PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Brüls ve Papy'ye Sorusu Olan Var mı?

izzet
09.09.2009, 11:16
Selam arkadaslar,

Bir kac aydir sürdürdügüm temaslar sonuc verdi ve Ekim sonunda Maastrichtin evinde oynadigi bir maca gidecegim. Buna ilaveten MVV tribün lideri ile temas kurdum, ve onun sayesinde büyük bir ihtimalle Papy ve Brülse soru sorma imkanimiz olacak. Ayrica teknik direktör Fuat Capa icinde nabiz yokluyorum.

Ziyaret BMN adina bir ziyaret olarak gerceklesecek(BMN yönetiminin bilgisi ve izni var). Arzu ederseniz, Brüls ve Papye sorusu olan burdan yazabiliri. Eger planladigim gibi onlarla kisa bir söylesi yapmam mümkün olursa, sorularinizi iletirim.

Buradan sizi gelismeler hakkinda bilgilendiririm. Insallah hersey umdugum gibi gerceklesir, sorularinizi sorar, izlenimlerimi aktarabilirim.

Selamlar ve Saygilar

(Simdilik Ganitada actim basligi. Yöneticiler baska bir yere tasimayi uygun oraya tasisinlar :))

Alp Yavuz 13
09.09.2009, 11:35
sorum brüls'e trabzonsporda ayrılmayı düşünüyormu sene sonu için yada oynamaya devam edecekmi :) şimdiden teşekkürler

izzet
09.09.2009, 11:35
sorum brüls'e trabzonsporda ayrılmayı düşünüyormu sene sonu için yada oynamaya devam edecekmi :) şimdiden teşekkürler

Ne zaman Brüls geldi de ayrilmayi düsünecek bu adam :)

Fatih Kuloğlu
09.09.2009, 11:40
Trabzonspor onlara hak ettikleri değeri vermediği için kırgınlıkları varmı ?

Teşekkürler...

Alp Yavuz 13
09.09.2009, 12:06
Ne zaman Brüls geldi de ayrilmayi düsünecek bu adam :)
brüls'ün fifa kurallarıı olması lazım herhalde iki yıl kiralık başka bir takımda oynarsa başvurup bonservisini alabilir onun için ;)

Sümeyye Şahin
09.09.2009, 13:02
Trabzon-Trabzonspor izlenimlerini merak ediyorum. Yakın tarihte geldikleri hazırlık maçında düşünceleri oluşmuştur.

Teşekkürler, arzuladığınız gibi olur umarım.

Emirhan Makul
09.09.2009, 13:47
İzzet İkisine de deki kaçıp kendilerini kurtarsınlar.

izzet
09.09.2009, 14:03
İzzet İkisine de deki kaçıp kendilerini kurtarsınlar.

Maastrichttenmi bizdenmi :D

Emirhan Makul
09.09.2009, 14:04
Maastrichttenmi bizdenmi :D

Bizden ya bizden acil kaçıp kurtulsunlar dava mava açar bizimkiler onlar kazanır sonra 30 yaşından sonra biz alırız onları rahat olsunlar.

izzet
09.09.2009, 14:15
Bizden ya bizden acil kaçıp kurtulsunlar dava mava açar bizimkiler onlar kazanır sonra 30 yaşından sonra biz alırız onları rahat olsunlar.

Aynen bu sekilde ileteceğim ... Reaksiyonları ne olacak merak ediyorum :D

saka maka acaba ne yaparlardı :p

izzet
12.09.2009, 13:27
Arkadaslar mvv tribün lideri ile görüsmelerimden bir kesit:

Hey dude!

Just a small question, would it be an option for you to bring some merchandise from Trabson? We have our own new supportershome in the stadium, and want to decorate the place with some friendship clubs!!

Cheers, Ali

Ne yazikki benim elimde su an hediye edilebilcek bir ürün yok. Acaba bu konuyu BMN olarak nasil cözebilir. Ne yazikki yöentim kurulumuz attigim PMe cevap vermedi. Oraya gidip elimiz bos olmaz. Arti adamlar hediyemizi arkadaslardan hatira olarak sergileyecek

Saygilar

bordoylamavi
19.09.2009, 00:37
bi bmn atkısı gönderilmekli. izzet bence bu knouyu pm ile gördüğün btün yönetcilere at. bazı yönetciler çok ilgili oluyor

ATSIZ
19.09.2009, 00:41
hım züğürdüz yanı o atkılar -tişörtlerin vs lerin parası nı tuhafiyeceler alıyor desenize...

izzet
19.09.2009, 01:23
Ne yazikki bu konuda yöneticilerimizden su ana kadar olumlu olumsuz bir yanit alamadim.

izzet
24.09.2009, 15:41
Elim bos gitmek istemedigimden ve bu konuda forumdan bir yardim göremedigimden, ziyaret Mart ayina ertelenmistir.