PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güray Genç (Kondisyoner)

stormtiger61
28.09.2009, 08:07
Arkadaslar Trabzonspor a geldigi zaman kimse pek fazla ustunde durmamisti fakat artik bu konu gercekten takimin basini agritan bir konuma geldi. Ben Guray Genc in Trabzonspor un kondisyonerligini yapabilecek yeterlilikte birisi olduguna inanmiyorum. Kendisi ile ilgili net de biraz arastirma yapayim dedim fakat hicbir bilgiye ulasamadim. Koln Spor akademisinde ogrenim gordugu soyleniyor ve daha once de Sivasspor da calismis. Goruslerinizi bekliyorum arkadaslar.

stormtiger61
28.09.2009, 08:15
Iste kendisi hakkindaki bildiklerimiz bundan ibaret.

Güray Genç Kondisyoner
Doğum Yeri Kayseri
Doğum Tarihi 24.12.1977
Yabancı Dil İngilizce, Almanca
Eğitim Durumu Üniversite
Kariyer FC Köln, KFC Uerdingen Krefeld, Sivasspor, Kayseri Erciyesspor

Kariyerinden de gordugumuz gibi arkadasimiz hicbir buyuk kulup te calisma basarisi gosterememis ama ne hikmetse bir guc onun Trabzonspor gibi bir takimda ise baslamasina neden olmus. Yani en son calistigi takimin Kayseri Erciyesspor olmasi da manidar. Fazla soze gerek yok sanirim.

Emrah Akcagöz
28.09.2009, 10:00
Ersun Yanal dönemindeki kondüsyoner kimdi acaba bu takımda o gelse olmazmı yine..?

stormtiger61
28.09.2009, 12:47
Ersun Yanal dönemindeki kondüsyoner kimdi acaba bu takımda o gelse olmazmı yine..?

Ersun Yanal doneminde ayrica bir kondisyoner oldugunu dusunmuyorum kardesim. Cok yuksek bir ihtimalle kondisyona yonelik calismalari Ersun Yanal in kendisi yapiyordu.

Yavuz Hasan
28.09.2009, 17:31
ersun yanal ın çok iyi bir kondisyoner olduğuna inanmışımdır her zaman

iyi bir hoca ile çok iyi işler yapar

28TS61
26.11.2009, 12:54
güray genc te istifa etti. kendisi bizim burdan gitme idi. eger karsilasirsam uzun uzun konusmayi düsünüyorum kendisiyle

hamucera
26.11.2009, 15:10
Ersun Yanal döneminde mutlajka kondisyoner farklıyı,

Ersun Yanalın ekibinden o nereye kondisyoner oraya