PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5.Hafta | İ.B.Belediye 1 - 6 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14

furkan0561
13.09.2009, 01:35
sizce yarın engin mi barış mı oynmalı

suat061
13.09.2009, 01:36
61. sayfaya bi mesaj da ben yazıyım :D 6-1 yenicez :D:D

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 01:38
Ders aldıklarına inanıyorum!
Kazanacağız İnşallah!

Bencede artık akılları başlarına geldi...

İnşallah alıcaz...

only ts
13.09.2009, 01:40
inşallah yeneriz diyecegım tek şey bu . . sivasın halıne sevınemıyoruz

Hüseyin İlkin
13.09.2009, 01:48
Sylva
Serkan-Giray-Egemen-Ferhat
Gabric-Selçuk-Ceyhun-Barış
Umut-Gökhan

Barış- Engin değişikliğiyle benimde kadrom böyle.

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 01:50
------------------------------------Sylva-------------------------------
----Serkan----------------Song----------------Egemen----------Cale----
---Gabric------------------Selçuk--------Ceyhun-----------------Engin---
---------------------------Gökhan---------Umut------------------------

Aslında Bana kalsa Alanzinhonun kesinlikle oynaması lazım ama Sayın Broos yine oynatmayacak gibi gözüküyor o yüzden kadrom bu şekil...

Timur
13.09.2009, 01:52
Cikis macimiz olsun. Kazanmak zorundayiz, kazanacagiz da. Yattara kadroda degilmis. Cok uzadi bu sakatlik yahu.

Muhalif
13.09.2009, 01:54
-------------------Onur-------------------

Serkan-----Egemen----Giray---------Ferhat

Engin----Colman---Ceyhun----Selçuk-----Gabric

---------------Alanzinho------------------------

----------------------------------------------

heh bu şekil bir kadroyla beğenmediğimiz Lazaroni Denizlispor'u 1-0 yenmişti:) Golü de Alanzinho'nun pozisyonunda oynayan Marcelinho atmıştı. Bence böyle çıkalım maça:)

Gökhan KAN
13.09.2009, 01:55
Kalede Onur oynamalı..Çoçuğu iyice küstürdük..

AYYILDIZ
13.09.2009, 01:58
Mutlaka almalıyız.Artık bahane yok.

hos_cocuk61
13.09.2009, 01:59
İlk 15 dakikada 1 gol bulur isek, taraftarında desteği ile farka gideriz.

DNA-TS
13.09.2009, 02:01
orada olacağız ..olimpiyatın takımımıza yaradığını varsayarsak maçıda alırız gibime geliyor. alamazsak ta sonraki hafta alırız lig uzun maraton önümüzdeki maçlara bakarız dimi..

LazAnisT
13.09.2009, 02:14
Ferhat ve Ceyhun sürekli olarak bu takımda rahatlıkla oynayacak kapasitede futbolcular.Bir şekilde takıma monte edilmeleri lazım.

Bu arada forvetlerimizden gol beklemek için Yattaranın sahalara dönmesini beklememiz lazım diye düşünüyorum

Fatih Özkan
13.09.2009, 02:18
Sadece galibiyet!
Buna inanmaları ve deli gibi istemeleri lazım!

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 02:25
Kalede Onur oynamalı..Çoçuğu iyice küstürdük..

Yanlış hatırlamıyorsam ilk 18 de yok.

Sefa
13.09.2009, 02:35
Sayfa 61 de yerimiz olsun

Bordo Mavi Şampiyon TRABZON.. :)

yattara06
13.09.2009, 03:28
forvetler gol atsa ne olur belediyeyi yensek ne olur. kapasitemiz sınırlı, bu sene şampiyon olma gibi bir ihtimalimiz bence yok.geçen yılki başarı(sözde) da başkalarının başarısızlığının bizim başarımıza dönüşmesidirr. malesef acı gerçekler bunlar...

.....
13.09.2009, 03:32
Sylva
Barış-Cehun-Selçuk-Alanzinho
Umut-Gökhan.

Mellih
13.09.2009, 03:32
biz kötü takım değiliz, en azından ligin en iyi 5 takımından biriyizdir.. Ancak kötü sonuçlar aldık. Bu maçı iyi oyunla kazanmamız bizim açımızdan çok iyi olacaktır..

Ancak yenilme ihtimalimiz de var, çünkü İ.B.Belediyesi iyi bir takım.. Eğer öle olursa H.Bross gider

61karradeniz61
13.09.2009, 03:44
Sylva
Barış-Cehun-Selçuk-Alanzinho
Umut-Gökhan.

aynen katiliyorum

insallah baris oynar kendisini cok iyi gelistirdi
bursaya karsi ilk yarida fena oynamadi
arkasinda durursaz bir yildiz kazanabiliriz

Mustafa Önder
13.09.2009, 03:47
Her ne kadar o saatler de yağmur yok denilsede zeminin ıslak olacağı aşikar. O yüzden topu olabildiğince şişirmemiz gerek. Sakin tempo da, panik yapmadan skora gitmemiz gerek. Aksi takdir de akşam burada kopacak fırtınaların farkındayım.

hasan8861
13.09.2009, 04:38
aynen katiliyorum

insallah baris oynar kendisini cok iyi gelistirdi
bursaya karsi ilk yarida fena oynamadi
arkasinda durursaz bir yildiz kazanabiliriz

evet bencede deplasmandaki touluse maçında çok iyi oynamıştı bursa maçında pek iyi olmasada kesinlikle kesilmemeli diyorum hatta yattara dönse bile ilk önce barış düşünülmeli..2 sene önceki beşiktaş maçında sahip çıktığımız arkasında durduğumuz futbolcumuzu yıllar geçtikçe silip atmamak değerini artırmak gerekir

.....
13.09.2009, 08:01
Barış bencede oynasın. Ben nedense çok değişmiş buldum. sanki özgüveni artmış. inşallah daha da iyisini yapacak.

robinhood61
13.09.2009, 08:05
bu maç ya herro ya merro maçı :)
ama yensek bile tatmin olmayacağım ta ki bu takımın galatasarayı yeneceği ana kadar.
eğer gs maçına kadar istikrarlı gidersek ve gs maçını alırsak ancak "come back" oluruz :)

.....
13.09.2009, 08:09
bu maç ya herro ya merro maçı :)
ama yensek bile tatmin olmayacağım ta ki bu takımın galatasarayı yeneceği ana kadar.
eğer gs maçına kadar istikrarlı gidersek ve gs maçını alırsak ancak "come back" oluruz :)

inşallah abi tek dileğimiz bu ve bunun başlangıcını bugün atacaz...

Ahmet_8
13.09.2009, 10:15
arkadaşlar maca gelin hava burda cok serin ikitelliye cok yakınım olimpiyatta senede 1 maç yapıyoruz kaçırmayın gelin..

fatihaltun08
13.09.2009, 10:52
Arkadaşlar bugun bende maçta olacgım ama bizim taraftardan bışey ıstıyom takıma son dakıkaya kadar destek vermesıdır protesto edeceksek maç sonu etmelıyızkı maç ıçındı oyuncunun moralını çökerterek dahada zarar ugratmayalım lutfen destek zamanı köstek degıl bu arada gokhan ıle umuta destek verın umut son 3 sezonu yanı tsdekı sezonunu 51 gol atmış bırı gokhan ıse turkıyede gol kralı olmuş bırı performanslarını artırmak ıcın destek vermemız gerek bunları karalarsak zararı bıze cunku bunların arkadasında kımse yokkı o oynasın bıraz dusunelım artık bunları ıyı topcular yeterkı destek verınde kendılerıne gelsınler hep olumsuz bakıyorsunuz bunlara DESTEK ZAMANI PROTESTONU MAÇ SONUNA BIRAKINIZ

bbyanik
13.09.2009, 10:52
mecidiyeköyden olimpiyata nasıl gidecez acep ???

Jester
13.09.2009, 11:06
---------------Tony---------------------
Serkan------Song------Giray-------Ferhat
---------Selçuk---Ceyhun----Engin------
Barış------------------------------Gabric
----------------Gökhan-----------------

Cagdas Topal
13.09.2009, 11:07
---------------Tony---------------------
Serkan------Song------Giray-------Ferhat
---------Selçuk---Ceyhun----Engin------
Barış------------------------------Gabric
----------------Gökhan-----------------

Umut - Gökhan beraber oynayacak ;)

pilarda
13.09.2009, 11:17
Arkadaşlar, İstanbul'dayım, maça gitmek istiyorum. Stadda bilet satılıyor mu, yağmurdan korunaklı ve numaralı oturulan tribün hangisi, bilet fiyatlarıyla ilgili bilgisi olan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Hqmi
13.09.2009, 11:24
Sylva
Barış-Ceyhun-Selçuk-Alanzinho
Umut-Gökhan.

Engin

Benim kadroda böyle. :)

okanyildirim
13.09.2009, 11:24
Arkadaşlar, İstanbul'dayım, maça gitmek istiyorum. Stadda bilet satılıyor mu, yağmurdan korunaklı ve numaralı oturulan tribün hangisi, bilet fiyatlarıyla ilgili bilgisi olan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz?
satılıyor stadda bilet,zaten bize ayrılan tribün doğu tribün başka yerden bilet alma şansın yok.biletlerde 20 lira

Hqmi
13.09.2009, 11:25
mecidiyeköyden olimpiyata nasıl gidecez acep ???

İett harita yaz google'ye, ilk çıkana gir görürsün.

Ahmet_8
13.09.2009, 11:37
biz ibb trubununden bilet aldık sorun olmaz istedigin yerden alabilirsin ibb taraftarı yok zaten.. kiii olsa ne yazar:D

ilhan
13.09.2009, 11:41
Hasan Ahmet Sarı maç kadrosuna alındı mı? Bilgisi olan var mı?

İskender Çakmak
13.09.2009, 11:43
izmitte çok kötü hava burada böyle ise istanbul da dahada berbattır inş maç zamanı kötü olmaz hava

nakzo
13.09.2009, 11:45
Hala maç organizasyonu için isim yazdırma şansımız var mı?

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 11:45
ya bu maçadamı 4-5-1 çıkacağiz.Bu takım bu sistemle kolay kolay maç kazanamaz

Dip.Ing.Mag.
13.09.2009, 11:47
Hasan Ahmet Sarı maç kadrosuna alındı mı? Bilgisi olan var mı?

bu cocuk icin cok yetenekli diyorlar ... tam bir bilgisi olan var mi? forvet hattindan valllahi bana gore suanki durumda yetenekli yeteneksiz alternatif surekli bulundurulmali. umut ve gokhan yerlerini granati gordukleri icin sallamiyorlar.cunku takimda baska forvet yok .. cok garip ama yok.

ilhan
13.09.2009, 11:51
-[ooD;2642154']bu cocuk icin cok yetenekli diyorlar ... tam bir bilgisi olan var mi? forvet hattindan valllahi bana gore suanki durumda yetenekli yeteneksiz alternatif surekli bulundurulmali. umut ve gokhan yerlerini granati gordukleri icin sallamiyorlar.cunku takimda baska forvet yok .. cok garip ama yok.

Yeteneği hakkında pek bilgim yok. Benim dikkatimi çeken fiziği ve o iri görüntüsü. Bursasporlu Sercan'dan bir eksiği var mı fizik olarak?

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2594-0D7P9Y0A.jpg

Görüntüsü bile tehlikeli :)

Broos genç futbolculara şans vereceğim demişti. Barış'a veriyor, birazda şu çocuğu izletsin bize.

Gökhan ve Umut'u severim ama onlar kadar formsuz olmaz en azından.

Hasan61
13.09.2009, 11:53
Yeteneği hakkında pek bilgim yok. Benim dikkatimi çeken fiziği ve o iri görüntüsü. Bursasporlu Sercan'dan bir eksiği var mı fizik olarak?

Broos genç futbolculara şans vereceğim demişti. Barış'a veriyor, birazda şu çocuğu izletsin bize.

fizik olarak sercan'dan eksiği yok
hatta bire birde sercan'dan daha etkili olduğunu düşünüyorum

bordo61
13.09.2009, 11:55

Hasan Ahmet Sarı

Serdar Abiye Göre(Farabi) Yeni Fatih Tekke :)

ilhan
13.09.2009, 11:55
fizik olarak sercan'dan eksiği yok
hatta bire birde sercan'dan daha etkili olduğunu düşünüyorum

O zaman tek eksiği maç tecrübesi. Bu demek oluyor ki, bu adama her maç 5-10 dakika şans vermemiz gerekiyor.

Umutluyum bu uşaktan.

bordo61
13.09.2009, 11:59
Her Nerdeyse Maç gol atıyordu ya Milli Takımlarda öyle hatırlıyorum

Muhammed
13.09.2009, 12:17
Oyuncularımız bu maçta sahada varlarını yoklarını ortaya koymak zorundalar. 1 maç daha ruhsuz futbolu bu takım kaldırmaz.

Dip.Ing.Mag.
13.09.2009, 12:20

evet fizik olarak iyi ideal bir forvet fizigine sahip de arkadas böyle oyunculari madem kadronda tutuyorsun ara sirada oynatacaksin yada ver 1 yil kiralik pisir sonra da ye. baknz. gs oyuncu yetistirme politikasi. aydin , arda 3 sene oncesine kadar kim taniyordu. yani bizde mubarek oyuncu koreltme fabrikasina donduk. nedir bu anlamiyorum genc oyuncunlarda ki azimi simdi kullanmiyacaksinda nezaman kullanacaksin.. bunu bursa gs antep gibi takimlar cok iyi yapiyorlar ... ama bizde de takinti var neymis yok gokhan a 6 milyon verdiko oynasin, eee gol atamiyor olsun olsun bir gun atar , neymis umutun sirtinda 10 numara yaziyor , ee ama gol atamiyor olsun olsun bi gun biyerine carpar girer o top iceri. ee hasan sari diye bir genc var , amann bosverin oda digerleri gibi silinir gider. ergin keleste vardi ne oldu.. e ama bu adami hic oynatmiyorsun , belki kendini gosterecek cocuk.. yani nebileyim ayrica bizim takimda cok ciddi bir sekilde 17 18 yasindaki gencler zamani degil oynayamazlar tabusu var yillardir buda nerden geliyor anlamiyorum , bi oynatin bakalim oynarlar mi oynayamazlar mi .. yok neymis tecrube eksikmis, umutta gokhan da varda ne oldu 10 ay oldu golleri yok adamlar idmanlarda dahi atamiyorlar

Mustafa Demir
13.09.2009, 12:23
lig tvde alt yazi gecti tjikuzu yattara zafer yelen kadroda yok. Bu zaferi trabzon ne diye aldi anlamis degilim adam bize gelmeden once 1 sene top oynamamis sakatmis guya duzelmis biz aldik bence bunu oynamadan gondeririz yazikya umutlarimiza yazik

Dip.Ing.Mag.
13.09.2009, 12:26
lig tvde alt yazi gecti tjikuzu yattara zafer yelen kadroda yok. Bu zaferi trabzon ne diye aldi anlamis degilim adam bize gelmeden once 1 sene top oynamamis sakatmis guya duzelmis biz aldik bence bunu oynamadan gondeririz yazikya umutlarimiza yazik

gercekten de yazik az once dedigim gibi futbolcu köreltme fabrikasi konumundayiz suan . böyle bir sey olamaz neden sans verilmez , madem oynatmiyacaksin neden alirsin. madem bir adam 3 ayda sakatligi gecmeyecek bile bile neden alirsin sen 3 kulvarda birden yarisiyorsun. anlamakk mumkun degil

Mustafa Demir
13.09.2009, 12:28
besiktasa kiziyolar ama adamalra bak delgado 3 ay sakat diye sozlesmesi askiya alindi yerine transfer yapildi biz ise ha duzeldi ha duzelecek duzelince kotu gunler gidecek diye bekliyoz

Mustafa Demir
13.09.2009, 12:28
futbolculara yattigi yerden para vermekten baska bisi yapmiyoz

furkan0561
13.09.2009, 12:34
bu neya sayfaya 10 dakkada bir yorum yapılıyor hadi biraz daha aktif olalım

Oğuzhan Fidan
13.09.2009, 12:35
bu maçı kaybetmemiz halinde birilerinin kellesi uçar o yüzden bunun bilincindeler yani kazanmamız muhtemeldir.. kadrolara bakınca rahat kazanırız diyoruz ama iş sahada..

KÖKSAL AYDIN
13.09.2009, 12:40
Bu maç çıkış maçımız ya da bitiş maçımız olacak.

lazkopatfaroz
13.09.2009, 12:57
Protesto hazırlığı

Trabzonspor tribünlerinin önemli grubu Gurbetçi Gençler’den, 13 Eylül Pazar günü İstanbul Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanacak maç ile ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Takımımızın son dönemdeki yönetilme biçimi ve aldığı sonuçları protesto amacıyla bugün toplu halde ilk 15 dakika gol atmamız ve yememiz durumunda dahil tribünlerimizde sessiz bir protesto gerçekleştireceğiz.. Saha içinde olan hiçbir şeye tepki vermeyecek, 15 dakikalık sürenin dolmasıyla toplu halde her zaman olduğu gibi takımımıza ihtiyacı olan desteği vereceğiz.. Maç öncesi oyuncuları tribüne çağırmayacak ve pankartları ters açacağız. Daha iyi bir Trabzonspor için tüm taraftarlarımızın bu haklı protestoya özenle uymalarını bekliyoruz.

Günebakış

Muhammet Kurt
13.09.2009, 12:57
-[ooD;2642208']evet fizik olarak iyi ideal bir forvet fizigine sahip de arkadas böyle oyunculari madem kadronda tutuyorsun ara sirada oynatacaksin yada ver 1 yil kiralik pisir sonra da ye. baknz. gs oyuncu yetistirme politikasi. aydin , arda 3 sene oncesine kadar kim taniyordu. yani bizde mubarek oyuncu koreltme fabrikasina donduk. nedir bu anlamiyorum genc oyuncunlarda ki azimi simdi kullanmiyacaksinda nezaman kullanacaksin.. bunu bursa gs antep gibi takimlar cok iyi yapiyorlar ... ama bizde de takinti var neymis yok gokhan a 6 milyon verdiko oynasin, eee gol atamiyor olsun olsun bir gun atar , neymis umutun sirtinda 10 numara yaziyor , ee ama gol atamiyor olsun olsun bi gun biyerine carpar girer o top iceri. ee hasan sari diye bir genc var , amann bosverin oda digerleri gibi silinir gider. ergin keleste vardi ne oldu.. e ama bu adami hic oynatmiyorsun , belki kendini gosterecek cocuk.. yani nebileyim ayrica bizim takimda cok ciddi bir sekilde 17 18 yasindaki gencler zamani degil oynayamazlar tabusu var yillardir buda nerden geliyor anlamiyorum , bi oynatin bakalim oynarlar mi oynayamazlar mi .. yok neymis tecrube eksikmis, umutta gokhan da varda ne oldu 10 ay oldu golleri yok adamlar idmanlarda dahi atamiyorlar

Dedigine katilmiyorum, iyi bir oyuncu herzaman kendini gosterir, antramanlarda ön plana cikar. Diyelimki biz genc oyunculara sans vermedik ve gonderdik. Bu oyuncular gittigi takimlarda neden kendilerini ispatliyamadilar? Yillardir bize gelen genc oyunculara bakiyorum, nerde bunlar? Macitler, okanlar, bayraktarlar, ali guzeldallar,.... Biz bunlara sans vermedik, gittigi takimlarda niye basaramadilar. Yetenekler kolay kolay yetismiyor, hic bir kulubun FATIH TEKKE, GOKDENIZ ayarinda oyunculari goz gore gore yok etmez. Yetenek heryerde yetenektir, biz sans vermesek gittigi takimda ses getirir. Fatih Tekkeyi biz gondermistik ve gittigi yerlerde hep ön plana cikmisti, digerlerinden niye haberimiz yok.

Artik bunu da iyi anlayin, Fatih Tekke ve Gokdeniz gibi oyuncular her sene cikmaz, 5-10 senede bir cikan oyunculardir!!!

Semih AYDIN
13.09.2009, 13:03
Hasan Ahmet Sarı

Serdar Abiye Göre(Farabi) Yeni Fatih Tekke :)

Samsun A2 macında izledim bu cocugu cok güzel oynuyor.
Ve de golünü attı cok güzel bi goldü.

bordo61
13.09.2009, 13:07
Ruh Bizde de kalmamış ya maça saatler var ama bende hiç heyecan yok eskiden yerimde duramazdım maç günleri

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 13:12
belediyede çok eksik var artık bu maçı alalım.Oynarsa ibrahim akın a çok dikkat etmemiz lazım çünkü bu adam kendini büyük takımlara beğendirmek için böyle maçlarda çok istekli oluyor

tamuğ yamtar
13.09.2009, 13:13
Protesto hazırlığı

Trabzonspor tribünlerinin önemli grubu Gurbetçi Gençler’den, 13 Eylül Pazar günü İstanbul Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanacak maç ile ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: Takımımızın son dönemdeki yönetilme biçimi ve aldığı sonuçları protesto amacıyla bugün toplu halde ilk 15 dakika gol atmamız ve yememiz durumunda dahil tribünlerimizde sessiz bir protesto gerçekleştireceğiz.. Saha içinde olan hiçbir şeye tepki vermeyecek, 15 dakikalık sürenin dolmasıyla toplu halde her zaman olduğu gibi takımımıza ihtiyacı olan desteği vereceğiz.. Maç öncesi oyuncuları tribüne çağırmayacak ve pankartları ters açacağız. Daha iyi bir Trabzonspor için tüm taraftarlarımızın bu haklı protestoya özenle uymalarını bekliyoruz.

Günebakış

Vay be ne yaratıcı çözüm. Yürüyün be...

Maç öncesi oyuncuları tribüne çağırmak kadar saçma birşey yok zaten.

Bırak adam ısınsın, ısınma hareketlerini adam gibi yapsın.

Gereksiz bir muhabbet. O bakımdan çok hayırlı olmuş.

Metnin bomba cümlesi :Takımımızın son dönemdeki yönetilme biçimi ve aldığı sonuçları protesto amacıyla bugün toplu halde ilk 15 dakika gol atmamız ve yememiz durumunda dahil tribünlerimizde sessiz bir protesto gerçekleştireceğiz..

Yani demek istiyor, gol yersek küfretmeyeceğiz:)

Açık sözlülüklerinden mi?

Yoksa metni kaleme alan arkadaşın ruh haliyle alakalı mı?

Sözün özü çoluk çocuk muhabbeti.

hooligans61
13.09.2009, 13:17
ne olursa olsun da macı 1 0 alalım nolcak 9 kisi kal sakatlansın 2 topcunda fln ne olursa olsun artık bi mac alalım da yha

yorumsuz6117
13.09.2009, 13:33
ik yarıyı önde kapayabilirmiyiz acaba..?

Mustafa Demir
13.09.2009, 13:36
ilkdefa evde mac izlicem simdide dakkalar gecmiyo :D

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 13:37
maç çok zorlu geçecek umarım erken bir gol buluruz yoksa baya zorlanacağiz

yorumsuz6117
13.09.2009, 13:37
ilkdefa evde mac izlicem simdide dakkalar gecmiyo :D
ligtvmi aldın..:D

Mustafa Demir
13.09.2009, 13:38
ligtvmi aldın..:D
evet d-smartta aldim

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 13:40
maç günü bu başlığın bu kadar sönük olduğunu ilk defa gördüm.Sanırım takım henüz 5. hafta olmadan bazı taraftarları küstürmeyi başardı

yorumsuz6117
13.09.2009, 13:41
evet d-smartta aldim
iyi iyi bende alıcaktım ligtv ilk yarıdan sonra ihale varmış trt alabilirmiş maçları onun için almadım...:)

Hasan Habip Özbay
13.09.2009, 13:41
maçı alırız ama ertelenmeliydi %80 i vazgeçti gelmekten hayırlısı bakalım maçın adamı barış olur

sessizkral_1
13.09.2009, 13:42
arkadaşlar olimpiyat stadının oradaki durum nedir yağışla ilgili?

şuan bursada baya yağmur var.

lazkopatfaroz
13.09.2009, 13:44
Vay be ne yaratıcı çözüm. Yürüyün be...

Maç öncesi oyuncuları tribüne çağırmak kadar saçma birşey yok zaten.

Bırak adam ısınsın, ısınma hareketlerini adam gibi yapsın.

Gereksiz bir muhabbet. O bakımdan çok hayırlı olmuş.

Metnin bomba cümlesi :Takımımızın son dönemdeki yönetilme biçimi ve aldığı sonuçları protesto amacıyla bugün toplu halde ilk 15 dakika gol atmamız ve yememiz durumunda dahil tribünlerimizde sessiz bir protesto gerçekleştireceğiz..

Yani demek istiyor, gol yersek küfretmeyeceğiz:)

Açık sözlülüklerinden mi?

Yoksa metni kaleme alan arkadaşın ruh haliyle alakalı mı?

Sözün özü çoluk çocuk muhabbeti.

küfretmek iyi bişey mi ??? :S görüşünüzü günebakış yetkılılerıne iletırsınız. bizi çoluk çocuk muhabbetlerının içine sokmayın dersınız...

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 13:45
arkadaşlar olimpiyat stadının oradaki durum nedir yağışla ilgili?

şuan bursada baya yağmur var.

valla tuzla dan hava raporu veriyim burada hava kapalı ama yağmur yok.Umarım olimpiyat tarafıda bu şekildedir

U.Sadıkoğlu
13.09.2009, 13:47
Erenköy de hafif yağış başladı sanırım karşıya doğru gidiyor ..

Orhan Aydın
13.09.2009, 13:48
valla tuzla dan hava raporu veriyim burada hava kapalı ama yağmur yok.Umarım olimpiyat tarafıda bu şekildedir

mikrofonlarımız ankara'da
ankara'da şu ana kadar kapalı olan hava yağmur bırakmaya hazırlanıyor:)

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 13:50
mikrofonlarımız ankara'da
ankara'da şu ana kadar kapalı olan hava yağmur bırakmaya hazırlanıyor:)

tekrar tuzla dayız:) Hava dahada kararmaya başladı sanırım yağmur yağacak.Umarım çok etkili bir yağmur olmaz

sbay
13.09.2009, 13:51
artık forvet oyuncularımızında gol attığı bol gollü bir galibiyet bekliyorum...

Ahmet Başkaya
13.09.2009, 13:52
Belediye : 0 : Trabzonspor 3

Goller : Umut , Gökhan ve Engin ..

Mustafa Demir
13.09.2009, 13:52
tekrar tuzla dayız:) Hava dahada kararmaya başladı sanırım yağmur yağacak.Umarım çok etkili bir yağmur olmaz
hollandadada hava kapali yagmur yagacak ama futbola elverisli :D

Sinem Yılmaz61
13.09.2009, 13:55
59. sayfadaki resimler icin cok tessekür ederim, vallah cook güzel olmuslar, ellerinize saglik...Futbolcular neseli gözükiyordu, insallah da böyle güzel cikariz maca ve aliriz 3 puanimizi :)

Mustafa Demir
13.09.2009, 13:57
istanbulda iftar saat kacta oluyo

Orhan Aydın
13.09.2009, 13:58
bu maçta puan kaybını düşünmek bile istemiyoruz doğal olarak.hoş alıştırdı futbolcularımız ama gerçekten saçma sapan puan kayıpları yaşadık.henüz erken daha çok değişir diyebilmek için ortada umut veren bir takım lazım.bunun tohumunu da futbolcuların bugün atması lazım.kazandığımızda zirvedeki 3 rakibimizden biri olan bjknin üstüne çıkıyoruz,dolayısıyla zirve yarışında kaybedilmiş birşey yok.geçen sene şampıyonluğu hediye etmemizin sebebi olan forvet hattımız bu maçta da etkisini sürdürürse hocaya elveda diyebiliriz.

Berk
13.09.2009, 14:00
İlk yarının kader maçı.Kazanırsak çıkışa geçmemiz muhtemel.Kaybedersek..Düşünmek bile istemiyorum..

sessizkral_1
13.09.2009, 14:01
ligtv nin kadrosunda umut tek forvet gelde çıldırma

esra61
13.09.2009, 14:03
mutlak kazanılması gereken bir maç........

Ugur Ergenc
inşallah alacagız bu macı yaa...

Emre ÖZTÜRK
istanbulda iftar saat kacta oluyo

7,30 gibi ama bugunlerde bır dakıka falan daha az

Mustafa Demir
13.09.2009, 14:06
7,30 gibi ama bugunlerde bır dakıka falan daha az
maci bir saat erkene verseler nolurdu millet rahat rahat gider gelirdi maca

Orhan Aydın
13.09.2009, 14:07
yattara konusunda birisi ya da birileri bizimle fena halde dalga geçiyor galiba ulan ayağı kırılsa adam çoktan oynamaya başlamıştı,suyu çıktı bu olayın

Samet KILIÇ
13.09.2009, 14:12
yattara konusunda birisi ya da birileri bizimle fena halde dalga geçiyor galiba ulan ayağı kırılsa adam çoktan oynamaya başlamıştı,suyu çıktı bu olayın

kendine güvenmek diye bir tabir vardır..sana birşey sormak istiyorum hiç kolun veya bacağın kırıldı mı?

turkish0061
13.09.2009, 14:13
bu hugoya cok kiziyorum yine tek forvet oynaticak, dlelimi ne yaa, 4-4-1 sistemi olmuyor yaa

Cengiz
13.09.2009, 14:16
kendine güvenmek diye bir tabir vardır..sana birşey sormak istiyorum hiç kolun veya bacağın kırıldı mı?

haklısın . ben kolumu kırdım ve ciddi bi güvensizlik oldu bi süre , hala da var

ama futbolcu değilim , yılda 2 milyon $a yakın parayı almıyorum

sakat sakat bodrum'a marmaris'e gitmiyorum ,

Orhan Aydın
13.09.2009, 14:20

hatırladığım kadarıyla kırılmadı.tamam kırıktan sonra bir süre gerekir de yattaranın ki kırık değildi sorun bu

Onur Civelek61
Rakipte eksik çok
Ligin yenilgisiz 6 takımı arasında yer alan İstanbul BŞB karşısından mutlak zaferle ayrılmayı hedefleyen Trabzonspor'da bu kritik maç öncesinde sakat olan İbrahima Yattara ve ülkesinden dönemeyen Tjikuzu dışında eksik bulunmuyor. Ev sahibi ekipte ise sakatlıkları süren Hasagiç, Barbosa, Nsumbu, Can ve Efe'nin yanı sıra kart cezalısı Herve Tum forma giyemeyecek.

yorumsuz6117
bu hugoya cok kiziyorum yine tek forvet oynaticak, dlelimi ne yaa, 4-4-1 sistemi olmuyor yaa
alanzinhoda yok galiba 11de..:(

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 14:21
haklısın . ben kolumu kırdım ve ciddi bi güvensizlik oldu bi süre , hala da var

ama futbolcu değilim , yılda 2 milyon $a yakın parayı almıyorum

sakat sakat bodrum'a marmaris'e gitmiyorum ,

işte bu çok doğru ...be adam senin ne işin var bodrum da.Hocada da suç var sen niye takıma 3 gün izin variyorsun sanki takım tüm maçları kazandıda..Yetmezmi 2 gün.Ayrıca bir topçu 2 günü yatarak geçirirse yani çalışmassa formu bariz düşer ki bu adamın bodrum da ne halt yediğini hepimiz iyi biliyoruz.Sonra yattara yı savunuyoruz şimdiden belli oldu bu adam devre arası talibi çıkarsa yolcu.Ne güzel ya biri sakat sakat tatile gider diğer kaybolur bugün bu takım puan kaybederse görürüm ben o zaman bu ikiliyi

Samet KILIÇ
13.09.2009, 14:25
hatırladığım kadarıyla kırılmadı.tamam kırıktan sonra bir süre gerekir de yattaranın ki kırık değildi sorun bu

hayır ben o süresinde değilim....tıbbi olarak herşey tam olabilir ancak senin kafan rahat değilse sen o ayağı yere basamazsın bu her insanın yapısında vardır bide bodrum meselesi çıktı eğer gerçekse topuklarindan be fururim oni:)

esra61
13.09.2009, 14:26
maça giden ark tek istediğim şey lütfen maçta gökhan ve umut diye bağırın yha ne olur bağırınnnnnnnn

Orhan Aydın
13.09.2009, 14:31
hayır ben o süresinde değilim....tıbbi olarak herşey tam olabilir ancak senin kafan rahat değilse sen o ayağı yere basamazsın bu her insanın yapısında vardır bide bodrum meselesi çıktı eğer gerçekse topuklarindan be fururim oni:)

bir atasözüyle bitireyim yattara konusunu huylu huyundan vazgeçmez:)

Sümeyye Şahin
13.09.2009, 14:31
Yağmur yağıyor.

Çıkmadı izin.

İkitelli'nin güzergahda olması gözardı edilemiyor.

Bir derbiyle kapatıcaz artık.

Gidenlere rahat yolculuklar.

'Kazanmak' her şeye rağmen önemli. Sabit hedef.

Yanında 'ruh'u da görmek isteğim.

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 14:32
Yağmur yağıyor.

Evden izin çıkmadı. :(

Ama alıcaz bu maçı.

Mustafa Demir
13.09.2009, 14:34
bosverinya gimeyin maca ibb ye parami kaznadircaz bosverin nasi olsa lairiz maci onemli olan avni akeri dodurmak

Kazım Uzunboy
13.09.2009, 14:38
Taraftarlarda hayal kırıklığı

Trabzon'un İstanbul'daki ilk maçı olan Belediye mücadelesi, Bordo-Mavililer'i çok heyecanlandırmıştı ancak...

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm710566.jpg

Trabzon’un İstanbul’daki ilk maçı olan Belediye mücadelesi, Bordo-Mavililer’i çok heyecanlandırmıştı. Ancak belirsizlikler taraftarı sıkıntıya soktu. Önce maçın ertelenme olasılığı üzerinde duran Trabzonsporlular’ın kötü hava şartları sebebiyle maça her zamanki ilgiyi göstermemesi bekleniyor.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr/)

Fotoğraftakileri tanıyan var mı? :rolleyes: :cool: :p :)

yorumsuz6117
13.09.2009, 14:41
hepsi Trabzonsporlu galiba..:D

Timur
13.09.2009, 14:41
Yahu Tjikuzu nerde?

Kazım Uzunboy
13.09.2009, 14:43
hepsi Trabzonsporlu galiba..:D

Ayrıca BMN'li. :p:)

Yahu Tjikuzu nerde?

Ülkesinden geri gelmedi, haberde alınamıyor.

aaahmet61
13.09.2009, 14:43
taraftar gelmemekte sonuna kadar haklı.geçen sene alen yattara show vardı. örnek kocaeli maçı.bu sene ikiside yok.artı bu sene forvetlerin taraftara saç baş yolduran hareketleri var.Allah kolaylık versin hepimize.

Sinem Yılmaz61
13.09.2009, 14:44

Kazim nerdeysun Fotoda, hic göremedim seni :):)

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 14:49
O resinde en alltan elleri havaya dogru diken sadece kafasinin yarisi gözüken koray mi?

Cem Zırıh
13.09.2009, 14:54
4-5-1 olcakdi sanirim :o

erol-61
13.09.2009, 14:54

bu sistem olmaz tabi 9 kişi var bu sistemde birde kaleci 10 kişi zor olur bu sistem

Alihan Ertürk
13.09.2009, 14:56
Yattara , Ciguli ( Metin Diyadin'in Tjikuzu'ya verdiği isim :D ) ve Zafer Yelen kadroda yok maalesef.

Cem Zırıh
13.09.2009, 14:56
Yahu Tjikuzu nerde?
namibyali korsanlar tarafindan kacirildi :(:eek::DDD

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 14:58
Yattara , Ciguli ( Metin Diyadin'in Tjikuzu'ya verdiği isim :D ) ve Zafer Yelen kadroda yok maalesef.

zafer niye yok yaa

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 14:59

Nerrden Biliyorsun

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:00
ligtvde alt yazi gecti bu 3u kadroda yok

Alihan Ertürk
13.09.2009, 15:02
zafer niye yok yaa

Nerrden Biliyorsun

Tjikuzu ülkesinden dönmedi ,
Yattara ve Zafer de sakat olduğu için kadroda yoklar.

NTV Spor ve Ligtv'nin altyazılarında görmüştüm .:)

OnOuR
13.09.2009, 15:03
Zafer'in oynamasını bekliyordum en azından... Oda Yattara gibi başka bahara kaldı herhalde..

mustafaction
13.09.2009, 15:04
hiç ümidim yok 0 puan alır döneriz

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:05
istanbulda yagmur yagiyomu durum nedir

Kadir
13.09.2009, 15:06
Tji eski takıma karşı oynamak istemiyormuş..

derlerse

Alihan Ertürk
13.09.2009, 15:06
Tjikuzu olayının Belediye maçı haftası olması da ilginç.

Eski takımına karşı oynamak istemiyor heralde .:rolleyes:

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 15:07
istanbulda yagmur yagiyomu durum nedir

valla bizim buralarda (tuzla) yağmıyor ama kartal pendik taraflarından arkadaşlarla görüştüm orda yağıyormuş.Umarım aşırı bir yağmur söz konusu olmaz

mehmets61
13.09.2009, 15:09
Tjikuzu geçerli bir mazereti yoksa cezalandırılmalı.bunlara taviz verirsen yaparlar...

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 15:09
valla bizim buralarda (tuzla) yağmıyor ama kartal pendik taraflarından arkadaşlarla görüştüm orda yağıyormuş.Umarım aşırı bir yağmur söz konusu olmaz

Kartal'daki yağışlar durdu.

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 15:12

umarım tüm İstanbul da maç sonuna kadar yağmaz iftardan sonra yağsa çok iyi olur:)

Sümeyye Şahin
13.09.2009, 15:12
Pendik'te de.

Ve hava gittikçe açılıyor..

Çok ters oldu.

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 15:14
Pendik'te de.

Çok ters oldu.

Hemde çok ters oldu. :(

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 15:15
O yok Bu yok su yok O Ilk birde degil o Ilk 18 de degil

caba naasil bir kadro cikartacak hoca coook merak ediyorum

Varlıbaş61
13.09.2009, 15:18
pendik'te de yağış yok şu an...
ayrıca maç skoru 0-0 gibi geçiyor içimden:(

yorumsuz6117
13.09.2009, 15:19
Tjikuzu geçerli bir mazereti yoksa cezalandırılmalı.bunlara taviz verirsen yaparlar...
defolup gitsin ne cezası sözleşmesi fesh edilmeli..

Kazım Uzunboy
13.09.2009, 15:21
Adamdan haber yok daha durun bakalım. Öldümü kaldımı o bile belli değil.

Oğuzhan Fidan
13.09.2009, 15:21
defolup gitsin ne cezası sözleşmesi fesh edilmeli..
hemen alel acele karar verilmez ama böyle bi durum varsa sözleşmesi feshedilir zaten yani kadro dışı kalır tjikuzu kim oluyoda eski takımına karşı oynamak istemiyo =) bence saçmalık

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 15:22
Eğer haber vermeden bu kadar geciktiyse Trabzon'a gelmesi hata olur.

Tabi geçerli ve gerçek mazareti yoksa.

Alihan Ertürk
13.09.2009, 15:23

Pendik'te de.

Çok ters oldu.

Meteoroloji merkezi gibi oldu maç başlığı .:D O zaman ben de Bursa-Fb maçı için hava durumunu aktarayım ;

'' Sabah saatlerinde etkili olan şiddetli yağış şu sıralarda etkisini azalttı , hafif bir şekilde devam ediyor.Maç saatinde yağışın yine şiddetleneceğini tahmin ediyorum. ''

:D

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:23
ligtvde bordo mavi basladi

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:29
aha bordo mavi netin iftarini gosteriyo

yorumsuz6117
13.09.2009, 15:32
0 Gün 1 S. 28 Dk. Kaldı
Kanser olmaya hazırmıyız..??:)

Tahsin Ağaoğlu
13.09.2009, 15:32
alanzinhoyu koymassa artık yuh takımda bişeyler yapabilcek tek isim bnce

Sümeyye Şahin
13.09.2009, 15:35
Meteoroloji merkezi gibi oldu maç başlığı .:D O zaman ben de Bursa-Fb maçı için hava durumunu aktarayım ;

'' Sabah saatlerinde etkili olan şiddetli yağış şu sıralarda etkisini azalttı , hafif bir şekilde devam ediyor.Maç saatinde yağışın yine şiddetleneceğini tahmin ediyorum. ''

Yılda bir kere ağız tadıyla gidebildiğimiz maçı mahvetti o hava durumları.

'Seneye'ler, hayal kırıklığı.

sessizkral_1
alanzinho neysede böyle bir maçta gökhanın kesik yemesi absürd

titanic
Herşeye rağmen Yattara dedik,herşeyine rağmen yattara dedik ama abarttı iyice Avni AKerde çıktığı ilk maçta yuhalanmalı bence.

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 15:36
Ben 1 daha bu hava durumuna güvenmem.

'' Güneş açtı. ''

titanic
13.09.2009, 15:37
alanzinho neysede böyle bir maçta gökhanın kesik yemesi absürd
Tam tersi Gökhanın yedeğe alınması gerekli belki kendine çekidüzen verir

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 15:38
Tam tersi Gökhanın yedeğe alınması gerekli belki kendine çekidüzen verir

Kaç haftadır yedek oynuyor ama bir kıpırdama yok.

Bu maç forvetlerden biri kesin gol atacak.

titanic
13.09.2009, 15:40
Kaç haftadır yedek oynuyor ama bir kıpırdama yok.

Bu maç forvetlerden biri kesin gol atacak.
Onun yedekliği sakatlğıyla ilgiliydi.Şimdi durum farklı teknik adam onu yedeğe çekerek sen bu işi beceremiyorsun diyecek

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 15:40
Bügün Golculer Gol atarsa benim icin süpriz olur

Hamza Öztürk
13.09.2009, 15:50
Bügün Golculer Gol atarsa benim icin süpriz olur

golcumu? nerde?

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:52
gokhan bugun atar artik okadarda degil yani

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 15:52
golcumu? nerde?

orta sahadakilernden bahediyorum

yorumsuz6117
13.09.2009, 15:53
baştan sölesene bizde şaşırdık...:D

Alihan Ertürk
13.09.2009, 15:54

Ben de Zenit'teki '' GOLCÜ '' den bahsediyorsun sandım.

:rolleyes: :D

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:54
gokhan golunu atar kameralarada sus isareti yapar :D

aysant_61
13.09.2009, 15:55
Pendik'te de.

Çok ters oldu.

tuzlada da günlük güneşlik fakat önmli olan burası deil maçın oynanacağı kısım :)

Hamza Öztürk
13.09.2009, 15:55
gokhan golunu atar kameralarada sus isareti yapar :D

haha :) okadarda degil yani
onu yaparsa eger hic utanma yok demekdir

aysant_61
13.09.2009, 15:57
Ben de Zenit'teki '' GOLCÜ '' den bahsediyorsun sandım.

:rolleyes: :D

fatih bugün gol atamaz.... :) adam ts sevdalısı gol atarsa zenit bırakmaz adamı rus mafyalarının eline düşürmeyelim gol atmasın fatih.. :D

titanic
Tokatta hava gayet güzel, hava top oynamaya elverişli

metinulusoy
Kadrolar belli değilmi hala?

Murat'
Umarım taraftarımız önünde güzel bir galibiyete imza atarız.Aksi bir sonucu düşünmek bile istemiyorum.

Mustafa Demir
13.09.2009, 15:58
lig tv birazdan maca baglanir herhalde reklamlar var simdi

yorumsuz6117
13.09.2009, 15:58
haha :) okadarda degil yani
onu yaparsa eger hic utanma yok demekdir
aynen aynen..:)

titanic
13.09.2009, 15:59
fatih bugün gol atamaz.... :) adam ts sevdalısı gol atarsa zenit bırakmaz adamı rus mafyalarının eline düşürmeyelim gol atmasın fatih.. :D
Hatta Fatihi demorilize edelim.Zenit tribünlerine geçip,Beceriksiz Fatih,atamazkii falan diyelim hakikatten gidişat hiç iyi değil,bu sürekli gol atıyor.Takımı için çok önemli değilken alamadık ki,böyle devam ederse ancak Barcelona alır Fatihi

yorumsuz6117
13.09.2009, 15:59
maçı izlemeye gitcem kahveye yağmurda yağıyo zor geliyo gitmek gitmesemmi acaba..:rolleyes::)

Alihan Ertürk
13.09.2009, 16:00
lig tv birazdan maca baglanir herhalde reklamlar var simdi

Bordo-Mavi programı 30 dakika sürüyor.Ondan sonra Fb'nin '' Sarı Kanarya '' sı başlar.15-20 dakika da reklamlar olur.

Hesaplayın işte kaçta bağlanacağını .:D

Mustafa Demir
aha maca baglaniyto

Mustafa Demir
hava acik orda stad bos

Hüseyin İlkin
Maça bağlandı.

Alihan Ertürk
13.09.2009, 16:01
Evet maça bağlandı .:D

Mustafa Demir
Trabzon kafilesi stada giriyo

metinulusoy
---------ferhat-------------gaybriç

--- song-----colman

slyva ------------------alanzinho -----gökhan

--- giray ------selçuk

---------tayfun ------------barış

çıkabileceğimiz en iyi kadru bu bence

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:03
seyirci var biraz

yorumsuz6117
13.09.2009, 16:04
seyirci var biraz
kaç tane..

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:04
kaç tane..
tek tek sayimmi

yorumsuz6117
13.09.2009, 16:05
Bu Konuyu 40 Aktif Üye Görüntülüyor 40 (27 Üye ve 13 Misafir)
ne kadar az taraftarda da heyecan kalmadı..:)

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:05
maratonun alti ve ustunun ortalari dolu

Kazım Uzunboy
13.09.2009, 16:06
BMN Anasayfayı görünce, fark atacakmışız gibi bir hisse kapıldım. :)

Mustafa Demir
guvenc kurtar taraftari fazla buldu

metinulusoy
maratonun alti ve ustunun ortalari dolu

Bu saatte oralar doluysa,maça kadar epey bi dolar.

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:07
Sylva
tayfun giray egemen Ferhat
serkan Colman Ceyhun Gabric
Umut Gokhan

ilhan
13.09.2009, 16:08
Arkadaşlar link konusunda uyarmamıza artık gerek yok sanırım.

Tahsin Ağaoğlu
ilk 11 ler bell olmadı mı

Murat'
Arkadaşlar tribünlerin durumu nasıl acaba.

Ahmet Faruk
Serkanın yerine Barış olsa tam olacaktı.

Hadi bakalım.

TSercaN
cicikuzu niye donmemis... nedir bu cogu afrikalilarin disiplinsizligi yahu

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:09
Sylva
Umut Gokhan

ilk 11 bu tam duyduysam ses bozuktu

Mustafa Önder
Arkadaşlar link vermek, istemek yasak yoksa benim gibi 4 foruma hasret yaşarsınız:D

biltrabzon
Slyva-tayfun-giray-ferhat-egemen-gabric-serkan-colman -selcuk-umut-gÖkhan

yorumsuz6117
Sylva
Umut Gokhan
serkan tayfunun yerine sağ açığa engin yada barış olmalıydı yanlış kadro..

hamucera
4-4-2 nihayet

metinulusoy
Sylva
Umut Gokhan

Kadro bu mu? buysa güzel kadro ama serkanın yerine alanzinho olsaydı daha güzel olurdu.

Yunus Emre SEYHAN
Hoca yanlış yapıyorsun....
Alanzinho yine yedek

Ahmet Faruk
13.09.2009, 16:10
Şu kadroda sağ kanat hiç çalışmayacak.
Yine Gabriç oraya gitmek zorunda kalacak garibim.

Al işte Barışı oraya.

4-4-2 oynuyorsun, sağ kanatın yok.

biltrabzon
Slyva-tayfun-giray-ferhat-egemen-gabric-serkan-colman -selcuk-umut-gÖkhan

ILK ONBIR bu sekilde

poetricus
Santrafor mevkiine kimseyi koymasak da olur.
Nasıl olsa hücum organizasyonları da goller de ya orta saha ya da savunma oyuncularından geliyor.

yatara
bu mac bizim arkadaslar

yorumsuz6117
alanzinho,engin,barış yedeklerde skora etki edebilecek 3 oyuncu var bunlardan ikisi 11'de olmalıydı..

Mustafa Demir
Hoca yanlış yapıyorsun....
Alanzinho yine yedek
bakalim ilk 18 de warmi :D

OYılmaz
13.09.2009, 16:11
İstanbul ses ver ah İstanbul'da olsam kesin gidecektim bu arada Hasan Ahmet Sarı kadroda diyorlar doğrumu ?

Gökhan KAN
Hoca yine bişeyler denemeye çalışmış bakalım bu sefer tutacak mı..

Tahsin Ağaoğlu
bu hoca kafayı yemiş

Mustafa Demir
tjikuzunun pasaportunda sorun varmis ondan gec kalmis yarin geliyomus :D

Uğur KÜÇÜK
13.09.2009, 16:12
hoca yine cok buyk hata yapıyor inşallah yanılırım ama bu kadroda sag tarafta cok buyuk sıkıntı yasarız inşallah ben yanılırımda takımımız guzel futbolla galıp gelır

biltrabzon
hala daha belli bir onbirimiz yok.her mac her hafta degisik kadro.bu takim nasil uyum saglayacak.

Mustafa Demir
hava gunesli taraftar cok az yaa

Oğuzhan Fidan
başkan in şu soyunma odasına gökhan ünal oynicak forvette de allah rızası için yaaa nedir bu umut ısrarı allahım çıldırmamak elde değil :D

Hüseyin İlkin
Hava bozdu, yayın gidip geliyor.
Maç saatinde bir sorun olmaz umarım...

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:13
Hacisalihoglu konusuyo :D

kaplanlar29
13.09.2009, 16:13
taraftar gercekten cok az...

___61___
13.09.2009, 16:14
15bin kişi belki wardır stadta. en fazla o da ..

Oğuzhan Fidan
guvenc kurtar taraftari fazla buldu
anten takmaya ihtiyacı var meraklanmayın maç sonu kendine gelir =)

M.Kılıç50
Hacisalihoglu cikti :mad:

metinulusoy
13.09.2009, 16:15
Maça daha 45 dk. var arkadaşlar.İstanbul şartlarını düşünürsek maça kadar seyirci sayısında artış olacaktır.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2009, 16:16
---------------------slyva-----------------------------
---tayfun------gıray-------egemen-------ferhat---------
---serkan------selcuk------colman--------gabriç---------
----------------umut-------gokhan-----------------------

yedekler:tolga-cale-engın-barıs-alanzınho-ceyhun-?
bir yedegı duymadım h.ahmet sarı olabılır mı acaba

yorumsuz6117
13.09.2009, 16:17
[/URL][URL="http://img232.imageshack.us/i/51tf1.jpg/"]http://img232.imageshack.us/img232/9739/51tf1.jpg (http://img232.imageshack.us/i/51tf1.jpg/)
bu kadar varmı:D

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:17
bu anadolu takimi guvewnc kurtari alsada kurtulsak bu admain trabzonla ne alakasi varya trabzonlumu bu herif

kaplanlar29
13.09.2009, 16:18
http://img232.imageshack.us/img232/9739/51tf1.jpg (http://img232.imageshack.us/i/51tf1.jpg/)

Yok Malesef..:)

Mustafa Demir
http://img232.imageshack.us/img232/9739/51tf1.jpg (http://img232.imageshack.us/i/51tf1.jpg/)
ortadaki bayraklar varya orda 1000 kisi faln var alt ust :D

Mehmet Zeki
Bakalim ne olacak..

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:20
guvenc kurtar sacmalamaya basladi

Oğuzhan Fidan
13.09.2009, 16:21
bu tip insanların trabzonsporu yorumlamasını istemiyorum yaa bu kadar şerefsiz kişilikler bu takımı yorumlamasın güvenç kurtar kim ?? gökhanla umut en büyük artımızmış !

metinulusoy
13.09.2009, 16:21
Daha BMN İstanbul stada girmemiştir bile,rahat olun taraftar sayısı maça kadar artacaktır.:)

titanic
13.09.2009, 16:22
Hayırdır Güvenç Kurtara niye yükleniyoruz ne dedi ki

kogale
guvenc kurtar sacmalamaya basladi

Çok fena saçlmalıyo hemde çıldırdım sinirden.Takımın gözünde bi hırs gördüm sanki bu gün özellikle serkanda

Uğur KÜÇÜK
---------------------slyva-----------------------------
---tayfun------gıray-------egemen-------ferhat---------
---serkan------selcuk------colman--------gabriç---------
----------------umut-------gokhan-----------------------

yedekler:tolga-cale-engın-barıs-alanzınho-ceyhun-?
bir yedegı duymadım h.ahmet sarı olabılır mı acaba
bir de song varmıs:)

Salih Edip
tayfun bir sürpriz yap da bu maçta çıldırma beni :(
sağ bek de tayfun yerine serkan önünde de engin veya barış olsa çok daha iyi olurdu bence

erol-61
13.09.2009, 16:23
[/URL][URL="http://img232.imageshack.us/i/51tf1.jpg/"]http://img232.imageshack.us/img232/9739/51tf1.jpg (http://img232.imageshack.us/i/51tf1.jpg/)

nerde bu taraftar bu maç en fazla olacak taraftar 5000 kişidir

kogale
Hayırdır Güvenç Kurtara niye yükleniyoruz ne dedi ki

Engin bilgileri olan güvenç kurtar yattaranın yarım takım olduğunu onsuz trabzonsporun vasat bi takımdan farksız olduğunu söylüyor

___61___
bugun parçalıcaz bakın görün gollü galibiyet bizi bekliyo . güvenç kurtar saçma sapan konuşuo allahın safı yaa

Uğur KÜÇÜK
colman cok hırslı gozukuyor inşallah macta da cosar

yorumsuz6117
bu tip insanların trabzonsporu yorumlamasını istemiyorum yaa bu kadar şerefsiz kişilikler bu takımı yorumlamasın güvenç kurtar kim ?? gökhanla umut en büyük artımızmış !
gökhanla umut en büyük artımızmıymışçççççç

biltrabzon
bu kadroyla gol atma imkanimiz cok cok zor.2 forvet oynamamiz bir sey ifade etmez.

zafer6161
13.09.2009, 16:24
stad boş tahminen 3000 taraftar vardır,ama gayet doğal,takım hem kötü hemde ramazan,

kogale
colman cok hırslı gozukuyor inşallah macta da cosar

Bütün takım çok hırslı gibi bu gün hayırdır inş.

titanic
Engin bilgileri olan güvenç kurtar yattaranın yarım takım olduğunu onsuz trabzonsporun vasat bi takımdan farksız olduğunu söylüyor
Halt etmiş zatıalileri,

Muhammed KOÇ
olabilecek en kötü zamana denk geldi maç malesef.

arifberkay
13.09.2009, 16:25
bu kadroda ilerıye top taşıyacak adam yok

hamucera
ben böyle hava tahmincilerin,
böyle federasyonun

mehmets61
engin serkan degişikligi olabilirdi fakat orta sahanın direnci düşerdi o zaman...

Mustafa Demir
adamalrda 6 eksik var fark atmak lazimda biz 1 - 0 yenelim ona fitiz :D

bordo-mavii
13.09.2009, 16:26
bu maçı almalıyız!adam gibi top oynasınlar en kritik maçımız bu maçı alırsak çıkışa geçeriz

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:26
ben böyle hava tahmincilerin,
böyle federasyonun
ben hollandada yasiyorum admalar 10 gun sonrasinin hava tahminini veriyo ve saati saatine tutuyo millet islerini ona gore ayarliyo

titanic
13.09.2009, 16:27
adamalrda 6 eksik var fark atmak lazimda biz 1 - 0 yenelim ona fitiz :D
Bugün bir değişiklik yapıp fark atmaya ne dersiniz?

arifberkay
13.09.2009, 16:27
hocam aynlışşın alanzınho yu bu macta oynatmayacaksın da nerde oynatacaksın yanlışşın hocam hem de çok yanlış

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:28
alanzinyo gibi bir adam neden yedek olur anlamiyom gecen haftda 18 e almadi broos ilk yariyi zor cikarir

büyükdurmuş
13.09.2009, 16:28
sel olacak dediler gitmedik maça şimdi pişman oldum ya hava ne kadar güzel ya..

Oğuzhan Fidan
13.09.2009, 16:29
hocanın alanzinhoyla kişisel problemi var maalesef alanzinhoyu kaybettik gibime geliyo kimi hocalar yıldız oyuncu sevmez bana göre broosta öle belkide yattarayıda bu yüzden oynatmıyo bilinmez..

BAHADIR33
13.09.2009, 16:29
sel olacak dediler gitmedik maça şimdi pişman oldum ya hava ne kadar güzel ya..
sel değil FIRTINA var bugün

Uğur KÜÇÜK
13.09.2009, 16:30
bu macı inşallah alcaz ben bu macta kısır bır mac olacagını dusunuyorum ama ılk golu atarsak kesın kazanırız inşallah ılk golu bız buluruz

Mustafa Demir
13.09.2009, 16:32
stad dolmaya basladi gibi

titanic
13.09.2009, 16:32
Alanzinho maçın durumuna göre ikini yarrıda girer

Emre Tokar
13.09.2009, 16:33
sel değil FIRTINA var bugün

hemde ne FİRTUNA ...

:sevinç::sevinç::sevinç: