmı..?

matalar
15.10.2009, 13:22
belçika forumlarından birisi brooss sözleşme imzalamadan önce büyük maçları kesinlikle kazanırsınız demişti. ilk büyük maçı göreceğiz bakalım.

zafercalikoglu
15.10.2009, 13:29
belçika forumlarından birisi brooss sözleşme imzalamadan önce büyük maçları kesinlikle kazanırsınız demişti. ilk büyük maçı göreceğiz bakalım.

inşalallah busene tüm derbi maçları alırız...
:alkış:

iso_4939
15.10.2009, 13:33
arkadaslar bence sımdıden kötu bır hava olusturmayalım cunku oynanmamıs mac kaybedılmemıstır..bence mac bıtımınden sonra ne dersek dıyelım.

Gordon Freeman
15.10.2009, 13:33

Herif Kahinlik yapmış.:)
Neyse inşallah dediği gibi olur.

hido14
15.10.2009, 13:34
Başarılar Trabzon

GERONIMO35
15.10.2009, 13:37
bu maç farklı olacak umarım farkı atan biz oluruz:)

iso_4939
15.10.2009, 13:38
zaten aldı aldı bross yoksa postalanır...ama ıcımden bır hıs yenılmeyecez dıyor..

Gordon Freeman
15.10.2009, 13:48
Başarılar Trabzon

Teşşekkürler Kardeşim.
Boluspor a da Bank Asya da başarılar.

Turgay 6161
15.10.2009, 13:51

Artık direk kredi kartıyla internetten satın alınabiliniyor.taraftar kartsız oluyor yani.

hido14
15.10.2009, 13:56
Teşşekkürler Kardeşim.
Boluspor a da Bank Asya da başarılar.

Sağol kardeşim 3 puanı alın gelin Karadeniz kazansın :)

Samet Berber
15.10.2009, 14:04
Zor maç olacağı kesin ama ben en az 1 puanla döneceğimize inanıyorum .

TsLaZo
15.10.2009, 14:14
Artık direk kredi kartıyla internetten satın alınabiliniyor.taraftar kartsız oluyor yani.

sağolasın hemen alıyorum..

Orhan Aydın
15.10.2009, 14:19
Bence gayet güzel bi açıklama ne demesini bekliyordunki yoksa kimi taraftarlarımız gibi gs bize 3 atar 5 atar eyvah fark yeriz falanmı..?

bence 3-5 yerizden çok farklı bir açıklama değil.

TsLaZo
15.10.2009, 14:30
bilet alamıyorum kalmasımı acaba..

Şahinoğlu
15.10.2009, 14:47
İçimden bir his yeneceğiz diyor gs yi ve ardayı büyütmeyin onlar değilmiydi geçen sene 5. olan o büyük futbol ilahı arda niye 5.likten yukarı taşıyamadı takımını, neyse arda'ya 1 gs ye 2 maç 2-1 bizim inşallah.

Yasin T.
15.10.2009, 15:03
biletix kadar uyanık bir site görmedim.internetten bilet alacam işlem için ekstradan 4 lira daha istiyolar.bir öğrenci için maça gitmek zulüm

TSunami_69
15.10.2009, 15:06
bu maçı kesin almamız lazım..bir de bi önerim var her maçtan önce burda dua zinciri oluştursak iyi olmaz mı???

BAHADIR33
15.10.2009, 15:07
bu maçı kesin almamız lazım..bir de bi önerim var her maçtan önce burda dua zinciri oluştursak iyi olmaz mı???
bize bir imam lazım o zaman

TSunami_69
15.10.2009, 15:08
ben varım
.olmaz mıı

BAHADIR33
15.10.2009, 15:08
Gerçi kendimizi düşünmeyelim sadece. Papaz vb din adamı isteyen arkadaşlar da olabilir.

ben varım
.olmaz mıı
Olmaz olur mu? çok güzel olur hem de.

Nasıl yapalım şimdi Hocam? Siz duayı yazacaksınız biz de Amin mi yazacağız?

TSunami_69
15.10.2009, 15:12
Ama ben konuda son derece ciddiyim. nasılsa kaybedecek bir şeyimiz yok.

TSunami_69
15.10.2009, 15:13
Nasıl yapalım şimdi Hocam? Siz duayı yazacaksınız biz de Amin mi yazacağız?
:)yok öle deil. herkes kendi payına düşeni okur. ondan sonra amin deriz

Recep Alkan
15.10.2009, 15:14
Yahu Arda ile ilgili tek kelime ettik, hemen başlamış boş konuşmalar.

Kimseyi büyük gördüğümüz yok, kimseye hayran olduğumuz yok, yetenek dedik, iyi adam dedik. Yanlış anlamaya ne kadar meğilli bir milletiz yahu.

Adem Erdoğan
15.10.2009, 15:17
Ben açık açık Arda'nın futbolculuğuna hayranım arkadaş, Türkiye'deki şu anda yerli yabancı en iyi futbolcu, ayrıca bizi çoğu maçta boş geçmiyor, onu durdurursak galatasarayın yarısını durdurmuş sayılırız.

TSunami_69
15.10.2009, 15:19
Ben açık açık Arda'nın futbolculuğuna hayranım arkadaş, Türkiye'deki şu anda yerli yabancı en iyi futbolcu, ayrıca bizi çoğu maçta boş geçmiyor, onu durdurursak galatasarayın yarısını durdurmuş sayılırız.
diğer yarısını nasıl durduracağız

UğuR
15.10.2009, 15:25
Abitoğlu ile Trabzonspor yeniden..

Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasını yönetecek Mustafa Kamil Abitoğlu, bordo mavili camiada teoki gören bir isim..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png15 Ekim 2009 , 14:31
http://www.ajansspor.com/images/comment.png

http://www.ajansspor.com/resim/kamilabitoglu02.jpg

Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasını yönetecek Mustafa Kamil Abitoğlu ilk kez iki takım arasında oynanacak olan bir müsabakayı yönetecek.

Galatasaray ile Trabzonspor arasında 18 Ekim Pazar günü saat 20.00'de yapılacak olan büyük mücadelede hakem Mustafa Kamil Abitoğlu düdük çalacak. Abitoğlu'nun yardımcılıklarını Baki Tuncay Akkın ve Volkan Narinç yapacak. Mücadelenin 4. hakemi ise Taner Gizlenci olacak.

Antalya Bölgesi hakemlerinden Mustafa Kamil Abitoğlu, iki takım arasında oynanacak olan karşılaşmada ilk kez düdük çalaçak. Hakemlik kariyerine Galatasaray-Trabzonspor derbisinide ekleyecek olan Abitoğlu, bugüne kadar Lig ve Fortis Türkiye Kupası maçları olmak üzere Galatasaray 8 maçında düdük çalarken, Trabzonspor'un ise 7 maçında düdük çaldı.

Galatasaray, Abitoğlu'nun yönettiği maçlarda 5 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti. Attığı 15 gole karşılık ise kalesinde 5 gol gördü. Abitoğlu,geçtiğimiz sezon oynanan Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği derbi karşılaşmasında düdük çalmıştı.

TRABZONSPOR - ABİTOĞLU, YENİDEN
Mustafa Kamil Abitoğlu, Trabzonspor camiasının da yakından tanıdığı bir isim. 2008-2009 sezonunda oynanan Bursaspor-Trabzonspor maçını yöneten Abitoğlu, bordo-mavili takımın son dakikada yediği ofsayt golü ile sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrılmasına neden olmuştu.

15. haftada oynanan söz konusu karşılaşma sonrası Trabzonspor liderliği averajla Sivasspor'a kaptırmış, takım ise alınan mağlubiyet sonrası demoralize olmuştu.

Trabzonspor camiasının büyük tepkisini çeken Abitoğlu, Bordo-mavili takımın 7 maçını yönetti. Söz konusu maçlarda Trabzonspor, 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik elde etti. 13 gol atarken kalesinde ise 11 gol gördü.

61Temel61
15.10.2009, 15:26
Arda fena topcu degil evet ama o kadar abartilacak kadar da bulmuyorum.. hos millet bu kadar abartiyorsa Arda ne yapsin o mu diyor beni abartin diye :D . Sadece Gs'li olmasina ragmen gayet efendi bir cocuk o kadar pohpohlamaya baska bir topcu olsa Turkiye'de yesil sahalarin kabadayisi olur, tamponu tavan yapardi o acidan takdir ediyorum keratayi. Bak bizim Baris'a Ersun hoca doneminde bir kac mac iyi oynadi ondan sonra stop.. gram ilerleme yok halbuki her mac ustune biseyler koymasi bekliyoruz biz yoksa Baris'ta en az Arda kadar yetenekli.

Bu Gs'den benim tek cekindigim topcu var o da Keita digerleri acikcasi bizim topculardan cok da ustun degil. Arda'dan ziyade dikkat edilmesi gereken bu Keita denen herif, cok hizli ve kivrak hakkaten bizim Yattaranin iyi donemini andiriyor.

Serdar A
15.10.2009, 15:27
Şu bahis oyunları Trabzonspor'a ne kadar veriyor ?

Tahmin ediyorum bizim takım hafta sonu çok iyi para kazandıracak :)

Adem Erdoğan
15.10.2009, 15:29
Bu Gs'den benim tek cekindigim topcu var o da Keita digerleri acikcasi bizim topculardan cok da ustun degil. Arda'dan ziyade dikkat edilmesi gereken bu Keita denen herif, cok hizli ve kivrak hakkaten bizim Yattaranin iyi donemini andiriyor.

Keita'nın olduğu taraf Arda'nın olduğu tarafa nazaran daha sağlam bizim açımızdan.:)

Emrah Akcagöz
15.10.2009, 15:30
bence 3-5 yerizden çok farklı bir açıklama değil.
Orhan, şu an gsdeki yedekteki bi oyuncuyu bile alıp bize getirsen ilk 11de rahat rahat oynar adamların kadrosu avrupa seviyesinde kupa kazanmaya yetecek kaliteye sahip ya bizimkisi bıraktım şampiyonluğu Türkiye Kupasını alabilirmiyiz bu da ayrı bi soru işareti dolayısıyla teknik adamda bunun farkında gerçekleri görmemezlikten gelirsek sonuç hüsran olur bence Broosun konuşması çok yerinde ama futbol bu herşey olabilir birde bakmışsın gsliler bizimkileri durdurmaya çalışıyolar :)

61Temel61
15.10.2009, 15:47
Arda'nin tarafina Song'u koyarsak sorun olmaz bence ama Arda gobekte oynarsa bilemem. Ne olursa olsun Song sag bekte olmali. Cale-Keita eslesmesi?!?!? bilmiyorum benim biraz endiselerim var. Gabric ve stoperlerimiz Cale'ye kesin yardim etmeleri gerek cunku bire birde Keita biraz canimizi sikabilir :(

Emrah Akcagöz
15.10.2009, 15:50
Yenicez gsyi 2-0 goller sol taraftaki oyunculardan gelecek :)

Orhan Aydın
15.10.2009, 15:52
Orhan, şu an gsdeki yedekteki bi oyuncuyu bile alıp bize getirsen ilk 11de rahat rahat oynar adamların kadrosu avrupa seviyesinde kupa kazanmaya yetecek kaliteye sahip ya bizimkisi bıraktım şampiyonluğu Türkiye Kupasını alabilirmiyiz bu da ayrı bi soru işareti dolayısıyla teknik adamda bunun farkında gerçekleri görmemezlikten gelirsek sonuç hüsran olur bence Broosun konuşması çok yerinde ama futbol bu herşey olabilir birde bakmışsın gsliler bizimkileri durdurmaya çalışıyolar :)

kadro olarak fark var tamam bu inkar edilecek bir olay değil ayrıca hocanın realist yaklaşımları da güzel ama bir ara yönetimin yaptığı gibi ajitasyona götürüyor hoca artık bunu istemiyorum.ya hayır konuşssun ya sussuna kadar getirdi artık meseleyi:)

mehmet_35
15.10.2009, 16:05
Gs son haftalarda kötü oynuyor bunu değerlendirmemiz lazım.

TsLaZo
15.10.2009, 16:21
Biletleri aldım hadi hayırlısı...

Muhammed
15.10.2009, 16:21

Demekki Arda'nın bana garezi var. Benim izlediğim maçlarda oynamıyor. Ankaragücü, Eskişehir maçlarını izledim sahada Arda marda görmedim ben. Mümkünse Estonya, Ermenistan gibi maçlarda değilde daha büyük maçlarda görmek isteriz kendisini.

iyattara
15.10.2009, 16:23
Biletleri aldım hadi hayırlısı...

ya nasıl aldın Ts kart la filan mı
biletixten alamıoyorum ben Ts kartısz da satılıyo hesapta ama giriyorum kredi kartı şifresi filan alamadım bi türlü

Anıl C
15.10.2009, 16:28
dua etmiyomuyuz arkadaşlar?

Adem Erdoğan
15.10.2009, 16:28
Demekki Arda'nın bana garezi var. Benim izlediğim maçlarda oynamıyor. Ankaragücü, Eskişehir maçlarını izledim sahada Arda marda görmedim ben. Mümkünse Estonya, Ermenistan gibi maçlarda değilde daha büyük maçlarda görmek isteriz kendisini.

geçen sezonki gs maçlarımızı izlemen yeterli olabilir.;)

Ayrıca samiyendeki ispanya maçınıda.

Dursun Kaplan
15.10.2009, 16:29
Kıl olduğum hakemlerden birisi daha. Hayırlı olsun.

Tolunay Abdioğlu
15.10.2009, 16:30
Bu maçı almamız şart oldu.

Haydi Fırtına'm.

iyattara
15.10.2009, 16:31
gooooooooooooooooool aldım bileti allahıma şükürler olsun :)
Trabzonnnnnn yine son paramızı sana yatırdık utandırma bizi o staddan başımız dik çıkalım!!

eraytaskin61
15.10.2009, 16:50
istanbulspor macında içime doguyo bugun patmala yapcaz dedim şimdi yine diyorum içime doguyo erken gollerle galatayı saskına ugratıcaz demedi demeyin ;)

Reha
15.10.2009, 16:59
Şu an saat 18.00 hala bilet var...Gerçekten yazık; dolduramıyacaz galiba yerimizi...

Recep Alkan
15.10.2009, 17:00
Abi o stad her türlü dolar, merak etme sen, ne zaman istanbulda kendimize ayrılan yeri dolduramadık biz ?

Olimpiyatta buna dahil :) ;)

Emre ÖZTÜRK
15.10.2009, 17:01
istanbulspor macında içime doguyo bugun patmala yapcaz dedim şimdi yine diyorum içime doguyo erken gollerle galatayı saskına ugratıcaz demedi demeyin ;)

inşallah haklı çıkarsın renktaş

umitçebi
15.10.2009, 17:05
allahım yarabbim sen bana sabır verrrrrrr.........matalar kardeş demişki ardaya iyi demeyen futboldan anlamaz tamam kardeş biz futboldan anlamıyoruz...bu forumuda ardanın olmayan yeteneklerini tartışır hale getirenlere nediyelim...arda arda hep aynı çalımı yapan uyuz bir tip fatih tekkenin ayagına pabuç olsun...sadece matalar değil büssürü arda hayranı var maşallahh..yaşasın gs hepimiz gs liyiz hepimiz fransız...

Engin Türkyılmaz
15.10.2009, 17:05
bı aksılık cıkmassa oradayım

Ali Tunahan Güllü
15.10.2009, 17:12

Ediyoruz abi İnşallah maçı kazanıcaz..

Süleyman Özcan
15.10.2009, 17:12
----------------------Tony Slyva--------------------------

Serkan Balcı - Rigobert Song - Egemen Korkmaz - Hrjvoje Cale

---------------Selçuk - Ceyhun - Colman-------------------

Alanzinho--------------------------------------Drago Gabriç

----------------------Gökhan Ünal--------------------------

Böyle bir kadro ile çıkacağımız günü bekliyorum.. Ben ne Teknik direktörüm, nede Yönetici.. Her Trabzonspor taraftarı gibi bende hayali kadrolar kuruyorum kendi kendime ve şu anda GS maçı için kafamda ki kadro bu şekilde.. Bu kadro öyle herkesi yener, eder demiyorum ama eldeki futbolculardan KENDİMCE en uygun böyle bir kadro çıkarabildim..

Yedekler ise ; Onur Recep Kıvrak, Giray Kaçar, Tjikuzu, Engin Baytar, Barış Memiş, Hasan Ahmet Sarı, Umut Bulut

Tabi bizimkisi sadece bireysel hayalcilik. :)

DP : Galatasaray maçında Trabzonsporumuzun bizi güldürmesi temennisiyle..

BAHADIR33
15.10.2009, 17:13
Ediyoruz abi İnşallah maçı kazanıcaz..
hep birlikte Amin:bmn:

Uğur GEMİCİOĞLU
15.10.2009, 17:14
Ne kadar abartıyorsunuz şu gs yi ya :S

BAHADIR33
15.10.2009, 17:15
----------------------Tony Slyva--------------------------

Serkan Balcı - Rigobert Song - Egemen Korkmaz - Hrjvoje Cale

---------------Selçuk - Ceyhun - Colman-------------------

Alanzinho--------------------------------------Drago Gabriç

----------------------Gökhan Ünal--------------------------

Böyle bir kadro ile çıkacağımız günü bekliyorum.. Ben ne Teknik direktörüm, nede Yönetici.. Her Trabzonspor taraftarı gibi bende hayali kadrolar kuruyorum kendi kendime ve şu anda GS maçı için kafamda ki kadro bu şekilde.. Bu kadro öyle herkesi yener, eder demiyorum ama eldeki futbolculardan KENDİMCE en uygun böyle bir kadro çıkarabildim..

Yedekler ise ; Onur Recep Kıvrak, Giray Kaçar, Tjikuzu, Engin Baytar, Barış Memiş, Hasan Ahmet Sarı, Umut Bulut

Tabi bizimkisi sadece bireysel hayalcilik. :)

DP : Galatasaray maçında Trabzonsporumuzun bizi güldürmesi temennisiyle..
Yattara gitti mi?

Külünkoğlu
15.10.2009, 17:19
Arda meselesidir gidiyor. Maçları dikkatle seyreden defans oyuncusu Arda'nın sıklıkla hangi hareketleri yaptığını farkeder ve ona göre önlemini alır. Sürekli çizgiye gelip içeri katetmekten ve topun olduğu yerde olmaya çalışmaktan başka bir şey yapmıyor. Defansımız da iyi bir kademe anlayışı olsa Arda'nın bizim maçta pozisyon bulmasına hazırlamasına imkan yok.

Süleyman Özcan
15.10.2009, 17:21
Yattara gitti mi?

Galatasaray maçında oynayamayacak durumda diye haberler olduğundan yazmadım.. Olursa Yattara sağ kanatta, Alanzinho veya Gabriç sol kanatta daha ideal bir takım olur..

Ne olursa olsun Yattara bütün maç yatsa bile öyle ortalar açıyor ki her maç, al da at der gibi. Bunların 2 3 tanesini değerlendirmek demek, maçı kazanmak demek bana göre.. Ama bazen şans, bazen becerisizlik bunların güzel bitmesine engel oluyor, bazende bu ortalar hiç olmuyor.. Gün gelecek hem Yattara formda olacak ortalayacak ortalarını, hemde o ortaları değerlendirecek harika bir forvetimiz olacak.. Ama ne zaman bilinmez? :)

pReN@_61
15.10.2009, 17:27
Tribünde her iki taraf için de satışlar devam ediyor.Fiyatları abarttıkları belli oluyor...

Hasan ZAİMOĞLU
15.10.2009, 17:33
hakeme dikkat !!!

.....
15.10.2009, 17:38

Etmezmiyiz abi ediyoruz . hemde çok

ve inanıyoruz ki bu maçı alacağız. Allahın izniyle!

Anıl C
15.10.2009, 17:46
tony
tayfun/giray/egemen/ferhat
serkan/colman/selçuk/gabriç
alanzinho
umut

Hürgün Aygün
15.10.2009, 17:49
tony

tjikuzu
alanzinho
umut

bu kadro 12 kişi

ertuuu
15.10.2009, 17:52
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=5892
Yapılan idmanda askadroda Tony, Ferhat, Egemen, Giray, Tayfun, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzınho, Gabric ve Umut’a şans verirken Galatasaray maçında bu kadroyu sahaya süreceğini gösterdi.
_________Tony
Tayfun,Egemen, Giray,Ferhat
Serkan, Selçuk, Colman, Gabric
________Alanzınho
_________Umut

Uğur Ö.
15.10.2009, 17:56
Yapılan idmanda askadroda Tony, Ferhat, Egemen, Giray, Tayfun, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzınho, Gabric ve Umut’a şans verirken Galatasaray maçında bu kadroyu sahaya süreceğini gösterdi.
_________Tony
________Alanzınho
_________Umut

çıkabilecek en iyi kadro

Ali Tunahan Güllü
15.10.2009, 17:57
tony

tjikuzu
alanzinho
umut

Böyle adaletsizlik olur 11-12:D

futbalski60
15.10.2009, 17:58
_________Tony
________Alanzınho
_________Umut

Milli oyuncular kampa katılmadığı için bu dizilişi denemiştir bu 11'le çıkmayabiliriz.

devilkid
15.10.2009, 18:00
gokhan banko oynar..alanzinho yine yedek kalacaktır..top kaymetme riskini göze alacağını sanmıyorum...

Emirhan Makul
15.10.2009, 18:00
hakeme dikkat !!!

Ne hakemi Tayfunla Gökhana dikkat.

irfan61
15.10.2009, 18:02
gokhan banko oynar..alanzinho yine yedek kalacaktır..top kaymetme riskini göze alacağını sanmıyorum...Gökhan Ünal da çok güzel top saklıyor ya.:)

.....
15.10.2009, 18:07
Sylva
Song- Giray - Egemen - Cale

Serkan - Ceyhun - Selçuk - Gabric

Umut - Gökhan ( Alanzinho )

Anıl C
15.10.2009, 18:08
Böyle adaletsizlik olur 11-12:D

yav siz benim 12 kişi yazdığıma bakmayın
aslında milyonlar oynamasa da gönülleriyle sahada olacak:D

Paksoy
----------sılyva-------------
song---egemen---giray-cale-
serkan-colman-selçuk--gabriç-
---gökhan----umut---------
ilk yarı gol yememliyiz bence ikinci yarı üstümüze gelecekler,alanzınho engin yattara ile çok boş alanlar bulabiliriz, gsnin maçlarından bunu görebiliriz bence

U.Sadıkoğlu
4,60 Oran açmış iddaa ben 7 8 falan bekliyordum :D

Hüdai Pervaneli
15.10.2009, 18:10
4.60 gs nin oranimi bu

Anıl C
15.10.2009, 18:12
Milli oyuncular kampa katılmadığı için bu dizilişi denemiştir bu 11'le çıkmayabiliriz.

bir yerde okumuştum
milli takımdan dönenleri oynatmıyacakmış diye

Anıl C
15.10.2009, 18:12
4.60 gs nin oranimi bu

evet, bizim oranda 1.02:D
dostum 4.60 bizim oran

ertuuu
15.10.2009, 18:13
bir yerde okumuştum
milli takımdan dönenleri oynatmıyacakmış diye

geçenlerde yine song milli takıma gitmişti ve oynatmamıştı...

.....
15.10.2009, 18:13
1,40 3,75 4,60
gs ye 1.40 beraberlik 3.75 bize ise 4.60 veriyorlar.

Güzel güzel :)

Hüdai Pervaneli
15.10.2009, 18:16
GS bize raki Olamaz

Anıl C
15.10.2009, 18:18
1,40 3,75 4,60
gs ye 1.40 beraberlik 3.75 bize ise 4.60 veriyorlar.

Güzel güzel :)

tek maç bile para kazanmamıza yeter:D

.....
15.10.2009, 18:18
Allahın izniyle alacaz bu maçı. İnanıyoruz güveniyoruz Takımımıza.

Haydi Trabzonum at golünü costur bizi!

61karradeniz61
15.10.2009, 18:33
Aslani Yikacak 11 Adam

Tony, Ferhat, Egemen, Giray, Tayfun, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzınho, Gabric ve Umut

4-4-1-1

Kaynak (http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=5892)

.....
15.10.2009, 18:34
Turkcell Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürürke, dev maçta forma giymesi yılan hikayesine dönen Gineli oyuncu İbrahim Yattara çalışmayı tamamlayamadı.
http://www.ajansspor.com/resim/barismemis_yattara_idman.jpg

Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, milli takım kampından henüz dönmeyen yabancı oyuncular Song, Cale ile ameliyat olan Zafer katılmadı.

Sağ ayak bileğindeki sakatlığı süren ve hafta içindeki antrenman durumuna göre Galatasaray maçında oynayıp oynamayacağı belli olacağı açıklanan Yattara, çalışmayı tamamlayamadı.

Bordo-mavili takımla koşu yapan Yattara, saha etrafında ilk turu atarken ayak bileğinde ağrı hissetti. Bunun üzerine teknik direktör Broos'un yanına giden Gineli oyuncu, ayağını göstererek izin istedi ve soyunma odasına gitti.

-BROOS'UN 11'İ-
Teknik direktör Hugo Broos, koşunun ardından bordo-mavili takıma çift kale maç oynattı. Belçikalı çalıştırıcı, As takımda Sylva, Tayfun, Giray, Egemen, Ferhat, Serkan, Selçuk, Colman, Gabriç, Alanzinho ve Umut'u oynattı.

As takım, (A) 2 takım takviyeli yedek takımla 1-1 berabere kaldı. Yedek takım, Gökhan Ünal'ın golüyle öne geçerken, As takım Umut'un golüyle eşitliği sağladı.

Trabzonspor, yarın ve Cumartesi günü basına kapalı yapacağı antrenmanlarla hazırlıklarını tamamlayarak THY'ye ait uçakla İstanbul'a gidecek.

ajansspor , 18:00

Kazım Uzunboy
15.10.2009, 18:37
Yahu oynamasın o zaman!

Mustafa Calik
15.10.2009, 18:42
______________SYLVA_______________
SONG______GiRAY___EGEMEN______CALE
_________COLMAN__SELCUK___________
__ALANZiNHO__________GABRiC________
_________GÖKHAN__UMUT_____________

Mert M.
15.10.2009, 18:52
Yattara'nın sakatlığı da nasıl bir sakatlıktır arkadaş, anlamadım gitti!
Bir şeyler var, taşın altında bir şeyler var ama koz Yattara'da mı yoksa yöneticilerde mi bilmiyorum.
Belirsizliklerden nefret ediyorum.

Emrah Akcagöz
15.10.2009, 18:55
Ne hakemi Tayfunla Gökhana dikkat.
Bencede hakeme dikkat bursada kaybettiğimiz maçın baş sorumlusudur..

Ayrıca rüyamda kazandığımızı gördüğüm hiçbir maçı kaybetmedik bu maçta öyle olacak inşallah 2-0 kazandığımızı gördüm ama golleri Lee Young atıyodu galiba sol taraftakiler atacak golleri :D

reisoğlu61
15.10.2009, 19:01
Song sagda Ardaya karsi zorlanabilir. sagda yine en iyi aday Serkan.
bu macta alanzinho ve tek forvet oynamaliyiz diye düsünüyorum

Mesut
15.10.2009, 19:04
inşallah 4-5-1 oynamayız

matalar
15.10.2009, 19:26
arkadaşlar elimizde musa büyük diye bi adam vardı.niye sattık bu adamı bilen varmı.hem savunması hem hucumu vasatın üzerinde bi futbolcuydu.şimdi yana döne sağ tarafa adam arıyoruz.anlamadım gitti.

.....
15.10.2009, 19:26
Çift forvet telikeli olabilir bizim için. Orta alanı kalabalıklaştırmamız lazım. Sağda Song oynamayacaksa Serkan oynamalı. Alanzinho da Umutla birlikte oynarsa gs imha planı lazır olur :)

tabi bence :)

Erdal
15.10.2009, 19:27
Maçı mı kazanmak istiyoruz, uzun vadede oluşacak takımın ipuçlarını mı görmek istiyoruz...Maçı kazanmak istiyorsak geçen seneki düzenin Yattara'nın yerine Gabriç in olduğu hali yeterli....Diğer ihtimal gs ile gs nin iyi olduğu kulvarda yarışma denemesi...Bence buna hazır değiliz...Ama kkaybetsek de tercihim o....

Mesut
15.10.2009, 19:29
Çift forvet telikeli olabilir bizim için. Orta alanı kalabalıklaştırmamız lazım. Sağda Song oynamayacaksa Serkan oynamalı. Alanzinho da Umutla birlikte oynarsa gs imha planı lazır olur :)

tabi bence :)

ömer güzel diyorsun ama 4-5-1 sezon başından ber oynatmaya çalıştıgı sistem hocanın tutmadı ilerde çok etkisiz oluyoruz tek forvetle
buda bence tabi :)

U.Sadıkoğlu
Yine umut yine umut..

hos_cocuk61
arkadaşlar elimizde musa büyük diye bi adam vardı.niye sattık bu adamı bilen varmı.hem savunması hem hucumu vasatın üzerinde bi futbolcuydu.şimdi yana döne sağ tarafa adam arıyoruz.anlamadım gitti.
Aldığı paranın biraz altı teklif edildi, kabul etmedi ve teklif edilen paranın yarısına Kocaeli ile anlaştı.

.....
15.10.2009, 19:31
Bu maçı kaybetmeyelim. Artık rüyalarımı filan girmeye başladı. Hergün bu maçı düşünür oldum.

gs yi o kadrosuyla kendi evinde devirirsek benim için bayram olur. Tabi sezon bir maçla bitmiyor ama bu maçı kazanmamız lazım. inşallah istediğimizi alırız. alamasak bile kaybetmeyeceğimize inanıyorum.

Yunus Emre SEYHAN
15.10.2009, 19:33
Aldığı paranın biraz altı teklif edildi, kabul etmedi ve teklif edilen paranın yarısına Kocaeli ile anlaştı.
Ardından kocaeli'de 6 ay boyunca parasını alamadı. Bonservisini eline alıp Konyaspor ile anlaştı... Konyaspor ise lig bitiminde 9 aydır futbolcularına hiç bir ödeme yapmamıştı..

Şuan Diyarbakırspor'da.. sadece Diyarbakır-Manisa maçında forma giyebilmiş.. Diyarbakır'ın maddi durumu ortada.

Ayrıca Musa vefasız bir oyuncuydu. Tam 1 yıl ayağı kırık diye yattı ve maaşını aldı takır takır... Tabii burada anormal durum yok ama insanda biraz vefa olacak, biraz da mantık :)

.....
15.10.2009, 19:33
ömer güzel diyorsun ama 4-5-1 sezon başından ber oynatmaya çalıştıgı sistem hocanın tutmadı ilerde çok etkisiz oluyoruz tek forvetle
buda bence tabi :)

Ama abi bu maç çift santroforla oynarsak , gs nin hücum gücü çok fazla olduğu için geride sıkıntı çekeriz. Ama Alanzinho - Umut olursa hem orta alan hem de İlerisi için güven verir.

Tabi favorim bu maç Cehun-Selçuk ikilisinin oynaması. Colmanı yedek bırakmak bana daha çok mantıklı geliyor.

cihatöztürk
15.10.2009, 19:34
http://fanatik.ekolay.net/Derbi-nasil-sonuclanir_3_Detail_35_149303.htm

baya gerideyiz biraz el atmamız gerekecek galiba :D

cihatöztürk
15.10.2009, 19:37
bu arada maçla ilgili her spor sitesindeki yorumları okudukça kahroluyorumya

hiç umut yokmu arkdaş :(

.....
15.10.2009, 19:48
http://fanatik.ekolay.net/Derbi-nasil-sonuclanir_3_Detail_35_149303.htm

baya gerideyiz biraz el atmamız gerekecek galiba :D

yuhh bunun el atılacak tarafı kalmamış ki :( , biraz daha önce söyleseydin belki hallederdik ama bu bitmiş :( :(

Yorumlara bakma sen , içini ferah tut Allahın izniyle alacaz bu maçı.

.....
15.10.2009, 19:49
http://www325d.mackolik.com/Futbol/Mac/288510/Galatasaray-Trabzonspor

anket budur ;)

matalar
15.10.2009, 19:52
Ardından kocaeli'de 6 ay boyunca parasını alamadı. Bonservisini eline alıp Konyaspor ile anlaştı... Konyaspor ise lig bitiminde 9 aydır futbolcularına hiç bir ödeme yapmamıştı..

Şuan Diyarbakırspor'da.. sadece Diyarbakır-Manisa maçında forma giyebilmiş.. Diyarbakır'ın maddi durumu ortada.

Ayrıca Musa vefasız bir oyuncuydu. Tam 1 yıl ayağı kırık diye yattı ve maaşını aldı takır takır... Tabii burada anormal durum yok ama insanda biraz vefa olacak, biraz da mantık :)

adam ayağını halı sahada kırmadı.yine bir gs maçıydı ayağını kırdığında.parasınıda takır takır aldığını da zannetmiyorum.çünkü kulüp oyuncuların geneli ile maç başı anlaşıyordu.ama musa son zamanlarda gördüğüm en iyi sağ taraf futbolcusuydu(emrata fena değildi.)defansıda hucumuda iyiydi.ama ne hikmetse sağ tarafa futbolcu alınmadan serbest bırakıldı. bizde böyle çakma sağbeklere mahkum olduk.şimdi kara kara düşünüyoruz. tayfun mu serkan mı song mu diye

albatros
15.10.2009, 19:53
madem şampiyonlukta iddiamız çok azaldı o halde bu tip maçları alarak taraftarın gönlünü kazanmalı takım.

U.Sadıkoğlu
15.10.2009, 19:54
http://www325d.mackolik.com/Futbol/Mac/288510/Galatasaray-Trabzonspor

anket budur ;)

Orda bizim aldığımız oyların yarısını fenerliler atıyor :D:D

Anıl C
15.10.2009, 19:57
olayın iyi tarafından da bakmak lazım
olur ya yenilirsek bizi fazla etkilemez. ancak gs'deki etkisi daha buyuk olur
bizi etkilemez dedim çünkü sağolsunlar derbi kazanamama alışkanlığını bize kazandırdıkları için

Anıl C
15.10.2009, 19:58

sen sıkma canını bizim her derbi öncesi söylenen aynı nakaratlar

Orhan Aydın
15.10.2009, 19:58
acaba kaç yönetim değişince sağ bek alınır :Dkomedi ya bir yönetim inatlaşıp gerekli transferi yapmıyor

.....
15.10.2009, 19:59
Orda bizim aldığımız oyların yarısını fenerliler atıyor :D:D

alakası bile yok. o oyların yüzde 5 ini bile fbliler atmıyor. bana inan ;)

Gordon Freeman
15.10.2009, 20:09
acaba kaç yönetim değişince sağ bek alınır :Dkomedi ya bir yönetim inatlaşıp gerekli transferi yapmıyor

Wallahi arkadaş....
Aktuğ Döneminde Defansımız yoktu.
Albayrak döneminde Stepanov a kavuştuk.
Albayrak döneminde sol kanat ve sol bekimiz yoktu.
Sadri Şener yönetimiyle de bunlara kavuştuk.:D
Yönetimlerimiz A bölgesine adam almaları gerekirken gidip B , C bölgelerine adam alarak boşa para harcamasalar bu eksıkler bi dönemde giderilir halbuki...
Ama yok illa taraftarı delirtip gereksiz actionlara giricekler....
Komediyiz ya...:D:D

Orhan Aydın
15.10.2009, 20:17
yönetim şu an pusuya yatmış durumda yenilirsek hocayı yollayacaklar bence:)

.....
15.10.2009, 20:41
Yenilmeyi aklımın ucundan bile geçirmiyorum ama mazallah öyle bir şey olursa , Hugo hocamız yolcu olabilir. :(

cihatöztürk
15.10.2009, 20:47
yenilirsek hugo yalan olur bencede

Adem Erdoğan
15.10.2009, 20:47

N.A bir ara 2 tane sağbek transfer etmişti, başka da transfer yapmamıştı.:)

champions
15.10.2009, 20:49
yönetim şu an pusuya yatmış durumda yenilirsek hocayı yollayacaklar bence:)
Şöyle de birşey var ama; Yatarsan pusuya, yatarlar pusuna.:)
Açıkçası, hocayı sezon bitmeden gönderecek yönetimin cehennemin dibine kadar yolu var.

Murat'
15.10.2009, 20:51
Sonuç bence açık ve net.Ağır bir yenilgi alacağız.

Orhan Aydın
15.10.2009, 20:55
Şöyle de birşey var ama; Yatarsan pusuya, yatarlar pusuna.:)
Açıkçası, hocayı sezon bitmeden gönderecek yönetimin cehennemin dibine kadar yolu var.

kesinlikle daha önce de yazdım hocayı göndermek kendi mayınına basmaktır yönetim için.

yorumsuz6117
15.10.2009, 21:00
Rüyamda gördüm maç bitmiş eve gelmişim maçkoliğe giriyorum hemen sonucu öğrenmek için 3-3 bitmiş..:D..Sonra telefona bilgi mesajı geliyo maç sonucu 4-4 sonra uyandım...:D

.....
15.10.2009, 21:36

Sonuç o kadar da açık ve net değil.

Bunu oturduğun yerden anlayabildiysen sorun sende ;)

Ali Tunahan Güllü
15.10.2009, 21:41

İnşallah böyle birşey olmaz.

.....
15.10.2009, 21:43
Ne kadar da kötü olsak TRABZONSPORUZ. Bir Trabzonsporun hezimet yeriz fark yeriz demesini ben kabul etmiyorum. Dikkate bile almıyorum!!!

demir
15.10.2009, 21:55
en son yenıldıgımız Gs macına bakıyorum tamamen sansa yenıldık ? ardanın attıgı orta gol oldu ? toparlayamadık netıcesınde..! bır sonrakı mac tam hakem katlıamıdır yoksa o mac cok farklı bıtebılırdı Gs yenılırsek turkıyenın en ıyı futbol oynayan takımına yenılmıs olacagız eger yenmersek zaten soylenecek bısey kalmıyor lıgdekı sıralamamıza gore tamamen sampıyonluk sansımızın bıttıgını soylemek umutların bıttıgını soylemekden baska bırsey degıldır bundan sonrakı maclardakı gosterecegımız performansa gore bu degısır forvetsız bır takımın yapabılecegı basarı zaten budur bundan oteye gıtmez..!

buguna kadar trabzonda gordugum en ıyı hocalardan bırısı bros takıma elının degdıgı her konuda bellı hataları tabıkı vardır ama elındekı bu malzeme ıle trabzon gıbı bır yerde hata yapmayan bır hoca olsa ıdı heralde neyapar ne eder bulurduk ..! ama malesef yok bros bugune kadar 5 tane dt degıstırmıs ama bır arpa boyu kendısın ı gelıstırememıs bır oyuncuyu gozlerımı yasartar hale getırebıldıyse bu adam cok ıyı bır tt dır bundan en ufak bır supem yok . hadi arkadaslar bir değişiklik yapalım ve ılk defa sesımızı cıkarmayalım ılk defa bır hocaya bızde ıkı sezon ust uste calısmasına ızın vere bakalım ne olacak ?? ne olurkı 25 yıldır bunu denemıyoruz bırdce bunu deneyelım ne kaybederızkı ?

Anıl C
15.10.2009, 21:55
ya şu da var. en kötü zamanımız da bile gsyi istanbulda yendik

Murat'
15.10.2009, 22:05
-TRABZONSPOR ABİTOĞLU'NU YAKINDAN TANIYOR-

Mustafa Kamil Abitoğlu, Trabzonspor camiasının da yakından tanıdığı bir isim. 2008-2009 sezonunda oynanan Bursaspor-Trabzonspor maçını yöneten Abitoğlu, bordo-mavili takımın son dakikada yediği ofsayt golü ile sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrılmasına neden olmuştu. 15.haftada oynanan söz konusu karşılaşma sonrası Trabzonspor liderliği averajla Sivasspor'a kaptırmış, takım ise alınan mağlubiyet sonrası demoralize olmuştu.

Orta hakem hiçbir zaman ofsayt konusunda suçlanamaz bence.Bu haber gerçekten çok tuhaf olmuş.

Cafer Bulur
15.10.2009, 22:24
Mesajini simdi okudum,üzüldüm.

Ben harbi Trabzonsporluyum ama ayni zamanda gercekciyim de.

Gs ye zerre kadar sempatim yoktur,aksine futbol anlaminda düsmanligim vardir.

Bunlar ardayi övmeme engel degil,görünen köy kilavuz istemiyor.

Murat'
15.10.2009, 22:28
Arda ile Yattara kıyaslanamaz bence çünkü Arda bizimkisinden kat be kat işini daha iyi yapıyor.

Cafer Bulur
15.10.2009, 22:37
Kadro zamani:):-------------------------sylva-----------------------------------------------

serkan-----------------giray-------------egemen---------------cale---

selcuk-----------------tjikuzu------------colman--------------gabric

---------------------------------alanzinho-----------------------------

------------------------------------umut------------------------------

Emre ÖZTÜRK
15.10.2009, 22:43
Kadro zamani:):-------------------------sylva-----------------------------------------------

selcuk-----------------tjikuzu------------colman--------------gabric

---------------------------------alanzinho-----------------------------

------------------------------------umut------------------------------

benimde çıkmasını istediğim kadro aynen bu şekilde.

krdnz
15.10.2009, 22:44
Selçuk-Colman ikilisi çok şey değiştirebilir.

oguzhanssan
15.10.2009, 22:46
yattara yı lütfen gönderelim artık. hangi büyük maçta oynayacak bu adam ya ya da bize maç kazandıracak demeliyim. yeter artık.gönderin bunu. bu şansı alan a verin yaa

Vural Kuyumcu
15.10.2009, 22:47
:-------------------------sylva-----------------------------------------------

selcuk-----------------------------colman------------------gabric

-------------------------------alanzinho-----------------------------

-------------------umut--------------gökhan --------------------

Cafer Bulur
15.10.2009, 22:48
benimde çıkmasını istediğim kadro aynen bu şekilde.
Bence gs macinda sonucu ofansif anlamda degil defansif anlamda ne yapacagimiz belirleyecek.

Asla defans yapmamaliyiz,rakibi orta sahada bozmaliyiz.

Rakibin dengesini orta sahada bozarsak selcuk,colman ve hatta gabricin arapaslariyla alanzinho ve umut u sik sik bulusturacaklarina inaniyorum.

Hüdai Pervaneli
15.10.2009, 22:50
Tjukuziymis yahu halen daha bazilarin Ik 11 de

Vural Kuyumcu
15.10.2009, 22:50
Yattaranin bugunki idmandaki viedo Brossa ayagni gösterio http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3925

Harun-61
15.10.2009, 22:52
6 puanlik mac bizim olsun....

oguzhanssan
15.10.2009, 22:52
evet. gs nin orta sahsını bitirirsek kesinlikle puan alırız. ancak defansımız çok zorlanacak bu da bir gerçek ancak benim görüşüme göre orta saha da özellikle kenarlardaki keita ve kewell durdurulmalı. kenarlar durunca gerisi çok sorun olmaz.ancak daha önceden
solediğim gibi. bizim forvetimiz sonucu belirler. gol atamazsak zaten puan alamayız bu maçta.
ama nerede bizde o forvet. umarım yüzümü karartırlar da gol atarlar.

Orhan Aydın
15.10.2009, 22:55
yattaraya maç başına sözleşme yapacaksın aslında garanti para yok maç başına :)

Emre ÖZTÜRK
15.10.2009, 22:57
Bence gs macinda sonucu ofansif anlamda degil defansif anlamda ne yapacagimiz belirleyecek.

Asla defans yapmamaliyiz,rakibi orta sahada bozmaliyiz.

Rakibin dengesini orta sahada bozarsak selcuk,colman ve hatta gabricin arapaslariyla alanzinho ve umut u sik sik bulusturacaklarina inaniyorum.

çok haklısın abi defansta hata yapmazsak ve iyi motive olursak bu maçı kazanabiliriz.

aslında geçen sene samiyendeki maça çok iyi başlamıştık serkan ortasahada çok iyi basıyordu,hatta birkaç pozisyonda bulmuştuk ama o talihsiz golü kalemizde görünce oyundan düşmüştük.Bu maçtada o maçtaki gibi ortada iyi basar savunmada ve özelliklede kalede büyük bir hata yapmazsak işimiz bizim forvetlerin becerilerine kalıyor.Yani defansif olarak sağlam oynarsak özellikle ortasahamız oyundan düşmezse maç bizimdir.
Burda en büyük sorun ortasahamızın kopuk kopuk oynaması hem ofansif hem defansif açıdan bu sene çok uyuyor ortasahamız.Eğer ki ortasahamız maça iyi motive olursa bu sorunun ortadan kalkacağina inanıyorum.Umarım herşey istediğimiz gibi gider

Abdülkadir Kılıç
15.10.2009, 23:04
Kalede: Silva
Savunma:Tayfun, Giray, Egemen, Cale
Orta Saha: Serkan, Selçuk, Colman, Gabric, Alanzinho
Forvet: Umut
Alanzinho'yu hiç beyenmeyen bir taraftar olarak bu maçta oynaması lazım diyorum. Çünkü kontra ataklarda etkili olabilir. Hızıyla bize ekstra katkı sağlayabilir.

Hüseyin İlkin
15.10.2009, 23:15
Futbol şansı bize küsmezse, kazanacağımızı düşünüyorum.
Bu düşüncemden ötürü, Gs'li arkadaşları eve çağırdım.
Bir galibiyet, paha biçilemez.

serkan çekirge
15.10.2009, 23:17
arkadaşlar maç için nerde toplanıyoruz stada gitmek için avrupa yakasın da

M.Kılıç50
15.10.2009, 23:22
Arda ile Yattara kıyaslanamaz bence çünkü Arda bizimkisinden kat be kat işini daha iyi yapıyor.

Eski Arda Yapiyordu bence... Artik Simaran Arda´yi izliyoruz... Terim den Esinlenmis herhalde... hep Imkansizlari deniyor... tabii beceremiyor... :rolleyes:

Arda Eskiden Kosardi durmazdi... GS Kaptani Olmak icin varsayalim herseyini ortaya koydu... ama Kaptanligi alinca artik Ben bir Simariklik gözleledim ;)

serkan çekirge
15.10.2009, 23:25
arkadaşlar stada gitmek için avrupa yakasında nerede toplanacaksınız bilen var mı ALLAH şkına cevap yazarmısın

bekir61
15.10.2009, 23:51
----------------Sylva
Serkan---Ceyhun---Egemen----Cale
----------Selcuk-----Colman---------
Engin-------------------------Gabric
--------Umut-------Alanzinho

bbyanik
16.10.2009, 00:20
aynen katılıyorum cafer le emreye bu arada maça toplu gidiş organizeyşın varmı ?

çok haklısın abi defansta hata yapmazsak ve iyi motive olursak bu maçı kazanabiliriz.

aslında geçen sene samiyendeki maça çok iyi başlamıştık serkan ortasahada çok iyi basıyordu,hatta birkaç pozisyonda bulmuştuk ama o talihsiz golü kalemizde görünce oyundan düşmüştük.Bu maçtada o maçtaki gibi ortada iyi basar savunmada ve özelliklede kalede büyük bir hata yapmazsak işimiz bizim forvetlerin becerilerine kalıyor.Yani defansif olarak sağlam oynarsak özellikle ortasahamız oyundan düşmezse maç bizimdir.
Burda en büyük sorun ortasahamızın kopuk kopuk oynaması hem ofansif hem defansif açıdan bu sene çok uyuyor ortasahamız.Eğer ki ortasahamız maça iyi motive olursa bu sorunun ortadan kalkacağina inanıyorum.Umarım herşey istediğimiz gibi gider

biltrabzon
16.10.2009, 00:21
Arda su anda en iyi Türk oyuncusudur,var mi daha iyisi?

arda kim ya?tamamen basinin sisirmesi.bu adam avrupaya transfer olsun ben disimi kirarim?arda daki yetenegin on mislisi engin baytar da var,enginin sorunu zihinsel.cakma yildizi burda övmeyelim.tekrar söylüyorum benim futbol mantalitemde engin baytar yerli futbolcu olarak arda dan daha yeteneklidir.(yattara ve alanzinho yabanci oldugu icin kiyaslama yapmiyorum,yapsak bile arda bunlarin tirnagi bile olamaz.)

Ilelioglu
16.10.2009, 00:24
arda kim ya?tamamen basinin sisirmesi.bu adam avrupaya transfer olsun ben disimi kirarim?arda daki yetenegin on mislisi engin baytar da var,enginin sorunu zihinsel.cakma yildizi burda övmeyelim.tekrar söylüyorum benim futbol mantalitemde engin baytar yerli futbolcu olarak arda dan daha yeteneklidir.(yattara ve alanzinho yabanci oldugu icin kiyaslama yapmiyorum,yapsak bile arda bunlarin tirnagi bile olamaz.)

Fatih Tekke bizde degil de GS'de oynamis olsaydi Türkiye'de Dünya Yildizi ilan edilirdi ayni sekilde Gökdeniz...

Tamamen Basinin sisirmesi...;)

bbyanik
16.10.2009, 00:27
arkadaşlar gs maçı organizasyounu yokmu yahu

Ilelioglu
16.10.2009, 00:29
arkadaşlar gs maçı organizasyounu yokmu yahu

Var yukarida ilgili bir Konu...;)

bbyanik
16.10.2009, 00:32
kaçıncı sayfa acep

Var yukarida ilgili bir Konu...;)

Ilelioglu
16.10.2009, 00:36
Buraya tikla...Yanliz bu Organizasyon Bursa'dakiler icin!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=18764&page=2

Ahmet Kuru
16.10.2009, 02:00
gs ye karşı sabırlı oynarsak eğer puanlarla dönebiliriz...
Yok aç gibi saldırırsak eğer çok açık verir bir facia yaşayabiliriz...
Herşeyden önemlisi ilk yarı gol yememeliyiz..Bu maçta eğer tek forvet oynanacaksa bunun Umut değil,Gökhan olması taraftarıyım.

Semih Gündoğdu
16.10.2009, 02:33
Bence bu maçtan kimse ümitli olmasın. Her ne kadar bu tür maçlarda seyrek de olsa oyuncuların iyi oynadığı oluyor ama benim görüşüm bu maçtan puan alırsak sürpriz olacağı yönünde.

Ruhsuz futbolcu istemiyoruz!

takıma bu kadar güvenmemen cok saçma geliyor.tamam trabzonspor ligeiyi başlayamadı ama bu böle sürecek diye bişeyy yok.Bence gs macında TS her derbide güzel oynadığı gibi gğzel oynuyacak ve bi süpriz yapacak.Zaten eğer deplaasmana bunu başarırsa ne mutlu bundan sonra bizlere ve camiaya....

.....
16.10.2009, 07:46
Trabzonum oleyyyyyyyyyyyyyyy , Trabzonum oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy , Trabzonum oleyyyyyyyyyyyyy

Allahn izniyle alacaz bu maçı.

Ömer Kaya
16.10.2009, 08:03
Rüyam'da 2-0 kazandık:) inş pazar günü'de kazanacağız.

Ayrıca istanbul sokaklarında gs taraftarını kovalamamız ayrı bir güzellkti

Hayatımda gördüğüm en güzel rüya:)

Melek
16.10.2009, 08:38
Emre Küçük Yazıyo Problem Çıkmasın :)

Ben bu yönetimden herşeyi beklerim valla ...

Fatih yok daha neler ablacım :D valla savaş çıkar beni bu biletle içeri almıycak olanları :D:D cinconlularla kariştırmasınlar bizi valla sinirli halimi görmesunlar :D biletsiz bile içeri alırlar :P

Melek
16.10.2009, 08:39

Ne güzel bir Rüya böyle inşallah pazar günü akşam burda çıkan rüyan için kutlarız :)

Uğur Karataş
16.10.2009, 09:51
Şu maça inanmayan gelmesin,gelipte kimsenin inancını bozmasın. Yok arda iyiymiş süpermiş bizene kardeşim bizi ilgilendirmez

aaahmet61
16.10.2009, 10:11
görünen köy kılavuz istemez.forvet ve kalecilerimiz değişmeyeceğine göre gs bizi rahat yenecektir.sezon sonunu iple çekiyorum.hadi hayırlısı.

Uğur Karataş
16.10.2009, 10:13
görünen köy kılavuz istemez.forvet ve kalecilerimiz değişmeyeceğine göre gs bizi rahat yenecektir.sezon sonunu iple çekiyorum.hadi hayırlısı.

Yenersek sizlerin ne diyeceğini çok merak ediyorum.:cool:

Murat'
16.10.2009, 10:14
Bir futbolcunun yeteneğini basının şişirmesi diyerek geçiştiremezsiniz.Attığı golleri,yaptığı hareketleri basın mı yaptırıyor ona.Bugün Arda'yı alıyoruz desek bu forum rekor kırar.

Burçak
16.10.2009, 10:29
ulan maça kalmış 2 gün. benim gibi birinin içinde bir heyecan yok. bu inanılır gibi değil.
bırakın 2 gün kalmayı maça 1 hafta kala uyku düzenim bozulurdu heyecanla o günü beklerdim.
ama yıllar geçtikçe o heyecanı bitirmeye devam ediyorlar.
çünkü hersene aynı hedeflerle başlayıp kısa zamanda fiyaskoları gördükçe heyecanıda kaybediyor insan.
8 haftada liderle aramızdaki puan farkı 12 oldu.
şimdi pazar günü maç ne olur tabiiki bilinmez. derbi maçların sonucu asla bilinmez.
ama bilinen bir şey var ki bu maçı kazansakta en basit takımlara puan kayıplarına devam edeceğimiz..
çünkü 8 haftadır nelerin yetersiz olduğu ortada.

Dursun Kaplan
16.10.2009, 10:35
İnan tek sen değilsin bu durumda olan Burçak abi.

winner
16.10.2009, 10:41
Çift forvet arkasında Gabriç,Selçuk,Colman,Yattara ile oynarsak bir şansımız olur, defansif takım ve orta saha ile çıkarsak rahat yeniliriz.

Neden mi? çünkü gs2nin hücumnları orta sahadan değili soldan arda sağdan keita ile başlıyor.İstediğin kadar defansif orta saha koy.Oyun ortada oynanamayacağı için dolanır dururlar.Önemli olan topa sahip olmak.

Muhammed Ayaz
16.10.2009, 11:14
allah yardımcımız olsun allahın izniyle alıcaz bu maçı ve kalbimdende öyle geçiyor

Recep Alkan
16.10.2009, 11:17
Kanımca GS yi yenmek topa devamlı olarak sahip olmaktan geçiyor, beklerimize çok iş düşeceği garanti. Sağ bek de serkan kesinlikle oynamalı.

Ve ben hala ön liberosuz çıkmak istemiyorum maçlara, belki de alışkanlık ama. Birde lütfen bu takım şut atsın, ne olur ya.

BAHADIR33
16.10.2009, 11:22
Kanımca GS yi yenmek topa devamlı olarak sahip olmaktan geçiyor, beklerimize çok iş düşeceği garanti. Sağ bek de serkan kesinlikle oynamalı.

Ve ben hala ön liberosuz çıkmak istemiyorum maçlara, belki de alışkanlık ama. Birde lütfen bu takım şut atsın, ne olur ya.
Evet şut atmalıyız. Geçen sezonun en çok şut atam takımlarından biriyken bu sezon sanki oyuncularımız topa vurmaktan korkuyorlar.

Orhan Aydın
16.10.2009, 11:25
yenersek haftaya gs ile fark 1 bile olabilir kaybedersek (ki Allah korusun) 3. ile fark 7 olur ki az değil.
orta şiddette bir deprem olmayacak yani maç sonunda

Travelair
16.10.2009, 11:25
Hoca gazetelerce iddia ediliyor ki demiş ki önce durduracağız sonra da vuracağız. Yine medyada çıkan yorumlarda gs'nin 60'lı dakikalardan sonra performans olarak düştüğü yazılıyor, konuşuluyor. Bense derbilere biraz psikolojik bakıyorum. Eğer beklemedikleri anda baskın yapabilirsek, üstünlük kurmamız olası. Stoperleri koordinasyonsuz yakalanabilir pres altına alınabilirse ama forvetlerimizin arkadan desteklenip takım halinde topun olduğu alanda çoğalabilmemiz şart

Egemen
16.10.2009, 11:26
ulan maça kalmış 2 gün. benim gibi birinin içinde bir heyecan yok. bu inanılır gibi değil.
bırakın 2 gün kalmayı maça 1 hafta kala uyku düzenim bozulurdu heyecanla o günü beklerdim.
ama yıllar geçtikçe o heyecanı bitirmeye devam ediyorlar.
çünkü hersene aynı hedeflerle başlayıp kısa zamanda fiyaskoları gördükçe heyecanıda kaybediyor insan.
8 haftada liderle aramızdaki puan farkı 12 oldu.
şimdi pazar günü maç ne olur tabiiki bilinmez. derbi maçların sonucu asla bilinmez.
ama bilinen bir şey var ki bu maçı kazansakta en basit takımlara puan kayıplarına devam edeceğimiz..
çünkü 8 haftadır nelerin yetersiz olduğu ortada.

şş beraber bi maç izleyelim ilk fırsatta en azından güleriz biraz ççç

Recep Alkan
16.10.2009, 11:29
Hoca gazetelerce iddia ediliyor ki demiş ki önce durduracağız sonra da vuracağız. Yine medyada çıkan yorumlarda gs'nin 60'lı dakikalardan sonra performans olarak düştüğü yazılıyor, konuşuluyor. Bense derbilere biraz psikolojik bakıyorum. Eğer beklemedikleri anda baskın yapabilirsek, üstünlük kurmamız olası. Stoperleri koordinasyonsuz yakalanabilir pres altına alınabilirse ama forvetlerimizin arkadan desteklenip takım halinde topun olduğu alanda çoğalabilmemiz şart

Abi şu dediğinin olabilmesi için Trabzonspor hocası Bross'un geçen seneki Fenerbahçe - Trabzonspor maçını seyretmesi gerekli. 90 dakika durmayan bir Trabzonspor vardı o maçta.

Aklıma gelmişken yazayım, GS yi topa sahip olrsak yeneriz demiştim. İkinci şık ise kesinlikle Galatasaraydan çok koşmak.

Tabiki birde ŞUT.

yorumsuz6117
16.10.2009, 11:30
2007-2008 sezonunun başında Karl Heinz Feldkamp’ın takımın başına geçmesiyle başladı Galatasaray’ın sakatlık belası. Önce Sabri, ardından Ayhan’la başlayan uzun soluklu sakatlıklar, Linderoth, Uğur, Serkan Çalık gibi isimlerin eklenmesiyle sürekli artarak devam etti. Şampiyon olunan o sezonda Ankaragücü deplasmanına tam 14 eksikle giderek rekor kırmıştı Sarı-Kırmızılı ekip. Kalli gitti, Cevat Güler geldi, kader değişmedi. Skibbe başa geçtiğinde takımın yarısının durumu belirsizdi. Bülent Korkmaz’lı Aslan, Hamburg karşısına savunmanın göbeğinde Hakan Balta ve Harry Kewell’la çıkacak kadar eksikti.
Program sonuç verdi
Rijkaard ve ekibi de benzer sıkıntılarla başladı sezona. Özellikle savunma hattında üst üste geldi sakatlıklar. Ancak doktorların özverisi ve teknik heyetin özel programları bu defa sonuç verdi. Ve Galatasaray iki yıl sonra ilk kez dünkü idmanda sakat oyuncusu olmadan çalışma fırsatı buldu. Son derece keyifli geçen idmanda milli takım kamplarından bugün dönecek olan Elano ve Kewell dışında eksik yoktu. Galatasaray’da Trabzonspor maçı hazırlıkları bugün de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek.
Raşit Altun

BAHADIR33
16.10.2009, 11:33
Benim düşüncem de şu;
80-85 dakika gol yemeden (0-0) direneceğiz ve o dakikalardan sonra gol atabilirsek galip geliriz. Gs'nin ilk golu atması herşeyin sonu olur. Bizim erken gol bulmamız da iyi olmaz bence . Erken gol atınca ya da yeyince nedense oyun düzenimiz bozuluyor.

Emrah Akcagöz
16.10.2009, 11:41
Bencede hakeme dikkat bursada kaybettiğimiz maçın baş sorumlusudur..

Ayrıca rüyamda kazandığımızı gördüğüm hiçbir maçı kaybetmedik bu maçta öyle olacak inşallah 2-0 kazandığımızı gördüm ama golleri Lee Young atıyodu galiba sol taraftakiler atacak golleri :D

Galiba gerçekten 2-0 kazanıcaz :)

Ayrıca gece rüyamda gs maçında baya güzel oynadığımızı gördüm iki gecedir maçla ilgili rüyalar görüyolar hadi hayırlısı bakalım..

albatros
16.10.2009, 11:41
maç gününe kadar rüyalar devam edecek anlaşılan.
bu sefer de 3-1 yendiğimizi gördüm

Orhan Aydın
16.10.2009, 11:43
Son senelerde oynadığımız en iyi derbi maçı geçen sezon ki fener maçıydı.Zorlayarak almadık o maçı.Aynı beceriksizlikte olmaz inşallah forvetlerimiz

UğuR
16.10.2009, 11:48
Trabzon'da galibiyet hesapları

Son 2 haftayı Gençlerbirliği ve Gaziantepspor beraberliği ile kapatan Trabzonspor, son 4 sezondur eli boş döndüğü Galatasaray deplasmanından bu kez 3 puanla ayrılarak hem çıkışa geçmeyi hem de rakibi karşısında İstanbul'da aldığı kötü sonuçlara son vermek istiyor.

Sarı-kırmızılı takım karşısında 2005-2006 sezonunda 4-1, 2006-2007 sezonunda 2-1, 2007-2008 sezonunda 1-0 ve geçen sezonda 3-0'lık yenilgiler alan Karadeniz ekibi, bu kez Trabzon'a galibiyetle dönmek amacında.

Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, istatistiklere bakıldığında Trabzonspor'un mağlubiyeti kadar galibiyetlerinin de bulunduğunu söyledi.
Trabzonspor'un her maçı kazanma potansiyelinin olduğunu ifade eden Alioğlu, ''Bu tür maçlarda üç ihtimal vardır. Biz bu ihtimalin lehimize olmasını temenni ediyoruz. Temenni etmek de yeterli değildir. Bunun için çalışarak konsantre olmak ve kenetlenmek gerekir. Galatasaray maçında bunu gerçekleştireceğimize inanıyoruz'' dedi.
ALANZİNHO'YA FORMA ŞANSI
Trabzonspor'da ligin ilk 2 haftasında ilk 11'de maça çıkan fakat daha sonra yapılan maçlarda yedek kulübesinde oturtulan Alanzinho'ya, hafta içi antrenmanlardaki performansıyla forma şansı doğdu.
Teknik direktör Hugo Broos, geçen sezon Trabzonspor'a geldikten sonra ilk golünü Galatasaray'a atan Brezilyalı oyuncuya antrenmanlardaki çift kale maçta as takımda görev verdi.
Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın ise ayak bileğindeki sakatlığının bir türlü geçmemesi nedeniyle büyük ihtimalle görev almayacağı bildirildi.

Lig tv

ilhan
16.10.2009, 11:50
Leo Franco'yu eskiden beri takip eder severim. Ama uzaktan şutlarda hiçbir şey yapamadığını söyleyebilirim. A. Madrid kariyerinde bir çok golü uzaktan yiyordu. Uzaktan çok güzel goller yiyor. Uzaktan şut, bol şut. ;)

Harun-61
16.10.2009, 11:53
Leo Franco'yu eskiden beri takip eder severim. Ama uzaktan şutlarda hiçbir şey yapamadığını söyleyebilirim. A. Madrid kariyerinde bir çok golü uzaktan yiyordu. Uzaktan çok güzel goller yiyor. Uzaktan şut, bol şut. ;)

bizim uzaktan sut attigimizi gördünmü sen Ilhan :confused:

Selcuk arada bir deniyor iste.

ilhan
16.10.2009, 11:56
bizim uzaktan sut attigimizi gördünmü sen Ilhan :confused:

Selcuk arada bir deniyor iste.

Ceyhun gibi suyunu çıkartmasınlar yeter. Selçuk bir ara deniyordu değil, Selçuk'a şut çektirmiyorlar artık. :)

Kaldı ki daha geride oynuyor şu an. Colman, Alanzinho, Gökhan uzaktan iyi vuran adamlar. Hatta Umut da iyi vuruyor. Adam geçeceğiz ya da geriden gelecekler diye beklemesin abansınlar kaleye. :)

Emrah Akcagöz
16.10.2009, 12:09
maç gününe kadar rüyalar devam edecek anlaşılan.
bu sefer de 3-1 yendiğimizi gördüm
Anlaşılan bu maçı kazanacağız hemde 2 farkla haydi uşaklar gösterin gücünüzü..

Recep Alkan
16.10.2009, 12:15
Valla ben dün gece kendimi Diyarbakır deplasmanında gördüm, gitmişiz olaylar çıkmış, sabaha kadar kavga dövüş, olay, karakol oooooo.

Hiç uyuyamadım desem yeri, sabah bir kalktım başım felaket, hala daha geçmiş değil. Umarım bu rüya çıkmaz :)

61Temel61
16.10.2009, 12:43
Genelde ruyalarin tersi cikar derler.. amannn :D

Gs tam kadroymus artik. Iyi iyi kaybedince sonra bahane uretmesinler bizde Ahmet yoktu Mehmet yoktu diye :D

o zaman soyle mi cikar bunlar ?

..............franco............

sarbi...servet...zan...balta

keita..ayhan..sarp...arda..

..........baros...kewell.......

evet kagit ustunde fena bir kadro degil gercekten ama onemli olan sahada ne is yapacagi.

hatice_61
16.10.2009, 13:03
sabırsızlıkla bekliyorum gelse ya maç günü

BAHADIR33
16.10.2009, 13:19
GALATASARAY - TRABZONSPOR (http://www.nesine.com/SporToto/MacOyun.aspx?BID=401457&KOD=448) 1,40 (http://www.nesine.com/SporToto/KuponSistem.aspx?bti=1&sid=1&bid=401457&kod=448&h1y1=0,00&h1y2=0&h2y1=0,00&h2y2=0&oti=1&sadi=1&mbs=3&oran=1.40&banko=0&cmd=Add&lmt=0,00&badi=GALATASARAY+-+TRABZONSPOR) 3,75 (http://www.nesine.com/SporToto/KuponSistem.aspx?bti=1&sid=2&bid=401457&kod=448&h1y1=0,00&h1y2=0&h2y1=0,00&h2y2=0&oti=1&sadi=X&mbs=3&oran=3.75&banko=0&cmd=Add&lmt=0,00&badi=GALATASARAY+-+TRABZONSPOR) 4,60 (http://www.nesine.com/SporToto/KuponSistem.aspx?bti=1&sid=3&bid=401457&kod=448&h1y1=0,00&h1y2=0&h2y1=0,00&h2y2=0&oti=1&sadi=2&mbs=3&oran=4.60&banko=0&cmd=Add&lmt=0,00&badi=GALATASARAY+-+TRABZONSPOR)

Sefa
16.10.2009, 13:25
Engin bu maçta bence oynamalı..

Orhan Aydın
16.10.2009, 13:27
iddaa 4.6 verdiyse bir hayır vardır o işte:D

Sefa
16.10.2009, 13:31
Aslında iddaa oynamam ama hem kazanmak için hem de maratonda yayınlanan iddaa oranlarında takımımıza katkı adına 2 kupon yapacağım.. :)

Mustafa Ayazoğlu
16.10.2009, 13:33
Galatasaray - Trabzonspor 20:00

1.4 - 3.75 - 4.6

ALT 2.05 ÜST 1.4

Burçak
16.10.2009, 13:40
şş beraber bi maç izleyelim ilk fırsatta en azından güleriz biraz ççç
:)))
fırsatını buldunmu kop gel.

cihatöztürk
16.10.2009, 13:50
eski videoları seyretmekten bıktım yawwww :S

ligden umudu kestim

türkiye kupası alalım bari.....

eski videoları seyretmekten psikolojim bozuldu :S

Oğuz KUL
16.10.2009, 13:57
İnşallah yeneceğiz ama şunu söyleyim kaybedersek bizim hocanın gitme vakti geldiğine inanıyorum.
Aslında kötü hoca değil ama süperligi tanımadığı ve sene başında hafife aldığı besbelli !

cellchook
16.10.2009, 14:06
futbolcular için sezonun son maçı olabilir.kalan maçları bitsede eve gitsek şeklinde oynayabilirler yenilirlerse.

camia zaten sezonu bıraktı.

bakalım futbolcular napacak.

Gordon Freeman
16.10.2009, 14:21
Genelde ruyalarin tersi cikar derler.. amannn :D

Gs tam kadroymus artik. Iyi iyi kaybedince sonra bahane uretmesinler bizde Ahmet yoktu Mehmet yoktu diye :D

o zaman soyle mi cikar bunlar ?

evet kagit ustunde fena bir kadro degil gercekten ama onemli olan sahada ne is yapacagi.

ayhan , servet topçu değil bunlar....
Zan hadi neyse
Balta da korkarak oynuyo ve çok basit düşünüyo..
Sabri nin uzun şut denemeleri bize çok top kazandırır :)
Keita bu kadroda asıl abartılması gereken kişidir..
Diğerleri de kaliteli adamlar işte....

Sinem Yılmaz61
16.10.2009, 14:29
Usaklar bu mac bizum dur, kim ne derse desun haydi bakayim...Allahin iziniyle aliriz insallah bu maci....
Meraklan bekliyorum habu maci daaaa....

Yunus Emre SEYHAN
16.10.2009, 14:38
Gs ve Fb'nin abartılacak kadroları yok.
Ersun hoca gönderilmeseydi ya da yerine ligimizi,takımda ki oyuncuları tanıyan bir hoca alsaydık.. 4 tane oyuncu alacağımıza 2 tane nokta transfer yapsaydık.... Bence Şuan çok farklı yerdeydik.......

Sabri,Ayhan,Mustafa ve Gökhan Zan bence vasat oyuncular :) Zamanında Szymek,Yattara,Gökdeniz ve Fatih Tekke bizi nasıl sırtlıyorsa Gs'yi Arda,Baros ve Keita kurtarıyor.

Demek ki.. Tsl'de 4-5 oyuncu ile iş yapılabilir......

Kadromuz bence iyi. Bu kadro bozulmamalı.... Üzerine takviye yapılmalı..

StyLe
16.10.2009, 14:43
Ligin 9. haftasında "Bu sene şampiyonluk uzak ihtimal" diyen hocanın takımından ne beklenir ki? Kazansak ne olacak? Hoca ümidini kesmiş, futbolcular ne kadar ümitlidir sizce?

ilhan
16.10.2009, 14:44
Galatasaray bize 755 tane gol atar.

Sinem Yılmaz61
16.10.2009, 14:44

755 tane :eek: allah koru yarabim...

Emirhan Makul
16.10.2009, 14:45

Yok ya bu kadar az lacağını sanmam çok güçlüler 1.543 felan biter maç. Sylva zaten uyuyor :D

Murat Keçeci
16.10.2009, 14:45
Keitanın çalımlarına çözüm bulmak için solbek-açık oyuncularından kademeli savunma aynı şekilde Barosun koşularına çözüm bulmak için stoperlerden kademeli savunma gerek.

Kewellin kornerlerde ön direk koşularına dikkat.

Ardanın çizgiye iner gibi yaparak tekrar geri çekilip sağ ayağıyla kestiği ortalara dikkat.

Ayhan-Mustafa sarp-Mehmet topal gibi gsnin mücadele edecek oyunculardan daha sert olmalı ikili mücadelerden galip ayrılmalıyız.

Bizim futbolculara gelirsek Serkan Balcı gereksiz faullerden uzak durmalı.Giray ve egemen duran toplarda yine ileri çıkarak tehlikeler yaratmalı.Colman veya alanzınho, forvetin arkasında kim olacaksa artık o oyuncunun ceza sahasına sürpriz girişler yaparsa her girdiği pozisyonun çok net pozisyon olacağını düşünüyorum ama mutlaka o girişler yapılmalı.Gabriçtende kendini unutturup içeri girişler bekliyorum.

Maça birde psikolojik yönden bakarsak gs ne zaman zora girse biz karşısına çıkıp ilaç oluyoruz buna artık son vermenin zamanı geldi.Kaybettiğimiz prestiji yeniden kazanmak için bu maçı kazanmalıyız.Futbolda gol atmakta yemekte doğaldır,doğal olmayan golü yedikten sonra maçtan kopmaktır ki bu da büyük takımlara yakışmaz herşeye hazırlıklı olup maçın son dakikasına kadar savaşmalıyız.

ilhan
16.10.2009, 14:46
Sahamızdan çıkamayız. Zaten hocamız kötü.

666 pozisyon versek, 755 gol yeriz. Bizim futbolcular topçu mu be??? Bize top göstermezler. Rahat 1905 tane pas yaparlar.

Yunus Emre SEYHAN
16.10.2009, 14:47
755 tane :eek: allah koru yarabim...
900'de ısrarcıyım :)

Orhan Aydın
16.10.2009, 14:47
misafir alımında sorun mu yaşıyoruz bu aralar kimseyi göremiyorum başlıkta:)

Kubilay ŞAHİN
16.10.2009, 14:48
Bu Golleri Zamana Dağıttığımızda Maç Bayağı Uzayacak Anlaşılan..:D

Sinem Yılmaz61
16.10.2009, 14:49
Mademki bukadar gol yiyecez, o zaman maca hic bakmim en iyisi, yazik vallah :(

ilhan
16.10.2009, 14:49
Keşke 500'den sonra atmasalar. Nasıl sindiririz o kadar golü. Gelene 365 gidene 450 atıyor adamlar. Bize de herhalde bi 755 tane atarlar. Yunus Emre, 900 demiş. O da olur. Atarlar abi, onlar atar. Onlar herkesi yener.

Zaten maça niye çıkıyoruz ki? Takımımız rezil, hocamız kötü. Biz kimiz ki?

StyLe
16.10.2009, 14:50
misafir alımında sorun mu yaşıyoruz bu aralar kimseyi göremiyorum başlıkta:)

Hoca ligin 9. haftasında çıkarda şampiyonluk uzak ihtimal derse, milletde soğur herşeyden kardeş, tribünlerde buna benzer biraz daha sonra :) Yemin ediyorum, sırf hocanın şu lafı yüzünden maça gitmiyorum.

Orhan Aydın
16.10.2009, 14:52
Hoca ligin 9. haftasında çıkarda şampiyonluk uzak ihtimal derse, milletde soğur herşeyden kardeş, tribünlerde buna benzer biraz daha sonra :) Yemin ediyorum, sırf hocanın şu lafı yüzünden maça gitmiyorum.

tamam hoş bir açıklama değil yapmasa daha güzel olurdu zaten şamıyon olacağız demedi hiç ama diyene değil dedirtene bakmak lazım
bkz:yönetim:)

Yunus Emre SEYHAN
16.10.2009, 14:53

Bence millet Diyarbakırspor maçı ile beraber soğumuştu. Başkan her sene 20 transfer yapılmaz diyor ama heyecan verici en 1 transfer yapılmalıydı...
Mesela Avniaker'de Toulouse maçında 12-13 bin kişi vardı.

GEçen yıl ki hava cok farklıydı..... Bu yıl heyecan yok :(

yorumsuz6117
16.10.2009, 14:55
Keşke 500'den sonra atmasalar. Nasıl sindiririz o kadar golü. Gelene 365 gidene 450 atıyor adamlar. Bize de herhalde bi 755 tane atarlar. Yunus Emre, 900 demiş. O da olur. Atarlar abi, onlar atar. Onlar herkesi yener.

Zaten maça niye çıkıyoruz ki? Takımımız rezil, hocamız kötü. Biz kimiz ki?
700 tane gol yiyeceğimize maça çıkmayalım direk 3-0 bitsin en iyisi..:D

winner
16.10.2009, 14:56
gs'nin kaybetme ihtimali federasyonun ve yayıncı kuruluşun kabusudur.Hakeme dikkat.gs'nin en az 1 penaltı atacağı ve bizimde en az 1 kırmızı kart göreceğimiz düşüncesindeyim.abitoğlunu maça vermişler.Bir yanlışını görmedim pek bugüne kadar.Ama herkes gs2nin kazanmasını istiyor.

StyLe
16.10.2009, 14:57
tamam hoş bir açıklama değil yapmasa daha güzel olurdu zaten şamıyon olacağız demedi hiç ama diyene değil dedirtene bakmak lazım
bkz:yönetim:)

Yönetim bu adamı bu takımı şampiyon etsin diye getirmedi mi? Bknz; Sadri Şener: "Bu sene hedefimiz şampiyonluk."

Ben buna sezona hazırlıklarda güldüm. Niye mi? Umut'un ve Gökhan'ın ne olduğu geçen sezondan belliydi. Acil ileri uca transfer şartken, sen bir tane santraforunu kiraya verip, resmen intihar ediyorsun. Ben onu bunu anlamam, bu taraftarda anlamaz, sen bu takım bu sene şampiyonluğa oynayacak diyorsan, bu takımıda bu hoca şampiyon edecek diyorsan, hocada çıkıp bu sene şampiyonluk uzak ihtimal diyorsa, hala ne diye bu adamı takımda tutuyorsun?

Allahınızı severseniz şu maçtan ümidi olan var mı? Benim her zaman vardı, taaaaaa ki hocanın çıkıp "bu sene şampiyonluk uzak ihtimal" demesine kadar, sadece bu maç için değil, Kasımpaşa maçından bile ümidim yok artık bu hoca gidene kadar.

Bilemiyorum kimde suç acaba? Yönetimde mi? Hocada mı? Hoca malzeme istedide verilmedi mi? Yoksa hocaya her istediği verildiği halde mi böyle? Yani işin sonunda ya yönetim ya hoca, kim suçluysa defolsun gitsin!...