PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5.Hafta | İ.B.Belediye 1 - 6 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

gcolman
05.09.2009, 02:58
arkadaslar trabzonspor istanbulda idman yapacak mi>yapacaksa nerde bilgisi olan yazsin mutlaka

.....
05.09.2009, 07:40
yeri değil ama google sporx yazınca sitenin altın gs fb filan çıkıyo

sadece spor yazınca ajansporun sitesinde altında sağda Trabzonspor yazıyo

ben her zaman girdiğim için mi o çıkıyo yoksa sizde de mi öyle ? :)

Fatih Özkan
05.09.2009, 08:28
İnşallah çıkışa geçtiğimiz maç olur...

agasaro
05.09.2009, 09:31
Arkadaşlar, şu maç saatini artık problem etmeye gerek yok. Maç saat 21:00'da olsaydı da ben Pendik'ten maça gelecek birisi olarak yine iftar saatlerinde yolda olacaktım. Eminim karşı tarafta oturanların çoğu için durum böyle olacaktı. Herkes gelirken yanında yiyecek birşey getirsin, iftarımızı orada açalım.

Murathan
05.09.2009, 09:36
yeri değil ama google sporx yazınca sitenin altın gs fb filan çıkıyo

sadece spor yazınca ajansporun sitesinde altında sağda Trabzonspor yazıyo

ben her zaman girdiğim için mi o çıkıyo yoksa sizde de mi öyle ? :)
Bende de öyle =)

.....
05.09.2009, 09:46
Bende de öyle =)

bundan sonra bende ajanspora girerim , diğerleri gs fb Ajanspor TS :)

forever ajans :)

Fatih Özkan
05.09.2009, 10:51
Kusura bakmayın da arkadaşlar...
Bu maç gece 3-4 olsaydı ben yine giderdim!
Açlıktan ve susuzluktan kimse ölmez...
Yorucu olacaktır ama bunun için değer...
Sizlere güveniyoruz...
Lütfen şu stadda 40 binden fazla taraftar olsun!

Yağızhan Sağnak
05.09.2009, 11:38
onur recep
serkan giray song ferhat
yattara ceyhun gabriç
göksu eren alanzinho

.....
05.09.2009, 11:42
onur recep
serkan giray song ferhat
yattara ceyhun gabriç
göksu eren alanzinho

kardeş göksu karadenizsporda eren ise yanlış hatırlamıyorsam rizede.

Haluk Pehlivan
05.09.2009, 11:49
Bu maçı alırız

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 12:29
Mecediyeköy'den Olimpiyat'a gidiş var mı bilen birisi yazabilir mi ?

hamucera
05.09.2009, 13:12
mecidiyeköyden tam olarak yok. mecidiyeköyden metrobüs ile yenibosna, oradan da olimpiyat.

ben hiç gitmedim o şekilde araç olduğundan geçen kupa maçında eziklerin taraftarlarını o şekilde giderken görmüştüm.

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 13:13
mecidiyeköyden tam olarak yok. mecidiyeköyden metrobüs ile yenibosna, oradan da olimpiyat.

ben hiç gitmedim o şekilde araç olduğundan geçen kupa maçında eziklerin taraftarlarını o şekilde giderken görmüştüm.

Teşekkürler.

10 numara
05.09.2009, 13:13
Colmanı kesen arkadaşlar Bursa maçını izlememiş sanırım.

Bursa maçına kıyaslarsak Selçuk maçın en kötüsüydü.Kesinlikle ilk 11 de yer almaması gerekiyor.En azından alacaksada tek forvet sistemde yukarıdaki 2. kadro alternatifimde oalbilir.

Colman ise o maçın tek yıldızıydı bu adamı o performans sonrası i.b.b maçında kesmek KÜFÜRDÜR.

Aynı şekilde Ceyhunu.colman'a o müthiş pasıda messi verdi zaten?

SüRMeNe_6161
05.09.2009, 13:15
Maça Yenibosnadan GideBilecekmiyiz Olipiyat Stadina

SDinc
05.09.2009, 13:51
Bu takım 4-5-1'i kesinlikle oynayamaz. 4-4-2 en idealdir bana göre , olmadı en kötü 4-4-1-1 sistemi uygulanmalıdır.

Şimdi 4-4-2'de ;

--------------------Sylva--------------------
--------------------------------------------
Serkan-------Giray-------------Song-----Ferhat
-----------------------------------------------
-------------------Tjikuzu---------------------
----------------------------------------------
Yattara------------Colman---------------Gabric
-----------Gökhan-----------Umut-------------

En uygun bu kadro gibi gözüküyor. Bu kadroda formayı zorlayacak Egemen , Cale , Barış , Ceyhun , Alanzinho olarak gözüküyor.

Diğer sistem 4-4-1-1'de ise ;

Serkan-------Song--------Giray-------Ferhat
-------------------Tjikuzu---------------------
----------------Alanzinho---------------------
------------------Gökhan---------------------

Buda en uygun 4-4-1-1 gibi ancak bu kadroda 7 yabancı var. Şimdi iki seçenek var ya Tjikuzu'yu kesip Ceyhun'u oynatcaksın. Böyle olursa pozisyona girmekte zorlanırız , malum ceyhun oyunu yönlendiren biri değil. Diğer seçenek ise Song'u kesip Egemen'i oynatmak. Eğer Egemen eski formunu yakalarsa Song'u keser ancak Song'da eski formuna geri döndü , son maçlarda takımın en iyilerinden o'nu kesmek risk olur. Diğer seçenekler ise Alan'ı kesip Zafer Yelen'i oynatmak yada Gabric'i kesip Barış'ı oynatmak.

Aslına baklılırsa bu takım çok alternatifli olmaması lazım , yok tatlı telaşmış zartmış zurtmuş. Takım içinde kavgalar bile oluyor , mesela geçenlerde aynı bölgenin adamları Colman , Zafer takışmışlar. Adam gibi bir 14 kişilik kadro kurcaksın , sabit bir kadron olacak. Diğer isimler ise geleceğin yıldızı niteliğindeki Karadenizden , Paf takımdan, U 20 - U 19 - U 18 - U 17 takımlarımızdan alınacak futbolculardan oluşacak. Sakatlıkta , Cezada bu gençleri kullanarak önü açılır hem.

Sözlükte birisinin göndermiş olduğu entry'e katılmamak mümkün değil.

lig de kötü günler geçiren turkcell süper lig takımlarından. evet tanımdan anlaşılacağı gibi olaylara düz yaklaşıyorum. şimdi son yıllarda başarılı olduğumuz dönemlere bakılırsa en büyük istirarın mecburi kadro istikrarı olduğu görülecektir. son yıllarda derken işte iki ikincilik bir üçüncülük aldığımız son 6 sezon'dan bahsediyorum.

esasında trabzonspor tarihinde aman aman alternatifli, her an oynayacak kaliteli 15 16 oyuncu falan olmadı hiç, 95 sezonunun o efsane takımında soner girerdi ikici yarı, yani standart değişilikler o zaman da vardı. kaliteli yedekler yoktu. bu sezon yaşadığımız sorun aslında daha önce hiç yaşamadığımız sorun, genelde kadro kuramazdık ama bu sakat ve cezalılardan dolayı olurdu. şimdi broos kadro kuramıyor ama fazla adam olduğundan kuramıyor sürekli başka başka 11 ler çıkarıyor, hala deniyor. denesin. var ki deniyor, garibim ziya feridun'dan yağ çıkarmaya çalışırdı.

biz alterantifli kadroya alışık değiliz, bizim en büyük başarılıarımız macburi kadro istikrarından dolayı gerçekleşmştir. 11 direk onayacak adam olur onları zorlayamayacak vasati 4 5 adam tamam.

bakın abi, biraz araştırın, yıllarca zeki çol ne dedi '' trabzonspor kadrosu iyi ancak kulube sıkıntıları var ve herhangi bir terslik olduğunda bunun altından kalkabilecek oyuncuları yok, dar bir kadroları var'' şimdi zeki çol ne zaman bu yorumu yapsa biz şampiyonluk yarışının içinde olduk. ne zaman kulubede musampa,marcelinho,szymkowiak,yattara gibi isimler oldu malatya'dan hallice bitirdik ligi.

henüz transfer sezonu kapanmadı yolayın şöyle ortalama 5-6 adam o kadro derinliği değiniz şey ortadan kalksın. sike sike kurulacak bir 11 artı üç vasati adam kalsın takımda bakın bakalım ne olacak. ne olcak şampiyon olacak halimiz yok. ama oynarız. çok iyi şampiyonluğa oynarız. fazlası değil.

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 13:54
Serkan-------Giray-------------Song-----Ferhat
-----------------------------------------------
----------------Ceyhun(Tjikuzu)---------------
-----------Gökhan-----------Umut-------------

4-4-2 en mantıklısı bu.

Muhammed
05.09.2009, 14:11
serkan---giray---song---ferhat
-------colman-ceyhun--------
yattara----alanzinho----gabric
---------Gökhan-------------

Kadroya böyle bakınca harika görünüyor ama adamlar oynamıyor malesef.

karaman6106
05.09.2009, 14:30
ahmet özen takımı 4 4 2 oynatmış son maçlarda ödüm patlamıştı, ama o maçlarda gol atma rekoru kırmıştık...

hatice_61
05.09.2009, 14:32
aradan sonra umuyorum ki takım kendini toplamıştır ve çok iyi bir dönüş yapar umuyorum ki ben bu maçı izlemek için statta olurum

oguzhann
05.09.2009, 14:36
artık 4-4-2 zamanı!

oguzhann
05.09.2009, 14:38
bir de galiba ibb'ye patlayacağız:D

muratt
05.09.2009, 15:06
Umarim kazaniriz tabi ama beraberlik normal sonuc.. I.B.B. 'yi kucumsemeyin, adamlar iyi top oynuyorlar..

Mira_61
05.09.2009, 15:08
İleri ikilimiz Ceyhun ve Giraya güvenim sonsuz.Onların atacağı gollerle inşallah maçı kazanacağız.;)

kenan61
05.09.2009, 15:17
takımızın son dönemdeki yönetilme biçimi ve aldığı sonuçları pretosto amacıyla pazar günü belediye maçında toplu halde ilk 15 dakika gol atmamız ve yememiz durumunda dahil tribünlerimizde sessiz bir pretosto gerçekleştirilecek saha içinde olan hiç birşeye tepki verilmeyecek 15 dakikalık sürenin dolmasıyla toplu halde her zaman olduğu gibi takımıza ihtiyacı olan destek verilecektir maç öncesi oyuncular tribüne çağrılmayacak ve PANKARTLAR ters açılacaktır daha iyi bir trabzonspor için tüm taraftararımızın bu haklı pretostoya özenle uymalarını RİCA EDERİZ

GURBETÇİ GENÇLER !

Mustafa Calik
05.09.2009, 15:55
_________________SYLVA________________
SERKAN______GiRAY_____SONG______FERHAT
____________CEYHUN__SELCUK____________
YATTARA__________________________GABRiC
__________GÖKHAN_____UMUT_____________

2:0 yenecegimizi düsüniyorum :)

aromeo
05.09.2009, 15:59
Takım perşembe akşamından pazartesi akşamına kadar tam 4 gün idman yapmayacak. Takımda bariz bir kondisyon ve güç eksikliği var, çalışılması gereken zamanda çalışılmamış, en azından bu ara iyi değerlendirilmeliydi. Çalışmadan, haketmeden nasıl kazanmayı bekleyeceğiz?

Cengiz
05.09.2009, 16:08
Takım perşembe akşamından pazartesi akşamına kadar tam 4 gün idman yapmayacak. Takımda bariz bir kondisyon ve güç eksikliği var, çalışılması gereken zamanda çalışılmamış, en azından bu ara iyi değerlendirilmeliydi. Çalışmadan, haketmeden nasıl kazanmayı bekleyeceğiz?

ziya doğan böyle boşluklarda takımı kampa alıyodu oda eleştiriliyodu

Cafer Bulur
05.09.2009, 16:43
Cuma,cumartesi ve pazar,3 gün diyelim suna.:)

Diger takimlar hafta icinde calismazken bizim takim hafta sonunda calismayacak.

Ayrica hafta icinde de kondisyon yüklemeleri yapildi.

Takimin kondisyon ve fizik sorununa ben de inaniyorum ama futbolculari dur durak calistirmanin da cok faydasi olacagini düsünmüyorum.

Önemli olan calisildigi zaman takimin iyi calistirilmasidir,dinlenme de olmali...

Celil Köse
05.09.2009, 17:38
Bu maçta hangi kadroyla çıkarsak çıkalım forvette iki kişi olsun kesinlikle..

Bunlar Tayfun ve Ceyhun bile olabilir:D

Semih Gündoğdu
05.09.2009, 17:45
yk biley fiyatları 20 den başlıyor kale arkalarını açmazlar zaten

Semih Gündoğdu
05.09.2009, 17:49

Zaten bizde yetenekli bi forvetimiz yokki tek forvet cıkalım teknik hoca da bunu biliyor ama orta sahayı kalabalık tutarak bişeyler yapamaya çalışıyor ..Forvet istiyoruz artık golcüü!!!!!

T.B_1461
05.09.2009, 17:53
bu maçı zorda olsa alacağız gibime geliyo.

Semih Gündoğdu
05.09.2009, 17:55
inşlh her sene olduğu gibi bu sene de doldururuz olimpiyatı ...

Celil Köse
05.09.2009, 17:57
Zaten bizde yetenekli bi forvetimiz yokki tek forvet cıkalım teknik hoca da bunu biliyor ama orta sahayı kalabalık tutarak bişeyler yapamaya çalışıyor ..Forvet istiyoruz artık golcüü!!!!!

Ocak ayına kadar golcü alamayacagımıza göre..

Eldeki forvetlerin en azından geçen seneyi baz alırsak çift forvette daha etkili olduğunu bildiğimizden..

Kesinlikle çift forvet çıkmalıyız yoksa her maçımız kısır ortasaha mücadelesi şeklinde geçiyor..

Semih Gündoğdu
05.09.2009, 18:06

Ocak ayına kadar golcü alamayacagımıza göre..

Eldeki forvetlerin en azından geçen seneyi baz alırsak çift forvette daha etkili olduğunu bildiğimizden..

Kesinlikle çift forvet çıkmalıyız yoksa her maçımız kısır ortasaha mücadelesi şeklinde geçiyor..

seninle aynı düşüncedeyim ve artık o 2 forvetinde bişeyler yapması gerekiyor..

gerenimo
05.09.2009, 18:49
takımızın son dönemdeki yönetilme biçimi ve aldığı sonuçları pretosto amacıyla pazar günü belediye maçında toplu halde ilk 15 dakika gol atmamız ve yememiz durumunda dahil tribünlerimizde sessiz bir pretosto gerçekleştirilecek saha içinde olan hiç birşeye tepki verilmeyecek 15 dakikalık sürenin dolmasıyla toplu halde her zaman olduğu gibi takımıza ihtiyacı olan destek verilecektir maç öncesi oyuncular tribüne çağrılmayacak ve PANKARTLAR ters açılacaktır daha iyi bir trabzonspor için tüm taraftararımızın bu haklı pretostoya özenle uymalarını RİCA EDERİZ

GURBETÇİ GENÇLER !

bu protestoyu desteklemedimi, gereksiz bulduğumu ve stadda olursam protestoyu deleceğimi beirttim. benim gibi düşünen arkadaşların da lütfen organize bir şekilde türbünde yer alması, takıma ilk dakikadan itibaren destek vermesi açısından önemlidir.

Uğur GEMİCİOĞLU
05.09.2009, 18:57
Arkadaşlar stadın yerini bilmeyenler için söylüyorum.Stada bildiğim kadarıyla iett seferleri yok.Otoban ın yanında bi stad.Yenibosnadan tem e girip Hadımköy yönünde gidin.Stad yolun sağ tarafında kalıyor.Tabelalardan görürsünüz zaten.

Serhat
05.09.2009, 19:07

____________COLMAN__SELCUK____________

YATTARA________ALANZINHO_________GABRiC

________________GÖKHAN__________________

Bnmde kadrom bu... ;)

Ahmet Karadeniz
05.09.2009, 19:09

Bnmde kadrom bu... ;)

bu kadro top kaybetse defans kim yapcak

Serhat
05.09.2009, 19:19
bu kadro top kaybetse defans kim yapcak

Colman ve Selcuk... Tıpkı önceki takımlarında oldukları gibi...;)

turkish0061
05.09.2009, 19:36
ulan kazanmasakk yakarim bu takimi

Hasan ZAİMOĞLU
05.09.2009, 20:17

GURBETÇİ GENÇLER !
daha sonrada maç bitimine kadar da 'gurbetçi gençler' diğe bağrılır zaten maç biter ...

Saltuk Buğra
05.09.2009, 20:44
dün adana demir livorno maçını seyrettim. bizim bu denli taraftar olmamız imkansız gibi geldi..

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 20:50
Avrupa Yakasından Maça Gelicekler Bi Yerde Toplanalım En Uygun Yerde de Öyle Topluca Gidelim ?

Oktay AKKUŞ
05.09.2009, 20:51
Nasi Gidilir Bilen Falan

erkankoc
05.09.2009, 20:51
dün adana demir livorno maçını seyrettim. bizim bu denli taraftar olmamız imkansız gibi geldi..

buzde destek yok sadece köstek var her zaman

asilhamsi
05.09.2009, 20:58

Bnmde kadrom bu... ;)

tam dusundugum kadro bence de en az bir mac denenmeli..Selcuk colman ve gabric defans yönü kuvvetli oyuncular.Bence mantıklı..Ayrıca gs elano keita arda baros la oynuyor unutmayalım..

asilhamsi
05.09.2009, 20:59
bu arada düzcede bir organizasyon varmı.Ben düzceye yeni tasındım.Bmn den düzceli arkadaslarla tanısmak isterim..

SüRMeNe_6161
05.09.2009, 23:33
tam dusundugum kadro bence de en az bir mac denenmeli..Selcuk colman ve gabric defans yönü kuvvetli oyuncular.Bence mantıklı..Ayrıca gs elano keita arda baros la oynuyor unutmayalım..aLANZİNHONUN YERİNE ZAFERDE OYNAYABİLİR ODA İYİ OYUNCU

playa
05.09.2009, 23:49
İlk 11 şöyle olması lazım

........................................sylva..... .............................................
serkan.......................song................. ...egemen.......................cale
engin.......................tjıkuzu............... ....selçuk......................alanzinho
.........................................colman... .............................................
........................................YATTARA... .........................................

Sezgin61ts
06.09.2009, 00:12
Bence song sag beke çekipp Serkanı orta sagda kullanmamız lazm karşı takımın oyununu bozar hiç yoktan...

furkan0561
06.09.2009, 15:54
Merhaba ben 12 yaşında bir taraftar.
fanatik bir trabzonsporluyum 2 yaşından beri babam beni hep maçlara getirirmiş halen daha ankaradaki ve yakınımızdaki maçlara gideriz trabzonspor bir sevdadır bu sevdadan dönülmez biz furbolculara kişilere değil bordo mavi renklere aşığız ben küçükken trabzonspor hakemle yenildiğinde ağlardım bu sene ankaradan trabzonsporum için ts club'tan 580 tl'lik alışveriş yaptık trabzonspor bir hayyattır bizim herşeyimiz trabzon ister küme düşşün ister şampiyon olsun yine de sevgimizden 1 gram eksilmez geçenlerde kardeşimin arkadaşına sordum o da trabzonsporlu tabi dedimki trabzon küme düşşe kimi tutarsın dedim o da beşiktaş deedi ben de ona trabzonsporu biz başarı için sevmedik oğlum renklere bağlandık biz ister küme düşşün yinede her maça giderim, bugünkü kötü sonuçlar futbolcuların t.direktörlerin yönetimin hatası ama biz yönetime furbolculara ve teknik heyete sevdayla tutunmadık dedim renklere trabzonsporun adına trabzona sevdayla tuulduk dedim bu siteye bunları yazmak için üye oldum

Burçak
06.09.2009, 16:18
sana helal olsun furkan. :)
foruma girmeye devam edersen seni herkes tanıyacaktır burda :)

Erdem Keser
06.09.2009, 16:29
Büyüksün Furkan:)

furkan0561
06.09.2009, 16:30
sağolun:)......

ayhan hacı
06.09.2009, 16:39
Helal Olsun Kardeşime......

Celil Köse
06.09.2009, 16:42
Helal olsun sana Furkan:alkış::alkış:

furkan0561
06.09.2009, 16:43
teşekkürler...

furkan0561
06.09.2009, 16:43
aslında böyle bir başlık açıcaktımda böyle çok mevcut başlık var

kenan61
06.09.2009, 16:51
bu protestoyu desteklemedimi, gereksiz bulduğumu ve stadda olursam protestoyu deleceğimi beirttim. benim gibi düşünen arkadaşların da lütfen organize bir şekilde türbünde yer alması, takıma ilk dakikadan itibaren destek vermesi açısından önemlidir.

merak etme 15 dakka sonunda gerekli yerlere gerekli msjlar verildikten sonra takımımıza gereken desteği herzamanki gibi vereceğiz. ßu bölücü davranışından dolayıda seni kutluyorum :alkış: senin gibiler yüzünden Tribünümüzde birlik sağlanamıyor !

Serhat
06.09.2009, 16:52
Hoş geldin başlığı değil ama hoş geldin Furkan...

Yerim senin büyük yüreğini Ula :p

İnşallah habu maçı aluruk dimi ;)

Kazım Uzunboy
06.09.2009, 16:53
Furkan Ankara'da ki organizasyonlara da babanla birlikte katılmanı isteriz.

furkan0561
06.09.2009, 16:53
Hoş geldin başlığı değil ama hoş geldin Furkan...

Yerim senin büyük yüreğini Ula :p

İnşallah habu maçı aluruk dimi ;)
inşallah bu arada bizde ankaradan 2 araba gidiyoruz amcamlar ve babamın arkadaşları filan

Kazım Uzunboy
06.09.2009, 16:55
inşallah bu arada bizde ankaradan 2 araba gidiyoruz amcamlar ve babamın arkadaşları filan

BMN ANKARA l İBB Maçına Gidiyoruz ( 12.09.2009 Cumartesi) (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=18066) ;)

Tolunay Abdioğlu
06.09.2009, 16:55
fanatik bir trabzonsporluyum 2 yaşından beri babam beni hep maçlara getirirmiş halen daha ankaradaki ve yakınımızdaki maçlara gideriz trabzonspor bir sevdadır bu sevdadan dönülmez biz furbolculara kişilere değil bordo mavi renklere aşığız ben küçükken trabzonspor hakemle yenildiğinde ağlardım bu sene ankaradan trabzonsporum için ts club'tan 580 tl'lik alışveriş yaptık trabzonspor bir hayyattır bizim herşeyimiz trabzon ister küme düşşün ister şampiyon olsun yine de sevgimizden 1 gram eksilmez geçenlerde kardeşimin arkadaşına sordum o da trabzonsporlu tabi dedimki trabzon küme düşşe kimi tutarsın dedim o da beşiktaş deedi ben de ona trabzonsporu biz başarı için sevmedik oğlum renklere bağlandık biz ister küme düşşün yinede her maça giderim, bugünkü kötü sonuçlar futbolcuların t.direktörlerin yönetimin hatası ama biz yönetime furbolculara ve teknik heyete sevdayla tutunmadık dedim renklere trabzonsporun adına trabzona sevdayla tuulduk dedim bu siteye bunları yazmak için üye oldum

Hoş geldin kardeşim.

Olimpiyatta görüşürüz İnşallah.

furkan0561
06.09.2009, 16:58
BMN ANKARA l İBB Maçına Gidiyoruz ( 12.09.2009 Cumartesi) (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=18066) ;)
biz de maça gidiyoruz ama böyle organizasyonla filan ama tam destek yanındayız takımımızın değil babama söylerim bundan sonra bmn ile organizasyonlara katılırız bu arada ben trabzona bir kere gittim sadece 1 maç için gs'yi 3-1 yendiğimiz maça bu arada bu maçta lütfenşu protesto olayları olmasın elimize ne geçicek protesto edip daha ligin 4. haftası lütfen

Sinem Yılmaz61
06.09.2009, 16:58

Vallah helal olsun sana :alkış::alkış:
Böyle kücük Usaklar bize hep lazimdir, allah basimizdan eksik etmesin amin...

kenan61
06.09.2009, 17:00
takımımızın durumu malum herkes görüyo.. rezil bi sezon başlangıcı oldu.. bu maçta öncelikli organize protesto olacak.. ilk 15 dakika kesinlkle sessiz protestomuz olacak ve Staddaki tüm pankartlar ters aılacak ! stad çok büyük bunu yaymak belki zor olacak ama yapıcaz Allah'ın izniyle.. takım ve futbolcular tribüne çağırılmayacak.. ilk 15 dakika sessiz protesto.. ve sonrasında deli gibi Trabzonspor'a destekle beraber, yönetime protesto.. maçın 5-0 olması durumunda bile duruşumuz değişmeyecek.. çünkü tek galibiyetle herşeyi unutacak kadar cahl bir Tribün değiLiz. GRUP site zümra ayırt edilmeksizin bütün TRABZONSPOR TARAFTARLARINA DUYRULUR !

Cafer Bulur
06.09.2009, 17:02
Furkan kardes,senin gibi genc taraftarlarimizin oldugunu okumak cok güzel.

Trabzonsporla hayal kirikliklarina hazir ol ama asla birakma emi?

furkan0561
06.09.2009, 17:03
Furkan kardes,senin gibi genc taraftarlarimizin oldugunu okumak cok güzel.

Trabzonsporla hayal kirikliklarina hazir ol ama asla birakma emi?
abi ben zaten yazdığım ilk mesaj bu sayfaya açıklıyor herşeyi küme düşşesede bırakmayız biz kişilere değil bordo maviye aşığız

Adem Erdoğan
06.09.2009, 17:06
Cafer abi, olumsuzluk içermeyen 1 mesajın varmı?.:)

furkan0561
06.09.2009, 17:07
bu forum çok iyi ya tüm trabzonspor forumlarına baktım en fazla çevimiçi olan bu site bu arada bende bize her yer kitabınıda okuyorum çok güzel

Cafer Bulur
06.09.2009, 17:08
Cafer abi, olumsuzluk içermeyen 1 mesajın varmı?.:)
Trabzonsporu akil gözü ile 20 sezondur takip ediyorum,her defasinda hayal kirikligi yasadigim icin genc arkadasimizi da buna hazirlamak istedim.:)

Olumsuz birisi degilim,sadece olup biten mesajlarima yansiyor....

Koray
06.09.2009, 17:11
Furkan hoşgeldin, sayende moralim yerine geldi kardeşim benim :)

furkan0561
06.09.2009, 17:11
Furkan hoşgeldin, sayende moralim yerine geldi kardeşim benim :)
sağol......

Rahim.K
06.09.2009, 17:22
Kişiliginden dolayı seni Tebrik ederim.Bu şekilde devam edersen hem Ülkemize hemde Trabzonsporuma faydalı bir birey olursun.:alkış:

furkan0561
06.09.2009, 17:23
teşekkürler

OFLU
06.09.2009, 17:34
HEPiMiZ FURKANIZ :) !

Trabzonspor 61
06.09.2009, 17:35
İbrahim Akın'ın sprinter ve delici özelliklerini kullanmasını engellersek zorluk yaşamayız. Eğer İbrahim Akın'a rahat rahat kullanabileceği boş alanlar verirsek, maçın başında moralimiz alt üst olur.

Karşı tarafta kilit adam İbrahim Akın bence. Sadece ona dikkat edelim.

furkan0561
06.09.2009, 17:36
HEPiMiZ FURKANIZ :) !
aslında yazdıklarımı tüm trabzonspor taraftarı düşünüyordur doğru

FANATIK61
06.09.2009, 17:37
Sag tarafta Tayfun oynarsa isimiz zor. Ibrahim Akin'i ancak Serkan durdurabilir ama nereye kadar. Söyle adam akilli bir sag bekimiz olmadi Emrah Eren'den beri.

Yasin T.
06.09.2009, 18:31
istanbul anadolu yakasından organizasyon varmı

Hasan ZAİMOĞLU
06.09.2009, 18:48
istanbul seyehat programı netleşsede havaalanına gitsek :)

http://img196.imageshack.us/img196/8245/img3764sq0.jpg
http://img530.imageshack.us/img530/6779/img3767ns9.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/6287/resim153di4.jpg
http://img196.imageshack.us/img196/3284/img3781or6.jpg
http://img228.imageshack.us/img228/678/sl274304resizetl3.jpg

[KAPLAN]
06.09.2009, 18:51
Geçen yıl olduğu gibi bu yılda takımı desteklemek için Olimpiyat stadında olacağım. Ancak zor dostum zor... Geçen yılki oyun anlayışla bile her ne kadar farklı kazanmış olsak da, İ.B:B'in sayısız tehlikeli atağına engel olamamıştık. Umarım şanş yine yanımızda olur, yoksa İ.B.B bize ters gelecektir...

elnıno28
06.09.2009, 19:28
pazar gunu olımpıyatta olacagız her zaman oldugu gıbı ama anadolu yakasından organızasyon varsa toplu gıtmek daha zevklı oluyor yoksa artık kendı arabamızla gıderız

cyberentalpi
06.09.2009, 20:24
_________________Onur________________

Giray______Egemen_____Song______Cale

______________Ceyhun____________

______________colman____________

Yattara________Alan_________Gabric

________________Gökhan__________________

Su kadroyu gormek isterim

Mustafa AYDIN
06.09.2009, 20:58
Ne yalan söylim hiç ümidim yok,ama sırf o formayı canlı görebilmek adına gidecem maça.Aç da olsak susuzda olsak trafikte sıkışıp kalsak da sorun değil.O renkler için her şeye değer.

Sümeyye Şahin
06.09.2009, 21:18
Başka, herkesçe Olimpiyat stadı.

Namlı eziyetli yolculuğu, son ses açılan horon havaları eşliğinde arabanın arkasındaki kendinden geçen bayrağı görenlerin kornalara yapışan elleri rahatlatıyor bir nebze.

'İbb-Trabzonspor' karşılaşmalarında futbolu düşünemiyorum nedense. Çevreyi gözlemleyişlerim aklımda hep futboldan ziyade.

Olimpiyat stadı maçlarından biri daha. Düşünemiyorum yine futbolu. Sonuca, sonuçlara endekslenmeden atmak istiyorum kendimi stadın meydanına.

Ve yine kötü gidiş. Geçen seneyle durum olarak orantılı bir zaman.

Sonuç her durumda doyurucu olmayacak. Zaten yine merakım sonuca değil bol Trabzonsporlu ortama. Bi 'hemşerim!' seslenişi yeter bana.

Barış Kaptanoğlu
06.09.2009, 21:39
ula aferum saaa aferum saaa

hos_cocuk61
06.09.2009, 22:23
Diğer başlıklarda da, çok ama çooook mazeret görüyorum arkadaşlar. O stad dolucak; başka yolu yok!!!

Tolunay Abdioğlu
06.09.2009, 22:43
Diğer başlıklarda da, çok ama çooook mazeret görüyorum arkadaşlar. O stad dolucak; başka yolu yok!!!

Aynen başka yolu yok !...

Üzeyir Gönül
06.09.2009, 23:11
Taraftar dediğimiz kavramın anlamı kulübün sahibi olmak değildir. Taraftar dediğin sadece kayıtsız şartsız "TARAF" olur.Taraftar kulüpten almak için değil kulübe vermek için taraftar olur.

Bugün bir yazıda başkanımızın sözlerini okudum. Şöyle diyor aklımda kaldığı kadarıyla: "Takım birkaç yenilgi alınca TrabzonCell ve formalara (ya da biletlere) olan ilgi bir anda bıçak gibi kesildi." Şimdi bu mu taraftarlık. Takım son dört maçın üçünü kaybetti, birinde berabere kaldı. Yine de bir haftadır TrabzonCell için koşturup duruyorum. İki ay sonra Allah nasip ederse bir oğlum olacak. Doğacak çocuğuma uygun TsClub malzemeleri alıyorum. Hepsini niye yapıyorum biliyor musunuz? Sadece bordo-mavi renklere aşık olduğum için. O renklerin içini her zaman değişik yönetici, teknik adam, futbolcularla doldurabilirsiniz ama o renkler hiçbir zaman kaybolmaz. Kalıcı olan daima BORDO-MAVİ'dir.

Şimdi soruyorum size: Sizler BORDO-MAVİ'yi mi seviyorsunuz, kişileri mi? Elbette ben de takımımın başarılı olmasını, her sene şampiyon olmasını, Avrupa'da fırtınalar estirmesini, dünya sıralamasında 1. sıraya çıkmasını istiyorum. Ama bunlar olmuyor diye de takımıma sırtımı mı döneyim yani? Vallahi de billahi de bu takım amatör kümeye de düşse BORDO-MAVİ'ye olan sevgim hiç bitmez. Belki senede bir gün maçlarına gidebiliyorum ama buna da şükür diyorum.

Herkese sesleniyorum: Artık kulübün sahibiymiş gibi davranmayı bırakın. Bu kulübü çok seviyorsanız çıkın başkan siz olun. Çok çalışın teknik adamı siz olun. Çok iyi futbolcu olun futbolcusu siz olun. Yoksa artık çenenizi kapatıp da nefesinizi statta harcayın. Ama yense de yenilse de takımı çılgınca destekleyerek... Hiçbir futbolcuyu yuhalamayın. Çağırın tribünlere bir çiçek verin. Sizler, bizler destek oldukça bu kulüp kendiliğinden büyüyecektir. Göreceksiniz, futbolcuların içine TSUBASA'nın ruhu girmiş gibi olacak. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak. Maç sonunda çağırın tribünlere destek olun. Gidin antrenmana destek olun. Emin olun, o futbolcular da daha iyisini yapmayı istiyorlar.

Bugünden tezi yok, sonuna kadar destek olalım. Sonuçlar ne olursa olsun. Avni Aker'i yine cehenneme çevirelim; ama futbolcularımıza değil rakip takımlara. Var mısınız?

NOT: Bu yazıyı Umut ve Gökhan'ın 29 golü geçecekleri ile ilgili başlıkta 04.09.2009 tarihinde yazmıştım. Furkan kardeşimizde de benzer sözler görünce buraya da kopyalayayım dedim. Belki buradan daha çok kişiye ulaşır diye...

ssmuratss
06.09.2009, 23:49
geçen yıl fenerbahçe maçı için karşılamıştık takımımızı BMN Kocaeli olarak bu yılda hiç olmazsa maça geleceğiz bir son dakika golü yemezsek...

.....
06.09.2009, 23:54
taraftarımızın önünde şöyle güzel futbol ve gollerle galip ayrılmak tek dileğimiz. inşallah gerçekleştiririz.

CaMoKaEnEs
06.09.2009, 23:59
ewet havaalına gitsek iii olur öle bir program varsa hemen düzenleyelim xD

KUTADGU
07.09.2009, 00:06
Kritik maç.
Önceliğimiz 3 puan.
Başka hiç bir şeyi kabul etmiyoruz zira.
Ne olursa olsun galip gelmeliyiz.
Ne olursa olsun.

Söz sırası futbolcularda.

mk.esen35
07.09.2009, 00:07
gönül isterki stad dolsun ama bizim taraftar saha sonucuna göre maça gider genelde.seyirci sayısı 20 bini geçmez.maça gelince rahat alacağımızı düşünüyorum.kazanma baskısı bizim oyuncuları olumsuz etkiliyor ama bu maçta olumlu etkiliyeceğini düşünüyorum.

Bahattin Aydın
07.09.2009, 00:08
Varsın olsun bir akşam iftarıda köfte ekmek ayran yapın.O stad dolsun.Bizim bu takımı şampiyonluk özentisene sevmediğimizi,başarısızda olsa bu takımın gerçek sahiplerinin olduğunu ve asla takımı yalnız bırakmadığını bir kez daha göstermenin tam zamanı geldi.Bu takımı nasıl bir ruhla sevdiğimizi göstermenin zamanı.Keşke bende İstanbul'da olsaydım ya da oraya gelebilme şansım olsaydı.Eminim bu büyük taraftar büyüklüğünü olimipyatta gösterecektir.
Maç zor olabilir,İstanbul iyi oynuyor olabilir ama bize İstanbul'da şansları tutmuyor.Bu maçıda tarafatarlarımız kazansın.:)

hos_cocuk61
07.09.2009, 00:22
Ne yalan söylim hiç ümidim yok,ama sırf o formayı canlı görebilmek adına gidecem maça.Aç da olsak susuzda olsak trafikte sıkışıp kalsak da sorun değil.O renkler için her şeye değer.
Hiç bir şüphen olmasın; bu maçı alıcağız. O taraftarın önünde bu takımın forması, ölüsü bile puan vermez.

eraytaskin61
07.09.2009, 00:25
gökhan ünaldan bi patlama bekliyorum cok zor bi maç direncli bi takım istanbul ama bjk-gs ,bursa-fener bu haftayı degerlendirmemiz lazım hugo futbolculara göz dagı vermeye basladı umarım kendini toplarlar

Gökhan Döner
07.09.2009, 00:29
Pazara ne kaldı ki Ben inanıyorum bu takım kümeye gitse bile ( allah göstermesin)
O statda en az 25 bin kişi olacaktır.Bu sevda, hastalık, ... artık ne derseniz deyin.
Biz ailecek olacağız o yerde.

SüRMeNe_6161
07.09.2009, 00:31
maça gidecem ama otobus sirinevlerden kalkarmı

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 15:15
Buna göre kafilemiz 12 Eylül Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzon’dan saat 20:05’de İstanbul'a gidecek

her şeye rağmen takımımıza desteğimiz kesilmesin !!! hayde uşaklar 12 eylülde bir kez daha gösterelim gücümüzü havaalanında karşılamaya gidelim !!!

furkan0561
07.09.2009, 15:37
Buna göre kafilemiz 12 Eylül Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzon’dan saat 20:05’de İstanbul'a gidecek

her şeye rağmen takımımıza desteğimiz kesilmesin !!! hayde uşaklar 12 eylülde bir kez daha gösterelim gücümüzü havaalanında karşılamaya gidelim !!!
ya iyi de cumartesi ts clup açılış var akşam 8 de gelceklerse açılış gündüz olcağına göre açılışta furbolcular yok mu lütfen bilgi ona göre gidicez cumartesi günü istanbula

U.Sadıkoğlu
07.09.2009, 15:40
Bence olimpiyattaki en boş maçımızı oynayacağız.

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 15:42
ya iyi de cumartesi ts clup açılış var akşam 8 de gelceklerse açılış gündüz olcağına göre açılışta furbolcular yok mu lütfen bilgi ona göre gidicez cumartesi günü istanbula
Takımımızın ligin 5. haftasında deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı maçın seyahat programı belli oldu.

Buna göre kafilemiz 12 Eylül Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzon’dan saat 20:05’de İstanbul'a gidecek. Takımımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanacak müsabakanın ardından, yine THY’na ait tarifeli uçakla saat 23:35’da İstanbul'dan Trabzon’a dönecek.
kaynak:www.trabzonspor.org.tr dostum

furkan0561
07.09.2009, 15:45
Takımımızın ligin 5. haftasında deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı maçın seyahat programı belli oldu.

Buna göre kafilemiz 12 Eylül Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzon’dan saat 20:05’de İstanbul'a gidecek. Takımımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanacak müsabakanın ardından, yine THY’na ait tarifeli uçakla saat 23:35’da İstanbul'dan Trabzon’a dönecek.
kaynak:www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr) dostum
ya onu anladım bizim takım akşam gelicekmiş istanbula ama gündüz de ts club açılışı var hani açılışa da katılıcaklardı futbolcular

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 15:48
ya onu anladım bizim takım akşam gelicekmiş istanbula ama gündüz de ts club açılışı var hani açılışa da katılıcaklardı futbolcular
valla bende çözümleyemedim :)

Emrah Akcagöz
07.09.2009, 15:51
Biletler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan varmı..?

Ayrıca geçen sezonki maçta kaç bin kişi vardı ibb maçında..?

furkan0561
07.09.2009, 15:53
neyse abi bizim takımı hangi havaalanında karşılıyacaksınız biz de gelicezde thy yazıyo ama hangi havaalanı biliyormusunuz

Samet KILIÇ
07.09.2009, 15:54
Biletler ne zaman satışa çıkacak bilgisi olan varmı..?

Ayrıca geçen sezonki maçta kaç bin kişi vardı ibb maçında..?

gerek yok şimdiden bakmana statdanda alırsın....

Varlıbaş61
07.09.2009, 15:55
Bence olimpiyattaki en boş maçımızı oynayacağız.

halbuki en dolu zamanı olmalıydı ama nasip...

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 15:56
neyse abi bizim takımı hangi havaalanında karşılıyacaksınız biz de gelicezde thy yazıyo ama hangi havaalanı biliyormusunuz

furkancım ist.bşb+bjk+gs+kasımpaşa maçları için atatürk havaalanına geliyorlar sadece fener maçları için sabiha gökçene iniyorlar

bordo-mavii
07.09.2009, 15:56
bu maçı almak zorundayız!!!

ya kabustan uyanacağız ya da kabus'a devam :(

Emrah Akcagöz
07.09.2009, 15:57
gerek yok şimdiden bakmana statdanda alırsın....
Çok kalabalık oluyo onun için soruyorum geçen sene staddan aldık baya beklemiştik..

furkan0561
07.09.2009, 15:58
furkancım ist.bşb+bjk+gs+kasımpaşa maçları için atatürk havaalanına geliyorlar sadece fener maçları için sabiha gökçene iniyorlar
çok teşekkürler

Yunus Güneş
07.09.2009, 16:07
Keşke ligin 2. yarııs olsaydı maç istanbulda tam gidicem derken istanbulda değilim...Çanakkaledeyim...ah ya nasıl kaçr bu maç neyse tv den takip edicez artıkk nasip değilmiş...Bu maçı alıp yükselişe geçicez...

Emirhan Makul
07.09.2009, 16:25
Hasan kaç kişisiniz gidecek olan ?

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 16:30
Hasan kaç kişisiniz gidecek olan ?
abi benim buradan arkadaşlarla şuanda 6-7 kişi civarındayız ..facebooktanda paylaşımını gerçekleştirdim oradanda katılım olur büyük ihtimalle.. BMN'den de katılım olursa yine görkemli bir karşılamaya imza atarız kısmetse

Emirhan Makul
07.09.2009, 16:32
Şüphe yok Hasan arkadaşa eşlik edeebilirsiniz arkadaşlar dışardan geleceklerle yine güzel bir karşılama olur.

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 16:39
Şüphe yok Hasan arkadaşa eşlik edeebilirsiniz arkadaşlar dışardan geleceklerle yine güzel bir karşılama olur.
hatta abi bizim 3 5 sokak yukarlarda olan oflu abiler var onlarada ulaşabilirsem toplu gideriz ozaman bizim gideceğimiz sayı 15 20 olur .. daha doğrusu metroda da bi birleşme söz konusu olur ozaman sayı dahada artar... inşallah buradanda aradaşlar destek olurda adımıza yakışır bir karşılama yaparız ..

hamucera
07.09.2009, 20:07

bu konu ile ilgili başlık açacaktım aslında ama zamanım olmamıştı,
takım gs maçından önce gelirken liderdi ve keyfliydi herkes, atatürk havaalanı sesten inledi, meşaleden yandı, şimdi takım morale en çok ihtiyaç duyduğu dönemde, ligin başında ama iyi olmayaan bir başlangıçtalar,
haydi bmn haydi atatürk havalanına cumartesi herkese gösterelim gücümüzü, trabzonspor taraftarı azalıyor, heyecanını kaybetti diyenlere atalım tokatımızı.
bende orada olacağım

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 20:14
bu konu ile ilgili başlık açacaktım aslında ama zamanım olmamıştı,
takım gs maçından önce gelirken liderdi ve keyfliydi herkes, atatürk havaalanı sesten inledi, meşaleden yandı, şimdi takım morale en çok ihtiyaç duyduğu dönemde, ligin başında ama iyi olmayaan bir başlangıçtalar,
haydi bmn haydi atatürk havalanına cumartesi herkese gösterelim gücümüzü, trabzonspor taraftarı azalıyor, heyecanını kaybetti diyenlere atalım tokatımızı.
bende orada olacağım

takımımızın bulunduğu puan sıralaması değil önemli olan , önemli olan haramilere bir kez daha bizi unutmayın hatırlatması yapmak ;) hayde uşaklar bu fırsatı kaçırmayalım !!

.....
07.09.2009, 20:20
Şu resimleri görünce valla duygulanıyorum. Gerçekten bu taraftar takımını asla yanlız bırakmaz. Ben inanıyorum ki Çine gitse orda bile karşılayacak birileri olur :)

cihatöztürk
07.09.2009, 21:47
malesef maçı seyretmeye gelmeyeceğim........

içimdeki geçen senki ruh halinden eser yok

gitmek istemiyorum gitmeyeceğim.....

işllah gitmediğime pişman olurum :)

okg_53
07.09.2009, 21:56

Trabzonspor ayağına geliyor,gitmiyorsun...
ben TS için gidiş geliş toplam 1000 km yol yapıyorum.1 maç için.

POYRAZ
07.09.2009, 22:27
Umarim tribünler hatiri sayilir oranda dolar.

Muhammed
07.09.2009, 22:27
Trabzonspor benim şehrime gelse gece 2 de bile olsa giderim. Hiçbir mazeret olamaz. İstanbul'daki arkadaşlar umarım gitmemezlik yapmaz.

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 22:35
cihatöztürk tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2629842#post2629842)

13 eylüle kadar fikrinden dönersin inşallah !! sölesene dostum hangi neden seni olimpiyat stadında binlerce renktaşınla omuz omuza 'Bordo-Mavi' diye bağırmandan alıkoyabilirki !! üstelik misafi takım baskıyla değilde ev sahibiymiş edasıyla bağırmak varken neden gelmemezlik yapasınki ???

Rahim.K
07.09.2009, 22:43
Yönetime küsebilirsiniz ama trabzonspora asla.Bu takım yalnız bırakılamaz.İyi gündede kötü gündede yanında olmalıyız.Trabzonspor taraftarsız olmaz,bizde trabzonsporsuz olamayız.Haydi olimpiyata

Fatih Özkan
07.09.2009, 22:46

O forma için ne olursa olsun giderim!
Kolumdan serumu çıkarıp maç gittiğimi, 1 hafta daha fazla hasta kaldığımı bilirim!

BiZe HeR YeR 61
07.09.2009, 22:49
En az 35.000 taraftar bekliyorum ...İyi gününde herkes maça gider önemli olan kötü günde destek vermektir..

pReN@_61
07.09.2009, 22:52
En az 35.000 taraftar bekliyorum ...İyi gününde herkes maça gider önemli olan kötü günde destek vermektir..
Çok iyi bir rakam olur bizim için.İnşallah doldururuz stadı...

Yasin T.
07.09.2009, 22:57
bilet fiyatları ne kadar olur acaba?30'u aşmaz inşallah

Hasan ZAİMOĞLU
07.09.2009, 23:01
bilet fiyatları ne kadar olur acaba?30'u aşmaz inşallah
maksimum kale arkaları 10 doğu tribünü 20 olur

Ahmet Faruk
07.09.2009, 23:10
Olimpiyat stadı geniş stad.
Burda kapanmak kolay değil.
Zaten rakip de kapanan takım değil.

Takımın üzerindeki ölü toprağını atması için çok büyük bir şans.

Hqmi
07.09.2009, 23:55
Tabikide Olimpiyat'dayız. Kaç kere geliyor görüyoruzki takımı. :) Mutlaka orada olmaya çalışıcağım.. Şimdi destek zamanı..

.....
08.09.2009, 00:08
cihatöztürk

Artık bir yerden başlasan diyorum , şu takımın zor günlerinde yanında olmaya. Sadece yendiğinde değil yenildiğin de de maça gidebilmek en büyük erdemdir. inşallah sen bu erdemi yerine getirip ayağına gelen takımımızın maçına gidersin...

Cafer Bulur
08.09.2009, 00:13
Iftar saati mac gitmemek icin bahane olmamali.

Bir günde Trabzonspor icin sicak yemek degil,ekmek arasi köfte yense ne olur ki?:)

Takimimizin taraftar destegine siddetle ihtiyaci var,lütfen iyi günde degil kötü günde takimimizin yaninda yer alalim,lütfen.:)

Rahim.K
08.09.2009, 00:33
Keşke her Ay istanbul 1 maç yapsa trabzonsporum ne iyi olurdu.Kupa maçlarını bile oynasa yeter derim.Tüm maçlar için kombine bile satılır kulübe çokta faydalı olurdu.

Ali Tunahan Güllü
08.09.2009, 00:37
Havaalanında karşılama olursa çok güzel olur...

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 01:40
Havaalanında karşılama olursa çok güzel olur...
bakalım niyetlendik inşallah buradanda katılım olur

SEDAT
08.09.2009, 02:25
ne zaman yakınımda maç olsa çalışıyorum allahım hepte olmazki ya off..bizim uşaklar artık alırlar maçı herhalde valla benim içimde hiç umut yok ama belki şu güzel taraftarı görürde en azından bizim için kazanırlar böyle gidersek yakında ya bi fb lii yada bi gs lii çook kötü döveceğim

SEDAT
08.09.2009, 02:37
:dvl::sevinç::sevinç::atki::tsbayrak::meşale1::::m eşale2::meşale2:

Saltuk Buğra
08.09.2009, 05:40
arkadaşlar maçta bi show hazırlayalım ya. mesela 61 de sadece gurbetçi gençler meşale yakıyo. hepimiz giderken bi meşale alıpgidelim. en kötüsünden kaşkollarımızla gidelim maça... çekirdek yemeyelim zaten oruçlu olcaz :D ama destek lsun takıma bağıralım hep. ist ezikleri görsün taraftarı özelliklede 8taş..

Sefa
08.09.2009, 05:44
Fanatik Trabzonspor'a yakın kişilere İbb maçının 11'ini sordu işte cevaplar.

http://fanatik.ekolay.net/Iste-ilk-11_3_Detail_35_144857.htm

Ben Ergun Ata'nın 11'ini beğendim.

Nihat Genç'in 11'i de güzel ki forvet hattını görünce bu adama bir kez daha hayran oldum :)

http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm705888.jpg

http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm705890.jpg

Murathan
08.09.2009, 05:49
Ergün Ata 'nın Gökhan harcinde iyi yalnız Nhat Genç ' in Futboldan fazla anladığını sanmıyorum . ( altyapı dediği için değil)

Alanzinho ve Yattara 4-4-2 de beraber oynarsa sonumuz vahim :D

kalavara
08.09.2009, 06:04
hacıosmanoğlu engin'i sol beke koymuş :)

bence tjikuzu yerine her şartta ceyhun oynamalı çünkü;
1- ceyhun şut atar
2- hava hakimiyeti (hem ofansta hem defansta) tji den iyi
3- top kullanımında tji den bir eksiği yok
4- rakibe yapılan baskıda tji den eksiği yok, ikisi de ağır
5- yerli, yetenekli ve genç

elimizde daha iyisi yoksa tjikuzu'yu oynatacağıma ceyhun'u oynatırım...

.................sylva....................
serkan...song...egemen.....ferhat

yattara....ceyhun...colman..gabric
..................alanzinho............
.............gökhan/umut...........

hamucera
08.09.2009, 08:57
arkadaşlar maçta bi show hazırlayalım ya. mesela 61 de sadece gurbetçi gençler meşale yakıyo. hepimiz giderken bi meşale alıpgidelim. en kötüsünden kaşkollarımızla gidelim maça... çekirdek yemeyelim zaten oruçlu olcaz :D ama destek lsun takıma bağıralım hep. ist ezikleri görsün taraftarı özelliklede 8taş..

meşale getir de sonrasını düşündü mü, gurbetçi gençler falan diyorsunda resmi maçlarda değil hazırlık maçlarında yakılıyor artık meşaleler,
almanyada gs nin uefa maçında 61. dakikada trabzonlular meşale yaktı, deplasman falan bakmadan uefa cezayı gs ye giydirdi,

arifemre
08.09.2009, 09:18
Fanatik Trabzonspor'a yakın kişilere İbb maçının 11'ini sordu işte cevaplar.

http://fanatik.ekolay.net/Iste-ilk-11_3_Detail_35_144857.htm

Ben Ergun Ata'nın 11'ini beğendim.

Nihat Genç'in 11'i de güzel ki forvet hattını görünce bu adama bir kez daha hayran oldum :)

http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm705888.jpg

http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm705890.jpg

tjikuzu yu sağ beke koymuş adam yav?
serkan tayfundan da kötü olamaz ki mantığı ise atılmıyorum. o yavaşlıkla ihtimali yok...

Tolunay Abdioğlu
08.09.2009, 09:21
Sylva

-----Serkan----Giray----Song-----Ferhat

Ceyhun

Yattara-----Colman------Gabric----

Gökhan-------Umut

Mesut
08.09.2009, 09:31
.-------------- tony sylva------------
.
. --serkan-----egemen--------giray--------cale
.
. ----------------ceyhun----------------------
.
. yattara -------colman----selçuk(zafer)----alanzinho

. -----------------umut bulut-----------------

samutra61
08.09.2009, 09:32
vur kır parcala bu macı al :alkış::alkış:

bkandil
08.09.2009, 11:51
Turkcell Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Trabzonspor arasında 13 Eylül Pazar günü yapılacak 5. hafta maçının biletleri yarın satışa çıkarılacak.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 17.00'de başlayacak maçın biletleri Biletix'ten satışa sunulacak.

Bilet fiyatları doğu ve batı kapalı tribün 20 lira olarak belirlenirken, konuk ekip Trabzonspor'a 28 bin kişi kapasiteli doğu kapalı tribünün ayrıldığı açıklandı. (maraton)

fatihaltun08
08.09.2009, 12:13
GELDE SİNİRLENME NE BU YA ADAMLARIN TARAFTARI YOK GELMİŞLER 80 BIN KIŞILIK STADDA 28 BIN KISILIK YER AYIRDIKLARINI BAS BAS BAGIRIYOR BUNLARDANDA BU BEKLENİR ANCA ÇOK SAÇMA DEGİLMİ TAMAMDA .......................

İBB-TS biletleri satışa çıkıyor
08 Eylül 2009 / 11:53
İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Trabzonspor arasında 13 Eylül Pazar günü yapılacak 5. hafta maçının biletleri yarın satışa çıkarılacak.

Turkcell Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Trabzonspor arasında 13 Eylül Pazar günü yapılacak 5. hafta maçının biletleri yarın satışa çıkarılacak.

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 17.00'de başlayacak maçın biletleri Biletix'ten satışa sunulacak.

Bilet fiyatları doğu ve batı kapalı tribün 20 lira olarak belirlenirken, konuk ekip Trabzonspor'a 28 bin kişi kapasiteli doğu kapalı tribünün ayrıldığı

KUTADGU
08.09.2009, 12:43
Bu zamanlarda hele ki Ramazan ayında Olimpiyat Stadı'nda 15.000 üzeri bir rakam gerçekten mükemmel bir rakam olur Trabzonspor taraftarı için.

Bekleyelim ve de görelim ne olacak.

Özellikle deplasman taraftarı benim gözümde sürekli takdir alan bir öğrenci niteliği taşır.

Umarım bu sefer de futbol takımımız taraftarına yakışır bir oyun ve skor ortaya koyar.

Gerçi ortada bir tane bile taraftar olmasa dahi o formayı giyip, o paraları alan futbolcular mücadele etmeliler ama nerede o profesyonel düşünce.

Muhammed
08.09.2009, 12:46
28 bin bilet ayırmışlar. Ne olur ki bu biletleri bitirebilsek.

keles76
08.09.2009, 12:51
http://foto.fanatik.com.tr/test/LinkImage/fft30mm705912.jpg
bence bu iyi alanzinho ve yattara oldugundan umutla gol ariyacagiz

hamucera
08.09.2009, 13:01
bilet konusunda strese girmeye gerek yok her yıl aynısı oluyor zaten, onlar 28000 bilet ayırıyor ama bizimkiler gidip doğu, batı ne varsa alıyor böylece her tribün bizim oluyor,

warrior
08.09.2009, 13:43
eğer alanzinho ve yattara birlikte oynarsa orta sahanın 5 li olması veya 4 lü orta saha kullanırsak defansa ve ön liberoya çok iş düşecek ub durumda defansın orta sahaya daha yakın oynaması gerekir

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 13:52
kafilemiz 12 Eylül Cumartesi günü THY'na ait tarifeli uçakla Trabzondan saat 20:05de İstanbul'a gidecek ve bizlerde her zamanki gibi coşkuyla takımımızı destekleyeceğiz !!

bu fırsat kaçmaz arkadaşlar ... futbolcuları yakından görme fırsatı ,resim çekilip muhabbet etme fırsatı her zaman ayağınıza kadar gelmez !!!
:sevinç::tsbayrak::meşale1::meşale1::meşale1:

abbascolak
08.09.2009, 13:59
:D evet imkanı olan arkadaşlar katılsın LÜTFEN!!!:D

Fatih Yücel
08.09.2009, 14:00
muhabbet etme fırsatı mı ççç

Samet KILIÇ
08.09.2009, 14:04
tesislere kadar gittim baya bi bekledim tek başıma futbolcular yüzüme bile bakmayıp köpeklere et yedirdiler...hangi muhabbetten bahsediyoruz anlayamadım ben.

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 14:04
muhabbet etme fırsatı mı ççç
abi üzerlerine atlamadan gidilince ılımlı yaklaşıp konuşuyorlar :) denedim gördüm :)

Sinem Yılmaz61
08.09.2009, 14:07
Haydi bastir Trabzonum bu eziklere, görim seni hadiii...Bu Firtina cok sert esicek, TSunami geliyor Usaklar...

Semih AYDIN
08.09.2009, 14:10
bu macı alacaz başka yolu yok..

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 14:17
:D evet imkanı olan arkadaşlar katılsın LÜTFEN!!!:D
abbas aramıza hoş geldin kardeşim !! inşallah kalıcı olursun forumda olmazsan oraya geldiğimde sıkarım topuklarına :):)

Hqmi
08.09.2009, 14:31
Maç günü de gişeden satılıyor değil mi biletler?

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 14:42
Maç günü de gişeden satılıyor değil mi biletler?
evet satıyorlar .. kuyruk oluşuyor ama bunu göz önünde bulundur imkanın varsa daha sakin bir yerden al

Celil Köse
08.09.2009, 15:17
En güzel ilk 11'i Lemi Çelik yapmış..

Jester
08.09.2009, 15:36
Fanatik'in yaptırdığı onbirler çok faydalı olmuş, kimin ne kadar konuya ve takıma uzak olduğunu görmüş oluyoruz.

Bu da benimki:

-------------------Tony----------------

Serkan-----Song------Giray-------Ferhat

-------Ceyhun---------Tijikuzu(Engin)---

Yattara--------Selçuk------------Gabric

---------------Gökhan------------------

.....
08.09.2009, 15:39
Bence bu maçta çift santrafor çıkarız. Gökhan - Umut Arkasında Yattara(Barış)-Gabric(Alanzinho)-Ceyhun-Selçuk(Tjikuzu)

Ahmet Faruk
08.09.2009, 15:43
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-4D1P3Z4B.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-0X8B0D7S.jpg

Asık suratlar, düşünceli bakışlar.

Ferhat dövecek Gabriçi, Gabriç de Selçuk'a şikayet ediyor

Egemen de bıkmış mızmızdan, "Yeter da kardeşim, iki tur koşacaksınız haburda, zırlaysınız" diyor
:)

Ahmet Aksoy
08.09.2009, 15:44
Buda benden olsun.

-------------------Onur----------------

Tjikuzu-----Song------Giray-------Ferhat

-------Ceyhun---------Selçuk---------

Yattara--------Alanzinho------------Barış

Ceyhun'un yerine Serkan'da denenebilir.

furkan0561
08.09.2009, 15:47
ya bizim takım akşam 8de istanbula gelicekmiş açılış gündüz heralde ama futbolcular nasıl katılıcak akşam 8de istanbula geliceklerie göre lütfen bilgi ben de gidicem de açılışa o yüzden merak ediyorum

Samet KILIÇ
08.09.2009, 15:47
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-4D1P3Z4B.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2561-0X8B0D7S.jpg

Asık suratlar, düşünceli bakışlar.

Ferhat dövecek Gabriçi, Gabriç de Egemene şikayet ediyor

:)

böyle göründüklerine bakmayın 5 gün önce antremanı izlemeye gittim gayet morallilerdi üç kişi hariç(umut,alanzinho,gabriç) espriler havalrda uçuşuyordu....

karatasof
08.09.2009, 15:48
Keşke çok umutlu olabilsek.Ama malesef düşünceliyiz.İBB iyi futbol oynuyor,bizim ise halimiz ortada.Milli maç arasında yapılan çalışmalar ve teknik-taktik değerlendirmelerin ne kadar yararı olup-olmadığını göreceğimiz bir maç olacak.İnşaallah kazanan taraf oluruz ve bu bizim için kötü gidişin sonu olur....

fatih6t1s
08.09.2009, 15:53
inş. bu maçı kazanıcaz ve iyiye gidişin başlangıçı olacak

furkan0561
08.09.2009, 15:54
YA LÜTFEN BİLGİ bizim takım akşam 8de istanbula gelicekmiş açılış gündüz heralde ama futbolcular nasıl katılıcak akşam 8de istanbula geliceklerie göre lütfen bilgi ben de gidicem de açılışa o yüzden merak ediyorum

S.DEMİRCİ
08.09.2009, 16:14
Fanatik'in yaptırdığı onbirler çok faydalı olmuş, kimin ne kadar konuya ve takıma uzak olduğunu görmüş oluyoruz.

Bu da benimki:

-------------------Tony----------------

Serkan-----Song------Giray-------Ferhat

-------Ceyhun---------Tijikuzu(Engin)---

Yattara--------Selçuk------------Gabric

benim onbirimde buna yakın..
sadece selçukun yerine iyi bir alanzinho olabilir...

Jester
08.09.2009, 16:19
benim onbirimde buna yakın..
sadece selçukun yerine iyi bir alanzinho olabilir...

Birader zaten iyisini bulduktan sonra ister onu koy ister öbürünü.

Elimizdeki malzemeye göre akla en yatkını koymaya çalışıyoruz, aynı hoca gibi.

Zaten onbir yaparken hocanın sezon başında kadro ile ilgili yorumları aklıma geliyor. Orta sahanın şişkinliği ve bazı mevkilere transferin şart olduğu gibi.

Bilmem sizde de böyle bir his oluyor mu?

Uğur GEMİCİOĞLU
08.09.2009, 16:38
YA LÜTFEN BİLGİ bizim takım akşam 8de istanbula gelicekmiş açılış gündüz heralde ama futbolcular nasıl katılıcak akşam 8de istanbula geliceklerie göre lütfen bilgi ben de gidicem de açılışa o yüzden merak ediyorum

Cumartesi mi gelecekler?Bence cumartesi değil cuma günü gelirler.Cumartesi de açılışa katılırlar.

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 16:46
Cumartesi mi gelecekler?Bence cumartesi değil cuma günü gelirler.Cumartesi de açılışa katılırlar.

furkan0561
08.09.2009, 16:48
ya açılışta cumartesi nolcak şimdi

TSigalko
08.09.2009, 16:49
Klasik 4-4-2'ye dönersek daha faydalı olacak gibi geliyor..

................Sylva......................

Serkan....Song......Giray.....Ferhat

Yattara....Tjikuzu...Selçuk....Gabric

........Umut.....Gökhan.................

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 16:51
ya açılışta cumartesi nolcak şimdi
açılış resmi siteden duyruldu mu ?

furkan0561
08.09.2009, 16:53
açılış resmi siteden duyruldu mu ?
yok hayır ama burda başlık açıldı

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 16:55
yok hayır ama burda başlık açıldı
ilginç bi duurm oluşmuş :confused::confused::confused:

aysant_61
08.09.2009, 16:56
broos 442 başlamaz kendimizi kandırmayalım yattara 2. yarı girer. engin banko oynar cale kesikyer onun yerine formda olan ferhat oynar. egemen maça hazır. giray kesik yer. benim kadrom;

(sylva)-(serkan-song-egemen-ferhat)-(barış(yattara)-selcuk-ceyhun-colman-gabric)-(umut(gökhan))

Uğur GEMİCİOĞLU
08.09.2009, 16:58

Normalde maçtan 2 gün önce maçın oynanacağı şehre gelinmez mi?Cuma gelirsin cumartesi dinlenirsin pazar maçını oynarsın.Benim bildiğim bu şekilde.Saçmalık olmuş bence.O zaman açılışa futbolcuların gelme işi yatar.

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 17:04
Normalde maçtan 2 gün önce maçın oynanacağı şehre gelinmez mi?Cuma gelirsin cumartesi dinlenirsin pazar maçını oynarsın.Benim bildiğim bu şekilde.Saçmalık olmuş bence.O zaman açılışa futbolcuların gelme işi yatar.
geçen senede bu düzende gelmişlerdi yine havaalanına gitmiştik ertesi gün maça

playa
08.09.2009, 17:47
..........................................sylva... .................................................. ...
serkan.............................song........... ...........egemen....................ferhat
.................................tjıkuzu.......... .............selçuk..............................
alanzınho....................................colma n......................................engin
...............................................yat tara...........................................

Muhammed KOÇ
08.09.2009, 17:56
ya tek forvet çıkalım ama orta sahayı yattara alanzinho ve colmanla donatalım. böyle oyuncularımız varken klübede tutmanın bi alemi yok ki ?

furkan0561
08.09.2009, 18:04
maç günü inşallah çok güneş olmaz rahat rahat izleyemeyiz stadda yoksa

Sümeyye Şahin
08.09.2009, 18:10
maç günü inşallah çok güneş olmaz rahat rahat izleyemeyiz stadda yoksa
Genelde soğuk zaten, yağmurlu da gözüküyor;

http://www.meteor.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=ISTANBUL

Cihat K
08.09.2009, 20:21
______________________________sylva_______________ _______________ _ __________serkan__________song__________giray_____ _____cale_______ ___________yattara_________ceyhun________colman___ _____alanzinho____ __ ________________________umut__________gökhan______ ______________ yedekler,tolga,egemen,selçuk,tjikuzu,gabric,engin, barış. ilerleyen dakikalarda alanzinho çıkıp gabriç girebilir.umutu çıkarıp orta sahayada selçuk olabilir.

okg_53
08.09.2009, 20:55
32 ortanın sadece 3 ünü gole çeviren takımdan(hücum hattından) bişey olmaz arkadaşlar.Hiç ümitlenmeyin.

Semih Aydın
08.09.2009, 21:15
Alırız bu maçı gibime geliyor. :rolleyes:

Sinem Yılmaz61
08.09.2009, 21:16
Bencede aliriz, artik güzel günler basliyor bizim icin :)

futbalski60
08.09.2009, 21:18
TRT3 de efsaneler adlı programının konuğu Hami Mandıralı arkadaşlar

Atılay
08.09.2009, 21:21
Belediye maçları genelde sıkıntılı anlarda rahat bi nefes aldığımız maçlardır bence bu maçı alacaz sadece Gökhan Umut Yattara Alan kadroda olsun

Kazım Uzunboy
08.09.2009, 21:36
Bence kadroda olmaları yeterli olmaz. Bu dörtlünün, bir de gününde olması gerekiyor.

Berk
08.09.2009, 21:37
Bence kadroda olmaları yeterli olmaz. Bu dörtlünün, bir de gününde olması gerekiyor.

Çok şey istedin be Kazım.Şunu iki taneye bağlasak olmaz mı?

Kazım Uzunboy
08.09.2009, 21:39
Ama 2 tanesi gününde olursa, ancak berabere kalabiliriz. :rolleyes: :)

melihkuzey
08.09.2009, 21:43
yattara bugün salonda çalıştığına göre kuvvetli bir ihtimalle ibb maçında oynamayacak demektir. yani yine eksik çıkacağız sahaya. bu maçı da alamazsak kriz iyice derinleşir. açıkçası yine zor bir maç bizi bekliyor.

yorumsuz6117
08.09.2009, 21:43
gÖkhan ve Umut gününde olmadıklarını zaman takıma zaten yararı bırak zarar veriyorlar ve çok uzun zamandırda günlerinde değiller..umudumda yok zaten ikisinden de..

Murathan
08.09.2009, 22:01
gÖKHAN VE UMUT NE ZAMAN GÜNLERİNDE OLMUŞ Kİ :D

Dogan
08.09.2009, 22:08
İbb maçı kaybedilirse teknik kadrodan bir iki yolcu bekliyorum ben.

blacksilva
08.09.2009, 22:10
3-1 bize :)

Cafer Bulur
08.09.2009, 22:22
İbb maçı kaybedilirse teknik kadrodan bir iki yolcu bekliyorum ben.
Ben de bekliyorum ama umarim buna gerek kalmaz.

Kazanip cikisa gececegimize inaniyorum,yeter ki hoca ve oyuncular kapasitelerinin bilincinde olsunlar.

Tamam bu kadro sampiyonluga oynayacak bir kadro degildir ama arka arkaya puanlar kaybedecek bir kadro da degildir.

ilyskm
08.09.2009, 22:23
gidecem maça ama hiç ümitli değilim...

Semih Aydın
08.09.2009, 22:47
gÖKHAN VE UMUT NE ZAMAN GÜNLERİNDE OLMUŞ Kİ :D

Geçen sezon lig'de vardı bir kaç maç. (İkisinin de gol attığı).

Trabzonspor - Antalyaspor 3 - 2 ( Ersun Yanal )
Ankaraspor - Trabzonspor 0 - 2 ( Ersun Yanal )
Trabzonspor - Kayserispor 4 - 1 ( Ahmet Özen )
Kocaelispor - Trabzonspor 1 - 3 ( Ahmet Özen )

Bu sezon günlerinde olamadılır henüz.
Güvenelim. Günlerinde olurlar. :)

msukas
08.09.2009, 22:55
Bu maç berabere bitmez bundan emin olun

Salih Edip
08.09.2009, 23:13
"Bu sezon UEFA Avrupa Ligi ve Turkcell Süper Lig'de olmak üzere toplam 6 resmi maçta gol atamayan forvet oyuncuları Gökhan Ünal ve Umut Bulut, bu sabahki çalışmada da gol sıkıntısı yaşadı.

Teknik direktör Hugo Broos'un yaptırdığı kanat organizasyonlarında, bordo-mavili oyuncular 32 ortanın ancak 3'ünü gole çevirebildi.

Golleri orta alan oyuncuları Colman, Selçuk İnan ve Alanzinho kaydederken, forvet oyuncuları gol suskunluklarını sürdürdü.

İlk 17 ortada gol kaydedemeyen bordo-mavili takımda, 18. ortayı gole çeviren Colman takım arkadaşları tarafından alkışlandı."

Murathan
08.09.2009, 23:15
"Bu sezon UEFA Avrupa Ligi ve Turkcell Süper Lig'de olmak üzere toplam 6 resmi maçta gol atamayan forvet oyuncuları Gökhan Ünal ve Umut Bulut, bu sabahki çalışmada da gol sıkıntısı yaşadı.

Teknik direktör Hugo Broos'un yaptırdığı kanat organizasyonlarında, bordo-mavili oyuncular 32 ortanın ancak 3'ünü gole çevirebildi.

Golleri orta alan oyuncuları Colman, Selçuk İnan ve Alanzinho kaydederken, forvet oyuncuları gol suskunluklarını sürdürdü.

İlk 17 ortada gol kaydedemeyen bordo-mavili takımda, 18. ortayı gole çeviren Colman takım arkadaşları tarafından alkışlandı."
Rezillik başka bir şey değil :(

Salih Edip
08.09.2009, 23:18

valla ustam haklısın.. bu ciddi bir haber yazısı yalnız bunu okuyan ts taraftarı harici komik buluyodur hakkaten şaka gibi.

maydin
08.09.2009, 23:19
0-0 biter bence.

efo6161
08.09.2009, 23:21
bu hafta olimpiyattayız. olimpiyatı yıkmaya gidiyoruz... İstanbulda oturupda bu maca gelmeyen taraftarın Trabzonspor'lulugundan suphe ederım... HEP DESTEK TAM DESTEK!!!

SüRMeNe_6161
09.09.2009, 00:07
Aliriz Maçi Stadi Dolduruz İnşallah

iskenderunlu
09.09.2009, 00:10
stadın tamamını olmasada yüzde 70 ini doldururuz ve bu maçıda alırsak artık futbolcularımızında özgüveni artar ilerisi için iyi sinyaller verirler

Burak_52
09.09.2009, 00:35
havalarda çok kötü bu aralar umarım seyirci sayısını etkilemez inşallah gelenlerde atkılarıyla gelirde güzel bi türübün olur

fatih6t1s
09.09.2009, 00:37
şu haberi okuyunca iyice karardı içim keşke yazmasaydın be renkdaş
fatih tekke transferine 2 milyon bulamıyoz 4. sol kanat oyuncusuna daha fazlası bulunabiliyor sonra git son dakikada fatihi almaya çalış

Hüdai Pervaneli
09.09.2009, 00:39
Hmm IBB ye oynamak gerekiyor iyi Iyi:D

Recep Alkan
09.09.2009, 10:24
İBŞ-TRABZONSPOR MAÇ BİLETLERİ BUGÜN SATIŞTA...

"Atatürk Olimpiyat Stadı`nda 13 Eylül 2009 Pazar günü saat 17.00`de oynanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Trabzonspor Turkcell Süper Lig 5. hafta müsabakasının biletleri Kapalı tribün 20 TL`den tüm Biletix gişelerinden temin edilebilecek.
Bilet fiyatları Doğu ve Batı kapalı tribün 20 TL olarak belirlenirken, Trabzonspor`a ve 28 bin kişi kapasiteli Doğu Kapalı Tribün ayrıldı."

Dursun Kaplan
09.09.2009, 10:27
İstanbul'da ki sel olaylarından sonra seyirci sayısında azalma olacaktır.

arifberkay
09.09.2009, 10:35
ikitelli sele gitmiş maalesef

arifberkay
09.09.2009, 10:37

bunları seyretmeye mı gıdecegız onca yolu bız bu sene 5 kişi olarak gitmeme kararı aldık gidip te oruçlu oruçlu eziyete değmez

Hüseyin Bağdat
09.09.2009, 10:52
bunları seyretmeye mı gıdecegız onca yolu bız bu sene 5 kişi olarak gitmeme kararı aldık gidip te oruçlu oruçlu eziyete değmez

Her türlü eziyeti göze alıp Trabzonspor'umuzu izlemeye gideceğiz...

Kazım Uzunboy
09.09.2009, 11:04
Fırtına, cumartesi İstanbul'da

Bordo-Mavililer, zorlu İstanbul Büyükşehir Belediyespor sınavı için cumartesi günü İstanbul'da olacak.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm706677.jpg

Son antrenmanını kendi tesislerinde yapacak olan Karadeniz temsilcisi, kampa girip maç saatini bekleyecek. Trabzonspor’un Trabzon’a dönüşü ise maç gecesi olacak. Diğer yandan İstanbul’daki taraftarların dört gözle beklediği biletlerin ise yarın satışa çıkacağı dile getirildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Fatih Özkan
09.09.2009, 12:11

Nolur gidin!
Siz olmazsanız bu takım ne yapar ? :mad::mad::mad:

Recep Alkan
09.09.2009, 12:13
Nolur gidin!
Siz olmazsanız bu takım ne yapar ? :mad::mad::mad:

Olanlarla ne yaptıysa onu yapar !!!

S.DEMİRCİ
09.09.2009, 13:05
dostlar,
maça gitmek zorunda değilsiniz..
ama "bu adamlarımı seyredeceğiz maçı gidip" diye cümleler kurup insanların hevesini
kaçırmayın lütfen...
size rağmen gideceğiz maça ve bordomavi giyen o adamları seyredeceğiz..

mhayri
09.09.2009, 13:12
Kar da yağsa orda olacağız...

Kazım Uzunboy
09.09.2009, 13:16
Maçın Hakemi Belli Oldu

Turkcell Süper Lig'in 5. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı.

Buna göre Trabzonspor'un İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı müsabakayı Bünyamin Gezer yönetecek.

Gezer'in yardımcılıklarını Asım Yusuf Öz ve Mustafa Sönmez yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Mustafa İlker Coşkun görevlendirildi.

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

Mustafa Hazıroğlu
09.09.2009, 13:16
Zor maç....

vatandas61
09.09.2009, 13:21
hocanin aciklamalarina bakilirsa yattarayi pazar günü oynatmayacak. 2 ay oldu ya, yattara gibi adami nasiloynatmazsin. Ayagi kirilmadi ya bu adamin.

ApoCaN28
09.09.2009, 13:21
Zor Veya Kolay alamazsak toparlanma sürecimiz uzar bu da bizi sinir krizine sokmaktan başka bi işe yaramaz . . .

kalaylıoglu
09.09.2009, 13:34
Biz çakaltepe de yaşayan Trabzonlular olarak en az 100 kişi orda olmayı planlıyoruz. Herkes kendi aracıyla gelecek. Avni Akerdeki çekirdekçi arkadaşlara ( lütfen herkes alınmasın ama gecen sezon başından beri trabzonun içerde ve dışarda tüm maçlarını seyrettim ama takım mağlup veya berabere iken statdan uğultu , kufur ve bireysel bağırış dışında birsey duymadım) takım nasıl ateşlenir olimpiyatta gosterecegiz.

Kazım Uzunboy
09.09.2009, 13:36
Sizleri tüm deplasmanlara bekleriz. Avni Aker'deki çekirdekçiler bile her maça gidiyordur. (Trabzon'daki) Takımımız her deplasmanda ateşlenmek ister. :)

irfan61
09.09.2009, 14:03
Yattara bu maçta da forma giyemeyecek.Demin Ntvspor da altyazı geçti.

Sinem Yılmaz61
09.09.2009, 14:07
Giymicekse yinede hayirlisi olsun..Bu maci ne olursa olsun almamiz lazim, acilen hemde...

Rahim.K
09.09.2009, 14:22
Bizim maç ertelenebilir Arkadaşlar.Cuma-cumartesi etkili yagış bekleniyor istanbulda.Medyadaki haberleri takip etmek gerekir.

güngör_81
09.09.2009, 15:47
Yattara'dan Trabzon'a kötü haber
09 Eylül 2009 Çarşamba 15:22
Süper Lig'de zor günler geçiren Trabzonspor'da kritik İBB karşılaşması öncesi Yattara'nın forma giyemeyeceği belirtildi..

Trabzonspor'da sezon öncesi Standard Liege ile yapılan hazırlık maçında ayak bileğinden sakatlanan ve bu sezon forma şansı bulamayan Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da forma giyemeyeceği bildirildi.

Kulüp futbol şube sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, yaptığı açıklamada, Yattara'nın ayak bileğini kullanmakta sıkıntı ve tereddüt yaşadığını belirterek, ''Bu nedenle hoca onu görev alabilecek durumda görmedi. Biraz daha bireysel çalışmasını talep etti. Onun için takımdan ayrı salonda koordinasyon çalışıyor. Bu da demektir ki hoca onu hafta sonu düşünmüyor'' dedi.

Yattara'nın güven sorununu henüz tam olarak aşamadığını anlatan Alioğlu, ''Dönme hareketlerinde güvensiz, yere sağlam basamıyor. Hoca da üst düzey kullanılamayacağı için o riski göze alamam dedi. Bu nedenle biraz daha koordinasyon ve güven duygusunu geliştirici tıbbi bir uygulama talep etti'' diye konuştu.

Alioğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki taktik antrenmanlarda da Yattara'nın yer almadığını belirterek, şöyle konuştu:

''Hocanın prensipleri var. 'İki gün antrenmanda kullanamadığım oyuncuyu ekibime katmam' diyor. Oyuncu bu süreci tamamlaması için İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında olmayacak. Ondan sonraki hafta durumu netlik kazanacak.''

Buyur burdan yak bu haber doğru ise yattara sezon sonuna kadar oynamasın zaten....

Kaynak:İnternetspor

Kazım Uzunboy
09.09.2009, 15:50
Ligin ikinci yarısına hazır olur.

Rahim.K
09.09.2009, 15:50
Yattara'dan Trabzon'a kötü haber
09 Eylül 2009 Çarşamba 15:22
Süper Lig'de zor günler geçiren Trabzonspor'da kritik İBB karşılaşması öncesi Yattara'nın forma giyemeyeceği belirtildi..

Trabzonspor'da sezon öncesi Standard Liege ile yapılan hazırlık maçında ayak bileğinden sakatlanan ve bu sezon forma şansı bulamayan Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da forma giyemeyeceği bildirildi.

Kulüp futbol şube sorumlusu Dr. İhsan Alioğlu, yaptığı açıklamada, Yattara'nın ayak bileğini kullanmakta sıkıntı ve tereddüt yaşadığını belirterek, ''Bu nedenle hoca onu görev alabilecek durumda görmedi. Biraz daha bireysel çalışmasını talep etti. Onun için takımdan ayrı salonda koordinasyon çalışıyor. Bu da demektir ki hoca onu hafta sonu düşünmüyor'' dedi.

Yattara'nın güven sorununu henüz tam olarak aşamadığını anlatan Alioğlu, ''Dönme hareketlerinde güvensiz, yere sağlam basamıyor. Hoca da üst düzey kullanılamayacağı için o riski göze alamam dedi. Bu nedenle biraz daha koordinasyon ve güven duygusunu geliştirici tıbbi bir uygulama talep etti'' diye konuştu.

Alioğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki taktik antrenmanlarda da Yattara'nın yer almadığını belirterek, şöyle konuştu:

''Hocanın prensipleri var. 'İki gün antrenmanda kullanamadığım oyuncuyu ekibime katmam' diyor. Oyuncu bu süreci tamamlaması için İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında olmayacak. Ondan sonraki hafta durumu netlik kazanacak.''

Buyur burdan yak bu haber doğru ise yattara sezon sonuna kadar oynamasın zaten....

Kaynak:İnternetspor
Hocayı bu konuda destekliyorum.Yattara bize uzun süreli lazım ,sadece 1 maçlık degil.Tam saglıgına kavuşsun,tam gücüne ulaşsın ve kendine güvenide yeterli seviyeye gelirse oynamalı yoksa yine sakatlanır(Allah korusun)

güngör_81
09.09.2009, 16:30
Hocayı bu konuda destekliyorum.Yattara bize uzun süreli lazım ,sadece 1 maçlık degil.Tam saglıgına kavuşsun,tam gücüne ulaşsın ve kendine güvenide yeterli seviyeye gelirse oynamalı yoksa yine sakatlanır(Allah korusun)

Başka bir futbolcu olsa bende desteklerim ama söz konusu yattara sen bu adama hazır olmadan oynama dersen sezon sonu 2 maç oynar sonrada bir sonraki sezona umutluyuz Yattaradan der herkes....Kandırılmaya ve kanmaya devam....

güngör_81
09.09.2009, 16:31
Yuh yani sezon başlamadan 1 ay önce sakatlandı sezon başladı 2 ay geçti hala iyileşecek.Güya sivas maçına yetişecekti:) Ya bu Yattara gibi sakatlananı görmedim ben daha bırkaın şunu satın gitsin...

fatihaltun08
09.09.2009, 16:35
Evet buralarda görüyorumkı bazıların çıkar amacındasınız hanı bagırıyorsunuz ya biz bu yoda başkoyduk yensende yenılsende hep senınleyız nerde söylesenız ya işte taraftarlık bu ne yazıkkı sizler gel demem bile gerçek taraftar başta şüpheye düşmeyecek gelsemmı gelmesemmı yada gelmeyecem demez derkı cok yogunum yada maddı boyutum yetmıyor gelemıyorum ama goruyorumkı ben bunları ızlemem fılen fılen ne bu anlamadım gelmeyen gelmesın kardesım en nefret ettıgım takım bjk bıle stadda en kotu sezonda bıle olsa desteklıyorlar yenık durumda bıle olsa desteklıyorlar he dıyeceksın hep destek hep destek nerde destek soylesınız ya ben gecen sene sıvas maçını avnı anker de ızledım gokhanın şutunu blıca cıkardı tum stad ana avrat kufrettı orda destek olsanız adamın moralı yerınde olur bu benım yaşadıgım sahne bırde yaşamadıklarımı düşünemıyorum dıyeceksınkı becerıksız sana bu adam degılmıydı 2 sene once gol kralı olan bu adam degılmıydı gecen sene 16 gol atan ben onu anlamıyorum ha şunu desenız anlarım dersınkı yedekde golcu var ondan ıyı onu oynatmıyor gıdıyor hala gokhanı yada umutu oynatıyor ama bu şartlarda oynaması gerek bızımde destek verıp uzerındekı baskıyı kaldırmamız gerek ne ole gol kacırıyor kufurler basıyorsunuz halbukı destek versenız belkı bı sonrakı pozısyonda gol yapacak ama napıyorsunuz kusdururuyorsunuz ben bunu anlamıyorum neyse arkadaslar ben burda ne anlatsam boş ama üzüldügüm tek nokta bu tıp taraftarlar benı üzdü neymış efendım bunlardan topçu olmaz gelem deyıp kenara atmalar soruyorum sıvası yenen takım bu takım degılmıydı aynı oyuncular degılmıydı gecen sene bıze heycan veren aynı oyuncular degılmıydı allah aşkına kendınıze gelın yahu.....................