PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7. Hafta | Gençlerbirliği 2 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Muhalif
21.09.2009, 17:44
Savunmada Song - Egemen olursa kazanırız. :)

Diyarbakırspor ve İ.B.B maçında yediğimiz goller birbirinin kopyası. O maçlarda oynayan adamlar Egemen ve Giray'dı. Ben benzeri bir golü bir daha yediğimizi görmek istemiyorum. Adam paylaşımında çok iyi olduklarını düşünmüyorum. Mücadele bazında Egemen ve Giray çok koşar, mücadele eder orası ayrı. Ama adam paylaşımını iyi yapamadıklarını düşünüyorum.

İlhan, deplasman konusunda dediklerinde de haklılık payı var tabii ki ama şu forumda yazan 100 kişiden bence en az 70 i maçı dışarda oynasak daha kolay geçeceğini düşünüyordur. Zira Gençlerbirliği gibi ortasahası mücadeleci ve iyi kapanan, ayrıca ileride Türkiye liglerine göre iyi bir santraforu olan takımlar deplasmanlarda büyük takımlara karşı daha iyi oynuyorlar. Hoş Ankara'da onlara deplasman ya.. Neyse dediğim gibi maçın Ankara'da olması en büyük avantajımız bence ama bu kazanmak için yeterli mi? Sanmıyorum. Çok iyi olmamız lazım ki kazanalım. Çünkü Gençler zor gol yiyor.

Ayrıca yukarıdaki fikrine bu maçlık katılmıyorum. Zira rakipte Kahe gibi yüksek toplarda etkili ve topu ayağında iyi tutan bir forvet var. Song'un hava hakimiyeti zayıf, ayrıca her ne kadar Egemen yüksek toplarda iyi gözükse de Kahe'ye karşı önemli bir boy dezavantajı olacaktır. Bu maçta Giray'ı Kahe ile adam adama oynatıp Egemen'i de arkada süpürücü-sigorta olarak tutarsak Giray ile Kahe'nin hava hakimiyetini kırıp, ayağında top tutarak takımını yarı sahamıza yerleştirmesini önlemiş oluruz diye düşünüyorum.

My
21.09.2009, 18:32
Sağ bekte Tayfun'u ve Serkan'ı kullanıyoruz ama Song'u neden kullanmıyoruz ?

Cihat K
21.09.2009, 18:44
zor maç ama alacaz

Oktay AKKUŞ
21.09.2009, 18:48
Sağ bekte Tayfun'u ve Serkan'ı kullanıyoruz ama Song'u neden kullanmıyoruz ?

Kademesi İyi Olabilir Ama Sağ Açığımız da Yokken Song Çakılı Kalması Tamamen Sağ Tarafı Kitleyebilir

Cihat K
21.09.2009, 18:49
kademesi İyi olabilir ama sağ açığımız da yokken song Çakılı kalması tamamen sağ tarafı kitleyebilir
katiliyorum

Ömür Karadeniz
21.09.2009, 19:08
formayı hakedene veren brossun bu macta hazır olmayan yattarayı oynatacagını pek sanmıyorum.son macın onbiriylen muhtemelen sahada olacagız.ve zorda olsa kazanacagımımzı dusunuyorum.

Oktay AKKUŞ
21.09.2009, 19:11
Serkan Yerine Ceyhunla Başlasak Sağ açıkta Ne Güzel Olcak

TheRapZoNe
21.09.2009, 20:09
Zor maç,puan kaybedebiliriz.
İlk golü bulursak galibiyet için çok daha avantajlı oluruz.
Özellikle bizim futbolcuların maçı kazanma isteklerinin skoru etkileyeceği bir maç olacak düşüncesindeyim..

Cafer Bulur
21.09.2009, 22:05
Trabzonspor saglik kurulu baskani irfan coskun yattara nin sir perdesini acikladi:Yattara nin özgüven eksikligi,zayif olan bir kas ve kemik yapisi var,bunun icin dönüsü gecikiyormus.;)

Süleyman Sofu
21.09.2009, 22:07
büyük takımsak yıldız oyuncularımız varsa rakip kim olursa olsun hedef belli olması gerek GALİBİYET ama sağolsun takım bize okadar süprizler yaptıki banko demek artık sadece bir hayal oldu...
Ama herşeye rağmen iddalıyım bu maç bizim için zor OL.MA.YA.CAAKKKKKKKK...

SDinc
21.09.2009, 22:13
Trabzonspor saglik kurulu baskani irfan coskun yattara nin sir perdesini acikladi:Yattara nin özgüven eksikligi,zayif olan bir kas ve kemik yapisi var,bunun icin dönüsü gecikiyormus.;)

Nerden öğrendin ki ?

BayzanTs61
21.09.2009, 22:13
0-1 alacaz

futbalski60
21.09.2009, 22:16
-------------Serdar---------------

Orhan---Radeljic----İlhan----Aykut

--------Cem Can---Tozo------

----Burhan---------------Harbuzi---

----------Mustafa---Kahe-----

Gençlerbirliği ilk 11'ine bakarsak özellikle defans hattında çok etkili olduklarını görüyoruz 4 oyuncu da takım geriye yaslandığında iyi işler çıkarıyor. Defanstaki zayıf halkanın Radeljic olduğunu düşünüyorum geçen sene Bundesliga'da çok hata yapıyordu umarım bizim maçta da aynı hataları devam ettirir. Ofansif yönlerinden çok defansif yönleri iyi, takım halinde iyi defans yapıyorlar Hoca buna göre bir taktik ve 11 belirlemeli işimiz zor gerçekten.

Hürgün Aygün
21.09.2009, 22:53
kesin geliyoruz okuldan cuma günü 1 saat izin alıcam 3 de yola çıkıcaz zaten 7de orda oluruz burda orası tam 2 buçuk saat öyle böyle 3 saat 7 de stadda oluruz zaten stad ankaranın girişinde hemen çok yakın!!

Cafer Bulur
21.09.2009, 22:58
Nerden öğrendin ki ?
Kackar tv de söyledi irfan coskun.

En erken g.antep macinda oynayabilecegini acikladi.

hasannuhoglu
21.09.2009, 23:17
iyi defans yapan takımlara karşı zorlandık,ama arkaya adam kacıran topcularımızın formu devam ederse gol atmakta zorlanmayacagımızı düşünüyorum.selçuk colman ve gabric aynen böyle devam etsinler diyorum sadece.eger defansı acamaz ve cok top kaybı yaparsak çilingir olarak alanzinhoyu sokmalı ikinci yarıda

Hürgün Aygün
21.09.2009, 23:22
---------------Sylva--------------
Serkan----Egemen---Giray----Ferhat
--------Colman-----Selçuk----------
Engin--------------------------Gabriç
Serkanın yerinde tayfun olursa serkan enginin yerinde oynar
Değişikliklerle
---------------Sylva--------------
Serkan--Egemen------Giray-----Song--
----------Selçuk------------
----Colman---------------
-----------------------Gabriç---
---------Alanzinho----------
------Gökhan------Umut-------

OKTAY YILMAZ
21.09.2009, 23:26
G eçen sene gazetelerde Nonda Trabzon'a gelecek diye bir haber çıkmıştı
Tabi yalan bir haberdi ama
Bizim taraftar burada aaaa nonda mı gelecek, o da kim, ölmüş bitmiş oyuncularımı alcaz
Adam futbolcuysa ölmüşü bitmişi yok kardeşim
elin oğlu atıyor

Furkan Dündar
21.09.2009, 23:27
http://www.turksesigazete.com/resim/yattara.jpg

Konu başında Kullanılan resimdeki Oyuncu Bizde mi Oynuyor tanıyan Gören ?

Ahmet Faruk
21.09.2009, 23:32
İki haftada 9 gol atmışız, 2 gol yemişiz.
Ama oynanan futbol...

Bilemiyorum...

İnşallah kazanırız.

ertuuu
21.09.2009, 23:41
geçen sene ankara takımlarıyla içerde dışarda yaptığımız tüm maçları yenmiştik...

owenank
22.09.2009, 00:29
Kackar tv de söyledi irfan coskun.

En erken g.antep macinda oynayabilecegini acikladi.

TRT3 deki spor programına (Tansu Polatkan sunuyor) Metin Diyadin telefon ile bağlandı ve Yattaranın Salı gününden itibaren takım ile beraber çalışmaya başlayacağını söyledi. Artık hocamız ne zaman kadroya alır bilemiyorum.

Kubilay ŞAHİN
22.09.2009, 01:35
Zor Maç Kazanmamız Gerekiyor..

Sami Kuk
22.09.2009, 01:49
Yeri değİL ama artık Rizesporumuzun bu haftakı maça beklıyoruz..Lıgın en guclu ekıplerınden oynuyoruz..

Maç Cumartesi 19.00 da yeni stadımızda..Sanırım gelmemek ıcın sebeb yok:) Bu fırsatı daha bulamassınız :)

Gelmeyen fenerli olsun:P:)

hos_cocuk61
22.09.2009, 01:57
Bu maçta skor bazında hiç bir şüphem yok. Skor alınıcak; fakat oyun bazında iyi bir oyun olmalı, kötü futbol iyi başarıları getirmez. Kötü futbol ile belki maçlar kazanılır; ama en sonunda "çekirge" misali 3. zıplayışımızda hüsrana uğrarız.

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 02:14
kazanırsak herkülade olur ...

cem arin
22.09.2009, 04:29
arkadaslar ligde ki ilk alti yedi hafta cicim haftalaridir ve bu haftalarda kalite farkindan oslagerek yerli hocalar ya da anadolu takimlarinin hocalari istanbullulari cüzene kadar ya kaybederler ya da berabere kalirlar!bazen de sürprizler olur anadolunun bir iki tkaimi fiktürün de avantajiyla puanlama yukarada biryerde yeralirlar. bu yil lig ilk sikka yakin bir seyir izliyor! besiktasins ablonu coktan cözüldü fenerbahcenin ki de bu hafta assagi yukari ortaya cikti gs macni seyredeniniz varsa orada da göreceginiz üzeri ligin puansiz takimi kasimpasa gsyi özellikle ilk yarida cözmüs göründü.
dananin kuyrugu yakinda kopar takimlar birer ikiser dökülmeye baslar ve biz de biraz daha silkenirsek yukaridaki üclüde yer aliriz ve lig böyle sürüp gider.
belirleyici unsurlar bizde yattaranin ve alanin takima yapacagi katkilar oalcak...

AdemS
22.09.2009, 05:37
Gençlerbirliği öyle hafife alınacak bir ekip değil, zor bir karşılaşma olabilir..
Eğer erken bir gol bulup havaya girersek Antalya maçı havasında geçebilir.. Önemli olan erken gol bulmamız..

KÖKSAL AYDIN
22.09.2009, 11:25
Doğrusu 2 maç ard arda kazanmamız ve araya bayramın girmesi beni korkutuyor.
Bir de bizimkilerin " nasıl olsa kazanırız" türünden bir rehavete kapılmaları maçı daha da korkutucu hale getiriyor.
İnşallah bu hataya tekrar düşmeyiz.
Bundan önce çok düştük çünkü.

Mustafa Hazıroğlu
22.09.2009, 11:40
Yeri değİL ama artık Rizesporumuzun bu haftakı maça beklıyoruz..Lıgın en guclu ekıplerınden oynuyoruz..

Maç Cumartesi 19.00 da yeni stadımızda..Sanırım gelmemek ıcın sebeb yok:) Bu fırsatı daha bulamassınız :)

Gidenlerde Fenerli zaten ;)

Emre B.
22.09.2009, 12:04
Gençlerbirliği geçen seneki gibi değil.İyi bir takım olmuşlar.Kahe, forvette tehlikeli.Defansta dikkatli olmalıyız, ama sene başından beri birbirinin kopyası goller yiyoruz.

Fatih Özkan
22.09.2009, 12:33
Karşımızda iyi bir ekip olacak...
Yenemeyeceğimiz bir takım değil Gençler...
Hayırlısı ile kazanırız...

Ömür Karadeniz
22.09.2009, 12:43

ne işimiz var rizede.rizeliler kadar trabzon ve trabzonspor dusmanı ınsanlar gormedim.daha 2-3 sene once neler yaptıklarınızı unutmadık daha.61 plakalı aracların camlarının kırıldıgı gunlerı unutmadık daha.onlar gitsin gslerini fblerini desteklesin.sakın yanlıs anlama arkadasım sana demedim.hepsi senin gibi olsa neala

ANADOLU!
22.09.2009, 12:47
gençler iyi oynayan diri bir ekip geçen hafta kendi sahasında esesle 2-2 berabere kaldı
eğer öne geçtiğimiz zaman hemen savunmaya çekilmeyip ataklara devam eder ve 2 farklı galip olursak gençlerin ts yi çözebileceğini zannedmiyorum ama golü ilk onlar atarsa biraz sıkıntı olur ilk golü atıp ardından 2 gelirse 3 puan olur tek farklı yenerkende gençler uzakdan iyi şut çeken oyunculara sahip beraberlik olabilir

kısacası ilk golü atıp ardından ikiyi atarsak çok fazla direnemezler..

Ömer TOPAL
22.09.2009, 12:55
biz ne GENÇ ler gördükkkkk

Paksoy
22.09.2009, 12:58

aynen hahaha :D

Murat Keçeci
22.09.2009, 13:00
Gençlerbirliği şuana kadar oynadığımız takımlar içinde fizik gücü en iyi olan en dengeli oynayan takım olacak bizlen aynı puanda olmalarıda iyi takım olduklarını kanıtı zaten.Son aldığımız iki galibiyetle -2 olan durumumuzu sıfır düzeyine çektik artıya geçmek için ilk başlangıc g.birliği maçı olacak.

Orta sahada yeterli sertliğe ulaşmamız lazım bireysel hataların önüne geçmeliyiz takım savunmasını daha iyi bir konuma getirmeliyiz kanatları iyi kilitlemeli sabırla pas yapmalıyız kilit oyuncular yine colman-selçuk ikisinede büyük yük düşüyor oyun içinde insiyatif almalar gerek orta saha hakimiyeti bizde olmalı topu en hızlı şekilde kanatları açmalıyız gabrici yine etkili şekilde kullanmak için arkadan destek olmalıyız ayrıca gökhan-umutun da yine hareketli olup rakip savunmanın dengesini bozmalı.

Bazen konsantrasyon kaybı yaşıyoruz bu sorunu hugo hocamız çözecek top rakipdeyken sürekli ayakta olup futbolcularımızı takım savunması için uyaracak türk futbolcusu avrupalı kadar profesyonel değil onun için sürekli uyarmak gerek

Yiğit SARI
22.09.2009, 13:26
Önümüzdeki 3g'yi de geçersek :alkış:

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 13:31
yattara konusunda bi açıklama yapıldı mı oynayacak yada oynamayacak diye

Yiğit SARI
22.09.2009, 13:36
yattara konusunda bi açıklama yapıldı mı oynayacak yada oynamayacak diye

TRT3 deki spor programına (Tansu Polatkan sunuyor) Metin Diyadin telefon ile bağlandı ve Yattaranın Salı gününden itibaren takım ile beraber çalışmaya başlayacağını söyledi. Artık hocamız ne zaman kadroya alır bilemiyorum.

............

Hasan ZAİMOĞLU
22.09.2009, 13:38
hımm taktir hocanın yani .. 2. 45dk oynayabilir ozaman

Mert'
22.09.2009, 14:20
İnşallah kazanırız.. :)

.....
22.09.2009, 14:27

O değilde Trabzonla niye sezonu açmadı bu Rizede gitti fb ile açtı ? öyle bi gıcık oldum ki anlatamam

deneme61
22.09.2009, 14:29
O değilde Trabzonla niye sezonu açmadı bu Rizede gitti fb ile açtı ? öyle bi gıcık oldum ki anlatamam

rıze yı severım (mecbur hanım oralı) lakın bu yaptıkları benı de cook kızdırdı.. buyuk takımla stadını acmak ıstıyorsan yanı basında var zaten... futbolcu ısterken buyuk takım dıyeceksın abılık yap dıyeceksın sonra baska abıler arayacaksın..yok oyleee

Celil Köse
22.09.2009, 14:31
Kazanmamız Colman ve Selçuk'un iyi oyununa bağlı..

Sol bekde de kesinlikle Cale oynamalı bu maç için savunma güvenliği açısından..

Çünkü Gençlerbirliğinin sağ kanat oyuncuları etkili Burhan ve Orhan Şam oynuyor dikkat etmemiz lazım..

.....
22.09.2009, 14:36
rıze yı severım (mecbur hanım oralı) lakın bu yaptıkları benı de cook kızdırdı.. buyuk takımla stadını acmak ıstıyorsan yanı basında var zaten... futbolcu ısterken buyuk takım dıyeceksın abılık yap dıyeceksın sonra baska abıler arayacaksın..yok oyleee

Aynen abi yaa , Karadenizin abisi Trabzonsporludur , Baştan aşşağı Karadenizin Trabzonsporu sevmesi çok hoş olur. Tamam sevmeye bilir ama niye art niyet taşıyorsun ? ben rizenin de ordununda girersununda , aklıma gelen bütün Karadeniz takımlarını severim ve her zaman iyi yerlere gelmesini isterim.

Lakin rizenin bu yaptığı onlara karşı olan sevgimi azalttı. herkesi yargılamak yanlış olur ama bazıları gözümde düştü...

Murathan
22.09.2009, 14:42
ççç ççç ççç ççç :alkış::alkış:

Cem Akyüz
22.09.2009, 14:45

Mustafa:yattara2:

sametaydin
22.09.2009, 14:46
Ben yenilmeyelim yeter diyorum. Tabi yenmemizi çok istiyorum ama gençleri yenmek öyle kolay bi iş değil. Bu seneki takımları çok iyi. Antalya maçındaki gibi oynarsak şansımız yok.

Uğur Ö.
22.09.2009, 15:52
kağıt üzerinde yenmemiz gerekiyor çünkü kalite olarak bence hiçbir oyuncu bizden yüksek değil önemli olan büyük hata yapmamak ve inanmak bunları yaparsak rahat yeneriz

Hürgün Aygün
22.09.2009, 16:16
3-1 ya da2-1 alıcaz maçı

Mustafa Yüksek
22.09.2009, 16:18
Bir hava yakaladığımızı düşünüyorum...Bu maçı ne olursa olsun kazanacağımızı düşünüyorum...Tek beklentim alanzinho nun 60 ıncı dakika civarı oyuna alınması...

Serdar Ersoy
22.09.2009, 16:45
Aliriz gibi ama cok zor olucagi kesin gokhan gabric ve pektemek atar golleri 2-1
kazaniriz...

titanic
22.09.2009, 16:57
Gençler maçı zor olacak güzel futbolla inşallah kazanırız.Takımızda olumlu yönde bir gelişme olduğunu görüyoruz devam etmemesi için hiçbir sebep yok.

onur-ts
22.09.2009, 17:10
sandığımızdan kolay olacakmış gibi geliyor.öyle veya böyle bir hava yakaladık.

Jackdaniels
22.09.2009, 17:18
Ben alınan galibiyetlere rağmen takımın hala dirençli koşan pres yapan takımlara karşı zayıf kaldığı görüşündeyim gençlerbirliği maçıda bu doğrultuda bi nebze olsun bizim için ölçü ve ilerisi için ışık olucaktır...

.....
22.09.2009, 17:38
Yattara-Alanzinho-Zafer-Barış gibi oyuncularımız takıma katıldığında nasıl oynayacaz çok merak ediyorum , Gücümüzü güç katarız.

muratt
22.09.2009, 18:35
Yattara-Alanzinho-Zafer-Barış gibi oyuncularımız takıma katıldığında nasıl oynayacaz çok merak ediyorum , Gücümüzü güç katarız.

Bu oyuncularin pres guclerinin dusuk oldugu dusunulurse negatif bir katki da olabilir bu...

UmutBaykan
22.09.2009, 18:37
maçın biletleri çıkmadı dimi daha ?

kaplanlar29
22.09.2009, 19:36
Turkcell superlig Fairplay' de birinciyiz.. 1. Trabzonspor 8 Puan 2. Denizlispor 9 puan.. Son sirada olan takim Ankaragucu 1250 puanla :D

Insallah boyle devam eder..

Jester
22.09.2009, 19:36
Serkan'ın orta sahada oynamasının elzem haline geldiği bir ortamda ben artık Tiji'yi sağbekte denemek gerektiğini düşünüyorum.

Beklentileri aşan bir performans gösterecektir.

Devre arasına kadar da çok iyi solaçıkları olan takımlarla maçlarımız hariç sürekli orada oynamasında büyük fayda var.

yorumsuz6117
22.09.2009, 19:37
bu maçta Giray'ın yerine Song oynamalı küstürmeyelim Song'u..ayrıca bu seneki maçlarda performansı iyiydi..

Jester
22.09.2009, 19:39
-------------------Tony------------------
Tiji------Giray--------Egemen-------Ferhat
Serkan---Selçuk-----Colman--------Gabric
---------Umut---------Gökhan------------

oguz altinbas
22.09.2009, 19:49
iyi oynamıyoruz ama kazanıyoruz.bu hafta zor olan maçı inşallah alırız.

metinbay61
22.09.2009, 19:58
ilk golü atarsak kesin kazanırız...bu yakalanan havaya futbolcular gerçekten inanıyorsa sorun yok ama onlardada bizdeki gibi şüpheler varsa o zaman işler kötü gidebilir...

İskender Çakmak
22.09.2009, 20:24
3 puan alalım yeter 8 puan fark kapanır ama daha açılmasına izin vermememiz lazım

İskender Çakmak
22.09.2009, 20:32
bu isimlerden en çok zaferi merak ediyorum hocanın onu değerlendirmesi lazım

selcjK
22.09.2009, 21:03
arkadaşlar biletler satışa çıktı mı? satış biletixte mi olacak? fiyatlar belli mi?

bilgisi olanlar?

U.Sadıkoğlu
22.09.2009, 21:04
Yine mi cuma oynuyoruz ilginç.

.....
22.09.2009, 21:12
Bu oyuncularin pres guclerinin dusuk oldugu dusunulurse negatif bir katki da olabilir bu...

Hepsinin birden sahada olduğu diziliş değil haliyle :) , Ama tek tekde olsa bu oyuncuları artık sahada görmek isterim. Düzenli olarak.

bu isimlerden en çok zaferi merak ediyorum hocanın onu değerlendirmesi lazım

Zaferi merak ediyorum , Barışın artık oynamasını bekliyorum.

Alanzinho-Yattara zaten bir kayış tutturamadı ya hayırlısı.

Deniz-
22.09.2009, 21:27
Barış paf takıma gönderildi diye biliyorum.zafer yelen e skor durmuna göre son 20dk. şans verilmeli.gençlerbirliğine 2 handikap veriyorum. :d varmı arttıran?

.....
22.09.2009, 21:30
Barış paf takıma gönderildi diye biliyorum.zafer yelen e skor durmuna göre son 20dk. şans verilmeli.gençlerbirliğine 2 handikap veriyorum. :d varmı arttıran?

Barış paf takıma mı gitti ? antalya maçında yedekte değilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum ? :S

Bir de Gençler o kadar da yabana atılacak takım değil. Handikapı filan bilmem ama bu maçı kazanmamız lazım. hatta 3g KESİN lazım :)

Emre ÖZTÜRK
22.09.2009, 21:31

barış paf takıma mı gönderildi:eek:

Deniz-
22.09.2009, 21:32
ben gabriçe çok güveniyorum.gol vuruşlarında biraz daha dikkatli olması lazım.ama genel olarak çok iyi ara pasları atıyor.bir kaç hafta sonra yıldızı daha parlayacak inşallah.

Cafer Bulur
22.09.2009, 21:33
Serkan'ın orta sahada oynamasının elzem haline geldiği bir ortamda ben artık Tiji'yi sağbekte denemek gerektiğini düşünüyorum.

Beklentileri aşan bir performans gösterecektir.

Devre arasına kadar da çok iyi solaçıkları olan takımlarla maçlarımız hariç sürekli orada oynamasında büyük fayda var.
Abi tjikuzu sagbek oynayali yillar oldu.

Ayrica bir sagbekde olmasi gereken hiza da sahip degil.

G.birligi macinda tjiyi sagbek oynatmak kumar olur,buna girisilmemeli.

Deniz-
22.09.2009, 21:35
song un yerine girayı tercih ederim.çünkü girayın gol atma olasığı song dan çok daha yüksek.ayrıca song defanstan çıkarken çok top şişiriyor.giray daha garanti ayağa pas yapıyor.

Deniz-
22.09.2009, 21:37
tijikuzuya 60 bin tl para cezası kesildi.inşallah performansını etkilemez demek isterdim ama performans zaten yok. :D

Serdar A
22.09.2009, 21:37
Stoperlerden biri sağda denenebilir mi ? Zira Ferhat çok statik oynayan bir bek değil . İleride pozisyonlara katılıyor ve ofansta üretkenliği arttırabiliyor .

Giray ve Song ; ama stoper ikilisi bozulmaması adına özellikle Song , en azından 65-70 dakika orayı idare edebilecek fizikte olduğunu düşünüyorum . Sanıyorum pek çok Trabzonspor'lu da aynı şeyi düşünüyor .

Emre ÖZTÜRK
22.09.2009, 21:40
bence song sağbek deneneceğine Tji orda denensin daha iyi.Bu adam hansa rostock zamanında sağbekti ve baya bindirmeler falan yapıyordu ama sonra bu hale geldi.Bence tji sağbek oynatılmalı başarılı olacağina inanıyorum

Serdar A
22.09.2009, 21:47
bence song sağbek deneneceğine Tji orda denensin daha iyi.Bu adam hansa rostock zamanında sağbekti ve baya bindirmeler falan yapıyordu ama sonra bu hale geldi.Bence tji sağbek oynatılmalı başarılı olacağina inanıyorum

Ortasahada pozisyon hatası yapan bir futbolcuyu çizgiye koyarsanız ters kanat savunmasında aksamayacağının ve doğru kademelere girebileceğinin garantisini verebilir miyiz ?

Eğer elimizde iyi bir sağ bek yoksa , o bölgeyi idare edecek futbolcunun mutlak suretle gelişmiş savunma sezgileri olması şart . Savunma bireylerden ziyade bir bütün halindeyken anlam ifade ediyor . Sağ kanat savunmasını oturtamadığımız müddetçe , stoper ikilisinin , kalenin hatta sol kanadın bile zaafları sürmeye devam edecek .

.....
22.09.2009, 21:49
Stoperlerden biri sağda denenebilir mi ? Zira Ferhat çok statik oynayan bir bek değil . İleride pozisyonlara katılıyor ve ofansta üretkenliği arttırabiliyor .

Giray ve Song ; ama stoper ikilisi bozulmaması adına özellikle Song , en azından 65-70 dakika orayı idare edebilecek fizikte olduğunu düşünüyorum . Sanıyorum pek çok Trabzonspor'lu da aynı şeyi düşünüyor .

Evet abi , kaç maçtır aynı şeyi söylüyorum Song sağbek oynar. En azından bir kere olsun denenmeli. Tayfun da sağbek değil ama bir de Song u görelim burda. Serkanı sağbekte oynatmak kuşu altın kafese koymak gibi bir şey.

Emre ÖZTÜRK
22.09.2009, 21:55
Ortasahada pozisyon hatası yapan bir futbolcuyu çizgiye koyarsanız ters kanat savunmasında aksamayacağının ve doğru kademelere girebileceğinin garantisini verebilir miyiz ?

Eğer elimizde iyi bir sağ bek yoksa , o bölgeyi idare edecek futbolcunun mutlak suretle gelişmiş savunma sezgileri olması şart . Savunma bireylerden ziyade bir bütün halindeyken anlam ifade ediyor . Sağ kanat savunmasını oturtamadığımız müddetçe , stoper ikilisinin , kalenin hatta sol kanadın bile zaafları sürmeye devam edecek .

abi şimdi dediklerin doğru olabilir ama bu adam zamanında sağbek oynuyordu ve bayada iyiydi yani bu mevkide tecrübeli.Sonuç olarak bu oyuncuyu sağbekte 3-4 maç sürekli oynatabilirsek özellikle hücum yönüyle bize çok fazla artı katabilir ama dediğin gibi savunma yönü ve kademe anlayışı önemli bunuda oyuncuyu bu mevkide oynatmadan göremeyiz

Serdar A
22.09.2009, 22:04
abi şimdi dediklerin doğru olabilir ama bu adam zamanında sağbek oynuyordu ve bayada iyiydi yani bu mevkide tecrübeli.Sonuç olarak bu oyuncuyu sağbekte 3-4 maç sürekli oynatabilirsek özellikle hücum yönüyle bize çok fazla artı katabilir ama dediğin gibi savunma yönü ve kademe anlayışı önemli bunuda oyuncuyu bu mevkide oynatmadan göremeyiz

Haklısın , oyuncu kazanmak için , eksik gidermek için "ısrar" bir yöntem olduğu gibi , "arayış" ta bir yöntem . Bizlerde temelde arayış yönteminde hem fikiriz . İsimlerdeki farklar futbola bakış açılarımızın farkını yansıtıyor yanlızca .

Benim hatırladığım , aklımda kalan imaj Tiji'nin asla iyi bir kanat futbolcusu olamadığı yönünde , fakat bilgi eksikliğim olabilir , hatırlamadığım , gözlemim olmayan dönemler ... Yinede o pozisyonda başarı kaydetseydi , tekrar bek oynamak için 6-7 sene beklemezdi diyor mantığım , yanlış mıyım ?

Emre ÖZTÜRK
22.09.2009, 22:09
Haklısın , oyuncu kazanmak için , eksik gidermek için "ısrar" bir yöntem olduğu gibi , "arayış" ta bir yöntem . Bizlerde temelde arayış yönteminde hem fikiriz . İsimlerdeki farklar futbola bakış açılarımızın farkını yansıtıyor yanlızca .

Benim hatırladığım , aklımda kalan imaj Tiji'nin asla iyi bir kanat futbolcusu olamadığı yönünde , fakat bilgi eksikliğim olabilir , hatırlamadığım , gözlemim olmayan dönemler ... Yinede o pozisyonda başarı kaydetseydi , tekrar bek oynamak için 6-7 sene beklemezdi diyor mantığım , yanlış mıyım ?

haklısın bu konuda zaten onun sağbek oynadığı sezon hansa rostock küme düşmüştü:) ama ben izlerken tji yi beğenmiştim.Belkide o sezon zorunluluktan bek oynamıştır ama iyi oynuyordu yani.Birde eski oyunlarda tjikuzu yu hep sağbek yapıyolardı.

Hasan Habip Özbay
22.09.2009, 22:16
iyi adamları var ama banane biz bu havayla alırız zorda olsa bu maçı ama beraberlkik de olmaz değil hani

Volkan
22.09.2009, 22:17
inş bu macıda alırızda seriye başlarız

gerenimo
22.09.2009, 22:18

songun sağ bek oynaması yattaralı kadroda da savunma zaafını ortadan kaldırır bence. mutlaka denenmeli song sağbekte.

Ahmet Kuru
22.09.2009, 22:20
Takımdaki pozitif hava ile 9.hafta gs maçına kadar puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum...

.....
22.09.2009, 22:22
Takımdaki pozitif hava ile 9.hafta gs maçına kadar puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum...

9.hafta GS yi yenelim Allahın izniyle bizi tutamazlar!!!

Hasan Habip Özbay
22.09.2009, 22:24
maç cuma olunca gelme planlarımız yattı ama maçı zorda olsa alacağız yola devam

Emre ÖZTÜRK
22.09.2009, 22:24
songun sağ bek oynaması yattaralı kadroda da savunma zaafını ortadan kaldırır bence. mutlaka denenmeli song sağbekte.

aslında bu fikir çok mantıklı fakat yattara lı kadro ile olur ancak.Başka türlü song un sağbek oynaması fikri bana mantıklı gelmiyor.

KÖKSAL AYDIN
22.09.2009, 22:25

Bazen bu hava hayal alemine dönüşüyor ve biz bir mağlubiyetle kendimize geliyoruz.

sirkan
22.09.2009, 23:07
mac cuma gunu 20:00 yoksa 21:00 mi???
ligtv.com.tr 21:00 yaziyor ve Trabzonspor.com ve burda 20:00 ?

yorumsuz6117
22.09.2009, 23:17
mac cuma gunu 20:00 yoksa 21:00 mi???
ligtv.com.tr 21:00 yaziyor ve Trabzonspor.com ve burda 20:00 ?
20.00'de..

Uğur KÜÇÜK
22.09.2009, 23:26
valla acıkcası soyle soyleyeyım bence 3G dıye adlandırılan genclerbirligi,gaziantepspor,galatasaray maclarından bıze en ters gelebilecek futbol anlayısı icindeki rakıbe karsı oynayacagız
genclerbırlıgı bu yıl ortasahada cok basan,bekleri hucuma cok destek veren,ve hic de kucumsenmeyecek bırcok hucum oyuncuları var(kahe,mustafa pektemek,burhan eser,tozo)trabzonspor ortasaha da iyi basan rakıbe karsı cok zorlanıyor bakın gorun manısa ortasahada top gostermedı 1-0 yenıldık,dıyarbakır macında genelde biz iyi olmamıza ragmen (gol pozısyonlarına da bakarak) yıne ortasahada basan bır rakıbe(futbolcu hatasından da olsa)2-1 kaybettık,keza antalya macında ilk yarıda orta alanda antalya da cok bastı ,kostu,mucadele gucunu bizden yuksek tuttu o macta da umut kılıdı acmasaydı cok zorlanacaktık
yendıgımız maclara da bır bakın beledıye orta alanda oyunun hıc bır bolumunde basamadı ve de sonucta gayet hakkımız olan bır galıbıyet aldık,sıvas macında yıne keza oyle ,bursaspor macında ise bursa erken bır sans goluyle one gecıp cok kapanınca son15-20 dk harıc top hep bızdeydı sansımız olsa belkı o macı da kazanırdık
kısaca anlatmak istedıgım bakın gorun dıye yazdım ortasahada fızık olarak iyi,birazda yeteneklı ayaklara sahıp takımlara karsı cok cok zorlanıyoruz,oyunun hukmunu rakıbımıze kaptırıyoruz,ve de sonucunda genelde kotu sonuclar alıyoruz
ben urbaın breams'ın hugo bross geldıgı zaman bir lafını cok iyi hatırlıyorum ;hugo inanılmaz bir taktisyendır rakıbını oyun olarak oyle bır analız eder kı bız ona belcıka da tılkı lakabını taktık
ben urbaın breams ı bılmem ama tum sevgılı benden yasca buyuk TRABZONSPOR lu abilerimin anlattıgına gore takımımız son 20 yıldır en iyi futbolu onla bırlıkte oynamıs onun zamanında belkı sadece turkıye kupasını kazanmısız ama avrupa da da onemlı zaferlere imza atmısız(lyon,aston vılla v.b )
yanı demek ıstedıgım eger boyle bır hoca onerınce alınan,onemlı kısılerın TRABZONSPOR un basına gectıgı icin ozel tebrık ettigi bir hoca benım gozumde asla kotu bır hoca degıldır
hocanın yok efendım alanzınho neden oynamadı ,yok efendım engın nıye daha erken gırmedı ,yok efendım bu takımda nıye song sagbek oynamıyor,v.b.... gibi teknık yorumları yapanları gercekten de buradan elestırmek istiyorum
sadece bırsey sorcam rjkaard bu degısıklıklerı gs de sezon basından berı yapıyor ,herkes rotasyon dıyor ;bunu bızım hocamız yapınca yok efendım neymıs bu hoca futboldan anlamaz,bu hala kendını belcıka lıgınde sanıyor gibi bir suru elestırıler....
tamam belkı gs kadar kalıtelı bır kadromuz yok ama gercekten de bence iyi bir hocamız var ve de sunu cok iddialı olarak soyluyorum TRABZONSPOR için lig İ.B.B macıyla basladı cunku hoca takıma istedıgı formatı o macta oturttu ve de su cok net anlasılmalıdır kı hoca bırbırlerını tanımaları için aynı kadroyu oynatıyor bakın degısıklıkler bıle aynı dakıkalar(dk 78 engın içeri,dk 89 alanzınho iceri)bunlar oylesıne yapılan degısıklıkler cunku o dakıkalarda skor elde edılmıstı takımın kaynasması için,birbirine daha iyi uyum saglaması icin degişiklik yapılmadı
bir de hoca gayet adaletlı bır sekılde formayı dagıtıyor bakın ne guzel bir ornek bursa macında ılk yarı izleyen herkesın taraflı tarafsız begendıgı bır barıs memıs vardı sahada ,barıs formayı gıyınce ne sandı artık takımda 11 de oynayacagım ve bakın gorun kı antremanlarda yeterınce calısmayıp,artık ben hazırım gıbı hareketlerınden dolayı i.b.b ve antalya maclarında formayı bıle alamadı
yanı hoca calısana formayı verıyor sonucta kac mılyon euro olursa olsun calısmazsa,yeterı kadar formayı terletmezse o formayı vermeyecegını de futbolculara yavas yavas kabullendırıyor ve bakın gorun kı ılerleyen haftalarda artık 11 kısılık bır takım degıl 18-19 kısılık bır takım olacagız bunu herkes cok yakında gorecek cunku yedeklerımız gercekten kalıtelı ayaklar (su an ki kadroda)
unutmayın kı gecen yıl sampıyonlugu kaybetmemızın nedenı sadece ve sadece 12-13 oyuncuyla koca bır lıgı goturmemızden kaynaklandı lıg 2-3 ay sure gıbı kısa bır sure degıl arkadaslar lıg 1 yıl boyunca suren cok onemlı bır maraton bunu asla unutmayın kım kadrosunu en ıyı bıcımde kullanırsa o sampıyonluga ulasıyor hocamızda bunu bızden cok daha iyi biliyor
bunu bır 5000 metre kosusu gıbı dusunun,hemen tempo yapıp onundekılere 2-3 tur bındıren atlet o yarısmayı gucunu dengelı kullanmayıp 1. sırada bıtırebılır mı boyle dusunup boyle yorumlayın
ve de son olarak cok zor olsa da genclerbırlıgı macında galıbıyete uzanacagımızı dusunuyorum

yatara
22.09.2009, 23:33
faty papy gene gol atmis bugün

Uğur KÜÇÜK
22.09.2009, 23:47
faty papy gene gol atmis bugün
evet renktas seneye kadroda rekabete gırecek genc bır yetenek olacak insallah

Serhat
23.09.2009, 00:55
Çok zor maç olacak...
Önümüzdeki iki zorlu maçında kaderini belirleyecek bir maç...

Kanatlarına çok dikkat etmeliyiz... Çok hızlı kontraya çıkıyorlar... Şişirdikleri topu Kahe güzel indiriyor... Mustafa'da birebirde etkili ve Kahe ile iyi anlaşıyor... Zor bir deplasman... İnşallah kazanırız... Takımımıza Güveniyorum Skor tahminim 2-1 alacağız bu maçı ;)

gcolman
23.09.2009, 01:20
Serkan orta saha oynamali bu acik cok top kapiyor ve cok yoruluor o nedenle 2.yari 60.-70.dakikalar arasi Alanzinho mutlaka alinmali diye dusunuyorum bir de istedigim Engin Baytarin uyarilmasi cok bencil oynuyor ve takim oyununu bozuyor cok yetenekli ama fazla hirsinin kurbani oluyor...

Karadağ06
23.09.2009, 03:04
Paf Takımımızın 23.09.2009 Çarşamba Günü Cebeci İnönü Stadında Saat:16.00'da Maçı Vardır.. Paf Takımımıza Desteklemek İçin Cebeci Stadında Buluşalım..!

Gökhan Döner
23.09.2009, 10:24
Zor bir deplasman daha ama inşallah allahın izniyle rahat bir şekilde atlatacağız.
Bu maçta bol gollü geceçek bencei.

Samet Başdağ
23.09.2009, 10:49
-------------------Tony------------------
Song------Giray--------Egemen-------Ferhat
Yattara---Selçuk-----Colman--------Gabric
---------Umut---------Gökhan------------

yattara şu anda formayı haketmiyor ama..sadece ama işte..

Tayfun
23.09.2009, 10:58
Berabere biter........

Cemalettin Taşkın
23.09.2009, 11:00
bu maçın günü ve saati kesin mi?

bazı gazetelerde pazar yazıyor çünkü.

Cemalettin Taşkın
23.09.2009, 11:01
zor maç olacak gençler formda kahede durmadan gol atıyor. gol yiyeceğimiz kesinde bakalım yediğimizden fazlasını atabilecek miyiz?

Burçak
23.09.2009, 11:01
pazar yazan gazeteler habercilikten uzak gayri ciddi gazeteler..
maçın cumaya alındığı günler öncesinden duyurulmuş.
ama Kopyala Yapıştır gazeteciliği yapanlar farkında değil..

keles76
23.09.2009, 11:04
gencler bizi uzmez ayriyeten ankara deplasman degil asil deplasman trabzon gecen sene tum maclari ankarada oynasaydik acik ara sampiyonduk

bahadır2561
23.09.2009, 11:36
tony
serkan giray egemen cale

alanzinho selçuk colman gabric

umut gökhan

Ali İhsan
23.09.2009, 11:46
Bu sezonki en zor maçımız, bu maçta vitesi biraz büyütmemiz lazım. Karşımızda kapanan bir rakip olmayacağı için çok güzel bir mücadele ve galibiyet bekliyorum(1-2, 1-3).

Engin Koltuk
23.09.2009, 11:48
umarım bu sefer kolay gol yemeyiz.

Kazım Uzunboy
23.09.2009, 11:48
Ben de maçın zor geçececiğini düşünüyorum ama babam maçı alacağımızı söylüyor. İnşallah doğru bilir. :)

Samet Yildirim
23.09.2009, 11:52
Tony
Song-Giray-Egemen-Cale
Serkan-Selcuk-Colman-Gabric
------umut---gökhan----

Recep Alkan
23.09.2009, 11:55
Tony
Song-Giray-Egemen-Cale
Serkan-Selcuk-Colman-Gabric
------umut---gökhan----

Neden herkes sağ bek için song yazıyor. Bence bu kanatta song kesinikle tayfu kadar faydalı olamaz.

Ne kadar kızarsak kızalım tayfun sağ bek de songdan daha iyi işler yapar.

Bu arada artık onura kalede şans verilmeli. O çocuğu harcayacapız ona üzülüyorum.

Verilen 11 de önibero göremedim. Ön liberosuz kadro bana pek iç açıcı gelmiyor.

gustavo_colman
23.09.2009, 12:00
Gençler iyi bir takım kahe-mustafa ikilisi song ve egemen tarafından durdurulabilirse net olarak 2-0 galibiz diyebilirim son 10 dk hasan ahmet ,son 20 dk zafer yelen oynamasından yanayım gollerimizi gabriç ve umut atacak gibime geliyor ayrıca tony dinlenmeli kale onur un olmalı artık

mhayri
23.09.2009, 12:08
Bizi yenmek için oynayacak her takım karşısında kolay gol pozisyonu
buluyoruz, buluruz da...
Bulduklarımızda yarısını atarsak rahat maç olur...

gustavo_colman
23.09.2009, 12:10
eğer tony kaledeyse kesinlikle gol yeriz bu maçta

karatasof
23.09.2009, 12:21
Rakiplerin 6 maçlık periyotta sıfır puan kaybına karşın iki maç üst üste kazanmış olmakla havaya girmemek lazım.Gerek ibb gerekse antalya maçları bol gollü kazanımlarının tek olumlu yansıması MORAL olacaktır diye düşünüyorum.Takımımızın hala bir sistemi yok ne yazık ki.Gol bulabilirsek kazanma şansımız yüksek olur ancak rakip erken gol bulur ve defansa çekilirse o maç bizim için büyük bir izdırap haline gelir.Çünkü kapanan takımları açabilecek varyasyonları yapabilecek ne yeteneğimiz ne de kadromuz var.
GB maçının rakip sahada olması ve rakibin açık futbolu tercih etmesi bir şans,umarım bizim takım bu şansı iyi değerlendirir.Galip gelebilmek çok önemli,inşaallah kazanan taraf biz oluruz....

futbalski60
23.09.2009, 12:40
Açıkçası Hocaların maçı olacak gibi gözüküyor eğer Doll, Trabzonspor'dan ne eksiğimiz var açık oynayalım derse güle oynaya bu maçı kazanırız, eğer Bjk maçındaki kontrollü oynatmayı düşünürse işimiz zor olur Broos'un kadro seçimi de çok önemli.

Hürgün Aygün
23.09.2009, 13:06
maç biletleri ne zaman satışta ya 2 gün kaldı maça

Ali Tunahan Güllü
23.09.2009, 13:22
İnşallah yeneriz ama beraberlik daha yüksek gibi.

KUTADGU
23.09.2009, 13:23
1-0 olsun bizim olsun, Olmazsa da 2-0 olsun bizim olsun.

Ne olursa olsun 3 puan bizim olsun.

Gençlerbirliği ile ilgili yorumlarda sıkça bahsedilen bir özellik Gençlerbirliğ'nin az gol yemesi ile alakalı.

Doğrudur, çok gol pozisyonu veren ama az gol yiyen bir takım Gençler.

Bize karşı pozisyon vermeye devam eder inşallah, biz de o fırsatları kullanırız diyelim.

Dursun Kaplan
23.09.2009, 13:30
maç biletleri ne zaman satışta ya 2 gün kaldı maça

Satışa bugün çıktı sanırım. Kale arkası 20 TL.

Emrah Akcagöz
23.09.2009, 13:33
Psikopata bağlanmış vaziyetteyiz Gençler mençler farketmez Trabzon bu affetmez..

ceserdar
23.09.2009, 13:39
Bence orta sahaya Ceyhun oynamalı Colman'ın yerine, Selçuk da ileri atılmalı biraz. Engin ve Alanzinho'dan birisinin sahada olacağı bir diziliş olmalı. Ben çok fazla zorlanabileceğimizi düşünmüyorum. Dengeli oynayıp arkayı kapatsınlar, kullanabildikten sonra Alanzinho var rakip defansı karıştırabilecek. Rakibin dengesini bozacak, konsantrasyon kaybına yol açacak bir oyun olduktan sonra Gençlerbirliği ve Gaziantepspor maçları çok da zor geçmez.

Oğuz B.
23.09.2009, 13:53
bu saatten sonra gençler bizden puan alamaz..

Engin Koltuk
23.09.2009, 14:09
maçta olacağım inşallah, geçen sene de oradaydım ve 1-0 yenmiştik. yine 1-0 olsun bizim olsun.

Hürgün Aygün
23.09.2009, 14:11
Satışa bugün çıktı sanırım. Kale arkası 20 TL.
çok iyi abi

Hasan ZAİMOĞLU
23.09.2009, 14:17
güzel oyun güzel skor ... 3te 3 yapmamamız için hiç bir engel yok

eraytaskin61
23.09.2009, 14:44
dolduralım şu stadı hayde bakayım

Selçuk Demircioğlu
23.09.2009, 15:03
maçta olacağım inşallah, geçen sene de oradaydım ve 1-0 yenmiştik. yine 1-0 olsun bizim olsun.

ben yokum bu sefer bilmiyorum artık:rolleyes::p

mrt_tpc61
23.09.2009, 15:29

inş kardeş..:cool:

LaZo_52
23.09.2009, 15:35
dolduralım şu stadı hayde bakayım

maç pazar olsaydı full olacaktı cuma ya alındığı için şüpeliyim yani :( ben bile gidemiyorum anca 2.yarı

Gökçebey
23.09.2009, 15:37
Son 19 yılın Trabzonspor için 7. hafta istatistikleri.

19 maçta, 11 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet.

S.DEMİRCİ
23.09.2009, 15:39
bu kadroyla hiçbir maça yeneriz diyemiyorum.
takımda oyun sıkıştığı zaman sorumluluk alabilecek yetenekte bir oyuncu yok..( fbdeki alex gibi)
2 senedir yapılanıyoruz ama yinede en az 4 eksik mevkimiz var..
oyuncularımız bir türlü istikrarı yakalayamıyor..
umarım takım iyi bir gününde olur ve güzel bir galibiyet alırız..

Mustafa Önder
23.09.2009, 15:47
Ankara da taraftar desteği de az değil hani... Kale arkası ve kapalı genel de full çekiyor. Yeneceğiz gibime geliyor. Deplasman maçlarından korkmuyorum.

Hürgün Aygün
23.09.2009, 15:50
biliyorum yeri değil ama todoronun yaptığı şarkıya bi video yaptım izlerseniz sevinirim http://www.facebook.com/video/video.php?v=1227538217191&saved#

Tolunay Abdioğlu
23.09.2009, 16:20
Maç Günü Hava Tahmini

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 25 Eylül Cuma günü saat 20.00’de Ankara'da oynayacağımız Gençlerbirliği maç günü havanın az bulutlu, en yüksek sıcaklığın ise 26 derece olması bekleniyor.

Kaynak:trabzonspor.org.tr | Resmisite

kefkenist
23.09.2009, 16:29
artık kaleyi onur devralsın diyorum:)

ahmetto
23.09.2009, 16:31
Hayde ankaradaki Bordomavi sevdalıları söz sırası sizde.Umarım taraftar desteği güzel olur.Maç içinde şunu düşünüyorum Zor geçiçek Ama alıcaz inşallah Takımda düzelme var git gide daha iyi olucaz kanısındayım.

Mustafa AYDIN
23.09.2009, 16:40
Geçen sene Ankara takımlarına karşı full çektik.İnşAllah bu senede full çekeriz.

Hürgün Aygün
23.09.2009, 16:41
Turkcell Süper Lig'de 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın maçlarında görevli hakemler şunlar:

25 Eylül Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor: Hüseyin Göçek

26 Eylül Cumartesi:

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe: Yunus Yıldırım

20.00 Bursaspor-Diyarbakırspor: Özgüç Türkalp

20.00 Gaziantepspor-Ankaragücü: Kuddusi Müftüoğlu

20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor: Selçuk Dereli

27 Eylül Pazar:

20.00 Kayserispor-Kasımpaşa: Özgür Yankaya

20.00 Galatasaray-Eskişehirspor: Cüneyt Çakır

20.00 Denizlispor-Manisaspor: Halis Özkahya

Burçak
23.09.2009, 16:41
umarım geçen seneki Ankara takımlarına karşı alınan başarı tekrar edilir.
Ankara takımlarıyla oynadığımız 8 maçın tamamını kazanmıştık .

playa
23.09.2009, 16:55
engin ve alanzinho ilk 11de çıkması lazım

Kazım Uzunboy
23.09.2009, 16:55
Taraftarlardan gelen yoğun talebi değerlendiren Trabzonspor kulübü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Ankara Kızılay Soysal İş Merkezi'nde Ts Club Mağazası açılması için gerekli çalışmalar tamamlandı.
Cuma günü yapılacak açılış sonrası taraftarlar Ankara'daki ilk Ts Club Mağazası'nda oyuncularla biraraya gelecek.

Ali Tunahan Güllü
23.09.2009, 17:21
Turkcell Süper Lig 7. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Gençlerbirliği ile oynayacağı müsabakayı Hüseyin Göçek yönetecek. Göçek'in yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Mete Kalkavan görevlendirildi.

KUTADGU
23.09.2009, 17:35
Geçen sene yanılmıyorsam bilet fiyatları 20,50 TL gibi komik ve anlaşılmaz bir rakamdı.

Bu sene 20 TL net mi?

Hürgün Aygün
23.09.2009, 17:39
Geçen sene yanılmıyorsam bilet fiyatları 20,50 TL gibi komik ve anlaşılmaz bir rakamdı.

Bu sene 20 TL net mi?
hayır kale arkası 22:50 tl kapalı tribün 42:50

Ahmet Başkaya
23.09.2009, 17:40
,50 si ne oluyor yahu :D...

Hürgün Aygün
23.09.2009, 17:46
buçuk :D....

KUTADGU
23.09.2009, 17:46
,50 si ne oluyor yahu :D...

Onu İlhan Cavcav'a sormak lazımdı geçen sene.

Bir bilet için tam tamına 20 Lira 50 kuruş vermiştik.

Millet bozuk para ayarlayacağım diye bir sürü organizasyona girişmişti.

Hürgün Aygün
23.09.2009, 17:49
Gençlerbirliği Kale Arkası Tribün: 22,50 TL
Gençlerbirliği Kapalı Tribün: 42,50 TL
Gençlerbirliği Maraton Tribün: 32,50 TL
Trabzonspor Kale Arkası Tribün: 22,50 TL
Trabzonspor Kapalı Tribün: 42,50 TL

KUTADGU
23.09.2009, 17:50
Gençlerbirliği Kale Arkası Tribün: 22,50 TL
Gençlerbirliği Kapalı Tribün: 42,50 TL
Gençlerbirliği Maraton Tribün: 32,50 TL
Trabzonspor Kale Arkası Tribün: 22,50 TL
Trabzonspor Kapalı Tribün: 42,50 TL

Bu rakamlar Biletix rakamları mı?

Yoksa Gençlerbirliği Kulübü'nün gişe satış rakamları mı?

Dip.Ing.Mag.
23.09.2009, 17:50
1-0 olsun bizim olsun , harika futbolda oynamayalim ama bizim olsun , yeter ki bir sekilde 3 puan bizim olsun, diger takimlara bakin hangisi dogru durust hakederek mac kazaniyorlar ama bir sekilde lig sonunda sampiyon oluyorlar ayni sekilde, bir sekilde bizde kazanalim maclari da yeter.
Ama keske takim hep eze eze yense ... insallah takim da birseyler oturdukca bu takim disli bir rakip olacak istanbul takimlarina karsi artik eski gunlere donecegiz ins bana cok umut veriyor bu takim ve suanki gidisat...

Hürgün Aygün
23.09.2009, 17:56
Bu rakamlar Biletix rakamları mı?

Yoksa Gençlerbirliği Kulübü'nün gişe satış rakamları mı?
biletix abi int. sitelerinden aldım

Hürgün Aygün
23.09.2009, 18:02
http://www.biletix.com/event.htm?id=KFG13

Gökhan KAN
23.09.2009, 18:15
Zor maç olacak inşallah yeneriz..Geneçlerbirliği kendi futbolunu oynamaya çalışır inşallah..O zaman pek zorlanmıyoruz..

Kazım Uzunboy
23.09.2009, 18:20
Biletler gişelerde küsüratsız olacaktır. :)

20 tl, 30 tl, 40 tl gibi..

Rahim.K
23.09.2009, 18:30
inşallah bu maçı kazasız belalız atlatırız.Oyuncularımız geçenki maçlardaki performanslarının altına düşmezse bu maçı alabilecegimizi düşünüyorum.Bu maça gökhan damgasını vurması gerekir artık.Sakatlıgıda geçti,kendine gelmiştir artık.

Kazım Uzunboy
23.09.2009, 18:31
3G'ye güzel bir başlangıç olacak inşallah. :)

Hqmi
23.09.2009, 18:39
Mutlaka kazanmamız gereken maç ve kazanacağız :)

Mustafa Önder
23.09.2009, 19:13
Bu maç çok önemli ve önemli olmasını kılan bu maçı kazanmamız taktir de ilk 3 de ki yerimizi garanti görüyorum..

Samet Yildirim
23.09.2009, 19:54
Yukarasi icin kirilma mac

irfanb
23.09.2009, 20:00
3G`ye adim atmanin faturasi bakalim ne olacak? :)

Gökhan KAN
23.09.2009, 20:24
Acaba ne zaman golü bulana kadar rakibi baskıdan bayıltıcaz..

.....
23.09.2009, 20:31
3G`ye adim atmanin faturasi bakalim ne olacak? :)

Tabiki de Şampiyonluk :)

A.T.R
23.09.2009, 20:36
Geçen sene Ankara takımlarından içeride ve dışarıda 24 tam puan almıştık. İnşallah Ankara seferlerinin açılışı olan Gençler maçı yine aynı tarife ile sonuçlanır. Gerçi Gençler bu sene geçen seneden daha bir iyi durumda ama hadi hayırlısı. 1 olsun bizim olsun inşallah.

semihkilic61
23.09.2009, 20:50
iyi bütün arkadaşların olumsuzlukları üzerinden atmaları güzel bişey.bu takım bu seen şampiyonluğa oynayacak arkadaşlar ben buna yürekten inanıyorum başka da bişey demiyorum .umarım bu maçı alırız...

Kazım Uzunboy
24.09.2009, 09:19
Taraftarlar 19 Mayıs'a akacak

Takımın ligde arka arkaya iki maç kazanması ve üzerindeki ölü toprağını atması Bordo-Mavili taraftarları da harekete geçirdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm721638.jpg

Trabzonsporlular’ın Gençlerbirliği ile Ankara’da oynanacak karşılaşmaya büyük ilgi gösterdiği belirtildi. Başkent’te yaşayan Trabzonlular ile çevre illerden gelecek olanların 19 Mayıs Stadı’nda konuk ekibe ayrılan yerleri doldurması bekleniyor.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1253773085957&pid=7615&ids=23103|100839

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Erdal DİLEK
24.09.2009, 10:47
ZOR MAC, hem fiziki acıdan hemde psikoljik acıdan, etkileri olumlu olur inşallah. .

Ahmet Kuru
24.09.2009, 10:55
Bu haftada forvet hattı coşacak inşallah...
Bir kaç hafta daha Umu ve Gökhan'ın goller atması lazım...
Sonrası kendiliğinden gelecektir zaten...

Cemalettin Taşkın
24.09.2009, 11:23
hiç istemediğim bir hakemi vermişler bizim maça.

ilk sırada yunus yıldırım ikinci sırada hüseyin göçek bizim maçlarda görmek istemediğim hakemler.

hakemi gördükten sonra bu maçtan 1 puan bile iyidir diyorum.

metehan
24.09.2009, 11:56
Geçen sezon GB'yi her iki maçta da yenmiştik ancak galip gelen taraf biz olmamıza rağmen iyi oynayan takım (her iki maçta da) GB idi. Bu maçta da benzer bir durum olacağını düşünüyorum. Yine GB iyi oynar ama biz kazanırız :)

murat köse
24.09.2009, 12:51
ankara takımları artık eski güçlerinde değiller. gecen sene yapmış olduğumuz 8 de 8 isn bir başlangıcı olucak ve tüm ankara deplasmanlarımız kazanacağımıza inanıyorum. aynı takım dizilşiyle sahaya cıkarsak ve kahe yi tutarsak çok rahat kazanırız.

Ercan DEMİRCİ
24.09.2009, 13:21
Trabzonspor ' umuza Başarılar Diliyorum İnşallah 3 Puanla Döneceğiz...

msti61
24.09.2009, 13:28
yenecez , başka yolu yok ! ölümüne bordo mavi ...

Tolunay Abdioğlu
24.09.2009, 13:34
ankara takımları artık eski güçlerinde değiller. gecen sene yapmış olduğumuz 8 de 8 isn bir başlangıcı olucak ve tüm ankara deplasmanlarımız kazanacağımıza inanıyorum. aynı takım dizilşiyle sahaya cıkarsak ve kahe yi tutarsak çok rahat kazanırız.

2 tane deplasman kaldı yanılmıyorsam.

Hacettepe düştü,Ankaraspor'u Tff düşürdü.

Ankaragücü'yle,Gençlerbirliği kaldı.

Yarın 1 tanesını oynayacağız 1 tane kalıcak. :)

Okan Çıtlak
24.09.2009, 13:38
konunun başına hala yattara resmi koyuyorsunuz ayıptır ya bu adam bizle dalga geçiyor yaptıkları kanıma dokunuyo belliki artık oynamayacak bu parayı bulmuş keyfine harcıyo burası emeğe saygı vermeyenin aldığı paranın hakkını vermeyene destek yeri değildir. çok kızgınım çok

Emrullah
24.09.2009, 13:50
Geçen haftaki ilk 11 Tayfun hariç oyuna sürülmeli. Alanzibho son yarım saat oynatılsın artık, oynatmayarak kazanılmaz bu futbolcu. Antalya maçı durum 3-0 olmuş ve son 15 dakika. Al işte Alanzinho'yu oyuna. Ne zaman alacak merak ediyorum. tamamen gözden çıkartıldıysa satılsın o zaman.

Vural Kuyumcu
24.09.2009, 14:24
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2666-3U0G2Q3S.jpg

Fırtına Başkent’te Esmeye Hazırlanıyor

Takımımız 25 Eylül Cuma günü Ankara’da yaşayan tüm Trabzonlular ve Trabzonsporlular’ı, açacağı TS Club ile aynı çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Başkanımız Sadri Şener ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin hazır bulunacağı açılışta, Razundara Tjikuzu ve Onur Recep Kıvrak da TrabzonCell için düzenlenecek imza gününde taraftarlar ile bir araya gelecek. TrabzonCell hattına sahip olmayanlar saat 12:00 itibarı ile TS Club’ta açılacak TrabzonCell stantlarından hat almak için başvuruda bulunabilecek.

TS Club mağazası artık Ankara’da.
Artık Ankara’da yaşayan Trabzonlular ve Trabzonspor taraftarları da takımlarına daha yakın olacak. 25 Eylül Cuma günü saat 14:00’te Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin açılışını gerçekleştireceği TS Club, Karadeniz Fırtınası’nı Başkent’e taşıyacak.
Açılış şerefine Trabzonsporlu futbolcularla TrabzonCell imza günü…
Taraftarın takımına ait aradığı her şeyi bulabileceği TS Club’ta saat 15:00’te ise, takımın iki önemli futbolcusu Razundara Tjikuzu ve Onur Recep Kıvrak’ın katılımı ile TrabzonCell hattına sahip ve hat almak için başvurusunu yapmış olan tüm taraftarlar için özel imza günü düzenlenecek. TrabzonCell hattına sahip olmayanlar saat 12:00 itibarı ile TS Club’ta açılacak TrabzonCell standında hat almak için başvuruda bulunabilecek.
Faturalı TrabzonCell hattına sahip olmak isteyen taraftarlar, sadece kimlik ve kendi adlarına düzenlenmiş bir fatura ile, stad içinde kurulacak standda işlemlerini kolaylıkla yaptırabilecekler. Taraftarlar ayrıca, açılacak standlarda Trabzonspor Kart için de anında başvuru yapabilecekler.

Resmi Site

Ali Can
24.09.2009, 14:33
şu ana kadar bence karşılaştığımız en formda takım
gençleri yenebilirsek diğer andolu takımları yenebileceğimiz anlamına gelir benim için

Gökhan KAN
24.09.2009, 14:33
Bu maç çok zor olacak..O yüzden Alanzinho kiliti açmak için erken girecektir diye düşünüyorum..

futbalski60
24.09.2009, 17:34
Rakiplerinin son iki haftada rakip fileleri 9 kez havalandırmalarının kendilerini korkutmadığını dile getiren Doll, şunları kaydetti: "Trabzonspor'un ofansif gücüne karşı düzenli bir defans yapacağız. Biz dersimize iyi çalıştık. Takımımız 45 dakikadan sonra değil, birinci dakikadan itibaren uyanık olacak. Defansımızın düzeni, yarınki maçta kiliti açacak anahtar olacak." Thomas Doll

Adem CAKIR
24.09.2009, 17:44
Acaba ne zaman golü bulana kadar rakibi baskıdan bayıltıcaz..

Şöyle bir kadroya, Şenol Güneş, Fatih Tekke ve gerçekten kaliteli bir sağ bek eklendiğinde... :)

Enes Başkaya60
24.09.2009, 17:48
Zor mac ama kazaniriz gİbİme gelİyor.....

Cafer Bulur
24.09.2009, 17:50
Rakiplerinin son iki haftada rakip fileleri 9 kez havalandırmalarının kendilerini korkutmadığını dile getiren Doll, şunları kaydetti: "Trabzonspor'un ofansif gücüne karşı düzenli bir defans yapacağız. Biz dersimize iyi çalıştık. Takımımız 45 dakikadan sonra değil, birinci dakikadan itibaren uyanık olacak. Defansımızın düzeni, yarınki maçta kiliti açacak anahtar olacak." Thomas Doll
G.birligi elbette kontrollü futbolu tercih edecektir.

Buna karsilik bizde sabirli oynamali ve onlara gol imkani tanimamaliyiz.

Dedigim gibi bu macta geriye düsersek kazanmamiz oldukca zorlasir.

90 dakika tedbiri elden birakmadan oynarsak kazanabilecegimize inaniyorum.

Yunus Emre SEYHAN
24.09.2009, 17:51
İlk 11'de oynayan oyuncularımızdan 2-3 tanesi iyi futbol ortaya koyarsa maçı raahaat alırız.

iyattara
24.09.2009, 17:57

10 kişi defans yapıcaz desene arkadaşım açık açık ne eveleyip geveliyosun :) illaki yenicez rahat ol sen oyuncak bebek tomas:)

Mustafa Mahmutoğlu
24.09.2009, 18:16
İnşallah gelicem maça. Skor ne olursa olsun, bizim olsun :)

Serdar A
24.09.2009, 18:26
Umarım şu an itibarıyla süper ligin en iyi savunma oyuncularından biri olarak görüntü veren Aykut Demir başkanımızın dikkatini çeker ve daha önce bedelsiz olarak almamamız biraz vicdan sızlatır . Belki böyle bir durumda bir kaç milyon vererek Gençler'den bonservisini alma şansımız da olur .

Erdal
24.09.2009, 18:34
Umarım şu an itibarıyla süper ligin en iyi savunma oyuncularından biri olarak görüntü veren Aykut Demir başkanımızın dikkatini çeker ve daha önce bedelsiz olarak almamamız biraz vicdan sızlatır . Belki böyle bir durumda bir kaç milyon vererek Gençler'den bonservisini alma şansımız da olur .

Geçti ahım sidreyi etmez karar.....

sessizkral_1
24.09.2009, 18:37
Kilidi Colman ve gabriç açacak.

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 18:40
İnşallah Gabric ilk golünü atacak.

turkish0061
24.09.2009, 18:46
insallah alanzinhoyu ilk 11de goruruz adam hiç oynamiyor, oda uzuluyordur ya. insallah oynarda golunude atar boylece t.directorun gozune girer! Insallah kazanacagiz. bu mac bizim icin cok onemli!

Sinem Yılmaz61
24.09.2009, 18:50
Şöyle bir kadroya, Şenol Güneş, Fatih Tekke ve gerçekten kaliteli bir sağ bek eklendiğinde... :)

Oohh bu Is cok zor görüniyor vallah, hayal gibi :(

Hasan ZAİMOĞLU
24.09.2009, 18:51
İnşallah Gabric ilk golünü atacak.
inşallah (: bi temennide benden olsun inşallah Yattaranın dönüşü olur

Atılay
24.09.2009, 18:52
inşallah (: bi temennide benden olsun inşallah Yattaranın dönüşü olur

İnşallah Selçuk da atar bi tane bu da benden bi temenni :)

vaslat
24.09.2009, 19:10
inşallah alacağız bu maçı...

danger00
24.09.2009, 19:15
İbrahima Yattara çok mutlu
24 Eylül 2009 / 18:49
Trabzonspor'un Gineli Yıldızı yattara Gençlerbirliği maç kadrosuna alındı.

Trabzonspor'un Gineli yıldızı uzun bir sakatlık döneminin ardından Gençlerbirliği maçı için 18 kişilik kadroya dahil edildi.
Standard Liege ile 18 Temmuz'da sezon başının 2.hazırlık karşılaşmasında sakatlanan yattara uzun bir sakatlık döneminin ardından tekrar kadroya alındı.
Teknik Direktör Hugo Broos'un fizik yönünden hazır bulursa sahaya süreceği yattara, 18 kişilik Gençlerbirliği kadrosuna alınmasının mutluluğunu yaşıyor.
Formamın hakkını vereceğim:
Gençlerbirliği ile Cuma Günü (Yarın akşam) Ankara'da oynanacak olan 18 kişilik maç kadrosunda bulunan Yattara'nın çok sevinçli olduğu gözlenirken Gineli yıldız "Çok mutluyum, uzun zamandan beri ayrı kaldığım formama kavuşuyorum, hocam bana görev verirse elimden geleni yapacağım, formamın hakkını vermek için tüm gayretimi ortaya koyacağım" dedi.

haber61.net

Murathan
24.09.2009, 19:32
Geçen sene babam şöyle demişti : Biz şampiyon olursak eğer ANkara syesinde oluruz bütün maçları kazanıp 24 puan toplarız demişti. Gerçektende tuttu ama şampiyon olamadık :S :D

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 19:38
Vayyy paşam dönmüş:)

Trapzone61
24.09.2009, 19:55
Yattara son yarim saat oynar bence ama alazinho ne olacak onu merak ediyorum,,,iyi futbolcu aslinda,,,bu mac gabric in maci olacak yine,,antalya macinda kacirdi goolu bu hafta goolu var :)))

winner
24.09.2009, 20:01
kazanan kadronun bozulacağını sanmam,alanzinho ve engin skora göre kenardan gelebilecek oyuncular

Nazlı Ayaz
24.09.2009, 20:02
Umarım maç sonunda sevinen taraf biz oluruz ve takımımızın iki haftadır göstermiş olduğu yükseliş devam eder.Trabzonspora başarılar...

Samet KILIÇ
24.09.2009, 20:02
kazanan kadronun bozulacağını sanmam,alanzinho ve engin skora göre kenardan gelebilecek oyuncular

engin kadroda yok yerine yattara kadroda.........

Erdem Keser
24.09.2009, 20:05
Engin'i hangi düşünceyle kadroya almamış merak ettim , vardır heralde bir açıklaması.

Koray
24.09.2009, 20:09
Şaka gibi yahu...

Engin'i kadroya bile almamış, ne yapmaya çalışıyor bu adam anlamadım bi türlü.

Alanzinho'yu da küstürdü, Antalya maçından sonra kolbastıya bile katılmadı...

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 20:12
Engin konusunda şaşkınlık içerisindeyim..

irfanb
24.09.2009, 20:12
Yattara oynarsa formasinin hakkini kesinlikle verir.
Ikinci yari tekrar sakatlanip bir 3 ay daha yatar.:)

Trapzone61
24.09.2009, 20:14
engin futbolcu degil gözümde,,,takimi durduruyor,,,sevmiyorum oyununu,,,,birseyler yapmak istiyor ama beceremiyor,,cok kaybediyor topu..

irfanb
24.09.2009, 20:14
Zafer Yelen'den kötü haber
24 Eylül 2009 Perşembe 19:06
Trabzonspor'da sakatlığı bir türlü geçmeyen Zafer Yelen'in ameliyat olacağı bildirildi...

Trabzonspor'da sakatlığı bir türlü geçmeyen Zafer Yelen'in ameliyat olacağı bildirildi. Yelen'in, kontrol için gittiği Almanya'da eski doktoru tarafından ameliyat edileceği belirtildi.
Trabzonspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Zafer'in sağ diz iç menüsküs dejeneratif zemindeki yırtığı dolaysıyla ameliyatına karar verildiğini açıkladı. Alioğlu, Kulüp Doktur Hakan Ayaz gözetiminde Zafer'e uygulanan yoğun konzervatif tıbbi tedavinin netice vermemesi üzerini bu kararın alındığını söyledi.

Operasyonun, futbolcunun daha önce yaşamış olduğu farklı tıbbi problemlerine aşina Almanya'daki eski doktoru tarafından gerçekleştirileceğini kaydeden Alioğlu, "Gelecek hafta içerisinde hospitalize edilmeden yapılacak olan bu uygulama akabinde birkaç günlük dinlenmeye müteakip Trabzon'a dönecek olan bu oyuncumuzun rehabilitasyonuna Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde devam edilecektir." dedi.

internetspor

Gökhan KAN
24.09.2009, 20:15
Kadroda kimler var bilmiyorum ama Barış, Gabric,Yattara,Engin hepsi aynı mevki oyuncuları..Burada biri fazlalık olur o da Engini almamış..Bana göre Barış ı Engin e tercih etmiştir..

Mehmet Ç.
24.09.2009, 20:18
Engin'i hangi düşünceyle kadroya almamış merak ettim , vardır heralde bir açıklaması.

cok sevindim... Cok kötü bir futbolcu... Trabzonlu diye gaza gelip aldilar sadece... Hoca mi istedi, hayir!

Serdar A
24.09.2009, 20:21
Engin kadroya girebilecek kadar performans ortaya koyamıyorsa hocaya kızmanın ne anlamı olabilir ?

ts_61
24.09.2009, 20:26
Engin'i hasta diye kadroya almamıştır diye düşünüyorum. ( grip bildiğim kadarıyla )

Sefa Murat Dokuz
24.09.2009, 20:36
Gollü bir maç beklemiyorum son maçlarımıza göre ama kazanacağız. Maç pazar olsa maçtaydım. Federasyon yaktı beni.

CaMoKaEnEs
24.09.2009, 20:42
ALLAH'ın izniyle bu maçıda alcaz

cem arin
24.09.2009, 20:49
Herseyden önce birilerine anlatmak gerekiyor ki maclara 18 kisilik kadrolarla cikiliyor! 11 asil 7 yedek oyuncu bankta olmak üzere ve bu herhangi bir takim icin degistirelebilecek bir kural degil! Mahalli ligde de sampiyonlar liginde de durum bu! bu kisa teknik bilginin ardindan olaya sasiran hatta bu durumu kabullenemyen arkadaslara sormakta fayda var deyip soruyorum! colmani asisstlerine ragmen,umutu gollerine ragmen begenmeyen insanlarin daha asisti golü ve sahada trabzonluya kendisini bireysel oynuyla gösterme cabasi icinde olan bir oyuncunun ligin ilk haftasindan bu yana herhangi bir varlik gösterememesi sizce bir sebep midir kadroya alinmamasinda! hele ki kadroaya barisin alindigini görmek yattaranin sezonun ilk macina cikacak olmasi bunlara etken midir! Ayrica onlarin da belirttigi gibi elizde bir de alanzinho varken kacinci tercih olabilir engin? ya da yattara mi engin mi alan mi engin mi baris mi engin mi sorularina mi cevap aramalaiyiz! ve son oalrakta hocanin tercihlerine neden hic saygi gösgteremiyor ve kendimizce hep birseylerin altida baska seyler ariyoruz?

bu hafta alan oynayacak gibi ilk onbirde ve ikinci yari yattara girecek oyuna sanirim barisi ise cok büyük aksiliklerde oyuna sürebilir.

ben Teknik direktörün cok akillica hareket ettigi kanaatindeyim.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2009, 20:53
18 kişilik kadroda su futbolcular yer alıyor
slyva-tolga-egemen-song-gıray-tayfun-serkan-ferhat-cale-ceyhun-selcuk-colman-alanzınho-gabrıc-barıs-yattara-umut-gokhan unal
yarın kı mactakı muhtemel 11 soyle;
----------------------------slyva--------------------------------
----tayfun--------egemen----------gıray---------ferhat----------
----serkan--------selcuk-----------colman--------gabrıc---------
------------------umut------------gokhan-----------------------
yedekler:tolga-song-cale-ceyhun-alanzınho-yattara-barıs
bu macta kadroda olmayanlar:hasan ahmet sarı-tjıkuzu-engın(grıp oldugu ve de antreman eksıgınden dolayı)-zafer(amelıyat olacak)
yedeklerımızde artık oyunu degıstırebılecek kapasıtede,,,,,,

champions
24.09.2009, 21:14
Valla insan birini sevmeyegörsün onda mutlaka bir kusur bulur.Varsa da bulur yoksa da bulur.
Yattara yokken bile Engin-Alan-Barış gibi isimlerin 11'e giremediği bir ortamda Yattaralı bir 18'e Engin'in girememesi oldukça normal. Hem kadro yapımız itibariyle normal hemde Engin'in oynadığı maçlardaki performansı itibari ile normal.

http://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2674#Icerik

Yarınki maç için yukarıdaki kadrodan şöyle bir 11 çıkarabiliriz;

-----------------Tony---------------
--Song---Giray-----Egemen--Cale---
------Selçuk----Serkan---Gabric----
------------Alanzinho--------------
------Umut---------Gökhan--------

Ya da Gökhanı kesip, Barışı sağ kanada koyup Alanzinhoyu biraz daha ileride oynatabiliriz. Bu tür ortalamanın üstündeki deplasmanlar için ideal bir 11. Ferhat-Colman-Ceyhun ve Yattara sonradan değerlendirebileceğimiz oyuncular.Takım olarak iyi savunma yapmamız gerek, yoksa işimiz zor.Geçen haftaki futbolla bu deplasmanda 1 puan iyidir, umarım üstüne çıkarız da 3 puanı alıp döneriz.

esra61
24.09.2009, 21:25
hadi hayırlısı....mücadele azim hırs........bide goller geldimii kolbastı izlemeye hazırlanalım maç sonunda,

SDinc
24.09.2009, 21:25
Valla insan birini sevmeyegörsün onda mutlaka bir kusur bulur.Varsa da bulur yoksa da bulur.
Yattara yokken bile Engin-Alan-Barış gibi isimlerin 11'e giremediği bir ortamda Yattaralı bir 18'e Engin'in girememesi oldukça normal. Hem kadro yapımız itibariyle normal hemde Engin'in oynadığı maçlardaki performansı itibari ile normal.

http://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2674#Icerik

Yarınki maç için yukarıdaki kadrodan şöyle bir 11 çıkarabiliriz;

-----------------Tony---------------
--Song---Giray-----Egemen--Cale---
------Selçuk----Serkan---Gabric----
------------Alanzinho--------------
------Umut---------Gökhan--------

Ya da Gökhanı kesip, Barışı sağ kanada koyup Alanzinhoyu biraz daha ileride oynatabiliriz. Bu tür ortalamanın üstündeki deplasmanlar için ideal bir 11. Ferhat-Colman-Ceyhun ve Yattara sonradan değerlendirebileceğimiz oyuncular.Takım olarak iyi savunma yapmamız gerek, yoksa işimiz zor.Geçen haftaki futbolla bu deplasmanda 1 puan iyidir, umarım üstüne çıkarız da 3 puanı alıp döneriz.

Kendi adına konuş.

Ufuk Bayraktar61
24.09.2009, 21:30
Arkadaşlar enginin alınmamasıyla ilgili bir teorim var..

muhtemelen çoğu kişinin stadda gözünden kaçmışdır bu olay. kale arkasından ben ve maratondan bi abi buna şahit olduk diyebiliirm.. daha kimsedende duymadım.

Engin geçen hafta oyuna girmeden önce bir problem yaşandı yedek kulubesinde. ilk önce çıkış tünelimizin orda ısınan topçulara işaret yapıldı metin diyadin tarafından. ilk gelen Alanzinhoydu o dakikada.. sonra sen git seni çağırmadık engini çağırdık gibi bi konuşma oldu ( gibi diyorum, orda konuşulbilecek şeyin bu olduğunu düşünüyorum)..alanzinho gitti engin geldi. engin geldikten sonra metin diyadinle baya bir atışır oldular. metin diyadin engine bağırdı.bağırdı demiyimde kızdı sinirlendi. çünkü belli oluyodu. ( ama ne konuştular ne ettiler bilmem)

ve şimdi bu hafta engin kadroda yok. dediğim gibi bu bir teori. engin burda oturuyo şu an evde :). manyak bi Bmwsi var:). eğer olurda görürsem haberdar ederim sizi...

husky61
24.09.2009, 21:31
ArkadaŞlar İstanbuldan gİtcek oalnlar varmi yanİ bİ org. Varmi yoksa hekes kendİ İmkanlariylami gİtcek

SDinc
24.09.2009, 21:31
Yahu Engin gribal enfeksiyon geçirmişti. Büyük ihtimal o yüzden kadroda değil.

Erdem Keser
24.09.2009, 21:36
Herseyden önce birilerine anlatmak gerekiyor ki maclara 18 kisilik kadrolarla cikiliyor! 11 asil 7 yedek oyuncu bankta olmak üzere ve bu herhangi bir takim icin degistirelebilecek bir kural degil! Mahalli ligde de sampiyonlar liginde de durum bu! bu kisa teknik bilginin ardindan olaya sasiran hatta bu durumu kabullenemyen arkadaslara sormakta fayda var deyip soruyorum! colmani asisstlerine ragmen,umutu gollerine ragmen begenmeyen insanlarin daha asisti golü ve sahada trabzonluya kendisini bireysel oynuyla gösterme cabasi icinde olan bir oyuncunun ligin ilk haftasindan bu yana herhangi bir varlik gösterememesi sizce bir sebep midir kadroya alinmamasinda! hele ki kadroaya barisin alindigini görmek yattaranin sezonun ilk macina cikacak olmasi bunlara etken midir! Ayrica onlarin da belirttigi gibi elizde bir de alanzinho varken kacinci tercih olabilir engin? ya da yattara mi engin mi alan mi engin mi baris mi engin mi sorularina mi cevap aramalaiyiz! ve son oalrakta hocanin tercihlerine neden hic saygi gösgteremiyor ve kendimizce hep birseylerin altida baska seyler ariyoruz?

bu hafta alan oynayacak gibi ilk onbirde ve ikinci yari yattara girecek oyuna sanirim barisi ise cok büyük aksiliklerde oyuna sürebilir.

Bunu öğrendiğimiz çok iyi oldu.

Salih Edip
24.09.2009, 21:43
Herseyden önce birilerine anlatmak gerekiyor ki maclara 18 kisilik kadrolarla cikiliyor! 11 asil 7 yedek oyuncu bankta olmak üzere ve bu herhangi bir takim icin degistirelebilecek bir kural degil! Mahalli ligde de sampiyonlar liginde de durum bu!

akisini söyleyen mi var acaba

arifberkay
24.09.2009, 21:46
Sana dedİk baŞkan bu engİn kuz kuzu sorunlu adamlar 5. Haftayi tamamlayamadilar ama dİnletemedİk

iskenderunlu
24.09.2009, 21:46
gençlerbirliğinde kahe formunda ve her maçta gol atıyor dikkatli olmak lazım

arifberkay
24.09.2009, 21:52
oo paşa hazretleri yattara bey dönmüşler hoş gelmişler buyursunlar buyursunlar sizi şöyle alalım..formasının hakkını vermeye çalışan çalışıp didinen alan oynayamaz ama sen gelir gelmez 2 çalım atacaksın diye hemen oyuna sürülürsün haftaya tekrar sakatlanırsın böylece ilk yarı biter....trabzon tarihinin en imtiyazlı ama en vurdumduymaz futbolcususun sana artık güvenmiyorum profesyonel bir yönetim olsaydı sen bu takımda kalamazdın

hüseyin1975
24.09.2009, 22:03
Zafer Yelen'den kötü haber
24 Eylül 2009 Perşembe 19:06
Trabzonspor'da sakatlığı bir türlü geçmeyen Zafer Yelen'in ameliyat olacağı bildirildi...

Trabzonspor'da sakatlığı bir türlü geçmeyen Zafer Yelen'in ameliyat olacağı bildirildi. Yelen'in, kontrol için gittiği Almanya'da eski doktoru tarafından ameliyat edileceği belirtildi.
Trabzonspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Zafer'in sağ diz iç menüsküs dejeneratif zemindeki yırtığı dolaysıyla ameliyatına karar verildiğini açıkladı. Alioğlu, Kulüp Doktur Hakan Ayaz gözetiminde Zafer'e uygulanan yoğun konzervatif tıbbi tedavinin netice vermemesi üzerini bu kararın alındığını söyledi.

Operasyonun, futbolcunun daha önce yaşamış olduğu farklı tıbbi problemlerine aşina Almanya'daki eski doktoru tarafından gerçekleştirileceğini kaydeden Alioğlu, "Gelecek hafta içerisinde hospitalize edilmeden yapılacak olan bu uygulama akabinde birkaç günlük dinlenmeye müteakip Trabzon'a dönecek olan bu oyuncumuzun rehabilitasyonuna Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde devam edilecektir." dedi.

internetspor

Haftalardir ugras dur ve sonra yine ameliyat ettir.
Bakalim ne zaman iyilesecek.
Ayaginda top tutabilen ve cok isabetli paslari olan bir elemani doktorlarimiz sayesinde kullanamiyoruz.

:mad:

Gökhan Döner
24.09.2009, 22:17
Ayaginda top tutabilen ve cok isabetli paslari olan bir elemani doktorlarimiz sayesinde kullanamiyoruz.

Zaten bu şekilde niye alıyoruzki anlamış değilim.

Gökhan Döner
24.09.2009, 22:19
İnşallah yarın kolay bir maç olur yine ama bana hiç öyle gelmiyor.
Galip geleceğiz fakat zor bir galibiyet olacak.

Cafer Bulur
24.09.2009, 22:19

Müzmin sakatlarimiza yattaradan sonra zafer yelen de eklendi.

Benim icin bu iki futbolcunun kadroda olmasi sürpriz,oynamamalari normaldir artik.:)

Bu arada engin in kadroya alinmamasi bir yandan belli mevkiilerdeki kadro genisligimizi diger yandan da engindeki düsüsü ortaya koyuyor.

Salih Edip
24.09.2009, 22:21
Müzmin sakatlarimiza yattaradan sonra zafer yelen de eklendi.

Benim icin bu iki futbolcunun kadroda olmasi sürpriz,oynamamalari normaldir artik.:)

Bu arada engin in kadroya alinmamasi bir yandan belli mevkiilerdeki kadro genisligimizi diger yandan da engindeki düsüsü ortaya koyuyor.

engindeki düşüşle alakalı olduğunu hiç sanmıyorum her hafta bir isim kadronun dışında kalıyo önce alanzinho sonra barış şimdi de engin.. hoca bişeyler yapmaya çalışıyo ama hayırlısı bakalım.

gerenimo
24.09.2009, 22:24

bence takım ve taktik oluşturulurken referandum yapılmalı, taraftarın istediği en fazla oyu alan futbolcular kadroya alınmalı.

Cafer Bulur
24.09.2009, 22:26
engindeki düşüşle alakalı olduğunu hiç sanmıyorum her hafta bir isim kadronun dışında kalıyo önce alanzinho sonra barış şimdi de engin.. hoca bişeyler yapmaya çalışıyo ama hayırlısı bakalım.
Dogru,engin sezon basindan beri hic yüksek performansla oynamadi ki.:)

Engin su ana kadar bekleneni veremeyen oyuncularin basinda geliyor,öyle ya da böyle.

Engin daha cok calisip kadroyu,hatta ilk 11 i zorlamalidir.

cem arin
24.09.2009, 22:31
akisini söyleyen mi var acaba

yahu anlamak mi istemiyorsunuz yoksa anlamamazliktan mi geliyorsunuz! orada nalatmak istedigimin tek cümlesini alip buray yapistirinca ne oluyor

Biryan da adamlar bunu nedne kadroya almiyorsun digeri neden onbirde degil bu da xok sen manyak misin hoca diyor ben de demeye calistim ki hani kadro 18 kisiden olusuyor daha fazlasi mümün degil ancak sen anlamadiysan ben ne yapayim! IQ su 70 altindakilere üyelik vermeseler mi ne?

Salih Edip
24.09.2009, 22:32
Dogru,engin sezon basindan beri hic yüksek performansla oynamadi ki.:)

Engin su ana kadar bekleneni veremeyen oyuncularin basinda geliyor,öyle ya da böyle.

Engin daha cok calisip kadroyu,hatta ilk 11 i zorlamalidir.

engin sezon başında en formda oyuncumuzdu en yüksek performansı gösteriyodu ilerleyen zamanlarda faydalı olucağına eminim.

Hasan ZAİMOĞLU
24.09.2009, 22:37
engin şuanda biraz donuk oynuyor ama TRabzonspor da oynadığının bilincinde !!

Salih Edip
24.09.2009, 22:37
yahu anlamak mi istemiyorsunuz yoksa anlamamazliktan mi geliyorsunuz! orada nalatmak istedigimin tek cümlesini alip buray yapistirinca ne oluyor

Biryan da adamlar bunu nedne kadroya almiyorsun digeri neden onbirde degil bu da xok sen manyak misin hoca diyor ben de demeye calistim ki hani kadro 18 kisiden olusuyor daha fazlasi mümün degil ancak sen anlamadiysan ben ne yapayim! IQ su 70 altindakilere üyelik vermeseler mi ne?

terimin yandaşları gibi mantık yürütüyosun yok kadro 18 kişi herkesi nasıl alsın bilmem ne ? hoca herşeyin en doğrusunu yapmıyo öyle olsa manisa - diyarbakır yenilgileri olmazdı burdaki herkes de kadroyu seçimleri oyuncu değişikliklerini formanın rengini uzunluğunu kısalığını vs. eleştirebilir...

bu hoca 4-5-1 de ısrar ettiği zamanlar burda taraftar umut - gökhan ikilisinin birlikte oynaması konusunda neredeyse hemfikirdi. hoca burdaki taraftardan daha geç anladı bunu...herkesi kendin gibi IQ su yüksek (!) sanma!!! alanzinho gibi bu takımın en yetenekli ve sonradan girip oyuna can verebilicek oyuncusunu kadroya bile almamanın diğer maçta da dalga geçer gibi 90. dakikada oyuna sokmanın yanlış olduğunu IQ su senden düşük 5 yaşındaki çocuk bile bilir....

Hasan ZAİMOĞLU
24.09.2009, 22:39
takımmımz yarın tarafatarımızın büyük desteğiyle 3 puanı alacak !!

Cafer Bulur
24.09.2009, 22:41
engin sezon başında en formda oyuncumuzdu en yüksek performansı gösteriyodu ilerleyen zamanlarda faydalı olucağına eminim.
Engin oynadigi hicbir resmi macta iyi oynamadi,buna toulouse maci dahil.

O macta bile attirdigi güzel bir gol disinda varlik gösteremedi.

Engin hazirlik maclarinda iyiydi dersen ona bir sey diyemem.;)

Salih Edip
24.09.2009, 22:43
Engin oynadigi hicbir resmi macta iyi oynamadi,buna toulouse maci dahil.

O macta bile attirdigi güzel bir gol disinda varlik gösteremedi.

Engin hazirlik maclarinda iyiydi dersen ona bir sey diyemem.;)

hocam tamam engin iyi oynamadı da daha bu son iki haftaya kadar colman - gabriç - umut - gökhan - yattara ne yaptı... az sabırlı olmak lazım adam hayalindeki takımda oynuyo belki de biraz zaman...

titanic
24.09.2009, 22:47
Nereden bulurlar ve alırlar bu ilginç topçuları adamlarda inkar edilmeyecek bir yetenek var.ama bilerek ama bilmeyerek bunu kullanmıyorlar,yattara olsun engin olsun futbol izlettiren tipte oyuncular,ne bileyim bir gün göstermediler

Orhan Aydın
24.09.2009, 22:50
zaferin geldiğinden beri oynamamasına rağmen daha yeni ameliyat olmasına karar verilmesi ilginç değil mi antremanda felan mı ameliyat olmasını gerektirecek sakatlık yaşıyor adam

gerenimo
24.09.2009, 22:51
terimin yandaşları gibi mantık yürütüyosun yok kadro 18 kişi herkesi nasıl alsın bilmem ne ? hoca herşeyin en doğrusunu yapmıyo öyle olsa manisa - diyarbakır yenilgileri olmazdı burdaki herkes de kadroyu seçimleri oyuncu değişikliklerini formanın rengini uzunluğunu kısalığını vs. eleştirebilir...

bu hoca 4-5-1 de ısrar ettiği zamanlar burda taraftar umut - gökhan ikilisinin birlikte oynaması konusunda neredeyse hemfikirdi. hoca burdaki taraftardan daha geç anladı bunu...herkesi kendin gibi IQ su yüksek (!) sanma!!! alanzinho gibi bu takımın en yetenekli ve sonradan girip oyuna can verebilicek oyuncusunu kadroya bile almamanın diğer maçta da dalga geçer gibi 90. dakikada oyuna sokmanın yanlış olduğunu IQ su senden düşük 5 yaşındaki çocuk bile bilir....

yapmayın ya, bu taraftar geçen sene ersun hocaya neden tek forvet oynamıyoun diye kızıyodu. ahmet hoca eskişehir maçında tek forvet oynadığında ersun hocaya gönderme yapılmıştı burada. taraftar ne istediğini biliyor mu? ben hiç zannetmiyorum.

bu kadroda yattara, engin, barış, alan bulunduğu müddetce bunlardan biri ya da ikisi kadrodışı kalacak. bu kadar basit. bu hafta engin, geçen hafta barış kadrodışı kaldı.

abdullah6134
24.09.2009, 22:54
ben de ilk önce kadroya bakınca engin tjikuzu nasıl kadro dışı kalır diye sinirlendim fakat sonra düşününce kadrodan çıkarcak da pek kimse bulamadım o yüzden her hafta 18 kişilik kadroda sevdiğimiz olmasını istediğimiz en az bir ama büyük ihtimalle daha fazla oyuncumuz olacaktır. bu takımda kadro dışı kalmak çok büyük bir ceza gibi algılanmamalı ve futbolcuların eminim farkında olduğu bu gerekliliğe biz taraftarlar da alışmalıyız.engin kadro dışı kaldı biz bu oyuncuyu niye aldık mantığı yanlış bir mantıktır zannımca...

Gökhan KAN
24.09.2009, 22:58
Alanzinho veya Yattaradan biri olmadan maç kazanmaya gücümüz yetiyorsa bunlardan birini kulübede tutmak bana mantıklı geliyor..Maç sıkıştığında girer kiliti açar..65 70 te girer, ikiside hızlı adam zaten, o dakikalarda rakibin kondisyonuda düşer kiliti açar..

Gökhan Döner
24.09.2009, 23:03
Alanzinho veya Yattaradan biri olmadan maç kazanmaya gücümüz yetiyorsa bunlardan birini kulübede tutmak bana mantıklı geliyor..Maç sıkıştığında girer kiliti açar..65 70 te girer, ikiside hızlı adam zaten, o dakikalarda rakibin kondisyonuda düşer kiliti açar..

Sayın Bross 65 veya 70 de kaç futbolcu değiştirmişte
bu iki isimi maçın gidişatını değiştirmek içinmi alacak.
Önce Yattara bir düzelsinde

Hasan ZAİMOĞLU
24.09.2009, 23:04
yattaranın maçı olur inşallah !!