PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 8. Hafta | Trabzonspor 0 - 0 Gaziantepspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Adem Köse
28.09.2009, 15:17
Maçımızın cuma oynanmasına birşey demiyorum ne de olsa avrupa da oynayan takımlarımız var bu hafta... Özellikle bu yarı cuma maçlarına alışsak iyi olur. Şikayet etmek , yönetimi bu konuda suçlamak yersiz.Ama neden avrupa da değiliz diye suçlamak gerek.

Celil Köse
28.09.2009, 15:38
Onur

Serkan----- Egemen----- Giray----- Cale

Selçuk

Yattara-----Colman----- Gabriç

Gökhan----- Umut

Bu kadroyla çık sende rahat ol hoca bizde:rolleyes::p:D

Sinan SARI
28.09.2009, 15:57
Antep defans olarak çok kötü ve bir türlü toparlanamadılar.Golcülerimiz becerikli olabilirse çok gollü bir maç olur.

bekir61
28.09.2009, 17:49
Onur

Song----- Giray----- Egemen----- Cale

Selçuk

Gökhan----- Alanzinho

Ali Tunahan Güllü
28.09.2009, 18:21
Alanzinhonun bu maçta oynaması lazım broosun aklını başına alması lazım.

Emrah Akcagöz
28.09.2009, 18:39
Alanzinho yazanlara anlam veremiyorum buyrun bi kadroda benden..

.........................Sylva(Onur).............. ........

Song..........Giray..........Egemen.........Cale

Barış........Selçuk........Serkan(Colman)...Gabric

.............Umut..............Gökhan............. ...
Bu şekilde çıkalım şov yaparız..:)

Çok iddalı oldu galiba..:D

Selçuk Demircioğlu
28.09.2009, 18:40
Alanzinhonun bu maçta oynaması lazım broosun aklını başına alması lazım.

Alanzinhoyu kadroya alacağını sanmıyorum...Adamı zaten bitirdi..2 hafta boyunca son dakkada oyuna soktuğu yetmezmiş gibi bir de son maçta ikinci yarı oyuna koyduğu halde 25 dakka oyunda tutup dışarı aldı..
Az buz değil 4.5 milyon euro para saydık adama..Ama gel gör ki bitirmek için herşeyi yaptık..Geçen sezonun son 5 maçını hatırlayın adam ne de güzel ısınmıştı takıma...Bizde ki gibi yetenek köreltmek becerisi kimsede yok..Adam szmek gibi futboldan soğuyup kaçıp gidecek...
Bu yönetim olduğu sürece bu tarz olaylar çok olacak...
Şenol hocanın geleceği gün gibi aşikarken bross unda yapabileceği fazla bir şey yok..Herşey planlandığı gibi devam ediyor..

Emre ÖZTÜRK
28.09.2009, 18:40
Onur

Serkan----- Egemen----- Giray----- Cale

Selçuk

Gökhan----- Umut

Bu kadroyla çık sende rahat ol hoca bizde:rolleyes::p:D

bencede bu kadroyla çıkmalıyız.

Tolunay Abdioğlu
28.09.2009, 19:12
Bu şekilde çıkalım şov yaparız..:)

Çok iddalı oldu galiba..:D

Kadronun altına imzamı basarım Emrah abi. :)

boztepeliyasin
28.09.2009, 19:54
üst sıralarla fazla kopmamak için bu hafta kazanmamız şart. daha ligin başı ama biz bu istikrarsızslıkla ne kadar puan kazanırsak o kadar iyi.

biltrabzon
28.09.2009, 20:31
kim ne derse desin türkcell süper lig icin iyi bir kadromuz var.iddaa ediyorum bu kadro besiktas in kinden ve fenerbahce ninkinden daha iyi.fenerde belki extra alex ve gökhan gönül var.gsnin hucum hattiyla bizimkinin arasinda tek fark onlarin golcülerinin daha yetenekli ve bitirici olmalari.kanatlarda oynayan arda yla kewell in yattara ve alanzinho dan fazlasini göremiyorum.bizim tek eksigimiz iyi bir hoca ve takim olamamak.insaallah antep ve gs maclarini alip gercek gücümüze kavusuruz.

cem arin
28.09.2009, 20:59
bir galatasaray maci gelsin buradakilerle o zaman konusalim derim ben!
fenerbahce de galatasaray da daha ligin basinda bu denli puan toplamalarindan dolayi en cok bize zarar verdiler! cünkü sabirsiz taraftarimiz bizim de onlar kadar puan toplamamizi bekledi! bu ligin su an ki normal puanlamasi bana göre liderin 14-16 puan arasinda bir yerde olmasini gerektiriyordu ancak adamlar son dakika golleriyle isi götürdüler biz de agzimiz acik onlari seyretmekten kendimize bakmaya vakit bulamayarak ve cokca da elestirerek zaman geciriyoruz! bir bekleyin de lig bir rayina otursun! söyle bir 13-14. haftalara gelelim! bakin o zaman daha temkinli konusmayacak misin hocasiyla oyuncusu ve yöneticisiyle tkaim hakkinda.
yukarida arkadasin da belirttigi gibi takimimizin su an da ligin en iyi kadrolarindan birine sahip ve hocamiz da en az daum ya da rejkaart kadar iyi. bunu sahada oynanan oyundan verilen taktikten de analayabiliriz. gecen yil yanala olan eestirimiz neydi? takimin b planinin olmamasiydi! bu yil hocamiz sagolsun bize hatta mac icinde taktigin oyun sisteminin nasil degisebilecegini gösteriyor! sayet broosta varolan deneyimin yarisi yanalda olsaydi gecne yil sampiyonduk ve yarin cl macina cikiyor olacaktik...

arifberkay
28.09.2009, 21:01
cırcır ihsan da maça gelecek mi?

Harun
28.09.2009, 21:06
Yetenekli ve tecrübeli bir kadromuz var.Fakat bunu kullanacak kapasitede bir hocamız yok.Biraz şans birazda gününde olan futbolcuların performansı ile maç kazanıyoruz. Ortasıra takımları ile yaptığımız maçları muhakkak kazanmalıyız.Bu tip maçlarda toplayacağımız punlar bize zor dönemlerde lazım olacak.Çünkü bu oyun yapısı ile ne gs yi ne bjk yi ne de fb yi yenebiliriz.Her ne kadar bu saydığım takımlarda çok iyi oynamasalarda bizi yenecek güce sahipler.

.....
28.09.2009, 21:10
---------------------Onur-----------------------

Song-------Giray-------------Egemen--------Ferhat

Yattara--------Ceyhun-------Selçuk---------Gabric

---------------Umut----------------Alanzinho------

İskender Çakmak
28.09.2009, 21:13
antep maçı çok zor olmayacak bence bu maçta iyi futbol 3 puan ile birlikte samiyene moralli gitmemiz lazım

ahmetto
28.09.2009, 21:15
Yattara bu hafta oynar herhalde haftaiçi bodrum yapmassa .Bu maçı alacağımızı düşünüyorum.Gaziantep geçen seneki gücünde değil.

bkandil
28.09.2009, 21:19
Yetenekli ve tecrübeli bir kadromuz var.Fakat bunu kullanacak kapasitede bir hocamız yok....

Hocanın eldeki kadroyu doğru kullanacak kapasitede olmadığı konusunda hemfikirim..
Fakat;
Yetenekli oyuncular cuma akşamı üst üste 3 pas yapamadılar. Gençlerin de çok tecrübe sahibi olduklarını da düşünmüyorum açıkçası, hatta ihtiyarlardan olan Sylva'nın da giderek tecrübesizleştiği hissine kapılmaya başladım.

Kasım BEKTAŞ
28.09.2009, 21:24
kadromuzun kaliteli ama taraftarımızın sabırsız olduğunu düşünürsek ilk dakikalarda bulacağımız golle rahat yenebileceğimiz, ancak golün gecikmesi durumunda her türlü sonucun olabileceği ama her halükarda zevkli geçeceği kesin olan bir maç.

Mehmet SELEN
28.09.2009, 21:28
Arkadaşlarımızın çoğu Alanzinho nun oyundan alınmasını eleştirmişler.Bunu eleştirenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim.(kusura bakmayın) Durum 2-1 ken Alanzinho oyuna alındı.Hiç bir topu ayağında tutamadı hatta olumlu bir atakta gerçekleştiremedi.Hoca maç 2-1 devam etseydi oyunda tuatacaktı onu.Maç 2-2 olunca Yattarayı oyuna almak zorunda kaldığı zaman kimi oyundan alması gerekirdi diri ve oyunu iyi oynayan rakip için?Alanzinho ve Yattara 2 side oyunda olsaydı defansa yardım eden hiç kimse kalmayacaktı.O zaman 3 puan alamayacak hatta 1 puanı bile alamayacaktık.Ha hocanın yanlışı var mıdır olabilir ama bu değişiklikte yüzde yüz haklıdır acımasızlık yapmayın.

Gökhan Döner
28.09.2009, 21:57
Zor maç olacağa benziyor.Bu maçtada eğer puan kaybedilirse ( hiç düşünmek istemiyorum)
taraftarda o zaman zıvanadan çıkar herhalde ve buross unda sonu olabilir.

yorumsuz6117
28.09.2009, 21:58
Yattara bu hafta oynar herhalde haftaiçi bodrum yapmassa .Bu maçı alacağımızı düşünüyorum.Gaziantep geçen seneki gücünde değil.
Hafta içi bodrum yapmassaççç:D

İlker ToSun
28.09.2009, 22:00
********************* Onur ********************

Song ********* Giray ********* Egemen ******* Ferhat

************* Selçuk ******* Colman **************

Yattara *************** Alan **************** Gabriç

******************** Gökhan ********************

futbalski60
28.09.2009, 22:02
Antrenmanda Cale'yi A takımda oynatmış sanırım.

Mustafa Calik
28.09.2009, 22:05

Evet ama Cale'nin bu hafta milli maci yok mu ? Yoksa ben mi yanlis hatirliyorum ?

Ali Tunahan Güllü
28.09.2009, 22:05
-------------------------------------Onur---------------------------------
-----Serkan------------------Egemen-----------Giray----------------Cale-----
--------------------------------------Selçuk---------------------------------
----------------Yattara----------------Colman---------------------Gabric------
-------------------------------Gökhan------------Umut-------------------------

Cafer Bulur
28.09.2009, 22:06
Evet,büyük bir ihtimalle cale ilk 11 e geri dönecektir.

Bunun disinda kalede onur veya tolga degisikligi ve alanzinho yu ilk 11 de bekliyorum.

Song sagbekte kalabilir,serkan in ceyhunun yerine orta sahaya monte edilmesi de iyi olur.

sametaydin
28.09.2009, 22:09
Antep takımının forvet oyuncularına baktığımda beto bu sene iyi performans sergileyemiyor. julio sezar desek adam geçme kabiliyeti bile yok fakat şutları iyi ona biraz dikkat etmemiz gerekir. Bu seneki sağ aşıkları sıradan bir oyuncu geçen yılki mehmet yozgatlı ile kıyaslanamaz hücum anlamında. Ortasahada murat ceylan ve erman özgür bu takımın en iyi 2 oyuncusu bana göre özellikle erman ilerlemiş yaşıuna rağmen on numara futbol oynuyor. Bu oyuncu çok iyi marke edilmeli. Zaten bizim takımımız her türlü onlara gol atar. Bjk ya bile açık oynayan antep takımı trabzonspora maçında da aynı taktiği izlerse onları avniakerde perişan ederiz.

Cafer Bulur
28.09.2009, 22:10
--------------------------------onur--------------------------------------------------------

song---------------giray------------------------------egemen---------------------cale------

------------serkan--------------------------------------selcuk------------------------------

yattara---------------------------alanzinho----------------------------------gabric--------

-----------------------------------gökhan---------------------------------------------

Mustafa Calik
28.09.2009, 22:14
___________________ONUR_____________________
SONG_________GiRAY______EGEMEN_________CALE
______________CEYHUN__SELCUK________________
___ALANZiNHO___________________GABRiC________
_____________UMUT_______GÖKHAN______________

Yattara bana göre hemen ilk onbire girmemesi lazim. Ikinci yarinin basinda hemen girebilir oyuna. Kara bela'yi gs macina saklamaliyiz :)

danger00
28.09.2009, 22:15
--------------------------------onur--------------------------------------------------------

song---------------giray------------------------------egemen---------------------cale------

------------serkan--------------------------------------selcuk------------------------------

yattara---------------------------alanzinho----------------------------------gabric--------

-----------------------------------gökhan---------------------------------------------

tam manasıyla kafamdaki diziliş sezon başı buydu.
santrafor mevkisinde gökhanın yerine fatih, serkanın yerinede birinci sınıf bir orta saha oyuncusuyla sınıf atlayabilirdik.

Orhan Aydın
28.09.2009, 22:33
Evet ama Cale'nin bu hafta milli maci yok mu ? Yoksa ben mi yanlis hatirliyorum ?

olmaması lazım

Sefa
28.09.2009, 22:36
Antep kötü ama bize çok ters geliyor bu takım..

Cafer Bulur
28.09.2009, 22:40
Antep kötü ama bize çok ters geliyor bu takım..
Aslinda bize ters geliyor diye bir sey yok,olmamali.

Mesela bizim genelde hep yendigimiz bir takim olan denizliye gecen sezon yenilerek sampiyonluk yolunda yara aldik.

Her macin kendine göre dogrulari vardir,onlari uygulamak lazim.

Mesela siz 2-0 önce gectiginiz bir macta orta sahayi tamamen rakibe birakirsaniz puan kaybetmeye mahkumsunuz....

Emrullah
28.09.2009, 22:45
Bu Ferhat değilmiydi sene başından beri göklere çıkartılan. ne çabuk afaroz edildi. Bu insanların hiç mi hata hakkı yok, he zaman iyi oynamak zorundalar mı?

Terzioğlu
28.09.2009, 22:47
Cidden Colman'in kesilebilecegini düsünüyormusunuz? :)

Gökhan KAN
28.09.2009, 22:51
Cafer abinin kadrosu çok iyi ama içeride çoğalmadıktan sonra Yattara yı nasıl kullanıcaz ?

Gabric Yattara nın ortalarında içeride olabilecek mi ?

Gabriç içerde olsa ne yapabilir ?

Alanzinho içeri girse ne yapabilir ?

Yattara içe kat etse ne kadar başarılı olur ?

Cafer Bulur
28.09.2009, 22:53
Cidden Colman'in kesilebilecegini düsünüyormusunuz? :)
Eger kriter gol atmak degil iyi oynamak ise colman da kesilebilir,neden olmasin?

Colman 2 haftadir goller atiyor ama kötü oynuyor,defansif yönde ciddi bir katkisi yok.

Daha direncli bir orta saha olusturmamiz lazim,colman olmasa da goller atabiliriz....

Cafer Bulur
28.09.2009, 22:59
Cafer abinin kadrosu çok iyi ama içeride çoğalmadıktan sonra Yattara yı nasıl kullanıcaz ?

Gabric Yattara nın ortalarında içeride olabilecek mi ?

Gabriç içerde olsa ne yapabilir ?

Alanzinho içeri girse ne yapabilir ?

Yattara içe kat etse ne kadar başarılı olur ?
Gabricin gecen hafta attigi gol aklima geldi ve yattara nin ortalarina ters kanattan gol atabilecegini düsündüm.

Alanzinho gökhanla verkac yaparak ve ceza sahasi disindan sert sutlarla,yattara da gabric gibi ters toplarda ice girerek etkili olabilir.

Bir cok sey calisma meselesi,bu hafta dersimize iyi calisirsak bunlar uygulanabilir.

Gökhan KAN
28.09.2009, 23:05
Gabricin gecen hafta attigi gol aklima geldi ve yattara nin ortalarina ters kanattan gol atabilecegini düsündüm.

Alanzinho gökhanla verkac yaparak ve ceza sahasi disindan sert sutlarla,yattara da gabric gibi ters toplarda ice girerek etkili olabilir.

Bir cok sey calisma meselesi,bu hafta dersimize iyi calisirsak bunlar uygulanabilir.
Çalışırsak olur ama ilk haftadan bunlar nasıl olur bilmiyorum..Zaman lazım biraz..

Süleyman Baykan
28.09.2009, 23:07
.................................................t olga.............................................. ....

serkan..................................song...... .....egemen..............................cale

.....................................tjikuzu...... .......selçuk..................................... ..

.............yattara.........................colma n......................gabriç...................

...........................................gökhan ünal..........................................

11 bu olcak büyük ihitmalle takımda öyle bir hava varki kesin şu olur diyemiyorum ama inşllah güzel futbolla 3 puan bizim olacak.

Hakan Karadirek
28.09.2009, 23:22
Tolga
Egemen_Ceyhun_Giray
Serkan_Selcuk
Yattara_Colman_Gabric
Gokhan_Umut

Samet Yildirim
28.09.2009, 23:30
------------------TONY MARIO SYLVA---------------
Song---------Giray--------Egemen-------Cale-------
----------------Selcuk---Colman-----------------
Serkan------------------------------Gabric--------
---------------gökhan----umut--------------------

Veya GS macini düsünerek Tjikuzu oynatip hazirlamak anlaminda, serkan geriye, song girayin yerine ve tjikuzu orta sahaya. Umut ise hafif sag kaydirma.

futbalski60
28.09.2009, 23:32
Hoca Yattara'yı oynatacak mı acaba oynatırsa kimin yerine oynatacak ?

Cafer Bulur
28.09.2009, 23:35
Oynatirsa selcuk,colman veya ceyhundan birinin yerine olur herhalde.

Gabric ve gökhan-umut ikilisinin yedege cekilecegini zannetmiyorum.

Broos sürprizleri sever,hic oynatmayabilir de yattara yi....

Samet Yildirim
28.09.2009, 23:36
Yattara oynarsa ve 2 li forvet oynariz muhtemelen yine ozaman orta sahanin ortasindaki ikili colman-selcuk olamaz. Tjikuzu(Ceyhun)-Selcuk(Colman)- ve sol da gabric.
Ama ibo oynamaz

Mert Oğuzlu61
28.09.2009, 23:51
renktaşlar alakası yok ama bu acunun yapacağı devler liginde bizim efsanelerden birisi niye yok, acunu severim ama bu devler ligi konusunda çok büyük bir hata yaptı, ts den bir şota bir hami vs.. olamazmıydı ?

haminin olmasını çok isterdim...

UtopyaTs
28.09.2009, 23:52
Bence Onur u kaleye koyma ihtimali sıfır geçerse Tolaga geçer kaleye

Serdar A
29.09.2009, 00:03
.Song -- Giray -- Egemen -- Cale
Yattara - Selçuk - Colman - Gabric
---------- Umut -- Gökhan ---------

Mert Oğuzlu61
29.09.2009, 00:13

kadro büyük ihtimal böyle olacaktır ve bence en iyiside budur, kaleyede tony sylva geçer inşallah, antepten sonra gs ile oynayacağız kaleyle şimdilik oynamayalım tolgaydı onurdu felan... sylva tamam bizi çıldırtıyor son maçlarda çok hatalı gol yedi ama yinede şu gs maçına kadar kalede değişim olmasın...

UtopyaTs
29.09.2009, 00:26
Evet bence de Gs maçına kadar kale değişimi olmasa iyi oluur

metinbay61
29.09.2009, 00:27
bugüne kadar hiç kadro kurmadım ama bence sağda yattara solda gabriç ve umut gökhan ikilisiyle çıkmalıyız...çünkü yıllardır hem sağ hem sol bekimizin önünde kanat oyuncularıyla maça çıktımığızı yani hatırlamıyorum...merak ediyorum 2 kanattan giden bi takım olursak neler olur diye...senelerdir sağdan gidiyorduk bu sene başından beri soldan gidiyoruz....
örneğin selçuk topu ayağına aldığı zaman kafasını bi kaldırıyor sağda yattara var mecbursun oraya oynamaya yada forvet arkasına top atacaksın bu seneden beri bu oyun soldan gidiyor çünkü hoca gerçeken umutu sağda oynatıyor ve adam bi sağa bi forvete gide gele oynuyor...antalya ve gençler maçında bu çok belirgindi...
şunuda belirtiyim alalnzinhoya yapılan haksızlık hatta ayıptır doğru ama alanzinho bu takımda ve bu sistemde bizi ancak yavaşlatır...

metinbay61
29.09.2009, 00:29
yukarda anlattığım kadro buydu işte...song yattaranın arkasında çok iyi oynıycaktır bence caleyide bi gabricle beraber görmek gerek...iddia ediyorum bu kadro ve bu sistem çok ama çok işler yapar...

Celil Köse
29.09.2009, 00:32
Gaziantep ligde fizik gücü açısından yenebileceğimiz en kolay takımlardan biri eğer bu maçı da alamazsak gerçekten yazıklar olsun..

Hasan Habip Özbay
29.09.2009, 03:45
oldum olası sevmem şu istanbul yalakası antepi onun için yeneriz diyorum lakin askerliğimi de orda yaptım bilirim ne kadar istanbul yalakası olduklarını

Suha
29.09.2009, 10:52
istanbul belediye ve antalya maçının kadrosuylan maça çıkılmalı ihoca geçen mç sistemi bozdu ne oldu ortada..kazanmassak yazık..

GERONIMO35
29.09.2009, 11:43
yattara gabriç gökhan umut olmalı sağlı sollu güzel orta yapabilecek gol pası verebilecek iki kanat oyuncusu ve iki forvetle nsıl olabileceğimiiz merak eder özlerdim hep gününde bir yattara ile bunu görebiliriz ve bol gol atabiliriz

GERONIMO35
29.09.2009, 11:44
oldum olası sevmem şu istanbul yalakası antepi onun için yeneriz diyorum lakin askerliğimi de orda yaptım bilirim ne kadar istanbul yalakası olduklarını

fenev yalakası hamidoların durumu malum :)

Ali İhsan
29.09.2009, 11:48
---------------Tony----------------
Song -- Giray -- Egemen --- Cale
Umut - Selçuk - Colman - Gabric
------- Gökhan -- Alanzinho -----

Ömer TOPAL
29.09.2009, 12:56
la bi düşün yakamızdan trabzonu özledim avni akeri özledim maça gidicem diyorum cuma cuma cuma nedir bu ya 3. hafta olucak baska takım yokmu kardesim cuma maçı oynatıcak..Adamın sinirlerini bozuyorlar ya...offf bu maçta da yokum orda...Cuma maçlarını verene inaatt eze eze acılı antep kebabı yemeye....Ynicezzzzzzzzzzzzzzz

OnOuR
29.09.2009, 13:33
Yine sıkıntılı bir maç bizi bekliyor. Mutlaka kazanıp Gençlerbirliği maçının etkilerini azaltmalıyız...

Dip.Ing.Mag.
29.09.2009, 13:42
bu maci alacagiz Allahin izniyle , suana kadar tahminlerimde pek yanilmadim .... ama tabi ki yine Hugo Bross macera aramazsa. ama söylede tahminediyorum ki taraftararimiz bu macta hugo bross un ustune cook gidecekler olasi bir puan kaybini taraftar yuzunden yasariz ancak yoksa yeneriz antep i

Gökhan KAN
29.09.2009, 14:21
-------Serkan--Selçuk-------

Yattara---Alanzinho-----Gabric

----------Gökhan----------

Hasan ZAİMOĞLU
29.09.2009, 14:22
yine cuma maçı !!! Gs maçıda cuma olsun.. yer mi? yemez !!!

Atılay
29.09.2009, 14:23
Antep'te ligde çok kötü gidiyo bu maça asılırlar

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 14:24
aLanzinho kötüde olsa iyide olsa 90 dk oynayıp kazanılması gereken bi maç .. kadroyu ona göre kursun artık..

yorumsuz6117
29.09.2009, 14:24
yine cuma maçı !!! Gs maçıda cuma olsun.. yer mi? yemez !!!
2 günden 2 maçmı yapsınlar..:)

Barış Cebioğlu
29.09.2009, 14:38
Bugun gazetede kucuk bir haber olarak gokhan unalin soylemlerine yer verilmis okuyunca tutamadim kendimi sinirlendim bilmiyorum bana hak verirmisiniz ama bana aciklama cok sacma geldi: Gaziantep macindan 3 puan alirsak galatasarayi yenebiliriz cunku onlarin akli bir sonraki hafta oynanacak olan fb macinda olacakmis... Biz buyuk bi kulubuz bir takimi yenmek icin karsi tarafin ozel bir eksikliiginin olmasina gerek olmadigini dusunuyorum.Baskalarinin olumsuzluklarini hesap edene kadar kendi eksikliklerimizi gidermeye calissak bu durumda olmazdik zaten.Tabi bir de su var kendinde o yenme arzusunu, gucunu gormeyip o takimin karsisina cikiyorsan bastan maglupsun...

Hasan ZAİMOĞLU
29.09.2009, 14:40
2 günden 2 maçmı yapsınlar..:)
haftaya cuma günü olsun gs maçı !! alıştık artık .. bunuda diğerlerinden bi farkı olmasın !!

Murat Erdem
29.09.2009, 14:56
..............Nihat.................
Lemi...Osman...Cengiz....Apo
Ünal...Ogün...Tolunay...Orhan
.......Hami......Şota.............

Cuma akşamı sahaya, keşke bunlar çıksa...

Orhan Aydın
29.09.2009, 15:10
Bugun gazetede kucuk bir haber olarak gokhan unalin soylemlerine yer verilmis okuyunca tutamadim kendimi sinirlendim bilmiyorum bana hak verirmisiniz ama bana aciklama cok sacma geldi: Gaziantep macindan 3 puan alirsak galatasarayi yenebiliriz cunku onlarin akli bir sonraki hafta oynanacak olan fb macinda olacakmis... Biz buyuk bi kulubuz bir takimi yenmek icin karsi tarafin ozel bir eksikliiginin olmasina gerek olmadigini dusunuyorum.Baskalarinin olumsuzluklarini hesap edene kadar kendi eksikliklerimizi gidermeye calissak bu durumda olmazdik zaten.Tabi bir de su var kendinde o yenme arzusunu, gucunu gormeyip o takimin karsisina cikiyorsan bastan maglupsun...

Ahhh abi ahhhhh

lazzz61
29.09.2009, 15:31
yaa hepp böyle oluyo yaa bu tolga yıne gs macında sahada olacak ınanamıyorum yaa

peker61
29.09.2009, 15:46
Galatasaray maçinda i,nşallah tolga olmaz pisikolojik olarak bile negatif başliyor..

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 15:53
............. Onur..............
Serkan - Egemen - Giray- CaLe
...Yattara - CoLman - Gabric...
.......... ALanzinho ..........
.......GökHan - Umut............
>> Neden BöyLe Bir Kadro ... Bence..

>Alanzinho KazanıLmalı ...
>Ortasahaya Ağır Görev Verilebilir Colman Çok Yorulursa Selcukla Değiştirilebilir..
> İlk Başda Saldırgan Oynayıp İstedimiz Skoru Bulup Eğer Savunma VE ortasaha Çok Yorulursa Umut Çıkıp Selcuk yada Ceyhun Yine Düşünlebilir.
> Bi Tanede Savunmaya taze kan Song u Ferhat Yada Tayfundan Biri Alınır..

Tabi Gidişata Göre .. Ama Bence Bu Çok Güzel Olurdu ...

Ustaalioğlu
29.09.2009, 15:56
Kalede artık Onur oynamalı, oynarsa büyük kaleci olur...

Ustaalioğlu
29.09.2009, 15:58
..............Nihat.................
Lemi...Osman...Cengiz....Apo
Ünal...Ogün...Tolunay...Orhan
.......Hami......Şota.............

Cuma akşamı sahaya, keşke bunlar çıksa...

hey yawrum, bu kadrodan da Lemi'yi yerlere vuruyorduk, Hami'nin bile çok çok acımasız eleştiri, tribün tepkisi aldığı zamanları bilirim...

T.B_1461
29.09.2009, 15:58
............. Onur..............
Serkan - Egemen - Giray- CaLe
...Yattara - CoLman - Gabric...
.......... ALanzinho ..........
.......GökHan - Umut............

Alanzinho'yu kazanacağız diye fark mı yiyelim renkdaş :)

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 16:00
Alanzinho'yu kazanacağız diye fark mı yiyelim renkdaş :)
neden öyle düşünüyorsunkii.. savunmamız bizim gayet iyi bana güven veriyor..
colmanda biraz çalışsın diyorum .. defansdan top falan alsın işde.. gabric geri dönen bi oyuncu ztn

Fatih Özkan
29.09.2009, 16:12
1 saat sonra idman var yanlış değilsem...
Taraftara açık mı ?

oguzhanssan
29.09.2009, 16:14
bu takım tam bri fantezi şov yaparız ama 5 yeriz.

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 16:15
bu takım tam bri fantezi şov yaparız ama 5 yeriz.
millet 3 savunmayla oynuyor bişi olmuyor.. takım olarak çıkıp döndükden sonra... ama neyse artık ..

Celil Köse
29.09.2009, 16:17
neden öyle düşünüyorsunkii.. savunmamız bizim gayet iyi bana güven veriyor..
colmanda biraz çalışsın diyorum .. defansdan top falan alsın işde.. gabric geri dönen bi oyuncu ztn

Her maçta gol yiyen bi savunmaya nasıl güven duyabiliyosun:confused:

Barış Kaptanoğlu
29.09.2009, 16:17
bence bu maçı çok rahat alacağız arkadaşlar hiç merak etmeyin...galata maçı eğlenceli olacak

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 16:18
Her maçta gol yiyen bi savunmaya nasıl güven duyabiliyosun:confused:
biz golleri kaleci yüzünden yiyoruz bence.. belki ondandır.. birazda çalıştırmak lazım motive etmek fln.. bireysel olarak bakınca çok kaliteli defansımız

Celil Köse
29.09.2009, 16:21
Sağ bekimiz yok.. Sol bekimizi savunma anlamında çok iyiydi ama onu da yönetim küstürdü saolsun.. Defansın göbeği biraz toparladı ama yine de bu hucum gücü yüksek kadroyu kaldıracak güçte değil bence..

Şu anda Alanzinho'yu oynatmak istiyorsak önce tek forvete uygun bi forvet almalıyız ondan sonra Alanı ilk 11 e yazmalıyız bence..

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 16:23
Sağ bekimiz yok.. Sol bekimizi savunma anlamında çok iyiydi ama onu da yönetim küstürdü saolsun.. Defansın göbeği biraz toparladı ama yine de bu hucum gücü yüksek kadroyu kaldıracak güçte değil bence..

Şu anda Alanzinho'yu oynatmak istiyorsak önce tek forvete uygun bi forvet almalıyız ondan sonra Alanı ilk 11 e yazmalıyız bence..
evet haklısın ama o zmna kdr alanznho yu kaybedicez gibi... zamanında transfer yapmamanın acısı işde

Celil Köse
29.09.2009, 16:26
Yönetimin anlamsız transfer politikaları işte:mad:

Yinede devre arasına kadar en azından 2. yarılar yararlanılmalı Alanzinho'dan devre arasında yeni hocaya sorulup durumuna karar verilmeli..

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 16:28
evet dediğinde olabilir.. ama bi şekilde yararlanılmalı.. transferde ilk işimiz ii bir forvet alınmalı ardından sağbek... neyse konu dağılmasın...

Celil Köse
29.09.2009, 16:29
Bakalım hakkımızda hayırlısı..

Ama yinede ben bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum bunu kendimize güvenimizden değil rakibin güçsüzlüğünden dolayı düşünüyorum..

Kazım Uzunboy
29.09.2009, 16:30
Maç tahminim artık berabere..

BYGUNES
29.09.2009, 16:31
Bu maçı alırız inşallah.

BiZe HeR YeR 61
29.09.2009, 16:34
Yeneriz...3-1 biter...

oguzhanssan
29.09.2009, 16:47
iyi de bu oyuncular takım olarak gidip gelmezler o yüzden 5 yeriz demek istedim.

millet 3 savunmayla oynuyor bişi olmuyor.. takım olarak çıkıp döndükden sonra... ama neyse artık ..

Enes Ünal Kaya
29.09.2009, 16:48
işte anladım seni bende.. o zaman tam olarak takım olamamışız biz..

oguzhanssan
29.09.2009, 16:50
rahatlıkla hallederiz antep i. yeriz biz ama emin olun gol de yeriz.
defansımız yorulunca aksıyoruz ve yerini dolduramıyoruz yorgunların.
orta sahada da herkes basamıyor. ileride zaten gökhan zoraki oynuyor.umut desen tek başına nereye kadar pres..

Celil Köse
29.09.2009, 16:58
rahatlıkla hallederiz antep i. yeriz biz ama emin olun gol de yeriz.
defansımız yorulunca aksıyoruz ve yerini dolduramıyoruz yorgunların.
orta sahada da herkes basamıyor. ileride zaten gökhan zoraki oynuyor.umut desen tek başına nereye kadar pres..

Gol yememizin tek sebebi bunlar değil..

Gol yememizin en büyük sebebi Slyva'nın sezon başından beri gelen dikkatsizliği ve konsatrasyon sorunu..

Geçen sene ilk geldiği zaman ki Slyva olsa inanıyorum ki bu gollerin yarısını yemezdik..

MuratJ
29.09.2009, 17:20
--------------Onur---------------
--Song---Egemen--Giray----Cale--
----------------------------------
-------------Selçuk---------------
-----Serkan--Colman--Gabric------
----------------------------------
--------Gökhan-----Umut---------

Defansımız iyi değil stoperde Ceyhun denenebilir Egemen'in yanında. Yattara'lı düz 4-4-2 li bir sistem de olabilir aslında ama o sefer de ortasahadaki göbekteki ikili kim olacak karar vermek zor. İleri geri oynamaları gerekir ikisininde maç boyunca.

UtopyaTs
29.09.2009, 17:21
Eger kaleci değişikliği olucaksa gene Tolga Galatasaray maçında kale de ve gene korkulu dakikalar

vatandas61
29.09.2009, 18:21
biletix.com dan bilet almaya calisiyorum sabahdan beri su hata geliyor:
Canlı Etkinlik Bilet Satış İşlemi Başarısız

Bu hatayi sadece bende mi veriyor aceba?

Sabri Kurban
29.09.2009, 18:29
Bu maçı anca Yattara alır. Son maçta gördük ki ölüsü bile iş yapıyor bu takımda.

.....
29.09.2009, 18:32
Onur
Song-Giray-Egemen-Ferhat
Serkan-Cehun-Selçuk-Gabric
Umut-Alanzinho

Yedekler;
Yattara, Gökhan , Barış , Cale , Hasan Ahmet , Colman

yatara
29.09.2009, 18:43
alirz bu maci

oguz altinbas
29.09.2009, 18:43
bu sene cok iyi bir takım olur diye düşünmüştüm ama tamamen hayal kırıklığı yaşıyorum.ve sonuç olarak inşallah 3 puanı alırız ama bu futbol ile zor görünüyor.

vatandas61
29.09.2009, 18:50
bu sene cok iyi bir takım olur diye düşünmüştüm ama tamamen hayal kırıklığı yaşıyorum.ve sonuç olarak inşallah 3 puanı alırız ama bu futbol ile zor görünüyor.

takim kötü degil, oynanan futbol kötü. Bu kadro bjk ve fenerden de iyidir bence. ama gs ile arada ucurum farki var.

Serdar A
29.09.2009, 18:51
takim kötü degil, oynanan futbol kötü. Bu kadro bjk ve fenerden de iyidir bence. ama gs ile arada ucurum farki var.

Galatasaray'ı o uçurumdan düşerken izlemesi keyifli olacak .

.....
29.09.2009, 18:59
Galatasaray'ı o uçurumdan düşerken izlemesi keyifli olacak .

Şunu çok güzel dedin abi ,

Ben gs ile aramızda uçurum laflarını doğru bulmuyorum. Yani bakıyorum Takımımıza , Yedekte Alanzinho , Yattara , Ceyhun , Cale , Barış gibi yetenekli ve kaliteli oyuncularımız var. Ayrıca en çok Yattara-Song ve Ferhat-Gabric kanatlarıyla oynamak istiyorum. Tabi Cale-Gabric te olabilir.

Ceyhun-Selçuk ortada hayalimdeki kadro ama ne kadar tutar orası bilinmez.

Oktay AKKUŞ
29.09.2009, 19:07
Tolga
Tayfun---Egemen---Giray----Cale

Yattara------Selçuk----Colman----Gabric
----------gökhan--------umut

Bu kadroyla rahat rahat maçı alırız,
Artık dendiği gibi Slyva'nın dinlenmesi gerek

vatandas61
29.09.2009, 19:25
----------onur----------------
serkan---egemen--giray--ferhat
yattara--selcuk--colman--gabric
---------umut----gökhan------

Mustafa Calik
29.09.2009, 19:41
Teknik direktör Hugo Broos nezaretinde yarı sahada yapılan taktik çift kale maçta Onur, Song Cale, Tayfun, Tijukuzu, Serkan, Engin, Yattara, Gabriç ve Umut'tan oluşan sarı takım ,Sylva, Egemen, Giray, Ferhat, Barış, Selçuk, Ceyhun, Ahmet, Alanzinho ve Turgut Kural hocadan oluşan kırmızı takımla karşı karşıya geldi.

.....
29.09.2009, 19:44
Teknik direktör Hugo Broos nezaretinde yarı sahada yapılan taktik çift kale maçta Onur, Song Cale, Tayfun, Tijukuzu, Serkan, Engin, Yattara, Gabriç ve Umut'tan oluşan sarı takım ,Sylva, Egemen, Giray, Ferhat, Barış, Selçuk, Ceyhun, Ahmet, Alanzinho ve Turgut Kural hocadan oluşan kırmızı takımla karşı karşıya geldi.

maç kaç kaç bitti :)

Mustafa Calik
29.09.2009, 19:46

Bilmiyorum, yazmiyor orada :D

Fatih Solmaz
29.09.2009, 19:48

Bilmiyorum, yazmiyor orada :D
\\\\\çççççç /////

Emrullah
29.09.2009, 19:50
Slvya bu maç dinlenebilir ama kesinlikle GS maçında oynamalı. Elimizdeki en iyi kaleci bu. GS maçında Tolga oynamasın da kim oynarsa oynasın.

serkanholep
29.09.2009, 19:56
geçen seneki intikamımıza alalım antepten

hiç sevmem antepi

5 puanımızı çaldılar geçen sene ( aldılar diyelim,)

.....
29.09.2009, 19:58
Slvya bu maç dinlenebilir ama kesinlikle GS maçında oynamalı. Elimizdeki en iyi kaleci bu. GS maçında Tolga oynamasın da kim oynarsa oynasın.

gs maçında slvyanın oynamasını benden istiyorum , Tolga ile o maça çıkmazsak çok iyi olur. Bakalım hocamız ne karar verecek.

esra61
29.09.2009, 20:04
inş bu maçı alırız ve rahat bir futbolla alırız...
maç izlerken rahat izlemek istiyorum ya stressiz bir maç ne olur ya........
bu maçı almamız lazım......

yorumsuz6117
29.09.2009, 20:06
Antep maçında Tolga oynadı ve iyi performans gösterdi hata yapmadı diyelim gs maçında oynar mı..
Dipnot:Geçen seneki gs maçında da kalede o vardı..:)

Emrullah
29.09.2009, 20:08
Antep maçında Tolga oynadı ve iyi performans gösterdi hata yapmadı diyelim gs maçında oynar mı..
Dipnot:Geçen seneki gs maçında da kalede o vardı..:)

Sadece geçen sene olsa iyi. Son 3 sezondur ilk maçlarda hep o var kalede. 3 ve üzeri gol yediğimiz GS maçlarında hep o vardı kalede. GS'ye karşı bayağı cömert.

devilkid
29.09.2009, 20:14
onur tolgadan cok cok iyi bir kaleci..oynayacakca onur oynamalı...

Sami Kuk
29.09.2009, 20:31
İnşaLLah antepLeri bu hafta boş göndercez..Bizde Rizesporda Gaziantep BB ıle yapıyor

barto33
29.09.2009, 20:38
Trabzon'u Ferrari'ye, Broos'u dolmuş şoförüne benzetti

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu, Hugo Broos'un Trabzonspor'un kalitesine yakışmayan bir hoca olduğunu belirtti.

29 Eyl 2009 15:48:31

http://i.media.goal.com/g/43387_news.jpg

mourner
29.09.2009, 22:01
4-3-3 düzeninde barcelona diziliminde ve sürekli kısa paslarla oynasak ve yattara ile alanzinhoyu kanatlardan içeri sokarak gökhana destek versek bence bu takımdan daha yüksek performans alırız.aşağıdaki gibi

-----------tolga----------
--------------------------
serkan-song-egemen-cale
----------ceyhun---------
------selçuk--------------
-------------colman------
--yattara--------alanzinho
--------göhan ünal--------

İskender Çakmak
29.09.2009, 22:10
4-3-3 düzeninde barcelona diziliminde ve sürekli kısa paslarla oynasak ve yattara ve alanzinhoyu kanatlardan içeri sokarak gökhana destek versek bence bu takımdan daha yüksek performans alırız.aşağıdaki gibi

tolga

serkan song egemen cale

ceyhun
selçuk
colman

yattara alanzinho

gökhan ünal
valla yattara ve alanzinho olunca bir takımda insan ister istemez düşünüyor bu adamlardan yüksek performans alınır mı diye yattara ya bağlanmak doğru değil bu adama ihtiyacımız olmadığın göstermeliyiz bu adamı son 8 dakika kurtarıcı diye oyuna sokarsak bu adam bizi her zaman yaptığı gibi yine kullanır

arifberkay
29.09.2009, 22:14
kaleye tolga gececekse ben sylva nın kalede olmasına ve 1 hatalı gol yemesine razıyım

mourner
29.09.2009, 22:15
valla yattara ve alanzinho olunca bir takımda insan ister istemez düşünüyor bu adamlardan yüksek performans alınır mı diye yattara ya bağlanmak doğru değil bu adama ihtiyacımız olmadığın göstermeliyiz bu adamı son 8 dakika kurtarıcı diye oyuna sokarsak bu adam bizi her zaman yaptığı gibi yine kullanır
ben yattaraya güvenmemiz gerektiğini düşünüyorum.lig başından beri iyi bir yattaranın olması için neler vermezdik.alanzinho ve yattarayı tekrar trabzonspor için motive etmek gerekiyor.skoru her an değiştirebilecek iki oyuncu.olmazsa alternatifleri engin,barıs,gabric.tabi bu oyuncular takım için oynayacak ve defans yapacak.bence taraftarımız bu iki oyuncuyu motive etmek için ellerinden geleni yapmalı.olmazsa kimse trabzonspordan büyük değil gönderirsin.

Emrah Akcagöz
29.09.2009, 22:46
Bu takım bize gelince aslan kesiliyo ya hadi hayırlısı bakalım..

hido14
29.09.2009, 22:47
Gaziantep karşısında başarılar 3 puan sizin olur inşallah. :)

Cafer Bulur
29.09.2009, 22:50
Bu takım bize gelince aslan kesiliyo ya hadi hayırlısı bakalım..
Yine öyle olacagini ve macin cok cetin gececegini düsünüyorum.

Takimdaki sikintilarin 1 haftada düzelecegini beklemek fazla iyimserlik olur.

Golü erken bulsak da fark atabilecegimizi zannetmiyorum,lakin herseye ragmen kazanmasini bilmeliyiz.

Bera B.
29.09.2009, 22:55
Kalede Onur'u görmek istiyorum artık başka bir şey değil. Harcadık bu çocuğu çok yazık. Kendi başlığında yazılanlara bakılırsa çok geç bile kaldık tekrar kazanmak için ama bir umut işte.

Emrah Akcagöz
29.09.2009, 22:56
Yine öyle olacagini ve macin cok cetin gececegini düsünüyorum.

Takimdaki sikintilarin 1 haftada düzelecegini beklemek fazla iyimserlik olur.

Golü erken bulsak da fark atabilecegimizi zannetmiyorum,lakin herseye ragmen kazanmasini bilmeliyiz.
Geçen haftaki maç özetini izledim antebin eğer o şekil oynarlarsa nasıl bi maç olur bilmiyorum bakalım nasıl bi maç olucak.

Bu takım sanki bi özel hazırlanıyo bizim maçlarda ya hadi hayırlısı..

Cafer Bulur
29.09.2009, 22:59
Geçen haftaki maç özetini izledim antebin eğer o şekil oynarlarsa nasıl bi maç olur bilmiyorum bakalım nasıl bi maç olucak.

Bu takım sanki bi özel hazırlanıyo bizim maçlarda ya hadi hayırlısı..
Antepin hocasi deplasmanlarda daha iyi oynadiklarini belirtmisti zaten.

Zaten bjk ve kayseriden puan alarak,eskisehiride cok zorlayarak bunu ortaya koydular.

Buna ilaveten antepin bize karsi genelde iyi görüntü verdigine yillardir ben de sahit oluyorum.

Herseye ragmen umuyorum ki zor da olsa biz kazanacagiz....

futbalski60
29.09.2009, 23:11
Gaziantepspor 2 haftadır puan alamadı ve defansları da evlere şenlik şu görüntüde bakarsak günüde olan bir Trabzonspor maçı çok rahat alır deriz ama Gaziantepspor bu maça illaki asılacak ve puan koparmak isteyecektir neticede çöküşteler ve rakipleri de Trabzonspor.Yeni transferler Linz ve Jorginho ilk 11'de başlayabilir kadroda rotasyona gidip karşımıza farklı bir takımla çıkabilirler ama ben her şeye rağmen defanslarında açık vereceklerini düşünüyorum ve pozisyon bulma açısından zorlanmayacağımızı düşünüyorum takım halinde diri olursak galibiyete yakın olan taraf biz oluruz.

Cafer Bulur
29.09.2009, 23:15
Gaziantepspor 2 haftadır puan alamadı ve defansları da evlere şenlik şu görüntüde bakarsak günüde olan bir Trabzonspor maçı çok rahat alır deriz ama Gaziantepspor bu maça illaki asılacak ve puan koparmak isteyecektir neticede çöküşteler ve rakipleri de Trabzonspor.Yeni transferler Linz ve Jorginho ilk 11'de başlayabilir kadroda rotasyona gidip karşımıza farklı bir takımla çıkabilirler ama ben her şeye rağmen defanslarında açık vereceklerini düşünüyorum ve pozisyon bulma açısından zorlanmayacağımızı düşünüyorum takım halinde diri olursak galibiyete yakın olan taraf biz oluruz.
Antepin yenileri linz ve jorginho sporting braga yi birakti,adamlar ligde 6 da 6 yapti,buna ne diyorsun?

Linz ve jorginho kelek transfer mi yoksa?:)

hos_cocuk61
29.09.2009, 23:18
Gaziantepspor geçen seneki görüntüsünden çok uzak, bol pas ile rakip takımın sinirini bozan bir oyun yapısı vardı; bu yapıyı bu sene Gençlerbirliği'nde görebiliriz. Tahminimce, bizi bayağı geride karşılamayı hedefliyecekler. İlk 15,20 dakikada 1 gol atmalıyız; sağlam savunma, sonra gol mantığı ile oynar isek, Broos sonunu hazırlar.

AdemS
29.09.2009, 23:22
Geçen sene 3 maçta da şansımız tutmamıştı bu takıma karşı..inşAllah bu sene güzel futbol ile birlikte güzel skorlar elde edebiliriz..

futbalski60
29.09.2009, 23:22
Antepin yenileri linz ve jorginho sporting braga yi birakti,adamlar ligde 6 da 6 yapti,buna ne diyorsun?

Linz ve jorginho kelek transfer mi yoksa?:)

Zaten ikisi de yedek kalıyordu o takımda ama tecrübeli oyuncular geçmişleri iyi boş bırakırsak başımızı yakabilirler ama durdurulması zor olan oyuncular değil tabiki.

İskender Çakmak
29.09.2009, 23:35
ben yattaraya güvenmemiz gerektiğini düşünüyorum.lig başından beri iyi bir yattaranın olması için neler vermezdik.alanzinho ve yattarayı tekrar trabzonspor için motive etmek gerekiyor.skoru her an değiştirebilecek iki oyuncu.olmazsa alternatifleri engin,barıs,gabric.tabi bu oyuncular takım için oynayacak ve defans yapacak.bence taraftarımız bu iki oyuncuyu motive etmek için ellerinden geleni yapmalı.olmazsa kimse trabzonspordan büyük değil gönderirsin.
alanzinho konusunda sonuna kadar katılıyorum ama bu dediklerine yattara için katılmam yattara bize maç çevirmedi sadece 1 maç oda rum kesiminde apoel maçıydı zannederim orada attığı frikik golü başka hiç bir şey yok ki o maçta berabere bitti emin ol yattaraya yaptıklarımızı dünyada hiç bir taraftar bir futbolcuya yapmamıştır ve bu sebepden dolayı yönetimin ellini kolunu bağlıyor trabzonspor üzerinde çok büyük bir kamburdur yattara ve ben barış'ın yattaranın arkasında yok olup gitmesini istemiyorum ve ya başka bir futbolcunun yattara kesinlikle takımdan gönderilmelidir kar ve ya zarara bakılmadan...

Cem Akyüz
30.09.2009, 03:58
3-1 kazanacağız

M.Kılıç50
30.09.2009, 08:46
G3´den beklentim 7 Puandi...
hala bu 7 puana ulasabiliriz...
bencede Ulasacagiz ;)

Cemalettin Taşkın
30.09.2009, 09:19
bize ters gelen bir takım. geçen sezon 1 beraberlik 2 mağlubiyet aldık antepten.

maçın hakemi de çok önemli. geçen maç hüseyin göçeki görünce beraberlik iyidir demiştim.

bu maça yunus yıldırımı filan vermezler inşallah.

zafercalikoglu
30.09.2009, 09:30
geçen senenin acısını çıkartmalıytız bu sene artık

Orhan Aydın
30.09.2009, 09:31
hep cuma oynayınca çabuk geçiyıor zaman 2 gün kalmış:)

Ali İhsan
30.09.2009, 09:36
Geçen haftaki heyecanımın yarısı bile yok neredeyse. Sebep beraberlik veya 2-0'dan puan kaybedilmesi değil, hala daha bir türlü verimli bir sistem oturtamayışımız (tam oturtmak üzereyken hoca çomak soktu) ve rakibin bizi maçın son 60 dakikasında adeta pas manyağı yaparak ezmesi, bizim buna karşılık dan-dun oynayıp rakibin ekmeğine yağ sürmemiz oldu. Bu maçta umarım son maçtaki hatalardan ders alınır ve top rakibe emanet edilmez.

irfan61
30.09.2009, 10:29
--------------------Slyva----------------
---Serkan-----Giray----Egemen-----Cale--
-----------Colman-------Selçuk---------
----Yattara---------------------Gabriç----
-----------Umut--------G.ünal------------

Ahmet Kuru
30.09.2009, 10:31
Antep maçları bizim için hep zor geçmiştir...
Yakın zamanda hatırlamıyorum öyle kolay kolay yendiğimiz bir maçı...

vatandas61
30.09.2009, 11:30
yol tarafi kale arkasi sira B üst taraf mi yoksa alt taraf mi? bilgisi olan var mi?

vatandas61
30.09.2009, 11:42
yol tarafi kale arkasi sira B üst taraf mi yoksa alt taraf mi? bilgisi olan var mi?

maca bilet alacagim, camin önünde oturmak istemiyorum.Yok mu bilgi verebilecek birisi?

gökçay61
30.09.2009, 12:44
işimizz çooooooooookkkk zorr..inş alırız ama samimi olmak gerekirse bu trabzon beni futboldan soğuttu hele hele gençler birliğine 2 atıp sanki barcelonayla oynuyormuşsun gibi nerdeyse kale içine girip defans yapıp bu kadar acz bi duruma düşünce ve maçı 2-2 bitirince tamamen soğudum..inş tekrar ateşli bir taraftar haline beni getirebilir..

Samet Berber
30.09.2009, 13:22
inşallah alırız bu maçı , taraftar da elinden geleni yapmalı.

UğuR
30.09.2009, 15:28
Gaziantepspor maçını Tolga Özkalfa yönetecek

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2712-6A3M5V6Y.jpg

Turkcell Süper Lig 8. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Gaziantepspor ile oynayacağı müsabakayı Tolga Özkalfa yönetecek. Özkalfa'nın yardımcılıklarını İsmail Şencan ve Muharrem Yılmaz yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Mehmet Fatih Gökçe görevlendirildi.

Celil Köse
30.09.2009, 15:36
Uzun bi aradan sonra inş. adam gibi bi maç yönetirler umarım..

Fatih Özkan
30.09.2009, 15:44
Zor maç olacak diye düşünüyorum...
Bu Antep bizim maçlara cidden asılıyor...
Kesinlikle kazanmamız gerekir...

Celil Köse
30.09.2009, 15:47
Antepin fizik gücü iyi değil..

Bizim de cok iyi sayılmaz o yüzden ilk yarı baskılı başlayıp sonuca hemen gitmeliyiz:rolleyes:

Burçak
30.09.2009, 15:57
her maç gol yiyoruz dikkat ederseniz.
Antep kapalı oynarsa Avni Akerde homurdanma başlarsa bu maç. en iyi ihtimal beraberlik olabilir.
İnşallah erken gol ve goller buluruzda keyifli bir maç olur..

tonyalı Aydın
30.09.2009, 16:08
bu kafa yapısıyla maçı zor alırız.her hafta değişik bir onbirlen oynarsan zor maç kazanırsın.seni satan futbolcuyu takım takır takır 2 hafta iyi oynarken alıp takıma koyarsan olacağı bu olur.bize sahada kanının son damlasına kadar .forması için oynayacak topcular lazım.ama bizimkiler nasılsa aptal bir yönetimimiz var.ne istersek veriyor.oynasak ne olur oynamasak ne olur mantığı ile ve bu taraftarı ve yönetimi düşünmeyen sadece alaçağı parayı düşünen topcularlan ve sıradan bir hoca ile başarılı olamayız.amatör ruhlu forma aşkı için oynayan gercek trabzonsporlular lazım.

Hasan Habip Özbay
30.09.2009, 16:30
artık kaleye onur un geçmesi lazım zamanı geldi çocuk hakediyor bu maçıda alalım artık

metinbay61
30.09.2009, 16:42
sağda yattara solda gabriç ilerdede umutla gökhan oynasın artık iki kanadıda çalışan bi takım olalım yıllardır bizde olmayan bişey bu...sağ ve sol bekimizin de hataları azalacaktır ve performansları artacaktır...ferhatı çok beğenmeme rağmen bu hafta caleyi gabricle beraber izlemek istiyorum bakalım neler olacak...
ama iddia ediyorum sağda yattara solda gabriç ve iki forvetle çıkarsak karşı takıma nefes aldırmayız...önceden çok basitti sağda yattarayı tut trabzon bitsin bu sefer durum farklı olacaktır tabi hocamız oynatırsa...

yazicizade
30.09.2009, 16:57
Gençlerbirliği maçının tamımını izleme fırsatım olmadı. İzleyen arkadaşlar Song'un sağ bekte nasıl bir performans çıkardığından bahsederlerse çok makbule geçer.

Mert M.
30.09.2009, 17:35
Gençlerbirliği maçının tamımını izleme fırsatım olmadı. İzleyen arkadaşlar Song'un sağ bekte nasıl bir performans çıkardığından bahsederlerse çok makbule geçer.

Ligde ikinci hafta oynadığımız Diyarbakır maçı ile geçen hafta oynadığımız Gençlerbirliği maçlarını tribünden izledim.
Her iki maçta da puan kaybettik malum üzere...

(Soruna cevap vermeden bunu söyledim ama kusura bakma. Bu kadar da şanssızlık olmaz ki arkadaş! Tribünden izlediğim bir maçı da kazanalım!)

Geçen maçta Song fena değildi hani... Oynamasa da olur. Gerçek pozisyonu sağ bek olmadığına inandığım Serkan'ın yerini yine de tutamaz!

Turgay ATEŞ
30.09.2009, 18:27
cuma akşamlarına aboneyiz

galibiyetten başka bişey düşnülemez

Sümeyye Şahin
30.09.2009, 19:43
Gaziantep'e karşı bir şanssızlık kalmış aklımda.
Bağlı olarak hani inceden düşünüyorum.

Ama 3 puan beklentimi indirgemiyor düşüncem. 3 puanla birlikte; hocayı, futbolcularımızı kazanacağımız bir maç olur umarım.

Avni Aker'de yine üçlüsüyle, kolabastısıyla bir tebessüm ettirilirsem de değmeyin keyfime.

Eren Karaahmetoğlu
30.09.2009, 20:21
Canım sıkılıyor. Kadro yapacağım.

--------------------Onur Recep Kıvrak---------------------

Rigobert Song---Giray Kaçar---Egemen Korkmaz---Hrvoje Cale

----------------Selçuk İnan---Gustavo Colman-------------

İbrahima Yattara---------------------------------Drago Gabric

----------------Umut Bulut----Gökhan Ünal-----------------

Böyle çıkalım :cool:

Cafer Bulur
30.09.2009, 21:04
Forumda son günlerde bir durgunluk seziyorum,bunun nedeni nedir acaba?

Takima karsi bir soguma mi var acaba?

Adnankazaz
30.09.2009, 21:05
galibiyetten başkası yalan antep te kimmiş

lazuk61
30.09.2009, 21:22
alalhın izni ile trabzondayım macı izliyecem....bu aksam ucak 'a binip gidicem... ben gidersem %100 yeneriz..şimdiye kadar trabzonspor gittigimiz bütün maçlarını kazandık...

gaziantepsporlu
30.09.2009, 21:28
bizimde hocadan yana sıkıntımız var.iki takımda sıkıntılı galiba,.inşallah iyi mac olur hak eden kazansın tüm trabzonlu kardeşlerimize selam olsun...bir gün yolunuz düşerde, gaziantep'e gelirseniz her zaman bekleriz..selamlar

yorumsuz6117
30.09.2009, 21:28
bu maçta zorlanmayacağımızı düşünüyorum..

lazuk61
30.09.2009, 21:30
eyw g.antepli kardeşim sizi aramızda görmemiz çok güzel bişi eyw tekrar sizide beqleriz ts ye buyurun gelin

krdnz
30.09.2009, 21:55
Hakeden kazansın ve umarım biz hakederiz :)

Enes Ünal Kaya
30.09.2009, 22:05
bizimde hocadan yana sıkıntımız var.iki takımda sıkıntılı galiba,.inşallah iyi mac olur hak eden kazansın tüm trabzonlu kardeşlerimize selam olsun...bir gün yolunuz düşerde, gaziantep'e gelirseniz her zaman bekleriz..selamlar
görmek istediğimiz haraketler bunlar :D

AnadoLu :yattara:

61zafer61
30.09.2009, 22:14
insallah biz kazanicaz tabi hugo sabote etmezse.bu arada sivasli cirkefler sitelerinde yine bize salliyorlar

Enes Ünal Kaya
30.09.2009, 22:36
sivas mı kim o ? :D şu balon mu .. ya sivas demeyin daha lütfn :D

pReN@_61
30.09.2009, 22:41
17 sayfa...şaşırtıcı.

İskender Çakmak
30.09.2009, 22:44
sivas bitti saman alevi gibi bir durum onlarınki 2 sene kafaya oynadılar diye kendilerini bir şey zannettiler sadece türkiye kupamızla ezeriz neyse konumuz bu değil antep maçı kolay olmayacak zira gecen seneden beri bize kolay maç yok kendimiz zorlaştırıyoruz bazı şeyleri bu maçta öyle olacak sonu güzel olsun inş 3 puan

Enes Ünal Kaya
30.09.2009, 22:44
17 sayfa...şaşırtıcı.
artık pek kimse maç hakkında yorum yapmak istemiyor sanırım.. izleyip olanları görmek istiyor olabilir

güngör_81
30.09.2009, 22:48
Canım sıkılıyor. Kadro yapacağım.

--------------------Onur Recep Kıvrak---------------------

Rigobert Song---Giray Kaçar---Egemen Korkmaz---Hrvoje Cale

İbrahima Yattara---------------------------------Drago Gabric

----------------Umut Bulut----Gökhan Ünal-----------------

Böyle çıkalım :cool:

Kusura bakma ama kadronda biraz değişiklik yapacağım.Çünkü artık song bu yaşında sağ bekte olmaz ki olmadı da...

Tonyy ( Tolga )---------------------

Serkan---Giray Kaçar---Egemen Korkmaz---Hrvoje Cale

Yattara (Engin) ----------------------------- -----------Drago Gabric

--------------------Umut Bulut ---------Gökhan Ünal-----------------

SüRMeNe_6161
30.09.2009, 22:50
Bence Tony Silva'yida Kesmesi Lazım Adam Toparlansın Tolgayi Kalede Görelim

Eren Karaahmetoğlu
30.09.2009, 23:14
Kusura bakma ama kadronda biraz değişiklik yapacağım.Çünkü artık song bu yaşında sağ bekte olmaz ki olmadı da...

Tonyy ( Tolga )---------------------

Serkan---Giray Kaçar---Egemen Korkmaz---Hrvoje Cale

Yattara (Engin) ----------------------------- -----------Drago Gabric

--------------------Umut Bulut ---------Gökhan Ünal-----------------

Song'un hem Serkan'dan hem Tayfun'dan sağ bekte daha verimli olduğunu düşünüyorum. Tek fark Song auta orta yapıyor, Tayfun'la Serkan rakibe. Pek değişen bir şey olmuyor. Serkan orta sahada faydalanılabilecek bir oyuncu. Song defansif olarak çok daha iyi gözüküyor bana sağ bekte. Bu arada Sylva'nın da artık klübede oturması şart gözüküyor.

batugol
30.09.2009, 23:17
kazanacağımızı düşünüyorum
gs ye de yenilmeyecegiz

gaziantepsporlu
30.09.2009, 23:40
görmek istediğimiz haraketler bunlar :D

AnadoLu :yattara:

kardeş inanın anadoluda şampiyon olmasını istediğim takımlardan biridir trabzonspor ve sempati duyduğum,inşallahda şampiyon olursunuz.(buda samimi duygudur) ama benim dışardan gördüğüm trabzonsporda bizim gaziantepspor gibi iyi yönetilmiyor gibi sanki,

Ömer Kaya
30.09.2009, 23:42
kardeş inanın anadoluda şampiyon olmasını istediğim takımlardan biridir trabzonspor ve sempati duyduğum,inşallahda şampiyon olursunuz.(buda samimi duygudur) ama benim dışardan gördüğüm trabzonsporda bizim gaziantepspor gibi iyi yönetilmiyor gibi sanki,

Benimde çok sevdiğim bir takımdı Antep taki geçen seneye kadar;)

Maça gelince Rahat bir maç olacak inş:)

Cafer Bulur
30.09.2009, 23:43
Sizi kim iyi yönetmiyor?Hoca mi yönetim mi?

Bence de bu transfer döneminde elde ettiginiz 15 milyon euroya yakin geliri iyi kullanmadiniz.

gaziantepsporlu
30.09.2009, 23:45
Sizi kim iyi yönetmiyor?Hoca mi yönetim mi?

Bence de bu transfer döneminde elde ettiginiz 15 milyon euroya yakin geliri iyi kullanmadiniz.

bizi yönetim iyi yönetmiyor o 15 milyon euro klübün kasasına gireceği bile mechul kardeş,çünkü klüp başkanımıza güvenemiyoruz.

gaziantepsporlu
30.09.2009, 23:47
Benimde çok sevdiğim bir takımdı Antep taki geçen seneye kadar;)

Maça gelince Rahat bir maç olacak inş:)

yinede sen sev gaziantepsporu bak benin gaziantepspordan sonra en sevdiğim anadolu takımı trabzonspordur.benim sevgimde bir eksiklik olmadı hiç.

Cafer Bulur
30.09.2009, 23:48
bizi yönetim iyi yönetmiyor o 15 milyon euro klübün kasasına gireceği bile mechul kardeş,çünkü klüp başkanımıza güvenemiyoruz.
Enteresan.:)

Futbola dönersek nurullah saglam sizin icin iyi bir hocaydi bence,neden gönderildi kendisi?

Bu hafta bize yenilirseniz portekizli hocaniz gider mi sence?

ilhan
30.09.2009, 23:49
Gaziantepsporlu,

Hoş geldiniz. Sadece Gaziantep maçları değil, her zaman bekleriz. ;)

Dip not;

Sizi rahatsız edici, sizinle alay edildiğini düşündüğünüz ya da size sataşma içerikli mesajlar varsa onlara cevap vermek yerine yönetici arkadaşlara durumu izah ediniz. Hem tatsız tartışmalar çıkmasın hem de seviyeyi korumuş olalım.

Biz Anadolu takımları taraftarına kucak açmayı seçtik.

gaziantepsporlu
30.09.2009, 23:52
Enteresan.:)

Futbola dönersek nurullah saglam sizin icin iyi bir hocaydi bence,neden gönderildi kendisi?

Bu hafta bize yenilirseniz portekizli hocaniz gider mi sence?

%95 sizin maca bağlı hocanın durumu yenilirsek gider...yav nurullah iyiydi ayağa pas yapıyordu takım ama.öyle saçma açıklamalar yapıyordu ki mesala ;geçen sene takımın kalitesi üst seviyede tabata ve ismailller var adam her mac sonunda söylediği tek laf biz göze hoş gelen futbol oynayacağız insanların gönlüne gireceğiz gibi saçma demeçler.yönetiminde hoşuna gitmedi bu demeçler tabii takımın hededi üst sıra hocanın hedefi gönüllere girmek yani anlaşamadılar.

gaziantepsporlu
30.09.2009, 23:54
Gaziantepsporlu,

Hoş geldiniz. Sadece Gaziantep maçları değil, her zaman bekleriz. ;)

Dip not;

Sizi rahatsız edici, sizinle alay edildiğini düşündüğünüz ya da size sataşma içerikli mesajlar varsa onlara cevap vermek yerine yönetici arkadaşlara durumu izah ediniz. Hem tatsız tartışmalar çıkmasın hem de seviyeyi korumuş olalım.

Biz Anadolu takımları taraftarına kucak açmayı seçtik.

teşekkür ederim yalan söylemeyelim mactan maca dolaşıyoruz taraftar sitelerini ama forumunuz çok aktif ve başarılı,tebrik ederim.

Tahsin Armutcu
30.09.2009, 23:55
gazıantepsporun 61 numarasına dıkkat etmek lazım :)malum genclerbırlıgının 61 numarası bızım aglardan orumcegı aldı:)

gaziantepsporlu
30.09.2009, 23:57
gazıantepsporun 61 numarasına dıkkat etmek lazım :)malum genclerbırlıgının 61 numarası bızım aglardan orumcegı aldı:)

yok hocam yahu ne yaptınız bizim 61 numara ümit tütüncü ama pek anlaşamıyoruz :)

ilhan
30.09.2009, 23:58
gaziantesporlu,

Abi hazır sizi yakalamışken sormak istiyorum. Szymek'li, Fatih Tekke'li, Gökdeniz'li kadromuzla gelene gidene 3 atarken sizinle Gaziantep'te berabare kalmıştık.

O maçta stad hopörloründen çalan siren seslerinden sonra acayip antipatim oluştu. Yahu abi neydi o siren sesleri Allah aşkına?

Trabzonspor atağa çıkıyor, hopörlörlerden siren sesleri çalıyor. Çok saçmaydı ve gereksizdi.

Tahsin Armutcu
30.09.2009, 23:58
anlasamıyoruz derken ben kendısını yakından bılıyorum:) oftastayken de akcaabat sebat macını akcaabatta tek basına almıstı:) memleket havası yarayabılır yanı

Cafer Bulur
30.09.2009, 23:59
yok hocam yahu ne yaptınız bizim 61 numara ümit tütüncü ama pek anlaşamıyoruz :)
Sakat veya cezali futbolcunuz var mi?

Ben 1 puan hedefiyle oynayacaginiz düsünüyorum,dogru mu?

Bir de sizin kaleciniz mahmut da iyi bir kaleci degil izlenimi veriyor,ne dersin?

İlker ToSun
01.10.2009, 00:09
******************* onur ******************

song ********* giray ****** egemen ****** ferhat

************* selçuk **** colman *************

yattara ************* alan ************** gabriç

****************** gökhan ******************

11 i ve dağılımı ile çıkmamız gerektiğini düşünüyorum, özellikle olmazsa olmaz aynı anda oynaması gerektiğini düşündüğüm üç adam yattara-gökhan-gabriç

Fatih Özkan
01.10.2009, 04:42
Ne yapıp edip, bu maçı almalılar...
GS maçına moralli çıkmak lazım!

UğuR
01.10.2009, 11:37
Trabzonspor-Gaziantep 47. randevuda!

Trabzonspor ile Gaziantepspor, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapacakları maç ile ligde 47. kez karşı karşıya gelecek. Bugüne dek iki takım arasında yapılan 46 maçta, bordo-mavili takımın galibiyetlerde 24-10 üstünlüğü bulunuyor.

http://www.ajansspor.com/resim/ts_gaziantep09.jpg

12 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Trabzonspor, 81 kez rakip fileleri havalandırırken, kalesinde 45 gol gördü.

-TRABZON'DA TEK YENİLGİ-
Trabzonspor, sahasında bugüne dek sadece 1 mağlubiyet aldı. Bordo-mavililer, rakibi karşısında tek yenilgisini 1998-99 sezonunun ilk hafta maçında 1-0'lık sonuçla almıştı.

Bordo-mavililer, Trabzon'daki 23 maçta, 18 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet elde etti.

-FARKLI GALİBİYETLER-
Trabzonspor, Gaziantepspor karşısında 1981-82 ve 1996-97 sezonunda 5-0, 1992-93 sezonunda ise 6-2'lik farklı galibiyetlerle sahadan ayrıldı.

Gaziantepspor ise en farklı galibiyetini 2001-2002 sezonunda 5-2'lik skorla elde etmişti.

Dursun Kaplan
01.10.2009, 11:44
http://img190.imageshack.us/img190/7720/46231670lf4.jpg

:cool::rolleyes::p:):alkış:

arimseli
01.10.2009, 11:46
Gaziantep geçen sezon hem lig maçlarında hem de kupa maçlarında Ts'yi adeta duman etmişti. Özellikle dar alanda pas trafiği çok iyiydi ve bizi bu özelliği sebebiyle fena ezmişti.

Bu yıl G.Antep'i hiç izlemedik. Geçen sezondan daha kötü bir grafik sergiliyorlar. Ts, G.Antep'i kolay geçecek diye düşünüyoruz.
G.Antep yine iyi pas yapacaksa pas trafiğini bozması için Serkan ve Umut'a pres yapma görevi verilmeli.

Aklımızdan Ts-4 G.Antep-1 diye geçiyor..

Yine de top yuvarlaktır.

iso_4939
01.10.2009, 11:52
abi bu ne iş ya bız herhafta cuma gunumu oynayacagız buna bısey dıyen yokmu yav...allahın ıznıyle kazanacaz inş...

Ali Tunahan Güllü
01.10.2009, 11:53
Bu maçı alarak ğs maçına moralli bir şekilde çıkmamız lazım.

İnşallah 3 puaanı alırız.

yorumsuz6117
01.10.2009, 11:59
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya, Sylva, Song, Giray, Egemen, Cale, Selçuk, Serkan, Colman, Yattara, Gabriç ve Umut 11 ile sahaya çıkması bekleniyor.
İnternetspor.com

Gökhan KAN
01.10.2009, 11:59
2 ve üstünü atmalıyız malum kalede Sylva var..

mhayri
01.10.2009, 12:01
Üst biter...
Yine öne geçeriz ama sonra ne olur bilmem...

Cemalettin Taşkın
01.10.2009, 12:08
hakem tolga özkalfa

bugüne kadar sadece 1 maçımızı yönetmiş geçen sezon deplasmanda hacettepeyi 4-1 yenidiğimiz maçı.

tonyalı Aydın
01.10.2009, 12:29
benim kadrom.1.onur2.serkan 3.giray 4.egemen 5.cale 6.colman 7.serkan 8.selçuk 9.gökhan 10.umut 11.yattara yedekler.12.tolga 13.engin 14.gabriç 15.barış 16.alanzinho 17.ferhat 18.tjikuzu

tonyalı Aydın
01.10.2009, 12:34
artık bu takıma bir daha song falan giremez.onun yerine devre arasında iyi bir yabancı santrafor yada orta saha oyuncusu almak gerekir.bu alacak meselesi yüzünden benim gözümde sıfır oldu.ha unutmadan o bölgede tayfunda iyi oynar.alanzinyo yada iyi bir teklif gelirse gönderilebilir.gerci bu sayfa transfer sayfası değil ama bu song a çok kızdım.gecen sene onun ve bu beceriksiz forvetler yüzünden şampiyonluk gitti.

erkankoc
01.10.2009, 12:37
benim kadrom.1.onur2.serkan 3.giray 4.egemen 5.cale 6.colman 7.serkan 8.selçuk 9.gökhan 10.umut 11.yattara yedekler.12.tolga 13.engin 14.gabriç 15.barış 16.alanzinho 17.ferhat 18.tjikuzu

serkani cok begeniyosun anlasilan)))kac mevkiye koymussun

Ali Tunahan Güllü
01.10.2009, 12:53
İşte Trabzon'un muhtemel 11'i

Ligin ilk 7 haftası sonunda lider Fenerbahçe'nin 10 puan gerisinde kalan bordo-mavililer, puan kaybetmemek amacında.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Antalyaspor galibiyetlerinin ardından, geçen hafta Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kalan ve çıkışını sürdüremeyen Karadeniz ekibi, zorlu rakibi karşısında sahadan 3 puan ile ayrılarak moral de bulmak istiyor.

Bordo-mavili takımda ameliyat olmak için Almanya'ya giden Zafer Yelen'in haricinde eksik oyuncu bulunmuyor.
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya, Sylva, Song, Giray, Egemen, Cale, Selçuk, Serkan, Colman, Yattara, Gabriç ve Umut 11 ile sahaya çıkması bekleniyor.

kaynak:ligtv

Armağan Dere
01.10.2009, 13:00

Umut'un Yerine Gökhan Olmalıydı...anladığım kadarıyla 4-2-3-1 oynayacağız ortasahanın ortasında Colman oynayacak...Umut yapılan ortalara % kaçla müdahale edebilecek ve müdahale edebildiklerinin % kaçını atacak...Yarın akşam göreceğiz

Emrah Akcagöz
01.10.2009, 13:01

Ligin ilk 7 haftası sonunda lider Fenerbahçe'nin 10 puan gerisinde kalan bordo-mavililer, puan kaybetmemek amacında.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Antalyaspor galibiyetlerinin ardından, geçen hafta Gençlerbirliği ile 2-2 berabere kalan ve çıkışını sürdüremeyen Karadeniz ekibi, zorlu rakibi karşısında sahadan 3 puan ile ayrılarak moral de bulmak istiyor.

Bordo-mavili takımda ameliyat olmak için Almanya'ya giden Zafer Yelen'in haricinde eksik oyuncu bulunmuyor.

Gökhan neden oynamıyo acaba..?

reisoğlu61
01.10.2009, 13:05
Onur
Serkan,Giray,Egemen,Cale
Yattara,Selcuk,Colman,Gabric
Umut.Gökhan

ilhan
01.10.2009, 13:14
Onur, Serkan-Tayfun-Egemen-Cale, Yattara-Colman-Selçuk-Gabriç-Alanzinho(Serbest adam)-Umut

Ben hoca olsam bu kadroyla çıkardım.
:)

Atılay
01.10.2009, 13:16
Onur, Serkan-Tayfun-Egemen-Cale, Yattara-Colman-Selçuk-Gabriç-Alanzinho(Serbest adam)-Umut

Ben hoca olsam bu kadroyla çıkardım.

Her 11'de Umut - Gökhan ikilisi olmalı tek başlarına ikiside etkili olamaz bence

hamucera
01.10.2009, 13:16
bu maçta kalede onur olmayacağı açık bir gerçek sanırım. çünkü ikinci kalecide problem olmadığı sürece 3. kaleci aniden sahaya sürülmez, belki kupa maçlarında düşünülür ve ısındırılır takım

defans 4 lüsü bende doğru tercih song,egemen,giray,cale,
orta sahada yattara,selçuk,colman,gabriç,serkan mantıklı, rakibi orta sahada durdurup ileri uca nokta atışlar yapabilen Colman veSelçuk iyi işler çıkarabilir,
Tek forvet açıkçası bizin takımda çok iyi iş yapmıyor ama Yattara nın oynayacağını düşünürsek yine çift forvet gibi oynayacağız,

Forvet te Umut ilk yarı rakip savunmayı zorlayıp yorarsa, ikinci yarı Gökhan oyuna girip çok daha rahat golle buluşabilir, Orta sahada çok koşan Serkan yorulursa yerine Alanzinho oyuna dahil olacaktır büyük ihtimalle. Ama kim çıkarda oyuna dahil olur bilmiyorum. kalede Sylva olursa 7 yabancı oluyor sahada ki belki Gabriç-Engin değişikliği ile sol kanat ta değişikliğe gidebilir hoca,

çok fazlamı hayal kurdum nedir bende anlamadım ama inşallah güzel bir oyun ile alacağız maçı. Tabi eğer 35. dakikaya kadar gol gelemezse durum tehlikede nede olsa maç Trabzonda

ilhan
01.10.2009, 13:17
Her 11'de Umut - Gökhan ikilisi olmalı tek başlarına ikiside etkili olamaz bence

Ben kazansınlar diye oynatmazdım ki zaten şu kadroyu.
:D

Atılay
01.10.2009, 13:18
Ben kazansınlar diye oynatmazdım ki zaten şu kadroyu.
:D

Amaç görsel şov yani ççç

Samet Yildirim
01.10.2009, 13:19
Sylva
Song-Giray-Egemen-Cale
Yattara-Coman-Selcuk-Gabric
-------Gökhan-Umut---------

ilhan
01.10.2009, 13:20
Amaç görsel şov yani ççç

ee yani. :D

Bak eğer hoca olsaydım Hasan Ahmet Sarı'yı oynatırdım.

lazanya61
01.10.2009, 13:21
slyva oynamaz umarım, daha kaç maç saçma sapan gol yiyecek merak ediyorum

Atılay
01.10.2009, 13:22
ee yani. :D

Bak eğer hoca olsaydım Hasan Ahmet Sarı'yı oynatırdım.

Bizim tribün o çocuğu bitirir çok riskli :)

ilhan
01.10.2009, 13:23
Bizim tribün o çocuğu bitirir çok riskli :)

Aa öyle deme Atılay. Ben öyle deyince bana kızıyorlar. Baskı yok diye :)

Atılay
01.10.2009, 13:27
Aa öyle deme Atılay. Ben öyle deyince bana kızıyorlar. Baskı yok diye :)

Öyle taraftarlarımız var ki 45-50 yaşına gelmiş 23 yaşındaki çocuğun anasına avradına dümdüz gidiyo nasıl baskı yok :):)

Ali Tunahan Güllü
01.10.2009, 14:32
Tolga Gaziantepspor maçında yok!
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, sakatlığı bulunan kaleci Tolga Zengin konusunda kulübün internet sitesine bir açıklama yaptı.
1-10-2009 14:26
Alioğlu, Tolga'nın yarın oynanacak olan Gaziantepspor müsabakasında yer alamayacağını belirterek, "Oyuncumuz sağ dirsek ekleminde travmatik ağrılı injuri dolaysıyla bu hafta salonda çalışmak zorunda kaldı. Bu nedenle takımla çalışamadığı için teknik heyet tarafından yarınki müsabakada değerlendirilmesi güç. Oyuncunun tedavisi yoğun bir şekilde devam ediyor. Kendisini bir sonraki maça yetiştireceğimize inanıyorum" dedi. Alioğlu, ayrıca Zafer Yelen'in Almanya'da eski doktoru tarafından kontrolden geçirildiğini, oyuncunun son durumuyla ilgili detaylı bilginin yarın açıklanacağını söyledi.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

muratt
01.10.2009, 14:42
Kadro kurarken bi konuda hata yapiyoruz.. Son haftalarda Gokhan-Umut oynuyor diye takimi cift forvet gibi dusunuyoruz ama Umut bildigimiz sag acik oynuyor ve sistem 4-5-1... Hucum yaptigimiz anlarda Umut Gokhan'a yaklasiyor ama gecen yilki gibi cift forvet oynamiyorlar.. Eger bu hafta Yattara donecekse Umut veya Gokhan'dan biri yedek kalir, kalmali.. Kadro soyle olabilir bence..

-------------Sylva---------------------
Song----Giray----Egemen----Ferhat----
Yattara--Serkan--Selcuk--Colman--Gabric
-------------Gokhan U.-----------------

Yattara'nin cikislarinda Serkan o kanada yanasabilir..
Gabric, Yattara ve Colman'in hucumu desteklemesiyle ilerde etkili oluruz.
Selcuk yerine Alanzinho'da oynayabilir (ki bence oynamali ve mumkunse Yattara'ya yakin oynamali), ama o zaman Colman biraz daha ortasahaya yakin oynamali.
Sol bek'te Ferhat gecen hafta cok elestirildi ama bir macla futbolcuyu kesmek bence yanlis, kaldiki icerde oynayacagimiz macta hucumcu bekle oynamak daha mantikli..
Umut'un oyuna sonradan girmesi her acidan daha faydali olur.. Gerideysek ve defansi acamiyorsak orayi karistirabilir, ondeysek kontralardan etkili olur..
Son olarak da kaleci icin, Tolga ya da Onur oynamali bence ama Hoca'nin Sylva'dan vazgececegini sanmiyorum...

yorumsuz6117
01.10.2009, 14:45
ya Song'u sağ beke koyup durmayın arkadaşlar Song'tan sağ bek olmaz Tayfun oynasın daha iyi..Song'u oynatıcaksan stoper oynatacaksın...

Mesut
01.10.2009, 14:47
--------------tony--------------
serkan----egemen--giray----cale
-------colman----selçuk--------
yattara-------------------gabriç
-------umut--------gökhan.ü----

Hüseyin Çümen
01.10.2009, 14:51
lütfen onur oynasın hatalı gol yesede israr edilmeli sylva yetti artık uzaktan gelen şutları sadece izliyor yazık ediyor takıma

Tolunay Abdioğlu
01.10.2009, 15:01
--------------Onur--------------
serkan----egemen--giray----cale
-------colman----selçuk--------
yattara-------------------gabriç
-------umut--------gökhan.ü----

cem arin
01.10.2009, 15:15
songun sag bekte oynamasi gerektigini taaa yanal zama nindan bu yana belirtiyor sitede bir cok arkadas! bana göre song yattaranin arkasinda düsünülebilecek en iyi isim tkaimda su anda. ve ortasahada serkan colman selcuk icte oynarken gabric ve yattaranin kanatlari almasi tkaimin umutlu tek forvetle sahaya cikmasini zorunlu kiliyor ve kanimca da bu bu tkaimdan yaratilabilecek en ideal onbir!mac icinde oyuna ceyhunu alani hatta engini dahil edebilirsiniz oyunun gidine göre ancak kenardan gelebilecek en büyük destek alanzinha ile olur diyorum ben. ben iki yildna bu yana assagi yukari böyle bir kadronun kurulmasindan yanaydim ve sanirim bu yilin ideal kadrosu bu olacak.

sayet kalecimiz de yine form tutarsa gs maci icin oldukca umutlanabiliriz ve bros bazi arkadaslara rüstünü ispatlar o macla...

Emre ÖZTÜRK
01.10.2009, 15:34
tolga maç kadrosunda yok belkide hoca sylva yı uyarmak için onur a şans verebilir.Bu maçı izlemek için çok fazla fedakarlık yaptım umarım kalede Onur u izleme şansım olur.

kudu_61
01.10.2009, 16:18
onur
serkan-song-egemen-cale
tijukuzu-selçuk
yattara-colman-gabriç
gökhan

sylva bence bu sene çoktan kulübeyi haketti bu gerçek inşallah görülür kadro bence çok güzel ama görünüş önemli değil önemli olan futbolcuların o gün ki istediği inşallah benim istediğim kadar isterler o zaman kesin kazanırız....

Ilelioglu
01.10.2009, 16:25
LigTv'ye göre maca söyle cikacagiz:

Sylva, Song, Egemen, Giray, Cale, Selcuk, Serkan, Colman, Yattara, Gabric ve Umut

Eger maca böyle cikarsak isimiz biraz zor, ama Serkan ve Selcuk ikilisi üstün performans gösterirseler o zaman maci aliriz.

Bence Kadro söyle olmaliydi:

Onur, Serkan, Egemen, Giray, Ferhat, Yattara, Selcuk, Colman, Gabric, Umut ve Gökhan...

Emre ÖZTÜRK
01.10.2009, 16:38
ya bu hoca bunu göremiyor mu hala bu takım 4-5-1 oynayamıyor.Ne gerek var bu sisteme sen evindeki bir maçta niye böyle oynuyorsun ki çık adam gibi 4-4-2 sistemi ile.Haftaya gs ye 4-5-1 çıkarsın

Cihan
01.10.2009, 16:40
lig tv nin kadrosu hep değişiyor zaten

Adnankazaz
01.10.2009, 16:41
Onur, ceyhun, Egemen, Giray, Cale, Yattara, Selcuk, Colman, Gabric, Umut ve Gökhan...

bahadır2561
01.10.2009, 17:15
kadroyu madroyu bilmem bu maçın kesinlikle kazanılması lazım..geçen haftaki saçma salak beraberlik canımı çok sıktı..

Fatih Özkan
01.10.2009, 18:09
Avni Aker'i özledim...
Umarım kazanırız!
Zaten kazanmalıyız!

gustavo_colman
01.10.2009, 20:48
inşallah tony yoktur geçen haftada dediğim gibi tony varsa kalede kesinlikle gol var umuyorum onur olsun kalede bu maç 2-1 biter goller : umut,colman

hodlu
01.10.2009, 20:51
Kaleci Tolga sakatmış.Bu arada Onur oynasa bari kalede...

hodlu
01.10.2009, 20:58
Gaziantep maçını kazansak ne olacak, takımdan umudu olan mı var.Bu halimizle gs maçı hüsran olacak malesef...

is_mail61
01.10.2009, 21:00
ya maraton ve kale arkası bilet fiyatlarını bilen varmı bide yer varmıdır nerden alıcam biletleri

Tolunay Abdioğlu
01.10.2009, 21:03
ya maraton ve kale arkası bilet fiyatlarını bilen varmı bide yer varmıdır nerden alıcam biletleri

Biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 15 TL
Maraton Tribünü: 30 TL.
Kapalı Yan: 60 TL.
Kapalı Orta: 80 TL.
VIP: 150 TL.
VIP OZEL: 250 TL.

is_mail61
01.10.2009, 21:10
Biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 15 TL
Maraton Tribünü: 30 TL.
Kapalı Yan: 60 TL.
Kapalı Orta: 80 TL.
VIP: 150 TL.
VIP OZEL: 250 TL.
saolasın teşekkür ederim

Murat'
01.10.2009, 21:11
Maçla ilgili pek umudum yok.

Tek istediğim kalede Onur'u görebilmek.

trbzonsporlu
01.10.2009, 21:33
silva
serkan song egemen cale
tijukuzu selçuk
umut colman gabriç
gökhan

Buda benim kadrom.

jako13
01.10.2009, 22:01
Antep kötü gidişin sonucunda futbolculara 20.000. dolar para cezası kesti...! Futbolcular isyanda...! Bu iş bize yarar mı yoksa zarar mı ! Yarın göreceğiz...!

Muhammed
01.10.2009, 22:20
onur song-egemen-giray-cale yattara-selçuk-colman-gabric alanzinho-hasan ahmet

Keşke böyle bir kadro ile çıksak yenilmek kimin umrunda olur ki.

Cafer Bulur
01.10.2009, 22:42
Süresiz kadro disi kalmasi gereken song un ilk 11 de adinin gecmesini dogru bulmuyorum.

Sen kulübünle fifalik olacaksin,ondan sonra da ayni kulüp icin ter dökeceksin öylemi,kabul edilemez.

Profesyonellikte bir yere kadar...

Cafer Bulur
01.10.2009, 22:51
Sanirim sagacik yattara,solacik gabric ve tek forvet umut düsünülüyor.

Bu sistem isler mi ,biraz zor.

Her ne kadar umut kanatlardan beslenmek istense dahi sirti kaleye dönük oynayamadigindan ve gol bölgelerinde yalniz kaldigindan etkili olamayabilir.

Kendi sahamizda umut-gökhan ve kanatta yattara ile baslamak lüksümüzün oldugunu düsünüyorum.

Bu arada mac yarin ama baslikta aktif üye yok,basimiza gelecekler mi var acaba?:rolleyes:

Sinem Yılmaz61
01.10.2009, 23:08
Evet kalede Onur dursa iyi olur, hem Mac icin hemde Sylva icin hem moreli bozukdur onun...Onura da sans ciksin artik, insallah cikar, cünkü Tolga sakat mis....