PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 8. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

antagonist
02.10.2009, 22:54
Sayın başkana göre, Türkiye'nin bu seneki en iyi transferi olan Tjikuzu neredeydi? Kime soruyoruz? Hocaya mı?

Travelair
Hey gidi gözünü sevdiğimin doksanları... Şimdi moderen olduk. Sosyeteye girdik. Alıştık ya? İnsan hakları, demokrasi, açılım, psikoloji, baskı, Midas'ın başına gelenler... Çok anlayışlıyız artık. Bilinçlendik. Sahip çıkalım, olsun sonraki maça alırız. Ne olacak değil mi canım? Kendilerini futbolcu sanmaya devam etsinler. Dokunmayın. Uyusunlar. Büyüsünler

Hotaman
Şimdi maçın önemli anları gösterli Ligtv harbi harbi hocanın da söylediği gibi 10 tane tek vuruşla gol atacağımız pozisyona girmişiz. Fazlası var azı yok. Takım futbol oynamasına rağmen bunu yapmış. Yazık.

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:55
İnanamıyorum yaa... Adam 2 numara diye adamı bek yaptınız. Adam hücum futbolcusu. Paf liginde gol kralı oldu... Lütfen biraz takip edin bunları.

Senin takip ettiyin çok belli futbola ilk başladığında nerde oynadığını sanıyorsun?

Erdal
02.10.2009, 22:55
İhtimana, Trabzonspor kulübü kötü yönetilmiyor. Trabzonpor kulübü yönetilmiyor....

Emrah Akcagöz
02.10.2009, 22:56
Karşı Karşıya kaldığı pozisyona ne diyceksin geçen hafta gençlere karşı dümdüz vurdu bu hafta köşeye atmaya çalışıyor kaleci zaten yatmıştı Futbol bu %70 zekayla %30 yetenekle..Bu colman nası bi adam çözemedim iyi desem iyi değil kötü desem kötü değil ondan daha kötüler vardı...Serkan,yattara,gökhan vs...ne diyim
Bak bunda hak veriyorum o golü atamadı ama penaltı için aynı şey geçerli değil hani diyolar ya penaltıyı atmak biraz da şans işi sevmiyorum o lafı ama bazen katılmak mecburiyetinde kalıyorum..

hooligans61
okulun bi yandan baslamıs stres zaten simdi geldi bunun sevdiğin kzın stresi derken ooooooooooffffffffffffffffffff patlıcam simdi gelio pc nın ekranına bi kfa cıldıırcam laaan yha hersey üst üste binermi macı alsak bi hepsini kapatırdı da nerdeeeeeeeeee

necmiati61
Ne diyelim abi.. Yüreğimiz kan ağlıyor.. Kan yutup, kızılcık şerbeti içtik diyoruz artık..

Mustafa Calik
Mustafa peki sen Tayfunun anterenmanda süper oynadığı düşünüyormusun?

Hayir düsünmiyorum. Hugo Broos onu hemen aldi iste mactan :)

Bir tane daha Gabric lazim bu takima. Bir forvet ve bir sag bek. Gerekirse bir orta saha oyuncu da alinabilir .. Atiba mesela.

The Legend
02.10.2009, 22:57
vay bee ne top oynadık bekle bizi gs geliyoruzzz... yattara sizi sıraya dizecek...

champions
İlerde Tekke benzeri bir adamımız olsaydı maç rahat 3-0'dı.
Colmana, Tayfuna, Serkana,Gökhana rağmen 3-0'dı.
Geçen haftada ortada iki Appiahımız olmadığı için çok rahat farka gidecek maçta beraberlik almıştık.E bu transferleri yapmak da babamın görevi değil öyle ya.

Tamam futbol yetersiz, hem bu kadrodan yeterli futbol bekleyen de yok.
Ama sen neredeyse maç boyu topa sahip olmuşsun, çuvalla pozisyon bulup neredeyse hiç pozisyon vermemişsin, efendim sonuç? 0-0.

Colman diye bir topçumuz var, yemin ediyorum babasının takımında bu kadar rahat oynayamaz.
Sonra Tayfun-Serkandan oluşan bir kanadımız var. Top sağa gidince karnıma ağrılar giriyor.
Gökhan da 30'undan sonra "gol nasıl atılır"ı öğrenir umarım.

Bu maçtan sonrada hocaya laf atanlar olmuş, e yok artık!
2. 45 çoğunluğun hemfikir olduğu kadro oynadı işte, hatta son 20 bazılarımızın "hayal" dediği kadro sahadaydı.Tuttukları topçulara toz kondurmayanlar hocaya olur olmaz sallama peşinde sonuç olarak, aferim.

Çekecek 9 haftamız daha var.Sonrasında iyi bir tatili futbolculardan daha fazla hakediyor oluruz muhtemelen.:)

SeRHaD
Gerçekçi Olun BMN Yönetim ve Bross İstifa Etmeli ..

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:58

Bir tane daha Gabric lazim bu takima. Bir forvet ve bir sag bek. Gerekirse bir orta saha oyuncu da alinabilir .. Atiba mesela.

Abi isterse 10 tane Gabric olsun ilerdeki adamın karşı karşıya bu kadar kaçırıyorsa Gabricler ne yapsın?:)

Cafer Bulur
Sorun sudur ki,takimda futbol adina zerre bir gelisme yok.

Bu takim diyarbakira yenilirken bile daha iyi oynamisti.

Kimse de 10 pozisyona girdik diye iyi oynadik zannetmesin.

Antepin ahi gitmis,vahi kalmis bugün bizden baska cogu takim onlari yenerdi...

Ilelioglu
Tayfun Cora devre arasi oyundan alinmasa ikinci yari onun tarafindan bir gol yerdik herhalde, cünkü adam ileri gittimi geri gelmiyordu.

Gökhan Ünak cok kötü idi, ayni sekilde Umut Bulut, yine Forvet sorunu basladi gibi. Fatih Tekke'yi almayan Yönetim bu sonuclara razi zannedersem.

Gabric, Egemen ve Colman ikilisi öne cikan üc isim oldu.

Bu ligde Gaziantep'i yenemiyorsan baska kimi yeneceksin?

Ben bu kadar kötü takim görmedim, hem Trabzon hemde Antep.

Iki takim kötü, hakem kötü, Taraftar herzamanki gibi. Futbol oyunu bu kadar cirkin hale gelebilir ancak.

yorumsuz6117
Sadri Şener : Bu kadro avrupa liginde yarı final oynar..ççççççççç Ne adamsın Sadri Şener ya....

Hotaman
Ben yerli çekirdek kadro istiyorum. Aynen yerlinin yerlisi, takımın kazanması için futursuzca mücadele edecek adamlar istiyorum. Ancak o zaman Yattara'lar Alan'lar, Colman'lar ciddi katkı sağlar takıma.

Emrah Akcagöz

Gel forveti 2 yapalım ;) Bunun yanında sağbek,orta alan,sağaçık,stoper..

yorumsuz6117
02.10.2009, 22:59
Gs maçını kaybedersek Broos gider..

Abdülkadir Kılıç
Senin takip ettiyin çok belli futbola ilk başladığında nerde oynadığını sanıyorsun?
Oynadığı ilk sene 8 gol atmış. Zaten futbolcuları bitiren olayların biri de budur. Sen eskiden orada oynadın. Şimdide oynarsın. Belliki adamın yeteneği o yönde değil mevkiisi değişmiş. Ama farketmez yaa. Sırf iş olsun diye oynasın orada.

Serdar A
Acaba kayıp geçen her hangi bir sezonun ardından , sonraki sezona büyük güç toplayarak girebilecek miyiz ? Rakiplerimiz gibi ... Kaybedilen telafi edilebilecek mi ?

Gelecek sezon 32-33'lük Fatih'e , bir iki 61 numaraya kaldıysak eyvah .

Bu arada bu takım gelecek hafta istanbulda kazanır . Ne ölürüz , ne yataktan kalkarız . Bildiğimiz gibi .

ilhan
02.10.2009, 23:00
İddia ediyorum, Gökhan vurmaya çalışmayıp dursa toplar çarpıp gol olurdu.

Ali Tunahan Güllü
Oynadığı ilk sene 7 gol atmış. Zaten futbolcuları bitiren olayların biri de budur. Sen eskiden orada oynadın. Şimdide oynarsın. Belliki adamın yeteneği o yönde değil mevkiisi değişmiş. Ama farketmez yaa. Sırf iş olsun diye oynasın orada.

Neyse o zaman seni Serkan ve Tayfunla baş başa bırakıyorum:);)

magicyattara
Sorun sudur ki,takimda futbol adina zerre bir gelisme yok.

Bu takim diyarbakira yenilirken bile daha iyi oynamisti.

Kimse de 10 pozisyona girdik diye iyi oynadik zannetmesin.

Antepin ahi gitmis,vahi kalmis bugün bizden baska cogu takim onlari yenerdi...

Cafer helal olsun sana.Çok iyi gözlemliyorsun.
Tüm yorumlarına katılıyorum.

efulim67
gs'yi yenecegiz diye inaniyorum. Sen onlara bakma yok Baros, yok Keita yok bilmem Elano. Arda'yi durduralim ozaman kolay bir mac olacak diye düsüniyorum, peki sen ? :D

Arda'yı durduramadık !
Ne olacak ? (Cevap bekliyorum...)

Kazım Uzunboy
Şanssızlık mı yoksa beceriksizlik miydi bunlar?

Şanssızlık diyebilsek keşke..

Mustafa Calik
02.10.2009, 23:01
Abi isterse 10 tane Gabric olsun ilerdeki adamın karşı karşıya bu kadar kaçırıyorsa Gabricler ne yapsın?:)

Iste onun yüzünden bir forvet oyuncu da lazim diyorum.

~~~~~~~~~~~SiNAN~~~~~~~~~~~
SAHiN~~~~GiRAY~~~~EGEMEN~~~CALE
~~~~~~~~CEYHUN~SELCUK~~~~~~~
YATTARA~~~~~~~~~~~~~~~~GABRiC
~~~~~~~GÖKHAN~~~FATiH~~~~~~~~

Böyle birsey hic fena olmaz mesela.

MaDDoX_61
tayfun:Trabzonsporun futbolcusu değil
cale:iyi bir fiyata satılmalı defsansı iyi ama hucüm yonu koca bir sıfır
giray:iyi kesici ama oyun kuramıyor dan dur vurmakla olmaz
s.inan:ön libero oynayamaz onun biraz önünde kullanılmalı
colman:bazen çok iyi bazen çok kötü
tjikuzu:takımda 2 ön libero var ama biri sağ bek diğeri yedek
s.balcı:ön liberoda kullanılmalı
umut:yetersiz
g.ünal:isteği gelince oynuyor satılmalı
ceyhun:defansta kullanılmalı iyi oyun kurabilir
barış:çok yetenekli ama hepsini hocalar sayesinde kaybediyor
gabriç:sıfırdan iyi ortaları var ama golcüler gol yapamayınca kötü görünüyor
alan:bu adam savunma yapsın diye alınmadı kaleye direk gidiyor ama geri gelmediğini görenler var
yattara:oda çizgiden kaleye gidebilir sıfıra inebilir ama her hoca savunmaı yok diyor
ALLAH'ım bu takım için deli bi adam yokmu ya çılgın bir hoca bulamıyormuyuz biraz tahtası eksik

zahido
Yani istikrar istikrar diyoruz ama hocadanda bi isik alamiyoruz..

Kadro yapisi itibariyle ort sahasiz oynuyoruz resmen.. Kesici ozellikte topcumuz yok!!

Alanzinhoyu hala oynatamiyoruz.. Bugun alanzinho oynatilmiyorsa bu teknik ekibin sorunudur..

Defansa, orta sahaya, sagbeke ve forvete transfer sart insallah yonetim bu mevkiilere oyuncu bakiyordur..

Uğur KÜÇÜK
02.10.2009, 23:02
abi allah bıze bır ceza verıyor tum futbolcuların ahını alıyoruz valla ozellıkle de forvetlerın allahım bacagım kırılmadan once bursaspor da paf takımında oynuyordum hedefımde trabzonspor da para gozetmeksızın oynayıp o gercek taraftara layık olmadı ama olmadı yıne de sukur yuruyebılıyorum ve artık futbola seyırcı oldum ama iddaa edıyorum kı bu takıma altyapıdan cıkarılan forvetler bu kadar kacırmaz bu sanssızlık degıl tamamen BECERİKSİZLİKTİR

poetricus
Allah da seni güldürsün İlhan.

magicyattara
Bu arada bu takım gelecek hafta istanbulda kazanır .

Gs de kötü oynuyor ama biz orda kazanacak durumda değiliz.

Cafer Bulur
Hocanin ilk 11 tercihleri iyiydi ama ikinci yarida bize gol lazimken umut un cikmasi bana göre yanlisti.

Ayrica hoca bu oyundan memnun kaldiysa durumumuz vahim demektir.

Yine de hocaya devre sonuna kadar sans verilmeli.

Nasil olsa ilk 2 ye girme sansimizi büyük oranda kaybettik....

Bahattin Aydın
Bıktık artık yahu bu nedir.Beklentimiz galibiyet değil güzel futbol bu kutsal formayı giyen futbolcular ne zaman anlayacaklar bunu ?Adam gibi oynayın ama yenilin önemi yok..Yeterki hırsınızı gösterin.Biz kendi kendimizi yiyoruz siz milyon dolarlarla oynarken

Erdal
02.10.2009, 23:03
Bize gelene kadar 11 gol yemiş Antep. Sanırım Lig in en çok gol yiyen 5 takımından biri...

Emrah Akcagöz
Başkan haklı Tjikuzu yılın transferi..Mutlaka oynamalı büyük ihtimal Colman yedeğe çekilir bence daha faydalı olur hemde Selçuk daha ofansif oynar..

necmiati61
aynen katılıyorum.Eğer o mahmut kaleciyse bende essien im.
Hep aynı hikaye çıldıracağim.Her maç sıradan kaleciler bizim maçlarda çoşuyor.Artık nedeni çok ama çok açık bir şekilde belli biz B E C E R İ K S İ Z İ S

Mahmut çok iyi kaleci değil, katılıyorum.. Ama Türkiye süper liginin en kötü kalecisi şu anda sylva'dır.. Adam yaşlanmış, refleksler sıfır.. her hafta hatalı gol yer.. bu ne yaa

A.T.R
Ne diyor o çocuk reklamda " Gökhan gökhaaan atan alırspooor" Ya wallahi ben razıyım almaya yeter ki Gökhan gol atsın.

Bir arkadaş yazmış gerideki sayfalarda takım falan tutmayan insanlara gıpta ediyorum diye. haikaten öyle yahu. Eziyet bu eziyet.

Mustafa Calik
02.10.2009, 23:04
Arda'yı durduramadık !

Arda'yi durduramadik ozaman Sylva gol yer yine. Belki bir kac sikinti yasariz ama maci alacagimiza inaniyorum.

Fatih
Antep Diyarbakır kadar cesaretli olsaydı 3 puan alması işten değildi.1 puan için geldikleri Trabzon'a 3 puanla veda edebilirlerdi zira Coucerio pek hevesli değildi.

antagonist
Mahmut çok iyi kaleci değil, katılıyorum.. Ama Türkiye süper liginin en kötü kalecisi şu anda sylva'dır.. Adam yaşlanmış, refleksler sıfır.. her hafta hatalı gol yer.. bu ne yaa

İnsaflı olun biraz. Hani "en formsuz" deseniz neyse de en kötü ne oluyor yahu?

Ali Tunahan Güllü
Iste onun yüzünden bir forvet oyuncu da lazim diyorum.

~~~~~~~~~~~SiNAN~~~~~~~~~~~
SAHiN~~~~GiRAY~~~~EGEMEN~~~CALE
~~~~~~~~CEYHUN~SELCUK~~~~~~~
YATTARA~~~~~~~~~~~~~~~~GABRiC
~~~~~~~GÖKHAN~~~FATiH~~~~~~~~

Böyle birsey hic fena olmaz mesela.

Bu transferleri yaparsak vay halimize bu iki transferlerlede güçleneceğimize inanmıyorum:)

Tekrar söylüyorum Giray,Cale,Ceyhunun bu takımda oynayabilecek kapasitede oldduğuna inanmıyorum!

Erdal
02.10.2009, 23:05
Hoca kalsın "Garip garip adamlar" ( ki ifade benim değil sayın başkanındır) gitsin...

Abdülkadir Kılıç
tayfun:Trabzonsporun futbolcusu değil
cale:iyi bir fiyata satılmalı defsansı iyi ama hucüm yonu koca bir sıfır
giray:iyi kesici ama oyun kuramıyor dan dur vurmakla olmaz
s.inan:ön libero oynayamaz onun biraz önünde kullanılmalı
colman:bazen çok iyi bazen çok kötü
tjikuzu:takımda 2 ön libero var ama biri sağ bek diğeri yedek
s.balcı:ön liberoda kullanılmalı
umut:yetersiz
g.ünal:isteği gelince oynuyor satılmalı
ceyhun:defansta kullanılmalı iyi oyun kurabilir
barış:çok yetenekli ama hepsini hocalar sayesinde kaybediyor
gabriç:sıfırdan iyi ortaları var ama golcüler gol yapamayınca kötü görünüyor
alan:bu adam savunma yapsın diye alınmadı kaleye direk gidiyor ama geri gelmediğini görenler var
yattara:oda çizgiden kaleye gidebilir sıfıra inebilir ama her hoca savunmaı yok diyor
ALLAH'ım bu takım için deli bi adam yokmu ya çılgın bir hoca bulamıyormuyuz biraz tahtası eksik

Herşey öyle böyle tamam ama Giray gerçekten iyi paslar atıyor. Kendini biraz daha geliştirirse gerçekten çok iyi bir stoper olacağı kesin.

Ilelioglu
Arda'yı durduramadık !

Arda'lan olmuyor bi isler, takim oyunu bu is.

Sturm Graz bile GS'yi yenecekti az kalsin, üstelik Graz kötü bir takim, daha bu sene yeni yapilanmaya gittiler, tanidik hicbir topculari yok ama GS'den 1 puan almasini bildiler, neden cünkü takim halinde oynamayi biliyorlar.

Bizde takim halinde oynayalim GS'e orada en az 2 tane atariz.

Bu kadar abartmayin.

Cafer Bulur
Bu aksam taraftarin üstünde ölü topragi mi vardi yoksa bana mi öyle geldi.

Taraftarin takima güveni kalmamis gibi görünüyor,yanlismiyim?

Selçuk Demircioğlu
Bu kadar silik ,futboldan uzak ne yaptığını bilmeyen bir antep takımı ilk defa görüyorum..
İddaa ediyorum bu akşam değil karşımızda antep pursaklarspor olsa bile biz gol atamayacaktık...

poetricus
Özür dilerim Ergin Keleş. Kıymetini bilemedik. Gökhan'ın kaçırdığı golleri onun aldığı paranın 1/8'ine sen de kaçırabilirdin. Kim bilir, belki de bazılarını kaçırmazdın!

Muhammed
Hepsini geçtim Selçuk'un kafa vurduğu pozisyonun gol olmaması başlı başına bir şanssızlık top resmen sıyırdı direği o pozisyonda Gabric'in topu kosarak taca çıkmadan alması harikaydı.

Ozan Yazıcı
02.10.2009, 23:06
Yani istikrar istikrar diyoruz ama hocadanda bi isik alamiyoruz..

Kadro yapisi itibariyle ort sahasiz oynuyoruz resmen.. Kesici ozellikte topcumuz yok!!

Alanzinhoyu hala oynatamiyoruz.. Bugun alanzinho oynatilmiyorsa bu teknik ekibin sorunudur..

Defansa, orta sahaya, sagbeke ve forvete transfer sart insallah yonetim bu mevkiilere oyuncu bakiyordur..

Önce golcü ve sağ bek, takiben orta saha (ön libero) ve stoper, kaleye ısrarla ve inatla onur, yattaranın yerine kıçı başı oynamayan bir sağ açık. 6 transfer lazım, valla şaka gibi..

Caner Dikan
Bu hoca hakkaten futbol özürlüsü.Ben kadro seçimini eleştirmekten bıktım.Adam hala daha saçma sapan seçimler yapmaya devam ediyo.Tayfun'u her defasında 11'de başlatıp ikinci yarının başında alıyo.Yerine Serkan'ı koyuyo.Her defasında aynı şeyi denemeye gerek var mı!!Tayfun'la bu iş olmuyorrrr!!Serkan'la başlasana sağ bekte be adam.Orta sahada Hüseyin'in mevkisinde yığılma var diye Hüseyin'i göndertiyosun.Gidiyosun Selçuk'u koyuyosun.Selçuk orda oynar mı eyy hocaaaa!!Yattara yedek.Umut sağ açıkta oynuyo.Olacak iş mi!!Gabric soldan, Yattara sağdan kesiyor.Umut'u çıkarıp Alanzinho'yu sokuyosun.Alanzinho mu çıkacak kafaya!!Gökhan 90 dakika saç baş yoldurtmaktan başka hiçbir işe yaramıyor(adam ayakta duramıyo) Gökhan sahada Umut dışarda(oysaki Umut bugün harbiden çabalıyodu).Engin gibi futbolcun var.Adam 18'de yok.Bu böyle olmaazzz!!!...

Kadroyu geçtim.Bu takıma Allah aşkına ne çalıştırıyo bu hoca.Ne taktik var, ne futbol, ne pas... hiç bişe yok, hiç bişe!!Takım hiç antrenman yapmazsa çıkar yine aynı topu oynar!!

Gelelim yönetime.Başkan maçtan önce konuşma yapıyor 'Ben elimden gelen her şeyi yaptım.' diye.Hoca yokken futbolcu alıyosun.Ferhat, Engin, Tjikuzu, Zafer kadroda bile yok.Topu topu 5 transferimiz var.4'ü yok.Şampiyonluk için elinden gelen her şey bu mu!!

Taraftar desen takımı 'yuhh'lamaktan bile aciz.Önüne gelen grup kurmuş.Herkes kendi kafasına bağırıyo.Ne bağırdıkları da belli değil..

Burda olan bizlere olmuştur(takımın gerçek sahiplerine).Hepimize geçmiş olsun..

Gordon Freeman
şaka maka biz gol atma konusunda öğrenilmiş çaresizliğe mi tutulduk acaba...

Mehmet Fırat
Kim ne derse desin; Cale ile Gabric iyi anlaşıyor.

Hüseyin İlkin
Gaziantep takımı da bu sezonun hayal kırıklıklarından.
Bizim gibi...

Pro-TS
antep çok kötü bi takım olmuş. Şu takımı ki yenemedik yazıklar olsun. Bu arada bi yazılar olsunda maratona (bende ordaydım:p) anacak adam yuhlarlar başka bişe de bilmezler.
Bu arada Gökhan Ünaldan ben umudumu kaybettim arkadaş

The Ciks
02.10.2009, 23:07
bugunkı sorun tam anlamıyla şanssızlık....2 top dırekten donuyor penaltı..selçuk gokhan gabrıc colman ceza sahası ıçınden golu yapamıyorlar.....anlaşıldıki kırılma maçımız gs maçı oldu...yenebılırsek alı samıyende ılk yarı sonuna kadar yukselen bır ıvme yapabılırız...ıkıncı yarıdaki oyunu baz alacak olursakta gobekte selçuğun yanında bır erns bulabilirsek bizi yenebilecek bir takım olmayacak...uzun yıllardan beri ilk defa soldan gabriç sağdan yattara gibi iki açıkla oynadık...tam hazır bir yattara olunca kı bunu adam eksıltmelerınde gördük yer yer....tutulmayan bir takım olacagız...esas şansızlığımızda 8 haftaya kadar yattarasız oynamamız yada sağ açıksız oynamamız oldu..umarım bu puan kayıplarını telafi eder ve ıkılı forvette gökhanın yanına fatih tekke yi..göbektede selçuğun yanına ernt gibi bir adamı monte edebiliriz...şans melekleri..34 maçta bir kez gs maçında yanımızda olsun yeter...bugun nede dün bross tek suçlu değildir...bazen olmayınca olmuyor....ama olacak enseyi karartmayın...bjk nin 6 puanı olduğunu düşünürsek..bu köprünün altından cok sular akacak...

Cafer Bulur
G.sarayi yensek bile bu takimin sorunlari düzelecek gibi görünmüyor.

Cünkü kapanan rakiplere karsi adeta dokuz doguruyoruz.

Gel devre arasi gel....

Mustafa Calik
Bu transferleri yaparsak vay halimize bu iki transferlerlede güçleneceğimize inanmıyorum:)

Tekrar söylüyorum Giray,Cale,Ceyhunun bu takımda oynayabilecek kapasitede oldduğuna inanmıyorum!

Bu tek bir misal di. Bu aklimda ki kadro degil zaten. Gabric gibi savasan oyuncular bulmaliyiz. Atiba ve Fatih aklima gelen iki isim.

Hotaman
Bu arada Antep'i yine yenemedik. İnşallah kupada karşımıza çıkmaz.

Ozan Yazıcı
02.10.2009, 23:08
Gs de kötü oynuyor ama biz orda kazanacak durumda değiliz.

Galatasaray iyi de oynasa, kötü de oynasa en az 3 atar. İnşallah yüz kızartıcı bir skor çıkmaz maçtan..

Ali Tunahan Güllü

Ben hangi maçı izledim anlamıyorum Gabric yönünden sorun yokta Cale maçın hayal kırıklıklarından biriydi demekki yedek kalmak yaramamış maç boyunca yaptığı İSABETLİ orta sayısı 1...

Ilelioglu
Galatasaray iyi de oynasa, kötü de oynasa en az 3 atar. İnşallah yüz kızartıcı bir skor çıkmaz maçtan..

Sturm Graz neden atamadi acaba?

Muhammed

Cale bugün çok çok kötüydü bence 17 yaşındaki acemi bir çocuk gibi oynadı.

efulim67
Yorumların büyük çoğunluğunu okudum. Göremediğiniz bir şey var.
BU sene ilk kez bir Lİg maçında Gol YEMEDİK !!!! Yaaaaaaaaaaa....

Serdar A
02.10.2009, 23:09
Hepsini geçtim Selçuk'un kafa vurduğu pozisyonun gol olmaması başlı başına bir şanssızlık top resmen sıyırdı direği o pozisyonda Gabric'in topu kosarak taca çıkmadan alması harikaydı.

Bu yorumu okuyunca Türkiye-İngiltere maçları gözümün önüne geldi .

necmiati61
İnsaflı olun biraz. Hani "en formsuz" deseniz neyse de en kötü ne oluyor yahu?

tamam doğru diyorsun.. hem en formsuz hem de en kötüsü... Allah'a şükür insaflıyım.. başka takımda olsalar sepetlemişlerdi onu çoktan.. sivas, diyarbakır, bursa, gençler ve antalya maçlarındaki hatalı olarak yediği gollerini görmüyor musunuz?.. gönderin yabancı kontenjanımız açılsın.. şu onura da hatalı gol yese de yarısı kadar şans verin yaaa.. kötü kelimesi hafif kalır.. berbat kaleci.. yaşlandı, işi bitti.. iki iyi özelliği ile işi götürmeye çalışıyor tecrübesi, yer tutuşları ile top kurtarıyor işte.. bir de topu çabuk ve etkili oyuna sokması iyi.. diğer türlü gol yemesi için topun biraz hızlı gelmesi yeterli.. direkt ona doğru gelse bile.. Allah'tan bu maçta egemen, giray topun önüne atladılar da kale tutmadı..

murat köse
Bu takıte ma bir sağ bek ve farklı nitelikte bir forvet almamak cehalettir...Değilse ihanettir....

ihanettir abi başka bişey değildir bu.

hos_cocuk61
Ligin en kötü takımlarından biri kendi evimizde bizden puan aldı. Vay halimize!

yorumsuz6117
Arda'lan olmuyor bi isler, takim oyunu bu is.

Sturm Graz bile GS'yi yenecekti az kalsin, üstelik Graz kötü bir takim, daha bu sene yeni yapilanmaya gittiler, tanidik hicbir topculari yok ama GS'den 1 puan almasini bildiler, neden cünkü takim halinde oynamayi biliyorlar.

Bizde takim halinde oynayalim GS'e orada en az 2 tane atariz.

Bu kadar abartmayin.
Takım halinde ne zaman oynadıkki biz gs maçında oynayalım gs maçında yapmamız gereken şu 11 kişi defans yaparız kontradan atarsak atarız başka türlü olmaz..

Mehmet Fırat
02.10.2009, 23:10
Ben hangi maçı izledim anlamıyorum Gabric yönünden sorun yokta Cale maçın hayal kırıklıklarından biriydi demekki yedek kalmak yaramamış maç boyunca yaptığı İSABETLİ orta sayısı 1...

1 mi? :D

Sadece Gökhan, Cale'nin 2 ortasını kaçırdı, sen harbiden başka maçı izlemişsin. :)

Cafer Bulur
Bu arada Antep'i yine yenemedik. İnşallah kupada karşımıza çıkmaz.
Bu sezon resmi maclarda kendi sahamizda sadece antalyasporu yenebildik.

Hani su amatör takim gibi cümbür cemaat gol atmaya giden takim vardi ya,onlari yenebildik.:)

Bu takim bu aksam antepi yenemediyse g.sarayi degil ama kendi sahasinda cok takimi yenemez...

Selçuk Demircioğlu

yok yok merak etme renktaş..bu futbolcular kendilerini göstermek için çok daha azimli oynarlar bu tip maçlarda..dilim varmıyor ama büyük takım forması giyen küçük takım futbolcularına sahibiz..

Emrah Akcagöz
Takım halinde ne zaman oynadıkki biz gs maçında oynayalım gs maçında yapmamız gereken şu 11 kişi defans yaparız kontradan atarsak atarız başka türlü olmaz..
:eek::eek::eek::eek:

Gsnin o kadar abartılacak birşeyi yok..

Semih Aydın
02.10.2009, 23:11
http://rutube.ru/tracks/2419213.html?v=df7f70cdfa1793d3c4b8a48900e42b90&autoStart=true&bmstart=26

Böyle mi :) ?

necmiati61
Ayrıca Giray'ın top kesiciliği iyi ama topu oyuna sokması felaket.. tam ziya doğan topçusu gibi topu ileriye doğru havadan kaldırıyor.. amatör futbolcu bile öyle yapmaz yaav..

mashal61
Haftaya taktiğimizi buldum. Şahan'ın takımı Güvenspor'un taktiği. 0-0-0. 11 kalecili. Eğer federasyondan özel izinle bu taktikle sahaya çıkarsak bir ihtimal maç berabere bitebilir. Maçı gs li arkadaşlarımla birlikte izleyeceğim. Acaba vaz mı geçsem diye düşünmekteyim. Bu takımdan köy veya kasaba olur mu? Bu yönetimden cacık olur mu? Bir de bunları merak etmekteyim.

Ilelioglu

Takim halinde oynayamiyoruz evet ve üstelik iyi pres yapamiyoruz, GS macinda defans yapip kontra oynamak en dogrusu.

Ali Tunahan Güllü
1 mi? :D

Sadece Gökhan, Cale'nin 2 ortasını kaçırdı, sen harbiden başka maçı izlemişsin. :)

Yani sen Caleyi beğendin?

O zaman harbiden başka maçı izlemişim bravo Cale!!;)

Pro-TS
tek tesellim Türkiye Kupası lige çoktan havlu attık bence

Cafer KILIÇSOY
İçimden geçenleri dilime dökemiyorum artık... Tuhaflaştım...

Yürek bu yaa, taş değil...

Hamza Yilmaz
02.10.2009, 23:12
Haftaya taktiğimizi buldum. Şahan'ın takımı Güvenspor'un taktiği. 0-0-0. 11 kalecili. Eğer federasyondan özel izinle bu taktikle sahaya çıkarsak bir ihtimal maç berabere bitebilir. Maçı gs li arkadaşlarımla birlikte izleyeceğim. Acaba vaz mı geçsem diye düşünmekteyim. Bu takımdan köy veya kasaba olur mu? Bu yönetimden cacık olur mu? Bir de bunları merak etmekteyim.

Bence gsli arkadaslarinla izleme. 3-0, 4-0 olur o mac

Kader KORELİ
1. Trabzonspor´da eskiden oynamis, mümkünse Trabzonspor´la sampiyonluk yasamis bir teknik direktör lazim bu takima. Bu örnegin Senol Günes olabir, veya Hami Mandirali, vs. ... önemli olan bizden biri olmasi, Trabzonspor´un o yetmisli senelerdeki ruhunu tasimasi.

2. Altyapiya daha çok önem verilmeli. Göksu, Hasan Ahmet Sari, Abdullah Karmil gibi oyuncular takima entegre edilmeli.

Örnegin FC Barcelona. 24 kisilik kadrosundaki altyapidan gelen oyuncular:

Victor Valdés (27)
Gerard Piqué (22)
Puyol (31)
Andreu Fontas (19)
Marc Muniesa (17)
Xavi (29)
Iniesta (25)
Sergio Busquets (21)
Jonathan Dos Santos (19)
Jeffrén Suarez (21)
Lionel Messi (22)
Bojan Krkic (19)
Pedro (22)

Yani kadronun yarisindan fazlasi altyapi kökenli.
Son sampiyonlar ligi maçina bakarsak, golleri atan: Messi ve Pedro.
Ikiside altyapidan.

Bizde ise, takimdaki futbolcularin performanslarinin en düsük oldugu zamanlarda bile, genç oyunculara sans verilmiyor ve sonra utanmadan "tecrübeleri yok" argümani öne sürülüyor. Bu futbolcular simdi degilde, ne zaman oynayip tecrübe kazanacaklarki?

3. Bu takima Trabzon kökenli kaliteli futbolcular lazim.

Örnegin Alanzinho alinirkene bir serzeniste bulunmustum, neden Özer Hurmaci gibi Trabzonlu oyunculara paramiz olmazda, yabancilara bu kadar para harcariz diye. Ama gördümki Trabzonlu Trabzonlu futbolcudan yana degilde yabanci futbolculardan yana tavir koyuyor. Oysa zamaninda elde etdigimiz basarilarin temelinde Trabzonluluk vardi..

Ruhumuz yobazlamis. Ne sahadaki futbolcularda Trabzonspor ruhunu görebiliyorum, ne yöneticilerde, nede çogu taraftarlarda (örnegin maçta ziplayip tezahurat yapmayi isteyen taraftarlari engelleyen taraftarlar var; maci oturduklari yerden, çekirdek çitlatarak izliyecek beyefendiler, paralari varya kombine almaya, keyifleride var, kimse keyiflerini bozamaz, bir güzelde küfür edecekler tabii, daha ne diye ödediler o parayi?)

Kendi kendimizi yalanlarla avutuyoruz.
O eski Trabzonspor yok artik.
Ayni o eski Trabzon sehiri olmadigi gibi.
Disardan Trabzon´a gelen, kültürel yobazligin daha çok farkindadir.

Trabzonspor´da degisim
ancak Trabzon sehirinde ve Trabzonlularin mentalitesinde bir degisimden
yola çikarak gerçeklestirilebilir.

yorumsuz6117

bizim var ama...

The Legend
02.10.2009, 23:13
2.yarıda kurtarıcı olarak g.tünü çekemeyen bir yattara sahaya sürülüyor. alkışlar broosa:alkış: antrenmanda oyuncuları ne kadar takip ettiği belli oldu.

ayrıca iddaa ediyorum bu takımı yöneten broos değil metin diyadindir. yoksa bu kararları hocayım diye geçinen biri veremez.

hooligans61
silva biz gol atıp raatlıoruz oda rahatlıyo yiyo du hep bugüne kadar ilk kez gol atamadık sanırımm bugün o da yemedi iste bnce böle ...

Muhammed
Simpson'un yetenekleri ilgili futbolseverlerce bilinir . Öyle kapalı kutu durumu söz konusu değil .

Yani aranınca bulunur . Gabric takımımıza imza attıktan sonra bu konuda bir şeyler yazmayı bıraktım ancak Erdal abinin yazdığına destek olmadan da geçemem .

Gabric'te elbette kendini geliştirirse iyi yerlere gelecek bir futbolcu ancak 2,5 milyon euro da bizim kulübümüz için hatırı sayılır , ortalamanın üzerinde bir rakamdır . Aynı futbolcumuzun geçen sezonun başında değeri 1 milyon değildi .

Doğrudur Simpson Almanya 2. liginde yeteneklerini tüm Dünya'ya göstererek Manisa'ya transfer oldu. Gabric bana göre modern futbolun tüm gereklerini yerine getirebilen bir oyuncu. Hız,mücadele,güç, gerektiğinde çalım, harika orta açıyor. İddaa ediyorum bu ligden Avrupa'nın daha üst düzey liglerine gidebilecek birkaç yabancıdan biridir.

Serdar A

Cale-Gabric ikilisi ikinci yarı yapabildiğimiz tüm kanat bindirmelerinin ve atılan yan topların tamamına yakınının ( Yattara'nın ayağından çıkarmak için 50 metreden attığı topları saymazsak ) sahibi .

Bireysel olarak aksasa da bu ikili bir birleri ile iyi anlaşabildiklerinin sinyalini verdi .

Emre ÖZTÜRK
Özür dilerim Ergin Keleş. Kıymetini bilemedik. Gökhan'ın kaçırdığı golleri onun aldığı paranın 1/8'ine sen de kaçırabilirdin. Kim bilir, belki de bazılarını kaçırmazdın!

inan bana renktaş ben yazacaktım.Eğer ki ergin keleş bugün sahada olsaydı o pozisyonlardan birini kesin atardı

Ilelioglu
02.10.2009, 23:14

Bencede yok, Avusturya'nin kötü takimlarindan Graz bile söke söke bir puan aldi ama bizim yapamadigimiz bir seyi cok iyi yapiyorlar: Takim halinde oynamak.

Bu bizde olmadigi icin defans yapip kontra yapmak daha dogru olur.

Hotaman
Bu sezon resmi maclarda kendi sahamizda sadece antalyasporu yenebildik.

Hani su amatör takim gibi cümbür cemaat gol atmaya giden takim vardi ya,onlari yenebildik.:)

Bu takim bu aksam antepi yenemediyse g.sarayi degil ama kendi sahasinda cok takimi yenemez...

Yok abi o anlamda yazmadım. Biz Antep'ten geçen yıl bir puan alabildik.

Bana göre GS'yi de yenemeyiz, ütopik bence.:)

Muhammed
Şu Barcelona altyapı örneği vererek komik olmayın Allah aşkına. Adamların altyapısından Hırvat,Arjantinli adam çıkıyor. Bizim altyapımızdan Trabzon'lu dışında bile adam çıkamıyor olsada çıkabilirmi o da meçhul zaten.

mashal61
02.10.2009, 23:15
Hani şimdi berabere kaldık da haftaya kazanmaktan başka şansımız kalmadı diye kendimi kandırmaya çalışıyorum. Bunu başarabilirim sanırım. Çünkü gerçekten başka şansımız kalmadı. gs ye bırakın yenilmeyi yenemezsek bile hiçbir yönetici bana zirveden bahsedemez.

Mehmet Fırat

Yahu şu maçı kazansak, herkes Cale'yi beğenecekti. Ataklara çıkıyor, isabetli ortalar yapıyor, üstelik yine kritik toplar kesiyor diyecekti. Adamını yine kaçırmıyor diyecekti.

:)

Pro-TS
lig başından beri ilk defa gol yemediğimiz bir maç oldu

Ilelioglu

Demekki Sturm Graz'dan daha kötü bir takimiz...:cool:

Suha
bu takım böle arkadaşlar bi mç kazanır 2 maç berabere 2 mç kaybeder..lig böle devam eder..kimse kimseyi aldatmasın herkesin aklı fikri var..kimse size sezon başı şampiyonluğa oluczs..başkan olsun hoca olsun dedimi..bizde kalkmış şampiyon oluczs diyrzs.uyumayalım millet birileri bu taraftarı aferdrsnz aptal yerine koyuya bizsde izliyorzs.ilk yarıı rezil futbol 2.yarı şuurzsuzca saldıryo takım..yaaa yazıkk yaa bn gökhan hava topuna çıkrken bile yerimden kalkmıyorumm.adamın kapasitesi bellii kayseri iyi kakaladı..helal olsun..bir hoca getirdiler allh aşkına kim tanıyodu bize glmedmn önce..bu iler böyledir bn 25 yaşında anladım artıkk..bu işlerr fasa fisoo..ne şampiyonluğu yaaaa..kime yuttruyolarrr...

Emre ÖZTÜRK
02.10.2009, 23:16
2.yarıda kurtarıcı olarak g.tünü çekemeyen bir yattara sahaya sürülüyor. alkışlar broosa:alkış: antrenmanda oyuncuları ne kadar takip ettiği belli oldu.

ayrıca iddaa ediyorum bu takımı yöneten broos değil metin diyadindir. yoksa bu kararları hocayım diye geçinen biri veremez.

eğer yattara sahaya sürülmeseydi şuan belkide hugo kovulmuştu

Hotaman
Yahu şu maçı kazansak, herkes Cale'yi beğenecekti. Ataklara çıkıyor, isabetli ortalar yapıyor, üstelik yine kritik toplar kesiyor diyecekti. Adamını yine kaçırmıyor diyecekti.

Kazanamadık işte. Cale'ye hucüm!:)

magicyattara

Televizyondan öyle göründüğüne bakma.Yarım metre yandan çıktı top.Çok kötü vurdu.

Cafer KILIÇSOY
Hocam Ergin Keleş kadar taş düştü kafamıza da farkında değiliz.

Ozan Yazıcı
Sturm Graz neden atamadi acaba?

Elmalarla armutları karıştırma. Peki sen Sturm Graz'la oynasan ne yaparsın?

Abdülkadir Kılıç
1. Trabzonspor´da eskiden oynamis, mümkünse Trabzonspor´la sampiyonluk yasamis bir teknik direktör lazim bu takima. Bu örnegin Senol Günes olabir, veya Hami Mandirali, vs. ... önemli olan bizden biri olmasi, Trabzonspor´un o yetmisli senelerdeki ruhunu tasimasi.

2. Altyapiya daha çok önem verilmeli. Göksu, Hasan Ahmet Sari, Abdullah Karmil gibi oyuncular takima entegre edilmeli.

Örnegin FC Barcelona. 24 kisilik kadrosundaki altyapidan gelen oyuncular:

Victor Valdés (27)
Gerard Piqué (22)
Puyol (31)
Andreu Fontas (19)
Marc Muniesa (17)
Xavi (29)
Iniesta (25)
Sergio Busquets (21)
Jonathan Dos Santos (19)
Jeffrén Suarez (21)
Lionel Messi (22)
Bojan Krkic (19)
Pedro (22)

Yani kadronun yarisindan fazlasi altyapi kökenli.
Son sampiyonlar ligi maçina bakarsak, golleri atan: Messi ve Pedro.
Ikiside altyapidan.

Bizde ise, takimdaki futbolcularin performanslarinin en düsük oldugu zamanlarda bile, genç oyunculara sans verilmiyor ve sonra utanmadan "tecrübeleri yok" argümani öne sürülüyor. Bu futbolcular simdi degilde, ne zaman oynayip tecrübe kazanacaklarki?

3. Bu takima Trabzon kökenli kaliteli futbolcular lazim.

Örnegin Alanzinho alinirkene bir serzeniste bulunmustum, neden Özer Hurmaci gibi Trabzonlu oyunculara paramiz olmazda, yabancilara bu kadar para harcariz diye. Ama gördümki Trabzonlu Trabzonlu futbolcudan yana degilde yabanci futbolculardan yana tavir koyuyor. Oysa zamaninda elde etdigimiz basarilarin temelinde Trabzonluluk vardi..

Ruhumuz yobazlamis. Ne sahadaki futbolcularda Trabzonspor ruhunu görebiliyorum, ne yöneticilerde, nede çogu taraftarlarda (örnegin maçta ziplayip tezahurat yapmayi isteyen taraftarlari engelleyen taraftarlar var; maci oturduklari yerden, çekirdek çitlatarak izliyecek beyefendiler, paralari varya kombine almaya, keyifleride var, kimse keyiflerini bozamaz, bir güzelde küfür edecekler tabii, daha ne diye ödediler o parayi?)

Kendi kendimizi yalanlarla avutuyoruz.
O eski Trabzonspor yok artik.
Ayni o eski Trabzon sehiri olmadigi gibi.
Disardan Trabzon´a gelen, kültürel yobazligin daha çok farkindadir.

Trabzonspor´da degisim
ancak Trabzon sehirinde ve Trabzonlularin mentalitesinde bir degisimden
yola çikarak gerçeklestirilebilir.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
İnan yazını okumadım ama o Barcelonadaki altyapı olayını gördüm ya dayanamadım tebrik etmek istedim. Şu an yazında ne yazıyor bilmiyorum. Ama eğer biz de Barca gibi yapalım diyorsan olmaz. Çünkü o kadar sabredecek taraftarımız yok. Ama Barca'nın bu sistemi gerçekten dikkat çekici. Bu arada Gerard Pique u19 da ManU'ya gitmiş. Transfermarkt'ye göre 5.250 bine 5 milyona geri almışlar. Arada karda etmişler. :D
Bir de Messi nasıl altyapıdan olur. Adam Arjantinli diyenler olabilir. Adamlar transferi altyapıya yapıyorlar. Mesela İniesta'yı taa u 18 takımına transfer etmişler.

Serdar A
Doğrudur Simpson Almanya 2. liginde yeteneklerini tüm Dünya'ya göstererek Manisa'ya transfer oldu. Gabric bana göre modern futbolun tüm gereklerini yerine getirebilen bir oyuncu. Hız,mücadele,güç, gerektiğinde çalım, harika orta açıyor. İddaa ediyorum bu ligden Avrupa'nın daha üst düzey liglerine gidebilecek birkaç yabancıdan biridir.

Almanya 2. ligi aşağı yukarı Hırvatistan birinci ligi ayarında bir organizasyon . Ne söylemeye çalıştınız anlamadım , benim söylemim doğru düzgün , kulübün gerçeklerine uygun bir transfer planı ve ekibimizin olması gerektiği üzerine .

yorumsuz6117
02.10.2009, 23:17
Demekki Sturm Graz'dan daha kötü bir takimiz...:cool:
Şu anda grazdan daha kötü bi takımız evet..

Selçuk Demircioğlu
fuser son paragrafın aynı benim düşündüğüm gibi olmuş..ben yazsam ancak böyle yazabilirdim..ama benim mantalitenin değişeceği yönünde hiçbir umudum yok..evet yozlaştık..bu yüzden pek de alt yapıdan umudum yok...çünkü eski gençler yok..

Cafer Bulur
Bu aksam fatih tekkemiz olsaydi mutlaka golünü yazmisti.

Onu almamakla yönetim takima ve bizlere ihanet etti.

Mactan önce ünal karaman fatihin devre arasinda yine gündeme gelecegini ima etti.

Avrupa ligine giremedin,sampiyonluga havlu attin.

Bundan sonra fatih gelse ne olur?

necmiati61
02.10.2009, 23:18
Cale gerçekten iyiydi.. özellikle ferhata göre çok çok iyi.. ferhatın biraz daha pişmesi lazım.. Cale'nin tek eksiği son dakikalarda topu gereksiz yere havaya dikmesiydi..

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 23:19
Cale-Gabric ikilisi ikinci yarı yapabildiğimiz tüm kanat bindirmelerinin ve atılan yan topların tamamına yakınının ( Yattara'nın ayağından çıkarmak için 50 metreden attığı topları saymazsak ) sahibi .

Bireysel olarak aksasa da bu ikili bir birleri ile iyi anlaşabildiklerinin sinyalini verdi .

Cale-Gabric olayına katılmıyorum sadece Gabricin kanat bindirmeleri ve ortaları sayesinde posizyon bulduk...

Yaptığı pas hatalarını,boş alanda taca attığı topları(kafayla)nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bireysel olarak aksadığı ataklar bir hayli fazla.

Uğur KÜÇÜK
Ben bu gokhan denilen sahsi takimi birak dugunumde bile oynatmam ...........
Bİr de milli olmus kahir sirasi artik milli takimda

Ilelioglu
Elmalarla armutları karıştırma. Peki sen Sturm Graz'la oynasan ne yaparsın?

Yahu ben Avusturya'da yasiyorum birak Graz'i en iyi takimlari bile bize kafa tutamaz!

Ama takim halinde cok iyiler. Hemde bütün takimlari öyle. Bunu en iyi Rapid yapiyor.

Kubilay ŞAHİN
Bir Soru.. Maçın Sonlarına Doğru Taraftar Gaziantep'imi Alkışladı..?

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 23:20

YoO yensek bile görüşüm değişmeyecekti bu maçta sahada yoktu sol bekimiz aksadı kabul edelim;)

Hotaman
02.10.2009, 23:20
Almanya 2. ligi aşağı yukarı Hırvatistan birinci ligi ayarında bir organizasyon . Ne söylemeye çalıştınız anlamadım , benim söylemim doğru düzgün , kulübün gerçeklerine uygun bir transfer planı ve ekibimizin olması gerektiği üzerine .

Serdar bence yabancı oyuncularımız çokta yargılanacak oyuncular değiller. Sorun bizim işletmeye çalıştığımız sistemde. Biz yabancı oyuncularla iskelet kurmaya çalıştığımız taktirde böyle maçlar oynarız. Ancak takımın iskeleti yerli olduğunda yabancı oyuncularımız tam manasıyla birer yıldız olabilirler.

ilyskm
02.10.2009, 23:21
yanarım yanarım şu gökhan ünal'ın Trabzonspormuzu bitirdiğine yanarım. Sen 50 kere topa vur yarısını kaleciye nişanla diğer yarısınıda dışarı at olacak iş değil. Sadri şener gör artık bu golcü sorunu yüzünden seninde sonun Nuri Albayrak gibi olacak...

Serdar A
Barcelona'nın altyapısında yetişmiş farklı kulüplerdo oynayan oyunculardan bir takım kurulsa , çok ciddi rakip olur .

Öyle bir sistem kurabilecek tecrübeli bir çalışan kadromuz yok , uygun kulüp yapımız da yok .

Ayrıca ; Barca'da sahaya 17 yaşında çocuk sürülürde 60-80 dakika boyunca ayağına gelen her topu ezerse sahayı alkışlarla terkeder .

Bizde bu sistem için uygun taraftar da yok .

Ilelioglu
Şu anda grazdan daha kötü bi takımız evet..

Kadro olarak hayir.

Bu sene yeni yapilandi Graz ama herifler takim halinde cok iyi oynuyorlar ve üstelik cok efor sarfediyorlar.

Erdal
02.10.2009, 23:22
Yahu bu akşam taraftarın ne kabahati vardı? Taraftarın sahaya etkisini büyütüyoruz bence...Ankarada sorun ne idi peki?...Taraftar futbol görmek ister...Müsade edelim de istesin bunu...

Ozan Yazıcı
Yahu ben Avusturya'da yasiyorum birak Graz'i en iyi takimlari bile bize kafa tutamaz!

Ama takim halinde cok iyiler. Hemde bütün takimlari öyle. Bunu en iyi Rapid yapiyor.

E tamam işte, biz takım olarak da, bireysel olarak da rezaletiz..

Sümeyye Şahin
Ben takımımıza protesto anladım.

Zaten sonlara doğru Gaziantep'in ne futbol ne davranış alkışlanacak bir şeyi yoktu.

Kader KORELİ
Şu Barcelona altyapı örneği vererek komik olmayın Allah aşkına. Adamların altyapısından Hırvat,Arjantinli adam çıkıyor. Bizim altyapımızdan Trabzon'lu dışında bile adam çıkamıyor olsada çıkabilirmi o da meçhul zaten.

Neden komik olsunki? Bu kendini küçük görmektir. Yanibasimizda örnegin bir Gürcistan var, ordan genç oyuncular Trabzonspor altyapisinaa gelirler, yeterki bizim yönetim bu yönde icraatlarda bulunsun. Daha birçok ülkeden futbolcular bizim altyapiza gelebilir, örnegin bir bosnak genç neden bizim altyapiya gelmek istemesin? Baska bir örnek, Faty Papy, çocugu ta Ruandadan aldik getirdik. Bu isler mümkün, yeterki bir sistem otutdurulsun.
Sonra asil Trabzonlu gençlere daha çok önem verilmeli, Trabzonda olsun Türkiyenin baska yerlerinde olsun veya yutdisinda olsun birçok takimda Trabzon kökenli oyuncu var, yani Trabzonlularda futbola yönelik büyük bir potansiyel var bence, ama bundan meyve almasini bilmiyoruz, ama katalanlar bunu biliyor, örnek Xavi, Iniesta, Puyol, bunlar hep yerli oyuncular, Arjantinden, Hirvatistan falan degil..

Pro-TS
protestoydu o yuhlamak yerine daha iyi

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 23:23
Neyse sizlere kolay gelsin maç bitti ama baş ağrısı bitmedi iyi geceler..

Emre EFENDİOGLU
Kara belayı gördünüz mü bugün, ne goller attı, attırdı, harika ortalar açtı.
Hadi bağırın stadda, İbrahimm Yattarraaa :D

mk.esen35
insallah sadri baskan kongrede devam eder.bu sene yapılan hatalar ona ders olmustur mutlaka.yeni biri baskan olsa ilk senesinde herkezin ilk senesinde yaptıgı gibi bircok hata yapar önümüzdeki senede elden gider.cok üzgünüm.puan kaybına değil.içimdeki heyecan gitti

ilyskm
Arkadaşlar Gökhanı istemiyoruz kampanyası başlatalım ne dersiniz yoksa bu takım 2 ileri bir geri devam eder bize Gökhansız kurulan bir takım lazım. Aldığı tüm topları kaybeden bir topçuya forma veriliyorsa Göksunun ne günahı vardı da Karadeniz spora geri gönderildi..

Ilelioglu
02.10.2009, 23:24
E tamam işte, biz takım olarak da, bireysel olarak da rezaletiz..

Demekki GS'de öyle...

Hotaman
02.10.2009, 23:25
Barcelona'nın altyapısında yetişmiş farklı kulüplerdo oynayan oyunculardan bir takım kurulsa , çok ciddi rakip olur .

Öyle bir sistem kurabilecek tecrübeli bir çalışan kadromuz yok , uygun kulüp yapımız da yok .

Ayrıca ; Barca'da sahaya 17 yaşında çocuk sürülürde 60-80 dakika boyunca ayağına gelen her topu ezerse sahayı alkışlarla terkeder .

Bizde bu sistem için uygun taraftar da yok .

Türkiye de ki Trabzonlu sporcuları toplasakta benzeri bir takım çıkar Serdar kardeşim.

Ayrıca aksine 17 yaşına hörmet büyük, sorun 19 yaşına kadar şansını kullanamayanlarda.

Ayrıca alt yapı kesinlikle bize uygun sistem. Daha doğrusu bizim sistemimiz altyapı.

ilyskm
02.10.2009, 23:25
Ah Sadri başkan ah bize bu gökhanı kim gazladıysa tuttuğu takım galip gelemesin inşaallah...

yorumsuz6117
02.10.2009, 23:26
Kadro olarak hayir.

Bu sene yeni yapilandi Graz ama herifler takim halinde cok iyi oynuyorlar ve üstelik cok efor sarfediyorlar.
Bende takım olarak demek istedim kadro olarak kıyaslanamaz zaten bizim kadro değerimiz 60 milyon euro onların 15 milyon euro..

Abdülkadir Kılıç
MEsela Barcelona Mauro Icardi diye bir adamı u18 takımına transfer etmiş.Arjantinli. 16 yaşında bir çocuk. Oyuncuyu tanıdığımdan değil ama kimbilir 5 sene sonra Messi yerine onu konuşacağız.
Birde o gençler yok olayı hikayeden ibarettir. Altyapı altyapı değil ki futbolcu çıksın. İyi bir sistemle bak neler olur.

futbalski60
Neden komik olsunki? Bu kendini küçük görmektir. Yanibasimizda örnegin bir Gürcistan var, ordan genç oyuncular Trabzonspor altyapisinaa gelirler, yeterki bizim yönetim bu yönde icraatlarda bulunsun. Daha birçok ülkeden futbolcular bizim altyapiza gelebilir, örnegin bir bosnak genç neden bizim altyapiya gelmek istemesin? Baska bir örnek, Faty Papy, çocugu ta Ruandadan aldik getirdik. Bu isler mümkün, yeterki bir sistem otutdurulsun.
Sonra asil Trabzonlu gençlere daha çok önem verilmeli, Trabzonda olsun Türkiyenin baska yerlerinde olsun veya yutdisinda olsun birçok takimda Trabzon kökenli oyuncu var, yani Trabzonlularda futbola yönelik büyük bir potansiyel var bence, ama bundan meyve almasini bilmiyoruz, ama katalanlar bunu biliyor, örnek Xavi, Iniesta, Puyol, bunlar hep yerli oyuncular, Arjantinden, Hirvatistan falan degil..

Senin altyapın zaten Trabzonlu oyunculardan kurulu hepside vasat bile değil sırf Trabzonlu diye oraya getirilen oyuncular bizim altyapımız sadece yörenin diğer takımlarına çalışıyor kendisine faydası yok çıkarsa 10 yılda bir oyuncu çıkıyor. Dışa açılmadan başarı sağlaman çok zor.

Semih Aydın
Golcü oyuncu gol atar

Ilelioglu
02.10.2009, 23:27
Bende takım olarak demek istedim kadro olarak kıyaslanamaz zaten bizim kadro değerimiz 60 milyon euro onların 15 milyon euro..

Evet demekki Messi ile olmuyor bu isler.

Sturm Graz'in Forveti Haas kac yasinda? 35 mi, 36 mi?

TheRapZoNe
02.10.2009, 23:28
gökhan ünal, kibri ve kaprisi kadar sahada mücadele etse her maçta gol atardı eminim. Yazık Trabzonspor'umua bugünki gibi ruhsuz oyuncularla muhatap. Yazık ki ne yazık..

Daha önceden de dediğim gibi bu oyunculara para cezası verilmediği sürece kendilerine çeki düzen vermezler.

Pa-ra Ce-za-sı

Erdal
insallah sadri baskan kongrede devam eder.bu sene yapılan hatalar ona ders olmustur mutlaka.yeni biri baskan olsa ilk senesinde herkezin ilk senesinde yaptıgı gibi bircok hata yapar önümüzdeki senede elden gider.cok üzgünüm.puan kaybına değil.içimdeki heyecan gitti

Ben yapılanların hata olduğuna falan inanmıyorum artık. Hata yapan adam hata yaptık der. Özür diler...Bir yiğit çıkıp bunu dese bu camia onu destekler...

Ne diyor bu akşam sayın başkan: Bana sormayın Golcülere sorun, bana sormayın hocaya sorun...

Peki Hayrettin bey ne diyordu: Forvetlerimiz rakibi yıprattığı için gol atmamalarını önemiyoruz ama çok da önememiyoruz

Peki iki haftada 9 gol atınca Mahmut Aku ne demişti: Fatih ile anlaşamamıştık

Peki Ünal Hoca ne dedi bu akşam: Fatih ile anlaşmıştık.....

Başkan ne demişti kongrede: Biz garip garip adamlarız.....

Galiba tek doğru son cümle....Garip garip adamlar.....

yorumsuz6117
Sadri Şener golsüz sona eren Gaziantepspor maçından sonra kısa konuştu.
Trabzonspor başkanı Sadri Şener golsüz sona eren Gaziantepspor maçından sonra kısa konuştu. Başkan Sadri Şener çok gol kaçırdıklarını belirterek “ Bunu bana değil golleri kaçıran futbolculara sorun. Bu kadar gol nasıl kaçtı.

Trabzonspor'un ortaya koyduğu futbola taraftarın tepki gösterdiğinin sorulması üzerine Şener Bunu da hocaya sorun. Kötü futbolun nedenini ben bilemem. Bunun nedenini hoca bilir dedi.

Başkan Şener taraftarın maç sonrası yönetime yönelik tepkisi için ise” Bu aşamamada bu tepkileri normal karşılamak gerekli. Bu ortamda seyircinin tepkisi normal, Artık bundan sonrasına bakacağız" dedi.
Trabzonunsesi.com

Abdülkadir Kılıç
02.10.2009, 23:29
Senin altyapın zaten Trabzonlu oyunculardan kurulu hepside vasat bile değil sırf Trabzonlu diye oraya getirilen oyuncular bizim altyapımız sadece yörenin diğer takımlarına çalışıyor kendisine faydası yok çıkarsa 10 yılda bir oyuncu çıkıyor. Dışa açılmadan başarı sağlaman çok zor.

Oyuncuların çoğunun soyadı Keleş, Memiş tir. :D:D

Hotaman

Sorun alt yapıda ki oyuncu potansiyelinde değil. Kulübün alt yapısı ahbap çavuş ilişkisi ile yürüyor.

Cafer Bulur
Sirf yabanci olsun diye samet aybaba ya ve yönetime hakaret edenlerin bu basarisizlikta payi yok mu?

Kubilay ŞAHİN

Haftaya Bizzat Bağıracağım..:cool:

Serdar A
Türkiye de ki Trabzonlu sporcuları toplasakta benzeri bir takım çıkar Serdar kardeşim.

Ayrıca aksine 17 yaşına hörmet büyük, sorun 19 yaşına kadar şansını kullanamayanlarda.

Ayrıca alt yapı kesinlikle bize uygun sistem. Daha doğrusu bizim sistemimiz altyapı.

Biliyorsun , ilgili başlıklarda bende farklı bir şey söylemiyorum . İyi bir yerli iskelet kuramadan başarı sağlamaya inanmakta , sonu kötü biten sezonları tekrar tekrar yaşatır .

Altyapı ve uygun taramalar sonucu alt liglerden takıma kazandırılan potansiyel sahibi gençler Trabzon'un gerçekleriyle örtüşmekle kalmaz , Trabzonspor gerçeğinin ta kendisini ifade eder .

Ancak , yapı eski yapı değil . Trabzonspor'un oyuncu yetiştirme organizasyonunu tekrar ele alıp revize etmeden , çalışan kadrosunu ehliyet sahibi insanlara teslim etmeden böyle bir rüyaya inanmak Xavi değil , Hasan Üçüncü üretir .

Mustafa K. Demirbaş
bugün sert bi biçimde protesto edildi sen kafanı yorma;)

Muhammed

Sorunda bu zaten dediğin boşnak,gürcü olayını yapacak kişi var mı? Yok. Onu geçtim sadece Trabzon ile kısıtlı kalmadan bütün Türkiye'yi tarasak.

Ilelioglu
02.10.2009, 23:30
Sadri Şener golsüz sona eren Gaziantepspor maçından sonra kısa konuştu.
Trabzonspor başkanı Sadri Şener golsüz sona eren Gaziantepspor maçından sonra kısa konuştu. Başkan Sadri Şener çok gol kaçırdıklarını belirterek “ Bunu bana değil golleri kaçıran futbolculara sorun. Bu kadar gol nasıl kaçtı.

Trabzonspor'un ortaya koyduğu futbola taraftarın tepki gösterdiğinin sorulması üzerine Şener Bunu da hocaya sorun. Kötü futbolun nedenini ben bilemem. Bunun nedenini hoca bilir dedi.

Başkan Şener taraftarın maç sonrası yönetime yönelik tepkisi için ise” Bu aşamamada bu tepkileri normal karşılamak gerekli. Bu ortamda seyircinin tepkisi normal, Artık bundan sonrasına bakacağız" dedi.
Trabzonunsesi.com

Iyi konusmusta. Forvet sorununu neden cözmemis sezon basi, bunuda hocaya mi soralim??

Ozan Yazıcı
02.10.2009, 23:31
Demekki GS'de öyle...

Yahu hemşerim verstehst du mich nicht?
Sen Avusturya'da yaşıyorsan biz de İstanbul'da yaşıyoruz. Mal belli, ortada mal. Ali Sami Yen'den her türlü çıkamayız. Acı ama gerçek..

ilyskm
02.10.2009, 23:31
Başkan bu gökhandan bir şey olmaz gör artık ersunu bu golcüler yedi seni ve hugonun sonunuda hazırlıyorlar gör artık göör.................

Muhammed
02.10.2009, 23:32
Mersin İdman Yurdu altyapısındaki iyi oyuncuları Kayserispor istiyor mesela nerden biliyorlarsa kimin iyi olduğunu altyapıda iken alıp götürüyorlar. Peki Altyapı sorumlularımız ne yapıyor?

Hotaman
Biliyorsun , ilgili başlıklarda bende farklı bir şey söylemiyorum . İyi bir yerli iskelet kuramadan başarı sağlamaya inanmakta , sonu kötü biten sezonları tekrar tekrar yaşatır .

Altyapı ve uygun taramalar sonucu alt liglerden takıma kazandırılan potansiyel sahibi gençler Trabzon'un gerçekleriyle örtüşmekle kalmaz , Trabzonspor gerçeğinin ta kendisini ifade eder .

Ancak , yapı eski yapı değil . Trabzonspor'un oyuncu yetiştirme organizasyonunu tekrar ele alıp revize etmeden , çalışan kadrosunu ehliyet sahibi insanlara teslim etmeden böyle bir rüyaya inanmak Xavi değil , Hasan Üçüncü üretir .
Biliyorum kardeşim. ;)

Boyadığım yer kanayan yaramız. Alt yapı için gözünü kırpmadan para harcayacak, yönetim istiyorum.

Çok zorda değil hani. Bence değil.

ilyskm
engin diye golcü arkasında oynayan Türkiyenin en iyi top getiren topçusu vardı ne oldu yaw? Fransızca bilmediğinden dolayı kulübede mi kaldı?

poetricus
Hocam Ergin Keleş kadar taş düştü kafamıza da farkında değiliz.
Ergin Keleş kadar düşse razıydım. 8 katı kadar düştü.

Emrah Akcagöz
02.10.2009, 23:33
MEsela Barcelona Mauro Icardi diye bir adamı u18 takımına transfer etmiş.Arjantinli. 16 yaşında bir çocuk. Oyuncuyu tanıdığımdan değil ama kimbilir 5 sene sonra Messi yerine onu konuşacağız.
Birde o gençler yok olayı hikayeden ibarettir. Altyapı altyapı değil ki futbolcu çıksın. İyi bir sistemle bak neler olur.
Barceloa alt yapısının bi ismi vardı buraya yetenekli ve fakir futbolcular evlerini bırakıp geliyolarmış baya oldu ntvsporda izlemiştim barcanın bu kadar iyi olmasının sebebi alt yapısıdır..

ilyskm
02.10.2009, 23:33
ben size bu gökhan daha çok can yakar demedi mi ulennnnnnnnnnnnnn? Ama yaktığı canlar maalesef bizim canlarımız....

mk.esen35
02.10.2009, 23:34
Ben yapılanların hata olduğuna falan inanmıyorum artık. Hata yapan adam hata yaptık der. Özür diler...Bir yiğit çıkıp bunu dese bu camia onu destekler...

Ne diyor bu akşam sayın başkan: Bana sormayın Golcülere sorun, bana sormayın hocaya sorun...

Peki Hayrettin bey ne diyordu: Forvetlerimiz rakibi yıprattığı için gol atmamalarını önemiyoruz ama çok da önememiyoruz

Peki iki haftada 9 gol atınca Mahmut Aku ne demişti: Fatih ile anlaşamamıştık

Peki Ünal Hoca ne dedi bu akşam: Fatih ile anlaşmıştık.....

Başkan ne demişti kongrede: Biz garip garip adamlarız.....

Galiba tek doğru son cümle....Garip garip adamlar.....
abi yeni gelenlerde garip garip adam olcak.sacma sapan işler yapcaklar emin ol.belki bunlar derslerini almıştır.belki?

Ilelioglu
Yahu hemşerim verstehst du mich nicht?
Sen Avusturya'da yaşıyorsan biz de İstanbul'da yaşıyoruz. Mal belli, ortada mal. Ali Sami Yen'den her türlü çıkamayız. Acı ama gerçek..

Bencede sansimiz az ama bu kadar abartmayin, yok neymis Arda'yi kim durduracakmis?

Arda kalcasini kaldirana kadar ben burdan Istanbula kosarim...

Sinan_Ts61
acikcasi ben lig basladidan biri hic zevk alamiyorum trabzonspor dan birsey eksik..Bana göre türk teknik direktörü olmalidir yabanci ne anla bizim takimi allah askina yaaa böye olmaz ersun yanal lin nesi vardir biriki mac kaybettik diye adami biraktirlar simdi daha iyi mi oldu gecen sezon na göre berbat ötesiyiz yönettim duysun iste görsün kocaman takim neredeeee?takimda ne ruh var ne pas var takim birlik var hicbirsey yok birkac transfer yapti sanki cok büyük birseymis gibi bize sundular bu sezon cok iyi olmalidik ama hayal oldu bu seneden de gectir sampiyonluk ne yazik ki....gecen sezon da kacirdik bos yere.....yaziklar olsun yönettim sana.......sacma sapan takimlara puan veriyoruz ankaragücüne 3-2 yenilip bize geliyorlar biz bir gol bile atamiyoruz yaziklar olsun ....bu kadar mi basit hersey toplari havalara atiyoruz sanki uzun boylu futbolcumuz varmis gibi:D cok güldüm valla gelisi güzel top oynuyorlar plan yok ...paslasmak yok nebicim takim olduk anlamadim ben .......allah yardimcimiz olsun

Erdal
02.10.2009, 23:36
İşler iyi giderken onu aşağıla bununla dalga geç...İşler kötü gidince bana sorma ona sor...Yağma yok başkanım...Ben şimdi bekliyorum sizden o açıklamayı

" Burda Sadri var Hayrettin var bunlar garip garip adamlar" de mesela... "Kimi keseceksiniz ki bu takımdan" de mesela...

mhayri
02.10.2009, 23:36
Colmanın yerine Engin oynamazmı yahu...
Bu kadarmı kötü bu uşak...

devilkid
02.10.2009, 23:38
başkan ''hocaya sorun''lara başlamış...hugoya yol gözüktü...

Mustafa Uzuner 61
02.10.2009, 23:39
Sadist trabzonumun mazoşist taraftarları gene klasik bir trabzonspor sendromundan sonra aklıma gelen şey gökhan ünalın daha transfer gündemine girdiği zaman fatih tekkeden daha iyi olduğunu savunan kişilerin benden kaç kat daha fazla ızdırap çektiğini sormak oldu :)

ilyskm
02.10.2009, 23:41
bu takıma golcü gerek...

Halil Atalay
02.10.2009, 23:42
hoco ne sucu var adam 7 metre kaleye top atamıyorsa ne yapsın çıkıp kendisimi kafa vursun ha bide ben hocanın yerinde olsam çıkar yönetim sözünü tutmadığı net şekilde söylerim gitersemde adam gibi giterim

Erdal
başkan ''hocaya sorun''lara başlamış...hugoya yol gözüktü...

Yoook...Bu kez camia ısrarla başkana sorar...Ben ısrarla soracağım mesela...İhsan Alioğlu bu kulüpte ne yapar diye soracağım. Futbol şube sorumlusu...Peki transfer edilecek bir futbolcu için ahkam kesen bu pek sayın doktor yöneticimiz haftalardır yaşadığımız ishal komedisi için ne buyuruyor diyeceğim....

batugol
bu takımın iyi olması için yapılacak çok şey var
herkes ne yapılması gerektiğini az çok biliyor ama yıllardır her şey aynı
kendime ve bu takıma yakıştıramıyorum ama
üzülmemek için tek çare beklentiyi yükseltmemek herhalde

Cafer Bulur
Ayrica hüseyin takimi yavaslatiyor söyleminin de gercek olmadigi ortaya cikiyor.

Gecen sezon hüseyin,selcuk ve colmandan olusan orta saha ile daha iyi pas yapip daha hizli oynuyorduk.

Bu sezonki takimda cok begenilen selcuk,colman ve gabric var ama takimda hizli oynamaya diye bir sey yok.

Hüseyinle sampiyonluga oynadik ama bu sezon su anda yaristan koptugumuzu herkes kabullendi.

Trabzonsspor taraftari elestirecek ama herkesin hakkini da teslim etmeyi bilmeli...

Erdal
02.10.2009, 23:44
Trabzonspor yönetilmiyor...Geçen hafta Hakan Kulaçoğlunun yazısını okuyan biri anlar bunu...Çok net bu...Trabzonspor yönetilmiyor...Açın Hakan abinin son cümlelerine bakın göreceksiniz bu kulübün yönetilmediğini....

Uğur Karataş
bu takıma golcü gerek...

Bu takıma Fatih alınsaydı bugün bu durumda olmazdık. Trabzonlu Fatihi almayanlar inat yapanlar utansın.

gökçay61
bu takıma golcü gerek...

eksiksin kardeş bak ben sana söyliim bu takıma ne gerek ;

1-temiz bir dayak
2-golcü
3-ortasaha
4-kaleci
5-defans
6-sağ ve sol bek
7-sağ kanat
8-RUH....

futbalski60
02.10.2009, 23:46
Sorunda bu zaten dediğin boşnak,gürcü olayını yapacak kişi var mı? Yok. Onu geçtim sadece Trabzon ile kısıtlı kalmadan bütün Türkiye'yi tarasak.

Belçika 2. Liginde Beveren diye bir takım var altyapısıyla meşhurdur hatta takımın bu düzeye yükselmesini sağlayan da Nazmi Karatmanlı diye bir menajer. Sadece Fildişi'nden bir takımla anlaşmışlar ve kazandığı oyuncular da şöyle,

Yaya Toure - Barcelona
Emmanuel Eboue - Arsenal
Romaric - Sevilla
Arthur Boka - Stuttgart
Gervinho - Lille

Daha bir çok oyuncu kazanmışlar Başkan Belçika'yla aram iyi derken biraz da bu işlere yönelse takımın havası değişir.

Ilelioglu
02.10.2009, 23:47
Colmanın yerine Engin oynamazmı yahu...
Bu kadarmı kötü bu uşak...

Colman'in yerine kimse oynayamaz. Takimda adam gibi oynayan üc Futbolcudan biri o.

devilkid
02.10.2009, 23:48
abi birde komik bir olay var...gabriçte vizyon hastalığı varmış..yeni ne zaman göz önüne çıksa hastalanıp ishal oluyormuş..bu adama gol attırmaya da gelmez...ayrıca yöneticilik işinden anlamayan adamların klupte ne iş yaptıkları gerçekten irdelenmelidir..

Yoook...Bu kez camia ısrarla başkana sorar...Ben ısrarla soracağım mesela...İhsan Alioğlu bu kulüpte ne yapar diye soracağım. Futbol şube sorumlusu...Peki transfer edilecek bir futbolcu için ahkam kesen bu pek sayın doktor yöneticimiz haftalardır yaşadığımız ishal komedisi için ne buyuruyor diyeceğim....

The Ciks
bu arada şunu belirtmektede fayda var...gs ve fener düşüşe geçmiş durumda ve avrupa ligi ile türkiye kupası buna ilave edilecek olursa...aradaki fark kapatılabilir..1996 daki..ve 2003 deki devre arası transferlerımız hatta gecen yılkı devre arası hamlemızde buna dahildir..bu yıl çok değil 2 taransfer hamlesiyle net olarak sonuçlandırılabilir..biri fatih tekke biri de atiba mesela...tutulmayan bir takım oluruz ikinci yarı....şunu söylemekte kahinlik değildir...gabriç top soldayken iyi ortalar keser ve top sağda yattaradayken de sol kanattan içeri girip bol gol atar...ikinci yarı bu takım mükemmel bir ivme yakalayacak tek ilacı şu gs maçını almamız onumuzdekı hafta....sadece ufak bir şans..avrupada görüyoruz gs yi zira...oynadığımız futbolun sonucu da bize yeter bugunkı gıbı şansızca 10-12 pozısyonu harcamayız umarım haftaya..

ilyskm
eksiksin kardeş bak ben sana söyliim bu takıma ne gerek ;

1-temiz bir dayak
2-golcü
3-ortasaha
4-kaleci
5-defans
6-sağ ve sol bek
7-sağ kanat
8-RUH....

kızılcık sopası benden...

arimseli
02.10.2009, 23:49
Bugün ki maçtan anladıklarımız ve akıllarda kalanlar.

- İyi oynamaMAsına rağmen pozisyonlara bakıldığında normalde Ts bu maçı 7-0 almalıydı.

- Avni Aker de bazı futbolcular üzerindeki psikolojik baskı devam ediyor.

- Bize göre Ts 'nin en iyisi 3 kritik kademesi ve ikinci yarıdaki oyunu sebebiyle Selçuk'tu. Umut, Gabriç, Egemen ve Serkan da iyiler arasındaydı.

- Yattara ve Alanzinho girdikten sonra savunmamız yine birçok kez kontra yedi.

- Tayfun'la Yattara kıyaslandığında Tayfun Yattara'dan daha etkiliydi.

- Yattara'dan bu saatten sonra hiç bir fayda gelmez. (Zaten geldiğinden beri pek faydası oldu da denemez.)

- Kapalı takımlara karşı Gökhan Ünal yedek oynamalı. (Biz olsak kapalı oynayan takımlara karşı Tayfun'u forvette denerdik.)

- Umut da epey gelişme var. Artık ayağında ki topa hakim olabiliyor ve ince paslar atabiliyor. Umut, forvetin arkasında ve yüzü kaleye dönük oynatılmalı.

- Colman için birşey yazmayacağız. Colmanci arkadaşlari ari vuruy. :p

- Ts Galatasaray'ı yenebilir...

-BİTTİ-

erkankoc
bu sonuclar sadece sadri senerin sucudur..bu takima golcu aldirmayanlarin sucudur...yaziklar olsun

Tayfun Aydın
HBu hafta maçı fenerli bi arkadaşla beraber seyrettik HD maç keyfi yapalım dedik.Adam resmen kudurdu.Bu kadar gol kaçmaz artık dedi.Haftaya GS adam çağırmazsan maça gelirim dedim.Kimse kusura bakmasın.Bu Antep e gol atamayan ruhsuz takım haftaya GS den tairihi fark yer.Tabi bi mucize olmazsa ki oda 25 senedir bie uğramıyor.

reisoğlu61
02.10.2009, 23:50
hala bazi oyuncularda israr edilmesini anlamiyorum. yaziklar olsun okadar parayi alipta kale önünde gol yapamayan oyunculara

metehan
02.10.2009, 23:50
...Peki transfer edilecek bir futbolcu için ahkam kesen bu pek sayın doktor yöneticimiz haftalardır yaşadığımız ishal komedisi için ne buyuruyor diyeceğim....

Hocam o kemikçidir, dahiliyeden anlamaz :D

mhayri
02.10.2009, 23:51
Şu maçtan sonra bile forum bu kadar sakinse eğer,
BMN kitlesi de umudu kesmiş takımdan demekki ...

Erdal
02.10.2009, 23:51
Sorun şu ki Rejkard'ın Türk futbolu için yaptığı tanımlama tam bize uyuyor: "Her şeyden biraz var hiç birisi tam değil"...Colman biraz, Giray biraz, Cale biraz, Ferhat biraz hatta en çok eleştirilen Gökhan bile biraz( Tayfun un ortasına vurduğu kafa çok doğru idi bence)...Bütün bu birazları ben başka okuyorum. Güvensizlik....Bunun müsebbibi de taraftar falan değil. Bizzat yönetimdir.

Tayfun Aydın
02.10.2009, 23:52
bu arada şunu belirtmektede fayda var...gs ve fener düşüşe geçmiş durumda ve avrupa ligi ile türkiye kupası buna ilave edilecek olursa...aradaki fark kapatılabilir..1996 daki..ve 2003 deki devre arası transferlerımız hatta gecen yılkı devre arası hamlemızde buna dahildir..bu yıl çok değil 2 taransfer hamlesiyle net olarak sonuçlandırılabilir..biri fatih tekke biri de atiba mesela...tutulmayan bir takım oluruz ikinci yarı....şunu söylemekte kahinlik değildir...gabriç top soldayken iyi ortalar keser ve top sağda yattaradayken de sol kanattan içeri girip bol gol atar...ikinci yarı bu takım mükemmel bir ivme yakalayacak tek ilacı şu gs maçını almamız onumuzdekı hafta....sadece ufak bir şans..avrupada görüyoruz gs yi zira...oynadığımız futbolun sonucu da bize yeter bugunkı gıbı şansızca 10-12 pozısyonu harcamayız umarım haftaya..

Halamında bıyıkları olsa.Sahada resmen yürüyorlar takımda 2 tane kondisyonlu adam var biri Umut(Doğuştan) diğeri de Gabriç o da sezon başını başka takımda geçirdi.

reisoğlu61
bu forvet bize mehmet yilmazi,isaaci özletti

Mollasalihoğlu
Bmn'nin halısaha maçlarına, oynadığım takıma zarar veririm şu an göbeğim var ve kondüsyonum yok diye gitmeyen ben, bu hafta Gökhan'ın yerinde oynasam en azından 1 golümüz vardı.. Mesela Berat oynasa 2 tane de atabilirdi..

Değişik işler bu işler vallahi..

UtopyaTs
02.10.2009, 23:54
Şu takıma gereken sadece %100 luk gol pozisyonlarını atıcak bir golcü ekstremleri atsın demiyorum cunku pozisyon buluyoruz ama o kadar kolayy harcıyoruz kiii yazııık

Alper Beyazay
Yahu izlemeyeceğim izlemeyeceğim diyorum,yine tutamıyorum kendimi..Tek cümlem var Gökhan'a..
Gökhan Ünal;senin boyun sanırım eskiden daha uzundu . :)

ARAGORN01
Her sene 1-2 kere böyle bahtsız maçlar yaşıyoruz. Farklı bitebilecek maç son vuruş beceriksizliği nedeniyle bu şekilde bitti. Bu maç sonrası yönetimi, teknik adamı , kadro yapısın sorgulamak biraz ayıp olur. Aynı pozisyonlar ve aynı oyuncular ile maç 5-0 bitebilirdi.
Benim maçta tek sorguladığım ve anlam veremediğim Umut un çıkışı oldu. Başarılıydı ve bence bugün Gökhan a göre çok daha iyiydi.

Kadromuz kötü değil ancak formsuz çok oyuncumuz var.

Tribünlerdeki heyecansızlık ise çok düşündürücü. 61.dakika seyircisi oldu artık bizim tribünler. Bütün maç boyunca susup ,son dakikalarda Antep oyuncuları kramptan yerde kıvranırken ve yüklenmemiz gereken anlarda Fatih Tekke diye bağıran bir taraftar kitlesi. Yattara oyuna girer girmez aleyhinde bağırmaya başlayan bir taraftar kitlesi. Nasıl da bozduk bazılarını diye övünen arkadaşlar kime zarar verdiklerini , kimin yararına bağırdıklarını bir düşünsünler. Yattara uyku uyuyamayacak, Gökhan uyku uyuyamayacak , yönetim uyuyamayacak. Biz rahat rahat uyuyabilecek miyiz. Uyuyabileceksek , kahrolsun Yattara /Gökhan , yaşasın Fatih Tekke.

Ben rahatlamadım ....siz?

Mustafa Uzuner 61
02.10.2009, 23:56
Bu takıma birincisi gerçekten futboldan anlayan bir başkan. Daha sonra en az ersun kadar kaliteli bir teknik direktör. KESİNLİKLE 2 tane FORVET ve 1 tane SAĞ BEK bir tane de oyun kurucu lazım . Yerel basının ortadan kalkması lazım. Taraftar gurupları ya tek bir çatı altında birleştirilsin ya da hepsi kapatılsın . Alt yapıdan yeni yetişen gençlere daha hiç bir şey başaramamışken kaldıramayacakları yükleri yüklemesinler. ..... bu uzar uzar uzar
Herkes herşeyin farkında da kuyruğu köpeğe küsmüş köpeğin haberi yokmuş hesabı görmemezlikten gele gele 26. seneye gidiyoruz şampiyon olamadan bu gidişle de zor

metehan
Ali Şen'i sevmeyiz ama güzel bir sözü vardır. "Takımı, yönetim şampiyon yapar" der. Tabi O, işin daha çok saha dışını kastediyor ama haklılık payı yüksek. Bir kulüp iyi yönetilmezse başarı da mümkün olmaz. Yönetimin transfer konusundaki anlaşılmaz inadı ve hataları sezona taraftar-yönetim gerginliği ile girmemize neden oldu. Tıpkı yarıda kalan Sivas maçı ile başlayan sezon gibi. Gerginlikle başlayan bir iş sağlıklı yürümez ve yürümüyor da işte. Çok da fazla söyleyecek birşey yok zira hep aynı şeyleri söylemek zorunda kalıyoruz.

Cafer Bulur
Gerekli transferler yapilmadi,kabul.

Yine de bu takim 8 mactan 12 puan cikaracak kadar kötü bir takim mi,bence hayir.

Broos su ana kadar takimdan maksimum verimi alamadi,alacak gibi de görünmüyor.

Daha iyisi bosta olsa broosu hemen yolllardim ama yok iste.

Devre arasina kadar broosla devam edilmeli,tabiiki gs den fark yemezsek.....

murat köse
Yahu izlemeyeceğim izlemeyeceğim diyorum,yine tutamıyorum kendimi..Tek cümlem var Gökhan'a..
Gökhan Ünal;senin boyun sanırım eskiden daha uzundu . :)

ben izlerken macın 20. dakikasında yorgunluktan uyya kaldım. o kdar kötüydükü takım 20. dakikada uykum geldi. ve uyudum çokta ii oldu. en azından rahatım bu gec izlemediğim için.

OKTAY YILMAZ
02.10.2009, 23:57
Geçen yıl liderin 3 puan gerisine düşünce Hacısalihoğlu bey, Ersun hocaya istersen istifa edebilirsin demişti.
Ben önümüzdeki GS maçından yenilgi değil EZİLMEK bekliyorum bu futbolla (muhtemelende öyle olacak) ne olacak ondan sonra?
Liderin 15 puan gerisinde
Yahu daha ligde çift hanelere bile ulaşmadan 9. haftada liderin 15 puan gerisinde bir Trabzonspor
Üstelik son 15 yılın en iyi kadrosu
Hafta içi Ahmet Ağaoğlu Ferrariyi dolmuş şoförüne teslim etmişler demişti kesinlikle katılmıyorum, ACEMİ bir çoban'a teslim etmişler, dolmuş şoförleri de öyle böyle götürür bu adam tam bir çoban.
Bir lafımda Gökhan Ünal'a kardeşimsaç sakal tarzı yapıp duracağına gol atma tarzı yap, bal Rooney saçını 3 numaraya vurduruyor ve her maçta gol atıyor. Derdin ne söylede bilelim, gol atmak için rakip kaleci ve savunma kaleyi mi bo şaltması gerekiyor.
Sayın Colman kız gibi oynuna almıştık hadi neyse diyorduk, kız gibi penaltı çekmek neyin nesi???
Ben demiştim demiyorum ama çobanda (Broos'ta) zerre kadar kafa olsa penaltıyı Colman'a attırmazdı, ben atamayacak dedim, çünkü bu takımın ligde ilk penaltısıydı bu, 8. hafta olmasına rağmen, ligde çekmemişiz penaltı ancak hazırlık maçlarında çekmiştik 2 penaltı da kaçmıştı, 2 sini de sayın Colman kaçırmıştı, kafası çalışan bir hoca böyle kritik bir anda Colman'a değil Yattara veya Selçuk'a çektirirdi,
AMA BUNUN İÇİN BEYİN LAZIM
Sir Broos sana kesinlikle kızmıyorum, seni oraya oturtup ve hala sana tahammül eden yabancı ve Şenol Güneş hayranı yönetim kuruluna kızıyorum
Saygılarımla

metehan
02.10.2009, 23:58
Benim maçta tek sorguladığım ve anlam veremediğim Umut un çıkışı oldu. Başarılıydı ve bence bugün Gökhan a göre çok daha iyiydi.

Sezon başından beri hep öyle olmadı mı? Hocanın değişiklikleri hep tuhaf oluyor, kafası karışıyor izleyenlerin.

Berat
02.10.2009, 23:58
Bgun Gaziantepli futbolculara 70. dakikada falan sorsaydık ve deseydik ki; "Trabzonspor'dan hangi oyuncunun çıkmasını istersiniz?" Tamamı Umut Bulut'un çıkmasını isterdi.

Takımda kapasitenin tamamını sahaya yansıtan tek oyuncu, bugün fena da oynamıyordu, iç sahada maç 0-0, sahada tek forvet varken gol atmakta çok zorlandığımız gerçeği var. Ve daha bir ton sebep sayabilirim Umut'un çıkmasının büyük hata olduğunu ispatlamak için...Bu kadar fiyasko bir oyuncu değişikliği olamaz.

Cafer Bulur
02.10.2009, 23:59
Son 2 mactan rahatlikla 6 puan alabilecekken 2 puanda kalmamiz olacak is degil...

Bu Trabzonspor benim ömrümü yedi,bu hastaliga nerden dücar oldum bilemiyorum...

Serdar A
02.10.2009, 23:59
Yani bilmeyen birisi olsa gelecek hafta Barca ile oynayacağız sanır .

Bu ne acizlik .

Hem korkmuş , hem sinmişsiniz .

Erdal
03.10.2009, 00:00
Transfer irade beyanıdır. Senin sağ bek oynattığın iki futbolcu da orda oynamamak için yalvarıyor ve sen hala bir sağ bek almıyorsan bunu futbolcu da hoca da hakem de federayon da medya da şöyle okur:

Derdi şampiyonluk değil...

magicyattara
Üstelik son 15 yılın en iyi kadrosu

Bu kadro mu ?

Ilelioglu

Bu ne acizlik .

Bunlar hep böyle, yillardir alisigiz buna.;)

ceserdar
03.10.2009, 00:01
Trabzonspor'un Lig'de 1 puan toplamak için harcağı para ile Türkiye'deki Süper Lig takımlarının 1 puan almak için harcadığı para nedir acaba? Yani, Para / Puan hesabı ya da Para / Gol hesabı Trabzonspor için nedir, Türkiye ortalaması nedir? Öyle böyle gene net pozisyonlarımız var fakat golü yapacak kadar kaliteli ayakları yok aynı pozisyona giren adamların.

ilyskm
03.10.2009, 00:01
sırma saçlı gökhan ile ankara karşılaması oynar gibi topla oynayan umut ile bu işler olmaaaaaazzzzzzzzzzzzzzz gör artık sadri uçuruma götürüyorsun takımı müdehale edin şu hugoya yoksa sizin sonunuzda diğerleri gibi olacak... aloooooooooooo kime diyom..........

Erdal
03.10.2009, 00:02
Öyle okudukları için kimse şaşırmıyor...Öyle okudukları için Ankara dönüşü uçakta futbolcuların kahkahaları sadece kafiledeki "taraftarı" rahatsız ediyor...

ilyskm
03.10.2009, 00:03
gökhannnnnnnnnnnn gökhannnnnnnnnnnnn yedin bitirdin bizi Allah' ta senin tuttuğun takıma galibiyet yüzü göstermesin emi...

StyLe
03.10.2009, 00:03
Biz seni şampiyon olasın diye sevmedik TRABZON'um...

Yensende yenilsende, şampiyon olmasanda kızamıyorum sana, küsemiyorum.

Çok değerli sevdiğim başkanımızdan tek ricam var. Şu forvetlerin bizleri (taraftarı) ve seni üzmeye hakları yok, senin en kısa zamanda gerekeni yapacağını biliyoruz. Sadri ŞENER başkanımız TRABZONSPOR'u ve taraftarımızı emin ol çok seviyor, tepki gösterirken lütfen ricam, onu üzmeyelim, kaybetmeyelim, kırmayalım. Onun gibi bir başkan bu klübe emin olun zor gelir. O gerekeni yapacaktır.

Haftaya Alisamiyen'de maça geleceklerle görüşmek dileğiyle, iyi akşamlar.

Cafer Bulur
03.10.2009, 00:04

Bu ne acizlik .

Sorun takimin gs yi yenip yenemeyecegi degil.

Gs ye 5 atsak bile bu takimin sorunlari devre arasina kadar devam eder.

Bu sezon kendi sahanda sadece antalya yi yenebildiysen,gs macinin sonucu cok da önemli degil.

Kazanmamiz gereken maclar,diyar,bursa,g.birligi ve antep maclariydi.

Onlari yenseydik gs macinin sonucu hic de önemli olmayacakti.

En iyi zamanlarimizda gs yi yenemedik,kabul edelim ki su anda kötü bir durumdayken gs yi yenmemiz büyük sürpriz olur....

Suha
03.10.2009, 00:04
Bgun Gaziantepli futbolculara 70. dakikada falan sorsaydık ve deseydik ki; "Trabzonspor'dan hangi oyuncunun çıkmasını istersiniz?" Tamamı Umut Bulut'un çıkmasını isterdi.

Takımda kapasitenin tamamını sahaya yansıtan tek oyuncu, bugün fena da oynamıyordu, iç sahada maç 0-0, sahada tek forvet varken gol atmakta çok zorlandığımız gerçeği var. Ve daha bir ton sebep sayabilirim Umut'un çıkmasının büyük hata olduğunu ispatlamak için...Bu kadar fiyasko bir oyuncu değişikliği olamaz.

kesinlikle katılyorumm..çokda özverili bir futbolcu..bazen bende eleştidiğim anlarda oluyo..ama bugün oldukça iyi mücedele ediyodu..bn birde taraftarın umut çıkarken yuh çekmesine anlam veremedim..bross trabzonspor pilot takımana bile layık değil..

yigits
03.10.2009, 00:05
Recep İvedik'ten alıntı..."Problem nedir gardaşş? He! gökhan, He bross He Sadri? Derdiniz ne olum sizin :D

Punisher-61
forvetsiz oynayan takim zor gol atar o kadar basit

Muhammed
Bu kadro halen üzerine yapılacak 4-5 adet kaliteli transferi bekliyor. Bu yönetimmi yapar gelecek yönetimmi bilemiyorum. Song,Tayfun,Tolga,Sylva sezon sonu sözleşmeleri bitiyor zaten. Stoper,sağ bek,orta saha,sağ açık,forvet. Yapın bu transferleri yeter artık.

kursat1313
Tayfun ve gÖkhan İddaa edİyorum bu İkİ futbolcu amatÖrde bİle top oynayamaz

magicyattara
03.10.2009, 00:06

Asıl pozisyonları Alanzinho girdikten sonra bulduk.
Umut'un çıkması bence yerindeydi.Her ne kadar beceriksiz olsa da,Gökhan Ünal'ın gol vuruşlarını tercih etmesi,Broos'un artısıydı bence.
O da dışarı vurdu bu akşam ayrı konu..

Umut boğuşuyor ama topu kaptıktan sonra,dripling yapacak top taşıyacak kapasitesi olmadığı için,rakip defans için de-daha fazla mücadele etmelerine rağmen- tercih edilen adam oluyor.

Erdal
03.10.2009, 00:07
Geçen sene bu zamanlar sağ bek almadığımıza pişman olduğumuzu dile getirmiştik forumca....

Geçen sene mart ayında Fatih Tekke tipinde bir forvet almadığımıza pişmanlığımızı dile getirmiştik forumca... Ha aynı paraya daha iyisini buldun da alma diyen oldu mu?

Aradan kaç ay geçti? Kaç futbolcu alındı?

Bu tablo bu kulübün yönetilmediğini gösterir mi?

OKTAY YILMAZ
[QUOTE=Berat Tekke;2685851]Bgun Gaziantepli futbolculara 70. dakikada falan sorsaydık ve deseydik ki; "Trabzonspor'dan hangi oyuncunun çıkmasını istersiniz?" Tamamı Umut Bulut'un çıkmasını isterdi.
QUOTE]
Gökhan'ı t ek forvet bıraktı o da sürekli sol çizgiye kaçtı, her pozisyonunda kaleye ondan daha yakın an az 3 futbolcu vardı, beyin yok ki adam seni tek forvet bıraktı senin en önde olman lazım, gitmiş sol taraftan içeri top kesiyor.
Ha 1 puan almışsın ha 0, Umut ya hiç çıkarma ya da değişiklik yapma, Umut oynadığı sürece en az 3 tan net asist yaptı,
Sözü hasbelkader sivas maçında Ceyhun'u oyuna sokup Ceyhunun gol atması ile bu adam oyunu mükemmel okuyor diyen arkadaşlara bırakıyorum

mhayri
Maçtan önce kesinlikle üst biter demiştim;
amma da bomba yapmışım yaw.
Gerçi bu sezon gol yemediğimiz tek lig maçı ...Hayret gelişmemi var yoksa...

futbalski60
03.10.2009, 00:08
Son 2 mactan rahatlikla 6 puan alabilecekken 2 puanda kalmamiz olacak is degil...

Bu Trabzonspor benim ömrümü yedi,bu hastaliga nerden dücar oldum bilemiyorum...

Son 6 maçtır yenilmiyoruz Toulouse maçı da buna dahil. Hoca'nın da dediği gibi her maçta bir sorun çıkıyor karşımıza geçen maçları forvetler kurtardı bu maçta eksik olan onlardı, Gb maçında direnç sorunu vardı bu maçta yoktu bu durum bence Hocanın takımı ve rakibi tanımamasından kaynaklanıyor.

yorumsuz6117
BU takıma 5 kaliteli transfer gerekiyor..

ARAGORN01

Bu arada tüm arkadaşlara imzandaki Nick Hornby ''Fewer pitch'' kitabını öneriyorum. Nick Hornby fanatik bir Arsenal taraftarıdır. Takım bilenler bilir ,aynen Trabzonspor gibi yıllarca şampiyon olamaz hatta yaklaşamaz bile. ( Liverpool un şampiyonluğa ambargo koyduğu yıllar) .

10 yaşından bugüne kadar yani yaklaşık 40 yıldır tüm iç saha maçlarına gitmiştir. ( bir çok deplasmana da ) Maç maç yaşananlar nefis bir anlatım. Maç maç tüm detaylar...

Kendini hasta taraftar gören ve nerden bulaştık bu illete diyen tüm arkadaşlara öneririm.

Serdar A
Sorun takimin gs yi yenip yenemeyecegi degil.

Gs ye 5 atsak bile bu takimin sorunlari devre arasina kadar devam eder.

Bu sezon kendi sahanda sadece antalya yi yenebildiysen,gs macinin sonucu cok da önemli degil.

Kazanmamiz gereken maclar,diyar,bursa,g.birligi ve antep maclariydi.

Onlari yenseydik gs macinin sonucu hic de önemli olmayacakti.

En iyi zamanlarimizda gs yi yenemedik,kabul edelim ki su anda kötü bir durumdayken gs yi yenmemiz büyük sürpriz olur....

Cafer abi , benim kişisel inancım takımımın kazanacağı yönünde bunu destekleyen gözlemlerim var , aşağı yukarı galatasarayın tüm maçlarını dikkatle izleme imkanım oldu . Bir başka forum yazarının görüşü galibiyetin çok çok düşük bir olasılık olduğu üzerine olabilir , doğaldır . Nihayetinde her biri subjektif yaklaşımlar .

Benim itirazım , taraftarın tıpkı bazı futbolcu , bazı yöneticilerimiz gibi peşinen yenilgiyi kabullenerek oynamasıdır . Sağda solda yazılanlara bakar mısın ? Sarfedilen öyle kelimeler var ki , insan okurken utanıyor , burası Trabzonspor forumu mu şaşırıyor .

OKTAY YILMAZ
gökhannnnnnnnnnnn gökhannnnnnnnnnnnn yedin bitirdin bizi Allah' ta senin tuttuğun takıma galibiyet yüzü göstermesin emi...
tuttuğu takım GS, daha kayseride oynarken yaptığı röportajda dinlemiştim.
Ailecek cimbomluymuş,

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 00:10
Maç dan önce duş alsınlar bence.. dövmesi olanda oynamasın

gaziantepsporlu
03.10.2009, 00:10
gaziantesporlu,

Abi hazır sizi yakalamışken sormak istiyorum. Szymek'li, Fatih Tekke'li, Gökdeniz'li kadromuzla gelene gidene 3 atarken sizinle Gaziantep'te berabare kalmıştık.

O maçta stad hopörloründen çalan siren seslerinden sonra acayip antipatim oluştu. Yahu abi neydi o siren sesleri Allah aşkına?

Trabzonspor atağa çıkıyor, hopörlörlerden siren sesleri çalıyor. Çok saçmaydı ve gereksizdi.

o şey kardeş rakip takıma etkilemeye yönelik.yahu macı izledim iki takımda birbirinden kötüydü.

Alper Beyazay
03.10.2009, 00:11
ben izlerken macın 20. dakikasında yorgunluktan uyya kaldım. o kdar kötüydükü takım 20. dakikada uykum geldi. ve uyudum çokta ii oldu. en azından rahatım bu gec izlemediğim için.

Stresten uyuyamadım ki.Keşke uyuyabilsem izlerken.

lazkopatfaroz
03.10.2009, 00:11
gööööööökannnn göööööökannnn atan alır sporr

lazkopatfaroz
03.10.2009, 00:12
Stresten uyuyamadım ki.Keşke uyuyabilsem izlerken.

uyusaydımda görmeseydım rezıllıgı :D:D

yigits
03.10.2009, 00:12

:alkış::alkış:evet bi sorun var takımda duş almaları lazım gerçekten :D

Erdal
03.10.2009, 00:13
Alanzinho girdikten sonra bulduğumuz pozisyonların "ev sahibi" takımın bulması gereken pozisyonlar gibi olduğunu düşünüyorum. Sadece Umut değil Colman ın yerine girebilirdi.

Colman çok koşuyor....Nereye?

gaziantepsporlu
hakikaten bir pozizsyonda gökhan saç baş yoldurttmuştur kafayla atamadı ,tıpkı bizim hoca hoca gibi amabenim dikkatimi birşey çekti oda trabzonsporun orta sahası çok çabuk geçiliyor.bom boş yani

lazkopatfaroz

bunlar maçtan öncekı gece ve maç günü nereye gidiyolar acaba

Emrah Akcagöz
03.10.2009, 00:15
hakikaten bir pozizsyonda gökhan saç baş yoldurttmuştur kafayla atamadı ,tıpkı bizim hoca hoca gibi amabenim dikkatimi birşey çekti oda trabzonsporun orta sahası çok çabuk geçiliyor.bom boş yani
Evet abi öyle Colman ve Selçuk idare edemiyolar birde Colman yerine Alanzinho oynasın deniliyor gerisini sen düşün..

Tayfun Aydın
Tayfun ve gÖkhan İddaa edİyorum bu İkİ futbolcu amatÖrde bİle top oynayamaz

Halı saha maçlarına bile çağırmam.Bu arada sayın BAKAN geçen sene kime aracı oldu Gökhan için.Sayesinde 50 yılın kazığını yedik.Takım şampiyonluğa giderken her hafta Trabzondaydı.Nerde Kendileri şimdi.

futbalski60

Beto olsayı bu maçı alabilirdiniz bizim defans ufak bir baskı da dağılıyordu çünkü.

ilyskm
03.10.2009, 00:16
tuttuğu takım GS, daha kayseride oynarken yaptığı röportajda dinlemiştim.
Ailecek cimbomluymuş,

he bende onu diyom inşaallah duamız tutar...

Vural Kuyumcu
bu takimi bu halle getiren Hugo Broosdur kondisyon desen sifir oyuncularin morali desen sifir eh bross hellal olsun taraftarin morallini de sifira getirdin ya

mhayri
Colman ne tam ilerde ne tam geride;
ne tam birini ne ötekini yapabiliyor (mış gibi yapmak dışında)
Bari alanzinho oynasın yerine ve ortada üstelik en azından geri gelmeyeceği bilinir
ama ön tarafı colmandan daha iyi yapar ki oranın adamı zaten...

Cafer Bulur
03.10.2009, 00:17
Bunu bizim hoca haftalardir acikliyor zaten,orta sahada direnc gösteremiyoruz.

Bunu yapamadigimiz icin de diyarbakira bile yenildik,bu aksamki mac haric hicbir rakibe de üstünlük kuramadik.

Antep bu aksam 1 puana oynadigi icin de üstün gözüktük,üstünlük kurdugumuzdan degil.

Alper Beyazay
03.10.2009, 00:17
uyusaydımda görmeseydım rezıllıgı :D:D

Arkadaş, Gökhan atlasa kendi girecek o kaleye,kaleci bile çıkaramayacak..Nedir bu ya insan bir vuruşunda bile mi o kaleye sokamaz o topu,hele Umut'un kestiği bir topu auta attı,gerçekten onu çok tebrik ediyorum,Antep savunmasından herhangi bir defans oyuncusu çıkaramazdı o topu o mesafeden.

lazkopatfaroz
03.10.2009, 00:19
bu takimi bu halle getiren Hugo Broosdur kondisyon desen sifir oyuncularin morali desen sifir eh bross hellal olsun taraftarin morallini de sifira getirdin ya

onu takımın başına getırenler ??

Erdal
03.10.2009, 00:20
Bu sene gitti...Seneye için iyi şeyler arıyoruz. Ne var elimizde?

Ben Selçuk diyorum. Elde var Selçuk, Gabriç, bence Ferhat...Cale...

lazkopatfaroz
03.10.2009, 00:20
haftayada 3 yersek liderle kaç puan olacak aramız

Ufuk Bayraktar61
03.10.2009, 00:22
Sivas maçından beri ilk defa yazı yazıyorum bu " oynadığımız maçlarla ilgili konuya"...Neden mi? o zaman takımın iyi oynamadığını ilerleyen haftalarda ne hallere düşeceğimizden bahsettiğimde forum çerçevesinde baya hakarete uğradım. daha yorum yapmıcam hakkımda söz vermiştim kendii kendime ta ki iyi oynayana kadar. Ama görüyorum ki bu sene iyi oynıcamız bir maç olmıyacağı için bu yemini bozdum..

söyleyeceklerim mi ne ?????

imzamda yazılı..daha başka bir şey demeye gerek yok.. iyi geceler

r9emre
03.10.2009, 00:23
----------------ONUR-------------
SERKAN-----GiRAY-----EGEMEN-----CALE
----TJİKUZU-----CEYHUN-----COLMAN
YATTARA------------------------ALANZİNHO
---------------F.S.TEKKE--------------

Sadece Tekke gelsin iddaa ediyorum şu diziliş ve kadro seçimiyle lige başlayalım 2.yarı ligin en iyi takımı oluruz ama tabi ligin ilk yarısında puan kayıplarımızdan dolayı şuan şampiyonluğa havlu atmış bir takımız ama en azından bu takımın neler yapabiliceğini herkes görür..

Cafer Bulur
03.10.2009, 00:24

Abi bu sefer tamam insallah diyordun,ben de senin gibi umutlarimiz bu kadar erken telef oldugu icin üzgünüm.:(

Tabiki bas suclu yönetimdir,hocayi degistirir gibi yönetimi degistirme imkanimiz olsa tamam derdim...

Travelair
03.10.2009, 00:24
Çok top kaybediyoruz. Bu da kaptırılan toplar yüzünden çok yıpranmamıza ( Ruhen ve fiziken ) sebep oluyor. Eğer onlar sıkı pres yapıyorlarsa biz de tek pas oynamak ve prese presle ( Tüm takım organize bir biçimde olmak şartıyla... 'Antalyaspor'un son dakika yediği goldeki gibi değil' ) cevap vermek zorundayız. Önce top kayıplarını en aza indirgeyecek antremanları yapmamız lazım. Ayrıca takımda alışmışlık, vurdumduymazlık var. Bu iş kötü idari yönetimden başlıyor. Ne yazık ki kimseye birşey olduğu yok. Hepsinin keyfi bizden gıcır. Olan taraftara oluyor

iso_4939
03.10.2009, 00:25
şükürler olsun FARK yemedik...

yorumsuz6117
03.10.2009, 00:26
Allah'ım sen bizi Galatasaray azabından koru..:)

Erdal
03.10.2009, 00:27
Yönetim gidecek...Ya gidecek ya da takımla ilgili yetkiler gerçekten "sportif direktöre" verilecek...

Gelen yönetimin ya da mevcut yönetimden takımla ilgili tam yetki almış sportif direktörün elinde 90 trilyon borç var...Dolayısıyla elde ne var bakmak lazım. Envanter...

Serdar A
Takımı bazen yönetimin gücü taşır .

Bazen futbolcusu .

Bazen hocası .

Bazen de taraftarı .

Hepsinin sorumluluğunu yerine geitrdiği bir sezon başarı gelir .

Hiç birinin önemi diğerinden daha az değil . Hiç birisinin kaçak oynamaya hakkı yok .

maxim
Bu maç takım gayet iyiydi. Geçen haftadan bin kat iyiydi. Bugün tek sorun Gökhan'ın beceriksizlikleriydi. Colman'ın kaçan penaltısı ise talihsizlik. Bu kadar net gol pozisyonuna girip maçı alamadık ne yazık ki. Hugo Broos yine yaptı yapacağını ve Gökhan'ı sahada tutup Umut'u çıkardı. Geçen hafta da Gökhan'ı çıkartarak yine yanlış yapmıştı. Bu hafta yine yanlış yaptı. Bana göre kaybedilen 4 puanın birinci derecede sorumlusu Broos'tur. Ben takım adına geçen haftaki maç sonuna kıyasla çok daha umutluyum gelecek için.Tabi puanlar 2şer 2şer gidiyor o çok moral bozucu.

Suha
her sene bir sonraki seneye atıyorzs..yaş oldu 25 bakalım sonumzu allah hayretsin..biz bu durumun sezon öncesinden haftalardır bulunamayn hoca v bulunun bir bonusla çözülemiyeceğini biliyordukta..yönetim bu kadarmı aciz göremedi..hayret..

Burçak
03.10.2009, 00:28
Sivas maçından beri ilk defa yazı yazıyorum bu " oynadığımız maçlarla ilgili konuya"...Neden mi? o zaman takımın iyi oynamadığını ilerleyen haftalarda ne hallere düşeceğimizden bahsettiğimde forum çerçevesinde baya hakarete uğradım. daha yorum yapmıcam hakkımda söz vermiştim kendii kendime ta ki iyi oynayana kadar. Ama görüyorum ki bu sene iyi oynıcamız bir maç olmıyacağı için bu yemini bozdum..

ne söylesen haklısın Ufuk.

seneyede aynı şeyi diyceğiz Erdal abi. inanç bırakmadılar ..

haftayada 3 yersek liderle kaç puan olacak aramız
gs nin tek galibiyeti olan ankaragücünü yeneceğini varsayarsak bu hafta,
haftayada bizi yendiklerinde gs ile 13 puan fark yapmış oluruz..
ama geri geri..

FANATIK61
03.10.2009, 00:29

Imza arkada kalmasin ;)

Basın Sorar;Başkanım, takım neden oynamıyor.Cevap;Hocaya Sorun
Basın Sorar; Başkanım, bugün ne oldu da yenemedik.Cevap;Forvetlere Sorun
Ufuk Sorar; Başkanım Fatihi neden almadık
Cevap;Hayrettine Sorun !!!!

Fatih
03.10.2009, 00:29
Ümit Tütinci daha önce girebilseydi etkili olabilirdi.Gerçi Antep'in gol atmaya niyeti yoktu.Coucerio Julio Cesar'a 90 dakika nasıl sabretti anlayamadım.