PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstİfa İstemek, İstİkrar İstemek kadar doĞaldir. Hugo İstİfa !!!

İlker ToSun
25.09.2009, 22:53
BMN yönetimi adil davranmak zorundadır. Ya herşeyi Hugo nun kendi adının olduğu başlıkta konuşturursunuz yada böyle yapımıyormusunuz o zaman taraftarın büyük bir çoğunluğu istifasını beklerken istifa başlığını kapattırıp istikrar başlığını açık tutamazsınız.
bırakın da bu takımın sorunları dile getirilsin.

Adnankazaz
25.09.2009, 22:55
Hugo bu takıma yakışmayacak kadar duruşu olmayan bir adammış bunu bu maçta ilyice anladım

mete61bordomavi
25.09.2009, 22:57
Ben istikrar istiyorum demedim, sadece istikrar elde edilebilir mi diye bir başlık açtım, eğer soğukkanlılıkla meselelere yaklaşırsak hem adminlerin hem de bizim işimiz daha kolay olur kanısındayım.

İlker ToSun
25.09.2009, 22:58
Ben istikrar istiyorum demedim, sadece istikrar elde edilebilir mi diye bir başlık açtım, eğer soğukkanlılıkla meselelere yaklaşırsak hem adminlerin hem de bizim işimiz daha kolay olur kanısındayım.

benim derdim düşüncenizle ilgili değil, sizin dile getirdikleriniz ne kadar doğal ve konuşulası şeyler ise istifa da o kadar doğal yada konuşulası birşeydir. sadece bunu söylemek için o örneği verdim.

arifberkay
25.09.2009, 23:00
hugo istifa hemen şimdi sen bu takımın hocası olamazsın

Sefa
25.09.2009, 23:00
Bu da 3 oldu. Bence kapatılmamalı ama kapanacak.

mete61bordomavi
25.09.2009, 23:01
Bence de istifa etmelidir. Fakat asıl soru yerine kimin geleceği ve istikrarı ne zaman sağlayacağımız, hepsinden önemlisi, kendi futbol ekolümüzü ne zaman oluşturacağız?