PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Testi Kırılmadan İBB Maçı...

Atalay
04.09.2009, 12:07
Arkadaşlar 13.9.2009. pazar saat 17.00 DA oynanacak ibb maçı için şimdiden federasyonla görüşülüp bu maçın saatı iftardan sonraya alınmalıdır.

Bu maç için kulüp vali, büyükşehir vede başakşehir belediyeleri ile görüşüp trafik,ulaşım,otopark,seyyar vede insanların topluca iftar açması için yapılacak organizasyonlara çare bulmalıdır...

Kulüp maç öncesi olimpiyat stadının etrafına Ts Club tırı, Ts club ürün çadırları ,Resmi dergi vede Trabzonsell standları açmalı taraftarlara yönelik aktiviteler düzenlemelidir...

Kulüp millet sefil perişan olmadan yani testi kırılmadan bu konulara acil olarak eğilmeli Kulüp çalışanlarını bu konulara Yönlendirmelidir...

Unutulmamalıdırki olimpiyat stadına gelecek olan gurbetçi taraftar Trabzonspor için maddi manevi her şeyini vermeye hazırdır..

Lütfen onlara gerekli ilgiyi gösterelim....

Recep Alkan
04.09.2009, 12:10
İki haftadır diğer takımlar ile aynı saate maç koyan federasyon neden bu maçı bu saate almış ?

Neden Trabzonspor taraftarının yoğun ilgi göstermesi beklenilen maçlara bu tür işler alet ediliyor anlamıyorum ki, yani eziyet olsun da nasıl olursa olsun mantığı sürüyorlar.

S.DEMİRCİ
04.09.2009, 12:12
maç pazar günü değilmi?
ifttardan sonrada istanbul dışından gelenler için problem olmazmı?

Atalay
04.09.2009, 12:15
maç pazar günü değilmi?
ifttardan sonrada istanbul dışından gelenler için problem olmazmı?

Doğru pazar günüymüş...

Fakat yinede çekincelerimiz değişmiyor...

Adem Erdoğan
04.09.2009, 12:15
maç geç olursa gelen kişi sayısı daha az olur.

Cengiz Çubukcu
04.09.2009, 12:16
kimse bizi caydırmaz, değil iftara yakın sahurda bile olsa bu maça gidilecek...

S.DEMİRCİ
04.09.2009, 12:16
Doğru pazar günüymüş...

Fakat yinede çekincelerimiz değişmiyor...
saat 21:00 de maç başlasa..
23:00 bitse...
istanbul dışından geleceklerin geri dönmesi çok problem olur..
pazarteside iş günü olduğu düşünülürse...

Ömer SEVİNÇ
04.09.2009, 12:17
Erken olması daha iyi bence. O statta saat 9'daki maça kimse gitmez.

İstanbul dışından gelmeyi düşünen benim gibilerin ise hiç şansı kalmıyor tabi.

Mehmet Fırat
04.09.2009, 12:21
Atalay Abi, yine organizasyon olacak değil mi? :)

Atalay
04.09.2009, 12:22
Sadece saat değil alt alta sıraladıgımız bir çok konu var orada...

bkandil
04.09.2009, 12:25
Büyükşehir Belediyesi statta maç sonunda dürüm-ayran dağıtsın. (Maç 18:45'te bitiyor, iftar 19:27'de...)
Adamlar istanbul takımlarının maçlarında bile göremedikleri hasılatı görüyorlar bizim maçlarda...

Hüseyin Kurt
04.09.2009, 12:26
Toplu gidip gelebilmek için seferler koyulmalı.Trafik çilesi çekeceğimiz kesin de en azından biraz daha az çile çekeriz.

Atalay
04.09.2009, 12:31
Mesela belediye seyyar satıcıları korsan ürün satanlara müdahale edecekmi..!!

Mesela trajikomik şekilde Trabzonda Atatürk anıtında duran Ts club tırı stadyum önüne gelecekmi...!!

Bruje maçında yaşadığımız güvenlik zafiyeti yaşanacakmı??

LazAnisT
04.09.2009, 12:40
Takım için neleri yapmadıkki.Birgünde arabamızda iftar açarız

S.DEMİRCİ
04.09.2009, 12:46
Mesela belediye seyyar satıcıları korsan ürün satanlara müdahale edecekmi..!!

Mesela trajikomik şekilde Trabzonda Atatürk anıtında duran Ts club tırı stadyum önüne gelecekmi...!!

Bruje maçında yaşadığımız güvenlik zafiyeti yaşanacakmı??
güvenlik harici olanlar gerçekleşmez...

Ali İhsan
04.09.2009, 12:53
Bence maçın saati iyi, hatta daha erkene bile alınabilir, Eylül'ün ortasında hava koşulları herhalde çok sıkıntı olmaz. Asıl sorun gece olsaydı başlardı, misal ben ailemle beraber gelsem, nasıl geri döneceğim toplu taşıma araçlarını kullanarak?

Lisanslı ürün konusu gerçekten çok önemli, ciddi ürün satışı olabilir ve korsan engellenebilir...

Halil Atalay
04.09.2009, 12:57
inşallah o dedikleri olur gökhan abi ama zor genede bir metin hazırlansın ve kulüp ee herkes mail atsın

a f s
04.09.2009, 12:59
Olimpiyat stadındaki açılış maçını hatırlıyorum da aklıma hiç iyi şeyler gelmiyor. Ne bir polis, ne bir zabıta görememeştim ben orada.

Lisanslı ürünlerle korsanının yanyana satıldığını, üstelik stadın içinde bile tezgahların açılabildiği bir gündü o gün. Korsan tezgahları karşılamıştı bizi staddan önce.

Hiç unutmuyorum; tıpkı bugün olduğu gibi, haftalar öncesinden -burada olduğu gibi- uyarılarımızı yapmış, isteklerimizi kulübümüze iletmiştik.

Hadi o zaman yönetimin ilk yılıydı ve birçok konuda acemi idiler, fakat bugün göz göre göre aynı hataların tekrar edilmemesini istiyoruz.

Gökhan Atalay -sağ olsun- bu başlığı açmadan önce, çeşitli başlıklarda bu önemli konuyu gündeme getirmişti. Konuya duyarlı bir taraftar hassasiyeti ile işin sorumluları ile konuyu paylaşmıştım, fakat böyle bir kamuoyunun olması çözüm için çok daha etkili olacaktır.

Hafta sonu oynanacak olan maç, basit bir lig maçı değil, önemli organizasyonların yapılabileceği her anlamda kazançlı bir gün olabilir.

Yeter ki taraftar kadar yönetim ve kulüpte çalışanlar bu konuya ilgi göstersin ve meselenin ciddiyetine varsınlar. TS Club mağazasının karşısında değil, gurbette taraftarla buluşan tır istiyoruz en basitinden.

İstanbul'da bulunan TS Club mağazalarının da orada stand açması sağlanıp insan gücünden yararlanılabilir. 61 Yattara yazılı hazır formalar indirimdeki formalar eminim kapış kapış gidecektir. Yok satan tişörtlerden alamamış olanlar için bir fırsat olur o gün.

Korsan ürünlere karşı mücadele için, avukatlarımızın ve belediye zabıtalarının, vergi denetmenlerinin şimdiden gündemlerine girmeli bu konu. Korsan ürünle mücadele, sadece pankart asmakla olmuyor. Asıl etkili yöntem, taraftarın bulunduğu yere hizmetini götürüp onun gönlünü kazanmaktan geçiyor.

Bu konu çok önemli, bununla ilgili kamuoyu oluşturmaya, mail atmaya, telefon açmaya devam etmeliyiz.

Ramazan günü o saatte İstanbul'un bir ucunda maç yapacak olan sadece futbol takımımızı değil oraya gidecek olan onbinlerce kişiyi düşünmek zorunda. Yapacakları iyi işler mübarek günde o kadar insanın duası veya bedduasına dönüşebilir. Tercih kendilerinin.

Biz yine söyleyeceğimizi testi kırılmadan söyleyelim de, umarım bu kez bizi yanıltırlar.

hamsi_laz_tr
04.09.2009, 13:05
uzaklık konusunda hiç dert etmiyecegim maclardan bir tanesi şahintepede oturmam ilk kez bana avantaj sagladı:D

OLCAY ÇAKIR
04.09.2009, 13:06
Başlığı açan arkadaşımı kutluyorum..

Testi kırılmadan...

Çok güzel...

Not:Hadi korsan satıyor herif.Be mübarek ne alıp giyersin,hiçmi bişey görmedin habu dünyada...

Neyse....

Kamil Çakmak
04.09.2009, 13:16
Çok olumlu bir başlık olmuş. Yazık bunca oruç tutan insanlara yapılan. Resmen gavur eziyeti.

Birde bu korsan ürünler ile ilgili daha detaylı çalışmalar yapılabilir. Taraftarın blinçlendirilmesi gerekir. Tv lerde reklam verilmesi gerekir. Ayrıca bu konudaki Yönetimimiz tarafından yapılan suç duyurularıda yeterince etkili olamadığını görüyoruz. Emniye güçlerinin yada yargının bu konuda daha caydırıcı olması gerekir. Klübün bu açıdan büyük bi maddi kaybı olduğu aşikar.

Atalay
04.09.2009, 13:17
Ben fikirde istiyorum kulübün neler yapması gerektiğiyle alakalı...

Bizde olmayan fakat rakiplerimizde vede dünya kulüplerinde olan uygulanan aktiviteler..

Taraftarların beğenisini kazanan projeler...

Mesela maçtan önce hobi alanları oluşturulabilir...

şişme kalelere şut çekilebilir..

Çoçuklarımızı aşılamamız konusunda kulüp çoçuklara yönelik maç öncsi çalışmalar yapabilir..

Ses sistemi vede seyyar platformla müzik. kemençe vede kolbastı üçgeni oluşturulabilir stadyum etrafında çünkü stadyum etrafı çok müsaait...

Gibi...

Fikir arkadaşlar...

T.B_1461
04.09.2009, 13:38
Özellikle maç saati iftardan sonra olmalı.

OLCAY ÇAKIR
04.09.2009, 14:02
Gökhan harika öneriler kardeşim..

İyi ki varsın..
Ben fikirde istiyorum kulübün neler yapması gerektiğiyle alakalı...

Bizde olmayan fakat rakiplerimizde vede dünya kulüplerinde olan uygulanan aktiviteler..

Taraftarların beğenisini kazanan projeler...

Mesela maçtan önce hobi alanları oluşturulabilir...

şişme kalelere şut çekilebilir..

Çoçuklarımızı aşılamamız konusunda kulüp çoçuklara yönelik maç öncsi çalışmalar yapabilir..

Ses sistemi vede seyyar platformla müzik. kemençe vede kolbastı üçgeni oluşturulabilir stadyum etrafında çünkü stadyum etrafı çok müsaait...

Gibi...

Fikir arkadaşlar...

matalar
04.09.2009, 14:10
ORDA OLACAĞIZ iNŞALLAH.
ayrıca ben korsan ürüne o kadar kötü gözle bakmıyorum.
herkesin orjinal forma almaya parası yok.
parası olmayan adam bordo mavi forma giyemeyecekmi.
hangimizde korsan forma yokki. şahsen ben orjinal formamı halı sahada giymeye kıyamıyorum.çakma forma giyiyorum.

Rahim.K
04.09.2009, 14:16
Maç saatinin 17 olması gerginlik anlamında iyi olmadı.Takım iyi oynamazsa baya gerilecegiz.Pankartlarla küfür etmeyiniz diye ikaz etmek gerekir.Taraftarı devamlı oyalamak lazımki aklına sinirlenmek gelmesin.
Ayrıca maçtan 1 gün önce Beylicium TS club magazsı resmi açılış yapacak.Orayada gitmek gerekir diye düşünüyorum.Ordan gerekli taraftar ürünlerini alıp maç günü hazır bir şekilde bulunmalıyız.

sessizkral_1
04.09.2009, 14:18
ORDA OLACAĞIZ iNŞALLAH.
hangimizde korsan forma yokki. şahsen ben orjinal formamı halı sahada giymeye kıyamıyorum.çakma forma giyiyorum.

korsanı meşru laştırmanın mantığı yok.korsan korsandır.bunun iyisi kötüsü olmaz.parası olmayan almasın.

bizim ülke böyle zaten.sigaraya ayda 100 milyon yatırırız.1 yıllığına 60-70 milyon forma parası veremeyiz.sözüm size değil geneldir.param yok olayını kesinlikle kabul etmiyorum.

Trabzonspora gönülden bağlı herkes 3 kuruşunu biriktirir yine o formayı alır.

Şuan parçalı formada kampanya var mesela sadece 35 tl.

Belki ekonomik açıdan trabzon ve yakın bölgelerde bu para normal standartların üstünde olabilir o yönden sıkıntı doğabilir ancak batı bölgelerinde aylık kazancın %10-20 sine denk geliyor lisanslı formalar.

a f s
04.09.2009, 14:28
http://www.forumfutbol.com/futbol-resimleri/data/media/35/Ts_Olimpiyat_Stadi.jpg

Bu potansiyel nasıl değerlendirilemez bizi şaşırtan bu!

sessizkral_1
04.09.2009, 14:34
Bu potansiyel nasıl değerlendirilemez bizi şaşırtan bu!

afs hocam klübe görüşlerinizi iletin sizi kaile alacaklarını umuyorum.olimpiyat stadının önüne çeksinler 2 -3 tır.stada gelen 30 bin kişiden %20-30 u ürün alsa o gün 5-10 bin satış olur.

Yavuz Hasan
04.09.2009, 14:43
bayrama maç koyan tff iftarı mı düşünür Allah aşkına

a f s
04.09.2009, 14:44
Kaale alınacak olan ben değilim, orayı dolduracak olan büyük Trabzonspor taraftarıdır.
Bu konu önemli ve lütfen bu konudaki beklentilerimizi ve isteklerimizi kulübe mail, faks, telefon tüm iletişim hatları ile iletelim.

bkandil
04.09.2009, 14:49
ORDA OLACAĞIZ iNŞALLAH.

Kulüp geçen yıl nike ile anlaştığında Puma formalar, 20-25 TL'ye kadar düşmüştü, hatta bazı yerlerde hala bulmak mümkün. Çakma formaya 20 TL vereceğine, eski orjinal formaya ver o parayı, daha mantıklı.
Geçen yılki nike formalar şu an indirimde yanlış bilmiyorsam...

Muhammed
04.09.2009, 14:49
Taraftar sayısı kaç olur sizce bu sefer şartları göz önüne alırsak?

matalar
04.09.2009, 14:57
Kulüp geçen yıl nike ile anlaştığında Puma formalar, 20-25 TL'ye kadar düşmüştü, hatta bazı yerlerde hala bulmak mümkün. Çakma formaya 20 TL vereceğine, eski orjinal formaya ver o parayı, daha mantıklı.
Geçen yılki nike formalar şu an indirimde yanlış bilmiyorsam...

Ben kendi adıma konuşmadım genele konuştum.
ben aldım zaten orjinal forma.ama asgari ücretle çalışan adamda bir şekilde Trabzonspor forması giyecek.3-5 milyona rengini belli ediyor işte.
keşke herkes orjinal forma alabilse ama şartlar malum.ama dediğin gibi eğer 20tl ye orjinal forma varsa onuda alsın artık.

bkandil
04.09.2009, 15:08
Ben kendi adıma konuşmadım genele konuştum.
ben aldım zaten orjinal forma.ama asgari ücretle çalışan adamda bir şekilde Trabzonspor forması giyecek.3-5 milyona rengini belli ediyor işte.
keşke herkes orjinal forma alabilse ama şartlar malum.ama dediğin gibi eğer 20tl ye orjinal forma varsa onuda alsın artık.
Genel olarak söyledim, Özelde sana indirgemek istemedim, yanlış ifade ettim belki, kusura bakma.
Asgari ücretle çalışna birisi çakma formaya ne kadar para verecek?
yaklaşık 20 TL,
Senede 5-6 paket az sigara içerse,
20 TL...
Eder 40 TL
Bu paraya şu an geçen yılki parçalı orjinal forma alınabilir....

Yağızhan Sağnak
04.09.2009, 15:14
Korsana 15 lira verip, forma alacağına takımına 15 lira ver atkı al.

zisinoli
04.09.2009, 15:16
Maç iftardan önce yapılırsa maça gidecek taraftar sayısı en fazla 10 bin olur...
Maç iftardan sonra yapılır ise maça gidecek taraftar sayısı en fazla 15 bin olur...

Cem Akyüz
04.09.2009, 15:18
Bizim seyircimiz diğer takım taraflarından çok farklı oruçluda olsa bir yolunu bulur maça gelir takımına destek olur

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2009, 15:19
Ramazan çok büyük engel. Saatin 5te olması daha büyük engel.

İHTİLALL
04.09.2009, 15:21
Olimpiyat stadında oynadığımız ve oynayacağımız maçların en az seyircili olanı olmaya aday bir maç maalesef..
Brugge maçını kandil akşamına denk getirip muhtemel bir seyirci rekorunu engelleyen ve orada korsanlara iyi bir hasılat yaptıran kafa ,buradada afs yi hatta hiçkimseyi yanıltmayacaktır..
Şu anda Trabzonspor yönetiminde maçın gününü ve saatini ezbere söyleyecek bir kaç yönetici olduğuna bile inanmıyorum..

Atılay
04.09.2009, 15:22
Testi kırılmadı mı daha

Emre Tokar
04.09.2009, 15:25
testi kırılmadı mı daha

kirilali Çok oldu maÇ gÜnÜ de bunu gÖreceĞİz zaten :(

Yağızhan Sağnak
04.09.2009, 15:25
Maç iftardan önce yapılırsa maça gidecek taraftar sayısı en fazla 10 bin olur...
Maç iftardan sonra yapılır ise maça gidecek taraftar sayısı en fazla 15 bin olur...
Yanlış düşünüyorsun.Bir kere maç pazar günü.İftardan sonra olsa diyelim her zaman ki gibi 21:002da; peki iftar kaç ta? yedi buçuk diyelim 8 de millet yedi,arabasına bindi maça 1 saat var 1 saatte karşıdaki adam nası gelsin.Mecburi olarak orucunu statta ya da stada yakın yerlerde açacak.Ki iftardan sonra insanın vücuduna bi ağırlık çöker.Bence maç saati güzel.Pazar günü olması münasebetiyle büyük ihtimalle taraftarlar günün çoğu kısmını stat civarında geçirecekler.Arkadaşın dediği gibi aktivitelerin olması lazım.Aslında lazım da değil şart.Maçta 19.00'a doğru bitiyor, yine ne olursa olsun stada kesinlikle ve kesinlikle İFTAR ÇADIRI lazım.İBB ve TS yönetimi bunu yapmalı.

ozturk
04.09.2009, 15:29
BMN maç organizasyonu düzenlemeyecek mi??

ozturk
04.09.2009, 15:30

aynen ya..

İHTİLALL
04.09.2009, 15:40
Ama noel zamanınıda takip edin..
Bu tür bayram,mayram gibi şeylerde hata yapabilir tff..
Ama esas önemli olan noel de asla yapmaz...
Zaten önemli olanda bu değilmi?!!:):)

Orhan Aydın
04.09.2009, 15:42
İHTİLALL abi güzel söyledin :)

bu arada bizim testiye olan olmuş artık.............

Bakanay61
04.09.2009, 15:44
Bence saat geri çekilerek 15:00 olsun herkes iftara evnde olsun şehir dışından gelenlerde dahil.

Cengiz
04.09.2009, 15:44
maçın saati ideal bence , olimpiyat stadının dağın başında olduğunuda düşünürsek ...

Emirhan Ömeroğlu
04.09.2009, 15:47
Maçın saati ideal mi?! 17:00de herkes oruçlu olucak maç bittiğinde iftar edicek herkes. Eve gidemeden stad çevresinde piknik yaparız artık.

SDinc
04.09.2009, 15:55
Eeee ölüyonuz mu kardeşim. Geceden beri sabrediyorsunuzda bi 15-20 dakika daha sabredemiyecekmisiniz. Arabanın içinde su içerek orucunuzu açarsınız eve gider yersiniz. Olmadı ben ölürüm derseniz yanınızda yiyecek bir şeyler getirirsiniz.

Yasin T.
04.09.2009, 16:02
saleeh kardeş babamı ikna edemiyorum malasef.maça gitmeyi çok istiyorum.özel arabam olmadığı için iett otobuslerine kaldık.acaba iett ek sefer yaparmı.bu konuda bilgisi olan varmı.yada kadıkoyden olimpiyat stadına nasıl gidebilirim

Cengiz
04.09.2009, 16:03
Maçın saati ideal mi?! 17:00de herkes oruçlu olucak maç bittiğinde iftar edicek herkes. Eve gidemeden stad çevresinde piknik yaparız artık.

17de olma ihtimali yok gibi bişey zaten

21.00'de olsa millet evine nasıl dönecek , il dışından birçok taraftar gelecek maça , ertesi gün iş günü , stad dağın başında

21de olduğunu düşünelim , maça gidecek adam zaten evde iftar edemez , ederse maça yetişemez

yarım saat bekleyince açlıktan ölecek varsa maça değil lokantaya gitsin

LazAnisT
04.09.2009, 16:14
Hangi saatte olsa birileri nasılsa o saat için bir kılıf uyduracak.Onun için 17..00 şehir dışından gelecek olanlarıda düşündüğünüzde bence gayet uygun.İftarı bahane edenler oruç tutmasın.Zaten stat uzak belki seferi sayılırsınız:)

Külünkoğlu
04.09.2009, 16:21
İşte size çözüm: Küçük bir poşet, soğuk sandviç ve su.

bkandil
04.09.2009, 16:23
Eeee ölüyonuz mu kardeşim. Geceden beri sabrediyorsunuzda bi 15-20 dakika daha sabredemiyecekmisiniz. Arabanın içinde su içerek orucunuzu açarsınız eve gider yersiniz. Olmadı ben ölürüm derseniz yanınızda yiyecek bir şeyler getirirsiniz.
Kimsenin öldüğü yok.
Maça gelmeyi düşünen insan oruçlu ise yapacağı iftar için bir çare düşünür. Herkesin o kadar aklı var...

...İftarı bahane edenler oruç tutmasın.Zaten stat uzak belki seferi sayılırsınız:)
Seferi olman için gittiğin yerde kalman lazım, sonuçta akşama döndüğün yer evin olacağı için seferi olmazsın...

bkandil
04.09.2009, 16:25
saleeh kardeş babamı ikna edemiyorum malasef.maça gitmeyi çok istiyorum.özel arabam olmadığı için iett otobuslerine kaldık.acaba iett ek sefer yaparmı.bu konuda bilgisi olan varmı.yada kadıkoyden olimpiyat stadına nasıl gidebilirim
Organizasyon yapılması için dua et... En kolay yöntem o...

Mustafa ÖZDEMİR
04.09.2009, 16:32
kendi gücümüzün farkına vardığımız an belediye maçı çocuk oyuncağı olur.aksi taktirde istifalar gelebilir maç sonunda...

Atalay
işi saate vede oruça indirgemeyelim arkadaşlar...

Olimpiyat stadı zülümpiyat stadı olmasın diye uğraşalım...

Ulaşım,trafik,otopark,güvenlik vede organizasyonlar...

Önemli olan bunlar..

En basiti sadece tek gişe açarak milleti saatlerce bilet kuyrugunda bekletmesinler..

Saatlerce turnikelerin önünde içeri girmek için bekletilmeyelim...

Karaborsacılarla itle kopukla muhattap olmayalım..

Ürünlerimizi korsanlara muhtaç kalmadan bulabilelim..

Yani orasını bir fesival alanına cevirelim...

Bu işler bir kulüp için çokmu zor....

a f s
Organizasyon konusunda taraftar üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor zaten.

Bu başlığın amacı, başta Trabzonspor kulübünün ve Büyükşehir Belediyesinin yapacağı faaliyetleri, iş işten geçmeden üzerine düşen görevleri yerine getirmesi.

Remzi
04.09.2009, 16:33
Maç saati şehir dışından gelecekler için ideal.

Yasin T.
04.09.2009, 16:58
arkadaşlar klube e mail atsak iett ek sefer yapsın diye.varmı beni destekleyen?bu maça gitmeyi çok istiyorum.

Atalay
04.09.2009, 17:06
arkadaşlar klube e mail atsak iett ek sefer yapsın diye.varmı beni destekleyen?bu maça gitmeyi çok istiyorum.

Ek sefer filan değil sefer olması gerekiyor....

Bu zamana kadar olimpiyat stadında yapılan maçlarda bir tek club buruje maçında adam akıllı organize olunup maça sefer konulabildi oda zaten yetersizdi...

Bu maçta çok daha iyi organize olmak zorundayız her konuda....

alpozan61
04.09.2009, 17:12
Takımımızın 13 Eylül Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı müsabakayla ilgili olarak kulübümüzden bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Takımımızın Türkcel Süper Ligi’nin 5. haftasında oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor müsabakasının saatiyle ilgili olarak bir açıklama yapılması uygun görülmüştür. Buna göre Türkcell Süper Ligi maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran kuruluş, ekibimizin İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımıyla oynayacağı karşılaşmanın tarihini 14 Eylül Pazartesi günü saat 21.00 olarak belirleme yönündeki görüşünü kulübümüze iletmiştir. Ancak belirtilen zamanın mesai gününe denk gelmesi, taraftarlarımızın yaşayacağı ulaşım zorlukları düşünülerek bu öneri tarafımızdan olumlu karşılanmamıştır. Yaptığımız temaslar sonrasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nın ulaşım koşullarını ve İstanbul için iftar vaktini düşünerek doğması muhtemel yoğunlukları engellemek amacıyla maç saatinin Pazar günü seyircimizin de rahatça gelip dönebilmesi düşünülerek 17.00 olarak belirlenmesinin uygun olacağı yayıncı kuruluşa bildirilmiştir. Taraftarlarımızın iftar sonrası stadyuma ulaşması konusunda yaşanması muhtemel aksaklıklar göz önünde bulundurularak alınan bu kararın gerekçelerini kamuoyuna sunarız. Saygılarımızla”

Remzi
04.09.2009, 17:17
Kulüp saatin değişmesini istememiş taraftarları düşünerek.:)

sessizkral_1
04.09.2009, 17:24
TS'den maç saati açıklaması
04 Eylül 2009 / 17:12
Trabzonspor''un 13 Eylül Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağı müsabakayla ilgili olarak bir açıklama yapıldı.

Trabzonspor''un 13 Eylül Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağı müsabakayla ilgili olarak bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
�Takımımızın Türkcel Süper Ligi'nin 5. haftasında oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor müsabakasının saatiyle ilgili olarak bir açıklama yapılması uygun görülmüştür. Buna göre Türkcell Süper Ligi maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran kuruluş, ekibimizin İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımıyla oynayacağı karşılaşmanın tarihini 14 Eylül Pazartesi günü saat 21.00 olarak belirleme yönündeki görüşünü kulübümüze iletmiştir. Ancak belirtilen zamanın mesai gününe denk gelmesi, taraftarlarımızın yaşayacağı ulaşım zorlukları düşünülerek bu öneri tarafımızdan olumlu karşılanmamıştır. Yaptığımız temaslar sonrasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nın ulaşım koşullarını ve İstanbul için iftar vaktini düşünerek doğması muhtemel yoğunlukları engellemek amacıyla maç saatinin Pazar günü seyircimizin de rahatça gelip dönebilmesi düşünülerek 17.00 olarak belirlenmesinin uygun olacağı yayıncı kuruluşa bildirilmiştir. Taraftarlarımızın iftar sonrası stadyuma ulaşması konusunda yaşanması muhtemel aksaklıklar göz önünde bulundurularak alınan bu kararın gerekçelerini kamuoyuna sunarız. Saygılarımızla�

SDinc
04.09.2009, 17:28
İyide saat 9'da da olsa iftarı evinde yapamıyacaksın. Olimpiyat denen yer dağın başı vede merkezi ilçelere uzak , ayriyetten ulaşım zor , trafik çabuk tıkanıyor. Saatinde oraya varmak istiyorsan en az 2 saat önceden gitmen gerekiyor ve bu saat 7'ye denk geliyor. 7 buçukta iftar var ve otomatikmen yoldayken iftarı yapmak zorunda kalıcaksınız. Peki saat 5'de ? maç 6.50'de falan bitecek vede iftarı gene yolda yapacaksınız. Yani değişen hiç bir şey yok üstüne üstlük il dışından gelmeyi düşünen taraftarlar düşünmeden gelecekler , ayriyetten kahvelerde falan maçı izlemek isteyen taraftarlarda kavga etmek zorunda kalmıyacak.
Zaten açıklamada yapıldı. Yöneticilerin tutumunu bilemicem ama bana göre gereksiz bir başlık

SDanışmaz
04.09.2009, 17:33
Club Brugge maçından aklıma kalanlar:

- Lisanslı ürün satan kişilerden çok korsan ürün satanlar vardı.
- Bazı polisler biletleri okutup kapıyı açtırdıktan sonra yırtmadan korsan bilet satıcıya veriyordu!
- Maçtan 5 dk önce forma satın almak için formaların satıldığı yere girdiğimizde formalar düzenleyecek diyip bizi kovmuştu.
- Mübarek Kandil Gecesinde albümleri satsın diye neredeyse üstlerinde birşey olmayan mankenleri gözlerimizin içine sokulmuştu! -Albüm mü alacağım kızı mı?-

Birde daha önce gittiğim Kasımpaşa maçında aklımda kalalar var:

- Maçtan 1-2 saat önce statın önüne gitmiştik bayağı da kalabalıktı orası fakat maç saati yaklaşmadan bizi içeriye sokmamışlardı. Bu nasıl bir zihniyettir!
- Ramazan gününde içeriye yiyecek içecek sokmadılar hadi bunu anlayışla karşıladım ama içerde niye fahiş fiyatlarla yiyecek içecek satıyorsun? Nasılsa millet oruçlu almak zorunda dimi?

İnşallah bu maçta bunlar yaşanmaz...

Atalay
04.09.2009, 17:45
Diyorumda anlatamıyorum....

SAAT KONUSU ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL YA DİĞER KONULAR...

İETT,TRAFİK,OTOPARK,KORSAN ÜRÜNLER,BİLET GİŞELERİ,İÇERİ GİRMEK İÇİN TURNİKELER,GÜVENLİK,VB

stadyum dışı organizasyonlar..

ReSmi ürün satışları,resmi dergi vede trabzonsell stantları,Ts club tırı,ürün çadırı çoçuklar için organizasyonlar..

Müzik vede halk oyunları gösterileri.

Kemençe,kolbastı,horon...

Çokmu zor...

ozturk
04.09.2009, 17:52
bari yiyecek sokmaya izin verseler..

Ali İhsan
04.09.2009, 17:58
Ben gençlerbirliği ile kupa finaline iett seferiyle gitmiştim. Eğer o tarz direk araba olmazsa hayatta gidemem oralara...

İskender
04.09.2009, 18:04
Olaya birde orucun son 2 saati su gibi akıp geçecek kısmından bakmak lazım :)

Asıl sorun ulaşım ve korsan ürünler, ulaşım konusunda orucun verdiği acelecilik sorun olabilir.

Bu nedenle imkan olsada bir organizasyon halinde stada gitsek, bu durumda kimse orucumu nasıl açarım otobüs bulabilirmiyim endişelerine gerek kalmaz...

Samet KILIÇ
04.09.2009, 18:06
ya ulaşım o kadar zor değil VATAN CADDESİNDEN 146T stadın önünden geçiyor.....

SEDAT
04.09.2009, 18:06
acaba neden içimde bu maça dair hiç bir heyecan yok

bkandil
04.09.2009, 18:08
bari yiyecek sokmaya izin verseler..
Geçen sezon İBB maçına sırt çantasında yiyecek, içecek v.s. malzemelerle girdim. HErhalde bu sene de bir şey demezler...

Ben Hala Büyükşehir Belediyesinin maç sonunda taraftarlara iftarlık dağıtması gerektiğini düşünüyorum. İstanbul'un her yerinde iftar çadırları kuruluyor, 13 Eylülde de Olimpiyatın otoparkına kursunlar :D

İskender
04.09.2009, 18:12
Aslında yardım dernekleri iftarda köprü trafiğine yakalananlara kumanya dağıtıyor belli aralıklarla,

böyle bir yola başvursalar kendileri adına güzel bir PR çalışması olur..

Yasin T.
04.09.2009, 18:52
Ben gençlerbirliği ile kupa finaline iett seferiyle gitmiştim. Eğer o tarz direk araba olmazsa hayatta gidemem oralara...

ali ihsan ağbi benimde kaderim senle aynı.iett ek sefer yapmazsa büyük ihtimal bende maça gidemem

Furkan Dündar
04.09.2009, 19:13
17.00 a maç mı olur deli olcam

Ahmet Kuru
04.09.2009, 20:51
ali ihsan ağbi benimde kaderim senle aynı.iett ek sefer yapmazsa büyük ihtimal bende maça gidemem
Olimpiyat Stadındaki her maça ek sefer olmuştur bu zamana kadar...
Muhtemelen bu maçada olacaktır...

bkandil
04.09.2009, 21:02
Maça gitmek sorun değil fakat bu sefer biletleri batı tribünlerinden almalıyız diye düşünüyorum.
Saat 17:00 de güneş direk olarak doğu tribününde adamın gözüne gözüne geliyor... O saatte doğu tribününde durulmaz...

İskender Çakmak
04.09.2009, 22:13
saat 17 de olması güzel olmuş iftardan sonra olsaydı katılım çok olmayacaktı ama şimdi öyle değil saat 17 de hazır gitmişken iftarımıda ırada yaparım ben öyle düşünüyorum benim gibi düşünende vardır

SüRMeNe_6161
04.09.2009, 22:36
Bu stada Gitme Olayı Bi Dert Zatende

Yasin T.
04.09.2009, 22:42
Olimpiyat Stadındaki her maça ek sefer olmuştur bu zamana kadar...
Muhtemelen bu maçada olacaktır...

ahmet abi geçen sezonki ibb maçında ek sefer varmıydı?

Ahmet Kuru
04.09.2009, 23:08
ahmet abi geçen sezonki ibb maçında ek sefer varmıydı?
Yanlış bilgilendirmek istemem ama,benim bildiğim ek seferler vardı..
Dönüşte Minibüs ve otobüs vardı...
İllaki gidişede koymuşlardır..
maç tarihi yaklaştıkca belediyenin sitesinden takip edilebilir...

SDanışmaz
05.09.2009, 02:33
Geçen sezon İBB maçına sırt çantasında yiyecek, içecek v.s. malzemelerle girdim. HErhalde bu sene de bir şey demezler...

Ben Hala Büyükşehir Belediyesinin maç sonunda taraftarlara iftarlık dağıtması gerektiğini düşünüyorum. İstanbul'un her yerinde iftar çadırları kuruluyor, 13 Eylülde de Olimpiyatın otoparkına kursunlar :D

Bende gittiğim maçlarda sırt çantasıyla girmiştim ama benimkileri aramışlardı...

Gökhan Döner
05.09.2009, 02:39
saat 17 de olması güzel olmuş iftardan sonra olsaydı katılım çok olmayacaktı ama şimdi öyle değil saat 17 de hazır gitmişken iftarımıda ırada yaparım ben öyle düşünüyorum benim gibi düşünende vardır

Saat 21.00 sana ne zararı varki Zaten o saatte iftarını açmış olyosun.
Saat beşte insanın hem susayıp hem açıktığı saatler sence orda kaç kişi tezahurat edebilirki.Trabzondaki taraftan çok kişinin olacağından adım gibi eminim ama okadar ses çıkarmı staddan bilemiyorum.
Ama saat 21.00 da olsaydı izlerdin sonra Tezahurat nasıl yapılıyo diye

pReN@_61
05.09.2009, 09:59
Öncelikle maç saatinin mutlaka değişmesi lazım.İftardan sonraya alınmalıdır.

Ömer SEVİNÇ
05.09.2009, 10:12
Maç saati gayet iyi. Saat 11'de bitecek maç için olimpiyata ancak 5bin kişi toplarsın. O da taş çatlasa..

agasaro
05.09.2009, 10:31
Bence de saat 17:00 olması çok iyi olmuş . Özellikle Pazar günü olması da ayrıca güzel olmuş. Ben Pazar günü İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna en fazla 1 buçuk saatte gidildiğini bilen birisi olarak maç günü maçtan 1 saat 15 dakika önce Pendik'ten hareket edicem ve türkü söyleye söyleye maça gidicem. Aksi halde oraya 5 saatte ancak varırdım. İftardan sonra olması da iyi olmazdı. Özellikle ikinci köprüyü kullananlar bilirler ki iftardan sonra orası kamyon ve tırlarla doluyor, trafikte aksamalar oluyor. Maç bitiminde stattan çevre yoluna hemen 5 dakikada çıkabilsem Pendik'te bile iftarı açabilirim.

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 10:39
Olimpiyat itirafı!
Ligde pazar günü oynanacak İstanbul BŞB maçının başlama saatinin 17.00 olmasına tepki gösteren taraftarlara, kulüpten açıklama geldi. Bordo-mavili yönetim, pazartesi gecesi 21.00'de oynanması planlanan maçın pazar günü 17.00'ye alınmasının kendi talepleri olduğunu dile getirdiler.

Kaynak: Fotomaç

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 10:41
Kulubümüzden Açıklama.

Takımımızın 13 Eylül Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı müsabakayla ilgili olarak kulübümüzden bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Takımımızın Türkcel Süper Ligi’nin 5. haftasında oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor müsabakasının saatiyle ilgili olarak bir açıklama yapılması uygun görülmüştür. Buna göre Türkcell Süper Ligi maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran kuruluş, ekibimizin İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımıyla oynayacağı karşılaşmanın tarihini 14 Eylül Pazartesi günü saat 21.00 olarak belirleme yönündeki görüşünü kulübümüze iletmiştir. Ancak belirtilen zamanın mesai gününe denk gelmesi, taraftarlarımızın yaşayacağı ulaşım zorlukları düşünülerek bu öneri tarafımızdan olumlu karşılanmamıştır. Yaptığımız temaslar sonrasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nın ulaşım koşullarını ve İstanbul için iftar vaktini düşünerek doğması muhtemel yoğunlukları engellemek amacıyla maç saatinin Pazar günü seyircimizin de rahatça gelip dönebilmesi düşünülerek 17.00 olarak belirlenmesinin uygun olacağı yayıncı kuruluşa bildirilmiştir. Taraftarlarımızın iftar sonrası stadyuma ulaşması konusunda yaşanması muhtemel aksaklıklar göz önünde bulundurularak alınan bu kararın gerekçelerini kamuoyuna sunarız. Saygılarımızla

Kaynak:trabzonspor.org.tr

Fatih Özkan
05.09.2009, 10:46
Kusura bakmayın da arkadaşlar...
Bu maç gece 3-4 olsaydı ben yine giderdim!
Açlıktan ve susuzluktan kimse ölmez...
Yorucu olacaktır ama bunun için değer...
Sizlere güveniyoruz...
Lütfen şu stadda 40 binden fazla taraftar olsun!

Orhan Aydın
05.09.2009, 10:51
federasyon bizi affet günahını aldık:))

bkandil
05.09.2009, 11:49
federasyon bizi affet günahını aldık:))
Pazartesi 21:00 de olsa gidemezdim maça, Pazar olunca rahat rahat gidebilirim... saatin önemi kalmıyor...

bkandil
05.09.2009, 11:50
Bende gittiğim maçlarda sırt çantasıyla girmiştim ama benimkileri aramışlardı...
Benim çantayı da aradılar fakat içindeki yiyecek ve içeceklere bir şey dememişlerdi...

logitech
05.09.2009, 11:54
o kadar Trabzon dernekleri var ne iş yapar bunlar? kursunlar iftar çadırlarını.
saatte de en ideal saat arkadaşlar.

Serhat
05.09.2009, 12:45
BMN Olarak otobüs tutsak...
İstanbulun Farklı yerlerinden otobüsler kaldırarak oraya organize bir şekilde beraber gitsek...

İftarıda aynı şekilde organize bi şekilde hep beraber Olimpiyat Stadında yada maçtan sonra otobüste beraber yapsak ... Yani beraber olunca bişeylerde alabilme imkanımız olur... Beraber gidince beraber yemek organizeside olur... Yani BMN olarak bir organize yapılabilir bu konuda...

Tabi bunu sadece BMN için söylemiyorum ... Yani Sadece BMN ile sınırlı kalmasın, Malum sadece biz gitmiyoruz ;)

Trabzonspor ve Trabzon Dernekleri; Trabzonun ve Trabzonspor'un adını kullanmaktan başka bişeylerde yapsınlar artık... Onlarda Olimpiyat Stadında Çadır açsınlar... Otobüs kaldırsınlar... Bi şekilde Belediyeyle ortak hareket edilerek Yolda İftar etmeyi yada Stadda iftar etmeyi sağlasınlar...

Ama BMN kendi içinde bu Organizeyi rahatlıkla aşabilir ve dahada rahat olur Kanaatindeyim :)

Emirhan Ömeroğlu
05.09.2009, 12:52
Organizasyon yapılacaktır elbet BMN tarafından ;)

Atalay
05.09.2009, 12:59
Serhat kardeşim bmn ulaşım vede iftar konusunda illaki bir organizasyon yapacaktır...

Kimsenin bundan şüphesi yok ama dedigin gibi oraya gelecek olan gurbetçi taraftarımızın tüm yalebleri vede beklentileri için şimdiden çalışmalar yapılması gerekiyor..

Valisinden belediye başkanına emniyet müdüründen muhtarına kadar...

Oraya zaten gitmek gelmek bile ayrı bir zülüm birde buna iftarı ramazanı eklersek bayagı bir külfet.

Ama bizim çekincelerimiz sadece bunlarla alakalıda değil..

Korsan ürün satışından...Resmi ürün satışına..

Ts club tırından..trabzoncell standına..

Bilet gişesinden...turnike sistemine..

Güvenliginden..Yapılacak olan eglence vede müzik organizasyonuna kadar bir çok şeyin yapılması tasarlanması gerekiyor..

Derdimiz vede beklentimiz bu maç için yani kulübün kasasına girecek para vede prestij için..

Serhat
05.09.2009, 13:19
Atalay Abi; inanki çok şey istemiyoruz bu düşüncelerle...

Büyükşehir BelediyeSpor yöneticilerinin desteklediği bir planlamaya biz ne kadar müdahale edebiliriz burası meçhul...

Tek gişeden bilet satılma muhabbetini BelediyeSpor yöneticileri hazırlamış ve eminimki Korsan bilet satanlar bilet başına 5 tl kazansın diye yapmışlardı ki bundada baya başarılı oldular... Millet birbirini eziyordu tek gişede geçen yıl...

İnşallah Ts Club Tırı yada varsa Tırları gelir... Çünkü bu hizmeti verirseler bundan çok karlı çıkacaklarından şüpem yok... Millet bulamayınca sağdan soldan alıyor haklı olarak... Sadece pankart yazmakla olmuyor bu işler... Getireceksin hizmetini... eğer almazsalar hak verirler sana... Ben bu konuda çalışma yapacaklarını sanmıyorum ama bi baskı ortamı oluşturabilirsek Hem Trabzoncell Standı ve Ts Club ürünleri satışından büyük kar edebilir Klüp... Çok mantıklı ve uygulanabilirliliğide gayet uygun ... Oraya 3-5 Tır getirtmek çok pahalı olmasagerek...

BMN de Gelme - Gitme; İftar vb. gibi olacak olan organizeyi ne kadar erkenden yürürlüğe koyarsa okadar Rahat eder... hiç yoktan yığılma olmadan ince düşünüp sık dokuyarak bazı şeylerin üstesinden gelebiliriz... ;) Bence Organize başlığı tez elden açılmalı.... :)

serdar avcı
05.09.2009, 15:20
istanbul kartal da oturan biri olarak saat gayet iyi, o stada gideceğime ankaraya maça gitmeye razıyım inanın yaşayan bilir,olimpiyat stadı tam bir kabus.keşke inönü yada samiyen olsaydı inanın ful çekerdi.

nesatkonak
05.09.2009, 15:28
bence maç 16.00 da başlamalıydı bir pazar günü taraftar ereken gidip yönetimin stad dışında kuracağı cadıra tırda vakit gecirip eğlenip maça girerdi maç bitiş saatinden sonrada herkez iftara yetişebilirdi ama 17.00 başlayacak maçtan sonra çıkışta kimse iftara yetişemezdi.iftardan sonra olsada kimse maça gidemezdi yine oralarda iftar yapma ihtiyacı doğardı tarftar sayısının düşürürdü maç çıkısıda insanlar için ızdırap olurdu pazartesi işe gidecek olanlar eve gec gitmak istemezlerdi. bence yönetim vakit varken maçı 16.00 ya aldırsın rahat rahat herkez çoluk cocuk maça girtin.....

ertan arikan
05.09.2009, 15:38
Olimpiyat Satdındaki maçlara gitmesi bir dert dönmesi bir dert.Yıllar geçti halla ulaşım sorununu çözemediler gitti.TRABZONSPOR'umuzu desteklemek için herşeyi göze alıyoruz.Bu maçada büyük bir ihtimalle gideceğim.Maç saati 17:00 olması iyide İftarda ne yapıca onu düşünüyorum.Ne olursa olsun TRABZONSPOR için değer diyorum.

Dursun Kaplan
05.09.2009, 15:40
Sessiz protesto iyi fikir.

Umarım uygulanır.

Rahim.K
05.09.2009, 15:46
Korsan ürünler alanlara müdahale etmemiz gerek bence.Meydanın dört bir yanına Ts club tırı koyarsak korsanlara yer kalmaz.Birde maçı galip bitirirsek tam festival olur.Korsansız bir maç olması dilegiyle.

Fatih Öztürk
05.09.2009, 15:54
t......

böyle protesto şekli olmaz.yönetime hepimizin itirazı ve öfkesi vardır fakat bu olanlardan futbolcular kabahatli değildir.
ben oraya gittiğim zaman trabzonsporu destekliyorum hayrettini değil.

onun için avazım cıktığı kadar maçın başından sonuna kadar tezahüratlarımı yapacağım alkışımı tutacağım.

bu zor zamanda takımımızın desteğe ihtiyacı var.

Mira_61
05.09.2009, 15:58
Sessiz protestodan pek nazenin futbolcularımız neden etkilensinki?Sadece 15 dakika hem.Yönetimin bir tepkiye ihtiyacı var.Ama bu şekil medenice bir tepki.

Fatih Öztürk
05.09.2009, 16:19
muhtemelen 30 bin taraftar 1 yıldır takımlarının istanbula gelmesini bekliyor.millet ailece maça gitmenin imkanını bulmuş.15 dakikayı bıraktım 1 dakika bile sessiz kalmaz. kalmamalıda zaten.

taraftar stada gittiği zaman coşku verir.

maç biter duruma göre protestonu yaparsın.

SDanışmaz
05.09.2009, 16:24
......[/SIZE]

GURBETÇİ GENÇLER

Gayet güzel bir protesto biçimi. İnşallah uygulanabilir...

bkandil
05.09.2009, 23:48
Yahu sezondan sezona yapımız değişiyor taraftar olarak...
Geçen yıl "hep destek tam destek" ve "istikrar" idi parolamız...
Bu sezon "hep protesto hep protesto", Sesli protesto, sessiz protesto...

Kimse kusura bakmasın, ben Olimpiyat'a takımıma DESTEK olmaya gidiyorum...

Emirhan Makul
06.09.2009, 13:41
Organizasyon yapılacaktır elbet BMN tarafından ;)

Hee Düzenleyecek Gelecen mi :D

LazAnisT
06.09.2009, 13:58
Senede 3-4 defa görmek için bir dünya yol gidip peşine gittiğim takım yanıma gelmiş protesto edeceğim öylemi.İstanbulda protestomu olurmuş.

Uğur GEMİCİOĞLU
06.09.2009, 14:27
Arkadaşlar oruçu bahane etmemeliyiz.Ertesi gün mesai var.21.00 da olursa maç şehir dışından gelenler bayağı bir zorlanacaktır.Bir de maç 21.00 da olursa yine çok sayıda taraftar iftarı yolda yapacak.Bence maç saati iyi olmuş.
Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediyesi ya da bizim klübe mail atıp maç bitiminde ya da maç sırasında ufak tefek sandviç+meyve suyu türünden eve gidene kadar tutacak şeyler dağıtmalarını sağlamalıyız.

LazAnisT
06.09.2009, 14:30
Biz 3 arkadaş planımızı yaptık.Bir tane masamız var.Mangal ,Termos , hazır çorba,çay ve içecek alınacak malzemeler.Maçtan sonra Stadın dışında tenha bir yerde iftar açacağız.Trafkte çözülmüş olacak salına salına eve gideceğiz:)

anils58
06.09.2009, 15:51
Çakma forma almak,kul hakkına girer.

Mustafa AYDIN
06.09.2009, 21:00
kimse bizi caydırmaz, değil iftara yakın sahurda bile olsa bu maça gidilecek...

O Kadddaarrrrrrr :)

Atalay
07.09.2009, 13:06
Acaba bizim yöneticilerimiz çalışanlarımız bu maçla alakalı çalışma yapıyorlarmı...

Mesela vali ile belediye başkanları ile görüşüldümü...

Ulaşım,trafik,güvenlik,otopark gibi sorunlar halledilmeye çalışılıyormu..

iett ile görüşmeler yapıldımı...

Emniyet müdürü trafik vede güvenlik konusunda uyarıldımı..

Ts club çalışanları görevlerinin bilincindemi..

İbb yetkilileri ile bilet fiyatlarının uygun tutulması gişelerin vede turnikelerinin erken açılması konusunda konuşuldumu..

İb belediyesi zabıta müdürlügüyle seyyar vede korsan satıcılar konusunda uyarıldımı...

Maçtan sonra istanbulun her yerinde iftar kumanyası dağıtan belediye maçtan sonra olası bir trafik karmaşasında Trabzonspor taraftarınada kumanya dagıtımı yapmayı düşünüyormu...

Stadyum müdürü ile görüşülüp Koltukların tuvaletlerin mağazaların büfelerin hijyenligi temizligi sağlandımı.

Soruyoruz...

Çalışanlar vede kulüp yöneticileri işlerini yapıyormu..!!

İHTİLALL
07.09.2009, 13:26
Acaba bizim yöneticilerimiz çalışanlarımız bu maçla alakalı çalışma yapıyorlarmı...

Mesela vali ile belediye başkanları ile görüşüldümü...

Ulaşım,trafik,güvenlik,otopark gibi sorunlar halledilmeye çalışılıyormu..

iett ile görüşmeler yapıldımı...

Emniyet müdürü trafik vede güvenlik konusunda uyarıldımı..

Ts club çalışanları görevlerinin bilincindemi..

İbb yetkilileri ile bilet fiyatlarının uygun tutulması gişelerin vede turnikelerinin erken açılması konusunda konuşuldumu..

İb belediyesi zabıta müdürlügüyle seyyar vede korsan satıcılar konusunda uyarıldımı...

Maçtan sonra istanbulun her yerinde iftar kumanyası dağıtan belediye maçtan sonra olası bir trafik karmaşasında Trabzonspor taraftarınada kumanya dagıtımı yapmayı düşünüyormu...

Stadyum müdürü ile görüşülüp Koltukların tuvaletlerin mağazaların büfelerin hijyenligi temizligi sağlandımı.

Soruyoruz...

Çalışanlar vede kulüp yöneticileri işlerini yapıyormu..!!
Sorularınızın tamamının cevabının "hayır" olduğunu garanti ederim..
Zaten yarısı bile "evet" olsa biz şu anda 12 puanla lider olma hesapları yapıyor olurduk..
Ve zaten hiçbir zaman bu soruları cevapları adam gibi "evet" omadı..
Ve artık yorgun hissediyorum..
Bu yönetimden beklemiyordum..
Ama müthiş bir hayal kırıklığı içerisindeyim..
Trabzonspor'dan hiç bir zaman bu kadar umutsuz olmamıştım..

samutra61
08.09.2009, 11:19
inşallah bekle olimpiyat

samutra61
08.09.2009, 11:20
geliyoruz az kaldı

Atalay
08.09.2009, 12:15
Maça 4 gün kaldı inşallah yetkililer bu maç için çalışmalarını yapıyorlardır...!!

Gökhan Döner
09.09.2009, 00:37
Abicim yapsalarda gidecez yapmasalarda gidecez
Bize heryer Trabzon .
Biz güzel şeyler bekleriz klübümüzden ama
Kim ilgilenecek bunlarla.
Ne yapalım bizde kendi başımızın derdine bakarız.

a f s
12.09.2009, 14:57
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2589-0V7H9R0T.jpg

Takımımızın 13 Eylül Pazar günü Olimpiyat Stadı'nda oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı için TrabzonCell, Trabzonspor Kart ve TS Club ile büyük bir çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor taraftarını avantajlı ve özgürce konuşma imkanına kavuşturan TrabzonCell, Trabzonspor Kart ve TS Club standlarıyla Olimpiyat Stadı'nda İstanbul?daki taraftarlarıyla buluşuyor. Bu büyük buluşmada taraftarlar açılacak standlarda TrabzonCell hattına ve takımlarının formalarına kolaylıkla sahip olabilecekler.

Faturalı TrabzonCell hattına sahip olmak isteyen taraftarlar, sadece kimlik ve kendi adlarına düzenlenmiş bir fatura ile, stad içinde kurulacak standda işlemlerini kolaylıkla yaptırabilecekler. Taraftarlar ayrıca, açılacak standlarda Trabzonspor Kart için de anında başvuru yapabilecekler.

a f s
15.09.2009, 11:18
O kadar yazdık sonuç?

Cengiz Çubukcu
15.09.2009, 11:52
Maça beraber gittiğim bir arkadaşım 2 hattını da Trabzoncell yaptı :)

Atalay
15.09.2009, 13:21
Sonuç sıfır...!!

İett sefer koyma gereği bile duymadı...

Tribünün oldugu kısımda yalandan sadece forma satılan ts club standı gördük..

Birde Trabzoncell stantları vardı...

Ayıp olmasın diyede taraftar kart standı koymuşlar bir adet...

Sizin anlıyacagınız organizasyon profesyonellik sıfır..!!

İHTİLALL
15.09.2009, 16:25
96 dan beri ilk kez bir sinerji oluşmuştu..
Helede ikinci yarının ilk maçından (fener maçı)sonra eskisi gibi bütün programları maça göre ayarlamaya başlamıştık.Gençler mahallemize kocaman bir bayrak asmıştı..
7-8 yaşındakiler Baba,Amca maç kaçta,bu akşam yenermiyiz,golümüzü kim atar,yenersek yine kuruyemiş+meşrubatlı kutlama yapacakmıyız diye sorup duruyorlardı.
.....
Belediye maçına eskiden yalvaran çocukların çoğu gelmek istemedi..
Maçta goller vs. bağırmaktan başıma ağrılar girdi,ama içim buruktu açıkcası..
En basit ifadesiyle bir önceki sezona göre fersah,fersah geriledik bariz olarak ve bunu küçücük çocuklar bile farkediyor çünkü..
...
Birde maçtan sonra onbin seyirci iyiydi diyenler var..
O stadtaki en az seyircili maçımızı oynadık arkadaşlar..
Objektif soru şu olmalıydı:
Kalan otuzbinden fazla doğal olarak gelebilen taraftar niye gelmedi?
Taraftarı azarlayan bazı kalemler bu skandal hiç olmamış gibi davranıyorda..
....
Ve takım..
Cevap vermek istemediğim soruyu size sorayım:
Bırakın sağbeki,forveti Hüseyin'in bile savunmaya yaptığı katkıyı tirajikomik bir şekilde Namibya'larda kaybeden bu takım, kalan 29 maç için size ne vaadediyor?