PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sorumsuzluk mu, Yoksa Komplo Kurbanı mıyız?

Doğan Şahin
24.08.2009, 10:18
Hazırlık maçlarında ve Sivas maçında takımımızın ortaya koyduğu farklı oyun anlayışı taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamıştı.

Ancak Sivasspor maçından sonra dikkat edilirse her maç öncesi garip olaylar cereyan etmeye başladı.
Bazı futbolcuların sakatlıkları, hastalıkları ve gazete haberleri özellikle de kritik maçlar öncesi üst üste gelmeye başladı.
Son olarak Ceyhun Vestel Manisaspor maçı öncesi zehirlendi ve karodan çıkarıldı.

İkinci bir konu olarak geçen hafta içerisinde Ahmet Ağaoğlu'nun bahsettiği bir konu da dikkatimi çekti;
Ahmet Ağaoğlu ne zaman maç sonu uçağa binse Cale'nin de aynı uçakta İstanbul'a gittiğini ve oradan ülkesine giderek 1 günlük izinlerini ülkesinde geçirdiğini ve bu yolculukların da futbolcuyu bir hayli yorduğundan bahsetti.

Bunların haricinde gözden kaçan ama dikkat ettiğim bir nokta da malum Ramazan ayına girdik ve futbolcu performanslarında ciddi düşüşler yaşanabiliyor.

Ayrıca hafta içleri artan maç trafiğimizde sezon başı olması sebebiyle takımı psikolojik ve fiziki olarak yormaya başladı.

Sonuç olarak herşey üstüste de gelmiş olabilir ama bu konuda yorumlarınızı merak ediyorum;
Takımımız üzerinde oluşan olumsuz havanın komplodan mı yoksa futbolcuların sorumsuzluğundan mı kaynaklandığını düşünüyorsunuz?

------------------------------------------------------------------
Ceyhun : Fotomaç : V.Manisaspor Maçı Öncesi
Ceyhun Gülselam gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Genç oyuncunun gece yediği yemekten zehirlendiği, ateşi çıkınca anlaşıldı. Geceyi hastanede geçiren Ceyhun kadrodan çıkarıldı. Dün biraz toparlanan genç oyuncu karşılaşmayı 19 Mayıs Stadı'nda tribünden izledi.

Dr.Hakan Ayaz : Fanatik : Toulsouse maçı sonrası
Trabzonspor'un dün akşam Fransa'nın Toulouse takımıyla oynadığı UEFA Avrupa ligi Play - Off turu ilk maçı sonrası 61 EL 083 plakalı otomobiliyle Yomra İlçesi Kaşüstü Beldesi'ndeki evine giden kulüp doktoru Hakan Ayaz'ın aracına Yalıncak Mevkii'nde hareket halindeki bir başka araçtan ateş edildi. Otomobilin sol ön ve arka kapısına 4 kurşun isabet ederken, Dr. Ayaz olaydan yara almadan kurtuldu. Jandarmaya başvuruda bulunan Dr. Hakan Ayaz, son rakam grubunu alamadığı 61 TK plakalı bir araçtan ateş açıldığını bildirdi.Olayla ilgili soruşturma sürerken Dr. Hakan Ayaz, bu sabah İl Jandarma Komutanlığı'na giderek ifade verdi.

Gabriç : Fanatik : Diyarbakır Maçı Öncesi
Trabzonsporlular ve diğer sporseverler kendisini sadece ismen biliyor. Çünkü transfer edildiği günden beri siftahı yok. Diyarbakır maçında oynayacaktı, bağırsak enfeksiyonu geçirdi. Sonra Toulouse karşılaşması öncesi iyileşti ama bu kez statü kadroya girmesine engeldi! Trabzon’un büyük uğraşlarla renklerine bağladığı Gabriç, Manisa’da oynar mı bilinmez ama son dakika yabancı transferinin bu şartlarla oluşması yönetime kırık not olarak yansıyor.

Gökhan, Selçuk , Yattara : Fanatik : Diyarbakır Maçı Öncesi

Alanzinho, Selçuk ve sakatlıktan yeni kurtulan Gökhan Ünal gribe yakalandı. Sağlık ekibi, yoğun tedavi programı uyguluyor.

Bordo-Mavili ekipte grip şoku yaşanıyor. Sakatlığı iyileşen ve takıma katılacağı açıklanan Gökhan Ünal’ın yanı sıra, Alanzinho ve Selçuk, gribal enfeksiyon nedeniyle dün sabahki idmana katılamadı. Sakatlığı tam olarak iyileşmeyen Yattara doktor kontrolünde düz koşu yaparken, bu kez de Zafer Yelen çalışmayı tamamlayamadı. Sağlık Kurulu Başkanı İrfan Coşkun, Gökhan, Alanzinho ve Selçuk’un tedavilerine hemen yoğun bir şekilde başlandığını, Diyarbakırspor maçına yetiştirilmeye çalışıldıklarını söyledi. Antrenmanda sakatlanan Zafer’in durumunun ise, yapılacak kontrollerden sonra netlik kazanacağı ifade edildi.
Yattara’nın eli kulağında
Trabzonspor Futbol Sorumlusu İhsan Alioğlu ise Yattara’nın durumuna değinerek, “Birkaç gün içinde topla buluşur. Tekrar özgüvenini ve kondisyonunu kazanması gerekiyor. Yüklemeye göre sahalara döneceği tarih değişebilir, ama benim tahminim 2 hafta sonrası olur” görüşünü dile getirdi.

Tolga : Fanatik : Diyarbakır Maçı Öncesi
Kendini vurdu ödül alıyor!

Trabzon'da bu haber kulaktan kulağa dolaşıyor, duyanlar inanmak istemiyor. Kaleci Tolga Zengin'in hikayesi ibret verici...

Özel hayatında yaşadığı talihsiz bir olay neticesinde sakatlanan ve 2 ay sahalardan uzak kalan kaleci Tolga Zengin, yönetime başvurarak bu dönemdeki alacaklarını istemediğini söyledi. Bordo-Mavili file bekçisinin tavrı Fair-Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar’ı harekete geçirdi. Arıpınar, Tolga’yı 2009 Fair-Play ödülüne aday gösterdi. Buraya kadar herşey normal. Tolga’nın özel hayatında yaşadığı talihsizlik ise şöyle açıklandı: Evinde düşüp, eline demir parmaklık girdi. Bunda da anormal bir şey yok. Ancak Trabzon şehrinde kulaktan kulağa dolaşan haber biraz ürkütücü. İşte o iddia: Tolga Zengin yeni bir silah alır.. Ve bu silahla oynarken, kaza sonucu kendisini elinden yaralar. Ardından gittiği hastanede tedavisi yapılır ama olay kayıtlara silahla yaralanma olarak geçmez. Bu olayın nasıl meydana geldiğini bilmeyen kişiler de doğal olarak Tolga Zengin’i Fair-Play ödülüne aday gösterir. Neresinden bakarsanız, bakın... Gerçekten de talihsiz bir durum. FANATİK ÇOK ÖZEL

Adem Erdoğan
24.08.2009, 10:21
Bu takımın en büyük eksikliği forvettir, kalecisinden defansına kadar her tarafa zarar..

Bir duran top organizasyonunda Song kafayla indirdi Egemen tamamlamaya çalıştı rakip kale önünde, bu adamlar daha ne yapsın,

FORVET FORVET FORVET..

mhayri
24.08.2009, 10:25
Bu demektirki bu takım yönetilmiyor...
Komplo falan hikaye...
Ne yediriyorlar kardeşim bu adamlara...

ozturk
24.08.2009, 10:26
tüm aksilikler ardarda geldi..

sorumsuzluk mu?
komplo mu?

şahsen karar veremedim..

mete61bordomavi
24.08.2009, 10:28
Beyler, bence konuyu açan arkadaşın teorilerini dikkate alınız!
HATIRLATIRIM!
Trabzonspor takımının klüp doktoruna neden kurşun yağdırdılar peki?
Daha birkaç gün önce oldu olay!

Emirhan Ömeroğlu
24.08.2009, 10:30
ben inanmıyorum komplo falan. her sene birşeyler yapıyorlar zaten bize. ne alıp veremedikleri var bizle anlamıyorum. koploymuş saçma geliyor bana. top mu oynuyor takımda komplo kuracaklar bize. buradan çıkaracağımız dersler şunlar

1- hazırlık maçlarını kaale almıcaksınız
2- sivasspor bu sene hakkatten çoook kötü

gerisi faso fiso...

mete61bordomavi
24.08.2009, 10:35
22 Ağustos 2009
Doktora 4 kurşun! -fanatik-

Önceki gece oynanan Toulouse maçı sonrası kulüp doktoru Hakan Ayaz'ın aracı hareket halindeyken silahlı saldırıya uğradı.

Aracına 4 kurşun isabet eden Ayaz, olayı yara almadan atlatırken, konuyla ilgili İl Jandarma Komutanlığı’na şikayette bulundu. Olayın trafikteki bir tartışmadan mı, yoksa başka bir problemden mi kaynaklandığı şimdilik gizemini koruyor

ozturk
24.08.2009, 10:37
buradan çıkaracağımız dersler şunlar

gerisi faso fiso...

evet olaya bu açıdan bakarsak doğru tespitler..

komplo olduğuna ben de inanamıyorum ama olaylar ardarda gelişince acaba diyor insan..

Gökçebey
24.08.2009, 10:37
Doktorun aracı kurşunlanınca doktor mu yemekleri zehirledi? Hasbinallah.

lazkopatfaroz
24.08.2009, 10:38
bunların hepsi hikaye.. 3 pas yapamıyorsun takıldıgın seylere bak

Doğan Şahin
24.08.2009, 10:39
ben inanmıyorum komplo falan. her sene birşeyler yapıyorlar zaten bize. ne alıp veremedikleri var bizle anlamıyorum. koploymuş saçma geliyor bana. top mu oynuyor takımda komplo kuracaklar bize. buradan çıkaracağımız dersler şunlar

gerisi faso fiso...

Hazırlık maçlarını niye kaale almayacakmışız. Sonuçta hazırlık maçlarında takım gibi takım olmaya başlamış ve oyun planımızı sahaya bir şekilde yansıtıp rakibe de kabul ettirebiliyorduk.

Sivas'ın bu sene kan kaybettiğine katılıyorum ancak unutulmamalı ki onlarda bize ters gelen bir takımdı ve Diyarbakır'dan veya Vestel'den kuvvetli değiller.

Ayrıca "her sene birşeyler yapıyorlar zaten bize." demişsin. Bu da her sene belirli zamanlarda yapılan balans ayarlarını kabullendiğimiz anlamını taşımıyor mu?

Örneğin iki sezon önceki Sivas ve geçen sene 9-10. haftalardan sonraki hakem balans ayarları.

Bu sene de hakemlerde geçen seneye nazaran ciddi bir değişim söz konusu.

Tabi tüm bunlar takımımızın kötü ve konsantrasyonsuz oyununun savunması olamaz!

Ama benim burada açtığım konu dikkatlerin daha çok saha içerisine yöneltilmeye çalışıldığı ve dışarıda oluşan ufak tefek gibi görülen ayrıntıların sendeleyen vucuda çelme çakıp çakmadığı ile ilgili.

mete61bordomavi
24.08.2009, 10:44
Doktorun aracı kurşunlanınca doktor mu yemekleri zehirledi? Hasbinallah.

Orasını bilemeyiz tabii, ama bir takımı ligin başında bozarsan bozarsın, yani ilk maçlarda bu kadar aksilik neden oldu?
Bir de şu var;Touluse maçı gibi maçta hayati eksiklerimiz vardı.Yani uefa'da gitti.
İlla komplo var demiyorum ama bence irdelenmesi gereken bir konu...

Emirhan Ömeroğlu
24.08.2009, 10:44
Şakoğlu abicim

Bize her şene birşeyler yapıyorlar derken hersene zaten komplo teorileri üretiliyor anlamında demiştim.

diğer dediklerimide iyi analiz etmek gerekiyor. Hazırlık maçlarını ne biz nede oynadığımız takımlar önemsemiyor. Ben bu düşüncedeyim.

Sivas bu sene Diyarbakır'danda kötü Manisa'danda. Sivas o kadar kötüydü ki biz onlar kadar kötü olmadığımız için kazandık. Ceyhun'un füzesi olmasaydı bugün ne konuşurduk o maçla ilgili onuda düşünmenizi isterim.

Sonuçta birşeyler olabilir oluyorda ama bunların bir komplo olduğuna inanmıyorum. Takımın başarısızlığıyla hiç bir alakalarıda bulunmamaktadır

Adem ÖZER
24.08.2009, 10:47
Sorumsuzluk sadece.başka bişey değil.

serkanholep
24.08.2009, 10:48
ya arkadaşlar ne komplosu

ceyhun tek başına maç mı koparcak

tek başına maçı koparacak tek oyuncu eski yattara

tolouse takımı ile mücadele edemeyiz biz

kalite farklı

ligdede kaybedebilirsin 2 maç

ama kadromuz lig için (ilk 3-4 için) yeterli

taraftarın kulübe kazandırdığı para ne kadar ki

gs ve fb ye bakıldığında tabi

devletin yardımına bakın bir de

gs nin borçları siliniyor fb nin oyuncuları hemen türk oluyor vs vs vs

ts iyi olacaktır sabretmek gerek

Halmanli
24.08.2009, 10:49
oyun hiç yok. SIFIR. Tüm takım oyuncuları Vasat bile değiller. Vasat altı oyuncular hepsi. Bu seneki oyun inanılmaz kötü.

Korkum o dur ki şahsen bir umudum vardı yattara ama iyi bir yattara bile bu takımı canlandıramaz artık sanırım.

Takımda hiçbirşey yok, sıfır.

mete61bordomavi
24.08.2009, 10:50
Sorumsuzluk sadece.başka bişey değil.
Umarım öyledir gerçekten.
Çünkü eğer komplo teorisi doğruysa bu şu anlama gelir:
Trabzonspor'un başarısını istemeyen derin güçler harekete geçti demektir ki, yönetimin ipini çekmek için takımı sabote ediyorlar anlamına gelir.
Unutmayın!
Her komplo teorisinin altında zayıf da olsa bir gerçek yatar.

Ama inşallah komplo değildir.

Halmanli
gerisi faso fiso...

Aynen. Sivas bitik bu sene. Sivasla beraber ligin en kötü takımıyız.

Doğan Şahin
Şakoğlu abicim

Bize her şene birşeyler yapıyorlar derken hersene zaten komplo teorileri üretiliyor anlamında demiştim.

diğer dediklerimide iyi analiz etmek gerekiyor. Hazırlık maçlarını ne biz nede oynadığımız takımlar önemsemiyor. Ben bu düşüncedeyim.

Sivas bu sene Diyarbakır'danda kötü Manisa'danda. Sivas o kadar kötüydü ki biz onlar kadar kötü olmadığımız için kazandık. Ceyhun'un füzesi olmasaydı bugün ne konuşurduk o maçla ilgili onuda düşünmenizi isterim.

Sonuçta birşeyler olabilir oluyorda ama bunların bir komplo olduğuna inanmıyorum. Takımın başarısızlığıyla hiç bir alakalarıda bulunmamaktadır

İllaki komplo olacak diye birşey iddia etmiyorum, sorumsuzluk mu komplo mu diye soruyorum zaten.

Sana göre takımın başarısızlığı etkilenmiyor ama bana göre öyle değil.

Kritik maçlar öncesi kritik pozisyondaki oyuncular kadrodan eksiliyor.

Örneğin Diyarbakır maçında Gabriç'e göre yapılan bir oyun planı var ve Ziya Doğan sol kanadımızın zayıflığından en haberdar kişilerden biri. Gabriç oynamayınca sol ön boş kaldı ve otomatikman maç etkilendi.

Aynı şekilde Ceyhun V.Manisaspor maçını çevirebilecek bir yapıdaydı ama kritik maç öncesi son dakikada kadro dışı.

Aynı şekilde Selçuk geçen maçı halsiz halsiz oynamak durumunda kalmadı mı?

Ya Cale'nin yorgunluğuna ne demeli? Diyarbakır maçında Egemen'i hedef gösteriyorduk ancak atakların çoğu sol kanattan gelmedi mi ve atılan gollerde soldan yapılan ataklarda Cale neredeydi? Orada olması gereken kişi Egemen'miydi?

Emirhan Ömeroğlu
24.08.2009, 10:54
Gabriç'in rahatsızlanıp oynamaması ve bunu ziya doğanın bilmesi bir komplomudur?

Gabriçi zehirlediler mi?

Adam Yeni bir yere geliyor havası değişik yemeği içmesi değişik ve rahatsızlanıyor normaldir.

Ama Gökhan ünal için şunu diyebilirim. Bunu ünlü birileri alıp götürmüş ziganaya yedirmişte yedirmiş orada bağırsak enfeksiyonu geçirmiş. bu bir komplomudur? değildir.

Takımın kötü gidişatı dış etmenlere bağlanmamalı bence. Bu saydıklarımızın hiç biri hemde hiç biri takımın oyuncularını etkilemiyordur.

He varsa işin içinde mafya oyunculara tehdit ediyorsa oynamayın diye o ayrı bir konudur ve dış etmendir.

mete61bordomavi
24.08.2009, 10:56
Bir de şu var tabii; Geçen sene oturmamış haliyle bile kıl payı şampiyonluğu kaçıran Trabzonspor, bu sene oturmuş ve takviye edilmiş kadrosuyla üst sıralara oynarsa, transfere çuval dolusu para ayıran GS ile FB ne hale düşer varın siz düşünün!

Sadece biz değil, Sivas'ın da kötü gidişi bence tuhaf!
Çok topçu sattılar doğru ama onlara yeni gelen de fena topçular değildi!

Bu sene sanki ligin ağırlık merkezini İstanbul'a çekmeye çalışıyorlar gibime geliyor!
Bir de bu sene naklen yayın ihalesi var, İstanbul klüpleri, başarılarını gösterip pastadan en büyük payı kapmaya çalışacaklar.

Gökçebey
24.08.2009, 10:58
Bir de şu var tabii; Geçen sene oturmamış haliyle bile kıl payı şampiyonluğu kaçıran Trabzonspor, bu sene oturmuş ve takviye edilmiş kadrosuyla üst sıralara oynarsa, transfere çuval dolusu para ayıran GS ile FB ne hale düşer varın siz düşünün!

Sadece biz değil, Sivas'ın da kötü gidişi bence tuhaf!
Çok topçu sattılar doğru ama onlara yeni gelen de fena topçular değildi!

Bu sene sanki ligin ağırlık merkezini İstanbul'a çekmeye çalışıyorlar gibime geliyor!
Bir de bu sene naklen yayın ihalesi var, İstanbul klüpleri, başarılarını gösterip pastadan en büyük payı kapmaya çalışacaklar.

Geçen sene sadece Güiza için 30 trilyon harcayan fb ne hallere düşmüştü? Trabzonspor üzerinde 25 senedir komplolar uygulanıyor zaten de, düşmanı dışarıda değil içeride arayalım. Keza dış düşmanın ayak oyunlarına bağışıklık kazandık zaten.

Burçak
24.08.2009, 11:01
tesadüf gibi gelior bu olaylar bana.
kulüp doktoru zehirleyeck değil heralde.
zehirledi diye arabasınada kurşun atmamışlardır.
bu şekilde olaylar alt alta yazıldığında daha bi göze batıyor.

Doğan Şahin
24.08.2009, 11:01
Gabriç'in rahatsızlanıp oynamaması ve bunu ziya doğanın bilmesi bir komplomudur?

Gabriçi zehirlediler mi?

Adam Yeni bir yere geliyor havası değişik yemeği içmesi değişik ve rahatsızlanıyor normaldir.

Ama Gökhan ünal için şunu diyebilirim. Bunu ünlü birileri alıp götürmüş ziganaya yedirmişte yedirmiş orada bağırsak enfeksiyonu geçirmiş. bu bir komplomudur? değildir.

Takımın kötü gidişatı dış etmenlere bağlanmamalı bence. Bu saydıklarımızın hiç biri hemde hiç biri takımın oyuncularını etkilemiyordur.

He varsa işin içinde mafya oyunculara tehdit ediyorsa oynamayın diye o ayrı bir konudur ve dış etmendir.

Dediğim gibi iç etkenleri irdelemiyorum burada dış etkenlere dikkat çekmeye çalışıyorum.

Olaylara teker teker bakılmayıp geniş perspektiften bakılması düşüncesindeyim. Sivas maçı sonrası başlayan tüm bu zehirlenmeler, kurşunlanmalar bağımsız birer gelişme mi sence?

mete61bordomavi
24.08.2009, 11:04
Geçen sene sadece Güiza için 30 trilyon harcayan fb ne hallere düşmüştü? Trabzonspor üzerinde 25 senedir komplolar uygulanıyor zaten de, düşmanı dışarıda değil içeride arayalım. Keza dış düşmanın ayak oyunlarına bağışıklık kazandık zaten.

Kardeş öncelikle sana cevap vermem seninle laf atışına girmek için değil, sürekli mesajını alıntılıyorum yanlış anlama sakın.

Guiza gibi fb her sene aynı maliyetlere denk gelen transferi yapıyor zaten.
Ama bu sene başkanları 3 yıl üstüste şampiyon olacağız dedi, o yüzden bu seneyi pas geçmek istemez.
Gs ise o kadar borcuna rağmen süper transferler yaptı, onlar da bu seneyi pas geçmek istemeyecektir.
Aziz Yıldırım, o ki, Oktay'ın önüne para dolu çanta getirip Cihan Oskay tarafından,şike teklif etmiştir.Şahsen kendisinden her şeyi beklerim.

Ama en önemlisi, dediğin gibi içerde başarılı olmayı çekemeyecek ve başkanlık hayalleri kuranlar olabilir ki, Allah muhafaza diyorum!

ahmett61
24.08.2009, 11:04
gecen seneyle bu sene arasinda birlik anlaminda cok fark görüyorum ya teknik kadroyla yada futbulcolar arasinda bir sorun var gibi gözüküyo bence

Doğan Şahin
24.08.2009, 11:06

Naklen yayın ihalesi konusuyla bağlantılı olabilir tabi katılırım ayrıca İstanbul kulüpleri yapmış olduğu yüklü yatırımların karşılığı almak isteyeceklerdir. Verdikleri 3er 5şer senelik şampiyonluk sözleri de cabası.

Bu sene herşeyin mübah olduğunu ve saha dışında da maçların nasıl kazanılacağını bildiğini açık açık beyan eden bir Daum faktörünü de unutmamak gerekiyor.

karatasof
24.08.2009, 11:09
Bunun adı ''Hadsizlik-Hesapsızlıktır.''
Profesyonel bir şekilde idare edildiği ileri sürülen takımın bir hafta içinde beş futbolcusu ''Gıda Zehirlenmesi'' teşhisi ile hastanelik oluyorsa buna başka ad verilemez.
Önce Gökhan ve Selçuk sözümona Zigana'da bir tesiste keçi eti yedikleri için hastanelik oldular.
Hemen hemen aynı gün Gabriç bu defa ''Aşırı stresten'' barsaklarını bozuyordu.
Şimdide bunlara Ceyhun eklendi.Acaba bu kadar mı?
Yoksa daha altını tutamayıpta bunu gizleyebilecek kadar hafir geçirenlerde varmı?
Yirmi kişilik ekipten 5'i hastalanıyorsa bu istatistiki olarak bile es geçilecek rakam değilken Sorumlular ne yapmıştır acaba?

mete61bordomavi
24.08.2009, 11:13
Profesyonel bir şekilde idare edildiği ileri sürülen takımın bir hafta içinde beş futbolcusu ''Gıda Zehirlenmesi'' teşhisi ile hastanelik oluyorsa buna başka ad verilemez.
Önce Gökhan ve Selçuk sözümona Zigana'da bir tesiste keçi eti yedikleri için hastanelik oldular.
Yoksa daha altını tutamayıpta bunu gizleyebilecek kadar hafir geçirenlerde varmı?
Yirmi kişilik ekipten 5'i hastalanıyorsa bu istatistiki olarak bile es geçilecek rakam değilken Sorumlular ne yapmıştır acaba?
Biz de buna dikkat çekmeye çalışıyoruz işte!
Ben bir ara üzerinize afiyet feci halde şey olmuştum, bir hafta geçmedi kendime geldim! Bu ne biçim keçi etiymiş ki, haftalardır herkesin bağırsağını bizim morallerimizi bozuyor?
Keçi etini leş halinde yemediler ya afedersiniz!
Eğer çok kötü halde ishal iseler, takarsın serumu iki gün sonra düzelir!
Ne bu böyle?

Halmanli
24.08.2009, 11:13
Konuyla alakalımıdır bilmem ama şu son 5 - 6 yıllık yönetim neden

Trabzonsporumuzun gelmiş geçmiş en büyük İsimlerinden

hatta bir dönemin tek yıldız ismi öz Trabzonlu Hami Mandıralı'ya jübile yapmıyor?

Bu ne büyük adiliktir?

Hami Mandıralı'ya jübileyi çok gören zihniyet bizi yönetirse, aurelio'yu da satar, fatihi de satar, gökdenizide satar, stephanov'uda satar, durduk yere romaschenko'yuda yollar vs. vs. vs. vb. vb. vb.

theo
24.08.2009, 11:17

bak bu durumunun altından çok daha kötü şeyler çıkacak!!!birileri bence takım üstünde bir takım oyunlar oynuyor!!!

Harun-61
24.08.2009, 11:17
dün oynadigimiz Futbol'a bakin....

ne Teorisi ya !, Rezil Futbol, vasat'i gecemeyen Futbolcular...!

mete61bordomavi
24.08.2009, 11:19
Trabzonspor'un yine iyi olduğu dönemlerde Fatih Tekke ve Gökdeniz'in evlerini otomobillerinin kurşunlanması, derken onları Trabzondan koparan süreç...
Demek ki iç veya dış mihraklar bu komployu sistemli bir şekilde uyguluyorlar!

Trabzonspor'un 3 ya da 5 senelik aralıklarla şampiyon olması ve avrupa kupalarında üstün başarı elde etmesi, kimlerin işine gelmez?
Bir düşünün bu takım bu dediklerimi yaparsa, İstanbul da dahil, yeni nesillerden kaç kişi İstanbul'un hacimli,şişko takımlarını tutar?

Trabzonspor her zaman gönüllere daha bir hoş gelmiştir.Bir de başarılı olsun bakalım, neler oluyor?

Doğan Şahin
24.08.2009, 11:28

Sivassporlu Abdurrahman ile birlikte Gökhan ve Selçuk aynı yemekten yediler ancak basında Abdurrahman ile ilgili bir habere rastlayamadım. Bu da keçi etinden değil de başka birşeyden dolayı zehirlenmiş olabilecekleri ihtimalini kuvvetlendiriyor.

theo
24.08.2009, 11:30
Sivassporlu Abdurrahman ile birlikte Gökhan ve Selçuk aynı yemekten yediler ancak basında Abdurrahman ile ilgili bir habere rastlayamadım. Bu da keçi etinden değil de başka birşeyden dolayı zehirlenmiş olabilecekleri ihtimalini kuvvetlendiriyor.

alllah abdurrahmana manda afiyeti vermiş heralde :)

hiç inandırıcı gelmiyor bu zehirlenmeler bana!!!

bkandil
24.08.2009, 11:49
Büyük ihtimalle Ersuncu yaftası yiyeceğim,
Ersun döneminde futbolcuların yedikleri gıdadan çıkardıkları dışkıya kadar inceleniyordu neredeyse. Antrenman sakatlığı yaşayan da olmadı, fakat bunlar Ersun Yanal'ı gönderilmekten kurtarmadı...

Tjikuzu için geçmişte bazı olumsuz referanslar mevcut, ayrıca Engin' de bu tür olumsuz referanslardan nasibini alanlardan. Yattara'yı hepimiz biliyoruz, Barış'ı da ekleyelim...
Bunun yanı sıra art arda gelen Tolga, Grip, İshal, kurşunlanma, Keçi eti, zehirlenme haberlerleri camiayı iyice gerdi.

Cale için geçen yıl basında çıkan "rahip hayatı" yaşıyor haberlerini hatırlıyorum. Hayatı tamamen ev-antrenman arasında geçiyordu. Yeni iddialara göre artık hayatı "ev-antrenman-Hırvatistan" arasında geçmeye başlamış. (Benim görüşüm ise Kulübün buna bir iki seferden fazla göz yummayacağı yönünde, yani gitmişse birilerinin bilgisi ve izni vardır)

Bir iddia'da ben ekleyeyim. Yarınki genel kurulda yönetim bazı yerlerin satışı hakkında (sanırım MAY tesislerinin DHMİ'ne satışı) tam yetki isteyecek, kabul edilmez ise işler daha da karışacak.

Son olarak;
Sorumsuzluk mu, yoksa komplo kurbanı mıyız?
Her ikisinin de payı var... Fakat yaşanan başarısızlıkta HEPİMİZİN payı var...

Halil Atalay
24.08.2009, 11:56
bir insan yapdığı işten zevk alacak almazsa o işten hayır gelmez eğer futbolcu kafasına başka şeyler sokmazsa iyi oynar ve başarılı olur eğer kafasında başka şeyler mesela akşam hangi kızla buluşacağım,ulan bu takıma neden geldim,şuradan bir tranfer haberi var olsada gitsem,yerim ben bu takımı, gibi şeyler futbolcunun işini yapmasına engel arkadaşlar bence bizim takımda aşırı lakayitlik söz konusu verecen cezayı ama okkalı bir ceza ağızları açık bakacaklar tranferde para istemesini biliyorlar birde vermesini bilsinler bakalım

temel_yilmaz
24.08.2009, 11:58
Dünki futbola teori falan gerekmez sanki herbiri meyhaneden kalkıp gelmişler maçımız vr diyerekten yani kötü oynarsında bir futbolcu koşamıyorsa başka sıkıntı var demektir, o zaman bunlar idman yerine yan gelip atıyorlar yani Trabzonspordaki arkadaşlar bir idmana gitsinler gerçekten orda futbolcular idman yapıyormu ben Gökhan ve Selçuk'un idman yaptığına inanmıyorum.

temel_yilmaz
24.08.2009, 12:05
Büyük ihtimalle Ersuncu yaftası yiyeceğim,
Ersun döneminde futbolcuların yedikleri gıdadan çıkardıkları dışkıya kadar inceleniyordu neredeyse. Antrenman sakatlığı yaşayan da olmadı, fakat bunlar Ersun Yanal'ı gönderilmekten kurtarmadı...

Tjikuzu için geçmişte bazı olumsuz referanslar mevcut, ayrıca Engin' de bu tür olumsuz referanslardan nasibini alanlardan. Yattara'yı hepimiz biliyoruz, Barış'ı da ekleyelim...
Bunun yanı sıra art arda gelen Tolga, Grip, İshal, kurşunlanma, Keçi eti, zehirlenme haberlerleri camiayı iyice gerdi.

Cale için geçen yıl basında çıkan "rahip hayatı" yaşıyor haberlerini hatırlıyorum. Hayatı tamamen ev-antrenman arasında geçiyordu. Yeni iddialara göre artık hayatı "ev-antrenman-Hırvatistan" arasında geçmeye başlamış. (Benim görüşüm ise Kulübün buna bir iki seferden fazla göz yummayacağı yönünde, yani gitmişse birilerinin bilgisi ve izni vardır)

Bir iddia'da ben ekleyeyim. Yarınki genel kurulda yönetim bazı yerlerin satışı hakkında (sanırım MAY tesislerinin DHMİ'ne satışı) tam yetki isteyecek, kabul edilmez ise işler daha da karışacak.

Son olarak;
Sorumsuzluk mu, yoksa komplo kurbanı mıyız?
Her ikisinin de payı var... Fakat yaşanan başarısızlıkta HEPİMİZİN payı var...

Yani tek günlük izinlerde hırvatistana gidip kalkıp geri geliyorsa adamın sahada uyumadığı iyiymiş dediğin gibi Ersun Hocanın bilmi bize fazla geldi Ersun hoca bize bir kaç gömlek üstündü dayanamadık.
Öyle bilimsellik koşarken arkana koyulan cihazlar falan hakgetire geçen seneki colmanı hatırlayan varmı her maç 10 km koşan colman resmen sefilleri oynuyor halini görüyoruz bu takım çalışmıyor alibabanın çiftliği konumunda geçen maçta kuzenimin dikkatini çekti,Song o bile topa vururken dengesi kayıyor gerisini siz düşünün.
Ben asıl Yattarayı merak ediyorum idman yapanlar bu haldeyse Yattara ne haldedir.

Adulyan7
24.08.2009, 12:11
takımın dengeleriyle çok oynandı..bi şenol güneş dendi bi ericson sonra samet aybaba getirildi olmadı hugo broos tugay menajer olacak dendi ünal oldu bu kadar gel git içinde illaki istedikleri olmadığı için kin besleyenler olmuştur hatta fatih tekke transferinin yapılmasını da buna ekleyebiliriz...takımın başından aşağı olan bu dağınıklık bütünlüğün sağlanamaması futbolculara da yansıyo takım sahada kimin ne yaptığı belli değil başı boş 5 kişi biyerde zehirleniyo 2 kişi yazın ortasında grip oluyo ayrıca ünal karamanın sortif direktörlüğü de yanlış bi karar bence çünkü onun hedefi trabzonsporda teknik direktörük yapmak ve hugo broos gittiğinde teknik direktör o olacak belki komplo teorisi ama insan herşeyi arıyo çünkü bu kadar gamsız olamaz bu futbolcular bu kadar kötü olmadıklarını geçen yıl gördük hepimiz geçen yılki mücadele nerde bu yılki vurdumduymazlık nerde!!!

bkandil
24.08.2009, 12:19
Yani tek günlük izinlerde hırvatistana gidip kalkıp geri geliyorsa adamın sahada uyumadığı iyiymiş dediğin gibi Ersun Hocanın bilmi bize fazla geldi Ersun hoca bize bir kaç gömlek üstündü dayanamadık.
...
Ben asıl Yattarayı merak ediyorum idman yapanlar bu haldeyse Yattara ne haldedir.
Ersun Hoca bize üstün falan gelmedi, bizi taşıyamadı (kolay taşınacak bir camia değiliz zaten) O zaman sakat oyuncumuz yoktu, başarısızlığı kısıtlı kadro kullanmasına bağladık ve eleştirdik. Şimdi kadro sınırsız kullanılıyor (sakatlardan dolayı) fakat şimdi de kemik kadronun olmaması eleştirilecektir.

Yattara'dan umudum yok, en fazla 2 maç, sonrasında yine sakatlıklar....

mete61bordomavi
24.08.2009, 12:28
Beyler teorilerden bahsediyorduk :)

Barış Kaptanoğlu
24.08.2009, 12:58
bence sorumsuzluk başka bir şey değil...bu kelimenin anlamını colmanla daha iyi öğreniyorum

Doğan Şahin
24.08.2009, 12:58
takımın dengeleriyle çok oynandı..bi şenol güneş dendi bi ericson sonra samet aybaba getirildi olmadı hugo broos tugay menajer olacak dendi ünal oldu bu kadar gel git içinde illaki istedikleri olmadığı için kin besleyenler olmuştur hatta fatih tekke transferinin yapılmasını da buna ekleyebiliriz...takımın başından aşağı olan bu dağınıklık bütünlüğün sağlanamaması futbolculara da yansıyo takım sahada kimin ne yaptığı belli değil başı boş 5 kişi biyerde zehirleniyo 2 kişi yazın ortasında grip oluyo ayrıca ünal karamanın sortif direktörlüğü de yanlış bi karar bence çünkü onun hedefi trabzonsporda teknik direktörük yapmak ve hugo broos gittiğinde teknik direktör o olacak belki komplo teorisi ama insan herşeyi arıyo çünkü bu kadar gamsız olamaz bu futbolcular bu kadar kötü olmadıklarını geçen yıl gördük hepimiz geçen yılki mücadele nerde bu yılki vurdumduymazlık nerde!!!

sadece geçen seneye bakmamak gerekiyor, hazırlık maçlarında ve sivasspor maçında birçok açıdan gayet iyiydik.

Ancak yorgunluğun takım üzerindeki etkisi ve futbolcuları birebir takip olaylarını Ersun Hoca kadar iyi planlayamamış olabilir mevcut teknik kadromuz.