PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 6. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Antalyaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Mehmet Sarigül
15.09.2009, 01:13
Zafer yelen de sakatliklara cok meyilli bir futbolcu,bizde basarili olmasi zor.

Orta saha düzenimiz yavas yavas ortaya cikiyor,belediye macina ek olarak ceyhunun katilimiyla bir orta saha olusur.

Tjikuzu da kendine gelmezse forma bulmasi cok zor....

Transferinde endiselendigim tek nokta buydu, Zafer iyi bir futbolcu...ama sakatlik problemleri de cok.

Ben olsam denerdim...Alan ve ya Engin i zaman zaman Colman ın yerine denerdim...Elbette daha forvete yakın...Daha sırtı kaleye dönük...Serkan ve Selçuktan top almaya müsait....

Alan ve Engin'i genis alanda kontrol etmek bir rakip icin cok daha kolay,...bu futbolculara Yattara ve Baris'i ekleyebiliriz.
Özellikle Engin bu takimin ofansif anlamda dinamosu olabilir...

Gökhan KAN
15.09.2009, 01:16
Colman-Selçuk-Gabriç'i ortada değerlendirip, Alan-Umut-Gökhan üçlüsünü ilerde değerlendirebiliriz şuan için en mantıkısı bu bence.

Bu dizilişte Alanzinho'nun yerine Yattara, Engin, Barış da değerlendirilebilir.
Evet çok mantıklı hoşuma gitti bu görüşün..

------------Selçuk-----------

---Colman-----------Gabric---

-----------Alanzinho---------

-----Umut-----------Gökhan-

Defans yaparken Colman-Selçuk ve Gabric in topun arkasına geçmesi yeterli olabilir...Hücumda ise Colman ı sağ iç Gabric i sol içte kullanırız...

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 01:17
Evet çok mantıklı hoşuma gitti bu görüşün..

------------Selçuk-----------

---Colman-----------Gabric---

-----------Alanzinho---------

-----Umut-----------Gökhan-

Defans yaparken Colman-Selçuk ve Gabric in topun arkasına geçmesi yeterli olabilir...Hücumda ise Colman ı sağ iç Gabric i sol içte kullanırız...

Benim görüşümde bu yönde Alanzinhonun 2 forvet arkasında 10 numara gibi oynatılması lazım.

AdemS
15.09.2009, 01:17
Hangi sistemle oynadığımızı ne hoca çözdü ne de biz.. Çözemediğimiz bu sistem dün bize galibiyeti getirdi.. Her zaman olur mu bilemeyiz..
Hoca böyle oynattım diyorsa kendisini yalancı çıkarmasın o zaman.. Biz farklı maçı izlemediğimize göre bir tarafta sorun var..

Osman Yavuz
15.09.2009, 01:19
Serkan'ın bu haftaki performansını gören hoca onu kolay kolay kesmez ve bence de kesmemelidir.Alan'ı nasıl oynatırız bilemiyorum ama oynatmalıyız bir türlü.

matalar
15.09.2009, 01:19
bizim asıl sorunumuz önümüzde duruyor.
kapanan ve ön liberoları iyi olan takımları nasıl açacağız.
örneğin diyarbakı maçında ayman ve barış, manisa maçında ise nizamettin bize top yaptırmadı.
yine yattaraya bağımlı kalacağız gibi duruyor.çünkü baskı gören futbolcularımız ters koşular yapmak ve arkadaşına alan açmak yerine rakip oyuncuların arkasına saklanıyor.

AdemS
15.09.2009, 01:20
Serkan'ın sağ bekte oynaması çocuğu harcamak demektir.. Orta sahadaki Serkan ile sağ bekteki Serkan arasındaki fark uçurum misalidir..

Mehmet Sarigül
15.09.2009, 01:23
Şimdi beninm 4-3-3 e yakın oynadık düşünceme itirazı olan var mı ? :)

Bana göre klasik 4-4-2 oynadık. Selçuk defansif , Colman Ofansif orta saha oynadı. Colman'ı 3.bölgeden olduğunu söylemek çok zor ama ofansif oynadı.

aslında hocaya sorarsan 4-4-2 oynamadık. umut sağ açık oynamış:)

Dün 4-4-2'de oynadik, 4-3-3'de oynadik, hatta bir ara 4-5-1'de oynadik...

Biz sahada 60-70 metrelik bir bölgede futbol oynadikca, hicbir sistem bize fayda saglamaz. 6-1'lik skora ragmen, oyunu zaman zaman cok genis bir alanda oynadik.

Osman Yavuz
15.09.2009, 01:25
Mehmet abi maç bir anda 2-0 olunca rakip de açıldı ve mecburen açık oynamak zorunda kaldık.Zaten İbb her maç böyle açık oynuyor.Rakip açık oynayınca sorun yaşamadık klasik olarak.

Gökhan Döner
15.09.2009, 01:29
Anatalya sporun bize Trabzonda pek şansı tutmuyor.
Ama yinede futbol bu.1-0 olsun ama bizim olsun.

Anıl Caner
15.09.2009, 01:29
Antalya maçının favorisi olduğumuzu düşünmüyorum.

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 01:30
aslında hocaya sorarsan 4-4-2 oynamadık. umut sağ açık oynamış:)

Evet hocaya göre 4-5-1 oynadık Umut ise sağ tarafta oynadı...:)

Erdal
15.09.2009, 01:31
Gökhan gol attı, asist de yaptı ama yine iyi idi diyemiyorum...Ezdiği toplar geliyor gözümün önüne...

Osman Yavuz
15.09.2009, 01:32
Antalya maçının favorisi olduğumuzu düşünmüyorum.
Anıl yok artık sen de.:)Antalya maçının favorisi olamayan bir takım bu ligde oynamasın zaten.Bana göre Antalya'yla bu ligde hangi takım kendi sahasında oynarsa oynasın favoridir.

Anıl Caner
15.09.2009, 01:32
Gökhan gol attı, asist de yaptı ama yine iyi idi diyemiyorum...Ezdiği toplar geliyor gözümün önüne...

Maç sonu açıklamalarında yalan konuşmadıysa gene de umutsuzluk oluşturacak bir durum yok. Umut'un onu alkışlatması da mutlaka motive edici olmuştur.

Suha
15.09.2009, 01:33
hoca inşallh antalya maçında tek forvete dönüp engin vede alan gibi çok top tutan vede yararından çok zararı olan bu futbolcuları 11.de oynatmazs..bnm düşüncem bu..colman yanında oynayan serkan vede gabriç süretli vede tek topu çok iyi yapan topçular..bence takımın bu kurgusu bozulmamalı..selçukta arkada oldukça iyiydi..ufak tefek değişikler olablir..ama çift forvetten taviz vermemek kaydıyla..colaman gabriç serkan üçlüsü bozulmamalı..

Anıl Caner
15.09.2009, 01:33
Anıl yok artık sen de.:)Antalya maçının favorisi olamayan bir takım bu ligde oynamasın zaten.Bana göre Antalya'yla bu ligde hangi takım kendi sahasında oynarsa oynasın favoridir.

Trabzonspor takımı rakibi açık futbol oynamadığı müddetçe 2. lig takımlarına karşı bile favori olamaz bence. Avni Aker'deki maçlardaki başarısızlığın asıl sebebi taraftardan ziyade bu aslında. Kaldı ki artık eskisinden de kolay gol yiyoruz.

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 01:34
Peki Egemene prim meselesine ne diyorsunuz?

Anıl Caner
15.09.2009, 01:35

Saçmalığın daniskası.

Hasan ZAİMOĞLU
15.09.2009, 01:35
colmanda olacak gözlerim :)

Erdal
15.09.2009, 01:36
Neden yönetime kızıyorum? İşte bu yüzden...Aradan bir yıl geçti ve biz ne yazık ki geçen sene kaldığımız yere ancak geri dönebildik...Ersun hoca kalsa idi farklı mı olurdu? Bilmiyorum...Ancak ortada ciddi trasnfer yanlışları olduğu çok açık...Öyle gençlerde hata yaptıkla geçiştirelecek kadar değil...Ciddi eksiklikler var...

Hasan ZAİMOĞLU
15.09.2009, 01:36
o parayla kombine alırsa şaşırmam :)

matalar
15.09.2009, 01:38
Saçmalığın daniskası.

aynen.
çok saçnma olmuş.o zaman 3 asist yapan colman ne olacak???

Anıl Caner
15.09.2009, 01:39
Neden yönetime kızıyorum? İşte bu yüzden...Aradan bir yıl geçti ve biz ne yazık ki geçen sene kaldığımız yere ancak geri dönebildik...Ersun hoca kalsa idi farklı mı olurdu? Bilmiyorum...Ancak ortada ciddi trasnfer yanlışları olduğu çok açık...Öyle gençlerde hata yaptıkla geçiştirelecek kadar değil...Ciddi eksiklikler var...

Safkan oyuncuya sıcak bakmıyor bizim yönetim. Bir oyuncu bir mevkide çok iyi olacağına az çok birden fazla mevkiyi idare etsin kafasındalar.

Yahu 2 senedir sol açık alıyoruz bu takıma. Eyvallah Gabric'in kumaşının iyi olduğu aşikar ama safkan sol açık değil o da.

Stoperler,Cale ve Gökhan dışında tek mevkinin oyuncusu olan adam yok.

Mehmet Sarigül
15.09.2009, 01:41
Mehmet abi maç bir anda 2-0 olunca rakip de açıldı ve mecburen açık oynamak zorunda kaldık.Zaten İbb her maç böyle açık oynuyor.Rakip açık oynayınca sorun yaşamadık klasik olarak.

Oyunu genis alanda oynamamizin nedeni Belediye takimi degildi,...
Belediye'nin bu bos alanlari kullanamamasi, Efe gibi futbolcularin olmamasindan kaynaklaniyordu.
Belediye'de dün ortasaha diye birsey yoktu, defanslarinin de bu kadar kötü görünmesinin bir nedeni buydu.

Osman Yavuz
15.09.2009, 01:42
Safkan oyuncuya sıcak bakmıyor bizim yönetim. Bir oyuncu bir mevkide çok iyi olacağına az çok birden fazla mevkiyi idare etsin kafasındalar.

Yahu 2 senedir sol açık alıyoruz bu takıma. Eyvallah Gabric'in kumaşının iyi olduğu aşikar ama safkan sol açık değil o da.

Stoperler,Cale ve Gökhan dışında tek mevkinin oyuncusu olan adam yok.
Çocuğa tembihlemişler belli hiç ayrılmadı sol çizgiden.Bıraksalar girecek ceza sahasına ama yok.:)

Bu arada ben Yattara'nın bu takıma katılması durumunda yapacağı ortaların arka direkte Gabric'le çokça buluşacağı kanaatindeyim.Çocuk ceza sahasına girmeyi pek bi seviyor.:)

AdemS
15.09.2009, 01:42
Gökhan'ın İBB maçında pek top ezdiğini hatırlamıyorum.. Gayet iyi oynadı.. Geçmiş maçlardaki kötü oyununu derseniz de o zaman da sakatlık ve hastalığı vardı.. Mazur görmek lazım..

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 01:43
Çocuğa tembihlemişler belli hiç ayrılmadı sol çizgiden.Bıraksalar girecek ceza sahasına ama yok.:)

Bu arada ben Yattara'nın bu takıma katılması durumunda yapacağı ortaların arka direkte Gabric'le çokça buluşacağı kanaatindeyim.Çocuk ceza sahasına girmeyi pek bi seviyor.:)

Peki Osman abi haftaya Yattara gelince kadrodan kim kesilebilir?

Erdal
15.09.2009, 01:43

Sıkıntı şu Osman, Gabriç konusunda hemfikirim. Lakin Gabriç in ortalarında Yattara nerde olur?

Anıl Caner
15.09.2009, 01:44

Yattara'yı dünya gözüyle bi 61 numarayla görelim de gabric iceri girmeyiversin soru ndeğil :)

Fatih
15.09.2009, 01:47
Kadro yapmaya gerek yok sakatlık olmadığı sürece aynı kadro aynı taktikle Antalya maçına çıkarız.

Mehmet Sarigül
15.09.2009, 01:49

Ersun hoca kalsa idi,...dün Baskan'nin söyledigi gibi, simdi "Sampiyonlugun en büyük adayi Trabzonspor" olurdu...en az kadrolarini güclendiren Fb ve Gs'e kadar.

Osman Yavuz
15.09.2009, 01:50
Peki Osman abi haftaya Yattara gelince kadrodan kim kesilebilir?Tunahan eğer Yattara haftaya gelirse ki ben zannetmiyorum Serkan'ı sağ beke alıp Tayfun'un yerine oynatır hoca gibime geliyor.Zaten iç saha maçlarında ben bu taktikten yanayım.

Sıkıntı şu Osman, Gabriç konusunda hemfikirim. Lakin Gabriç in ortalarında Yattara nerde olur?Erdal abi Yattara'nın o toplarda ceza sahası içinde olmayacağını hepimiz biliyoruz.O alışkanlık kazandırılmamış alt yapıdan beri.O yüzden Gökhan ve Umut Gabric'in ortalarında skor yapmak zorundalar.:)

Yattara'yı dünya gözüyle bi 61 numarayla görelim de gabric iceri girmeyiversin soru ndeğil :)
Elbet bir gün buluşacağız.:)

Ahmet Faruk
15.09.2009, 01:52

Girmeli de.
Keratanın sağ ayağı da fena değil yani...

Şu ürkekliği atsın üzerinden, o zaman sanki çok çok daha faydalı olacak gibi duruyor.

KUTADGU
15.09.2009, 02:17
Abi kaç maçta bi adam o kadar boş bırakılır ? Özellikle 2 kafa golünde ?

Galatasaray'ın skor getiren ilk golleri duran top golleri ve de alelade duran top golleri.

Ankaraspor maçında Kewell'in attığı gol.
Beşiktaş maçında atılan gol.

Yani Türkiye'nin en hücumcu dediğimiz takımı bile duran top gollerine muhtaç.

Dolayısıyla zaten Türk takımlarının duran top savunmaları konusundaki sıkıntıları malum. İyi çalışırsak çok gol buluruz.

Erdal
15.09.2009, 02:18
Vallahi bu başlıkları hocalar okumalı...Sahiden fena kafa yoruyor uşaklar...Fena kafa yoruyoruz....

kalavara
15.09.2009, 02:22
belediye maçında bulduğumuz ilk iki gol bizi çok rahatlattı açıkçası ama her maç böyle olmaz! çünkü bazı topçularımız istikrarsız ve vasatları yok...mesela colman, ya çok iyi, ya çok kötü! selçuk, serkan,tayfun hatta oynamayan engin ve alanzinho da böyle! bir de önde basmayı becerebilen forvetleri olan takım bizi sıkıntıya sokar çünkü bu bölgeden topu şişirerek çıkarmak zorunda kalıyoruz çoğunlukla...ibb maçında bekler ve önlerinde oynayan oyuncularla çıkmaya çalıştığımızda ise genelde başarılı olduk ve bu 4-4-2 için olmazsa olmaz...topu oyuna kanattan sokarsan hem ani top kayıplarında kademe şansın olur hem de rakip alan daraltacağı için açılan ters kanada oynayarak pozisyon üretirsin..buna daha fazla çaılşmamız lazım...
işin özü göbekteki iki oyuncumuz colman ve selçuk iyi olduğu sürece pozisyon üretiriz ama bu iki isim bireysel motivasyonlarını düşürüp vasatlarını ortaya koymadıkları zaman da beraberlik bizim için iyi sonuçtur!
son söz: ne olursa olsun bu takım bu kadro ile 4-4-2 oynar ve iyi de oynar...sezon sonu (recommended) ya da devre arası yapılacak iyi bir sağ bek, iyi bir forvet ve gabriçin sağ kanatlısı transferleri bizi dengeli ve tehlikeli (rakip için) bir takım yapar!!!!inşallah yüce rabbim....:)))

deneme61
15.09.2009, 02:25
deplasmanda basarısız bı antalya yı kendı evınde basarısız bır trabzon nasıl yener ?

Erdal
15.09.2009, 02:27
Anıl iyi yakalamış Trabzon'da sorun taraftar baskısı falan değil rakiplerin kapanması... Ne yani olimpiyatta baskının alası vardı:)

Erdal
15.09.2009, 02:30
Kapanan rakipleri açacak bir anahtar arıyoruz...En kolayı duran toplar...Çalışmak lazım...Durmak yok devam :)

Anıl Caner
15.09.2009, 02:31
Vallahi bu başlıkları hocalar okumalı...Sahiden fena kafa yoruyor uşaklar...Fena kafa yoruyoruz....

Uşakların tek hatası fazla skor odaklı olmaları.

Kimse aslında Colman, Umut,Gökhan 3lüsünün gollerdeki rolleri dışında oyunun geri kalan bölümünde önceki maçlardan daha farklı olmadıklarını yazmıyor. Kötü oynadıklarını söylemiyorum. Ama önceki maçlarda da bu şekilde oynuyorlardı.Colman o kornerleri ilk kez o şekilde kullanmadı misal. Rakip savunma iyi yerleşemedi,Egemen ekstra işler yaptı, rakip ortasha oyuncuları yere düştüler Colman bir top attı ve maçın yıldızı oldu. Geri kalan 87 dakikada geçen senenin altında bir performansı vardı aslında Colman'ın.

Gökhan ile Umut diğer maçlardan daha mı iyiydiler golleri çıkardığımız zaman. Bence değildi. Umut her zamanki oyununu oynadı ve o oyunu oynadığı sürece gol atması öncelik değildir benim için, Gökhan ise gayet vasat ve kötü oynadı. Golsüzlüğün stresidir diyelim ilerisi için umutlanalım.

İşler böyle olunca beklentiler artıyor, hayal kırıklıklarının boyutu da büyüyor.

Bence takım kötü değil. Ama hala yetersiz. Açık oynadığı sürece her türlü rakiple mücadele edebilecek bir takım. İddia ediyorum daha güçlü bir avrupa takımıyla eşleşseydik biz o turu daha fazla zorlardık. Ancak kapalı oynayacak rakiplere karşı da bir o kadar zayıf bir takımız.

Antalyaspor maçı da çok zor maç.İnşallah benim hüsnü kuruntumdur 6 tane atar geçeriz.

cahana
15.09.2009, 03:21
şu ana kadar yaptığımız maçlarda kanaatimce maçların sonuçlarını rakip takımarın hocaları belirledi trabzonsporun en önemli silahı yattaranın yokluğunda orta sahanın gerisinden atılan bitirici paslar -ki bunu da en iyi yapan colman yapıyor- rakip takım bizim orta saha oyuncularını bozdğu maçlarda skor hep aleyhimize neticelendi örnek diyarbakırsor maçı kazandığımız maçlarda ise colmanın yıldızlaştığını gördük çünkü kendisine önlem alınmamıştı sivas bursa ve son maçda olduğu gibi.hal böyle olunca bize alternatif gol yollarını daha etkili kullanma mecburiyeti doğuyor -kanat organizasyonları ve duran toplar gibi- sonuç olarak rakip teknikadam colmanı marke ettirirse işimiz baya zor olacaktır her maç için o nedenle bir an evvel kanatlarımızı etkin bir şekilde kullanmaya başlamalıyız

Kubilay ŞAHİN
15.09.2009, 03:51
Sıra Antalya Maçında Değilmi..

Zor Maç Zor.. Yapacağımız Ataklar En Önemlisi.. Uzun Süredir Rakip Defansı Rahat Geçen Bir Oyun Sergileyemedik Avni Akerde.. Yapacağımız Ataklarda En Önemlisi Organize Olabilmek..

İnşallah Kazanırız..

Cem Akyüz
15.09.2009, 03:57
Selçuk ve Colman araya atacağı topları forvetlerimiz iyi değerlendirirlerse zorlanmadan kazanırız..Antalya kapanacaktır ve kilidi açmak için bol bol şut gerekiyor gerek Ceyhun gerek Gustavo bol bol şut atmalı..Zorlansakta 3 puanı alacağımızı düşünüyorum

hos_cocuk61
15.09.2009, 03:58
Sıra Antalya Maçında Değilmi..

Zor Maç Zor..
Emin olki bu maç Trabzonspor'un en rahat maçlarından biri olucak. Zor olan görev ise, taraftara düşüyor. Futbolcuları germeden, sakin ve çok sesli bir destek ile bu maç alınır...

Kubilay ŞAHİN
15.09.2009, 04:13
Emin olki bu maç Trabzonspor'un en rahat maçlarından biri olucak. Zor olan görev ise, taraftara düşüyor. Futbolcuları germeden, sakin ve çok sesli bir destek ile bu maç alınır...

Emin Olamam..

Çünkü En İyi Oynadığımız Maçlarda Bile Kaybettiğimiz zamanlar Olmuştur.. Büyük konuştuğumuz ve Rakibi Küçümsediğimiz Zaman Hep Birşeyler Ters Gidiyor..

Taraftar Konusuna Gelince.. Eminim Öyle Olacaktır..
Geçen Haftadan Gelen Galibiyet Güzel Bir Maç Olacaktır Taraftar İçin..

POYRAZ
15.09.2009, 04:23
Umarim Antalyaspor'u yeneriz ve agzimizin tadi bozulmaz.
Umut gayret ediyor ama bir de en azindan kolay pozisyonlari gol yapabilse.

Fatih Özkan
15.09.2009, 04:27
Antalya'nın son maçında galip gelmesi iyi oldu bizim açımızdan...
Kapalı oynayacakları kesin ama en azından fazla asılmazlar gibime geliyor...
Yeter ki elimize geçen fırsatları harcamayalım!

@FLU
15.09.2009, 04:29
istanbul maçındaki farklı galibiyeti biraz şanslı ve buyukşehirin açık futbol oynamasına baglıyorum , bakalım aynı şekilde antalya önünde de rahat bir galibiyet alırsak takımın tekrardan toparlandıgına ve kendine geldigine inanıcam

Salih Edip
15.09.2009, 08:08
serkan orta sahada oynamalı yine çünkü selçuk ve colmanın eksiklerini kapatabilen bir oyuncu ama üzüldüğüm nokta serkan orta saha da oynadığıında sağ bek de tayfunun oynaması......umarım devre arasında iyi bir sağ bek alırız

Tolunay Abdioğlu
15.09.2009, 08:21
-----Sylva-----

Serkan-----Giray-----Egemen-----Ferhat

Yattara(Barış)------Selçuk-------Colman-------Gabric

Gökhan------Umut

Hqmi
15.09.2009, 10:28
Ferhat ve Gabric sol kanatta çok iyi bozulmamalı. Yattara var mı bu maçta?

trabzonlu_ts61
15.09.2009, 10:35
Colman atarda attırırda ;) umut ve gökhandan şüpheliyim ama hayırlısı

Mehmet Zeki
15.09.2009, 11:07
Insallah kazaniriz.

oguzhann
15.09.2009, 11:21
-----Sylva-----

Serkan-----Giray-----Egemen-----Ferhat

Yattara(Barış)------Selçuk-------Colman-------Gabric

Gökhan------Umut

ben de aynı şekilde oynayacağımızı düşünüyorum.belki serkan önde bekte tayfun oynar veya açıkta alanzinho oynar ama sistem olarak 4-4-2 oynarız gibime geliyor.

KÖKSAL AYDIN
15.09.2009, 11:30
Ferhat ve Gabric sol kanatta çok iyi bozulmamalı. Yattara var mı bu maçta?

Demek ki Cale'nin suyu ısındı:(

Murathan
15.09.2009, 11:39
Sylva

Tayfun Giray Egemen Ferhat

Serkan

Colman ---- Selçuk

Umut-----------------------Gabriç
Gökhan
__________________________________________________ ________

2.yarı baktık oyun zora giriyor :
Yattara --->
Tayfun < ----

Muhammed
15.09.2009, 11:54
4-4-2 için zemini oturtmaya başlayalım. Gabric sol çizgide ileri geri oynayabilen iyi orta açabilen gerektiğinde ceza sahasınada girebilen bir oyuncu. Onun sağ versiyonu gerekiyor. Birde iyi sağ bek. Tekke'nin alınacağını varsayarak gökhan-tekke ikilisi. Hoca'nında umarım istediği budur. Orta sahayada üst düzey bir yabancı oyuncu alırsak Atiba gibi, orta saha ortasında oynayabilen selçuk,ceyhun,colman,serkan gibi oyuncularımız fazlasıyla yeterli gelir.

Turgay ATEŞ
15.09.2009, 11:57
zor maç kazanırız inşallah

Cemalettin Taşkın
15.09.2009, 12:05
6-1 in anlamlı olması için bu maçı kazanmalıyız.

içerdeki maçlarımız çok zor geçiyor. geçen sezonda antalyayı zar zor 3-2 yenmiştik.

necati ateş sakatmış bizim maça yetişecek mi acaba?

Samet Yildirim
15.09.2009, 12:10
Song girayin yerine oynamali.

Necati Ates gol atmaya basladi onu en iyi taniyan rigobert song dur...

Mustafa Demir
15.09.2009, 12:11
insallah kazanicagiz ama bu maci izleyemicegim icin uzgunum iste olucam ama yenecezzzz

Burak TOSUN
15.09.2009, 12:23
------------Sylva-----------
Song---Egemen---Giray---Ferhat
Serkan--Selçuk--Colman--Gabriç
-------Gökhan--Umut-----------

Takım maça böyle başlamalı, Selçuk defansif Colman Ofansif oynamalı.
İlk yarı sonucunda skor lehimize dönmemişse ve birazda performansına bakılarak
Serkan-Alanzinho
Gabriç-Engin değişiklikleri yapılabilinir.
Bu şekilde takım daha rahat çizgiye inebilir.
Eğer hala kötü bir futbol sergiliyorsa ve savunmayı aşamıyorsak uzakta şut denemeleri için Colman oyundan alınıp Ceyhun girmeli ve Selçuk-Ceyhun ikilisi uzaktan bol bol şut atmalı.

Birde sormak istediğim bir konu var, Sylva bana bu sezon başından beri kalede güven vermedi, kulağının çekilmesi adına kalede Tolga oynayabilir mi? Antreman performansı ne alemde acaba?

Gökhan KAN
15.09.2009, 12:33
Kadromuz gerçekten geniş..Bir sürü kombinasyon yapılabiliyor...Kadro kuran herkeste bir iki oyuncu mutlaka farklı..Geçen sene böylemiydi..

Burak TOSUN
15.09.2009, 12:38
Bu arada arkadaşlar Song sizce maç boyunca sağdan Tayfun kadar akın yapabilir mi? Yaşı itibari ile acaba problem çıkar mı sağda oynamasında.

Mesut
15.09.2009, 12:41
---------------------tony sylva-------------------
serkan---------egemen------giray----------ferhat
--------------selçuk------colman-----------------
alanzinho(yattara)--------------------------gabriç
------------umut----------------gökhan-----------

Salih Edip
15.09.2009, 12:41
Bu arada arkadaşlar Song sizce maç boyunca sağdan Tayfun kadar akın yapabilir mi? Yaşı itibari ile acaba problem çıkar mı sağda oynamasında.

bence çıkmaz keşke o oynasa ama bu zamana kadr denenmedi sağ bekde bu maçta da denemez hoca...

ibb maçında tayfunun tuhaf ve gereksiz çalımlarını hatırlıyorum da şimdi ne diye kendi kendine bu zulmü yaparsın tayfun

Burak TOSUN
15.09.2009, 12:44
Song'un kademe ve savunma yönünden Tayfun'dan fazlası olduğu kesin, ama ileri çıkışlar ve geri gelişleri bünyesi kaldırabilecek mi yaşı çok fazla çünkü. Ama bence denenmeli bir kere bile olsa. Yerleşirse oraya sağ bekimizide transfer dönemine kadar bulmuş oluruz.

Gökhan KAN
15.09.2009, 12:49
Biletler satışa çıktı
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo13.jpg Takımımızın Antalyaspor'la oynayacağı müsabakanın biletleri bugün (Salı) 11.00'de satışa çıktı. Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Biletlerin fiyatları şöyle:

Açık tribün: 15 TL
Maraton Tribünü: 30 TL.
Kapalı Yan: 60 TL.
Kapalı Orta: 80 TL.
VIP: 150 TL.
Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri, Biletix gişeleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr/) adresinden maç biletlerine ulaşabilirler. Ayrıca taraftarlarımız Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve www.biletix.com.tr (http://www.biletix.com.tr/) adresinden taraftar kartlara da ulaşabilirler.

furkan0561
15.09.2009, 12:57
alanzinho hiç bir zaman kanat oyuncusu olamaz çok yetenekli ama geriyeçok koşmuyor ve fizik gücü kötü bu yüzden biraz daha ileri forvet arkası gibi oyatılmalı

lazuk61
15.09.2009, 13:01
alanzinhoyu oynatmamakla haksızlık ediliyor bence

Salih Edip
15.09.2009, 13:12
4-4-2 de alanzinhoyu nasıl oynatıcaksın ki mümkün değil :(

Burak TOSUN
15.09.2009, 13:20
Skor durumuna göre oyuna ilk yarı sonunda dahil olabilecek bir futbolcu Alanzinho
Risk almak gerektiğinde oyuna girmeli Alanzinho. Diğer zamanlarda 4-4-2 sisteminde lüks kaçar takıma.

furkan0561
15.09.2009, 13:22
4-4-2 de alanzinhoyu nasıl oynatıcaksın ki mümkün değil :(
evet ancak 4-3-3'de bence alanzinho yedek başlamalı eğer gole ihtiyacamız varsa 65 70. dakikalarda oyuna girmeli

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 13:26
Bu karşılaşmayı heyecanla bekliyorum..

UtopyaTs
15.09.2009, 13:30
Evet bende heycanlı bekliyorum ama Broos kadroyu değiştirmeyeke Yattara sonradan girer bence

furkan0561
15.09.2009, 13:31
yattara oynarsa tayfunn oynamaz

Murat Keçeci
15.09.2009, 13:32
Futbolda ilk gol her zaman çok önemlidir o gol bir çok şeyin değişmesine vesile olur biz atarsak moralimizin artmasına yersekde rakibin direncinin artmasına sebeb olur.Colman ve Selçuk bu takımın omurgası onlar ne kadar hızlı oynarsa rakibi o kadar dengesiz yakalırız.Gabric aradığımız kanat oyuncusu sürekli orta kesme alışkanlığı çok önemli bir özellik.Tersten ortalarda sürekli içeri girip gol vuruşuda yapıyor ve takım savunmasınada katkı veriyor.Duran toplardan yine etkili olmalıyız colman kornerleri etkili noktaya kesiyor ama biraz daha sert kesmeli iyi kaleciler o topları çıkıp alabilir bursa maçında ivankov o topları çıkıp almıştı mesela. Egemende duran toplarda iyi konsantre olunca gol atabileceğini gösterdi yine gol vuruşları bekliyorum giray zaten bu konuda gayet iyi.Tayfuna destek olunmalı yetenekli adam ortaları güzel defansıf yönü zayıf biraz.Gökhan-umut belediye maçındaki gibi yine sürekli hareketli olmalı rakip savunmanın dengesini bozmalı.Seri galibiyetlere devam etmeliyiz.

elif dikmen
15.09.2009, 13:43
sitenin başında ilk açtığımızda gelen şarkı ve yazılar beni zaten bi TRABZONSPORLU olarak etkiledi ama siteyi açarken FENERBAHÇELİ kuzenim de yanımdaydı izleyince tüylerim diken diken oldu kalbim fbli ama kanım bordo mavi dedi...yorum sizin...:):)

Paksoy
15.09.2009, 13:46
hangi site ne müziği

furkan0561
15.09.2009, 13:46
hangi site ne müziği
bordomavin.net

Paksoy
15.09.2009, 13:47
şimdi baktım müzik falan yok da ondna sordum

furkan0561
15.09.2009, 13:48
dün vardı demek kaldırılmış yo halen daha var www.bordomavi.net

Burak TOSUN
15.09.2009, 13:55

kullandığınız internet tarayıcınız veya eksik eklentiden ötürü çalmıyor olabilir.

Hasan ZAİMOĞLU
15.09.2009, 13:58
explorer kullanırsanız çalar .. mozillada eksik eklentiden çalmaz .. çalan şarkı Kazım Koyuncu TRabzonspor için yaptığı beste

Sezgin61ts
15.09.2009, 14:08
Eger Serkan orta sagda oynarsa bu maçı alırız sag beke hapsedersek alırız belki ama zorlanırız gibime geliyo...

Cemalettin Taşkın
15.09.2009, 14:08
tabi hakemde önemli.

6-1 kazandığımız için hakem hakkında konuşan olmadı ama resmen bariz penaltımızı varmedi adam resmen smaç vurdu topa ama aleyhimize atış verdi.

maç sıkıntılı giderken böyle hakem hatalarını kabul edemeyiz.

LECOSSEEMRE
15.09.2009, 14:09
Song girayin yerine oynamali.

Necati Ates gol atmaya basladi onu en iyi taniyan rigobert song dur...

Bence song oynamamalı...Giray gayet başarılı ve cok istikrarlı...

ApoCaN28
15.09.2009, 14:10
Kapanacaklarını düşünürsek pek kolay olmayacak . . .

Ama Biz Bayram hediyesi istiyoruz . . .

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 14:11
İnşallah bayrama en güzel şekilde gireceğiz:)

sifuni
15.09.2009, 14:12
Avni Akerde ilk galbiyetimizi alriz iInsallah

Sefa Murat Dokuz
15.09.2009, 14:37
--------------Sylva---------------
Song----Giray------Egemen--Ferhat
----------Selçuk--Colman---------
Engin------------------------Gabric
---------Gökhan---Umut-----------

Alanzinho şu anda sisteme hiç uygun değil. Gabric de geçen maç fena oynamamışken kesmek yazık olur. Engin ilk 11'e girmeli.
Gabric ve Engin'in ilk yarıdaki performansına göre ve skorun gidişatına göre Yattara veya alanzinho yerlerine dahil olabilir.Hatta çok sıkıntı çekersek ve gol bulamazsak, defansta
----Song---Giray---Egemen--- üçlüsüne dönüp Ferhatın yerine sola barışı çeker
Yattara--Colman--Selçuk--Barış önlerinde
---------Alanzinho-------------
------Gökhan---Umut---------- şeklinde 3-4-1-2 gibi de oynayabiliriz.

Adulyan7
15.09.2009, 15:26
hocanıın son maçın kadrosunu bozmaması lazım ama madem umutu sağ açık oynattım diyosa umutun olası bi form düşüklüğünde yattara ancak umutun yerine kadroya girebilir ki doğrusu da o olmalıdr bence çünkü serkan ortasahada mükemmel oynadı..

Öztürk Adem
15.09.2009, 15:37
Bayrama mutlu gırmek dılegıyle :D

Bilâl ÇOBAN
15.09.2009, 15:49

http://www.bordomavi.net/Giris/giris-14-09-09.wma

Yasin T.
15.09.2009, 16:21
taraftarımız yine fark atarız moduna girmezse kazanırız.1-0 olsun bizim olsun

Uğur KÜÇÜK
15.09.2009, 16:43
ya gercekten de iyi bir kadromuz var cunku gecen haftakı kadroyla cıkarsak yedeklerde CEYHUN,ALANZINHO,ENGIN,YATTARA gibi macı cevırebılecek yıldızlarımız olacaktır bence bu macı acacak KİLİDİMİZ yedekten oyuna gıren bırı olacak cunku oyun seklı bellı antalya dusmana karsı savunma yapar gıbı 11 kısı kapanıp kontralarda etkılı olmaya calısacak ama inşallah bu fırsata ilk önce biz TARAFTAR olarak gecıt vermeyecegız sonra da FUTBOLCULARIMIZ izin vermeyecektir BU MACTAN YÜZÜMÜZÜN AKIYLA CIKACAGIMIZA EMINIM

Tolunay Abdioğlu
15.09.2009, 17:01
Antalyayı yenelim de Bayram harçlığı istemicem kimseden. :)

kefkenist
15.09.2009, 17:11
1-0 olsun bizim olsun, görmüyomusun fenerbahçeyi bala mala da olsa kazanıyor, önemli olan şuanda kazanmak iyi futbol akabinde gelecek inşallah... kadir gecesindeyiz hepimiz tsunami için dua edelim

Cengiz
15.09.2009, 17:13
tabi hakemde önemli.

6-1 kazandığımız için hakem hakkında konuşan olmadı ama resmen bariz penaltımızı varmedi adam resmen smaç vurdu topa ama aleyhimize atış verdi.

maç sıkıntılı giderken böyle hakem hatalarını kabul edemeyiz.

gökhan'a verdiği kartıda unutmamak gerek , geçen sene Lincoln'ün yaptıklarını düüşünürsek ...

_SeRKaN_
15.09.2009, 17:14
Geçen haftaki kadroyu Tayfun dışında bozmazsak seyir zevki yüksek bir maç daha izleriz...

UtopyaTs
15.09.2009, 17:27
bence de Tayfun yerine Yattara olursa gayet iyi olluur.Anktalya dan sonra takıma özlemim bitiyor Gençler maçında işim olmazsa maçtayıım

Anıl C
15.09.2009, 18:36
bence de Tayfun yerine Yattara olursa gayet iyi olluur.Anktalya dan sonra takıma özlemim bitiyor Gençler maçında işim olmazsa maçtayıım

yattara düzelir düzelmesine de bi 2 ayda form tutmasını bekleriz
bakmışız ilk yarı bitmiş
arada da bi transfer soylentisi
hooopp aklı karıştı mı şimdi
bu tartışmalarla bakmışız lig bitmiş
bunları yazıyorum
çünkü geçmiş 6 yılında özeti bunlar

.....
15.09.2009, 18:38
Serkan Orta Saha oynasın , Ferhat Solbek diğer kim oynarsa oynasın razıyım.

hos_cocuk61
15.09.2009, 19:02
Galip gelen takımlar genelde kolay kolay bozulmaz, genel gözlemim böyle. Serkan'ın orta saha oynaması bize artı katar, sağ bekte ise Song'un oynaması taraftarıyım, Song Liverpool'da genelde hep sağ bek pozisyonunda oynadı. Başarılıda oldu, ben yaratıcı oyuncuları daha çok severim; ama bir takımın geneli yaratıcı oyuncu olması, takıma bazen eksi değer katar. Serkan stili koşan, hamal oyuncular her takımın orta sahasında olmalı.

kelkitli29
15.09.2009, 19:36
Acikcasi ben gene fark bekliyorum. En az 3

Yunus Emre SEYHAN
15.09.2009, 19:40
ya gercekten de iyi bir kadromuz var cunku gecen haftakı kadroyla cıkarsak yedeklerde CEYHUN,ALANZINHO,ENGIN,YATTARA gibi macı cevırebılecek yıldızlarımız olacaktır bence bu macı acacak KİLİDİMİZ yedekten oyuna gıren bırı olacak cunku oyun seklı bellı antalya dusmana karsı savunma yapar gıbı 11 kısı kapanıp kontralarda etkılı olmaya calısacak ama inşallah bu fırsata ilk önce biz TARAFTAR olarak gecıt vermeyecegız sonra da FUTBOLCULARIMIZ izin vermeyecektir BU MACTAN YÜZÜMÜZÜN AKIYLA CIKACAGIMIZA EMINIM
Bencede kötü bir kadromuz yok Hatta Bjk'den daha iyi bir kadroya sahibiz bence....

Egemen Yılmaz
15.09.2009, 20:08
Antalyaspor'u iki hafta önce ve bu hafta canlı izleme fırsatı buldum.

İçeride 4-3-3 tarzında oynuyorlar. Yeni transfer Necati Ateş, zayıf görünen forvet hattına yerinde bir takviye olmuş, kontra ataklarda da Zitouni, Balili gibi isimler tehlike yaratabilecek potansiyele sahipler. Defansın göbeğinde Yalçın Ayhan, Orhan Ak, Batak gibi deneyimli ve hava hakimiyeti ortalamanın hayli üstünde oyuncular mevcut, özellikle şişirme toplarla etkili olmaya çalışırsak hüsrana uğrarız. Antalyaspor savunmasının en zayıf yönü kanatları diyebiliriz, sağda Kerim Zengin defansif anlamda çok yeterli görünmüyor, solda ise Orhan Ak ya da Şenol Can oynayacak, ki Şenol Can taraftar tarafından hiç beğenilmeyen, buna rağmen ısrarla oynatılan bir isim -bizim Celaleddin gibi düşünebilirsiniz :)

Kontra ataklara önlem alır ve hücum organizasyonlarımızı ileriye top şişirmekten öteye taşıyabilirsek Antalyaspor'u geçmekte büyük zorluk yaşamayacağımızı düşünüyorum, üstelik bu galibiyet bir seri yakalamamız için de şart.

is_mail61
15.09.2009, 20:40
ulan bunlarada fark atarsak gücümüzü ortaya koymuş oluruz millet bizden korkar ozaman işte gene farklı kazanmamız gerek

İskender Çakmak
15.09.2009, 21:26
yaa arkadaşlar boş verin yattarayı ömrümüzü yedi bu adam yediği parada cabası düşünmeyin boşverin bu sezonu kapadı yattara

Emre Tokar
15.09.2009, 21:31
ben fark olacak diye düşünüyorum. 3 farka kadar yolumuz var bu sefer. tabi taraftar (içimizdeki İrlanda'lılar) yine köstek olmazsa. sabretmeyi bilebilirse ...

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 21:37
Trabzon'daki bir maçta fark olacağına inanamıyorum. 1-0 olsun bizim olsun.

61-POWER-2
15.09.2009, 22:31
Yine 2 Forvetle cikalim yine Galip geliriz.

Ali Tunahan Güllü
15.09.2009, 22:38
1-0 olsun bizim olsun görüşüne bütün benliğimle katılıyorum:)

Hasan ZAİMOĞLU
15.09.2009, 22:59
stres yapamamız lazım ... taraftarın baskı oluşturmaması gerekir

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:25

Böyle bir şey yok yahu ....Milyon eurolar alıyorlar psikologları yok mu bunların ....Her şeyide devletten beklemeyen yahu yakında taraftar niye gol atmıyor diyeceksiniz ne yapıyor bu taraftar allah aşkına...

Hasan ZAİMOĞLU
15.09.2009, 23:43
Böyle bir şey yok yahu ....Milyon eurolar alıyorlar psikologları yok mu bunların ....Her şeyide devletten beklemeyen yahu yakında taraftar niye gol atmıyor diyeceksiniz ne yapıyor bu taraftar allah aşkına...
psikologlarıda biziz abi !!!! istnbuldaki taraftar profiliyle TRabzondaki profili bir karşılaştırmak lazım

Ahmet Başkaya
15.09.2009, 23:56
psikologlarıda biziz abi !!!! istnbuldaki taraftar profiliyle TRabzondaki profili bir karşılaştırmak lazım

Karşılaştır Hasan'ım ne olacak yazıktır yahu bu sene ne yaptı yine bu taraftar bağırıyorda elinden geldiğince...

Bırak da baskı olsun biraz yahu biz küçük takım değiliz her başarısızlıktan sonra baskı olacaktır...Büyük takımsan oyuncun büyüktür....Takmayacak böyle şeyleri duymayacak gerektiğinde ne güzel de duymuyoruz taraftarı arkalarına bakmadan nasıl da gidiyorlar maç sonu kulübeye yapmayın şu taraftarı karıştırmayın ....

ferhaTS87
16.09.2009, 00:01
yarın memlekete dogru yola cıkıyorum bı aksılık olmazsa cuma mactayım bılet sorun olmaz dımı

Ahmet Kuru
16.09.2009, 00:09
Hasan kardeşim,
o baskı dediğin şehir efsanesi...
Ne zaman görülmüş baskı?
Desteklemek, Trabzon gol gol diye bağırmak hangi tarihten itibaren baskı olmuş?
1-2 yaşanmış olayı her hafta yaşanıyormuş gibi lanse etmenin anlamı yok...
Tabikide bunda en büyük etken medya...
Sağolsunlar Trabzon'da oynanak maç öncesi ''Eğer taraftar baskısı olmazsa kazanırlar''diyerekten futbolcular üzerinde ister istemez bir etki bırakıyorlar...

Hasan ZAİMOĞLU
16.09.2009, 00:10
Karşılaştır Hasan'ım ne olacak yazıktır yahu bu sene ne yaptı yine bu taraftar bağırıyorda elinden geldiğince...

Bırak da baskı olsun biraz yahu biz küçük takım değiliz her başarısızlıktan sonra baskı olacaktır...Büyük takımsan oyuncun büyüktür....Takmayacak böyle şeyleri duymayacak gerektiğinde ne güzel de duymuyoruz taraftarı arkalarına bakmadan nasıl da gidiyorlar maç sonu kulübeye yapmayın şu taraftarı karıştırmayın ....
abi baskı olacak .. ama biz dozunu kaçıtrıyoruz !!! kendi içimizde bölünüyoruz !!! her kes kendi dikine gidiyor !!! bundan bıkan diğer kısım çekirdek çitletiyor !!! buda takıma olumlu hava vermiyor !! TRabzonspor tribünlerinden ne zaman tek ses çıkar ozaman baskı olmaz !!! ne zaman çekirdek kalkar ozaman baskı olmaz düşüncesindeyim

Semih AYDIN
16.09.2009, 00:18
yine fark atacaz inanıyorum.

Oğuzhan Fidan
16.09.2009, 00:20
satın alınamayan birşeyi satın aldık geçen hafta ;) eğer tekrar buhar olup uçmazsa antalyaya 4 atar bu takım! geriye dönerse demekki artık avni aker bize yaramıyodur:D

Hasan ZAİMOĞLU
16.09.2009, 01:35
Hasan kardeşim,
o baskı dediğin şehir efsanesi...
Ne zaman görülmüş baskı?
Desteklemek, Trabzon gol gol diye bağırmak hangi tarihten itibaren baskı olmuş?
1-2 yaşanmış olayı her hafta yaşanıyormuş gibi lanse etmenin anlamı yok...
Tabikide bunda en büyük etken medya...
Sağolsunlar Trabzon'da oynanak maç öncesi ''Eğer taraftar baskısı olmazsa kazanırlar''diyerekten futbolcular üzerinde ister istemez bir etki bırakıyorlar...
basını işin içine katıp mübarek gün günaha gimeyelim abi olmaz olsun o medya !! abi TRabzon gol gol diğe bağrılır tamam da o gol gelmeyince neden susulurda yerini çıt çıt çıt çekirdek sesleri alır :S:S:S:S

Fatih Özkan
16.09.2009, 01:56

Hangi baskı arkadaşlar ?
3 sezondur tüm maçlara gidiyorum...
Geçen seneden beri doğru dürüst ses çıkmıyor ki baskı olsun...

Canberk
16.09.2009, 02:05
Tayfunu değişip kadro sabit kalırsa bu takım şaha kalkar gibime geliyor:confused:

Fark istemiyorum ama yeterki Trabzonspor gibi oynasınlar gerekirse 1-0 kazansınlar :alkış:

Hasan ZAİMOĞLU
16.09.2009, 02:07
Hangi baskı arkadaşlar ?
3 sezondur tüm maçlara gidiyorum...
Geçen seneden beri doğru dürüst ses çıkmıyor ki baskı olsun...
bence en büyük bası o zaten :S

titanic
16.09.2009, 03:30
Farklı galibiyetler serisi yakalayacağımıza inanıyorum.Forvetlerde başladı gollerine defans zaten gol yollarında fazlasıyla etkili,herkesin gol atabildiği bir takım farka oynar,

suat061
16.09.2009, 03:32
4-1 yenicez :D

Fatih Özkan
16.09.2009, 03:39
Hayırlısı ile kazanacağız!

.....
16.09.2009, 06:32
Ben ısrarla Songun Tayfunun yerinde oynamasını istiyorum. Görelim bakalım bir kere de Songu.

reisoğlu61
16.09.2009, 10:22
Sylva
Song-Giray-Egemen-Ferhat
Serkan-Selcuk-Colman-Gabric
Gökhan-Umut

A.T.R
16.09.2009, 10:33
Djehua mdır nedir o güreşçi kılıklı adama dikkat edelim bize her maç gol atıyor. Bir de Necati nin klendini yeniden ispat mücadelesi var ki performansının üzerine çıkabilir dikkat edilmeli. İnşallah bizim futbolcularımız bir çiçekle baharı getirmiş olma rehavetine kapılmazlar da iş aynı ciddiyetle ve mutlulukla sonuçlanır.

.....
16.09.2009, 10:35
Sylva
Song-Giray-Egemen-Ferhat
Serkan-Selcuk-Colman-Gabric
Gökhan-Umut

bence de bu kadro iyi.

Kazım Uzunboy
16.09.2009, 10:50
Hiç sanmıyorum ama umarım çok gollü bir galibiyet alırız.

Yunus Emre SEYHAN
16.09.2009, 10:54
İnşallah geçen yıl olduğu gibi yağmur yağar :) Güzel görüntüler oluşmuştu.

Tabii stadın dolması lazım :)

.....
16.09.2009, 10:55
Gökhan ın son dakikada attığı gol çok anlamlıydı. Süper di yaa aklıma geldikçe duygulanıyorum :)

Kazım Uzunboy
16.09.2009, 10:56
İnşallah geçen yıl olduğu gibi yağmur yağar :) Güzel görüntüler oluşmuştu.

Tabii stadın dolması lazım :)

Tabi ıslanacak olan biz. :p

Kazanalım da, isterse kar yağsın. :p:)

ozgurkilic
16.09.2009, 10:57
Bu maçı kesinlikle alacağız. Forvetlerinde ayakları çözüldü artık gollü bir maç olur
birde bu yattaranın neyi var niye oynamıyor nasıl bir sakatlık ayağı falanmı kırıldı

Kazım Uzunboy
16.09.2009, 11:01
Sağ ayak bileğinde ezilmeye bağlı bir sakatlık yaşayan, ancak 2 ayı geçen tedavi süresine rağmen halen sahalara dönmeyen İbrahima Yattara’nın cuma günkü Antalyaspor karşılaşmasında da forma giyemeyeceği ileri sürüldü. Önceki gün yapılan antrenmana çıkmayan deneyimli futbolcunun ağrılarını ileri sürerek oynamaktan çekindiği, bu durumu fark eden teknik direktör Hugo Broos’un da yıldızını ancak tam manasıyla kendini hazır hissettikten sonra değerlendireceği kaydedildi. Bu haber dört gözle 61 numaranın dönüşünü bekleyen taraftarları hayal kırıklığına uğrattı.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

İskender
16.09.2009, 11:35
Tayfun için yapılan eleştirilere hiç ama hiç anlam veremiyorum, sağ kanadıolmayan bir takımda elimizdeki tek alternatifken adamcağızı neden beğenmeyiz biri bunu bana anlatmalı...

Tayfunun bu maçta oynamaması bizim için değil kendisi için bence şans olur, sahaya çıkması eleştirilmesi için yeterli...

Emrullah
16.09.2009, 11:49
Kritik bir maç. Kesin yeneriz diyemiyorum. Umarım yeneriz. Taraftar çok ama çok önemli, sabır göstermezsek, homurtular erken başlarsa zor bir maç olacak.

Emrullah
16.09.2009, 11:56
Maç günü Trabzon'da gök gürültülü sağnak yağış var. Böyle havalarda takımımız daha iyi oynuyor. örnek geçen yılki Antalyaspor maçı, aaa bu maçta Antalya maçı. Alıcaz bu maçı inşallah.

Emre ÖZTÜRK
16.09.2009, 12:02
antalyasor da necati ve fatih ceylan ın sakatlıkları geçmiş bize karşı özelliklede necati kendini göstermek isteyecektir.Dikkat etmemiz lazım yoksa başımıza bela olur bu necati

Burak TOSUN
16.09.2009, 12:10
Necatiyi hiç sevmiyorum yav :S Nedense bize ters gelecek gibi geliyor.

Hasan ZAİMOĞLU
16.09.2009, 12:13
by haftaki kadroyu bozmaz istikrar için

Dogan
16.09.2009, 12:15
Necati değil de Veysel genelde bizim maçlarda İbrahimoviç kesilir.

Büyük bir aksilik olmazsa rahat alacağımız bir maç. Antalya bu seneki küme adaylarımdan.

keles76
16.09.2009, 12:32
bu takimda degisen birsey yok 5-6 eksigi olan ibs yendik diye kimse kendini kandirip bu macin kolay olacagi yanilgisina dusmesin cok zor mac olacak forveti olmayan bir takim oldugumuz gercegi hali hazirda goz onundeyken benim antalyayi bile yenmede orta sahasindan baska sansi olmayan bir takimdan cok umudum yok
Baligi severim ama balik hafizali degilim galibiyetin tadini cikardik Insaallah takima olumlu etkileri olur ama takim ayni olunca ister istemez umutlanamiyorsun

Gökhan KAN
16.09.2009, 12:36
Veysel in kesin golü var zaten onun için 2 ve fazlasını atmak zorundayız..

Tolunay Abdioğlu
16.09.2009, 12:38
Maç günü hava tahmini

Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 18 Eylül Cuma günü saat 21.00’de H.Avni Aker Stadı’nda oynayacağımız Antalyaspor maç günü havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 25 derece olması bekleniyor.

Kaynak:trabzonspor.org.tr

KÖKSAL AYDIN
16.09.2009, 12:38
Artık evimizdeki ilk galibiyeti alma vakti geldi.

Erken gol fark getirir.

Hasan ZAİMOĞLU
16.09.2009, 12:50
Maç günü hava tahmini

Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgilere göre 18 Eylül Cuma günü saat 21.00’de H.Avni Aker Stadı’nda oynayacağımız Antalyaspor maç günü havanın gökgürültülü sağanak yağışlı, en yüksek sıcaklığın ise 25 derece olması bekleniyor.

çok fazla dert etmeyin !! istanbulda da sel olacaktı kıyamet kopacaktı :S:S:S

Cemalettin Taşkın
16.09.2009, 13:14
maçın hakemi

koray gencerler

sadece 2 maçımızı yönetmiş. deplasmanda gazianteple berabere kalmışız içerde kayseriyi yenmişiz bu hakemle.

Burçak
16.09.2009, 13:17
Maç günü hava tahmini

Hangi maç olduğunu unuttum şimdi ama bi maç içinde aynı bu şekilde sağanak yağışlı demişti hava tahmin raporları.
aksine inanılmaz güzel güneşli keyifli bi gün ve gece olmuştu.

uzun zamandır dikkat ediyorum.
hava tahminleri ne derse daha çok tersi çıkıyor. :)

Mesela hava güneşli deseydi ben kendi adıma daha çok endişelenecektim. yağmur yağacağı konusunda :)

Tolunay Abdioğlu
16.09.2009, 13:18
Antalyaspor Maçını Koray Gencerler Yönetecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2618-1Y8K0U1W.jpg

Turkcell Süper Lig 6. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Antalyaspor ile oynayacağı müsabakayı Koray Gençerler yönetecek. Gençerler'in yardımcılıklarını Muhittin Gürses ve Kemal Yılmaz yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Hüseyin Sabancı görevlendirildi.

KÖKSAL AYDIN
16.09.2009, 13:20
Hangi maç olduğunu unuttum şimdi ama bi maç içinde aynı bu şekilde sağanak yağışlı demişti hava tahmin raporları.
aksine inanılmaz güzel güneşli keyifli bi gün ve gece olmuştu.

uzun zamandır dikkat ediyorum.
hava tahminleri ne derse daha çok tersi çıkıyor. :)

Mesela hava güneşli deseydi ben kendi adıma daha çok endişelenecektim. yağmur yağacağı konusunda :)

Hava tahminleri genelde tutar arkadaşlar.Ama verilen ilin merkezinde yağacak diye bir durum yok.Merkezde olmaz yakın çevrede olur.Örneğin son 2 gündür trabzonda pek yoğun yağmur yok ama Of'tan öteye 2 gündür sel götürüyor.Yoğun bir yağmur var.

mustafadinç
16.09.2009, 13:28
http://img156.imageshack.us/img156/5857/52161205819177417947201.jpg (http://img156.imageshack.us/i/52161205819177417947201.jpg/)

Hüseyin BURNAZ
16.09.2009, 13:29
slm ark bana trabzoncell den hıc ts hakkında mesaj gelmiyo size geliyomu mac kadroları goller falan gelmıyo neden acaba üyede oldugun halde

TheCrow
16.09.2009, 14:02
Arkadaşlar daha önce forumda bahsedildi mi bilmiyorum, yeni başlık da açmak istemedim, bu maçta Gökhan'a sevindi diye kart gösteren bünyamin gezer geçen sene lincolnün korner bayrağını söküp gitar çalar gibi oynamasına ikinci sarıyı vermeyen hakem değil miydi?..Niye hiç bir kanalda bundan bahsedilmedi ?..

Hüseyin İlkin
16.09.2009, 14:05
Kaan abi, aynı hakemlerdi; çeşitli başlıklarda bahsedildi bu konuda. Benim takip ettiğim Maraton ( Şansal ve Erman ) 'da bahsetti bundan. Hatta ikisinin görüntülerini de gösterdiler.

28TS61
16.09.2009, 14:07
hakem aciklandi

18 Eylül Cuma
21.00 Trabzonspor - Antalyaspor: Koray Gençerler

http://medyatrabzon.com/news_detail.php?id=5141

Tayfun
16.09.2009, 14:15
Yeneriz inşallah.........

TheCrow
16.09.2009, 14:18
Kaan abi, aynı hakemlerdi; çeşitli başlıklarda bahsedildi bu konuda. Benim takip ettiğim Maraton ( Şansal ve Erman ) 'da bahsetti bundan. Hatta ikisinin görüntülerini de gösterdiler.

Sağolasın Hüseyin, ben o akşam programları izleyemedim, biraz olsun rahatladım şimdi. Ha diyeceksin ki "ne oldu hakeme bir şey mi oldu da rahatladın?"..Hayır ama en azından birileri bunu konuşsun yahu :)

ilhan
16.09.2009, 14:21
Sağolasın Hüseyin, ben o akşam programları izleyemedim, biraz olsun rahatladım şimdi. Ha diyeceksin ki "ne oldu hakeme bir şey mi oldu da rahatladın?"..Hayır ama en azından birileri bunu konuşsun yahu :)

Abi o konuyu şu başlıkta kendi aramızda bolca konuştuk. :) Gözünden kaçmış sanırım. Medya konuşmasa da biz konuştuk. :p

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8090&page=7

TheCrow
16.09.2009, 14:35
Abi o konuyu şu başlıkta kendi aramızda bolca konuştuk. :) Gözünden kaçmış sanırım. Medya konuşmasa da biz konuştuk. :p

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8090&page=7

Zaten o aralar ne foruma girebildim ne de maçı izleyebildim, daha sonra özetlerde izleyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü. O yüzden kısaca sorayım dedim konuşuldu mu diye, aramaya kalksam bulamazdım büyük ihtimalle...Olsun bu vesileyle konuyu tekrar gündeme taşımış oldum. "Unutma unutturma" :)

Ozan Yazıcı
16.09.2009, 14:48
Belediye maçı berabere biter diye düşünmüştüm, enteresan bir fark geldi. Ama bu maç esas göstergedir bizim için. Avni Aker uğursuzluğunu kırmamız gerek, en azından başaltına tutunabilmek için artık kazanarak devam etmemiz lazım.
Forumda bir arkadaş sormuştu geçenlerde, Avni Aker'in saha ölçülerini bilen var mı, sahamız küçük mü diye? Bizim saha sanki biraz küçük gibi, kapanan takıma avantaj sağlar gerçekten öyleyse..

samutra61
16.09.2009, 14:58
inşallah bu maçıda alırız ankarada ortam o zaman çok daha farklı olacaktır.

vaslat
16.09.2009, 15:11
hakem aciklandi

18 Eylül Cuma
21.00 Trabzonspor - Antalyaspor: Koray Gençerler

http://medyatrabzon.com/news_detail.php?id=5141
Daha çok yan hakem olarak tanıdık kendisini bakalım nasıl maç yönetecek

Hqmi
16.09.2009, 15:17
İnşallah hakem vasat maç yönetmez.

hüseyin1975
16.09.2009, 15:43
Yattara oynayamiyacak diye okudum.

Bu Eleman "Genis Aile" Dizisindeki FAYDASIZI oynayabilir bence:mad:

titanic
16.09.2009, 15:44
Farklı kazanabileceğimiz bir maç inşallah hayırlısı olur

titanic
16.09.2009, 15:45
Yattara oynayamiyacak diye okudum.

Bu Eleman "Genis Aile" Dizisindeki FAYDASIZI oynayabilir bence:mad:
Hakketten söylenildiği gibi bar bar dolaşıp sakatlığını nüksettirdiyse ondan bize topçu olmaz.Silelim defterimizden

hüseyin1975
16.09.2009, 15:51
Hakketten söylenildiği gibi bar bar dolaşıp sakatlığını nüksettirdiyse ondan bize topçu olmaz.Silelim defterimizden

Zamaninda Ridvanda bu yüzden birdaha toparlanamamisdi!:mad:

Orhan Aydın
16.09.2009, 16:49
her hafta yattara oynayamayacak haberi değişik şekilde dolduruluyor anlamış değilim.

erik
16.09.2009, 17:04
erken gol fark getirir,gecikmesi sıkıntı.

kudu_61
16.09.2009, 17:12
zor maç belediye maçı 3 korner 2 defans arkası top 30 da 4-0 kandırmasın belediye maçı çok da iyi değildi takım antalya maçı 1-0 olsun bizim olsun nedense iyi oynayamıyoruzzzz

garaj55
16.09.2009, 17:37
Kim ne derse desin her yerde oldugu gibi biz de genel olarak sonuc taraftarligi yapiyoruz.Takim onca stresli oldugu maci farkli kazaniyor hala elestiri buluyor.3O tane de atsa bu takim yine kimseye yaranamaz.Yenildigimiz maclarda tamam genel olarak kotuyduk ama cok ta sanssizdik.Bu malubiyetler takimin guvenini sarsti haliyle her maca stresli ciktilar ve birde bizim taraftarin tutumu eklenince is daha da zorlasti.Bir BJK ya bakin adamlar kac mactir olumsuz skorla maclari tamamliyorlar,sampiyonlar liginde ilk macta yeniliyorlar Serdar Ozkan kaybettigimiz bir sey yok lig daha yeni basladi her sey olur diyor.Genel olarak taraftarlari da bu tutumda.Ama biz sanki her sey bitmis gibi davraniyoruz.Farkliyiz diyorsak camia olarak farkimizi gostermemiz lazim.Yoksa digerlerinden farkimiz yok...

Onur Şeref
16.09.2009, 17:40
zor maç belediye maçı 3 korner 2 defans arkası top 30 da 4-0 kandırmasın belediye maçı çok da iyi değildi takım antalya maçı 1-0 olsun bizim olsun nedense iyi oynayamıyoruzzzz

Hangi maçı izledin acaba?

Takım Sivas maçındaki gibi oynadı 20-30 pas arka arkaya yaptı.Tıpkı Barcelona gibi.Mükemmel oynadık.

sifuni
16.09.2009, 17:45
Bencede 6-1 maci abartmamak lagzim halen cok kolay pozisyon veriyoruz ve cabuk gol yiyoruz bu sorunun mutlaka cözülmesi lagzim.yoksa yine iki üc mac pes pese yenilgi serileri gelebilir malesef.

BiZe HeR YeR 61
16.09.2009, 17:49
Hangi maçı izledin acaba?

Takım Sivas maçındaki gibi oynadı 20-30 pas arka arkaya yaptı.Tıpkı Barcelona gibi.Mükemmel oynadık.
O kadar iyimiydik valla akşam trt3 de tekrar izlicem ...Mesala akşamki M.United'ı yenebilirmiydik:)

BiZe HeR YeR 61
16.09.2009, 17:50
Bencede 6-1 maci abartmamak lagzim halen cok kolay pozisyon veriyoruz ve cabuk gol yiyoruz bu sorunun mutlaka cözülmesi lagzim.yoksa yine iki üc mac pes pese yenilgi serileri gelebilir malesef.
En önemliside bu zaten adamlar 2 defa etkili gelse 1 i garanti gol oluyo olan gollerde hep aynı..fakat hala bir önlem yok..

Emre ÖZTÜRK
16.09.2009, 17:53
En önemliside bu zaten adamlar 2 defa etkili gelse 1 i garanti gol oluyo olan gollerde hep aynı..fakat hala bir önlem yok..

aynı gollerı sürekli yememiz benide çok düşündürüyor umarım hoca ve oyuncular bu konuyu ele alırlar

sifuni
16.09.2009, 17:56
Bizim düsündügümüz kadar düsünseler bir daha yemezler herhalde :D

Gökhan KAN
16.09.2009, 17:57
aynı gollerı sürekli yememiz benide çok düşündürüyor umarım hoca ve oyuncular bu konuyu ele alırlar
Bunu geçen sene kaç defa söyledim kimse buralarda konuşmadı goller biraz daha artınca konuşmaya başlandı çok şükür...

Geçen sene Eskişehir maçı Anderson, Gaziantep maçı Beto dan yediğimiz gollerde hemen hemen aynı..

+ Musa dan yediğimiz gol..vede Angelov dan yediğimiz gol de aynı golün havadan olanı..

Cihan
16.09.2009, 17:58
takımda motivasyon eksikliği var ama sevindirici olan kaleci son maçta 1 milyon dolarlık cezaya rağmen fena değildi ..

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 18:21
Artık öyle görünüyorki duran toplar en büyük silihlarımızdan biri inşallah anltayla maçındada kullanırız.

sametaydin
16.09.2009, 18:25
Belediye maçı aldatmasın bu maç da zor geçecek. Kesinlikle almalıyız antalyaspordan daha iyi bir takımız. Sabırlı oynamalıyız.

Mustafa Calik
16.09.2009, 18:54
Arkadaslar, Cuma günü saat kacta mac ? :)

Hasan ZAİMOĞLU
16.09.2009, 18:56
Arkadaslar, Cuma günü saat kacta mac ? :)
cuma günü saat 9 da

Mustafa Calik
16.09.2009, 19:00
cuma günü saat 9 da

Tesekkür ederim :)

turkish0061
16.09.2009, 19:24
insallah kazanacagizzz

cem arin
16.09.2009, 21:29
bazi arkadaslar her ne sartta olursa olsun olumsuz bir hava icindeler ve bunu da yazilarinda düstükleri notlarda görmek mümkün. Bir galibiyetin ardindan dahi o galibiyeti kutlayamayan insan psikolojisini anlayabiliyorum! yasamda genel anlamiyla esen olumsuzluk rüzgari haliyle kisiye,davranislarina,düsüncelerine ve aciklamalarina yansiyor.herseyin kötü oldugunu ya da olacagini düsünmek olumsuzluklar üzerinden yürümek insanlarin daha Fazla hayal kirikligi yasamasini bir nebze önleyebilir ancak bu ayni zamanda kisinin de düsünsel özgürlügünü kisityacagi gibi onun günü yasamasini ve orada mutlu olmasini önler. bugünü yasayamadan yarini düsünmemek gerek ayni sekilde bugün ve gelecek icin gecmiste kalmanin sakincali olacagi gibi.
Antalya maci zor gececek diyen arkadaslar tamamen gecmiste oynanan oyundan yola cikarak konusuyorlar ancak gecmise ne sivas macini ne de belediye macini katiyorlar!sayet yansiz bir yorum yapacaksak, resmin tamamini birlikte düsünmek zorundayiz.
Maca gelince; benim kanimca kazanacagimiz bir mac olacak. Takim kimilerine göre oturmamis gibi görünse de ve eksiklerimiz bulunuyor olsa da belediye maci gösterdi ki oyun sistemimiz oturma evresinde. özellikle 4-4-2 sistemine dönüsle birlikte gol yollarinda daha baskili olacagimizi söyleyebiliriz.
kanimca bu macla birlikte cok daha iyi bir trabzonspor seyredecegiz.

Emiroğlu
16.09.2009, 21:45
Takımda İbrahim Yattara dışında eksik bir oyuncu bulunmadığını belirten Alioğlu, "Gineli oyuncu takımlar birlikte antrenmanlara başladı. Güven problemi yaşıyor. Verimli olamayacağını düşünüyoruz. Antalyaspor maçında oynayamayacak" diye konuştu.

Harika yönetiliyoruz.Tam profesyonelce(!)

Futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu , Yattara hakkındaki durumu ve kararı bildiriyor !
Kulübün teknik yönetimi yok zaten !

Aynı tas , aynı hamam , aynı kafa yapısı...
Bekle taraftarım şampiyonluğu bekle.
Daha çooooooo....ok 25 seneler beklersin.

Dip.Ing.Mag.
16.09.2009, 22:54
sivas ilk puanini aldi bu arada beyler 1-1 bitti mac .., bu sene adamlar gidici öyle gözukuyor igrenc futbol oynuyrlar

Kazım Uzunboy
16.09.2009, 23:13
Sivas'ın düşmemesi için hiçbir neden yok.

Paksoy
16.09.2009, 23:25
ibb maçının tamamını izleyebileceğm biyer varmı ,

Paksoy
16.09.2009, 23:31
yardım edebilecek varmı ibb maçının tamamını izleyebileceğm link

furkan0561
16.09.2009, 23:32
yatttara ne zaman iyileşeceksin artık ya

Kazım Uzunboy
16.09.2009, 23:33
Ne zaman oynayacaksın desem daha iyi olur bence.

furkan0561
16.09.2009, 23:34
--------------Sylva------------------------
Tayfun---Egemen--Giray----Ferhat

Serkan-----Selçuk------Colman----Gabriç--
-------Gökhan-----Umut--------

TheRapZoNe
16.09.2009, 23:45
6-1'lik maç kimseyi yanıltmasın bu maç zor geçecektir. Futbolcular umarım bir kez daha rehavete kapılmazlar da galip gelmesini bilirler..

Emiroğlu
16.09.2009, 23:46
Ne zaman oynayacaksın desem daha iyi olur bence.

Bence en doğrusu

Ne zaman oynatılacak ?

Atık problemin yattara olduğuna inanmıyorum.
Duyduklarıma göre de öyle değil zaten.

Mehmet Fırat
16.09.2009, 23:48
İlk defa evimde maç izleyeceğim. İnşallah uğurlu gelir. :)

Cafer Bulur
17.09.2009, 00:10
Antalyaspor etkili hücum oyuncularina sahip ama savunma anlaminda cok da iyi olduklari söylenemez.

Necati,balili ve veysel bizi zorlayabilecek oyuncular,bunlara karsi skor dezavantajina düsmemeliyiz.

Gol yemezsek kazanamamamiz sürpriz olur,erken golü bulsak da farkli kazanacagimizi zannetmiyorum.

TSercaN
17.09.2009, 00:12
bu maci yenilelim yer yerinden oynar :) .... bi ara ben burda estim gurledim ama takima degil takimi yonetenlere kizdim ... takima herzaman destegim tam ... Allah nasip kismet ederse hayirlisiyla yenmek nasip olsun

Cafer Bulur
17.09.2009, 00:16
Macin hakemi koray gencerler,bizim icin iyi.

En azindan bülent ve yunus yildirim dan daha iyi oldugu kesin.;)

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 00:17
Veysel,Balili,Necati,Djehou dikkatli olmak lazım!

futbalski60
17.09.2009, 00:18
Yattara konusunda tüm suç oyuncunun kendisine aittir oyuncuya sempati duyuyoruz diye suçu başka insanlara yüklemek hata olur, eğer teknik heyet dinlen dediyse Yattara da gezmeye gittiyse bu durumda Broos Yattara'ya kolay kolay forma şansı vermeyecektir. Ancak Yattara aslanlar gibi çalışır Hocanın gözüne girerse belki durum değişir.

Cafer Bulur
17.09.2009, 00:23
Yattara konusunda tüm suç oyuncunun kendisine aittir oyuncuya sempati duyuyoruz diye suçu başka insanlara yüklemek hata olur, eğer teknik heyet dinlen dediyse Yattara da gezmeye gittiyse bu durumda Broos Yattara'ya kolay kolay forma şansı vermeyecektir. Ancak Yattara aslanlar gibi çalışır Hocanın gözüne girerse belki durum değişir.
Ben de bu konuda yattarayi hatali buluyorum,profesyonel anlamda yattara nin eksiklerini cümle alem biliyor.

Zaten broosun da hem alanzinho hem de yattaradan cok fazla haz almadigini düsünüyorum.

Daha önemli olan yattarasiz kazanabilmeyi ögrenmemizdir bence,artik yattara cok önemli bir eksik olarak görülmemeli.

Oynarsa iyi ama oynamazsa önemli degil görüsü ortaya cikmali....

uzzun
17.09.2009, 00:29
Hiç kimse korkmasın...Çok rahat bir maç olacak bakın görün.

Benim gibi bir antibroscu bile çok rahatsa bu haftada beşlik olur gibime geliyor :)

Varmı iddaya giren? Handikap 3..........

CÖMERT
17.09.2009, 00:31
Yeneriz diyesim geliyor :)

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 00:32
Hepimizin öyle diyesi geliyor ama..

Cafer Bulur
17.09.2009, 00:37
Simdiye kadar her macta degisik bir kadro sahaya süren broosun bu hafta da 1-2 degisiklik yapacagini düsünüyorum.

Tayfunun yerine serkan,serkan in yerine de ceyhun oynar gibime geliyor....

Mehmet Fırat
17.09.2009, 00:41
Serkan'ın ortasahada kalması lazım. Sağbek isterse Song olsun, hatta Tayfun olsun. Ama Serkan ortasahada kalsın.

Burak TOSUN
17.09.2009, 00:42
Birde şu benim çok canımı sıkıyor.
Diyarbakır maçında yenen gol
İbb maçında yenen gol
Ve manisa maçında yenen gol.

Hepsi birbirinin kopyası goller. Ceza sahası çizgisine paralel bir futbolcu topu getiriyor, içeriye yuvarlıyor, bütün defansın bakışları arasında top ağlarla buluşuyor.
Acil bir önlem alınması gerek bu zaafa.

Yoksa Necati veya Veysel böyle bir pozisyonda kaçırmazlar bunu bilsin herkes.

Hasan ZAİMOĞLU
17.09.2009, 00:44
şu maçıda kazanıp sivasın mağlubiyetine ne gülerim biliyormusnuz (:(:

Erdal
17.09.2009, 00:44
İbb maçında yenen gol
Ve kısmen manisa maçında yenen gol.

Hepsi neredeyse birbirinin kopyası goller. Ceza sahası çizgisine paralel bir futbolcu topu getiriyor, içeriye ortalıyor, bütün defansın bakışları arasında top ağlarla buluşuyor.

Bazen sahiden takımı forumdan bir ekip yönetip çalıştırs daha mı iyi olacak diye düşünmüyor değilim :)

futbalski60
17.09.2009, 00:46
Ben de bu konuda yattarayi hatali buluyorum,profesyonel anlamda yattara nin eksiklerini cümle alem biliyor.

Zaten broosun da hem alanzinho hem de yattaradan cok fazla haz almadigini düsünüyorum.

Daha önemli olan yattarasiz kazanabilmeyi ögrenmemizdir bence,artik yattara cok önemli bir eksik olarak görülmemeli.

Oynarsa iyi ama oynamazsa önemli degil görüsü ortaya cikmali....

Haz almamakla alakalı değil bence örneğin Alanzinho Hocanın istediklerini sahada yaparsa mutlaka forma giyecektir. Herkese eşit forma hakkı tüm oyuncuların üstün performans yakalamasını sağlıyor mesela Egemen yedek kaldı ve dönüşü muhteşem oldu, Cale'yi yedek bıraktı Ferhat'ı kazandık aynı zamanda Cale'ye de şans verdiğinde çok iyi performans sergileyecektir. Alanzinho'ya olumsuz baksa Sivas ve Diyarbakır maçlarında şans vermezdi bence, o maçlara da baktığımızda Alanzinho fazla çalıma girmemiş ve etkili bir oyun sergilemişti eğer Alanzinho istenilen performansa ulaşır, Hocanın istediklerini yaparsa hem kendisi kazanır hem takım kazanır ben Alanzinho'nun yakında ilk 11'de oynayacağını düşünüyorum pes etmeyen bir yapısı var.

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 00:48
Serkan'ın ortasahada kalması lazım. Sağbek isterse Song olsun, hatta Tayfun olsun. Ama Serkan ortasahada kalsın.

Evet Songun artık sağbekde denenmesi lazım ğs de oynadığı maçları hatırlıyoruz.

Burak TOSUN
17.09.2009, 00:49
Bazen sahiden takımı forumdan bir ekip yönetip çalıştırs daha mı iyi olacak diye düşünmüyor değilim :)

:D:D
Ama gerçekten rakip takım t.direktörü olsam ilk çalışacağım pozisyon bu olur.

Birde şu var bu yenen gollerin 3'ünde Egemen, 2'sinde Song, 1'inde Giray ilk 11'de forma giyiyor.
Benim burdan anladığım Egemen'in bu konuda büyük bir zaafı olduğu. Kısmen Song'da da var.

Cafer Bulur
17.09.2009, 00:50
Haz almamakla alakalı değil bence örneğin Alanzinho Hocanın istediklerini sahada yaparsa mutlaka forma giyecektir. Herkese eşit forma hakkı tüm oyuncuların üstün performans yakalamasını sağlıyor mesela Egemen yedek kaldı ve dönüşü muhteşem oldu, Cale'yi yedek bıraktı Ferhat'ı kazandık aynı zamanda Cale'ye de şans verdiğinde çok iyi performans sergileyecektir. Alanzinho'ya olumsuz baksa Sivas ve Diyarbakır maçlarında şans vermezdi bence, o maçlara da baktığımızda Alanzinho fazla çalıma girmemiş ve etkili bir oyun sergilemişti eğer Alanzinho istenilen performansa ulaşır, Hocanın istediklerini yaparsa hem kendisi kazanır hem takım kazanır ben Alanzinho'nun yakında ilk 11'de oynayacağını düşünüyorum pes etmeyen bir yapısı var.
Yazdiklarinda cok haklilik payi var ama bursa macinda tribüne gönderilmesi ve belediye macinda 4-0 lik skora ragmen son 3 dakika oynatilmasi bende böyle bir kani olusturdu.

Genel olarak broosun hakedene formayi vermek istedigi ortada,bu da gayet dogal ve cok iyi bir durum.

Yalniz hakedisler sadece antrenman performansina bagli kalmamali,bazi futbolculari antrenman performansiyla degerlendirmek yanlistir.

TRabzon 0f Love
17.09.2009, 00:53
Rahat alıcaz ALLAH'ın izni ile.

futbalski60
17.09.2009, 01:07
Yalniz hakedisler sadece antrenman performansina bagli kalmamali,bazi futbolculari antrenman performansiyla degerlendirmek yanlistir.

Doğru ama örneğin Cale'nin reytingi Ferhat'tan yüksek ama şu görüntüde Ferhat'ı kesip Cale'yi oynatmak hatadır iyi oynuyor ve formda eğer Ferhat hata yapmaya başlarsa bu sefer Cale formayı kapar ve kalıcı olmak için elinden geleni yapar işte kadro derinliği bu, geçen yıl bu eksikliğimiz vardı.

Alanzinho konusunda da durum aynı şuan yerine oynayacağı oyuncu kötü performans sergilerse oyuna girer etkili olursa forma onun olur.

Antalya maçına gelince rakip kapalı oynuyacak hepimiz biliyoruz, eğer baskı altına alıp hücumda çoğalabilirsek çok rahat sonuca gideriz. Ama rakip sahada hareketli olmamız gerekiyor önceki maçlarda statik oynadık ve şişirme toplarla pozisyon üretmeye çalıştık u tür pozisyonlarla Trabzonspor kimle oynarsa oynasın sonuca gidemez sadece şansla skor üretebilir neticede hava toplarında etkili oyuncumuz yok.

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 01:10
Rahat alıcaz ALLAH'ın izni ile.

İnşallah İnşallah..

Gökhan KAN
17.09.2009, 01:12
Bence sistem ve kadro değişmesin..Serkan yine orta sahada ikinci topları kovalasın..

sifuni
17.09.2009, 01:13
Insallah aliriz ama defansdaki hatalar insani düsündürüyor ama golleri bulmakta zorluk cekmezsek maci aliriz

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 01:15
Bence sistem ve kadro değişmesin..Serkan yine orta sahada ikinci topları kovalasın..

Bencede Serkan ortasahada olunca Colman daha rahat oynuyor Colman rahat oynayınca takım iyi oynuyor:)

gcolman
17.09.2009, 01:37
İbb maçında yenen gol
Ve manisa maçında yenen gol.

Hepsi birbirinin kopyası goller. Ceza sahası çizgisine paralel bir futbolcu topu getiriyor, içeriye yuvarlıyor, bütün defansın bakışları arasında top ağlarla buluşuyor.

Yoksa Necati veya Veysel böyle bir pozisyonda kaçırmazlar bunu bilsin herkes.

cok dogru soyluyorsun hep ayni tip golleri yiyoruz buna onlem alinmali

hos_cocuk61
17.09.2009, 01:40
Kadronun korunmasından yanayım; fakat sağ bek pozisyonunda Song'un oynaması taraftarıyım, Liverpool'da oynadığı dönemlerde sağ bekde bayağı başarılı idi. Malum maç Avni Aker'de Tayfun taraftar ikilemini şimdiden tahmin ediyorum.

sifuni
17.09.2009, 01:43
Serkan cok begendim gecen mac insallah yine ayni performansi sergiler birde sorum olacak bu sezon Lig tv de ayni sampiyonlar ligindeki gibi Futbolcularin ne kadar mesafe kat ettigini yayinliyor acaba Trabzonspor - IBB macinin Istatigini nerden bulabilirim??

ölümüne61
17.09.2009, 01:44
bu maçta gol atarmıyız bilemem ama birazda zor gol yeriz çünkü necati takıma yeni katıldı geçen hafta gol atmıış olsada bu hafta daha sert savunma karşılıcak onu veyselin eski formunda olmadığı geçen hafta belli oldu atacağımız bir gol bize galibiyeti getirir diyorum

murseltaskin
17.09.2009, 02:06
antalya maçını alacağımızı düşünüyorum...gol de yiycez bundanda eminim

Erdal
17.09.2009, 02:17
Serkan mutlaka ortada oynamalı...Yahu yazık ettik hem biz hem fb çocuğun en güzel yıllarına...

Saltuk Buğra
17.09.2009, 02:28
bu maçı ne olursa olsun almamız lazım.. hem takım iyice kendine gelir hem biz taraftar...

ahmet aydın
17.09.2009, 02:37
bu hafta serkanı geriye çekip tayfunun yerine barışı oynatacagını düşünüyorum.

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 03:01

Bu iyi bir fikir ama bence bunu risk olarak görecek ve yapmayacaktır.

Hasan ZAİMOĞLU
17.09.2009, 03:04
barış, engin,yattara triosundan birisi olabilir

Hüseyin İlkin
17.09.2009, 03:05
Serkan mutlaka ortada oynamalı...Yahu yazık ettik hem biz hem fb çocuğun en güzel yıllarına...

Sağ bek alınmamasının sancılarını yaşıyoruz Serkan konusunda da.
Serkan'ın orta alanda gösterdiği performans tek kelimeyle müthiş.
Kendisini geriye çekerek performansında azalmaya yol açıyoruz.
Sağ bek olarak elimizdeki en iyi tercihte bir nevi Serkan ama...

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 03:06
İlk golü erken bulursak ibb maçı kadar olmasada o skora yakın bir maç bekliyorum.

Hasan ZAİMOĞLU
17.09.2009, 03:11
ilk iç saha galibiyetimiz olacak inşallah

OrkHun
17.09.2009, 03:17
cok dogru soyluyorsun hep ayni tip golleri yiyoruz buna onlem alinmali

kanattan dünyanın en sıradan ikiye birlerini yiyoruz da ondan
adam sıfıra inince göbekteki adamın ensesinde gözleri olmadığı ve kafasını insanüstü bir frekansta bir topa bir tutacağı adama(veya adamlara)çeviremeyeceğinden gol yememiz gayet doğal

buradaki eksiklik stoperlerden ziyade
kanattan iki kişi gelen rakibi tek kişiyle karşılamaya çalışmaktır
burada ya açık oynayan oyuncu ilk karşılayan olmalı bekteki vatandaş kademeye girmeli
ya da ön libero mevkisinin oyuncusu bekin kademesine girebilmelidir
(bkz. aurelio)

ahmet aydın
17.09.2009, 03:26
yada tayfun yerine song oynayabilir.song arasıra milli takımdada sag bek oynuyormuş.

Adem Köse
17.09.2009, 06:41

Arkasından gelecek yıl sözleşmesi biten Murat Ceylan geliyor, aynı tip futbolcular dinamizimleri çok yüksek, kesinlikle o bölgeye bu tip bir oyuncu gerekli...İnşallah kaçırmayız.Serkan da artık yaşlandı ve çok yüksek tempoda oynadığından 70 den sonra temposu düşüyor.

.....
17.09.2009, 07:16

:alkış:

Bunu Geçen seneden beri söylüyoruz ama nafile. Şu adam ortada oynasın oyun gerçekten daha farklı oluyor. Sağbekte onu altın kafese hapsediyoruz malesef...

Kaan
17.09.2009, 08:11
Avni Aker'e hücum

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a karşı alınan 6-1'lik galibiyet olumlu anlamda büyük etki yarattı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm714981.jpg

Bordo-Mavili taraftarlar üzerinde İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a karşı alınan 6-1’lik galibiyet olumlu anlamda büyük etki yarattı. Önceki gün sadece taraftar kart sahiplerinin alabildiği biletler dün de genel satışa çıkarıldı. Fiyatları 15 ile 150 TL arasında değişen biletlere Karadeniz temsilcisinin sevenleri büyük ilgi gösterdi. Antalyaspor mücadelesinde Avni Aker’in tamamen dolmasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Bilindiği gibi İstanbul Belediye mücadelesinde de kötü hava koşulları beklentilerine rağmen Olimpiyat Stadı’nda 10 bini aşkın Trabzonlu takımının yanında olmuştu.

Fanatik

Kaan
17.09.2009, 08:12
Dersimiz Antalya

http://www.fotomac.com.tr/2009/09/17/im/EDD21D49D2B5F843BC0058B1x.jpg

Teknik direktör Hugo Broos dün yapılan idmandan sonra futbolcularıyla bir araya gelip Antalyaspor'un analizini yaptı.

Büyükşehir maçının hemen ardından gözünü Antalyaspor karşılaşmasına çeviren Trabzon'da teknik direktör Hugo Broos, rakibi öğrencilerine ezberletiyor. İlk 5 haftada sağlam savunmasıyla dikkat çeken Antalya'yı analiz edip, artılarını ve eksilerini çıkaran Belçikalı hoca tüm ayrıntıları dün oyuncularıyla paylaştı.

Antalyaspor'un ligin güçlü ekipleri arasında yer aldığını dile getiren Broos, "Büyükşehir'i yendik diye rehavete kapılmayın. Önemli olan bu galibiyetleri seri haline getirmek. Size rakibi eksiklerini iyi bilmeniz ve bunları değerlendirmeniz için anlatıyoruz. Oyun anlayışı oturuyor. Daha iyi işler yapacağız" ifadesini kullandı.

Fotomaç

Kaan
17.09.2009, 08:19
Trabzonspor’u yeneceğiz!

Antalyaspor Basın Sözcüsü Görgülü, iddialı konuştu:

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/57371_b.jpg

NECATİ OYNUYOR
Antalyaspor Basın Sözcüsü Tahir Görgülü, cuma günü oynayacakları maçta Trabzonspor'u yeneceklerini iddia etti. Antalyaspor'un artık rayına oturduğunu, Ankaragücü galibiyetiyle de büyük moral kazandığını söyleyen Görgülü, "Bu hafta sonu Trabzon'da Trabzonspor'la karşılaşacağız. Trabzonspor güçlü bir takım, iyi oynuyor. Ancak Antalyaspor da iyi bir takım. Antalyaspor'un hedefi, her zaman 3 puan almaktır. Bu hafta oynayacağımız maçta Trabzonspor'u yeneceğiz" dedi. Görgülü, Ankaragücü maçında sakatlanan Necati Ateş'in durumunun iyi olduğunu ve Trabzonspor'a karşı oynayabileceğini sözlerine ekledi.

Karadeniz

Ahmet Başkaya
17.09.2009, 08:19
Yattara Gabriç Colman ve Alan'ı hiç bir arada görecekmiyiz acep :S...

Kaan
17.09.2009, 08:20
Bayram hediyesi olacak

Asbaşkan Hacısalihoğlu, Antalyaspor engelini geçip seri yakalamak istediklerini söyledi.

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/57368_b.jpg

Futbolcuların İstanbul B.B. maçındaki sevinci Antalya maçında da kendilerine yaşatacaklarına inandığını belirten Hayrettin Hacısalihoğlu, "Oyuncularımız galip gelip taraftarlarımıza en güzel bayram hediyesini verecek" dedi

BİZ GÜVENİYORUZ
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, cuma günü oynayacakları maçta Antalyaspor engelini kayıpsız geçip camiaya bayram hediyesi vereceklerini açıkladı. Hacısalihoğlu, "Futbolcularımızın camiaya geçen hafta yaşattıkları sevinci bu hafta da yaşatacaklarına inanıyorum. Bayram öncesi taraftarlarımıza en güzel bayram hediyesi vereceklerdir. Bu konuda takımımıza güveniyoruz. Bu maçla birlikte iyi bir seri yakalarsak, Trabzonspor ligdeki iddialı konumunu ve hedeflerini sağlamlaştıracaktır" diye konuştu.

DEVAMI GELECEK
Hacısalihoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında ortaya konulan futbol ve alınan farklı galibiyetin, takım üzerindeki moral bozukluğunu attığını belirtti. O maçta futbolcuların sergiledikleri performanstan memnun olduklarını dile getiren Hacısalihoğlu, şunları söyledi: "Takımlar arasındaki güç dengesi de birbirine çok yakın. O nedenle tahmin etmediğimiz ve beklemediğimiz bazı sonuçlar aldık. Ancak Belediye maçıyla takımın kendini bulduğuna inanıyorum. O galibiyet takımın, camianın moral ve motivasyonu açısından iyi oldu. Bundan sonra devamını getirmek istiyoruz."

Karadeniz

Kaan
17.09.2009, 08:22
SÜPER TRABZON GELİYOR

Broos, İstanbul Belediye maçındaki Trabzonspor geleceğimizin aynasıdır dedi.

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/57373_b.jpg

BROOS; “İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında bölüm bölüm oynadığımız pozitif futbolu oyunun geneline yayacağız”

BROOS: “Farklı gelen galibiyet, hedeflediğimiz oyun anlayışının aynasıdır. En iyi Trabzonspor’u yaratmak için çalışıyoruz”

POZİTİF FUTBOL
Trabzonspor’da farklı İstanbul Büyükşehir Belediyespor galibiyeti Bordo-Mavili camianın takımlarına olan güvenini yeniden geri getirirken, Teknik Direktör Hugo Broos da gerek karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamalar ile gerekse de idmanlarda oyuncularıyla yaptığı toplantılarda, Trabzonspor’un rayına oturmaya başladığını görüşünü seslendiriyor. Broos, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında bölüm bölüm oynadıkları pozitif futbolu oyunun geneline yaymaları halinde istedikleri Trabzonspor’u herkese izlettireceklerinin altını çizdi.

DAHA İYİ OLACAK
Tecrübeli teknik adam Hugo Broos, hücüm zenginliğini arttıran oyun anlayışı ile göze hoş gelen futbolu sergilemede adına her geçen gün olumlu mesafeler kat ettiklerini belirtirken, “Ligde 5 haftada geride kaldı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadığımız maçlar oldu ve hesapta olmayan puanlar kaybettik. Ancak Belediyespor maçında izlettirdiğimiz futbol Trabzonspor’un oyun anlayışının aynasıdır. İlerleyen haftalarda sistem tamamen oturacak ve kazanımlar artacak” dedi. Broos, camianın taraftarların kendisine olan güvenine de teşekkür ederek, “Onlara mutlu edecek bir Trabzonspor yaratmak için çalışıyoruz” dedi