PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanallig

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 09:17
3 aydır internet üzerinden oynadığım bir oyun sizleride uzun zamandır bu oyuna davet etmek istiyordum üşeniyordum konu açmaya :)

Oyunun internet adresi www.sanallig.org (http://www.sanallig.org)

Oyunumuzda Her ülkeden 3. liglerine kadar takımlar var biz bu takımlara başkan oluyoruz ve bütün hereşyi biz yönetiyoruz bir nevi FM gibi.

Antremanlar Transferler Stad gelişimleri vs.

Oyunumuzda 5 tane dünya (server) var. Ben 5. Dünyada Hollanda 2.liginde VVV- Venlo takımını yönetiyorum ve şuanda açık ara birinciyim ligimde :)

Oyuna ilk başlayanlar için Üye olduktan sonra 50.000lira veriyorlar ve biz bu parayla boşta olan bir takımın başkanı oluyoruz. Başkan olduktan sonra Antreman çok önemli antreman yaptırdıkça oyuncunun özellikleri gelişiyor ve daha iyiye gidiyorsunuz.

Oyun hakkında her türlü bilgi yardımını yapabilirim. Birbirimize para vs. gönderemeyiz ama Transfer vs. aramızda olabilir.

Şimdi size resimlerle bir kaç bilgi vermek istiyorum :)

http://img22.imageshack.us/img22/6664/adszqgegbm.jpg

Oyuncularda GRİ olan bölümler 1. kademe Mavi olanlar bölümler 2. kademe Yeşil olan bölümler 3. kademe Kırmızı olan bölümler 4. kademe.

Her çubuk ayrı bir özellik taşıyor oyuncuların mevkilerine göre özellikleri fulluyorsunuz fulledikten sonra diğer bir özelliği fulleyebilirsiniz. Yada isterseniz karışık olarak yapabilirsiniz oyuncunun bir özelliğini fullemek zorunda değilsiniz.

Oyuncunun formu kondüsyonu yükseldikçe fiyatıda yükseliyor.

http://img200.imageshack.us/img200/7558/asdhip.jpg

Takımımızın sistemini taktiğini maç içinde yapacaklarını herşeyini kendimiz ayarlıyoruz. Antrenör Doktor Muhasebeci ve Sekreter çalışanımız var sözleşme imzalıyoruz ve bize yardımcı oluyorlar.

Oyun ilerledikçe Altyapı kuruyoruz ve takımımıza yıldız oyuncular yetiştiriyoruz. Müzemizde kupalarımızı sergiliyoruz. Antreman tesisleride futbolcuların sağlıkları için kuruluyor. Stadyumda koltuk sayısı 8.000'den başlıyor ve yükseltebiliyoruz yükselttikçe başarı olduğu zaman müthiş bir ciro bırakıyor stadyum gelirleri. Takımımıza özel gazetemiz var isterseniz kendiniz yazı yazıp yayımlayabilir isterseniz istatislikleri sergileyebilirsiniz. Takımlarda ki kadrolar 2006 yılındaki kadrolardır. Yanlız transfer olayları olduğu için bir futbolcuyu gerçek hayattaki takımında bulamayabilirsiniz.

Neyse son bir not Oyuna sıfırdan başlıyorsanız takımınızda sıfırdan başlıyor ve sizinle gelişiyor. Oyunda Piyango-Sayısal-iddaa gibi oyunlarla para kazanabilir takımınızı geliştirebilirsiniz.

Oyunu oynamak isteyenlere bu konuda birebir yardımcı olabilirim. Merak ettiğiniz sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Bu arada demeyi unuttum lig maçları Salı ve Cuma günleri saat 14:00te onun dışındaki günlerde Özel turnuvalara katılarak maç yapabilirsiniz ama o zamanda oyuncularınız çok yorulur :)

Bir not Bir Bilgisayardan sakın ikinci hesaba girmeyiniz. Banlanırsınız.

Teşekkürler. :cool: :)

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 09:24
Tc kimlik Numaramı hatırlayabilirsem üye olucam :)

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 09:25
TC kimlik numaram yok diye bir buton var orada. Ona tıklayabilirsin. ;)

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 09:34
Oyunu keşfediyorum :)

Oyun için teşekkürler.

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 09:36
Oyun zevkli bir oyun. Biz iş yerinde toplam 5-6 kişi oynuyoruz. Ve kardeşim kuzenlerimde oynuyor sayemde. Her konuda yardımcı olabilirim.

Bir not Bir Bilgisayardan sakın ikinci hesaba girmeyiniz. Banlanırsınız.

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 09:51
Teklifiniz kaydedilmiştir.

Başvurunuz onaylandığında size e-posta ile bildirilecektir.

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 09:55
Sahipsiz Takım bulman içinde yardım ederim. ;)

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 09:57
Bir takım aldım da.

E-posta göderilcekmiş :)

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 10:00
Hangi dünyadan hangi ülkeden hangi takım?

Bu arada demeyi unuttum lig maçları Salı ve Cuma günleri saat 14:00te onun dışındaki günlerde Özel turnuvalara katılarak maç yapabilirsiniz ama o zamanda oyuncularınız çok yorulur :)

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 10:04
Hangi dünyadan hangi ülkeden hangi takım?

G. Gücü [D5]

Kuzey Kıbrıs İkinci Ligi.

Semih Aydın
26.08.2009, 10:05
Bende üye olmaya çalışıyorum. Tam üye oluyordum şu uyarı çıktı :D

dikkat: sitemize üye olmak için 18 yaşından büyük olmalısınız.
18 yaşından küçükler sitemize üye olmamalıdır.

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 10:06
Hadi bakalım hayırlı olsun :)

Çaktırma sende :D

Semih Aydın
26.08.2009, 10:07
91 doğumlu yaptım kendimi aktivasyon linki gönderdiler =)

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 10:09

Çaktırma ;)

Tolunay Abdioğlu
26.08.2009, 10:11
Takımı aldık ama E-posta yı ne zaman gönderirler ?

Emirhan Ömeroğlu
26.08.2009, 10:13
Takımı aldık ama E-posta yı ne zaman gönderirler ?

15:00-16:00'yı bulur tahminim. Ama daha erken verdiğide oluyor.