PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 6. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Antalyaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Sinem Yılmaz61
18.09.2009, 23:47
Fatİh tekke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Merak etme oda gelecektir insallah ocak ayinda ;)

Oruç
Gökhan'ı 3.gol pozisyonundaki "ustaca" vuruşundan ötürü ayrıca tebrik etmek lazım. Maçtan sonra Antalyaspor savunma oyuncusuna teşekkür etmeyi unutmasın.

futbalski60
Bu arada Antalyaspor oyuncuları da gerçekten çok mücadele ettiler ve çok istekliydiler, 3 gol yediler ama yılmadılar ben Antalya'yı bu kadar dirençli beklemiyordum umarım Fb maçında da bu mücadeleyi gösterirler.

sessizkral_1
18.09.2009, 23:48
Son söz Gabric iyiydi, klasik sol açığımız oldu nihayet... Ama kapanan takım olsaydı karşımızda bu denli etkili olabilir miydi? Sanmıyorum, bekleyip görmek lazım...

Golü kontradan değil adam kaçırarak attık ben kontra saymıyorum onu adamlar ofsayt taktiği denedi. ayrıca rakip gole kadar kendi yarı sahasından çıkmadı bekler yerinden kıpırdamadı.beraberliğe çıkmıştı.Ayrıca iyi takımlara karşı daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum çünkü oyuncularımız açık futbolda daha iyi oynamaya müait örneğin dediğin gibi gabriç colman..Kapanan takımlaraa karşıda artık yattarada geldimi o bulur çözümü;)

UZLU
18.09.2009, 23:48
Bir seneye daha iytiyacımız var...Selçuk hadi Selçuk...Bu ülkede Sercan ın Avrupa'ya gideceği tarih konuşuluyorken seninkinin konuşulmuyor olmasını sindiremiyorum içime...Hadi Selçuk...

+ 1

hala bu inancımı koruyorum, bana göre kendini bulursa ligin en kaliteli orta saha oyuncusudur, abartmıyorum, zaman bunu hepimize gösterecek.....

danger00
18.09.2009, 23:49
gs gibiyiz, son iki maçta oynamadan 9 gol attık; allah nazardan saklasın :D

ayrıca skor 3-0 iken genç oyuncuyu oyuna koymayacaksında ne zaman koyacaksın hocam.

Erdal
18.09.2009, 23:49
Ne bileğini kullanıyor Gökhan ne vücudunu...Öyle olunca top ortada kalıyor ve rakibe albeni sunuyor...Kazandığımız maçtan sonra konuşmak doğru mu bunları ? Geçen sene konuşmazdım...Ama bir sene sonra başladığımız noktada isek hala konuşmak lazım...

ardasali
18.09.2009, 23:50
Golü kontradan değil adam kaçırarak attık ben kontra saymıyorum onu adamlar ofsayt taktiği denedi. ayrıca rakip gole kadar kendi yarı sahasından çıkmadı bekler yerinden kıpırdamadı.beraberliğe çıkmıştı.Ayrıca iyi takımlara karşı daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum çünkü oyuncularımız açık futbolda daha iyi oynamaya müait örneğin dediğin gibi gabriç colman..Kapanan takımlaraa karşıda artık yattarada geldimi o bulur çözümü;)
Bencede kontra değil çünkü umut 2 kişinin arasından çıktı da attı golü...

magicyattara
Bu arada Antalyaspor oyuncuları da gerçekten çok mücadele ettiler ve çok istekliydiler, 3 gol yediler ama yılmadılar ben Antalya'yı bu kadar dirençli beklemiyordum umarım Fb maçında da bu mücadeleyi gösterirler.

Maç çıkışında aynı şeyleri ben de söyledim.:)
3-0 a rağmen,maçtan puan alabiliriz umuduyla oynadılar,golü de bulunca daha çok mücadele etmeye başladılar.
Onlara bu imkanı vermemek lazımdı ama takımımız özellikle orta sahamız maalesef oyundan düşüyor ve rakibe saldırmak için fırsat veriyor.

Cihad Varlı
Selçuk.. Selçuk.. Selçuk..
Hüseyin'den sonra böylesine iyi bir pasör orta sahamız olduğu için Allah'ıma binlerce kez şükrediyorum .

Sefa Murat Dokuz
Formaların üstündeki TrabzonCell'i çok beğendim.

sessizkral_1
18.09.2009, 23:52
Haftayı 3. kapatmamız çok iyi olur .

Eskişehir diyarbakır ve manisanın oynayacakları maçlarda en fazla 1 puan alması lazım.

Bu durumda Diyarbakır manisa berabere biterse eskişehirde gazianteple berabere biter yada yenilirse 3. yüz ;)

Erdal
18.09.2009, 23:52
Bir sene sonra bu takım nasıl ilk golü atar sorusunun cevabı: duran top ve Selçuğun uzun pasları ise sadece ortada bir sorun var demektir...Ucuz bir takım değil bu...Pahalı bir takım...Pahalı bir takımın inşa süreci bu kadar uzamamalı idi....Neyse şimdi 1 seneye daha ihtiyacımız var...İnşallah seneye bunları konuşuyor olmayız...

magicyattara
18.09.2009, 23:53
Ne bileğini kullanıyor Gökhan ne vücudunu...Öyle olunca top ortada kalıyor ve rakibe albeni sunuyor...Kazandığımız maçtan sonra konuşmak doğru mu bunları ? Geçen sene konuşmazdım...Ama bir sene sonra başladığımız noktada isek hala konuşmak lazım...

Gökhan geçen yıldan daha geride yalnız mücadele olarak daha iyi.:)
Geçen yıl ki 18 dışı plaselerini henüz göremedik ama biraz daha fazla didindiğini söylemem mümkün.
Gol pozisyonlarında fazlaca acemice davranıyor.Bu düzelebilir bence yeter ki mücadelesine devam etsin.

irfanb
18.09.2009, 23:53
Bugün itibariyle ligin en cok gol atan ikinci takimiyiz.
Hayret :)

U.Sadıkoğlu
18.09.2009, 23:54
Eskişehir diyarbakır ve manisanın oynayacakları maçlarda en fazla 1 puan alması lazım.

Bu durumda Diyarbakır manisa berabere biterse eskişehirde gazianteple berabere biter yada yenilirse 3. yüz ;)

diyar puan kaybederde eskişehir çok zor antep tabatadan sonra bitmiş ..

lazuk61
18.09.2009, 23:55
trabzonspor'u beyendim niye beyendim derseniz...geçen seneden 1 farkımız var ilk 4 hafta yine yoktu ama.. son 2 hafta yani 5 6 hafta forvetler geldimi affetmiyor forvet işi budur geldimi affetmiyecek ...yani umut attıgı ilk gol güzel bi gol yani..aşırtma kalecide bişi yapamazdı...

futbalski60
18.09.2009, 23:55
Gökhan istiyor çalışıyor, basıyor ama güç yok o da sakatlık ve hastalık sürecinden kaynaklanan bir durum.

CaMoKaEnEs
18.09.2009, 23:56
bir şey dikkaatimi cekti forma numaraların altında isim yazıldıgında hep kazandık 3 maç yaptık numaraların altında isim yazılı forma giydiğimiz 3 ünüde kazandık üstte yazdılarmı hepsini kaybettik...

üst out alt in :D:D:D

magicyattara
G.Birliği maçı takımın lig sonundaki yeri hakkında önemli ipuçları verecektir.Eğer o maçı alırsak takım bayağı toparlayacaktır.
Çok önemli o maç.

Cafer Bulur
Allah bize yürü ya kulum diyor,biz de gidiyoruz iste.

Yoksa oyun olarak kaybettigimiz diyar macindan daha ileride degiliz,bir sekilde golleri atiyoruz.

Kazaniyoruz ama kötü oynamaya devam ediyoruz.

Bu futbolla antalya ve belediye yi yenebilirsin ama g.birligi ve antep maclari daha zor.

Bir an önce futbol olarak toparlanmamiz lazim...

tarkan57
Şu Mehmet Özdileke de ayrıca sinir oluyorum..artist hareketler..hiç değişmemiş aynen devam..trabzona ayrı motive her zaman takip ediyorum..Ama kara karga maçlarında geçen olduğu gibi yatmaya devam..:alkış: hakem penaltı verdi zannetti ceza alanı pozisyonunda..heyecean yaptı ama boşuna...

Hasan ZAİMOĞLU
TrabzonCell reklamı süper olmuş (:

Erdal
18.09.2009, 23:57
Umut sahada tek olsa yani Gökhan dışarıda olsa Selçuk ve Colman ın bu uzun pasları işe yaramaz. Çünkü rakip stoperlerin kollayacağı adam sayısı 1 e düşer...Bir forvetin sahada var olma sebebi sadece bir nedene dayanıyor ise sıkıntı var. Bence sadece buna dayanıyor ne yazık ki...

Gökhan Döner
18.09.2009, 23:58
Ben bu hocadan bir şey anlayamıyorum .Geçen hafta İBB maçında 4-0 öndesin ve takım artık düşmeyebaşlamış.Adam değişmiyosun.Aynı senaryo bu hafta 60. dakika takım artık yorulmaya başladı ve orta saha oyundan düşüyor ve sen 80. dakika adam değişiyosun.Bizmi bu futbolu çok biliyoruz yoksa başka bir şey mi var.

CaMoKaEnEs
18.09.2009, 23:59
Umut sahada tek olsa yani Gökhan dışarıda olsa Selçuk ve Colman ın bu uzun pasları işe yaramaz. Çünkü rakip stoperlerin kollayacağı adam sayısı 1 e düşer...Bir forvetin sahada var olma sebebi sadece bir nedene dayanıyor ise sıkıntı var. Bence sadece buna dayanıyor ne yazık ki...

katılıorum abi sana bizde zaten tek forvet oynıcak adam yokki

Semih
18.09.2009, 23:59
Maç hakkında çok şey yazılabilir ama belirtmek isterim ; Ferhat Öztorun çok büyük topçu olacak.Biraz fiziksel olarak güçlensin , kuvvetlensin , Türk milli takımı çok iyi bir oyuncu kazanacak.

Erdem şu milli takıma oyuncu kazandırma merakın da olmasa çok iyi uşaksın:)

Not: Merakın mı demeli, merağın mı? Tereddüt ettim.

CaMoKaEnEs
19.09.2009, 00:00
ferhatın milli takımda oynaması için gs oynaması lazım yoksa terim almaz onu milli takıma

Cafer Bulur
Can karyagdi broosa ne degisti diye soruyor,hoca kafa salliyor.

Can karyagdi bu takim yarisin icinde olacak mi diyor,broos evet olacak diyemiyor.

Bu durum hocaninda takimdan cok umutlu olmadigini gösteriyor.

Bunda hocanin payi var mi,elbette var.

matrix5782
izlediğim gabriç bu değil yavaş yavaş kendine geliyor

takıma devre arası mutlaka sağ bek ve iyi bir ön libero alınmalı

çok da iyi oynamadan 3 puan almak güzel

yorumsuz6117
19.09.2009, 00:01
Başkan nası sevindi gollere ya..:)

Erdal
Ferhat ı bedava Gabriç i de makul sayılabilecek bir rakama takıma kaznadıran yönetime teşekkür elbette...Eleştirecek çok şey var diye bunları atlamayalım....

Ahmet Faruk
Şu bir gerçek ki, bu sene geçen senenin yarısı kadar belki zorlayabiliyoruz.
Ben bizim maçtan sonra "Bu rakip, haftaya kesin dağılır" derdim. Onları o kadar yorardık.

Ama bu sene bu yok...
Belki rakiplerimizin bizden sonraki rakipleri fb olduğu içindir :)

OLCAY ÇAKIR
Erdal,bağla artık şu eleştirileri bir yere:)

Hayde:)

magicyattara
Cale Ferhat değişikliği bence olmadı.Cale o bölgeyi daha iyi dolduruyordu bence.
Ferhat ta iyi futbolcu ama çok açık veriyoruz o bölgeden ve çok ürkek oynuyor.Cale'yi tekrar düşünmeli Broos bence.

lazuk61
19.09.2009, 00:02
sag bek bana göre gerek yok serkan orayı ayarlar...ön libero bide forvet...unutmayalım arkadaslar umut her maç böyle gitmez

danger00
diyar puan kaybederde eskişehir çok zor antep tabatadan sonra bitmiş ..

tabata ayrıldıktan sonra antep ilk galibiyetini aldı.

Murat'
Bu takıma iyi oynadı demek gerçekçi olmamaktır.İlk yarıda 3 tane üst üste pas yapamadık.Takım iyi oynamıyor hoca buna rağmen değişiklikleri yine 88'de yapıyor.

Ali Tunahan Güllü
Pek iyi oynamadık ama 3 puanı 3 golle aldık önemlli olanda bu zaten:)

kemaLAZ61
Artik ön liberolari piyasadan kaldirip 4-4-2 oynamaya baslamaliyiz.

Oyunun gidisatina göre Alanzinho oyuna alinip serbest oynatilabilir. Alanzinho'yu nekadar sevsemde, su anki sisteme uymadigini söylemek lazim.

Burak 1967
19.09.2009, 00:03
Bir sene sonra bu takım nasıl ilk golü atar sorusunun cevabı: duran top ve Selçuğun uzun pasları ise sadece ortada bir sorun var demektir...Ucuz bir takım değil bu...Pahalı bir takım...Pahalı bir takımın inşa süreci bu kadar uzamamalı idi....Neyse şimdi 1 seneye daha ihtiyacımız var...İnşallah seneye bunları konuşuyor olmayız...

Yani ilk gole kadar gol pozisyonları yok muydu? gökhanın ortasına gabriç voleyi vursa yada colmanın füzesi çerçeveyi bulsa aynı cümleyi sarf edebilecekmiydik! rakibin sırf seni kitleme adına bir kurgu ile çıkmış ve sen de jeneriklik bir ilk gol ile bu kilidi açmışsan,ve o atılan golün 'selçuğun uzun pası olarak' kayda sunulması, ben bunu anlayamıyorum.
bugünkü mücade ve kazanma azmi en büyük artıdır, ve selçuk mükemmel bir ön libero olmaya başladı, gabriç futbol zekasını hırsı ve hızı ile daha bir süslüyor, umut bugün bir santraforun yapması gereken her şeyi yaptı, ceyhun un kaç topu kestiğini sayamadım...
seyirci bugün müthişti, bugün ileriye dönük umutlarım bir nebze yeşerdi...

lazuk61
bunlarda kim olur derseniz ön libero görevine Aurelio ve forvet 'e fatih tekke ...5 milyon euro 2 si bize mal olur trabzonsporda bunun altından kalkabilcek bi takım ..bide eer olursa...tony bu takımdan gönderip...diyarbakır'ın kalecisi espinozayı alabiliyorlarsa alsınlar

TheRapZoNe
Maça gittim, açıkçası skor haricinde maç pek sarmadı. Taraftar yine aynı taraftar. Halen daha aynı sönük sloganlar ve amatörce bağırışlar...
Umarım bundan sonraki maçlarda da böyle gollü galibiyetler alırız..

yatara
faty papy de bugün ilk golünü atdi

Cafer Bulur
Başkan nası sevindi gollere ya..:)
Maca 1 saat kala staddaydi baskanimiz.

Onu cok heyecanli görüyorum son haftalarda.

Hacisalihoglunu dinlemeyip fatih tekke yi alsaydi nispeten daha rahat olabilirdi baskanimiz.

Yine de onun heyecani bana mutluluk veriyor...

zahido
Cok basit goller yiyoruz malesef...

Halit Aydın
19.09.2009, 00:04
Gökhan'ı 3.gol pozisyonundaki "ustaca" vuruşundan ötürü ayrıca tebrik etmek lazım. Maçtan sonra Antalyaspor savunma oyuncusuna teşekkür etmeyi unutmasın.

Ben de öyle düşündüm. Ama attığı toptan sonra bakışları kaleye değil de içeri doğru. Orta açtığını düşünüyorum.

Burak TOSUN
19.09.2009, 00:04
Taraftar çok iyiydi bugün.

KUTADGU
19.09.2009, 00:05
Erdem şu milli takıma oyuncu kazandırma merağın da olmasa çok iyi uşaksın:)

Not: Merakın mı demeli, merağın mı? Tereddüt ettim.

Merakın diye yazılır ve merakın diye telaffuz edilir.

Cafer Bulur
19.09.2009, 00:06
Cale Ferhat değişikliği bence olmadı.Cale o bölgeyi daha iyi dolduruyordu bence.
Ferhat ta iyi futbolcu ama çok açık veriyoruz o bölgeden ve çok ürkek oynuyor.Cale'yi tekrar düşünmeli Broos bence.
Ayni görüsteyim.

Ferhat ofansif yönü daha iyi deniliyor ama hücuma cok da katkisini göremedik son 3 macta.

Cale-gabric in denenmesi lazim,hirvat milli takimina cagrilan bir solbek i hemen kenara atmamaliyiz...

ApoCaN28
Herşeye rağmen galibiyet güzel devamının gelmesi dileklerimle . . .

yorumsuz6117
Ben de öyle düşündüm. Ama attığı toptan sonra bakışları kaleye değil de içeri doğru. Orta açtığını düşünüyorum.
evt orta açtı öyle bi şut olmaz zaten..

Erdal
19.09.2009, 00:07
Erdal,bağla artık şu eleştirileri bir yere:)

Hayde:)

Bu takımın geçen sene sağ beksiz başlaması anlaşılabilir bir durumdur. İnşa sürecidir. Borcun bu gün gelinen noktada olmaması durumunda yine anlaşılabilir bir durum olurdu. Bizim için makul inşa süreci 3-4 yıldır zira...Ancak bu rakamlara malolmuş bir takımın bazı mevkilerinin "idare eder" yaklaşımına terk edilmiş olması anlaşılabilir ve kabul edilebilir bir durum değildir...Oldu mu abi :)...Bağlayacak çok yer var ne yazık ki :)

ilyskm
tebrikler trabzonuma...

Semih
Merakın diye yazılır ve merakın diye telaffuz edilir.

Teşekkürler Cihan Abi...

Ben de öyle düşünmüştüm, Türkçe bir kelime olmaması hasebiyle.

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 00:09
İki haftada 9 gol attık ve ligde ğs den sonra en çok gol atan takımız:)

türkiyem61
alanzinhoyu kaybediyoruz isin aslini bilen varmi

Oruç

"Ustaca"dan kastım yanlış anlaşılmış sanırım.:)

Oradan kaleye vurması gerektiğini söylemeye çalıştım.:)

"Top benden çıksın da nereye giderse gitsin..." mantığıyla hareket etti zaten o pozisyonda "golcü"müz.:)

Koray
19.09.2009, 00:10
Bugün Ferhat'ı çok beğendim...

Serkan geçen haftaya nazan berbat oynadı orta sahada, Hocanın Tayfun'u çıkarıp Serkan'ı sağ beke Ceyhun'u Selçuk'un yanına partner olarak oyuna sokması çok akıllıcaydı...

Bu arada Tv'den maçı izleyen arkadaşlar taraftar nasıldı bugün, geçen seneye nazaran ne gibi farklar var söylerseniz sevinirim ?..

futbalski60
19.09.2009, 00:11
Serkan bugün çok etkisizdi açıkçası sağbekler iyi niyetli olmasına rağmen bu işi beceremiyorlar,

Geriden oyun kuran topa basan bir sağbek şart....

OLCAY ÇAKIR
Takdir kamuoyunun Erdal:)

Benim açımdan sorun yok..

Semih
Bugün Ferhat'ı çok beğendim...

Serkan geçen haftaya nazan berbat oynadı orta sahada, Hocanın Tayfun'u çıkarıp Serkan'ı sağ beke Ceyhun'u Selçuk'un yanına partner olarak oyuna sokması çok akıllıcaydı...

Bu arada Tv'den maçı izleyen arkadaşlar taraftar nasıldı bugün, geçen seneye nazaran ne gibi farklar var söylerseniz sevinirim ?..

Taraftarın hakkını teslim etmeli bugün için.

Kaç kez maaşallah dediğimi hatırlamıyorum.

Çetin
eleştirinin sınırı yok :) takım ilk yarı bocaladı, ikinci yarı iyiydi. golleri attı rahatladı, rahatlattı :)

Anıl Caner
Umut Bulut oley.

KDRDYN
19.09.2009, 00:12
ahh gabriç ahh sakın kötü oynayayım deme bundan sonra. bu taraftar seni bi maçla kral yaptığı gibi yine bir maçla seni yerin dibine sokar, seni oynatan hocanın silsilesine kalayı basar, alan yöneticinin de yedi ceddine rahmet okur.

Erdal
19.09.2009, 00:12
Ha rakiplerimiz çok mu iyi? Bana göre değil...Ama onlar için sorun yok...5 milyona aldıkları bir adamı kiralayıp yıllık ücretlerini de kendileri verecek imkanlara sahipler...Bizim yok bu lüksümüz...

Bu arada Olcay abi bu derece eleştirel yaklaşımım bundan sonra her yönetime yönelik olacaktır. Emin olabilirsiniz...İki kez kandırılmamak için bir tedbir olarak düşünebilirsin :)

reisoğlu61
19.09.2009, 00:14
Serkan bugün maalesef ayakta uyuyordu gibi.
Gabric takima alismaya basladi.
Ferhat artik takimin bankolarindan.
kadroda tek yanlis Tayfun´un olmasi.

OLCAY ÇAKIR
Bende Ferhat'ı çok beğeniyorum.
Bu ayrı.

Ama aynı dili konuşan Cale ile Gabriç'i arkalı önlü de merak ediyorum..

Cale önünde adam gibi partnerle hiç oynamadı...

Ahmet Özen hoca,Serkan'la orayı kapamış,Cale'de rahatlamıştı o dönemde..

O çocuğada haksızlık etmeden,kıymeti düşürmeden...

Devam.

Hüseyin İlkin
Ferhat ve Gabric...
En çok sol tarafa seviniyorum.
Son iki maçta "Selçuk" ile birlikte en tepede olanlardandı.
Gün geçtikçe uyumları arttıkça Ferhat'ın ileri çıkışları daha da anlam kazanacak.
İkisi de bileklerine hakim, özellikle bir bekte bu özelliğin olması, en çok istediğim noktalardan biridir.
İleri gidecek, ayağını iyi kullanacak.
Sol taraf iyi olacak inşallah.

Bir de Umut'a;
Seviyoruz be seni.

Genel olarak oyun, beni de memnun etmedi.
Belli başlı eksikler hala sürüyor.
Ferhat, Gabric, Selçuk, Umut gibi iyi oynayanlar ve skor ile birlikte umutlu oluyoruz diyelim.

Sol çizgi bozulmasın, Selçuk son iki maçtır başladığı yerde başlasın, çift forvet devam etsin; şimdilik bence anahtarlar.
Bunlara ekleme, çıkarma yapılması diğer bölgelerde olmalı.
Mesela sağ kanat.
Engin, Alanzinho, Serkan. Kullanabileceğimiz adamlar.
Alternatifli, bir maç onu dene diğer maç diğerini.

Bir sağ bek'imiz olaydı.
Çok daha iyi olacaktı...

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 00:15
Bugün taraftar ayrı bi güzeldi hepsinin yüreğine sağlık:)

Erdal
Bu taraftar kimseyi bir maçla kral yapmaz...Kimseyi de bir maçla yerin dibine sokmaz...Taraftar taraftar taraftar...Ne yapacak taraftar...Bu takım hala yaşıyorsa taraftar sayesinde işte...Kim bu taraftar? Biziz işte yahu...

İskender Çakmak
çok pas hatası yapıyoruz topu yerden daha iyi oynadığımız halde yopu kaldırıyruz gerek yok bunlara ferhat gabriç çok iyiydi selçuk'un asistini unutmamak lazım ceyhun orta shayı girdikten sonra topladı aslında ikinci yarı ki oyun düzenimiz bizim ilk onbirimiz olmalı tayfun ile olmuyor sağ bek.Ve son olarak belki de en önemlisi hoca alanzinhoyoyu kesinlikle düşünmüyor ama bu sezon alanzinhoyaya çok ihtiyacımız olacak

magicyattara
19.09.2009, 00:19
Umut Bulut'un mücadelesine saygı duymak lazım,en büyüğünden..
Attığı golü resmen yarattı..

Muhammed
Gabric tam isabet transfer olduğunu gösterdi. Avrupada oynamayacak adamı almanın yönetim hatası olduğunu söyleyenlere burdan selamlarımı iletiyorum. Trabzonspor'da yabancı olarak Hırvat ve Sırp oyunculara ağırlık vermeliyiz. Bu 2 ülkenin oyuncularıda mütevazi,az yıllık ücret alan gece hayatı vs olmayan hırslı mücadeleci oyuncular. Trabzon'a ve Trabzonspor'a daha iyi uyum sağlıyorlar. Mac yorumu az sonra gelecek.

Oruç
Broos'un maç sonu açıklamaları.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=61349

Oruç
19.09.2009, 00:21
Umut Bulut'un mücadelesine saygı duymak lazım,en büyüğünden..
Attığı golü resmen yarattı..

2. yarıda Gökhan'a verdiği uzun pası da unutmamak lazım.

mustafa başar
alanzinhoyu kaybetmeyelim yaa

Ali Tunahan Güllü
Haftaya gençlerbirliğinide yenersek süper olucak...

KDRDYN
19.09.2009, 00:22
vallahi biz içindeyiz. hani bilmesek, görmesek neyse...

OLCAY ÇAKIR
Colman çok şık oyuncu.

Ama bir sorunu var..

Topla vedalaşma sorunu..

En az 5 etkili pozisyon daha ekleyebiliriz takım performansımıza..

Erken veda et topa..

Aşka geliyor bazen:)

Bence..

AKSOY_61
Harbiden taraftar müthişti bugün ya.
Ben abartısız son yıllarda böyle bir taraftar görmedim.
Taraftar ilk defa gerçek anlamda destek oldu.

Erdal
İlk yarı rakip yarı alanda oyunu sete döndürebildiğimiz tek pozisyon var. Gökhan ın ortalayıp Gabriç in vuramadığı pozisyon...Ne diyeyim şimdi harikayız mı diyeyim ? Harika falan değiliz...Bir sene sonra geçen sene kaldığımız yerdeyiz...Ersun hoca kalsın seneye ekimde hala gol atmak için 2 yolumuz var ise derhal kovalım demiştim...Ekim ayındayız ve gol atmak için ben Selçuk un uzun paslarını ve duran topları kolluyorum....Bunları konuşmanın hele de kazandığımız bir maçtan sonra konuşmanın zararı yok...Zaten bizi dinleyen olsaydı bir sağ bekimiz olurdu:)

Muhammed
19.09.2009, 00:23
Hoca Alanzinho'yu daha erken alabilir oyuna belki skor dahada iyi olabilir ama takımı Alanzinhosuz oynatmaya alıştırmaya çalışıyor. Alanzinhonun takımda düşünülmediği besbelli. Yapacak bişey yok saygı duymamız gerekiyor. Eğer mücadeleci güçlü bir takım olursak fb,gs yi durdurabiliriz ancak.

KERİM
19.09.2009, 00:24
Gabriç çok iyiydi. Tek sorunu son vuruşlardı :) maçın başında öyle bi gol kaçrdıli, dokunsa goldü. Maçın sonlarına doğruda şut çekme niyetine topu kaleciye verdi.

Oruç
19.09.2009, 00:25
Alan'sız, Engin'siz, Yattara'sız, Tj'siz bir takım olmak lazım.

Emre ÖZTÜRK
19.09.2009, 00:25
bugün takım iyiydi gabriç in bizi bir seviye yukarıya taşıdığını söyleyebilirim.giray da bu aralar çok iyi milli takımlık oynuyor.serkan colman gökhan görevlerini yaptılar.Umut ve özellikle gabriç in iştahı beni taraftar olarak ateşliyor.bu takımda gabriç gibi hırslı 5 adam olsa rahat şampiyon oluruz

magicyattara
19.09.2009, 00:26
alanzinhoyu kaybetmeyelim yaa

Maalesef Alanzinho'yu kaybetmek üzereyiz.
Çok üzülüyorum ama durum bu.
Orta sahada onun pres açığını kapatacak düzeyde adamımız olmadığı için hoca daha mücadeleci ama yeteneksiz adamları sahaya sürüyor,sonuçta biz tribünden iki pas yapamayan ama mücadele eden adamlar seyrediyoruz.
Tabiri caizse Kör dövüşü..

Erdal
vallahi biz içindeyiz. hani bilmesek, görmesek neyse...

Neyin içindesiniz hocam? Ne yaptı şimdi taraftar?Bana söylermisiniz geçen hafta ilk 4 hafta oynadığı futbol ile ümit vermeyen hangi süper lig takımı Ramazan sel iftar uzaklık gibi bunca mazerete rağmen olimpiyata 12ooo adam toplardı?

Muhammed
İlk yarı rakip yarı alanda oyunu sete döndürebildiğimiz tek pozisyon var. Gökhan ın ortalayıp Gabriç in vuramadığı pozisyon...Ne diyeyim şimdi harikayız mı diyeyim ? Harika falan değiliz...Bir sene sonra geçen sene kaldığımız yerdeyiz...Ersun hoca kalsın seneye ekimde hala gol atmak için 2 yolumuz var ise derhal kovalım demiştim...Ekim ayındayız ve gol atmak için ben Selçuk un uzun paslarını ve duran topları kolluyorum....Bunları konuşmanın hele de kazandığımız bir maçtan sonra konuşmanın zararı yok...Zaten bizi dinleyen olsaydı bir sağ bekimiz olurdu:)

Malesef bir anda yeni bir takım oluverdik. Geçen senede çift forvet oynamamıza rağmen oyun formatımız geçen seneye göre çok değişik. Broosla devam artık devre arasında ve sezon sonunda yabancı transferide yapılacaktır 2-3 tane. Ondan sonra tam kararımızı veririz takımla ilgili.

Erdem Keser
Erdal abiye katılıyorum.Oyun olarak hala bir seviyeye gelemedik.Bir kere , ortasahada ilk topu çıkardıktan sonra topa basamıyor ve oyunu sete çeviremiyoruz.Bunda pivot santrafor eksikliğide kayda değer bir faktör ama yinede topu ayağımızda tutmamız gerek.İlerde dişli rakiplere karşı çok sinir bozucu durumlar olabilir.Çok iyi bir kontra takımıyız ama evsahibi takım hüvviyetine giremedik bir türlü.

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 00:27
Drago Gabric;

hızlı hem topla hemde topsuz alanda,

pres yapıyor,

çok akııllı pasları var bileği çok iyi,

sol kanatta gelecek yıllarımızı tek başına taşıyacak bir isim,

biraz daha son vuruşlarını geliştirirse tadından yenmez:)

KERİM
Şimdi diğer maçları bekliyoruz ;bu hafta fener-ibb maçından ümitliyim. ibb puan çıkarabilir.

irfanb
Hoca Alanzinho'yu daha erken alabilir oyuna belki skor dahada iyi olabilir ama takımı Alanzinhosuz oynatmaya alıştırmaya çalışıyor. Alanzinhonun takımda düşünülmediği besbelli. Yapacak bişey yok saygı duymamız gerekiyor. Eğer mücadeleci güçlü bir takım olursak fb,gs yi durdurabiliriz ancak.

Yenerken son on dakika oynat, yenilirken kurtarici diye sahaya sür.
Olurmu öyle bir mantik.
Ne kadar verim alirsin böyle bir oyuncudan?

lazuk61
19.09.2009, 00:28
Harbiden taraftar müthişti bugün ya.
Ben abartısız son yıllarda böyle bir taraftar görmedim.
Taraftar ilk defa gerçek anlamda destek oldu.

kötümü oldu sence

magicyattara
19.09.2009, 00:30
Gabriç'in klasik bir sol açık olduğunu düşünmüyorum.
Yani topla çok iyi olan,çizgiyi iyi kullanan,milimetrik ortalar yapabilen,kolay adam eksiltebilen bir adam değil.

Erdal
19.09.2009, 00:31
Arkadaşlar beğenmemiş ama ben Ceyhun u çok beğendim...Magicyattara, Ferhat soldan orta yaptırıyor doğru. Ama o ortalar normal şartlarda etkisiz ortalar.Etkisiz orta yapsın ama beni geçmesin mantığı ile bırakılmış ortalar bence...

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 00:32
Erdal abi bende bu maçta Ceyhunu beğenmedim bana kalırsa hala üstünde bi tutukluk var tam gerçek oyununu oynayamıyor diye düşünüyorum.

Osman Yavuz
19.09.2009, 00:33
Yani topla çok iyi olan,çizgiyi iyi kullanan,milimetrik ortalar yapabilen,kolay adam eksiltebilen bir adam değil.
Maçın son saniyelerinde Umut'a yaptığı ortayı es geçmeyelim abi.Bence sol çizgiyi iyi kullanan bir oyuncu.

Erdal

Yine katılmıyorum...Biz Yattara'dan niçin şikayetçiydik; hep çizgide kalıyor içeri hiç girmiyor diye...Sürekli çizgide kalan adam oyunun genelinde topa girmemiş oluyor...Bence hoca aynen böyle bir de sağ açık isteyecek...Ortaları doğru bizim uşaklar doğru yerde değil...Bir kez Umut doğru yerde oldu ve bana göre çok güzel bir kafa vuruşu denedi...

Cafer Bulur
Böyle bir oyuncuyu getirmenin bedeli minimum 5 milyon eurodur,onu verecek para bizde yoktu.

Gabric bizim icin faydali bir transfer oldugunu ortaya koydu.

Ilk11 de oynayan yabanci verimli oyuncudur,song,alanzinho,cale,yattara ve tjikuzu nun yedekte veya tribünde olmasina yanalim biz...

Hasan ZAİMOĞLU
19.09.2009, 00:34
diğer çakalların maçlarını rahat rahat takip edebilecez .. süper bir haftasonu ve bayram tatili !!

Muhammed
19.09.2009, 00:34
Colmanda gelişme var ceza sahasına girmesi gerektiğini öğreniyor. Bursa ve Mvv maçlarındada aynı golden attı. Toulouse maçındada denemişti. Son vuruşları zaten çok ustaca.

Sinan_Ts61
19.09.2009, 00:35
Takımı ikinci yarı beğendim ben şahsen.. ilk yarı oldukça vasattık.. gol bulamasak ilk yarı 0-0 bitse ikinci yarı çok zorlanacaktık.. Colman'ı çok seviyorum her hafta üstüne koyuyo.. Gabricide ikinci yarı çok beğendim.. Hocanın Alanzinho takıntısına anlam veremiyorum.. hiç alma oyuna niye 89 dan sonra alıyosun problem yaratıyosun be adam.. Takımda güzel görsel birşeyler yapacak bi Alanzinho var bi Engin ikisi de kadroda yok.. takımı kurabileceği en kötü şekilde kuruyo benim şahsi fikrimdir..

Kazanmamıza sevindim öyle ya da vböyle.. bide gol yeme takıntımıza son versek artık..

magicyattara
Maçın son saniyelerinde Umut'a yaptığı ortayı es geçmeyelim abi.Bence sol çizgiyi iyi kullanan bir oyuncu.

Klasik açık diyorum;bu ortaları rakip karşısındayken de yapabilmeli.Hami gibi,Yattara gibi...

OLCAY ÇAKIR
Ceyhun,Serkan'dan iyiydi.

Serkan,geçen haftadan kötüydü..

Bence.

zahido
Alanzinho ve engin cok iyi oyuncular olabilir..

Fakat unutmamaliyiz ki yedek kadromuzdada cok iyi oyuncular olmasi lazim..

Olsun ki oyuna girdiginde oyunun kaderini degistirebilsin..

Muhammed
19.09.2009, 00:37
Gelecek sene büyük ihtimal Sylva ve Song yok. Tjikuzu bir şekilde mutlaka gönderilir. Cale iyi teklifte satılır. Yattara'da mutlaka gönderilecektir. Yani her şekilde 4-5 adet yabancı transferi yapacağız. Bu transferler sonucunda ortaya çıkacak olan takım bizim için çok önemli hata lüksümüz yok artık. Sırp ve Hırvat oyuncuların gelmesi çok iyi olur.

Koray
Ceyhun,Serkan'dan iyiydi.

Serkan,geçen haftadan kötüydü..

Bence.

Serkan'da Tayfun'dan daha iyiydi sağ bekte Olcay abi, bence :))

İskender Çakmak
ocak ayında tjikuzu yattara elden çıkarılması lazım yerlerine yeni sorunsuz oyuncular alınması lazım gerçi tjikuzunun yerine papy geri çağırılabilir iyi bir sağ açıka ihtiyacımız olacaktır

OLCAY ÇAKIR
Doğrudur Koray:)

Samet Yildirim
19.09.2009, 00:38
Song, cale, alanzinho, yattara ve tjikuzu tam hazir olduklarindada yeterli kadar oynicaklardir..

-mesela song bu hafta sag bek oynamli
-yattara ve gabric vay anam vay derim
-cale-ferhat rekabeti mükemmel(rotasyon yaparsak iyi olur)
-tjikuzu defansif anlamda bana göre zorluk derecesi yüksek maclarda faydalanabiliriz, tabiki hazir ve iyi bir tjikuzu olmali..
-alanzinho kalites tartisilmaz sadece sans vermek lazim

Erdal
Bir Gabriç daha lazım...Bir sağ bek ve bir "farklı nitelikte" forvet ile bu takım 4-5-1 de oynar 4-4-2 de...Hadi Ceyhun bir orta saha daha aratma bize :)

A.T.R
2 hafta üst üste 3 puan almak hem taraftar için hem de futbolcular için gerçekten güzel oldu. Hem taraftar hem de oyuncular kendilerine güven duymaya başladı. Önümüzdeki hafta seriyi 3 çıkarırsak daha da bir özgüven patlaması yaşanacaktır diye düşünüyorum.

GÖZET TAKILANLAR: 1- Sadri başkanın sevinci ( gerçekten o da çok bunalmış ki en kral taraftar gibi sevinecek eğer başkanlık müessesesinin ağrılığı olmasa üzerinde)
2- Umut'un golden sonraki stres ve sinir boşalımı ( hakikaten dolmuş çocuk)
3- Tribündeki taraftar grupları arasında koordinasyonsuzluk(Maalesef herkes kendi kafasına göre bağırıyor, ilk yarı bir ara maraton bir tezahürata başladı tam sesleri gürleşecekti ki deniz tarafı kale arkasından Laylaylaaay ooooo ...sesleri yükseldi. Birileri buna çare bulmalı)

Ben de maç yazısını şu hürriyette damat kontenjanından yazan Ercan ( soy adı neydi yahu? ) gibi bitireyim;
MAÇIN 3ADAMI: 1-Drago Gabriç,2-Selçuk İnan 3- Gustavo Colman

Not: Çok isterdim ki 3. golümüz Gökhana yazılsın ama olsa olsa asist yazılır çünkü Antalyalı kendi kalesine attı.

Osman Yavuz
19.09.2009, 00:40
Olcay abi sana katılıyorum.Serkan'ın üzerinde bir tutukluk vardı sanki.Zaten böyle takımlara karşı Serkan yerine orta sahaya Engin ya da Alanzinho gibi adamları sürmeliyiz bence.

Vural Kuyumcu
19.09.2009, 00:40
Alanzinho ve engin cok iyi oyuncular olabilir..

Fakat unutmamaliyiz ki yedek kadromuzdada cok iyi oyuncular olmasi lazim..

Olsun ki oyuna girdiginde oyunun kaderini degistirebilsin..
ozm ama alanzinhoyu 88 oyuna almicaksin cunku alanzinho zaman dolduracak adam degil güzel mi oldu simdi girdi yüzü asik soyuna odasina gitti kolbasti oynamadan hemde :(

Erdal
19.09.2009, 00:41
Bu arada başkanın heyecanını çok önemsiyorum...Heyecan var ise olur...Heyecan var ise iş yaparsın...Sağ bek arıyoruz mu şimdiden? Peki Yattara dönmeyecek ise bir Gabriç daha arıyoruz mu?

Ahmet Başkaya
19.09.2009, 00:42
İyi geceler diyorum hepinize bir rahat uyku çekeyim yarın da şöyle bekleyim kim kimden puan alır diye... :) ..

Muhammed
Bir Gabriç daha lazım...Bir sağ bek ve bir "farklı nitelikte" forvet ile bu takım 4-5-1 de oynar 4-4-2 de...Hadi Ceyhun bir orta saha daha aratma bize :)

Farklı forvet ve orta saha açığını Atiba-Fatih ile dolduracağız inşAllah. Bu seferde bu 2 adam ıska geçilirse yazık olur. Sağ bekte yabancı alınmalı yerli iyi sağ bek yok.

Cafer Bulur
Taraftar mi,ben 2-0 a kadar taraftar duyamadim stadda.

2-0 dan sonraki tezahüratlari yasasaydi nenem de yapardi.

Galiba iftar yemegini fazla kacirmislar diye düsündüm mac boyunca...

gcolman
2.yaridaki futbolumuz gercekten sevindirdi bizleri...Alanzinho 2.yari 60.dakikada falan oyuna alinsa cok daha sevinecegim gercekten Engin Baytardaki asiri hirs takima zarar verior ve onu bencillestirior...

Cafer Bulur
19.09.2009, 00:43
Bu arada başkanın heyecanını çok önemsiyorum...Heyecan var ise olur...Heyecan var ise iş yaparsın...Sağ bek arıyoruz mu şimdiden? Peki Yattara dönmeyecek ise bir Gabriç daha arıyoruz mu?
Abi yattara nin dönmeme ihtimali mi var,haberler senden galiba....

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 00:43
Ara transfer bu takıma ATİBA-FATİH ve yabancı bir sağbek süper olur:)

Muhammed
19.09.2009, 00:44
Hadi yahu eski iletileri arattırmayın Gabriç transferine büyük kesim karşıydı ya Avrupa'da oynayamayacağı için yada takımda alanzinho ve engin olduğu için. İtirafları görelim biraz.

futbalski60

Gabriç çok farklı bir oyuncu bu tarzda oyuncu bulmak gerçekten zor.

Örneğin bir sol açık alırsınız sahada her şeyi dener ama sonuca gidemez, Gabriç'in farkı burda sezgieri çok güçlü, oyunu iyi okuyor ve nerde durulması gerektiğini çok iyi buluyor.

Szymek de gösterişsiz oynardı ama oyun zekası ve akıl dolu paslarıyla, sahada ki duruşuyla takıma sınıf atlattırırdı.

Hasan ZAİMOĞLU
Allah rızası için şu statda çekirdek satılmasın :(:(:(:(

Erdal
19.09.2009, 00:46
Abi yattara nin dönmeme ihtimali mi var,haberler senden galiba....

Hayır kayda değer bir haber yok...Ama kuyruğu kopan yılan ile oğlu ölen adam hikayesine döndü bu iş...Bu evlat acısı ve bu kuyruk acısı ile bu mesele iflah olmaz görünüyor...

Muhammed
19.09.2009, 00:48
Bazı transferler vardır ki kötü olma ihtimali yoktur. Gabric ilk 5 hafta her hafta kendi kalesine bilerek gol bile atsaydı elbet açılacaktı zaten. Hajduk gibi bu kadar çok oyuncu gönderen bir kulübün taraftarı boşuna bir oyuncunun arkasından ağlamaz boşuna 22 yaşında bu adama kaptanlığı vermez. Boşuna Ocak ayında Liverpool vb takımlar bu oyuncuyu izlemez.

Erdal
19.09.2009, 00:49
Magicyattara hocam açık dedğimiz adamlar içeri girecek...Benim Yattara ile ilgili en büyük derdim o idi...Açık içeri girecek hem topla girecek hem de tersten gelen toplarda topsuz girecek...Gabriç i bu anlamda çok önemsiyorum..

Emre ÖZTÜRK
19.09.2009, 00:49
http://en.wikipedia.org/wiki/Mario_Melchiot

işte sağbek bu adam tam bize lazım oyuncu

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 00:50
Gabric iki haftada 3 asist hemde yeni transfer olmuş bir futbolcu gayet iyi ve daha iyi olacak bu tarzda oyuncu bulmak zor hem genç hemde gelecek vaad eden...

Cafer Bulur
Hayır kayda değer bir haber yok...Ama kuyruğu kopan yılan ile oğlu ölen adam hikayesine döndü bu iş...Bu evlat acısı ve bu kuyruk acısı ile bu mesele iflah olmaz görünüyor...
Zaten devre arasina kadar yattara nin katki yapmamasi sürpriz olmaz.

Satilmasi de sürpriz olmaz.

Herkes planlarini yattara yokmus gibi yapmali,katki yaparsa da ekstra olur ve cok iyi olur.

Bundan sonra yapacagimiz yabanci transferler icinde simdiye kadar yaptiklarimiz bir ayna olmali...

Muhammed
Sırp ve Hırvat oyuncuları benden başka Trabzonspor'a yakıştıranlar yok mu? Az yıllık ücret alırlar, gece hayatları vs yok. Sahada hırslı mücadeleci oyuncular. O pazara yönelmeliyiz.

magicyattara
Gabriç çok farklı bir oyuncu bu tarzda oyuncu bulmak gerçekten zor.

Örneğin bir sol açık alırsınız sahada her şeyi dener ama sonuca gidemez, Gabriç'in farkı burda sezgieri çok güçlü, oyunu iyi okuyor ve nerde durulması gerektiğini çok iyi buluyor.

Szymek de gösterişsiz oynardı ama oyun zekası ve akıl dolu paslarıyla, sahada ki duruşuyla takıma sınıf atlattırırdı.

Gabriç için orta sahanın solu demek daha doğru olur.
Szymek ile mukayese etmemek lazım,o komple bir oyuncuydu.
Gabriç,rakip eksiltebilen bir adam değil,kapalı savunmalar karşısında sahada göremeyebiliriz kendisini.
Tipik bir açık oyuncusu,karşısında ki rakibi geçer ve ortasını yapar.İskender gibi..:)
Bu doğuştan gelen bir özelliktir.Mesela Barış Memiş'te bu özelliği görebiliyorum.

Ali Özcan
19.09.2009, 00:51
hedef ne hedef ? bana birisi bu takımın hedefini söylesin...mesela 8. hafta sanırım gs maçı ? ali sami yene kazanmaya mı gideceğiz, yenilmemeye mi ? takım malesef beni geçen yıldan daha fazla heyecanlandıramıyor...takım liderden 5 puan geride olsa mesela yönetim Fatih i cidden alacak mı ?

başarılı olmayı gerçekten istiyor mu bizi yönetenler? bunalımdayım...gs yi izledikçe bunalım katsayım artıyor...uzun saçlı yönetici lazımsa onu transfer edelim...

yönetim taraftarla kavga etmesin...

çok doluyum çok...

bunlar münferit galibiyetler malesef...ortada colman dan başka hiç bir şey yok...

hadi azıcık da gabriç...

ancak 6. oluruz...

acı ama "bence" gerçek...

Sefa
Bu sezon Hakemlerden çok çekeceğiz..

erkankoc
alanzinhoyu nasil komple kesip 5 dakika oynatirlar anlamiyorum..resmen intihar..o adamida birraz zor satarlar o paraya..oynatmadan nasil satacaksin..ve gokhandan bin kat iyi oynar bence ileride

Emre GÜRDAL
19.09.2009, 00:52
mücadele var takımda hosuma gıttı ılk yarı top yapamadık nerdeyse ıkıncı yarı ıyıdı takım ceyhun tayfun degısklıgı takıma yaradaı ortasaha dırenclı oldu ve oyun bıze gectı antalyaya pozıyon vermedık dıyebılırm.alanzınho konusunda hocaya suc buluyorum kı şöyle 2:0 olmus mac al ıste adamı oynasın zaten takıma kusmus gıbı hepten bıtırdıler,soyunma odasıan gıderkenkı halınden bellı oldu neyse guzel mac ıyı sokor mucadele bıze yakıstı ya nasıp haftaya....

Cafer Bulur
19.09.2009, 00:53
Güzel bir tahmin,umarim gerceklesir.

Benim tahminim ise 3-1 aliriz yönünde,gol yemeye müsait bir oyun yapimiz var cünkü.
Bu seferki tahminim tuttugu icin mutluyum.:)

cellchook
insan tribünü tıklım tıklım bekliyor ama yine bosluklar göze çarpıyor.

neyse...

gabric cok iyiydi.
ferhat nazar boncuğu ile dolaşmalı.(maşallah)
colman umarım biraz daha üstüne koyar,o zaman tadından yenmez.

ve HUGO?Neden bu kadar geç oyuncu değişikliği yapıyor anlamıyorum.Takıntısı olmaması dileğiyle.

Erdal
Maçın tekrarı başlamış..Tekrarlar iyidir bakmak lazım :)

magicyattara
Magicyattara hocam açık dedğimiz adamlar içeri girecek...Benim Yattara ile ilgili en büyük derdim o idi...Açık içeri girecek hem topla girecek hem de tersten gelen toplarda topsuz girecek...Gabriç i bu anlamda çok önemsiyorum..

Gabriç bu dediğinizi sadece önü boşken yapabilir.Ama Alanzinho her an yapabilir,Yattara için zaten sorun değil.
Gabriç'in defansif anlamda katkısı iyi..

UğuR
19.09.2009, 00:54
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Bu maç ile ilgili futbolcularımızın değerlendirmesini ana sayfamızda yapabilirsiniz....

Kazım Uzunboy
19.09.2009, 00:54
Bu ne güzel bir galibiyettir böyle:)

Cafer Bulur
19.09.2009, 00:55
Maçın tekrarı başlamış..Tekrarlar iyidir bakmak lazım :)
Ben macin 70.dakikasina kadar bakabildim,ondan sonra nasildik?

only ts
bu çok iyi oldu iyi yoldayız devam uşaklar . .

Erdal
Bu arada Umut; sana acayip saygı duyuyorum...Mahçup oluyorum bazen....Eyvallah...

magicyattara
19.09.2009, 00:56
hedef ne hedef ? bana birisi bu takımın hedefini söylesin...

Bu hafta belli olur bu takımın ne yapacağı.Gençler maçı ölçü olur..Hedef değil de sıralamada nerde olacağı ortaya çıkar diyorum.

OLCAY ÇAKIR
19.09.2009, 00:56
Dk. 25:50 Tayfun CORA sesleri.

:)Vay be..

Hasan ZAİMOĞLU
19.09.2009, 00:57
Bu ne güzel bir galibiyettir böyle:)
resim foto video vs yok mu (: ... hoş geldin abi (: güzel bir galibiyet evet (:

Yiğit SARI
19.09.2009, 00:58
Takımımız 2008-2009 sezonunda ise geride bıraktığı 6 hafta sonunda 5 galibiyet ve 1 beraberlik alarak 16 puan toplayıp ligde ilk sırada yer almıştı. Takımımız söz konusu maçlarda rakip filelere 11 gol gönderirken kendi kalesinde 5 gol gördü.

Osman Yavuz
Bu sezon Hakemlerden çok çekeceğiz..
Pek konuşulmadı galiba ama bugünkü hakem bizi resmen doğradı.Bütün takdir haklarını onlardan yana kullandı.Ortadaki kararları hep onların lehine verdi.

Cafer Bulur
Bu hafta belli olur bu takımın ne yapacağı.Gençler maçı ölçü olur..Hedef değil de sıralamada nerde olacağı ortaya çıkar diyorum.
Bu hafta belli olmaz,bu takimin elde edecegi en iyi derece 3.lüktür.

Su kadroyla ilk 3 e girersek basari olur,devre arasinda takviye yapilirsa ilk 2 yi zorlayabiliriz.

Kabul etmeliyiz ki sampiyonluk bizim icin cok gercekci bir hedef degil...

Ahmet Faruk
Bence Gabriç komple bir oyuncu...
Belki bu maça bana öyle geldi.
Benim bizim kanat oyuncusunda istediğim her şeyi gördüm bugün.

Neyse, ilerde daha çok konuşuruz.

Maçın kötüsünün Hoca olduğunu düşünüyorum.
Hiç yakışmıyor...

Erdal
Hedef takım olmak Ali...Bizim takım olma süremiz 3 yıldır zaten...Bu kez 2 olur diye ummuştum...Olmayacak gibi görünüyor...Zararı yok...Bir yıl geç olsun ama olsun...O anlamda ümit var...

cihayan
19.09.2009, 01:00
[QUOTE=Ali & Berrin Özcan;2658243]

ancak 6. oluruz...

Neden 6.? GS ve FByi gectik, bir de BJK olsa, yine en kotu dorduncu oluruz. Sadece merakimdan soruyorum 4. ve 5.lige hangi takimlari koyuyorsun? Sonucta sampiyon olamadiktan sonra Avrupa'ya gitmek onemli. Onu da basaramadiktan sonra ha besinci ha altinci olmussun fazla da bir onemi yok tabi.

cellchook
çift forvet oynadıgımız takdirde her daim pozisyona girebiliriz ama alanzinhonun oynamaını isteyenler malesef tek forveti desteklemeliler.

maçta belli periyotlarda topu yere indirip pas yapmak kimsenin aklına gelmiyor.

sahadaki 11 oyuncunun arasında 10 kişiyi yönlendirecek bir karakterimizin olmaması oldukca kötü.

Herkes maçımı oynar giderim havasında biraz sanki.

A.T.R
Ben şunu gördüm: hoca daaynen oyuncular gibi stresli. İşte bu yüzden oyuncu değişikliği için son anları bekledi yani vakit geçirme uygulamaları yaptı bir nevi. Çünkü olası bir ters durumu yaşama olasılığını (mecburen) düşündü hep. Yoksa ben hocanın Alanzinho ve Engine karşı bir tavrı olduğunu düşünmüyorum. Bu takım dah güvenli oyunlar oynayıp bu şekilde kazanmaya devam ederse inanıyorum ki Alanzinho ve Engin daha fazla süre alıp atraksiyonlar içerisinde olacaktır. Biraz sabır ve destek lazım gibi geliyor bana. Kaldı ki yukarıda hocada var olduğunu düşündüğüm stresin aynısı biz taraftarlarda da var inanmayan maçın oynandığı sıradaki yorumlara bir baksın. Hiç de azımsanmayacak post var söylediğim duruma işaret eden.

Bir de problemimiz olduğunu düşünüyorum ileriki haftalar için. O da Yattaranın bu takıma dönmesi durumunda kimi takımdan keseceksiniz? Tafunu kesip Serkanı onun bölgesine monte ettiğinizde oratsaha daki direnç düşecekti ki çok da dirençli bir ortasahamız yok doğrusu. Yattara nın sağda Gabriçin solda olduğu bir takım benim de kanımı kaynatıyor ama o zaman orta saha direncimiz düşecek. Bakın ilk yarıda Selçuk çok silik göründü. Çünkü defansif manada takımı toparlamaya uğraşıyordu yanında Serkan olmasına rağmen Selçuk bunda fazlası ile zorlandı. Şimdi siz Serkanı oradan sağa kaydırırsanın bu sefer Selçuk hepten dara düşecek. Yani nur topu gibi bir paradoksumuz olacak. Dilerim yanılan ben olurum.

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 01:01
"3-1 lik sonuç mutluluk verici"
Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, 6-1'lık İstanbul Büyükşehir Belediyespor galibiyetinden sonra sahalarında Antalyaspor'u 3-1 mağlup etmenin güzel olduğunu belirterek, "Taraftarımızda takımını iyi destekliyor. Ben her zaman söylüyorum. İyi bir takımız ve ilerleyen haftalarda daha iyi oynayacağız. Doğrularımızda, hatalarımıza söylüyoruz."dedi

OLCAY ÇAKIR
İlginçtir,hoca kulübe dışında ve buranın hakimi benim görüntüsündeydi.

Muhammed
Bu seneki hedefimiz bellidir yani en azından benim için öyle. Yarış içinde kalarak en azından 3. olarak Avrupa kupalarına gitmek. Ardından seneye 4-5 adet yabancı kontenjanımız açılacağı için bu kontenjanlara nokta transfer yaparak takımın eksiklerini gidermek.

Sefa
Pek konuşulmadı galiba ama bugünkü hakem bizi resmen doğradı.Bütün takdir haklarını onlardan yana kullandı.Ortadaki kararları hep onların lehine verdi.
Bursa ve İbb maçında birer net penaltı verilmedi. Bu maçta da takdir haklarını rakipten kullandı pek gözükmüyor ama bir yerde açığa çıkacak bu. İş işten geçmeden uyarmak lazım.

SüRMeNe_6161
Pek konuşulmadı galiba ama bugünkü hakem bizi resmen doğradı.Bütün takdir haklarını onlardan yana kullandı.Ortadaki kararları hep onların lehine verdi.Zaten Bu Hakemler ne zaman Trabzonun Maçini Güzel Dürüş Oynatı Hep Böyle:mad:

Osman Yavuz
çift forvet oynadıgımız takdirde her daim pozisyona girebiliriz ama alanzinhonun oynamaını isteyenler malesef tek forveti desteklemeliler.

maçta belli periyotlarda topu yere indirip pas yapmak kimsenin aklına gelmiyor.

sahadaki 11 oyuncunun arasında 10 kişiyi yönlendirecek bir karakterimizin olmaması oldukca kötü.

Herkes maçımı oynar giderim havasında biraz sanki.
Halbuki Alanzinho ilk hafta çok iyi yapmıştı bunu.Ne oldu da Alanzinho'dan bu kadar soğudu bu hoca.Gerçekten araştırılması gereken bir durum.

Fatih Solmaz
19.09.2009, 01:02
alanzinho'nun son 3 dakikalarda oyuna sokulmasının esası nedir acaba ? aslında takımda değişen bir şey yok. umut yine yetersiz. gökhan ünal topu taca vuruyor rakibe çarpıp giriyor. rakip oyuncundan kim olursa olsun orta saha oyuncularımıza değmeden defansla karşı karşıya. allah sonumuzu hayır etsin.

Gökhan Döner
Ne kadarda Antalyayı da yensekte bence göze tam doyurucu futbol gelmiyor.
İnşallah ilerleyen haftalarda takımımız daha çok toparlanırda güzel göze hoş gelen futbol oynamaya başlarız.

Çetin
hakemi mehdi ile ben çözdük ; faul olması için iki kere aynı hareketin aynı pozisyonda yapılması lazım. algısı biraz kapalı bir arakdaştı zira.

sifuni
BU sezon gol yemedigimiz mac yok bu biraz düsündürücü

Erdal
İlk yarı hala Giray uzun top şişiriyor...Geçen seneden çok bildik bir sahne bu...Goller de bulmuştuk böyle..Yine buluruz ama şampiyonluk için konuşmak için olmaz bu...Artık olmaz...Olmamalı...

Toraman
19.09.2009, 01:03
Bizim takıma devre arası iyi bir önlibero şart. Ceyhun ne yazık ki çok ağır kalıyor, Tjikuzu'yu saymıyorum bile, şöyle çabuk, fizik gücü yüksek, pas yüzdesi iyi bir oyuncu bulduk mu bu takım çok daha iyi oynar. Maça gelirsek, ben takımı hiç beğenmedim, Antalya bu ligin kötü takımlarından biri, buna rağmen rakibe oyunu hiç kabul ettiremedik. Bu arada Gabriç büyük kazanç, çocuk takımla hazırlık kampında bile bulunmadı buna rağmen çok iyi. Bugün Umut'ta iyiydi. Bu sene şu görüntümüzle en iyi
3. olabiliriz gibime geliyor. Tek şansımız devre arasına liderden 5-6 puan gibi farkla geride girmeyi başarabilirsek devre arasında yapacağımız önlibero, santrafor ve sağbek transferleriyle ikinci yarı yarışa dahil olabiliriz.

futbalski60
Gabriç için orta sahanın solu demek daha doğru olur.
Szymek ile mukayese etmemek lazım,o komple bir oyuncuydu.
Gabriç,rakip eksiltebilen bir adam değil,kapalı savunmalar karşısında sahada göremeyebiliriz kendisini.
Tipik bir açık oyuncusu,karşısında ki rakibi geçer ve ortasını yapar.İskender gibi..:)
Bu doğuştan gelen bir özelliktir.Mesela Barış Memiş'te bu özelliği görebiliyorum.

Her oyuncu farklı özelliklerle sonuca gider

Uzağa gitmeye gerek yok Uğur Boral örneğini verelim adam eksiltir, yeteneklidir sıfıra inip orta da açar ama sonuç; Sıfır, bunun gibi birçok oyuncu var ligimizde.

Srna da çok çalım atan bir oyuncu değil ama dünyanın sayılı açıklarından. Çoğu maçını da kapalı takımlara karşı oynadı. Her oyuncunun farklı özlliği var ve belirli yöntemler deniyerek sonuca giderler.

Colakoglu
Alanzinho olayini en iyisimi bizim tercüman halile sormak lazim yakinda davet edelim yine radyo bmnye, cok merak ediyorum dogrusu,alanzinhonun neler düsündügünü

Cafer Bulur
Bursa ve İbb maçında birer net penaltı verilmedi. Bu maçta da takdir haklarını rakipten kullandı pek gözükmüyor ama bir yerde açığa çıkacak bu. İş işten geçmeden uyarmak lazım.
Hakem gercekten kötüydü,takdir haklarini da rakipten yana kullandi.

Umut un suratina gelen tekme ve el kol hareketleri görülemedi.

Yalniz egemen djehoua yi iyi attirmis.:)

Emiroğlu
19.09.2009, 01:04
Hepsi bir kenara ,

Colman'ın attığı golde boştaki arkadaşına pası atmamasını yadırgadım.

Gol olmasaydı ne denecekti ?

Gol olmasına rağmen narsistçe geldi bana ve gereksiz.

Kazım Uzunboy
19.09.2009, 01:04
Maç ve maç sonu harikaydı. Umarım bundan sonra hep böyle olur.

Osman Yavuz
19.09.2009, 01:05
hakemi mehdi ile ben çözdük ; faul olması için iki kere aynı hareketin aynı pozisyonda yapılması lazım. algısı biraz kapalı bir arakdaştı zira.
Valla Çetin Antalya'ya verdiği faullerde pek öyle davranmıyordu.Hatta bir pozisyonda taç çizgisinin kenarında Umut adama daha değmeden yere attı kendini ve faul verdi.:)

SüRMeNe_6161
19.09.2009, 01:05
Sağ tarafta adam olsa zafer yelenıde gobeğe monta ettikmi süper olacak solda gabric mükkemmel

arifemre
19.09.2009, 01:06
takdir hakkını geçtim ben ya
o geri pas kararı neydi öyle ya, inanılmazzzz
umutun alnına adamın ayağı çıkıyor. çarpsa serbes, çarmazsa endirek, bunlarda takdir hakkı olmaz, bunlar artniyet...

Muhammed
İlk yarı hala Giray uzun top şişiriyor...Geçen seneden çok bildik bir sahne bu...Goller de bulmuştuk böyle..Yine buluruz ama şampiyonluk için konuşmak için olmaz bu...Artık olmaz...Olmamalı...

Bekleyelim bir sene daha sabır gelecek sene 4-5 adet yabancımız değişecektir muhtemelen. Fakat buna rağmen gelişim kaydedemez isek sonumuz kötü olur zaten.

Erdal
Ceyhun un oyunda olduğu dakikalara bir daha bakalım...Ben çok beğendim halbuki yahu...

Hasan ZAİMOĞLU
Alanzinhoya üzüldüm ya :( bu adam böle yedek kalmayı hak etmiyor

A.T.R
19.09.2009, 01:07
Hiç kimse değinmemiş ama maç sonunda Yatttara'ya KOLBASTI dersi verecek kadar harika kolbastı oynayan Umuta buradan extra bir alkış istiyorum :)

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 01:07
Hepsi bir kenara ,

Abi yapma ya orada pas verilirmiydi bana kalırsa orada pas vermek en kötü seçenekti birazcık da olumly yanlarına bakalım:)

Erdal
19.09.2009, 01:08
Giray Egemen nasıl peki? Sonuçta Necati ve Afrikalı'ya karşı oynadılar ki ligin etkili sayılabilecek isimleri bunlar?

Sefa
Fatih Tekke ve Gökdeniz'den sonra sanırım ilk defa verkaç golü attık.

SüRMeNe_6161
Hiç kimse değinmemiş ama maç sonunda Yatttara'ya KOLBASTI dersi verecek kadar harika kolbastı oynayan Umuta buradan extra bir alkış istiyorum :):alkış::alkış::alkış: Umut Böyle Olsun Taraftar Destekler.. JKolbastiyi Örenmiş Bide Gol Vuruşlarinda Dikkatli Osla

cellchook
Halbuki Alanzinho ilk hafta çok iyi yapmıştı bunu.Ne oldu da Alanzinho'dan bu kadar soğudu bu hoca.Gerçekten araştırılması gereken bir durum.

bu oyuncularla harmoni yaratmak çok zor.Yattara-Alanzinho dışarıda kalırsa EGOsu yüksek bu oyuncuların rahatsızlığı ne derece zararlı olur bilemiyorum(alanzinhonun 2 maçtır suratı cok asık)

Hocanın tercümanı ve yedek kulübesiyle sorunları büyük gibime geliyor,ilk 2 maçtaki birlik tv lere yansımıyor.

enteresan şeyler olursa şaşırmam.

Çetin
19.09.2009, 01:09
Valla Çetin Antalya'ya verdiği faullerde pek öyle davranmıyordu.Hatta bir pozisyonda taç çizgisinin kenarında Umut adama daha değmeden yere attı kendini ve faul verdi.:)

Gözümün önünde Umut'a adamın attığı tekmeye faul vermedi, sonra faulu yapan oyuncu geldi Umut'tan özür diledi. Hakem şu pozisyonu izledikten sonra utanmalı. Tabi burda utanmak için bir yüz olması gerektiği olgusunu es geçiyorum :)

Ömer TOPAL
19.09.2009, 01:09
Hiç kimse değinmemiş ama maç sonunda Yatttara'ya KOLBASTI dersi verecek kadar harika kolbastı oynayan Umuta buradan extra bir alkış istiyorum :)

:alkış: :alkış: :alkış: hem kolbastı hem golü ve futbolu her zamanki gibi hırsı ve en önemlisi umut bulut olma yolunda gösterdiği özveri için alkışlıyorum umutu...bir forvet transfer ettik arkadaslar..her zaman söyledim yine söylüyorum..

Ali Özcan
19.09.2009, 01:11
Neden 6.? GS ve FByi gectik, bir de BJK olsa, yine en kotu dorduncu oluruz. Sadece merakimdan soruyorum 4. ve 5.lige hangi takimlari koyuyorsun? Sonucta sampiyon olamadiktan sonra Avrupa'ya gitmek onemli. Onu da basaramadiktan sonra ha besinci ha altinci olmussun fazla da bir onemi yok tabi.

neden 6. oluruz ?

o rakam sembolikti ama illaki 4. ve 5. sıraları doldurmak istesem Bursa derim, Eskişehir derim...Zaten fenerbahçe ve galatasaray dışındaki takımların bu kadar rezil olduğu bir ligde 3. lük başarısızlıktır benim için...bence fener de kötü...ligde de kaybedeceklerdir yakın zamanda...çekirge manisa ve bursa maçlarında sıçrama kotasını doldurdu aştı bile...galatasaray bu ligin üstünde...onun dışında 2. olabilmek başarıdır...olabilir miyiz peki ? imkansız...taraftarımız yok, seyircimiz var...bu bile başlı başına bir kriz...kolpa çarşı besteleri olmasa söyleyecek bi çift sözleri yok...her maç yan toptan benzer şekillerde gol yiyen bir takım...ilki golü atamadığı her maç baskı kuramayan bir oyuncu kümesi...endişeli gözlerle maç izleyen bir başkan...

@Erdal Abime,

Abi takım olabilmek için 3 yılagerek yoktu...Ersun Hocayı takımda tutup aynı transferler + Fatih Tekke bu takımı gs seviyesine yakın bi yere koyardı... yönetimin taraftarla kavga etmeyi bırakması lazım...yönetimin risk alması lazım...Çılgın yönetici lazım bize...çıkıp önümüzdeki 4 yıl şampiyon biziz diyebilmeli...Olamazsan olamazsın....kimse olamaz...inat abi inat...

çok kızgınım...son 2 haftada 9 - 2 lik skor 6 puan...ama yine de kızgınım...skorlar münferit...İnşallah yanılırım...

cellchook
19.09.2009, 01:11
Hepsi bir kenara ,

colmanın golünü tekrar seyredin,bencil sıfatını koyacak bir kadar elverişsiz pozisyonda değildi.

kendi vurması gerekiyordu dogrusunu yaptı.Pas verseydi bence hataydı.

Emiroğlu
19.09.2009, 01:12
Abi yapma ya orada pas verilirmiydi bana kalırsa orada pas vermek en kötü seçenekti birazcık da olumly yanlarına bakalım:)

Pas vermemesini anlayabileceğim tek durum , Colman'ın iki forvetimizden de daha iyi son vuruşu olduğuna inandığımdandır.
Yoksa o pozisyonda pas vermemeyi merkezcilik , daha ötesinde narsistlik olarak bile görüyorum.
Bencillik duygusunun Colman'da zaten var olduğunu düşünüyordum.YETENEKLERİNE SAYGI DUYARAK TABİ.

Eleştirim çok ağır olsun istemiyorum yahu , hoşlanmadım diyeyim son olarak.O pozisyonda düzgün bir pas verse de topu kaleye yuvarlasak , daha şık olurdu diye düşünüyorum sadece.

Bi de çamur atan adam olmak istemem ama , son golde 2 şey dikkatimi çekti.

Gabriç'in eline çarpan topun verilmemesi , Gökhan'ın bilmem kaç metre fark atmışken topu ayağından çıkarmasının 6 ay sürmesi.Adam nerdeyse ayağına kayıp alıcakmış topu.

Takım anlamında hiç hoşnut değilim hala.
Ferhat , Colman , Gabriç sevindirenler arasında.Tabi birde 3 puan.
Evimizde böyle bir 3 puan'a ihtiyacımız vardı.

A.T.R
Ha bu arada bazı arkadaşlar Umut'un golünde Selçuk'un rolü Umuttan daha fazla demişler ki bence ayıp etmişler. şöyle ki aynı pasın atıldığını ama önde Gökhan olduğunu düşünün. Sizce o pasa gidermiydi Gökhan? Pas kalye doğru bir yönde değil kalnenin çaprazına doğruydu ancak Umut gibi inatçı bir koşucunun peşine düşebileceği bir pastı. Yani bence Selçuğun pasını asiste çeviren Umut'un inatçı koşuculuğu olmuştur.

Çetin
Giray Egemen nasıl peki? Sonuçta Necati ve Afrikalı'ya karşı oynadılar ki ligin etkili sayılabilecek isimleri bunlar?

Necati o kadar ağır bir haldeki, hani tabiri caizse arkasını taşıyamıyor. Egemen-Giray'dan çok, orta sahamızın rakip hücumlarında çok yaslanmasını konuşmak lazım bence.

Ahmet Faruk
Selçuğun top savunmamızda iken orta sahada boş alana kaçması, onlara yaklaşması da güzel bir şey.
Kendine olan güvenini gösteriyor.
Şöyle ya, oynamaktan korkmayın.

Mesela ikinci yarı Gökhana bi top geldi ceza yayının sağı civarında, vur gelişine. Zaten 2-0.
En kötü ihtimalle alkış alırsın.

Korkmayın oynamaktan.

Muhammed

Mutlaka seneye 1 yabancı stoper gerekiyor arkayı toplayacak. Şöyle 26-30 yaşları arasında çok kaliteli bir stoper alınmalı fizik gücü iyi olan ve oyun kurabilecek kadar tekniğe sahip olan.

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 01:13
Egemen ve Giray genelde iyidiler benim en çok dikkatimi çeken hataları antalyasporun ceza sahamızın içide kullandığı çift vuruşdu..

arifemre
19.09.2009, 01:14
Hepsi bir kenara ,

burda pozisyona dikkat edersen o boştaki arkadaşı sayesinde kaleci sola meyilli yatıyordu, colman dan vuruş değil pas bekliyrdu kaleci.
bu durumda kapattığı köşe aslında boş köşe, arkadaşı ise dolu taraftı, geçen sene yattaranın ankaragücüne ankaradı attığı golü hatırlayın.

ha, dediğim gibi olmasa colman yine vurmayı denerdi belki ona birşey diyemem ama bu pozisyona özel doğru olan vurmasıydı, kalecinin sola çıkışı nedeni ile...

mhayri
19.09.2009, 01:15
Selçuk-ceyhun orta sahası çokmu ağır kalır...
önlerinde colman ?

cellchook
19.09.2009, 01:15
galatasaray da bence bir çekirge şu futboluyla ama düzeleceklerdir ve onların arkasından bence beşiktaş geliyor.

orta sahası forvet arasını alex e teslim eden bir takımın başarılı olma şansı yok.alex uzun vadede negatif artık.

biz mucize yaratmazsak 3.lük için çekişeceğiz.

Osman Yavuz
19.09.2009, 01:16
Ben Egemen Giray ikilisinin Song Egemen ikilisinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.Gerçi Antalya forvetleri pek araya kaçan tipler değil.Bunun da bir etkisi olabilir.

Erdal
19.09.2009, 01:16
Kazanmak çok güzel...:)....

arifemre
19.09.2009, 01:17
Mutlaka seneye 1 yabancı stoper gerekiyor arkayı toplayacak. Şöyle 26-30 yaşları arasında çok kaliteli bir stoper alınmalı fizik gücü iyi olan ve oyun kurabilecek kadar tekniğe sahip olan.

26-30 yaşları arasında çok kaliteli bir stoper
fizik gücü iyi olan ve oyun kurabilecek kadar tekniğe sahip = 15-20 M€ :)

Muhammed
19.09.2009, 01:18
26-30 yaşları arasında çok kaliteli bir stoper
fizik gücü iyi olan ve oyun kurabilecek kadar tekniğe sahip = 15-20 M€ :)

15-20 milyon euro mu? Hayırdır Ferdinandımı alıyoruz. Boşta olan Afolabi bile bu ihtiyacımızı karşılayabilirdi.

OLCAY ÇAKIR
Gençlerbirliğinin oynadığı maçlar ve skorları varmı?

Anıl Caner
Umut iyi umut. o çocuk iyi baya.

Osman Yavuz
19.09.2009, 01:21
Gençlerbirliği 0-0 Kayseri
Ankaraspor1-1 Gençler.
Gençler 0-0 Beşiktaş
Kasımpaşa 0-4 Gençler
Gençler 2-2 Es-Es

Az atıp az yiyorlar.Hocaları zaten Alman Doll.

elif dikmen
helal size diyorum başka da bişey demiyorum...:)

sirkan
http://www.youtube.com/watch?v=NepTZ9bcgJI

NepTZ9bcgJI

A.T.R
Ha bu arada bazı arkadaşlar Umut'un golünde Selçuk'un rolü Umuttan daha fazla demişler ki bence ayıp etmişler. şöyle ki aynı pasın atıldığını ama önde Gökhan olduğunu düşünün. Sizce o pasa gidermiydi Gökhan? Pas kalye doğru bir yönde değil kalnenin çaprazına doğruydu ancak Umut gibi inatçı bir koşucunun peşine düşebileceği bir pastı. Yani bence Selçuğun pasını asiste çeviren Umut'un inatçı koşuculuğu olmuştur.

Kendimden alıntı yapmış oldum ama bu görüşüme bir katkıda bulunmanızı bekliyorum. Yukarıda anlattığım durum için yanılıyor muyum yoksa?

UğuR
Antalyaspor maçı istatistikleri

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2643-9S6D8N9P.jpg

Takımımızın Antalyaspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 3 – Antalyaspor: 1
Toplam Şut: Trabzonspor: 9 - Antalyaspor: 9
İsabetli Şut: Trabzonspor: 2 - Antalyaspor: 3
İsabetli Orta: Trabzonspor: 5 - Antalyaspor: 2
Faul: Trabzonspor: 14 - Antalyaspor: 15
Korner: Trabzonspor: 4 - Antalyaspor: 6
Ofsayt: Trabzonspor: 3 - Antalyaspor: 3
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 47 - Antalyaspor:% 53

Muhammed
19.09.2009, 01:22

09.08.2009 Gençlerbirliği 0 - 0 (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Mac/288438/Genclerbirligi-Kayserispor)Kayserispor (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Takim/570/Kayserispor)
16.08.2009 Ankaraspor (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Takim/444/Ankaraspor) 1 - 1 (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Mac/288477/Ankaraspor-Genclerbirligi)Gençlerbirliği
22.08.2009 Gençlerbirliği 0 - 0 (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Mac/288487/Genclerbirligi-Besiktas)Beşiktaş (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Takim/3/Besiktas)
30.08.2009 Kasımpaşa (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Takim/656/Kasimpasa) 0 - 4 (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Mac/288499/Kasimpasa-Genclerbirligi)Gençlerbirliği
13.09.2009 Gençlerbirliği 2 - 2 (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Mac/288445/Genclerbirligi-Eskisehirspor)http://www315d.mackolik.com/img/icons/kk-1.gif Eskişehirspor (http://www324d.mackolik.com/Futbol/Takim/536/Eskisehirspor)

arifemre
19.09.2009, 01:22
09.08.2009 21.00 Gençlerbirliği 0 : 0 Kayserispor
16.08.2009 21.00 Ankaraspor 1 : 1 Gençlerbirliği
22.08.2009 21.00 Gençlerbirliği 0 : 0 Beşiktaş
30.08.2009 21.00 Kasımpaşa 0 : 4 Gençlerbirliği
13.09.2009 21.00 Gençlerbirliği 2 : 2 Eskişehirspor

sifuni
19.09.2009, 01:23
Gençlerbirliği 0-0 Kayseri
Ankaraspor1-1 Gençler.
Gençler 0-0 Beşiktaş
Kasımpaşa 0-4 Gençler
Gençler 2-2 Es-Es

Az atıp az yiyorlar.Hocaları zaten Alman Doll.

Iyi Hoca getirdiler baslarina bize gelse hayir demezdim sahsen

UğuR
http://www.bordomavi.net/kadro.php

Anatalyaspor maçı ile ilgili futbolcularımızın değerlendirmesini ana sayfamızda yapabilirsiniz....

Muhammed
Gençler ilk haftalarda daha iyi oynayan ekip olmalarına rağmen 3 kere berabere kalmışlardı. Eskişehiri mutlaka yenmelerini bekliyordum ama şaşırttılar beni. Yenersek çok iyi olur sağlam takım çünkü.

futbalski60
19.09.2009, 01:25
Gençlerbirliği maçında sadece Ceyhun değişikliği olur bence başka değişiklik olmaz takımda ama Alanzinho, Yattara gibi oyuncuları artık oynatmamız gerekir yine tek kanattan gidiyoruz.

Kazım Uzunboy
Antalyaspor taraftar grubu 07 Gençlik'te maça gelecekti hesapta.. :rolleyes:

KDRDYN
''Genç oyuncu şans yakaladı mı bunu değerlendirmek zorunda. Bazen forma giymeye başladıkları zaman herşeyin bittiğini düşünüyorlar. Halbuki yolun başındalar. Bunu anlamaları gerekiyor. Sadece Barış için değil diğer genç oyuncular için de bu böyle. Biz bu zihniyetlerini değiştirmeye çalışıyoruz''

Hugo Bross

Erdal
Kendimden alıntı yapmış oldum ama bu görüşüme bir katkıda bulunmanızı bekliyorum. Yukarıda anlattığım durum için yanılıyor muyum yoksa?

Abi Umut a eyvallah ama Selçuk aksiyonu başlatan adam :)..Üstelik bu ilk değil...Onlarca oldu Selçuk ustanın bu pasları :)

Muhammed
19.09.2009, 01:27

Trabzon'a da gelmeyen yok zaten Bursada her sene 5 uçak 50 otobüs kara üzerinden 10 gemi ile gelecek ama göremiyoruz bir türlü:(

antagonist
19.09.2009, 01:28
Abi Umut a eyvallah ama Selçuk aksiyonu başlatan adam :)..Üstelik bu ilk değil...Onlarca oldu Selçuk ustanın bu pasları :)

Geçen sene 18. haftada oynadığımız Ankaraspor maçında da benzer bir gol atmıştık. Keza, Saracoğlu'ndaki FB maçında da Selçuk'un yine böyle bir pasını Umut değerlendirememişti.

Murat GENEL
19.09.2009, 01:28

1 otobüs için 3.750 tl fiyatı duyunca gelmemişler:)

A.T.R
19.09.2009, 01:29
evet Erdal senin de ifade ettiğin gibi çok ustaca pas ama sadece pas taa ki Umut o topa koşup onu gole çevirinceye kadar işte o pas o andan itibaren Selçuğa bir asist olarak yazıldı. Sence Selçuk Umutla mı oynamak ister Gökhanla mı? :)

Kazım Uzunboy
Gelmeyeceksen, geleceğim demeyeceksin. :)

sifuni
Selcuk güzel pas atiyorda ben onu fazla oyun icinde göremiyorum Canli izleyenler daha iy bilirler ama pek aktiv degil gibi

LazAnisT
19.09.2009, 01:32
Giray için Ersun Yanala hak vermeye başladım.

OLCAY ÇAKIR
19.09.2009, 01:32
Desenize,müthiş bir maç bekliyor bizi.

Gençler maçı ölçümüzü alma adına önemli.

Hocamız kadro değişikliğine gidebilir..

Zor maçlar ciddiyet gerektiriyor..Haliyle ciddi ciddi bu maçtada 3 leriz.

Ceyhun kesin oynar diye düşünüyorum..Kahe nedeniyle.

Proof
19.09.2009, 01:33
Gustavo Alejandro Colman

Aramizda begenmeyen abiler vardi.. Nerdeler?

Hüseyin Sahtiyan
19.09.2009, 01:34
Gelmeyeceksen, geleceğim demeyeceksin. :)

sanırım organizelerini yapacak kişi yalan etmiş 07 Gençliği.. Kendileri de araştırınca 3750 otobüs fiyatıyla çark yapmışlar :) dedikleri gibiyse kendilerince haklılar aslında :) ama organize tamamen kesinleştikten sonra gidicez yazmaları daha bi mantıklıydı..

A.T.R
19.09.2009, 01:35
Cümleten hayırlı geceler. Şimdiden Hayırlı Bayramlar. Mübarek olsun. Nicelerine sağlık sıhhat ve sevdiklerinizle ulaşasınız inşallah. Ölmez de sağ kalırsam bir şekilde görüşürüz. Ölürsem benden yana hakkım helal olsun Siz de haklarınızı helal edin. ( Yola çıkıyorum ) :)

Kazım Uzunboy
19.09.2009, 01:36
sanırım organizelerini yapacak kişi yalan etmiş 07 Gençliği.. Kendileri de araştırınca 3750 otobüs fiyatıyla çark yapmışlar :) dedikleri gibiyse kendilerince haklılar aslında :) ama organize tamamen kesinleştikten sonra gidicez yazmaları daha bi mantıklıydı..

Trabzon'a gidiyoruz!! yazmak kolay tabi. :)

Adama öyle fiyat biçerler işte. :):)

Ali Tunahan Güllü
19.09.2009, 01:38
Gençlerbirliği maçı önemli eğer onuda alırsak süper olur:)

Hüdai Pervaneli
19.09.2009, 01:39
Trabzon'a gidiyoruz!! yazmak kolay tabi. :)

Adama öyle fiyat biçerler işte. :):)

Trabzona benbile zorlan geliyorum Onlar Nasilgelsin:D

Erdal
19.09.2009, 01:39
Cümleten hayırlı geceler. Şimdiden Hayırlı Bayramlar. Mübarek olsun. Nicelerine sağlık sıhhat ve sevdiklerinizle ulaşasınız inşallah. Ölmez de sağ kalırsam bir şekilde görüşürüz. Ölürsem benden yana hakkım helal olsun Siz de haklarınızı helal edin. ( Yola çıkıyorum ) :)

Hayırla gidin hayırla dönün abi...

Bu arada Ceyhun iyi iyi :)

Murat GENEL
19.09.2009, 01:40

fırlama konu dışı olacak ama şu TD'ye niye üye olamıyoruz :confused:

Erdal
19.09.2009, 01:42
Gustavo Alejandro Colman

Hala çok beğendiğimi söyleyemem...Mesela top rakipte iken basıyormuş gibi yapıp basmıyor olması deli ediyor beni...

temel_yilmaz
19.09.2009, 01:42
Kazandık ama yine 3 pas yapamadan neredeyse bitirdik maçı.Muazzam yanlışlar var klüpte 5 milyon euroya alınan adam son iki maçtır 3 dakika sonunda giriyor maça,senede 2 milyon euro alan Yattara hala daha sakat ve neden sakatlığı geçmedi kimsenin bildiği yok herkes bişiler diyor klübün basın sözcüsü yok sanki..Tabiki yedeklerimiz iyi olucak ama as diye alınıpta veya beklediğimiz oyunu oynayacak oyuncuların sıkıntısı var ve kimsenin ne olduğunu ne bittiğini bildiğine ihtimal vermiyorum.Şimdi bazı arkadaşlar hakeden formayı giyer diyebilir ama ortalama en pahalı futbolcusu 2.5 milyon euro olan bir takımda senede 2 milyon euro alan nerde kimsenin bildiği yok.
Birde Alanzinho konusu bence başlı bşına sorun yendik ama yine gerçek futbol olarak 10 dakika oynamışızdır geriside boş.

The_Storm
19.09.2009, 01:44
Gustavo Alejandro Colman

Çok iyi orta ve pas yapıyor, son vuruşları iyi sayılır ama korkunç top kaybı yapıyor. Bu yine iyi hali, bir dönem oluyor yapabildiklerini de yapmıyor. Orta sahası daha dirençli bir takıma karşı oynasak faydasından çok zararı olur. Avrupa maçlarında gördük Colman'ın fason oyuncu olduğunu.

Colman'a dayalı bir takım kurulamaz. 2-3 maç gider, sonra 3-4 maç batırır takımı.

Proof
19.09.2009, 01:47
Mesela top rakipte iken basıyormuş gibi yapıp basmıyor olması deli ediyor beni...

Ayni Colmandanmi bahsediyoruz?
Adam basmadik yer birakmadi..

Bir yanlisi var, katiliyorum. Arada cok basit top kayibi yapiyor.

Çetin
19.09.2009, 01:48
maç sonu görüntüleri, yalnız son kısımda kamera sallandı tabi olarak :) bir de yüksek ses için uyarıyorum baştan :)

7l88vi1LMDA

Okan Çıtlak
19.09.2009, 01:48
takımın üzerindeki stresi unutuyorsunuz başkan şenerin bile gol pozisyonlarındaki hali bunu gösteriyor

gökçay61
19.09.2009, 01:50
hala gs maçı için endişe verici bi oyunumuz var düzeltemezsek bjk dan daha acı bi skor bizi bekliyor demedi deme ibrahim..ilk yarıda oyun vasatı aşamadı bakmayın antalya beceriksiz ve kalitesizdi ii bir takıma karşı yine çook çok bocalarız..gerçekler acıdır :(

OZDEN61
19.09.2009, 01:50
maçta umuta bakıyorum canla başla koşuyor mücadele ediyor. ilk golde oyle geldi takibi iyiydi. ama gökhan da o azim yok hala. bir türlü trabzonsporlu olamadı.

Erdal
19.09.2009, 01:51
Ayni Colmandanmi bahsediyoruz?
Adam basmadik yer birakmadi..

Bir yanlisi var, katiliyorum. Arada cok basit top kayibi yapiyor.

Top kayıplarına katlanabilirim...Benim katlanamadığım evet aynı Colmandan bahsediyoruz rakibin üzerine gidiyormuş gibi yapıp gitmemesi...Yani eksilmemiz...Yani hamle yapıp sonuç alamayıp oyundan düşmesi yani orta sahanın eksilmesi...Oysa mesela hamle yapmasa ve rakibin karşısında sadece beklese daha etkili olacak...

karim@benzema10
19.09.2009, 01:54
galip gelmemiz sevindirici ama oynanan futbol uzun vadede zirveye oynayacağımızın hissini vermiyor.maçın analizi ise,oyun kurma konusunda zorlanan ve organize atak geliştiremeyen bir ts izledik.İlk yarının son dakikalarında selçuk inan'ın defansın arkasına attığı pas gol ile noktalanmasaydı,avni aker'de yine sıkıntılı bir maç yaşayabilirdik.takımımız için söyleyebilecek iyi şeyler ise önce ki maçlara göre aksamayan tandem ikilisi,forvet oyuncularının istekli oyunu ve takım savunmasında bilhassa serkan'ın orta alana çekilerek dinamizm kazandırması takıma pozitif olarak yansıdı inşaallah bu performansı istikrarlı olarak diğer maçlara yayarak olumlu gidişamızı sürdürürüz.

Kasım BEKTAŞ
19.09.2009, 02:04
iç saha maçlarımızda son zamanlarda gördüğüm sıkıntı...maçın ilk dakikalarında, maçın son anları gibi telaşlı oynamamız, keza ilk yarının son anlarındaki gol gelmeseydi maçı kazanabilirmiydik bilmiyorum...

ilerisi için; kadro bence çok iyi, akıllı oyun sistemleri ve oyuncu tercihleri ile sezona 90 dakika gözüyle bakarsak, neden olmasın? :)

Kasım BEKTAŞ
19.09.2009, 02:07
fırlama konu dışı olacak ama şu TD'ye niye üye olamıyoruz :confused:

gecenin ilerleyen saatlerinde dene o zamanlarda oluyor....

sifuni
19.09.2009, 02:08
Maci Rolantiye alamiyoruz öne gectikten sonra paslasrak dinlenmek lagzim aslinda ayni zamanda rakibide yorarsiniz adamlari paslarak yorsak cogu maclari farkli kazaniriz cünkü rakip arkasina atilan toplara iyi kosan oyuncularimiz var ve oralara iyi top atan orta sahada Selcuk,Colman ve bugünkü görüntüsü ile Gabric var.

Murat GENEL
19.09.2009, 02:09
gecenin ilerleyen saatlerinde dene o zamanlarda oluyor....

gecenin en ilerleyen saatlerinden birindeyiz bakalım çok sagol ayrıca:)

zahido
19.09.2009, 02:10
Colman cok iyi bir Trabzonsporun oyuncusu degil!!

Ancak amac 3.lukse colman iyi bir futbolcu olabilir takim icin..