PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 8. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Hasan ZAİMOĞLU
02.10.2009, 22:07
yine gergin bir cuma akşamı ... öğle vakti kazandığım sevaplar acaba girdiğim günahları karşılarmı :S

Mert Oğuzlu61
hafta sonumuzu bize zehir eden başta colman ve gökhan olmak üzere bütün oyuncularımıza şunu söylemek istiyorum :

'' yazıklar olsun sizlere ''

...

Emrah Akcagöz
En az 7-8 gol kaçtı penlatı da dahil Umut çıkıyor Alan giriyor hoca Gökhanı çıkaracak yerine kimi koyacak..?????

.....
Şanssızlık.. Başka türlü açıklanamaz. Meşin yuvarlak 3 direk arasına girmemeye yeminliydi sanki.

sansızlık değil becerisizlik.

Orda baros ya da alex olsa simdi biz en az 2-0 kazanmıştık. Hepsi bundan ibaret.

Ömür Karadeniz
nedende bize karsı bu kaleciler panter kesılır.haftaya fener macı var gorecez

Tahsin Armutcu
bu kadar sanssızlık olamaz. goz gore gore kalecının sagına penaltıyı atıyorsun. yaw bırak teknık vurmayı asıl hamı gıbı tavana. sarı kartın var atılmak ıcın elınden gelenı yapıyorsun.teknık heyet bu mac ıcın elınden gelenı yapmıstır bence bızım sorunumuz gercekten gol atamamak. su olsaydı bu olsaydı demıyorum bosa cene yormanın hıc bır alemı yok. yıne bır hafta sonumuzu zehır edenlerın Allah'ın takdırıne bırakıyorum...

Volkan Taş
bence forvete yedek kalecimiz onur u koyalım.. en azından gol kaçırsada e zaten forvet değil napalım olur o kadar deriz. ya da egemeni forvete koyalım en azından kaleye arkası dönükken topukla gol atabiliyor. bazıları gibi 6 pastan gol kaçırmıyor.

lazkopatfaroz
zaten golüde yönetim kaçırıyor ya (!)

golü yönetım kaçırmıyor ancak bu takımın golcüye ıhtıyacı oldugunu göremıyor.. söylendıgınde burnunun dikine gidiyor

mhayri
02.10.2009, 22:08
Maçın fark yaratanları;
Kaleci Mahmut,
Gökhan efendi...
5 dakikalık kondüsyonla oynayan Yattara...
Takıma neden girdiği anlaşılamayan Alan...

Ömer Kaya
Hugo broos tek şansızlığın gokhan ünal gibi bir forvetin var yazıklar olsun

Emrullah
Şanssızlık.. Başka türlü açıklanamaz. Meşin yuvarlak 3 direk arasına girmemeye yeminliydi sanki.

Ne şansızlığı Allah aşkına, Gökhan adam akıllı kafa vursa gol olmasa anlayacağım ama zor olanı yaptı her pozisyonda. Şansızlık değil beceriksizlik.

okanyildirim
Ben Fenerbahçeliyim. Bu zamana kadar hep okudum. Ama şimdi merak ettim bu zamana kadar hep Fatih Tekke ileri atıldı. Koskoca Trabzonspor seneler önce giden Fatih Tekkeyemi muhtaç yani. O geldiği zaman herşey düzelecek mi ?

Nedir bu koskoca Trabzonsporu bir Fatih Tekkeye bağlamak....
fenerbahçeliysen git kendi forumunda yorum yap gelmişl burda ne Trabzon buna muhtaç deyip durma

albatros
arkadaşlar sakin.hepimiz sinirliyiz ama küfür bize yakışmaz.

lazkopatfaroz
hocada enteresan solda gabrıc sağda yattaraya burnların ıkısıde orta kesen adamlar ve senın defansı rahatsız eden forvetın oyundan çıkıyor

28TS61
02.10.2009, 22:09
sadri sener hakkinda tribünler biseyler bagirip cagiriyor ama anliyomiyorum ne dediklerini

Altan 61
Bu konu kapansin ,konusacak ne varki ?? Mac olmadi bugun ,ne biz ne de antep top oynadi
Tamamen rezilik mac.

Collmandante
Bu takımda kaleci var mı? Defans var mı? Ortada top yapabilen adam var mı?

Ortada takım yok ki iş forvete kalsın.

onurts61
02.10.2009, 22:10
Bu yaşıma geldim hala ağlıyorum şu an şantiyede diğer insanlar beni seyrediyor futbol bu yok kafaya fazla takmamak gerekir v.s hepisne ağlıyarak bu benim namusum ne yapabilirim dedim ve ortamda sessizlik oldu , o formayı giydiği halde haketmeyen şerefsizler acaba benim üzüntümün onda birini hissediyorlarmı , yaa ben ağlamak zorundamıyım ağlayayım diyemi bu takımı sevdim , temsil ettiği değerler dedik , isyancı kişilik dedik , şehrimin takımı dedim 29 yaşında her hafta gerilmekten usandım artık , Tayfun , Umut gibi yetenek fakirlerini Colman , Cale gibi ruhsuz şerefsizleri izlemekten bıktım yeter artık bende etten kemikten yaratılmış biriyim psikolojimi bu kadar bozmanın alemi yok 4,5 sene Irakta çalıştım , şuan afganistanda çalışıyorum , çalıştığım bu boktan yerler bile beni bu kadar yormadı ...

Allah aşkına artık çözüm , Arap mı alır , Abramovich mi alır kim alırsa alsın şu kulübü başarı istiyorum yeter artık yok başımızı dik tutuyor yok biz kupa için sevmedik , yok efendim bizim karekterimizdir yeter artık başarı istiyorum onun içinde maddi güç lazım maddi gücün olursa Colman , Cale , Alanzinho gibi kırılgan adamları değil biraz daha para verip sağlam adamlar alırsın.

30 yaşındayım bu satırları yazarken gözlerimden sinirden yaş geliyor eğer kullandığım kelimelerden dolayı uzaklaştırılacaksam canınız sağolsun ama ne zaman dan beri ruhsuza ruhsuz , şerefsize şerefsiz demek suç oldu....

serdaracıl
hugo baros: "10 gol pozisyonu, 1 penaltı ama maçı kazanamadık"

Yasin T.
antalya maçının aynısını oynadık.tek eksik gol

Ali Tunahan Güllü
Kaç haftadır dediğim gibi broos istifa!!!

mete61bordomavi
Hep yaktınız yüreklerimi ewy yönetim!
Başarısızlığın mazareti olmaz!
Olamaz!
Dünya kadar borcu olan gs flaş transfer yapıyor, rakiplerin sınıf atlıyor, sen becerip de bir forvet alamıyorsan, bana artık yönetimi savunmayı bıraksınlar!
Asbaşkan hacısalihoğlu var, bir de gs de üstünel var, kıyaslayın bunları bakalım?
Biz dün başlamadık ts'yi tutmaya!
Ayrıca hugo broos madem biliyordu eksik bölgeleri, ısrar edecekti kardeşim, bunlar alınmazsa şampiyonluğu unutun diye!
Trabzonspor kimsenin kariyer yapma,fantezi yapma yeri değil!
Bu taraftar 26 senedir şampiyonluk istiyor!
MAZERET DEĞİLLLLL!
Yeter artık yeter!

lazkopatfaroz
colman sıradan topcu kopuk kopuk oynuyor bunu ben sezon başından beri söyluyorum

Ayhan Yüksek
Traftarda Trabzonspor gibi berbattı,ne ruhu gitmiş takımı coşturabildiler nede berbat hakemi baskı altına alabildiler, maç içindede maç sonundada duyulan tezahüratlar öyle cılızdı ki sanırsın 10 kişi bağırıyor.
Hugo Bross beni yanıltmadı değişikliklerde 2. değişiklik tam bir fiyasko kardeşim gole ihtiyacın var forvet çıkartıyorsun,Alanzinhoyu alırken berbat Colmanı neden çıkarmıyorsun,bide sanki öndeyiz 3. değişikliği bile yapmaya gerek duymuyor herif Trabzonda herkes bir alem.

Colman her zamanki vuruşunu yapsa penaltı kesin gol ama gitti yerden vurdu, Mahmut denen adamıda kaleci yaptık ne diyeyim,topta sevmedi bizi 2 direk, Gökhanın acemi vuruşları Selçuk'un şansız kafa vuruşu, durum çok çok vahim, alın size 3g ikisinden 2 puan, haftayada puan çıkaramazsak,bjk den farkımız kalmayacak, yönetimin ne suçu var diyen arkadaşlar çok komiksiniz, bu yönetim büyük transfer yanlışları yapmış bunu bildikleri halde adeta taraftarı kandırırcasına şampiyonluk sözü vermişlerdir ki emin olun kendileri bile inanmamıştır söylediklerine nitekim Hacısalihoğlunun, zirvede olacağız sözü bu inançsızlığın eseridir,
Çok yazık bir yıl daha heba oldu erkenden, malesef öyle, bu takımda ruh yok bu takımda ışık yok, bu takımda kaliteli yabancı yok ve bu takımda golcü yok.

Emrullah
02.10.2009, 22:11
nedende bize karsı bu kaleciler panter kesılır.haftaya fener macı var gorecez

Ne panteri ya, duyanda gerçek sanacak. Kaleci Mahmut hangi zor pozisyonu çıkardı? Bizim muhteşem forvetlerimizin beceriksizliği kaleciyi göklere çıkartmaz.

[KAPLAN]
Pozisyon olabilir ancak organize tek bir atak yok. Fatih Tekke diye bağırınca ligin en iyi forvetleri bizde diyen de yönetim, taraftar isyan bayraklarını çıkarınca en iyi transferimiz Yattara olacak diyen de yönetim. Bu teknik ekibi toparlayan da yönetim... Bu takım bu teknik ve taktik anlayışla hiçbirşey yapamaz. Avni Aker'deki taraftara kimse suç atmasın. Bu futbolcuların desteklenilecek bir tarafı yok, zira sahada futbol adına hiçbirşey yok. Yönetim ne yapıp etmeli bu işe çare bulmalı... İstifa kesinlikle çare değil.

Varlıbaş61
eğer sadri şener istifa çağrılarına karşı alınıp, güvenip, kırılıp, vs... istifa etmezse art niyet arayacağım..

Emrah Akcagöz
Her 90 dakika sonunda kayserinin aldığı forveti keşke biz alsaydık demek zorundamıyım..?

Sibel
Yazık....Gerçekten yazık..

Mustafa Calik
Kaç haftadır dediğim gibi broos istifa!!!

Yapma Allah askina Tunahan :(

Uğur KÜÇÜK
02.10.2009, 22:12
ya bu kadar olmaz dıyecegım ama bu futbolcularla ancak bu kadar olur abı gecen yıl bunu anlamayan yonetımın sucudur bu kımse bunun aksını soyleyemez gokhan yıne aynı gokhan kayseri iyi kakaladı bıze topcu dıye helal olsun kayserıyecolman desen (ıddaa edıyorum gol atıp asıst yaptıgı maclar da dahıl )mucadele sıfır yalandan saga sola kosuyor sadece teknıkle futbolcu olsa benden alasını bulamazsınız umut belkı ıyı oynamadı ama tum pozısyonlarda o vardı nıye cıkartıyor anlamıyorum ben yattara ya kızmıyorum her yıl taraftarı kandırmasına alıstım artık bu takımdan ne olursa olsun alan,yattara,gokhan,colman,song gıtmedıkten sonra takım olamayız bunu anlayın

Mehmet Fırat
Ne şansızlığı Allah aşkına, Gökhan adam akıllı kafa vursa gol olmasa anlayacağım ama zor olanı yaptı her pozisyonda. Şansızlık değil beceriksizlik.

sansızlık değil becerisizlik.

Orda baros ya da alex olsa simdi biz en az 2-0 kazanmıştık. Hepsi bundan ibaret.

şanssızlık değil kardeşim bu resmen becerıksızlık.. eger senın golcun 1 maçta 5 tane % 100 luk gol pozısyonu giriyor ve atamıyorsa bu istatıstıgı neredeyse tüm sezon yapıyorsa bunun adı şanssızlık olamaz

buna sansızlık denmez beceriksizlik denir 6 pastan o kadr gol kacır penaltı kacır bu şansızlık değildir....

Şanssızlık.

Aynı oyunla İBB ve Antalya'yı yendik, çünkü daha şanslıydık. Olay bundan ibaret. :)

Selçuk Sarı
valla bende başta kabak tadı verid diyordum ama sonuna kadar bu taraftar haklı tekke tekke tekke......
uzun zaman sonra canlı iki maçını izledim
40 yaşındaki tekke bu gökhandan iyi oynar
ayrıca tekke gol atmasada böyle lakait top oynayanları sahada adam ederdi. bunlar hala hangi takımın formasını giydiklerinin farkında değiller yok trabzonda baskı varmış baskı olan yerde maç boyu dünyanın poziyonunu harcayan adamlar öyle pişmiş kelle gib sırıtarak yürümezler başları önünde giderler soyunma odasına bunların ne takım ne şehir ne de taraftar umrunda değil şu gökhan ve umuta verilen şans paftan herhangi bir golcüye verilse şimidiye pişmişti yazık çok yazık

evranosbey61
ahmet özen takımın başına geçer

okanyildirim
Bu yaşıma geldim hala ağlıyorum şu an şantiyede diğer insanlar beni seyrediyor futbol bu yok kafaya fazla takmamak gerekir v.s hepisne ağlıyarak bu benim namusum ne yapabilirim dedim ve ortamda sessizlik oldu , o formayı giydiği halde haketmeyen şerefsizler acaba benim üzüntümün onda birini hissediyorlarmı , yaa ben ağlamak zorundamıyım ağlayayım diyemi bu takımı sevdim , temsil ettiği değerler dedik , isyancı kişilik dedik , şehrimin takımı dedim 29 yaşında her hafta gerilmekten usandım artık , Tayfun , Umut gibi yetenek fakirlerini Colman , Cale gibi ruhsuz şerefsizleri izlemekten bıktım yeter artık bende etten kemikten yaratılmış biriyim psikolojimi bu kadar bozmanın alemi yok 4,5 sene Irakta çalıştım , şuan afganistanda çalışıyorum , çalıştığım bu boktan yerler bile beni bu kadar yormadı ...

Allah aşkına artık çözüm , Arap mı alır , Abramovich mi alır kim alırsa alsın şu kulübü başarı istiyorum yeter artık yok başımızı dik tutuyor yok biz kupa için sevmedik , yok efendim bizim karekterimizdir yeter artık başarı istiyorum onun içinde maddi güç lazım maddi gücün olursa Colman , Cale , Alanzinho gibi kırılgan adamları değil biraz daha para verip sağlam adamlar alırsın.

30 yaşındayım bu satırları yazarken gözlerimden sinirden yaş geliyor eğer kullandığım kelimelerden dolayı uzaklaştırılacaksam canınız sağolsun ama ne zaman dan beri ruhsuza ruhsuz , şerefsize şerefsiz demek suç oldu....
futbolcular ne kadar suçlu olursa olsun onlar Trabzonspor formasını giydiği sürece(aldıkları parayı haketmeseleer bile) şerefsiz diyemezsin

Serdar A
hocada enteresan solda gabrıc sağda yattaraya burnların ıkısıde orta kesen adamlar ve senın defansı rahatsız eden forvetın oyundan çıkıyor

Çok doğru .

Koskoca Trabzonspor'un yan toplarda ön direğe koşacak bir tek futbolcusu yok . Bu nu yapabilen bir orta saha oyuncun kulübede , diğerini de ikinci yarı yanına oturtuyorsun .

Santrafor problemi yüzünden , Gabric-Yattara ile oynayacağın taktiği , Alanzinho ile oynayacağın taktik ile birleştiremiyorsun . Belki mümkün , ancak henüz bunu başarabilmeye oldukça uzağız . Rakibe göre seçim yapmak gerek .

irfanb
Hattıni Bil Başkan, TrabzonSel`e gidiyor !

evrents
02.10.2009, 22:13
Yeter be bu kadar gol kaçar mı alamadınız fatih tekkeyi yönetim uyuma yeter artık yeter!!!

serdaracıl
bros: "takımda sorun yok. Gol pozisyonuna girebiliyoruz bundan memnunum, ancak memnun olmadığım şeyler var"

Ozan Yazıcı
Sinirlenmeye gerek yok, lig çoktan bitti nasılsa..
Bizim takım ne oynuyor anlayamadım ama Antep o kadar kötü bir takım ki bayağı bir pozisyona girdik ve gördük ki Ersun Yanal'ı gönderen malum topçular Broos'un da başını yakacak. Bizim forveti kabineye bakan yapalım, yeminle ayı dolmadan hükümet düşer..
Digiturk'ü de iptal ettiriyorum, her hafta bu rezilliğe seyirci olamam..

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:14
Şanssızlık.

Aynı oyunla İBB ve Antalya'yı yendik, çünkü daha şanslıydık. Olay bundan ibaret. :)

ibb ve antalya takımmı ? antalya nın fenerden yediği golu gormedın sanırım ??

efulim67
02.10.2009, 22:14
Eldeki futbolcuları satıp Mantalite değişikliğine gitmeliyiz.
Bu ruh ile olmayacağı anlaşıldı. Her mahalle takımlarımızdan 1 oyuncu alsak, yinede bu kadar top oynarız.

Mehmet Fırat
02.10.2009, 22:15
ibb ve antalya takımmı ? antalya nın fenerden yediği golu gormedın sanırım ??

İyi de bunun konumuzla ne alakası var? :)

lazkopatfaroz
bros: "takımda sorun yok. Gol pozisyonuna girebiliyoruz bundan memnunum, ancak memnun olmadığım şeyler var"

bizimde senden memnun olmadıgımız seyler var. mesela bavulunu toplayıp gıtmıyorsun ya hiç memnun değilim senden

evrents
Yeter ya gs maçında çok fena hezimete uğramayız inşallah.

Mertcan
Yeter artık! Artık yeter! Bıktım usandım artık yeter! Kanser oldum, verem oldum, fıtık oldum ulan yeter! Bıktım bu takımdan, gerizekalı forvetlerden, saçma transferlerden, alakasız teknik direktörlerden, birleşmeyen taraftarlardan! Artık yeter ya ''YETER''

18 girdim bu yaşta bu kadar bıkkınlık olurmu ya? Yemin ediyorum bu kadar didinip uğraşmalarımız nefes tüketmelerimiz maçlara gitmelerimiz kombine almalarımız forma almalarımız hertürlü kartı aldık anasını satayım bi gs li bjk li fb li gencin yamadıklarını yapıyorum yapıyoruz adam rahat takımı yenmiş paşalar gibi umrunda deil

KISKANIYORUM yemin ederimki KISKANIYORUM

Y
E
T
E
R
!

Emrah Akcagöz
O önce Karadenizsporu kurtarsın..!

h@msi61
Gol lazim Umut oyundan cikiyor. Tolga Seyhan ile Alanzinho mu bogusacak...

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:16
İyi de bunun konumuzla ne alakası var? :)

karşında rakıp yok. ibb savunması savunmamıydı bızım maçta. adamların defans yapmaktan haberi yoktu. senın forvetın bomboş pozısyonda ya topu kalecının üzerine vuruyor yada kalenın 5 metre yanına

CaMoKaEnEs

başka ne denilebilrki bende 22 yasındayım halen aglıorum hayatımda almamam ama TRABZONSPOR için ağlıorum sewiorum cünkü para yokmu yemin ederim ble bişey desinler TRABZONSPOR taraftarları para tolasın futbolcu transfer etcez desinler yemin ediorum sana varya milyon dolarlar çıkar yeterki cebe atmasınlar ama bizde öle bişey yok paso yiyici gelior yada takmayan adamlar gelior olan ne oluor bize oluor her zaman bu böle her sene bu sene şampiyonuz bu sene şampiyonuz dioruz bu yasıma geldim daha şampiyonluk görmedim bizede yazık değilmi bunlar bizim kadar üzülse yemin ederim acık ara şampiyon oluruz...

kromozom
antalya maçının aynısını oynadık.tek eksik gol

bence tek eksın sadece o da değil...

takım oyun sistemi + beceriksizklik + forvet oyuncusu + burnunun dikine giden, küçük düşünen bir yönetim + iş bilmez teknik heyet ....

İşte en büyük eksikler....

Erdal
Bu takıma 2 milyona Fatih i almayan adam futbol cahilidir. Umarım da öyledir zira öyle değil ise aklıma gelen diğer ihtimali ben yazmaya utanıyorum...

Kasım BEKTAŞ
antepin kalecisi günündeydi

girilen onca pozisyon stres ve beceriksizlikten heba oldu...

hocanın başka yapacak bir şeyi yok, kim gelirse gelsin farketmez

yattara, yattara ilk kez bir futbolcumuza küfür ettim
yattara defol git, sezon boyu iki hareketle milleti kandırıp yattığın yerden para alıyorsun
ve böyle bir futbolcuyu biz kaç yıldır elimizde tutuyoruz...

sizleri bilmem ama ben gs maçından ümitliyim...

Ali Tunahan Güllü
Yapma Allah askina Tunahan :(

Abi ne yapması bu kadar basiretsiz bir hoca görmedim sen hiçmi takımınla konuşmuyorsun herkes kafasına göre oynuyor.Mesela Giray aldığı her topu uzun kullanıyor sayın teknik direktörümüz,çok çok sevgili yardımcısı nerdesinsen niye uyarmıyorsun.Peki Serkana ne demeli,yada Colman yada benim için en önemli soru Caleye nasıl dayandın hoca.!!

Yok olmaz bu takım haftaya ne yapacak peki soruyorum Mustafa?

Alihan Ertürk
Broos gol pozisyonuna girmemizden memnunmuş.10 pozisyon ve birde penaltı ..

Peki bu 10 pozisyondan kaç top kaleyi buldu Broos ? Penaltı gol oldu mu ? Nasıl memnun oluyorsun !

Volkan Taş
02.10.2009, 22:17
ilk 11 yanlış kurulmuştu. yattara ya da alanzinho dan birisi kesinlikle ilk 11 de başlamalıydı.. maçta iyi oynasın ya da kötü oynasın en azından adam eksiltirler. serkana 1 kişi gidiyorsa yattaraya 2 kişi giderdi. yattara ne kadar kötü olsada rakip ona önlem almak istiyecekti. gerçi önlem alsa nolcak ya forvetler gol atamadıktan sonra.. vazgeçiyorum sözlerimden :D

Emrah Akcagöz
Haftaya bu antep fenere yenilirse art niyet ararım ben bu işte..!

Mehmet Zeki
Yanilmiyorsam yarin kaptanin maci var. Yarin biraz forvet gormus oluruz.

Hotaman
Bu Antep'i biz ne zaman yeneceğiz merak ediyorum?
Trabzonspor büyük camia olabilir ama büyük takım içerde böyle mi oynar?
3G diye yola çıktık haftaya da sezon finalini yapacağız herhalde!

Ayhan Yüksek
Bukadar berbat top oynamaktan bi haber, beraberliğe dünden razı bir Antep var karşında ve sen bu takımı oyununla boğamıyor gol atamıyorsun, ne diyeyim ya ne diyeyim.

fteotdgs
02.10.2009, 22:18
takıma diyecek birşey bulamıyorum ancak en çok güldüğüm olayda ''en büyük taraftar .... '' diye edilen tezahurattı.
sezon başladığından beri avniakerde rakibe yönelik hiçbir baskı unsuru oluşturmayan taraftar nasıl en büyük oluyor.
kendi kendilerini tatmin etmeye çalışmaktan başka ne iş yapıyorlar, allahınızı severseniz söyleyin.
tamam takım iyi oynamıyor ancak bu girdikleri pozisyonlardan sonra taraftardan olumlu birkaç reaksiyon alsalar eminim sahaya da olumlu yansıyacak.

söz edilen ev sahibi avantajını ne zaman ve nasıl kullanacağımızı merak ediyorum.
bir maçıda taraftar aldırsın şu takıma.
61 dakikaya kadar maçın seyircisiz oynandığını zannettim, atılan konfetileri görünce anladım birileri varmış statta.

Trabzonspor'un Trabzon'daki taraftarinin ne kadar kotu oldugunu cumle alem biliyor zaten. Oyle 23 Nisan cocugu gibi 61.dakikada balon ucurmakla olmaz bu isler; geciniz. Ote yandan yillarca taraftara, camiaya kan kusturmaya yemin etmis oyuncular, yetersiz,capsiz yonetimler ve onlarin, aynen kendileri gibi olan, bu takimin basina getirdikleri teknik adamlar silsilesi sonucu olusan bir taraftar profili bu. Yillarca istikrarli bir sekilde suren, hic degismeyen hayalkirikliklari. Bu kadar iskenceyi bu kadar uzun sure hangi insana, hangi topluluga yapsan saftini kaydirirsin. Insan haklarina aykiri bir sey bu.

Iyi olacak takim her sartta iyi olur. Her firsatta taraftari ya da yerel medyayi bahane olarak surmuyor mu su oyuncular, teknik direktorler, yonetimdeki adamlar, deli ediyorlar beni deli. Bir zamanlar GS'li kaleci Hayrettin'in her yedigi golden sonra "Ruzgar ters bir acidan esti, top fizik kurallarina aykiri bir yorunge cizdi, vs." turu bahanelerinden hicbir farki yok o bahanelerin gozumde. Yonetim, teknik kadro, takim hepiniz, hepiniz gidin.

Sibel
Trabzon seyircisi b''ile'' BİTTİ...

Ali Tunahan Güllü

Amann diyim Karadenizsporun hali ortada!!(Tabi oda ayrı bir mesele okadar para ve sonuç)..

evranosbey61
o zaman bülent uygun gelsin tam zamanıdır

cihatöztürk
gs ali sami yende bizi duman eder ahanda sölüyorum

krdnz
Lig bitti yaşasın Türkiye Kupası..

lazkopatfaroz

uzakta değil art niyetı yakınlarda ara ;)

Hasan ZAİMOĞLU
02.10.2009, 22:19
atak vermedik pek fazla olabildiğincede atak oynadık ama skor üretemedik .. bunda yönetimin ne hatası var!! geçen sezon kahraman ilan ettikleriniz neden şimdi yerlen bir oluyor !!....

Celil Köse
Böle bi hoca olmaz ya takım da tek form da olan oyuncu var oda sezon başını başka takımda geçiren Gabriç..

Sanırım başka söze gerek yok...

serdaracıl
EGEMEN: skoru değiştirecek pozisyonlar bulduk. Milli takım arasını iyi değerlendirir Gs maçına hazır çıkarız

h@msi61

Neden ? Gecen hafta Ceyhun Eris tek basina yendi Antep'i, sen beceriksizligine yenemiyorsun diye milletin ne sucu var...

cihatöztürk
Lig bitti yaşasın Türkiye Kupası..

aynen katılıyorum

:D

poetricus
Gökhan'ın 4-5 metre mesafeden kaçırdığı bir gol vardı ki, aynı top Fatih Tekke'ye gelse burada söylemeye teeddüp ettiğim uzuvlarından biriyle bile atardı.

Erdal
02.10.2009, 22:20
"Burda Sadri var, Hayrettin var bunlar garip adamlar" demişti ya başkan Fatih i aşağılarken...Şimdi hak veriyorum başkana...Haklısın başkanım sizler garip garip adamlarsınız....Umarım yaptıklarınız cehaletinizin sonucudur. Umarım...Aksi takdirde sizi de "unutulmazlar" ın arasına ekleyeceğim....

lazkopatfaroz
taraftarın o kadar pozısyona girmesıne ragmen !! gol atamayan forvetlerı ıslıklaması gayet normal... alkışlayıp destek verılse kaçırmayacaklar mı ??

mashal61
Ortada bir beceriksizlik varsa herkes bundan payını alacak. Ama aslan payı yönetimin. Hakikaten yeter artık!!! Geçen sezon da Gaziantep'e karşı başarısız olduk. Bizim rakibimiz Gaziantep midir???

Fatih
02.10.2009, 22:21
Antep'in hocası sayesinde mağlubiyetten Broos sayesinde de galibiyetten olduk.

Varlıbaş61
hacısalihoğlu, alacağınız başka ihale kaldı mı(?)

mhayri
Alanzinho'nun Colman'ın yerine girmesi gereken oyuncu olduğunu anlamayan bir hocamız var...
Her zaman attığı gibi atsa kurtarılması imkansız bir vuruş yapacak Colman fantastik işler
deniyor...
Neler oluyor içerde bişeyler oluyor...
Ve bunların derdi para değil farkındaysanız...
Peki ne o zaman?
(Ah seksenler geliyor aklıma ah ah)

Mustafa Ayazoğlu
Gaziantep, Yıldırım Demirören sayesinde 2 yıllık karını şimdiden yapmış bir takım. Çok kötü bir kadroları var. Bu kötü kadroya bu kadar pozisyon buluyorsan atacaksın. Belediye ve Antalya bile bu takımdan daha iyi.

Atamıyorsan bu şansızlık değil isteksizliktir. Futbolcular Trabzonspor şampiyon olsun kazansın istemiyor. Açık ve net..

Emrah Akcagöz
Neden ? Gecen hafta Ceyhun Eris tek basina yendi Antep'i, sen beceriksizligine yenemiyorsun diye milletin ne sucu var...
Geçen sene aynı antep sivasa ve bize kök söktürürken bjk karşısında da izledik antebi tabi sezon sonunda gördüler mükafatı..

Mertcan
Trabzon seyircisi b''ile'' BİTTİ...

Kimle bitecekti seyirci naaptı? adamlar brlmiolar o yüzdenmi yani? o zaman birleşsinler ohhh gelecek 45678976545678 yıl şampiyon mu olalım nedir? istersen 25.000 kişilik staddan 25.000 kişide farklı bağırsın forvetler aynı kalsın bu maç 0-0 biter senin istediin olsun 25.000 kişi laylay çeksin bu maç 0-0 biter.

mehmedd

halimizi çok güzel ve içten anlattığın için sana teşekkür ediyorum...

lazkopatfaroz
Gökhan'ın 4-5 metre mesafeden kaçırdığı bir gol vardı ki, aynı top Fatih Tekke'ye gelse burada söylemeye teeddüp ettiğim uzuvlarından biriyle bile atardı.

o gollerı atmak için süper ve iyi golcu olmayı bırak yoldan geçen adamı koy hiç toptan anlamayanı bişeyını uzatır yıne golu yapar

Ömer Kaya
Arkadaş broos ne yapsın ben anlamıyorumya

Serdar A
02.10.2009, 22:22

Hocam o pozisyonun gol olması için 2 milyon masrafa bile gerek yoktu . 650.000 tl ile de o pozisyon gol olurdu .

Gökhan'ın çok iyi bir psikoloğa ihtiyacı var . Ardından da iyi bir menajere .

Erdal
Hala mı taraftar? Ne yapsın taraftar?

cihatöztürk
yaaa bırakın şimdi onu bunu oldu bitti atamadık edemedik beceremedik ....

haftaya ne edeceguz biz onu düşünün

stormtiger61
Valla usaklar benim yazacak hicbirseyim yok. Resmen notrum su anda. Macta hicbir heyecan yoktu. Hepimiz resmen uyuduk. Artik icimden kizmak ta gelmiyor. Ama dogrusu Yattara nin koskoca bir devrede hicbirsey yapmamasini esefle izledim. Adam resmen dalga gecti. Hicbir ikili pozisyona girmedi. Resmen birilerini protesto ediyor bu adam ya da kasiniyor. Anlamadim. Kafam cok karisik.

Emrah Akcagöz
aynen katılıyorum

Boşuna heveslenmeyelim ordanda eleniriz...:S

.....
Yazık bu seyirciye , yemin ediyorum kendi kendime acıyorum.

Maç bittikten sonra gece uyuyamıyorum , diyorum Ömer bırak bu kadar ilgilenme derslerine çalış kendini harap ediyorsun. Ertesi gün geliyor öbür maçı düşünüyorum.

Kanser damarlarıma işlemiş ben bıraksam o beni bırakmıyor. En durumum yokken bile bu maçı izledim. Ama karşılığında kocaman bir hiç aldım.

Ben Şampiyon olsun diye de sevmedim ama böyle yapınca insanların şevki kırılıyor.

Son sözüm inşallah hayırlı olur.

Mustafa Calik
Yok olmaz bu takım haftaya ne yapacak peki soruyorum Mustafa?

gs'yi yenecegiz diye inaniyorum. Sen onlara bakma yok Baros, yok Keita yok bilmem Elano. Arda'yi durduralim ozaman kolay bir mac olacak diye düsüniyorum, peki sen ? :D

yorumsuz6117
Bir an önce Hugonun gönderilmesi lazım ve türk bir hoca getirilmesi lazım getiriliyorsa Şenol Güneş olmassa Giray Bulak gelsin razıyım yönetimde devre arası kesinlikle bırakması..

bordo61
Maç gününün en olumlu yanı maç sonunda Mehdi Abiyle bide İsmail Abiyle tanıştım :)

Diğer yanına gidipte tanışmadığım arkadaşlar kusura bakmasınlar.

Birde yüz yüze geldiğimiz bordomavi.net atkılı arkadaş kimdi ?

krdnz
aynen katılıyorum

Bu futbolla Türkiye Kupası da zor..

Hasan ZAİMOĞLU
direkten dönen topu bile yönetime yüklüyoruz

Uğur KÜÇÜK
atak vermedik pek fazla olabildiğincede atak oynadık ama skor üretemedik .. bunda yönetimin ne hatası var!! geçen sezon kahraman ilan ettikleriniz neden şimdi yerlen bir oluyor !!....
ya burda topculardan cok suc yonetımdedır gecen yıl bu takım nıcın sampıyon olamadı bunu etut edemeyen bır yonetımı allaha havale edıyorum bu takıma golcu almayan yonetımı,bu takıma sagbek almayan yonetımı,bu takıma adam akıllı bır lıbero almayan yonetımı ben allaha havale edıyorum
sızı bılmıyorum ama allah hepsının bogazından gecırdıgı paraları haram zıkkım etsın

ofluoglu
gökhan ve umut'a ne yönetim ne teknik direktör dayanır
cellat ikili ...

Sümeyye Şahin
02.10.2009, 22:23
Topun şişirilmesi kadar nefret ettiğim bir kavram yoktur futbolda.

Bildiğiniz tepinmek istiyorum. Geçen hafta bir şekilde alınan beraberlik, bu hafta -yenmeyen- penaltı, ortadaki futbol, pozisyonlar, mücadele, sonuç ve haftaya oynayacağımız Galatasaray maçı.

Ümit'ten de bir gol bekliyordum son saniyeler de olsa, sağolsun Mahmut kapattı 90 dakika boyunca yokluğunu.

Her hafta gibi yine geldi eve maç için adamlarım. Babalarını zorla sürüklemişler, inatlaştı da izlememeye, dayanamadı. Son saniyeler de çocuklara demediğini bırakmadı. Söylene söylene..

Beyin fırtınası. Kesik kesik geliyor gözüme bir şeyler.

Haftaya da Pazar gibi olur derbi muhtemelen. 2 gün de zarardayız. :)

Küme düşse de kurtulsak bi, diyiliyordu..

Sahi düşse de kurtulur muyuz? :rolleyes:

! :)

Oy Trabzon Trabzon..

Kazım Abi'nin şarkılarında boğulmak istiyorum.

Emrullah

Haftaya Anteo FB'den fark yer. Ben böyle kötü bir Antep görmedim ve böyle kötü bir Antepi yenemedik.

asem61
yönetimin iflas ettigi andir buan.bizide pesine cekti bu beceriksizler.dibe vurduk vesselam.tek kelimeyle sahsi cikarlarini klübün cikarlarina tercih ettiler.zaferin kutlu olsun hacisalihoglu. mahmut aksu.allah sizi bildigi gibi yapsin

keles76
futbolcular ne kadar suçlu olursa olsun onlar Trabzonspor formasını giydiği sürece(aldıkları parayı haketmeseleer bile) şerefsiz diyemezsin

diyemezsin demenin manasi yok herkes sahada avazi geldigi kadar bagiriyor bence hicbir futbolcu serefinden dolayi bir takima alinmaz ayni sekilde serefi oraninda parada kazanmaz serefle futbol arasinda tek baglanti vardir aldigi paranin hakkini verme ve kendine laf ettirmeme olabilir eger bu olmuyorsa kim ne derse dersin adam taraftarin agzina duser
mevzu basit oynuyamiyorsan
seni alan yonetim serefsiz olmaz
seni bes para etmedigini bilmeyen ve gecenin bilmem kacinda havaalaninda omzuna alanlar serefsiz olmaz
serefsiz dendi diyede serefsiz olunmaz
sadece taraftarin kucuk bir rahatlama ve eski caglardan kalma motivasyon sekli koltuklari kirmak gibi
ayni zamanda takimini sevdigini ve ilgilendigini gosteren bir cag disi sevgi gosterisi
EN BUYUK TARAFTAR FUTBOLCULAR SAHTEKAR

CaMoKaEnEs
şu takıma fatihten sonra forvet gelmedi gol atcak adam yok

Ali Tunahan Güllü
gs'yi yenecegiz diye inaniyorum. Sen onlara bakma yok Baros, yok Keita yok bilmem Elano. Arda'yi durduralim ozaman kolay bir mac olacak diye düsüniyorum, peki sen ? :D

Eğer bu antep maçındaki muhteşem performansımızı sahaya yansıtırsak O baroslar,keitalar,elanolar ne yapar düşünemiyorum:confused:

ofluoglu
02.10.2009, 22:24
forvet forvet forvet

Mustafa Calik
Bu hafta neden Ihsan Alioglu ya da Hacisalihoglu konusmadi da sadece Ünal Karaman konustu. Bu hafta yine mi aynisi olacak .. görelim sizi.

lazkopatfaroz

yapacagı çok sey yoktu geldiği zaman yönetıme ' arkadaş ben takımıma kalıtelı forvet istiyorum ' demesi gerekırdı.

evranosbey61
yahu arkadaşlar gökhan ünalı bende beğenmiyorum ama bu adam geldiği takımda gol kralı olmuş leblebi gibi gol atttığı için aldık.sorun bu adamın yeteneklerinden ziyade başka şeylerde olsa gerek ama çıkaramadım ne olduğunu

krdnz
direkten dönen topu bile yönetime yüklüyoruz

O iki direğin arasına gönderecek adamı yönetim almalıydı.Kime yükleyeceğiz?

cihatöztürk
ya walla geçen kim yazmıştı forumda okudum

klübü ruslara verelim fln diye bi yazı vardı walla verelim

ruslar alsınlar takımı gık demem

araplar olur başka türlü şampiyonluk fln göremicem ztn

doctorsurgeon
02.10.2009, 22:25
colman ne yaptın

CaMoKaEnEs
yapacagı çok sey yoktu geldiği zaman yönetıme ' arkadaş ben takımıma kalıtelı forvet istiyorum ' demesi gerekırdı.

dedi ama almadı yönetim

Uğur KÜÇÜK
mahmut:hocayla cok kez etut ettık colmanın penaltılarını ,hep aynı koseye vuruyordu,bende oraya atladım cıkardım ,sert vuruyordu

Emrah Akcagöz
02.10.2009, 22:26
colman ne yaptın
Hiçbir şey yapmadı ilk 15-20 dakika iyi gibiydi ama sonrası malum..:mad:

yorumsuz6117
10.hafta Trabzonspor - Kayserispor maçı seyircisiz oynanıcak..:)

Erdinç Dilek
Haftaya Anteo FB'den fark yer. Ben böyle kötü bir Antep görmedim ve böyle kötü bir Antepi yenemedik.

aynen öyle bu kadar aciz bir antep ben de görmedim ve bizim gopçalar bu aciz takmı yenemediler demek antepten de acizmiş bizim takım hainleri takımını satanlar ekmek teknesine ihanet edenler o paraları nasıl yiyeceksiniz düğümlenmezmi biryerlerinizde haaaa

Musa KALKUZ
Yönetim bir kumar oynadı.Fatih almamakla bu takımın ruhuna ihanet etti.Trabzonspor tek Fatihe muhtaç değildir fakat Fatihin temsil ettiği taraftarın kendini sahada bulduğu Fatih ruhuna ihtiyacı vardı.İzlerken düşündüm bugün sahada Fatih Tekke olsaydı bir kaç tane pozisyonda kaleciye hangi köşene gol atayım diyerek golleri sıralardı.Yönetimin büyük bir hatası herkesin bu seneki şevkini kırmıştır.

Erdal
Gol kaçar...Olur bu...Herkes gol kaçırır...Bu ülkenin en golcü futbolcusu aynı zamanda en çok gol kaçıranıdır. Ama yahu şu topu hiç değilse aldığın adama geri ver be Gökhan...Hiç değilse bunu yap...

Ali Tunahan Güllü

Ömer broos nemi yapsın yapma Allah aşkına çıkardığı kadroyu görmüyormusun adamın oyuna yaptığı olumlu anlamda ne etkisi var?

Samimi söylüyorum,Giray,Serkan,Tayfun,Cale,Gökhan bu takımın yanından bile geçemezler ama ne yapalım el mahkum..

Alihan Ertürk

Broos ne yapsın mı ?

Takımı topları doldurup boşaltırken forvete bir kule dikebilirdi mesela.Sahada Gabriç gibi bir oyuncu varken toplara kafa vurabilecek bir oyuncuyu oynatabilirdi mesela .. :cool:

metehan
Bu takıma 2 milyona Fatih i almayan adam futbol cahilidir. Umarım da öyledir zira öyle değil ise aklıma gelen diğer ihtimali ben yazmaya utanıyorum...

Sırf Fatih olayı mı hocam, yıllardır bu takıma gerekli olan transfer ne zaman yapıldı ki? Hep birşeyler eksik bırakıldı. Dediğin gibi umarım hep bilgisizlikten oluyordur bunlar, farklı adamlar aynı hataları yapıp duruyor, aksi beni de utandırıyor !

krdnz
02.10.2009, 22:27
10.hafta Trabzonspor - Kayserispor maçı seyircisiz oynanıcak..:)

Arıza Makukula desene.

CaMoKaEnEs
yahu arkadaşlar gökhan ünalı bende beğenmiyorum ama bu adam geldiği takımda gol kralı olmuş leblebi gibi gol atttığı için aldık.sorun bu adamın yeteneklerinden ziyade başka şeylerde olsa gerek ama çıkaramadım ne olduğunu

ben sana sölim bu adam TRABZONSPOR da oynamak istemior başka takıma gitsin yine coşcak ben sana diorum pislik bu adam kişilik denen bişey yok

mehmedd
eğri oturup doğru konuşalım. hocayı insafsızca eleştirmek bu gece için haksızlık olur. gökhan biraz becerikli olsa bu maç 3 4 gol atabilir ve şimdi de takıma methiyeler düzüyor olabilirdik. ama olmadı. fatik tekke'nin sadece kafası bizim takımdaki tüm forvetlerin ayakları artı kafaları toplamından daha fazla gol atar...

19bayraktar67
yazıklar olsun ne diyeyim bu forvetlere bizi muhtaç edenlere ne diyeyim,kanserden beter bu acı ya 6.5 milyon euro luk forvete bak ahmet özenin bu bross tan ne eksik yanı vardı bu senede çöpe gitti her sene gibi şimdi yine başlarlar seneye şampiyonuz diye off off off

lazkopatfaroz
dedi ama almadı yönetim

almadıysa ben gelmıyorum arkadaşım bu takımın başına demelıydı. hoca dediğin masaya yumrugunu vuracak dedıgını yaptıracakkı otorıtesı olsun kalıtesı ortaya çıksın. bunun hocalıkla alakası yok. bundan önceki görüştüğün hocaları nıye alamadın ???

Mustafa Calik
Eğer bu antep maçındaki muhteşem performansımızı sahaya yansıtırsak O baroslar,keitalar,elanolar ne yapar düşünemiyorum:confused:

Birsey yapamazlar .. ben onlarin maclarini takip ediyorum. Ben rahatim vallahi .. insallah hayal kirikligina ugramam.

Sen neyin yüzünden Hugo Broos'u istifa ya davet ediyorsun, bunu ögrenmedim daha.

keles76
02.10.2009, 22:28
ABDULLAH gitti sola adam bulamadik
Ogun gitti geriyi toparliyacak adam bulamadik
gokdeniz ve syzmek gitti ust duzey orta saha bulamadik
fatih gitti forvet bulamadik
bu takimda gidenin yeri kapanmiyor bilakis ozlem artiyor
ben hala vugrineci sotayi stephanovu marcelinhoyu ariyorum su andaki takimda ilerde sadece yattarayi anarim oda iyi topcuydu ama biz faydalanamadik

Abdülkadir Kılıç
Bu ne yaa... Gören berbat oynadık zanneder. Yok şans da yok... Birşeyler eksik ama ne olduğunu anlamıyorum. Hoca, Yönetim vs... Bunlar sadece sinirle söylenmiş şeyler. Beş maç kazanalım süper hocamız. Tekke'yi alalım süper yönetimimiz olur. Rakip kaleci iyi günündeydi. Bizde de Umut ve Giray çok iyiydi. Bir de Umut'a gol kaçırıyor deyip Gökhan'ı beğenenler ne der çok merak ediyorum. Gökhan bugün gol kaçırma rekoru kırdı. İnanın vurduğu topların ikisi girse burası güllük gülistanlıktı.

Hasan ZAİMOĞLU
O iki direğin arasına gönderecek adamı yönetim almalıydı.Kime yükleyeceğiz?
çok yanlış yorumluyoruz her şeyi ... bi göklerde bi yerlerde süründürüyoruz adamlarımızı ...

albatros
mourinho gelse bu takıma ne yapacak?asıl iş futbolcularda.
gevşeklik aldı başını gidiyor.salla başını al maaşını.para nasıl olsa yatıyor.ne gerek var sahada kendini yırtmaya?
nasıl ki galibiyetlerde prim veriliyor, her mağlubiyette de ceza verilsin.
''trabzonspor'da futbolcu'' olmak yağlı maaşı olan bir iş kapısı olmuş da haberimiz yok.

Erdal
Fatih olsa belki yine kaçırırdı o golleri...Ama gelen topu hiç değilse 5 saniye ayağında tutardı...Bizim forvetlerimizin düşürülmesi onucu kazandığımız penaltı hatırlayan var mı?

Varlıbaş61
02.10.2009, 22:29
ah gökdeniz-szymkowiak-fatih

ah ah...

Özgür Öztürk
Bu futbolla Türkiye Kupası da zor..

Danone kupasını alabiliriz dimi?:(

CaMoKaEnEs
brosun acıklaması.........

"10 gol pozisyonu, bir penaltı ve maçı kazanamadık. Kazanamadık çünkü gol atmadık. Her defasında bir takım sorunlarla karşılaşıyoruz. Geçen hafta 2-0 öne geçtik, fakat rüzgar ters tepti. İyi oynadığımız ve kazandığımız maçlarda oldu. Bu maçlardan sonra kadroyu koruyarak devam ettik. Fakat bazı maçlarda bazı sorunlarla karşılaştık, sakatlıklar, hastalıklar. Rotasyonun arkasında bu tip nedenler var. Gol pozisyonu bazında takımımdan çok memnunum. Tabii ki takımımda memnun olmadığım yönler de var fakat bunlar düzeltilebilecek şeyler..."

lazkopatfaroz
colman ne yaptın

gezdi sahada ne yapacak.. hocada umutu çıkarıp alanı alıyor. çıkarsana colmanı.. yattarayada sınır oldum biraz oyuna ağırlıgını koy sorumluluk al

Hasan ZAİMOĞLU
taraftarımızda rezil oluyoruz demez mi ... geçen sene hoptek oynarken başka adamlar yoktu sahnede ozaman ne oluyordunuz ???

Emrah Akcagöz
Broos ne yapsın mı ?

Takımı topları doldurup boşaltırken forvete bir kule dikebilirdi mesela.Sahada Gabriç gibi bir oyuncu varken toplara kafa vurabilecek bir oyuncuyu oynatabilirdi mesela .. :cool:
Kuleden kastın Ceyhun sanırım bu kule G.Birliği maçında kaç hava topu kazandıki bu maçta hava topu kazanacak..?

Fatih
Hoca ne mi yapsın.

İyi oynayan Umut'u çıkarmasın.Maç boyunca yokları oynayan Colman'a tahammül etmesin.Alanzinho'nun Colman'ın yerine çok rahat oynayabildiğini artık görsün vs vs.

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:30
ah gökdeniz-szymkowiak-fatih

ah ah...

ahhh ile vahh ile geçti bu ömür

Erdinç Dilek
tjikuzu ferhat ve engin acilen monte edilmeli yoksa her gelen bişeler monte edecek biryerlerine

Erdal
Bu arada Gabriç iyi adam eyvallah...Lakin merak etmiyor değilim mesela Manisa Simpson u kaça aldı?

Alihan Ertürk
Kuleden kastın Ceyhun sanırım bu kule G.Birliği maçında kaç hava topu kazandıki bu maçta hava topu kazanacak..?

Kule oyunda olsaydı karşısındaki oyuncu Tolga olacaktı.

Peki Tolga bu gün kaç tane yan top alabildi ?

Sinan SARI
02.10.2009, 22:31
Hoca takımın üzerinde hakimiyet kuramıyor, bam-güm doldur boşalt.

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:31
Birsey yapamazlar .. ben onlarin maclarini takip ediyorum. Ben rahatim vallahi .. insallah hayal kirikligina ugramam.

Sen neyin yüzünden Hugo Broos'u istifa ya davet ediyorsun, bunu ögrenmedim daha.

Ben Sayın broosun hala daha Trabzonun büyüklüğünü anladığını sanmıyorum.Korkudan yan pas yaptığımız topların haddi hesabı yok.Bu takım kendi evinde böyle mi oynar anlamıyorum neden hep biz üzülmek zorundayız bi maçıda şöyle takımımıza güvenerek seyredelim hep diken üstünde hep bir korku var içimde.

Broos tamam kariyeri iyi olabilir birçok başarılı iş yyapmış olabilir ama Trabzonda olmuyor yani bu anlaşıldı..

Sana soruyorum broosun geldiği günden beri bu takıma kazandırdığı olumlu bir özellik nedir?

Varlıbaş61
02.10.2009, 22:32
ahhh ile vahh ile geçti bu ömür

bizi yönetenler sağolsun...

Muhalif
Şikayete hakkımız yok hemşehrim
Böyle olur bu kervanın rehberi
Günah-vebal ya senindir ya benim
Okuyoruz yazdığımız defteri...

diyor şair... bu yönetim geldiğinde hepimiz alkışlamadık mı? Ersun Hoca futboldan, futbolcudan anlar dedik onun zamanında da aynı kısır futbolu oynamadık mı? Laptopunda binlerce oyuncu vardır dedik, çıka çıka Alanzinho çıkmadı mı? Gökhan'ı şan olsun diye transfer ettiklerinde forumca ayağa kalkmadık mı? Colman'ı Türkiye'nin en iyi ortasahası ilan eden sayın Başkan değil mi? Yattara'yı Katar'a satan,satamayan, geri alan, kazanamayan bu yönetim değil mi? 2-3 güzel hareket yapıyor diye yıllarca İbrahima Yattara oooo diye inleyen, Alanzinho Alanzinhoooo diye bağıran bu tribünler değil mi? Slyva kaleye geçtiğinde alimin olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler misali yıllar sonra bir kaleci bulduk diyen biz değil miyiz? Cale'yi, Giray'ı, Selçuk'u hep iyi transferler diye değerlendirmedik mi?

Evet... sözün bittiği yerdeyiz... Sil baştan bir takım, sil baştan bir yönetim, sil baştan bir hoca ve sil baştan bir taraftar yaratamadıkça mevsimler değişse de biz hep aynı yerde bekliyor olacağız... yaklaşık 30 yıldır Trabzon limanında hızlı tren bekliyor olduğumuz gibi, havaalanında otobüs beklediğimiz gibi veyahut Trabzon otogarında TK 1900 bilmem kaç sefer sayılı uçağı beklediğimiz gibi... yani hep yanlış yerlerde, hep yanlış şeyleri beklediğimiz gibi...

Herşey yanlış, bu kadar yanlıştan da tek doğru çıkmıyor maalesef...

Uğur KÜÇÜK
valla bugun sahada bır tek alkıslıyacagım futbolcu var o da umut sahada tum pozısyonlarda vardı onu oyundan alınınca yuhalayan trabzonspor taraftarı degıldir benım gozumde futbolcu taraftarıdır bugun yuhalanan tayfun un umut un ne sucu var yuhalanmayan vıtrıne konulan gokhan bu ıste colman bu agır vasıtalar hepsı

lazkopatfaroz
çok yanlış yorumluyoruz her şeyi ... bi göklerde bi yerlerde süründürüyoruz adamlarımızı ...

kardeş yaz bunu bir kenara.. gökünede yerinede sen karar ver.. colman sıradan topcu kopuk kopuk oynuyor.. cale bam güm oynuyor.. gökhan gol kaçırma yarışına gırıyor.. hoca ne yaptıgını bılmıyor..

Süleyman Sofu
herşey yalan ERSUN HOCANIN AHI ÜZERİMİZDE geçen sene en azından hayallerimiz vardı saol yönetim hepsinin içine ettin...

Hasan ZAİMOĞLU
rakibe kaç atak verdik ???

krdnz
02.10.2009, 22:33

Göklere çıkartmak yanlış.Trabzonsporda başarılı olmak yönetimin işidir zaten.

Başarısız olanlar da kusura bakmasın en acımasız şekilde eleştirilir.Bu da taraftarın en doğal hakkıdır.Taraftar kulübe destek verir,başarıda sevinir başarısızlıkta hesap sorar.Trabzonspor 8 maçın sadece 3 ünü kazanmışsa eleştirmemektir yanlış olan.

UZLU
akşamın özeti;

%40 beceriksizlik (Bunun %30 u adını burada anmayacağım ve kendisine bu beceriksizliği yakıştıramadığım arkadaşa ait),

%60 şanssızlık.

bir de bize karşı kalecilerin genetiği ile oynanmış kaplan misali sahada oynamaları varki inanılır gibi değil

Biraz espiri gibi olacak ama devre arası Fatih Tekke alınmazsa adını anmak istemediğim ancak 90 dk. oynayan arkadaşın yerine ya bir domates çubuğu ya da fasulye hereği transfer edelim, umut ile bundan daha iyi ikili olmazsa şaşarım : )))

Gabriç ve Selçuk'un takım adına gönülden çabalarını diğer oyuncularla birlikte ayakta alkışlıyorum ama en çok onları, hele son pozisyonda hepimizin toplamından çok üzüldüklerini ekranlardan tüm samimiyetim ile gördüm.

Son sözler;

-Cale orta sahayı Gabriç oyunda iken hiçbir gerekçe ile geçmesin, le hucuma katkı veya orta yapmak gibi ütopik gerekçelerle ASLA!!!!

-güzel oynadık gibi, geçen haftadan çok iyiydik, şans bizden taraf olmasın ama eşit mesafede dursaydı iki takıma, en az 3 atardık..

-maça giden ve "bu takım sizinle rezil oluyor" diye bağırmalara iştirak eden sayın taraftarlar!!!, "bu takım asıl sizinle rezil oluyor" eğer Trabzon'lu ve Trabzonsporlu isek köstek değil destek olmayı öğrenmemiz gerek, HEM DE HER KOŞUL ve SONUÇTA!

Kent bizim Takım bizim, iki maçlık değil ömür boyu seveceksek, şampiyon olukları için değil adam bi mücadele ettikleri için gönül vereceksek artık aklımız başımıza toplayalım, eleştirelim, üzülelim ama üzeride o forma olan takıma hakaret etmek hiçbirimizin haddi değil, ben ne yönetimleri ne de hocaları destekliyorum, ben takımımızı ve camiamızı destekliyorum, onu da diğer takımların üzerimize "oh" diyeceği şekilde kimsenin ağzına malzeme ETMEM!! zaten sevenimiz yok, bari kendi ayağımıza kurşun sıkmayalım. TEK TRABZONSPOR VAR EY MİLLET!!! eleştireceğiz derken maksadını aşan, bizi sevmeyenlerin ekmeğine yağ süren işler yaptığımızın farkında olalım isterseniz bundan böyle, Haksızmıyım???

Hepimiz bu takımın sevdalısıyız, herkes başarı ve iyi oyun istiyor,ama önce destek, sonuna dek destek verelim sahada oynayanlara, maç bitiminde onları aşağılayan hakaretler eden bir camiaya karşı ne kadar bizim parçamız gibi hareket etmelerini bekleyebilirizki?? Kendi hemşerimize aynı, yabancıya aynı, YAHU SORUNUN BİR KISMIDA BİZDE OLMASIN???

Bir sezon sabretmeye, sadece alkışlamaya YOKMUSUNUZ?? BU KADARMI DEĞERSİZ BU TAKIM BİZLER VE KENTİMİZ İÇİN??? ÜZERİMİZE GÜLDÜRMEYELİM BİR SEZON DA BİZİ SEVMEYENLERİ, HALA YOKMUSUNUZ TRABZONSPOR AŞIKLARI?????

NE DERSİNİZ???

BU SEVDA DEĞMEZMİ???????

lazkopatfaroz
Bu arada Gabriç iyi adam eyvallah...Lakin merak etmiyor değilim mesela Manisa Simpson u kaça aldı?

bedavaya almıştır. asgari ücretede oynatıyordur

serdaracıl
o zaman bülent uygun gelsin tam zamanıdır yapma renktaş

gerenimo
diyemezsin demenin manasi yok herkes sahada avazi geldigi kadar bagiriyor bence hicbir futbolcu serefinden dolayi bir takima alinmaz ayni sekilde serefi oraninda parada kazanmaz serefle futbol arasinda tek baglanti vardir aldigi paranin hakkini verme ve kendine laf ettirmeme olabilir eger bu olmuyorsa kim ne derse dersin adam taraftarin agzina duser
mevzu basit oynuyamiyorsan
seni alan yonetim serefsiz olmaz
seni bes para etmedigini bilmeyen ve gecenin bilmem kacinda havaalaninda omzuna alanlar serefsiz olmaz
serefsiz dendi diyede serefsiz olunmaz
sadece taraftarin kucuk bir rahatlama ve eski caglardan kalma motivasyon sekli koltuklari kirmak gibi
ayni zamanda takimini sevdigini ve ilgilendigini gosteren bir cag disi sevgi gosterisi
EN BUYUK TARAFTAR FUTBOLCULAR SAHTEKAR

kendi futbolcusuna hakaret eden küfür eden aşalayan şerefsizin ta kendisidir.dir...

Hasan ZAİMOĞLU
kardeş yaz bunu bir kenara.. gökünede yerinede sen karar ver.. colman sıradan topcu kopuk kopuk oynuyor.. cale bam güm oynuyor.. gökhan gol kaçırma yarışına gırıyor.. hoca ne yaptıgını bılmıyor..
bende diyorum ki dediklerinizi aklınızda tutun !! adamlar gol atıp asist yaptığında göklere çıkarmayın yine aynılarını söleyin !!!

Serdar A
Herkes maçta gol atamamış olmamızın getirdiği sinirle de hücum oyuncularına yönelmiş .

Sağ kanat futbolcularımızın verimsizliği ikinci plana düşmüş . Sahanın en kötülerinden biri Serkan'dı . Ayağına gelen iki toptan biri rakibe gitti . İleride bindiremedi , ortasaha savunmasına destek veremedi , kanadını savunamadı . İlk yarı bir-iki pozisyon ve direkten dönen top dışında sahada olması takıma hiç bir katkı vermedi . Yattara zaten henüz sezonu açmadığından , Serkan'ın ikinci yarı her topu şişirmeye başlaması tahammül sınırlarımı zorladı .

Sol kanat için aynı şeyi söylemek zor . Cale gününde olmamasına ve topu çok düşük bir yüzdeyle oyuna sokmasına rağmen zaman zaman Gabric ile beraber iyi organizasyonlar oluşturdular . Neredeyse etkili yan topların tamamı bu iki oyuncumuzun katkısı ile geldi .

Emrah Akcagöz
02.10.2009, 22:34
Kule oyunda olsaydı karşısındaki oyuncu Tolga olacaktı.

Peki Tolga bu gün kaç tane yan top alabildi ?
Bizim kule ne kadar girecek ceza sahasına bu adam rakibimi karşılayacak yoksa rakip ceza sahası içindemi bekleyecek Cale,Giray ve Egemen bu akşam bol bol ileri top şişirdiler ve hemen hemen hiçbirini alamadık (gerçi her maçta alamıyoruz) Ceyhun'da olsa birşey değişmezdi..

Colman yerine Alan oynar ama orta saha bomboş kalır sonrada Selçuk şöyle kötü böyle kötü yorumları..:S

Abdülkadir Kılıç
Sana soruyorum broosun geldiği günden beri bu takıma kazandırdığı olumlu bir özellik nedir?
Savaşan oyuncuları oynatıyor. Bence bu olumlu birşey...

Ozan Yazıcı

Abi çok iyi bir tespit, adam cidden iyi topçu. Manisa'nın bulduğunu biz niye bulamayız mesela? Veya Simpson'u biz almaya kalksaydık ne öderdik..?

CaMoKaEnEs
almadıysa ben gelmıyorum arkadaşım bu takımın başına demelıydı. hoca dediğin masaya yumrugunu vuracak dedıgını yaptıracakkı otorıtesı olsun kalıtesı ortaya çıksın. bunun hocalıkla alakası yok. bundan önceki görüştüğün hocaları nıye alamadın ???

ericson nie gelmedi sanıosun kardeşim sen eşi yüzündenmi alakası yok yönetim hocayı elinde oynatmaya calısıor gelen hoca ben bu kadar bütce istiorum dior ortaya saçma sapan bahaneler atılıor yok efendim sewgilisi istemedi çok para istedi falan filan yani o olmazsa başka bir mal bulurlar elbet bulurlar amatörde olsa bulurlar burda hocadan cok yönetmin sucu var.....

Ahmet Kuru
02.10.2009, 22:35
Bu takım kör topal gider...
2 galibiyet sonra 1 beraberlik ardından 1 yenildi ardından yine 1 galibiyet ligi bitiririz..
Evet pozisyona giriyoruz ama belirli bir sistemle değil,uzun toplar yerse pozisyon yemezse bişey yok...

Maçı izlerken Harun abininde dediği gibi sanki ilk maçı 3-0 kazanmışız ikinci maçı rolantiye alıyoruz...
Belki 1 gol atabilseydik çok daha farklı olabilirdi,rakip açılıp daha da farklı olabilirdi ama o golü bulmak önemli...
Ama tabi bu sonuçlarda yine taraftar baskındandır...!!!

lazkopatfaroz
rakibe kaç atak verdik ???

rakıbe kaç atak verdıgıne değil, kaç gol atıp maç kazanmana 3 puan verıyorlar

nakzo
Biz küçükken bir çizgi film vardı ' Polyanna' bana aynen onu hatırlatıyorsun.

Alihan Ertürk
Bizim kule ne kadar girecek ceza sahasına bu adam rakibimi karşılayacak yoksa rakip ceza sahası içindemi bekleyecek Cale,Giray ve Egemen bu akşam bol bol ileri top şişirdiler ve hemen hemen hiçbirini alamadık (gerçi her maçta alamıyoruz) Ceyhun'da olsa birşey değişmezdi..

Colman yerine Alan oynar ama orta saha bomboş kalır sonrada Selçuk şöyle kötü böyle kötü yorumları..:S

Son 10 dakika oyuna alacaksın ve ceza sahasından hiç çıkmayacak.

Bak bakalım ne oluyor sonra.

sessizkral_1
2 haftada kaçan 6 puan 1 er puan aldık 4 puan çöpe gitti yani.2 haftayıda haketmiştik yazık oldu.

yorumsuz6117
İlk yarı topla oynama yüzdesüne bakıyorum %70 % 80'lerde üstünüz ama pozisyon yok rakip yarı alanda 3 pas yapamadık..Hacısalioğlu yarın çıkar açıklama yapar 10 tane net pozisyon bulduk şanssızlık atamadık derse hiç şaşırmam..

Kasım BEKTAŞ
bu maçta tartışacak fazla bir şey yok
rakibimiz çok kötü ve bir sürü gol pozisyonuna girdik
ama şanssızlık, stres ve beceriksizlik nedenleri ile değerlendiremedik
takımda özellikle benim dikkatimi çeken yattara oldu, sorumluluk kelimesinin anlamını bilmediği kesin, artık gitsin...

şu gs maçı başlığını açında ordan devam edelim...

karim@benzema10
kadro'nun zaafiyetini ve yeteneksiz oyunculardan kurulu bir takım olduğunu bilerek harekat ettiğim için öfkemi haykırmak ve kendimi sıkma gereğini hissetmiyorum.

bu takımdan bir cacık olmayacağını geçen sezon söylemiştim ve yanılmadığımı geçen seneki tesadüfü 3.'ten sonra bu sezon aldığımız kötü sonuçlardan sonra görmüş olduk.Geçmiş olsun.

Yeniden bir yapılanma ve revizyon yapılmasını bekliyorum.Yönetim değişir mi
şu an için konuşmak henüz erken ama istifa etmeleri mantıklı olacaktır.

TS başkanı ya ŞENOL GÜNEŞ olmalıdır ya da TRABZON dışından bir
başkan seçilmelidir yani bunun alternatifi yoktur.Bugüne kadar herkes denendi ve 26 senelik hasretimize son veremeyerek bize hüsran yaşattıkları için değişim ts
için hayırlı olacaktır.

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:36

Evet çok doğru söylüyorsun savaşan oyuncular örneğin Serkan muhteşem oynadı demi nede olsa savaşıyor!!

lazkopatfaroz

ersunun gitmesıyle bunun gelmesı arasında ne fark var ?

Ahmet Ocak
üzülmeyin arkadaslar 2956 yılında 2. 2957 yılında sampıyon olcaz

keles76
bence su anda olanlarin sorumlularini gonderecek ne kudretimiz ne cesaretimiz nede niyetimiz var baskan ve yonetim bir numarali sucludur fakat herkes daha iyisi gelemiyecegi dusuncesinde ondan hocaya falan catiyor hoca ne yapsin elde malzeme var kurtlu kimse yemiyor bence hoca konusunda ocak ayinda transfer donemindeki davranis bicimine gore yeni tavir belirleyelim bakin bu takima beni hoca olarak koysaniz iki puan alamazdim futbolcularimiz orta sinif her takimda olan tipler illaki fark yapacak adamlara ihtiyac var iki adam alinsaydi olacakti alamadik bence yonetim elini cabuk tutup bu ise soyunsun bir forvet fatih tekke olabilir birde sag bek alinsin

Hasan ZAİMOĞLU
rakıbe kaç atak verdıgıne değil, kaç gol atıp maç kazanmana 3 puan verıyorlar
bak işte yine lafıma geldik !! yanlış yorumluyorsun renktaş soruma alakasız bir şey yazıyorsun !! sadece stresten aklımda kalmadı rakibe atak verdik mi veremedik mi onu sordum !!

Muhammed

Bedelsiz aldılar.

Armağan Dere
Buyrun Cenaze namazına g.antepspor gel at dedi bizimkiler saolsun atamadı yattara yürüdü ne pas ne orta colman penaltıyı atamadı tabi pozisyonun penaltı olup olmadığı da ayrı bir tartışma konusu...Bu takımdan hiçbişey olmaz..Seyirci de naapsın tepkiyi koydu ve güzel de yaptı ama bu kadar da olmaz 10 gol pozisyonundan da 1 tanesini de at be kardeşim..Bu takım adamı kanser ediyor farkındamısınız?...Şimdi futbolcular evlerinde duşlarını almışlar yan gelip yatıyorlar umurlarında değil ancak bilmiyorlar mı yoksa biliyolar da bilerek mi yapıyolar.. ben gibi bazı taraftarların 1 haftalarının tek neşe kaynağı Trabzonsporu'un galibiyeti olduğunu...Ne diyim yazık ekran başındaki taraftara ve Staddaki O masum kalabalığa, haftalığını biriktirip bilet alanlara Bu yapılmaz Be Trabzonspor...Ne diyim Sonumuz Hayrolsun

Erdal
02.10.2009, 22:37
Bu takıte ma bir sağ bek ve farklı nitelikte bir forvet almamak cehalettir...Değilse ihanettir....

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:37
bende diyorum ki dediklerinizi aklınızda tutun !! adamlar gol atıp asist yaptığında göklere çıkarmayın yine aynılarını söleyin !!!

her maç bunları burda yazarım. yazdımda yazıyorumda.. ayrıca tayfunda dahıl bunlara

19bayraktar67
02.10.2009, 22:38
bu kadar aciz forvetler olurmu bir forvetin en önemli özellikleri vuruş tekniği ve ilerde top tutması değilmidir siz ne zaman gördünüz umutun veya gökhanın ayağında top tutup takımı ileri çektiğini fizik desen gökhanda eksilerde ensesine vurup alıyorlar lokmasını hesabı topu alıyorlar adam dan geçen hafta gençler maçını ilerde top saklayacak faul alacak adamımız olsa rahat kazanırdık hadi fatih tekkeden faul yapmadan alsınlar bakayım topu hatırlayın fatih bu ligde kendisine en çok faul yapılan futbolcuydu ama trabzonlu olması suç adı fatihoviç tekkeşli olsaydı 6.5 milyonda verir alırdı yönetim ve derdi bakın ne forvet aldık yazıklar olsun koskoca trabzonsporda bir tek trabzonlu futbolcu var oda tayfun cora bu bile ayrı bir dert

futbalski60
Ne Gökhan'a ne de Umut'a suç buluyorum çabaladılar hataları da oldu ama hücumda ki tıkanıklığı bu maçta çok rahat açtılar Gökhan saysinde de çok pozisyona girdik maçın tekrarını izlerseniz çok rahat görürsünüz. Ama bu oyuncuların özellikleri belli hava toplarında etkisizler burda yönetim hatası olduğu ortada daha önce de defalarca yazıldı.

Emrah Akcagöz
Son 10 dakika oyuna alacaksın ve ceza sahasından hiç çıkmayacak.

Bak bakalım ne oluyor sonra.
Forvet yok sende haklısın..

Çaresizliğin apaçık göstergesi..

Gordon Freeman
çalıştık çabaladık paşalar gibi 1 puanımızı aldık.

Uğur KÜÇÜK
bugun sahada selcuk gabrıc umut gıray ve egemen harıcı tum topcular dıger arkadaslarının cabalarına bıle ıhanet etmıstır yazık valla allahım en buyuk hayalım bırgun su takımın basına gecıp TRABZONSPOR u tekrardan o sahsalı gunlerıne dondurmek yarabbım ınşallah cenabı allah bu dileğimi gerceklestırme fırsatını bana verir yarabbım kızsan da sovsen de maalesef takımımız bu işte atsan atılmaz satsan satılmaz

Muhammed
Bu arada Gabric ve Simpson'u karşılaştırmak abesle iştigal. Bonservisi elinde olduğu halde anca Manisa'ya gelebilen adamdan bahsediyoruz.

lazkopatfaroz
bak işte yine lafıma geldik !! yanlış yorumluyorsun renktaş soruma alakasız bir şey yazıyorsun !! sadece stresten aklımda kalmadı rakibe atak verdik mi veremedik mi onu sordum !!

kardeşim ister tek kale oyna ister 50 pozısyona gir ister ceha sahası içinde oyna. gol atıp maç kazanamıyosan bunları ne önemı ne degerı kalır.. verdık 1-2 tane

Semih58
02.10.2009, 22:39
Neler oluyor bu takıma,neden böyle.Artık puzzle gibi olduk.

Süleyman Sofu
ve hayaller bitti yok uefa yok süper lig başkan bize hayal satmaya devam edermi acaba taraftar yoluncak kaz yol babam yol peki ya karşılığı ne kocaman bir hiç yazık valla yazık yakında tribünler böyle inlerse şaşırmam
GÜNEŞ BAŞKAN
TEKKE KAPTANNN

Erdinç Dilek
Herkes maçta gol atamamış olmamızın getirdiği sinirle de hücum oyuncularına yönelmiş .

Sağ kanat futbolcularımızın verimsizliği ikinci plana düşmüş . Sahanın en kötülerinden biri Serkan'dı . Ayağına gelen iki toptan biri rakibe gitti . İleride bindiremedi , ortasaha savunmasına destek veremedi , kanadını savunamadı . İlk yarı bir-iki pozisyon ve direkten dönen top dışında sahada olması takıma hiç bir katkı vermedi . Yattara zaten henüz sezonu açmadığından , Serkan'ın ikinci yarı her topu şişirmeye başlaması tahammül sınırlarımı zorladı .

Sol kanat için aynı şeyi söylemek zor . Cale gününde olmamasına ve topu çok düşük bir yüzdeyle oyuna sokmasına rağmen zaman zaman Gabric ile beraber iyi organizasyonlar oluşturdular . Neredeyse etkili yan topların tamamı bu iki oyuncumuzun katkısı ile geldi .
mükemmel bir tespit serkan neydi öyle cale yok yaa acemice topu uzaklaştırmaya çalışmalar ya yok yorum yapmaya bile değmez

Emre ÖZTÜRK
bu takıma inanamıyorum !

Alihan Ertürk
Forvet yok sende haklısın..

Çaresizliğin apaçık göstergesi..

Maalesef öyle başka yapacak birşeyimiz yok.

:o

Mehmet Fırat
-Cale orta sahayı Gabriç oyunda iken hiçbir gerekçe ile geçmesin, le hucuma katkı veya orta yapmak gibi ütopik gerekçelerle ASLA!!!!

Adam 2 orta kesti. Gökhan ikisini de kaçırdı. Bir tanesini atsa Cale maçın yıldızı olacaktı.

mhayri
Belediyeye 6 attığımız maçtan önce gidip kahvede seyredeyim maçı dedim
muhabbet olur hani maçada gidememişiz oruç kafa...
Ama içeri girerken büyük ekran tv nin başında 10 kişilik kırmızı beyaz atkılı taraftar
oturmuş maç izliyorlar...Kim bunlar dedim büyük ekranı niye kapmışlar ; Samsunsporlu dediler...
2.ligde son sıradaki takımlarını desteklemeye gelmişler...
Derken bir bağırtı, gol olmuş...(o ara bizde attık ama bizde ses yok)
Kaç kaç oldu dedim; 2-1 dediler , öne geçtiklerini zannettim halbuki geriden gelmişler, sonra bir penaltı
o 10 kişiden bir ses çıkıyor ama Mecidiyeköy yıkılıyor sanırsın...
Maç 2-2 bitti(rize samsun maçıymış sonradan öğrendim)
O insanlardaki taraftarlığa hayran kaldım o gün ...
En ufak bir eleştiri ,küfür , hakaret asla olmadı...(Biz 6 gole rağmen kaçırdıklarımıza sövüyorduk bu arada)
...........
Niyemi anlattım ?
Acaba 10 kişimi kalsak, acaba takım küme düşse de şu takımın üzerindeki asalaklar ,sülükler
bu takım sayesinde adını duyuran,isim yapan , ihale alan çetelerden kurtulsak...
tamamen amatör ve yürekten gelen bir sevdayla bu işi yapacak (Yönetecek) insanlar çıkarmı ortaya...
Eğer ben asalaksam bugün bırakmaya razıyım,uzaktan izler daha az ağlar daha az seviniriz...
Şenol Hoca da mı böyle düşündü acaba...

Abdülkadir Kılıç
ersunun gitmesıyle bunun gelmesı arasında ne fark var ?

Ben Ersun Hocayı da destekledim. Başkaları basbas bağırıyordu gitsin diye. Öyle saçma sapan isimler olmadığı sürece de her hocayı desteklerim. İstikrardan yanayım. Örnek ManU Veya aynı futbol ekolünün hocalarını getireceksin. Örnek Barcelona.

CaMoKaEnEs
yaa arkadaş bakıorum bakıorum düşünüorummm olmuor şu süper ligde bizim takımın golculerı kadar beceriksiz bir golcu varmı???? hangi takımda bu kadr beeriksiz adamlar var??

Emrah Akcagöz
Buyrun Cenaze namazına g.antepspor gel at dedi bizimkiler saolsun atamadı yattara yürüdü ne pas ne orta colman penaltıyı atamadı tabi pozisyonun penaltı olup olmadığı da ayrı bir tartışma konusu...Bu takımdan hiçbişey olmaz..Seyirci de naapsın tepkiyi koydu ve güzel de yaptı ama bu kadar da olmaz 10 gol pozisyonundan da 1 tanesini de at be kardeşim..Bu takım adamı kanser ediyor farkındamısınız?...Şimdi futbolcular evlerinde duşlarını almışlar yan gelip yatıyorlar umurlarında değil ancak bilmiyorlar mı yoksa biliyolar da bilerek mi yapıyolar.. ben gibi bazı taraftarların 1 haftalarının tek neşe kaynağı Trabzonsporu'un galibiyeti olduğunu...Ne diyim yazık ekran başındaki taraftara ve Staddaki O masum kalabalığa, haftalığını biriktirip bilet alanlara Bu yapılmaz Be Trabzonspor...Ne diyim Sonumuz Hayrolsun
Yiğidi öldür hakkını yeme kaleci kurtardı..

hüseyin1975
02.10.2009, 22:40
Bu sezon bitmez!
Yazik oldu yine bizlere.
Bari 1-2 genc oyuncu kazanabilsek.

lazkopatfaroz
Bu arada Gabric ve Simpson'u karşılaştırmak abesle iştigal. Bonservisi elinde olduğu halde anca Manisa'ya gelebilen adamdan bahsediyoruz.

simpson yeteneklı ve kalıtelı oyuncu

yorumsuz6117
yaa arkadaş bakıorum bakıorum düşünüorummm olmuor şu süper ligde bizim takımın golculerı kadar beceriksiz bir golcu varmı???? hangi takımda bu kadr beeriksiz adamlar var??
Yok kardeş boşuna arama..;)

gerenimo
02.10.2009, 22:41
çok iyi olmasa da fena değildik. bu gün biraz şans ve becereri olsaydı yapılacak övgüleri görür gibiyim. üstelik kelle avcıları, futbol bilginleri tarafından.
skor istemediğimiz gibi gidince yorumlar da değişiyor.
antep kalecisine de tebrikler, aynını değil bu reflekslerin yarısını göster haftaya bakalım...

Emrullah
Ne Gökhan'a ne de Umut'a suç buluyorum çabaladılar hataları da oldu ama hücumda ki tıkanıklığı bu maçta çok rahat açtılar Gökhan saysinde de çok pozisyona girdik maçın tekrarını izlerseniz çok rahat görürsünüz. Ama bu oyuncuların özellikleri belli hava toplarında etkisizler burda yönetim hatası olduğu ortada daha önce de defalarca yazıldı.

Bence de haklısın. Suçu Gökhan ile Umut'a atmanın bir alemi yok, suçlu tamamen ve tamamen YÖNETİMdir.

Mustafa Calik
Ben Sayın broosun hala daha Trabzonun büyüklüğünü anladığını sanmıyorum.Korkudan yan pas yaptığımız topların haddi hesabı yok.Bu takım kendi evinde böyle mi oynar anlamıyorum neden hep biz üzülmek zorundayız bi maçıda şöyle takımımıza güvenerek seyredelim hep diken üstünde hep bir korku var içimde.

Broos tamam kariyeri iyi olabilir birçok başarılı iş yyapmış olabilir ama Trabzonda olmuyor yani bu anlaşıldı..

Tamam .. iyi anliyorum seni. Hugo Broos'un geldigi günden beri bu takima kazandirdigi olumlu özellikler pek cok degil cünkü Hugo Broos napsin ki istedigi transferler yapilmadiysa. Benim begendigim mesela hep genc oyunculara sans veriyor .. Ceyhun, Giray ve Ferhat. Biz degilmiydik Hoca Ferhat ve Cale'yi hep oynatsin diyen, bazen Cale'yi bazen Ferhat'i. Biz degilmiydik Song 90 dakika dayanamiyor diyen ve bazen Giray oynasin diyen. Biz degilmiydik Ceyhun artik oynamali gelecegin Hami Mandirali yedekte harcaniyor diyen. Peki Broos ne yapiyor ? Genc oyunculari oynatiyor. Bunu begeniyorum ama keske Hugo Broos'un istediklerini de yapsaydi yönetim(!) ozaman daha iyi degerlendirirdik hocayi. Hoca'nin istedikleri yapilmayinca daha ne yapsin o .. elinden geleni yapiyor ne varsa.

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:42
Birilerinin ahını çekiyoruz durum kötü ve bu durumdan bizi çıkaracak bir hoca göremiyorum?

Serdar A

Simpson'un yetenekleri ilgili futbolseverlerce bilinir . Öyle kapalı kutu durumu söz konusu değil .

Yani aranınca bulunur . Gabric takımımıza imza attıktan sonra bu konuda bir şeyler yazmayı bıraktım ancak Erdal abinin yazdığına destek olmadan da geçemem .

Gabric'te elbette kendini geliştirirse iyi yerlere gelecek bir futbolcu ancak 2,5 milyon euro da bizim kulübümüz için hatırı sayılır , ortalamanın üzerinde bir rakamdır . Aynı futbolcumuzun geçen sezonun başında değeri 1 milyon değildi .

Hasan ZAİMOĞLU
komşunun tavukları bize hep kaz görünüyor :D

yorumsuz6117
Broos oyundan memnunum demiş ya bıraksana Broos ya gerçekten bırak ya...

Sefa
02.10.2009, 22:43
Kalecileri yüceltmeye devam ediyoruz..

magicyattara
02.10.2009, 22:43
Sorun orta sahada.
Selçuk,Colman,Serkan ve Gabriç'ten oluşan orta saha ile şampiyonluğa oynanmaz.
Orta saha adamları ne bir ara pası atıp forvetleri kaçırabiliyor ne de kanat adamlarını rakip beklerin arkasına kaçıracak tek bir pas atabiliyor.
Ayrıca zeki olduklarını da söyleyemeyeceğim.
Maç içinde bazen ters tarafta boş durumda kalan adamlarımıza dönüp bir top atabilme becerisi ve zekası yok hiç birinde.
Kademesinde rakip oyuncu varken forvet ve kanat adamlarına iki saat düzeltip top atmakla orta saha adamı olunmaz,Trabzonspor'da hiç oynanmaz.

Alanzinho'yu bu takımdan uzak tutan Broos'a selamlarımı gönderiyorum.
Alanzinho oynamasın diyenlere,bu şaheser adamlarla mutlu yıllar diliyorum.

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:44

karısıda kız gözüküyor ne yazıkkı

Kamil Çakmak
Lig başından beri ideal kadromuzu bulamadık gitti.
Şanssızlık ve beceriksizlik yakamızı bırakmadı gitti.
Yönetimin forvet transferi etmeme inadı bitmedi gitti
Takımın iddiası ilk yarının ortasında bitti gitti.

Sinem Yılmaz61
Broos oyundan memnunum demiş ya bıraksana Broos ya gerçekten bırak ya...

1 puana mi razi yoksa...

sessizkral_1

fb guiza
yada ne bilim bjk 5 haftadır gol atamıyor

Mustafa GÜLAY
yazık gerçekten çok yazık

krdnz
02.10.2009, 22:45
Birilerinin ahını çekiyoruz durum kötü ve bu durumdan bizi çıkaracak bir hoca göremiyorum?

Şu birlerinin ahını almak-çekmek gibi yorumlar son zamanlarda çoğaldı.

Birilerinin ahı hemen tutuyor ama bizim dualar niye kabul olmuyor acaba?Sorun bizde mi yoksa?

Selçuk Demircioğlu
maç boyunca susan maç bitimine yakın fatih tekke tezahüratını avazı çıktığı kadar bağıran taraftar! topluluğuna da yazıklar olsun...

Hamza Yilmaz
Lige malesef erken havlu attik. Bari Türkiye Kupasinda en az yari final oyniyalim. Yazik oldu.

mashal61
"Penaltı stilimi değiştirmeyi düşünmüyorum. Daha çok çalışacağım. Bugün girmedi ama daha çok çalışınca bir gün girecektir."

only ts
şimdi maçtan geldim sinir küpüyüm sinirliyim. kötü bir söz söylemek istemiyorum. ancak inanın bu takımdan bi halt olmaz. bızdekı ıstegın 4/1 i futbolcularda varsa ben adam değilim. bir sözde trabzonlu genclermidir nedir o guruba. yattaranın g... b.. oynuyor yattara bize karı alsanaa yattara s.... bunları diyen taraftardanda bi halt olmaz.

Armağan Dere
Yiğidi öldür hakkını yeme kaleci kurtardı..

Sen Yere bakarak topa gidersen biraz 6.hissi kuvvetli olan o topu kurtarırdı..plase ile kalecinin soluna atılacak topa Kendini Hami zannederek abandı...

poetricus
Bu takıma bir sağ bek ve farklı nitelikte bir forvet almamak cehalettir...Değilse ihanettir....
Aynı cehalet üst üste yapılır mı Erdal Abi?

Varlıbaş61
şuraya bak
maç oynandı
üstünden neredeyse 1 saat geçti
daha 61. sayfaya bile gelemedik..

teşekkürler yönetim..!

UZLU
Belediyeye 6 attığımız maçtan önce gidip kahvede seyredeyim maçı dedim
muhabbet olur hani maçada gidememişiz oruç kafa...
Ama içeri girerken büyük ekran tv nin başında 10 kişilik kırmızı beyaz atkılı taraftar
oturmuş maç izliyorlar...Kim bunlar dedim büyük ekranı niye kapmışlar ; Samsunsporlu dediler...
2.ligde son sıradaki takımlarını desteklemeye gelmişler...
Derken bir bağırtı, gol olmuş...(o ara bizde attık ama bizde ses yok)
Kaç kaç oldu dedim; 2-1 dediler , öne geçtiklerini zannettim halbuki geriden gelmişler, sonra bir penaltı
o 10 kişiden bir ses çıkıyor ama Mecidiyeköy yıkılıyor sanırsın...
Maç 2-2 bitti(rize samsun maçıymış sonradan öğrendim)
O insanlardaki taraftarlığa hayran kaldım o gün ...
En ufak bir eleştiri ,küfür , hakaret asla olmadı...(Biz 6 gole rağmen kaçırdıklarımıza sövüyorduk bu arada)
...........
Niyemi anlattım ?
Acaba 10 kişimi kalsak, acaba takım küme düşse de şu takımın üzerindeki asalaklar ,sülükler
bu takım sayesinde adını duyuran,isim yapan , ihale alan çetelerden kurtulsak...
tamamen amatör ve yürekten gelen bir sevdayla bu işi yapacak (Yönetecek) insanlar çıkarmı ortaya...
Eğer ben asalaksam bugün bırakmaya razıyım,uzaktan izler daha az ağlar daha az seviniriz...
Şenol Hoca da mı böyle düşündü acaba...

+ 1

:alkış::alkış::alkış:

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:46
"penaltı stilimi değiştirmeyi düşünmüyorum. Daha çok çalışacağım. Bugün girmedi ama daha çok çalışınca bir gün girecektir."

:d:d:d .....

Mehmet Fırat
"Penaltı stilimi değiştirmeyi düşünmüyorum. Daha çok çalışacağım. Bugün girmedi ama daha çok çalışınca bir gün girecektir."

Penaltı stilini değiştirmiş zaten. Normalde üst köşeye doğru atıyordu, bugün yerden attı nedense.

keles76

bencede her iki hareket yapana bayiliyoruz transfer edecegiz diye tabir caizse yirtiniyoruz sonucta hayal kirikligi gokhan mesela ben hasta oluyordum adam acip arkaya sarkip bize goller atti dedim bunu alacan bak o zaman neler oluyor aldik adam sac ektirdi diye kafa topuna cikmiyor karsi karsiya gol atamiyor
birde gercekten kaz olanlar var onlarida istanbul takimlari rezerve yapiyor

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:47
Tamam .. iyi anliyorum seni. Hugo Broos'un geldigi günden beri bu takima kazandirdigi olumlu özellikler pek cok degil cünkü Hugo Broos napsin ki istedigi transferler yapilmadiysa. Benim begendigim mesela hep genc oyunculara sans veriyor .. Ceyhun, Giray ve Ferhat. Biz degilmiydik Hoca Ferhat ve Cale'yi hep oynatsin diyen, bazen Cale'yi bazen Ferhat'i. Biz degilmiydik Song 90 dakika dayanamiyor diyen ve bazen Giray oynasin diyen. Biz degilmiydik Ceyhun artik oynamali gelecegin Hami Mandirali yedekte harcaniyor diyen. Peki Broos ne yapiyor ? Genc oyunculari oynatiyor. Bunu begeniyorum ama keske Hugo Broos'un istediklerini de yapsaydi yönetim(!) ozaman daha iyi degerlendirirdik hocayi. Hoca'nin istedikleri yapilmayinca daha ne yapsin o .. elinden geleni yapiyor ne varsa.

İstediği transferler yapılmadı ona katılıyorum ama elindeki adamlarıda kullanamıyor sen bir Alanzinhoyu,Barışı,Engini niye oynatmazsın sahadakiler çok mu iyi?Hani lig başlamadan önce orada burada okuyorduk ya hoca Göksuyu çok beğendi falan filan nerde bu çocuk sağ bekde serkandann kötü oynamaz düşüncesindeyim...

Broos takımımız adına üzülerek söylüyorum ikinci Lazoroni vakasıdır geçmiş olsun!..

Emrah Akcagöz
Benim dikkatimi çeken oyunu geniş alana yayıyoruz futbolcular birbirlerine uzak ister istemez defanstakiler ya birbirleri ile paslaşıyolar yada uzun top gönderiyolar şu oyunu biraz daha dar alanda oynasak çok daha iyi olur..

Bülent AKBULUT61
şuraya bak
maç oynandı
üstünden neredeyse 1 saat geçti
daha 61. sayfaya bile gelemedik..

teşekkürler yönetim..!
bunada şükret yakında gelen bile olmaz foruma.

mashal61
:d:d:d .....
Ben de bir işaret koyacaktım yanına ama ağlasam mı gülsem mi bilemedim.

Yasin T.
.
.
.
2004-05 neyse seneye artık
2005-06 neyse seneye artık
2006-07 neyse seneye artık
2007-08 neyse seneye artık
2008-09 neyse seneye artık
2009-10 neyse seneye artık
.
.
.

Erdal
02.10.2009, 22:48
[QUOTE=poetricus;2685318]Aynı cehalet üst üste yapılır mı Erdal Abi?[/QUOTE

Ne diyelim o halde Ömer hocam...Arabesk takılalım; "Adını sen koy"...

lazkopatfaroz
02.10.2009, 22:48
Ben de bir işaret koyacaktım yanına ama ağlasam mı gülsem mi bilemedim.

bu takım bizi 1 gün güldürür 1 ay ağlatır. guldurdugu 1 günde yalandandır. boyle giderse sinir hastası olur çıkarız.. az kaldı zaten

Ahmet Faruk
02.10.2009, 22:49
Çok kaçırdık yahu...

Biraz daha kaliteli bir forvetimiz olsaydı 4 tane çok rahat atardık.

Gabriç iyiydi, Alan iyiydi, Yattara kötüydü...

Gerisi bildiğiniz gibi...

Varlıbaş61
02.10.2009, 22:49
bunada şükret yakında gelen bile olmaz foruma.

inşallah o günleri görmeyiz...!

Emrah Akcagöz
02.10.2009, 22:50
Sen Yere bakarak topa gidersen biraz 6.hissi kuvvetli olan o topu kurtarırdı..plase ile kalecinin soluna atılacak topa Kendini Hami zannederek abandı...
Kaleci topu kurtardı sonuç bu.. Colman dışarı atsa,direğe nişanlasa yada dimdirek kaleciye yuvarlasa atamadı derim eyvallah ama durum bundan ibaret değil ayrıca Hami gibi vursaydı o topa kaleciye rağmen gol olurdu...

Gordon Freeman
Sir Alex gelse bu takımı KUR-TA-RA-MAZ.
büyük hedefler koyduysan büyük kadron olucak.
Fatih Tekke gibi dünyanın sayılı forvetlerınden bır adam
için kılı tüyü bahane edip 2 milyonu çok görmiceksin.
onca soylenen olumlu eleştirilere kulak açıp kadronun eksıklerı
neymiş öğreneceksin ve transferını ona göre yapıcaksın.
peki bunları kim yapıcak ?
ben değil herhalde......

wallahi benim içim rahat.ben sizin kadar üzülmüyorum.
çünkü beklentim belli....Avrupa Kupası.

Ali Tunahan Güllü
Bross 'Oyundan memnunum'
02 Ekim 2009 / 22:21
Hugo Broos, maçtan sonra açıklama yaptı

Süper Lig'in 8. hafta açılış maçında, evinde Gaziantepspor'la 0-0 berabere kalan Trabzonspor'un teknik direktörü Hugo Broos, maçtan sonra şöyle konuştu:

"Bol gol pozisyonu, bir penaltı ve maçı kazanamadık. Çünkü gol atamadık. Her defasında bir takım sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu hafta da bol gol pozisyonu bulduk ancak gol atamayınca maçı kazanamıyorsunuz."

Tecrübeli teknik adam, oyundan memnun olduğunu dile getirerek, "Özellikle gol pozisyonu bazında oyundan çok memnunum. Bu kadar pozisyonu başka hiç bir maçta bulamazsınız fakat gol atmamız gerek" dedi.

Yani şu söylenecek laf mı?Her defansında bir sorunla karşılaşıyormuşuz peki tecrübeli hocamız sen nite geldi sorunlara çözmeye takımı düzlüğe çıkarmaya gelmedin mi?Sorun neyse çözeceksin kardeşim ben antepe kendi evimizde puan kaybetmeyi hazmedemiyorum.

Gol posizyonlarından memnunmuş daha ne diyim!

Ahmet Faruk
Bugün çok fazla top şişirdik.
Aşırı derecede fazla...

Serdar A
02.10.2009, 22:51
bencede her iki hareket yapana bayiliyoruz transfer edecegiz diye tabir caizse yirtiniyoruz sonucta hayal kirikligi gokhan mesela ben hasta oluyordum adam acip arkaya sarkip bize goller atti dedim bunu alacan bak o zaman neler oluyor aldik adam sac ektirdi diye kafa topuna cikmiyor karsi karsiya gol atamiyor
birde gercekten kaz olanlar var onlarida istanbul takimlari rezerve yapiyor

Aynı fikirde değilim . Geçen sezon başında eleğin üstün kalan oyuncuların çok büyük kısmı Trabzonspor'u tercih etti .

yorumsuz6117
02.10.2009, 22:52
maç boyunca susan maç bitimine yakın fatih tekke tezahüratını avazı çıktığı kadar bağıran taraftar! topluluğuna da yazıklar olsun...
Helal olsun o toğluluğa bende olsam avazım çıktığı kadar bağırırdım..

Mustafa Calik
02.10.2009, 22:52
İstediği transferler yapılmadı ona katılıyorum ama elindeki adamlarıda kullanamıyor sen bir Alanzinhoyu,Barışı,Engini niye oynatmazsın sahadakiler çok mu iyi?Hani lig başlamadan önce orada burada okuyorduk ya hoca Göksuyu çok beğendi falan filan nerde bu çocuk sağ bekde serkandann kötü oynamaz düşüncesindeyim...

Broos takımımız adına üzülerek söylüyorum ikinci Lazoroni vakasıdır geçmiş olsun!..

Orayi bilmiyorum iste. Bende kiziyorum 4 milyon € transferimiz yedeklerde cürüyor diye ama biz antremanlari takip edemiyoruz.

Cafer Bulur
02.10.2009, 22:53
Kötü oynamamiza ragmen pozisyonlara girdik ama degerlendiremedik.

Tamam gol kacar ama gökhan in kacirdiklari inanilir gibi degildi.

Penalti da gol olmayinca takimin gardi düstü.

Takimin eksikleri belli,halen devam ediyor.

Orta sahada maci cevirecek oyuncumuzun azligi ve forvetlerimizin yetersizligi bizi bu duruma getirdi.

Ilk yarida umut ve gökhan a gelen toplar,duvara carpar gibi geldi.gol kacirmalarini bile saymiyorum....

Armağan Dere
Kaleci topu kurtardı sonuç bu.. Colman dışarı atsa,direğe nişanlasa yada dimdirek kaleciye yuvarlasa atamadı derim eyvallah ama durum bundan ibaret değil ayrıca Hami gibi vursaydı o topa kaleciye rağmen gol olurdu...

Karşı Karşıya kaldığı pozisyona ne diyceksin geçen hafta gençlere karşı dümdüz vurdu bu hafta köşeye atmaya çalışıyor kaleci zaten yatmıştı Futbol bu %70 zekayla %30 yetenekle..Bu colman nası bi adam çözemedim iyi desem iyi değil kötü desem kötü değil ondan daha kötüler vardı...Serkan,yattara,gökhan vs...ne diyim

Abdülkadir Kılıç
Hani lig başlamadan önce orada burada okuyorduk ya hoca Göksuyu çok beğendi falan filan nerde bu çocuk sağ bekde serkandann kötü oynamaz düşüncesindeyim...

İnanamıyorum yaa... Adam 2 numara diye adamı bek yaptınız. Adam hücum futbolcusu. Paf liginde gol kralı oldu... Lütfen biraz takip edin bunları.

Selim_Perçin
Colman için takımın değil kendi başarısı önemli.Yattara dururken hemde sakatlıktan çıkıp morale ihtiyacı olan Yattara dururken 61 numaralı Yattara dururken COlman'a penaltı attırırsan 1 puana razı olursun.Hugo Bross şansızlıktan yakınıyo.SEn büyük takımsın şansı kendin oluştur.Antep değilsin 1 puana razı olcaksın.

Semih Aydın
Penaltı stilini değiştirmiş zaten. Normalde üst köşeye doğru atıyordu, bugün yerden attı nedense.
Hazırlık maçında da yerden vurmuştu. Liege'ye karşı. Sinan Bolat kurtarmıştı. Geri gelen topu filelere kavuşturmuştu ama. Bugün top geride gelmedi :S

ihtimana
Klubün kötü idare edilip edilmediği konusunda fikrim yok ama bildiğim bir şey var ki Takım kötü idare ediliyor.
İBB maçı sonrası evimizde kazandığımız maçtaki kadronun bozulması tam bir rezalet.
Bugün maçtan evvel ilk 11 i gördüğümde yenileceğimizi düşündüm allahtan beraber bitti.
Gordon Milne zamanından beri bu takıma oyunu okumayı, hamle yapmayı, oyun şablonunu değiştirmeyi bilen teknik adam gelmedi. Buna Milne ve Şenol güneş de dahildir.İlk yarının 10 dakkasında belli olmuştu rakibi ezemeyeceğimiz,pozisyon bulamayacağımız.
Ama biz yine ortadan uzun toplarla Umut'u kaçırmayı denedik.Maşallah tüm topları Tolga kesse de bu ısrardan vazgeçmedik.
Hugo Broos sadece izlemekle yetindi, bir hamle,bir atraksiyon, bir motivasyon vermedi.Colman çok kötü olmasına rağmen penaltı ona attırıldı, atamayacağı belli idi.8 hafta doğru düzgün oynamayan ya da oynatılmayan Song, FGençler maçında sağ bek....
Song bu takımda sağ bek oynamak için mi var?Umut yerine gökhan dışarı alınmalı idi.Orta sahada bariz bir şekilde Antep üstündü ama Ceyhun değişikliği ile fizik üstünlüğü kurmayı hiç düşünmedi Bross. Ayrıca süpriz şutlar çıkaran bu oyuncudan yararlanabilirdi.
daha önceki iki ayrı maçta TAkım 3-0 ve 5-1 önde iken seyirci ile dalga geçer gibi 88. dakikada oyun aldığı Alanzinho'yu bugün kurtarıcı olarak düşündü.
Hugo Bross galatasaray maçını kaybederse bence Trabzonspor'un başındaki son maçı olmalıdır ama GS maçını kazansak dahi takım yine kötü oynuyor ve kötü yönetiliyor orası çok açık bir gerçek.

Ali Tunahan Güllü
02.10.2009, 22:54
Orayi bilmiyorum iste. Bende kiziyorum 4 milyon € transferimiz yedeklerde cürüyor diye ama biz antremanlari takip edemiyoruz.

Mustafa peki sen Tayfunun anterenmanda süper oynadığı düşünüyormusun?

Emrah Akcagöz
Yanlış hatırlamıyosam Ünal ve bir yönetici Göksuyu T.Karadenize gönderdi hoca kalmasından yanaydı..

Emre ÖZTÜRK
Kalecileri yüceltmeye devam ediyoruz..

aynen katılıyorum.Eğer o mahmut kaleciyse bende essien im.
Hep aynı hikaye çıldıracağim.Her maç sıradan kaleciler bizim maçlarda çoşuyor.Artık nedeni çok ama çok açık bir şekilde belli biz B E C E R İ K S İ Z İ S