PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 8. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Recep Alkan
04.10.2009, 13:37
ALLAH için bırakalım artık habu taraftara laf atmayı yahu valla sıktı gına geldi.

Herkesin ağzında aynı şey, la bu taraftar sevgisini azaltmadan 26 senedir beklemiş bundan büyük taraftarlık ve vefa mı var.

Geçen seneden sonra bu sene Fener hala daha stadı doldurmuyor, Gs nin avrupa kupası maçlarında boşluklar göze çarpıyordu, Trabzonspor bunların ikisi kadar bile başarılı değil, ama hala daha aynı seviyede taraftarı geliyor stada.

Gelip de ne yapıyorlar dereniz, ben bu hafta bazı kısımlar hariç çok beğendim.

En azından birşeyi berebar yaptık, o da protesto.

Hasan ZAİMOĞLU
04.10.2009, 13:59
ALLAH için bırakalım artık habu taraftara laf atmayı yahu valla sıktı gına geldi.

Herkesin ağzında aynı şey, la bu taraftar sevgisini azaltmadan 26 senedir beklemiş bundan büyük taraftarlık ve vefa mı var.

Geçen seneden sonra bu sene Fener hala daha stadı doldurmuyor, Gs nin avrupa kupası maçlarında boşluklar göze çarpıyordu, Trabzonspor bunların ikisi kadar bile başarılı değil, ama hala daha aynı seviyede taraftarı geliyor stada.

Gelip de ne yapıyorlar dereniz, ben bu hafta bazı kısımlar hariç çok beğendim.

En azından birşeyi berebar yaptık, o da protesto.
abi zaten en büyük farkımız vefamız ama akıl var mantık var neden oyuncularımızı gaza getirmek yerine yerin dibine sokuyorlar :S:S biraz düşündürücü değil mi :S tekke diye bağırınca ne oluyor yönetim bilmiyor mu fatihi ... gökhan diye bağırsalarda adamı gaza getirseler ölceklermi :S abi bi kale arkası bordo derken diğer kale arkası lay lay lay diyor her kez kafasına göre tribünde konuşuyor :S önüne gelen grup olmuş :S utanmasalar bilmemne sokağı gurpları açacaklar :S bu kadar olmaz ki

Recep Alkan
04.10.2009, 14:28
Hasan; bu konu da çok farklı düşünceler atılabilir ortaya, ve inan senin dediğinde benim dediğimde doğru çıkar. Çünkü bu konuda herkes haklı.

Ama inan bunun gazla falan alakası yok, Gaziantep maçından sonra oturdum maç sonrasını seyrettim, Gabriç dışında kafası önde soyunma odasına giren tek futbolcumuz yoktu, adam o eleştirilerden, o protestolardan o kadar etkilenmiş ki, belki kendisine olmadığını bildiği halde bile gene de kafasını yerden kldıramadı soyunma odasına girene kadar, ama diğer futbolculara baktım, anteplileri öpmekle forma değiştirmek ile meşguldüler.

Belki çok derin inceliyor olabilirim ama ben takımım yenildiğinde bütün hafta keyfim kaçık dolaşıyorsam onlarda en azından daha dikkatli olmalılar.

Şunun da farkına varmak lazım artık, stadda Fatih Tekke diye bağrılmasının nedeni Gökhan Ünal'ın gol kaçırmasından çok Başkana ve Yönetimine verilen bir tepkidir. Milyonların gördüğü eksiği büyük futbol ustaları göremiyor ve bu eksiği gidermek için tek kalem hareket yapmıyorlarsa bu tepkii de çoktan hakediyorlar demektir. Kaldı ki bu kadar golü kim kaçırırsa kaçırsın her stadda mutlaka başka bir isim haykırılırdı.

serkanholep
04.10.2009, 14:41
Arkadaşlar açıkçası taraftarımızı anlamak mümkün değil

çok mu kötü durumdayız

bi durun bakalım öyle yönetim gelecek iki sene içinde şampiyon yapacak falan hikaye

istikrar çok önemli

vangaal kaç sene sonra az yi şampiyon yaptı

ama istiktrar sonucu

şimdi bayern de kötü başladı hemde ligin tartışmasız en büyük takımı

kovulsun mu yani

bizim kadromuz elimizde olabilecek en iyi kadrolardan ama hala zamana ihtiyaç var

bir de asıl önemli olan yıldızlarımızdan verim alamıyoruz

alan, yattara, song,

slyva böyle bir kalecimi acaba

jikuzu yerine adam gibi bir ön libero olsa

cale milyon eyrolara vermiyorduk şimdi ne oldu

yıldızlarımızdan verim alamazsak olmaz bu iş

alex e bak baroş a ardaya bak

geçen sene ernst bobo

ama bizim yıldızlarımız ortada yok

onları harekete geçirirsek bence çok iyi takımız

Sefa Murat Dokuz
04.10.2009, 14:43
bross bir vangaal değil

Ahmet Faruk
04.10.2009, 14:48
bross bir vangaal değil

Broos, Ziya Doğanın yabancı versiyonundan fazlası değil.

BiZe HeR YeR 61
04.10.2009, 14:50
Avni Akerdeki taraftar yapısı hiç bir zaman değişmedi hep aynıydı.Trabzon ve karadeniz insanı nasılsa Avni Aker insanıda öyle.
Eskiden niye bu baskı lafları konuşulmuyordu.
Türkiyenin en iyi kadrosu bizdeydi.Önümüze geleni yıkıyorduk.
Şimdi sahada beceriksiz bir topluluk var.Onlar kaybetsin suç şehrin ve taraftarın olsun

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

serkanholep
04.10.2009, 14:51
daha iyisini önerin arkadaşlar

erikson mu

gelmedi

şenol güneşmi kovduk ve gelmedi bende olsam gelmem

ersun yanal gitti

terim var bir tek türk olarak

yabancı larda gelmiyor

Selim_Perçin
04.10.2009, 14:55
Colman kaçırdı ihale Bross'a kaldı.Tamam yanlış kararlar veriyo olabilir ama antep maçının tek sorumlusu Colman.MAdem atamicak bıraksın Yattara'ya.

Engin Koltuk
04.10.2009, 15:03
2 direkten dönen topla beraber 5 tane yüzde yüz gol pozisyonu ve kaçan bir penaltı. gol olmayınca olmuyor.

serkanholep
04.10.2009, 15:03
taraftarımız kazanınca arkada kaybedince bir veya birkaç suçlu bulup saldırmaktadır

ogün e yapılanlar ı unutabildiniz mi

birkaç kendini bilmez deyip geçmeyelim

iki sene önce sahaya girip ts nin kaderini değiştiren taraftarları unuttunuzmu

birkaç kendini bilmez deyip geçmeyelim

geçen sene ilk 5 te tamamlamak iyidir deyip takım şampiyonluk potasına girince ve şampiyon olamayınca verilen tepkleri

ve bu sene moral vermek yerine tekke de tekke deyip oyuncuları küstüren başkanı sene başı bir kararı yüzünden istifaya çağıran taraftar değilmi

adnan polat aziz yıldırım geçen sene ne yaptı ki
arkasında kulübe maddi olarak bizden çok çok daha fazla destek veren zenginler, taraftarlar varken

biz ise iki forma alıp keitaları getirebileceğimizi sanıyoruz

asimetrik
04.10.2009, 15:38
G.Antep maçında takımı çok beğendim. Aksayan yerler zaten belli. Sağ tarafa bir Gabriç daha lazım. istikrarlı bir golcü de alabilirsek bu takım ile istediğimiz yerlere geliriz.

Cafer Bulur
04.10.2009, 19:01
G.Antep maçında takımı çok beğendim. Aksayan yerler zaten belli. Sağ tarafa bir Gabriç daha lazım. istikrarlı bir golcü de alabilirsek bu takım ile istediğimiz yerlere geliriz.
Yapma abi,orta sahaya üst düzey bir adam alinmazsa yine bir yerlerde tikanip kaliriz.

Iyi bir önlibero,ofansif etkinligi üstdüzey bir orta saha,sagbek,sagacik ve forvet alinmadikca bu takimin hedefe kosmasi zor,tabii bence.;)

Ali Tunahan Güllü
04.10.2009, 19:03

Abi malesef bu kadar iyimser olamıyorum..

Çok eksiklerimiz var çok.

Hasan ZAİMOĞLU
04.10.2009, 19:03
2 direkten dönen topla beraber 5 tane yüzde yüz gol pozisyonu ve kaçan bir penaltı. gol olmayınca olmuyor.
aynen yav :S nasıl bir basiretimiz var ... rakibe atak vermedik istediğimiz atakları gerçekleştirdik net gol pozisyonları ama olmayınca olmuyor işte

Berk
04.10.2009, 19:04
Olmayınca olmuyor diye birşey yoktur.Beceriksizliğimizin cezasını ödedik, olay budur..

Fanatik28
04.10.2009, 19:27
Ama inan bunun gazla falan alakası yok, Gaziantep maçından sonra oturdum maç sonrasını seyrettim, Gabriç dışında kafası önde soyunma odasına giren tek futbolcumuz yoktu, adam o eleştirilerden, o protestolardan o kadar etkilenmiş ki, belki kendisine olmadığını bildiği halde bile gene de kafasını yerden kldıramadı soyunma odasına girene kadar, ama diğer futbolculara baktım, anteplileri öpmekle forma değiştirmek ile meşguldüler.

Belki çok derin inceliyor olabilirim ama ben takımım yenildiğinde bütün hafta keyfim kaçık dolaşıyorsam onlarda en azından daha dikkatli olmalılar.

Şunun da farkına varmak lazım artık, stadda Fatih Tekke diye bağrılmasının nedeni Gökhan Ünal'ın gol kaçırmasından çok Başkana ve Yönetimine verilen bir tepkidir. Milyonların gördüğü eksiği büyük futbol ustaları göremiyor ve bu eksiği gidermek için tek kalem hareket yapmıyorlarsa bu tepkii de çoktan hakediyorlar demektir. Kaldı ki bu kadar golü kim kaçırırsa kaçırsın her stadda mutlaka başka bir isim haykırılırdı.
Burda mac sonrasina gitmene gerek yok, mac icinde zaten hersey ortadaydi. Antep vakit gecirmek icin herseyi yapti ama buna tepki gösteren tek oyuncumuz yok! Dk 94, Antepli oyuncu yerde yatiyor, bizimkiler oyunun hizlanmasi icin birsey yapmak yerine gidip su icmekle mesguller!!!

Iste takima ruh verecek lider oyuncun olmazsa sonuc böyle olur.

zaferyıldız
04.10.2009, 19:34
broos iyi bir hoca değil çok kötü olmasa da...asıl suçlu yönetim çunki herkesin gördüğünü yapmadılar iyi bir golcü oyuncu veya tekkeyi almadılar..ancak şu anda bence çok iyi bir fırsat var sezon sonuna kadar bulent hocayı hemen takımın başına getiririm bu takımın 3. lüğü garanti olur yoksa 5. bile zor oluruz..ben boyle düşünüyorum..

yorumsuz6117
04.10.2009, 19:36
broos iyi bir hoca değil çok kötü olmasa da...asıl suçlu yönetim çunki herkesin gördüğünü yapmadılar iyi bir golcü oyuncu veya tekkeyi almadılar..ancak şu anda bence çok iyi bir fırsat var sezon sonuna kadar bulent hocayı hemen takımın başına getiririm bu takımın 3. lüğü garanti olur yoksa 5. bile zor oluruz..ben boyle düşünüyorum..
:D__________

zaferyıldız
04.10.2009, 19:38
birader neden güldün tam anlamadım ama olumlu düşüneyim..:D

Cafer Bulur
04.10.2009, 19:39
Burda mac sonrasina gitmene gerek yok, mac icinde zaten hersey ortadaydi. Antep vakit gecirmek icin herseyi yapti ama buna tepki gösteren tek oyuncumuz yok! Dk 94, Antepli oyuncu yerde yatiyor, bizimkiler oyunun hizlanmasi icin birsey yapmak yerine gidip su icmekle mesguller!!!

Kesinlikle dogru.

Devre arasinda bu takima kalitesinin yaninda lider futbolcularda gerekli.

Futbol sadece futbol degildir,bunu görebilen yönetimleri Mevlam bize nasip etsin.....

zaferyıldız
04.10.2009, 19:41
Kesinlikle dogru.

Devre arasinda bu takima kalitesinin yaninda lider futbolcularda gerekli.

Futbol sadece futbol degildir,bunu görebilen yönetimleri Mevlam bize nasip etsin.....

amiiiiinnnnnnnnnnnn :)

Fanatik28
04.10.2009, 19:42
Bu arada hoca´ya yüklenmeyi birakin, burda en az suclu kisi o. Adam ilk defa Türkiye ýe gelmis, nasil bir girdabin icine girdiginin farkinda degil!

Hoca´nin nasil bir ruh hali icinde olduguyla ilgili bir durum var.

Gecen hafta cikmasi gereken oyuncu Umut iken Gökhan, bu haftada Gökhan cikmasi gerekirken Umut oyundan aliniyor. Hele hele o kadar berbat oynayan Colman´in 90 dk sahada kalmasiysa daha komik. Penaltiyi kaciracagi gün gibi asikardi.
Sahada 2 kanat oyuncusuyla oynuyorsun, onlara diagonal pas atabilcek adamin kenarda oturuyor!
En azindan bir yanlisindan vazgecti, Ferhat´in yerine Cale oynadi ve bu vasat haliyle bile ferhat´tan ne kadar iyi oldugunu gördük.

Su Takimin bu durumda olmasinin tek sorumlusu Yönetim´dir. Özellikle kendini Trabzonspor´dan üstün gören dahi Yöneticilerimiz...

Bu takimin hamuru bu, daha fazlasi hayalcilik. Omurgasi eksik olan bir takimdan daha fazlasi beklenemez. Ama diger takimlarinda bir o kadar berbat olduklarini görünce icim yaniyor...

Tek üzüldügüm bazi yabanci oyuncular ve özellikle Selcuk ve Giray...

Mehmet Sarigül
04.10.2009, 20:25

Bu takimi gercekten begendin mi?

Defansdan topla cikarken ortasahayi paslasarak gecemiyoruz. Kanatlardan hücum gelistiremiyoruz. Defansimizdan ve hücumdan dönen toplari (ikinci toplari) alamiyoruz. Rakibin yari alaninda topu tutamiyoruz. Cok genis bir alanda (60-70 metrede) oynadigimiz icin ortasahaya hakim olamiyoruz.

Belki de en önemlisi; ne hücum gelistirirken ve defans yaparken kollektif olamiyoruz. Takim halinde öne cikamiyor, takim halinde geri dönemiyoruz.

Bu konuda kardesimin bir sözünü hatirladim...
Mevcut yönetimin takimdan ve bazi oyunculardan beklentileri, taraftarin beklentileri ile hic örtüsmüyor.
Özellikle Sayin Sener ve Sayin Hacisalihoglu'nun aciklamalarini okudukca kardesime hak veriyorum.
Örnegin, Sayin Sener ve Sayin Hacisalihoglu (taraftarin genel düsüncesinin aksine) Trabzonspor'un sagbeki olarak Tayfun Cora'yi yeterli görüyorlar.
Veya forvet olarak Gökhan ve Umut'u Trabzonspor gibi sampiyonlukda iddiali olmak isteyen bir takim icin yeterli görüyorlar...

Benim artik mevcut yönetimden bir beklentim kalmadi...

asimetrik
04.10.2009, 21:55
Mehmet skora bakmıyorum. Sen bu sezonun özetini yapmışsın bu maçın değil. İlk defa defans bu kadar öne çıktı. Rakip sürekli arkaya adam kaçırmaya çalıştı ancak genelde iyi pozisyon alıp kaçırmadık. Orta sahada hep üstündük.İyi bastık. İkinci toplardaki bu sezon görece en iyi maçımızdı. Çok net 2 pozisyon, direkten dönen 2 top, kaçan penaltı. Ayrıca rakip kalecinin mükemmel kurtarışları. Rakibin ise kaçırdığı pozisyon yok.
Ne olmalıydı, karşındaki rakip geçen sene bize karşı 3 maçta da net olarak üstün olan bir takım. Maç dengeli gidip 1-0 alsak mı iyi oynadık diyecektik.
Elbette mükemmel değiliz. Zaten belirttim, sağ bek çok açık şekilde sırıtıyor. Olmasa daha iyi neredeyse. Golcüler ise gününde mi değil mi durumundalar. Her iki mevkide önlem almış olsaydık şu anda bu kadro ile yarıştan kopmamıştık.

orhan42
04.10.2009, 22:12
maçı radyodan dinledim 90 dakika boyunca..Ve bence özet görüntülerden de anlayabileceğimiz üzere takım iyi oynamış..Futbolun adaleti yok..Bi de bizim maçlarda kalecilere bi şey mi yediriyorlar bilemiyorum..Ha bir de bize direnen bu takımcıklar febeşe gelince kediye dönüyorlar onu hiç anlayamıyorum doğrusu..

Cafer Bulur
04.10.2009, 23:02
maçı radyodan dinledim 90 dakika boyunca..Ve bence özet görüntülerden de anlayabileceğimiz üzere takım iyi oynamış..Futbolun adaleti yok..Bi de bizim maçlarda kalecilere bi şey mi yediriyorlar bilemiyorum..Ha bir de bize direnen bu takımcıklar febeşe gelince kediye dönüyorlar onu hiç anlayamıyorum doğrusu..
Özet görüntülerden takimin iyi oynadigi anlasilmaz.

Takim kötüydü,10 tane pozisyona da girse kötü oynadi.

Cünkü antep cok kötü oldugu icin pozisyonlara girdik,iyi oynadigimizdan degil.

MetiN08
05.10.2009, 00:28
Özet görüntülerden takimin iyi oynadigi anlasilmaz.

Takim kötüydü,10 tane pozisyona da girse kötü oynadi.

Cünkü antep cok kötü oldugu icin pozisyonlara girdik,iyi oynadigimizdan degil.

Antep kötümü ??? :)

Collmandante
05.10.2009, 00:32

Berbat ötesi...

hos_cocuk61
05.10.2009, 00:34
Şuanki hali ile ligi 4'e bölsek, 4 üncü kısımda rahat gösterebiliriz Antep'i, yani Antep ligin en kötü ekiplerinden biri.

MetiN08
05.10.2009, 00:38
Berbat ötesi...

yani .... :)

Fanatik28
05.10.2009, 01:32
Bu arada artik su Tayfun´u rahat birakin ya...üzerindeki onca baskiya ragmen yine cikip adam gibi oynamaya calisiyorsun ya, benden sana büyük alkis.

Eger o taraftar baskisi olmasa, dün sahadan cikan Tayfun degil Serkan olurdu..ve evet biz bu maci alirdik!

Ilk defa kanatlari iyi bir takim olduk ama bu seferde göbegimiz zayif. Santraforlarimiz malum...bugün belkide Gökhan ve Umut´tan da daha agir olan Kahe´yi izledim..ne diyim yahu!

Mehmet Sarigül
05.10.2009, 02:40
Mehmet skora bakmıyorum. Sen bu sezonun özetini yapmışsın bu maçın değil. İlk defa defans bu kadar öne çıktı. Rakip sürekli arkaya adam kaçırmaya çalıştı ancak genelde iyi pozisyon alıp kaçırmadık. Orta sahada hep üstündük.İyi bastık. İkinci toplardaki bu sezon görece en iyi maçımızdı. Çok net 2 pozisyon, direkten dönen 2 top, kaçan penaltı. Ayrıca rakip kalecinin mükemmel kurtarışları. Rakibin ise kaçırdığı pozisyon yok.
Ne olmalıydı, karşındaki rakip geçen sene bize karşı 3 maçta da net olarak üstün olan bir takım. Maç dengeli gidip 1-0 alsak mı iyi oynadık diyecektik.
Elbette mükemmel değiliz. Zaten belirttim, sağ bek çok açık şekilde sırıtıyor. Olmasa daha iyi neredeyse. Golcüler ise gününde mi değil mi durumundalar. Her iki mevkide önlem almış olsaydık şu anda bu kadro ile yarıştan kopmamıştık.

Maci Tv'den canli izledim,...yazdiklarimin bircogu tabi ki Trabzonspor'un genel yapisi ile ilgili.
Bu maci I.B.B maci gibi 6-1'de kazansaydik yine ayni kelimeleri kullanirdim.
Pozisyon bulduk, dogru. Ama bu pozisyonlari biz nasil bulduk?
Iyi bir futbol oynayarak mi? Yoksa rakibin bariz hatalarindan mi?
Öyle ki, bence Tolga ve Cesar (performanslari ile) maci bize hediye etmek istediler ama biz bunu kabul etmedik.
Biz ne yaptik?
Colman'nin kisisel cabalari...Cale ve Gabric'in solkanatdaki cabalari disinda, rakibin yerlesmis defans blogunu defansimizdan atilan uzun toplarla (cezasahasi hizasindan yapilan yan toplarla) cözmeye calistik. (Rakip o kadar kötü idi ki zaman zaman kendiliginden bile cözüldüler ama biz bu pozisyonlari bile kullanamadik!)
Yerlesmis bir defansa karsi cezasahasi hizasindan yüz orta yapsak, kaci gol olur? Bizim yaptigimiz bu...(top Colman'nin ayaginda degilse!) biz topu yanlara tasiyoruz ve oturmus rakip defans blogun icinde kaybolan Umut veya Gökhan'a ortaliyoruz.
Hatta bunu o kadar abartiyoruz ki, zaman zaman henüz kendi alanlarindan cikmakta olan Giray, Egemen ve Tayfun bunu bile yapiyorlar.
Bu artik bizim oyun anlayisimiz oldu...Ne yazik ki Gabric, Serkan, Selcuk ve Colman, hatta Tayfun ve Cale'dan olusan bir ortasaha kurgusu ile baska birsey yapmamizda pek mümkün görünmüyor.
Mevcut forvetlerle ve Engin, Alanzinho gibi futbolculari oynatmadikca biz ancak bu kadar oynayabiliriz.

Varlıbaş61
05.10.2009, 08:59
bu maçın arama motorunda anahtar kelimeleri; gökhan ünal, kafaaaa ve aut olur herhalde....

Hüseyin Bağdat
05.10.2009, 09:17
Hoca yine yanlış kişileri oyundan çıkardı.Maç boyu kötü oynayan Colman duruken Umut'u çıkarmayacaktı.Colman sahada hemen hemen hiç yoktu ve hoca bunu göremedi. Hocaya kötü demiyorum ama oyuncu değişiklikleri,oyun okumasınada anlam veremiyorum.

Çok iyi oynamadık ama çok farklı kazanabileceğimiz bir maçta berabere kaldık golcülerin yüzünden.

Önceki sayfalarda Recep kardeşim yazmış. Maç içinde ve maçtan sonra futbolcularımızda maçı kazanamamanın etkisi yok gibi.Hepsi gülerek çıkıyor sahadan. Ben maçtan sonra o hırsla,üzüntüyle eşimle,ailemle atışıyorum onlar gülerek oyunu terkediyor işte bunu hazmedemiyorum...

Recep Alkan
05.10.2009, 09:25
Abi eyvallah, yazdıklarımızın okunması güzel, ne yazık ki adımız Fatihçi olarak kaldığı için çoğu arkadaşımız yazdılarımızı ön yargılı gibi algılıyor.

Evet bene aynı şeyleri hazmedemiyorum, sadece gabriç vardı o akşam üzülen, ve kafası yerden kalkmayan, hemde elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen.

Herkes baskıdan ondan bundna bahsediyor ama üzerinde baskı olan adam bizim oyuncular gibi çıkmaz sahadan. Hele ki Trabzon gibi küçücük bir şehirde.

Demek ki kolej takımı böyle oluyormuş. Yapanın ellerine sağlık.

ozturk
05.10.2009, 09:34
Abi eyvallah, yazdıklarımızın okunması güzel, ne yazık ki adımız Fatihçi olarak kaldığı için çoğu arkadaşımız yazdılarımızı ön yargılı gibi algılıyor.

sana sonuna kadar hak veriyorum Fatih konusunda...

bu forvetlerle bizim bişe yapacağımız. yok Broos un yerinde olsam PAF takım forvetleriyle çıkarım gs maçına. nasıl olsa yenileceğiz...

Fatih gelene kadarki süreci inşallah minimum hasarla atlatırız..

Harun-61
05.10.2009, 09:36

aynen katiliyorum, Alex ayarinda Futbolcu lazim.
adam gerektigi anda atiyor abi!

ozturk
05.10.2009, 09:40

yada takıma ruh verecek TD:)

Hüseyin Bağdat
05.10.2009, 09:41
aynen katiliyorum, Alex ayarinda Futbolcu lazim.
adam gerektigi anda atiyor abi!

Atması tabiiki önemli ama olmayınca olmuyor atamayabilirde.Önemli olan ben taraftar olarak kaybedilen maçtan sonra günlerce kendimi toparlayamıyorsam,kötü oluyorsam sahadakilerde en azından sahadan çıkana kadar bu acıyı hissetsinler. Hırs yok. Maç sonu yaklaşıyor kimsede kazanma hırsı yok. Takımı ateşleyecek bir itici güç yok. Fatih'in gelip gelmemesinde çok yorum yapmadım. Ama sahada oynayanları ateşleyecek biri lazım...

İHTİLALL
05.10.2009, 09:58
Takımımız hücüm ediyor ama kontrolsüz,organizasyonsuz ,yani beyin yok..
Takımımız beyinsiz oynuyor..

Takımımız kazanma kültürüne ve karakterine sahip değil..
Takımımız karaktersiz oynuyor..

Tüzüğüne" bu takım sürekli şampiyonluğa oynar"ibaresi yazılmak istenen bir takımın mücadele ruhu çok,çok eksik..
Takımımız ruhsuz oynuyor..

Şaşıracaksınız ama ilk onbir dahil tüm oyuncu kadrosu ve teknik kadro bu tanımlamanın dışındadır bence..
Yıllardır müzminleşmiş kaytarıcı ve kronik kapasite sorunlu birkaç oyuncu dışında herkesin iyi niyetli olarak elinden geleni yaptığını düşünüyorum..

Bu eksikliği sezon başında takımı hazırlayanlar,en azından geçen yıldan ders alarak görmeliydiler..
Takıma bazı oyuncular monte ederek ,takıma kazanma azmi,hırs,karakter,beyin ve ruh enjekte etmeliydiler..

Takım karaktersiz,beyinsiz ve ruhsuz haliyle onu hazırlayanların kartviziti,ortaya koyabilecekleri vizyon ölçüsüdür bence..

Ve artık herşey için çok geçtir..

m.türker61
05.10.2009, 10:02
herkesin farklı görüşü var haliyle, tamam broos bazen bize göre yanlış karar veriyor gibi gözükse de

bence puan kayıplarının en büyük sebebi ruhsuz bir şekilde oynamaları, fenerin ve gençlerin gösterdiği mücadeleyi göstermemeleri bizim bütün oyuncularımız serkan gibi koşup, colman gibi pas atamadıkça ne şampiyonluk yaşayabiliriz ne de başka başarılar elde edebiliriz...

özellikle gökhan umut da dahil olmak üzere bu iki k..manın acilen gönderilmesi lazım,,,geçen sene bize saç baş yolduran bu yetenek düşmanları yüzünden ersun yanalı kaybettik zavallı çaresiz yönetim de bileti ersuna kesti...bu sene de broos a kesecekler gibi gözüküyor

acilen bu iki k..manın gönderilmesi gerekiyor ve yerlerine acilen gerekli transflerin yapılması gerekiyor...

muradguzel41
05.10.2009, 10:10
s.a arkadaşlar trabzondaki taraftar takıma destek olmuyor köstek oluyor sanki takımın kazanmasını istemiyor maçı tiyatroya gelmiş gibi izliyorlar deplasman taraftarına bakıp örnek alsınlar başka trabzon yok eskiden avni aker rakipler için adeta cehennemdi şimdi cennete dönmüş bunun sorumlusu oradaki taraftardır artık takıma destek olmanın vakti geldi birlik olmalıyız takımıza her ne durumda olursa olsun destek olalım onlar gerekeni yapar.

Recep Alkan
05.10.2009, 10:16
Bu takımın taraftarı bu takıma 26 senedir mi köstek oluyor.

Biz değil miydik kardeşim geçen sene bu takımın taraftar profili çok değişti diyen.

Hem rakibi ısıran takım isteyeceğiz, ama taraftarın kendi takımını bunu becerebilmesi için ısırmasını istemeyeceğiz.

Biz ne istediğimizi biliyor muyuz acaba ?

tonyalı Aydın
05.10.2009, 11:47
bu macın berabere bitmesinin 3 nedeni var.1.yönetim biz transfer mevsiminde defalarca söyledik bu takıma forvet lazım sağ kanat lazım,orta sahaya beyin lazım.hadi bunları geçtik gecen sene bu takım bu iki kazma forvetlen şampiyonluğu kaçırmadımı kaçırdı sonrada çıkıp başkan ve bu yönetim bu senede bu iki kazmaya güvenip santrafor almadılar bu işi siz değil ben bilirime gedirerek,şimdi bu forvetleriyle iftihar etsin.2.ersun yenalı gönderip dünyaca ünlü bir hoca gedirdiler.gecen sene yunanistan daki takımı küme düşüren hoca.ne zaman hangi değişiklikleri yapacağı belli olmayan sıradan bir hoca böyle hoca türkiyede çok.millet gol atmak için maç berabere giderken yada yenilirken forvet alır bizim ki tam dersi forvet çıkarıp defans yada ortasaha oyuncusu oyuna alıyor.mac berabere bitsin yada fark yemeyelim diye.3.meşhur forvetlerimiz onlara sadece trabzon spor sizinle rezil oluyor diyorum.

Cemalettin Taşkın
05.10.2009, 12:18
iyi yönünden bakarsak ilk defa bir lig maçında gol yemedik :)

genel olarak kötü futbol oynadık gibi görünüyor ama maçı kazanacak pozisyonları bulduk en başta penaltıyı atamadık sanırım yine ters sinerji oluştu çünkü colman topun başına gelince kesin kaçırır dedi cafedeki herkes sağolsun colmanda bizi yanıltmadı !!!

gökhan ünalın hemde milli takıma seçilmişken en az 1 gol atması lazımdı özellikle umut bulutun 3 kişiyi çalımlayıp ortaladığı topu kesin atması lazımdı.

colmanın ilk yarıda kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonu atamaması inanılmazdı.

bizim maçta uçanı kaçanı çıkaran mahmutun fener maçında kaç yiyeceğine bakacağız !!!

Ufuk Bayraktar61
05.10.2009, 13:22
Bu takımın taraftarı bu takıma 26 senedir mi köstek oluyor.

Biz değil miydik kardeşim geçen sene bu takımın taraftar profili çok değişti diyen.

Hem rakibi ısıran takım isteyeceğiz, ama taraftarın kendi takımını bunu becerebilmesi için ısırmasını istemeyeceğiz.

Biz ne istediğimizi biliyor muyuz acaba ?

Recep kardeşim birde şöyle bir durum var ama,

Bu tafaftar topluluğu, hangi hocanın arkasında durup gitmemesi için bir sinerji oluşturdu. Ama aynı taraftar sezon başında Samet Aybabanın gelmemesini "sinerji oluşturarark" engelledi. değil mİ ? yada şu anda başa geçeceği kulislerde dolaşan, doğru yada yanlış, bülent uygunun bu takımın başına geçmemesi için oluşturacağı sinerji buna diğer bir örnektir. bizim sorunumuz tamda burda bitiyor.

Ben hala söylüyorum, o zamanda söylüyordum (sene başında). Samet Aybaba, bu takımı o çöküş döneminden kurtarıp( ki çoğu teknik direktör o zaman Trabzonsporun başına bile geçmek istemezken), takımın alt yapısını oluşturup, ziyaya verdikten sonra, bize 96 sezonundan sonra ki en iyi dönemlerimizi yaşatan takımın mimarı olarak bir şansı daha haketmiş olduğunu düşünüyordum..ama saolsun bizler BMN olarak ve diğer taraftar toplulukları ile buna izin vermedik. altını çizerek söylüyorum taraftarlar olarak...yanlışmıyım ?

Recep Alkan
05.10.2009, 13:23
Bende bunu anlamıyorum, kalecinin penaltı vuruşu dışında %100 lük çıkardığı bir pozisyon yok.

Diyeceksiniz ki nasıl yok, arkadşlar dün akşam TRT de seyredenler bilir, Trabzonspor'un kaçırdığı pozisyonlar arkası arkasına getirildi ekranlara. Penaltı ile birlikte 8 net pozisyon var. Bunların 4 tanesine %100 diyebiliriz.

Ama şöyle bir baktığımızda bunlarda Gökhanın vuruşu da, colmanın vuruşu da tam kelecinin üzerine geldi. Bakmayın artist zıplamalar ile toplu çıkardığına.

Yani bazı kalecileri biz canavar yapıyoruz, hangisi 90 dan topumuzu çıkarmış, hangisi köşeden top almış, hiçbirisi. Bizim bitirici özelliği olan adamlarımız her topu heriflerin tam üzerlerine atarsa kalecilerden herhalde toptan kaçacak değiller.

Elalemin adamı topu vuracağı yeri biliyor paşam.

Recep Alkan
05.10.2009, 13:27
Ufuk, aslında çok ince bir çizgide yürüyoruz bilmeden.

Sen taraftarın sinerjisinden bahsediyorsun, peki bu sinerji Fatih Tekke için de oluşmadı mı sence? Sence ortalık Samet Aybaba olayı kadar ayapa kaldırılmadı mı? Daha bile fazlası yapıldı, taraftarın birşeylere gücü yetiyor, ama herşeye değil. Ben şahsen taraftar yüzünden de o samet aybaba olayının bttiğine inanmıyorum, taraftarın o kadar yaptırım gücü olsa bu takıma ve yönetime neler yaptırabilirdi.

Bu arada Samet Aybaba ismine karşıydım, NEDEN?

- Ericson isminden sonra benim için hayal kırıklığı olmasından dolayı.

Samet Aybabayı istiyordum; NEDEN?

- Tam da senin düşündüklerindne olayı.

Şahin_53
05.10.2009, 13:34
Sen taraftarın sinerjisinden bahsediyorsun, peki bu sinerji Fatih Tekke için de oluşmadı mı sence? Sence ortalık Samet Aybaba olayı kadar ayapa kaldırılmadı mı? Daha bile fazlası yapıldı, taraftarın birşeylere gücü yetiyor, ama herşeye değil. Ben şahsen taraftar yüzünden de o samet aybaba olayının bttiğine inanmıyorum, taraftarın o kadar yaptırım gücü olsa bu takıma ve yönetime neler yaptırabilirdi.

Bu arada Samet Aybaba ismine karşıydım, NEDEN?

- Ericson isminden sonra benim için hayal kırıklığı olmasından dolayı.

Samet Aybabayı istiyordum; NEDEN?

- Tam da senin düşündüklerindne olayı.

Asi yürek'li muhalefet kardeşim benim..:)

Recep Alkan
05.10.2009, 13:39
Şahin abi şımartıyorsun beni :D

Aslında çok muhalefet ettiğimi biliyorum, farkındayım, ama içimden geçenler bunlar be ab. Ne yapayım, yazmayayım mı ?

Ufuk Bayraktar61
05.10.2009, 13:43
Tekkenin durumu farklı. Tekkeyi "futbolcu" statüsüne sokamayız. o futbolcudan da öte bir şey bizim için..

yönetimin istediği ama taraftarlarca istenmeyen bir kişiden mi daha kolay vazgeçilir;
yoksa
yönetmin istemediği ama taraftarlarca istenen bir adamdan mı ?...

ikisi arasında ok fark var..

ha birde ben Taraftarı kötülemiyorum. her noktada bir köstek olan var. bazen taraftar bazen yönetim bazen futbolcu bazen basın...bu böyle devam eder gider. önemli olan bunu en aza indirmektir.

bir taraftar örneği vermek istiyorum antep maçından.

deniz kale arkasının meydan köşesinde ki grup, son 20 dakika sadece yattaraya küfür etti. ağzı alınmaycak şeyler söylendi. sence bunların bu küfürleri etmesi yattaranın kötü oynamasında mı ? yoksa oyuncuyla kişisel olarak problemi olanların o önünde ki tayfaya küfür etttirtmesi mi? ..ahanda sana kösteklik bir durum !!

dediğim gibi yerine göre kişisine göre kurumuna göre değişiyor

Recep Alkan
05.10.2009, 13:53
Ufukhan, Fatih bizim için sadece futbolcu değil haklısın. Ama sen hesap et, bizim için bu kadar değeri olan adam bile alınmadı bu takıma. Kaldı ki demek ki taraftar bu zamana kadar Trabzonspor'un başına geçen hiçbir hocayı Fatih gibi çok farklı yerlere koymadı?

TAraftardan gidersek konuşalım, Bu taraftar sezon sonu Sadri Bey için bilbordlara reklamlar asmadı mı ? Bu taraftar şike yapmış oyuncusuna 7 ay sonra GS maçında sevgi gösterilerinde bulunmadı mı ? Bu taraftar hakkı yendi diye yollarda 30.000 kişi yürümedi mi ?

Ufuk ortada 26 senelik bir özlem var. Gelen hiç kimse bunu dindiremiyor, bunun nedeni de beceriksizlik falan değil, yeme arzusu. Takımın oluşturuyorsun, yönetimin basiretsiz kalıyor 2004 senesindeki gibi gidiyorsun, yönetimin süper oluyor bu sefer topçu cephe alıyor.

Geçen gün birşey yazdım ALbayraklar ile ilgili, adam diyor ki, takım içinde oyuncular sırf biz gidelim diye oynamadılar, biz gittikten sonra canavar oldular. Doğrusu yalanı tartışılır, ama adam gözleri dolu dolu anlatıyor.

Bende sana takımdan örnek vereyim, antep maçı bitiyor, çoğu tebessümle çıkıyor, kimi forma değiştirme telaşında ama aralarında bir kişi var televizyondan görebildiğim kadarı ile GABRİÇ. Kafası hiç yerden kakmıyor, görevini en iyi şekilde yapmasına rağmen tek o utanıyor. 140 sonra Avni Akere çıkan yattara varlık gösteremiyor, kaçarcasına içeriye giriyor ama GABRİÇ'in kafası hala yerde.

Ben inanıyorum ki 11 kişinin de kafası öyle önünde olsaydı bu taraftar da bu kadar olmazdı.

Birileri çok özendiği kolej takımını yarattı, ortada mücadele etmeyen, foul bile yapamayan bir takım var.

Herkes eseri ile övünecek, eğer bu gökhan ünal'ında gol atamamasının sebebi benim sövmem ise (taraftarın geneli) bende eserim ile övünürüm.

Saygılar;

Şahin_53
05.10.2009, 13:53
Şahin abi şımartıyorsun beni :D

Aslında çok muhalefet ettiğimi biliyorum, farkındayım, ama içimden geçenler bunlar be ab. Ne yapayım, yazmayayım mı ?

Şımarmıyacağını bilirim..

Madem duygu ve düşüncelerimiz için kurulduysa bu oluşum, fikir'lerimizi kendimize saklamak biraz lüks olmazmı?

Fazlasıyla katılıyorum.