PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : trabzonspor nasıl şampiyon olur

tonyalı Aydın
31.08.2009, 13:23
trabzosporun şampiyon olması için.1 .yeni bir yönetim zengin işadamları bürokrat,ve eski trabzonsporda forma giyen topculardan kurulu herkesin benimseyeceği,dargınlıkların,küskünlüklerin olmayacağı,herkesin elini taşın altına koyabileçeği bir yönetim.trabzonsporun haklarını her platformda savunan lobisi güçlü bir yönetim.2.teknik ekip daha önce trabzonsporda forma giymiş topculardan kurulu bir teknik ekip.3.transfer komitesi yine daha önçe trabzonda forma giyen topculardan kurulu bir ekip.genç dinamik tecrübeli çoğunluğu trabzonlu olan topculardan kurulu bir takım.8 yabancı değil kaliteli 4 5 tane yabancı topcu alınmalı.4.taraftar grublarıyla biraraya gelip onların her türlü sorunlarını çözen stada çekirdek yemeğe,kendi topcularını yuhlamaya değil rakip takım oyuncularını ve hakemi baskı altına alıp daha önçe olduğu gibi avni akeri rakip takımlara cehenneme cevirecek bir taraftar kitlesi oluşturulmalı.unutmayalım tek trabzon var tek trabzonspor var.yoksa bu gidişle çok 25 yıl daha bekleriz.saygılarımla.

antagonist
31.08.2009, 13:25
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16995

Mevcut başlıktan devam edelim.