PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Sefa Murat Dokuz
12.10.2009, 16:00
--------------Sylva--------------
Song-----Giray---Egemen---Cale-
----------Selcuk-Tjikuzu---------
------------Alan---------Gabric-
Umut--------Gökhan---------

Kusura bakma kardeşim ama çok saçma bir diziliş.;) Bana kalırsa böyle düzensiz bir sistem olamaz. Umutu sağ tarafa koymak katliamdır Gençler maçında gördük.

Samet Yildirim
12.10.2009, 16:01
Kadro Güzel Ama sağbek song olmaz hiç ileri çıkmıyor serkan olsa yada tayfun daha iyi.. sağımız hucum adına biraz boş olacakdır bu durumda..

Keita, Arda, Baros, Kewell/Elano karsi zaten hucumu degil defansi düsünmek lazim ilk olarak, hucumu yine sonra düsünürüz...

Serkan-Tayfun defansif anlamda sikinti yaratir..

Samet Yildirim
12.10.2009, 16:03
Kusura bakma kardeşim ama çok saçma bir diziliş.;) Bana kalırsa böyle düzensiz bir sistem olamaz. Umutu sağ tarafa koymak katliamdır Gençler maçında gördük.
Kusura bakma kardesim bu sistemde 2 forvet oynarsak ozaman alanzinho sag kaymali, bunu yapacagima giderim alanzinho yu hic kadroya almam daha iyi cocuga yazik olur :)

Umut zaten hucum anlaminda forvet oynicak, top rakipdeyken sag tarafa kayacak bukadar basit;)

muratt
12.10.2009, 16:30
Alanzinho, Yattara, Gabric ve Umut'la da beraber agir Servet-H.Balta defansinin ustune gitmemiz lazim... Umut ve Yattara veya form durumlarina gore bazilari ikinci yari degerlendirilebilir ama maci alcaksak hizli adamlarla hucum etmemiz sart..

Oyunu ortadan hizli oynarsak Ayhan-Sarp defansa yaklasmak zorunda kalcak boylece orta saha drencleri dusecek ve donen toplarda da biz hakim olabilecegiz.. Ama kanatlari iyi savunmamiz lazim ki ozellikle Tayfun'un defansif zaafiyet gostermemesi gerekir.. Bir de Sag kanatta Serkan, solda Gabric defanslarina yardima gelmeli.. Yani soyle bi dizilis zevkli olurdu ;

Sylva
tayfun-egemen-giray-cale
serkan-colman-selcuk-gabric
Gokhan-Alanzinho

Ne olursa olsun ama defansif ve kisir bir kadro ile cikarsak kesin yeniliriz.

Mollasalihoğlu
12.10.2009, 16:34
Hadi Alanzinho, dayan koçum...

Ali Tunahan Güllü
12.10.2009, 16:37
Alanzinho büyük maçların oyuncusu olduğunu gs maçında gösterecek!

İnşallah broos da bunları düşünür.

Celil Köse
12.10.2009, 16:44
----------------Slyva ----------------

Song----- Egemen----- Giray ----- Cale

--------- Ceyhun------ Selçuk--------

Serkan------ Alanzinho -----------Gabriç

-------------- Umut ----------------

Enes Ünal Kaya
12.10.2009, 16:50
song sağda oyanayamıyor ama :S tek forvetde olmyor.. alanzinho çift forvet gibi oynarsa belki işde onun dışında tek forvet olmaz... arkayıda sağlama almak lazım..

bu arada sabri (sarbi) oynuyormu bross a söylemek lazım özel önlem alsın :D

Celil Köse
12.10.2009, 17:03
Gs'yi yenmek için önce kitlemek lazım gsnin sol tarafında Arda veya Keweel oynıcak ikisini de ne Tayfun nede Serkan savunabilir Song tecrübesiyle o bölgeyi savunabilecek en iyi isim zaten bu maç için geriye düşene kadar savunmanın iler çıkması anlamsız olacağından Song o bölgenin en iyi tercihi olur bence..

İlerde bende çift forvetten yanayım her zaman ama bu maç Alanı oynatabilmek için çift forvetten vazgeçilmesi lazım tek forvet için de en iyi isim yine Umut olur..

ümit akyıldız
12.10.2009, 17:17
engin baytar koparcak bu maçı alıcaz kısmetse

Gordon Freeman
12.10.2009, 17:22
Yattarayı unuttum ben.Oyniyamayacak olması benı o kadar etkilemıyor.
Çok garip aslında.Eskiden herife bişey olucak diye ödüm kopardı.

.....
12.10.2009, 17:40

Harika kadro bence. :alkış:

Emre ÖZTÜRK
12.10.2009, 21:16
ben inanıyorum yeneceğiz.

Hasan ZAİMOĞLU
12.10.2009, 21:23
Havaalanına Gidiyoruz arkadaşlar (http://www.facebook.com/album.php?aid=114635&id=135528733333&ref=nf#/event.php?eid=155581263305&ref=mf)
:sevinç::tsbayrak::meşale1::tsbayrak::ts::sevinç2:
katılacak olan arkadaşlar varsa özel mesaj atarsanız sevinirim .. ulaşım imkanlarınıza(metro ile) göre toplu halde gidebiliriz ..( arkadaşlarımla birlikte bayrampaşa/kartaltepe metrosundan hareket edeceğiz )metro ile gelecek arkadaşlar ile istasyonlarda buluşabiliriz !!!

Ömer Kaya
12.10.2009, 22:14
ben inanıyorum yeneceğiz.
Bende inanıyorum,güveniyorum Barcelona'yı yeneceğiz;);)

Cafer Bulur
12.10.2009, 23:27
4 gündür nete giremedim,takimda ve camiada herhangi bir gelisme oldu mu arkadaslar?

Yattara nin sakatligini biliyorum,onun disindakileri merak ettim.:)

yorumsuz6117
12.10.2009, 23:42
Galatasaray, Trabzonspor ile yapacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarını 2 günlük iznin ardından bugünkü antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcuların ısınma hareketlerinin ardından dayanıklılık çalışmaları yaptıkları bildirildi.

Sakatlıkları geçen Emre Güngör, Gökhan, Keita ve Serkan Çalık'ın, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştıkları belirtildi.

Tedavileri sürdürülen Emre Aşık ve Sabri'nin ise kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde takımdan ayrı çalıştıkları kaydedildi.

Sarı-kırmızılı takım, Trabzonspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Eyvah eyvah tam kadro geliyorlar..:)

SüRMeNe_6161
12.10.2009, 23:47

Serkan----- Egemen----- Giray ----- Cale

--------- Colman------ Selçuk--------

Yattara------ Alanzinho -----------Gabriç

Cafer Bulur
12.10.2009, 23:48

Serkan----- Egemen----- Giray ----- Cale

--------- Colman------ Selçuk--------

Yattara------ Alanzinho -----------Gabriç

Yattara nin gs macina yetismesi zor dendiyse,büyük ihtimalle 2-3 mac daha oynayamayacagini bilmiyormusun?:)

Mustafa Calik
12.10.2009, 23:50
Cafer abi, demin Yattara basliginda bu yorumu okudum.

can karyağdıyı dinledm az önce lig tv de yattayla konuşmuş ve yattara gs maçında oynamak istiyomuş ve oynayabilicek durumdaymış.ama inş oynar ya yeter artık bu taraftara ayıp ediyosun yattara..sana olan sevgimize karşılık ver bi maç kazandır ya........

Cafer Bulur
12.10.2009, 23:53
Cafer abi, demin Yattara basliginda bu yorumu okudum.
Can karyagdinin yattara hakkinda dogru haberler verdigine pek sahit olmadim.:)

Su anda takimdan ayri calisan ve önümüzdeki günlerde de muhtemelen ayri calisacak olan bir futbolcunun gs macinda oynamayacagina rahatlikla kanaat getirebiliriz...

pReN@_61
13.10.2009, 00:02
Taraftar kartı olanlara yapılacak olan satıştan diğerlerine bilet kalma olasılığı nedir acep

Kasım BEKTAŞ
13.10.2009, 00:15
şu maça gitmeyi çok istiyorum taraftar kartım da var bilet problem değil ama gebzeye nasıl dönecem o saatten sonra çarşambaya kadar bir karar vermeliyim...

Hüdai Pervaneli
13.10.2009, 00:20
Yine Derbi Yine Yattara Sakat
Böyle Futbolcu olmaz olsun

hos_cocuk61
13.10.2009, 00:47
Olaya şöyle bakmak isterdim maçtan ve takımdan iddalıyım...

Ama böyle bakıyorum, genel sezon performansi itibari ile maçta iddalıyım; ama takımda iddalı değilim...

Çünkü bu maç alınsa bile olası mağlubiyetlerde Broos gönderilicek...

Keşke takımda iddalıyım; fakat bu maçta iddalı değilim olarak baksa idim, ama zor!

SEDAT
13.10.2009, 00:53
valla kimse kusura bakmasın zerre umudum yok şu maçtan..

Orhan Aydın
13.10.2009, 01:23
Yattara haberini ntvsporda altyazı ile öğrendim harbiden cıvkını çıkardılar artık bu olayın

Mustafa Önder
13.10.2009, 01:48
Oynamasın zaten. Serkan oynasın diğer kanatta da Gabriç ne güzel mücadeleci bir ota sahamız olur

Dip.Ing.Mag.
13.10.2009, 02:11
yattara yine sakatmis oynayamayakmis artik kimse su adami övmez herhalde , bize lazim olan hic bir macta yok bu adam yatarak para kazaniyor , iki hareket yapiyor alkislaniyor , futbolunu gram begenmedigim huseyinin bile zamaninda daha faydali oldugunu dusunuyorum

Emirhan Makul
13.10.2009, 02:16
Önceden internetten aldığım bileti maç gününden önce bir biletx noktasından temin edebilir miyim ?

Mustafa Önder
13.10.2009, 04:03
Önceden internetten aldığım bileti maç gününden önce bir biletx noktasından temin edebilir miyim ?

Yapabilirsin diye biliyorum. Ankara da ben yapmıştım.

Mustafa Önder
13.10.2009, 04:04
Keitayı bi adam akıllı markelesek geriye bişey kalmayacak. O yüzden sol bek te Cale olması gerek. Ayrıca Gabriç de zaten mücadeleci bir adam o kanatta sağlam oluruz ama sağımıza güvenemiyorum.

.....
13.10.2009, 07:25
Trabzonspor, Bülent Uygun'un peşinde (http://www.haber7.com/)

Sivasspor'u 3 yıllık dönemde başarıdan başarıya koşturan ancak bu sezon bir türlü istikrarı yakalayamadığı için istifa eden Teknik Direktör Bülent Uygun, Trabzonspor yolunda.
Hasan Demir'in haberi

Sivasspor'a tarihindeki en önemli başarıları yaşatan teknik adam olarak tarihe geçen Uygun'u takımın başına getirebilmek için Bordo-Mavili kulübün başkanı Sadri Şener yoğun çaba sarf ediyor. Genç ve başarılı teknik adamı hafta sonu Galatasaray ile oynayacakları lig maçına davet eden Sadri Şener'in memnun olmadığı Hugo Broos'u en kısa sürede yollamayı düşündüğü öğrenildi. Genel Koordinatör Ünal Karaman'ın da gönlünde Uygun'un yattığı, yönetimin de memnun olmadıkları Broos'un gönderilip yerine Bülent Uygun'u alarak yeni bir çıkış yakalamayı düşündüğü ifade edildi. Trabzonspor, Uygun'la anlaşması halinde devre arasına kadar mevcut kadro ile devam edecek. Transfer döneminde ise Bülent Uygun'un eksik gördüğü bölgelere takviye yapacağı belirtildi.Bu arada Trabzonspor, teknik direktörü Hugo Broos yönetiminde Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenman öncesi futbolcularıyla kısa süreli toplantı yapan Belçikalı çalıştırıcı, futbolcularına kendisinin de izlediği Belçika Milli Takımı ile A Milli Futbol Takımı arasında yapılan karşılaşmayı örnek gösterdi. Bu örneği Belçikalı olduğu için vermediğini vurgulayan Broos, "Onların performansını beğendiğim için bu örneği veriyorum. Belçika Milli Takımı, hedefi olmadığı halde iyi bir mücadele örneği ortaya koydu. Oyuncular, son dönemlerde çok eleştiriliyordu. Eğer bu karşılaşmayı kaybetselerdi basın tarafından bu eleştirilerin dozu daha da artacaktı. Onlar hem takımları için hem onurları için mücadele ederek kazandılar." diye konuştu.

Bu arada Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, sağ ayak bileğinden sakatlığı bulunan İbrahim Yattara'nın ameliyatlık bir durumunun söz konusu olmadığını, ancak bu futbolcunun Galatasaray maçında oynamasının zor gözüktüğünü söyledi. Yattara'nın Belçika'da doktor kontrolünden geçtiğini ifade eden Coşkun, "Orada da aynı bizim koyduğumuz teşhis konuldu. Orada da çok farklı bir şey uygulanmadı ve Trabzon'a döndü. Oynaması için bacağının güçlenmesi ve özgüvenini kazanması lazım." dedi.
(Zaman)

.....
13.10.2009, 07:26
ne iş bülent uygunda neyin nesi :S

BAHADIR33
13.10.2009, 10:00
"Hugo Broos'un Hırvatistan Milli takımı'ndan perşembe günü dönecek Cale'nin yerine Ferhat'a forma şansı vereceği öğrenildi. Belçikalı hocanın, son maçta yedek bıraktığı Ferhat Öztorun'u Galatasaray karşısında Gabriç ile birlikte solda oynatacağı bildirildi. "

yazık olur Ferhat'a...

Kasım Hilal
13.10.2009, 10:09
Allah'ın izni ile alırız maçı..
Yalnız bir üstteki mesaj doğru ise sıkıntılı olur..
Sol kanat Cale-Gabriç olmalı..
Yattara oynarsa çok iyi olur ki o zaman da geri sağda en iyi seçenek Song olabilir..
Ortanın ortası kesinlikle Selçuk-Colman ikilisinin olmalı; ilerleyen zamanlarda Ceyhun belki denenebilir..
Galatasaray oyunu hep rakip yarı sahada oynamaya çalışıyor..
Biraz önde basarsak ters tepebilirler ve bu da onların oyununu iyice bozar..
Zaten Rejkaard'ın ikinci bir sistemi de yok..
Büyük ihtimal ile maçın sonu daha başından belli olacak..

Uğur Karataş
13.10.2009, 10:14
Taraftar kartı olan arkadaş var ise parasını verelim +1tane bilet bize alsın. Varsa böle bir iyilik yapacak özel msj atsın.

Barış Kaptanoğlu
13.10.2009, 10:59
istikrarlı olmadığımız senelerde bu öaçları kazanıyoruz ama diğer maçları kazanamadığımız için bi şey ifade etmiyor...bu maçı alacağımızı düşünüyorum

Barış Kaptanoğlu
13.10.2009, 11:00
bu arada ankaradan organizasyon yok mu yahu

Dursun Kaplan
13.10.2009, 11:21
Bülent Uygun gibi uygunsuz haberleri paylaşmayalım arkadaşlar. B.Uygun gibi hödük bir insanın bizim takımızda işi olamaz. ;)

genç61
13.10.2009, 11:24
sen ne dersen de bu adam bize hoca olcak gibi kardes banada oyle geliyor
bu macin sonucu belirleyici olcak gibi eger fark yersek bir dahaki macta bulent uygun olabiir takimin basinda insallah olmaz ama bana oyle geliyor

Dursun Kaplan
13.10.2009, 11:26
Geldiği gün geri gönderilir. Ben de bundan eminim.

Trabzonspor'a karşı yaptığı adilikleri unutmaz bu taraftar.

Barış Kaptanoğlu
13.10.2009, 11:45
bülent uygun falan diyosunuz da ciddiye almıyorum , almak istemiyorum....

Barış Kaptanoğlu
13.10.2009, 11:47
biz işimize bakalım...bu maçı alalım daha sonra kendi evimizde kayseri maçı var onu da alırsak ki daha sonra ankaraspor maçı zaten 3 puan alıyoruz...sonra da kendi evimizde beşiktaşı ağılıyacağız....enteresan bi maç trafiği olacak

albatros
13.10.2009, 11:49
evet maç için rüya sezonunu açıyorum :)
rüyamda ilk yarı ali sami yen'de 1-0 öndeyiz.golü atan da tayfun :)
ve direkten dönen sayısız pozisyonumuz var :) ilk yarı bitince uyandım.ikinci yarıyı da bi başka arkadaş görsün artık :)

hüseyinylmz
13.10.2009, 12:26
bu maç bizim olacak inş golcüler artık gününde olurlarsa defansları çok ağır

Ahmet Kuru
13.10.2009, 12:39
gs ninde durumu ortada...
bizden çok farklı değiller...Hocanın ve ortasahanın maçı olacak gibime geliyor...

Nizam
13.10.2009, 12:46
Taraftar Kartı Dolayısıyla Bilet alamayacağım Bana Biri Alabilirmi ( 50 liradan Fazla Veririm yeterki alsın ) ....

Böyle Bi iyilik yapacak olan özelden Mesaj Atabilir ...

BAHADIR33
13.10.2009, 12:54
ve direkten dönen sayısız pozisyonumuz var :) ilk yarı bitince uyandım.ikinci yarıyı da bi başka arkadaş görsün artık :)
Bilinçaltın ikinci yarıyı görmeden uyanmanı sağlamış :)

mesutaybar
13.10.2009, 13:57
Yönetimden birileri Bülent Uygun un gelmesi için zemin hazırlamaya hemde taraftarın vereceği tepkiyi ölçmek için böyle haberler yaptırıyorlar her halde. İnşallah böyle bir şey olmaz.

Murathan
13.10.2009, 13:59

Mantıklı bir kadro ;)

Enes Ünal Kaya
13.10.2009, 14:20

Bu Kadro Güzel.. Bi Çok Kişide Bu Kadroyu Sevdi.. Sahada Görebilsek Keşke..

Umut çıkar gökhan girer.. 1 er devre çok çaba sarfetmeliler... Alanzinhoda Biraz daha forvete yakın oynar çift forvet gibi...

selçuk da biraz çalışıp defansf yönümüzü aksatmazsa süper olurdu.. yorulan olursa duruma göre colman yada.. defansif anlamda tiji olabilir..

Koray
13.10.2009, 14:22
Trabzonspor, Bülent Uygun'un peşinde (http://www.haber7.com/)

Sivasspor'u 3 yıllık dönemde başarıdan başarıya koşturan ancak bu sezon bir türlü istikrarı yakalayamadığı için istifa eden Teknik Direktör Bülent Uygun, Trabzonspor yolunda.
Hasan Demir'in haberi

Sivasspor'a tarihindeki en önemli başarıları yaşatan teknik adam olarak tarihe geçen Uygun'u takımın başına getirebilmek için Bordo-Mavili kulübün başkanı Sadri Şener yoğun çaba sarf ediyor. Genç ve başarılı teknik adamı hafta sonu Galatasaray ile oynayacakları lig maçına davet eden Sadri Şener'in memnun olmadığı Hugo Broos'u en kısa sürede yollamayı düşündüğü öğrenildi. Genel Koordinatör Ünal Karaman'ın da gönlünde Uygun'un yattığı, yönetimin de memnun olmadıkları Broos'un gönderilip yerine Bülent Uygun'u alarak yeni bir çıkış yakalamayı düşündüğü ifade edildi. Trabzonspor, Uygun'la anlaşması halinde devre arasına kadar mevcut kadro ile devam edecek. Transfer döneminde ise Bülent Uygun'un eksik gördüğü bölgelere takviye yapacağı belirtildi.Bu arada Trabzonspor, teknik direktörü Hugo Broos yönetiminde Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürdü. Antrenman öncesi futbolcularıyla kısa süreli toplantı yapan Belçikalı çalıştırıcı, futbolcularına kendisinin de izlediği Belçika Milli Takımı ile A Milli Futbol Takımı arasında yapılan karşılaşmayı örnek gösterdi. Bu örneği Belçikalı olduğu için vermediğini vurgulayan Broos, "Onların performansını beğendiğim için bu örneği veriyorum. Belçika Milli Takımı, hedefi olmadığı halde iyi bir mücadele örneği ortaya koydu. Oyuncular, son dönemlerde çok eleştiriliyordu. Eğer bu karşılaşmayı kaybetselerdi basın tarafından bu eleştirilerin dozu daha da artacaktı. Onlar hem takımları için hem onurları için mücadele ederek kazandılar." diye konuştu.

Bu arada Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, sağ ayak bileğinden sakatlığı bulunan İbrahim Yattara'nın ameliyatlık bir durumunun söz konusu olmadığını, ancak bu futbolcunun Galatasaray maçında oynamasının zor gözüktüğünü söyledi. Yattara'nın Belçika'da doktor kontrolünden geçtiğini ifade eden Coşkun, "Orada da aynı bizim koyduğumuz teşhis konuldu. Orada da çok farklı bir şey uygulanmadı ve Trabzon'a döndü. Oynaması için bacağının güçlenmesi ve özgüvenini kazanması lazım." dedi.
(Zaman)

Hugo giderse ve Şenol Hoca yine olmazsa şahsen ilk tercihim Bülent Uygun olurdu benimde...

matalar
13.10.2009, 14:25
Geldiği gün geri gönderilir. Ben de bundan eminim.

Trabzonspor'a karşı yaptığı adilikleri unutmaz bu taraftar.

NE ADİLİK yaptı söyleyin biz de bilelim.

Sercan Yaylı
13.10.2009, 14:26

bence bu kadroyla cıkarsak maça baslamadan kaybetmiş oluruz defansif kadro bizim için geriye cekilmemiz demektir ve defansif yönünden zayı bir takımız en azından hucum agırlıklı futbolcularla çıkarsak gol atabilme sansmız daha yüksek olur gibi düşünüyorum.

Hüdai Pervaneli
13.10.2009, 14:27
Bu Takim tek forvetle Yürümez

Enes Ünal Kaya
13.10.2009, 14:31
bence o kdr hem hucum hemde defansf anlamda yeterli..

Emirhan Makul
13.10.2009, 14:34
Şimdi bu internetten bilet alırken kredi kartı gerekiyor ya acaba bu işlem kredi kartı değilde banka kartı ile de gerçekleştirilebilir mi ?

Tsclub istanbul
13.10.2009, 14:42
Taraftar Kartı Dolayısıyla Bilet alamayacağım Bana Biri Alabilirmi ( 50 liradan Fazla Veririm yeterki alsın ) ....

Böyle Bi iyilik yapacak olan özelden Mesaj Atabilir ...

Herhangi bir biletixten kart başvurusu yaparsanız maç için bilet alabiliyorsunuz. galatasaray maçı için böyle bir uygulamaya gidildi.

Celil Köse
13.10.2009, 14:43
bence bu kadroyla cıkarsak maça baslamadan kaybetmiş oluruz defansif kadro bizim için geriye cekilmemiz demektir ve defansif yönünden zayı bir takımız en azından hucum agırlıklı futbolcularla çıkarsak gol atabilme sansmız daha yüksek olur gibi düşünüyorum.

Galatasaraya karşı hucum yapmak intihardır..

Gs'den puan alan takımlara bakın ilk olarak durdurmuşlar gsyi tamam savunmamız cok iyi değil ama hangi bölgemiz tam anlamıyla iyi işliyorki..

Uğur GEMİCİOĞLU
13.10.2009, 15:09

Ben de bu gece 2. yarıyı gördüm rüyamda.Atamayana atarlar diye bir laf vardı.Anlatabildim herhalde. :D

BAHADIR33
13.10.2009, 15:12
Bülent Uygun bu kulübe hoca olacaksa, ben 25 sene daha şampiyon olmamayı yeğlerim.
Bülent UYGUN değildir.

OYılmaz
13.10.2009, 15:18
Ben Mecidiyeköy'de oturuyorum daha doğrusu yurtta kalıyorum Mecidiyeköy'de maça gitmek istiyorum grup halindemi gidilecek yoksa bireysel gitsem olurmu bir de biletler nerden alınacak ?

Emirhan Makul
13.10.2009, 15:54
Ben Mecidiyeköy'de oturuyorum daha doğrusu yurtta kalıyorum Mecidiyeköy'de maça gitmek istiyorum grup halindemi gidilecek yoksa bireysel gitsem olurmu bir de biletler nerden alınacak ?

Bilet konusu tam bir arap saçı bak şimdi anektodlara ;

Galatasaray-Trabzonspor Maç bileti yarın (çarşamba) saat 10 gibi internet üzerinden sadece taraftar kartlılara satışa başlanacak
Perşembe günü ise Sek(taraftar kartsız) insanlara satış yapılacak yine internetten.

Muamma 1 ; Acaba Perşembe gününe bilet kalır mı ?

Taraftar kartı ile bilet alacak olanlar en fazla 2 mi 5 mi bilet alabilecek, Normal kredi kartı ile bilet alacak olanlar 2 mi 5 mi bilet alacaklar ?

Muamma 2 ; Haydi Taraftar kartı olan birini buldum numarası ile bilet aldık bileti gişeden alırken taraftar kartı sahibi yanımızda mı olacak ?

Muamma 3 ;Hadi yanımızda oldu kredi kartı ile biletimizi aldık kredi kartı bizim değilse kreedi kartı sahibi bizimle mi olacak ?

Muamma 4 ; Bileti internetten aldığımız gün bir kaç saat sonra herhangi bir biletx'den bileti alabilecek miyiz yoksa maç günü staddan mı alacağız.

Muamma 5 ; Bir biletx üyeliğinden 2 ayrı kredi kartı ile 1 taraftar kartı ile 2 bilet alınabilir mi ?

Muamma 6 ; Acaba banka kartı ile bilet satın alınabilir mi sonuçta onunda içinde para var ?

Bildiğin felsefe dersi çözemedim çözemiyorum ne olacağı belli değil Allah sonumuzu hayır etsin.

delfino61
13.10.2009, 16:05
Trabzonspor taraftarlarına ayrılan Eski Açık Misafir Tribünü 14 Ekim 2009 Çarşamba günü satışa açılacak olup, Çarşamba günü sadece Trabzonspor taraftar kartı olan kişilere satış yapılacaktır. Rakip takım biletlerinin tükenmemesi durumunda daha sonraki günlerde normal satış devam edecektir. Sadece web üzerinden satış yapılacaktır.
Rakip tribün biletleri için maç günü Ali Sami Yen Stadyumu'ndan teslimat yapılmayacaktır. Lütfen maça gelmeden önce biletlerinizi Biletix Satış Noktalarından teslim alınız.

biletix'in bizim maç için verdiği linkte, uzun süre bekledikten sonra karışma çıkan yazı.
demek ki ts taraftar kartı olmayan ben, bileti perşembe günü netten alıcam, maç günü de herhangi bi biletix gişesinden canlısını elime geçiricem.
e hayırlısı bakalım.
bu arada var mı bir organizasyon?
balon vs ne bilim artık ne ise, horon, kolbastı?yürüyüş, yine taksimden aksak ya:P
cevahirden stada pek insan yok da, taksimdeki kadar..
Hayde...

Gökçebey
13.10.2009, 16:28
Ey yumurtaya can veren Allah'ım. Kördük açtın gözümüzü, bir daha bizi genel olarak sınama. Yarabbi şükür.

Maça gelince, kazanırız diyorum :)

Mustafa Calik
13.10.2009, 17:04
Öte yandan Galatasaray'da Trabzonspor maçı öncesi Gökhan Zan bilmecesi sürüyor.

A Milli takımın Estonya ile oynadığı maçta kasığından sakatlanan milli oyuncunun takımla beraber çalışmalara başlamasına rağmen maç eksiğinden dolayı Trabzonspor'a karşı oynamasının zor olduğu gelen haberler arasında.

Rijkaard'ın Gökhan Zan'la ilgili son kararını önümüzdeki günlerde vereceği, ayak bileğindeki sakatlığı devam eden Emre Aşık'ın da oynanaması halinde Hollandalı Teknik adamın defansın ortasında Servet Çetin, Hakan Balta ikilisine şans vereceği öğrenildi.

Mustafa Yüksek
13.10.2009, 17:36
Umarım istediğimiz gibi bir maç olur...

Kubilay ŞAHİN
13.10.2009, 17:37
Galatasaray'a Karşı derbi Sorunsalımız Devam Ediyor.. İnşallah Kazanırız..

Dursun Kaplan
13.10.2009, 17:38
NE ADİLİK yaptı söyleyin biz de bilelim.

Görmek önemli,bakmak değil. :)

noname
13.10.2009, 17:39
Galatasaray'a Karşı derbi Sorunsalımız Devam Ediyor.. İnşallah Kazanırız..
Kime devam etmiyor? Hangisini son 4 senedir ihtiyacımız olduğunda yendik?

Nihal Ayvaz
13.10.2009, 17:41
Biletler yarın çıkıyor dimi?Taraftar kartla kaç tane bilet alabiliyoruz,bilen varmı?

Umut Şeref
13.10.2009, 17:47
Bu maç bizim kesinlikle....

BAHADIR33
13.10.2009, 17:51
kötü oynarız ama çok gol kaçırırız ve yeniliriz.

Emirhan Makul
13.10.2009, 17:51
Biletler yarın çıkıyor dimi?Taraftar kartla kaç tane bilet alabiliyoruz,bilen varmı?

Sanırım kimse bilmiyor demek ki kimse maça gitmeyecek neyse biletx'den edindiğim bilgileri paylaşayım da faydalananlar olur zira geri kalan herkese biletini bülent uygun almış demek ki sağlık olsun !

1-) Taraftar kart ile en fazla 2 bilet alınabiliyor.
2-) Başka bir arkadaşınızın taraftar kartı ile alabilirsiniz bu durumda bileti teslim alırken yanınızda arkadaşınızın olması gerekmez kartı aldığınızda bilet size teslim ediliyor.
3-) Kredi kartı ile aldığınızda kredi kartının gerçek sahibi yanınızda olması lazım " Baba,amcaoğlu,yan komşu,bakkal ismet" gibi yakınların kartı ile bilet alıp sonra şifreyi biliyorum yeter diye gişeye gitmeyin yeni uygulama bilet vermezler.
4-) Çarşamba günü taraftar kartlılar perşembe günü normal kredi kartlılar satın alabilecek biletini internetten alanlar stad ve herhangi bir biletxden biletlerini temin edebilecekler.
5-) Banka kartı ile internetten alışveriş yapılamaz,Kredi kartı olmayanlar maça gidemeyecek demektir veya başka bir yerden temin edecektir.

U.Sadıkoğlu
13.10.2009, 18:08
Gişeden hiç bir şekilde satış yapılmıyor yani..

Fatih Kuloğlu
13.10.2009, 18:11
İnşallah umduğum gibi olmaz... yenilmeyiz.. :D

Emirhan Makul
13.10.2009, 18:12
Gişeden hiç bir şekilde satış yapılmıyor yani..

Hiçbir şekilde gişeden satış yok önce internetten bilet alınıyor sonra aslını teslim almak için gişeye gidiliyor. Bu arada en yakın Biletx'den biletlerinizi alınız zira stad önünde ki gişeden bileti teslim almak muamma riske atmayın sağlam olsun.

Umut Şeref
13.10.2009, 19:02
Hiçbir şekilde gişeden satış yok önce internetten bilet alınıyor sonra aslını teslim almak için gişeye gidiliyor. Bu arada en yakın Biletx'den biletlerinizi alınız zira stad önünde ki gişeden bileti teslim almak muamma riske atmayın sağlam olsun.

yanlız maç günüü satmıyor biletix 1 gün önceden

Emirhan Makul
13.10.2009, 19:20
yanlız maç günüü satmıyor biletix 1 gün önceden

Maç günü diye birşey yok zaten biletler yarın sabah biter.

Hasan ZAİMOĞLU
13.10.2009, 19:27
Maç günü diye birşey yok zaten biletler yarın sabah biter.
karaborsaya düşer

wizard
13.10.2009, 20:15
dostlar belki her maçta şüpheye düşün ama bunda düçmeyin bu maçı alacaz başka ihtimal yok :sevinç:

İskender Çakmak
13.10.2009, 20:40
çok zor maç inşallah yeneriz

Hüseyin Sahtiyan
13.10.2009, 20:41
deplasman tribünün üstü kapandı, müjdemi isterim :)

Özge
13.10.2009, 21:00
Bugün stadın ordan geçtim içeride bir şeyler yapıyorlardı.Deplasman tribünün o taraflardı demek üstü kapanmış:D

msti61
13.10.2009, 21:02
yeneriz ınş ...

pReN@_61
13.10.2009, 21:08
Çok günahlar alındı desenize buralarda.. :)

pReN@_61
13.10.2009, 21:23
5-) Banka kartı ile internetten alışveriş yapılamaz,Kredi kartı olmayanlar maça gidemeyecek demektir veya başka bir yerden temin edecektir.
Vay be kredi kartı olmayanların bilet almaya hakkı yok ne garip bir uygulama.Kısaca sana --kredi kartı alacaksın bilader !-- diyor..Organize mi deseem zincirleme mi desem...

krdnz
13.10.2009, 21:31
Şu bilet işine bizim yönetim karışmasaydı da manuel olarak alsaydık eskisi gibi:)

Gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum ama yönetimimiz karıştığı hiçbir işi eline yüzüne bulaştırmasa şaşıracağım.Amaç taraftar kart satmaksa koy TSCLUBLARA bir baskı cihazı mı koyarsın ne yapıyorsan yap,bas kartı sat işte.

pReN@_61
13.10.2009, 21:35
karaborsaya düşerOlağan bir durum alıştık artık

Uğur Karataş
13.10.2009, 21:40
Koraborsaya düşceğini sanmıyorum çarşamba günü ziraki karaborsacılar 30ytl verip taraftar kartı almaz. Çarşambada biletler bitmez istanbulda çoğu kişide yok taraftar kartı. Perşembe büyük bir savaş olur , Perşembe karaborsacılar kapabilir.:)

muraty7
13.10.2009, 22:09
biz bu gs ye samiyende 3 atarız ankaragücü attıysa biz bunları evirir çevirir yeneriz:D

Semih58
13.10.2009, 22:25
Sonucu merak edilen maç.

3 ihtimalli.

hos_cocuk61
13.10.2009, 22:46
Şu ezikleri yenmemizi çok istiyorum; keşke 11 oyuncuda benim kadar bu galibiyeti istese. Eğer galip gelir isek 2'ci olma olasılığımız çok yüksek olur, bizden sonra Fener'de bir tekme vurur Gs'ye ve önümüze altın tepsi ile 2. lik sunulur.

yorumsuz6117
13.10.2009, 22:47
Bir an önce pazar gelsede sonucu öğrensek..:)

Emrah Akcagöz
13.10.2009, 23:13
İşe bak pazar günü nöbetçiyiz bırak stada gitmeyi evden bile izleyemicez galiba..:S

Osman Yavuz
13.10.2009, 23:19
Hayırdır ne iş yapıyorsun Emrah?Polis misin?

Emrah Akcagöz
13.10.2009, 23:32
Hayırdır ne iş yapıyorsun Emrah?Polis misin?
Yok abi eczanede çalışıyorum..

Anıl C
14.10.2009, 01:48
İşe bak pazar günü nöbetçiyiz bırak stada gitmeyi evden bile izleyemicez galiba..:S

bak dikkat et onca ilacın içindesin
kötü bi skor alırız. kafan atar
diyorum şimdiden:)

umitçebi
14.10.2009, 02:24
ya bülent uygun ne adilik yapmışş? adam her zaman trabzonsporu övücü konuşmalar yaptı..takımı başarılı olduğu için bizi yendi bumu suçu..yaw nekadar futbol cahili var arkadaş..
bide bu kredi kartı başkasının olursa illa o kartın sahibiyle gitmemiz gerektiği doğrumu ya..ben tırsıyorum bu kredi kartı ile alıiveriş olaylarından:D

Emre GÜRDAL
14.10.2009, 02:35
Fatih Tekke G.Saray'da

Galatasaray yönetimi, Ocak 2010'da Rusya'nın Zenit takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Fatih Tekke ile prensip anlaşmasına vardı. Bu büyük transferin arkasındaki isim ise başarılı yönetici Haldun Üstünel. Cimbom, Zenit'te harikalar yaratan 32 yaşındaki Fatih ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak

Ve Türk futbolunun son dönemlerde yetiştirdiği
en büyük golcülerden biri olan Fatih Tekke, Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılılar, Ocak 2010'da Rusya'nın Zenit takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Fatih Tekke ile geçtiğimiz günlerde İstanbul'da gizli bir görüşme yaparak prensipte anlaştılar. Bu gelişmeden sonra Rus kulübünün sözleşme uzatma teklifini geri çeviren Fatih Tekke'nin Ocak ayında Galatasaray ile 2 yıllık resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Galatasaray'da Tekke transferini gerçekleştiren ismin ise başarılı yönetici Haldun Üstünel olduğu ortaya çıktı. Zenit'te müthiş bir sezon geçiren Fatih için Rijkaard'ın da "Mutlaka alınsın" raporu vermesi üzerine harekete geçen Üstünel, milli futbolcu ile geçen hafta İstanbul'da görüşerek protokol yaptı ve bu transferi bitirdi. 32 yaşındaki golcünün Galatasaray'dan yarım devre için 750 bin euro, gelecek sezon için ise 2 milyon euro alacağı öğrenildi.
SAVAŞ ÇORLU

Barış Bağcıoğlu
14.10.2009, 03:01
Fatih Tekke G.Saray'da

Galatasaray yönetimi, Ocak 2010'da Rusya'nın Zenit takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Fatih Tekke ile prensip anlaşmasına vardı. Bu büyük transferin arkasındaki isim ise başarılı yönetici Haldun Üstünel. Cimbom, Zenit'te harikalar yaratan 32 yaşındaki Fatih ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak

en büyük golcülerden biri olan Fatih Tekke, Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılılar, Ocak 2010'da Rusya'nın Zenit takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Fatih Tekke ile geçtiğimiz günlerde İstanbul'da gizli bir görüşme yaparak prensipte anlaştılar. Bu gelişmeden sonra Rus kulübünün sözleşme uzatma teklifini geri çeviren Fatih Tekke'nin Ocak ayında Galatasaray ile 2 yıllık resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Galatasaray'da Tekke transferini gerçekleştiren ismin ise başarılı yönetici Haldun Üstünel olduğu ortaya çıktı. Zenit'te müthiş bir sezon geçiren Fatih için Rijkaard'ın da "Mutlaka alınsın" raporu vermesi üzerine harekete geçen Üstünel, milli futbolcu ile geçen hafta İstanbul'da görüşerek protokol yaptı ve bu transferi bitirdi. 32 yaşındaki golcünün Galatasaray'dan yarım devre için 750 bin euro, gelecek sezon için ise 2 milyon euro alacağı öğrenildi.
SAVAŞ ÇORLU

sallama haber olmuş en son fatih tekke radyo spor daki (galiba) röportajında türkiyeye dönmeyeceğini avrupada kalacağını söyledi Türkiyedeki tek takım trabzon olur dedi

Anıl C
14.10.2009, 03:15
yav yıllardır Türk basını gökdenizle fatihi istanbula transfer etmenin peşinde

hamsi3461
14.10.2009, 10:14
Bilet alabilen var mı?

Dursun Kaplan
14.10.2009, 10:16
Biletix'in sitesinden satın alınıyor.

http://www.biletix.com/event.htm?id=KFC2R#

Osman Yavuz
14.10.2009, 10:22
Taraftar kartın şifresini nereden öğreneceğiz?

UğuR
14.10.2009, 10:23
Taraftar kartın şifresini nereden öğreneceğiz?

Çok gÜZEL BİR SORU?

Gökçebey
14.10.2009, 10:26
Bir arkadaş doğum yılınız olan 4 haneli rakam demişti. Bir deneyin bakalım.

hamsi3461
14.10.2009, 10:28
Trabzonspor Kart’ınızın şifresini daha önce hiç değiştirmediyseniz; kartınızı Trabzonspor Sadri Şener Sosyal Tesisleri’nden satın aldıysanız doğum tarihinizin yılını (Örn oğum tarihiniz 18 Eylül 1983 ise şifreniz 1983), kartınızı Biletix kanalıyla satın aldıysanız (www.biletix.com (http://www.biletix.com) ya da Çağrı Merkezi) doğum tarihinizin ay ve gün kısmını (Örn oğum tarihiniz 18 Eylül 1983 ise şifreniz 1809) girebilirsiniz.(trabzonspor.com)

Reha
14.10.2009, 10:28
Biletix'in sitesinden satın alınıyor.

http://www.biletix.com/event.htm?id=KFC2R#

Bi şey alınmıyor...Girinde Alın, sistem hata veriyo; bir sürü saçmalık!

Reha
14.10.2009, 10:29
İşleminizde bir hata oluştu

Beklenmedik Bir Sistem Hatası Oluştu
Ziyaret etmiş olduğunuz son sayfada beklenmedik bir hata olmuştur.

Detaylı hata raporu oluşturuldu ve başarı ile inceleme için kaydedildi.

Teşekkürler...
.................................................. ..................................................
Yaklaşık 25 dakkadır çıkan mesaj bu!

hamsi3461
14.10.2009, 10:32
Ben de alamadım yarım saattir ugrasıyorum. Site sürekli hata veriyor.

Osman Yavuz
14.10.2009, 10:35
Hata veriyor.Ben bunların yapacağı işe...:)

UğuR
14.10.2009, 10:36
Trabzonspor Kart’ınızın şifresini daha önce hiç değiştirmediyseniz; kartınızı Trabzonspor Sadri Şener Sosyal Tesisleri’nden satın aldıysanız doğum tarihinizin yılını (Örn oğum tarihiniz 18 Eylül 1983 ise şifreniz 1983), kartınızı Biletix kanalıyla satın aldıysanız (www.biletix.com (http://www.biletix.com) ya da Çağrı Merkezi) doğum tarihinizin ay ve gün kısmını (Örn oğum tarihiniz 18 Eylül 1983 ise şifreniz 1809) girebilirsiniz.(trabzonspor.com)

Evet Kulüpden de aynı bilgiyi verdiler....

Turgay 6161
14.10.2009, 10:37
sinir edici bir durum.hata hata hep hata veriyor

Doğan Şahin
14.10.2009, 10:38
Biletix Spor Etkinlikleri - Trabzonspor Taraftar Kart - Şifremi unuttum linkine tıklarsanız sms olarak geliyor yeni şifreniz.

Osman Yavuz
14.10.2009, 10:41
Yakındaya çevirdiler bilet satışını.:)

Reha
14.10.2009, 10:41
Call center ı aradım, sistemde hata var, sürekli deneyin diyor; burnuma pis kokular gelmeye başladı.Yahu şu biletlerden alabilşen varmı Allah aşkına!

Emirhan Makul
14.10.2009, 10:44
Şuanda kimse bilet alamıyor, Sistemde hata var.

Reha
14.10.2009, 10:46
Bu iş karaborsa işidir ve eğer bugün böyle sürerse; bu tam anlamıyla bir skandal olacaktır.

ilhan
Şu biletleri karaborsacı Gsliler alıyor olmasın..

hamsi3461
Saat 11:30'da satışa sunulacaktır.

RAKİP TAKIM BİLET SATIŞI:

Trabzonspor taraftarlarına ayrılan Eski Açık Misafir Tribünü 14 Ekim 2009 Çarşamba günü satışa açılacak olup, Çarşamba günü sadece Trabzonspor taraftar kartı olan kişilere satış yapılacaktır. Rakip takım biletlerinin tükenmemesi durumunda daha sonraki günlerde normal satış devam edecektir.

Sadece internet üzerinden satış yapılacaktır. (Biletix.com)

http://www.biletix.com/event.htm?id=KFC2R

Osman Yavuz
14.10.2009, 10:54
11:30 da çıkıyormuş.Pek inanmıyorum bu Biletix'e ben.2 sene önceki Galatasaray maçında yaptıkları gözümün önüne geliyor da.

Hamit Güner
14.10.2009, 11:10
ArkadaŞlar allah aŞkina maÇa gİdecekler bana Özelden msj atsin lÜtven

Reha
14.10.2009, 11:12
reklam anasayfasporkonsersahne sanatlarısinemaeğitim
hesabım
biletlerim
yardım basketbol | futbol | motor sporları | diğer english 14 Ekim 2009, ÇarşambaMerhaba reha dilege. (Çıkış için buraya tıklayınız)Galatasaray - Trabzonspor
tarih : 18.10.2009 20:00:00
mekan : Ali Sami Yen Stadyumu

Alışveriş SepetinizKoltuklar 5 dakika boyunca size ayrıldı. Bu süre zarfında alışverişiniz sonlanmadığı taktirde bu koltuklar sisteme geri dönecektir. Kalan Süreniz
4:35
Alışveriş Sepetiniz
Etkinlik Adet Tipi Blok Sıra Koltuk(lar) Bilet Fiyatı Hizmet Bedeli Toplam
GALATASARAY - TRABZONSPOR
Ali Sami Yen
18 Ekim Pazar, 20:00 1 1 TAM YNJ3 19 324 44.00 6.00 50.00
Toplam:50.00
oturma planı

Bu aşamada kredi kartınızdan tahsilat yapılmayacaktır.
site haritası | biletix hakkında | satış noktaları | gizlilik politikası | uluslararası

Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen kullanım koşullarına tabidir.
Bu sayfayı geçtiğinizde bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

.................................................. .................................................. .............

Nedense sistemi arızalı olan Biletix GS tarafına bilet satabiliyor...

Doğan Şahin
14.10.2009, 11:28
satış başladı

Osman Yavuz
14.10.2009, 11:29
Biletimi aldım hayırlı uğurlu olsun.:)

Mustafa Yüksek
14.10.2009, 11:32
Biletimi aldım hayırlı uğurlu olsun.:)

tebrik ederim darısı bizim başımıza...

Doğan Şahin
14.10.2009, 11:33
Sabah ki curcunayı görmezden gelirsek ilk defa doğru düzgün alabildik bileti.
1 TAM ESKF 16 119

TARAFTARKART işe yaradı :)

Reha
14.10.2009, 11:34
Galatasaray - Trabzonspor (Rakip Takım)
tarih : 18.10.2009 20:00:00
mekan : Ali Sami Yen Stadyumu

Alışveriş Sepetiniz
Etkinlik Adet Tipi Blok Sıra Koltuk(lar) Bilet Fiyatı Hizmet Bedeli Toplam
RAKİP TAKIM
Ali Sami Yen
18 Ekim Pazar, 20:00 2 2 TAM ESKE 19 170 - 171 88.00 12.00 100.00

İşlem Bedeli: 0.00
Toplam: 100.00
Toplam:100.00
Not: Tüm fiyatlar TL olarak verilmiştir.
Teslimat: Etkinlik gişesi veya Biletix Satış Noktaları'ndan.

.................................................. .................................................. ................

Hayret aldım valla...

l-m
14.10.2009, 11:36
Evet ben de satın alma ekranına kadar geldim. Almayacağım için bilgilerimi girmedim ama.
Taraftarkart gerçekten ilk kez adam gibi bir iş için kullanılabiliyor. Bu sevindirici.

Mustafa Yüksek
14.10.2009, 11:39
Evet 4 tane bilet almış bulunuyoruz...

Osman Yavuz
14.10.2009, 11:40
Evet 4 tane bilet almış bulunuyoruz...
Sizin gibi gençleri derbilerde de görmek sevindirici.:D

Emirhan Makul
14.10.2009, 11:43

Benim ilk Ali samiyen maçım olacak haydi hayırlısı bakalım :)

Mehmet Fırat,Fatih Yücel,Mustafa Yüksek ve Ben biletleri almış bulunmaktayız.

Bize teknik destek veren Fatih yücele :) Bana Maddi destek veren Cemal'e Paranoyaklık desteği ile bizi geren Mehmete,halkla ilişkiler danışmanlığı ile ilgilenen Nihale, Her olaya mantık çerçevesinde yaklaşıp cool olan Mustafaya teşekkürlerimi bir borç bilirim :D

umitçebi
14.10.2009, 11:57
arkadaşlar taraftar kartım vardı ama biletler bitmiş alamadım
istanbul tuzlada oturuyorum bana bilet satabilecek olan varmı nolursunuz..hemen vericem telefonum 5363383813

UğuR
14.10.2009, 12:01
Şuan satış durmuş...

lazkopatfaroz
14.10.2009, 12:03
Fatih Tekke G.Saray'da

SAVAŞ ÇORLU

nasıl bir basın ahlakı vardır anlamıyorum

ansaneri
14.10.2009, 12:04
Arkadaşlar satış devam ediyor. Ben azönce aldım 2 tane.

umitçebi
14.10.2009, 12:08
ya bıletelr bıttı dedı bıletıxdekı
hataverıyo zaten sureklı kardeş banada bırtane alırmısın ansaneri hemen getireyim parasını delircenm burda ya

ansaneri
14.10.2009, 12:10
Biletler bitti mi? Ya bunlar dalga geçiyor. Ya da bu maça çok sağlam geliyoruz. Düşünmek istemediğim ihtimal ise biletlerin bir şekilde kapatılıp karaborsaya düşmesi.

umitçebi
14.10.2009, 12:12
ansaneri kardeş al birtane daha ben vericem parasını vallaya deniyorum olmuyor burda

ansaneri
14.10.2009, 12:13
Şuan bende de hata veriyor umitçebi. Kotayı doldurdunuz diye.

UğuR
14.10.2009, 12:16
Şu an alınabiliyor....

Hüseyin Sahtiyan
14.10.2009, 12:20
düşündüğümden kolay oldu, aldım biletimi anasını satayım :D biz mi çok şanslıyız girdik 30saniye sürmedi alma işlemi :D

umitçebi
14.10.2009, 12:20
ya sordum hala bitmedi dedi şimdide kredickrtıyla alakalı bır sorun olabılrımış bır yardımcı ol be ansan seri burdayım al şu bileti hemen veryeim gelip parasını 5363383813 numaram noolurr yaaaaaaa

İskender
14.10.2009, 12:21
Tüm gs maçlarında bu sorun zaten yaşanıyor yeni değil, gene alamadık bilet,

Neyseki B Planım vardı, bulacağız bir özürlü vatandaş gireceğiz stadyuma,

Dursun Kaplan
14.10.2009, 12:29
Neyseki B Planım vardı, bulacağız bir özürlü vatandaş gireceğiz stadyuma,

Hiç hoş değil yaptığınız davranış. ;)

umitçebi
14.10.2009, 12:31
kardeşler yokmu sesimi duyan param var taraftar kartım var alamıyorum bilet biriniz yardım edin nolurr ya allah rızası ıçın

İskender
14.10.2009, 12:34
Hiç hoş değil yaptığınız davranış. ;)

Amme hizmeti diyorlar, bir garibanın elinden tutacağız, avsiye olunur :)

Melek
14.10.2009, 12:38
biletim TAMAM...

Melek
14.10.2009, 12:42
Arkadaşlar satış devam ediyor. Ben azönce aldım 2 tane.

Emre biletime iyi bak :D:D

ilhan
14.10.2009, 12:46
düşündüğümden kolay oldu, aldım biletimi anasını satayım :D biz mi çok şanslıyız girdik 30saniye sürmedi alma işlemi :D

Ee, alışmışsınız her hafta uzağa gitmeye :) Yakın olunca kolay oldu bu sefer. :D

Osman Yavuz
14.10.2009, 12:48
Sabahki karmaşıklığın dışında en kolay aldığım derbi bileti oldu diyebilirim.

Mustafa Önal
14.10.2009, 12:49
taraftar kartımı başkasına verdim ben alamıcam bari başkası alsın. arkadaş sanırım biletini almış telefonuma biletixten mesaj geldi. çok sinir bozucu durum.

Hüseyin Sahtiyan
14.10.2009, 12:51
Ee, alışmışsınız her hafta uzağa gitmeye :) Yakın olunca kolay oldu bu sefer. :D

ya 10 da çıkıcak dediler bi kalktım saat 11,30 :) hemen arkadaşı aradım olum beni niye uyandırmıyosun biletler bitti diye yakınırken buluştuk açtık interneti sonrası hakkatten 30 saniye sürmedi :D zaten 10 da da çıkmamış ne şanslıyım ya :D

Mustafa Önal
14.10.2009, 12:53
ya 10 da çıkıcak dediler bi kalktım saat 11,30 :) hemen arkadaşı aradım olum beni niye uyandırmıyosun biletler bitti diye yakınırken buluştuk açtık interneti sonrası hakkatten 30 saniye sürmedi :D zaten 10 da da çıkmamış ne şanslıyım ya :D

hadi yine iyisin hüso :)

Fatih Yücel
14.10.2009, 13:03

Seni Görmekte öyle osman :)

@Mustafa
4 tane bilet mi :D Karaborsacı mısınız ? kim aldı biletlerinizi elini öpün ççç

murat köse
14.10.2009, 13:05
aldık bileti çok kolay oldu. ümit çebi kardeşin tarftar kartı ile aldık. saol ümit kardeş.

ilhan
14.10.2009, 13:05

Ev sahipliği iyi gelmiyor size. :D

Mehmet Fırat
14.10.2009, 13:09

Bize teknik destek veren Fatih yücele :) Bana Maddi destek veren Cemal'e Paranoyaklık desteği ile bizi geren Mehmete,halkla ilişkiler danışmanlığı ile ilgilenen Nihale, Her olaya mantık çerçevesinde yaklaşıp cool olan Mustafaya teşekkürlerimi bir borç bilirim :D

İnsan bi SMS atar. Bileti aldığımı Biletix haber verdi bana. :D

murat köse
14.10.2009, 13:11
anadolu yakasından gidicek arkadaşlar bir org. yapalımda bi yerde buluşup hep beraber gidelim maça. emirhan mehmet fırat mustafa bu sözüm size gençler. halledin şu işide hep beraber gidelim.

Melek
14.10.2009, 13:16
Çok güzel baya kalabalık olucağız :)

UğuR
14.10.2009, 13:19
10.hafta Kayseri maçımızda Cuma günü!

23 Ekim Cuma
20.00 Trabzonspor-Kayserispor

24 Ekim Cumartesi
16.00 Bursaspor-İBB
20.00 Eskişehirspor-Beşiktaş

25 Ekim Pazar
15.00 Diyarbakırspor-Gençlerbirliği
15.00 Kasımpaşa-Denizlispor
15.00 Manisaspor-Antalyaspor
15.00 Sivasspor-Gaziantepspor
20.00 Fenerbahçe-Galatasaray
Ankaragücü (BAY)

hamucera
14.10.2009, 13:27
sayfa göçecek biletix deliye döndü yenileye yenileye bi hal oldu ama açılmadı bir türlü

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 13:32

23 Ekim Cuma

24 Ekim Cumartesi
16.00 Bursaspor-İBB

25 Ekim Pazar
Ankaragücü (BAY)
Küfrün adını günah koymuşlar..!

Nihal Ayvaz
14.10.2009, 13:33
Biletleri internetten almak çok kolay oldu.İnternetten satış olsun her zaman.

Biletlerimizi aldık.Pazar gününü bekliyoruz...:)

Melek
14.10.2009, 13:36

İşte bir güzel haber daha :)

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 13:36

Sizin için iyi görünebilir bu satış ama bazı taraftarlar için hiçte iyi değil sadece kendinizi değil geneli düşünün lütfen..

Nihal Ayvaz
14.10.2009, 13:38
İşte bir güzel haber daha :)

Pazar günü görüşürüz Melekcimm ve diğer arkadaşlar...:)

Melek
14.10.2009, 13:40
Sizin için iyi görünebilir bu satış ama bazı taraftarlar için hiçte iyi değil sadece kendinizi değil geneli düşünün lütfen..

İnternetden satış olmasaydı bende alamazdım bileti bence çok doğru bu satış,tek eksik sitenin yavaş olması herkesin alamaması oldu...uygulama doğru kesinlikle...

Melek
14.10.2009, 13:43
Pazar günü görüşürüz Melekcimm ve diğer arkadaşlar...:)

Evet canım geçen seneyi aratmıycağız Ayşe ve TSelif de almış biletlerini,şimdi görüştük :)

Nizam
14.10.2009, 13:43
Başka birinin kartıyla bilet alabikrimiyyim acil cevap bekliyorum ...

Nizam
14.10.2009, 13:48
Bilet kaldımı bittimi ?

murat köse
14.10.2009, 13:55
Başka birinin kartıyla bilet alabikrimiyyim acil cevap bekliyorum ...

alabilirsin satış halen dewam ediyor.

Nizam
14.10.2009, 13:57
alabilirsin satış halen dewam ediyor.

Taraftar Kartı yok + Kredi kartıda yok + Taraftar kartsız alabilirim ama Yarınada Kalmas (: Ne yapcam Bilmiyorum ?

murat köse
14.10.2009, 14:02
Taraftar Kartı yok + Kredi kartıda yok + Taraftar kartsız alabilirim ama Yarınada Kalmas (: Ne yapcam Bilmiyorum ?

işin zor dostum allah kolalık versin. inş yarına kalırda alabilirsin.

Fatih Yücel
14.10.2009, 14:20

Bu arada taraftar kart şifresini bize uyku modundayken bldiren serdar a da burdan Teşekkür etmek istiyorum ...

Teşekkür ederim Serdar

Ohh bee ççç

Özge
14.10.2009, 14:23
Ben de aldıım biletimi:)

Fatih Yücel
14.10.2009, 14:25
Bir bilgilendirme ;

Biletixe şimdi taraftar kart için başvuran herkes maç için bilet alabiliyor.

Açıklama:

Biletix den online taraftar kart başvurusunda bulunduğunuz anda size bir şifre veriyor ve mail adresinize bir form gönderiliyor bu formda t. kart numurunız yazıyor internetten bununla bilet alabiliyorsunuz gişede ise formu göstermek yeterli...

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 14:49
İnternetden satış olmasaydı bende alamazdım bileti bence çok doğru bu satış,tek eksik sitenin yavaş olması herkesin alamaması oldu...uygulama doğru kesinlikle...
Uygulama güzel fakat internet dışında da yapılması daha iyi olurdu satışın..Yani iki türlü net üzerinden ve normal gişelerden..

Cem Akyüz
14.10.2009, 15:14
bizansın en kahpe takımıyla oynayacağız..ğs maçlarını hep farklı bir psikoloji ile izliyorum..inşallah kazanırız en kötü 1 puan alalım şu ğs ye yenildiğimiz zaman deliye dönüyorum

Ayhan Yüksek
14.10.2009, 15:25
bizansın en kahpe takımıyla oynayacağız..ğs maçlarını hep farklı bir psikoloji ile izliyorum..inşallah kazanırız en kötü 1 puan alalım şu ğs ye yenildiğimiz zaman deliye dönüyorum

Aynen kardeşim, nefret ediyorum gs den nerde kendini beğenmiş çapulcu adam varsa gs de toplanmış artı çirkef, yönetimide aynı taraftarıda futbolcusuda, onlara yenilmek kahrediyor benide, bu sefer kazanalım ya da en azından kaybetmeyelim, zaten puan açısından da kazanmaktan başka çaremiz yok aksi halde sıkıntılı dönemlerimiz artarak devam edecektir Allah korusun.

Yağızhan Sağnak
14.10.2009, 15:30
Maçın biletleri bugün sadece TS Taraftar Kart sahiplerine satıldı.Bize kalırsa yarına alacaz.

UğuR
14.10.2009, 16:41
Turcell Süper Lig'de 9. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı !..

MHK'den yapılan açıklamaya göre Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynananacak haftanın en önemli karşılaşmasında Mustafa Kamil Abitoğlu görev alacak. İşte haftanın hakemleri:

17 Ekim Cumartesi
16.00 Denizlispor-Bursaspor: Bünyamin Gezer
20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa: Hüseyin Göcek

18 Ekim Pazar
15.00 Kayserispor-Ankaragücü: Fırat Aydınus
15.00 Gençlerbirliği-Sivasspor: Aytekin Durmaz
15.00 İstanbul BŞB-Manisaspor: Mustafa İlker Coşkun
16.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe: Bülent Yıldırım
18.00 Antalyaspor-Diyarbakırspor: Selçuk Dereli
20.00 Galatasaray-Trabzonspor: Mustafa Kamil Abitoğlu

Mustafa Calik
14.10.2009, 16:52

23 Ekim Cuma

24 Ekim Cumartesi
16.00 Bursaspor-İBB

25 Ekim Pazar
Ankaragücü (BAY)

O hafta da yine Avrupa maclari var. Onun yüzünden yine bir Cuma macimiz daha oldu.

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 16:59
Turcell Süper Lig'de 9. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı !..

MHK'den yapılan açıklamaya göre Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynananacak haftanın en önemli karşılaşmasında Mustafa Kamil Abitoğlu görev alacak. İşte haftanın hakemleri:

17 Ekim Cumartesi
16.00 Denizlispor-Bursaspor: Bünyamin Gezer
20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa: Hüseyin Göcek

18 Ekim Pazar
15.00 Kayserispor-Ankaragücü: Fırat Aydınus
15.00 Gençlerbirliği-Sivasspor: Aytekin Durmaz
15.00 İstanbul BŞB-Manisaspor: Mustafa İlker Coşkun
16.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe: Bülent Yıldırım
18.00 Antalyaspor-Diyarbakırspor: Selçuk Dereli
20.00 Galatasaray-Trabzonspor: Mustafa Kamil Abitoğlu
Geçen seneki bursa maçını yöneten hakem değilmi bu..?

Barış Kaptanoğlu
14.10.2009, 16:59
aslında cuma maçlarını kazandığımızda çok güzel oluyor....hafta sonu rakiplerin puan kaybetmesini zevkle bekliyorum

Fatih Öztürk
14.10.2009, 17:02
1992 senesinden beri istanbulda gitmediğim maçımız yok.

yağmur çamur kar tipi fırtına dinlemedim.cop yedim karakola girdim karşılıksız sevgi yüzünden!

yaradana sığınıp bir kaç rekat nafile namazına denk getireceğim izlemeyeceğim bu haftaki maçımızı.

bir uğur yada şans yardımı beklemeksizin!

şampiyonluk elbet en büyük hayal fakat işler ters gider şansın tutmaz bunlar doğal şeylerdir.

dünya kadar sacma sapan işlerle meşgul olan yönetimin arkasında durmak onlar kadar sacma iş yapmakla eşdeğer.

Mustafa Calik
14.10.2009, 17:02
Geçen seneki bursa maçını yöneten hakem değilmi bu..?

1:0 kazandigimiz Bursa macini Hüseyin Göcek yönetmisti.

Trapzone61
14.10.2009, 17:07
Cuma maclari iyi oluyor bence tabiki yenersek rahat rahat bakiyoruz o bir maclara,,,,,

Emirhan Makul
14.10.2009, 17:12
İnsan bi SMS atar. Bileti aldığımı Biletix haber verdi bana. :D

Valla Sen biz öğrenmeden öğrendin emin ol anında mesaj yolladı Biletx. Serdara da göndermiş inşalalh cevap yazmamıştır biletx'e :D

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 17:36
1:0 kazandigimiz Bursa macini Hüseyin Göcek yönetmisti.
Bursadaki maç kastetmiştim..

Deniz-
14.10.2009, 17:36
Maçın hakemi mustafa kamil abitoğlu. geçen sezon 1,5 metre ofsaytı görmeyip 2-1 yenilmemize vesile olan hakem.

BURSASPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3601) 2-1 (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=73202) TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupId=3596) 13 Aralık 2008HakemTurkcell Super Lig

TAHSİN 61
14.10.2009, 17:39
Kuzey'in uşakları hazir olun haa Ali Sami Yen'deyuk .....

T.B_1461
14.10.2009, 17:40
Ofsaytı veren yan hakemdi. Abitoğlu değil.

BAHADIR33
14.10.2009, 17:47
Abitoğlu'nu Atiba diye okuyorum..Canım transfer çekmiş herhalde :)

Murat Erdem
14.10.2009, 17:50
Hakem benim hemşehrim, Alanya'nın varlıklı ailelerinden birine mensuptur. Aynı Kuddusi Müftüoğlu gibi.
ikisinide sevmem.

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 18:06
Orta hakemin bile göreceği bi ofsayttı ve golü verdi bilirsiniz bazen hakemler yardımıcının kararlarına uymuyor..

Çetin
14.10.2009, 19:03
böyle rezil bir hakemle tekrar karşılaşıyor olmak bir futbolsever olarak beni üzüyor. renkleri falan sallayın, işini adam gibi yapmayan insanlarla doldu ülkemiz. bence tüm halk olarak "insanlık" açılımı yapmamız lazım.

1.5 metre ofysat, göremeyen hakem, 2008 yılından beri tartışmasız 1(bir) maçı geçmeyen bir hakem. yanaklarından öpüyorum kendisinin.

bbyanik
14.10.2009, 19:08
arkadaşlar başka birinin adına ts kart ile biletiksden bilet alsam bana verirlermi biletleri kart ile gitsek bilgisi olan

Mesut
14.10.2009, 19:11
-------------tony-------------
serkan---egemen--giray---cale

-----selçuk------colman-------

yattara(alanzinho)-------gabriç

------umut bulut----gökhan ü.---

OYılmaz
14.10.2009, 20:10
Bileti nerden alabilirim yardımcı olun ?

TSelif
14.10.2009, 20:12
40 yılın başı İstanbulda maça gideceğim bmn organizasyonu yok iyi mi :D
Kaldık Ayşe ben ve Barış başbaşa ççç

keles76
14.10.2009, 20:13
bu maci kazanmamizin onemi cok fazla ve biz onemli maclari son 20 yildir kaybediyoruz Insaallah bu sefer seytanin bacagini kiracagiz

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 20:24
Bileti nerden alabilirim yardımcı olun ?
İnternet üzerinden sanırsam biletixin sitesine girip ordan alıyosun..

.....
14.10.2009, 20:31
Hakeme hiç güvenmiyorum. Ama inanıyorum ki bu maçı alacaz. Allahın izniyle...

Alihan Ertürk
14.10.2009, 20:33
Büyük maçların havası farklı olur her zaman.Bir de milli maç arası vardı bu da bize iyi geliyor.

Bence 3-2 kazanacağız !

.....
14.10.2009, 20:33
Büyük maç diye tabir edilen İstanbul takımlarına karşı çoğu zaman iyi oynamışızdır ama kaybetmişizdir :( , Ama bu sefer öyle olmayacak. Allahın izniyle alacaz bu maçı.

krdnz
14.10.2009, 20:34
iNTERNETTEN BİLET ALAN ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDEBİLİR Mİ?

Üyelik / Kart No Girişi
Lütfen Üyelik/Kart No ile giriş yapmadan önce Biletix üyeliğinizden çıkış yaptığınıza emin olunuz ve 16 haneli üyelik/kart numaranızı giriniz.

krdnz
14.10.2009, 20:35
Sürekli aynı yazı çıkıyor

krdnz
14.10.2009, 20:38
Üyelik kart no nedir?

Üyelik şifresi nedir?

Yardım lütfen

Fatih
14.10.2009, 20:49
Üyelik kart no nedir?

Üyelik şifresi nedir?

Yardım lütfen
Üyelik kart no; Taraftar kartınınızın üzerindeki numara.Üyelik şifresi ; doğum tarihiniz.

Kasım BEKTAŞ
14.10.2009, 20:50
Üyelik kart no nedir?

Üyelik şifresi nedir?

Yardım lütfen

üyelik kart no taraftar kartın üzerindeki numara
üyelik şifre taraftar kart şifren
şifreni bilmiyorsan şifremi unuttum linkine tıkla telefonuna sms ile gelir

Ufuk Bayraktar61
14.10.2009, 21:02
önemli!!!!!

Arkadaşlar akşam skytürk de ki bir programdan GS TS maçına bilet kazandım. kapalı bileti. ama daha bilet elime gelmedi. bekliyorum. gelince de satmayı düşünüyorum. (eğer alacak kişiye rahatça ulaştırılabilecek bir zamanda bilet bana ulaşırsa) Almak isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler...fiyatta anlaşırız :)....

Kasım BEKTAŞ
14.10.2009, 21:14
biletimi aldım maç gününü bekliyorum....

Nihal Ayvaz
14.10.2009, 21:33
40 yılın başı İstanbulda maça gideceğim bmn organizasyonu yok iyi mi :D
Kaldık Ayşe ben ve Barış başbaşa ççç

Elif abla hoşgeldin İstanbul'a..Biz de varız merak etme :)

pReN@_61
14.10.2009, 22:31
önemli!!!!!

Arkadaşlar akşam skytürk de ki bir programdan GS TS maçına bilet kazandım. kapalı bileti. ama daha bilet elime gelmedi. bekliyorum. gelince de satmayı düşünüyorum. (eğer alacak kişiye rahatça ulaştırılabilecek bir zamanda bilet bana ulaşırsa) Almak isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler...fiyatta anlaşırız :)....
Tam da yerinden vermişler..kapalı tribün..:rolleyes:

Cafer Bulur
14.10.2009, 22:37
Camianin hocaya ve yönetime güvenebilmesi icin bu mactan puan ya da puanlar almamiz gerekiyor.

Bunun icin de bu macta yüksek konstantrasyon ve motiveyle oynamaliyiz,kazanmayi rakipten daha cok istemeliyiz.

G.saray da en cekindigim oyuncu arda,onu durdurursak kazanmamiz kolaylasacaktir.

h@msi61
14.10.2009, 22:41
Camianin hocaya ve yönetime güvenebilmesi icin bu mactan puan ya da puanlar almamiz gerekiyor.

Bunun icin de bu macta yüksek konstantrasyon ve motiveyle oynamaliyiz,kazanmayi rakipten daha cok istemeliyiz.

G.saray da en cekindigim oyuncu arda,onu durdurursak kazanmamiz kolaylasacaktir.

Arda son 3 sezonda samiyende oynanan maclarin hepsinde bize gol atti...

KemalEROĞLU5961
14.10.2009, 22:42
Biletim hazır, Cuma günü İstanbul'dayım, Pazar akşamı da maçı izleyip keyifle Ankara'ya döneceğim inşallah, aksi takdirde bize yine hüsran var... :(

Cafer Bulur
14.10.2009, 22:45
Arda son 3 sezonda samiyende oynanan maclarda bize gol atti...
Arda nin gol atmasinin yaninda ters kanattan iceriye yapacagi kavisli ortalar savunmamizi zor durumda birakabilir.

Bu nedenle arda yi ikili-üclü sikistirmalarla pasifize etmeliyiz.

Ayrica duran toplarda gs tehlikeli oluyor,buna da mümkün oldugunca engel olunmali.

h@msi61
14.10.2009, 22:46
Arda nin gol atmasinin yaninda ters kanattan iceriye yapacagi kavisli ortalar savunmamizi zor durumda birakabilir.

Bu nedenle arda yi ikili-üclü sikistirmalarla pasifize etmeliyiz.

Ayrica duran toplarda gs tehlikeli oluyor,buna da mümkün oldugunca engel olunmali.

Arda tehlikeli bir oyuncu, fakat bugun yaninda sansi bize acayip tutan oyunculardan biri. Kendisi yeni bir Aykut, Ahmet Dursun, Bobo olma yolunda...

Cafer Bulur
14.10.2009, 22:49
Arda tehlikeli bir oyuncu, fakat bugun yaninda sansi bize acayip tutan oyunculardan biri. Kendisi yeni bir Aykut, Ahmet Dursun, Bobo olma yolunda...
Sansinin tutmasi diye bir sey yok aslinda.

Arda nin cogu takima karsi sansi tutuyor,cünkü özel yetenekleri olan bir oyuncu.

Isinizi cok ciddiye alir ve iyi konsantre olursaniz bir arda yi bile etkisiz hale getirebilirsiniz....

vendercan
14.10.2009, 22:51
Yönetime inanılmaz kızgınım.Onların kaprisleri yüzünden takım ve camia sarsıntıda!..Ama sonuna kadar TRABZONSPORLUYUM.Aklım, boşa umutlanma bu maçtan diyor!Trabzonspor sevgisiyle dolu kalbim ise ,neden olmasın diyor! Sonuçta biletleri aldık...Haydi hayırlısı olur inşallah!..VİRA BİSMİLLAH!!!!!!!!!!!!!!!

h@msi61
14.10.2009, 22:55

Arda nin cogu takima karsi sansi tutuyor,cünkü özel yetenekleri olan bir oyuncu.

Isinizi cok ciddiye alir ve iyi konsantre olursaniz bir arda yi bile etkisiz hale getirebilirsiniz....

Sans tutma olayina ciddi manada inaniyorum, adam gecen sene sadece yedi gol atmis ve bunlarin ikisi birer taneden bize.

Cafer Bulur
14.10.2009, 23:01
Sans tutma olayina ciddi manada inaniyorum, adam gecen sene sadece yedi gol atmis ve bunlarin ikisi birer taneden bize.
Olabilir,gecmise takilmamak lazim.

Ben olaya sans tutmasindan ziyade,arda nin gs nin en iyi oyuncusu olmasi gözüyle bakiyorum.

Böyle bir oyuncu gol da atar,asistde yapar.

Bunu takim halinde engellemektir önemli olan.

Emre ÖZTÜRK
14.10.2009, 23:08
Takım halinde iyi mücadele edersek bu maçı kazanacağimiza eminim.Sadece iyi motivasyon ve iyi mücadele yeterli.Takıma ve oyunculara güveniyorum

Ömer TOPAL
14.10.2009, 23:35
ben nedense ve nasıl olduysa..lig fikstürü çekildigi zaman en sondaki maça bile skor umudu baglarken nedense bu maça kendimi hiç bir sonuça adapte etmedim...3 sonucada acık gibiyim :) ne olur bir süpriz yapsak...parçalara ayırsak aslanı....bordodan alsalar nasiplerini....

Ömer Kaya
14.10.2009, 23:37
Kazanacağız:)

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 23:48
Buna ek olarak Baliç..

Hiç unutmuyorum haftalarca adam doğru dürüst top oynamamıştı geldi bize golünü attı gsdeyken..:S

Emrah Akcagöz
14.10.2009, 23:48
Kazanacağız:)
Avatarınla bu sözün çok güzel uyuşuyor Ömer :)

Osman Yavuz
14.10.2009, 23:52
Buna ek olarak Baliç..

Hiç unutmuyorum haftalarca adam doğru dürüst top oynamamıştı geldi bize golünü attı gsdeyken..:S
2. Fenerbahçe döneminde de yapmıştı aynısını.Haftalar boyunca gol atamadı bizim maçta atmıştı.:)

h@msi61
14.10.2009, 23:54
Buna ek olarak Baliç..

Evet en iyi sezonunumuzda Trabzonda bizi 1-0 yendikleri macta atmisti(2004-2005). O sezonki ilk ve tek goluydu :)

Ayrica kendisinin gsdeyken aleyhimize asistleri, fenerdeyken de golleri ve asistleri mevcuttur :)

Muhammed
15.10.2009, 00:14

Arda'yı bile demeyin ALLAH aşkına. Arda kim yahu? Haftalardır nerede son maçlarda sahada gezinmekten başka ne yaptı? Ben her hafta tüm takımların maçlarını izliyorum. Bu Arda'dan en fazla Türkiye liginin yetenekli genç oyuncusu olur başkada bişey olmaz yıllar boyu genç yetenek deriz.

Cafer Bulur
15.10.2009, 00:16
Arda'yı bile demeyin ALLAH aşkına. Arda kim yahu? Haftalardır nerede son maçlarda sahada gezinmekten başka ne yaptı? Ben her hafta tüm takımların maçlarını izliyorum. Bu Arda'dan en fazla Türkiye liginin yetenekli genç oyuncusu olur başkada bişey olmaz yıllar boyu genç yetenek deriz.
Arda su anda en iyi Türk oyuncusudur,var mi daha iyisi?

yorumsuz6117
15.10.2009, 00:18
Peki arda'yı kim tutucak..:)

Mustafa Calik
15.10.2009, 00:19
Peki arda'yı kim tutucak..:)

Song-Giray-Egemen-Cale

Bu savunmaylan cikmaliyiz maca. Song durdurur Arda'yi.

Uğur Karataş
15.10.2009, 00:20
Bu takıma Fatih Tekkenin içindeki Trabzonspor Ruhu lazım!

Hüseyin Sahtiyan
15.10.2009, 00:22
inş. Broos'un başına taş fln düşer de; Sylva, Egemen, Giray, Serkan, Cale, Gabric, Engin(Yattara), Colman, Selçuk dörtlüsünün önünde Alanzinho en ilerde de Umut gibi 11 çıkarır sahaya..

yorumsuz6117
15.10.2009, 00:22
Bence bu maçta 11 kişiyle defans yapmalıyız kontradan çıkmalıyız Ankaragücü hücum yaparak mı yendi Gs'yi defans yaparak yendi haddini bilerek oynadı bizde öyle oynamalıyız yoksa fark olur...

Uğur Karataş
15.10.2009, 00:24
Bence bu maçta 11 kişiyle defans yapmalıyız kontradan çıkmalıyız Ankaragücü hücum yaparak mı yendi Gs'yi defans yaparak yendi haddini bilerek oynadı bizde öyle oynamalıyız yoksa fark olur...

Yok daha neler. GS üstüne çekmek maçı kaybetmektir. Adamların en sağlam olduğu yer hucum sen bide üstüne üstünemi çekecen. Orta Sahada kalabalık olmalıyız. Tek forvet umut arkasında alazinho

Hüseyin Sahtiyan
15.10.2009, 00:28

hiç düşündün mü geriye çekilip kontra denerken 10. dakkada gol yersek nolur diye :)

yorumsuz6117
15.10.2009, 00:30
hiç düşündün mü geriye çekilip kontra denerken 10. dakkada gol yersek nolur diye :)
Gol yersek hücum serbest..:)

Uğur Karataş
15.10.2009, 00:34
Allahım sen forvetlerimizin o gün kazmalığı tutmasın iyi günde olsun amin

StyLe
15.10.2009, 00:49
Hoca diye takımın başına getirdikleri adam gazetecilere "bu sene şampiyonluk uzak ihtimal" diyor, bu adamı hala takımın başında tutuyorlar. Ben bu takıma nasıl destek vereyim Allah aşkına Trabzonspor'un hocasının ligin ilk 9. haftasında gazetelere verdiği demece bakın, hoca bile ümidi kesmiş, pehhh... :eek: Ahanda bunu yazıyorum, bu adama Trabzonspor'un büyüklüğü ile ilgili tek kelime edilmemiş, müzeyi bile gezmemiştir. Yazık verilen paralara, valla yazık, en büyük yazık bu taraftara...

Hiç unutmadım valla, bu adam aceleyle takımın başına getirilen, illa yabancı alalım diye, acele edilerek ve geç takımın başına getirilen sıradan bir hocadır. Liselerde ki beden eğitimi hocalarından da farkı yoktur. Böyle aceleyle ne olduğu belli olmayan adamı takımın başına getirirsen, gider sağda solda şampiyonluk şansımız yok der 9. haftada, Ahmet Ağaoğlu'nun dediği gibi "Ferrari'yi daha önce Anadol'a binmişe verirsen arabayı süremez. 6 milyon euro'luk Alanzinho 700 bin euro'luk hocaya teslim edilmiş. Daha ne diyeyim. Valla maça gidecektim, sırf şu hocanın gazetelere verdiği demeç yüzünden vaz geçtim.

Mustafa Yüksek
15.10.2009, 00:51
Fener'in 12 puan gerisindeyken şampiyon oluruz diyen sürrealistler lazım bize sanırım...Terim gibi mesela:cool:

Hüseyin Sahtiyan
15.10.2009, 00:52
Fener'in 12 puan gerisindeyken şampiyon oluruz diyen sürrealistler lazım bize sanırım...Terim gibi mesela:cool:

henüz sekizinci hafta 12 puan gerisine düşürmeyenler lazım işte :)

StyLe
15.10.2009, 00:56

Beşiktaş geçen sene nerden geldi şampiyon oldu? Yahu sen Trabzonspor'sun, Trabzonspor'un hocasısın,hakketden varya seninde takımın büyüklüğünden haberin yok. Bu takım zamanında nerelerden geldi şampiyon oldu 12 puan nedir?

Türkiye liginin tarihinde en az puanla şampiyon olan tek takımın taraftarısın, sayim mi başka başarılarıda?

Mustafa Yüksek
15.10.2009, 01:00
henüz sekizinci hafta 12 puan gerisine düşürmeyenler lazım işte :)

Bunda tüm suçu hocaya yüklemek yanlış kanımca...Sonuçta takımla uzunca bir hazırlık dönemi geçiremedi...Kaldı ki eksikleri olan bir takımımız var kabul edersin ki...

Beşiktaş geçen sene nerden geldi şampiyon oldu? Yahu sen Trabzonspor'sun, Trabzonspor'un hocasısın,hakketden varya seninde takımın büyüklüğünden haberin yok.

Benim takımın büyüklüğünden haberim var kardeşim...Bu takım saha sonuçlarından daha büyük öncelikle...Beşiktaş nerden gelip kimden aldı şampiyonluğu? Kendine ihanet eden bir Trabzon ve Sivas'tan...Şimdi önümüzde tüm medyayı arkasına almış Fener ve Gs var...Gerçekçi olmak da suç mu yahu:rolleyes:

StyLe
15.10.2009, 01:03
Böyle zihniyetde olan bir hocanın takımı şu maçı kazanabilir mi söyleyin? Hoca böyle düşünüyorsa, futbolcusu ne düşünür? Sadri Şener hedefimiz bu sene şampiyonluk demedi mi? Bu adamıda takımı şampiyon etsin diye takımın başına getirmedi mi? Eeeee, ne diyor bu adam ligin 9. haftasında daha? "Bu sene şampiyonluk uzak ihtimal" Yahu komedi ya, anlayan var mı bu işten birşey? Ben mi yanlış düşünüyorum?