PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serefsiz Cimbom!!

murat
28.07.2004, 14:52
Hersene elimizden oyuncu kapiyor bu serefsizler, kim kardes takim diyorsa bu takima yaziklar olsun!! cimobommu gs imi herneyse yahudilerin takimi iste bu takimin yoneticileri serefsizin en buyugudur. Avni Akeri bunlara cehennem etmek lazim!

Ulan harbi en kil oldugum takim, Fener bunlardan 1000 kere serefli!

Erhan|TS
28.07.2004, 14:58
Cimboma Sematisi Olan TRABZONSPOR'lulara Kapak Olsun..!

kurt61
28.07.2004, 14:58
ikisi de serefsizlik dalinda ödül almak için yarisiyorlar iste. Bu Ergun Gursoy var ya, aaahhhh ahhhhh neler demek geliyo içimden.

Ama bu durumda baskaninda suçu çok büyük, anlasmadan anlastim denir mi be kardesim. Yaa niyecamiayi küçük düsürüyorsunuz, gs trabzona çalim atti dedirtiyosunuz. Çok da önemli olmayan bir adam Tomas, alamazsak çok mu üzülürdük. Ama aldim deyip eziklere imza atinca olmuyor baskan, olmuyor...Insan bir ders alir geçmisten, hepsinde erken konusuldu, resmi sitede haber yapildi, bazilari geç oldu, pürüz çikti,bazilari hiç olmadi. Musa, Özgür, Adem, Thijs...Gökdeniz, Fatih, I.Ege olaylari..

BIRI BASKANI SUSTURSUN!!!

#10 Fietra
28.07.2004, 15:08
Hepsinin cani cehenneme.Sevmedigimi önceden de söyledim.Ama siz Trabzon'da su ana kadar kaç GS formali gördügümü biliyonuz muhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Emorfo
28.07.2004, 15:11
Cimbomun serefsiz oldugunu yeni ögrenmis gibi hayretler içinde karsilamayalim.

Forum kurallarini okudunuz. Kurum ve kisiler hakkinda hakaret içeren kelimeler kullanmayalim.

Ama bu cimbom sereflidir anlamina gelmez :) fransiz tohumu serefsiz oglu serefsizdirler.

Cimbom her sene bunu yapiyorda birazda suç bizim yöneticilerde kaptirmayacan kardesim..

murat
28.07.2004, 15:13
Cimbomun serefsiz oldugunu yeni ögrenmis gibi hayretler içinde karsilamayalim.

Forum kurallarini okudunuz. Kurum ve kisiler hakkinda hakaret içeren kelimeler kullanmayalim.

Ama bu cimbom sereflidir anlamina gelmez :) fransiz tohumu serefsiz oglu serefsizdirler.

Cimbom her sene bunu yapiyorda birazda suç bizim yöneticilerde kaptirmayacan kardesim..

Farukcuum haklisin daha onceden ben soyluyordum ama bir baktim avni akerde bizimkiler cimboma sevgi gosterisi yapiyor maalesef, hemen unutuyor herkes herseyi.... hatirlatiim dedim!!

schumi
28.07.2004, 15:36
en büyük düsman geyse, ben bunu bilir bunu söylerim! gerisi hep hikaye!

burda Trabzonspor yönetiminin cimbomdan fazla para verip almasi lazim thomasi ama nerdeeeee!!!!

corleone
28.07.2004, 15:39
burda Trabzonspor yönetiminin cimbomdan fazla para verip almasi lazim thomasi ama nerdeeeee!!!!

l-m
28.07.2004, 15:40
valla bu forumda kimsenin geseye sempatisi olduguna inamiyorum,ama maalesef memlekette TS formali ögrenciden çok gese formali çocuklar görüyorum.Büyüyünce akillanirlar mi bilmiyorum ama sinirime çok dokunuyorlar.Bu sene bikaç tanesini pataklayabilirim.cincon,fener,karga hepsi ayni benim için.

Şahinoğlu
28.07.2004, 15:46
Tek Kelimeyle Serefsiz Domuzlarsmileys/smiley30.gif

kadirsa_2000
28.07.2004, 15:46
Bu Tomas olayi harbidende bardagi tasirdi, hem gs'nin karaktersizligi açisindan hem de bizim yönetimin transfer olayindaki fayaskolari bakimindan. Neyse, hayirlisi olsun. Önümüze bakalim, ben su anda bu aksamki maç haricinde hiçbir sey düsünemiyorum.

corleone
28.07.2004, 15:47
çok yüz verdik zamaninda kafamiza çiktilar, sahsen fener formasi satan dükkan sahiplerinin de patakalnmasindan yanayim..

Harun-61
28.07.2004, 15:47
bizim kendimizden baska dostumuz yok, nezaman anliyacagiz ????

#10 Fietra
28.07.2004, 15:53
valla bu forumda kimsenin geseye sempatisi olduguna inamiyorum,ama maalesef memlekette TS formali ögrenciden çok gese formali çocuklar görüyorum.Büyüyünce akillanirlar mi bilmiyorum ama sinirime çok dokunuyorlar.Bu sene bikaç tanesini pataklayabilirim.cincon,fener,karga hepsi ayni benim için.

Aynen öyle abi.

Bizim soydada yani anne tarafinda bir BJK ye kayma var.

Dayakla mayakla TSli yapacaz.

Hele su bizim psikopat Necatiyi bir TSli yapsam.

Çocugun kafasini tutup Çamasir Makinesine vurdum yok.Ama yapacam.

Emorfo
28.07.2004, 16:01
vurun ula vurun bu saatten sonra hepsi mübahtir..

çamasir makinesi haa smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Imdat
28.07.2004, 16:03
Burda GS'nin suçlu oldugu bize kazik attigi gibi bir izlenim var bence, baskanin hatasi .

Baskan bu ara çok fazla yorum yapiyor mikrofonlara. Ilk geldiginde iste otorite budur diyordum ama giderek kendini asagi çekiyor. Ibrahim ege olayinda da erken yorum yapmasi sonucu çocugu affedemedik , eline raporlar ulasmadan Maradona olsa affetmem dedi.Halbuki diger yöneticilerimiz toplanip karar verecegiz demisti ama baskanin bu baglayici yorumu baskan ezdirilmez mantigi ile bu karari aldirdi.

Nerden biliyorum cimcom bizden önce Tomasla görüsmedigini. Bunlar menecerlik isleridir . Tomasin menecere hem bjk ya hem cimboma hem de ts ye bu futbolcuyu önerdiginden eminim. Biz eken atladik oltaya olan oldu.

Emorfo
28.07.2004, 16:12
Sezon basindaki celtilmenlik anlasimasina ihanet edenGs oldu ve bir kez daha serefsiz oldugunu gösterdi. Bizi Samiyen'den çikarirlarkende bir seresizlik örnegi göstermislerdi. Sikeyle hakemlerle Haluk Ulusoy'la sampiyon olduklarinda da serefsizdiler. Böyle bir kulüpten seref haysiyet ve mertlik beklenemez.Bu kavramlar onlara çok uzak. Öyleki Gs adi saibeyle anilir oldu.

Bu sene bütün hesaplari kapatacagiz. Az kaldi biraz daha sabir!

ts_fan
28.07.2004, 16:19
arkadaslar ben serefsiz cincon için bir çok yerde yazdim burda da düsüncelerimi ifade edeyim bu köpekler için, belki diger postlarimi okuyamayanlar vardir...

ilk olarak benim fitratimda karsimdaki muhattap her kim olursa olsun, kurum ya da kisi, dost veya düsman iki yüzlü olmayacak, niyeti nedir???benim için düsünceleri nedir???bunlari net bir sekilde ifade etmis olacak...iste bu konuda cincon serefsizi eziklerin eline su bile dökemez...nedeni ise yukarida dedigim gibi ezikler bizim onlara olan düsüncelerimiz neyse ve biznasil bunu her firsatta dile getiriyorsak onlarda ayni sekilde bunu söylüyorlar...yani cincon köpegi gibi münafiklik yapmiyorlarve arkadan vurmuyorlar...her transfer döneminde karsimiza çikip bizim talip oldugumuz oyunculari ayartmasi, TV'den takimlara paylar verilirken kargalarla ve diger anadolu klüpleri ile bir hareket edip bizim aldigimiz paranin fazla oldugunu söylemeleri (burda her ne kadar kilda olsak ezikler buna karsi çikmisti), yüzümüze sizi severiz 2. takimimiz sizsiniz deyip sampiyonluga gittikleri 3 sefer bizden maçlari rahatça almalari ayni durum bizim basimiza geldiginde geçen yil bize verdikleri karsilik...

küçük Osman kardesimin dedigi gibi maalesef Trabzon'daki ezik düsmanliginin max. olmasindan dolayi, köpeklereduyulan sempatiden dolayigeyse formali çocuklar geziyorlar burda...ben Trabzon'a okul nedeni ile 6 sene önce geldim, bu 6 senenin 5 yili burda geçti...gördümkü Trabzon'da Trabzonspor'u tutan çogu insan %95 fener düsmani ve geyse'ye sempati duyuyorlar...bense hiçbir ist. ezigini bize yakin görmedim, göremedim...çünkü onlar hiçbir zaman menfaatlerin disinda bize yakin olmadilar...cincon taraftari Trabzonspor'u seviyorsa ve bizi 2. takim olarak görüyorsa bunun tek nedeni bizimde ezikleri onlar gibi 1. düsman olarak görmemizden baska bisey degildir...

sonuç olarak ey degerli Trabzonspor'lu kardeslerim abilerim varsa içinizde bu köpeklere karsi birazda olsa sevgi, artik gerçekleri görün ve bu serefsizlere yakinlik duymayin, bunu yalniz bizler degil çevremizdeki renktaslarimizada anlatalim onlarda bu tip duygular hissetmesin artik...

SAYGILAR tüm renktaslarima...

murat
28.07.2004, 16:29
arkadaslar ben serefsiz cincon için bir çok yerde yazdim burda da düsüncelerimi ifade edeyim bu köpekler için, belki diger postlarimi okuyamayanlar vardir...

ilk olarak benim fitratimda karsimdaki muhattap her kim olursa olsun, kurum ya da kisi, dost veya düsman iki yüzlü olmayacak, niyeti nedir???benim için düsünceleri nedir???bunlari net bir sekilde ifade etmis olacak...iste bu konuda cincon serefsizi eziklerin eline su bile dökemez...nedeni ise yukarida dedigim gibi ezikler bizim onlara olan düsüncelerimiz neyse ve biznasil bunu her firsatta dile getiriyorsak onlarda ayni sekilde bunu söylüyorlar...yani cincon köpegi gibi münafiklik yapmiyorlarve arkadan vurmuyorlar...her transfer döneminde karsimiza çikip bizim talip oldugumuz oyunculari ayartmasi, TV'den takimlara paylar verilirken kargalarla ve diger anadolu klüpleri ile bir hareket edip bizim aldigimiz paranin fazla oldugunu söylemeleri (burda her ne kadar kilda olsak ezikler buna karsi çikmisti), yüzümüze sizi severiz 2. takimimiz sizsiniz deyip sampiyonluga gittikleri 3 sefer bizden maçlari rahatça almalari ayni durum bizim basimiza geldiginde geçen yil bize verdikleri karsilik...

küçük Osman kardesimin dedigi gibi maalesef Trabzon'daki ezik düsmanliginin max. olmasindan dolayi, köpeklereduyulan sempatiden dolayigeyse formali çocuklar geziyorlar burda...ben Trabzon'a okul nedeni ile 6 sene önce geldim, bu 6 senenin 5 yili burda geçti...gördümkü Trabzon'da Trabzonspor'u tutan çogu insan %95 fener düsmani ve geyse'ye sempati duyuyorlar...bense hiçbir ist. ezigini bize yakin görmedim, göremedim...çünkü onlar hiçbir zaman menfaatlerin disinda bize yakin olmadilar...cincon taraftari Trabzonspor'u seviyorsa ve bizi 2. takim olarak görüyorsa bunun tek nedeni bizimde ezikleri onlar gibi 1. düsman olarak görmemizden baska bisey degildir...

sonuç olarak ey degerli Trabzonspor'lu kardeslerim abilerim varsa içinizde bu köpeklere karsi birazda olsa sevgi, artik gerçekleri görün ve bu serefsizlere yakinlik duymayin, bunu yalniz bizler degil çevremizdeki renktaslarimizada anlatalim onlarda bu tip duygular hissetmesin artik...

SAYGILAR tüm renktaslarima...

guzel yazmissin, daha cok nedenler var herkes yavas yavas yazacaktir bunlari boylece kimsenin cimbom sempatisi kalmicaktir! yazan usaklar cekinmeyin smileys/smiley2.gif

kurt61
28.07.2004, 16:35
Baska bir takima sempati duyan gerçek bir Trabzonsporlu olamaz. O bir taraftar degil sadece bir futbol izleyicisidir. Hele ki sempati duyulan takim üç bizanslidan biriyse bu çok fena bir durumdur.

Bu serefsizlerin yaptiklari yillardir ortada, ama gs bunu sinsice oynadi yillardir. Fakat bu pis oyunlarin senaryolarinin altinda kulüp yöneticilerinin imzasi vardir. Yani konu kulüple ilgilidir. Olan bitenden haberi olmayan bilinçsiz taraftarlarin degil. O yüzden spor ahlaki disinda pis oyunlariyla TRABZONSPOR'umuza zarar vermeye çalisanlarin cani cehenneme!! Trabzonsporlu olmayip da spora spor gibi bakan baska takim taraftarlari ise zaten bir gün dogru yolu bulacaklar.

trapezus61
28.07.2004, 17:23
SEVGILI ARKADASLARIM...Sanirim daha önce de dile getirmistim... En aci olani nedir biliyor musunuz??? Bugün TRABZONsokaklarinda gs. formali çocuklarin dolasmasi... Bunun suçu kimdedir biliyor musunuz??? BIZ YETISKINLERDE... Biz çocuklarimizi TRABZONSPORLU olarak yetistiremiyorsak suçu baskasinda aramayalim. Eger bu sekilde devam edersek yarinlarimizda herhangi bir anadolu sehrinden farkimiz kalmayacak. Korkarim ki yakinda GS.sampiyon oldugu zaman TRABZON sokaklarinda turlar atilacak. ALLAH insallah bu günleri görecek kadar yasatmaz beni...

Artik herkesin bilinçli olmasi lazim. Bizansin bizi asimile etmesine firsat vermememiz lazim. Bu forumda gençleri gördükçe ki ben de hala gencim gelecege birazcik olsun ümitle bakabiliyorum. Mesela OSMAN IN o TRABZONSPOR sevgisiyle dolu yüregi beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Bende iki çocuk babasiyim . Kizim 9 yasinda ve fanatik bir TRABZONSPORLU. Oglum henüz 3 yasinda ve emin olun o da fanatik bir TRABZONSPORLU olacak O halde burada görev bizlere düsüyor. Çocuklarimizi ve çevremizi asilayacagiz ... Onlara bu onurlu mücadelemizin ne anlama geldigini ögretecegiz...Yoksa daha cok sizlariz içimizde bizans sempatizanlari var diye.....

ts_fan
28.07.2004, 17:28
SEVGILI ARKADASLARIM...Sanirim daha önce de dile getirmistim... En aci olani nedir biliyor musunuz??? Bugün TRABZONsokaklarinda gs. formali çocuklarin dolasmasi... Bunun suçu kimdedir biliyor musunuz??? BIZ YETISKINLERDE... Biz çocuklarimizi TRABZONSPORLU olarak yetistiremiyorsak suçu baskasinda aramayalim. Eger bu sekilde devam edersek yarinlarimizda herhangi bir anadolu sehrinden farkimiz kalmayacak. Korkarim ki yakinda GS.sampiyon oldugu zaman TRABZON sokaklarinda turlar atilacak. ALLAH insallah bu günleri görecek kadar yasatmaz beni...

Artik herkesin bilinçli olmasi lazim. Bizansin bizi asimile etmesine firsat vermememiz lazim. Bu forumda gençleri gördükçe ki ben de hala gencim gelecege birazcik olsun ümitle bakabiliyorum. Mesela OSMAN IN o TRABZONSPOR sevgisiyle dolu yüregi beni o kadar mutlu ediyor ki anlatamam. Bende iki çocuk babasiyim . Kizim 9 yasinda ve fanatik bir TRABZONSPORLU. Oglum henüz 3 yasinda ve emin olun o da fanatik bir TRABZONSPORLU olacak O halde burada görev bizlere düsüyor. Çocuklarimizi ve çevremizi asilayacagiz ... Onlara bu onurlu mücadelemizin ne anlama geldigini ögretecegiz...Yoksa daha cok sizlariz içimizde bizans sempatizanlari var diye.....

+1967

evet Okan ABi çok haklisin ama galiba ben Trabzon'dan ayrilmadan önce sayet geyse formali birini görürsem O kisiyi dövecegim, artik ne midem ne de yüregim kabul ediyor bu durumu...

ozcan_asanoglu
28.07.2004, 17:40
amma abarttiniz ya..benim hayatim da trabzon da geçti bi tane gs. formali görmedim...varsa bile arkadaslar, trabzonda sadece trabzonsporlular mi oturuyor..trabzon da kaç tane yabanci insan,memur vs. var biliyor musunuz...trabzon 1978'lerin trabzonu degil artik...bi sürü yerden insan var...onlarin çocuklari, fener antipatisinden yararlanarak giyebilirler...ha, trabzonlu olup gs.yi tutan yok mudur valla bana göre çok çok azdir ki bu trabzonumuzun dünya üzerindeki özelligini degistirmez....

bunun disinda,özellikke trabzon disindaki trabzonlu çocuklarda son yillarda gs.yi tutanlar var,bunu herkes biliyor...çocuklar, gs. sampiyonluklarinin,çevre,arkadas.okul etkisinde kalarak,ebeveynlerin de katkisiyla maalesef o tarafa kaydilar..ama trabzon olayini abartmayalim...gören de sanacak ortalik gs. formalilarla dolu...nüfusu 1 milyona dayanan bir sehirden bahsediyoruz beyler...

Emin
28.07.2004, 17:48
1-Trabzonda dolasan GS formali ögrenci veya çocuk hepsinin pataklanmasi için geregini BMN Trabzon üyelerine havale ediyorum.smileys/smiley7.gif

2- Bu GS ve yöneticilerine vede GS ye sempati duyan TS li taraftarlara olan hislerimi anlatmama izin vermeyen Forum Kurallarini yazan arkadaslara salam ve saygilarimi sunuyorum.smileys/smiley4.gif

ts_fan
28.07.2004, 17:51
hiç yok deme istersen kardes ben heryerde var demedim ama var ve ben senin görmedigini maalesef gördüm...herhalde görmedigimizi yazacak degiliz, öyle olsa ezik formalida var derdim...

Şahinoğlu
28.07.2004, 17:53
amma abarttiniz ya..benim hayatim da trabzon da geçti bi tane gs. formali görmedim...varsa bile arkadaslar, trabzonda sadece trabzonsporlular mi oturuyor..trabzon da kaç tane yabanci insan,memur vs. var biliyor musunuz...trabzon 1978'lerin trabzonu degil artik...bi sürü yerden insan var...onlarin çocuklari, fener antipatisinden yararlanarak giyebilirler...ha, trabzonlu olup gs.yi tutan yok mudur valla bana göre çok çok azdir ki bu trabzonumuzun dünya üzerindeki özelligini degistirmez....

bunun disinda,özellikke trabzon disindaki trabzonlu çocuklarda son yillarda gs.yi tutanlar var,bunu herkes biliyor...çocuklar, gs. sampiyonluklarinin,çevre,arkadas.okul etkisinde kalarak,ebeveynlerin de katkisiyla maalesef o tarafa kaydilar..ama trabzon olayini abartmayalim...gören de sanacak ortalik gs. formalilarla dolu...nüfusu 1 milyona dayanan bir sehirden bahsediyoruz beyler...

Özcan selam kardesim napiyon nerelerdesin yine , bu gs'yi tutan trabzonlu çocuklar hiçde az degil korkarimki hiçte abartmiyo arkadaslar geçen seneyi örnek veriyim Akçaabat Sebat maçi sonrasi gs yenilmis Fatih terimin son maçimiydi neydi bizim yalak sempatizanlar Fatih terime gidip seni seviyoruz dediler böyle bi olay olabilirmi ya tüylerim ürperdi görünce serefsizler bide Akçaabat Sebat Teknik Direktörü Mehmet Birinci'yede uyuz oldum maçtan sonra galip gelmis sunlari söylüyo ; Bana maçtan önce Galatasaray'i yencegimizi söyleselerdi inanmazdim diye o galatasarayki ligde yenmeyen takim yok onu bu açiklamayi yapiyo bi kaç hafta öncede Trabzonspor maçi öncesi Meltem Tv'ye Cosmos Enginin programina katiliyo Trabzonspor bizi yenemez diyo Cosmos Engin bu lafa acaip kiziyo ne demek Trabzonspor bizi yenemez o takimin formasi yener sizi diye çikisiyo yoksa bildigin biseymi var Trabzon bizi yenemez diyosun Mehmet Birinci bu çikis sonrasi ortami yumusatiyo Trabzonspor'un defans kurgusu bizimkinden kötü o yüzden yenemez diyorum diye olayi bagliyo sonuçta Galatasarayi yencemizi söyleseler inanmazdim diyen zihniyet Trabzonspor bizi yenemez deme cürretini gösteriyo bunu söyleyen Trabzonlu bi teknik direktör galatasarayi nasil gözünde büyütüp Trabzonspor'uda gözünde nasil asagilara çekiyolar ,galatasaray avrupada basarili oldu diye Trabzon'da gs'li olanlarin sayisi hiç de az degil ama görüceksiniz bu gs fiorentina gibi borçlarini ödeyemeyip küme düsecek ben bunu umud ediyorum insallah o günler yakin layik olduklari yeri bulucak gs ..

ozcan_asanoglu
28.07.2004, 18:00
emre kardes aynen devam biliyosun durumlari...dediklerinde tamamen haklisin...ts-fan da..olabilir ama ne durumda olabilicegini yazdim zaten...aynisini tekrarlamayayim...çok yazdik bunlari...fener kadar nefret edilmiyordu bu bir gerçek...bizim gibi bilinçli taraftari ayiriyorum burada..hayatimin hiçbir döneminde baska bir takima en ufat sempatim olmadi..sizin de öyledir...ama çekirdekçi kisminda olmustur...ben forma ile dolasanlari abartmayalim dedim, tek tük vardir elbette...avrupa isi olmasaydi yahudi dönmelerineo kadar da sempati olmazdi...terim'e sevgi de o yüzden ama dünya stadlarinda terim'e tas atip kan akitan da bu taraftardir...istisna olaylari genellestirmeyelim özellikle trabzon için...ist. biraz daha farkli..

ts_fan
28.07.2004, 18:01
ataemre kardes yazdiklarin çok güzel ve yerinde tespitler eline ve yüregine saglik...umarim bu gibi olaylar geçen sene ile son bulmus olsun...

HIÇ DOSTUMUZ YOK, EN BÜYÜK DÜSMAN GEYSE... ( BANA GÖRE)

selçukabi
28.07.2004, 18:04
gs li eziklerin ilk göründükleri yerde sivrisinek gibi ezilmeleri gerek...

1 kaç tanesinin kafasini kiralim bak bidaha formayla kaskolla filan gezebiliyorlar mi?

Emin
28.07.2004, 18:06
gs li eziklerin ilk göründükleri yerde sivrisinek gibi ezilmeleri gerek...

1 kaç tanesinin kafasini kiralim bak bidaha formayla kaskolla filan gezebiliyorlar mi?

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

MeKanSiZ
28.07.2004, 18:45
bise anlatacamama kizmayin:) geçen sene bi salaklik yaptim ama tam bi salaklik fener formasiyla meydanda gezdim hemde iki kere millet sanki öcü gibi bakiyoduama anladilar bilerek giydigimi:) formayi yakacam bu maçta k.arkasinda söz veriyorum..zaten bitane fenerlilin sirtindan almistim dövüs sirasinda:))

Trabzonun trabzondan baska dostu yok..

Guests
28.07.2004, 18:55
ya valla bence serefsiz kelimesi az bile kalmis. febeye bejekeye oyuncu transferinde hep öncelik birakan gese bize gelince aslan kesiliyor son maçta yaptiklarindan sonra buda üstüne tuz biber eker samiyende görüsmek üzere!!!!

Bordomavi08
28.07.2004, 18:59
Olay Trabzon kentinde ve Avni Aker'de bitiyor. Ve bizim sivri zekali yöneticilerimizde bitiyor. Ergun abi iyi adamdir diyen yöneticiler varken bu Ergun Gürsoy denen adam daha çok elimizden adam kapar.

Geçen sene Trabzonspor-GS maçinda seyircilerimizle kavga eden,durmadan küfür eden ve Avni Aker'de herkese posta koyan serefsiz Fatih Terim'i Akçabatta NEREDEYSE GÖZYASLARIYLA UGURLAYANLAR OLDU.

Ergun Gürsoy yillarca bu takimi sömürdü,hortumladi ve her transfer döneminde anlastigimiz oyunculari kapti götürdü. Bu adam her sene Avni Akere geliyor elini kolunu sallayarak çikiyor. BU SEREFSIZE 10.000 KISI HEP BIR AGIZDAN 1 DAKIKA SÖVSE BIR DAHA ORAYA ADIM ATAMAZ. AMA BUNU YAPMIYORLAR NEDENSE. UFAK TEFEK TEPKILEREDE YÖNETICILERIMIZ ERGUN ABI IYI ADAMDIR DIYOR. BASKANIMIZINDA SEVGILI OKUL ARKADASI MUHTEREM BU SENEDE TOMASI ELIMIZDEN KAPTI.

4-2'lik maç ve son transfer samari Trabzonsporluya bir kez daha ders olsun. FB kadar GS ve BJK'de düsmandir. TRABZONDAKI ILK MAÇTA ERGUN GÜRSOY O STADA GIRSE BILE 1 DAKIKA DURAMAYACAK DERECEDE HAKARET EDILMESI LAZIM.

SEREFSIZ CIMCON SEREFSIZ ERGUN GÜRSOY!!!!!!

ts_fan
28.07.2004, 19:06
Olay Trabzon kentinde ve Avni Aker'de bitiyor. Ve bizim sivri zekali yöneticilerimizde bitiyor. Ergun abi iyi adamdir diyen yöneticiler varken bu Ergun Gürsoy denen adam daha çok elimizden adam kapar.

Geçen sene Trabzonspor-GS maçinda seyircilerimizle kavga eden,durmadan küfür eden ve Avni Aker'de herkese posta koyan serefsiz Fatih Terim'i Akçabatta NEREDEYSE GÖZYASLARIYLA UGURLAYANLAR OLDU.

Ergun Gürsoy yillarca bu takimi sömürdü,hortumladi ve her transfer döneminde anlastigimiz oyunculari kapti götürdü. Bu adam her sene Avni Akere geliyor elini kolunu sallayarak çikiyor. BU SEREFSIZE 10.000 KISI HEP BIR AGIZDAN 1 DAKIKA SÖVSE BIR DAHA ORAYA ADIM ATAMAZ. AMA BUNU YAPMIYORLAR NEDENSE. UFAK TEFEK TEPKILEREDE YÖNETICILERIMIZ ERGUN ABI IYI ADAMDIR DIYOR. BASKANIMIZINDA SEVGILI OKUL ARKADASI MUHTEREM BU SENEDE TOMASI ELIMIZDEN KAPTI.

4-2'lik maç ve son transfer samari Trabzonsporluya bir kez daha ders olsun. FB kadar GS ve BJK'de düsmandir. TRABZONDAKI ILK MAÇTA ERGUN GÜRSOY O STADA GIRSE BILE 1 DAKIKA DURAMAYACAK DERECEDE HAKARET EDILMESI LAZIM.

SEREFSIZ CIMCON SEREFSIZ ERGUN GÜRSOY!!!!!!

o kadar...bu dedigin protestoyu tek basim aolsamda yapacagim...serefsizlere (ergun gürsoysuza__akrabasi ve yakinlari varsa onlardan özür dilerim) basta gereken cevabi gerektigi gibi verelim artik...

t-mac
28.07.2004, 19:28
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

cimbom serefsiz degil ki adam talip oldu verdi parayi aldi. kazmalik bizim baskanda. adam ilk baslarda biraz mantikli konusur gibi oldu ama sonradan nerde nasil konusmasi gerektigini ögrenmesi gerektigi ortaya çikti.

yapamiyosan birak git kardesim bir takim bu kadar rezil edilmez ki neymis kime el atsak fiyati iki katina çikiyomus. nerden biliyosun ilk fiyatini menüde mi yaziyo kafana göre fiyat biçersen adamlara sonra ona göre bütçe ayirirsan fiyat iki kati olur tabi. 300 bin dolar üzerinden transfer plani yapilmaz yaparsan ya böyle ortada kalirsin ya da 300 bin dolara 5 para etmeyecek adam alirsin. neymis klubun sokaga atacak parasi yokmus. kardesim bu para ne için basari için mi kasada saklamak içinmi

faruk ozak klubu biraktiginda kasada 5 milyon $ artimiz vardi. ama nooldu alisen yanagindan makasi elinden sampiyonlugu aldi gitti o para da kina parasi olarak bize kaldi.

harcamasini bilmedikten sonra 100 milyonun olsa ne fayda ben eminim ki bizim paramiz olsa da bunlar becerip adam alamazlar. beklemekle fiyat düser ama satamiyosan adamin piyasasi yokas düser. piyasasi olmayan adamin da piyasasinin olmamasinin her zaman bir sebebi vardir.

1 sene beklesen gökdenizin fiyati düser mi.

aaah ah keske bunlari anlayacak kapasitede bir yönetim olsa.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

denizci61
28.07.2004, 19:41

Bu sene biz sampiyon olacagimiz için sorun yok. Trabzon sokaklarinda tur atacak delikanli cinconlu varmidir? Bence yoktur. Yok öyle burasi Trabzon. Onun için rahat ol arkadasim...

serdar61
28.07.2004, 20:02
1. cisi ergun gürsoyun trabzonluolmasi ni birakin insan olup olmadigi bile sühelidir. tiki sinan engin gibi.. herneysee.. bu insana benzeyen seyin bu sene 100 yilinda olan cincan için çok bagi çagiracagi bellidir.. ikincisi kimseyi dövmek çözüm getirmiyor.. trabzon sevgisini artirmak için trabzonun kuccaklayic i ,savasan yönünü serefli yapisini anlatmak daha etkili olur diye düssünüyorum. geçmisi anlatmak da etki&lt;li olur. herneysse.bir trabzonsor sevdalisilarakne ikinci bir takimim nede sempati duyugum takim var. salatasarayin febeden hjç bir arki yok.4 yediimiz maçta agladigigmi hatirliyrum insanlarin yalaka tabirlerin birkaç trabzonlu yüzünden çekmek istemiyorum. kimse biz sevesin kardesim. iz bize yeteriz. o yalamalar biz samp. olunca sevinmesin. smileys/smiley7.gif

Punisher-61
28.07.2004, 20:22
Cim Bom yönetimi becerikli Trabzon Yönetimi Beceriksiz diyebiliriz hic tartismaya gerek yok...

Guests
28.07.2004, 22:33
Cim Bom yönetimi becerikli Trabzon Yönetimi Beceriksiz diyebiliriz hic tartismaya gerek yok...

biz beceriksiz olabiliriz ama onlar becerikli degil

kadirsa_2000
28.07.2004, 23:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left rowSpan=4>http://www.ntvmsnbc.com/news/162622.jpg</TD>
<TD width=10 rowSpan=4> </TD>
<TD vAlign=top align=left>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=192>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left></TD></TR>
<TR>
<TD height=10></TD></TR>
<TR>
<TD>Tomas resmen Galatasaray?da</TD></TR>
<TR>
<TD height=10></TD></TR>
<TR>
<TD>Galatasaray Kulübü, Hirvat futbolcu Stjepan Tomas ile 1 yili opsiyonlu olmak üzere 3 yillik sözlesme imzaladi. </TD></TR>
<TR>
<TD height=10></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=right>Istanbul
NTV-MSNBC VE AJANSLAR</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Hadi buyur buradan yak...

Emorfo
28.07.2004, 23:42
Yakinda o formayi da haginin suratina atar.

kaninda var :)

he bize gelseydi ayni hareketi yapabilirmiydi,,, sikarrrrrrrrrrrr

pirana61
28.07.2004, 23:47
BIR GÜN HERKES TS LI OLMAK ISTEYECEK AMA BIZ KABUL ETMEYECEGIZ!!!!!!!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

SAYGILAR

Harun-61
28.07.2004, 23:50
tomas kümeye düsme orani %50 olan bir takima gitti, tomas parasini 5 ay gecikmeli alacak, Tomas hayatinin hatasini yapdi, Tomas : yürü anammmmmmmmmmm, cok ariycaksin bizi...

Analyzer
29.07.2004, 02:05
Yahudi cincon ezikbahçeden 100000 kat daha serefsizdir. Trabzonspor taraftarlari arasinda sirf eziklere sinir oldugu için cincona sempati besleyenlere çildiriyorum. Bu cincon var ya sadeceTürkiye'nin degil, dünyanin en adi en serefsiz takimidir. Yillardir söylüyorum hala da söyleyecegim. SEREFSIZ cincon, ALÇAK cincon. Çok daha agir küfürleri yazarim yazmasina da forumumuzu bayan taraftarlarimiz da okuyor. Kisacasi arkadaslar, bu sari kirmizili bizans takimina (ve tabi ki ezikbahçe ve kargalara) sempati duyan bir Trabzonspor'lu olamaz!!!. Eger Trabzonspor'lu oldugunu iddia edip de bu bizans takimlarindan birine sempati duyan varsa (özellikle SEREFSIZ cincona), o kisi Trabzonspor'lu degildir. Ve sagda solda da Trabzonspor'luyum demesin. Elime geçmesin!!! Biz Trabzonspor'uz. Kimsenin sempatisine ve de kimseye sempati duymaya gereksinim duymuyoruz. Ergun Gürsoy iti için de bir daha yazi yazmayacagim. Degmez o alçaklarin en alçagina.

Utku061
29.07.2004, 02:30
Bu konuda akife katiliyorum..Olay yönetimin isgüzarligidir!

ozcan_asanoglu
29.07.2004, 09:21
evet,avni aker arkadasim hakli, thomas pisman olacak ama son pismanlik fayda vermiyecek...hayati ile ilgili büyük bir strateji hatasi yapti...bunda ist. faktörü önemli..sirf ist.da kalmak için bana göre..ist.da kalacak belki bir yil daha falan ama türkiyede daha fazla kalma sansini kaybetti....

ekrem75-61
29.07.2004, 09:32
anlayin artik 3 istanbul serefsizlerini seninle görülecek hesabimiz var

Muhalif
29.07.2004, 13:00
yahu birakin su serefsiz yaftalarini.. is bilenin kiliç kusananin.. bizim yöneticiler becerebilse sorun olmazdi.. neyse çok da lazim degil tomas.. alternatif yabanci istemiyorum takimda.. alsinlar bi yerli stoper alternatif olarak tamam..

Çebi
29.07.2004, 13:05
Hepsinin cani cehenneme..Tek askim BORDO-MAVI

the king
29.07.2004, 13:13
ARKADASLAR NEDEN CIMBOM'A KIZIYORSUNUZ. TAMAM SEREFSIZ OLABILIRLER HATTA ERGUN GURSOY GIBI KARADENIZDEN CIKMIS BI ADAM BIZE BU KAZIGI ATTI AMA BIZIM SEVGILI(?) BASKANIMIZ ALDIK DIYE ACIKLAMA YAPIYOR SONRADA ADAMI ORTALIKTA BIRAKIYORSA AKBABALARDA ISLERINI YAPACAKTIR . SUCLANMASI GEREKEN TEK KISI BASKANDIR.

Tandogan
29.07.2004, 13:42
Dogru mu yanlis mi bilmiyorum ama Baskan'in az öncebir açiklamasini okudum:"Galatasaray bizle konussaydi Thomas'i daha ucuza alabilirdi;biz zaten 6+2 çikmayinca vazgeçmistik" demis.Eger böyle bir açiklamayi yapmissa resmen kivirmis.

Madem almaktan vazgeçtik, niye Cuma'ya imza atacak diye demeç vermistiniz.

kurt61
29.07.2004, 14:11
belki de baskan tomasin fiyati yükselsin gs ye ederinden pahaliya gitsin diyebu açiklamayi yapmistirsmileys/smiley5.gif.

asparagas bir haber ile gs ninkahpelik yapacagini bilerek mevcutborcunun daha da artmasini amaçlamistirsmileys/smiley11.gif.

budur dimi..tabi tabi..bence buna inandiralim kendimizi.

Salih61
29.07.2004, 14:26
BIR GÜN HERKES TS LI OLMAK ISTEYECEK AMA BIZ KABUL ETMEYECEGIZ!!!!!!!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

SAYGILAR Kardesime aynen katiliyorum..smileys/smiley2.gif

Guests
29.07.2004, 14:36
kardesler neden küfür edip sinirleniyoruz bunlara en iyi cevap mac ta alinacak galibiyet küfür ederek hakeret ederek bir yere varamayiz tomasi biz alamadiksa onlarin sucu degil bizim yönetimin is yapamasindan geliyor insallah ileride yönetimde tecrübe kazanip nasil hakaret edecegini bilir

Analyzer
29.07.2004, 14:45
Bunlar Tomas olayindan önce de serefsizdi. Hala da serefsizler. Benim istedigim sudur: Trabzonspor taraftari bunlarin serefsiz oldugunu bilsin ve en az eziklerden nefret ettigi kadar cincondan da nefret etsin. Cincona sempati duyan bir Trabzonspor'lu görürsem üzecegim onu, bu da bilinsin.

Tandogan
29.07.2004, 15:34
Aslinda gerçek Trabzonspor taraftari Cincon'un da digerleri gibi ne mal oldugunu biliyor ama burda önemli bir konu var.

O 2000 yilindaki UEFA zaferinden sonra özellikle yeni nesilde bunlara karsi bir sempati olustu ve maalesef ben de bir çok arkadas gibi son yillarda sehirde sari kirmizili formayla gezen küçük çocuklar görmeye basladim.Bu çocuklari acilen dogru yola çevirmek gerek.Bunlar bu yasta çevrilemezlerse ilerde daha hiç çevrilmezler.

Yönetim de özellikle sehirdeki ilkögretim okullariyla sürekli iletisim ve isbirligi içinde olarak, ordaki çocuklarin kulübe olan sempatilerini daha da artirmak için çalismalar yapmali.

Guests
29.07.2004, 18:40
okullari bordo maviye boyatalim. olmadi topçular ara sira okullari gersin öneri çok

RID-ONE
29.07.2004, 20:09
arkadaslar gercekte ne Galatasaray ne Besiktas nede fener rum birligi bu takimlar hicbir zaman trabzonspor un basarisini hazmetmis nede bunyesinde bulunan trabzonlurarin kiymetini bilmislerdir bu istanbul i...leri bunlarda yetmiyormus gibi birde almaya calistigimiz adamlari bunyelerine katip cok iyi seyleryapmis gibi medyada yer tutuyorlar ama sunu iletmek istiyorum bu sene 100.yil rezaletini hak eden galatasarayi sampiyon yapmak adina kim yada hangi takimlar peskes cekilecek yada bu takima yatacaksa onlarda en az bu takimlar kadar assaliktir

Guests
29.07.2004, 21:17
Sunu anlamiyorum,Galatasaray Tomas'i transfer etti diye neden sinirleniyoruz?
Onlarin yönetiminin iyi oldugunu söylemekte... saçma.
Ayni parayi verseki, Tomas Gene gs ye giderdi. Kendi çapinda bir düzen oturtmustur orada.
O gs degilmiydi aylardir transferi için ugrastigi Önder Turaci'yi kaptiran?
Yönetimiz basarisizdir, 2 transfer hezimeti yasandi.
Baskanin agzindan söz çikar ve olur! Dogrusu budur. Olmadi, kesinlesmeden konustu...
Ayrica bunlar gs nin basarili oldugu anlamina gelmez...

Tandogan
29.07.2004, 23:07
Yönetimimizin basarisiz oldugu kesindir.Lig basliyor;aldigimiz adamdan çok gönderdigimiz adam var.Baskanin bazi söylemleri de çok yanlis ve zamansiz oldu.Fakat Galatasaray'la ilgili konusadece Thomas'la ilgili degil.

Thomas bu zincirin son halkasi.Daha önceleri de Diyarbakir'li Ömer,Kocaeli'li Orhan Ak gibi bir sürü örnekler var.Hatta sadece transfer degil, baska meseleler de var.Ben sahsen, Galatasaray bizi içten kemiriyor, diye düsünüyorum.Dost görünüp bizi uyutuyorlar ve bu isi de çok iyi yapiyorlar.

Zaten oldum olasi bunlara karsisehrimizde duyulan sempatiyi anlamamisimdir.Allah'tan geçen sezon oynanan son maçtan sonra bir çok insanimiz gerçekleri görmeye basladi.

Harun-61
29.07.2004, 23:35
neyse artik, bosverin sunlari...biz isimize bakalim...

onlari ligde dize getirecegiz, ahh ahh söyle bir 5:0 yenmezmiyiz sunlari..

fireman28
29.07.2004, 23:50
aslinda suçu birazda bizim yönetimde aramak lazim.takim para havuzuna girmek için hocanin istegi dogrultusunda transfer istiyor.yedeklere bakin.sahiden ii bir kulübemiz yok.alah göstermesin bir fatih yada gökdenizin sakatlandigini düsünmek istemiyorum

liginefendisi
30.07.2004, 00:13
Selam

Benim bu mevzuu da hala anlamadigim bir nokta var;

bjk fbden Toraman ve Ali Günes i kapti fbli ler çikip" bjk ayip etti yalandan transfer piyasasini yükselttiler "dediler...Daha sonra fb gs den Önder Turaci yi aldi ergun gürsoy alenen azizyildirim a"serefsiz" dedi...En sonunda bizimkilerin neredeyse 3 aydir bu adamla igilendiklerini ve transferin bittigini bildikleri halde gsli bazi haysiyet fukaralari çikip bu adami basindan bile kaçirip transfer ediyor ve ayni gün aksami turgay kiran isimli zat çikip tv de(tv8 de) gülerek Tomas i T.S den kaptik diyor... Buraya kadar tamam da bizimkiler bu olayi nasil kabullendi ben hala anlamadim...

Bir müslüman evladi henüz çikip açiklama yapmis degil "gs.ye baskasi yaparken SEREFSIZ oluyorda kendileri yapinca ne oluyor? diye...Konu fb olsaydi eminim baskanimiz çikip 1000 tane mülakat vermisti ama nedense bu ezik takim bize her yil senaryoyu uyguluyor ve bizi hep arkadan vuruyor ama bizim yönetimimiz bunlarin üsüne bir bardak soguk su içiyor....

Bu siteyi veya diger internet organizasyonunu takip eden kaç T.S. taraftari var?Diyelim ki en iyi ihtimalle 2.000...Peki bu olay Ist. medyasina yansidi mi?Hayir...Sebebi de bizim yönemimizin taraftari bilinçlendirmek yerine sessiz kalmayi tercih etmesidir...Yani demem o ki Biz az çok kimin ne mal oldugunu zaten biliyoruz.Önemli olan Tüm T.S. taraftarini bu kansizlara karsi uyarmak...Bunun için en uygun yol ulusal basinken biz bugün internette ve tv lerde sadece sunu görüyoruz"Özgür 'e hala talibiz" iyi biz talip olmaya devam edelim baskasi mutlaka alacaktir zaten ....

Bu kafayla gidersek millet ergün gursoy a sempati duymaya devam eder ne de olsa Trabzon lu degil mi!!!!!!!!

Bordomavi08
30.07.2004, 04:36
Fransiz asigi ve Fransizmandasi Turgay Kiran Trabzonspor'la dalga geçsin. Nasil olsa bizim yönetimden ses yok. Baskandan ses yok. Baskan bir türlü sevgili okul arkadasinin yani allahin belasi Ergun Gürsoysuz'un nasil biri oldugunu anlayamamis demek ki. Yeter ki Trabzonspor taraftari anlasin. Trabzon'daki ilk maçta Ergun Gürsoy'a o stada bir daha girmeyecegineyemin edecek derecede anlamli bir protesto çok anlamli olacaktir. Ergun Gürsoysuzun Trabzonspor'un içindeki pislik elini yönetim çikaramiyor ama taraftar o eli koparip atacaktir insallah!!!smileys/smiley7.gif

TORUN
30.07.2004, 10:01
Arkadaslar yine hedef saptiriyorsunuz.

Önce kendimize bakalim.

Eksikliklerimizi ve zayif yönlerimizi baskalarina hakaret ederek gideremeyiz.

Harun-61
30.07.2004, 10:03
Arkadaslar yine hedef saptiriyorsunuz.

Önce kendimize bakalim.

Eksikliklerimizi ve zayif yönlerimizi baskalarina hakaret ederek gideremeyiz.

İleli
30.07.2004, 14:43
hala cincon muhabettimi yahusmileys/smiley7.gif hepsinin cinconun cani cehenneme.

FANATIK61
30.07.2004, 14:50
Dedigim gibi herzamanANTI ISTANBUL. Bize kimseden fayda yok. Kimsenin agzina bakmayalim. Trabzonluyum deyipte Bizansin yönetmenligini yapanlar (Ergun Gürsoy vs......)

Analyzer
30.07.2004, 15:02
Sadece Istanbul degil, bize kimseden fayda yok, ihtiyacimiz da yok. Daha bu sene son haftalarda Antep'te oynarken serefsiz Antep taraftarlarinin ezikbahce lehine tezahurat yaptigini unutmayalim. Diyarbakir macinda rakip futbolcularin direk adamlarimizi sakatlamaya yonelik hareketlerini, yaptiklari cirkeflikleri unutmayalim unutturmayalim.

liginefendisi
02.08.2004, 00:17
Selam

Ben sanirim bir seyi anlatamadim.Bu transfer ve gs li yöneticilerin haysiyetsiliginin bizim eksikligimizle ne ilgisi var ben hala anlamis degilim...

Yönetimin bu zamana kadar transferde yasadigi fiyasko ve beceriksizligi bir kenara koyun.Simdi size ben bir hikaye anlatayim...

X kulübü bir oyuncu almak ister vetopçuyla ilgilendiginikamuoyuna duyurur.Uzun ugraslar sonra anlasma saglanir ve x kulübünün baskani "Z yi aldik artik bizde" diye açiklamayapar...Bunu duyan Ykulübünün yöneticileride transferde verdigi yalan sözlerden yasadiklari hezeyanla bu futbolcunun menajerine ve kulübüne X in verdiginin 2 kati para teklif eder üstelik bu tip bir hareketidaha öncekendileri"serefsizlikle" izah etmisken...

Z adli oyuncu yasi ilerlediginden haliyle kariyeri(SLyi veya Uefayi)degil parayi tercih etmistir...Burada X kulübünün günahi nedir?

Eger sizin verdiginiz ücreti bekleyip ertesi gün bunun 2 kati oyuncuya teklif ediliyorsa burada sanirim yapacaginiz birsey kalmaz.Bunun adi düpedüz ahlaksizliktir...

Ancak ne gariptirki yönetimimiz bu olayi sindirdi...Benim de nedense bu olayla beraber aklima Günaydin Baskanin dergiye verdigi mülakat geliyor...gs bunu her sene yapiyor.geçen sene orhan ak ve ömer erdogan için yaptilar bu yilda Tomas oldu.Isimler farkli ama senaryo ayni...Beni en çokda bu yasananlardan ders alinmamasi hasta ediyor...Muuhattabimiz fb olunca Baskanimiz mangalda kül birakmiyor su gs nin bize yaptiklarinin yaninda fb ninkiler devde kulak bence ama ...

unyelimetin
02.08.2004, 00:20
Ben anliyorum seni Ayhan'im merak etme.

TORUN
02.08.2004, 08:30
Paran varsa ve elini çabuk tutarsan sen önce alirsin.

Guests
02.08.2004, 08:55
Sadece Istanbul degil, bize kimseden fayda yok, ihtiyacimiz da yok. Daha bu sene son haftalarda Antep'te oynarken serefsiz Antep taraftarlarinin ezikbahce lehine tezahurat yaptigini unutmayalim. Diyarbakir macinda rakip futbolcularin direk adamlarimizi sakatlamaya yonelik hareketlerini, yaptiklari cirkeflikleri unutmayalim unutturmayalim.

antep maçinda johnsonun mehmete yaptiklarinida unutmamak lazim.

liginefendisi
02.08.2004, 10:39
Selam

Iyide bu hayatta her zaman parasi senden daha fazla birileri olacaktir...Bu adamlar senin talip oldugun her adama musallat oluyorsa bu kimin suçu?

Ben yönetimi bu transfer olayi yüzünden degil gs yi hala protesto etmemesinden dolayi kiniyorum...Neyse bosverin bir sonraki sezon Özgür ü alacakken yine gs araya girer bizde yine "serefsiz cimbom" diye baslik açariz zira yönetim bize bunu reva görüyor...

trapezus61
02.08.2004, 10:46

antep maçinda johnsonun mehmete yaptiklarinida unutmamak lazim.

Bu arada Jhonson lavugu Kayseri de... ilk maçta yine karsimizda olacak...Yattara nin belini kirip futbol hayatini bitirecegine süphem yok...

Muhalif
09.04.2005, 01:09
yahu bu güzel baslik nerelerde kalmis bakin.. baslik hortlatanlar zümresine beni de yazinsmileys/smiley36.gif

ikrime_61
09.04.2005, 01:11
valla iyi oldu hani cimbomun hakkindaki düsüncelerimizi buraya yazabilirizsmileys/smiley17.gif

tamer__61
09.04.2005, 02:08
tek parola galibiyet olmali millet

herzaman anti istanbul

bunlardan dost filan olmaz

Bülent Şirin
09.04.2005, 02:25
Arkadaslar, bu konu burada kalmaya devam edecekse bari basligi degistirilsin. Nefret etmek, öfkelenmek, kizmak... Hepsi tamam... Fakat "Serefsiz" diye tanimlayarak ne kimseyi sereften mahrum birakabiliriz, ne dekendimiz daha serefli hale geliriz. Bu birakin F.Bahçe'yi ya da G.Saray'i, dünyanin en serefsiz kisi ya da kurumu için de geçerlidir.

Küfür ve hakaret, ancak söyleyecek sözü kalmamis insanlarin kullanabilecekleri/kullandiklari bir yöntemdir.Oysa küfür ve hakarete gelinceye kadar, baskalarinin seref düzeyini gözler önüne sermek için çok daha yeterli olabilecek bir dünyakelime ve kavram var. Üstelik hepsi de "Serefsiz" tabirinden daha saglikli ve mesrudur.

Acizane hatirlatayim dedim...

Saygi ve selamlarimla...

Oğuz
09.04.2005, 02:39
Bülen Abi, agzina saglik. Benden önce davranmissin..

Arkadaslar, artik bazi seyleri asalim. Bazi komplekslerimizden de kurtulalim. Rakiplerimizi, rakip takimin yöneticilerini, futbolcularini, baskanlarini "serefsiz" diye tanimlamayalim. Elistirelim, kizalim, bagiralim, çagiralim ama bize yakistigi gibi yapalim. Sunu da unutmayalim, biz serefsiz dedik diye, GS serefsiz olmaz.. Tek birsey olur; görüntü kirliligi...

Basligin ilk mesajini okuyun.. "GSye Avni Aker'i dar etmeliyiz" demis arkadas.. Edemedik.. Serefsiz olduklari için degil, akilli oynadiklari için..

Biraz daha dikkat lütfen...

Hüda Topaloğlu
09.04.2005, 04:17
Allahin izniyle bu hafta dagitacaz...

Guests
09.04.2005, 09:15
özlemisimiz geseye sövenleri görmeyi ya

ikrime_61
09.04.2005, 09:16
özlemisimiz geseye sövenleri görmeyi ya smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Harun
09.04.2005, 09:21
Ben sizin gibi takim ayrimi yapmiyorum,çünkü bunlarin hepsi külliuyen serefsiz.Bunun küçügü büyügü olmaz.Damga yemisler bir kere,dahada izi çikmaz o damganin.

My
09.04.2005, 09:28
Ben sizin gibi takim ayrimi yapmiyorum,çünkü bunlarin hepsi külliuyen serefsiz.Bunun küçügü büyügü olmaz.Damga yemisler bir kere,dahada izi çikmaz o damganin.

Aynen smileys/smiley32.gif

kelkitli29
09.04.2005, 10:01
3 serefsiz köpeklerin en adi si gay lerin spor kulübü. nefret ederim cincondan.

TSunami
09.04.2005, 10:14
hepsi serefsiz ama gaysenin bi farki var. o .bneler gerek yönetim gerek taraftar olarak TS sempatizani gibi gözükmeye çalisiyorlar. bunun bir sebebi var en büyük düsmanlari olan fenerle kendileri bile bizim kadar mücadele edemiyorlar. ama içimizden bazilari buna aldaniyor. serefsiz serefsizdir. azi çoku olmaz. bir de ergungürsoy ibne si var. o önde gidenlerismileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

içinde en ufak gayse sempatisi olan bu takimi tutmasin.

zinos_zon
09.04.2005, 10:21
bir ortaçag derebeyinin, masum ve yoksul halki soyup sogana çeviren, her türlü ahlaki ve insani degerden yoksun üç çocugu gibidir istanbul'un sülükleri..al birini vur ötekine, igrenç kere igrençtir üçü de. kendimizi kandirmayalim..

lütfen..Edited by: zinos_zon

yattara11
09.04.2005, 10:21
yahu ne kadar dil döktünüz... samarlariz haftasonu olur biter...

kadirsa_2000
09.04.2005, 10:45
Hiç sormayin yaa. Ben gs sempatizanligiyla nitelendirilmekten dolayi az daha Denizbank'takibir ezikbankaciyla resmen kavga ediyordum. ("1 Hisse Senedi de Sen Al" adli baslikta olayi anlattim.)

Bizim tek sevdamiz (buna sempati denemez, hafif kalir) var, o da TRABZONSPOR'UMUZ, bittiiii!

TSunami
09.04.2005, 10:52
bu maçta isteksiz oynayan futbolcu kim olursa olsun gitsin hatta maç sonu trabzona dönmesin. çok yenilgi aldik ama hiç birinde su gitsin demedim. hep destek dedim. ama bu farkli

Muhalif
09.04.2005, 11:13
Yahudi cincon ezikbahçeden 100000 kat daha serefsizdir. Trabzonspor taraftarlari arasinda sirf eziklere sinir oldugu için cincona sempati besleyenlere çildiriyorum. Bu cincon var ya sadeceTürkiye'nin degil, dünyanin en adi en serefsiz takimidir. Yillardir söylüyorum hala da söyleyecegim. SEREFSIZ cincon, ALÇAK cincon. Çok daha agir küfürleri yazarim yazmasina da forumumuzu bayan taraftarlarimiz da okuyor. Kisacasi arkadaslar, bu sari kirmizili bizans takimina (ve tabi ki ezikbahçe ve kargalara) sempati duyan bir Trabzonspor'lu olamaz!!!. Eger Trabzonspor'lu oldugunu iddia edip de bu bizans takimlarindan birine sempati duyan varsa (özellikle SEREFSIZ cincona), o kisi Trabzonspor'lu degildir. Ve sagda solda da Trabzonspor'luyum demesin. Elime geçmesin!!! Biz Trabzonspor'uz. Kimsenin sempatisine ve de kimseye sempati duymaya gereksinim duymuyoruz. Ergun Gürsoy iti için de bir daha yazi yazmayacagim. Degmez o alçaklarin en alçagina.

smileys/smiley32.gif

Duman
09.04.2005, 11:42

smileys/smiley32.gif

Cenk arkadasim,bu basligi arsivden çikarip Trabzonspor taraftarinin gündemine getirdigin için seni kutluyorum. Görüslerine her zaman çok saygi duydugum bazi arkadaslarimin aksine, basliktan hiç bir rahatsizlik duymuyorum. Bu gs sempatizanligi ne yazik ki bazi taraftarlarimiz arasinda mevcut,aslinda taraftarlarimiz sözcügünü kullanmak,gerçek Trabzonspor taraftarlarina haksizlik olur,kendini TS taraftari zanneden bir kesim demek daha dogru olur.

Baslikta kullanilan sifatdan rahatsizlik duymamam için size yüzlerce sebeb sayabilirim.Ama madem konumuz gs-Trabzonspor maçi,maçdan örnek vereyim.Geçen sene ya da ondan önceki seneydi,Istanbul'daki gs maçina giden taraftarlarimiz çok net hatirlayacaklardir.Tüm taraftarlarimiz maçin basinda statdan disari çikarilmisti.Bunu bizim taraftarimiza yapan tek takim,her zaman dostumuz oldugunu söyleyen gs dir. Ve günümüze dönelim,pazar günkü maçta bilet fiyati 66 Y.T.L,peki sebeb ne? Trabzonspor taraftarini önceki senelerde oldugu gibi stattan çikarma yerine,bilet fiyatlarindaki fahis fiyatla gelmelerini engellemekten baska ne olabilir bu? Böyle bir fiyat, misafir takimin taraftarina hiç bir yerde uygulanmamistir.

Bu sene 2 maça gittim,gençler maçi 10 Y.TL.Diger maç yine bir çogumuzun sövüp saydigi Antep maçiydi. Cenk gayet iyi hatirlar,antep kendi taraftarina 5 Y.T.L bilet satarken Trabzonspor taraftarina 3 Y.T.L ye bilet satti.

Simdi gs nin bu yaptiginin adini siz koyun lütfen...

TSunami
09.04.2005, 11:49

smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu yazilari topçularada okutun

Ziya Dogan
09.04.2005, 12:10
arkadaslar gercekci olalim:

22 senedir sampiyon olmamisiz, bu süre icinde istesekde istemesekde

fanatik olmayan bazi arkadaslarimiz 3 istanbul takimina hele hele
serefsiz gese'ye sempati beslemeye baslamislardir. bunun degismesi icin
bizim önümüzdeki senelerde mutlaka seri sampiyonluklar ve avrupada kupa
kazanmamiz lazim.

mahir_kuzey
09.04.2005, 12:14
3 istanbul takimi ve onlara yaltaklik eden 4-5 anadolu takimi var. bu takimlarin hiçbiri birbirinden üstün degil. hepsinin cani cehenneme. illa sempati duyacaksaniz gidin karadeniz takimlarina sempati duyun. bakin febe geçen sene karadenizde kaç puan birakti. bejeke yi hep rezil eden samsun oldu. fener düser denilen sebati yenemedi. sebat bu sene gese maçinda resmen ezdi gese yi. rize 3 istanbulluyada çelme takiyor. sempatiyse buyrun sempati. bu üç takimin arasinda seçim yapanin aklina sasarim...

not: 2. ligde ve 3. ligde sempati duydugum takim çooookk. daha of geliyor,giresun geliyor,arakli,ünye,arsin,ordu.......

gerisiyalan
09.04.2005, 12:24
66 bile degil, gazetede 68 ytl yaziyor.

68 YTL nedir yaa, dalga mi geçiyorlar, seref sahibiyse Ergun Gürsoy efendi ismarlasin 100 bilet bizim taraftarlara da görelim bakalim adamligini. Adilikte sinir tanimiyorlar. Tam bu kadar alçalamazlar dediginiz anda bir sey bulup daha da alçalmayi basariyorlar smileys/smiley30.giflar.

Tepki göstersin yönetim artik, aynisini onlara Trabzonda yapmak farz oldu. Yüz buldular 100. yillarinda. Hem lig hem de kupada ifadelerini almak nasip olur insallah.

Guests
09.04.2005, 12:51
arkadaslar gese aç kalmis. bugünki gese febe basket maçinda febeli taraftarlarada ayni fiyati uygun görmüsler.

YARIN SULTAN AHMETTE TOPLANIP GESE IÇIN MENDIL AÇALIM. STATADA VERIRIZ ONLARA.

ALLAH RIZASI IÇIN CIMBOMA YARDIM...

poetricus
09.04.2005, 13:13
Hepsinin cani cehenneme.Sevmedigimi önceden de söyledim.Ama siz Trabzon'da su ana kadar kaç GS formali gördügümü biliyonuz muhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Dostum eline, kalemine saglik. Bu kadar güzel anlatilirdi!

Tereddütsüz IMZA

poetricus
09.04.2005, 13:15
Ben sizin gibi takim ayrimi yapmiyorum,çünkü bunlarin hepsi külliyen serefsiz.Bunun küçügü büyügü olmaz.Damga yemisler bir kere,dahada izi çikmaz o damganin.

Ögrencilerin ve bir takim hocalarin abuk sabuk anlasilmaz ifadelerinden bunalmistim. Söyle açik seçik ifadelere hasret kalmistim. Aynen katiliyorm Harun. Hepsi ayni pisligin sinekleri...

poetricus
09.04.2005, 13:21
Trabzonsporlu her halükarda delikanli adam demektir. Taraftar sayimizin Kus Spor, Kargaspor ve Yeleli Kedispor'unkinden az olmasi memlekette delikanli sayisinin az olmasindan kaynaklaniyor. Delikanli adam döneklik yapmaz. Sadece bir defa dönme hakki vardir o da dogruya, yani Trabzonspor'a dönmek. Delikanli adamin öyle ikinci, üçüncü bilmem kaçinci takim gibi taraklarda bezi olmaz. Delikanli adamin bir tek Trabzonspor'u vardir o da öyle sempati mempati degil kara sevdadir. Delikanli adamin takimi kilçikli olur. "Dahilî haricî bedhahlara" ragmen inadina var olur, var kalir ve tepedekilerin ensesinde boza pisirmeye devam eder.

Su ikinci takim, sempati gibi laflar benim midemi bulandiriyor.

Arz ederim!...Edited by: Poetricus

Ömer SEVİNÇ
09.04.2005, 13:28
Ya olay ne? benim haberim yok

61-firtina
09.04.2005, 14:58
90 da penalti arif yere yatti serefsizsin galatasaray serefsizsin serefsizsin galatasaray istanbulun 3 ezikleri bizim düsmanimizdir 3 nünde allah belasini versin

KARADENIZ BORDO MAVIII

BORDOOO MAVIIII KARADENIZ

VIRA VIRA ÇIKTIK YOLA

BU CANIMIZ SANA FEDA

CANIMIZ SANA FEDA

Kemal Şahin
09.04.2005, 15:09
ölmeden nasip olur da istanbul egomanyasinin yikildigini görürsem baskabisi istemem ve de istanbul esirlerinin o eksimis yüzlerini o kadar görmek istiyorum anlatamam http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifgüzek allahim hepsini islah etsin dereyi bastan bulandiranlari da islah etsinnn.....

BDiler61
09.04.2005, 16:57
bir sey söylemeye gerek yok baslik her seyi anlatiyor

İleli
09.04.2005, 17:21
paralari kalmamis butceleri daarr

devletten tesvik alir salatasarayy

serefsizlik desen dibine kadarrrr

....... cocugusun salatasarayyyyy

salata,bostan,karga hepsi ayni hepsi birbirinden serefsiz!

Beytullah
09.04.2005, 19:40
bu mac olacak serefsiz cimcime o alisamiyeni dar etcegizz

Hünkar
09.04.2005, 20:08
la olara az da komayacaz ALLAH in izniyle.darlandim valla

her yil kazik atiyolar bize ben bide hatay da okuyom burda herkesin cimboma yatiyonuz demesin den sikildim ve birini de ben siktim insallah yeneriz havu pisikleri ya valla hasta olcxam haburda

ALLAH utandirmasin

zinos_zon
10.04.2005, 02:27
poetricus'a selam...güzelliklere ve delikanliliga sahip çikmaya devam..

bin selam trabzonsporuma ve vicdan ve onurlu baslara sahip trabzonsporlularima; bin selam...

zanoylu
10.04.2005, 14:57
Ayidan post bunlardanda dost olmaz,kardes;Menfaati olmasa kimseye eyvallah demez bunlar.....smileys/smiley7.gif

unyelimetin
10.04.2005, 15:11
Istanbul takimlarinin alayi türk futbolunun kan emici asalaklaridir.Hepsi de Trabzonspor'un düsmanidir.

Alayini çuvallara sokup Karadeniz'e atmak lazim.

Beytullah
10.04.2005, 21:57
ulan serefsiz cimbom nasil koyduk size ya içimde öyle bir mutluluk heycan varki anlatamam gene serefsizlik yaptin bu macta ama olsun önemli olan size koymamiz umarim 10 olursunuzz

61-firtina
10.04.2005, 22:08
bir takima ancak bu kadar güzel koyulur ibisler bide gökdenizimize küfrettiler ulen sen haftaya trabzona gelecen demi hanfi yüzle gelecen lan trabzona ibis

ikrime_61
10.04.2005, 22:40
0-2

ikrime_61
10.04.2005, 22:42
bu arada acayipte küfür edildi bilmiyorum duydunuz mu serefsizler isine gelmeyince çamura yattilar tabii ama biz yilmayiz

$FIRTINA61$
10.04.2005, 22:44
intikamimiz sin devami 2 hafta sonra istanbulda izlemeye devam edinsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Gökhan Kutlu
10.04.2005, 22:44
serefssssssssiizzzzzzzzzzler bu size kapak olsun

space
11.04.2005, 03:33
bunlAR tam serefiz yaaa hemde tam... boyle aci aci koyduk 100. yillarinda

space
11.04.2005, 03:36
ya ne kadar keyifliyim yaaa ne kadar huzur doluyum anlatamam ya...su serefsizleri yendik ya oooooh beeeeohh beee

Only_You
11.04.2005, 09:05
Uzun aradan sonra ilk defa bu kadar huzur doluyum.Allahsiz eziklere sahalarini dar ettik resmen.NTV de taraftari gösterince gülmekten yerlere yattim.Hepsi cep telefonunu çikarmis Hagiyi ariyodu :p

CAFER ÖZER
11.04.2005, 09:20
GS lilarin bir çogu dün küfür salliyor sanki Trabzonspor sampiyon olacak FB yi sampiyon yaptilar.Sanki geçen sene sampiyon oluyorlardi 6,sirdaki takim herkese yeniliyorken bize yaptiklari terbiyesizligi unuttular galiba biz en azindan sizin gibi çaikip gönlümüz GS dan yana vs vs laflar etmedik.Delikanlica GÖKDENIZ ÇIKTI onlarinda 100.yili var o 100.yili onlara dar edecegiz dedi ve sözünün eri oldugunuda attigi MUHTESEM GOLLE gösterdi.MAÇTAN SONRA küfür ettiniz GÖKDENIZ e ama biz büyüklük yaptik geçen sene bizi yendiniz alkisladik gönderdik.

Berat
11.04.2005, 10:30
Aksam maç izledigimiz yerde de herkes söyleniyordu; "Fenerin ekmegine yag sürdüler"..niye dedim,Sampiyonlar Ligine gidemez miyiz,hem siz geçen sene sampiyonluga mi oynuyodunuz bizi yenerken.. "yok yok,Fenere yaradi" diyolar.. Sonra adam basladi "TS bizim dost takimimiz vs..".. Valla dedim dost falan degiliz..Siz olacaginiza Fener olsun sampiyon dedim,,adam dumur oldusmileys/smiley4.gif

mahir_kuzey
11.04.2005, 10:54
Istanbul takimlarinin alayi türk futbolunun kan emici asalaklaridir.Hepsi de Trabzonspor'un düsmanidir.

Alayini çuvallara sokup Karadeniz'e atmak lazim.

metin abi ayni seyi bende demistim , koy çuvala yuvala karadeenizin azgin sularina. o kadar. kara para aklayicilari...

Mehmet
11.04.2005, 11:03
Serefsiz cimbom hakkaten. Nsil simdi bedel ödettik.
Merak etmesinler daha bizden çekecekleri çok olacak!

imported_maçkali
11.04.2005, 11:12
ISTE BENIM TRABZONSPORUM BU MÜKEMMEL FUTBOL, ONURLU MÜCADELE TÜM ISTEDIGIMIZ BUYDU HEPSININ ALINLARINDAN ÖPÜYORUM

Ferşat Balcı
11.04.2005, 11:46
Dün geseli taraftarlarin ne kadar terbiyesiz,ahlaksiz ve çag disi oldugunu tüm türkiye gördü. sen hangi sebeble takim otobüsünü taslarsin ve hangi sebeble teknik trektörüne hirsiz diye tezahüratta bulunursuz ve en önemlisi GÖKDENIZIMIZE küfür edersin. bunlarin futbol kültürü tamamen bitmis çag disi kalmislar...

imported_Spartakus
11.04.2005, 11:57
Trabzonspor kimsenin pesinden gitmez, kimseye kendini kullandirtmaz ,hiç bir istanbul takiminida dost kabul etmez.Bizim galatasaraya yenildigimiz yillar onlarin avrupada zirveye çiktigi yillardir.bu durumda birkaç sezon üstüste maglup olmamiz gayet normaldi.Yazdiklarinizibu sebeplesildim.

Dün isyanimizin günüydü..

Intikam günüydü..

geçen sene bizi yenerek sampiyonlugumuzu elimizden alan Gese'ye dersini öylegüzel verdik ki...

Hakan Sükür'de kim daha büyük gördü...

Fatih Sultan Tekke...Edited by: tigin

İsmail Çavuşoğlu
11.04.2005, 12:02
ulan sabri senin siç....n bk kurumadi serefsizsmileys/smiley7.gif önce adam ol saygiyi ögren. bir ara yemin ederim erdinç sunun kafasini koparsin diye baktim.birde o gavur oglu gavur konsesao ya ne oluyor serefsiz adi seni. o da erdinçe saldiriyor eeee ne olacak elin gavuruna türk topcusuna verilen degerden fazlasi verilirse adamlar saldirir tabi bizim topçularimiza smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifadi serefsiz saygisizlarsmileys/smiley7.gif.gökdenize edilen küfürleri aynen iade ediyorum daha fazlasini..

imported_Spartakus
11.04.2005, 12:10
Bu sonuç Galatasaray'în simarik kendini begenmis,çirkef , rakibine saygisiz, tükürükçü, dirsekçi, küfürbaz futbolcularina kapak olsun...

Onur ve haysiyet bir okyanus olsa içinde yüzen en büyük balik Trabzonspor olurdu..

o sari kirmizili renklerdeki formayi giyenler ise o okyanusa girmezdi bile..

murat
11.04.2005, 13:29
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif100.yillarinda verdigimiz bu aci tum gecmisi unutturdu bana. cok mutluyum cook smileys/smiley32.gif

Atalay
11.04.2005, 13:35
HESAP KESILDI!!!!ÇIMBOM KENDINE GELDI ARKADASLAR BUNLARIN HEPSI AYNIDIR..SIKISTILARMI BIZE KARSI BIRBIRLERINE YATAR BIR DIGERININ RAKIBINI EN KRITIK MAÇTA YENERLERKI BIR DIGERI SAMPIYON OLSUN!!(GECEN SENEKI GALATASARAY TRABZON MAÇI GIBI)AMA SUNU UNUTMAYINKI EGER SAMPIYON OLMAK ISTIYORSAK BUNLARIN HEPSINI YENMEMIZ VE GEÇIRMEMIZ LAZIM!ORDA BURDA HERYERDE!! BIZLEREDE DÜSEN BU TAKIMA SAHIP ÇIKMAK HER SARTTA DESTEK VERMEKTIR..SIMDIDEN SÖYLÜYORUM KUPA MAÇI ÖNCESI TAKIMI KARSILAMAYA BÜTÜN BMN ÜYELERI YANI ISTANBUL VE CIVARINDA OTURANLAR BU TAKIMI HAVAALANINDA BAGRINA BASMALIDIR!!GELMEYENLERI BURDA TASHIR EDECEGIM SIMDIDEN DUYURULUR!!!SAYGI VE SEVGILERIMLE....

oflum61
11.04.2005, 15:41
SIMDI SIRA KUPADA! GS-FB-BJK al birini vur ötekine, hic farki yok bunlarin.
Istanbul - Anadolu yok!
Istanbul - Türkiye var. Yeter artik! Ayaga kalk Türkiye!

Tabiki daha önce su ligde Puan kaypetmemeiz lazim.

Haftaya FeBe - BJK, ve Akcaabatim benim takmiyormu GeSe'ye.

Ne Hafta olu be!

POYRAZ
11.04.2005, 18:44
Galatasaray bizim hic bir zaman dostumu falan degildir,zaten bunu böyle olmadiginida macta kancikca küfür ederk gösterdiler.

Cengiz Çubukcu
11.04.2005, 19:08
merhabalar;

asagida yazacagim konuda da birseyler yapilmasi lazim:

ntv radyoda maçi anlatan serefsiz akin göksu kanimi dondurdu..galip durumda olusumuzu malesef diye nitelendirdi...hakanin necatinin pozisyonlarinda vur vur diye kendini yirtti serefsiz köpek...yanimda bulunan besiktasli bir arkdas bile hayretler içinde kaldi...bu kadar olur..

Beytullah
11.04.2005, 19:59
ya bunlar trabzonumuzu çekemiyorlar bizim basarimiz onlara batiyor a.k cocuklarini bende dikkat ediyorum ne zaman trabzon ne zaman gol atsa sanki aglayacaklarsmileys/smiley7.gif yeter artik be birakin su trabzonumuzla ugrasmayin ne kadar ugrasirsaniz ugrasin her zaman en büyük trabzo bunu her zamankanitliyor görün gerçekleri serefsiz spikerler görünnnnn

ramirez
11.04.2005, 20:34
su pankarti her trabzonspor lu hatirliyordur.. avni aker de asiliyor.. söyleydi : biz sampiyon olacagiz diye bütün harfler küçük yazilmaya baslandi...

kim büyük yazdi gördük..

yada kim büyük yazdirdi...

bahadiroglu
11.04.2005, 22:06
arkadaslar

trabzonda gayse formasiyla dolasanlar da mi var?smileys/smiley11.gifsmileys/smiley19.gif

trabzondan ayrilali pek fazla olmadi ama ne degsti bu sehirde anlamadim?

hala inanamiyorum????????eziklerin formasiyla dolasiliyor haa...ilk defa duydum..

yattara11
11.04.2005, 22:24
yahu ne kadar dil döktünüz... samarlariz haftasonu olur biter...

yukaridaki yazi 9 nisan 2005 tarihli yazimdir...yaaani maçtan tam bir gün önce oluyor...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

re-re-re ra-ra-ra nasi koyduk cimboma!!! smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ikrime_61
11.04.2005, 22:26
bunalr bizim bu kadar kisa zamanda bukadar büyümemizi çekemiyorlar asagilik mahlukatlarsmileys/smiley7.gif

#10 Fietra
11.04.2005, 22:59
Galatasarayli arkadaslar elinize ne geçti diye sorduklari zaman sizin elinize geçen sene ne geçtiyse o geçti diye cevap verinsmileys/smiley4.gif

MrbLack
11.04.2005, 23:03
dün bi isyan vardi samiyende tüm türkiye gördü boyle gelmis boyle gidere...abi bi sey diyim ilk defa basim dik sekiilde bi stattan çiktim.

bi geyseli gördüm mecidiye caddesinin basindaki birahanenin kapisinda topragim hosgeldiniz falan..ne topragi derken adam trabzonlu..üstüne maçkali....oy ded,m senin topragini...bunlar serefsiz bu adam duble serefsiz tabi orda bisey demedim fair play falansmileys/smiley36.gif

sanatik
12.04.2005, 05:42
ya o adam mackali olamaz dostum - kesin istanbul mackalidir smileys/smiley4.gif

öff yaaaa mackadan böyle biri ciksin - smileys/smiley19.gif

--------------------------

Abdülrahim albayrak

Trabzon maçi;
"Böyle taraftar olmaz , bir tribün yikildi , genede tribünler bos kaldi , hazmedemiyorum...Dün çocuklar gibi agladim"

smileys/smiley18.gifsmileys/smiley11.gif

zanoylu
12.04.2005, 12:46
BU AÇILAN BASLIGA EKLEYECEK BIR KELIME GEREKMIYOR SEEEREEFSIZLER

Hüseyin Çümen
12.04.2005, 12:59
bizim okulun forumda bi trabzonlu beni buldu hemserim dedi bende trabzonlyum falan dedi ii dedim hangi yakimi tutaysun gese dedi

ben çildirdim sen trabzonlu degil serefsizsin utanmadan bana nasi msj atarsin ezik insan senin gibi adam trabzonlu olmaz bida görmesin gözüm seni dedim sittiri çektim hiyara

ne yüzsüz adam utanmadan bide benle konusuyo bide utanmadan foruma yazmis trabzonsporumuz febe ye çelisyomus onun serefisz takiminin aleyhindeymis

trabzon bizansin aleyhinde herzaman anti-istanbul

zanoylu
12.04.2005, 13:33
Son iki arkadasin yazdiklarina bakmadan basliga göre öylesine bir cevap yazmistim sonra okuduktan sonra dehsete düstüm..!smileys/smiley19.gif

Eminimki o kisilerin kaninda bir bozukluk vardir.bunlar baskalarina yalanmayi meslek haline getiren adi ve küçük insanlarsmileys/smiley7.gif

BU ALEMDE KRAL TRABZONSPOR'UM

HARBI MAÇKALI VE TRABZON ASIGI TAMER Saygilar.....

murat
13.04.2005, 18:52
kapatiyorum konuyu..

yattara11
13.04.2005, 18:52
egitim sart... aile egitim vermezse herkes ezik olur... biz bu sevdayi annemizden, babamizdan ögrendik...

Trabzon bir sevda, Trabzonspor bir destan...

Bu ask bitmez, bu firtina dinmez...