PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3G ve Şampiyonluk Havası

agasaro
21.09.2009, 13:23
Bu başlığın adını ilgi çekici olması için tercih ettiğimi belirtmek istiyorum. Başlık muhtemelen 1 aylık bir süre için geçerli olacak.
Başlıktaki 3G'den kasıt, bundan sonra oynayacağımız 3 süperlig maçını formülize etmektir. Gençlerbirliği, Gaziantep ve Galatasaray. Biz bu üç maçtan 9 puanla ayrılabilirsek ve Galatasaray iki maçını da kazanarak bizim karşımıza çıkarsa ve biz GS'yi devirebilirsek aramızdaki puan farkı 5'e düşecek. GS bizden sonra FB'ye konuk olacak. En iyi zamanlarında dahi FB'ye boyun eğdikleri düşünülürse o zaman biz hem GS balonunu patlatmış hem de GS'nin 2 puan kadar yanına gelmiş olacağız. 10. hafta itibariyle şampiyonluk havasını çok güçlü olmasa da hissetmeye başlayabiliriz. 12. haftada karşılaşacağımız Beşiktaş muhtemelen bu kasırganın altında paramparça olacaktır. Tabiki dereyi geçip çayda boğulmamak şartıyla. Ondan sonra gelsin kolbastılar, 61. dakika şovları... Ve bir de "Oley oley oley oley Şampiyooooon Trabzooooon" gaydaları....
Bu konudaki görüş ve eleştirilerinizi bekliyorum.

abbas
21.09.2009, 13:26
Bence gese hiç sorun değil ama gençlerbirliği ve gaziantep maçlarını kayıpsız geçmemiz zor gibi görünüyor. Özellikle bu hafta deplasmanda gençleri yenersek neden olmasın diyorum ben.

Onur Şeref
21.09.2009, 13:28
Gençler maçında dikkatli olmamız lazım.Gaziantep geçen seneki gibi değil.

Hasan ZAİMOĞLU
21.09.2009, 13:29
impossible is nothing .. hiç bir şey imkansız değildir ;)

@FLU
21.09.2009, 13:30
ne zaman böyle hedefler koysak patlıyoruz , bence nokta atışı yapılmalı

yani önümüzdeki maç gençler maçı sadece şuan için o maça odaklanmalı

diger türlü yapılan açıklamalar bizim topçulara yaramıyor , yok gs maçına kadar puan kaybetmeyin gs maçını da alın şampiyonsunuz gibi benzer açıklamalar

önümüzdeki maça sadece oynayacagımız maça konsantre olmalıyız bence

abdullah6134
21.09.2009, 13:30
Beşiktaş maçına o havayla girersek kimse tutamaz demişsiniz de geçen sene Beşiktaş maçına İnönü'de girdiğimiz havayı hatırlıyorum.stadın kapısında herkes yenersek ligin zevki kalmıycak diyordu.Ve top oynamadan berabere kaldık..o yüzden Beşiktaş maçına havalı girmemek lazım diyorum:)

agasaro
21.09.2009, 13:36

yani önümüzdeki maç gençler maçı sadece şuan için o maça odaklanmalı

diger türlü yapılan açıklamalar bizim topçulara yaramıyor , yok gs maçına kadar puan kaybetmeyin gs maçını da alın şampiyonsunuz gibi benzer açıklamalar

önümüzdeki maça sadece oynayacagımız maça konsantre olmalıyız bence

Aslında haklısın. Geçen sene ilk defa 3-5 maçlık hedefler koyduğumuzda o meşhur Konya, Denizli süprizleri geldi. Ama arada bir fark var. Denizli ve Konya maçına çıkmadan futbolcular dahil herkes 3 puanı cebinde biliyordu. Bu sefer işler başka. Henüz mağlubiyeti olmayan Gençlerbirliği ile karşılacağız arkasından ligin zor takımlarından Gaziantep'le, hem de Avni Aker'de. Zor maçların Avni Aker'de olması işi daha da zorlaştırıyor. Futbolcular bu sefer daha bilinçli daha organize olacaklardır.

SDanışmaz
21.09.2009, 13:36
Bahsettiğin 3G maçlarını alırsak şampiyonluk havasına girebiliriz. Yanlız bu havaya girdikten sonra inşallah bizimkiler saçma sapan puan kaybetmezler. Malum önümüzde geçen sene örneği var...

Cafer Bulur
21.09.2009, 13:44
Birakin 3 g den 9 puan cikarmayi,7 puan cikarsak dahi sampiyonlugu telaffuz edebiliriz.

Ama sadece bu durumda,g.birligi ve antep i yenip gs ye yenilirsek camia sampiyonluga havlu atacaktir.

Bunun disinda her maci final maci gibi oynamaktan baska sansimiz yok.

agasaro
21.09.2009, 13:48
Birakin 3 g den 9 puan cikarmayi,7 puan cikarsak dahi sampiyonlugu telaffuz edebiliriz.

Ama sadece bu durumda,g.birligi ve antep i yenip gs ye yenilirsek camia sampiyonluga havlu atacaktir.

Bunun disinda her maci final maci gibi oynamaktan baska sansimiz yok.

GS maçını kaybedersek eğer dediğin çok doğru. O zaman bu sene ancak lig ikinciliği ya da 3.'lüğüiçin mücadele etmek zorunda kalırız. Ancak böyle bir hedef için tribünleri doldurabilir miyiz, bunu gerçekten merak ediyorum.

agasaro
21.09.2009, 13:53
Bir de Galatasaray'la milli maçlar sonrası karşılaşacağımız unutmamak lazım. En çok milli oyuncusu olan takım onlar. Bizim milli takımlara giden oyuncularımızda herhangibir sakatlık durumu ortaya çıkmazsa ve ülkelerinden zamanında dönebilirlerse o maçta fizik olarak çok daha dirençliolabiliriz. Biz milli oyuncularımızdan sadece Gabric'i oynatıyoruz. Bazen de Ceyhun'u. Belki form grafiği yükselirse o maç için Song oynayabilir. GS maçına her halükarda daha dinlenmiş ve fizik açıdan daha tempolu bir takım olarak çıkacaz. Yattara hazretleri de belki o güne kadar çoktan iyileşmiş ve takıma ısınmış olur. Geldiğinden beri belki ilk defa çok ömneli bir maçımızda skora katkıda bulunur ve bize bir hayat öpücüğü atar.

.....
21.09.2009, 13:56
Allahın izniyle , bu maçları alırız da gs maçı en önemlisi. Bence gs maçını alabiliriz ama o zamana kadar hiç puan kaybı yaşamamalıyız.

abdullah6134
21.09.2009, 13:56
. Yattara hazretleri de belki o güne kadar çoktan iyileşmiş ve takıma ısınmış olur. Geldiğinden beri belki ilk defa çok ömneli bir maçımızda skora katkıda bulunur ve bize bir hayat öpücüğü atar.

hiç mi bulunmadı yahu yapmayın....

Burak TOSUN
21.09.2009, 13:57
Hiç ümitli değilim. Özellikle Ali Samiyende Galatasarayı yenmek çok ama çok zor.

Cafer Bulur
21.09.2009, 13:59
GS maçını kaybedersek eğer dediğin çok doğru. O zaman bu sene ancak lig ikinciliği ya da 3.'lüğüiçin mücadele etmek zorunda kalırız. Ancak böyle bir hedef için tribünleri doldurabilir miyiz, bunu gerçekten merak ediyorum.
Avni akerin tribünleri dolmasa da bunun ikincilik-ücüncülük hedefini etkileyecegini sanmiyorum.

Hatta sampiyonluk baskisi da olmazsa bu takimi olumlu yönde de etkileyebilir.

Ayrica avni akerin tribünlerinin takimin kötü gittigi zamanlarda dahi hatiri sayilir bir seyirci toplulugu tarafindan doldurulduguna da sahit olduk.

Berk
21.09.2009, 14:02
Bir de Galatasaray'la milli maçlar sonrası karşılaşacağımız unutmamak lazım. En çok milli oyuncusu olan takım onlar. Bizim milli takımlara giden oyuncularımızda herhangibir sakatlık durumu ortaya çıkmazsa ve ülkelerinden zamanında dönebilirlerse o maçta fizik olarak çok daha dirençliolabiliriz. Biz milli oyuncularımızdan sadece Gabric'i oynatıyoruz. Bazen de Ceyhun'u. Belki form grafiği yükselirse o maç için Song oynayabilir. GS maçına her halükarda daha dinlenmiş ve fizik açıdan daha tempolu bir takım olarak çıkacaz. Yattara hazretleri de belki o güne kadar çoktan iyileşmiş ve takıma ısınmış olur. Geldiğinden beri belki ilk defa çok ömneli bir maçımızda skora katkıda bulunur ve bize bir hayat öpücüğü atar.

Geçen sene 2. yarıda burada oynadığımız GS maçını hatırlayalım.GS 3 gün önce UEFA'da Hamburg ile oynamıştı, sakat oyuncuları bir hayli fazlaydı, yorgundular.Benimle birlikte birçoğumuz maçı fazla zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorduk.Ama sonuç olarak 1 puanı bile 85-90 arası Colman'ın golüyle kurtarabilmiştik.Bu maçları almayı bir türlü beceremiyoruz şartlar ne olursa olsun.Özellikle GS ile İstanbul'da oynadığımız maçlarda aldığımız sonuçlar berbat.Dileyelimki bu kez aynı şeyler yaşanmasın ve en azından beraberlikle evimize dönelim.Gençler, Antep galibiyetleri ile birlikte GS deplasmanından 1 puan bizi uçururur.

agasaro
21.09.2009, 14:05
Geçen sene 2. yarıda burada oynadığımız GS maçını hatırlayalım.GS 3 gün önce UEFA'da Hamburg ile oynamıştı, sakat oyuncuları bir hayli fazlaydı, yorgundular.Benimle birlikte birçoğumuz maçı fazla zorlanmadan kazanacağımızı düşünüyorduk.Ama sonuç olarak 1 puanı bile 85-90 arası Colman'ın golüyle kurtarabilmiştik.Bu maçları almayı bir türlü beceremiyoruz şartlar ne olursa olsun.Özellikle GS ile İstanbul'da oynadığımız maçlarda aldığımız sonuçlar berbat.Dileyelimki bu kez aynı şeyler yaşanmasın ve en azından beraberlikle evimizde dönelim.Gençler, Antep galibiyetleri ile birlikte GS deplasmanından 1 puan bizi uçururur.

Geçen sene hakemin GS'ye sunduğu gol ikaramını da unutmamak lazım. Sami Yen'de 1 puana ben de razıyım doğrusu ama 3 puan o kadar da zor değil. Sahada sadece futbol oynanacaksa ve maçın skorunu sahada oynanan futbol belirleyecekse ben o maçtan 3 puan da çıkarabileceğimizi düşünüyorum. Daha önce yaptık gene yapabiliriz.

T.B_1461
21.09.2009, 14:10
Gençlerbirliği maçını kayıpsız atlatabilirsek diğer 2 maçıda atlatırız diye düşünüyorum.

Collmandante
21.09.2009, 14:26
Böyle hedefler koymak bize uymuyor pek, yanlış işler bunlar.

Muhammed
21.09.2009, 14:39
Berk iyi olan takım kazanır. 2003-2004 ve 2004-2005 sezonlarındada ardı ardına deplasmanda yenmiştik onları:)

Napoli
21.09.2009, 14:41

yüzde yüz katılıyorum,ne zaman boyle başlıklar açılsa hepsinde yenildik.. bence Trabzonspor sağlığı açısından kitlensin=)
Biraz batıl inancım var napalım ama harbiden de oyle,ne zaman bu tarz başlıklar açılsa yenildik bırak beraberlik bile alamadık

KÖKSAL AYDIN
21.09.2009, 14:50
Futbolcuların, Gençlerle oynarken bir sonraki haftayı düşündüklerini sanmıyorum.Maç maç konsantre olmak lazım.
Ama benim de böyle bir öngörüm vardı. 4'üncü hafta sonunda bunu düşünmüştüm.İnşallah olur demiştim.İlk 2 haftası oldu.Şimdi üç hafta kaldı.Onları alacağız ve Gs maçı bizim için zirve olacak.
Bunun gerçekleşeceğini düşünüyorum.Çok da zor değil.
G.antep ve Gençleri kafaya takıyoruz.Onları yenemezsek zaten neden bahsediyoruz ki?

agasaro
21.09.2009, 15:01
Bence Gençler ve Gaziantep'i yenip GS'yi yenemzsek yine çok şey değişmeyecek. Burada esas hedef GS'yi yenmek. GS'yi yenmek için de bu iki maç bir anlamda kasırganın gücünü arttıran hava kütleleri görevi görecek. Takımın arkasında itici güç oluşturacak. GS maçını sadece bir prstij maçı olmaktan çıkarıp şampiyonluk mücadelesi havasına sokacak.

Turgay ATEŞ
21.09.2009, 15:17
Bence öncelikle Gençler ve G.antep maçlarını alırsak GS karşısına çok daha diri çıkmış oluruz
GS yenersek işte o zaman Efsanenin ayak seslerini tüm TÜRKİYE hissedecektir

Aldığım nefes BORDO
verdiğim nefes MAVİ

yorumsuz6117
21.09.2009, 15:19
Bence Gençler ve Gaziantep'i yenip GS'yi yenemzsek yine çok şey değişmeyecek. Burada esas hedef GS'yi yenmek. GS'yi yenmek için de bu iki maç bir anlamda kasırganın gücünü arttıran hava kütleleri görevi görecek. Takımın arkasında itici güç oluşturacak. GS maçını sadece bir prstij maçı olmaktan çıkarıp şampiyonluk mücadelesi havasına sokacak.
katılıyorum..

ceserdar
21.09.2009, 15:30
Taraftar inanacak, yönetim inanacak, futbolcu inanacak. Forvet ile defans hattı arasındaki mesafe çok fazla olmayacak, takım hatları arasında kopukluk olmayacak. Futbolcular akıllarındaki kilişelerden kurtulacak, ben forvetim rakip ceza sahasına yakın durmam gerekir, ben defansın topu şişirsem de olur demeyecek, hep topu nasıl daha iyi kulanırım diye arayış içerisinde olacak.

Yoksa Galatasaray'la bu sezon kimse başa çıkamaz. Galatasaray'ın toplamda alacağı mağlubiyet sayısı 5 olmaz.

esra61
21.09.2009, 15:31
inşlh 3g yi geçerizz.......
galatasaray maçı zor olucak.....

agasaro
21.09.2009, 15:33
Taraftar inanacak, yönetim inanacak, futbolcu inanacak. Forvet ile defans hattı arasındaki mesafe çok fazla olmayacak, takım hatları arasında kopukluk olmayacak. Futbolcular akıllarındaki kilişelerden kurtulacak, ben forvetim rakip ceza sahasına yakın durmam gerekir, ben defansın topu şişirsem de olur demeyecek, hep topu nasıl daha iyi kulanırım diye arayış içerisinde olacak.

Yoksa Galatasaray'la bu sezon kimse başa çıkamaz. Galatasaray'ın toplamda alacağı mağlubiyet sayısı 5 olmaz.

Galatasaray'la bu sene iyi teknik adamların yönettiği takımlar başa çıkabilirler, en azından 1 puan koparabilirler. GS balonunun patlamasına az kaldı. Maçlarını izleyenler aslında anlatıldığı kadar iyi olmadıklarını görmüşlerdir. Sadece maç içinde skoru değiştirebilecek admalarının sayısı biraz fazla ve bu adamlar şu an için formdalar. Yarın ne getirir bilinmez...

KÖKSAL AYDIN
21.09.2009, 15:37

Gençlerle Antepi yenemeden Gsyi yenmenin anlamı yok.Fark 14 sayı olduktan sonra gs yi yenmişsin yenmemişsin.O sadece fenerin işine yarar.

Mustafa ÖZDEMİR
21.09.2009, 15:42
başlığı açan arkadaş senaryoyu çok iyi yazmış .inşallah gerçekleşir ...

fehmi burnaz
21.09.2009, 15:47
Gençlerle Antepi yenemeden Gsyi yenmenin anlamı yok.FArk 14 sayıl olduktan sonra gs yi yenmişsin yenmemişsin.O sadece fenerin işine yarar.
kesinlikle dogru. öncelikle gencleri ve antep i yenmek lazım yoksa gs yi yenmenin bi anlamı yok. bu arada ins gs yi yeneriz. adamlar ii oynamsa bile macı kaznabiliyorlar.

KERİM
21.09.2009, 15:52
Hiç ümitli değilim. Özellikle Ali Samiyende Galatasarayı yenmek çok ama çok zor.
Gs yi yenemezsek şampiyonluğu unutun bu yıl

abdullah6134
21.09.2009, 15:55
forumda bi GS korkusu hakim.Gs Nin hakkını teslim etmek lazım ama sonuçta bu takım puan kaybedcek ve kaybetceği takımın Trabzonspor olması çok büyük bir ihtimal..onlar bizden korksun..Yattara'nın katıldığı Alanzinho'nun son 30 dk da olsa da katkı yaptığı TRABZONSPOR Galatasaray'ı hüsrana uğratır bence...

tlotwat
21.09.2009, 15:57
gs maçı çok zor ama imkansız diye birşey yoktur neden olmasın

ceserdar
21.09.2009, 16:05
Galatasaray'la bu sene iyi teknik adamların yönettiği takımlar başa çıkabilirler, en azından 1 puan koparabilirler. GS balonunun patlamasına az kaldı. Maçlarını izleyenler aslında anlatıldığı kadar iyi olmadıklarını görmüşlerdir. Sadece maç içinde skoru değiştirebilecek admalarının sayısı biraz fazla ve bu adamlar şu an için formdalar. Yarın ne getirir bilinmez...

Abi Galatasaray her an tökezleyebilir. Zaten sezon başında hiç kimse Galatasaray'ın bu kadar iyi başlayabileceğini tahmin edemedi. Herkes Galatasaray'ın ilk devrenin sonuna kadar tökezleyebileceğini, Rijkaard'ın sistemini oturtması için zamana ihtiyacı olduğunu falan söylüyordu. Fakat Galatasaray sahip olduğu usta ayaklar sayesinde takım organizayonu daha oturmamasına rağmen, sonuca çabuk gidebiliyor. Galatasaray'ın sistemi yeni, oyuncularu yeni bunlar zaten handikaptı fakat zamanla düzelip daha ortadan kalkabilecek handikaplar. Galatasaray şu anda sadece 1 galibiyet 4 mağlubiyet ile ligin alt sıralarında da olabilirdi. Kazan çoktan kaynamış, teknik direktör istifa sesleri yükselmiş de olabilirdi ama öyle adamları var ki bu sürecin handikaplarını çok iyi kapattılar.

Kubilay ŞAHİN
21.09.2009, 16:09
3 Maçı Kazansak Bile Şampiyonluk Havasına Girmek İstemem.. Hele Bu Zamanda.. Gireceğimizide Sanmıyorum.. İllaki Engeller Çıkacaktır..

Şöyle Güzel Futbolu Sahaya Yansıtalım Yeter.. Başarılar İllaki Gelir..

ceserdar
21.09.2009, 16:13
gs maçı çok zor ama imkansız diye birşey yoktur neden olmasın

Geçen sene deplasmanda bizimle dalga geçip yendiler, kendi sahamızda anca berabere kalabildik. Sezonun son maçı Fenerbahçe maçı bize vermek için elinde geleni yaptı. Ama en sonunda onlar dayanamayıp 2 atak atıp işimizi bitirdiler. Bizim takımımızda çok fazla değişiklik yok. Galatasaray geçen seneden en azından hucüm gücü olarak daha iyi. Geçen seneki Fenerbahçe'yi bile, hatta maçı bize vermek istemelerine rağmen yenemedik. Şimdi ben bıraktım bir Galatasaray'ı yenmeyi, geçen sene Lincoln'un tek başına sazı alıp attığı 2 gole, Kewell, Keita, Baros 3 tane ekleyip bize 5 tane atmasınlar. Kimseye anlatamıyoruz İstanbul'da sonra fırtınayız, efsaneyiz masallarımızı. :)

Fatih Özkan
21.09.2009, 16:25
Namağlup bir GS ile karşılaşmayı çok isterim...
Ben bu takıma güveniyorum!
Ama denildiği gibi önce oynanacak maça konsantre olmalıyız...
Galatasaray maçını da alacağımıza inanıyorum...
Çok da zor değil!

Mustafa Ayazoğlu
21.09.2009, 16:30
Gençlerbirliği ve Gaziantep yeneriz de Galatasaray 3Gol atmasın bize :) Bizden önce Eskişehir takar Galatasaray'a

Fatih Özkan
21.09.2009, 16:31
Gençlerbirliği ve Gaziantep yeneriz de Galatasaray 3Gol atmasın bize :) Bizden önce Eskişehir takar Galatasaray'a

Bu sezon farklı olacağına inanıyorum...
Derbilerden yana sıkıntımız olmayacak bence...
İnşallah!

Oğuzhan Fidan
21.09.2009, 16:34
biz toparlanırsak gs ve fb durulur biraz özellikle gsyi yenmemiz havaya girmemizi sağlar ama lig çok uzun bi maraton önemli olan sonunu getirmek

sessizkral_1
21.09.2009, 16:40
Geçen sene deplasmanda bizimle dalga geçip yendiler, kendi sahamızda anca berabere kalabildik.

Sizin gibi futbol profesörü taraftarlarımız olduğu sürece şampiyonluk hayal.

Gs deplasmanında biz gs den çok daha iyiydik.

Ancak ardanın orta yapıtığı top gol oldu.Servet elle gol attı sonuç ortaya çıktı.

Ortada dalga geçilen kısımı anlatırsanız bilgileniriz.

Ayrıca kendi sahamızda alanzinhoya yapılan bariz faulu es geçmeseydi hakem baros o golu atamaz ve maçı alırdık.

--

Konuya gelince ben şampiyon olmak için derbi kazanma zorunluluğu olduğuna İNANMIYORUM.

Biz geçen yıl derbi alamadık ama denizli maçını alsaydık şampiyonduk.

Bu işler böyle.Zor maç zaten zordur.Önemli olan kolay maçları almak.

Gs ve fenerinse çok şişirildiğini herkes görüyor.Fener 6 haftadır kazanıyor ama ortada futbol yok taraftar yuhluyor. GS desen hafi ofansı iyi ama defansı berbat.biz kendi kazanmamız gereken maçları kazandığımızda zaten şampiyon oluruz.

OFLU
21.09.2009, 16:49
Besiktasta GS le milli macin ardindan oynamisti,sonuc malumunuz 3-0 Galatasarayin ustunluguyle bitti.Kim ne derse desin Gs akilli ve guzel top oynuyor,milli mac arasi bence bir mazeret degil ki oyuncularin 3 gunde 1 mac yapmasinda fiziki acidan yada saglik acisindan hicbir sorun teskil etmedigini doktorlar bile soyluyorlar.. Zaten avrupada da bunun ornekleri mevcut,buyuk takimlar bizden 2 kat fazla mac yapiyorlar..

bordo61
21.09.2009, 16:52
Henüz yenilmeyen 2 takım Puan kaybı olmayan bir takım ve eskisinden çok iyi bir gaziantep ama hedef hedeftir zor ama imkansız değil

Rahim.K
21.09.2009, 17:11
Ne şampiyonluk havası arakadaşlar?Son 5 maça kadar şampiyonluk falan diye konuşmamamız gerekir.Her zaman ayagımızı yere saglam basmalıyız.Birde bizim için kolay maç yok.Her maçımızı zor maç gibi görmeli ve oynamalıyız.Maçları birer birer ele alırsak başarılı olma şansımız daha yüksek.

Hürgün Aygün
21.09.2009, 17:15
inşallah daha yeni başlıyor lig daha fb-gs gs-ts ts-fb fb-bjk gs-bjk ts-bjk maçları var

Muhalif
21.09.2009, 17:47
Açık ve net konuşmamız gerekirse bu sene Gs ve Fb arasında şampiyonluk mücadelesine girmemiz çok zor. Bjk'nin kötü durumundan yararlanıp yine 3. olabiliriz. Gaziantep-Gençler-Galatasaray maçlarından 9 puan çıkarabilecek bir takımımız ve oyunumuz yok zira. Bu 3 maçın sonunda bu konu kilitlenecektir muhtemelen:) Ama tabi ümitvar olmak lazım v.b...

Serdar A
21.09.2009, 18:02
Geçen sezon Trabzonspor'u taşıyan sezona başladığı dönemde zirveye ulaşan büyük bütünleşmesi ve tüm şehri kaplayan enerjisi idi .

Zaten Trabzonspor'un şampiyonluğu formülize edilirse vazgeçilemeyecek değerlerden biri olacaktır . Dolayısıyla bu eksikliği yerine koyamadıkça da Trabzonspor'un ligde en üst sırayı kovalayabileceğini düşünmüyorum . Bizim onlar kadar paramız yok . Biz neye sahibiz ? Unuttuğumuz bir şeyler mi var ?

aaahmet61
21.09.2009, 18:02
bu kadroyla şampiyonluk havası ha hemde bu seneki gs varken.neyse hayal kurmak herkesin hakkı.

Mustafa ÖZDEMİR
21.09.2009, 18:15
bu sene bence lig koptu zaten .samiyende yenilmezsek 3.lüğü alırız...

Oktay AKKUŞ
21.09.2009, 18:34
Açık ve net konuşmamız gerekirse bu sene Gs ve Fb arasında şampiyonluk mücadelesine girmemiz çok zor. Bjk'nin kötü durumundan yararlanıp yine 3. olabiliriz. Gaziantep-Gençler-Galatasaray maçlarından 9 puan çıkarabilecek bir takımımız ve oyunumuz yok zira. Bu 3 maçın sonunda bu konu kilitlenecektir muhtemelen:) Ama tabi ümitvar olmak lazım v.b...

Ben Fb'nin Yarışı Sonuna Kadar Götüreceğinden O Kadar Emin Değilim Futbollarını Gördükten Sonra
Yapacakları İş Gsyi Bjkyi Yenerler ve Gündemde Dururlar Ama Hep Arkada Olcaklar Eminim

bordo-mavii
21.09.2009, 18:44
Fb'nin dünki oyununu gördükten sonra neden olmasın diyorum..
Gs'ye gelirsek ben nedense gs'nin küçük takımlara daha kolay puan kaybedeceğini düşünüyorum büyük takımlara karşı daha konsantre oluyorlar ve yenilmiyorlar..onları özellikle ali samiyende yenmek çok zor bence..

ama bu sene en azından beşiktaş'ı geçeceğimizden eminim..fb'de bir iki maça tökezler tam bir balon takımı hiç bir iş yok
eğer gs'yide geçmek isiyorsak ali samiyen'de yenmemiz gerekiyor,nokta!ama o kadar kolay değil tabi aşırı konsantre olacaklardır bize karşı,bide biraz şanssızlığımız var samiyendeki maçlarda sanki:(

Aygün GÜNDOĞDU
21.09.2009, 20:08
havaların sertleşmesi ile birlikte Fener ve cincon'un puanlar kaybedeceği düşüncesi içerisindeyim.. 3G den toplam 7 puan alacağımızı ve bunun sonunda cincon ve fb ile aramızdaki puaan farkının 1-2 olacağı kanaatindeyim..

Not: Cinconun bugün kasımpaşada puan bırakacağını düşünen ender kişilerden biriyim....

TheRapZoNe
21.09.2009, 20:08
Bence bu tür plan yapmak yersiz çünkü yakın tarihte Trabzonsporumuz her kesin kazanması gereken maçları yenilgiyle tamamlamıştır. Bu 3 maçı peşpeşe kazanmamız elbette çok iyi olacaktır ama takımımızın bunu başarabileceğini geçmişten edindiğimiz acı deneyimler nedeniyle pek sanmıyorum.

Oktay AKKUŞ
21.09.2009, 20:10
havaların sertleşmesi ile birlikte Fener ve cincon'un puanlar kaybedeceği düşüncesi içerisindeyim.. 3G den toplam 7 puan alacağımızı ve bunun sonunda cincon ve fb ile aramızdaki puaan farkının 1-2 olacağı kanaatindeyim..

Not: Cinconun bugün kasımpaşada puan bırakacağını düşünen ender kişilerden biriyim....

Gs Diyarbakır ve Sivas Deplasmanı Kaldı Havalardan Kasıt Ediyorsan
Fenerin Antep Var

Ama 2. Yarı Diyarbakıra Gidicez

Aygün GÜNDOĞDU
21.09.2009, 20:13
Gs Diyarbakır ve Sivas Deplasmanı Kaldı Havalardan Kasıt Ediyorsan
Fenerin Antep Var

Ama 2. Yarı Diyarbakıra Gidicez

havaların sertleşmesinden kastım, yağmur, çamur, kötü zemin ile birlikte diğer takımların ligler ilerledikçe sert oyun yapıları...

Hqmi
21.09.2009, 21:03
impossible is nothing .. hiç bir şey imkansız değildir ;)

Kesinlikle.. :) Önümüzdeki 2 maçı da kazanırsak o havayla bide GS'yi yeneriz. :cool:

Yasin T.
21.09.2009, 21:10
bence önümüzdeki gençler maçına odaklanmamız lazım.geçen senede hesap kitap yapıyorduk denizli konya antep belediye 12 puan cepte diye 0 çektik.

Serdar A
21.09.2009, 21:14
Yeri gelmişken söyliyeyim . Antep ve Gençler maçı ne olur tartışırım ancak geçen sürede olağanüstü bir şey yaşamazsak galatasaraya acı bir yenilgi yaşatacağımızı şimdiden söyliyeyim . Eğer yanılırsam buradan alıntı yapıp yüzüme vurursunuz .

:)

Koray
21.09.2009, 21:41
Bu üçlüden en çok çekindiğim maç Gençlerbirliği maçı, eğer bu maçı alırsak önümüz açık...

KÖKSAL AYDIN
21.09.2009, 21:56
Gençler zor maç.Ama Ankaradan eli boş dönmeyiz.

sessizkral_1
21.09.2009, 21:58
Gs ve fenerinse çok şişirildiğini herkes görüyor.Fener 6 haftadır kazanıyor ama ortada futbol yok taraftar yuhluyor. GS desen hafi ofansı iyi ama defansı berbat.biz kendi kazanmamız gereken maçları kazandığımızda zaten şampiyon oluruz.

Şuan 0 puanlı kasımpaşa gs karşısında 1-0 önde.Demekki neymiş?Heran herşey olabilirmiş.Gs manisa diyarbakır takımlara karşı ne yapacak bakalım?

Yine ve yine diyorum.Biz kendimize bakalım.Kaybedilmeyecek maçları kaybetmeyelim.Rakiplerimiz puan kaybedecek.

BDiler61
21.09.2009, 21:59
3g den 9 puan cikartirsak yeniden sampiyonluk naralari atmaya baslariz burda.

hasannuhoglu
21.09.2009, 22:26
cinconlar salladı bi tane ya..hıyarlar nefret ediyorum ya..mac skorunu sölüyorum 3-1 veya 4-1

yorumsuz6117
21.09.2009, 22:29
1-1 biter bu maç...

hasannuhoglu
21.09.2009, 22:31
1-1 biter bu maç...

inş renkdaş..ayrıca soraki g'lerden önce en önemli maçımız gençlerle.eger bu macı alırsak önümüz acıktır.ama cok zorlu olacagı kesin..biraz daha tempolu oynamamız lazım bu macta

Hürgün Aygün
21.09.2009, 22:38
bjkyle oynucağımızm 2 maçtan 4 puan alırsak en az 3.lük bizim ama diğer maçlardadaaynı formda oynamalıyız

Cafer Bulur
21.09.2009, 23:05
Yeri gelmişken söyliyeyim . Antep ve Gençler maçı ne olur tartışırım ancak geçen sürede olağanüstü bir şey yaşamazsak galatasaraya acı bir yenilgi yaşatacağımızı şimdiden söyliyeyim . Eğer yanılırsam buradan alıntı yapıp yüzüme vurursunuz .

Agzindan bal akiyor be renkdas,tuttum seni.:)

Iddiaya girelim istersen,ben kazanabilecegimize inanmiyorum.:)

KUTADGU
21.09.2009, 23:19
Bu zamanda şampiyonluk formülleri ortaya koymak için çok erken diye düşünüyorum.

Açıkcası buna gerek de yok.

3 maçlık seri sonunda avantajlı konuma gelsek bile - ki çok zor- bunu şampiyonluk ya da başarı baskısına çevirmememiz gerekir.

Her viraja maç maç bakmak gerekli diye düşünüyorum.

Önümüzdeki en büyük hedef ise Gençlerbirliği'ni yenmek olmalı.

Gençlerbirliği maçından sonra Gaziantespor maçı konuşulmaya başlanmalı ve Gaziantep maçı bitmeden Galatasaray maçı hiç konuşulmamalı.

İnşallah Gençlerbirliği maçından 3 puan alırız.

Mayls
21.09.2009, 23:44
Geçen yıl biraz farklı düşünüyordum. Ama Cihan abiye katılıyorum. Maçlara tek tek odaklanmalıyız. Aksi takdirde gereksiz bir baskı oluşur.

3 maçı kazanırsak mutlaka bir Şampiyonluk havası oluşur ama yine de maçları tek tek düşünmeliyiz.

Semih AYDIN
21.09.2009, 23:49
gencler macı cok önemli kesin yenmemiz lazım.

Fatih Kuloğlu
21.09.2009, 23:52
Genlerbirliği 1 Puan
Gaziantep 1 Puan
Galatasaray 0 Puan

Bence böyle olur ki inşallah olmaz ama Gençler çok formda Antep'de oldum olası ters geliyo bence bize Galatasaray da çok iyi gidiyor ve maçta deplesmanda galiba işimiz zor allah yardımcımız olsun

Cihat K
22.09.2009, 00:25
3G den 7 puan çıkarırsak bile iyidir.9.hafta antep sahasında fenerden puan alır.10.hafta fb-gs maçı muhtemelen berabere biter ve bizde zirveye iyice yaklaşırız.

Muhammed
22.09.2009, 00:27

Yazmayın söyle iletiler yahu. Gaza geliyoruz:D

Collmandante
22.09.2009, 00:39
Hedefimiz gençler maçı, diğerlerini düşünmeyin. Biliyorsunuz 3g Türkiye'de zaten pek tutmadı.

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 00:44
felaket tellallığı yapmayalım !!1

KDRDYN
22.09.2009, 00:49
yuhh yaa, hala öğrenemediniz mi böyle üçlü, dörtlü, beşli kombinasyonların içimizde patladığını? yapmayın bunları artık.

Enes Ünal Kaya
22.09.2009, 00:56
3 maçda zor - 3 maçı kazanıp erkenden şampiyonluk havası da kötü ayrıca.. 3G elimizde patlamasnda

Mustafa ÖZDEMİR
22.09.2009, 10:12
3 maçta çok zor olacaktır.özellikle samiyende neyle karşılaşacağımız belli değil...

vadaa55
22.09.2009, 11:41
birisi şampiyonluk mu dedi?inanın bu kadroyla sadece yarışın içinde olabilmek bile beni sevindirir.ayrıca avrupa kupalarına katılmamız da sıkıntı yaratacaktır.son 10 yılda hatırlamıyorum ki eylül ayında avrupa kupasında maç yapalım, ne bileyim bi gruplara kalalım. önümüze çıkan ilk takıma eleniyoruz.

Ömür Karadeniz
22.09.2009, 12:37
ya su gsyı ne kadar sisirdiniz.sadece skora katkı edebılecek adamları cok ondan oyle gol atıyorlar.yoksa top fln oynamıyorlar.merak etmeyin biz biz gibi oynarsak kazanabiliriz.fazla abartmayın

Semih GÜL
22.09.2009, 12:41
Takım toparlanmış durumda bu durumda ama cidden ligin bizim için kaderimizi belli edebilecek maç serisi bu , kademeli olarak rakibin gücü artıyor, en başta gençler bu üçlüde en kolayı ama lige baktığımız zaman gayet kaliteli genç ve dinamik bir rakip ama yenebiliriz, antep son yıllarda bize kök söktüren bir takımve ligde şahsen benim en çok korktuğum takımların başşında geliyor....En son galatasaray sanırım birşey demeye gerek yok Futbol şansı yanımızda olmasını dileyeceğimiz bir maç ...

Olmayacak iş değil olabilir ve 9 puan alabiliriz ki bu kadro almaya mecbur ...

muhtemelen 3 hafta sonra bu senenin bizim açımızdan kaderi belli olacak...

Ömer TOPAL
22.09.2009, 12:53
olur olmayan bir şey degilde..okurken ne kadar heycanlanıyor insan :D

Halil Atalay
22.09.2009, 12:56
bence bu 3g maçlarından az kayıpla atladırsak şampiyonluk konuşmaya başlarız artık demekdir

Paksoy
22.09.2009, 12:57
hahahaha bende 3G şampiyonluk ne alaka diyodum bende ne zamandır,

trabzonsporfan
22.09.2009, 13:30
benim tahminim önümüzdeki 3 maçtan 4 puan alırız

KUTADGU
22.09.2009, 13:56
Olaya hafta hafta bakıyorum kendi adıma.

Mesela önümüzdeki hafta bizim için çok önemli.

Gençlerbirliği maçı sonunda 3 puan alırsak -İnşallah- ondan sonra önümüzdeki rakiplerin olası puan kayıplarını keyif içinde bekleriz.

Mesela Galatasaray- Eskişehirspor maçı'nda Es-Es'in geçen senekine benzer süpriz yapmasını izleyebiliriz büyük keyifle.

Onun için diyorum ki önümüzdeki en büyük hedef sadece ve sadece Gençlerbirliği maçını kazanmak olmalıdır.

Geri kalan Ge'lere sonra bakalım.

sametaydin
22.09.2009, 14:01
Bu üç maçı kazanırsak bence şampiyon oluruz.

Mustafa Ayazoğlu
22.09.2009, 14:10
3 maçta 7 puan alırsak 3. oluruz. 3 maçı almamız imkansız. Bu sezon şampiyonluk zor.

Galatasaray'dan en az 1 puan almalıyız. Bu sezon derbilerde yüzümüz gülse, yeter :)

A.Gökhan AKIN
22.09.2009, 14:21
dünyada tutmayan 3G bizde tutar inşallah :)

Mert'
22.09.2009, 14:21
GS'i yensek süper olur. GB ve Gaziantep maçlarından korkuyorum.

yorumsuz6117
22.09.2009, 14:24
Galatasarayı yenmemiz çok zor fark yemeyiz inş.

deneme61
22.09.2009, 14:26
ılk ıkı mac aldıgımız takdırde gs macı cok onemlı bır hal alır... o macı aldıgımızda bız de varız dıyebılırız..

Mert'
22.09.2009, 14:29
ılk ıkı mac aldıgımız takdırde gs macı cok onemlı bır hal alır... o macı aldıgımızda bız de varız dıyebılırız..
Evet özgüven ve moral.. :alkış:

sametaydin
22.09.2009, 14:50
Şu üç maçtan bence en zoru gençler maçı olucak. Gs takımından gol yememek önemli zaten bu takıma gol atarız. Antep kimle olursa olsun açık oynayan bir takım bu maç da gollü geçecektir ama gençler çok sağlam bi takım. hücum elemanları da kuvvetli orta saha iyi savunma da iyi.

Murat Hızal
22.09.2009, 15:52
Burada inşallah fark yemeyiz diyenler,aldığımız kötü sonuçlarda, bütün öfkelerini buraya kusan adamlar değil mi??

Rakip kim olursa olsun Trabzonspor kurulduğu tarihten beri,sahaya rakibibi yenmek için çıkar.

Yeneriz yeniliriz fark yeriz hiç sorun değil önemli olan o sahaya kazanmak için çıkmak.

Bu üç maça da Trabzonspor kazanmak için çıkacaktır,umarım kazanır.

Ahmet Faruk
22.09.2009, 15:55
Burada inşallah fark yemeyiz diyenler,aldığımız kötü sonuçlarda, bütün öfkelerini buraya kusan adamlar değil mi??

Rakip kim olursa olsun Trabzonspor kurulduğu tarihten beri,sahaya rakibibi yenmek için çıkar.

Yeneriz yeniliriz fark yeriz hiç sorun değil önemli olan o sahaya kazanmak için çıkmak.

Bu üç maça da Trabzonspor kazanmak için çıkacaktır,umarım kazanır.

Bu bilince takımdaki oyuncular da sahip olduğu müddetçe sorun yok.
Bizim takımızda bu kültür pek yerleşmemiş.
Burda iş teknik heyete düşüyor.

Kafa olarak iyi hazırlanmış bir Trabzonsporun şu ligde rahatlıkla yenemeyeceği takım yok.

Hürgün Aygün
22.09.2009, 16:14
bu 3 maçtan 7 puan çıkarırsak çok iyi sonuç

muratt
22.09.2009, 16:41
Taktik, kondisyon, motivasyon vs. hikaye.. Tamamen Umut-Gokhan'a kalmis durumdayiz.. Gol atarlarsa uc maci da yeneriz, atamazlarsa 3 maci da kaybederiz.. Gecen yil tum sezon boyle oldu asagi yukari attiklari gollerlerle 3. olurken atamadiklariyla da sampiyonluk kacti.. Bu yil da boyle gidiyor...

SüRMeNe_6161
22.09.2009, 21:34
Çok Zor Maçlar İnsallah Aliriz

.....
22.09.2009, 21:46
3 maçı Allahın izniyle alalım o zaman bizi zor yenen takım çıkar.

Geçen seneyle bu sene farklı. geçen sene gs ye yenilince toparlanabildik , ya da telafisi vardı. Ama bu sefer yok. Kesin kazanmamız lazım , en kötü beraberlik.

yorumsuz6117
22.09.2009, 23:34
Tabiki isteriz ki 9 puan alalım bu 3 maçtan ama çok zor...7 puan alırsak bana göre çok iyidir..6 puan yine iyidir...

Can basten
22.09.2009, 23:46
Galatasaray defansta inanılmaz açıklar veriyor da onu değerlendirebilecek golcü lazım. Bizim müthiş ikili inşallah gününde olur o maçta...

Barış Burak
22.09.2009, 23:50
şahsen şampiyonluk umudum yok.oynanan futbol ilk haftalara göre daha iyi ama yine bir hata yaptık mı ardı gelio bi 5 dakka en azından.o yüzden gs maçından hiç ümidim yok.ama olurda kaplan kesilirler orası ayrı.gaziantep ve gençler maçı için ise gençler maçı daha zor ollmak üzre ikiside dişe dişe geçer diorum.ilk gölü bizim atmamız lazım.yoksa toparlanamayız.yani trabzon 3gye uyumlu olmaz bu sene.2g iyidir.3.lüğü ve 4.lüğü ise bu sene için büyük başarı sayarım.çünkü oyun hala hayal ettiğim takım gibi değil eğrisiyle doğrusuyla

Erdinç Dilek
23.09.2009, 09:25
bu tür genellemelerden varsayımlardan oldum olası nefret etmişimdir, alırsak verirsek, maç gelir oynanır kazanırız yada kaybederiz, bu tür varsayımlarla beklentileri yükseltip olası bir puan kaybında milleti dumur etmenin bir mantığı yok...

Gökhan Döner
23.09.2009, 10:31
Güzel bir başlık açılmış. Açan arkadaşa teşekkürler.
Aslında Futbolda olmayacak bir şey yok .
Şu an tek temennimiz bu 3 maçı kayıpsız bitirmek.
İnşallah Allahın izniylede olacak.

Oktay AKKUŞ
23.09.2009, 10:36
Galatasaray maçında Alanzinhonun Gökhan'ın yanında oynadığını görmek isterimm

Barış Kaptanoğlu
23.09.2009, 10:39
bence olaya 3 maç değilde tek maç olarak bakmalıyız....yani şu an gençlerbirliği maçından başka hiç bir maçı düşünmemeli gündeme dahi getirmemeliyiz...her maçımıza final havasında hazırlanıp kazandıktan sonra diğer maçı düşünelim...başarıyı böyle yakalayabiliriz

KUTADGU
23.09.2009, 10:43
Şampiyonluk havasını mümkün olduğu derecede geç almamız lazım.

O havaya alışık değiliz, uzun soluklu şampiyonluk koşturmacası nefessiz bırakabilir takımı.

O yüzdendir ki yavaş yavaş çaktırmadan girelim potaya.

agasaro
23.09.2009, 11:35
Sevgili arkadaşlar, 3 maçlık periyodlardan neden korkar olduk anlamadım. Biz büyük Trabzonspor taraftarıyız, böylesi heyecanları kaldırabilecek durumda olmalıyız. Kadromuz sıradan bir Anadolu takımı ayarında olsa da taraftarımız dünyanın sayılı büyük kulüplerinin taraftarlarına taş çıkartır dereceden ya da en azından ben öyle biliyorum.

U.Sadıkoğlu
23.09.2009, 12:05
Gençler ve antepi yenelim gs ye iyi futbol oynayıp yenilsekde kabülümüzdür :)

Hqmi
23.09.2009, 12:06
GS'nin defansı ağır ya. Hızlı adamlarımızla araya atılan toplarla çok gol atarız biz.

Kazım Uzunboy
23.09.2009, 12:30
Gençlerbirliği ve Gaziantepspor'u yenersek, Galatasaray'ı da yenebiliriz bence..

oguzhann
23.09.2009, 12:32
bu bir hastalık olmuş,maçlara tek tek bakmalıyız.bu üç takımı da yenebilecek güçteyiz tabiki .

Semih AYDIN
23.09.2009, 12:34
antep ve gencleri yenelim cimbom macı cok kolay olacak.

ozcan_asanoglu
23.09.2009, 12:42
Valla utanmadan herkes 8'de 8, 9'da 9 hesabı yapıyor, fb-gs arasından kim şampiyon olur o konuşuluyor.

Öyle bile olacak olsa bu kolay olmamalı. Burunlarından getirmeliyiz. TS çıkışlarını hep beklenmeyen, tahmin edilemeyen zamanlarda yapmıştır. Bir gs'yi orda yenmek, sonra fb'yi aynı şekilde yenmek bize çok şey katar, şampiyon olmasak bile. Bu normalde böyle olmamalı ama ligin gelinen aşamasında şartlar bunu gerektirmektedir.

ofli
23.09.2009, 12:58
Galatasaray defansta inanılmaz açıklar veriyor da onu değerlendirebilecek golcü lazım. Bizim müthiş ikili inşallah gününde olur o maçta...

gecen senede öyle deniliyordu. hatta gecen sene gs macinda adamlarin defansi bile yoktu. bütün oyunculari sakatti. sonucta ne oldugunu hepimiz gördük.
bence gs'nin simdiki oynadigi kötü futbola aldanmayalim. bize cok ters gelen bir takim, onun icin benim hic umudum yok!!!

ceserdar
23.09.2009, 13:36
Takım gibi bir takım, Galatasaray'ı yenebilir. Oyun alanına iyi yayılıp, iyi organize olabilirsek, Galatasaray'ı oynatmayabiliriz. Topu mümkün olduğunca biz kullanmalıyız. Bu da organize ve de birbirini artık ezberlemiş oyuncular ile olur. Broos sırf Maraton programı izlese Galatasaray'ın açıklarını görebilir. Erman Hoca sağolsun hepsini gösteriyor teker teker. Şu anda taş gibi bir takım olmadığımız için, Galatasaray'ın yapabilecekleri konuşmaktan öteye geçemiyoruz.

trabzonsporfan
23.09.2009, 13:51
Takım gibi bir takım hangi takımı yenemiyor ki?Tabi yener Galatasarayı.Felaket tellalı değilim ama iki maçla havaya girdik yine.Biz bu sene inişli çıkışlı bir grafik sergileriz.Şampiyonluk hesapları bize gelmez bu yıl.Galatasarayıda yenemeyiz.Defansında istediği kadar açık olsun oraya gidemedikten sonra.

Atmaca
23.09.2009, 15:31
Yukarda yazan arkadaslardan birisinin dedigi gibi, keske oynanacak ilk maca, büyük yada kücük frketmez, konsantre olabilsek.Böyle 3g felan olmuyor malesef.Hemen en zoru ön plana cikiyor ve herkes daha cok o maca konsantre oluyor.Daha sonra malum sonuclar hep tekrarlaniyor. Maclari teker teker ele almali.Malum hepsinden 3 puan aliniyor.Büyük mac geldigi zamda en az beraberlik almasini bilmek, bence cok öneli.

bordoylamavi
23.09.2009, 22:16
2 maç kazanınca hemen hayal kurmaya başlıyoruz. hele bi ligin sonu gelsin o zaman hayal değil gerçekten knouşruz

Alihan Ertürk
23.09.2009, 22:19
3 Maç 3 Galibiyet !
Parolamız bu ..

Ama ;

Gençler'le berabere kalacağımızı , daha sonra Gaziantep'i ve Galatasaray'ı da yeneceğimizi düşünüyorm.Gs - Fb - Bjk gibi maçların havası her zaman farklı olmuştur.

Gs maçıyla çıkışa geçeriz ..

Cafer Bulur
23.09.2009, 23:46
3 g yi birak genclere bak.

Belediye ve antalya maclarinin anlam kazanmasi icin gercekten de gencleri yenmemiz gerekiyor.

Bunu basaramazsak bu süreci 4 puanla kapatma olasiligi olusur ki,bizim icin cok kötü bir durum olur.

Murat 61
24.09.2009, 00:39
Geçen sezon bu şekilde hesap yaptığımızda, şampiyonluk gitmişti maalesef. (Denizli, Konya örnekleri)

Geldik sezon başına, Sivas' ı ezdik Galatasaray maçına kadar kayıpsız gideriz diye düşündük (kendim ve etrafımdaki kişiler olarak) o günden sonra takımın hali malum. Son 2 haftadır toparladık gibi biraz.

Uzun vadeli hesaplardan ziyade, hedef ilk maçımız olmalı, bunun için uğraşmalıyız.

İlker Akçay
24.09.2009, 01:01
bu paket halinde maçlar nedense bize ters etki yapıyor :S umarım bu sefer yine ters etki yapmaz gönlümüz minimum 7 puandan yana ama 9 olursada tam şampiyonluk havasına gireriz

.....
24.09.2009, 01:06
2 maç kazanınca hemen hayal kurmaya başlıyoruz. hele bi ligin sonu gelsin o zaman hayal değil gerçekten knouşruz

Hayal kurmuyoruz. gs yi kendi evinde devirirsek gerçekten iyi yoldayız anlamına geliyor. 3 maçta 3 galibiyet alırsak gerçekten bizi zor tutarlar. buraya yazıyorum.

eren_61
24.09.2009, 01:06
hiç havaya falan girmeye gerek yok.bence her maç kendi içinde birer final olarak görülüp bu şekilde hazırlanılıp çıkılmalı.maç oynanmadan kazanılmıyo buna defalarca şahit olduk

yorumsuz6117
24.09.2009, 01:17
Medyada yeni gündem fb ve gs 9'da 9 yaparmı..:D fbyi bilmem ama gs yapamaz 9.hafta takılır..:)

ertuuu
24.09.2009, 01:22
geçen sezon;

gençler-trabzonspor 0-1
trabzonspor-gençler 2-0
ankara takımlarını içerde dışarda hep yenmiştik...

trabzonspor-g.antep 1-1
g.antep-trabzonspor 3-2
antepden 2 maçta 1 puan almışız. hatta 1 kupa maçında da yenilmiştik. 3 maç 1 puan...

gs-trabzonspor 3-0
trabzonspor-gs 2-2
şimdilik yorum yok...

AdemS
24.09.2009, 01:24
Hedef küçültülmemeli..Bu 3 maçı da kayıpsız atlatmanın hesapları yapılmalı..

Mustafa Önder
24.09.2009, 01:31
Olaya maç maç bakmak daha önemli. Bize seri ve iyi oynanan futbolla kazanılmış maçlar lazım. Ersun Yanal'ın sürekli söylediği takım ritminin yakalanması ancak buna bağlı.

Uğur GEMİCİOĞLU
24.09.2009, 01:36
Bence de maç maç olaya bakılmalı.Birden şampiyonluğa oynayan duruma geldiğimizde nedense gereksiz nedeni bilinmeyen bit rehavete kapılıyoruz ve yine aynı geçen seneki gibi ard arda gelen yenilgiler ve kaçan şampiyonluk.
Ama bu 3 maçı alırsak ligde durum çok değişecek.Beşiktaş lige havlu attı zaten.

sifuni
24.09.2009, 01:41
2 mac kaybetmekle hoca kovuyoruz iki mac kazanincada sampiyonluk naralari atiyoruz bi ortasini tuttursak basari gelecek

Sümeyye Şahin
24.09.2009, 15:30
Şampiyonluklar Galatasaray'ın son haftalarda Kasımpaşa yenilgisi bizim Denizli Konya diye yakındığımız maçlar gibi hiç umulmayan anlarda kaybedilebiliniyor, veya ilk yarıyı 6 puan geride olan Beşiktaşın şampiyonluğu gibi umulmayan anlarda da kazanılabiliniyor.

'3G' dediğimiz olay gerçekleşebilir. Bu heyecan vericektir elbette. 'Şampiyonluk' diyemesek de avantajımız malum olacak. Tıpkı geçen sene 'şampiyonluk' diyemeden hissedilenler gibi.

Ali İhsan
24.09.2009, 16:21
Uzun vadeli puan hesabını geçen sene İnönü'den mucize puanla dönen takımın sonradan yaptıklarından sonra bıraktım.

Yarınki maçı heyecanla bekliyorum o kadar... Sivas maçı öncesindekinden bile daha çok heyecanlıyım... Takım iyi yola girdi. Bir de hoca yedektekileri takıma sokmayı başarırsa herşey çok daha iyi olacak.

KemalEROĞLU5961
24.09.2009, 21:32
İki maç yenip çok gaza geldik, çok hayal kırıklığına uğradık şimdiye kadar... Açıkçası ben takımın bu sene oynadığı futboldan zevk alıyorum fakat çok dikkatli olmalıyız, 3G'den alınacak olası kötü sonuçlar canımızı çok sıkabilir... Daha kötüsü milyonlarca liranın heba olmasına dahi neden olabilir.

iskenderunlu
24.09.2009, 21:52
evet kardeşimiz haklı Ali Sami yen enzor deplasmanlardan biridir.ama öncelik şuanda Gençlerbirliği deplasmanıdır Kahe şuaralar çok iyi

agasaro
25.09.2009, 10:49
Ya 3G ya da Zulüm!

Harun-61
25.09.2009, 11:01
ilginc bir baslik olmus :) 3g ve Şampiyonluk Havası

9 puan dahi alsak, Sampiyonluk suan itibari ile hayal.

ApoCaN28
25.09.2009, 13:01
9 puan alırsak müthiş bir hava yakalarız ve süper olur . . .

ozturk
25.09.2009, 13:43
düşünce fevkalade ama ya uygulama aynı güzellikte olur mu?

hiç zannetmiyorum..

Timur
25.09.2009, 15:51
Genclerle yada Anteple berabere kaliriz, ama Galatasarayi yenen ilk takim Trabzonspor olucagini eminim.
7 puan, fena olmaz.

Özgür Öztürk
25.09.2009, 22:45
Bu 3G nasıl bir teknoloji arkadaşım?
Normalde karşımdakini görmem gerekmiyormu?
Peki ben neden Trabzonspor'u göremiyorum?
Demek ki bu 3G teknolojisi bize göre değilmiş yada külliyen yalanmış.

Mustafa Ayazoğlu
25.09.2009, 22:46
Ne kadar oldu bilmiyorum ama 3 maç üst üste kazanamadık ki hiç?

SüRMeNe_6161
25.09.2009, 22:48
Yalan Olduk Broos Takımı Toprla Biran Once Yoksa Göndercekler

Kara deniz
25.09.2009, 22:50
5s bizi mahveder, ne 3g'si..? Adamlar bize ali samiyen de beşli tarifeyle geri uğurlarlar... Şu rezil oyunu gördükten sonra, avrupa kupalarına katılmayı şampiyonluk gibi görürürüm. İnanın..

agasaro
26.09.2009, 09:21
3G hayali suya düşmüştür. Başlığı açarken Umut'un yeteneksizliğini, Gökhan'ın "Ben alacağım paraya bakarım" tavrını, Colman'ın bir öyle bir öyle oluşunu, SOng'un bazen 3 puana mal olan hatalarını, Ferhat'ın bu takımda asla oynayamayacak bir oyuncu oluşunu, Ceyhun'un kreyatif bir oyuncu olamayışını v.s. hepsini hesaba katmıştım ama Hugo Bross'un bu kadar futbol zekasından yoksun birisi olduğunu, takımına yeterince güvenemeyeceğini, takımından habersiz oluşunu hiç hesaba katmamıştım. Bu sene ligi ilk dört sırada bitirip ünvanımızı korumaya çalışmaktan başka çaremiz kalmadı. Ya 4. lük ya da 3. lük. Çok yazık!

Dursun Kaplan
26.09.2009, 09:22
Düştük mü 2G'ye. :)

arifberkay
26.09.2009, 09:25
ben hugo ile tek G ye bile inanmıyorum

Fatih Yücel
26.09.2009, 09:27
3G hayali suya düşmüştür. Başlığı açarken Umut'un yeteneksizliğini, Gökhan'ın "Ben alacağım paraya bakarım" tavrını, Colman'ın bir öyle bir öyle oluşunu, SOng'un bazen 3 puana mal olan hatalarını, Ferhat'ın bu takımda asla oynayamayacak bir oyuncu oluşunu, Ceyhun'un kreyatif bir oyuncu olamayışını v.s. hepsini hesaba katmıştım ama Hugo Bross'un bu kadar futbol zekasından yoksun birisi olduğunu, takımına yeterince güvenemeyeceğini, takımından habersiz oluşunu hiç hesaba katmamıştım. Bu sene ligi ilk dört sırada bitirip ünvanımızı korumaya çalışmaktan başka çaremiz kalmadı. Ya 4. lük ya da 3. lük. Çok yazık!

Lütfen Basit taraftar profili oluşturmayalım....

6 gol attığında bu takım hakkındaki görüşleriniz bir veya birkaç mağlubiyet - beraberlikte değişiyorsa kusuru bakma abi ama bence sen bu takıma destek değil köstek oluyorsun...

Saygılar.

Hqmi
26.09.2009, 09:54
Hayal olduğunu anladık. . .

ergin cesit
26.09.2009, 09:55
ne şampiyonluğu gerçekci olalım beyler

Ömer Bayrak
26.09.2009, 10:12
biz bu güdüşle kızılötesinede razı olacaz:(

Adnankazaz
26.09.2009, 10:31
şampiyonluk bu sen zor bunu görmek o kadar zor değil tabiki her zamanki gibi seneye inşallah :(

Kazım Uzunboy
26.09.2009, 10:33
3G kadar gelişemedik. Umarım 2G olur.

agasaro
26.09.2009, 10:41
Lütfen Basit taraftar profili oluşturmayalım....

6 gol attığında bu takım hakkındaki görüşleriniz bir veya birkaç mağlubiyet - beraberlikte değişiyorsa kusuru bakma abi ama bence sen bu takıma destek değil köstek oluyorsun...

Saygılar.

Sevgili kardeşim ben skora göre konuşan birisi değilim. Ben senin yerinde olsam insanları tanımadan hemencecik onlar hakkında yargıda bulunmazdım. Hugo Bross bu takım için artık güvenirliliğini yitirmiştir. Ben futbolcu olsam böyle bir adama inanmam. 6-1 yendiğimiz maçta orucumu bozacak kadar da sövmüştüm oynanan oyuna.

bordo61
26.09.2009, 11:09
3G'ye daha avea geçemedi tam olarak Trabzoncell nasıl geçsin :)

Bizimkide aynı hesap işte

Fatih Yücel
26.09.2009, 11:57
Sevgili kardeşim ben skora göre konuşan birisi değilim. Ben senin yerinde olsam insanları tanımadan hemencecik onlar hakkında yargıda bulunmazdım. Hugo Bross bu takım için artık güvenirliliğini yitirmiştir. Ben futbolcu olsam böyle bir adama inanmam. 6-1 yendiğimiz maçta orucumu bozacak kadar da sövmüştüm oynanan oyuna.

sen kendini tanıtıyorsun abi zaten ama şunu söyliyeyim abi t.trektör kıyımının kimseye faydası olmaz ... sen bross un elindeki malzemeyi incele..
Yıkıcı olmanın kimsey bi faydası olmaz...

trabzonsporfan
26.09.2009, 13:16
4 puan alırız demiştim.Antepi içerde yeneriz cimboma dışarda yeniliriz.4 puanla kapanır bu dava

Hürgün Aygün
26.09.2009, 13:50
şu 2 maçtan 4 puan çıkartırsak bile iyidir

Cafer Bulur
26.09.2009, 14:47
şu 2 maçtan 4 puan çıkartırsak bile iyidir
Kesinlikle öyle.

Ben 3 mactan 6 puan cikarmamizin bile iyi oldugunu düsünüyordum,görünen o ki 3 haftadan 5 puan da fena olmayacak...

.....
26.09.2009, 14:53
gs yi yenmeyi o kadar çok istiyorum ki. herkes hava atıyor dağıtacaz sizi filan. Ulan bi yensek suratına tükürür gibi kapak yapacam. ,inşallah inşallah.

Kubilay ŞAHİN
26.09.2009, 15:02
İşte Girmeyelim Böyle İşlere Olmuyor Psikolojik Olarak Olmuyor..

Barış Kaptanoğlu
26.09.2009, 23:04
3 Maç 3 Galibiyet !
Parolamız bu ..

Ama ;

Gençler'le berabere kalacağımızı , daha sonra Gaziantep'i ve Galatasaray'ı da yeneceğimizi düşünüyorm.Gs - Fb - Bjk gibi maçların havası her zaman farklı olmuştur.

berabarliği bildin kardeşim...inşallah diğer tahminlerin de tutar

Cafer Bulur
26.09.2009, 23:09
Bu sezon sampiyonluk cok uzakta.

Yine de hedef ilk 2 olmali ki,en kötü ihtimalle 3.cü olalim.

Su anki durum itibariyla lig 3.lügü ve fortis kupasina göbek atarim....

Barış Kaptanoğlu
26.09.2009, 23:20

aynı fikirdeyim ama her şekilde üçüncü olacağımızı ikinci devre yapabilecemiz bi çıkışla daha fazlasının da gelebileceğini düşünüyorum

Alihan Ertürk
26.09.2009, 23:39
3 Maç 3 Galibiyet !
Parolamız bu ..

Ama ;

İlk maç için tahminim tuttu maalesef.

İnşallah diğer 2 maç için de doğru çıkar tahminlerim ve kazanırız.

yattarinho61
27.09.2009, 00:32
ne yani 3G olmayinca sampiyonluk havasi olmayacakmi saniyorsunuZ?? 26´inci haftayi bekleyin diyorum :)

Oemer61
27.09.2009, 00:35
3g de yalan oldu. Ben Antepe karsi ne yapariz bilmiyorum, ama 6s'yi yenecegimizi düsünüyorum. Belki size komik geliyor ama, bence 6s'yi yenecegiz, sezonu 7.de bitirsek Ali Sami Yen'de cinconu yenecegiz!!!

kzmcalik
27.09.2009, 00:41
3G'de en avantajlı tarife hangisi... Hangi yönetimle bağlanabiliriz şampiyonluğa, hangi futbolcuyu doya doya konuşuruz veya hangi teknik hoca için TAM benim tarzım diyebiliriz.
3G'de en avantajlı tarife hangisi... 3 te 3 mü artık değil 7 puan alalım her yöne bedava nasılsa...

Gökhan KAN
27.09.2009, 00:48
GS maçında biz iyi oynarız onlar yenerler..

kzmcalik
27.09.2009, 00:55
3G'de en avantajlı tarife hangisi... Hangi yönetimle bağlanabiliriz şampiyonluğa, hangi futbolcuyu doya doya konuşuruz veya hangi teknik hoca için TAM benim tarzım diyebiliriz.
3G'de en avantajlı tarife hangisi... 3 te 3 mü artık değil 7 puan alalım her yöne bedava nasılsa... .

yorumsuz6117
27.09.2009, 00:57

Türkiye kupasını almamız çok iyi olur en azından uefaya direk katılırız buda bizim için çok iyi olur..:)

SüRMeNe_6161
27.09.2009, 02:10
3 De Olamayiz Bu Gidişle Bari Türkie Kupasını Alsakta Uefa'yi Garantileriz...

Burçak
27.09.2009, 02:11
busene avrupaya gidersek başarılı sayılırız...

Semih GÜL
27.09.2009, 02:48
3g nin içinde yenebilme ihtimalimiz en yüksek olan takıma 2 puan bıraktık diyeceğim ama yanlış olacak,
Doğrusu :zorda olsa 1 puan çıkarabildik...
Şimdi sona geçip galatasaray maçını düşünüyorum ....

3 atarız 5 atarız havasına girmeden ,Skor tahmini olan varmı...?

Emirhan Ömeroğlu
27.09.2009, 02:52
Bu sene bizde iş yok bu saatte bile geç kaldık.

seyyah61
27.09.2009, 03:06
2 ileri 3G'ri.

gurbetci gencle
27.09.2009, 03:12
3g nin içinde yenebilme ihtimalimiz en yüksek olan takıma 2 puan bıraktık diyeceğim ama yanlış olacak,

o havaya gırıcek bı takımımız yok ve aksıne 3 atarız 5 atarız olayını 3 yerız 5 yerız dıe tartısırız bız burda:cool:

Medallion
02.10.2009, 22:26
Bu basligi gorunce acaba dedim, acaba dedim benim goremeyipte baskalarinin gordugu birsey mi var bu takimda? Dusundum, zaman gosterir.

Her mactan once 3 atariz, 5 atariz diyen mesajlari okudum. Herhalde dedim bir bildikleri var. Bir gordukleri var.

Ben hicbir zaman goremedim. Ve umit kirici mesajlar atmaktan kacindim. Zira kimsenin hayalleriyle oynamak istemedim...

Fatih
02.10.2009, 22:26
2 ileri 3G'ri.
Harikaydı Adem.

Hüseyin Çümen
02.10.2009, 22:32
anlaşılan 3G yi 2 puanla kapatıyoruz anormal şeyler olmassa

Muhalif
02.10.2009, 22:42

3 maçtan muhtemelen 2 puan çıkardık, bence son G'yi beklemeden bu konuyu rafa kaldırsak iyi olacak.

Ilelioglu
02.10.2009, 22:52
3G'yi 3 puanla kapatacagiz...:rolleyes:

zafer6161
02.10.2009, 23:13
3G nin ilk 2 G sinde G olduk:p

Mellih
02.10.2009, 23:35
haftaya da Gs beraberliği 3G=3Puan :S

Sefa
02.10.2009, 23:36
3G nin ilk 2 G sinde G olduk:p
Bu güzeldi :)

Serdar A
02.10.2009, 23:54
İçimizde yel değirmenlerini , dev canavarlar zanneden arkadaşlarımız var .

Ilelioglu
02.10.2009, 23:57
Benim Tahminim: GS 1 : 1 TS

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 00:07
GS le beraber kalıcamızı düşünenler var :) antep kalemize gelmedi de gol olmadı tmm da gsden de öle bi oyun bekliyosunuz heralde samiyende

Emirhan Ömeroğlu
03.10.2009, 00:34
ne komik bir başlık kilit gelmeli bence :)

Ilelioglu
03.10.2009, 00:35
GS le beraber kalıcamızı düşünenler var :) antep kalemize gelmedi de gol olmadı tmm da gsden de öle bi oyun bekliyosunuz heralde samiyende

Yok öyle bir oyun beklemiyorum ama Graz bunu basardiysa bizde basarabiliriz..:)

Emirhan Makul
03.10.2009, 00:37
Gökten 3 G Düşmüş biri Sadri Şener'in başına biri gökhan ünalın başına biride huma kuşuna boşuna boşuna boşu boşuna kolumu kanadımı kırdın amaaa ah değermiydi bir inat uğruna yandı gönlüm boşuna arama bir daha sorma bir daha yandı gönlüm boşu boşuna...

SüRMeNe_6161
03.10.2009, 00:50
gs 3,1 Yeneriz...

yorumsuz6117
03.10.2009, 01:13
3gden 2 puan aldık fazla bile..:D

Fatih Yücel
03.10.2009, 09:19
3g eskidi yeni teknoloji 3b ççç

irfanb
03.10.2009, 09:22
3G den 2 puan aldik şimdiye kadar, Şampiyonluktan da havamizi .

bkandil
03.10.2009, 09:46
Başlığın adının 3G ve Duraklama Dönemi diye değiştirilmesini talep ediyorum...

Enes Ünal Kaya
03.10.2009, 11:39
Yok öyle bir oyun beklemiyorum ama Graz bunu basardiysa bizde basarabiliriz..:)
o avrupa maçı havası biraz daha farklı oluyor.. GS liler bencil oynadı o maç biraz.. bize karşı toparlarlar diye düşünüyorum

oguzkoc
03.10.2009, 12:02
3 maçta 7 puan çıkarabilseydik çok iyi olacaktı. gb ve antep karşısında toplam 2 puan aldıysak gs maçından 3 puan almak şart oldu.

UğuR
05.10.2009, 11:07
Bu camia büyük maç ve hedef gösterilen süreçlerde başarı gösteremiyor....

Serdar A
05.10.2009, 11:29
gsnin 1 puan topladığı süreci 5 puan ile geçebilmekte çok kötümser bir tablo doğurmaz .

ceserdar
05.10.2009, 11:32
Galatasaray'ı akıllı oynayan yener. Hikmet Hoca taktiği ortaya koydu. Sıra bizimkilerde. Bu maçta Colman'dan yararlanılabilir ama kafasını kaldıracak da öyle olacak da şöyle olacak da rakibin arkasına pas atacak. Bakalım ne olacak.

BYGUNES
05.10.2009, 11:35
Yenilmeyeceğimizden eminim. Galibiyet ise neden olmasın. İNŞALLAH.

İHTİLALL
05.10.2009, 12:38
gsnin 1 puan topladığı süreci 5 puan ile geçebilmekte çok kötümser bir tablo doğurmaz .
Farabi,
Hasan Ahmet Sarı'yı anlamıştım..
Süleyman Hurma ne demek?

LECOSSEEMRE
05.10.2009, 18:45

4-1 Yeniliriz bana Göre maalesef..

Serdar A
05.10.2009, 22:40
Farabi,
Hasan Ahmet Sarı'yı anlamıştım..
Süleyman Hurma ne demek?

Şu an bir mana taşıması gerekmiyor .

Önce bir takılıp düşelim .

Mertcan
06.10.2009, 23:12
hala ne 3G si?

mehmets61
06.10.2009, 23:16
biz iki maç kazandık mı havaya giriyoruz.bize havaya girmek yaramıyor:)
ayrıca 3g teknolojisine erişemedik daha:)bizde sony erikson t 600 gökhan nokıa 5110 umut var iyi çekiyorlar ama özellik yok:)

Kalkinmali
08.10.2009, 00:52
3G' isinin suyu cikti... bizden hicbirsey olmaz :mad: