PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9. Hafta | Galatasaray 4 - 3 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22

Barış Mayda
18.10.2009, 23:19
bu hocayla bu kadar daha iyisini beklemiyorum zatennnn brosss var yardımcısı metin diyadin varrr tribünde ünal karaman varrr dakika 70 olmuşşşş maç 2-2 ve engin baytar artık yürüyemiyorrr belli kondisyonu yokkkk ve 3 tane teknik adam bunu görmesse ben mi görücem allah aşkına yaaa bu 3 adam ne yapar yaaaaaaaa

ilhan
18.10.2009, 23:19
Giray-Egemen

Saatli bombalar.
Beraber oynarlarsa daha çok gol yeriz.

Her hafta yazacağım artık.

murseltaskin
18.10.2009, 23:20
kardeşim tayfun tamam da girayın yaptığı hatalar neydi.giray topu ıskalıyor ilk golde tayfun ne etsin.3.golde arda girayın arkasından geliyor son golde baros girayın önünden vuruyor.ersun hoca haklıyfdı bu adamı oynatmamakta.yazık verdiğimiz paraya ona.birde tek forvet oynayacaksak bu forvet ımut değil ,gökhan ünaldır

Gordon Freeman
18.10.2009, 23:21
Yönetim Gitmesin , aklını başına devşirsin...Taraftarına azıcık da olsa kulak versın yeter..
İstifa etmeyle hiçbirşey düzelmez...Piyasada daha iyi bir başkan da yok ayrıca...

hamucera
Stadyum da ilk defa adam gibi konuşuyorlar

kofol
Hedefleri revize edip geçen sene elde edilen kazanımlarıda bozmadan , devre arasından sonra Hasan Ahmet Sari, Barış , Göksu, Papy , Bruls gibi oyuncuların sürekli forma şansı bulduğu bir sezon geçirmeliyiz.

Herşeyden önce böyle bir takımı taraftar destekler sanıyorum. Şampiyon olamayacağımız ,bu kaos ortamında ilk 5'e bile gireceğimizi sanmıyorum.

Emrullah
18.10.2009, 23:22
Allah aşkına Yattara denen adamı savunmayın artık. Bu adamı biz bu hale getirdik. Diğer futbolcuların emeğine yazık, ayıp ayıp. Bu adam takımdan ilk kovulmasıgereken adamdır. Bizim taraftar hala daha ooooo İbrahim Yattara diye bağırsın. Bu adam artık sesimizi duysun. Sevmiyoruz artık Yattarayı defolsun gitsin artık.

Erbay
18.10.2009, 23:22
Erman Toroğlu git devler ligini yönet. Penaltı yok diyor yahu. Hakan Şükür bile penaltı dedi.

Emiroğlu
18.10.2009, 23:23
kardeşim tayfun tamam da girayın yaptığı hatalar neydi.giray topu ıskalıyor ilk golde tayfun ne etsin.3.golde arda girayın arkasından geliyor son golde baros girayın önünden vuruyor.ersun hoca haklıyfdı bu adamı oynatmamakta.yazık verdiğimiz paraya ona.birde tek forvet oynayacaksak bu forvet ımut değil ,gökhan ünaldır

Tayfun mu ne yapsın ?

İlk 15 dakikayı ve Kewell'ın golünü izlemediniz heralde ?

Kewell 40 defa topla buluştu orada.
Hepsinde de işini yaptı.

Attığı golde 3. kanat topunda , 2. kez topla buluştuğunda attı golünü.
Hani Tayfunun kanadıya orası , nerdeydi paşam ?

Adam topla buluştu , kontrol etti, köşeyi süzdü , vuruşunu yaptı , top ağlara değdiği sırada tayfun adamın önünü kesmeye niyetlendi.

Cale'ye ne demeli ?
Keita'dan 1 defa top alabildi mi ?
Hepsini alması zaten imkansızda , 1 defa pozisyonunu bozdu mu adamın ?
1 orta kesmesine engel oldu mu ? Olabildi mi ?

Bulut61-34
Maratonda Erman Toroğlu ne yapmaya çalışyor?

Ersun Yanal'lı Trabzonspora bakışıyla şimdiki Trabzonspora bakışı arasındaki farkı görebiliyor musunuz?

Mustafa Calik
Erman Toroğlu git devler ligini yönet. Penaltı yok diyor yahu. Hakan Şükür bile penaltı dedi.

Evet, Hakan Sükür zamanlama hatasi ve direkt penalti dedi.

erdo6
Sana katılıyorum metin diyadin geçen sene rizeyi mahvetmişti utanmadan birde tazminat davası açmış. dikkat etmek lazım bizede tazminat davası açar kovarsak ::)))

ben istanbulda yaşıyorum tarabzonda yaşayan yakınlarımın takımı metin diyadinin kurduğunu ve brosun metin diyadine söz geçiremediğini yazıyor gerçekten çok tehlikeli bir durum ,dediğin gibi rizeden sonra sıra bizide yakıcak gibi

Gordon Freeman
Ya biz wallahi billahi transfer yapamıyoruz.... ilk 11 e yabancı koyamıyoruz kadro kurarken...

Egemen
18.10.2009, 23:24
rıdvan da penaltı değil dedi..

buramburam61
Hala yattara sevgisi olanlara hayret ediyorum.Nasıl takımı için futbol oynadığını keitadan öğrenmişmidir acaba.Vallahi elin oğlu pres yapıyor, defansa gelip top çıkarıyor, yırtınıyor, didiniyor, kısacası takımı için her şeyi yapıyor.
Yok öyle bizim yattara gibi kendine ve trübüne bencilce oynama.Yok öyle ileride yatıp top bekleme.
Ne verdi bu yattara 6 yıldır bu takıma.(zarardan başka)
Alanzinyo kewil kıyaslamasını da aynı şekilde yapabiliriz.
Lütfen şu iki şebeği artık bu külüpte tutmayın.
bize futbolcu lazım.Her şeyiyle takımı için oynayan.
Böyle ruhsuz ve bencil futbolcuları görmek istemiyoruz.
Tabi slvaya da söyleyecek bir laf bulamıyorum.Ne yapsın ki slyva(arkasında böyle tolga varken)
Niye kendini zorlasın ki.Acilen iyi bir kaleciye ihtiyacımız var.

Özge
Yazık oldu ya.Broos ve hakem beraber maçı verdi.Hoca yine oyunu okuyamadı ya.2-2 iken baskı yaptığımız dakikalarda Gökhan veya Alanzinho'nun girmesi lazımdı.Hoca değil bu adam.

Sinan_Ts61
neyse arkadaşlar olan oldu

artık bizim için ligin hiç bir önemi yok küme düşmeyelim yeter....

tamammen türkiye kupasına motive olmamız lazım

valla cok haklisin ;) artik türkiye ligi bitti bizim icin

yeterki küme düsmeyelim bu yeter bize;)

vede türkiye kupasi var onu bayi iyi basarli olalim arkadaslar;);)

ilhan
Allah aşkına Yattara denen adamı savunmayın artık. Bu adamı biz bu hale getirdik. Diğer futbolcuların emeğine yazık, ayıp ayıp. Bu adam takımdan ilk kovulmasıgereken adamdır. Bizim taraftar hala daha ooooo İbrahim Yattara diye bağırsın. Bu adam artık sesimizi duysun. Sevmiyoruz artık Yattarayı defolsun gitsin artık.

Anladık sevmiyorsun-uz.

Bu maçta konuşulacak bir çok şey varken biz hâlen Yattara'ya takılmış kalmışız. Tamam rezalet bir sezon geçiriyor. Artık verim falan alamayız. Madem hem bizim kafamızda bitmiş, hem Trabzonspor'u kafasında bitirmiş ne diye daha fazla dilimize doluyoruz?

Her hafta aynı şeyleri ne diye konuşuyoruz? Anladık, Yattara bitmiş artık.

Emiroğlu
Gelecek vaad eden yabancıya yönelirsen her seferinde , daha çoooooook ağlarsın...

dinceraydogan
Erman Hoca penaltı dese içimiz mi rahatlayacak.
Ben bunu anlamıyorum Şu Calenin Ferhattan, Slyvanın Onurdan Tolgadan ne üstünlüğü varki bunlara dünyanın parasını veriyoruz.
Bu arada Engin vasat oynamış olabilir ama top kapan iki oyuncu vardı Ceyhun ve Engin bakınız ikinci goolll

bekirguner
18.10.2009, 23:25
ilk yarıda arda'nın Gabriçe arkadan yaptığı faulden sora hakem efendi sarı kart göstermediği gibi ardanın elini sıktı bu federasyon artık istifa etmel

sessizkral_1
18.10.2009, 23:26
song oynayabilirdi

yorumsuz6117
18.10.2009, 23:27
Moralim çok bozuldu ya farklı yenilseydik bu kadar üzülmezdim..

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 23:28
Bence de penaltı değildi o pozisyon. Arada çok güç farkı olduğu için penaltı gibi gözüktü.

Tahsin Armutcu
Savunma 4'lü olarak çok kötüydü ama en kötüsü,takımında en kötüsü olan,Cale'ydi.Geçen seneyi mumla aratıyor.Yediğimiz gollerin başlangıcı Cale'nin tarafından ikisinin bitişi Tayfun'un tarafından.Arda'nın golünde Giray adamını takip edeceğine bekleyince arkadan çıkıp golmayack golü attı.

Takımın en iyisi son maçları da en iyisi olan Colman'dı.Ben Ceyhun'u da beğendim.Gabriç ve Engin ne yaptığını bilmez halde ve acemiydiler.Gökhan tek forvet oynayabilir ama Umut asla.Alanzinho'nun ciddi moral motivasyon sorunu var.Ayakları prangalı gibiydi.

Hakem kartlarda ve ikili pozisyonlarda adil davranmadı.Arda ve Sarp'a ilk yarı göstermediği net kartlar vardı.ayhan hekemin yanında birilerine küfür ediyordu dudaklarından anlaşıldı.

Sonuçta bu sezon kaybedildi ama önümüzdeki sezona 1 yıl hazırlanma gibi fırsat doğdu.Bu da bir şeydir.

guzel abıcım her sene her ıyı oynayıp bırılerının yuzunden alamadıgımız maclarda boyle konusuyoruz. yeter artık bu taraftara yazık...

Emrullah
Gönderilmesi gereken Yabancılar:

1. Yattara
2. Tjikuzu
3. Alanzinho
4. Song

Göderilmesi gereken yerliler;

1. Umut
2. Barış
3. Engin
4. Tayfun

Bu futbolcuların hiç birinden gelecek için umutlu olmamak lazım. Liste biraz daha artırılabilir ama diğer kıyımı daha sonra yapmak lazım.

naimbektas6161
18.10.2009, 23:29
bu hugo mudur nedir ne yapmaya çalısıyor anlamadım.Amacı ne anlamadım dk. 65 civarları bizim takım bastırıyor alan ı yada gökhanı alsa oyun çok farklı olacak bekledi 2 gol yedik taraftara oynamak için alanı gökhanı oyuna alıyor bu ne saçmalık ya.Bu hocayı bir an önce postalamalıyız yoksa çok canımızı yakar bu...

S.DEMİRCİ
18.10.2009, 23:29
Hala kabullenmekte zorlandığımız şeyler var.
Elimizde iyi "çıra" var. Yani kömürümüz olsa, acayip iş yaparlar. Kömürü tutuşturur, aniden yanması gerektiğinde 2 saat beklemezsin. Ama, kömür yok işte! Colman, Selçuk, Ceyhun, Gökhan, Egemen genelde beğenilmese de bence Engin ve Alanzinho da... Bu adamlar yanlarında "topçu" olduğunda ligi sallarlar. Gökhan Zan, Servet, Sabri gibi adamların Arda, Kewell, Baros'un yanında oynadıkları gibi... Sabri ile dalga geçin siz, Cale adamla birebir markaj oynadı resmen. Ya da Gökhan Zan'ı beğenmeyin. Ben de beğenmiyorum da, daha ilk 10 dakikada direkten döndü adam. İşte bu yüzden de sorunun yönetimsel olduğunu düşünüyorum. Gider 3 tane "kaşar" alırsın, "kaliteli" olacak ama. O zaman takım oynar. Futbolu bilecek adam, ve görmüş geçirmiş olacak. "Gelecek vaad eden" topçular Hagi'yi, Hami'yi görürse topçu oluyor, birbirlerini görürlerse Alişen, Barış Memiş, Ergin Keleş...

gs daha iyi bir kadroya sahipti ve kazandı. Hakemi de yanlarına aldılar, doğru. Ama 100 maç yapsan 90'ını kaanacak zaten adam. Kazanmalı yani, hatta. Büyütücek birşey yok bence. Kazansak da gs bizden 2-3 gömlek üstün olacaktı. Çok sorunlu olmalarına ve bundan sonra da çok puan kaybedecekleri gerçeklerine rağmen...
1..fatih tekke

matrix5782
18.10.2009, 23:30
dün hakem hakkında ısrarla uyardım yine yanılmadım nasıl şerefsiz nasıl adam kayırdığını bir kez daha izledim.her maç sonra ona aynı bedduayı ederim sadece bizim maçlarda değil anadolu takımları ile istanbul takımları karşılaştığında abitoğlu=yıldırım

hocaya :maç 2-2 olmuş be adam yap hamleni al maçı illa gol yemen mi gerekiyor

4-5 hafta önce yazdığımda üfürükçü, hayal alemindesin , uçmuşsun gibi olumsuz mesajlar aldım ama yine tekrarlıyorum elimizdeki yabancıların 1-2 tanesi hariç hepsi yolcu... ismleri hepiniz tahmin ediyorsunuz herhalde

ve son sozüm son zamanlarda bize gelen teknik direktörlerden oyunu en iyi okuyan samet aybaba dır.

KUTADGU
Bu iş böyle gitmeyecek belli ki,

Bu kadar basit maç kaybetmenin izahı da, bahanesi de olamaz.

Şu duruma gelmiş olmamıza inanamıyorum yahu.

Bu arada her maç Servet'ten gol yemek ağrıma gidiyor arkadaş. Yahu Servet bu.

temel_yilmaz
Maçın yorumunu ersun hoca yaptı galatasaray to oynadı bizim takım koştu.Merak ediyorum sene başında bu kadro uefada final oynar derken başkan neye güvendi.
Şimdi Ts cluba gidiyorsunuz forma alıyorsunuz biliyorsunuzki o forma çok büyük çok önemli ama bazı oyuncularımız bunu kavrayamamış forma demek onlar için para demek tıpkı yönetimimiz gibi ,şimdi haftaiçi olur çarşamba gibi hacısalih puan farkı kapanır fb gs puan kaybeder der bizde dinleriz.
Trabzonspor birkaç oyuncunun eğlence alanı olmuş,transferde dedikodular had safhada herkes biliyor ne döndüğünü nasıl transfer yapıldığını kimse sesini çıkarmıyor nedeni ise ölmesi beklenen geyiğin etraftaki aslanların gitmesini bekliyen sırtlan gibi sıra bekliyor herkes.
Son sözümde giraya bende sana hakkımı helal etmiyorum,bu takım Trabzon il sınırlarında kaldığı müddetçe başarılı olamaz

Onur Şeref
Bencede skor 2-2 iken baktın abi serkanda kaçırıyor alcaksın yattarayı alanzinhoyu al birini nasıl td sin sen :S

naimbektas6161
18.10.2009, 23:31
Gönderilmesi gereken Yabancılar:

1. Yattara
2. Tjikuzu
3. Alanzinho
4. Song

Göderilmesi gereken yerliler;

1. Umut
2. Barış
3. Engin
4. Tayfun

Bu futbolcuların hiç birinden gelecek için umutlu olmamak lazım. Liste biraz daha artırılabilir ama diğer kıyımı daha sonra yapmak lazım.

kesinlikle katılıorum buna kaleci slyva yıda eklemek lazım iyi bir revizyon lazım bize hayırlısı...

erkankoc
baris memisi nasil bu kadrodad tutarlar anlamis degilim

Ömer SEVİNÇ
2-0'ken o şans golünü atmasaydık ne olurdu bu maç?

Eren Karaahmetoğlu
18.10.2009, 23:32
Giray-Egemen

Saatli bombalar.
Beraber oynarlarsa daha çok gol yeriz.

Her hafta yazacağım artık.

Evet şuan yetersizler. Ancak Song da çözüm değil. Song'un oynaması yerine Giray-Egemen oynamasını tercih ederim. İleride daha düzgün bi hale gelebilirler. Üstelik Giray'la Egemen özellikle bugün kötü oynadılar. Geçtiğimiz haftalarda pek bir problem yoktu. Sağ bekimiz yok. Tayfun 5 kez Kewell'la alakası olmayan yerde durdu, top aldırttı ve şut çektirtti. 6.sında gol oldu. İkinci gol zaten evlere şenlik. Diğerleri de malum. Sylva gerçekten artık 11'den kesilmeli. 2 haftadır söylüyorum. Geçen seneki Sylva'dan eser yok. Her hafta en az 1 gol yediriyor. Bu arada Giray ve Egemen'e ek olarak top tekniği ve oyunu okuması iyi olan, tecrübeli sayılabilecek bir stoper almalıyız(almalıydık). Sağ bek almalıyız(almalıydık). Fatih Tekke'yi hem takıma kazandıracağı hırs hem abiliği hem golcülüğü için almalıyız(almalıydık) Ah yönetim ah.. O kadar vizyonsuzca hareket ettin ki bu sene.. Klüpte olan biten futbol adına herşey çok enteresan.. Yönetici açıklamaları, sportif direktör açıklamaları.. Sportif direktör varken zırt pırt yöneticilerin açıklama yapmaları... Hala kadrodan mükemmel olarak bahsetmeleri... He hakeme gelelim. Bu Abitoğlu daha önce çok katletmişti, bugün yine katletti. İlk yarıdaki kart çılgınları, bize saçma sapan gösterilip net şekilde Sabri ve Arda'ya gösterilmeyen kartlar.. Ayhan'a gösterilmeyen kırmızı kart.. İkinci yarıda gole giden adamımızın çekilip düşürülmesi ve gelmeyen faul + kırmızı kart kararı.. Sağdan içeriye giren Serkan'n kollarını kaldırmış bir ayı edasıyla üstüne koşan topla yakından uzaktan alakası olmayan Gökhan Zan tarafından indirilmesi ve verilmeyen penaltı kararı... Neyse daha fazla düşünmek istemiyorum. Bıktım artık, gerçekten herşeyden bıktım..

erkankoc
ben bile bu takimi bu kadar oynatiirim..aylik 2000 euroya...yani hic gerk yok hocaya falan

7can61
Bence de penaltı değildi o pozisyon. Arada çok güç farkı olduğu için penaltı gibi gözüktü.

o pozisyonda sarp topa değil direkt olarak serkanın koşu yoluna koştu, topa bakmadı bile ve çarptı güç farkıyla alakası yok, yaya toure olsa yere düşerdi o pozisyonda

__S__e__S__
18.10.2009, 23:33
son dakika td hagimi olucak tryi açın çbk

TSercaN
Sinan Engin adam gibi yorum yapti hele sukur yahu. Penalti dedi helal olsun. Hepsinin agzinin payini verdi. Boyle yorumcu olacaksin iste.

Kubilay ŞAHİN
Anasının Gözü Trt'de Hagi Trabzonsporda Diyorlar..

Bayılacağım..

mete61bordomavi
Trabzonsporlu bazı topçuların aklını başlarına almaları gerekmektedir...
Son sözüm Yattara'ya: Allah'ını seviyorsan bırak kaç git kardeşim...
Bu kadar da takım satılmaz...

S.DEMİRCİ
tayfunun zerre kadar hatası yok..
hata 2 senedir bu takımı sağbeksiz oynatanlarda..
savunmanın göbeği çok zayıf dedik..
egemen savunmayı toparlayamaz dedik..

Mustafa Ayazoğlu
18.10.2009, 23:34
http://img194.imageshack.us/img194/9540/9065863.jpg

http://img38.imageshack.us/img38/5373/9066033.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/3019/9066128.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/3939/9066222.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/6844/9066250.jpg

OZDEN61
stadyumda hagi trabzona mı hoca olacak konusuluyor...

Kazım Uzunboy
O pozisyon kesinlikle penaltı. Rakibin top ile yakından uzaktan alakası yok.

Erdem Keser
Trt'de son dakika: Yeni teknik direktörümüz Hagi olacakmış.

futbalski60
Hagi'yle görüşüyormuşuz kaynak TRT

TSercaN
aha hagi gelecek hayret birsey yahu

aurora
İnanamıyorum Hagi TS ye Td olabilir diyor stadyum programında............ Başka adam mı bulamadılar

Emrullah
Anladık sevmiyorsun-uz.

Bu maçta konuşulacak bir çok şey varken biz hâlen Yattara'ya takılmış kalmışız. Tamam rezalet bir sezon geçiriyor. Artık verim falan alamayız. Madem hem bizim kafamızda bitmiş, hem Trabzonspor'u kafasında bitirmiş ne diye daha fazla dilimize doluyoruz?

Her hafta aynı şeyleri ne diye konuşuyoruz? Anladık, Yattara bitmiş artık.

O maç bu maç hiç fark etmiyor artık. Sezonu önümüzdeki sezonu konuşmak lazım. Şu bizim taraftarın Yattara sevgisi beni deli ediyor. Böyle bir futbolcuya bu kadar gereksiz bir sevgiyi göstermek diğer futboculara yapılmış büyük bir terbiyesizliktir. Zannediyormusunuz ki diğer futbolcular bunlardan etkilenmiyor.

Artık geleceği konuşmanın vakti çoktan geldi. Yattara ve onun tarzında oyunculardan kurtulmak ilk işimiz olmalı. Taraftarın şu zihniyeti değişmeli. Bu futbolcuları biz bu hallere getiriyoruz.

Erbay
Ne Hagi'si :eek::eek::eek::eek:

Uğur GEMİCİOĞLU
Hakemin katlettiği bir maçtı.Canları sağolsun bende iyi oynadılar.Yarın dershaneye giderken nike Trabzonspor polarımı giyecem gururla gezecem.

Gordon Freeman
beyler Hagi ne ayak ? ...Duydunuz mu haberi...

Burçak
18.10.2009, 23:35
Sinan Engin adam gibi yorum yapti hele sukur yahu. Penalti dedi helal olsun. Hepsinin agzinin payini verdi. Boyle yorumcu olacaksin iste.
tamam doğruyu söylemiş ama derdi biz değil . ğese ile febe ile puan farkının açılması onun sıkıntısı

Hamza Yilmaz
Bugünun tek iyi olay bence Ceyhunun perfomansi. Begendim Ceyhunu.....

Emiroğlu
Bu iş böyle gitmeyecek belli ki,

Bu kadar basit maç kaybetmenin izahı da, bahanesi de olamaz.

Şu duruma gelmiş olmamıza inanamıyorum yahu.

Bu arada her maç Servet'ten gol yemek ağrıma gidiyor arkadaş. Yahu Servet bu.

Aman diyeyim Üstad.

Gökhan Zan'dan da yemesi vardı bu işin.

albatros
Anasının Gözü Trt'de Hagi Trabzonsporda Diyorlar..

Bayılacağım..

ciddi misin renktaş???
hayret yahu

UğuR
TRT1 Hagi ile anlaştı diyor.......

CaMoKaEnEs
ben böle bir şey görmedim ilk yarı tam bir rezillik vardı sahada kafayı yedim ben antalyada okuorum dandik ir yer kahvede izledim macı bir tek TRABZONSPORlu benim maçta adamlar dalga gecio resmen ben konusuorum onlarla tek basıma kavga cıkıodu kafayı yedim bu kadar sewmek sucmu derlerya bende anlamadım bu kadar sewmek sucmu yazık değilmi bize öğrenciyiz ayıp cebmizde son parayı maca verioz ama yine bu ruhsuz köpekler yüzünden rezil oluyoruz

Uğur GEMİCİOĞLU
trt yi açın.

TSercaN
neyse adamin futbol zekasini bizimkilerine gecirirse bile yeter.

serkanholep
vallahi debilla hi de hagi gelirse

defolsun yönetim

ve yönetim gidene kadar ve tabi hagi

ts yi maddi manevi desteklemeyeceğim

Kubilay ŞAHİN
18.10.2009, 23:36
- Barış Sen Bu Haberin Aldığın Kaynaklara Ne Kadar Güveniyorsun..?
- ..?? Güüüveniyorum..

Al İşte Haberin Gerçekliği Bu Kadardır..

iso_4939
o pozisyonda sarp topa değil direkt olarak serkanın koşu yoluna koştu, topa bakmadı bile ve çarptı güç farkıyla alakası yok, yaya toure olsa yere düşerdi o pozisyonda

buna penaltı degıl dıyenler futboldan anlamıyor derım...

Oruç
Engin bir kez daha bu takımda boşuna varolduğunu kanıtlamıştır. Sylva da öyle...

Mustafa Ayazoğlu
Yeni Teknik Direktör : Gheorghe Hagi

TRT

S.DEMİRCİ
maçın tek artısı ceyhundu...
o hep şikayet ettiğim yavaşlığı üstünden atmış gibiydi....
bu şekilde ilerleme kaydetmeye devam ederse çok iyi bir futbolcu kaznmış oluruz..

Bekir
Kadrolar acıklandıgında en çok korkulan oyuncu Ceyhunu tebrik etmek istiyorum,sahanın en iyisiydi...
Broosa rağmen gelecegi çok parlak...

Mustafa
Hagi gelirse gidene kadarda maç izlemem aha buraya yazıyorum.

OKTAY YILMAZ
Hagi gelcene broos kalsın bence
Hagi gelecene Bülent uygun gelsin
Giray bulak gelsin
Samet gelsin
ama hagi gelmesin

TSercaN
bence bu haber dogru olabilir... adam bu mac icin Turkiye ye ozel olarak gelmez diye dusunuyorum. Gelse idi haftaya gelirdi bence.

Burçak
Maçı izlersek şu adam olsa dediğim bi Fatih var ..
Yedek kulübesine bakıyorsun oyunu çevirebilecek kimse yok.
Tribünde birisi var . Yattara.
Ama oda ununu elemiş eleğini asmış .
hiç bi önemli maçda faydalı olmazmı bi topçu.

Kubilay ŞAHİN
18.10.2009, 23:37
Yeni Teknik Direktör : Gheorghe Hagi

TRT

Arkadaşlar Saptırmayalım Sadece Kesin Olmayan bir Haber..

Hemen Moda Girdik Yahu..:)

mustafaction
hagi birşey yapamaz ya offfffffffff

hamucera
TRT1 Hagi ile anlaştı diyor.......

hagi ile anlaştı demiyor, anlaşılabilirmiş diye duyum var diyor, duymasak kandıracaksınız

magicyattara
Bu kadar kalitesiz bir derbi maç ilk kez seyrettim.Sahada yürüyen hatta onu bile beceremeyen gs takımı ve bizim,isim bile takamadığım oyuncular topluluğu..İğrençti..
Umut Bulut tek forvet,Giray-Egemen kuru yerde sel alınma halinde,kaleci geleni gideni seyrediyor,Serkan'ın yaptığı aşırtma vuruşu topa ilk kez vuran bir adam daha iyi yapardı,Cale ne kademede ne hücumda,Gabriç hesapta sol açık,say say bitmez.Bu kadar yeteneksiz nasıl bir araya getirilmiş hayret..Sadri babayı bir kez daha tebrik ediyorum.
Ya rakip,kazığın alasını yemiş..Keita diye bir artist almış,futboldan bihaber adam,koşmayan orta sahası,verdiği pozisyonlar daha da komik..
Futbolun geldiği nokta içler acısı..Biraz organize olan bir takım,sahada ki iki takımı da perişan ederdi..

albatros
yok artık ne ara konuştular hagi ile?
gs maçını izlemeye gelmiştir hagi.maç kaybedilince haydi hoop hagi bize gel.olur mu böyle yahu?
yok maç öncesi konuşulduysa hagi ile o da ayrı bir bomba.

Bekir
Broos gitsin de Hagiye razıyım,belki her yenilgiden sonra takımdan memnunum demez..

ilhan
O maç bu maç hiç fark etmiyor artık. Sezonu önümüzdeki sezonu konuşmak lazım. Şu bizim taraftarın Yattara sevgisi beni deli ediyor. Böyle bir futbolcuya bu kadar gereksiz bir sevgiyi göstermek diğer futboculara yapılmış büyük bir terbiyesizliktir. Zannediyormusunuz ki diğer futbolcular bunlardan etkilenmiyor.

Artık geleceği konuşmanın vakti çoktan geldi. Yattara ve onun tarzında oyunculardan kurtulmak ilk işimiz olmalı. Taraftarın şu zihniyeti değişmeli. Bu futbolcuları biz bu hallere getiriyoruz.

Bence değişmesi gereken zihniyet her maçtan sonra bir günah keçisi ilan etme zihniyeti. Her maçtan sonra birisini bacağından asıyoruz.

İbb'yi, Antalyaspor'u yenerken ne diye etkilenmediler? Mağlubiyet sonrası mı etkileniyorlarmış? Bırakalım artık bunları.

Takılı kalmak yerine tabu oluşturup hep o tabuların arkasından konuşuyoruz. Her hafta aynı şeyler. Devam edelim, sonra zihniyeti değiştirmekten bahsederiz.

Emre ÖZTÜRK
18.10.2009, 23:38
hagi gelirse birdaha maça gitmem açık ve net

arifberkay
başkanı yöneticisi hocası olmayan bir takımın hakemi de olmaz bu kadar basit bu takıma sahip çıkan bizden başka üzülen bir allahın kulu oldugunu inanmıyorum allahınızdan bulun

iso_4939
anlamadıgım bu mıllet hagi yi neden ıstemıyor cıkında sız yapın barı cıldırmamak elde degıl yav..

Oruç
Devre arasında "her gelen topu içeri almayan" ve "adam gibi" bir golcü lazım bu takıma. Sol kanat da lazım, sağ kanat da lazım. Lazımoğlu lazım...

TSercaN
birakin ya mac seyretmem demeyi Allahinizi severseniz. niye maca bakmiyacaksin? Birakin su antik laflari gozunuzu seveyim. Hagi gelecekse gelsin ne yapalim? Hagi gelirse destekleyecegiz, ha eger basarisiz olursa o ayri... takima hicbirsey katamazsa sezon sonu gonderirsin ne yapalim yani? Ben kim gelirse gelsin maca bakarim arkadas.... Samet de gelseydi maca bakardim... Samet hoca sayesinde olu bir takim dirilmisti ve Ziya hoca onun meyvelerini yedi...

Emrullah
18.10.2009, 23:39
Hagi ha. Yönetim artık ne yapmaya çalışıyor(haber eğer doğruysa tabi). Ama zannetmiyorum böyle bir haberin doğru olabileceğini.

Barış Mayda
hagi diyor bunlar ya
ne hagisi bu adam gelsinnnn boş tribünlere oynar bu takımmmmmmmm sadri şener takıma tezahurat yapar asbaşkanla beraberrrr bu adam ne kadar cok seviyorya galatasaray artıkalrını toplamayaı ya gitsin kendine galatasarayda yöneticilik yapsın kendi egosunu orda tatmin etsin yaaaaaa

mete61bordomavi
Bıktım artık!!!!

Emre ÖZTÜRK
buna penaltı degıl dıyenler futboldan anlamıyor derım...

altına imzamı atarım

albatros
yok yok bence biz yok yere tartışıyoruz bu hagi olayını.
olmaz öyle şey.

TSercaN

gitme kardesim ozaman

S.DEMİRCİ
bu kadroya kim gelirse gelsin..
ne farkedecek...

EmrahYalçınalp
18.10.2009, 23:40
Bence sahaya insin. Yattara kadar idman yapsa 3 sene 10 numara açığımızı kapatır :)

Canİlker
bizde amatör ruh olmalı kardeşim. profesyonelli,k bizde tutmuyor. futbolcu yenik durumda iken gülmemeli, maç 4-3 olunca sevinmeden topu santraya kadar götürmeli. öbür türlü olmuyor işte. hakemide yenmek, federasyonuda yenmek lazım. bugünkü hakemin şerefsizliklerini hiç saymıyorum bile.

__S__e__S__
hugo broos istifa etmiyor diyordum baktım trtde hagi diyorlar eminim gidicek hugo

hodlu
Aferin bu yönetim ancak bir gs eskisini getirebilirdi.Yuh size Hagi bu takıma nasıl getirilir ayıp ayıp ayıp...

Volkan
kalan saglar bizimdir

Emrullah
18.10.2009, 23:41
Bence değişmesi gereken zihniyet her maçtan sonra bir günah keçisi ilan etme zihniyeti. Her maçtan sonra birisini bacağından asıyoruz.

İbb'yi, Antalyaspor'u yenerken ne diye etkilenmediler? Mağlubiyet sonrası mı etkileniyorlarmış? Bırakalım artık bunları.

Takılı kalmak yerine tabu oluşturup hep o tabuların arkasından konuşuyoruz. Her hafta aynı şeyler. Devam edelim, sonra zihniyeti değiştirmekten bahsederiz.

Her maçtan sonra kimseyi asmadım, tek kişi var asılması gereken o da Yattara. Ta ilk haftadan beri aynı kişi üzerinde duruyoruz. Öyle her hafta birileri asılmıyor.

Ömer SEVİNÇ
Oynayacaksa gelsin Hagi. Kulübeye transfere gerek yok.

Bence riayet etmemek lazım ama. Biz yenseydik de bu sefer Gs'nin müstakbel yeni teknik direktörü diyeceklerdi.

Emre ÖZTÜRK
birakin ya mac seyretmem demeyi Allahinizi severseniz. niye maca bakmiyacaksin? Birakin su antik laflari gozunuzu seveyim. Hagi gelecekse gelsin ne yapalim? Hagi gelirse destekleyecegiz, ha eger basarisiz olursa o ayri... takima hicbirsey katamazsa sezon sonu gonderirsin ne yapalim yani? Ben kim gelirse gelsin maca bakarim arkadas.... Samet de gelseydi maca bakardim... Samet hoca sayesinde olu bir takim dirilmisti ve Ziya hoca onun meyvelerini yedi...

samet gelsin hagi gelmesin.

ne bu ya o kadar eski topçumuz var en kötü onlar gelsin.Hagi de nerden çıktı.Dalga mı geçiyorlar bizle???

Emrah Akcagöz
Hagi o kadarda kötümü yahu bence abartılacak akdar kötü değil fatih terimin kötü bıraktığı gsyi toparlamıştı yanlış hatırlamıyosam..

ilhan
Bence sahaya insin. Yattara kadar idman yapsa 3 sene 10 numara açığımızı kapatır :)

Günümüz futbolunda 10'lara iş yok artık. Del Piero, Totti felan son demlerini yaşıyorlar. :)

Emrullah
18.10.2009, 23:42
Bence de hagi olayının doğruluk payı çok düşük. Gereksiz yere bence gündemi değiştirmeyelim.

hüseyin1975
Ne Hagisi yahu?

O gelene kadar ben Samete , Giraya bile razi olurum yahu.
TD olarak vasat birisi.

Kazım Uzunboy
Son üç sezondur gol atıyor Arda. Artık alışkanlık yaptı çocuk!

iso_4939
futbolcularımız tebrık etmek lazım fark yemedıler ve alı samıyende 3 gol attılar helal olsun bross ne dedı onurunuz ıcın savasın...savas bitti gıdın uyuyun..

ordutrabzon5261
Şimdi Telegoldede dedi Hagi Trabzonspor için gelmiş olabilir diye. Bekleyelim görelim, ama ben gelmesinden yana değilim.

Burçak
Hagi frikikleri attığı zaman alınsaydı helal olsun derdim..
şuan hiç bir özelliği olmayan sıradan bir hoca.
ne özelliği var hocalıkta?
bide maçtan sonra çıkıp Hırsız derse...

ilhan
18.10.2009, 23:43
Her maçtan sonra kimseyi asmadım, tek kişi var asılması gereken o da Yattara. Ta ilk haftadan beri aynı kişi üzerinde duruyoruz. Öyle her hafta birileri asılmıyor.

Demek ki haftalardır aynı yerde takılı kalınmış.

Evet, zihniyeti değiştirmek lazım. 10. haftaya geldik.:)

albatros
ya bir durun arkadaşlar ya, kesin olmayan bir haber için tribünlerimiz dolup boşalacaksa...
Ayrıca Yılmaz Vural da gelse bu takım bizim.

h@msi61

4 oldu bu macta attigiyla... Ama istedigi kadar atsin, adam degil o pislik mor10...

Hotaman
Yazık yahu şu rezil futbolla hakem yüzünden yenildikya yazık. Birde iyi oynasak GS'yi darma duman ederdik herhalde. Gerçi zaten darma dumanlarda henüz farkında değiller işte.

Mert Oğuzlu61
Maç hakkında kadro seçimi hakkında felan konuşmayacağım

Sadece şunu söylemek istiyorum

HUGO BROOS İSTİFA

!!!!!!

Emrah Akcagöz
Foxta bülent korkmaz Cale için defans yönü zayıf diyo ulan sizin futbol bilginize ne söylim ya..

UtopyaTs
Vallaha ben bugun maçı tv den izledim bu oyunla maça son dakikaya kadar ortak olmak bile çok iyi bence.Artı verilmeyen penaltı da var.

Adem Erdoğan
Hacısalihoğlu: Ben bu klüpte olduğum sürece o Hagi Hodja bu klüpten içeri giremez.:cool:

Hüdai Pervaneli
18.10.2009, 23:44

Oraya Kadar Kirmizi Yemesi gerekirdi

TSercaN
samet gelsin hagi gelmesin.

ne bu ya o kadar eski topçumuz var en kötü onlar gelsin.Hagi de nerden çıktı.Dalga mı geçiyorlar bizle???

Dalga gecmek ile alakasi ne? Ayagini yorganina gore uzatacaksin. Neden unlu bir teknik direktor getiremiyoruz biz? Parasini biraz zor oderiz. Ha gelse bile onu bile yuhlariz onu bile kovariz herseyi yapariz. Bizim bu yerel medya herkesi gonderir herkesi asar bicer. C. Ronaldo, Rooney ve Messi bile olsa bizim takimda onlari bile begenmezler. Baslarinda Mourinho olsa hepsini asar keserler.

futbalski60
Bir kulübün içinde 'ben' kelimesi çok geçiyorsa o kulüpten başarı beklemek hata olur. Trabzonspor plansız gidiyor, süreki günü kurtarma amacında yönetiliyor, kulübün kendine ait bir politikası yok ne kadar Hoca gelirse gelsin değişen bir şey olmaz.

CaMoKaEnEs
valla maçı izlerken dedim hagiyle anlaşmassak iiidir :S

Emre EFENDİOGLU
http://www.komedimerkezi.com/1353/trabzonsporlu-babaanne-video.html
İzleyin biraz sinirleriniz gevşesin. Sanırım Antep maçından sonra çekilmiş, Gs maçından sonraki halini düşünemiyorum babaannenin.

albatros
Hagi o kadarda kötümü yahu bence abartılacak akdar kötü değil fatih terimin kötü bıraktığı gsyi toparlamıştı yanlış hatırlamıyosam..

Broos gidecekse yerine ondan çok daha iyi bir teknik direktör gelmeli.Hagi'de bu vasıfların olduğu şüpheli.ama yine de bu takımın başında kim olursa olsun destek olmak taraftar olarak boynumun borcudur.

Bekir
18.10.2009, 23:45
Şu saatten sonra bu takımdan herhangi başarı beklemek saçma olur...
Ama her yenilgiden sonra memnun olan bi hocanın bu takımın başında olması moralimi çok bozuyor...
Yenilince taraftar kadar üzülücek bi hoca alsınlar şimdilik yeter...
İnşallah Hami gelir...

Gordon Freeman
18.10.2009, 23:45
FATİH TEKKE ve SAĞBEKİNHO

hodlu
18.10.2009, 23:46
Sadri başkan Nuri Albayrak gibi saçmalamaya devam ediyor.Bu takımın kaderimi bu başkanlar anlamıyorum.Hagi ne işi var yahu bırak Metin ondan iyi yapar bu işi...

Mehmet Sarigül
tamam tayfunun hataları oluyor eyvallah ama ilk golde ki hata & 99 topa kafaya çıkıp vuramayan girayın

Ne mi yapsin?...Cok basit, Giray'dan iki adim uzak dursun ve onun iskaladigi topu ayagi ile uzaklastirsin.
Allah askina, bu kadar mi futbol bilginiz var? Yoksa, en azindan bu gibi komik yorumlar yapmayin.
Gs'nin birinci, ücüncü ve dördüncü golünde Tayfun bariz pozisyon hatalari yapti.
Ayrica Giray'i gözlerinde büyütenler bu aksam rüyalarindan uyanmistir umarim.
Vasati bulmayan bir performansla Gs bize bu aksam dört gol atti ise, bu durumda iki futbolcumuzun da katkisi büyüktü.

yorumsuz6117

haha yok artık..

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 23:47
Günümüz futbolunda 10'lara iş yok artık. Del Piero, Totti felan son demlerini yaşıyorlar. :)

Türkiye'de modern futbol mu oynanıyor sanki ilhan?:)

naimbektas6161
Maç hakkında kadro seçimi hakkında felan konuşmayacağım

Sadece şunu söylemek istiyorum

HUGO BROOS İSTİFA

!!!!!!
:alkış::alkış::alkış: kesinlile katılıyorum

TSercaN
Rijkaard guzel yorum yapiyor. Rakibine kesinlikle saygili. Demek istedigim, futbolculari gibi sans eseri gol atti demiyor..

Emrah Akcagöz
Samet Aybaba ile anlaşıldığında da bu hocamı layık görülüyor bu takıma şeklinde konuşmuştuk ama Samete bile razıyız deniyor şimdi..Soruyorum ne istediğimizi biliyor muyuz..?

ilhan
Türkiye'de modern futbol mu oynanıyor sanki ilhan?:)

Bu da bana kapak olsun.
:D

hodlu
Bu takıma hoca değil beyler ya da yöneticiler, Fatih Tekke ve iyi bir sağbek lazım....

ilyskm
Hugo maçtan sonraki demecinde; galatasarayı önce durduracağız sonra vuracağız dedi. vurdu vurmasınada önce durduramadı hakemide hesaba katmadı tabiiii

Emrullah
18.10.2009, 23:48
haha yok artık..

Artık her türlü saçmalık beklenir. Ben hiç bir saçma sapan hamleye şaşırmam artık.

futbalski60
Hagi deyince aklıma Fatih Terim geldi nedense....

hüseyin1975
Hagi maci izlemeye gelmis.
Basin Hugonun Istifa edecegini düsündügü icin hemen uydurmaya baslamislar.
Yarin Bülenti yazarlar, sonra klasik olarak Girayi.

Önümüzdeki günlerde yine cümbüs olacak gibi :-(

Bence Ahmet Hoca gelsin.

Adem Erdoğan
2-0 ve 4-2 olmasına rağmen maçı bırakmayan ve yılmayan bir Trabzonspor gördüm..

yorumsuz6117
Hagi, Trabzonspor'un başına geçeceği yönünde söylentiler bulunduğunun hatırlatılması üzerine, ''Bunlar spekülasyon ama inşallah bir gün Türkiye'ye dönerim'' demekle yetindi.
Ajansspor
çççççç

Emre ÖZTÜRK
Dalga gecmek ile alakasi ne? Ayagini yorganina gore uzatacaksin. Neden unlu bir teknik direktor getiremiyoruz biz? Parasini biraz zor oderiz. Ha gelse bile onu bile yuhlariz onu bile kovariz herseyi yapariz. Bizim bu yerel medya herkesi gonderir herkesi asar bicer. C. Ronaldo, Rooney ve Messi bile olsa bizim takimda onlari bile begenmezler. Baslarinda Mourinho olsa hepsini asar keserler.

peki hagi nin katkısı ne olacak yani broos tan daha mi iyi hagi.
Ayrıca hagi bedavaya mı çalışacak?

TSercaN
18.10.2009, 23:49
Arkadaslar Ahmet Cakarin yorumu: gs nin hocasi boyle bir sekilde giyinemez! bu bizim insanimiza ozgun bir sey olsa gerek. ulan sana ne be adam. Senol Gunesi de boyle sacma sapan elestirdiniz. Allah sizi bildigi gibi yapsin

surmnli
biz şimdi taraftar olarak dışarıdan seyrederek eleştiriyoruz ve diyoruz ki......?

tayfun

Kademe yapamıyor
Devamlı adamını kaçırıyor
Defansta cizgi halinde adam karşılamayı beceremiyor
Hava topu mücadelelerinde zamanlama hataları yapıyor
Birebirde her zaman rakibine geciliyor
Oyunu devamlı uzun toplarla şişirerek kurmaya calışıyor
Bilincsizce sadece koşuyor .......... vs

giray

Kenarlardan yapılan ortalarda adam paylaşımında becerip adamının kim olduğunu bulamıyor
Oyunu sürekli arkadan şişirererk kurmaya çalışıyor
Önündeki ,yanındaki adamla arasında bıraktığı mesafeyi koşupta kapatamıyor .........vs

ceyhun
sadece kaba kuvvetle futbol oynuyor
Devamlı yana veya geriye oynayarak oyunu ileriye taşıyamıyor
Bireysel olarak rakibin hiç bir futbolcusunu oyundan düşüremiyor (çünki hata yaparım korkusuyla kendine güvenemiyor)
arkadaşlarıyla arasındaki mesafeyi ayarlayamıyor
hızlı seri paslarla oyunu rahatlatamıyor ......vs

umut

Son vuruş becerisi yok sonucu değiştiremiyor
Presle rakibi dağıtıp yoracağına kendini dağıtarak yıpratıyor
Yerden ,havadan hatta dışardan top toplayıcı cocukların dahi attığı topları kontrol edecek tekniğe sahip değil ..... vs

Hadi biz taraftarız bunları buradan dile getirip söyluyoruzda broos . diyadin ve karaman bu adamlara ne anlatıyorlar ...?

futbolcu uzerine koyup sürekli kendini geliştirmeliki ilerisi için fark yaratabilsin takımına katkı sağlasın
hadi giray ve ceyhun için daha 2. sezonlarıdır diyelim yinede bu takımda asla ilk 11 de başlayacak kalitede değiller yedeklerde birer alternatif olarak düşünülebilirler ama tayfun ve umut bu takımda nasıl yer buluyorlar .....? bunları konuşacak su tarftarın yaşadığı mutsuzluğu dile getirecek bir insan evladı o deniz kenarındaki tesislere girip cıkmazmı

Muhammed
Fatih Terim olsa bari ya tam bize uygun.

Ömer SEVİNÇ
Bu da bana kapak olsun.
:D

Estağfurullah olm ne kapağı:D

Ekleme olsun diye şey ettiydim ben.

Aman kitleme 2 haftaççç

b_m_61
Şu ist takımları 1 kez hakemi arkalarına almadan bizi yenseler tebrik edicem ama yok ! Serkan'ın posizyonu bariz penaltı Mustafa'nın topla alakası yoktu direk Serkan'ı indirdi ! Gs 4. golu atıp rahatladıktan sonra ardaya kart gösterebildi hakemcik !

TSercaN
18.10.2009, 23:50
peki hagi nin katkısı ne olacak yani broos tan daha mi iyi hagi.
Ayrıca hagi bedavaya mı çalışacak?

Kardesim soyledigimi anlamiyorsun bosver.

Emrah Akcagöz
Hagi maci izlemeye gelmis.
Basin Hugonun Istifa edecegini düsündügü icin hemen uydurmaya baslamislar.
Yarin Bülenti yazarlar, sonra klasik olarak Girayi.

Önümüzdeki günlerde yine cümbüs olacak gibi :-(

Bence Ahmet Hoca gelsin.
Ahmet hoca önce Karadenizi yönetsin abi..

hodlu
Sadri bey lütfen daha fazla batma ve istifa et...

albatros
Fatih Terim de tribünde miydi?
eğer öyleyse eyvahlar olsun ki yarın da Fatih Terim Trabzon'a doğru diye haberler çıkar.

futbalski60
Fatih Terim olsa bari ya tam bize uygun.

Faith Terim gelmez ama Hagi'yi bizim Başkana öneren odur bence.

S.DEMİRCİ
kimse gitmesin..
eğer birileri gidesekse ilk sırada yönetim olmalı..

ilhan
Şu ist takımları 1 kez hakemi arkalarına almadan bizi yenseler tebrik edicem ama yok ! Serkan'ın posizyonu bariz penaltı Mustafa'nın topla alakası yoktu direk Serkan'ı indirdi ! Gs 4. golu atıp rahatladıktan sonra ardaya kart gösterebildi hakemcik !

Aslında İstanbul takımları hakemleri arkalarına almıyorlar. Hakemler onların arkalarına geçiyor. Ne varsa artık.:rolleyes:

Ozan Yazıcı
18.10.2009, 23:51
Bu arada yayıncı kuruluş - İstanbul medyası - hakem işbirliği bu akşam yine yemiş bizi.. Duyulmayan küfürler, uyarıyla geçiştirilen çift dalmalar, verilmeyen penaltı.. Bu İstanbul üçlemesi ve onun yardakçıları gerçekten vizite mahsulü, ağzımı bozmayayım diyorum ama bu tek anadan çok babadan olmalarla iyi takım kursan da başedemezsin..

ilyskm
bu takımın sağ bekine tayfunu emanet edenler tüm gollere atılanlar dahil bir baksınlar ve nerede hata yaptıklarını görsünler artık bu takımda tayfuna yer yok.. ha sadece tayfun mu? 2 tane solak adamımız var toplasan 1 tane sol bekin yaptığı işi yapamıyorlar... bu adamları kim aldı? hele birinin peşine öyle gittilerki gören barcelona ile çekişiyorlar zanneder...
tüm hata futboldan anlamayan yönetimdedir ve acile gitmelidirler...

Anıl C
Bu takıma hoca değil beyler ya da yöneticiler, Fatih Tekke ve iyi bir sağbek lazım....

yav dostum ne tekkesi
bizim orda bi laf vardır fıstığı tamam bi yeşili eksik diye
sanki 10 kişi harikalar yaratıyo bi tekke eksik forvette
bugun tekke oynasaydı yine bişey olmazdı
futbol takım oyunudur.

Mesut
bu maçı kaybetmemizde tek isim var keita çok etkiliydi

Muhammed
Faith Terim gelmez ama Hagi'yi bizim Başkana öneren odur bence.

Türkiye'de çalışabilirim demişti Fatih Terim. Teknik direktör değişikliği yapacak bizden başka takım yok zaten. Anadolu takımlarına gitmeyeceğini hesap ederek söylüyorum.

TSercaN
Fatih Terimi hic mi hic sevmem ama onun gibi boyle takimini atesleyebilen bir teknik direktor lazim. Adam motive etmesini gaz vermesini iyi biliyor. Futbolcusundaki butun enerjisini kullanabiliyor bence.

Erdem Keser
Bu takıma hoca lazım değilse neden Erun Yanal'ın gitmesi için geçmiş başlıklara iletiler gönderiyordunuz.Neden Ahmet Özen'in kaybettiği Fener maçından sonra biranda saf değiştirdiniz.

iso_4939
18.10.2009, 23:52
allah askına kımse defansa bırsey demıyor ben yanlıs bır macmı ızledım...adamlar ıkı kısının arasından gol atıyor defans utansın bence.bıde serkan balcı hayatında kac tane bole gol atmıs yav...

ip_siz
Ne hagi si, hocası ya..
Zaten bu takımdan bu sene bir köfte olmaz..
Çatlasa, 6. lıkla 10. luk arasında bitirir bu sezon ligi.
Yönetimde sezon sonunu anca görür..
Devre arasına kadar böyle gitsin..
Aralıkta Şenol Güneşe teslim edersin 3 yıllığına takımı..
İki yıl sonra şampiyonluğa oynayacak bir takımı belki izleme şansımız olabilir..

CaMoKaEnEs

2-0 ra kadar ne gördün peki??

yorumsuz6117
18.10.2009, 23:53
Giray Bulak gelsin razıyım yeterki Broos gitsin.

Mehmet Sarigül

Bende 2-0 ve 4-2 olmasina ragmen rakibini maca ortak eden kötü bir Gs gördüm.

Tayfun Aydın
Kalecİnho he valla yahu onur dİye bİ Çocuk vardi ne oldu ona

Mesut
18.10.2009, 23:54
takım kötü oynamadı maça kötü başladık 2 gol yedik kendimize geldik kazanabilirdik bu maçı gs deplasmanında 3 gol atıyorsun keita süperdi arkadaş kim ne derse desin bu maçı gsye kazandıran keita

Anıl C
Ne hagi si, hocası ya..
Zaten bu takımdan bu sene bir köfte olmaz..
Çatlasa, 6. lıkla 10. luk arasında bitirir bu sezon ligi.
Yönetimde sezon sonunu anca görür..
Devre arasına kadar böyle gitsin..
Aralıkta Şenol Güneşe teslim edersin 3 yıllığına takımı..
İki yıl sonra şampiyonluğa oynayacak bir takımı belki izleme şansımız olabilir..

3 yıla kadar varya şenol güneşi 3 kere yollarız biz
onunda devri kapandı artık
farklı bir isim lazım
yeni jenerasyondan;)

Emre ÖZTÜRK
Kardesim soyledigimi anlamiyorsun bosver.

iyi o zaman hagi i gelince bursa yı düşürdüğü gibi bizide düşürür rahat ederiz hep beraber.
Desteklemeye devam broos istifa hagi göreve:mad::mad: (oldu olacak hakan ünsal ı getirseydik:mad:)

ccd6167
gabrıc ne ıs yapar la??bırı bana anlatsın lutfen

Adem Erdoğan
18.10.2009, 23:55

uygun bir cevap verirdim ama burası yeri değil.;)

Volkan Taş
takım olarak iyiydik ama çok iyiydik diyemeyeceğim ne yazık ki :( :(
2-2 den sonra takımı hızlandırcak bir oyuncu sokmak lazımdı.
engin baytar rezaletti. çok artist bir oyuncu. bencil resmen artislik yaptı sahada. çok daha erken çıkmalıydı.
hakem desen ayrı bir dertti.
napalım bu maçta böyle bitti. artık ilerki maça inşallah :(

hodlu
kimse gitmesin..
eğer birileri gidesekse ilk sırada yönetim olmalı..

Hayrettin gitmeli bu hezimetin sorumlusu o.Fatih Tekke onun yüzünden alınmadı yazıklar olsun...

hüseyin1975

Bol bol Defans ve Kaleci hatalari:mad:

Cafer KILIÇSOY
Başkan ''Hocamızın arkasındayız'' diyorsa anlayın ki kendisiyle devam etmeyecektir. Akıllandık artık, leb demeden leblebiyi anlıyoruz.

Eğer biri gelecekse kesinlikle Samet Aybaba diyorum. Ha ama diyeceksinizki ''Forvetsiz takıma kimi getirirsen getir nafile''

Bak burasıda doğru

EmrahYalçınalp
Hagi bıraktığı için, peşinden de gelen olmadığı için yok artık 10 numara. Futbolda yeri yok değil yani, öyle adam yok. Zaten gelince "günümüz futbolu" da değişecek :)

Bence Hagi kötü bir tercih olmaz. Bu saatten sonra hoca giderse ya Hagi gelecek takımın başına, ya ben. Hagi de benden iyidir. Bence şansı da yaver giderse tutabilir. Zaten devre arasında Balkan'lardan bir ön libero, bir de ortasahada ileri geri çalışabilecek, ama genç falan değil, adam akıllı "topçu" bulsun, tamamdır.

Vural Kuyumcu
ilk yari cok bebat oynadik galatasaraya 2 golu hediye ettik ikinci yari oyndadimiz umut vericiydi ama bu maci oyuncular yüzünden degil Sayin Hugo Broos yüzünden yenildik be adam sen ne diye taa 75 dakkaya kadar beklersin durum 4:2 olmus kurtarici olarak alanla barisi alirsin sonra bi 5 dakka sonra gökhani yazik broos yazik bugunku cocuklarin haklarini caldin

Fatih
Ali Sami Yen'de Gs'ye 3 gol atıyorsun ama mağlup oluyorsun.Bunun adı kısaca işbilmezliktir.

Emrah Akcagöz
Giray Bulak gelsin razıyım yeterki Broos gitsin.
Samet Aybabaya karşı çıkmayacaktınız arkadaş o zaman devre arasına kadar sabır devre arasında BMN halkı olarak biz demiştik diyeceğiz..

CaMoKaEnEs
şenolmu :D güldürmeyn beni ne şenolu onuda gördük bu takıma teknk direktör öne başkan lazım

ilhan
Kalecİnho he valla yahu onur dİye bİ Çocuk vardi ne oldu ona

Onur mu?

Harcadık çocuğu. Artık oynasa da pek arkasına durmaz kimse. Yazık ettik yazık.

matrix5782
dün hakem hakkında ısrarla uyardım yine yanılmadım nasıl şerefsiz nasıl adam kayırdığını bir kez daha izledim.her maç sonra ona aynı bedduayı ederim sadece bizim maçlarda değil anadolu takımları ile istanbul takımları karşılaştığında abitoğlu=yıldırım

hocaya :maç 2-2 olmuş be adam yap hamleni al maçı illa gol yemen mi gerekiyor

4-5 hafta önce yazdığımda üfürükçü, hayal alemindesin , uçmuşsun gibi olumsuz mesajlar aldım ama yine tekrarlıyorum elimizdeki yabancıların 1-2 tanesi hariç hepsi yolcu... ismleri hepiniz tahmin ediyorsunuz herhalde

ve son sozüm son zamanlarda bize gelen teknik direktörlerden oyunu en iyi okuyan samet aybaba dır.

ccd6167
18.10.2009, 23:56
senol hocayla 5 yıllık anlasma yapılsın artık valla...hatta 70 yasına kdar anlasma yapılsın....
bızı basarıya o hocadan baskası tasıyamaz..

albatros
Türkiye'de çalışabilirim demişti Fatih Terim. Teknik direktör değişikliği yapacak bizden başka takım yok zaten. Anadolu takımlarına gitmeyeceğini hesap ederek söylüyorum.

hagi gelirse bir daha maç izlemem diyenleri fatih terim gelirse düşünemiyorum

b_m_61
Bu maçtan sonra ben artık Hugo Broos'u destekleyenlerden biri değilim. Artık Broos'dan ümidim yok ki bu maça kadar sabretmiştim artık kredisi kalmadı bende. Bu kadar geriye düşmemizde ve avrupadan elenmemizde Broos'un yanlış kadro seçimlerinin ve çok geç gelen değişikliklerinin birebir etkisi oldu.

erkankoc
biz ya trabzonsporu yuzumuzde gozumuzde fazla buyutuyoruz yada eskidendi buyuklugu

hodlu
Bu takıma hoca lazım değilse neden Erun Yanal'ın gitmesi için geçmiş başlıklara iletiler gönderiyordunuz.Neden Ahmet Özen'in kaybettiği Fener maçından sonra biranda saf değiştirdiniz.

Bu takıma şuan hoca değişikliği değil yönetim-kafa-zihniyet değişikliği lazım.Ne yazdığımı yarım okumuşsun...

Emrah Akcagöz
18.10.2009, 23:57
Hepsi boş laf Samet Aybaba ile anlaşıldığında yönetimi mail yağmuruna tutanlar şimdi Giraya bile razılar..!

EmrahYalçınalp
bu maçı kaybetmemizde tek isim var keita çok etkiliydi
Şu 3 tanesinin bir Yattara etmeyeceği Keita mı? :) Sanki öyle birşeyler okumuştum "gs başkanı olsanız bizden kimi alırsınız" diye sorduğumda...

Ne çok biliyoruz habu futbolu...

CaMoKaEnEs
uygun bir cevap verirdim ama burası yeri değil.;)

buna cvpverilmez işte mahalle takımı gbiydik savaşan bir takım yoktu sahada mal bir gs vardı ondan daha mal biz vardır rezil oldk resmen başka bişey değil

yorumsuz6117
18.10.2009, 23:58
Samet Aybabaya karşı çıkmayacaktınız arkadaş o zaman devre arasına kadar sabır devre arasında BMN halkı olarak biz demiştik diyeceğiz..
Keşke karşı çıkmasaydık en azında türk hoca en azında ligi tanıyor bu bile yeter..

Ahmet Kuru
Çok kötü bir maçtı...
Maçı izleyemeyen birine skoru söyleseler futbol adına sahada herşey oldu zanneder...Ama her iki takım içinde öyle değil...
İki tarafında attığı gollerde kişisel hata ve şans faktörü ön plandaydı...Özellikle gs nin 2.gölü ve bizim 1.gol bunun göstergesi...
Bizim takımda eksikler çok...Bu hem saha içinde hem yedek klübesinde hemde şeref tribününde...
Hoca'nın tek forvet başlamasını anlayışla karşılayabilirim,fakat durum 2-2 iken tam Alanzinho luk maç ve sen oyuna müdahale etmiyorsun.Durum 4-2 oluyor Barış'ı alıyorsun...Bu akıl kar işi değil...
Hoca bu haftadan itibaren gidermi kalırmı bilmem ama yerine gelen hocanında bu takıma sihirli değnek misali değiştireceğini düşünmüyorum...
Kısacası,bu sene lige erken havlu attık...

Kubilay ŞAHİN
Maç 2-2 Hakem Bir Anda Değişiyor İlginç..

hüseyin1975
biz ya trabzonsporu yuzumuzde gozumuzde fazla buyutuyoruz yada eskidendi buyuklugu

Büyüklük eskimez.
Bu Ünvani bilegimizin hakki ile aldik!

ilhan
Hagi bıraktığı için, peşinden de gelen olmadığı için yok artık 10 numara. Futbolda yeri yok değil yani, öyle adam yok. Zaten gelince "günümüz futbolu" da değişecek :)

Bence Hagi kötü bir tercih olmaz. Bu saatten sonra hoca giderse ya Hagi gelecek takımın başına, ya ben. Hagi de benden iyidir. Bence şansı da yaver giderse tutabilir. Zaten devre arasında Balkan'lardan bir ön libero, bir de ortasahada ileri geri çalışabilecek, ama genç falan değil, adam akıllı "topçu" bulsun, tamamdır.

Gelecek hocamızın Avrupa futboluna çok yatkın olmasını tercih ederim. İyi bir futbolcu portföyüyle gelmeli.

10 numaralar için ben de onu diyorum. Yok artık ve pek zannetmiyorum geleceğini. :) Yeni jenarasyonda futbol geriden kuruluyor. Fabregaslar, Xaviler'in dönemi artık. :)

Serdær
Şu 3 tanesinin bir Yattara etmeyeceği Keita mı? :) Sanki öyle birşeyler okumuştum "gs başkanı olsanız bizden kimi alırsınız" diye sorduğumda...

Ne çok biliyoruz habu futbolu...

3 tane Keita bir tane Yattara etmez doğrudur.

Çok vasat bir oyuncu.

Maçı kaybetmemizin sorumlusu başta Hugo Broos olmak üzere Giray ve Tayfundur.

.

iril
18.10.2009, 23:59
Yattara soyunma odasının kapısında 10 dakika Arda'nın formasını almak için beklemiş.

Emrah Akcagöz
Keşke karşı çıkmasaydık en azında türk hoca en azında ligi tanıyor bu bile yeter..
Devre arasında Şenol Güneş gelir derler biter diyemeyeceğim yönetim sezon sonunu çıkarırmı bilmiyorum..

surmnli
Bende bülent uygunu hiç sevmem ama şayet yönetim değişir hocayıda gönderirler ise türk olarak biri gelecekse bu adam gelebilir ersundan da terimdende samettende geçmişi daha temiz ha hareketleri gıcık mı evet gıcık ama yattarayı gökhanı colmanı böyle bir adam ya takıma kazandırır yada bu takımdan sezon sonunda yollar ama bu hugo broos denilen adamdan cok cok daha başarılı olacağı kesin en azından manisa diyarbakır gençler gibi sıradan takımlara karşı ezik bir futbol oynamayız

Volkan

ülke deki suc oranı artmaya başlar ilk 2 gün ölüm oranlarında %20 lik bi artış meydana gelir ülkenin belli bölgelerin halk isyan ve grev başlatır taraftar elinde konbineyi deyil satmayı kiralamayı üstüne para verim başından atmaya kalkar

zahido
Biz bugun ilk yarı iyi oynasaydıkta kaybedicektik..

Çok dengesiz birtakımımız var.. Defans ayrı telden orta saha ayrı telden çalıyor..

Bir takımın bütün yediği goller defans hatasından olursa, o takımdan bir yol olmaz..

Devre arasına kadar sabredicez.. Sonra gerekli transferleri yaparlar inşallah..

Erdem Keser
Bu takıma şuan hoca değişikliği değil yönetim-kafa-zihniyet değişikliği lazım.Ne yazdığımı yarım okumuşsun...
Biz 25 senedir her olağanüstü genel kurullarda yapıyoruz o kafa değişikliklerini.Takımda revizyonlar , takımın yarısını göndermeler , yönetim değişiklikleri v.s.Yazdığını çok iyi okudum.

Emrah Akcagöz
Maç 2-2 Hakem Bir Anda Değişiyor İlginç..
Bülent Ersoyla akrabalığı varmıdır acaba..?

hüseyin1975
19.10.2009, 00:00
Aslinda TFF bize yapacagi en iyi iyilik, bizim TD almamizi yasaklamasi olurdu.
Bosuna Para harcamamiza engel olurdu.

Serdær
Gelecek hocamızın Avrupa futboluna çok yatkın olmasını tercih ederim. İyi bir futbolcu portföyüyle gelmeli.

10 numaralar için ben de onu diyorum. Yok artık ve pek zannetmiyorum geleceğini. :) Yeni jenarasyonda futbol geriden kuruluyor. Fabregaslar, Xaviler'in dönemi artık. :)

Trabzondan sağlam bir abimizden öğrendiğim kadarıyla Ünal Karaman Bülent Uygun'u arayıp çalışmasını istediğini , Bülent Uygun'unda gurur duyacağnı söylediğini bildirdi.

Başkanın kararı bekleniyormuş.

albatros
Yattara soyunma odasının kapısında 10 dakika Arda'nın formasını almak için beklemiş.

ben bu habere inanmıyorum.inanmak istemiyorum.

Serdar A
Şahsi görüşüm , bu kadro Tolunay hocanın elinde olsaydı zirveden kopmazdık .

Tolunay hocanın ekibi görevde olsaydı şu an çok daha dengeli bir takıma da sahiptik .

bbyanik
şu antepde ki JULİO SEZAR ı alsalar çaktırmadan iyi adam boş geçmiyor

cihayan
19.10.2009, 00:01

Orasini karistirma....

hodlu
Maç 2-2 olunca ben içimden nasıl olsa amatörce gol yeriz maçı yine kaybederiz dedim.Defans oyuncuları biraz kendilerini sorgulamalı...

albatros
nedense bir şekilde illa ki Şenol Hoca'ya döneceğimizi düşünüyorum.
ama şimdi ama yarın ama bir gün mutlaka

Cabri61
Bizim o kadar ortasaha oyuncumuz var fakat hiç biri tam olarak komple bir ortasaha değil.Bugün gs de biz de ortasahasız oynadık maçı.Akıllı olsak gs ye alisamiyende fark atardık.o kadar kötü defansları var ki.

Emiroğlu
Keita - Yattara konusunda umarım ironi yapılıyordur.

dinceraydogan
Şenol Hoca gelsin diyenlere;
Anartosis maçının haftasında tanjat yolunun açılışına gidip takımı başo boş bırakıp 3-1 yenildiğinde;
o maç 1-1 giderken 78. dakikada Eller-Tayfun değişikliği yapıp Tayfunu hataları ile 2 gol yediğimizde
takım ligede kötü başlandğında ve en son 2-0 lık MAnisaspor maçı sonrasında;
burda herkes Şenol gitsin daha da gelmesin diye inliyordu
demek ki zaman ilaçtır ve biz balık hafızalıyız

Gordon Freeman
19.10.2009, 00:02
arkadaşım o laf şöyleydi.....
gününde bir Yattara = 3xKeita
ve ben söylemiştim..
Devamını da söyliyim...Yattara yılda ancak 1-2 maçta gününde olduğu için Keitadan daha değersiz maalesef...

Volkan
şu antepde ki JULİO SEZAR ı alsalar çaktırmadan iyi adam boş geçmiyor
onu da 2 ye akşamına alıp sabaha bize 8 e satarlar :D

hodlu
25 yıldır hep yanlış yapılmış onun için böyle ağlar dudursun işte.

omondoles
19.10.2009, 00:03
Fatih terimi isteyenler Fatih tekkeyi unutsunlar :)

oguz hatipoglu
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Anartosis maçının haftasında tanjat yolunun açılışına gidip takımı başo boş bırakıp 3-1 yenildiğinde;
o maç 1-1 giderken 78. dakikada Eller-Tayfun değişikliği yapıp Tayfunu hataları ile 2 gol yediğimizde

magicyattara
Keita'yı gs'ye iyi kakalamışlar.

Muhammed
19.10.2009, 00:04
Broos'u gitti bilin bence bu takımın başında 1 hafta daha maça çıkamaz.

büyükdurmuş
Ayhan denen karaktersizin ettiği küfürleri ben bi türlü çözemedim sanırım Kaptan a sövüyordu adi karaktersiz terbiyesiz adam lig tv de 1 dakika boyunca ettiği küfürleri izletti bize..

LazAnisT
Statta BMN pankartını görünce çok mutlu oldum.Bu pankartı asmakta emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

futbalski60
Şahsi görüşüm , bu kadro Tolunay hocanın elinde olsaydı zirveden kopmazdık .

Tolunay hocanın ekibi görevde olsaydı şu an çok daha dengeli bir takıma da sahiptik .

Tolunay Hoca bugün başarılıysa bunda en büyük pay Recep Mamur'undur. Tolunay Hocaya her zaman sahip çıktı beraber bir temel attılar ve yavaş yavaş verimini alacaklar Trabzonspor'da aynı desteği görmeyecektir bence.Tolunay Hocanın yerinde olsam takımı bırakmam devam ederim müthiş bir takım kurdu bu sene tam olarak gözükmese de ilerleyen yıllarda bir aksilik olmazsa herkes Kayserispor'u konuşacak.

bbyanik
canla başla çalışıyor serkan samimi bence napsın daha

Erdem Keser
25 yıldır hep yanlış yapılmış onun için böyle ağlar dudursun işte.
Evet , bu kafa değişikliğinde umarım doğruyu buluruz.Yol haritanıza ihtiyacı var bu kulübün.

Kazım Uzunboy
Broos'u gitti bilin bence bu takımın başında 1 hafta daha maça çıkamaz.

Çıkmasın da zaten.

cihayan
nedense bir şekilde illa ki Şenol Hoca'ya döneceğimizi düşünüyorum.
ama şimdi ama yarın ama bir gün mutlaka

O sebeple bir an once donelim de herkes rahatlasin. Zaten yonetimin en buyuk hatasi o. Inanmadigi hocalari kerhen destekleyerek hem onlari, hem kendilerini ve en onemlisi hem de takim yaktilar. Inanmadigin adami getirmeyeceksin. Getirdigin adamin da arkasinda durmasini bileceksin. Tabi adami getirmen icin en once senin inandirici sebeplerin olacak. Yoksa zaten iki kotu mactan sonra sorgulamaya baslarsin.

Dogan
19.10.2009, 00:05
Selçuk niye yoktu arkadaşlar?

EmrahYalçınalp
3 tane Keita bir tane Yattara etmez doğrudur.

Çok vasat bir oyuncu.

Maçı kaybetmemizin sorumlusu başta Hugo Broos olmak üzere Giray ve Tayfundur.

.
Yahu Yattara ile Erol Taş'ın ne farkı var katkı konusunda? Bıraktım Keita'yı, futbolcuyu, canlıyı, rahmetli ile kıyaslayayım bari...

vendercan
YÖnetİm İstİfa!!!!!!!!!!!!!!!sene baŞinda kendİ taraftarini alaya alan , fatİh tekke İÇİn komplekslİ olan ucuz yÖnetİm İstİfa!!!!!!!!dÜŞÜnÜn fatİh tekke olsa ?????

Anıl C

:D:D gece gece güleceğim yoktu hiç
yenildik ya çıkar böyle şeyler
hatta ardayı eve de bırakmış ardından:)

cihayan
Gorunen o ki Bulent hoca bize dogru ucusa geciyor...

cihayan
19.10.2009, 00:06

Grip mi olmus ne. Yani saglik problemi yuzunden oynamamis galiba.

Volkan
grip miş heralde kendini iyi hissetmiyormuş bildigim kadarıyla

Muhammed
Yattara dediğiniz adam son 2 sezonu çıkartın Türkiye'nin gördüğü açık ara en iyi kanat oyuncusuydu. Her istanbul maçında şov yapardı bu gün gördüğümüz keita o yattaranın yanında hiçbişey.

ccd6167
senın o hocanın sayesınde cımboma deplasmanda koymustuk 2-0 100 . yıllarında..senın o hocanın sayesınde 13 mac mı ne kazanmıstık ustuste..besıktasa cımboma koyuduk..fenerı bıle yenıyoduk hakemler vermedı...adam zurawskı bıde 3 tane da ha adam ıstemıstı..sen almadın gıttı jun eller gıbı adamlar aldın.bunları gormuyon mu sen hala be kardesım yazık sıze valla...eger ıyı kadro kuruyorsan bunu senol hocayla yapacaksın gerısı yalan..

Bekir
19.10.2009, 00:07
http://img.blogcu.com/uploads/karadenizfirtinasi61_hami_mandirali%5B1%5D.jpghttp ://www.turkspor.net/images/news/tolunay_kafkas.jpg

Habunların ikisinden birini ya da ikisini alın..
Futbolcuya da 500 bin eurodan fazla bonservis ödemeyin...

Yeter artık ya,yenilmemize ezilmemize fazla üzülmüyorum ama bu hocanın
Her yenilgiden sonra takımdan memnunum deyip Trabzonsporu küçük düşürmesine üzülüyorum...
Trabzonspor yenilince bizle birlikte üzülcek hoca istiyorum...

Kötü futbola değil bazı futbolculara verilen bonservislere üzülüyorum...

hodlu
Yol haritamı sana vermeme gerek yok çünkü sen de benim gibi evde oturup ağlayan taraftarsın.Çok bilen yöneticiler her şeyi biliyolarya çözerler işte.Hagi gelir şampiyon oluruz...

Anıl C
birde dostlar futbolculara suç yukleminin anlamı yok
eğer serkan karşı karşıya pozisyonu atsa ya da hakem denen kişi penaltıyı verip gol olsa kazansaydık bunlar gündeme gelmez hepsini öve öve biteremezdik
lig uzun bi maraton daha çok şeyler olur
sıkmayın canınızı

albatros
O sebeple bir an once donelim de herkes rahatlasin. Zaten yonetimin en buyuk hatasi o. Inanmadigi hocalari kerhen destekleyerek hem onlari, hem kendilerini ve en onemlisi hem de takim yaktilar. Inanmadigin adami getirmeyeceksin. Getirdigin adamin da arkasinda durmasini bileceksin. Tabi adami getirmen icin en once senin inandirici sebeplerin olacak. Yoksa zaten iki kotu mactan sonra sorgulamaya baslarsin.

evet.zaten Sadri Şener de hayalinin Şenol Güneş'le çalışmak olduğunu söylemişti bu teknik direktör arayışları zamanında.

Ahmet Kuru
Yattara üzerinden sağlam kaynaklı dedikodular çıkmaya başlamış...
Şaşırmıyorum bu tip haberlere..

Samet İslamoğlu
Bu .... habitoğlu azımı bozmak istemiyorum nokta noktayı adı olarak görün fanatik Galatasaraylı bir arkadaş zaten.Bizim ev sahibinin okuldan arkadaşı ve hasta gs liymiş.Ben maçtaydım 2-2 den sonra öyle bi değiştiki zaten bunu anlamaktada pek güç çekmedik.İnsanı futboldan soğutuyor şerefsizler ya..

surmnli
19.10.2009, 00:08
yahu şenol ve giray bu takımdaki misyonunu tamamladılar artık gelirlersede çok büyük başarıların geleceğine inanmıyorum ama samet denilen adamın trabzondan rezil bir ayrılışı vardı o adamın tekrar isminin bu formlarda olması bile tahammül sınırlarını zorluyor trabzonda çalışmamış yerli bir hoca olabilir o da bu sezonun geri kalanını en azından daha az hasarla kapatmamak için amaaa tabikide birinci şartımız brooss tek gitmemeli yöneticelerle beraber gitmeli şayet gidecekse

Muhammed
http://img.blogcu.com/uploads/karadenizfirtinasi61_hami_mandirali%5B1%5D.jpghttp ://www.turkspor.net/images/news/tolunay_kafkas.jpg

Habunların ikisinden birini ya da ikisini alın..
Futbolcuya da 500 bin eurodan fazla bonservis ödemeyin...

Yeter artık ya,yenilmemize ezilmemize fazla üzülmüyorum ama bu hocanın
Her yenilgiden sonra takımdan memnunum deyip Trabzonsporu küçük düşürmesine üzülüyorum...
Trabzonspor yenilince bizle birlikte üzülcek hoca istiyorum...

Kötü futbola değil bazı futbolculara verilen bonservislere üzülüyorum...

Dostum yapma yahu Hami'nin ümit milli takımdaki performansı nasıldı?

gökçay61
Trabzondan sağlam bir abimizden öğrendiğim kadarıyla Ünal Karaman Bülent Uygun'u arayıp çalışmasını istediğini , Bülent Uygun'unda gurur duyacağnı söylediğini bildirdi.

Başkanın kararı bekleniyormuş.

eğer bu takımın başına bülent uygunu getirsinler burda büyük konuşmak istemiyorum ama ben bu takımı daha tutmam!!!!!!!

ayrıca o ünal karaman denen hiç bi şeyden anlamayan adamında ancak bu kadar bir futbol görüşü olabilir..bir adam iyi top oynuyor diye iyi bir antrenör olacak diye bir şey yok ki hem gel gelelim bu takıma zarar dan başka birşey getirmedi şimdiye kadar onunda hocayla beraber derhal gitmesi lazım..

Volkan
senın o hocanın sayesınde cımboma deplasmanda koymustuk 2-0 100 . yıllarında..senın o hocanın sayesınde 13 mac mı ne kazanmıstık ustuste..besıktasa cımboma koyuduk..fenerı bıle yenıyoduk hakemler vermedı...adam zurawskı bıde 3 tane da ha adam ıstemıstı..sen almadın gıttı jun eller gıbı adamlar aldın.bunları gormuyon mu sen hala be kardesım yazık sıze valla...eger ıyı kadro kuruyorsan bunu senol hocayla yapacaksın gerısı yalan..
ben bu düşünceyi alkış larım :alkış:

Laz_61
19.10.2009, 00:09
Bu Hoca toptan anliyormu acaba merak ediyorum...10 yasindaki yiyenim bilen 2-2 den sonra engin-alanzinho degisikligini diyor ama bizim hoca anlamiyor...Hugo Broos hocami?

ümit akyıldız
benımde anlamadıgımı bu kadar profosyonel üst düzey kulubun sporcuları nasıl olur sureklı grıp enfeksyon vb geçirir anlamakta güçlük çekıyorum bu kadar onemlı bır mactan once selcuk gıbı bı adam orta sahada nasıl olmaz bu kadar basıt bıseyden hayret

Sümeyye demir
Gorunen o ki Bulent hoca bize dogru ucusa geciyor...

o adam gelirse artık macları izlemicem..hep nEfret etmişimdir o adamdan

Dogan
Grip mi olmus ne. Yani saglik problemi yuzunden oynamamis galiba.

Eyvallah arkadaşlar. Hoca taktiridir diye düşünmedim değil bir an:)