PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

.....
05.10.2009, 14:58
O değilde karşımızda ki Barcelona mı ? Madrid mi ? Manu mu ?

Allah aşkına nasıl gol atacağımıza inanmıyorsunuz anlamıyom ki! Ankaragücü 3 tane attı biz gol atacağımıza inanmıyorum. pehhh be nasıl böyle düşünüyorsunuz pes dogrusu. Bari açıklamanızı da yazın da bizde inanalım gol atamayacağımıza!!!

mahmuter61
05.10.2009, 14:59
Haber61 de Hasan Yener FB de yenilecek diye bir röportaj vermiş.Yahu sanane FB nin Bilmem hangi takımın yenilmesinden sen kazanabiliyonmu?bunu söyle yahu!Bu takımı kuranlar neye göre kurdu yok o yenilecek bu yenilecek eeee şeyimin şeyi olacak yahu sen neyapıyorsun?bunu de bize.Gs maçı yeneriz yeniliriz çokda önemli değil artık sen sahanda maç kazanamadıktan sonra Gs yi yensen ne yazar!!!Gönül Yazar......bırakalım bu işleri Trabzonsporu yönetenlerin bir kısmı Trabzonsporlu değil sadece buna inanmaya başladım.

uzzun
05.10.2009, 15:05
O değilde karşımızda ki Barcelona mı ? Madrid mi ? Manu mu ?

Allah aşkına nasıl gol atacağımıza inanmıyorsunuz anlamıyom ki! Ankaragücü 3 tane attı biz gol atacağımıza inanmıyorum. pehhh be nasıl böyle düşünüyorsunuz pes dogrusu. Bari açıklamanızı da yazın da bizde inanalım gol atamayacağımıza!!!

beni bu kadar ümitsizliğe itende ankaragücünün 3 golü zaten...tedbirini almış, f5'le puan farkı 5'e çıkmış bir gs motivasyonu, diğer tarafta brooslu Trabzonspor...yok abi yok düşünmek bile istemiyorum bu maçı...

cagria
05.10.2009, 15:12
Ankaragücü'nden 3 yiyen Galatasaray bize 3 atıp moral bulacak bence.

İnşallah bana bu lafımı yedirirsiniz

.....
05.10.2009, 15:20
beni bu kadar ümitsizliğe itende ankaragücünün 3 golü zaten...tedbirini almış, f5'le puan farkı 5'e çıkmış bir gs motivasyonu, diğer tarafta brooslu Trabzonspor...yok abi yok düşünmek bile istemiyorum bu maçı...

Allah rızası için düşünme o zaman. Yorumlarını da kendine sakla. buraya gelip gol atamayız filan yazma. LÜTFEN YAZMA!!!

.....
05.10.2009, 15:22
Ankaragücü'nden 3 yiyen Galatasaray bize 3 atıp moral bulacak bence.

İnşallah bana bu lafımı yedirirsiniz

Ahh ahhh , Şu maç oynansa bu söylediklerinizi de o zaman yazacakmısınız acaba çok merak ediyorum!

Selami Gürpınar
05.10.2009, 15:23
Açıkçası bu maçtan çok korkuyorum.

uzzun
05.10.2009, 15:25
Allah rızası için düşünme o zaman. Yorumlarını da kendine sakla. buraya gelip gol atamayız filan yazma. LÜTFEN YAZMA!!!

hocam burada birileri antebe 3 atarız 5 atarız derken ben bu maçı bu kafayla alamayız herkeslede iddaya girerim diye yazdım..buyur bak istersen o maçın öncesi yorumlara...

burası taraftar formu değilmi? görüşlerimi moral bozmak için değil birileri taraftarın düşüncelerini belki duyar diye yazıyorum...asıl hayal satmak taraftarı kandırmaktır...çeyrek asırdır hayal satıyor yönetimler taraftara...sonra yeni bir hüsran sonra bir yeni hüsran daha....

iyi o zaman al sana senin istediğin yorum !!!!!!!! arkadaşlar hiç üzülmeyi bu hafta antebe atamadığımız 5 golü gs ye atarız....sonra 12-13 maçlık bir seriyle lider olur sonrada liderliği kimseye kaptırmayız şampiyon oluruz...

Suha
05.10.2009, 15:26
bir umuttur..

uzzun
05.10.2009, 15:26
Açıkçası bu maçtan çok korkuyorum.

yok hocam yok korkma...bak forumda gs ye 4 atarız diyen dahiler var...hem de bu golcülerle !!!!!!!!

.....
05.10.2009, 15:29
hocam burada birileri antebe 3 atarız 5 atarız derken ben bu maçı bu kafayla alamayız herkeslede iddaya girerim diye yazdım..buyur bak istersen o maçın öncesi yorumlara...

burası taraftar formu değilmi? görüşlerimi moral bozmak için değil birileri taraftarın düşüncelerini belki duyar diye yazıyorum...asıl hayal satmak taraftarı kandırmaktır...çeyrek asırdır hayal satıyor yönetimler taraftara...sonra yeni bir hüsran sonra bir yeni hüsran daha....

iyi o zaman al sana senin istediğin yorum !!!!!!!! arkadaşlar hiç üzülmeyi bu hafta antebe atamadığımız 5 golü gs ye atarız....sonra 12-13 maçlık bir seriyle lider olur sonrada liderliği kimseye kaptırmayız şampiyon oluruz...

Allahım sen bizlere yardım et. Tamam nasıl biliyorsan öyle devam et . Karışmıyorum artık ne dediğiniz de beni ilgilendirmiyor.
kolay gelsin.

EDİT: kimse gsye 4 atacaz demedi. herkedin düşünceleri makul oranda kabul edilebilir. Ama sizin gibiler yüzünden yorum yapamıyor insanlar. 4 yeriz gol atamayız diyince insanları soğutuyorsunuz. tabi siz öyle yapmaya devam edin. KAYBEDEN OLACAKSINIZ!!!

Selami Gürpınar
05.10.2009, 15:35
yok hocam yok korkma...bak forumda gs ye 4 atarız diyen dahiler var...hem de bu golcülerle !!!!!!!!

Büyük maçların havası farklı olur ama bu maçta biraz ümitsizim inşallah dedikleri gibi olur. :)

uzzun
05.10.2009, 15:36
EDİT: kimse gsye 4 atacaz demedi. herkedin düşünceleri makul oranda kabul edilebilir. Ama sizin gibiler yüzünden yorum yapamıyor insanlar. 4 yeriz gol atamayız diyince insanları soğutuyorsunuz. tabi siz öyle yapmaya devam edin. KAYBEDEN OLACAKSINIZ!!!

hocam benim mesajımı okursan 4 yeriz falan yazmıyor....zaten 4'te yiyeceğimizi aklımdan geçirmedim ben...bu maçı alamayız ve gol atamayız dedim....ne hocaya ne de takımın forvetlerine güven duymuyorum...zaten b.uygun söylentisi bugün beni allak bullak etti...yukarı tükürsen broos aşağısı uygun misali...sinirler son hadde gergin vaziyette...yazık bize ya...

uzzun
05.10.2009, 15:37
Büyük maçların havası farklı olur ama bu maçta biraz ümitsizim inşallah dedikleri gibi olur. :)

ben razıyım hocam...o maçı alalımda tek gelecem foruma ve 100 tane mesaj atacam buraya ....sizden çok özür dilerim diye...yok 100 fazla oldu, 10 tane :)

Ertan 51
05.10.2009, 15:39
Allahım sen bizlere yardım et. Tamam nasıl biliyorsan öyle devam et . Karışmıyorum artık ne dediğiniz de beni ilgilendirmiyor.
kolay gelsin.

Sizin gibiler derken niye hemen kamp oluşturuyorsun kardeşim ne bu celalin senin,
sanane isteyen istediğini yazar,rahatsız oluyorsan yorumlardan başka başlıklara bak,nasıl olsa kimse kimsenin görüşünü değiştiremeyecek.

Sefa Murat Dokuz
05.10.2009, 15:40
Çok açık ve net yenersek büyük süpriz olur, ama gençleri antep yenemedikten sonra ki heleki antepi yenedikten sonra 2-0 dan gençlere maç verdikten sonra sadece bir derbi kazanmış oluruz. Zaten bu da mucize gibi bişey.

Ertan 51
05.10.2009, 15:41
bir umuttur..
yaşamak :)

MURAT İNCE
05.10.2009, 15:48
Herkes ne kadar gergİn, ne kadar umutsuz..
Ne oldu sİze arkadaŞlar..
Ben alacaĞiz dİyorum bu maÇi
lÜtfen karamsar olmayalim

Ertan 51
05.10.2009, 15:56
Herkes ne kadar gergİn, ne kadar umutsuz..
Ne oldu sİze arkadaŞlar..
Ben alacaĞiz dİyorum bu maÇi
lÜtfen karamsar olmayalim
İnşallah Murat'ım inşallah,geçen seneki çıkışımızdan sonra içimdeki ses febe-gs rüzgarı hava-civa biz şampiyonluğun en büyük adayıyız diyordu,ama eksik mevkilerimiz yine eksik olması,erken kaybedilen puanlar,orta sahamızın durumu,forvetlerin durumu,seyircinin tutumu derken ''seneye inşallah'' moduna yine yeniden girmek çok çok acı veriyor insana,en acısı da gs yi yensek bile yeniden bir hava yakalamanın imkansızlığı çünkü bu sene geçti.Bu maçla ilgili sizlerin haklı çıkmasına da çok sevineceğimi bilmelisiniz, bak ben demiştim zihniyetinde olmadığımada belki siz inanmazsınız ama Allah kalbimi biliyor,1 günün beyliği beylik inşallah sizin dedikleriniz olur.:)

Yasin T.
05.10.2009, 15:59
ali sami yende gs acayip ters geliyo bize.benim umudum yok

crazyboy
05.10.2009, 16:04
bu kadronun derbi kazanma ihtimalı çok düsük hele de deplasmanda neredeyse imkansız.bu futbocular bizi hiç bir başarıya taşıyamaz çünkü kadroda çok açık bir şekilde göze çarpan ve futboldan hiç anlamayan bir insanın bile teşhis koyabileceği kalite zafiyeti var.bunun en büyük örneği zaten geçen yıl oynanan futbol ve ligdeki sıralamadır.bu futbolcular oldugu surece yani kadronun neredeyse üçte ikisi değişmediği sürece bu takımdan bir beklentim olamaz ve hergecen yıl da bosa gecen yıllara bir yıl daha eklemekle gecer.taraftar artık boyle kalitesiz ve o formayı haketmeyenleri seyretmek istemıyor.yıllarca hep aynı şeyleri yasadık ve malesef yasatıldık.bizde insanız ve herkesın de bir dayanma sınırı var.taraftar artık o sınırı coktan gecmıs durumda.canımız gibi sevdigimz takımımız işini bilmeyen insanlar yuzunden yıllardır bizi üzüyo ve eziyo.toplum içinde futbol konusmaktan artık kacar olduk.uzulerek soyluyorum ama bu kadronun savunulacak bir tarafı da yok zaten.gs macını kazanırsak buyuk surpriz olur ama degisen birsey olamayacagı kesın.bu kadro en fazla ucuncu olabilir ki o bile zor.tahmınım dorduncu oluruz......

UğuR
05.10.2009, 16:05
9. hafta programı açıklandı!

Milli maç nedeniyle ara verilen Turkcell Süper Lig'de 9. haftanın programı açıklandı. ,

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 9. haftanın Galatasaray ile Trabzonspor arasında oynanacak dev maçı 18 Ekim Pazar saat 20.00'de başlayacak. Cumartesi günü Denizlispor-Bursaspor ve Beşiktaş-Kasımpaşa maçlarının oynanacağı ligde, lider Fenerbahçe'nin Gaziantepspor ile çıkacağı zorlu mücadele ise pazar saat 16.00'da...

Bu arada Ankaraspor ile karşılaşması gereken Eskişehirspor haftayı BAY geçecek.

İşte 9. haftanın programı:

17 Ekim Cumartesi
16.00 Denizlispor-Bursaspor
20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa

18 Ekim Pazar
15.00 Gençlerbirliği-Sivasspor
15.00 İstanbul BŞB-Manisaspor
15.00 Kayserispor-Ankaragücü
16.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe
18.00 Antalyaspor-Diyarbakırspor
20.00 Galatasaray-Trabzonspor

lazkopatfaroz
05.10.2009, 16:08
Barcelona büyük takim degil mi?
Neden gencecik adamlar orda pas hatasi yapinca (hem de pes pese) islik sesleri, yuhlama sesleri degil de alkis sesleri yükseliyor? Büyük takim derken Istanbul takimlarini mi örnek alacagiz yoksa Barcelona'yi mi? Zira Fb'liler degil miydi gecen sezon Volkan'i durmadan yuhalayan?

barca 25 senedir şampiyonluk özlemi çekmedi. barca kümede kalma mücadelesi vermedi. barca sezon sonu liderin 25 puan gerisinde kalmadı

Ozan Yazıcı
05.10.2009, 16:29
Keşke dün gsnin defoları ortaya çıkmasaydı ... Biz "fark yeriz" mesajları okumaya alışmış ve maça kadar kabullenmiştik . :)

Farklı kazanma şansımız hayli azalmıştır , forvete dönük oynayan üçlünün arkasındaki iki futbolcu taktik değişikliklere gideceklerdir . Aslında Yunanistan deplasmanında ortasahayı rakibe teslim eden bir hocanın bu hatasında ısrarı da beklentilerim içerisinde .

Düzeltemeyeceği arızalar da var şüphesiz , Uğur'un monte edilmesiyle biraz olsun toparlansa da halen ligin en kötü kanat savunmasına sahip takımlarından biri , oyunu açan takımlar Sturm Graz seviyesinde olsa bile gsyi elinden kaçıracak pozisyon üretebiliyor , zaten takımın direncini arttırsın diye savunmanın önünde oynatılan ikilinin rakip preste ne derece beceriksiz ve bocalayan oyuncular olduğunu da biliyoruz .

Tabi galatasarayın işimizi kolaylaştıracak en büyük handikapı stoperlerinin ilk müdehalelerde son derece ağır ve dripling yapan futbolculara karşı dengesiz kalabilmeleridir . Galatasaray ayrıca taktik gereği savunmasını önde kurmak durumunda , iki stoperin arasındaki uyumsuzlukla bıraktıkları geniş alanlar ve pozisyon hataları da bizim maçın seyir zevkini arttıracak etkenlerden biri :)

Rakip tam dişimize göre , biz neyi yapabiliyorsak , onlar o konuda sıkıntı yaşıyor . Bu maç bir Gençler , bir Ziya Doğan oyunu olmayacak .

Şurada " fark yeriz" nidalarıyla başlığa gidip gelen Trabzonsporlularında isimlerini alt alta toplamasını dilerim .

Sevgili kardeşim sen bu tahminleri hangi veriye dayanarak, daha doğrusu güvenerek yapıyorsun da fark yeriz diyenleri alt alta dizeceksin.. Şu takımın son iki maçını izleyen ve futboldan az buçuk anlayan herkes maçın nasıl bitebileceğini tahmin edebiliyor, bu ne güven Allahaşkına.. Tabi ki kazanmak istiyoruz, tabi ki bu takımı seviyoruz ama biraz da gerçekçi olmak lazım. Sen forvetine mi güveniyorsun, yoksa kalecine mi? Seni bu kadar umutvar kılan nedir? Forvet hattı Umut - Gökhan, kalecisi de Sylva olan bir takımın taraftarı bu kadar kendinden emin nasıl konuşabilir çözemedim ben..

Ali Tunahan Güllü
05.10.2009, 16:30
İnşallah yeneriz..

cyberentalpi
05.10.2009, 16:35
GS ye karsi avantaj ve dezavantajlarımız var. Gs yi yenmenin belli baslı yolları var.
Birincisi en kritik oyuncu keita. Keita nin kitlenmesi gerekiyor.
İkincisi formsuz Arda. Arda nında kale onunde hareket yapmasina izin vermemek gerekiyor.
Bu ikilinin baros ile baglantisi kesilirse gol yolları yuzde 75 tıkanır.
Eger kewell oyunda ise kwell a biraz sertlik yetebliyor.Kıralım demiyorum azcık sertliki.
Eger oyuna Nonda girerse biraz dikkat yeterli.
Gs nin zayif karnı ise defansı. Cok kolay ara pas yiyorlar. Bizimde aslında en iyi yaptigimiz sey bu. Colman Gabric alanzinho yattara tamda Gs defansına ters gelecek adamlar. Tabi bizim Umut gokhan in gorevlerini yapmasi gerekli

O halde orta sahada guclu olur ve Gs yi ozellikle ilk yarı yorarsak Gs ye rahatlıkla gol hatta goller atabiliriz. Bu yuzden ben tijikuzu yada Ceyhun un oynamasi taraftariyim.

Gelelim bize. Bizim defansa cok is dusuyor. Pas hatası yapamalılar. Kornerlerde Srvet ve Emre gibisupriz golculere dikkat etmeliler.
Eger maci 60 lara kadar rolantide goturursek bu dakikdan sonra oyuna girecek bir alanzinho ve yattara tam bas belasi olabilir.

Korkum ise bizim orta saha fiziken cok guclu degil. Bizim defansta bazen evlere senlik. Yani Gs nin ta sitedigi sey bunlar.
Durdur yor ve vur dersek fark atabilirz.
Gol yesekte disiplini bozmassak gol atariz. 60 larda oyun dengede ve skor esitse mactan galip geliriz.Ancak erken golle demorlize olrsa allah korusun derim

Ozan Yazıcı
05.10.2009, 16:36
pes artık yinemi taraftar! sizler bıkmayacakmısınız takımın becerisizliğini taraftara yıkmaktan! ne yapmış taraftar ya adamlar boş kalelere topu sokamıyor 10tane pozisyondan! taraftarın %1 bile etkisi yoktur takımın kötü oluşuna. dediginiz taraftar baskısı vesaire de tamamen şehir efsanesidir. takımın kötü oluşunu 25 yıldır bekleyen takımını hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftara yıkmak son derece yanlış ve anlamsız bana göre. ki baskıya gelince büyük takımsan otomatik olarak baskı olur camianda. bunu kaldıramıyosa o futbolcular yerleri burası degil yerleri kayserispor veya sivasspor gibi yerlerdir. bu bu kadar net. gecen macta inönüye bakalım neler yaptılar maç esnasında. ama maçtan sonra tüm futbolcuları taraftarımızı anlıyoruz onlara layık olacagız vesaire dediler. yapmayalım artık bunu hem ne yapmış bizim taraftar ya! gökhan ünal denilen futbolcu 1 metreden topu 10 metre dışarı gönderiyosa...

Bu forumda taraftara geçirmeyi adet edinmiş tayfa sana söz hakkı bırakmaz güzel kardeşim..

karatasof
05.10.2009, 16:50
Bizim futbolcu,yönetici ve bir kısım taraftarımızda var olan ''adını koyamadığım cincon sevgisi'' ağır basar ve son haftalarda önce superligde ve avrupa kupasındaki beraberlikler daha sonra ankara'daki 3-0 'lık hezimet ile demoralize olan gs'a moral olacak bir oyun ortaya koyarız diye düşünüyorum.Ne de olsa cincon karşımızdaki.Onun böyle içler acısı hali ortada iken kendimizi düşünecek değilizya!!!Hoş bizim boş kaleye gol atmaya bile mecali kalmamış forvetlerimiz varken istesek dahi maçı kazanamayız ya.Bizimkisi gönül eğlendirmek işte...Biz böyle ali cenap bir takıma sahibiz nede olsa........

Mustafa Calik
05.10.2009, 16:54
Okulda bir gs'li arkadasimla iddia'ya girdim bugün .. biz sizi yenecegiz dedim .. inaniyorum.

____________SYLVA______________
SONG____GiRAY___EGEMEN____CALE
________SELCUK_COLMAN_________
ENGiN_____________________GABRiC
________GÖKHAN_UMUT___________

Engin'in yerine Serkan'da olabilir. Engin, Gabric ve Umut savunmaya yardim ettiklerini düsünürsek orta saha da problem yasamayiz diye düsüniyorum. Skor tahminim 3:1 alacagiz.

Ömür Karadeniz
05.10.2009, 16:54
fazla soze gerek yok kımse hayal alemınde gezmesın 2-3 yeriz herhalde

seyyah61
05.10.2009, 16:56
Fatih Tekke'nin Gs icin kesilecek özel bir hesabi vardi.
Bu macta olmasa da insallah ikinci yaridaki macta kendisi takimimizda olur ve Gs'ye karsi oynar.
Gökhan eger milli takimda da böyle kacirmaya devam ederse hocanin alternatif arayislara girmesi gerek bence.

Hasan ZAİMOĞLU
05.10.2009, 16:57
tüh(!) maç pazar günü ....

Furkan Dündar
05.10.2009, 16:57
İşl yeneceğiz

KOSİFOĞLU
05.10.2009, 16:59
eğerki yattara yerine engin şelçuk yerine de alanzinho oynarsa bana göre bu maç bizim olur

KOSİFOĞLU
05.10.2009, 17:02
ama bu maç çok zor çünkü galatasaray 3-0 yenildiği için ve tekrar geri döndük sinyalini gere bilmesi için bu maçı mutlaka kazınmaları gerekiyor biz ise bu maçı mutlaka ve mutlaka kazanmalıyız eğerki bu maçta farklı bir şekilde yenilgi alırsak broosa yol görünür sadri şenerde kulübteki günlerini dahada kısaltmış oldur

Fatih Kuloğlu
05.10.2009, 17:04
Beraberlik iyi sonuç olur 2 haftadır puan kaybeden ve Avrupa ligindede berabere kalan bir takım kendi sahasında çok konsantre olucaktır inşallah sokağa çıkamıycak kadar bir fark yemeyiz

Ali Tunahan Güllü
05.10.2009, 17:05
Şu maçta Alanzinho ilk 11de başlasın başka birşey istemiyorum.!!

KOSİFOĞLU
05.10.2009, 17:07
Şu maçta Alanzinho ilk 11de başlasın başka birşey istemiyorum.!!

:alkış: aynen katılıyorum

yakuphoca
05.10.2009, 17:08
Trabzon'da bu maçı alacak moral ve hava yok. Beraberlik iyi sonuç.
Gençlerbirliği maçında oynanan kötü oyun ve yapılan top kayıpların yarısını bu maçta yaparlarsa fark olur..
İnşallah lafımı yerim..

KOSİFOĞLU
05.10.2009, 17:09
valla fark yemekten öok korkuyorum, vay be koskaca trabzonspor taraftarını ne hale getirdiler helal olsun size başkanım

Şahinoğlu
05.10.2009, 17:10
Şu form grafiğimizle gs yi yenmemiz çok zor , kaldıki çok iyi bir günümüzde bile olsak hakem faktörüde çıkacaktır karşımıza, hoca çok ideal kadro yapar şans melekleride yanımızda olursa berabere bitebilir maç ama dediğim gibi o bile çok zor bu formsuzluğumuzla .

Osman Yavuz
05.10.2009, 17:15
Şu form grafiğimizle gs yi yenmemiz çok zor , kaldıki çok iyi bir günümüzde bile olsak hakem faktörüde çıkacaktır karşımıza, hoca çok ideal kadro yapar şans melekleride yanımızda olursa berabere bitebilir maç ama dediğim gibi o bile çok zor bu formsuzluğumuzla .
Şu anki form durumlarına bakarsak Galatasaray'ın da bizden fazla bir artısı yok.;)

Şahinoğlu
05.10.2009, 17:18
Şu anki form durumlarına bakarsak Galatasaray'ın da bizden fazla bir artısı yok.;)

Takdir edersinki form olarak artısı yok desek bile kalite olarak artısı var :) acı ama gerçek.

.....
05.10.2009, 17:18
Song Sağbek olarak sahada olmalı. Solda Cale.

Ortada Serkan-Ceyhun-Selçuk-Gabric

İlerde Umut-Alanzinho

derim ben

Osman Yavuz
05.10.2009, 17:20
valla fark yemekten öok korkuyorum, vay be koskaca trabzonspor taraftarını ne hale getirdiler helal olsun size başkanım
O sizin korkunuz.Halbuki ben sizin gibi düşünmüyorum.Eskişehir'in, Sturm Graz'ın berabere kalabildiği sahada biz çok rahat yenebiliriz Galatasaray'ı;)

KOSİFOĞLU
05.10.2009, 17:26
O sizin korkunuz.Halbuki ben sizin gibi düşünmüyorum.Eskişehir'in, Sturm Graz'ın berabere kalabildiği sahada biz çok rahat yenebiliriz Galatasaray'ı;)

inşallah yeneriz bende tabiyki yenmemezi istiyorum ama gerçeklere baktığımda işte o yüzden fark yemekten korkyorum+kalecimiz çok basit goller yiyor+geçen sezon ali samiyende 3 gol yemiştik bizim kadromuza az takviyerler yapıldı ama onlar elano+keita gibi kaliteli oyuncuları aldılar bunlarda gerçekler inşallah yenilirsek bile fark yemeyiz:)

Kasım BEKTAŞ
05.10.2009, 17:34
önyargıları yok etmek atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur

yeneriz...yeneceğiz...biz Trabzonspor'uz...

şampiyon olan takımımız çok mu süper futbolculardan oluşuyordu?
kıbrıs barış kupasını kazandıktan sonra biz bunları yeneriz diye inanmışlardı...ve Türkiye ligini alt üst etmişlerdi...

sen taraftar olarak inanmazsan futbolcun nasıl inansın???

ben yeneceğimize tüm kalbimle inanıyorum...futbolcularda inansınlar ve savaşsınlar yeter...

Osman Yavuz
05.10.2009, 17:34
inşallah yeneriz bende tabiyki yenmemezi istiyorum ama gerçeklere baktığımda işte o yüzden fark yemekten korkyorum+kalecimiz çok basit goller yiyor+geçen sezon ali samiyende 3 gol yemiştik bizim kadromuza az takviyerler yapıldı ama onlar elano+keita gibi kaliteli oyuncuları aldılar bunlarda gerçekler inşallah yenilirsek bile fark yemeyiz:)
Şu anda Galatasaray tamamen Arda ve Keita'nın bireysel performanslarına bağlanmış durumda.Defans hattında iki taraf da eşit durumda.Orta sahada Ayhan ve Mustafa Sarp ikilisine karşılık Colman ve Selçuk avantajımız var.Gününde Yattara bana göre Keita'yı ikiye katlayabilecek kapasitede.Tek artılarının Arda olduğunu düşünüyorum.Onun da bu aralarki form durumu beni oldukça sevindiriyor.Milli maç oynayacak olması da fiziksel olarak yorgunluğunu daha da arttıracaktır.

Murat'
05.10.2009, 17:38
Ankaragücü 3 tane attı ya Galatasaray'a şimdi bazılarımız bizim de Glatasaray'ı yenebileceğimizi düşünüyoruzdur.Bu takımı en iyi zamanımızda bile yenemedik biz.Yok şansımız tutmuyor işte.Galatasaray bize fark bile atabilir.

KOSİFOĞLU
Şu anda Galatasaray tamamen Arda ve Keita'nın bireysel performanslarına bağlanmış durumda.Defans hattında iki taraf da eşit durumda.Orta sahada Ayhan ve Mustafa Sarp ikilisine karşılık Colman ve Selçuk avantajımız var.Gününde Yattara bana göre Keita'yı ikiye katlayabilecek kapasitede.Tek artılarının Arda olduğunu düşünüyorum.Onun da bu aralarki form durumu beni oldukça sevindiriyor.Milli maç oynayacak olması da fiziksel olarak yorgunluğunu daha da arttıracaktır.

inşallah yeneriz:)

Recep Alkan
Song Sağbek olarak sahada olmalı. Solda Cale.

Ortada Serkan-Ceyhun-Selçuk-Gabric

İlerde Umut-Alanzinho

derim ben

Ömer songun sağ bek olarak kalmasını neden istiyorsun ?

Gençlerbirliği maçı çok net gösterdi, şef orda yapamıyor, yerini çok kaybediyor, ne kadar eleştirilirse eleştirilsin tayfun kadar faydalı da olamıyor. Şunu da çok net söylüyorum Tayfun gibi orta yapan da takımda çok az ne yazık ki.

Diğer seçimlere gelirsek; ilerde çift forvet olmalıyız, ve ne yazık ki bu ikili umut gökhan olacak, eğer tek forvet sistemi ile çıkılacaksa yattara oynatılmalı.

Ama GS yi yenmek istiyorsak orta sahanın hayatının maçını çıkarması gereklidir derim bende.

.....
05.10.2009, 18:00
Ömer songun sağ bek olarak kalmasını neden istiyorsun ?

Gençlerbirliği maçı çok net gösterdi, şef orda yapamıyor, yerini çok kaybediyor, ne kadar eleştirilirse eleştirilsin tayfun kadar faydalı da olamıyor. Şunu da çok net söylüyorum Tayfun gibi orta yapan da takımda çok az ne yazık ki.

Diğer seçimlere gelirsek; ilerde çift forvet olmalıyız, ve ne yazık ki bu ikili umut gökhan olacak, eğer tek forvet sistemi ile çıkılacaksa yattara oynatılmalı.

Ama GS yi yenmek istiyorsak orta sahanın hayatının maçını çıkarması gereklidir derim bende.

Abi bu maçlık bile olsa orda Song oynamalı. Tek maç Song a varım yani :) . Ve gerçekten gs maçında orayı iyi idare edecektir. Büyük Şef büyük maçları sever. inşallah Hocamız bunu değerlendirir.

Bencede Gökhan ile çıkacaz ama Alanzinho da olabilir Umutla birlikte. Golcüler yakaladıklarının yarısını atsa bu maçı rahat alırız.

Ayrıca Orta sahaya dediğin gibi çok iş düşecek. Serkan oynamalı diyorum ani ataklarda hızıyla faydasını görebiliriz. Solda zaten Gabric.

Ordaki ikili Ceyhun-Selçuk olmalı kanısındayım. Colman iyi paslar atabiliyor ama çok top kaptırıyor. O yüzden Colman bu maçlık yedeğe çekilmeli. Tabi bakalım hocamız nasıl bir kadro yapacak. Ayrıca Engin,Yattara , Barış ,Alanzinho gibi oyuncularımızı nasıl kullnacak orası da ayrı bir soru işareti...

Recep Alkan
05.10.2009, 18:06
Song bir maçlık oynamamalı, zaten bir kere hatır gönül işine gençler maçında oynatıldı. Şef sağ bek de yerini çok kaybediyor, arkasını doldurmak hep giraya kalıyor, bu da sağ bek de giray oynuyor kanasını uyandırıyor. Kaldı ki dediğim gibi Tayfun ne kadar eleştirilse de gerçekten sağ bek de işini yapıyor, hataları olsa da bu maç kıesilmemeli.

Orta alan için her zaman söylerim, ben ön liberosuz sisteme karşıyım. Bu da ceyhun oynamalı demektir. Ama bu sefer de forvet teke düşer ki büyük maçlar da bu dezavantajdır.

Serkan konusu ise kesinlike doğru. Bu adam ileri geri koşularda rakibi çok yoruyor, ama bazen de çok yorulduğundan orta yapacak dermanı kalmıyor.

Erdal
05.10.2009, 18:07
Yeneriz...Yeneceğiz...Bu bir şeyi halletmeyecek ama yeneceğiz...İnanıyorum...

Serdar A
05.10.2009, 18:10
Yeneriz...Yeneceğiz...Bu bir şeyi halletmeyecek ama yeneceğiz...İnanıyorum...

Ne düşeriz , ne ayağa kalkarız . Arada , öyle kendimize has bir yol bulmuş gidiyoruz , gideceğiz .

Şahinoğlu
05.10.2009, 18:14
Şampiyonluğu geçtik genede bari şu istanbul takımlarını yenin mutlu edin bizi.

Serdar A
05.10.2009, 18:15
Sevgili kardeşim sen bu tahminleri hangi veriye dayanarak, daha doğrusu güvenerek yapıyorsun da fark yeriz diyenleri alt alta dizeceksin.. Şu takımın son iki maçını izleyen ve futboldan az buçuk anlayan herkes maçın nasıl bitebileceğini tahmin edebiliyor, bu ne güven Allahaşkına.. Tabi ki kazanmak istiyoruz, tabi ki bu takımı seviyoruz ama biraz da gerçekçi olmak lazım. Sen forvetine mi güveniyorsun, yoksa kalecine mi? Seni bu kadar umutvar kılan nedir? Forvet hattı Umut - Gökhan, kalecisi de Sylva olan bir takımın taraftarı bu kadar kendinden emin nasıl konuşabilir çözemedim ben..

Abi alıntı yaptığın mesajda tahmin olarak tanımladığın nedir ? Galatasaray'ın aksadığı konular belli , bizim takımın neleri yapabildiği de . Bu anlamda ufak bir karşılaştırma idi benim yaptığım . 5 tane yeriz türünden bir şey yazmadım , başka mesajla karıştırmış olmayasın ?

60Kahraman61
05.10.2009, 18:17
Bence cok zevkli bir mac olacak

.....
05.10.2009, 18:17
Song bir maçlık oynamamalı, zaten bir kere hatır gönül işine gençler maçında oynatıldı. Şef sağ bek de yerini çok kaybediyor, arkasını doldurmak hep giraya kalıyor, bu da sağ bek de giray oynuyor kanasını uyandırıyor. Kaldı ki dediğim gibi Tayfun ne kadar eleştirilse de gerçekten sağ bek de işini yapıyor, hataları olsa da bu maç kıesilmemeli.

Orta alan için her zaman söylerim, ben ön liberosuz sisteme karşıyım. Bu da ceyhun oynamalı demektir. Ama bu sefer de forvet teke düşer ki büyük maçlar da bu dezavantajdır.

Serkan konusu ise kesinlike doğru. Bu adam ileri geri koşularda rakibi çok yoruyor, ama bazen de çok yorulduğundan orta yapacak dermanı kalmıyor.

Abi geçen seneki gs maçında da Tayfun oynadı hatırlıyorum , hatta Arda golü o kanattan atmıştı. Tayfun idare edebilir ama bu maçta BÜYÜK ŞEF oynarsa daha iyi olur bizim için. Hiç yoktan Tecrübesi ile bir şeyler yapacaktır. Ayrıca bu mücadelede gençlerbirliği maçı gibi arkasını boş bırakamaz. gs maçının bilincinde hareket eder yani.

Gökhan aslında iyi işler yapmaya çalışıyor ama bir türlü girmiyor. geçen seneki fb maçını iyi biliyoruz o kadar kaçırdıydık. Eğer öyle olursa bu maçı zor kazanırız ama idda ediyorum yakaladıklarımızın yarısını atsın Umut-Gökhan kazanırız bu maçı.

Hüseyin İlkin
05.10.2009, 18:18
Song, tek sağ bek olarak oynadığı maçta karşısındaki Hurşit'i çok iyi durdurmuştu.
Öyle ki, Mustafa sakatlanıp çıkmasaydı, Hurşit sola geçmeyip, maç boyu etkisiz kalacaktı.
Elimizde ki oyunculara bakıyorum, bakıyorum.
Song'dan başkasını koyamıyorum sağ tarafın defansif bölgesine.

Atmaca
05.10.2009, 18:19
Evet her macta oldugu gibi bu mactada atanalar ve tutanlar cok önemli!!!

.....
05.10.2009, 18:24
Song, tek sağ bek olarak oynadığı maçta karşısındaki Hurşit'i çok iyi durdurmuştu.
Öyle ki, Mustafa sakatlanıp çıkmasaydı, Hurşit sola geçmeyip, maç boyu etkisiz kalacaktı.
Elimizde ki oyunculara bakıyorum, bakıyorum.
Song'dan başkasını koyamıyorum sağ tarafın defansif bölgesine.

Aynen abi ,

Hiç yoktan o kadar sene oynamışlığı var. gençler maçına benzemez gs maçı. Bunun bilincinde Song.

Song-Giray-Egemen-Cale

Bu maçtaki defans hattımız olmalı.

SDinc
05.10.2009, 18:42
Kalecimiz Sylva olmalıdır.
Sağ bek Song , Sol bek Cale olmalıdır. Stoperlerimiz malum Giray-Song. Psikolojikmen Yattara hazırsa sağ açımız olmalıdır. Eğer değil ise Barış Memiş oynaması lazım yada Engin. Sol açığımız Zaten Gabric. Göbekteki ikiliden biri ön libero oynuyacak. Bu önlibero kesinlikle Ceyhun değil , Selçuk olmalı bana göre. Önliberoyu gayet iyi idare ediyor Selçuk , Ceyhun'u sırf maç boyunca 2 şut çekecek diye tutmamamız gerektiğini düşünüyorum. Ayriyetten 90 dakika kaldıramıyor , sonradan oyuna alındığında daha etkili. Ortadaki adam ise ben Colman diyorum hatta her zaman diyorum. Alanzinho'yu düşünenler olabilir. Forvetimiz Gökhan-Umut

.....
05.10.2009, 18:45
Bence Colman ı bu maç yedeğe çeksek daha yararlı olur. Kaptırdığı toplar bize eski olarak geleceği için ; Bu eksiler diğer eksiler gibi olmayacağı için bir maçlıkta olsa Ceyhun-Selçuk oynamalı.

LECOSSEEMRE
05.10.2009, 18:46
Yeniceğimizi düşünmüyorum acıkcası ben fark yicez..

SDinc
05.10.2009, 18:50
Bence Colman ı bu maç yedeğe çeksek daha yararlı olur. Kaptırdığı toplar bize eski olarak geleceği için ; Bu eksiler diğer eksiler gibi olmayacağı için bir maçlıkta olsa Ceyhun-Selçuk oynamalı.

Keyfinden mi kaptırdığını düşünüyorsun ? Takımımızda kimse sorumluluk almıyor , kimse boşa çıkmıyor adamda ne yapsın imkansızı yapmaya çalışıyor. Oysaki o'da 2'de bir aldığı topu tekrar defansa verip yada dikine değil aksine oynayıp çok az top kayıplı , pas hatasız oynayabilir.

umitçebi
05.10.2009, 19:01
ya arkadaşlar bordomavi net üyesi birine 'song sağ bekte ne yaptı' sorusu yakışmıyo??bu kadarda futbol cahili olunmaz.gb maçında süper oynadı sağ bek dediğin adamın birinci görevi orayı savunmaktır.tayfundanda bin kere iyi savundu.ayrıca fenada orta açmadı.ki sağ bekin görevi orta açmakmı?? yattara ortaları açar song sağ bek oynasa ortada giray egemen solda cale önde selçuk serkan sagda yattara solda gabriç..ilerde de gökhan ve umut olsa bu takımı durduramaz gs..yedektede alnzınhı engin ceyhun uçlusu rotasyonda kullanılır...
........
ayrıca ne bu gs hayranlığı yaa neresi fark atarmış kadro kalitesiymiş falanda filanda...keıtamı yattara mı alazzınhomu kewel mı?
lıberoları saymıyorum bıle zaten..bıtek forvet hattında daha kalıtelı bu durumda ne farkı?? yapmayın arkadaşlar herşey psıkolojık ve fızıksel gerısı hıkaye..
son soz soyledıgım kadroyla çıkılsın yetr SONG KESİNLİKLE SAĞ BEK OYNAMALI..futbol cahilliği yapmayalım lütfen..

.....
05.10.2009, 19:01
Keyfinden mi kaptırdığını düşünüyorsun ? Takımımızda kimse sorumluluk almıyor , kimse boşa çıkmıyor adamda ne yapsın imkansızı yapmaya çalışıyor. Oysaki o'da 2'de bir aldığı topu tekrar defansa verip yada dikine değil aksine oynayıp çok az top kayıplı , pas hatasız oynayabilir.

Aksine yakın mesafedeki topları çok kaptırıyor. Oynadığı mevki de top kaptırması büyük risk oluşturuyor. Öyle ki yüzdeye vurursak kendi yarı alanımızda kaptırdığı toplar öbür yarı alandan fazla görünüyor.

Bir de Çok yumuşak oynuyor. Yani ayağında ki topu çok çabuk kaptırabiliyor. Bunlar dezavantajları.

Tabi bunun yanında o uzun paslarını tartışmıyoruz bile...

Samet Yildirim
05.10.2009, 19:11
Zor bir mac olacagi kesin.
-------------Sylva----------
--Song----Giray-Egemen----Cale--
---------Selcuk--Tjikuzu---------
Umut--------Alan---------Gabric-
-----------Gökhan---------------

Orta sahaya kesinlikle defensif yönden oynayan ya ceyhun yada tjikuzu olmali tercihim tjikuzu olur.

Colman paslariyla forvet arkasina atabilen biriside olsa iyi olur ama ozaman kimi cikaracan benim kadroma bakarsam zor. Gökha-Umut kesinlikle oynamali. Alanzinho GS savunmasini cok zor durumlara düsürebilecek bi isim ondan da faydalanak lazim.

iyi düsünmek lazim yani...hoca icin son mac olabilir

Atmaca
05.10.2009, 19:22

Maclari iyi takip et, azda top oynamisligin varsa görürsün. Ayagindan topu zamaninda cikarmiyor.Zamaninda pas atmiyor.

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 19:27
Zor bir mac olacagi kesin.
-------------Sylva----------
--Song----Giray-Egemen----Cale--
Umut--------Alan---------Gabric-
-----------Gökhan---------------

Orta sahaya kesinlikle defensif yönden oynayan ya ceyhun yada tjikuzu olmali tercihim tjikuzu olur.

Colman paslariyla forvet arkasina atabilen biriside olsa iyi olur ama ozaman kimi cikaracan benim kadroma bakarsam zor. Gökha-Umut kesinlikle oynamali. Alanzinho GS savunmasini cok zor durumlara düsürebilecek bi isim ondan da faydalanak lazim.

iyi düsünmek lazim yani...hoca icin son mac olabilir
Sağ kanatta Umut yerine Gökhan denenmeli ayrıca Colman bu maçta oynamalı zira ali samiyende oynadığımız maçta yedek çıkmıştı oyuna girene kadar doğru dürüst rakip yarı sahaya girememiştik..Bir kadro da benden..

...........................Sylva.................. .......

Song(Tayfun)...Giray.......Egemen.........Cale

.....................Tjikuzu(Ceyhun).............. ....

...............Selçuk............Colman........... .....

Alanzinho......................................... Gabric

......................Umut Bulut(Gökhan).............

Aklımdan geçen kadro bu tek forvet oynamaya gönlüm razı değil ama Alanzinho ve de Tjikuzu-Ceyhun ikilisinden biri oynamalı diye düşünüyorum zor maç hayırlısı olsun kazanmaktan başka çare yok...

umitçebi
05.10.2009, 19:37
ya arkadaşlar lıbero olarak serkan ve selçuk oynamalı..ceyhun ağır..tjıkuzu moral olarak hazır değil bumaça..
..................slywa
song egemen giraay cale
yattara selçuk serkan gabriç
..........umut gokhan

şu kadro ya maçın durumuna görede
alanzinho ceyhun ve engin(barış) oynatılamlı
bukadr basit..

Samet Yildirim
05.10.2009, 19:45
Sağ kanatta Umut yerine Gökhan denenmeli ayrıca Colman bu maçta oynamalı zira ali samiyende oynadığımız maçta yedek çıkmıştı oyuna girene kadar doğru dürüst rakip yarı sahaya girememiştik..Bir kadro da benden..

...........................Sylva.................. .......

Song(Tayfun)...Giray.......Egemen.........Cale

.....................Tjikuzu(Ceyhun).............. ....

...............Selçuk............Colman........... .....

Alanzinho......................................... Gabric

......................Umut Bulut(Gökhan).............

Aklımdan geçen kadro bu tek forvet oynamaya gönlüm razı değil ama Alanzinho ve de Tjikuzu-Ceyhun ikilisinden biri oynamalı diye düşünüyorum zor maç hayırlısı olsun kazanmaktan başka çare yok...

Zor mac oldugu icin kadro yapmakda zor. Tayfun oynamamali. defans arkasina atilan her top pozisoyn oluyor bunu ligde en iyi yapan iki isim bizde gökhan ve umut ayrica GS savunmasi topu oyuna sokamiyor ve sokturmamaliyiz cünkü havadan yolladiklari her top geri dönecek ve keita-arda gibi isimlerde fazla is yapamayacak. Sokturmamak icin 2 forvet bu yönden de avantajli bana göre. Alanzinho sagda bana göre sikinti yaratabilir muhtemelen Kewell-Hakan oynicak sag bekimiz cok sikinti cekebilir cünkü alanzinho geri dönmesi zor gibi. Colman oynadigi yüksek seviyedeki maclarin cogunda tökezledi bana göre fizik acisndan sikinti yaratabilir.

GS in sikintilari bana göre.
-4 lü forveti geri dönmedigi icin orta saha daki oyucular her yere yetisemiyorlar ve orta alanda cok bosluklar kaliyor hele hele GS oynadigi her macta hemen hemen 60. dk dan sonra pili bitiyo(o dakikadan sonra en iyi isim yattara olur), orta sahanin otasindan cok kolay geciyorsun GS yi bunu en iyi yapan isim alanzinho olur onun icin ortada oynamali.
-defans arkasina attigi her top kaleciyle karsi karsiya kalabilir bundan doayi 2 forvet sahada olmasi avantaj.
-GS savunmasi baski yedigi an toplari sisiriyor buda bizim icin en güzel is olur cünkü yerden oynadiklari zaman arda-kewell-keita felan cok yararli oluyo bunu engellmek icin havadan oynamalari gerekiyor bunu da ancak 2 forvetle oynarsan yapabilirsin(mesela es es 2 santrafor arti mehmet yilmaz-burak oynadi ve GS defansi aldigi her topu sisirmek zorunda kaldi cünkü hucum presini iyi yapti bu isimler), havadan atildigi zamanlar 2.toplari almak lazim bunu da bana göre tecrübesiyle tjikuzu yapabilir ceyhu cok agir kaliyor bana göre.
-GS takimina karsi geri cekilmemen lazim bunu yaparsan cok zor anlara düserin cünkü Gs ozaman kisa mesafede oynar buda onlarin isine gelir eger GS yi uzun mesafede oynattirirsan yani o 4 lü hucumu savunmya zorlatirirsan GS cok sikinti ceker..

baya uzun oldun..:D GS macinin kadrosu bana göre cok zor :)

Atmaca
05.10.2009, 20:00
Bendende bi kadro:

............Onur

Tayfun Giray Egemen Cale

............Ceyhun

Yattara Serkan Alanzinho

........Selcuk Gabric

Yukardaki kadro aynen oynasin ve basarisiz olsun, bende bisey bilmiyorum.

ilyskm
05.10.2009, 20:02
Şimdi birileri çıkar biz galatasarayı yeneriz diye iddiaya tutuşur...

m.türker61
05.10.2009, 20:04
ya fark yiyeceğiz, ya fark atacağız ya da gollü bir beraberlik olacak...ama hepsi gollü olacak...

hos_cocuk61
05.10.2009, 20:11
Başkaları gibi skor taraftarı olmadığım için sevinçliyim. Bu kadro Gs'yi yenebilecek potansiyele sahip; fakat iyi yönetilemiyor. 3 ihtimalede açık bir maç; ama bu kadro iyi yönetilir ise Gs'yi yener.

Bu şeker ve undan iyi bir helva yapıcak aşçı lazım bize!!!

genç61
05.10.2009, 20:15
kadromuz cok kotu ama derbıler bellı olmaz genelde hadı hayırlısı dıyelım

/_!mmortalTs_\
05.10.2009, 20:16
Bendende bi kadro:

............Onur

Tayfun Giray Egemen

............Ceyhun

Yattara Serkan Alanzinho

........Selcuk Gabric

Yukardaki kadro aynen oynasin ve basarisiz olsun, bende bisey bilmiyorum.
Yav bu kadar iddalı olma , bi kişi daha koysan kadroya kimse bişey demez:D

Erdem Keser
05.10.2009, 20:19
Futboldur bu , G.Saray bizden iyi bir kadroya sahip olabilir , o gün bizi iyi bir futbol neticesinde yenedebilir, ki maçın favorisi kendi saha ve seyircisi önünde onlar..Ama "beş yeriz" ifadesini kabul etmiyorum.Bir Trabzonsporluya da yakıştıramıyorum.Eğer olurda biz o gün o stadta Galatasaray'ı yenersek , 'hezimet yaşarız' diyenler buraya hangi yüzle yazacaklar , bekleyeceğiz.

Mehmet Fırat
05.10.2009, 20:20
Serkan ortasahada oynarsa yenilmeyiz diye düşünüyorum.

M.Kılıç50
05.10.2009, 20:22

ah keske birtek serkanin nerede oynadigina bagli olsa Galibiyetimiz :rolleyes:

genç61
05.10.2009, 20:23
macın saatı ve gunu dogrumu acaba bılen varmı

Ömer Kaya
05.10.2009, 20:24
Biz galatasaray'ı yenecek güçteyiz;)

genç61
05.10.2009, 20:26
o forma her zaman gsyi yenecek guctede bu topcularla zor ınsallah yenerız

futbalski60
05.10.2009, 20:27
Soğuk kanlı olmadan bu maçı alamayız ilk şartımız bu olsun.

Mustafa Çolak
Allah'ın İzniyle Samiyende Yerimi Alacağım, İnşallah Galib Geliriz

M.Kılıç50
temennimiz Galatasarayin bu Kötü Gidisatinin gelecek hafta sonuda sürmesidir... sonra avrupada onlara basari dileyelim Ligimize Devam edelim... yani gs galibiyeti ilac gibi gelr bize ;)

Sinem Yılmaz61
05.10.2009, 20:28
Ankaragücü onlari yendi, demekki simdi bizde siradir artik...Biz o güce sayib bir Takimiz, niye olmasin ki ;)

Erdal
05.10.2009, 20:39

Gönderme bana mı bilmiyorum. Ama üstüme alındım cevap vereyim: Ben Trabzonspor yönetiminden ve takımın eksikliğinden şikayetçiyim. Geçmişte de oldum. Ama Trabzonspor kiminle oynarsa oynasın benim favorim Trabzonpordur.

Kaldı ki ben diyorum ki Galataaray'ın savunmada yaşadığı problemler bizim hücümda yegane yapabiliyor olduklarımız. Ha yanılırmıyım? Çok da umrumda değil. Ben son dakikaya kadar inanmaya devam ederim. İnanmayanın Trabzonsporluluğunu sorgulamam. Ama inanmayanlar da hiç değilse benimkini sorgulamasın...

Erdal
05.10.2009, 20:41
İddia konusuna gelince şahsi sebeplerle bahisleri kapattık..Ama iddia ediyorum Trabzonpor her takımı yenebilir. Bu mümkün olduğu müddetçe yani maddi ölçüler bunu mümkün kıldığı müddetçe ben inanacağım....

evranosbey61
05.10.2009, 20:43
Trabzonspor’da ciddiyet sorunu
05 Ekim 2009 Pazartesi
cevat ocak

Maçlardaki kaçan veya kaçırılan gollerdeki ciddiyetsizliği bir kenara bırakalım.
Kaptan Egemen"in kestirilemeyen sakalı ile Gökhan Ünal"ın bıraktığı sakal stilindeki ciddiyetsizlik asıl beni düşündürüyor.
Diyeceksiniz ki, futbolcunun saçından sakalından sana ne?
Evet ama bu futbolcu benim sosyal yaşantımı etkiliyor, psikolojimi bozuyor, ekonomimi sekteye uğratıyorsa hiç kimse sana ne diyemez.
Trabzonspor gibi üst düzey takımların futbolcuları giyim kuşamına, saç ve sakallarına davranışlarına özen göstermelidir.
Nerede oturulur, nerede gezilir, bunlar futbolcu için itina ile seçilmesi gereken yerlerdir.
Futbolcu bunlara özen göstermiyorsa, bunu ciddi bir zaaf olarak değerlendiririm.
Kulüp ve takım içindeki disiplin buradan başlar.
Trabzonspor"da son 3-4 yıldan beri maalesef böyle bir ciddiyetsizlik var.
Saçlarını perma yaparak maça çıkan, düşük bel pantolla sokak da dolaşan futbolcumu ararsın.
Kulağında kulaklıkla idmana çıkan, cep telefonu ile maç öncesi ısınmaya başlayan futbolcumu ararsın.
Halkın yoğun olarak gezdiği Meydan, Uzun sokak, Kunduracılar, Maraş caddesi varken, Üniversite çevresindeki cafelerde sabahlayanları mı?
Sakatım diyerek idmana çıkmayanların Bodrum barlarını kendine mesken seçenleri mi? ararsın.
Hepsi Trabzonspor"da mevcut.
Futbolcu kulübün işçisidir.
Yönetimin belirleyeceği kurallar ölçüsünde yaşamını biçimlendirmelidir.
Yılda 15-20 milyar lira kazanan bir devlet memuru giyim kuşamına, saç ve sakalına özen gösterecek, ama 1 trilyon lira kazanan futbolcu istediği gibi giyinecek, istediği gibi saç ve sakalını bırakacak, istediği gibi gezip tozacak.
Bu kadar özgürlüğün olduğu yerde işte böyle ciddiyetsizlik olur.
Kaptan Egemen ve Gökhan Ünal Kulüpte bir çalışan veya Trabzon Belediyesinde büro işçisi olsalar acaba bugünkü sakallarıyla yöneticilerin huzuruna çıkabilirler miydi?
Tanıdığım Asbaşkan Hayrettin Hacisalihoğlu ve Sportif Direktör Ünal Karaman bu konuda çok ciddidirler.
Yaşam biçimlerinde kuralcıdırlar.
Giyim kuşamına özen gösterirler.
Nerede oturulur, nerede yenip içilirin hesabını çok iyi yaoparlar.
Öyleyse lütfen futbolcuları da kendiniz gibi yapın.

bu adamın hangi akla hizmet ettiğini, ne anlatmaya çalıştığını anlayan varsa lütfenn yazsın

U.Sadıkoğlu
05.10.2009, 20:43

O Artık bi klasik gsaray için geçerli değil.

Mustafa K. Demirbaş
05.10.2009, 20:45
bikaç senedir devam eden gelenek inşallah bu sene sona erer gs nin son bi kaç senedir ne zaman başı sıkışsa çıkışa geçmeye çalışsa karşılarına biz çıkıyoruz ve sonuçta da bizi yenip çıkışa geçiyorlar artık bu geleneğe son verme zamanı geldi bence:)

Erdal
05.10.2009, 20:48
Yahu Cevat ağabey, yazmışın etmişsin eyvallah da efsane kadronun saç sakal vaziyetlerini onları fotoğraflardan gören biz mi hatırlatalım sana:)..Takımı eleştirecek yüzlerce sebep var sen saç sakal diyorsun be abi :)

.....
05.10.2009, 20:49
Bu sene mor ,TRABZONDA KOR ,İnanmazsan Ankaragücüne SOR!!!

böyle bir cevap senin dediğine anca yakışır!!!!!

Erdal
05.10.2009, 20:51
Cevat abi'nin kolej takımı anlayışı bizim zamanımızdaki yatılı okul anlayışı herhalde...Oldu olacak saçları uzun olanlara "makas atalım" abi...Yeni nesil bilmez belki bu makas atma muhabbetini :)

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 20:58

:alkış::alkış::alkış:

Çok hoşuma gitti çok güldüm :D:D:D

evranosbey61
05.10.2009, 20:59
gökhan ünalın sakalı olmasaydı eminim her maç 3 gol atardı.ayrıca gökhan ünal ve egemen bu adamın yazısını okuyunca "yahu biz ne medeniyet görmemiş insanlarız saçımız sakalımız birbirine karışmış bi berbere gidip biraz insan olalım diyecekler ve performansları 10 katına çıkacak!!!!!

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 21:02
Soğuk kanlı olmadan bu maçı alamayız ilk şartımız bu olsun.
Yeri değil ama bu avatarınızdaki futbolcunun sitili nedir bi bilginiz varmı..?

Googledan araştırdım henüz 16 yaşında olmasına rağmen Anderlechtte as takımda oynuyor yanılmıyorsam ve 6 maçta 3 golü var yetenekli bi oyuncu galiba..

.....
05.10.2009, 21:05
Yeri değil ama bu avatarınızdaki futbolcunun sitili nedir bi bilginiz varmı..?

Googledan araştırdım henüz 16 yaşında olmasına rağmen Anderlechtte as takımda oynuyor yanılmıyorsam ve 6 maçta 3 golü var yetenekli bi oyuncu galiba..

yeri değil ama o resimdeki 16 yaşındaysa ben 8 yaşımdayım :D:D

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 21:05
Yanlış hatırlamıyosam geçen sezon Ali Samiyendeki maçta Colman yerine Serkan oynamıştı orta sahayı zor geçiyoduk..

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 21:06
yeri değil ama o resimdeki 16 yaşındaysa ben 8 yaşımdayım :D:D
Ömer googledan ara Romelu Lukaku.. :D

AKSOY_61
05.10.2009, 21:22
-------------Sylva-------------

--Song----Giray-Egemen----Cale-

alanzinho-----ceyhun-------Gabric-

--------------umut---------------

ben olsam maça böyle başlardım.colman zaten çalım atamayan bi adam bu maçta her aldığını gs liberolarına aynen iade eder.
ceyhunla ortasahaya uzun boylu bi adam koyarız, uzaktan şutlarla kaleyi rahatsız eder, en önemlisi de kanattan da gelecek ortalara iyi yükselir.

arifberkay
05.10.2009, 21:33
eğer ki yenileceksek 1 farkla falan yenilmeyelim, 4-5 fark olsun ki kelleler uçsun

Dip.Ing.Mag.
05.10.2009, 21:37
su mac icin cok buyuk idda ediyorum ki gs bizi herhalukarda yenecek... bakin beraberlik bile demiyorum, gs bizi yenecekkkkkk bukadar. neden mi son istatiklere iyice bir bakin anlarsiniz. gs yi supriz sekilde de olsa gecen sene cok takim yendi ibb si yendi denizlisi yendi , bu sezon ankaragucu yendi, eses berabere kaldi, ama biz (buyuk takimiz ya) nedense gs yi hic yenemiyoruz , cok zoruma gidiyor bunu demesi ama gs yine bizi yenecek...

Onur
05.10.2009, 21:38
Garip bir şekilde galip geleceğimizi düşünüyorum...

.....
05.10.2009, 21:42
-[ooD;2690890']su mac icin cok buyuk idda ediyorum ki gs bizi herhalukarda yenecek... bakin beraberlik bile demiyorum, gs bizi yenecekkkkkk bukadar. neden mi son istatiklere iyice bir bakin anlarsiniz. gs yi supriz sekilde de olsa gecen sene cok takim yendi ibb si yendi denizlisi yendi , bu sezon ankaragucu yendi, eses berabere kaldi, ama biz (buyuk takimiz ya) nedense gs yi hic yenemiyoruz , cok zoruma gidiyor bunu demesi ama gs yine bizi yenecek...

Bu maçın sonucu geçen sene oynan maçlarla alakalı mı acaba ?
Ayrıca bu kadar şiddetli yenilecez demenizin bir nedeni olmalı değil mi ? yani geçen sene çoğu takım yendi biz yenemedik sebeb bu değildir zaten???

Dip.Ing.Mag.
05 Ekim 2009 Pazartesi
cevat ocak

Maçlardaki kaçan veya kaçırılan gollerdeki ciddiyetsizliği bir kenara bırakalım.
Kaptan Egemen"in kestirilemeyen sakalı ile Gökhan Ünal"ın bıraktığı sakal stilindeki ciddiyetsizlik asıl beni düşündürüyor.
Evet ama bu futbolcu benim sosyal yaşantımı etkiliyor, psikolojimi bozuyor, ekonomimi sekteye uğratıyorsa hiç kimse sana ne diyemez.
Trabzonspor gibi üst düzey takımların futbolcuları giyim kuşamına, saç ve sakallarına davranışlarına özen göstermelidir.
Nerede oturulur, nerede gezilir, bunlar futbolcu için itina ile seçilmesi gereken yerlerdir.
Futbolcu bunlara özen göstermiyorsa, bunu ciddi bir zaaf olarak değerlendiririm.
Saçlarını perma yaparak maça çıkan, düşük bel pantolla sokak da dolaşan futbolcumu ararsın.
Kulağında kulaklıkla idmana çıkan, cep telefonu ile maç öncesi ısınmaya başlayan futbolcumu ararsın.
Halkın yoğun olarak gezdiği Meydan, Uzun sokak, Kunduracılar, Maraş caddesi varken, Üniversite çevresindeki cafelerde sabahlayanları mı?
Sakatım diyerek idmana çıkmayanların Bodrum barlarını kendine mesken seçenleri mi? ararsın.
Yılda 15-20 milyar lira kazanan bir devlet memuru giyim kuşamına, saç ve sakalına özen gösterecek, ama 1 trilyon lira kazanan futbolcu istediği gibi giyinecek, istediği gibi saç ve sakalını bırakacak, istediği gibi gezip tozacak.
Kaptan Egemen ve Gökhan Ünal Kulüpte bir çalışan veya Trabzon Belediyesinde büro işçisi olsalar acaba bugünkü sakallarıyla yöneticilerin huzuruna çıkabilirler miydi?
Tanıdığım Asbaşkan Hayrettin Hacisalihoğlu ve Sportif Direktör Ünal Karaman bu konuda çok ciddidirler.

bu adamın hangi akla hizmet ettiğini, ne anlatmaya çalıştığını anlayan varsa lütfenn yazsın

Hic kusurabakma ama tamamen sacmalamissin , kendin dedin kendin yazdin , sakalla muzik dinlemekle ne alakasi var ciddiyetsizligin senin baski acin tam bir kör bakis.. kusurabakmada kimse senin zevklerine gore kendine ceki duzen veremez. trabzonsporlu durusu dersen bunun sakkalla saclada alakasi yok ... yattara yillardir sacini sariya boyatiyor ciddiyetsizlik mi bu yanii...

gerenimo
eğer ki yenileceksek 1 farkla falan yenilmeyelim, 4-5 fark olsun ki kelleler uçsun

merak ediyorum bu kafa kimin eseri.!!!

cevat kol için sadece saçmalamış diyebilirim. lise müdür yardımcısı sanıyor kendisini zat.

Mehmet Fırat
05.10.2009, 21:44
Yanlış hatırlamıyosam geçen sezon Ali Samiyendeki maçta Colman yerine Serkan oynamıştı orta sahayı zor geçiyoduk..

Colman ve Selçuk ile birlikte oynayacak tabii. Ceyhun ya da Tjikuzu'nun yerine.. :)

Serkan...Selçuk...Colman

ÇaGaTaY
05.10.2009, 21:47
Saçma bi yazı olmuşş.. Egemenin sakalı çok yırtıcı duruyor, tam bir defans oyuncusu gibi görünüyor.. Bence bırakmaya devam etsin :D

arifberkay
05.10.2009, 21:47
merak ediyorum bu kafa kimin eseri.!!!

cevat kol için sadece saçmalamış diyebilirim. lise müdür yardımcısı sanıyor kendisini zat.

ne oldu beğenemedin mi kafayı

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 21:48
Colman ve Selçuk ile birlikte oynayacak tabii. Ceyhun ya da Tjikuzu'nun yerine.. :)

Serkan...Selçuk...Colman
Bak olabilir o zaman :)

hos_cocuk61
05.10.2009, 21:49
Cevat Kol gibi tutarsız kişilerin yazısına sadece gülünür. Bende günlük gülme ihtiyacımı karşılamış oldum sayesinde, kendisini hiç samimi bulmuyorum. Tutarsız, bugün ak dediğine yarın kara diyebilen bir kişidir kendisi, o sebepten dolayı, sen ne komik adamsın Cevat Kol diyorum ve geçiyorum.

gerenimo
05.10.2009, 21:49
ne oldu beğenemedin mi kafayı

bildin. beğenemedim. ama asıl ilgimi çeken mahsul..

Dip.Ing.Mag.
05.10.2009, 21:51
Bu maçın sonucu geçen sene oynan maçlarla alakalı mı acaba ?
Ayrıca bu kadar şiddetli yenilecez demenizin bir nedeni olmalı değil mi ? yani geçen sene çoğu takım yendi biz yenemedik sebeb bu değildir zaten???

yahu cok basit son yillara bak bizim gs ile berabere kalmisligimiz bile cok az adamlar bizimm sahada da onlarin sahalarindada yeniyorlar bizi, ama siradan bir anadolu takimi cikip gs yi catir catir yeniyor , bunu bitek biz yapamiyoruz su lig de niyee... son yillarda sampiyonluga oynuyorduk hatirlarsaniz bi ara gs neredeyse hep yedeklerle cikti , bizde tekke gokdeniz kadro full... yahu hemde avni akerde adamlar bize 4 tane atti. daha hangi nedeni yazayim.. gs nin bizi yenmesi icin cok nedeni var bu haftanin intikami vs. ama bizim hic yokk..
bu mac icinde burdaki herkesle iddasina girerim yenilecez diye... hee simdi birileri yine gazelden okuyup bana yok inanmayan taraftar istemiyoruz falan laflari edecek onuda biliyorum, biz tarfatrlar nedense hep inaniyoruz ama ozellikle boyle buyuk maclardan hezimetle ayriliyoruz dogru durust hangi derby macini aldik son zamanlarda... basin bizim maclara derby bile demiyor artik.. gene halilhodzic in dedigine geliyorum biz kendimizi hep buyuk goruyoruz ama artik siradanlastik bizi basitlestirdiler maalesef... ileride eski gunlerimize donecegiz bir gun ondan suphem yok , ama suan itiraf edilmeliki siradanlastik... son yillarda hic bir derbi kazanama dogru durust, yillar sonra avrupa arenasina cik, ilk macta elen , toulouse gibi oyle abartilmayacak bir takima hemde, son 2 senedir sivas gibi basit bir takimla kapismaya basla falan filan yani saymakla bitmez bunlarr.... neyse ins. ama ins. yanilirim birsekilde yeneriz ama adim gibi eminim yenemiyecegiz

arifberkay
05.10.2009, 21:51
bildin. beğenemedim. ama asıl ilgimi çeken mahsul..

edebiyat yapma beğen beğenme herkes görüşünü yazmak ta hürdür burda okumazsın olur yazmazsın olur..sizin kafalardan bugüne kadar çok gördük te ne oldu 30 senedir aynı yerde sayıp duruyoruz

gerenimo
05.10.2009, 21:53
edebiyat yapma beğen beğenme herkes görüşünü yazmak ta hürdür burda okumazsın olur yazmazsın olur..sizin kafalardan bugüne kadar çok gördük te ne oldu 30 senedir aynı yerde sayıp duruyoruz

peki. çok korktum....

arifberkay
05.10.2009, 21:56
peki. çok korktum....

yok korkma korkacak birşey demedim, ukala olma saygı göster yeter

Gordon Freeman
05.10.2009, 21:59
derbileri kazanmayı beceremiyen bir takım olarak bu maçta en azından berabere kalmamızı çok istiyorum.gol atamıyacagımızı bılıyorum ama en azından gol yemeyıp 0-0 bıtırebılırız.

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:02
Hani hep denir ya,fener maclari Ts icin büyük önem tasiyor diye.

Dogru ama benim kafamda gs maclari bizim icin cok daha büyük önem tasiyor.

Gs yenilgileri bana her zaman büyük aci vermistir artik buna bir dur dememiz lazim.

Gecen sezon iyi giderken bile fark yemistik simdi ise daha kötüyüz.

Bu kötü dönemden gs galibiyeti ile siyrilmamizi temenni ediyorum.

Yenemezsen yenilme prensibini de unutmamaliyiz....

gerenimo
05.10.2009, 22:03
yok korkma korkacak birşey demedim, ukala olma saygı göster yeter

saygı gösterilmesi için bir fikir beyan etmelisin. katılan katılır katılmayan söyleyecek bişeyi olan da akrşı fikrini söyler. Ancak bir taraftar nasıl olur da kendi takımı için hezimet düşler, üstelik bunu kafalar kopsun diye yapar. dediğin gerçekleşse mutlu olacaksın. ben ne yönetimler ne futbolcular gördüm ama kelle avcılığı yapmadım. yapanı da hoşgörmem.

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 22:06
Son Toulose maçı da dahil 6 maçtır yenilmiyoruz birazda iyi yönden bakalım halimize..:)

yattarinho61
05.10.2009, 22:07
ankaragücüne yenildiler diye aldanmayin.. biz sanki süper top oynuyoruzda

Collmandante
05.10.2009, 22:13
ankaragücüne yenildiler diye aldanmayin.. biz sanki süper top oynuyoruzda

Öyle deme, iyi düşün iyi.. Bir gün biz de oynarız.

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:14
Son Toulose maçı da dahil 6 maçtır yenilmiyoruz birazda iyi yönden bakalım halimize..:)
Toulouse dedin de aklima geldi,adamlar hafta sonu lorient e yenilip 8 puanda kalmislar.

O takimi eleyip avrupa ligine girseydik olaylara daha olumlu bakabilirdik.

Stratejik hatalardan dolayi o takima elendik,ilk macta daha dengeli oynasaydik turu gecebilirdik.

Buna ragmen takimin durumuna olumlu bakamiyorum.Bu sezon avni akerde yenebildigimiz tek takim sivasin bile yendigi antalyaspor,bir de buradan bakin...

noname
05.10.2009, 22:19
Yıllardır takip ederim forumumuzu. O kadar çok seviyoruz ki takımımızı ve bu sevgi gözümüzü o kadar kapatmış ki..
Kiminle oynayacak olursak olalım.. Forumda Gökhan yakaladıklarını atarsa, Yattara oynarsa, önce geçince Alan oyuna girerse,
Egemen gününde olursa, Selçuk şut çekerse kesin alırız düşüncelerimiz olur hep. Çok haklısınız Sevgili Dostlarım. Ama şu anda
bu bahsettiklerimizi yapamıyoruz. İyi bir taraftar olarak her zaman takımımızın kazanmasını isteriz, her zaman iddalıyız.
Ancak bizim takım saatli bomba.. kim bana bu maçta Colmaön'ın etkili olamayacağını ya da Gökhan'ın patlama yapmayacağını söyleyebilir ki..
Elbette takımımızın kazanmasını istiyoruz. Dualar edeceğiz, uğurlu formalarımızı giyeceğiz (ki bu kusal formanın hepsi uğurludur)
ve kimimiz tv başında kimimöiz stadda takımımızı destekleyeceğiz.
Umutlu musun.. hayır değilim. Kazanır mıyız? Ben bir maça asla kaybetmek için çıkmam. Kazanırız.
Bu forumdaki sinerjiye hayranım. Beni burada tutan da budur :)

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 22:28
Toulouse dedin de aklima geldi,adamlar hafta sonu lorient e yenilip 8 puanda kalmislar.

O takimi eleyip avrupa ligine girseydik olaylara daha olumlu bakabilirdik.

Stratejik hatalardan dolayi o takima elendik,ilk macta daha dengeli oynasaydik turu gecebilirdik.

Buna ragmen takimin durumuna olumlu bakamiyorum.Bu sezon avni akerde yenebildigimiz tek takim sivasin bile yendigi antalyaspor,bir de buradan bakin...
Abi ilk maçı izleme imkanım olmamıştı dün maçın geniş özetini izledim netten yahu iyi pozisyonlar yakalamışız o maçta eğer tur atlasaydık çok farklı şeyler olurdu ve de çok çok daha iyi olurdu şu anki durumdan ama elendik bir kere bu bize iyi bi ders olmalı...

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 22:29
Yıllardır takip ederim forumumuzu. O kadar çok seviyoruz ki takımımızı ve bu sevgi gözümüzü o kadar kapatmış ki..
Kiminle oynayacak olursak olalım.. Forumda Gökhan yakaladıklarını atarsa, Yattara oynarsa, önce geçince Alan oyuna girerse,
Egemen gününde olursa, Selçuk şut çekerse kesin alırız düşüncelerimiz olur hep. Çok haklısınız Sevgili Dostlarım. Ama şu anda
bu bahsettiklerimizi yapamıyoruz. İyi bir taraftar olarak her zaman takımımızın kazanmasını isteriz, her zaman iddalıyız.
Ancak bizim takım saatli bomba.. kim bana bu maçta Colmaön'ın etkili olamayacağını ya da Gökhan'ın patlama yapmayacağını söyleyebilir ki..
Elbette takımımızın kazanmasını istiyoruz. Dualar edeceğiz, uğurlu formalarımızı giyeceğiz (ki bu kusal formanın hepsi uğurludur)
ve kimimiz tv başında kimimöiz stadda takımımızı destekleyeceğiz.
Umutlu musun.. hayır değilim. Kazanır mıyız? Ben bir maça asla kaybetmek için çıkmam. Kazanırız.
Bu forumdaki sinerjiye hayranım. Beni burada tutan da budur :)
Ne güzel yazmışsın abi ama ben forma giyip ekran karşısına geçince maç kazanamıyoruz yahu :( Forma giyemiyorum o yüzden rahat rahat..:(

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:32
Abi ilk maçı izleme imkanım olmamıştı dün maçın geniş özetini izledim netten yahu iyi pozisyonlar yakalamışız o maçta eğer tur atlasaydık çok farklı şeyler olurdu ve de çok çok daha iyi olurdu şu anki durumdan ama elendik bir kere bu bize iyi bi ders olmalı...
Avrupada basarili olmak istiyorsan önce gol yemeyeceksin.

Halbuki broos bize 2-0 lazim diyordu,bence degildi.

1-0 alsaydik cok iyi sonuc olacakti,0-0 bile sansimizi yüksek tutacakti.

Buna ragmen gignac ilk golü atarken o kadar rahatti ki....;)

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 22:37
Avrupada basarili olmak istiyorsan önce gol yemeyeceksin.

Halbuki broos bize 2-0 lazim diyordu,bence degildi.

1-0 alsaydik cok iyi sonuc olacakti,0-0 bile sansimizi yüksek tutacakti.

Buna ragmen gignac ilk golü atarken o kadar rahatti ki....;)
Fransadaki maçta bile turu geçebilirdik ama şans işte sahi bu şans neden bizim hiç yanımızda olmuyo hala anlayabilmiş değilim..:confused:

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:40
Evet,kadrolari yapmaya baslayalim.:)

--------------------------------sylva----------------------------------

tayfun-----------------giray----------------egemen---------------cale-

serkan-------------selcuk---------------colman-----------------gabric

-------------------gökhan-----------------------------umut.

Mustafa Calik
05.10.2009, 22:45
Evet,kadrolari yapmaya baslayalim.:)

--------------------------------sylva----------------------------------

tayfun-----------------giray----------------egemen---------------cale-

serkan-------------selcuk---------------colman-----------------gabric

-------------------gökhan-----------------------------umut.

Tayfun'un yerine Song'u koyarsan ozaman tam benim bekledigim kadro. Serkan'in yerine Engin de olabilir.

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:47
Tayfun'un yerine Song'u koyarsan ozaman tam benim bekledigim kadro. Serkan'in yerine Engin de olabilir.
Song un bu takimdaki misyonu bana göre bitmistir.

Onu degil oynatmak,kadroya bile almazdim.

Ekmek yedigin takimi fifaya sikayet edip ayni takim icin ter dökmeyi dogru bulmuyorum.

Songu devre arasinda göndermek icin simdiden gereken zemin hazirlanmalidir...

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:51
Ilk devrede geri kalan 9 maci alsak 39 puan yapabiliyoruz.

Ikinci devrede ilk 2-3 sansimizi sürdürmek istiyorsak geri kalan maclardan 18 puan toplayip 30 u bulmaliyiz.

Bunu basarmamiz mümkün ama hic de kolay olmayacak.

lazkopatfaroz
05.10.2009, 22:53
05 Ekim 2009 Pazartesi
cevat ocak

Ben futbolcuyu dış görüşüne göre değil takıma taktısına göre yorumlarım.. bu saç sakal mevzusu çok saçma. zamanında senol güneşin saçını, ünal karamanın bıyıgını görmedınız sanırım... egemendekı sakal ile futbolunun ne alakası var. egemen sakalı kesse dahamı verımlı olacak ?? bu kadar sıkı yönetım askeriyede bıle yok !! bırak adam nasıl rahat edıyorsa nasıl kendını rahat hissedıyorsa saçını sakalını o şekıl yapsın... oyuncuları futbollarıyla değerlendırın saçlarıyla sakallarıyla değil !! sizin yaptıgınız resmen kamu ile özelin kıyaslaması

lazkopatfaroz
05.10.2009, 22:56

:D:D:D :alkış::alkış::alkış:

arimseli
05.10.2009, 22:58
Aslında pozisyonlara bakıldığında GS'nin maçı en az 2-3 farkla koparması gerekiyordu.

Yine Manisa-Bursa maçına baktığınızda Manisa o kadar golü kaçırdı neredeyse 2 tane pozisyonu olan Bursa 2-0 kazandı.

Gaziantep'e karşı net 11 gol pozisyonu olan TS 0-0 ile yetinmek zorunda kaldı.

Bir tersliktir gidiyor arkadaş.

Pozisyonları karşı tarafa verip sonuçta kazanmak nasıl bir taktiğin sonucu acaba Ya Hu!

:p

Serdar A
05.10.2009, 23:01
Song un bu takimdaki misyonu bana göre bitmistir.

Onu degil oynatmak,kadroya bile almazdim.

Ekmek yedigin takimi fifaya sikayet edip ayni takim icin ter dökmeyi dogru bulmuyorum.

Songu devre arasinda göndermek icin simdiden gereken zemin hazirlanmalidir...

Parasını alamadığı için Fifa'ya şikayet eden futbolcu , aslında bir yerde parasını alamadığı için "idare eden" futbolcudan çok daha namuslu bir davranış içerisindedir .

Futbolcu alacağı ile ilgili karşısında bir muhatab bulamıyorsa , haklarını koruyan kuruluşlar devreye girer . Futbolcu ödemeleri ile ilgilenen yönetici kimdir ? Var mı böyle bir görev dağılımı , bu kişi son 2 ay içerisinde Song ile kaç defa görüşme yapmıştır ? Song sezon sonuna kadar oluşacak olan alacağını çatır çatır tahsil edip serbest kaldığında bir yönetici kısa mesaj çeker artık .

Cafer Bulur
05.10.2009, 23:02
Futbolda biraz da sansin olacak gercekten.

Gs nin a.gücü macinda bana göre bir penaltisi verilmedi,bunun sonucunda da farkli yenildi.

Öne gecmis olsaydi gs a.günü yenerdi,bizim de böyle bir sansimizin olmasi lazim.

Maci yönetecek hakem cok önemli...

Cafer Bulur
05.10.2009, 23:04
Parasını alamadığı için Fifa'ya şikayet eden futbolcu , aslında bir yerde parasını alamadığı için "idare eden" futbolcudan çok daha namuslu bir davranış içerisindedir .

Futbolcu alacağı ile ilgili karşısında bir muhatab bulamıyorsa , haklarını koruyan kuruluşlar devreye girer . Futbolcu ödemeleri ile ilgilenen yönetici kimdir ? Var mı böyle bir görev dağılımı , bu kişi son 2 ay içerisinde Song ile kaç defa görüşme yapmıştır ? Song alacağını çatır çatır tahsil edip serbest kaldığında bir yönetici kısa mesaj çeker artık .
Mahmu aksu acikladi,song a borcumuz yok diye.

Buradaki sorun song un gecikme faizi istemesidir,bu ne kadar etiktir?

Ayrica gs de kac aydir song parasini alamiyordu,ayni islemi gs icinde yapmismidir?

Yoksa song sezon basinda gönderilmek istenmesine karsilik misilleme pesinde midir?

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 23:05
Futbolda biraz da sansin olacak gercekten.

Gs nin a.gücü macinda bana göre bir penaltisi verilmedi,bunun sonucunda da farkli yenildi.

Öne gecmis olsaydi gs a.günü yenerdi,bizim de böyle bir sansimizin olmasi lazim.

Maci yönetecek hakem cok önemli...
Bizim ne zaman şansımız oldu ki..?:(

Collmandante
05.10.2009, 23:06
Song'u sağ kanatta ne akla hizmet düşünebiliyorsunuz anlamadım gitti. Denendi ve görüldü ki (bana göre denenmesi bile saçmaydı) hiç alakası olmayan bir pozisyon.

Serdar A
Mahmu aksu acikladi,song a borcumuz yok diye.

Buradaki sorun song un gecikme faizi istemesidir,bu ne kadar etiktir?

Ayrica gs de kac aydir song parasini alamiyordu,ayni islemi gs icinde yapmismidir?

Yoksa song sezon basinda gönderilmek istenmesien karsilik misilleme pesinde midir?

İşte ben de orayı referans alıyorum . Aynı futbolcu iki farklı kulüpte iki farklı davranış içerisine giriyorsa bunu yönetimlerden bağımsız nasıl açıklayabiliriz ?

Cafer Bulur
Bizim ne zaman şansımız oldu ki..?:(
Herseyin bir ilki vardir be renkdas.:)

Bakiyorum bendeki olumsuzluk sanki sana da sirayet etmis.:)

Cafer Bulur
05.10.2009, 23:08
İşte ben de orayı referans alıyorum . Aynı futbolcu iki farklı kulüpte iki farklı davranış içerisine giriyorsa bunu yönetimlerden bağımsız nasıl açıklayabiliriz ?
Bizim yönetimden muhatap bulamamis ve bu yüzden konuyu fifaya tasimis demek istiyorsun galiba.

Olabilirde olmayabilirde,lakin song a yapilmis büyük bir haksizlik oldugunu sanmiyorum.

SüRMeNe_6161
05.10.2009, 23:08
Şu Gökhanı Daha ombire alma Broos Umut Tek Forvet Oynasın..

Hasan Habip Özbay
05.10.2009, 23:09
taraftar inançlı olmazsa topçulardan ne beklenir şu istanbul eziklerini övenler sizisla affedemem

Hasan Habip Özbay
05.10.2009, 23:10
isterse 7 kişi oynayalım benim takımım asla istanbula teslim olmaz vah ki bunu anlayamayanlara
inadın amaça da gideceğim sonuç ne olursa olsun

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 23:12
Herseyin bir ilki vardir be renkdas.:)

Bakiyorum bendeki olumsuzluk sanki sana da sirayet etmis.:)
Şuna olumsuzluk demesek abi..Gerçekleri görmek mi diyodun sen :)

Serdar A
05.10.2009, 23:14
Song'u sağ kanatta ne akla hizmet düşünebiliyorsunuz anlamadım gitti. Denendi ve görüldü ki (bana göre denenmesi bile saçmaydı) hiç alakası olmayan bir pozisyon.

Eğer elinizde kanat bek yoksa , stoperler , ortasaha oyuncularına yeğlenir . Sebebi , seçiminizi kademe bilen , arkasına rakibi kaçırmayacak , ters toplarda doğru pozisyon alabilecek oyuncudan yana kullanmak durumunda olmanız .

Tayfun ve Serkan istenilen seviyede olmadığı takdirde ( ki durumları malum ) kadro içerisinde sıralanacak olasılıklarda stoperler ideal tercihler olarak duruyor . Ortasaha oyuncularımızdan belki Ceyhun gösterilebilir ancak ben o bölgenin ihtiyaç duyduğu savunma sezgilerine sahip olduğunu düşünmüyorum .Selçuk'un da takımın işleyişinde ne kadar önemli bir parça olduğunu biliyoruz , gidip sağ kenara koymak büyük bir macera hevesi olur .

lazkopatfaroz
05.10.2009, 23:21
taraftar inançlı olmazsa topçulardan ne beklenir şu istanbul eziklerini övenler sizisla affedemem

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Collmandante
05.10.2009, 23:22
Serkan Abi ve Tayfun ne kadar istenilen seviyede olmasa da şuan için takımda bu pozisyona yatkın en iyi iki oyuncudur. Bir takımın stoperleri hücum gücü en düşük oyunculardır. Bir Song'dan Serkan Abi ve Tayfun gibi ileri çıkmasını bekleyemezsiniz. Senelerini sadece top kesmek ve oyun kurma işimi önündeki liberodan bekleyerek geçirmiş birinden hiç bekleyemezsiniz. En iyi örneği Tayfun'dur bunun, yıllar içinde stoperden devşirilen zorlama bir sag-bektir. Öyle ya da böyle bu işi Song'a göre iyi yapar.

Serdar A
05.10.2009, 23:28
Serkan Abi ve Tayfun ne kadar istenilen seviyede olmasa da şuan için takımda bu pozisyona yatkın en iyi iki oyuncudur. Bir takımın stoperleri hücum gücü en düşük oyunculardır. Bir Song'dan Serkan Abi ve Tayfun gibi ileri çıkmasını bekleyemezsiniz. Senelerini sadece top kesmek ve oyun kurma işimi önündeki liberodan bekleyerek geçirmiş birinden hiç bekleyemezsiniz. En iyi örneği Tayfun'dur bunun, yıllar içinde stoperden devşirilen zorlama bir sag-bektir. Öyle ya da böyle bu işi Song'a göre iyi yapar.

Benim hatırladığım , Tayfun bu takımda düzenli şans verilmeye başladığında sahaya sağ bek çıkıyordu .

O bölgede kullandığımız her iki oyuncuda savunma sezgileri son derece zayıf , rakip atakta alanına dönemeyecek kadar fizik gücü yetersiz ( yahut sorumsuz ) futbolcular . Savunma futbolcusunun asli görevi bellidir , elinizde yeterli bir futbolcu yoksa "en azından "asgari ihtiyaçları yerine getirebilecek oyuncular üzerinde durursunuz . Sağ kanat savunmasındaki zaaflarımız tüm savunma bloğunu da etkiliyor . Adı geçen oyuncularımıza sayısız maçta şans verilmiştir . Bu fırsatları lehlerine çeviremeyen yine onlar oldular .

SEDAT
05.10.2009, 23:31
inşallah yanılırım ama bu ballı takım bizi yeniyor bi şekilde aslında şansımız var avni akerde baskı varya deplasmanda rahat oynarlar bizim süper forvetler

Cafer Bulur
05.10.2009, 23:37
Şuna olumsuzluk demesek abi..Gerçekleri görmek mi diyodun sen :)
Evet,gercekleri görmek,realist olmak.:)

Mesela gs yi yenecek güc bizim takimda var ama kendi sahamizda oynayacagimiz besiktas,kayseri,eskisehir ve fb maclarinin kacini kazanabiliriz acaba?

Saydigim 4 mactan 3 ünü kazanip birinde berabere kalabilirmiyiz?

Collmandante
05.10.2009, 23:50
Burada mesele oynayıp oynayamayacağından çok alacağımız verim. Bu tabii ki hocanın yorumudur, orasını bilemem. Şahsen ben, yıllarını tandemde çakılı stoper olarak geçiren bir kişiyi böyle bir maçta orada oynatmayı düşünmezdim. Song'u gördük ki ileri çıkışlarında aksıyor, geriye çabuk dönemediği için arkasındaki boşluğa ters kademe yapan stoperler bu işi beceremedikleri için zaten o kadar da iyi olmayan savunmamızım dengesi iyice bozuluyor. Song o eski Song da değil, eskisi gibi hızlı da değil. Bu maçta zayıf bir defansa karşı oynayacağız. Ben yine de Tayfun'un ortalarına ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum. Şans ise şans, bundan iyisi bir daha geçmez ellerine, üstelik bu maçtaki hava ve hırs farklı olacaktır o'nun için.

Serkan Abi'den ise daha çok orta alanda faydalanılması gerektiğini düşünüyorum.

Ek olarakta Tayfun paftan stoper olarak geldi. İlk zamanları da öyleydi takımda. Kayseri'den parlayarak geri dönüşü de Ertuğrul Hoca'nın o'nu eskisi gibi stoperde oynatmasıyla oluşan bir durumdu.

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 23:53
Evet,gercekleri görmek,realist olmak.:)

Mesela gs yi yenecek güc bizim takimda var ama kendi sahamizda oynayacagimiz besiktas,kayseri,eskisehir ve fb maclarinin kacini kazanabiliriz acaba?

Saydigim 4 mactan 3 ünü kazanip birinde berabere kalabilirmiyiz?
Kendi saha kelimesi bize şu an çok uzak sanki Avni Aker bize deplasman gibi..:(

Cafer Bulur
05.10.2009, 23:53
Burada mesele oynayıp oynayamayacağından çok alacağımız verim. Bu tabii ki hocanın yorumudur, orasını bilemem. Şahsen ben, yıllarını tandemde çakılı stoper olarak geçiren bir kişiyi böyle bir maçta orada oynatmayı düşünmezdim. Song'u gördük ki ileri çıkışlarında aksıyor, geriye çabuk dönemediği için arkasındaki boşluğa ters kademe yapan stoperler bu işi beceremedikleri için zaten o kadar da iyi olmayan savunmamızım dengesi iyice bozuluyor. Song o eski Song da değil, eskisi gibi hızlı da değil. Bu maçta zayıf bir defansa karşı oynayacağız. Ben yine de Tayfun'un ortalarına ihtiyaç duyacağımızı düşünüyorum. Şans ise şans, bundan iyisi bir daha geçmez ellerine, üstelik bu maçtaki hava ve hırs farklı olacaktır o'nun için.

Serkan Abi'den ise daha çok orta alanda faydalanılması gerektiğini düşünüyorum.

Ek olarakta Tayfun paftan stoper olarak geldi. İlk zamanları da öyleydi takımda. Kayseri'den parlayarak geri dönüşü de Ertuğrul Hoca'nın o'nu eskisi gibi stoperde oynatmasıyla oluşan bir durumdu.
Bu serkan abi de nerden cikti?

Serkan abiyse song da abi,tayfun da.:)

Cafer Bulur
05.10.2009, 23:55
Kendi saha kelimesi bize şu an çok uzak sanki Avni Aker bize deplasman gibi..:(
Iste gercek sorunumuz bu.

Avni akerde basarili olamayisimiz tabiiki seyirciyle sinirli degil,yerlesik defans yapan takimlara karsi hücum yapamayisimiz da buna dahil.

Bunun nedeni de orta saha oyuncularimizin temposunun yetersiz olmasi ve forvetlerimizden toplarin duvardan döner gibi geri dönmesi.

Emrah Akcagöz
05.10.2009, 23:59
Iste gercek sorunumuz bu.

Avni akerde basarili olamayisimiz tabiiki seyirciyle sinirli degil,yerlesik defans yapan takimlara karsi hücum yapamayisimiz da buna dahil.

Bunun nedeni de orta saha oyuncularimizin temposunun yetersiz olmasi ve forvetlerimizden toplarin duvardan döner gibi geri dönmesi.
Taraftar öyle aman aman bi tezahürat yapmasada olur mesela hakem aleyhimize karar verince rakip takım atak yaparken ıslıklansa ne güzel olur yanlış hatırlamıyosam geçen sezon son haftadaki fb maçının bi kısmında yapmıştı taraftar bunu çok da güzel olmuştu keşke bu şekilde yapılsa her zaman ama nerdeeeee...

Collmandante
05.10.2009, 23:59
Bu serkan abi de nerden cikti?

Serkan abiyse song da abi,tayfun da.:)

Söylemesi ayıptır, bende kalsın. :)

Cafer Bulur
06.10.2009, 00:06
Taraftar öyle aman aman bi tezahürat yapmasada olur mesela hakem aleyhimize karar verince rakip takım atak yaparken ıslıklansa ne güzel olur yanlış hatırlamıyosam geçen sezon son haftadaki fb maçının bi kısmında yapmıştı taraftar bunu çok da güzel olmuştu keşke bu şekilde yapılsa her zaman ama nerdeeeee...
Bence taraftarimiz takima,broosa ve yönetime güvenmiyor.

Antep macinda bunu gözlemledim,güven olmadigi icin de süt dökmüs kedi gibi oturuyorlar.

Bu sezonki taraftarimiz gecen sezonu bile mumla aratiyor,biraz da yönetim sagolsun.:)

Emrah Akcagöz
06.10.2009, 00:11
Bence taraftarimiz takima,broosa ve yönetime güvenmiyor.

Antep macinda bunu gözlemledim,güven olmadigi icin de süt dökmüs kedi gibi oturuyorlar.

Bu sezonki taraftarimiz gecen sezonu bile mumla aratiyor,biraz da yönetim sagolsun.:)
Renklere güvensin abi saydıklarına güven yoksa 90 dakika boyunca bi rakip ıslık yese yuhalansa ister istemez hata yapar hatta kendi kalesine bile gol atar :D

Rakip takımı baskı altına alamıyoruz gelen taraftarlarını bile alamaz hale geldik yönetim uyuyor hoca uyuyor futbolcular uyuyor stata geken taraftarın büyük kısmı uyuyor bizim gibilerde dışardan izliyor..Allah sonumuzu hayır etsin..

Serdar A
06.10.2009, 00:20
Şimdi enteresan olan pozisyonu sağ bek gösterilen iki futbolcudan birinin ortasaha diğeri ise stoper olduğunun söylenmesidir . O koşulda , takımımızda sğ bek oynamış başka futbolcularda var . Serkan ve Tayfun'un son derece yetersiz kaldığı periyotta bir kısmına şans verilmesinden daha doğal bir durum olamaz .

Song'u değerlendirirken benim kıyas aldığım oyuncular , Trabzonspor'un bu bölgesinde oynatılmış kadronun diğer elemanları . Geçen sezon dahil olmak üzere bu pozisyonda değerlendirilen oyuncularımızın zaman zaman savunmayı çaresiz bırakacak ölçüde pozisyon hatası yapmaları yadsınamaz . Üstelik sürekli birbirlerinin hataları sonucu formayı bir birine devreden iki oyuncudan söz ediyoruz . Dolayısıyla hocanın farklı arayışlar içerisine girmesini son derece makul karşılıyorum . Bu şekilde düşünen Trabzonspor taraftarının sayısı da azımsanmayacak ölçüde .

Trabzonspor'a geldiğinden bu yana belki ilk kez orada oynatılan Song'da ilk yarı karşısında oynayan oyunculardan birini kulübeye göndermiş , önünde bir kanat oyuncusu olmamasına karşın ikiye birlerde çok bariz hata yapmamış , rakiğp ceza sahasına 3 orta yapmış . Song'un her şeye rağmen vasat ve yaşının da etkisiyle bazı dakikalarda fiziksel yetersizliğinin göze çarptığı gerçeği de vardır . Ancak oynadığı futbol , diğer bek performansları ile karşılaştırılınca değerlendirme dışında kalacak ölçüde değildi .

İlk mesajda da söylediğim gibi , elde ideal bir bek olmadığından bir arayış var . Kusura bakmayın , 40 maçtır ısrar edilip formayı devralamıyorsanız , yerinize başka oyuncuların denenmesinden de moraliniz bozulmayacak .

Tayfun bu gün kulüpten ayrılsa , yarın eksikliği hissedilmez. Maalesef geçen yıllarda Tayfun Trabzonspor'da formayı alacak gelişimi gösteremedi . Bu takımda 19 yaşındaykende Şenol hoca tarafından sağ kenarda oynatıldı . O zamanlar büyük umutlara vesile olmuştu . Aradan kaç sezon kaç hoca geçti , Tayfun halen umut vaad eden Tayfun olmaktan vazgeçmedi .

Mert Oğuzlu61
06.10.2009, 00:25
__yattara__selçuk__colman__gabric

_________umut___gökhan

__yattara__selçuk__colman__gabric

___________alanzinho_______

__________gökhan(umut)________

tek mi çift mi ??????? :D

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2009, 00:37
Slvya

Song (Serkan), Egemen, Giray, Cale (Ferhat)

Alanzinho (Yattara), Selçuk, Colman, Gabric

Umut , Gökhan

is_mail61
06.10.2009, 01:58
bu maçı alıcaz içime doğuyor bakında görün

Ozan Yazıcı
06.10.2009, 10:18
Abi alıntı yaptığın mesajda tahmin olarak tanımladığın nedir ? Galatasaray'ın aksadığı konular belli , bizim takımın neleri yapabildiği de . Bu anlamda ufak bir karşılaştırma idi benim yaptığım . 5 tane yeriz türünden bir şey yazmadım , başka mesajla karıştırmış olmayasın ?

Ben teknik detaylardan bahsetmiyorum, senin gibi bu işe kafa yoran birisinin bu güvenine şaşırıyorum. Galatasaray'ın zaafları olabilir de sende bu zaaflardan faydalanabilecek organizasyon mu var, forvet mi var? Galatasaray bize öyle veya böyle gol atar, peki biz bunu cevaplayabilir miyiz?

Neyse boşver, benim umudum yok, inşallah sizin dediğiniz çıkar..

Uğur Karataş
06.10.2009, 10:27
Bence bu maç orta sahayı kalabalık tutmalıyız. Tek forvet forvet arkasıda Alazinho olabilir.

Gökhan BAYRAK
06.10.2009, 10:47
galatasaray'ın bir maç seyircisiz oynama cezası alması gündemde!!!

TheRapZoNe
06.10.2009, 10:48
Bu maçtada bizim oyuncular hırsla koşup mücadele etmek yerine sahada yürürse bundan sonra maçları daha izlemeyeceğim. Soğuttular futboldan yeterince.

tonyalı Aydın
06.10.2009, 10:54
gs iki haftadır puan kaybetiyor.daha fazla kaybetmemesi için federasyon ve hakemler bu maçı bağlar.yoksa gs da yenilirse üstte fenerbahce tek kalıyor.zaten bu futbollada biz bu maçı alamayız.inşallah fark yemeyiz.bu maç barosun da son maçı olur.

winner
06.10.2009, 11:11
Çok gollü bir maç olur

Tolunay Abdioğlu
06.10.2009, 11:17
_________ Sylva __________

__Serkan___Egemen___Song___Ferhat

__Selçuk_______Colman

__Yattara_____Alanzinho_____Gabric

__Umut

Etem Güner
06.10.2009, 11:36

__Selçuk_______Colman

__Umut

tolunay kadron da yattara yerine barış memiş veya engin baytar olursa daha iyi olacak bitmiş bu yattara

Mustafa Calik
06.10.2009, 12:36
Bence bu maç orta sahayı kalabalık tutmalıyız. Tek forvet forvet arkasıda Alazinho olabilir.

Umut, Gabric ve Serkan oynasinlar .. ozaman orta sahayi kalabalik tutmaya gerek kalmaz. Selcuk ve Colman'a ihtiyacimiz var .. savunma arkasina atilan paslari Gökhan ve Umut degerlendirirler insallah.

Murat Keçeci
06.10.2009, 12:39
En son kazandığımız büyük maç 2 sezon önce avni akerde fener maçıydı artık şu şeytanın bacağını kıralım.

SüRMeNe_6161
06.10.2009, 12:43

__Selçuk_______Colman

__Umut
Gökhanı Oynatmasın Ya

SüRMeNe_6161
06.10.2009, 13:02
..................

Tekke
06.10.2009, 13:39

__Serkan___Egemen___Song___Cale

__Selçuk_______Ceyhun

__Yattara_____Colman_____Gabric

__Umut___

GS ye Yattara varsa tek yoksa 2 forvetle çıkmazsak küllüm oluruz. Orta sahada da EN AZ 2 adet defansif yönlü adam lazım.

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2009, 13:51

__Serkan___Egemen___Song___Cale

__Selçuk_______Ceyhun

__Yattara_____Colman_____Gabric

__Umut___

GS ye Yattara varsa tek yoksa 2 forvetle çıkmazsak küllüm oluruz. Orta sahada da EN AZ 2 adet defansif yönlü adam lazım.

Egemen sakat , Almanya'ya gidecekmiş.

Umut Kanber
06.10.2009, 14:26
--------------------------sylva-----------------------
tayfun------------giray--------egemen------------cale
----------selçuk------colman----------ceyhun---------
yattara------------------------------------------gabric
----------------------Umut---------------------------

bence kadro bu olmalı ortasahadan alınann topları kesıcı 2 oyuncu bıze şart gıbı gorunuyor.zira ayhanın etkınlıgı ortasahada gozardı edılmemelı.galatasarayın kanatları ne kadar ıyı kullandıgını bılıyoruz zaten.ozellıkle sol kanadımızın savunması cok onemlı keita eger oynarsa bızı cok terletecektır.Bu yuzden bence cale-gabric 2 lısı daha ıdeal gorunuyo.Cale ofansıfı olmasada defansı da ferhata nazaran bana gore daha ıyı yapıyor.Ofansa cıkarken de bazen patlama yapabılıyor(BKZ.Beşiktaş maçı).ortasaha da 3lu oynamalıyız fıkrımce cunku elano-arda-ayhan 3 lusu cok yuksek pas yuzdesıyle oynuyorlar.Bu trafıgı selcuk-ceyhun la bozup colmanın uzun paslarıyla gabrıc-yattara-umutla ZAYIF VE YAVAŞ galatasaray defansının arkasına sızabılırız.Benım ilk 11 ım budur.

Mustafa Ayazoğlu
06.10.2009, 14:31
Slvya

Serkan, Song, Giray, Cale(Ferhat)

Yattara (Alanzinho), Selçuk(Ceyhun), Colman, Gabric

Umut, Gökhan

MuratJ
06.10.2009, 14:42
-----------------Sylva------------------
--Song----Giray--------Egemen--Cale---
----------------------------------------
---------------Selçuk-------------------
---Serkan-----Colman------Gabric-------
-------------Alanzinho------------------
---------------Umut--------------------

Merak ettiğim bir konu var. Engin Baytar'a ne oldu? Takımın en hırslı oyuncusuydu gayette iyi oynuyordu. ??

Umut Kanber
06.10.2009, 14:46
murat kadro guzel ama kanatlarını kapatmazsan bu 3-4 olur.Engın kayıplarda sn.broos bireysel oynamayı seven oyuncuları sevmıyormus.takım oyunu oynıcakmısız:D

nuhoglu
06.10.2009, 14:55
TRABZON - Rusya'nın Zenit takımında oynayan Fatih Tekke, milli takımı hak ettiğini düşündüğünü, birinin çıkıp neden milli takıma seçilmediğini açıklaması gerektiğini söyledi.
Fatih Tekke, Radyospor'da katıldığı bir programda yaptığı açıklamada, milli takımı hak ettiğini düşündüğünü savunarak, ''Rusya'da her hafta gol atıyorum. Çok formdayım. Birisi çıkıp neden seçilmediğimi açıklasın'' dedi.
Söz konusu milli takım olduğu için çok fazla şey söylemek istemediğini ifade eden Fatih Tekke, şöyle devam etti:
''Milli takımda karar veren bir grup var. Onların görüşüne de saygı duymak lazım. Ama ortada ciddi bir sorun var. Gökdeniz de Rubin Kazan'da müthiş bir performans sergiliyor, milli takımda yok. Türkiye'de bir oyuncu sadece iki maç oynayıp, bir anda milli takıma çağrılabiliyor ya da bir oyuncu birileri tarafından bir yerlere getirilmeye çalışılıyor. Biz neden oynatılmıyoruz? Milli takımı hak etmediğimi düşünmüyorum.''AA

Konuyla alakası yok ama gercekler var

MuratJ
06.10.2009, 14:57
murat kadro guzel ama kanatlarını kapatmazsan bu 3-4 olur.Engın kayıplarda sn.broos bireysel oynamayı seven oyuncuları sevmıyormus.takım oyunu oynıcakmısız:D
Bende Broos'u sevmiyorum o zaman. Süper takım oyunu var zaten nazar değmesin!

Kanatlar kapanır o sorun değil. Serkan Selçuk Colman Gabriç hepsi hızlı mücadeleci ortasaha. Serkan ve Gabriç gerektiğinde içeri girip top çalabilen adamlar bunu yapabilirler gerektiğinde de kanatı kapatabilirler. Böyle mücadele gücü yüksek bir ortasaha ile çıkmalıyız bu maça.

Umut Kanber
06.10.2009, 15:04
ben serkanda defansıf ozellık goremıyorum eger bız defans yaparak macı kıtleyebılırsek ztn uçta hızlı adamlarımız var serkan yerıne ceyhun daha ıdeal gelıyo banada

ugrpnk
06.10.2009, 15:06
gollü maç olacak.. insallah en az yiyen biz oluruz

zafercalikoglu
06.10.2009, 15:41
bu macta gabriç,engin,tayfun,colman,serkan,umut kesinlikle oynamalı benim favori 6 lım bu

Sümeyye demir
06.10.2009, 16:22
Gs cezalıymış.maç seyircisz oynancakmş

T.B_1461
06.10.2009, 16:24
Gs cezalıymış.maç seyircisz oynancakmş

Kaynak ?.....

Sümeyye demir
06.10.2009, 16:27
Gs li bi arkadaş söyledi.kaynağı bilmyorum..a.gücü mAcı soNRası olanlardan dolayı fEdErasy0n ceza vermis.kaynak blmiyorum kusura bAkmayın

UğuR
06.10.2009, 16:32
Tff nin sitesinde yok böyle bir şey...

Sümeyye demir
06.10.2009, 16:37
Arkadaşa sordum, maratoNda yazıyodu dEdi

Hürgün Aygün
06.10.2009, 17:01
A.Gücü-G.Saray maçında yaşanan olaylar nedeniyle sarı kırmızılılara 1 maç seyircisiz oynama, sarı lacivertlilere ise para cezası verilecek.

ANKARA 19 Mayıs Stadı’nda önceki oynanan Ankaragücü-Galatasaray maçı sırasında ve sonrasında yaşanan tribün olayları nedeniyle sarı kırmızılı kulübe 1 maç seyircisiz oynama, sarı lacivertlilere ise ağır para cezası verileceği bildirildi.

Hürriyet'in haberine göre, Karşılaşmanın temsilcileri Fethi Sadık Bamaç ile Seyfi Eroğlu’nun raporları doğrultusunda dün iki takım da Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na gönderildi. Temsilciler, olayların devre arasında başladığını ve maç bitiminde büyük boyutlara ulaştığını belirterek, “Taraftarlar birbirlerine karşı yoğun saldırıda bulundular. Taşlı ve sopalı kavgalar yapıldı. Galatasaray taraftarlarının olduğu bölümde arbede yaşandı. Sahaya çok sayıda yabancı madde ve koltuk fırlatıldı. Bu esnada pek çok kişi yaralandı” şeklinde ifade kullandılar.

Raporlarda, Galatasaray yöneticileri Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ile Adnan Sezgin’in olayları önleyebilme amacıyla sahaya girdikleri de belirtildi.

kaynak:maraton.com.tr

Alp Yavuz 13
06.10.2009, 17:01
----------serkan------colman----------selçuk---------
yattara------------------------------------------engin

bu maçda engin oynarsa patlama yapacak demedi demeyin...

Hürgün Aygün
06.10.2009, 17:03
off egemen sakat ama haftaya başlıyomuş çalışmalara bu maçta oynayabilir

SDinc
06.10.2009, 17:12
----------serkan------colman----------selçuk---------
yattara------------------------------------------engin

bu maçda engin oynarsa patlama yapacak demedi demeyin...

Tamam Engin oynasında Gabric'i niye kestin ? Engin orta sahanın her bölgesinde oynayabiliyor.

Alp Yavuz 13
06.10.2009, 17:31
gabriç in bu maçı kaldıracağını düşünmüyorum.

Çagman
06.10.2009, 17:56
gabriç in bu maçı kaldıracağını düşünmüyorum.

:) gabricten cok cok kaliteli kac futbolcumuz var diye sorarlar adama.

U.Sadıkoğlu
06.10.2009, 18:05
Gabric'de bu maçı kaldıramıyacaksa maça çıkmayalım.

UtopyaTs
06.10.2009, 18:09
Bence Gabric her maç iyi oynuyor geçen Gaziantep maçında ortaları kesti golu atacaak olan atamadı ki GS maçını kaldırır sorun olmaz bence

Emrah Akcagöz
06.10.2009, 18:16
Gabric bu maçı kaldıramaz mı..?

Kim kaldıracak bu maçı o halde maça Song ve Sylva ile çıkalım sadece malum en tecrübeli en bu tip maçları kaldıracak futbolcularımız bunlar..:)

UtopyaTs
06.10.2009, 18:24
Vallaha bence Gabric Türkiyenin en iyi sol kanatlarından biri ve daha iyi olcugına inanıyorum

SDinc
06.10.2009, 18:51
Kendi düşüncesini söylemiş. Bu kadar üzerine gitmeyin beyler. :)

Cafer Bulur
06.10.2009, 19:06
Su milli mac aralarina oldum olasi hep uyuz olmusumdur.

Milli maclar bana Trabzonsporun maclari kadar zevk vermiyor.

Neyseki son ara,bundan kurtulacak olmamiz cok iyi olacak.

albatros
06.10.2009, 20:38
Milli maclar bana Trabzonsporun maclari kadar zevk vermiyor.

sinyor terim sağolsun.milli takımdan bile soğuttu bizi.

Mesut
06.10.2009, 20:39
alanzinho oynasın sarı kırmızı formayı görünce dayanamaz çakar bi vole daha :)

.....
06.10.2009, 20:50
gs seyircisiz mi oynayacak ? üst tarafta okumuştum ama haberlerde göremedim ?

Ömer Kaya
06.10.2009, 20:50
Kazanacağız

Cafer Bulur
06.10.2009, 21:08
gs seyircisiz mi oynayacak ? üst tarafta okumuştum ama haberlerde göremedim ?
Böyle bir ihtimal var ama kesinlesmis bir sey yok.

Pfdk seyircisiz oynama cezasi verse bile bunun tahkimden dönme sansi hic de az degil.:)

.....
06.10.2009, 21:13
Böyle bir ihtimal var ama kesinlesmis bir sey yok.

Pfdk seyircisiz oynama cezasi verse bile bunun tahkimden dönme sansi hic de az degil.:)

zaten o bizim maça denk gelirse kesin kaldırılır , gerek yok gelsin seyirciler on binlerce kişinin önünde yıkacaz onları buna inanıyorum Allahın izniyle.

Cafer Bulur
06.10.2009, 21:19
zaten o bizim maça denk gelirse kesin kaldırılır , gerek yok gelsin seyirciler on binlerce kişinin önünde yıkacaz onları buna inanıyorum Allahın izniyle.
Ömer fazla inanma hayal kirikligina ugrayabilirsin.;)

Ümitvar ol ama kendini galibiyete sartlandirma,futbol bu hersey olabilir.

emrezx
06.10.2009, 21:48
yapmayın etmeyın maca gıtcem seyırcısız oynanmasın ucak bıletlerını aldık bılen:(

Ali Turhal
06.10.2009, 22:03
Bence okadarda karamsar olmamak gerek bu trabzonsporun ne yapacağı belli olmaz farkta yer ama bakarsınız yenerizde ben hala ümitliyim 3 ihtimalli maç

Ali Turhal
06.10.2009, 22:06
Kahramanmaraş'tan çıkıp gelecektim maça.Ancak bu akşam sahadaki o ruhsuzları görünce artık içimden gelmiyor :(
Sevgili bahattin bey yakın zamanda k.maraştayım memleketinizi iki senedir geliyorum gayet memnunum,sizlerle tanışmak isterim

Sinan SARI
06.10.2009, 23:57
Bu maç sonucu çok farklı olacak ama biz mi yeneriz onlar mı orasını bilmem.

Mustafa Ayazoğlu
07.10.2009, 00:04
Bu maç sonucu çok farklı olacak ama biz mi yeneriz onlar mı orasını bilmem.

Birazda fenerin maçına bağlı, fener galip gelirse durum farklı olur, yenilirse farklı.

İlker ToSun
07.10.2009, 01:04
şu maç hayatım boyunca en büyük korkuyla yaklaştığım 5 maçtan biri.

son yıllarda derbilerde yüzü gülmeyen, sistemi oturmayan, kadro zaafları olan, hocasının ertesi gün hoca olarak kalıp kalmayacağı belli olmayan bir Trabzonspor ve karşısında son yılların en iyi kadrosunu kuran, taraflı tarafsız büyük çoğunluğun en büyük şampiyon adayı ve son kötü sonuçlardan dolayı kendi sahasında taraftarına kendini affettirmek zorunda olan bir Galatasaray.

çok talihsiz bir zamana denk geldi bu maç. ortada esen havayla da zaten hocayı kovmak için baştan bahane olarak düşünülmüş bir maç. ne başkanın ne hocanın ne de oyuncuların bu maç için çok inançlı olduklarını sanmıyorum.

ama Trabzonspor u büyük takım yapan da zor zamanlarda bile derbilerde korkulan bir rakip oluşudur.

İNŞALLAH YENERİZ ...

Hüseyin Çümen
07.10.2009, 01:40
cinconlu oyuncular milli maçlarda biraz yorulsalar yıpransalar süper olur

2 haftadır yaşadıkları kayıplar ve bizim maçın herşeye rağmen bi derbi olması onları extra motive edecek aşırı saldırgan başlayacaklar

başta gol yersek eğer o rüzgarla perişan oluruz ama kalecimiz iyi bi performans sergilerse ve defansımız iyi olurda yemessek erkenden bi gol cinconun gene puan kaybetme stresi onları zorlayacak ve bize kolay golle kazanma şansı doğuracak

forvetlerimizin kolay gol kaçırma durumları da söz konusu tabii

baktığımızda gerçekten bu sene oynayacağımız maçlar içerisinde en zoru Allah yardım etsin herşeye rağmen biz Trabzonsporuz ve kazanabiliriz

seyyah61
07.10.2009, 01:53
cinconlu oyuncular milli maçlarda biraz yorulsalar yıpransalar süper olur

2 haftadır yaşadıkları kayıplar ve bizim maçın herşeye rağmen bi derbi olması onları extra motive edecek aşırı saldırgan başlayacaklar

başta gol yersek eğer o rüzgarla perişan oluruz ama kalecimiz iyi bi performans sergilerse ve defansımız iyi olurda yemessek erkenden bi gol cinconun gene puan kaybetme stresi onları zorlayacak ve bize kolay golle kazanma şansı doğuracak

forvetlerimizin kolay gol kaçırma durumları da söz konusu tabii

baktığımızda gerçekten bu sene oynayacağımız maçlar içerisinde en zoru Allah yardım etsin herşeye rağmen biz Trabzonsporuz ve kazanabiliriz
Fatih Terim yormaz onlari merak etmeyin.
Ilk antremanda zaten Gs'li ve Fb'li futbolculara düz kosu yaptirmis sadece.

A.Gökhan AKIN
07.10.2009, 02:34
fatih terim sanırım Gökhan'ı Galatasaray maçını düşünerek almış takıma yoracak ki oynayamasın Gs ye karşı şimdiye kadar nerdeydin be adam diye sormazlar mı sana?

A.T.R
07.10.2009, 10:12
nedenini sormayın bilmiyorum ama çok rahat bir galibiyet alacağız.

Gökçebey
07.10.2009, 10:20
fatih terim sanırım Gökhan'ı Galatasaray maçını düşünerek almış takıma yoracak ki oynayamasın Gs ye karşı şimdiye kadar nerdeydin be adam diye sormazlar mı sana?

fatih terim sanırım Gökhan'ı Galatasaray maçını düşünerek almış takıma, Gökhan gol atacak Milli Takımda, o moralle Gs'ye karşı coşacak. Şimdiye kadar neredeydin be adam?

Hqmi
07.10.2009, 10:28
Ankaragücü 3 attıysa biz 5 atarız be. :) Yeterki doğru kadro, hızlı adamlarla bitiririz işi.

Gökçebey
07.10.2009, 10:55
Ankaragücü 3 attıysa biz 5 atarız be. :) Yeterki doğru kadro, hızlı adamlarla bitiririz işi.

Ankaragücü Gaziantep'e de 3 atmıştı :)

Emrah Akcagöz
07.10.2009, 11:43
Ankaragücü Gaziantep'e de 3 atmıştı :)
Biraz şans yanımızda olsa bizde 5 atmış olacaktık..:o

karatasof
07.10.2009, 11:50
Bu maçın neticesini ''Hoca'nın Akibetini Belirleme Sınavı'' haline getiren zihniyete ne demeli bilemiyorum.Başlıklara bakınca midem bulanıyor.Yazılanlara bakarmısınız;
Hugo için son şans!
Gs maçı kaybedilirse kesin gider,
berabere biterse devre arasına kadar beklenir,
galip gelinirse biraz daha düşünülür....
Şimdi bu kafayla nasıl bir seviyede anlaşılabilinir ki.
İmkansız bir şey......

aurora
07.10.2009, 11:51
Sanırım maçın tarafsız gözden nasıl görüldüğünü duygularımıza yenik düşerek anlayamıyoruz. Bunu en iyi anlamanın yolu İddaa bizim ve gs nin galibiyetine kaç oran veriyor ona bakmalı olacak. Belli oldu mu oranlar.

Gordon Freeman
07.10.2009, 11:53

işte düz mantık dedikleri bu.böyle bişi yok arkadaşım.
geçen sene Hacettepe yendi Feneri.bu mantıktan yola çıkarsak bizim de fenere en az 3 atmamız gerekırdı.noldu peki.herıfler oynamadan yendi bizi.

Yağızhan Sağnak
07.10.2009, 14:30
İnşAllah tribünde olacağım.

Mira_61
07.10.2009, 14:37
İnşallah yeneceğiz.Abarttıkları kadar değil bu takım.

arifberkay
07.10.2009, 14:38
ankaraspor kararından sonra sıralamada 7.sıraya düştük bu hafta kaybedersek ki bence kaybedeceğiz 10. sıraya demir atarız

Sinem Yılmaz61
07.10.2009, 14:54

Arkadas bu biraz cok degilimi :confused: Yeterki su maci bir türlü alalim, gol sayisi o kadar önemli degildir ;)

sessizkral_1
07.10.2009, 14:58
ankaraspor kararından sonra sıralamada 7.sıraya düştük bu hafta kaybedersek ki bence kaybedeceğiz 10. sıraya demir atarız

7. sıraya düştük ama o takımlar ankarasporla maçları vardı.Şimdi bizim şöyle bir avantajımız var göz ardı etmeyin.Gs Maçından sonraki oynayacağımız kayseri maçından sonraki hafta ankarasporla oynayacaktık.O haftayı bay geçicez.Yani 3 puan yazılacak hanemize.O hafta maçı şuana kadar ankaraspordan otomatikman 3 puan alan (örneğin bjk) puan kaybedebilir.

ayrıca o haftayı bay geçince dinlenmiş olup bjk karşısına çıkıcaz buda bir avantaj olacak.

Gordon Freeman
07.10.2009, 15:15
7. sıraya düştük ama o takımlar ankarasporla maçları vardı.Şimdi bizim şöyle bir avantajımız var göz ardı etmeyin.Gs Maçından sonraki oynayacağımız kayseri maçından sonraki hafta ankarasporla oynayacaktık.O haftayı bay geçicez.Yani 3 puan yazılacak hanemize.O hafta maçı şuana kadar ankaraspordan otomatikman 3 puan alan (örneğin bjk) puan kaybedebilir.

ayrıca o haftayı bay geçince dinlenmiş olup bjk karşısına çıkıcaz buda bir avantaj olacak.

doğrusun renktaş.

BiZe HeR YeR 61
07.10.2009, 15:25
Yeneriz bu gayseyi...Az akıllı oynasak onlarda o defans varken fark bile olur...!

Gökhan KAN
07.10.2009, 15:29
Çok iyi oynarız yeniliriz..

OZDEN61
07.10.2009, 16:47

bence de o yuzden aldı. herhalde gokhan sakatlansada milli takımda galatasaraya karsı oynamasın diye almıstır. gerci ben gokhanı geldi geleli begenmem ama baska forvetimizde yok

Emrah Akcagöz
07.10.2009, 17:03
Yeneriz bu gayseyi...Az akıllı oynasak onlarda o defans varken fark bile olur...!
Araya atılacak her top rakip için sıkıntı olacaktır yeterki Umut ve Gökhan gününde olsun 3 yersek 4 atar gene kazanırız..

/_!mmortalTs_\
07.10.2009, 17:11
4-2 yada 4-1 Yeneriz ... İçime Doğdu :D

yorumsuz6117
07.10.2009, 17:12
İlk yarı gol yemeyelim yeter iknci yarı kontradan alırız maçı..

Fatih Öztürk
07.10.2009, 17:17
trabzonspor haddini bilerek tıpkı a.gücü gibi sürekli pres yaparak orta alanda top yaptırmaz ise maçı kazanacak şansı doğar.tabiki gökhan ünalın reklam panoları yerine kale ağlarını görmesi şartıyla.

lakin benim bu takımdan hiç bir umudum yok.
liderle aranda dağ kadar puan farkı var bu futbolla şampiyonluk beklentimde çoğu renkdaş gibi eridi gitti.
hane derler,yensen ne olur yenilsen ne olur.

unu elemiş eleğini asmışlar nede olsa.

MahmutHSO
07.10.2009, 17:20
Çok iyi oynarız yeniliriz..

Katılıyorum.

Ahmet Kuru
07.10.2009, 17:34
Bu maçın kaderini hoca ve takımdaki usta ayaklar belirleyecektir...
Colman,Yattara ve Gabriç e bu maç çok itiyacımız olacak...

Sümeyye Şahin
07.10.2009, 18:02
Komutanla iddaam var. :)

Arka sırayla hararetli futbol muhabbetleri arasından sıyrılıp maçı bekliyorum artık.

Bir de gidebilsem..

.....
07.10.2009, 18:06

eyvallah usta. düz mantıkta olsan , fazla atsan da teşekkür ederim.
en azından sen inandığını gösterdim. o bile kazanmanın bir kısmını oluşturur!