PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 36. Avrupa Basketbol Şampiyonası | Türkiye - İspanya l 63 - 60

Sayfa : 1 [2]

İlker Akçay
12.09.2009, 20:38
İspanya'ya 60 ı gösterip 61 i yaptırmadık :D harika maçtı hidayet ve ender kötü oynamalarına rağmen normalde ikiside 15 sayı civarı katkı yapabiliyordu ama onların kötü olmasına rağmen kazanmak iyice ümitlendirdi beni bir galibiyet daha bizi grup lideri yapar finale yürürüz inşallah

Selman
12.09.2009, 21:26
Bu öyle böyle bir zafer değil.

Rakip Son Avrupa Şampiyonası Finalisti, Dünya Şampiyonu ve Olimpiyat finalisti.Apoletlere bak?

Helel olsun size 12 Dev yürekli adam.

Müthişsiniz müthiş !

pReN@_61
12.09.2009, 21:43
Tebrikler takımımıza..

İskender Çakmak
12.09.2009, 22:03
süper oynadılar inanarak oynadılar ve bu maçı aldılar zor günler geçiren Türkiyemizin yüzünü güldürdüler

unique
12.09.2009, 23:13
Bravo valla; müthiş heyecan yaşattı on iki dev adam bize. İspanya'yı yenen bir takımımız olduğuna göre ufaktan şampiyonluk hayalleri kurabiliriz galiba:)

Adem Erdoğan
12.09.2009, 23:57
Turnuvadaki en kötü oynadığımız maçta İspanyayı yendiysek, Yunanistan Sırbistan falan hikaye olur.:)

bordo61
13.09.2009, 00:16
Tek Kelimeyle Harikayız ya süper zevkli oluyo izlemeyen varsa çok şey kaçırıyor

yorumsuz6117
13.09.2009, 00:30
slovenya litvanyayı dağıtmış 81-58..

Miraç Atalay Çiftçi
13.09.2009, 00:38
İş yerinde yemekhaneye indim. Hido'nun son dakikadaki hatalı pası ile izlemeye başladım ama o anda dahi hırsın ve kazanma azminin oyuncularımızı nasıl yönlendirdiğini kolayca görebildim.

Bir milli takım sıradan avrupa takımlarını yenememenin acısını, takım olamamanın bedelini üstelik Türk antrenör başındayken çekerken, aynı ülkenin başka bir milli takımı yabancı bir hoca ile büyük bazı oyuncuların yokluğunda bile takım oyunu ve hırsla Avrupanın büyük takımlarını, Dünya sıralamasına giren takımları dize getirerek yoluna devam ediyor.

Tebrikler 12 Dev Adam ve teknik ekibi...
Başarılarınız daim olsun.
Hedef elbetteki şampiyonluk...

Osman Yavuz
13.09.2009, 03:33
Ömer Aşık oyunuyla NBA'ya göz kırptı resmen. Kötü oynamamıza rağmen kazanmasını bildik. Tebrikler devler.
Zaten bu sene Portland tarafından ilk tur 36. sıradan seçildi Ömer.Bir sene daha Fenerbahçe'de oynayıp gidecek Nba'e ve yeni gururumuz olacak inşallah.

arkadaşlar bu yunanistan ı abartmayın ispanya kadar da güçlü değiller bence,
Valla bu turnuvadaki Yunanistan bu turnuvadaki İspanya'dan daha iyi bir görüntü sergiledi.:)

Muhammet*
13.09.2009, 08:16
V.Spanoulis durdurulabildiğinde yunanistan yenilemeyek takım değil, Avrupanın en iyi guardlarına sahip olmasına rağmen bunların 2 si kadroda yok.

Mert67
13.09.2009, 09:47
Helal olsun 12 dev adam.
Turnuvanın genelinde başarılı olduğumuz serbest atış ve ribauntlarda ki başarıyı gösteremesek de İspanya'ya yendik.Diyecek söz yok.:)

Hasan61
13.09.2009, 10:22
ne söylesem bilemiyorum
ispanya'yı 60 sayıda tutacak bir takım çok zor bulunur

ömer onan hastalıktan yeni çıkmış belki de etkisini tam üzerinden atamamışken önce logan,sonra navarro'ya hayatı zindan etti
şampiyonluk hiçte zor değil böyle oynarsak
hidayet sakat sakat oynadı,skorda etkin olamadı ama yinede takıma liderliği ile orda olması gereken birisi
hücumda ara ara dengesiz atışlar yaptık bu dönemlerde hemen skoru ileri taşıdılar daha dikkatli olmalıyız bu konuda

ayrıca söylemeden geçemem
çeyrek bitimine 9 saniye kala
faul hakkı dolmamışken faul yapmamak çok büyük bir hata
neyseki sayıya çeviremediler

BALKAN 06
19.09.2009, 16:38
İsmail abi ilk 6 da olabilirsek büyük başarı,
5. veya 6. oluruz diyorum,haddim olmayarak:o
gurup maçlarında fırtınalar estirirken yazmıştım bunu,
o zaman hayli karamsar olan bu yorum şimdi çok hayal kaldı...