PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gençlerden Profesyonel Imza

Crazy_OfLu61_
05.07.2005, 12:50
Gençlerden profesyonel imza

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/040705imza.jpgAltyapi sporcularimizdan Eyüp Kadri Ataoglu, Ufukhan Bayraktar ve Enis Kahraman ile haftasonu 5 yillik profesyonel sözlesme imzalandi.

<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center></DIV>
<DIV align=left>Tüm futbolcularimiza profesyonel futbol hayatlarinda basarilar dileriz.http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

selcjK
05.07.2005, 13:00
hayirli olsun :) aklima bir anim geldi anlatayim bari, defansta oynayan enis trabzon lisesli - affan lisesi final maçinda son adamken topu kaptirip takimin gol yemesine sebep olmustu bunun üzerine 5 dk sonra oyundan alinip yedek klubesinde ömer eyüpoglundan güzel bir samar yemisti :) umariz iler ki yillarda hatalar yapmaz.

agahozlu
05.07.2005, 13:07
imzalayan futolculara prfosyonel futbol hayatlarinda basariler dilerim.trabzon takimi ve turk futbolu için hayirli olsun

zanoylu
05.07.2005, 16:51
Hepsine bassrilar diliyorum.Çok çalismalari lazim çooooooook

gilimalı
05.07.2005, 16:56
trabzonspor için hayirli olur insallah

andrei07
05.07.2005, 16:56
Umudumuz sizsiniz.Hayirli ugurlu olsun.Insallah o formalar üzerinizden hiç çikmaz..

ufuk turguts
05.07.2005, 18:09
bravo cocukla insallah hepiniz birer gokdeniz,f.s.tekke ve huseyin cimsirler olursunuz ilerde

Akin-61
05.07.2005, 18:13
ergin meselesi ne oldu gidiyormu çokiyi futbolcu ilerde çok isimize yarayacak kaçirilmamasi gerekiyor

oflum61
06.07.2005, 10:50
Ergine de 5 Yillik imza attirmak istemisler ama beyefendinin babasi kabul etmemis! Senol Günes Isvicre kampindan cikarip yerinebaska bir yetenek almis.

Eeee baba engin de menejer kesilmis haaaa...

Burçak
06.07.2005, 12:05
erginin futbol hayati biterse sebebi babasidir. baska yerlerde söner gider erginde.

jackal61
06.07.2005, 22:27
Insallah hayirli olur...ozellikle UFUK BAYRAKTAR`a dikkat edin..mukemmel bi sol ayagi war...cok buyuk bi yetenek bence...sans verilmesi lazim onumuzdeki sezon..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Emir BAYRAK
06.07.2005, 22:37
Ergini davranislarindan dolayi KINIYORUM...Yeni genç yeteneklerimize yeni fatihlere,gökdenizlerimize basarilar dilerim...

A.Hilal Çakıroğlu
06.07.2005, 23:25
ergin olayi malesef beni hayal kirikligina ugratti. ENIS ve UFUKHAN!a basarilar..

kobra_61
07.07.2005, 01:41
yazik yaa babasi yakti çocugu olmadi simdi

digerlerine basarilar insallah herseyiyi gider onlar için

ozcilingir
07.07.2005, 03:43
Birçok yazimda ,genç futbolcu babalariyla ilgili görüslerimi dile getirmisdim,ne yazik ki bizim ülkemizde her yetenekli gencin babasi futbolu ve transferi çok iyi biliyor ! hepsi Hakan Sükür'ün babasina özeniyor. Hepsinin çocugu bulunmaz futbolcu , hepsinin çocugu yildiz, Bu çocuklarin iyi futbolcu oldugunu kimler kesfetmisl ? Nasil kesfedilmisler ? Hangi formayi giyerken ( GIYDIRILIRKEN) kesfedilmislerde MILLI TAKIMLARA seçilmisler ? Hep soru isareti ,bu çocuklarin babalari o çocuklarini antrene etti, yarismaci kimligi kazandirdi, maçlara hazirladi, taktik verdi v.s. !!!

Insan utanir . Senin çocuguna TRABZONSPOR A takimi için sözlesme yapmak istiyor ve 5 yil , ne olmus , çokmu geldi süre hemen söhret oldu çocugunuz , fazla para veren takimama göndermek istiyorsun, al git bir dahada bu sehire gelme, takimida agzina alma , ne güzel ya , ben senin çocugunu yetistireyim, yetenegini kesfedeyim, sen yok benim çocuk çok iyi topçu, 5 yil mukavele olmaz, bu para olmaz falan diye kiviracaksin,Bu saatden sonra TRABZON la anlassan bile senin çocugunu KIRAYA vermeleri gerekir,

Çocuklari 5 metreye top attimi, hemen yildiz oluyor, onun için bizim alt yapi takimlarinin devamli sampiyon olmasi bize yarara saglamiyor, görüyorsunuz, hemen bazilari öne çikiyor, A takima alinacak pürüz çikartiyorlar .

ERGIN ,senin kafanda ne var bilmiyorum ama , senin gibi birçok topçuyu babalarinin engelledigine sahidim , kusura bakma yasim 48 belki babandan yascada büyük olabilirim. Senin TRABZONSPOR daki ve futbolculuktaki gelecegini tehlikeli görüyorum, geçmis olsun, istikbalde dahi seni bu hazineden mahrum etmek isteyen birileri var, sen ATATÜRK'ün gençlige hitabini bir daha oku .

Babanada selam söyle , seni 2.nci veya 3.ncü lig takimlarinda seyretmiyelim.

Saygilarimla

Guests
07.07.2005, 09:13
ben ufukhan'dan çok umutluyum - insallah su hazirlik maçlarinda görürüz onlarida.

Badaloğlu
07.07.2005, 15:37
Ergin, belki çok yetenekli olabilir ama babasinin yanlis yönlendirmesinden dolayi gelecegini yakacak...Gittigin takimlarda nasil kafadan oynacaksin çok merak ediyorum!Ahmet agabey'ekatiliyorum, bu çocuklara o kadar emek vereceksin sonra is profosyonel sözlesmeye gelince 5 yila imza atma...Bu ihanettir.Oysa bu çocuklar daha kisa pantolonlarla mahalle aralarinda top oynarlarken; ebeveynlerinin tek amaci yeterki Trabzonun alt yapisina sokalimda üstüne para vermeye haziriz mantigi, is imzaya gelince herkes oluyor porofösyonel topçu,babalar oluyor en pazarlamacisindan Zurawskininmenajerleri gibi adamlar...Yazik yahu!..Galtasaray istiyormus! istiyorsa git o zaman ama sunu unutma seninle Galatasaray arasinda bir kere doku uyusmazligi var...