PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Yılmaz

Sefa
28.09.2009, 23:44
Mehmet Yılmaz'ı hepimiz biliyoruz yine de bir öz geçmiş :)

Mehmet Hilmi Yılmaz 22 Mayıs 1979 yılında Trabzon'un Of ilçesinde doğmuştur. Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor)'da forma giyen Trabzonlu futbolcu. 2005-2006 sezonunda Denizlispor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Denizlispor)'da kiralık oynayan futbolcu bu sezon başında Trabzonspor'a geri döndü. Sonra Ankaraspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Ankaraspor) takımına transfer oldu. Forvet mevkiisinde görev alan futbolcu Daha önceleri de Çanakkale Dardanelspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/%C3%87anakkale_Dardanelspor), Altay (http://forum.bordomavi.net/wiki/Altay_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC), Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Trabzonspor), Samsunspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Samsunspor), Ankaraspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Ankaraspor) takımlarının da formalarını giydi. 1 sezon Ankaragücü (http://forum.bordomavi.net/wiki/Ankarag%C3%BCc%C3%BC)'nde oynayan Mehmet Yılmaz, 2009-10 Sezonunun başında Eskişehirspor (http://forum.bordomavi.net/wiki/Eski%C5%9Fehirspor)'a transfer olmuştur.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_resim/192009193927.jpg

antagonist
28.09.2009, 23:45
Mehmet Yılmaz 30 yaşındaymış. :eek:

Orhan Aydın
28.09.2009, 23:47
ben seviyorum sene başında keşke alınsaydı

Kadir
28.09.2009, 23:47
Severim Mehmet Yılmaz'ı. Kupa finalinde Gençlerbirliği'ne attığı o harika gol.. :rolleyes:

ilhan
28.09.2009, 23:48
Bir Fenerli Elvir Boliç'i sevemedim, bir de Mehmet Yılmaz'ı.

Ama bizde oynarken Denizlispor'a 86. dakikada attığı golü unutamam.

Sefa
28.09.2009, 23:49
Mehmet Yılmaz'ı aşırı severim bizdeyken ve bizden gittikten sonra hep takipçisiyim.. Gençlerbirliğine attığı o gol hafızamdan silinmez. Hatta o Golü taklit ederken yatağı kırmıştım :rolleyes:

Gökhan KAN
29.09.2009, 00:07
Futbol hayatındaki en önemli şey Fatihle beraber oynamak olmalı..

ilhan
29.09.2009, 00:12
"En iyi Türk futbolcu Fatih"

Eskişehir'de röportajlarımız devam ediyor. Volkan Yaman'ın ardından konuğumuz Mehmet Yılmaz. Süper Lig'in en deneyimli golcülerinden olan Mehmet, Eskişehirspor'da çok kaliteli forvetlerle birlikte Es-Es'in eski şanlı günlerine dönmesi için mücadele veriyor. 11. takımında başarıyı kovalayan golcü oyuncu, Eskişehirspor'da farklı bir göreve soyunmuş durumda. Rıza Çalımbay'ın ağırlıklı olarak orta sahanın solunda görev verdiği deneyimli oyuncu, Eskişehirspor'un potansiyelinin farkında olduğunu ve bu kadro ile hedeflenen başarıla ulaşmanın hayal olmadığının altını çizdi.

Editörümüz Hilmi Sever'in, Mehmet Yılmaz ile gerçekleştirdiği röportajla sizleri baş başa bırakıyoruz...

-Galatasaray maçıyla ilgili neler düşünüyorsun?

"Çok zor bir maç olacak. İlk yarım saatin önemli olduğunu düşünüyorum, bu zamanı atlatırsak Ali Sami Yen'den rahat bir şekilde puanla döneceğimizi düşünüyorum. Bol pozisyonlu, heyecan düzeyi yüksek ve gollü bir maç olacağını düşünüyorum."

-Galatasaray savunmasının en zayıf yönü olduğu söyeniyor...

"Ben bu yorumlara katılmıyorum. Galatasaray çok iyi oyunculardan kurluu bir takım ve tüm savunma oyuncuları da A Milli Takım'da başarıyla forma giyiyor."

-Eskişehirspor'da ortam nasıl? Sezona sen de Eskişehirspor da iyi bir başlangıç yaptı...

"Takımın ortamı çok güzel, iyi bir ekip haline geldik. Sezona çok iyi başladık, namağlup olarak yolumuza devam ediyoruz. Zor maçlar oynadık, içerideki maçlarımızı kazandık, deplasmanlardan da beraberliklerle döndük. Tabii ki sezonun başları her zaman zor olur, ligin oturması 8., 9. haftadan sonrasını bulur, tabloda aşağı-yukarı ortaya çıkar. Yıllardır Süper Lig'de oynadığım için artık bunları daha rahat öngörebiliyorum. Ligde iyi takımlar var, bu sene oynadığımız tüm takımlar kaliteli kadrolar oluşturmuşlar. Ama biz de bu ligin en iyi takımlarının başında geliyoruz. Bu sezon çetin bir lig olacak."

EN İYİ FORVETLER BİZDE

-Eskişehirspor bu sezon neler yapabilir?

"Sezona iyi başladık, lige iyi başlamak havayı yakalamak çok önemlidir. İnşallah bu sezonun iyi geçeceğini düşünüyorum, buna da gücümüz var."

-Çok kaliteli forvetler ile birlikte Eskişehirspor'da oynuyorsun. Bu kadar forvet ile birlikte oynamak takımı nasıl etkiliyor?

"Şu anda Türkiye'deki en iyi forvetler bizde. Büyük takımlarda da yetenekli isimler var ama tartışmasız Anadolu takımları içerisinde en iyi forvetler bizde. Sahaya çıktığımda sağıma-soluma bakıyorum hep isim ve iyi futbolcular. Yıldız olmalarının yanı sıra takıma katkı sağlayan isimler. İnşallah çok daha iyi olacak."

-Mehmet Yılmaz gittiği takımlarda bir türlü istikrarı yakalayamadı görüşü var. Buna katılıyor musun?

"Trabzonspor'da 4,5 yıl oynadım, çok iyi dönemlerim oldu. Ama futbol inişli-çıkışlı her zaman üst seviyede kalamıyorsunuz. O zaman gençliğimiz vardı, durum farklıydı. Şu an yaşım 30, futbol için en verimli çağlardan bir tanesindeyim. O zaman yalnızca santrafor oynuyordum, şu an orta sahanın sağı, solu, forvet arkası her bölgede görev yapıyorum. Büyük takımlarda oynamak çok başka bir duygu, bu benim için büyük tecrübe oldu. Bazı yerlerde benim hatam, bazı yerlerde şanssızlık devreye girdi. Futbolda istediğin kadar yetenekli ol, bazen istediklerin olmuyor. Belki de o şans benim yanımda yoktu.

Trabzonspor'dan ayrılma sebebim yalnızca kendimle ilgili. 4,5 yıl Trabzonspor'da oynadıktan sonra bir yenilik istedim, o yeniliğin de bana çok iyi geldiğini düşünüyorum."

"İSTESEYDİM ŞU AN TRABZONSPOR'DA 9. YILIM OLURDU"

-Mehmet Yılmaz, Trabzonspor'un ağırlığını kaldıramadı yönünde de eleştiriler vardı...

"Trabzonspor'un ağırlığını kaldıramasaydım o formayı 4,5 yıl giymezdim. Hele bir de Türk santrafor olarak hiç şansınız olmazdı. Ben aslen de Trabzonluyum, bana yenilik lazım olduğu için Trabzonspor'dan ayrıldım yoksa hala Trabzonspor forması giyiyor olurdum. Hiçbir hoca ile hiçbir yönetici ile sorunum olmadı. Tamamen profesyonel bir hayat yaşıyorum, oynayıp oynamamayı da hiçbir zaman sorun haline getirmedim. Kalmak isteseydim, şu ana kadar Trabzonspor'da kalırdım, Trabzonspor'da 9. yılım olurdu."

-Trabzonspor kendi evlatlarına karşı vefasız mı?

"Benim Trabzonspor'dan ayrılma sebeplerimden bir tanesi de bu. Bizim dönememizde Fatih, Gökdeniz gibi birçok Trabzonsporlu oyuncu kadrodaydı, zaten başarıların geldiği dönem de buydu. Fenerbahçe'den sonra şampiyonluğu kıl payı kaçırdığımız, 11'de 11 galibiyet ile tarihe geçtiğimiz, iki tane Türkiye Kupası'nın alındığı en iyi dönemlerden birinde Trabzonspor'da oynadım. İyi dönemlerde en iyi sensin, biraz bocalayınca senden kötüsü yok."

"TRABZONSPOR KENDİ EVLATLARINA DAHA FAZLA SAHİP ÇIKMALI"

-Peki Trabzonspor'un başarıya ulaşması için takımda illa ki Trabzonlu oyuncuların ağırlıkta mı olması lazım?

"Bunu böyle değerlendirmemek gerekir. Ama Trabzonspor'da, Trabzonlu oyuncuların da olması lazım. Şu an görüyoruz ki çok fazla Trabzonlu oyuncu yok. Bizim zamanımızda başarı vardı, o başarı yavaş yavaş azalmaya başladı. Trabzonspor kendi evlatlarına daha çok sahip çıksaydı, çok daha farklı şeyler olabilirdi. Ben bunu kendi adıma söylemiyorum, gelecek nesiller için de söylüyorum. Çok yetenekli alt yapıdan gelen kardeşlerim var, bunların elinden tutulması gerekiyor. Şu an kadroda olan Tayfun'a da destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum."

-Tayfun'un da Trabzonspor'da işler kötü gidince yoğun protesto alan ve ıslıklanan isimlerin başında geldiğini görüyoruz...

"Bunlar yanlış şeyler, ne olursa olsun bir futbolcuyu ıslıklamak hiç hoş değil. Bir forma ve takım için mücadele ediyorsun, bir de Trabzonlu olduğun zaman daha farklı bir baskı üzerinde oluyor. O baskıyla sahaya çıkıyorsun, performansının belki de yüzde 50'siyle mücadele ediyorsun. Dışarıdan gelen bir futbolcu için bunlar geçerli değil. Evinde, sokakta herkesden eleştiri alıyorsun. Trabzonspor'da futbol çok farklı anlamlar içeriyor. Futboldan inanılmaz bir beklenti var, binin üzerinde amatör takım var. Yılların vermiş olduğu şampiyonluk özleminin de bu baskı da payı büyük."

-Trabzonspor bu kadrosuyla başarılı olabilir mi?

"Şu anki görüntüyle bana bu zor geliyor. Büyük takımlar için iyi başlamak çok önemli. Trabzonspor, Sivas galibiyetiyle sezona iyi girdi ancak ardından üst üste gelen kötü sonuçlar, Avrupa'ya erken veda ile bir çöküş dönemine girdiler. Son maçlarda gelen galibiyetlerle biraz moral buldular. Şampiyonluk zor ama Trabzonspor'un durumunu toparlayacak kadrosu var. Trabzonspor'un zamana ihtiyacı var."

"TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ FATİH TEKKE"

-Şu an Trabzonspor'da olsaydın, ilk 11'de rahat bir şekilde forma giyebileceğini düşünüyor musun?

"Tabii ki düşünüyorum. Ben o zaman en iyi kadroda oynuyordum. Fatih Tekke ile 4 yıl yan yana çift santrafor olarak oynadım. Fatih Tekke'nin ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu anlatmaya gerek yok ve hiç de zorluk çekmedim."

-Trabzonspor taraftarının Fatih Tekke aşkı konusunda ne düşünüyorsun?

"Fatih Tekke'yi tartışmaya gerek yok. Bana göre Türkiye'nin en iyi futbolcusu, yurt dışında oynayanlar da dahil. Trabzonspor'da oynayacak bir oyuncu varsa o da Fatih Tekke'dir. Dört yıl bu adamla yan yana oynadım, inanılmaz özellikleri var, komple bir futbolcu. Liderlik vasfı, sol ayak, sağ ayak, kafa, zamanlama, top saklama ve çalım. Müthiş bir futbolcu."

-Trabzonspor'a Ocak'ta transfer olacağı konuşuluyor. Eski havasını bulabilir mi?

"Yetenek her zaman yetenektir, kaybolmaz. Fatih çabuk uyum sağlar."

-Gökhan Ünal ve Umut Bulut ile ilgili ne düşünüyorsun?

"İkisi de iyi futbolcu ama çok üzerlerine gidiliyor. Bunlar yanlış şeyler. Aynı mevkii de oynuyoruz, orada oynadığım için oranın yapısını da biliyorum, neler düşünebildiklerini tahmin ediyorum. İşleri gerçekten zor, taraftarın bu iki isme sahip çıkması gerekiyor."

sporx.com

Erbay
29.09.2009, 00:25
Ben çok ümitliydim ama olmadı maalesef. Genç yaşta iyiydi ama geliştiremedi kendini. Bazen çok teknik hareketler yapıyordu. 2004-2005 sezonunun ikinci yarısından sonra forma şansı bulmakta çok zorlandı. bjk'ye 1-0 yenildiğimiz maçta,(Tayfur kafayla atmıştı) Şenol Güneş'in maçın sonlarına doğru O'nu oyuna sokmak istemesine rağmen oyuna girmediği dedikoduları vardı.

arimseli
29.09.2009, 00:46
Trabzon şehrinin kıyımına uğrayan kurbanlardan biri olarak biliyoruz kendisini...

Mehmet'e başarılar diliyoruz...

Misina
29.09.2009, 01:47
http://www.ebumtech.com/Uploads/trabzonspor20b.jpg

Bizden ayrıldıktan sonra hep takip ettiğim oyunculardandı.

Trabzonu her gittiği yerde başarı ile temsil eden adam gibi adamlardan.Başarılar Mehmet.

irfanb
29.09.2009, 09:08
Ha Umut, ha Mehmet .:)

ugurTS1989
29.09.2009, 11:49
düğününde trabzonspor dan hiç kimsenın olmayışı....

OLCAY ÇAKIR
29.09.2009, 12:12
İsabetli olmuş başlık.

Onun o mücadeleci oyun anlayışını hep sevdim.

Öz be özevladımızdır.

Gittiği her takımda adam gibi adam tabirine yakışacak beyefendiliğiyle futbolculuğunu icra etmiştir.

Etmeyede devam ediyor.

O da sistemin,kargaşanın,takım olamamanın,hatalı işlerin,hatalı olanların hataları yüzünden ekmeğini başka takımlarda arayanlardan..

Yolu her daim açık olsun..

İzlendiğini bil Mehmet Yılmaz.

Kasım Hilal
29.09.2009, 12:20
Biraz ağır kalıyordu ama yine de çok iyiydi Mehmet Yılmaz..
Bitiriciliği, oyunu okuyuşu, hava hakimiyeti bakımında hem Umut'tan hem de Gökhan'dan daha yetenekliydi bence..
Gidişine çok üzülmüştüm..
Ben onu Gençler'e Türkiye Kupası'nda attığı vole ile hatırlyacağım..
Umarım Es-Es'te başarılı olur..

Atılay
29.09.2009, 12:56
düğününde trabzonspor dan hiç kimsenın olmayışı....

Tayfun Cora vardı düğünde İbrahim Ege'de ben bizzat düğününde vardım

Takımın katılamamasının nedeni de takım sezon başı kampındaydı ve dönemin yönetimi izin vermemişti sanırsam

ugurTS1989
29.09.2009, 13:06
Tayfun Cora vardı düğünde İbrahim Ege'de ben bizzat düğününde vardım

Takımın katılamamasının nedeni de takım sezon başı kampındaydı ve dönemin yönetimi izin vermemişti sanırsam
yonetımden kımse yoktu heralde cok kırıldıgını solylemıstı...

Mollasalihoğlu
29.09.2009, 13:31
Bir Fenerli Elvir Boliç'i sevemedim, bir de Mehmet Yılmaz'ı.

Ama bizde oynarken Denizlispor'a 86. dakikada attığı golü unutamam.

Stadyum'da o streste o golü yaşasan M.Yılmaz'ı çok severdin :)

ilhan
29.09.2009, 13:33
Stadyum'da o streste o golü yaşasan M.Yılmaz'ı çok severdin :)

Hiç sanmıyorum.
Mehmet'i sevmemek için kıstasım o gol değildi ki, canlı izleseydim seveyim. :D

Mollasalihoğlu
29.09.2009, 13:34
Hiç sanmıyorum.
Mehmet'i sevmemek için kıstasım o gol değildi ki, canlı izleseydim seveyim. :D

O golü atanı severim attırandan ötürü.. ( Net değil ama Fatih ya da gökdeniz soldan çok güzel kesmişti :) )

Mira_61
29.09.2009, 13:43
Taraftar ona her yüklendiğinde içim acıyordu vallahi.Ayrı severim Mehmet'i.(Oflu olmasının sevmemde bir katkısı yok.:D)
Ne yalan söyliyeyim o gol attıkça Trabzonsporum atmış gibi seviniyorum.
Eskişehirsporda sevdiğim bir kulüp.İnşallah başarılı olur.:)

Muhammet*
29.09.2009, 13:50
3-1'lik kupa finalinde Gençlerbirliğine attığı golü unutamam. :)

UğuR
29.09.2009, 13:50
Sevdiğim bir futbolcu idi.
Sadettin Saran'dan transfer etmiştik.
Başarılar dilerim....

ilhan
29.09.2009, 13:53
O golü atanı severim attırandan ötürü.. ( Net değil ama Fatih ya da gökdeniz soldan çok güzel kesmişti :) )

Gökdeniz'di.
:)

Özge
29.09.2009, 13:55
Tatil zamanlarında görüyorum hep Mehmet'i.Bizim burda arkadaşı oturuyor ve sık sık buralarda:)Bir defa konuşma fırsatım oldu.Çok sıcakkanlı:)Bizdeyken pek beğenmesemde gittiğinden beri takip ediyorum.

Gökhan KAN
29.09.2009, 13:57
Alalım devre arasında Fatih le ikisini yine kavuşturalım..

Harun-61
29.09.2009, 14:28
Mehmet Yilmazin'da Tayfun Cora'dan bir farki yok.

Yillardan berli Futbolunu gelistiremeyen, ayni stille oynayan bir Futbolcu.

Trabzonspor forvetinde yer almasi cok zor....

Eskisehir'de basarilar dilerim.

Badaloğlu
29.09.2009, 15:03
Galatasaray-Eskişehir maçını izledim.Mehmet Yılmaz'ı bu maçta çok beğendim.Müthiş oynadı.Kendine inanılmaz bir güven gelmiş.Hatta abartmıyorum bu maçta joker görevi gördü.İlerde, geride, orta sahada, her yerde Mehmet Yılmaz vardı.Ağır olmasına ağır ama 5 dakika bile olsa bu maçta yürümedi, hep koştu.Hal böyle oluncada golünü attı.Galatasaray'ın duran toplar ve kornerlerde ceza sahasına yapılan ortalarda defansına gelip hava toplarında takımına yardımcı oldu.

Rıza hoca Youla ve Ümit Karan'ı dışarı alırken, Mehmet Yılmaz'ı 90 dakika sahada tuttu.Aslında bu çok normal çünkü gerçekten bu maçta müthiş efor sarfetti.Kondisyonu süperdi.Youla yürürken, Mehmet Yılmaz pancar motor gibi takımı için çalışıyordu.Onu sahada tutarak maça ortak oldu desek yeridir.Bence maçın adamıda Mehmet Yılmaz'dı.

Tebrikler Mehmet Yılmaz, hep böyle devam et...

Konuyla alakalı değil ama Galatasaray tribünlerinin maçtan sonra sevinen Eskişehir tribünlerine koro halinde A..... A... K..., Eskişehiiiiiiiirrr diye küfretmesi, ibretlikti... İnşallah bu küfürleri gözlemci duymuştur, biz ekranları başında duyunca utandık doğrusu...

Sinem Yılmaz61
29.09.2009, 15:04
Fatih Tekkeden sonra Mehmet Yilmazi da cok severim, Adam gibi Adam vallah...
O Genclerbirligine atti golu halen aklimda hatta unutmak mümkün degil, ve onun sevincini de unutmak mümkün degil.
Güzel günler yasadik...hem soyadimi da tasiyor gurur verici birsey :)
Onu yeniden görnek güzel olurdu, olurmu bilemem vallah...Basarilar dilerim ona Eskisehisporda...

Kazım Uzunboy
29.09.2009, 16:20
Gs'a karşı gol atacağından emindim. Yanıltmadı beni. Onu her zaman seviyoruz. :)

AdemS
29.09.2009, 23:32
Her zaman için sevdiğim oyunculardan biridir.. Eskişehir'de olması da çok isabetli bir karar olmuş..
Ayrıca Gs'ye gol attığı için de tebrik ediyorum kendisini :)

Sefa
22.10.2009, 18:42
Bu hafta Bjk karşısında gol bekliyorum. Ümit Karan ve Youla oynamıyor tek forvet çıkar sanırım.. Gol atması temennisi ile.. ;)

Can basten
22.10.2009, 19:11
Golcülüğü için pek olumlu konuşamayacağım ama kişilik olarak adam gibi adam sıfatını hakeden biridir Mehmet Yılmaz.

Hemşehrimize kariyerinde başarılar dileriz. :)

Birtan Karaman
22.10.2009, 19:36
Vay Oflumuydu Mehmet , Yavrum Benim :D

Mira_61
24.10.2009, 17:43
Hemşom bir gol bekliyorum senden bu akşam.:)
Allah yardımcın olsun.:)

Mustafa ÖZDEMİR
24.10.2009, 18:48
bu akşam gol atabilir. bejiktaş eksiklerle geldi .fazla dayanamaz eskişehire...

Sinem Yılmaz61
24.10.2009, 20:12
Haydi Mehmet Yilmaz, adasim, insallah bugün o kargalara güzel bi gol atarsin..Sana güveniyoruz :)

Kazım Uzunboy
24.10.2009, 20:44
Gol bekliyoruz senden.. :)

Misina
01.11.2009, 18:40
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61625F62625F6361616A5162676B61626B6563A1629D6289.j pg

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61625F62625F6361616A5162676B61626B656375A8797D9F.j pg

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61625F62625F6361616A5162676B61626B6563A39496AA86.j pg

Sefa
08.11.2009, 17:07
Eskişehirspor - Denizlispor maçının ilk golünü atan Mehmet Yılmaz'a tebrikler. :)

Sinem Yılmaz61
08.11.2009, 20:21
Tebrikler Mehmet, insallah böyle devam edersin :)

macka61
08.11.2009, 20:51
tebrikler mehmet yılmaz

OLCAY ÇAKIR
08.11.2009, 21:00
Tebrikler..

Mustafa K. Demirbaş
08.11.2009, 21:03
tebrikler ,Mehmet Yılmaz:)

OLCAY ÇAKIR
08.11.2009, 23:47
Çok da güzel gol atmış,izledim.
Birde ofsayt golü var oda mükemmelmiş ama ofsaytmış:)

Tabi sonsuz küfür ve hakaretlere maruz kalarak ayrılmıştı şehrinin takımından.

Bazı şeyleri hakediyoruz camia olarak.

Fatih
09.11.2009, 18:09
Tebrikler Mehmet Yılmaz.

Emorfo_55
09.11.2009, 18:10
Ben bu adamı eskiden hic begenmiyordum bizde oldugu donemlerde falan ama sımdı gercekten ıyı

fish_bone
09.11.2009, 18:13
Sezon başı bedava gitti Eskişehir'e. Kendi öz evLatLarımıza sahip çıkaLım diye bas bas bağıranLar neden Mehmet YıLmaz'ı hiç akıLLarına getirmediLer. Gökhan yada Umut, Mehmet'ten daha mı iyiLer? Şimdi bizde oLsaydı, bukadar goL sıkıntısı çekermiydik?

Serdar A
09.11.2009, 18:14
Mehmet Yılmaz'ın yolu açık olsun . Allah gönlüne göre veriyor . Bu kulüpte yedek kalmayı kabul edemedi , ayrılmak istedi .

İnşallah daha da başarılı olur . Trabzon kenti bir futbol şehri olduğunu iddia ediyorsa çok daha başarılı çok daha fazla sayıda futbolcu üretmesi gerek .

Mira_61
09.11.2009, 18:29
Tebrikler Mehmet'im.
Şansın hep açık olsun,her vurduğun gol olsun.:)

oflubektas
11.11.2009, 09:44
Bu başlığı görünce aklıma "Çöpçüler Kralı" filmi geldi. Çöpçü olarak çalıştığı sokakta gündelikçi kıza aşık olan Apti (Kemal Sunal), tam kızla sözlenmek üzereyken zabıta amiri (Şener Şen) devreye girer ve kızla sözlenir. Kızın babası (İhsan Yüce) da Apti'yi hakaretlerle evden kovar. Daha sonra yolda yürürken sokaktaki gazino afişlerinde Apti'nin şarkıcı olduğunu öğrenen kızın babası (İhsan Yüce) ve ağabeyleri tam anlamıyla şok olur. Kızın babası dövünmeye başlar :

"Vay be, benim eski damadım ne de güzel adammış, bilemedik kıymetini" :)

Ali İhsan
11.11.2009, 13:39
Bizdeki dönemlerinden çok da iyi oynadığını düşünmüyorum. Şu an kadroda olsaydı muhtemelen en çok tepki çeken isim olurdu. Anadolu takımları için iyi Trabzonspor için vasat bir golcü. Başarılarının devamını diliyorum...

Kasım Hilal
11.11.2009, 14:44
Mehmet Yılmaz'ı aşırı severim bizdeyken ve bizden gittikten sonra hep takipçisiyim.. Gençlerbirliğine attığı o gol hafızamdan silinmez. Hatta o Golü taklit ederken yatağı kırmıştım :rolleyes:

Ne hikmettir o golü ben de unutamam..
Gidince de çok üzülmüştüm..
Bunu memleketçilik olarak yorumlayabilirsiniz ama ben kısıtlı yeteneklerine rağmen elinden geldiği kadar mücadele eden oyuncuları daha çok seviyorum.. Yürekli adam başka oluyor..

Murat61
11.11.2009, 14:44
suan kadromuzda olsa cok yazık olurdu kendisi icin en iyi olanı yaptı o anorthosis macındaki hareketlerinden sonra zaten barınamazdı bu takımda baska takımlarda basarılar dilerim

Gökhan KAN
11.11.2009, 15:01
O gol gerçekten müthişti..O golün videsu varmı kimsede bi daha izlesek..

Hakan Karadirek
11.11.2009, 16:46
O gol gerçekten müthişti..O golün videsu varmı kimsede bi daha izlesek..
Lig tv de vardir videosu galiba .

Kasım Hilal
11.11.2009, 17:11
LigTV'de yok..
Başka yerden bulmak lazım..

Gökhan KAN
11.11.2009, 23:50
Nerden bulucaz o golü..

Sefa
12.11.2009, 00:08
Daha önce izlemiştim Ligtv de diye hatırlıyorum ama yok şuanda orda. Biraz araştırdım bulamadım.

Misina
12.11.2009, 00:21
Bizdeyken En Kötü döneminde bile şuanki Gökhan Ünaldan daha istekli daha canlıydı.

ANADOLU!
12.11.2009, 16:41
Bizdeki dönemlerinden çok da iyi oynadığını düşünmüyorum. Şu an kadroda olsaydı muhtemelen en çok tepki çeken isim olurdu. Anadolu takımları için iyi Trabzonspor için vasat bir golcü. Başarılarının devamını diliyorum...
alındığı zaman mehmet yılmaz iyi bir yedek olur diyordu herkes ancak kendine gelmiş mehmet ve bu futboluyla trabzonda ayakda alkışlanır ben yüzyüzede konuştum çok çalıştım abi dedi ve kendisi çok saygılı efendi yürekten oynayan birisi
eskişehirspor maçlarını izleyen bilir şu an eses de en sevdiğim futbolcu olmayı başardı hem futbolu yılmayan futboluyla yorulmayan sonuna kadar savaşan kişiliğiyle güçlü kuvvetli birisi

trabzonspor için vasat anadolu takımları için iyi
mehmet yılmazı bursada istiyor eskişehirde hiç bırakmak istemiyorbu iki takımda trabzonsporun üstünde bulunuyor puan durumunda yeni mehmeti izlesen biz bu adamı nasıl kaçırdık dersin

BENİM DÜŞÜNCEM umuttan katlarca gökandan katlarca iyi iyi futbol çalımı var sonuna kadar savaşıyo gol atıyo asist veriyo ... saygılarımla lütfen eleştiri olarak algılamayın sadece aklımdan geçenleri yazdım.

Külünkoğlu
12.11.2009, 16:56
Bizdeyken En Kötü döneminde bile şuanki Gökhan Ünaldan daha istekli daha canlıydı.
+
Umut Bulut'dan daha yetenekli.

Kısa ve öz.

Adem Erdoğan
12.11.2009, 16:58
Türkiye Kupası golcüsüydü, fener kalecisi Recep'i kahraman yapmıştı 1 maçta.

Fatih BALTA
12.11.2009, 23:38
En beğendiğim tarafı çok güçlü oluşuydu.Kolay kolay ikili mücadelelerde yıkılmayan bir oyuncu.
Ama bizim takımda oynayacak kapasitede değil bana göre.

Alihan Ertürk
22.11.2009, 14:38
Eskişehirspor'da Mehmet Yılmaz sakatlanarak hastaneye kaldırılmış.

Hüdai Pervaneli
22.11.2009, 14:39
<Sebeb neymis

karablue61
22.11.2009, 14:39
Umut veya Gökhan'ın yerinde olsaydı kimbilir neler olurdu değil mi?

Bence harcanan bir yıldız Mehmet Yılmaz.

Alihan Ertürk
22.11.2009, 14:50
<Sebeb neymis

Tam duyamadım televizyonun yanında olmadığım için .:) Önemli bir şeyi yokmuş zannedersem.

demir
22.11.2009, 14:51
var olmasında bir sebep goremedıgım bır baslık

Sefa
22.11.2009, 18:41
var olmasında bir sebep goremedıgım bır baslık
Umut Bulut'un şu takımda olmasına bir sebep göstersene ?

Ne kadar boş bir laf.

Uğurtan
22.11.2009, 20:31
Mehmet Yılmaz iyi topçudur.. Trabzon'un Süper Lig'e armağan ettiği futbolculardan biridir..

Dışarıda oynayıp memleketini temsil etmeye devam etsin..

Trabzonspor'da oynayabilecek yetenekte asla değil.. Kaç sezon boyunca canlı izlediğim adam..

Yanında Tekke olmadan tek golü olmayan adam..

Kazım Uzunboy
26.11.2009, 18:01
Sakatlanması gerçekten üzücü ama bizim maçta oynayamacak olmasına gerçekten seviniyorum.

Ahmet Başkaya
26.11.2009, 18:04
Geçmiş Olsun Hilmi ...

Anıl Caner
26.11.2009, 22:29
+
Umut Bulut'dan daha yetenekli.

Kısa ve öz.

Umut Bulut'un yarısı kadar Trabzonsporlu değil. Baya bir kısa ve öz.

Misina
26.11.2009, 23:04
Eski oyuncularımız bize karşı performanslarını düşündükçe bu hafta oynamayacak olmasına seviniyorum.

Can basten
26.11.2009, 23:17
Umut Bulut'un yarısı kadar Trabzonsporlu değil. Baya bir kısa ve öz.

Bunu neye dayanarak söylediğini gerçekten merak ediyorum sevgili Anıl Caner.

Ömer SEVİNÇ
26.11.2009, 23:29
Eskişehir'de yedekti geçen hafta. Geçiniz..

Sefa
26.11.2009, 23:30
Yedekmiydi yoksa maçın 5. dakikasında sakatlanıp oyundan mı çıkmıştı.. :rolleyes:

Ömer SEVİNÇ
26.11.2009, 23:34
Eskişehirspor: Ivesa, Sezgin, Nadareviç, Vucko, Volkan, Doğa, Ragıp, Burak, Bülent, Adem Sarı (Dk. 68 Koray), Youla (Dk. 77 Ümit Karan)

Ankaragücü: Senecky, Brabec, Mehmet Çakır (Dk. 70 Konate), Vassell (Dk. 88 Metin), Aydın (Dk. 90+1 Murat Duruer), Baki, El Yasa, Adem, Broggi, Hürriyet, Meye

danger00
26.11.2009, 23:36
http://www.sporx.com/futbol/superlig/174904/?takim=322

yanlışın var

Sefa
26.11.2009, 23:37
Eskişehir’de futboldan başka her şey vardı... Maç başlamadan önce iki takım taraftarları arasında çıkan kavgada beş Ankaragücü taraftarının yaralandığını öğrendik. Bir ara bu taraftarlardan birinin hayatını kaybettiği konuşuldu. Daha sonra yaralananlardan ikisinin yoğun bakımda olduğu haberi geldi. Sevinsek mi, üzülsek mi? Bir can kurtulmuş, ancak bıçakla yaralanması bile ortadaki puanlardan çok daha önemli. Maç boyunca bütün stat birbirine küfür etti. Tribün terörü her yerde... Gelelim maça... İlk dakikalarda Eskişehir uzaktan Ankaragücü kalesini yokladı. 5. dakikada Mehmet Yılmaz’ın sakatlanarak oyunu terk etmesi, Es Es’in oyun planını bozdu. Mehmet’in sağ bilek tendonunda ciddi zorlanma varmış. Zevksiz maçı Baki’nin hataları heyecanlandırdı. 40. dakikada ilk şut atıldı, Youla’nın füzesini Senecky yumrukla uzaklaştırdı. 45+1’de de boşta kalan topa Vucko dokunamadı. İkinci devreye Ankaragücü daha atak başladı.

Fanatik'te de oyuncu kadrolarında yer almıyor ama haberde var. Muhetemel yanlışlık ama Mehmet Yılmaz o maçta oyundaydı ve sakatlandı :)

Ve bizim maçta yok.

Fatih
26.11.2009, 23:38
Eskişehir'de yedekti geçen hafta. Geçiniz..
Sakatlandı çıktı hatta devreyi de kapattı.

Ömer SEVİNÇ
26.11.2009, 23:47
Valla ligtv'nin yalancısıyım ben.

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:12
al birini vur ötekine.

Fatih
27.11.2009, 00:16
al birini vur ötekine.
Ligtv ve Fanatik'i diyorsun dimi Adem.:rolleyes::D

Adem Erdoğan
27.11.2009, 00:22
Ligtv ve Fanatik'i diyorsun dimi Adem.:rolleyes::D

Hee onu diyorum Fatih.:)

Anıl Caner
28.11.2009, 17:53
Bunu neye dayanarak söylediğini gerçekten merak ediyorum sevgili Anıl Caner.

Arkadaşımın ricası üzerine sildim şu an. Umarım okumuşsunuzdur.

Birtan Karaman
28.11.2009, 18:53
Bizim Maçta Oynamıyor Galiba. Oynasa Atardı Kesin :)

Can basten
02.12.2009, 20:21
Arkadaşımın ricası üzerine sildim şu an. Umarım okumuşsunuzdur.

Okudum az önce. Gerçek olduğunu sanmıyorum.

Mehmet Yılmaz Samsunspor gibi Trabzonspor'a en çok diş bileyen ekiplerden birinde oynarken bile Trabzonsporlu olduğunu her zaman belli etmişti. Daha sonra Trabzonspor'da kiralıkken, 1 milyon dolarlık bonservis bedelini ödeyerek kendisini Fenerbahçe'ye kazandırmaya çalışan Saadettin Saran'ı reddettiği de akıllardadır.

Her şey bir tarafa, Trabzonspor'da oynarken Trabzonspor taraftarlarına karşı ne kadar samimi ve candan davrandığı da hatırlanacaktır. Birkaç kez kendisiyle anrenman önceleri oturup konuşmuştuk ve bizlere Trabzonspor'u başarıya taşımak için duyduğu heyecanı anlatırken şahsen bana oldukça içten görünmüştü.

Neyse, umarım ben haklıyımdır. :)

Sefa
23.01.2010, 17:45
İki Trabzonlu karşı karşıya gelmiş:)

http://img251.imageshack.us/img251/3198/1262877.jpg

Mehmet Yılmaz 22 Kasım'dan beri ilk defa forma giydi. Umarım çabuk form tutar. Zorlu maçlar bizi bekliyor...

Ve sahalara yeniden döndü. 2. Yarı da başarılar..

Orhan Aydın
23.01.2010, 19:10
Seviyorum kendisini keşke kadromuzda olsa.

unique
23.01.2010, 22:06
Vasat kalitede bir oyuncu; altın çağını bizimle yaşayıp çok kritik goller atmıştı ve kariyerine bir Türkiye Kupası şampiyonluğu eklemişti.

Uğurtan
23.01.2010, 23:35
Umut'un 2 gömlek üstün olduğu arkadaş..

Fatih BALTA
24.01.2010, 00:03
Mehmet Yılmaz Eskişehirde yoluna devam etsin.Böylesi daha güzel.

Orhan Aydın
24.01.2010, 10:32
Bilmiyorum bu adamın kötü forvet olmadığını düşünen sadece ben mi varım?:)En kötü yedek kulübesinde oturur bu adam yahu.Neyse varsayımlara aşina değilim:)

Fatih Özkan
06.02.2010, 01:07
Her seferinde aklıma Anorthosis maçında yapmış olduğu aşırtma geliyor...
Tribünlere gitmişti galiba...
Bir de Ziya Doğan ile şampiyonluk iddaamız varken son dakkalarda Avni Aker'de (Denizlispor'du galiba) attığı gol var...

Bir_Bilen
06.02.2010, 01:53
Maalesef Mehmet Yılmaz'ın sakatlığı nüksetti ve İBB maçının kadrosundan çıkartıldı...

Sinan_Ts61
06.02.2010, 02:11
Mehmet yilmazi cok severim futboluda bana göre cok iyi...keske gitmeseydi baska takima.

Oğuzhan İnce
06.02.2010, 02:59
Okudum az önce. Gerçek olduğunu sanmıyorum.

Mehmet Yılmaz Samsunspor gibi Trabzonspor'a en çok diş bileyen ekiplerden birinde oynarken bile Trabzonsporlu olduğunu her zaman belli etmişti. Daha sonra Trabzonspor'da kiralıkken, 1 milyon dolarlık bonservis bedelini ödeyerek kendisini Fenerbahçe'ye kazandırmaya çalışan Saadettin Saran'ı reddettiği de akıllardadır.

Her şey bir tarafa, Trabzonspor'da oynarken Trabzonspor taraftarlarına karşı ne kadar samimi ve candan davrandığı da hatırlanacaktır. Birkaç kez kendisiyle anrenman önceleri oturup konuşmuştuk ve bizlere Trabzonspor'u başarıya taşımak için duyduğu heyecanı anlatırken şahsen bana oldukça içten görünmüştü.

Neyse, umarım ben haklıyımdır. :)
konuyu tam bilmemekle beraber,Trabzonspor'a gelirken klübe tek lira kazandırmadığı söylenir,nefret edilen futbolculardandır,samsun'dayken de trabzon da trabzon diye tuttturmuştu kendisi...

iyi bir trabzonsporlu olduğunu biliyorum

Sefa
14.03.2010, 21:21
Eskişehir'in galibiyet golünü atan Mehmet Yılmaz'ı kutlarım..

Tebrikler..

bahadır2561
14.03.2010, 21:43
seviyorum bu adamı nedenini bilmiyorum

kudu_61
14.03.2010, 21:52
umut gibi koşar hırslıdır ama son vuruşu umut gibidir aslında son vuruşlarda da düzelme var tebrikler mehmet

Misina
14.03.2010, 21:55
Attı Golünü Tebrikler Hilmi

Keramettin
15.03.2010, 18:07
İyi topçu..

Sefa
23.05.2010, 00:30
Eskişehirspor ile yolları ayrıldı.

Para konusunda anlaşamamışlar.

Manisa veya Antep'e gidecekmiş.

Necati Antalyaspor'dan giderse Antalya'da düşünebilir.

Sefa
01.06.2010, 21:59
Mehmet Yılmaz Bucaspor ile anlaştı.

Kendisine hayırlı olması dileğiyle..

Misina
03.06.2010, 13:58
Mehmet Yılmaz Gaziantep'te

Gaziantepspor, Eskişehirspor'dan Mehmet Yılmaz ile anlaştı.
Süper Lig'de yeni sezona iddialı bir takımla girmek hedefinde olan ve dün teknik direktörlüğe Tolunay Kafkas'ı getiren Gaziantepspor, Eskişehirspor'dan Mehmet Yılmaz ile anlaştı.

Kulüp başkanı İbrahim Kızıl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dış transfer çalışmaları kapsamında ilk imzayı Eskişehirspor'dan forvet oyuncusu Mehmet Yılmaz'a attırdıklarını, başarılı futbolcu ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık anlaşma yaptıklarını söyledi.

Kızıl, teknik direktör Tolunay Kafkas'ın göreve gelmesinin ardından daha önce isimleri belli olan isimlerle görüşmeye başladıklarını, dış transfer atağının devam edeceğini belirtti.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=58935

Mira_61
03.06.2010, 14:02
Hayırlı olur inşallah.:)
Çok seviyorum onu.Tolunay Hocamız da Antep'te.İnşallah başarılı olurlar.
Bu sene özellikle takip edeceğim Antep'i.:)

Kazım Uzunboy
03.06.2010, 15:30
Hayırlı olur inşallah.:)
Çok seviyorum onu.Tolunay Hocamız da Antep'te.İnşallah başarılı olurlar.
Bu sene özellikle takip edeceğim Antep'i.:)

Mehmet Yılmaz'ı bende seviyorum ya ama keşke daha başarılı olsa da bize gelse. :)

Since1912KsK
03.06.2010, 15:33
BUCASPOR ile protokol imzalayan Mehmet Yılmaz’dan büyük çalım...

BUCASPOR’dan Mehmet Yılmaz ve G.Antepspor’a büyük tepki… Salı günü imza yetkisi olduğu menaceri Mustafa Üçüncü aracılığıyla sarı-lacivertli kulüple 1+1 yıllık protokol yapıp, Pazar günü de İzmir’de resmi sözleşme imzalayacağını ifade eden Yılmaz’ın, bugün G.Antepspor ile anlaştığı haberi şok etkisi yarattı.
“HİÇ YAKIŞMADI”
Basın Sözcüsü Şeref Üstündağ, ellerinde imzalı protokol olduğunu belirterek, “Bizde söz namustur… Üstelik elimizde imza yetkisi olan menaceriyle yapılmış bir anlaşma var. Kamuoyuna Salı günü Mehmet Yılmaz ile anlaştığımızı açıkladık. Ancak buna rağmen G.Antepspor devreye girip, büyük olasılıkla fiyatı da yükseltip (200 bin TL), oyuncuya imza attırıyor. Çok üzüldük, ancak insanların gerçek yüzünü, onlara güvenip, güvenmeyeceğimizi daha sezon başlamadan görmüş olduk. G.Antep Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Mehmet Yılmaz’ın alınmasının kendi insiyatifi dışında geliştiğini söylüyor. Ne olursa olsun, transferde centilmenlik esastır. Biz Gençlerbirliği’nden Kahe için devreye girdik, Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı kendilerinin uzun süredir takip ettikleri ve görüştükleri oyuncu olduğunu belirtince, geri çekildik. Bizim için kalıcı dostluklar önemlidir. G.Antepspor ve Mehmet Yılmaz yanlış yapmıştır. Artık bedelsiz de verseler M.Yılmaz bizim için bitmiştir” dedi.
Yaşanan bu şok gelişme üzerine diğer transfer çalışmalarını erteleyen Bucaspor, tüm dikkatini Mehmet Yılmaz’ın alternatifleri üzerinde yoğunlaştırdı.

Sefa
03.06.2010, 18:01
İlginç bir durum. Hayırlı olsun.

Tahminimce menajeri kendi kafasıyla iş yaptı.

Murat'
03.06.2010, 21:48
Neyse hayırlı olsun Mehmet Yılmaz'dan bir iki tane de Antep forması alırız.

OLCAY ÇAKIR
03.06.2010, 22:03
Çok sevdiğim Mehmet Yılmaz'ın isminin böyle bir şeyle anılması canımı sıktı...

ilhan
03.06.2010, 22:08
Hmmm...

Türk futbolunun Murat Hacıoğlu'su olma yolunda hızlı adımlar.
Devam :)

izzet
03.06.2010, 22:09
Futbolu cok bilen Taraftarimizin "Kazma" Etiketi yapistirip yolladigi bir Oyuncumuz.

Su an Teodan ne eksigi var cok merak ediyorum.

Umarim Antepde basarili olur...

OLCAY ÇAKIR
03.06.2010, 22:14
Yok artık İlhan:)

Hmmm...

Türk futbolunun Murat Hacıoğlu'su olma yolunda hızlı adımlar.
Devam :)

ilhan
03.06.2010, 22:17
Yok artık İlhan:)

Bizden sonra kaç takım değiştirdi abi? Aynı Murat Hacıoğlu gibi. Sürükleniyor bir yerden bir yere.

OLCAY ÇAKIR
03.06.2010, 22:26

Demek hala cazip geliyor.

ÖmerFarukYılmaz
03.06.2010, 22:31
Ama şöyle birşey var..

Mehmet Yılmaz iş görüyor:) Murat görmüyordu İlhan.

ilhan
03.06.2010, 22:31
Hmmm...

Devam o halde.

Murat görmüyordu İlhan.

Ben de aynı şeyi Mehmet Yılmaz için düşünüyorum. :)

Hürgün Aygün
03.06.2010, 23:58
Hayırlı olsun...

Misina
04.06.2010, 00:11
Yaş 31 olmuş paraya bakıyor artık.

macka61
04.06.2010, 00:34
hayırlı olsun

Egemen
04.06.2010, 03:35
son dakika çalımı :)

tam mehmet yılmazın bucaya gelişiyle alakalı muhabbet ederken Trabzondan gelen telefonla şok olduk..

OLCAY ÇAKIR
04.06.2010, 10:05
Mehmet Yılmaz Buca'ladı resmen.

Mira_61
04.06.2010, 16:08
Mehmet Yılmaz'ı bende seviyorum ya ama keşke daha başarılı olsa da bize gelse. :)
Onu ne kadar sevsemde istemem gelmesini.Çocuğu sinir hastası yapmışlardı.:rolleyes:

Miraç Atalay Çiftçi
27.08.2010, 23:39
Mehmet Yılmaz Antep'te bu sene.
Gol attı bu hafta.

Bu arada Antep için bir iki kelime etmek istiyorum, 2-2 devam eden maçın 90+2. dakikası oynanıyor, rakip kaleye hucüm etme zamanı içinde 19 saniyede taç kullanıyorsa bir takım orada sorun vardır arkadaş. Tam 3 oyuncu el değiştirdi topu kullanmak için.

Antep takımı topu tutuyor ama pas yapayım derken göz çıkarıyor. İleri taşıyamıyor topu, son bölgede çok etkisizler.

Sefa
03.01.2011, 00:18
Mehmet Yılmaz 12. Takımı olan Antalyaspor'a transfer oldu.. Yine takipçisiyiz :p

Misina
03.01.2011, 00:24
son iki aydır g.antepte hiç oynamadı.Sakat diye düşünüyordum.

Harun-61
03.01.2011, 13:25
Antalya macerasi he :)

basarilar...