PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazim KOYUNCU Posteri için bir öneri....

SKY-GUARD
29.06.2005, 23:37
Kazim KOYUNCU Posteri ile BMN yine SIK bir organizasyona imza atiyor......

Benim konuyla ilgili bir önerim var.....

Poster yapildiktan sonra TRABZONSPOR'un deplasman maçlarinda da açilmak üzere TÜRKIYE'yi dolassin......

Iç saha maçindan sonraki deplasman maçinda belirlenecek BMN üyesine POSTER Trabzon'dan gönderilsin...

Maç sonunda belirlenen üye POSTER'i tekrar Trabzon'a geri gönderir.....

Bu sekilde tüm maçlarda Kazim KOYUNCU'nun anilmasida saglanir....

Not : ANKARA'da posteri karsilama ve Trabzon'a geri gönderme isine ben talibim.......

SiNo
29.06.2005, 23:40
bence çok iyi bir düsünce ama iyi bir organizazsyon gerektirir bunu da yöneticileri iyi bir sekilde düzenlemesi gerekir

ShadoW
29.06.2005, 23:47
Fikir çok iyi, bu isi gerçekten istiyorsak "hiç bir sorun" çikacagini zannetmiyorum.

zinos_zon
30.06.2005, 00:23
cok yerinde bir öneri..destekliyorum ve tebrik ediyorum teklif sahibi kardesimizi

TSlimetin08
30.06.2005, 00:28
olabilir yine olamsin fikir iyi

Guests
30.06.2005, 00:39
Bence Avniaker için bir dev poster sabitlenmeli.Senin teklifin de güzel ama bunun için ikinci bir poster olabilir ama dev bir poster avni akerde sabitlenmeli...

unyelimetin
30.06.2005, 00:39
Posteri Samsun ve Sivas deplasmanlarina bizzat götürürüm.Bundan da büyük gurur duyarim.

yattara11
30.06.2005, 01:25
istendikten sonra yapilmayacak is degil... burasi BMN smileys/smiley2.gif

cemilsezgin
30.06.2005, 09:02
bence yapilir çok iyi olur.

mr.fa
30.06.2005, 09:25
Ama bizim düsündügümüz boyutlarda yapilacak bir posteri öyle her istedigin stada tasimakta zordur, stada sokmakta zor olur, asmakta zordur, hatta açmak bile zor olur düsüncesindeyim

LazAnisT
30.06.2005, 09:49
Bencede kesinlikle poster avni akerin demir baslarindan olmasi gerek.Yoksa bir maçlik hiç bir anlami olmaz...

Emin
30.06.2005, 10:17
ÖZGÜR DENIZIN ÇOCUKLARI

Kazim Koyuncu dostlarinin ve tüm sivil toplum örgütlerinin katilimiyla Ankara'da bir bulusma gerçeklesecek.

Yer: Ankara Kizilay Meydani - Yüksel Caddesi - Insan Haklari Aniti Önü
Tarih: 30.06.2005 Persembe
Saat: 19:00

Utku061
30.06.2005, 10:26
Bende mustafa katiliyorum,sehir sehir dolastirmak biraz zor.Ayrica her stadyuma posteri astirmaya bilirler.Bence gerek yok sadece Avni Aker de olsun yeter..Zaten kendi stadymumuzda devamli kalacak mi onu bile netlestiremedik daha..

ts_fan
30.06.2005, 13:15
Fikir güzel ama dev boyuttaki O posterin, o sehir senin bu sehir benim dolastirilmasi hiçte kolay degil + heryerde bu organizasyona müsade edilir mi bu da baska bir konu...Kazim Abi icin ekstra baska bir poster (daha kücük) ve pankart pekala yaptirilabilir...

Birseye inaniyorum Kazim Abi bizim icin bu yil büyük bir itici güc olacak, sankiölmedi, sanki Sampiyonluk turunu birlikte atacagiz O'nunla,iste buhavayi futbolcu kardeslerimizde yakalarsa karsimizda kimse duramayacak...sezon bitiminde Sampiyonlugu Kazim Abi'mize armagan ederiz temennisi ile...

zanoylu
30.06.2005, 15:34
Ama bizim düsündügümüz boyutlarda yapilacak bir posteri öyle her istedigin stada tasimakta zordur, stada sokmakta zor olur, asmakta zordur, hatta açmak bile zor olur düsüncesindeyim

Evet aynen katiliyorum. Burda posterden degil DEV POSTERDEN BAHSEDIYORUM

SDanışmaz
30.06.2005, 15:37
Çok güzeL bir fikir.Bu dedigini iL temsiLciLeri yapar...smileys/smiley2.gif

gilimalı
30.06.2005, 16:17
Bence dev bir bez afis yapilsin her maçta dalgalansin

Akin-61
30.06.2005, 16:22
ewet o dev posteri stadan söküp il il dolandirmak takmak büyük meseledir bu is çokzor ben bunun disinda 10 mt uzunlugunda olabilecek bir pankart öneririm Pankarti bütün stadalara sokup asmak kolaydir.. bence annamli bir söz kazim abimizi andiracak bisi olabilir ?

zanoylu
30.06.2005, 16:32
Aslinda benimde bir önerim var bu konuda :

Futbolcularin isinmasi bittiginde soyunma odasina gittiklerinde ,hani sampiyonlar liginde sahanin ortasina yildizli top bayragi açtiklari gibi bizde o kocaman posteri yesil çimlerin üstüne sersek

Sadece ilk maça mahsus olsun, ondan sonra tüm maçlarda trübüne açardik hem annesi ile babasinada güzel bir jets olurdu.

Aksam televizyonda seyrettim babasi trabzonspor formasini almis oglunun mezarina asmis çok ama çok duygulandim

Akin-61
30.06.2005, 16:36
Ilk maç ozaman asilmiyacak stada.. bence ilk maç stada asilmali maratonda asagiya dogru stadin üstünede assaya devamli gözükmeli futbolcularin taraftarlarin gözüne çarpmali..

alone_61
30.06.2005, 17:46
Aslinda benimde bir önerim var bu konuda :

Futbolcularin isinmasi bittiginde soyunma odasina gittiklerinde ,hani sampiyonlar liginde sahanin ortasina yildizli top bayragi açtiklari gibi bizde o kocaman posteri yesil çimlerin üstüne sersek

Sadece ilk maça mahsus olsun, ondan sonra tüm maçlarda trübüne açardik hem annesi ile babasinada güzel bir jets olurdu.

Aksam televizyonda seyrettim babasi trabzonspor formasini almis oglunun mezarina asmis çok ama çok duygulandim

sahada bu sov yapildiktan sonra maç baslayinca datribünlerdegol attigimizda, 2.devre basinda, 61. dakikada açilsa. tabii sadece ilk maçlik

Egemen
30.06.2005, 21:50
sahanin ortasinda açilacak peki hangi tribüne bakacak poster???? hepsine cevirilecekmi??? bence ilk maçta asilsin zaten futbolcular pankart acacaktir. stada asilmali tepeye en yukarii...

MrbLack
30.06.2005, 21:52
fikir fena degilde kaç il dolasabilir ki o kadar daginik miyiz?yA da o kadar ilde tanidigimiz kardesimiz abimiz var mi?

Bartuğ13
30.06.2005, 22:08
abilerim bence yapilacakdev poster avni akerimizde sabitlenmeli.onu unutmadigimizi gösterecektir bu.

her ile baska bir pankart yapip götürmek daha mantikli olur bence.

Tserhan
30.06.2005, 22:15
BENCEDE SABIT BIR POSTER AVNIAKERDE KALSIN.

DEPLASMAN MAÇLARI IÇIN AYRI BIR POSTER OLSUN.

V.MANISA MAÇINI SABIRSIZLKLA BEKLIYORUM....

Akin-61
01.07.2005, 11:48
bencede zaten toplanan para fazla gelecektir 1 pankart yapiminada yeter bence büyükdev poster sabit ayriyeten bir pankart olabilir..

mahir_kuzey
01.07.2005, 11:56
Trabzona, Avni-Aker e sabit olmasi gerekir. Avni Aker'in eski havasina kavusmasi açisindan da bu çok önemli. Deplasmana gerek yok bence...

ahmetturk
01.07.2005, 20:06
Tabiki bu poster avni akere sabitlenmeli herkes onu görmeli

U.Sadıkoğlu
01.07.2005, 21:50
BENCE HARIKA BIR FIKIR...AMA ICRAAT LAZIM

Egemen
01.07.2005, 21:59
icraat çok yakinda gelio meraklanmayin. bmn yönetimi uyumuyo transfer bombalari en yakin zamanda patlayacak :P:P:P:P

Tserhan
01.07.2005, 22:47
INSALLAH BU SENE FARKLI OLACAK.

TS YÖNETIMIDE ÖYLE SÖYLÜYOR TRANSFERLER YAKINDA BITECEKMIS.

SiNo
01.07.2005, 23:04
arkdaslar tamamda artik poster icraati baslamisi lazimmm yönetim baslasin artik az zaman kalacak

KuĞu
01.07.2005, 23:14
bence metin olarak su yazilmali,volkan konak 10 numarali formasiyla gömdük onu çikartmadik üzerinden dedimisti.
bordo-mavi formanla rahat uyu,
söz verdik,
sampiyon olacagiz!

bunu gören futbolcularimizin arti motive olacagini düsünüyorum düsünsenize her avni akere çiktiklarinda o sözü hatirlayacaklar.

Tserhan
01.07.2005, 23:21
bordo-mavi formanla rahat uyu,
söz verdik,
sampiyon olacagiz!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
YEDINCIYI BEKLIYORUZ

Emir BAYRAK
01.07.2005, 23:24
bencede avni akerde sabitlensin diger illere daha ufak trubunde acilacak sekilde bi pankart daha yapilabilir...

mahir_kuzey
02.07.2005, 00:08
bunu gören futbolcularimizin arti motive olacagini düsünüyorum düsünsenize her avni akere çiktiklarinda o sözü hatirlayacaklar.

Amaç aracin önüne geçmesin arkadaslar. Çok hassas bir konu. Bizim asil amacimiz Kazim KOYUNCU gibi bir degerimizi unutmadigimizi , unutmayacagimizi ve sonsuza kadar sahip çikacagimizi göstermektir , futbolculari motive etmek degil. Ha futbolcular motive olur - olmaz orasi ayri konu. Biz TRABZONSPORLULUK RUHU nu yasatiyoruz sadece. Ayrica futbolculardan çok taraftarin kendine gelmesi-özüne dönmesi açisindan daha önemli bence. Birlik oldugumuzda neler yapabilecegimizin bir kaniti olacak bu saatten sonra yapilanlar...

KuĞu
02.07.2005, 00:38
ii de mahir_kuzey kardes amaç dedigin Sevgili Kazim Koyuncuyu anmaksa onun anisina degerlerine karsi birseyler yapmaksa onun en çok istedigi seyi basarmak en güzeli olmaz mi. Bu takimin sampiyon olmasi sözümüzde durduk Kazim abi diyebilmemiz ve bu süreç islerken yine hedeflenen misyonu devam etirmemiz bu mu kötü olan amacin disina çikmak oluyor. Ben bizim hassasiyetimizi her maç fubolcularinda hissetmesini istedim sonuçta sampiyon olacak olan onlar, ben yillarca diliyor umuyorum biseyler yapiyorum ne degisiyorki.

mahir_kuzey
02.07.2005, 01:41
ii de mahir_kuzey kardes amaç dedigin Sevgili Kazim Koyuncuyu anmaksa onun anisina degerlerine karsi birseyler yapmaksa onun en çok istedigi seyi basarmak en güzeli olmaz mi. Bu takimin sampiyon olmasi sözümüzde durduk Kazim abi diyebilmemiz ve bu süreç islerken yine hedeflenen misyonu devam etirmemiz bu mu kötü olan amacin disina çikmak oluyor. Ben bizim hassasiyetimizi her maç fubolcularinda hissetmesini istedim sonuçta sampiyon olacak olan onlar, ben yillarca diliyor umuyorum biseyler yapiyorum ne degisiyorki.

Ben sampiyon olmayalim, sözümüzde durmayalim demiyorum zaten. Elbet bunu istiyoruz. Ama o posteri avni akere'e asma amacimiz futbolculari etkilemek olmamali. Bu çok FAYDACI bir yaklasim olur. Dedigim gibi futbolcular etkilenir etkilenmez o bizim sorunumuz degil. Kimsenin vicdanina hükmedemeyiz. Ama daha bi yürekli oynarlar mi diye sorarsan, bizim futbolcularimiz delikanlidir merak etme ben hepsine güveniyorum. Önümüzdeki sezon son maç biter bitmez sampiyonluk kupamizi alip HOPA'ya gidecegiz hep beraber...

Guests
02.07.2005, 01:50
Amaç aracin önüne geçmesin arkadaslar. Çok hassas bir konu. Bizim asil amacimiz Kazim KOYUNCU gibi bir degerimizi unutmadigimizi , unutmayacagimizi ve sonsuza kadar sahip çikacagimizi göstermektir , futbolculari motive etmek degil. Ha futbolcular motive olur - olmaz orasi ayri konu. Biz TRABZONSPORLULUK RUHU nu yasatiyoruz sadece. Ayrica futbolculardan çok taraftarin kendine gelmesi-özüne dönmesi açisindan daha önemli bence. Birlik oldugumuzda neler yapabilecegimizin bir kaniti olacak bu saatten sonra yapilanlar...

+1 smileys/smiley20.gif

U.Sadıkoğlu
02.07.2005, 12:05

+1 smileys/smiley20.gif

+2

zanoylu
02.07.2005, 14:49
O veya bu sekilde en güzelbiçimde anilacaktir. Bundan kimsenin kuskusu yok

BMN Yönetiminin organizasyon düsüncesi nedir.Bilgisi olan varmi

kadirsa_2000
02.07.2005, 17:55
Posterin deplasmanlari da gezmesi güzel fikir ancak hani olur ya basina birsey gelirse yolda izde o zaman yazik olur onun için en güzeli devamli Avni Aker'de asili durmasi. Böylelikle bizimle daha da özdeslesmis olur diye düsünüyorum. Ayrica bu poster organizasyonunda adi geçen ve maddi manevi her türlü destegini esirgemeyen bütün üyelerimizin yüregine saglik.