PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bravo ! Yönetim, Sayende Bir Cuma Maçı Daha...

Sayfa : [1] 2

Külünkoğlu
18.09.2009, 15:29
"Daha önce 27 Eylül 2009 Pazar günü oynanacağı duyurulan Gençlerbirliği – Trabzonspor maçı yayıncı kuruluşun talebi üzerine kulübümüzün onayı ve Futbol Federasyonu’nun kararıyla 25 Eylül Cuma günü saat 20.00’ye alındı.

Değerli taraftarlarımıza duyurulur."

Mollasalihoğlu
18.09.2009, 15:31
Ne kadar değerli taraftarlar...

Kubilay ŞAHİN
18.09.2009, 15:34
Millet Hazırlığını Yapmış Hevesle Maç Zamanını Bekliyor.. Ne Diyeyim Size Ey Yönetim..

Dursun Kaplan
18.09.2009, 15:34
Bir daha bizim için değerli kelimesini kullanmasın yönetim !

Alayınız değersizleşmeye başladınız.

O kadar insan var, plan yaptılar Ankara'ya maça gelecekler. Çoğu insanla o trübünler de tanışma, kaynaşma fırsatı bulacaktık. Çeşitli illerden gelen bordo-mavi yüreklerle beraber çoşkulu bir taraftar profili sergileyecektik.

Hevesimiz kursağımızda kaldı. Bravo yönetim, bravoo !

Sencer Bulut
18.09.2009, 15:35
Tam bir saçmalık yayıncı kuruluşmuş ne zaman bu yayıncı kurulus trabzonspor icin bisey yaptı ki...

Atalay
Altuğ Atalayla görüştüm...

Tüm detayları ile olayı anlatmaya çalıştım...

Ne yazıkki anlatamadım...!!

Hüseyin Kurt
Bu yönetim bütün golleri kendi taraftarına atmaya başladı.

Bir kulüp böyle amatörce yönetilmez.
Sen hiç düşünmüyor musun şehirdışından maçı izlemeye gelecek olan taraftar Cuma akşamı nasıl gelsin??!!

Federasyonun jokeri miyiz biz?? Nerede boşluk oraya Trabzonspor.

Külünkoğlu
Ankaraspor - Beşiktaş maçı cuma günü oynanacaktı. Ankaraspor küme düşürülünce kurban bulundu TRABZONSPOR !

Özellikle Ankara İstanbul ve Bursa illerinde Cuma maçlarını istemediğimizi sağır sultan bile duydu hala Trabzonspor yönetimleri duymamak da ısrar ediyor. Şu maçın pazar günü saat 16:00'da oynanmamasının sebebi nedir ? İllaki cuma maçı oynanacaksa alın size Sivasspor - Bursaspor maçı yayınlayın işte. Her seferinde Trabzonspor'u seçmek zorunda mısınız ?

Daha önce biz Kasımpaşa ile iki kez cuma günü oynadık.
Kasımpaşa ile Galatasaray'ın cuma günü oynanmamasının sebebi nedir ?

Ya siz Yönetim her seferinde boyun eğmek, bu ve benzer durumlarda diğer takımların stepnesi gibi davranmak zorunda mısınız !

Yazıklar olsun böyle anlayışa ! Yazıklar Olsun !

Özge
Yine taraftarı düşündünüz!

Atalay
18.09.2009, 15:36
Bu kulüp için taraftar değersizdir işte o kadar...!!

Recep Alkan
18.09.2009, 15:39
Teşekkürler.

(Benim adıma fark eden bişi yoktu, ama maça gidecek arkadaşlarım için üzüldüm, tabiki bir de basiretsiz bu anlayış için)

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Erdal
Trabzonspor'un "taraftar gibi düşünebilen" yöneticlere ihtiyacı var. Vizyon, misyon, vesaire hepsini yemişim...Hiç birine ihtiyacımız yok...Basit düşünen adamlar lazım...Basit yahu...Sokaktaki adam mantığı ile...Hatta sokaktaki çocuk mantığı ile....

Volkan
dicek fazla laf yok yazıklar olsun

Atalay
Bu kulübün çalışanlarının bu kulüpte taraftarda umurunda değil..!!

Takım orda 3000 bin kişiye oynayacak bu adamlar gülüp eğlenecek...

Prestijmiş,ürün satışı imiş,Dergi aboneligi imiş,Trabzonsell standı imiş,taraftar kart standı imiş umurlarında değil hemde hiç..!!

Tepkimizi sadece burada değil Kulübü arayarakta mail çekerekte verelim...

0462 325 09 67

Dursun Kaplan
18.09.2009, 15:41
Ankara'da olmama rağmen, maça gitmeyeceğim bende.

Değerli yönetime duyurulur.

Kubilay ŞAHİN
18.09.2009, 15:43
Sırf Trabzonspor'umun Maçına Gideceğim Diye Bayramda Memleket'e Gitmekden Vazgeçmişdim.. Bari Daha Önceden Verseydiniz Kararı..

Yazıklar Olsun Yazıklar..

Mollasalihoğlu
18.09.2009, 15:44
Bu maç tekrar saatine alınmaz ise, kulübe olan tavrım değişecektir..

BMN YÖnetimi kararını versin, tepkimizi nasıl koyacaksak koyalım, sonucunu bekleyelim..

Atalay
Biz böyle koyun olursak bizi daha çok güder bu dengesizler..!!

Hüseyin Bağdat
Yazıklar olsun. Bütün planlarımı maça göre ayarlamıştım. Böyle bir karara zin veren herkese yazıklar olsun...

Yönetim taraftarın gelmesini istemiyor anlaşılan:(

Cengiz Çubukcu
Gitmeyi düşünen arkadaşlar adına çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum....Yönetime de yazık diyorum..

Erdal
Bu kulübün çalışanlarının bu kulüpte taraftarda umurunda değil..!!

Takım orda 3000 bin kişiye oynayacak bu adamlar gülüp eğlenecek...

Prestijmiş,ürün satışı imiş,Dergi aboneligi imiş,Trabzonsell standı imiş,taraftar kart standı imiş umurlarında değil hemde hiç..!!

Tepkimizi sadece burada değil Kulübü arayarakta mail çekerekte verelim...

0462 325 09 67

Gökhan abi, sonuç odaklı çalışma anlayışın önünde saygı ile eğiliyor ve arıyor aratıyorum...

ilhan
18.09.2009, 15:45
Ne kadar değerli taraftarlar...

Benden çok yaşayacaksın Metin'im. Tam da bunu yazacaktım.

Değerli taraftar he :)

Atalay
Kulübe telefon açın fax geçin mail atın bu kararı başlarına geçirelim akadaşlar..!

Emre B.
Kulüp taraftara nasıl eziyet ederiz diye uğraşıyo resmen.

Mollasalihoğlu
18.09.2009, 15:46
@ilhan

Değerli tabii..
Çubuklu forma alanın değeri 79 TL mesela,
dergi alanın 5 TL..

Falan filan..

Atalay
18.09.2009, 15:47
Arkadaşlar bu konuyla alakalı tüm Trabonsporluları harekete geçirelim..!!

Cengiz Çubukcu
18.09.2009, 15:47
Kulübe telefon açın fax geçin mail atın bu kararı başlarına geçirelim akadaşlar..!

Altuğ Atalayın mailini hatırlayan var mı?

murat köse
18.09.2009, 15:48
reziller diyeceğim ama abilerim kızacak yönetime saygılı ol diye. ama artık saygılı olmayacağım rezil ve basiretsiz bir yönetimimiz var.

Hüseyin Bağdat
18.09.2009, 15:50
Bu kararı geri alacaklar başka yolu yok. Cuma günü maç yayınlamak istiyorlarsa çok sevdikleri Sivas var onun maçını yayınlasınlar.

Atalay
18.09.2009, 15:51
Arkadaşlar birisi şu kulübün mailini telefonunu fax'ını buraya yapıştırsın...!!

ozcan_asanoglu
18.09.2009, 15:51
Basiret yokluğu artık bu yönetim için sıradan bir hal almaya başladı. Yazık..

Erdal
18.09.2009, 15:52
Aradım Emel hanım ilgileniyormuş lakin dışarı çıkmış...Telefona çıkan bayana kabalık etmemek için mümkün mertebe gayret ederek meramımı anlattım...Arayın...Arayalım...

Atalay
18.09.2009, 15:54
Altuğ Atalay VAR kurumsal iletişim falan...

İletişim kurabilen banada haber versin..

Hasan ZAİMOĞLU
18.09.2009, 15:55
saçmalıklar daniskası !!!!!!!! bizi çok sakınmayın yoksa şiş gözümüze batacak !!!!

Erdal
18.09.2009, 15:55
Yönetim tarafından bakmaya çalışıyorum: Böyle bir konuda yayıncı kuruluşa yardımcı olmanın bize getireceği fayda ile o bölgedeki taraftarların takımla ünsiyetinin artmasının getireceği faydayı mukayese etmeye çalışıyorum....Ortaya aynı şey çıkıyor; Trabzonspor yönetilmiyor....idare ediliyor...Vaziyet idare ediliyor....

Bıyıkoğlu
18.09.2009, 15:56
Yayıncı kuruluşa ve federasyona nedense şirin/uyumlu/söz dinleyen görünmek için, var olma sebebin olan taraftarına sırtına dönmek? Söyleyin nasıl bir yönetim bunu kabullenebilir?? Ya kulübünüzün gücünün farkında değilsiniz yada kuyruğunuzu vermişsiniz birilerine çevirip duruyorlar ortada istedikleri yere çekiyorlar.

Hasan ZAİMOĞLU
18.09.2009, 15:56
5iva5'ın maçını cuma oynatsılar !!!!

murat köse
18.09.2009, 15:57
Aradım Emel hanım ilgileniyormuş lakin dışarı çıkmış...Telefona çıkan bayana kabalık etmemek için mümkün mertebe gayret ederek meramımı anlattım...Arayın...Arayalım...

bende aradım abi aynı kadına bende dertimi anlattım. dediğin kadında dışarı çıkmış. valla ben senin kadar sakin konuşmadım rezil bir yönetimimiz olduğunu iletin dedim.

Hüseyin Bağdat
18.09.2009, 15:57
Bende aradım sakin olmaya geyret ettim.Yetkili kimse yokmuş derdimi telefondaki bayana ilettim. O da yetkililere iletecekmiş.

Kubilay ŞAHİN
18.09.2009, 15:59
Baştan Savma Politikaları..

Atalay
18.09.2009, 15:59
Yetkili isteyin arkadaşlar...!!

Kulüp müdürünü isteyin,altuğ atalayı isteyin derdinizi anlatın arkadaşlar..!!

MehmetGÜRSOY61
18.09.2009, 16:00
Yönetim sana yazıklar olsun yakışına yaptın yani helal olsun

winner
18.09.2009, 16:00
Deplasman takımı seyircisi için çok kötü bir gün.Özellikle öğrenciler ve çalışanlar için mesai günü deplasmana gitmek çok zor olacak.Sadece Ankara ve çevresinde ki taraftarlarımız maça gidebilecek gibi.

KUTADGU
18.09.2009, 16:01
Büyük hata, fahiş hata.

Aklım ve mantığım kabul etmiyor.

Hiç bir açıklaması, hiç bir izahati olamaz.

Olmamalı!

Erdal
Bazen yayın gelirlerini önceden tahsil etmek gibi durumlar yaşanıyor ama bu yayıncı ile değil Fedrerasyon ile alakalı bir durum....Başka sebep gelmiyor benim aklıma...Geliyor aslında bu kararı alan arkadşın Bolu dan Sakarya'dan İstanbul'dan Samsun'dan Ankara'ya taraftarı giden bir Trabzonspor tahayyülü yok...Tanımıyorlar...Sahiden tanımadıkları bir yapıyı yönetmeye çalışıyorlar...

Sinem Yılmaz61
Vay, demekki Degerimiz bu kadar mis, gercekten yazik!

a f s
18.09.2009, 16:02
Yazık sevgimizle oynamasınlar.

Altuğ Atalay'ın mail adresi: altugatalay@trabzonspor.org.tr

Erdal
18.09.2009, 16:03
Sorun aynı...Mehmet Fatih Yavuz kızacak ama ne yazk ki Trabzonspor taraftarı Trabzonspor yönetimlerinin çok önünde...Taraftar gibi düşünebilen yönetici istemem bundan....

Hekimoğlu
18.09.2009, 16:03
Aferin böyle devam ben yayıncı kuruluştan rica ediyorum bir sonraki maçı da çarşamba günü sabah 7 de oynayalım bu yönetim ona da eyvallah der.Aciz adamlar topluluğu.

Külünkoğlu
18.09.2009, 16:04
Sivasspor - Bursasspor
Kasımpaşa - Galatasaray

Bu maçların neden cuma oynatılmadığını söyleyebilecek bir insan evladı var mı ?

Ya da şöyle söylüyeyim. Cuma maçlarının oynanmasıyla biz niye ilişiklendiriliyoruz ! Yeter Yeter !

Atalay
18.09.2009, 16:05
Altuğ Atalaya 15 dakika boyunca olayı anlatmaya çalıştım anlatamadım...

Adam başka gezegende...

Külünkoğlu
Bazen yayın gelirlerini önceden tahsil etmek gibi durumlar yaşanıyor ama bu yayıncı ile değil Fedrerasyon ile alakalı bir durum....Başka sebep gelmiyor benim aklıma...Geliyor aslında bu kararı alan arkadşın Bolu dan Sakarya'dan İstanbul'dan Samsun'dan Ankara'ya taraftarı giden bir Trabzonspor tahayyülü yok...Tanımıyorlar...Sahiden tanımadıkları bir yapıyı yönetmeye çalışıyorlar...
Aynen öyle Erdal.

Bıyıkoğlu
ee tabi bu maçta bilet gelirlerinde Trabzonsporun payı yokki. İster 1 kişi gelsin iser 10000 kişi ne farkeder???? zihniyet bu.

Burhan61
18.09.2009, 16:06
El insaf yani. Sözün bittiği yerdeyiz.

ertuuu
Sivasspor - Bursasspor
Kasımpaşa - Galatasaray

Bu maçların neden cuma oynatılmadığını söyleyebilecek bir insan evladı var mı ?

Ya da şöyle söylüyeyim. Cuma maçlarının oynanmasıyla biz niye ilişiklendiriliyoruz ! Yeter Yeter !

iyide gs dün maç yaptı. bugün demi yapsaydı?...

a f s
İtiraz hakkımız varken, neden "kulübümüzün onayı ile" oluyor bu olaylar?

Yapmayın etmeyin, yazık, ayıp.

"Hakiki dost düşebileceği yerlerde dostunu kollayandır. Her işinde ona baş sağlayan değil."

Trabzonspor taraftarının hassasiyetini, keşke onu yönetenler de gösterse!

Külünkoğlu
Başlığı oku !

Hüseyin Kurt
18.09.2009, 16:07

Bugünden mi bahsediyor arkadaşım??
İyi bak tarihlere.
Önümüzdeki Cuma.

Atalay
18.09.2009, 16:08
Arkadaşlarımız vede hepimiz maça gidip takımımızı kulübümüzü desteklemek istiyoruz Bursadan,boludan,eskişehirden,kocaelinden,samsunda n,konyadan,sakaryadan,düzceden,istanbuldan kulübü idare edenlerde diyorki hayır gelmeyin..!!

ertuuu
18.09.2009, 16:09
Başlığı oku !
tamam pardon...:)

Gökçebey
18.09.2009, 16:09
Değerli Yönetimimizi bu değerli (!) kararından dolayı tebrik ediyorum. Asbaşkanın bazı taraftar grupları takıma zarar veriyor açıklamasından sonra bana manidar geldi bu karar. Yazık.

Külünkoğlu
18.09.2009, 16:11
Değerli Yönetimimizi bu değerli (!) kararından dolayı tebrik ediyorum. Asbaşkanın bazı taraftar grupları takıma zarar veriyor açıklamasından sonra bana manidar geldi bu karar. Yazık.
Aynı Nuri Albayrak yönetimindeki hareketler.
Dur çıkartayım şu maçları.

Hüseyin Bağdat
Onlar inatla bizi ürünlerde almada,kampayalara katılmalarda taraftar olarak görüyor.Maçları izlemeye gelince bizi yok sayıyorlar...

İşin kötü tarafı maç cuma günü oynanırsa maçı televizyondan bile izleyemeyeceğim:(

Atalay

Yok be Gökçe o konu bile akıllarına gelmez bunların...

Gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum...

Bu adamlar Trabzonsporu Trabzondan ibaret sanıyorlar..!!

Külünkoğlu
18.09.2009, 16:12
Nuri Albayrak döneminde ard arda şu maçları oynamıştık.

Ankaraspor - Trabzonspor --- Cuma
K.Erciyes - Trabzonspor --- Pazartesi
Bursa - Trabzonspor --- Cuma
Gençlerbirliği - Trabzonspor --- Cuma
Ankaragücü - Trabzonspor --- Pazartesi

Hüseyin Kurt
18.09.2009, 16:13
Çok basit!!
Bu taraftarlar Cuma günü maç izlemeye nasıl gelecek?
Bunun cevabı lazım.

Bu yönetim diyor ki "Gelip bu takımı izlemeyin"
Bu kadar yani.

İHTİLALL
Ankaraspor - Beşiktaş maçı cuma günü oynanacaktı. Ankaraspor küme düşürülünce kurban bulundu TRABZONSPOR !

Özellikle Ankara İstanbul ve Bursa illerinde Cuma maçlarını istemediğimizi sağır sultan bile duydu hala Trabzonspor yönetimleri duymamak da ısrar ediyor. Şu maçın pazar günü saat 16:00'da oynanmamasının sebebi nedir ? İllaki cuma maçı oynanacaksa alın size Sivasspor - Bursaspor maçı yayınlayın işte. Her seferinde Trabzonspor'u seçmek zorunda mısınız ?

Daha önce biz Kasımpaşa ile iki kez cuma günü oynadık.
Kasımpaşa ile Galatasaray'ın cuma günü oynanmamasının sebebi nedir ?

Ya siz Yönetim her seferinde boyun eğmek, bu ve benzer durumlarda diğer takımların stepnesi gibi davranmak zorunda mısınız !

Yazıklar olsun böyle anlayışa ! Yazıklar Olsun !
Aman hocam ne yapıyorsun Allasen...
Büyüklerimiz vardır bir bildikleri..
Bizde geçen yıl "para " maçını kandil akşamına koymayın diye, en az 15-20 bin kişi farkeder diye telefonlarda,maillerde yalvarmıştık ta mübarek yöneticilerimize eleştiri ha "büyük saygısızlık" diye yorumlanmıştı..
Biz zavallı,cahil,akılsız,basit taraftarlarız sadece..
Ne bileceğiz,neyi bileceğiz ki..
....
Büyüklerimiz yapmışsa iyi yapmıştır ...
Vardır bir bildikleri..:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::ma d::mad:

Kubilay ŞAHİN
Arkadaşlarımız vede hepimiz maça gidip takımımızı kulübümüzü desteklemek istiyoruz Bursadan,boludan,eskişehirden,kocaelinden,samsunda n,konyadan,sakaryadan,düzceden,istanbuldan kulübü idare edenlerde diyorki hayır gelmeyin..!!

İyi Bizde Gelmeyiz..

Yada Cuma Günü Yönetime İnat o Stadı Tıka Basa Doldururuz (Ki İmkanlar El Vermiyor..)

OLCAY ÇAKIR
18.09.2009, 16:15
Çok yazık çok..

Hekimoğlu
18.09.2009, 16:16
Adamlar Cuma maçının taraftar açısından sıkıntılı olduğunu bilmiyor ya da umursamıyor ne diyeyim.

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2009, 16:16
ya garip garip başlıklar açmasanıza . geçen sene oynadığımız bütün cuma maçlarını kazandık...

Atalay
18.09.2009, 16:17
Çok yazık çok..

Bu kadar kısa olmamalı sevgili Olcay...

Bir şeyler yapmalı...!

Mollasalihoğlu
18.09.2009, 16:18
ya garip garip başlıklar açmasanıza . geçen sene oynadığımız bütün cuma maçlarını kazandık...
Kazanacağız diye maça gitmeyelim yani öyle mi?

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2009, 16:20
o açıdan demedim tabiki...

firidin61
18.09.2009, 16:21
Yönetim önce kime hizmet etmesi gerektiğine karar versin ! Onu hizmet için başına getirmiş '' taraftarına '' mı ? Yoksa taraftarı dışındaki tüm mihraklara mı ?

Kendi taraftarını bu denli düşünmeyen başka klup var mı acaba ?

Tek başına alınmış bu kararı KINIYORUM !

Sayg ,

Halil Atalay
18.09.2009, 16:21
yazıklar olsun ne diyelim bu trabzonspor un başına adam gibi bir yönetim gelmeyecekmi?????

OLCAY ÇAKIR
18.09.2009, 16:22
Aradım...

Çok şey söyledim..

Çok şey işittim..

Bu kulüp böyle n'apayım..

Geleneksel bir yapı var,malzeme bu..

Bir kuşak geçmesi gerekiyor.

Sanırım o kuşağın sonu geliyor..Yakındır...

Bu kadar kısa olmamalı sevgili Olcay...

Bir şeyler yapmalı...!

KUTADGU
18.09.2009, 16:23

Valla Metin kazanacağımızın garantisini versinler değil maça gitmek televizyona bile bakmam ama.

Şaka bir yana, büyük bir hata şu anda yapılan.

Tez zamanda bu aceleyle alınmış saçma sapan kararın düzeltilmesi gerek...

CaMoKaEnEs
yok arkadaş elini masaya vuracak bir yönetim gelemedi bize

Atalay
Koca kulüpte aklı seim olan biri yokmu şu maçı daha önceki tarihne geri aldırabilecek..!!

Uğur Demircioğlu
18.09.2009, 16:24
Ankaradaki arkadaşlara ve deplasmana gidecek arkadaşlara hak veriyorum ama öte yandan diğer illerde maça gidemeyenler olduğunda tvden izleyecekler ama ticari mekanlarda maç saatleri diğer takımlarınkiyle çakışınca genelde diğer maçları veriorlar.Bu da sıkıntı oluyor.Bu durum tamamen ticari amaçlı anlayacağınız.

Atalay
18.09.2009, 16:26
Artık Bu kulüpte bir şeylerin düzeleceğine olan inancımı tamamen yitirdim..!

Hüseyin Bağdat
18.09.2009, 16:28
Ankaradaki arkadaşlara ve deplasmana gidecek arkadaşlara hak veriyorum ama öte yandan diğer illerde maça gidemeyenler olduğunda tvden izleyecekler ama ticari mekanlarda maç saatleri diğer takımlarınkiyle çakışınca genelde diğer maçları veriorlar.Bu da sıkıntı oluyor.Bu durum tamamen ticari amaçlı anlayacağınız.

Maç pazar günü oynansada televizyondan yayınlanacak, diğer takımlarla çakışmıyordu...

İHTİLALL
18.09.2009, 16:28
Enteresandır Sivas hadisesinde de Albayrak yönetimi üç puan için yırtınmış,ama iş beş maç cezaya gelince neredeyse az oldu gibilerinden sessiz kalarak tam bir zavallılık örneği sergilemişti..
Çağrışım yaptı da nedense birden hatırlayıverdim..
Ne alakası varsa..

Semih Kırsüleymanoğlu
18.09.2009, 16:30
Ne istiyorsunuz cuma maclarindan?? Mübarek gün iste. Cok da basarili sonuclar almisizdir cuma maclarinda!

Recep Alkan
18.09.2009, 16:31
Altuğ Atalay VAR kurumsal iletişim falan...

İletişim kurabilen banada haber versin..

Ya ben bu herifle bir kere başka bir konu sebebi ile konuşmuştum, sırf hikaye. Seni dinliyor ama gene bildiğini okuyor, padişah benim tavırları sergiliyor.

Bu adama ulaşmanın bir işe yarayacağını inannın sanmıyorum.

Laflarımız havada kalır.

İHTİLALL
Artık Bu kulüpte bir şeylerin düzeleceğine olan inancımı tamamen yitirdim..!
Hoşgeldin ümitsiz dünyama..
Safalar getirdin..

Vural Kuyumcu
Ne istiyorsunuz cuma maclarindan?? Mübarek gün iste. Cok da basarili sonuclar almisizdir cuma maclarinda!
millet zaten sinirli kafasindan ates püskürio sende olayi körükleme renkdasim

Mehmet Sarigül
18.09.2009, 16:32
Simdiye kadar "Trabzonspor amatörce yönetiliyor" diyordum.
Bu yorumum artik gecerliligini kaybetti.

Ne yazik ki, Trabzonspor artik yönetilmiyor...

Taraftarinin sesini duymayan (duymak istemeyen!) yönetimin ömrü cok kisadir...

Külünkoğlu
18.09.2009, 16:33

Meselenin özünü son derece iyi kavrayan ! Bu iki arkadaşı alkışlıyorum !

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

Dursun Kaplan
18.09.2009, 16:35
Yani o kadar alakasız taraftarlar var ki, şaşıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2009, 16:35

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:
bizi izlemeye devam edin ...

Serdar A
18.09.2009, 16:36
Enteresandır Sivas hadisesinde de Albayrak yönetimi üç puan için yırtınmış,ama iş beş maç cezaya gelince neredeyse az oldu gibilerinden sessiz kalarak tam bir zavallılık örneği sergilemişti..
Çağrışım yaptı da nedense birden hatırlayıverdim..
Ne alakası varsa..

Abi aslında çok ilgili ve iyi bir örnek olmuş .

Fark yaratan , durumu nasıl sunduğunuz . Biz hep ambalajlarıyla ilgilendik . Reklam iyiyse , propaganda sağlam ise bu taraftar alır , memnuniyetle kullanır . O sayın Albayrak kulübe kurtarıcı edasıyla gelmişti , giderken tıpkı koltuğu aldığı selefi kadar eskimişti . Gittik yenisini aldık .

Kubilay ŞAHİN
18.09.2009, 16:36
Bazen Düşünüyorumda Biz Yanlışmı Yapıyoruz..

Takımı Desteklemek Yanlış Bir Kavrammı Bizmi Yanlış Biliyoruz..

CaMoKaEnEs
18.09.2009, 16:37

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

bende sana destek veriorum anlamadan konuya dalıolar

:alkış::alkış::alkış::alkış:

28TS61
18.09.2009, 16:41
madem geri degistirmicekler (zaten degistirmezler artik) yapilcak sey maca bizim taraftarin gitmemesi olacaktir ne kadar kolay olmasada. belki o zaman anlarlar

Ozan Yazıcı
18.09.2009, 16:42
Bir Trabzonspor taraftarı olarak beni İstanbul medyası kazıklar, federasyon kazıklar, kendi futbolcum kazıklar, yayıncı kuruluş kazıklar, kendi yönetimim kazıklar.. Sonra da bu taraftar niye delleniyor derler..

Gökçebey
Bazen Düşünüyorumda Biz Yanlışmı Yapıyoruz..

Takımı Desteklemek Yanlış Bir Kavrammı Bizmi Yanlış Biliyoruz..

Taraftar takımı "maddi" olarak desteklesin. Kombine kart alsın, bilet alsın maça gelmese de olur. Hatta daha iyi olur. Forma, lisanslı ürün alsın, giymese de olur. Sadece güzellikleri konuşsun, muhalefet etmese de olur.

Olsun diye düşündükleri Trabzonspor taraftarı için zor olur.

Ahmet Başkaya
Tebrikler yönetimime ne güzel bir de paşa paşa kabul edin siz....Sonra vizyon deyin cart deyin curt deyin ...

Cuma maç kazandıkları için sevinenler de aferin ula size.....Evimizdeki maçlara seyirci gitmesin belki kazanırız size uyar mı ?

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2009, 16:46
bence çok büyütüldü .bence önemli olan bizim yenmemiz 3 puanı alalımda gerisi mühim değil...

İHTİLALL
18.09.2009, 16:47
Abi aslında çok ilgili ve iyi bir örnek olmuş .

Fark yaratan , durumu nasıl sunduğunuz . Biz hep ambalajlarıyla ilgilendik . Reklam iyiyse , propaganda sağlam ise bu taraftar alır , memnuniyetle kullanır . O sayın Albayrak kulübe kurtarıcı edasıyla gelmişti , giderken tıpkı koltuğu aldığı selefi kadar eskimişti . Gittik yenisini aldık .
Başka başlıkta seninle,mevcut yönetim ve muhtemel yönetim arasındaki farkı vurguladım..
Belki espri olarak algıladın ama ciddiyim..
Bu yönetim,bundan önceki yönetim ve hemen hemen çoğu yönetimde emin ol(bazılarını tanıdım)senin donanımında yönetici yok..
Erdal hoca doğru söylüyor..
Sokaktaki çocuk seviyesi hataları,vurdumduymazlığı..
Ramazan günü illellah yanii!..

Taner Uykuçeken
18.09.2009, 16:47
Bu olay şöylemi oldu acaba :mad:

Başkanım, gençler maçına İstanbul ve çevre illerden taraftar gelecekmiş
Başkan: hani İBB maçında bizi pretesto edenlermi bunlar
x : evet başkanım
Başkan : dur ben onlara yapacağımı bilirim...

Acaba.............

ne diyelim Teşekkürler sayın klubüm

Serdar A
18.09.2009, 16:49
Bir taraftar için kulübüne maddi-manevi destek olmamak hangi anlama gelirse , bir kulüp yönetiminin yayıncı kuruluş ve federasyon tarafından marka değerine zarar verecek davranışlara karşı tutum sergileyememesi de aynı anlama gelir .

Bu takımın var olma sebebi , ( çok büyük ölçüde ) sahip olduğu taraftarıdır .

Kubilay ŞAHİN
18.09.2009, 16:49
bence çok büyütüldü .bence önemli olan bizim yenmemiz 3 puanı alalımda gerisi mühim değil...

Tabiki 3 Puan Alalım.. Rahat Rahat Maçı Oynayalım.. Taraftar Olmasın Bildiğin Belediye Takımı Gibi.. Organizasyon İçin Üzülen Taraftardan Bana ne Değilmi..

Çok Umurumdaydı İstanbul'dan Bursa'dan Kocaeli'nden Samsun'dan Gelecek Taraftar..(!)

Yunus Emre AYAZ
18.09.2009, 16:50
yalan olduk yine sadri şener istifa !

Külünkoğlu
18.09.2009, 16:51
bizi izlemeye devam edin ...
"Siz" kimsiniz ?

Terbiyesizleşme ! bu forumda galibiyetimizi önemseyen bir tek sen mi varsın !
Aklını başına al canımı sıkma benim.

Bıyıkoğlu
18.09.2009, 16:52
Koca kulüpte aklı seim olan biri yokmu şu maçı daha önceki tarihne geri aldırabilecek..!!

Mutlaka vardır (yada öyle umuyorum). Ama içi boş koca güğümler oturmuşlardır hepsinin üstüne kımıldatmıyorlardır.

Recep Alkan
18.09.2009, 16:52
Bir Trabzonspor taraftarı olarak beni İstanbul medyası kazıklar, federasyon kazıklar, kendi futbolcum kazıklar, yayıncı kuruluş kazıklar, kendi yönetimim kazıklar.. Sonra da bu taraftar niye delleniyor derler..

Taraftar takımı "maddi" olarak desteklesin. Kombine kart alsın, bilet alsın maça gelmese de olur. Hatta daha iyi olur. Forma, lisanslı ürün alsın, giymese de olur. Sadece güzellikleri konuşsun, muhalefet etmese de olur.

Olsun diye düşündükleri Trabzonspor taraftarı için zor olur.

Sizi seviyorum arkadaşlar. :alkış::alkış::alkış:

Serdar A
18.09.2009, 16:53
Başka başlıkta seninle,mevcut yönetim ve muhtemel yönetim arasındaki farkı vurguladım..
Belki espri olarak algıladın ama ciddiyim..
Bu yönetim,bundan önceki yönetim ve hemen hemen çoğu yönetimde emin ol(bazılarını tanıdım)senin donanımında yönetici yok..
Erdal hoca doğru söylüyor..
Sokaktaki çocuk seviyesi hataları,vurdumduymazlığı..
Ramazan günü illellah yanii!..

Belkide asıl sorunumuz Trabzonspor yönetimlerinin zaman geçtikçe ucuzlaması . O kadar ucuzladı ki forumlardan yönetim kadroları çıkarır olduk .

Trabzonspor bir mahalle takımı değil . Ancak biz bir mahalle takımı gibi yönetilmeyi içselleştirdik .

murat köse
18.09.2009, 16:53
"Siz" kimsiniz ?

metin abi boşver böyle dengesizler ramazanın son günlerinde ortaya çıkıyor. sen büyüksün onalara zaten umassın.

arkdasım dengesiz konuşıupta nilletin canını sıkma burda.

Hüseyin Bağdat
18.09.2009, 16:54
Eğer maçı değiştirmezlerse bizi hiçe saymaya devam ederlerse aldığım bütün ürünler haram olsun...

ÜNAL
18.09.2009, 16:54
Yorum yok . . . . .

http://img195.imageshack.us/img195/9608/200916sadrisener1.jpg

Ahmet Başkaya
18.09.2009, 16:55
Ne diyorsun sen yahu burda çoğu kişi kendi için kızmıyor neyin puanından bahsediyorsun ben Kırşehir'deyim benim için bir şey değişmiyor millet İstanbul'da bir şeyler le uğraşıyor bazısı Kocaeli'de bazısı Bursa'da 1 haftlaık planlarını buna göre yapıyor tatil gününde belki de randevular reddediliyor sen çıkmış 3 puan diyorsun....Bencilleşme....

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2009, 16:56
"Siz" kimsiniz ?

sen ne demeye çalışıyorsun...

S.DEMİRCİ
yönetim bu maçıncumaya alınmasına onay verirken ne düşündü?
çok merak ediyorum..

Ahmet Başkaya
Bu maç saati değişecek....Yönetimi arayacak bir numara ?

Mayls
18.09.2009, 16:57
Olmadı Yönetim.

Cuma maçı ne kazandıracak size?

murat köse
18.09.2009, 16:58

gayet acık kardeşim ne dediği.

sen şimdi trabzonsdasın ve samsunda pazar günü maç var diyelim. sende tüm planlarını buna göre yapıyorsun. ondan sonra hop maç cuma akşamına alınmış.
eğer bu srumda halen 3 puandan basediyorsan o zaman sen bu mevzuyu kavrayamamışssın.

metehan
18.09.2009, 17:00
Özellikle İstanbul ve Ankara'da Cuma maçları kötü oluyor, seyirci gidemiyor. Bunu bile bile yönetim Cuma maçını kabul ediyor, ilginç !

Bıyıkoğlu
18.09.2009, 17:01
Bu maç saati değişecek....Yönetimi arayacak bir numara ?

Federasyon onayı almış bir kere bizim basiretsizlerden. Bırakırmı tekrar geri zannediyorsun.

MDanışmaz
18.09.2009, 17:01
Kısacası yönetimin taraftarı hiçe saymasıdır...

Hüseyin Kurt
18.09.2009, 17:02
Yahu biz ısrarla bu takımı izleyeceğiz diyoruz yönetim de ısrarla izletmeyeceğim diyor.
Olay bu!!!

Mustafa ÖZDEMİR
18.09.2009, 17:04
sizle laflaşmak niyetinde değilim .burda önemli olan trabzonspordur .bende ona göre yorumlarımı yaparım .benim için maçın hangi gün oynandığı önemli değil.kusura bakmayın...

Recep Alkan
18.09.2009, 17:04
yönetim bu maçıncumaya alınmasına onay verirken ne düşündü?
çok merak ediyorum..

Bundan önce de bu yönetimi eleştirdiğim konularda yönetim ne düşünüyorsa onu üşünüyor !!!

1) Hiçbirşey
2) Sadece kendini !!!!

Yönetim sevgilisi arkadaşlar kızmasın ne olur ;)

ApoCaN28
18.09.2009, 17:06
Yahu o saatte çevrre ilden gelenler olsun aynı ilde yaşayan olsun taraftar nasıl yetişecek edecek hiç düşünülmez mi ya ... =(

Uğur POLİTOĞLU
18.09.2009, 17:06
Sen TARAFTAR değilsin tamammı kardeşim SEYİRCİ'sin sen bizim bu maçlara gitme arzumuzu sen anlayamazsın boşver..

murat köse
18.09.2009, 17:08
güzel oldu

arkdasım güzel oldu gibi laflarla ortamı germe zaten burnundan soluyor millet...

Hekimoğlu
18.09.2009, 17:08
güzel oldu6 sayfa yazı var millet neden bahsediyor bir oku be müslüman.

Hüseyin Bağdat
18.09.2009, 17:09
sizle laflaşmak niyetinde değilim .burda önemli olan trabzonspordur .bende ona göre yorumlarımı yaparım .benim için maçın hangi gün oynandığı önemli değil.kusura bakmayın...

Kardeşim sen hiç yazma istersen...

Recep Alkan
18.09.2009, 17:10
15 dakikalık protesto kesinlikle yetmedi.

Sadri Baba, taraftar ile;

- Ersun Hoca
- Yattara
- Fatih Tekke
- Genel Transfer
- Kombine olayı
- Son olarak da bu olay ile tekrar atışmaya başladın.

Taraftarla bu kadar atışan hatta tabiri yerinde ise oynayan hiçbir kişi o koltukta bu kadar oturamadı.

Bu zamana kadar yanındakilere uyuyorsundur dedik, hala daha seviyoruz dedik ama sınırları zorlamaya devam ediyorsun.

Açık net gitmek istiyorsun ama hain olarak değil, kahraman olarak.

Mustafa ÖZDEMİR
Kardeşim sen hiç yazma istersen...
tamam .bırakıyorum yazmayı...

murat köse
hepsini okuyorum milleti germeyle ne alakası var benim için çok iyi oldu diyorum biraz dikkat edelim arkadaşlar

bu başlık tepki vermke amaçlı acıldı. sen kalkmış keyfinden bahsediyorsun. o yuzden sen buraya yazma kardeş...

Erdal
18.09.2009, 17:11
Yahu yine birbirinizi yemeyin...Gelinen noktada bir kere daha Nuri bey yönetimini görüyorum...Bıktım bu dejavudan bıktım...

myildirim77
18.09.2009, 17:12
tepki illa olumsuz olacak diye bişey yok benim tepkim olumlu tamammı dostum

UğuR
18.09.2009, 17:13
Çok basiretsiz bir karar almış yönetimimiz.Sonuçda maça gelen taraftar.Böyle bir durumda bu maça gelebilecek olan taraftar gruplarına telefon açarsın böyle bir durum var ne dersiniz diye sorarsın Onlarda sana bir cevap verir.Yani iletişim kurarsın....Ne şiş yanar ne kebab...Taraftardan ne kadar kaçarsan kaç o seni yakalar.....

Uğur POLİTOĞLU
18.09.2009, 17:14
Bir kerede birşeyde birlik olsak dişimi kıracam siz yapın olumlu tepkinizi bakalım kafamıza dank dank vurmaya devam etsin yönetim çekirdek alıp izlersiniz

Hqmi
18.09.2009, 17:14
Eyvallah yönetim. Bizi düşündüğünüzz için teşekkürler, gözlerim yaşarmadı değil.

murat köse
18.09.2009, 17:15
tepki illa olumsuz olacak diye bişey yok benim tepkim olumlu tamammı dostum

10000 kişiden daha fazla kişiyle maç izlemk varken neden 1000 kişi ile maç izlemek hosuna gidiyor anlamadım ?

ÜNAL
18.09.2009, 17:16
Taraftar olarak emek gösterelim,deplasmanlara gidelim,kilometrelerce yol kat edelim..

Karşılık beklemiyoruz,yolumuza set çekiliyor . .

logitech
18.09.2009, 17:16
taraftar kan ağlıyor. şu olayı da kendi özeline indirip mesaj yazanlar var. bu profiller zamanla yok olur inşallah.

Emrah Akcagöz
18.09.2009, 17:17
Tabiki önemli olan yenmemiz fakat maça ankara dışından gidecek olanlar da var mesela istanbuldan,bursadan,kocaeliden organizasyon düzenlenecek cuma günü bunlar yapılabilirmi takımı tribünden izlemekle televizyondan izlemek arasında çok fark var hele heleki deplasmana gidip izliyosan bu dahada farklıdır..

yalan olduk yine sadri şener istifa !
Yok artık oyuncakmı sandınız kulübü..?

myildirim77
18.09.2009, 17:17
10000 kişiden daha fazla kişiyle maç izlemk varken neden 1000 kişi ile maç izlemek hosuna gidiyor anlamadım ?
tabiki 1000 kişiyle maç izlemek hoşuma gitmiyor ama pazar oldumu ben hiç izleyemicektim en azından cuma seyredebilirim.. maçta var 10bin kişi ama ben işteyim ne anladım bu işten takımı seyredemedikten sonra

Yunus Emre AYAZ
18.09.2009, 17:18
Yok artık oyuncakmı sandınız kulübü..?

bence oyuncak sanan bişz değil yönetim sadri şener istifa !! o kadar !! o miyadını doldurdu yönertiminide al git sadri bey..

Osman Yavuz
18.09.2009, 17:19
Yönetimimiz deplasmanda nasıl seyirci yaratamayız diye düşündü herhalde.Deplasmanda daha iyiyiz ya;)

Recep Alkan
18.09.2009, 17:20

Murat bu konuyu uzatıyoruz kardeşim. Gerek yok, kendinde diyorsun millet zaten burnundan soluyor.

Birileri için bu iş güzel olavilir, adam belki pazar maça gidemiyordu cuma oldu gün maça gidbilecek. Bunları da düşünmeliyiz. Hemen parlamanın manası yok.

Burda arkadaşların yorumlarından çok yönetimin tavrına karşı birşyeler düşünülmeli ve tavır alınmalı.

Önemli olan budur kardeşim. ;)

logitech
18.09.2009, 17:20
tabiki 1000 kişiyle maç izlemek hoşuma gitmiyor ama pazar oldumu ben hiç izleyemicektim en azından cuma seyredebilirim.. maçta var 10bin kişi ama ben işteyim ne anladım bu işten takımı seyredemedikten sonra
arkadaşım bi sus yaaaaa. millet sana mı uyacak sen mi millete uyacaksın. hala kendi açından düşünüyor yorum yapıyorsun. yuuuuuuuhh sana beee.

Mehmet Fırat
18.09.2009, 17:21
Hiçbir mantıklı gerekçesi yok. Neresinden düşünülürse düşünülsün.

Çok yazık...

Hüdai Pervaneli
18.09.2009, 17:23
Yazik Traftarimiza Yazik gercekten

myildirim77
18.09.2009, 17:25
arkadaşım bi sus yaaaaa. millet sana mı uyacak sen mi millete uyacaksın. hala kendi açından düşünüyor yorum yapıyorsun. yuuuuuuuhh sana beee.
sana yuh doğru konuş terbiyesiz herif senin açından düşünücek halim yok

Sefa
Benim için br önemi yok televizyondan izleyeceğim için Cuma, cumartesi, pazar fakretmez. Ama gidecek olanları zor duruma düşürmek büyük ayıp. Yayıncı kuruluşu zor duruma düşürmemek için taraftarı zor duruma düşürüyorlar. Bu takımın sahibi kim ? Yayıncı kurluş mu ?

Emirhan Makul
Uzaklaştırma politikası mı uygulanıyor acaba sıradanlaşıyor muyuz ?

Attımı mangalda kül bırakmayan godamanlar bu konuda son derece ezik davranıyor.

Fatih Yücel
18.09.2009, 17:27
haddini bil yönetim bu ne vurdumduymazlık..

Yazık size güvenen insanlara be

Külünkoğlu
18.09.2009, 17:30
Anket eklenmiştir arkadaşlar.

Recep Alkan
18.09.2009, 17:30
oh be destek başlıklarından bıkmıştım, artık gönül rahatlığı ile sallayabileceğim. :)

ApoCaN28
18.09.2009, 17:32
Yönetimimize Teknik Heyetimize ve de Başkanımıza ARTIK GÜVENMİYORUM . . .

Uğur POLİTOĞLU
18.09.2009, 17:33
bu iyi oldu tartışmaya gerek yok sonucunu gördükten sonra yorum yaparız

Bıyıkoğlu
18.09.2009, 17:33
Sayın yönetim yayıncı kuruluş size ekstradan ciklet verecekmiş, tff de sırtınızı sıvazlayıp afferim koçum diyecekmiş. Buna karşılık maçlarınızı çarşamba gece 03:00 de oynayacaksınız. Tamam değilmi? size uyar.!!!!

OYılmaz
18.09.2009, 17:34
Yönetime sallama başlığımı yoksa federasyonamı hangisine sallayalım karar veremedim malzeme çıktı yandın Sadri başkan

Uğur POLİTOĞLU
18.09.2009, 17:34
yÖnetİmİ boycott edİyoruz..!!!

Külünkoğlu
18.09.2009, 17:37
Yönetime sallama başlığımı yoksa federasyonamı hangisine sallayalım karar veremedim malzeme çıktı yandın Sadri başkan
Federasyon teklif etti, Yönetim kabul etti. Hangisine sallayalım ?

Ali Tunahan Güllü
Gerçekten yönetim abarttı sonunu merakla bekliyorum!

Emirhan Makul
info@trabzonspor.org.tr

Elimiz var ayağımız var facebook'da video paylaşana kadar 3 satır yazı yazalım taraftarını köle yerine koyan zırnık kadar değer vermeyen bu yobaz anlayışa içimizden gelenleri dökelim.

Recep Alkan

Federasyona sallamaya gerek yok.

Onlar her zamanki tavırlarını sergilediler, ama önemli olan sen neden kabul ediyorsun be beliader. Desene olmaz, benim binlerim beni bekliyor orda, günde bilmem kaç tane yöneticinin girdiği bu site görmedi mi maç başlığını, görmedi mi organizasyon başlığını.

Külünkoğlu
yÖnetİmİ boycott edİyoruz..!!!

Türkçe yazıyoruz Türkçe konuşuyoruz...

Cafer Bulur
Yönetim bu taraftarlarin haykirisina kulak vermeli ve bir daha bu yanlisi yapmamalidir.

Onlarin görevi yayinci kurulusa degil,Trabzonspor taraftarina yaranmak olmalidir.

Yönetimin bundan sonra böyle bir hata yapmamasini umuyorum...

Kubilay ŞAHİN
18.09.2009, 17:39
oh be destek başlıklarından bıkmıştım, artık gönül rahatlığı ile sallayabileceğim. :)

Yanındayım Artık Recep abi..;)

SüRMeNe_6161
18.09.2009, 17:40
Maça Gidecek İnsanlarda Cuam Günü Oldugu İçin Maça Gitmicekler Yönetim Tarfatar İstemıyo Heralde:confused:

Uğur POLİTOĞLU
Türkçe yazıyoruz Türkçe konuşuyoruz...
tamamdır abi. Yönetimi VE Federasyonu Boykot ediyoruz...!!

OYılmaz
Federasyon teklif etti, Yönetim kabul etti. Hangisine sallayalım ?

Abi önce ayrıntıları öğrenmek lazım bu kadar basit olmamalı yönetime sallamak son zamanlarda iyice yıpranan Sadri Şener'in arkasındayım yönetim sadece Sadri Şener değil ekip çalışması ha Sadri Şener değil yönetimdeki diğer kişilere sallayalım diyorsanız bende varım

İHTİLALL
18.09.2009, 17:41
Kolej gerek,üniversite gerek..
Yönetim hinderlandının kalitesinin mutlaka yükselmesi lazım..
Yoksa bu takım ilerde(Allah korusun)çok daha fazla intihar nedeni üretecek..

ÜNAL
18.09.2009, 17:44
Çok sabırlı taraftarız çoooooooooooook :)

Cafer Bulur
18.09.2009, 17:44
Anlasildi,bundan sonra her Trabzonspor yönetiminde en büyük taraftar gruplarinin temsilcileri bulunmali.

Böyle olsaydi fatih tekke alinir ve taraftarin karsi oldugu cuma deplasmanlarina izin verilmezdi.;)

Recep Alkan
18.09.2009, 17:46
Abi önce ayrıntıları öğrenmek lazım bu kadar basit olmamalı yönetime sallamak son zamanlarda iyice yıpranan Sadri Şener'in arkasındayım yönetim sadece Sadri Şener değil ekip çalışması ha Sadri Şener değil yönetimdeki diğer kişilere sallayalım diyorsanız bende varım

Eğer bu durum senin dediğin gibi ise asıl Başkana sallamayalıyız.

Neden dersen ?

Kardeşim bu kulübün başkanı sensin,

Hoca gider yanındakiler kabahatli,
oyuncu alınmaz yanındakiler kabahatli,

Ne hikmetse her kabahatte yanındakilere suç bulundu. Hiç başkan konuşulmadı.

Ben artık başkanı konuşmak istiyorum, nedir bu ya. Seni seçtik biz bu kulübün başına, sana verdik BAŞKAN sıfatını. Ama sen hiçbir yerde vuramadın yumruğunu masaya.

Ben artık işleri boka sokan yöneticileri değil, hiçbir işte ilk başta olamayan, masaya yumruğunu vuramayan Başkanı konuşmak istiyorum.

Kısacası Basiresiz BAŞKANI konuşmak istiyorum.

Uğur POLİTOĞLU
18.09.2009, 17:47
ana sayfadaki ankete herkes oy kullansın arkadaşlar= http://www.bordomavi.net/index.php

UğuR
18.09.2009, 17:47
http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket

Bu konu ile ilgili anasayfamızda da anket açılmıştır....

metehan
18.09.2009, 17:51

Bence ankete gerek yoktu Metin ! Şu forumlara göz atıp da taraftarın maça gidebilmek için organizasyon yaptığını görselerdi yeterdi. Hep bu naklen yayın olayı yüzünden oluyor bunlar, Avrupa'da da yokuz ya Cumalar bize kaldı !

Recep Alkan
18.09.2009, 17:54
Bence ankete gerek yoktu Metin ! Şu forumlara göz atıp da taraftarın maça gidebilmek için organizasyon yaptığını görselerdi yeterdi. Hep bu naklen yayın olayı yüzünden oluyor bunlar, Avrupa'da da yokuz ya Cumalar bize kaldı !

Hakikaten hikaye anlatılıyor bize.

Şenol güneş işinde 100 kişinin oy kullandığı bir anketi ulusal medyada taraftar Şenol Güneşi istiyor diye afişe edenler, ne hikmetse diğer konuların hiçbirinde bu sesi dinlemediler.

Ayrıca bu siteye belki başkan hariç herkes giriyor, kimse taraftarın beklentisinden haberimiz yok savsatalarını savurmasın bu taraftarın gözüne baka baka.

(Sözlerim size değil yönetimedir)

OnOuR
18.09.2009, 17:57
Yazık değilmi Allah aşkına yaa.. Hem neye istinaden kabul ettiler acaba TFF'nin maçı Cuma'ya alma teklifini !

Ahmet Kuru
18.09.2009, 17:59
niye Cumaya alındıki maç?Ne alaka?

SüRMeNe_6161
18.09.2009, 18:00
niye Cumaya alındıki maç?Ne alaka?Yayın İçin Heralde..

LECOSSEEMRE
18.09.2009, 18:04
Çok yanlş cuma günü macın oynanması telefon ve fax yağmuruna tutalım ligtvyide klübüde cuma her hafta trabzonsporumuz maç oynamak zorundamı gs fb neden hiç cuma oynamıyor anlamıyorum geçen sene 5 maç verilcek dendi sivas - bursa macını versene cuma günü pes doğrusu

Ahmet Kuru
18.09.2009, 18:04
Yayın İçin Heralde..
Saçma bir karar olmuş ozaman...Saatten bol ne var...18:00 yap diğerini 21:00 yap.Yada İBB maçı gibi yaparsın olur biter...
Başka bir sebebi vardır bunun...

Emrah Akcagöz
18.09.2009, 18:05
bence oyuncak sanan bişz değil yönetim sadri şener istifa !! o kadar !! o miyadını doldurdu yönertiminide al git sadri bey..
Bırakın lütfen böyle boş lafları en ufak şeyde yönetim istifa ohh ne ala memleket önemli olan Trabzonspordur kongrede herşey belli olur..

Ahmet Başkaya
18.09.2009, 18:05
Saçma bir karar olmuş ozaman...Saatten bol ne var...18:00 yap diğerini 21:00 yap.Yada İBB maçı gibi yaparsın olur biter...
Başka bir sebebi vardır bunun...

Olur mu Ahmet Abi ya Cuma dururken Değerli(!) yönetim değerli (!) taraftarını düşünmüş işte.....

Emirhan Makul
18.09.2009, 18:06
Aslında bizi ezdikleri felan yok biz kendimiz direk eziğiz bildiğin anadolu takımı işte ya tabi canım müzemizdeki kupalar haricinde 3. ligde oynayan bir anadolu klübünden hiç bir farkımız yok et lokantası işletilir gibi klüp mü yönetilir ya hani işkembe pazar yok cuma gel abi hadi ya oldu yanına birde kuru yuh ya.

.....
18.09.2009, 18:09
Ne saçmalık Allah aşkına yaa ? Ankarada ki maç cuma günü Akşam olur mu ? yayını geçtim oraya gelecek taraftarımız için tam uygun bir saatti 16:00. Ahh Yönetim AHHHHHHHHH

Badaloğlu
18.09.2009, 18:11
Altuğ Atalaya 15 dakika boyunca olayı anlatmaya çalıştım anlatamadım...

Adam başka gezegende...

Nedense hiç şaşırmadım... Altuğ Atalay acaba böyle bir kararın Trabzonspor'a kaç para kaybettirdiğinden haberi varmıdır? Eğer kulübümüz Pazar günü oynayacağı maçtan taraftarlarından kazanacağı gelir ( TS Tırındaki resmi ürün satışı,TRabzon cell kartları v.s.) ile Cuma günü kazanacağı parayı hiç kıyaslamışmıdır? Bu gelir kaybını kulübümüz dıgıturkten tahsil etmişmidir?

Hadi onuda geçtim, hafta sonları özel ve kamuda çalışan biz taraftarların maçın Cuma gününe alınmasından dolayı, Ankara'ya çevre illerden gelmeyi planlayan ve bu erteleme yüzünden maça gelemeyeceğimizi hiç düşündü mü? Ayda yılda bir Pazar günü denk gelmiş, gidelim dedik, şu rezilliğe bak! Oynamalarına ne izin veririsiniz maç saatlerinin.Nedir zorunuz?Bize eziyet çektirmek mi? Biz her hafat bu takımı Avni Akerde izleme şansına sahip değiliz.La hiç bir şey bilmiyorsanız bunları düşünün.

Size güvenip bir otobüs bileti, bir uçak bileti, bir otel rezervasyonu yaptıramayacak mı bu taraftarlar? Her seferinde elimizde mi patlayacak bu işler? Rezalet yahu! Altuğ Atalay, cebinden bir bilet parası verip maç için rezervasyon yaptırsın bakalım bizi anlıyor mu? anlamıyor mu?Ya da bir uçak bileti yaksın, olmadı otel parasını yaksın bakalım ne oluyor?

Bir kulüp yönetimi düşünün, taraftarından bu kadar kopuk.Sonrada birlik mesajları havalarda uçursunlar.Gelde bunların samimiyetine inan:mad:

Şu mübarek günde ağzımı bozacağım zorla...Altuğ Atalay gibi kulüp çalışanları ve onun kafa yapısında gibi yöneticilerde varsa, Allah onları davul etsin, benide tokmak... :mad::mad:

Taraftarı sağmal inek görmekten artık vazgeçin.Trabzonspor'a gönül verenler, bu kulübün gerçek sahipleridir...Bu taraftarın sesine kulak ver ey yönetim!!!

Hüseyin Sahtiyan
18.09.2009, 18:12
hani filmlerde kötü adamlar olur ya insanlar tam bir şeye heveslenmişken kötü bi kahkaha atarlar yaptırmazlar insanlara heveslendikleri şeyleri aynı öyle yönetimimiz :)

Ahmet Kuru
18.09.2009, 18:13
Altuğ Atalay kim? Adını sık sık duyorum..

UğuR
18.09.2009, 18:24
http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket

Bu konu ile ilgili anasayfamızda da anket açılmıştır....

Ankete katılalım arkadaşlar....

Mustafa K. Demirbaş
18.09.2009, 18:26
bizim deplasman işi büyük ihtimalle yattı bu durumda:(

.....
18.09.2009, 18:29
bizim deplasman işi büyük ihtimalle yattı bu durumda:(

Sonra da pisligtv ye suç buluruz

bizimkilere ne demeli ? :S

Cafer Bulur
18.09.2009, 18:39
Cuma maclari bizim taraftar icin kötü olabilir ama sunu da unutmamak lazim ki,cuma ve gece maclarinda basarili olan bir takimiz.

Gecen sezon cok cuma maci oynadik ama cogunda kazandik diye biliyorum.

Dogan
18.09.2009, 18:43
Ankarada yaşayan taraftar zaten maça gidebilir diye düşündüler herhalde. Orda da bize ayrılan yeri dolduracak potansiyel fazlasıyla var.

.....
18.09.2009, 18:45
Ankarada yaşayan taraftar zaten maça gidebilir diye düşündüler herhalde. Orda da bize ayrılan yeri dolduracak potansiyel fazlasıyla var.

O değilde Pazar varken Cuma gününe almak hangi akla hizmettir ? Merakımdan soruyorum

LazAnisT
18.09.2009, 18:46
Bizim yaptıklarımıza bak aldığımız cevaplara bak.Şeytan diyor koyver gitsin

İskender66
18.09.2009, 18:49
Kötü bir haber :( Neden böyle birşeye izin vermiş bizim kulüp anlaşılır gibi değil. Hem bu sayfada hemde anasayfadaki ankete ouyumu kullandım. Yönetimimizin Gençlerbirliği Maçının Cuma Gününe Alınmasına Onay Vermesi Yanlış bence.

Cafer Bulur
18.09.2009, 18:49
Evet,ufak bir arastirma yaptim.

Gecen sezon cuma maclarinda 7 mactan 19 puan cikarmisiz.

Deplasmanda toplamda 4 ankarada 2 defa galip gelip,ic sahada da 2 de 2 yapmisiz.

Töbe töbe,benim de iftar vakti olumlu konusasim geldi yahu.:)

Bir de bu acidan bakin arkadaslar,yönetim bunu dikkate almis olabilir mi?:confused:

.....
18.09.2009, 18:51

Gecen sezon cuma maclarinda 6 mactan 19 puan cikarmisiz.

Deplasmanda toplamda 4 ankarada 2 defa galip gelip,ic sahada da 2 de 2 yapmisiz.

Bir de bu acidan bakin arkadaslar,yönetim bunu dikkate almis olabilir mi?:confused:

Allah Allah Cafer abi bu sen misin :)

Önemli olan kazanmak. Allahın izniyle alalım bileciğimizin hakkıyla su maçıda gerisi o kadar da önemli değil zannımca.

Mustafa Yüksek
18.09.2009, 18:53

Gecen sezon cuma maclarinda 6 mactan 19 puan cikarmisiz.

bir de bizi düşün abi...deplasman planını yapıyorsun..parayı denkleştiriyorsun...sonra bir haber geliyor...hevesin kursağında kalıyor...ne düşündüler bilmem ama bizim için hoş bir sürpriz olmadığı kesin...

Cafer Bulur
18.09.2009, 18:56
bir de bizi düşün abi...deplasman planını yapıyorsun..parayı denkleştiriyorsun...sonra bir haber geliyor...hevesin kursağında kalıyor...ne düşündüler bilmem ama bizim için hoş bir sürpriz olmadığı kesin...
Bunu konu ile ilgili ilk yorumumda belirttim zaten.

Ben isin diger yani olumlu tarafindan bakmak istedim.:)

Herseye ragmen iyi bir taraftar toplulugunun o macta takimi yalniz birakmayacagini düsünüyorum.

logitech
18.09.2009, 18:56
resmi site allah'a emanet. basketbol takımımız asırlık turnuva şampiyon oldu bordomavi.net'de yazıyor, resmi sitede yazmıyor. :)

Mehmet S. Pervan
18.09.2009, 19:02
Maç 21.00 da değil mi ?

My
18.09.2009, 19:34
Vallahi de billahi de aklım almıyor. Bu adamların kafası bu kadar mı dar yahu !

Atalay
18.09.2009, 20:01
Bu adamlar bırakın kulüp yönetmeyi kahvehane bile yönetemez bu kafa yapısıyla...

Adamların ne prestijden ne gelirden nede taraftardan bir haber...

Bundan sonraki maçımızıda p.tesi saat sabah 10 da oynayalım...

Bu önemki maçı seyircisiz oynama cezası vererek takımı sabote eden yetkilileri Allaha havale ediyorum..

Resmen gidecegimiz maça kan dogradılar..

fındıkoğlu
18.09.2009, 23:28
Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum...

Ömer Kaya
18.09.2009, 23:35
Bizi Yayıncı kuruluşmu yönetiyor:cool:

Yazıklar olsun 2 aydır biz ne için uğraşıyoruz

Cuma günü deplasman maçımı olurya:o

Bulut61-34
19.09.2009, 00:19
Cuma maçları psikoljisi en kolay olan maçlardır.

Zaten havadan nem kapıp strese giren bir takımız, o yüzden cuma maçları takım için iyi.

Taraftarlar için cuma olması sıkıntı ama takım için iyi.

Önemli olanda takım olduğuna göre cuma maçları hep devam etsin.

Çetin
19.09.2009, 00:34
acizlik ve rezalet diye perdeliyorum bu oyunu.

Çetin
19.09.2009, 00:38
bir de merak ediyorum, bunun kararına kim imza attı? isimleri verilsin. işte şu şu yöneticimiz, şu şu idari personelimiz diye. bu kadar cahilce ve kendi takımının taraftarlarını düşünmeyen bir yönetim anlayışı olmaz.

Koray
19.09.2009, 00:40
Yanlız '' evet doğru '' oyu verenler kimler çok merak ediyorum, niçin doğru olduğunu söylerseler daha güzel olacak...

Cuma mübarek gün olduüğu için demezsiniz umarım :))

Çetin
19.09.2009, 00:44
Nedense hiç şaşırmadım... Altuğ Atalay acaba böyle bir kararın Trabzonspor'a kaç para kaybettirdiğinden haberi varmıdır? Eğer kulübümüz Pazar günü oynayacağı maçtan taraftarlarından kazanacağı gelir ( TS Tırındaki resmi ürün satışı,TRabzon cell kartları v.s.) ile Cuma günü kazanacağı parayı hiç kıyaslamışmıdır? Bu gelir kaybını kulübümüz dıgıturkten tahsil etmişmidir?

Hadi onuda geçtim, hafta sonları özel ve kamuda çalışan biz taraftarların maçın Cuma gününe alınmasından dolayı, Ankara'ya çevre illerden gelmeyi planlayan ve bu erteleme yüzünden maça gelemeyeceğimizi hiç düşündü mü? Ayda yılda bir Pazar günü denk gelmiş, gidelim dedik, şu rezilliğe bak! Oynamalarına ne izin veririsiniz maç saatlerinin.Nedir zorunuz?Bize eziyet çektirmek mi? Biz her hafat bu takımı Avni Akerde izleme şansına sahip değiliz.La hiç bir şey bilmiyorsanız bunları düşünün.

Size güvenip bir otobüs bileti, bir uçak bileti, bir otel rezervasyonu yaptıramayacak mı bu taraftarlar? Her seferinde elimizde mi patlayacak bu işler? Rezalet yahu! Altuğ Atalay, cebinden bir bilet parası verip maç için rezervasyon yaptırsın bakalım bizi anlıyor mu? anlamıyor mu?Ya da bir uçak bileti yaksın, olmadı otel parasını yaksın bakalım ne oluyor?

Bir kulüp yönetimi düşünün, taraftarından bu kadar kopuk.Sonrada birlik mesajları havalarda uçursunlar.Gelde bunların samimiyetine inan:mad:

Şu mübarek günde ağzımı bozacağım zorla...Altuğ Atalay gibi kulüp çalışanları ve onun kafa yapısında gibi yöneticilerde varsa, Allah onları davul etsin, benide tokmak... :mad::mad:

Taraftarı sağmal inek görmekten artık vazgeçin.Trabzonspor'a gönül verenler, bu kulübün gerçek sahipleridir...Bu taraftarın sesine kulak ver ey yönetim!!!

Altuğ Atalay kimdir diye bir sormak lazım sanırım? Vakti zamanında Trabzonspor'u televizyonlardan bombardımana tutan, sonra Trabzonspor "işvereni" olduğu zaman "işte kuzu kuzu geldim" şarkısı cep telefonu melodisi olan bir "şahıs" Kulüp böyle kafa yapısındaki insanlarla yönetildiği zaman olacaklara hazır olamak taraftarın görevi oluyor. Ne taraftarmışız çilemiz bitmedi.

Ömer Bayrak
19.09.2009, 01:07
bu kadar olmaz yaa, yemin ederim biz canımızı dişimize takıp deplasmana gitmek için araba ayarlamaya çalışıyoz taraftar toplamaya çalışıyoz, tam bir noktaya geliyoz tamam diyoz çok güzel olacak, bi bakıyoruz maç günü değişmiş, peki kim için ne için???

Kazım Uzunboy
19.09.2009, 01:09
Yok böyle bir olay yok!

Bizden başkasına olmaz böyle bir şey!

OYılmaz
19.09.2009, 01:14
Benim işime geliyor açıkçası Cuma olsa gidecem büyük ihtimalle maça :)

Ömer Bayrak
19.09.2009, 01:36
ya güzel bi yazı yazalım kulube mail atalım, vallaha içime oturdu bu, tepkimizi bir şekilde duyuralım....

gökçay61
19.09.2009, 01:46
benim oyum evetti çünkü bn maç günü istanbul yolcusuydum cumaya alındığı için maçı izleyebileceğim.. kendi adıma sevinirken sizler için üzüldüm..

MARVEL
19.09.2009, 01:51
Cuma maçlarına takım daha iyi motive oluyor.. Benim için Trabzonun başarısı önemli ii kazansınlar yeter

Bulut61-34
19.09.2009, 01:52
Hatırlarsanız bir zamanlar FB maçlarını cuma oynayıp rakiplerin maçlarını bekleyerek kendine avantaj sağlıyor diye şikayet ediliyordu.

Bütün rakiplerin kazandığı haftada pazar günü son maçı kazanmak zorunda olarak oynamnın nasıl bir baskı oluşturduğunu ne çabuk unuttunuz.

Cuma maçları avantajdır.

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 01:54
Benim için ne zaman olması önemli değil ama maça gidecek olan arkadaşları engelleyecek olmasına üzülüyorum...

Ömer Bayrak
19.09.2009, 01:58
vallaha bilmiyorum, ama bizim organisazyon yattı, kaç haftalık emekler boşa gitti, tepkimizi anlayın...

Gökhan Döner
19.09.2009, 02:03
Şeytan diyor git ankaraya doldur stadı.
Dön sırtını maça başla yönetim aleyhinde tezahurata herhalde
aptal değildirler.Bişeylerin farkına varırlar.

Ömer Kaya
19.09.2009, 02:11
Şeytan diyor git ankaraya doldur stadı.
Dön sırtını maça başla yönetim aleyhinde tezahurata herhalde
aptal değildirler.Bişeylerin farkına varırlar.

Şimdiye kadar varmadıklarına göre....:cool:

hodlu
19.09.2009, 02:13
Taraftar maça gelmesin diye çalışan Yönetim kurulunu kutlar başarılarının devamını dilerim.Onlara tavsiyem maçların pazartesi ve perşembe gündüz oynanması için başvuru yapsınlar ki tam olsun...

hodlu
19.09.2009, 02:15
Bu rezalet için yönetim kurulunu tepkiye boğmalıyız...

Ömer Kaya
19.09.2009, 02:16
Taraftar maça gelmesin diye çalışan Yönetim kurulunu kutlar başarılarının devamını dilerim.Onlara tavsiyem maçların pazartesi ve perşembe gündüz oynanması için başvuru yapsınlar ki tam olsun...

cUma namazından sonra olsun

Bulut61-34
19.09.2009, 02:23

Maçlar kazanılsın da taraftar gelmesin.

hodlu
19.09.2009, 02:25
Manajer Caner beyin email adresi tepkinizi yazın arkadaşlar.canercuvalcioglu@trabzonspor.org.tr

hodlu
19.09.2009, 02:26
Cuma namazı çıkışı iyi fikir.Belki dualarla alırız maçları...

hodlu
19.09.2009, 02:30
ertan.ozertem@digiturk.com.tr, buda ligtv genel müdürü...

Samet Türkmen
19.09.2009, 02:32
Yeter artık yeter ! Şu kulübün haklarını savunan,taraftarı düşünen birileri gelsin artık ! İstanbul ajanı mısınız kardeşim ? Bu kadar saygısızlık olmaz taraftara.

yattarinho61
19.09.2009, 02:40
bence daha iyi cuma günü oynamamiz.. yendigimiz taktirde, baski hep diger takimlarda olacak ;)

Ömer Kaya
19.09.2009, 02:43
bence daha iyi cuma günü oynamamiz.. yendigimiz taktirde, baski hep diger takimlarda olacak ;)

Rakiplerin seni takmadığı bir ortamda hangi baskıdan bahsediyorsunuz:cool:

yattarinho61
19.09.2009, 02:53

takmasinlar daha iyi ;) hafife alsinlar bizi.. hepsi bizim icin avantaj..
yok hasan,ismail, hakki maca gidemiyormus bana ne kardesim sanki mac yok daha..

bu arada onlar öyle bi takiyordurki bizi sen bile sasirirsin ;)

Bulut61-34
19.09.2009, 02:56

Biz malesef onlar gibi rahat olamıyoruz. Tersi durumda bizim üzerimizde baskı olur.

Ki bizi takmadıklarına inanmıyorum. Böyle bir lafı da Trabzonspora hakaret olrak görüyorum.

Ömer Kaya
19.09.2009, 03:09
Maçlar kazanılsın da taraftar gelmesin.

takmasinlar daha iyi ;) hafife alsinlar bizi.. hepsi bizim icin avantaj..
yok hasan,ismail, hakki maca gidemiyormus bana ne kardesim sanki mac yok daha..

bu arada onlar öyle bi takiyordurki bizi sen bile sasirirsin ;)
:alkış::alkış::alkış:

uzunhakan
19.09.2009, 03:58
bizim yönetim bu sene sınıfta kalıcak galiba

Serhat
19.09.2009, 04:38
Şaka gibi ya...
Tamda hazırlıklarımı yapmıştım, organize listesine adımı yazdıracaktım ... Şuraya bak...
Ligtv yi geçtim, Yönetimin bize attığı kazığa bakın yahu !
Demekki yönetimimiz yanlız kalmak istiyor, taraftar istemiyorlar demekki he...

Şunu kimse unutmasın! Kimse oturduğu koltukta Baki değildir! Ama benim ve benim gibilerin TRABZONSPOR sevgisi, Bordo-Mavi aşkı hep BAKİ Kalacaktır !

Kobalas61
19.09.2009, 05:16
İstatistiklere Bakıp Cuma Maçlarını Kazanıyoruz Gerekçesiyle Bu Karara Olumlu Bakanlara Ne Desem Bilemedim.Hele Ki Bir Arkadaşımızın Geçen Sene Cuma Oynadığımız Tüm Maçları Kazandık Açıklamasından Sonra Şu Müjdeyi Bekledim : Müjde Şampiyonluğun Formülünü Buldum Maçları Cuma Günleri Oynamak.Ama Tüm Yorumları Okumama Rağmen Böyle Bir Müjde Göremedim...

Kararla İlgili Yaşlısıyla Genciyle TrabzonSpor Taraftarı Gereken Açıklamayı Yapmış
Bize De Gerekli Yerlere Tepkimizi İletmek Düşer

Bulut61-34
19.09.2009, 10:37
Cuma oynamak avantaj.

Taraftarın keyfi için bu avantajı kullanmayan yönetime kızarım ben.

Doğru yaptılar bu konuda.

logitech
19.09.2009, 12:04
foruma üye olmak için belli şartların istenmesi gerek örneğin "akıl" gibi.
pazar oynamamıza bile muhalefet oluyorsa benim aklıma başka şeyler geliyor.

cihatöztürk
19.09.2009, 12:10
hey gidi yayıncı kuruluş sabrla bekliyorz yeni yayın ihalesini :)

Mustafa Demir
19.09.2009, 12:20
cok guzel oldu valla cumartesi pazar caliscaktim izleyemicektim bunu izlicem cok sevincliyim helal olsun yonetimmmm

Ömer Kaya
19.09.2009, 12:25

:alkış:

Herşeyi Anlatıyor ;)

Serdar Ersoy
19.09.2009, 12:38
hevesimiz kursağımızda kaldı teşekkürler yönetim deplasmanada gidemiyecez sayende !!!

Hasan ZAİMOĞLU
19.09.2009, 12:49
bundan bir dönüş ihtimali var mı :S

ölümüne61
19.09.2009, 12:49
bu işler birazda karşılıklı oluyor örneğin yönetim ligtv den daha oynamadığı maçların yayın hakkını erkenden alabiliyorsa karşılığındada böyle şeylere tölarans gösterebiliyor yanlız maçı cuma gününe alacaklarına daha başka bir çözüm bulsalardı daha iyi olurdu taraftar için

Mehmet Fatih Yavuz
19.09.2009, 12:52
İki tarafı var. Birincisi ürün ve bilet satışı ile taraftar sayısı.. Bu konuda bu yapılan tamamen saçmalık.Diğeri de gece maçı alışkanlığı. Bu açıdan da olumludur.Ben olumlu dedim, çünkü takım başarısı önemli benim için.Ama eminim ki ben de plan yapsaydım ve bu şekilde iptal olsaydı, çok kişinin hatrını sormuştum. Sinkaflı sinkaflı.

zekeriyya
19.09.2009, 12:54
:alkış:

Herşeyi Anlatıyor ;)

yönetime yayıncı kuruluşa tff inanma ona göre plan yapma ben bunu öğrendim trabzona maç için gidişimi perşembe dönüşümü p.tesi olarak ayarlıyorum böylece uçak biletim yanmıyor. haaa dersenki ya salı oynanırsa ee yuh be yuh derim

zekeriyya
19.09.2009, 12:56
bundan bir dönüş ihtimali var mı :S
burası türkiye herşeyden bir dönüş olur inşallah feryadımızı duyarlar (ki zannetmiyorum) o zaman düzelir