PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jefferson de Galvao

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

jefferson61sefa
13.03.2007, 16:44
idmanda cem demir jeffersonu hava topu mücadelinde skatlamış beyler
(saçlarımı uzatmış?)

Bartuğ13
13.03.2007, 17:06
öyle sakatlamış demek çok yanlış.kelimelere dikkat.sanki kasıtlı sakatlamış gibi konuşmayalım.haberlerde çarpışma olduğu söyleniyor.kim ne kadar hatalı bilinmeden yokrum yapılmamalı.
bi sakat bu herif eksikti zaten tam oldu.neyse artık tartışmalarınız sonlarnır.kim oynayacak diye.
of of bi bu sakatlık eksikti.sene başından beri kaç kişi sakatnlandı bu takımda ya

jefferson61sefa
13.03.2007, 17:10
öyle sakatlamış demek çok yanlış.kelimelere dikkat.sanki kasıtlı sakatlamış gibi konuşmayalım.haberlerde çarpışma olduğu söyleniyor.kim ne kadar hatalı bilinmeden yokrum yapılmamalı.
bi sakat bu herif eksikti zaten tam oldu.neyse artık tartışmalarınız sonlarnır.kim oynayacak diye.
of of bi bu sakatlık eksikti.sene başından beri kaç kişi sakatnlandı bu takımda ya
yani çarpışmışlar ama teması sağlayan cem demirmiş

Özkan Erdem
13.03.2007, 17:33
saçlar kötü olmuş da sakatlığı ciddi mi ya? Ahmet Şahin geçsin biraz da kaleye..

jefferson61sefa
13.03.2007, 17:41
saçlar kötü olmuş da sakatlığı ciddi mi ya? Ahmet Şahin geçsin biraz da kaleye..

yarın istanbula gitcekmiş galiba mr berbatmış yırtık var galiba kötü bir sakatlık daha 3 ay falan oynayamaz sezonu kapattı

Özkan Erdem
13.03.2007, 17:48
üzüldüm ya, nedir bu üstümüzdeki kara bulutlar.. Allah diğer oyuncularımızı korusun. Jefferson'a da geçmiş olsun..

Misina
13.03.2007, 18:14
tolga nın iyi olması için dua etmekten başka çaremiz yok

Murat'
13.03.2007, 20:02
evet artık jefferson trabzon kesin olarak ayrılacaktır...bu sakatlıkta gelince forma şansı bulamıycak ve sezon sonunda gidecektir...inşallah kiralık gider

Murat'
17.03.2007, 11:25
Jefferson 6 hafta yok
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/130307jefferson.jpgSağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, antrenmanda Cem’le çarpışarak sakatlanan kaleci Jefferson'ın İstanbul Memorial Hastanesi’nde çekilen MR ve klinik muayenelerinin ardından 6 hafta sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Jefferson’un sol ön çapraz bağlarında önemli bir sorun olmadığını belirten Güney, “Oyuncumuzun sol arka çapraz bağlarında minimal, sol alt baldır adalesinde 2. derece yırtık tespit edildi. Jefferson’a konservatif tedavi uygulanacak. Ameliyata gerek duymuyoruz. 3-4 hafta sonra tekrar MR çekip durumunu kontrol edeceğiz” dedi.

yns61
17.03.2007, 11:39
jefferson seninde işin bitti trabzondan

Murat'
17.03.2007, 11:41
http://www.krcgenk.be/images/spelers/bolat.jpgSinan Bolat Number27Place and Date of Birth Kayseki (TUR) – 03-09-1988NationalityBelgianPartner -Children -Previous clubs -PositionGoalkeepersHeight / Weight 1m86 / 77kg Joined Genk 1996 Contract End Date 30-06-2007

arkadaşlar bu oyuncu genkin kalesini koruyor şu sıralar....hem daha 19 yaşında......ama belçika vatandaşı....bu sene iyi bir performasn gösteriyor..

Erdem Keser
17.03.2007, 11:47
güle güle jefferson

Hekimoğlu
17.03.2007, 12:23
bir daha Trabzonspor forması giyemez.

jefferson61sefa
17.03.2007, 12:45
http://www.krcgenk.be/images/spelers/bolat.jpgSinan Bolat Number27Place and Date of Birth Kayseki (TUR) – 03-09-1988NationalityBelgianPartner -Children -Previous clubs -PositionGoalkeepersHeight / Weight 1m86 / 77kg Joined Genk 1996 Contract End Date 30-06-2007

arkadaşlar bu oyuncu genkin kalesini koruyor şu sıralar....hem daha 19 yaşında......ama belçika vatandaşı....bu sene iyi bir performasn gösteriyor..

sinan bolat ı bana belçikada yaşayan bir arkadaşım sölemişti ii tespit etmişsin genk diye bir takımda oynuomuş doru ocak ayında bana sölemişti kendiside trabzonlu ve belçikada yaşıo genç bir oyuncu olması lazım sanırım 20 yaşlarında fiziği de ii trabzonspor alabilse diye msn den msj atmıştı bana

jefferson61sefa
17.03.2007, 12:47
bir daha Trabzonspor forması giyemez.

doğal bişey yani sakatlandı bu sezon çok zor artık ancakdoktorlar son 3-4 maça yetişir demiş fakat ziya artık ne kadar hazır ki oynatır neyse seneye kiralık verilecek miş palmeiras a mı ne öle bi takıma

surmeneli_keles
17.03.2007, 13:52
kendını gelıstırse super kalecı jefforson ama demekkı yeterlı gelıstırmıyokı oynayamıo

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:13
lan tamda skatlanacak zaman ya bu adamı tolgayla karşılaştırmak ona hakarettir be

Erbay
17.03.2007, 16:15
Ne Tolga ne Jefferson bizde oynayacak kaleci değiller.En azından şimdilik.

surmeneli_keles
17.03.2007, 16:17
ben kaleci tranferınden yanayım yabancı bı kaleci mesela dudek bıraz paraya kıysınlarda alsınlar 500 avro fark yuzunden ne unlu topcuları almadık bız heyyy

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:20
koysunla kaleye serkan kırıntılıyı BAKALIM böle saçma sapan gol yiyormu
serkan bugun kalecilik dersi verdi tolgaya serkan 1985 li ve çok genç bir kaleci ümit milli takımdada oynadı ilk maçtada bize karşı çok ii oynamıştı kaleye yabancı transfer yanlış

antagonist
17.03.2007, 16:22
koysunla kaleye serkan kırıntılıyı BAKALIM böle saçma sapan gol yiyormu
serkan bugun kalecilik dersi verdi tolgaya serkan 1985 li ve çok genç bir kaleci ümit milli takımdada oynadı ilk maçtada bize karşı çok ii oynamıştı kaleye yabancı transfer yanlış

Evet evet,Jeff geçsin kaleye...:D :D :D :D

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:25
Evet evet,Jeff geçsin kaleye...:D :D :D :D

koltuk deynekleriyle oynasa o golü deynekelrle çıakrdırdı sonra çuvalla yere tabi ama o golü dünyada 100 kaleci den 98 i yemez kapattığı köşe tolga nerde olduğunu bilmior ya kapatsana köşeni ne duruyon hala bakınıo bari adama doru koş onu paniklet yok sadece put gibi duruyo top kaleye girio sonra atlıo bravo bravo
Serkan Kırıntılı çok çok iibir kaleci alınsa bizim kaelce 10 sene sorun morun olmaz

Erdem Keser
17.03.2007, 16:27
jeffersonu satanı bizde satarız :D:D

antagonist
17.03.2007, 16:28
jeffersonu satanı bizde satarız :D:D

Ben de satarım :D:D

antagonist
17.03.2007, 16:28
koltuk deynekleriyle oynasa o golü deynekelrle çıakrdırdı sonra çuvalla yere tabi ama o golü dünyada 100 kaleci den 98 i yemez

O golü yiyecek iki kalecide bizde işte:Jeff&Tolga :D

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:31
jefferson bu gölü yemezdi be yapmayın kalede nerde duracağını bilmeeyk kadar da rezil bi kaleci değil herşeyini eleştirin ama böle gel gol at bak sana özel köşe açıyorum hangi kaleci der ya mustafa özkan hayatında böle gol mu atmış adama sen davetiye gönderiyon bak gelen vuruyo giden vuruyo birde sen vur şu kaleye diye

antagonist
17.03.2007, 16:34
jefferson bu gölü yemezdi be yapmayın kalede nerde duracağını bilmeeyk kadar da rezil bi kaleci değil herşeyini eleştirin ama böle gel gol at bak sana özel köşe açıyorum hangi kaleci der ya mustafa özkan hayatında böle gol mu atmış adama sen davetiye gönderiyon bak gelen vuruyo giden vuruyo birde sen vur şu kaleye diye

Jeff'in yediği golleri hiç görmesem inanırdım :):D

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:46
ben çok gördüm bu jeffersonun hatalı gol yediğini kuradığını da nedense şu tolganın 1 kere gol kurtardığını göremeden lig bitecek 1 kez olsun çıkar be ilk gelen tehlikeli şut gol
ör denizli ilk şut gol
gs ilk gelen top gol
bu maç ilk kez pozisyon ve gene gol gene kapattığı köşe (kapatmadığı)

Erdem Keser
17.03.2007, 16:46
Jeff'in yediği golleri hiç görmesem inanırdım :):D

öyle deme ya jefferson öyle goller yermi hiç:D:D:D:D forumda hakiketn espri anlayısı yüksek insanlar fazlalıkta sanki jeffersonu bilmesek bize yutturacaklar :D:D:D

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:49
jeffersonun yediği golelr ortada tolganın da yediği golelr ortada jefferosnun yediği golelrin olduğu maçta kalemize ortalama 20 şut çekilio bu maçalrda 2-3 gol ortalaması da manyak güzel tolganın

antagonist
17.03.2007, 16:49
ben çok gördüm bu jeffersonun hatalı gol yediğini kuradığını da nedense şu tolganın 1 kere gol kurtardığını göremeden lig bitecek 1 kez olsun çıkar be ilk gelen tehlikeli şut gol
ör denizli ilk şut gol
gs ilk gelen top gol
bu maç ilk kez pozisyon ve gene gol gene kapattığı köşe (kapatmadığı)

Ya bırak allah aşkına Jeff'in Osasuna'an yediği bir gol var,evlere şenlik...

2.yarının ilk birkaç maçında Tolga iyi performans gösterdi...

Yaşasın Jeff :D

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:52

Yaşasın Jeff :D

böyle devam et sana 1 soru bil bakalım
osasuna turunda kalemizde faryd aly mondragon olsaydı biz osasuna yı elermiydik?
a-)hyr
b-)ewt
c-)tolga olsa bile elerdik
d-)ahmet şahin=casillas
e-)jeffferson turu yakan isim
lütfen cevabnı yazarken acıkalmalarını da yap

antagonist
17.03.2007, 16:54
böyle devam et sana 1 soru bil bakalım
osasuna turunda kalemizde faryd aly mondragon olsaydı biz osasuna yı elermiydik?
a-)hyr
b-)ewt
c-)tolga olsa bile elerdik
d-)ahmet şahin=casillas
e-)jeffferson turu yakan isim
lütfen cevabnı yazarken acıkalmalarını da yap

Cevap veriyorum:B-E

Valdo muydu neydi herif 35 metreden gol attı :D

Başka soruların varsa bekliyorum...

jefferson61sefa
17.03.2007, 16:57
Cevap veriyorum:B-E

Valdo muydu neydi herif 35 metreden gol attı :D

Başka soruların varsa bekliyorum...

ilk maçta mondi olsa ve maçı 2-1 alsak bu turu geçermiydik ?
a-)ewt orda 0-0 bitmedimi maç zaten mantıken eleriz
b-)tolga harika golelr kurtarmıştı 2.maçta
c-)mondragon jeffersonun kurtardıklarının yanında auta gidenleride kurtarırdı elerdik
d-)elenirdik o maçta dida olsa 1 pozisyonda gol yerdi
e-)jefferson nekurtardı o maçta be kurtardıkalarını ben de kurtarırdım

Erdem Keser
17.03.2007, 17:00

Yaşasın Jeff :D,
abi bırak kendini bir tutma sunlarla :Dsorulan soruya hala gülüyorum :D:D NE DERSE HEE DE

Özkan Erdem
ne jefferson ne de tolga, hiç biri bize yetecek kaleci değil..

antagonist
ilk maçta mondi olsa ve maçı 2-1 alsak bu turu geçermiydik ?
a-)ewt orda 0-0 bitmedimi maç zaten mantıken eleriz
b-)tolga harika golelr kurtarmıştı 2.maçta
c-)mondragon jeffersonun kurtardıklarının yanında auta gidenleride kurtarırdı elerdik
d-)elenirdik o maçta dida olsa 1 pozisyonda gol yerdi
e-)jefferson nekurtardı o maçta be kurtardıkalarını ben de kurtarırdım

Cevap veriyorum:
A doğru.(2-1 kazansak biz tur atlardık)
C de doğru
E de doğru

:D

jefferson61sefa
17.03.2007, 17:05
Cevap veriyorum:
A doğru.(2-1 kazansak biz tur atlardık)
C de doğru
E de doğru

:D

sana 1 sorudaha bil bakalım
sen maçı izledinmi?
a-)hyr o sırada bjk nin maçımı ne vardı
b-)ewt ama jeffersonun kurtardığı şutlarda jeff gol yicek diye gözlerimi kapatım ve topun ne olduğunu görmedim
c-)kalede jeff mi vardı allah allah ben başka maç izledim
d-)ben çok ii bir kaleciyim ben o golleri kurtarırdım maçtan önce jeffi arayıp ne yapacağı konusunda talimat verdim
e-)jeff ilk maçı 2 maçta fzalsıyla telafi etti
f-)jeffersnun kontartı fesh edilsin

antagonist
17.03.2007, 17:07
sana 1 sorudaha bil bakalım
sen maçı izledinmi?
a-)hyr o sırada bjk nin maçımı ne vardı
b-)ewt ama jeffersonun kurtardığı şutlarda jeff gol yicek diye gözlerimi kapatım ve topun ne olduğunu görmedim
c-)kalede jeff mi vardı allah allah ben başka maç izledim
d-)ben çok ii bir kaleciyim ben o golleri kurtarırdım maçtan önce jeffi arayıp ne yapacağı konusunda talimat verdim
e-)jeff ilk maçı 2 maçta fzalsıyla telafi etti
f-)jeffersnun kontartı fesh edilsin

Bu sorular iyi oluyor :D

Cevap veiyorum:

B doğru
F de doğru...Mümkünse arkasına tazı takılıp Brezilya'ya kadar kovalansın...

Başka soru?Adminin birinden fırçayı yiyeceğiz ama hangisi :)

jefferson61sefa
17.03.2007, 17:09
Bu sorular iyi oluyor :D

Cevap veiyorum:

B doğru
F de doğru...Mümkünse arkasına tazı takılıp Brezilya'ya kadar kovalansın...

Başka soru?Adminin birinden fırçayı yiyeceğiz ama hangisi :)

şimdi dünya sırlaması olsa jefferson kaçıncı olur
a-)1
b-)a şıkkını yazan delidir
c-)100000
d-)o listeye giremez
e-)eldeki kalecilerden üstte bir yerde dir heralde
bu arada pozisyonlarda gözlerini kapttığından sorulara sağlıkllı cevap veremiyosun :D

antagonist
17.03.2007, 17:10
@jefferson61sefa,

Sorular çok eğlenceliydi,teşekkürler...

Bundan sonraki sorulara başka arkadaşlar cevap verebilir...

jefferson61sefa
17.03.2007, 17:12
@jefferson61sefa,

önemli değil :D:D

Erdem Keser
17.03.2007, 17:13
@jefferson61sefa,

Bende cok eglendim usta :D:D:D maglubiyeti unuttuk :D

jefferson61sefa
17.03.2007, 17:18
Bende cok eglendim usta :D:D:D maglubiyeti unuttuk :D

önemli değil beyler beni siz yarattınız :D:D:D:D:

surmeneli_keles
17.03.2007, 20:34
:D:D:D:D komık yazılar

Şentürk
18.03.2007, 16:55
Hep diyorum,
Şampiyonluğa(!) oynayacak Trabzonspor kalecisimi?
Henüz değil...
Ama mevcut olanlardan iki gömlek daha iyi olanlar içinde en iyisi.
Ne şansızlıktır ki sakatlandı:(
Tolga'ın bu yıl son şansı.

Murat'
18.03.2007, 16:56
neyazık ki bu adamı tolga için harcadığımızı düşünüyorum

Erdem Keser
18.03.2007, 20:10
jefferson jefferson ı love you jefferson

atlantis
19.03.2007, 15:21
jefferson'a hiç ısınamadim ama yaşi genç ilerde iyi bir kaleci olurmu diye de düşünmüyor değilim.

Kasım Hilal
19.03.2007, 15:54
Gerçek yerini buldu bence..
Orada kaldığı kadar kalsın..
En kısa zamanda da kendisine kulüp bulru inşallah.
İstediği kadar iyi bir kaleci olabilir, hiç pişman olmam!

akif_of61,5
20.03.2007, 00:31
Turkiyede Bunun Gibi 100 Tane Oyunce Var 5 Para Etmez
Sampiyon Olacaksan Cok Daha Iyisi Lazim...

h@msi61
20.03.2007, 19:50
inşallah çabucak iyileşir de bizi Tolga zulmünden kurtarırsın. kalede kaleci görmek istiyorum, titreyen ürkek bir insan değil...

ilhan
20.03.2007, 20:45
inşallah çabucak iyileşir de bizi Tolga zulmünden kurtarırsın. kalede kaleci görmek istiyorum, titreyen ürkek bir insan değil...

Tolga'nin arkasında dur o zaman renktaş. Arkasında büyük Trabzonspor taraftarını görsün Titremesin.

Jefferson , 1sezon başka bir takıma kiralanıp sonra bizde forma giymeli.

Ali Sırrı
20.03.2007, 20:48
Jeff bu sene gider ve bir daha gelmez :)

Hüseyin Çümen
21.03.2007, 02:44
Jeff bu sene gider ve bir daha gelmez :)

bencede kira mira hikaye gönderecekler takımdan ve isabet olur

erdalkilicoglu
23.03.2007, 04:56
gecmis olpsun jef kala kala tek basina kaldin gurbet ellerde allah yardimcin olsun allahdan acil sifalar dilerim.

guv3n
23.03.2007, 19:06
bu adama çok yazık ediyorlar çook. inş bir an önce iiyileşip kaleyi devralır da bizde rahatlarız.

Şuayip Aydın
23.03.2007, 19:31
bu adama çok yazık ediyorlar çook. inş bir an önce iiyileşip kaleyi devralır da bizde rahatlarız.

aynen sana katılıyom abi jef tolga nın yaptıgı hataları yapmıyodu bilakis ondan az gol yiyo ve hatasız hata denasf ta jef beralızyalı oldugu icin denasf la anlasamıyo bundan dolayı zorluk cekiyo togya bakın ya boylemi kacecili olnur yaw

jefferson61sefa
24.03.2007, 11:19
Jefferson Yolcu
Trabzonsporun brezilyalı genç kalecisi jeffersonun sezon sonunda ülkesine döneceği bildirildi.Trabzonsporda geçirdiği 1.5 yılın ardından bazı yöneticelerin kalede yabancı kullanmamalıyız düşüncesini yönetime bildirmesi üzerine sezon sonu jeffersonun brezilya klüplerinden brisine kialacağı bildirildi brezilyadaki performasına göre şekil alacak olan kariyeri için yönetim ilerleyen yıllarda kararını vereceği bildirildi.Brezilyadan 4 klübün sırada olduğu fakat bu takımların bonservisiyle birlikte genç kaleciyi renklerine katmak istemeleri düşündürüyor.
Son kararı teknik direktör ziya doğanın vereceği ve önümüzdeki sezon kaleye tecrübeli bir türk kalecinin alınağı vurgulandı...

Murat'
24.03.2007, 13:35
jeffersona çok ama çok yazık oldu bence.....çok yetenekli bir kaleci idi.....

selcjK
24.03.2007, 14:19
jefferson, tolga denen kalecimsi şeyden 213 kat daha iyi. tolga saolsun şut tutma diye bi alışkanlığı yok. 1 şut 1 gol 2 şut 2 gol sıkıldım artık yeter ya

selcjK
24.03.2007, 14:19
jefferson, tolga denen kalecimsi şeyden 213 kat daha iyi. tolga saolsun şut tutma diye bi alışkanlığı yok. 1 şut 1 gol 2 şut 2 gol sıkıldım artık yeter ya

Erdem Keser
24.03.2007, 14:27
kel olur sirma sacli olur kor olur badem gozlu olur

Sefa Murat Dokuz
24.03.2007, 14:32
satılmamasından yanayım en azından kiralansın tolgadan çok daha iyiydi inşallah ilerde başarılı olur

pReN@_61
31.03.2007, 15:21
daha iyi olmak zorunda...

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:49
yaw en yararlısı trabzonspordan gıtmesı bu saatten sonra hıc bısey farketmez varlıgı yoklugu bır

jefferson61sefa
01.04.2007, 21:14
yolcudur abbas bağlasan durmaz

Fatih Ersoy
01.04.2007, 21:24
ee artık tutmayalım seni :)
hade jeffo ufaktan ufaktan yaylan

Erdem Keser
01.04.2007, 21:42
merak etmeyin sene sonu kovamız gidecek

OnurKul
19.06.2007, 05:08
kiralansın gitsin... Sadece üzerine çekilen şutları kurtarıyor.. TOLGA VAR TOLGA ! Jefferson'a elveda...

Sefa Murat Dokuz
19.06.2007, 11:44
kiralansın gitsin... Sadece üzerine çekilen şutları kurtarıyor.. TOLGA VAR TOLGA ! Jefferson'a elveda...

bence yanlış tespit
ne demişler yiğidi öldür hakkını yeme jefferson üstüne gelen şutlarda çok daha başarısız örneğin bursa maçı falan köşeye giden toplarda 10 kat daha ii ankraspor la yaptığımız 2 maç var bizde defans orta saha yok wederson kaleye 6 şut çekti 4 ü gollüktü ki hepsini çok çok ii çıkarmıştı

osasuna2.maçında nasıl hırs yapmış ilk maçtaki o hatası yüzünden ne müthiş bir maç oynamıştı
ben daha tolgadan süper bir maç göremedim ii maçlar oynadı ama öyle tek başıa maç alıdğı yok

jefferson tek başına çok maç aldı ama verdide
3-1 lik erciyes maçı var lazarovun 90 direğinden dönüp umtuun attığı golle aldığımız o maçta sayısız sut çıkardı ayrıca çizgiden falan neyse

TOLGA kaleye geçti o da genç ona da haksızlık etmemeli biraz daha agresif olamalı bence bu iki kalecimiz cordoba ve hasagiçten kötü değil

MARTİNEZ alınırsa tmm ama diğerleri yerine bunlarla devam

Murat'
19.06.2007, 12:41
bence eğer cordoba falan alınacaksa satılmasınkesinlikle...ben kiraalanmasından yanayım belki eller deki gibi para kazanabilirz..

Yavuz Hasan
19.06.2007, 12:51
ben jeff in iyi bi kaleci olduğuna inanıyorum ama trabzonspor da oynayamaz yurtdışında bi takıma kiralık olarak verilirse kendisini gösterir ve eller gibi iyi bi fiyata satılabilir

OnurKul
19.06.2007, 14:48
açıkçası 4 maçta oyna 30 maçta oynama... ben ne anladım bu işten? Ben jef'in herhangi bir maç döndürdüğünü hatırlamıyorum... Ne yazık ki tecrübesiz ve tecrübe için kiralanmalı.. Ya Cordoba kim? Bastonla mı oynayacak !!! Kesinlikle alınmamalı...

Sefa Murat Dokuz
19.06.2007, 16:38
jefferson a çok haksızlık etmeyin ONUR arkadaşım çevirdiği maç hatırlamıyor olabilirsin ben çok hatırlıyorum verdiği yokmu var
jeffersonun orta kıvamı yoktu oynayınca süper oynuyordu oynamıyınca hiç oynamıyordu
ilk sezonunda çok eleştildi ama ligde mondragondan sonra en az gol ortalaması tutturan kaleci oldu hemde önündeki o rezil defansa rağmen ki o zaman stepanov da yoktu 2.devre geldi stepanov
Ben bu konuda bir çok araştırma yaptım brezilyadan sansasyonel bir transfer yaptık ve ordaki yeteğiyle gelcekteki 1 numaramız olarak bakılan bir kaleci TARAFTARLARIN yaptığı prosteyu anlatsam inanmazsınız bana gittiğin maçı sırtları dönük izlediler ilk maçında botafogo da O kadar çok seviliyordu ki neyse

burda ii günleri de oldu kötü de bence cordoba gelecekse kesin kalsın ama martinez gelcekse kiralansın

Yavuz Hasan
19.06.2007, 16:49
jefferson a çok haksızlık etmeyin ONUR arkadaşım çevirdiği maç hatırlamıyor olabilirsin ben çok hatırlıyorum verdiği yokmu var
jeffersonun orta kıvamı yoktu oynayınca süper oynuyordu oynamıyınca hiç oynamıyordu
ilk sezonunda çok eleştildi ama ligde mondragondan sonra en az gol ortalaması tutturan kaleci oldu hemde önündeki o rezil defansa rağmen ki o zaman stepanov da yoktu 2.devre geldi stepanov
Ben bu konuda bir çok araştırma yaptım brezilyadan sansasyonel bir transfer yaptık ve ordaki yeteğiyle gelcekteki 1 numaramız olarak bakılan bir kaleci TARAFTARLARIN yaptığı prosteyu anlatsam inanmazsınız bana gittiğin maçı sırtları dönük izlediler ilk maçında botafogo da O kadar çok seviliyordu ki neyse

burda ii günleri de oldu kötü de bence cordoba gelecekse kesin kalsın ama martinez gelcekse kiralansın
dediklerin doğru transferi yankı uyandırmıştı brezilyanın gelecekteki kalecisi olarak alınmıştı ama adam trabzona uyum sağlayamadı başarılı olacağı bi kulube kiralanıp sonra iyi bi fiyata satmak şu an en mantıklısı
bide şu var cordoba gelsin dyosun va jeff kasın diyosun kaleye iki yabancı transferi yapacaksın zaten kısıtlı bi yabancı kontenjanı varken kulubeye adam almak sana da mantklı geliyomu

Sefa Murat Dokuz
19.06.2007, 16:56
dediklerin doğru transferi yankı uyandırmıştı brezilyanın gelecekteki kalecisi olarak alınmıştı ama adam trabzona uyum sağlayamadı başarılı olacağı bi kulube kiralanıp sonra iyi bi fiyata satmak şu an en mantıklısı
bide şu var cordoba gelsin dyosun va jeff kasın diyosun kaleye iki yabancı transferi yapacaksın zaten kısıtlı bi yabancı kontenjanı varken kulubeye adam almak sana da mantklı geliyomu
yanlış anlamışşın kardeşim cordoba geleceĞİNE jefferson kalmalı çünkü jefferson ve tolga daha ii cordobadan adam yaşlı bunu anlatmaya çalıştım yanlış anlaşıldım

Misina
20.06.2007, 20:33
ah ulan jeff bi dikiş tutturabilseydinde şimdi kaleci aramasaydık

etocanislam
21.06.2007, 12:21
ya ben bu trabzonu anlamıyorum adam mıs gıbı kalecı defans okuzse one yapsın adam elınden gelenı yapıyo bence çok guzel bır kalecı inşallah satılmaz ziya onuda erıttı ben gol yememek için sakatlanma pahasına atladıgı macı bılırım rğize macımıydı neydı adamı ıyı motive edıceksın bırazda ıstıkrarlı olucaksın 2 mac jef 3 mac tolga olucak ısmı bu ya

İdris Toksoy
21.06.2007, 12:27
Bence biz tolgaya şans vermeye devam etmeliyiz...onda da çok iyi kumaş var.

bahadır2561
21.06.2007, 12:37
jeff iyiydin be ne oldu sana böyle bi tutsaydı 10 yık kaleci aramazdık

etocanislam
21.06.2007, 12:41
bence tolgadan daha ıyı kendı cocugmuz dıe bakıyosanız ıse tmm ama bu ısler kıyakla olmuyo becerı ıle oluyor

bahadır2561
21.06.2007, 12:46
bence tolgadan daha ıyı kendı cocugmuz dıe bakıyosanız ıse tmm ama bu ısler kıyakla olmuyo becerı ıle oluyor

tamamen katılıyorum...

Misina
21.06.2007, 12:49
en az 2 yıl kiralık verilmeli

Sefa Murat Dokuz
21.06.2007, 15:19
aldığımızda 10 yıl kaleci sorunumuz olmuyacak diyordu hatılıyomusunuz bir yönetici diyodu ismini hatırlamıyorum YOUNG BOYYS maçını izleyince bende öle düşündüm ama biraz konsantrasyonda problem çekiyor
akıl almaz goller yiyor diyoruz belkide tolga tutardı ama kurtardıklarına bakınca tolga olsa 5 olurdu bu maç dememek elde değil
mesela bursa maçında yediği ilk gol ne kadar defansın boş bırakması olsada kesinlikle yenmemesi gereken bir şut fresinianu nun golü TOLGA kurtarırdı
ama bakıyorsun bjk istanbulaki bjk maçı, avnki akaerde o ü.karanın vuruşunu çıkarması ardanın şutu falan diyosun tolga osla yanmıştık yani eğer her maça o ziya doğanın ilk geldiğinde onu motive ettiği gibi hazırlansa öyle oynasa zaten bizde işi olmaz avrupaya açılır biz ondan sadece 25 maçta ii olsa yeter gibi bir performans bekledik
bencede 1 sezon kiralanmalı ama kesinlikle unutulamamalı gerçekten jefferson potasniyel bir yildiz(FM dede böyle:D)

TolgaTopçu61
21.06.2007, 16:59
bence jeff 1 yil kiralik verilmeli ondan sonra gene bize dönmeli.yetenekli bir kaleciyi kaybetmiyelim.

Zifinaluk
23.06.2007, 00:08
Keşke 2 yıl daha Brezilyada kalabilsede ondan sonra onu alabilseydik.Çok yetenekli ama tecrübesiz bir kaleci

Sefa Murat Dokuz
23.06.2007, 13:00
istanbul beldeyiye kiralanmış sanırım
zifinaluk doğru söylüyor 1-2 sene daha brezilyada kalsa çok daha ii olurdu
aslında türkiyeye kiralanması alışma için ii olcak dicem istanbul belediye çok vasat defans falan olmucak ii olmöayabilir

xxxxxxx
23.06.2007, 13:09
bu adam neden türk vatandaşı olmuyor

oral.lermi
23.06.2007, 13:11
ya beyler jeferrrsonn bii brezilyalıı o bizim trabzon şehrinin hava yapısınaa uymazzz aurelio ya bakın nasıl kactıda gittii bizeee ya kuzey avrupa yada kaskas bölgesinden buna en ii örnekk şhota,olsen vardı bilmemm bilenlerr varmiii futbolcu almalıyızzz benim görüşümm böylee

Sefa Murat Dokuz
23.06.2007, 13:19
bu adam neden türk vatandaşı olmuyor
çünkü 21 yaş altı 19 yaş altı Brezilya milli takımlarında 20 küsür maç yapmış

xxxxxxx
23.06.2007, 13:29
çünkü 21 yaş altı 19 yaş altı Brezilya milli takımlarında 20 küsür maç yapmış
ok bilmiyordum peki risp milli olmuşmu
son durumu ne belediyeye muratla birlikte kiralanmış doğrumu bence doğruysa iyi oldu

optic_61
23.06.2007, 22:04
Türk olamaması için A-Milli takımda oynaması lazım diye biliyorum.Nuri zamanında o yüzden A-milli olmuştu.Yoksa U19 falan oynamıştı.
Olmasın ama.Kendi ülkesinden tamamen kopup sadece başka bir ülkenin vatandaşı olmak bence biraz adice.Ayman gibi 5 yıl doldurup olacaksa ve kendi ülkesi milli takımında oynayacaksa olsun...Çifte vatandaş yani...

Murat'
26.06.2007, 20:21
tolga sakatlandı...belki de ilk maçta kalede jefferson olacak

Samet Berber
26.06.2007, 20:28
çok umutluydum jeffi den ama bi türlü alışamadı yaa

Sefa Murat Dokuz
26.06.2007, 20:49
Temin eski maçlarımızın videolarını izleyip yorumları falan okuyodum
bir anda erciyes maçı falan çıktı bakın ne buldum :D hehe ulan bunu çıakrıyon adam gibi öteki şutları da çıkar:D http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=47439

Murat'
26.06.2007, 20:54
gerçektende süper çıkarmış yaaaa..aslındason ankara maçındada muhteşem oynaömıştı

kaplan6154
26.06.2007, 21:03
aslında jefferson cok iyi kaleci ama onun oynadığı zamanlarda bizim defans cok kötüydü bence tolgadan iki kat daha iyi kaleci yoksa onu aldıgımız zaman taraftarlar botafoga kulübünü basmazdı

Samet Berber
26.06.2007, 21:06
kuşkusuz iyi kaleci ama yapamadı bence bu senede kalmalı takımda nasılsa alamayacağız kaleci :{

Sefa Murat Dokuz
26.06.2007, 21:47
bu konunun 3. sayfasına baksanıza allahım çok komik ya hasan saygı duruşunda diyorlar hehe çok pis güldüm akşam akşam manya k komik

Sacit
26.06.2007, 22:14
iddia ediyorum bu kaleci Trabzonspor'un alacağı kaleciden daha iyidir.insallah bu sene kalayi jeff korur.

Mustafa Önal
26.06.2007, 22:43
iddia ediyorum bu kaleci Trabzonspor'un alacağı kaleciden daha iyidir.insallah bu sene kalayi jeff korur.

sacit iyimisn kardeşim. seni severim barçadan dolayı hemde çok fazla ama jef gibi kaleciyi bizim kaleye koyuyorsan bişey diyemiyorum. gerçi valdez le kıyaslanabilir.

Sefa Murat Dokuz
26.06.2007, 22:54
Jeffersonun istatisliklerini buldum azçık bir araştırma ile
Bu sezon 15 karşılaşmada 90 dk oynamış.
Bu maçlarda 18 gol yemiş.
Gol yemediği maç sayısı 3(denizlispor,antalyaspor,ankaraspor).
1 gol yediği maç sayısı:7
2 gol yediği maç sayısı:4
3 gol yediği maç sayısı:1
4 ve daha üstü gol yediği maç sayısı:0
Maç başına yediği gol ortalması:1,2
Gördüğü Sarı Kart Sayısı:2(Takım arkdaşlarına verilenleride gördüde neyse)
Gördüğü Kırmızı Kart Sayısı:0
Oynadığı maçların değerlendirmesi Kendi Yorumum ve Alıntılarda var
Kayserispor:Ragıp'ın 90 lık füzesi dışında fena değildi.6.5
Denizspor :Serhat'ın net bir şutunu çıkardığını hatırlıyorum.7
Beşiktaş:Delgado'nun müthiş bir kafa vuruşunu çıkarmıştı ani reflexle. 1 golde çıkışmakta biraz geçikti fakat f.akyelin hatası berbattı. Musa nın ters vuruşunu çizgiye yetişip çıkarması çok iyiydi. Bobo nun golünde savunmaya çarpmasa kurtarıyordu.7.5
Konyaspor:Yediği gol de Da Silva nın sert şutu vardı Stepanovun bağışırı aklımda. Hatlalıydı benced yumrukla çıkarmaya çalışmalıydı.Ellerini deldi top.5.5
Galatasaray:İzlediğim en iyi performanslarındandı. Ü.Karanın 6 pastan, Arda'nın frikikten kurtardığı önemli pozisyonlar vardı.Galibiyette pay sahibiydi.8
Ankaragücü:2-2 biten maçta goller benzerdi İlk golde Musanın beceriksizliği Ceyhunun deli edişi, 2.golde bariz stepanovun hatası vardı 0 dan orta yaptırdı. Ceyhunun uzaktan sert bir şutunu çıkardı.Bu maçta ortaydı etkisizdi desek daha iyi olur.6
Erciyesspor: Hiç beklenmedik bir maç çıkardı. Ben hala kırlışın Lazarovun direkten dönen rövesatası olduğunu düşünsemde. O çizgiye koşup çıkardığı pozisyon maçın dönüm noktalarındandı.Bunu Ziya doğan da söylemişti.Sadece o pozisyon değil genelinde iyiydi maçta.8
Gençlerbirliği:İyi maçların arkasından takım olarak düşüşle gelen henüz 25. snyede yediğimiz gol de hatası yoktu. Celaleddinin kötü pasıyla kaptırılan top ve Mehmet nasın süper şutu TAM BİR FACİYAYDI.4.5
Çaykur Rizespor:Kötü günler geli gelmişti. Tarihimizde avni akerde yenilmediğimiz rizeye altanın yine savunmanıın akıl almaz çalım yemeleriyle 4 kişiyi çalımlayan altanın attığı golle boyun eğiyorduk.Jefferson kalemize 2 kez gelen rize nin altan şutunda varlık gösteremedi. 5
Sakaryaspor:Bu maçta aslında 89. dakikaya kadar gayet iyiyken f.akyelle anlaşmama mağlubiyeti getirdi.6
Antalyaspor:Kötü maçların ardından kendine geldiği maçlardan biri.Zaten istikrarsız olması en büyük dezavantajı bu maçta çok gol çıkardı.0-0 ı zor kurtardık.7.5
Sivasspor:Balili nin faulden attığı gol malum tuttuğu topa vurdu balili fakat büyük bir hakem hatasıyla mağlup ayrıldık 6
Fenerbahce:Appiahın şutu Marcelinhoya çarppıp yediği gole birşey demiyorum.Ancak aurelio kafa golüne çıkabilirdi.6
Bursaspor:Berbat bir maç savunma bomboş bıraktı jefferson da topları içeri aldı.Frasinianu nun golünde kol altı.Diğer golde zamanlama hatası yaptı.4
B.B.Ankaraspor:Kötü maçların arkasından çok iyi bir maç oynadı.7.5
Baktığımızda
İyi oynadığı maç Sayısı:6
Vasat:5
Kötü Oynadığı maç sayısı:4

Karar Sizin

ince_memed
27.06.2007, 20:42
bence kalmalı.kolay futbolcu harcıyoruz hemde cok kolay yazık walla yazık.bizde eskiden hami her mac süpermiydi ya senol günes ya şota .böyle form düşüklüğü olabilir.yönetimin performansı yerlerde ama bi türlü gitmiyolar..

Kadir
27.06.2007, 21:09
ya bu adamı biz almadan önce brezilya milli takımına bile çağrılmışdı hatta geleceğin dida sı falan diolardı bizde battı gitti.

Murat'
28.06.2007, 18:39
bence kesinlikle kalmalı hem bu yönetimin alacağı kaleci tolgave jeff den iyi olamaz

Koray
28.06.2007, 20:07
kesinlikle kiralık verilmeli..adam daha genç ilerde ne olacağı belli değil..

Sefa Murat Dokuz
06.07.2007, 16:42
FK Vllaznia maçında kalede

MarceloTS
06.07.2007, 16:52
jeff e güvenilmeli ve kalmalı umarım şu intertoto maçlarında falan gösterir kendii

Harun_ayar_ts
06.07.2007, 17:25
jeferson gitsinnnnnnnn

Sefa Murat Dokuz
06.07.2007, 17:30
jeferson gitsinnnnnnnn
tolga ve ahmet 1 sezonu bitiremez

Mollasalihoğlu
06.07.2007, 18:02
şansını iyi kullanmalı..

cınar#7
06.07.2007, 20:10
İntertotada kendisini göstereciğine inanıyorum....

Botofogodan geldiğinde taraftarlar klubu basmışlardı hatırlayın zaten Didanın varisi deniliyordu...

MarceloTS
06.07.2007, 20:16
jeferson gitsinnnnnnnn

jefferson'ın tolga ve ahmet'ten daha iyi bi kaleci olduğu belli aynı marce musampa gibi oda bi kenara atılıyor işte

optic_61
06.07.2007, 20:21
Jeffiyi seviyorum...:tsbayrak:

Sefa Murat Dokuz
06.07.2007, 20:37
inşallah ii bir maç çıkarır

ince_memed
07.07.2007, 01:10
merhanalar...

bencede takımın birinci kalecisi jeff olmalı,tolga ikinci,ahmet ise en kısa zamanda gönderilmeli..

saygılar...:tsamblem:

Sefa Murat Dokuz
07.07.2007, 10:30
ahmet en kısa zamanda gönderilsin ya BU haftaki maçta kesin jeff oynamali fanatik te ahmet şahin oynıcak diyor

Ali İhsan
07.07.2007, 11:36
Jefferson süper bir kaleci, Tolga da iyi ama ben kalede Jeff olunca daha bir mutlu oluyorum. Bazı giderilebilir eksikleri var ama takımımızda sanırım doğru düzgün abilik yapacak ve yol yordam öğretecek kaleci antrenörü yok. Adamın sorunu psikolojik. Hayvan gibi refleksleri var. Kalede görsel şovlar bile yapıyor. Ama defans hatalarında bile günah onun oluyor. Oyunu okuma, topu oyuna sokma sorunlarını düzeltirse, daha konsantre oynarsa zaten çizgide çok başarılı, tek eksiği düzgün bir defansın arkasında oynamak kalıyor...

ince_memed
07.07.2007, 12:05
merhabalar...

gazeteler jeff in belediyesporla anlastıgını yazıyor.
tek kellimeyle rezil herifler bunlar,ne biçim insanlar.eger bu yönetimin gitmesi için takımın küme düşmesi bile gerekiyosa ona da razıyım yeterki gitsinler.:tsamblem:

Sefa Murat Dokuz
07.07.2007, 13:38
jeffersonun bu maçta oynıyacak olmasına sevindim ama önünde celaleddin ferhat cağdaş m.keçeli gibi defans olacak bu yüzden jeffersona yazık oluyor

+TS1967+
07.07.2007, 14:00
jeff mi ahmet mi??? yaw ne bicim soru. ama bizim ziyada belli olmaz

Bera B.
19.07.2007, 12:10
senin de gidişini mi görcez yakında be jeff? :(

Abdullah Şahin
19.07.2007, 12:32
Bence Jeferson çok iyi bir kaleci ve çok iyi bir profesyonel.Ben takımda kalmasından yanayım Jefferson ne kadar hatalı gol yerse yesin yine de takımı güvende hissediyorum nedense Tolga ya hiç güvenim yok.Tolga nında yediği golleri gördük Jef ten farksız değil bence Jef martinezden,hasagiçten daha iyi bir kaleci.

Kadir
19.07.2007, 13:12
jeff diyince aklıma trabzondaki osasuna maçında Valdonun attığı o gol geliyor.

aek istiyomuş diye bi söylendti var eğer gerçekse verelim gitsin.

+TS1967+
19.07.2007, 15:10
kalirsa iyi olur

giderse iyi olur

bence farketmez

Hüseyin Çümen
20.07.2007, 03:23
gitmek istiomuş kalması hata güle güle jeff

jefferson61sefa
20.07.2007, 10:07
gitmek istiomuş kalması hata güle güle jeff

ben ahmet şahinin yedeği olsam 1 dk trabzpnda durmam ahemt şahin jeffersonu kesiyor ya.........

+TS1967+
20.07.2007, 13:40
komik komik....

celilmuhcu
21.07.2007, 13:14
yazık adama gitmesi onun için daha iyi kendini bitirmesin z.d. elinde

+TS1967+
21.07.2007, 15:04
jeffersonu sakatliklar bitirdi

unique
24.07.2007, 00:39
İyi kaleci aslında, bütün yıldız oyuncular gibi Kel Ziya'nın hışmına uğradı.

uftinci
24.07.2007, 17:38
Bi ara internet cafede oyun oynuyodum. Fifa 2006 idi sanırım. Bi baktım Milan'ın kalede jefferson. :)
Bize ilk geldiğinde dida'nın varisi falan demişlerdi. Baya şans verildi diye düşünüyorum oda tolga gibi 1 adım yol katedemedi hep geriye gitti. İstanbul B.Şehir belediyeye verilecek sanıyodum. İstanbul benim yalvarmalarıma rağmen takıma alınmayan hasagiç'ialmış. Buda jun, musampa gibi kenarda oturur pardon pardon tribünde takır takır parasını alır.
Birde aldığım şöyle bi duyum var natep 500.000 dolar istemiş Hasagiç'e Büyük üstat ender yöneticilerimiz 50.000 dolardan açmış pazarlık kapısını. Şaka şaka O kadada deil belki ama bu çingene pazarlığı ile bu takım ancak istanbulda hayat bulamamış kazmaları ( bunların çoğuda defans tabiki) transfer eder.

Jackdaniels
24.07.2007, 23:10
Bizdeki kontenjan rahatlığına bak heyy maşallah oynatmadığımız yedek kalecimiz bile yabancı...

Burak Tokal
25.07.2007, 04:46
Belediye ve Kasıpaşa kaleci arıyor bizimkiler uyuyor neden? çünkü :Kel ! Mentalitesi var :D

Sefa Murat Dokuz
25.07.2007, 19:39
Belediye ve Kasıpaşa kaleci arıyor bizimkiler uyuyor neden? çünkü :Kel ! Mentalitesi var :D
Belediye Hasagiçi, Khalid Sinouh'u aldı AZ ALKMAAR dan.
Ayrıca kontejan sıkıntısı falan yok jeffersonu biz göndermiyoeuz ADAM KENDİ GİTMEK İSTİYOR BAKIYOR BU KEL BENİ OYNATMAZ AHMET ŞAHİNİ KALEYE KOYUYOR adam anlamış forma bulamayacağına
Bir De bu kelin oturup düşünmesi lazım yahu bu yunanistan şampiyonu olimpiakos yunanistanda şampionlar ligine giden Aek bu adamı istiyor acaba biz olimpiakos dan daha ii bir takımmıyız da bunu sepeetliyoz die bir düşünmesi lazım. Nikopolidis emekli olması yakın bence gitsin 1-2 sene içinde orda çoşar ş.liginde de oynar sonra bakın nerelerde oynar. O zaman 26-27 yaşında olur. Bizdede 33 lük ahmet şahin le şampionluk arar ziya.

LaZuRiBeRe_53
26.07.2007, 12:31
aylarca bi kaleci transfer edemediler elimizdeki kaleciyide küstürdüler buyurun bakalım başkada bişe beklenmezdi zaten... jeffersonun artık gitmesi gerekir kendide gitmek istiyor

MarceloTS
26.07.2007, 12:44
kulüp kulüp değil tımarhane gelen 2 ay sonra gitmek istiyor neden acaba?

yanıt:ziya

Sefa Murat Dokuz
26.07.2007, 13:24
http://www.youtube.com/watch?v=5WBUPoKCz9w

Özkan Erdem
30.07.2007, 14:54
Bu adam idmanlara çıkıyor mu?

LazAnisT
30.07.2007, 15:12
Bu adam idmanlara çıkıyor mu?En son bir radyoda bazen idmanlara çıkıyor bazende kafasına göre takılıyormuş diye duydum..Yönetime gitmek istediğini söylemiş cevap bekliyormuş

Ertuğrul ATALAY
07.08.2007, 16:05
jefersson:
1. genç
2.Geri topları rahat karşılayabiliyor
3.Topu oyuna sokması çok iyi
4.Uzun pasları isabetli
5.Reflexleri bence iyi...

yan topları çok zayıf..

ve böyle bir kaleciyi harcadılar küstürdüler...
kahretsin..............

bahadır2561
07.08.2007, 16:33
ya ziya ne biçim adamsın ya şu kaleciyi tamamen sildi..tutturmuş bi tolga diye..gördük tolgayıda..efendim gençmiş alıştırmak lazımmış başlarım böyle işe jeff de genç onuda yetiştir...

UğuR
09.08.2007, 07:49
Ziya nın mantalitesine yenik düştü.Takımdan soğudu gitmek istiyor.ya kaleci alın ya da adama şans verin.Geçen sene geldiğinden beri en iyi performansı yakaladığında takımdan kesik yedi.Ziya Hoca baktıki bu adam kalitesini göstermeye başladı hemen altın makas.

Sefa Murat Dokuz
09.08.2007, 09:30
ya gönder ya da oynat

LaZuRiBeRe_53
09.08.2007, 10:15
jeffersonuda bitirdiler hayırlı olsun .... madem kaleci alamayacakltınız aylarca bu adamında niye moralini bozdunuz ... ziya hoca szmek musampa gibi jeffersonuda bitirmiştir......

Hüseyin Çümen
11.08.2007, 23:37
bu adamdan bişe beklemek artık mantıksız olur

lazooo28
11.08.2007, 23:44
genc, yetenekli ve kaliteli kaleci giderse üzülürüm

Mehmet Fatih Yavuz
12.08.2007, 06:39
walla 2 sene nerdeyse durmadan oynadı...
geldiği takımda bize satıldığında niye savaş çıkardı taraftarlar anlamadım...
eğer bu kadar iyiyse bize uyamadı herhalde.

cınar#7
15.08.2007, 13:55
Bu adam bütün sezon yedekmi olucak?eğer öyle yapılcaksa derhal ya satılmalı yada kiraya verilmeli boşuna harcanmasın.....

Kadir
15.08.2007, 14:42
iyi kaleciydi brezilyanın gelecekdeki en iyi kalecisi deniyodu bize gelirken ama olmadı.
oynatılmayacaksa ya satılmalı yada kiralanmalı bi takıma.

Thedoors
15.08.2007, 14:49
Oynatılmasından yanayım...

Ali İhsan
15.08.2007, 17:14
Bence hala iyi kaleci, belki konuşuyorlardır senin de sıran gelecek bekle diye.

Yavuz Hasan
15.08.2007, 17:47
iyi kaleciydi brezilyanın gelecekdeki en iyi kalecisi deniyodu bize gelirken ama olmadı.
oynatılmayacaksa ya satılmalı yada kiralanmalı bi takıma.
brezilyalı futbolcular trabzonda oynayamıyo oynayabiliceği bi takıma kiralanmalı sonrada eller gibi iyi bi fiyata satılmalı

MarceloTS
15.08.2007, 20:19
:eek::eek:jefferson bugünkü araklı hazırlık maçında oynamış inanılmaz ziyadan beklenmeyecek hareketler

Misina
15.08.2007, 21:28
:eek::eek:jefferson bugünkü araklı hazırlık maçında oynamış inanılmaz ziyadan beklenmeyecek hareketler

ee araklıya karşı oynasın artık normal olsa gerek

Sefa Murat Dokuz
17.08.2007, 14:30
jefferson oynamış şok glişme:D

Gökhan Uzun
17.08.2007, 16:23
tsl deki tartısmasız en iyi kalecilerden bence ama sans verilmesi lazım brezilya futboluna alısık bi kalecinin tsl de hemen bi sey yapması beklenemez ordaki heriflerin defansı oyun kurabilio ve arkada basıolar bizimkiler ökz gibi dalıolar arka bombos kalıo
alısması gerek

futbalski60
17.08.2007, 19:41
22 yaşında ilk defa yurt dışında oynadı o da trabzon da gelecek da güzel şeyler yapar daha 24 yaşında kalecilik yaşı 27 de başlar zaten

Kadir
18.08.2007, 03:59
adama yazık oluyo ahmet şahin bile sanki ondan iyi kaleci gibi muamele görüyo.. eminim jeff acayip derecede takımdan ayrılmak istiyodur.

Harun-61
18.08.2007, 10:49
kiralik verilse kanaatimce iki taraf icinde isabetli olur...

Sefa Murat Dokuz
29.08.2007, 13:05
ne yapıyor şu anda idmana falan fotosunu göremioz bekliomu oturup ne saçma bişey bu ya

emre81
29.08.2007, 13:12
Bu adamı madem göndermedik neden takımla çalışmıyor ve kadroya alınmıyor adamlara cüzzamlı muamelesi yapmanın manası nedir anlamadım sonuç olarak 1. sınıf bir kaleci olmasa da fena bir kaleci değil bence kazanılması lazım.

Kadir
29.08.2007, 13:22
arkadaşlar merak etmeyin jeff şu an kalecilik öğreniyo ahmet şahin abisinden. ziya doğan jeffi ahmet abisinin yanına verdi kaleciliğin püf noktalarını öğretiyo. oyuna girdikten sonra 4 gol yemeler falan bunun tekniğini öğretiyo.

Sefa Murat Dokuz
29.08.2007, 13:24
arkadaşlar merak etmeyin jeff şu an kalecilik öğreniyo ahmet şahin abisinden. ziya doğan jeffi ahmet abisinin yanına verdi kaleciliğin püf noktalarını öğretiyo. oyuna girdikten sonra 4 gol yemeler falan bunun tekniğini öğretiyo.
oh be içim rahatladı doğru yola girmiş yakında kadroya girer o zaman

a f s
29.08.2007, 13:35
ne yapıyor şu anda idmana falan fotosunu göremioz bekliomu oturup ne saçma bişey bu ya

Trabzondayken idmanı saha içinden izleme fırsatım oldu. Kaleciler tam önümüzde çalışıyordu. Ziya Hoca'nın kalecilere baktığı ilgilendiği falan yok. Benim izlediğim idman performanslarına bakarsanız Jef birinci, Ahmet ikinci, Tolga üçüncü kalecimiz olmalı. Ama Tolga hariç ikisinin ağzımızla kuş tutsak bu adam bizi oynatmaz düşüncesi var.
Sokakta karşılaştığımızda Bende yok problem, problem hoca diyor garibim ne desin.

İşin acı tarafı profesyonellik dışında insanlık olarak da bize gelen yabancılara çok büyük ayıplar yapıyoruz. Bu şekilde ne futbolcu ne insan kazanılır. Yazık.

Sefa Murat Dokuz
29.08.2007, 13:39
Trabzondayken idmanı saha içinden izleme fırsatım oldu. Kaleciler tam önümüzde çalışıyordu. Ziya Hoca'nın kalecilere baktığı ilgilendiği falan yok. Benim izlediğim idman performanslarına bakarsanız Jef birinci, Ahmet ikinci, Tolga üçüncü kalecimiz olmalı. Ama Tolga hariç ikisinin ağzımızla kuş tutsak bu adam bizi oynatmaz düşüncesi var.
Sokakta karşılaştığımızda Bende yok problem, problem hoca diyor garibim ne desin.

İşin acı tarafı profesyonellik dışında insanlık olarak da bize gelen yabancılara çok büyük ayıplar yapıyoruz. Bu şekilde ne futbolcu ne insan kazanılır. Yazık.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
kesinlikle 10 numara yorum yapmışsın gerçekten bir abim olarak sana teşekkür ediyorum yabancılara insanlık adına ayıplar yapıyoruz.

Halit Aydın
29.08.2007, 13:42
Kaleci antrenörümüz ne işe yarıyor bilen var mı?

Emirhan Makul
29.08.2007, 14:17
tolgayla bide ahmetle ilgileniyo

yns61
01.09.2007, 00:50
bu kaleci tolgadan iyi en azından topa vuruyo degaj yapmayı biliyor

ferhaTS87
01.09.2007, 13:57
jeff bulundugu konum ıtıbarıyle dunyada tektır herhalde dusunebılıyormusunus yabancı sınırlaması olan bı ulkede takımın ucuncu kalecesının yabancı olması bu ancak zıya gıbı bı hocanın basında oldugu takımda olur dunyadada baska takım zıya gıbı hocayla calısmıcagımna gore kesın tektır ustelık onundekı kalecılerden eksıgı olmayıp fazlası varken

cınar#7
01.09.2007, 19:52
Hala 3.kaleci olarak çürütüyo adamı ziya oysaki Brezilyanın yeni kalecisi olucak diye almıştık...

Böylece bi oyuncunun daha geleceğini mahvetme başarısını gösterdi ziya....:mad:

afsbahar
01.09.2007, 21:36

canlı izleme şansın olmuş. bence tolgadan birkaç gömlek üstündür. bence yeni kaleci alınmayacaksa jeff. 1. kaleci olmalıdır.

AYYILDIZ
01.09.2007, 21:59
bence artik jeff oynamali Tolgaya gerekli olan sans verildi ama duzelme yok eger ziya dogan formayi hakedene veriyosa jefe vermeli

Dogan
02.09.2007, 00:16
Jefferson Trabzonspor'un en iyi kalecisidir. Tolgaya verilen şansın yarısı verilmedi ona.

Bartuğ13
02.09.2007, 00:36
kapattığı köşeden yediği 30 metrelik şutları,bursa maçında ağzına gelen ortaya ağzını açıp bakıp yediği golü vb benzeri bir sürü olayını unutmadım ben.unutanlar beni ilgilendirmez.
2 sene oynadı tek maç işe yarardı.sırf yabancı diye oynamasına karşıyım

Kadir
02.09.2007, 01:57
valdo aklıma geldi birden.

a.fındıkoğlu
02.09.2007, 03:31
madem oynatılmıyo anlaşılan oynatılmayacak,neden hala bu takımda ne bekliyolar 2 senedir oynamayan topçuya transfer teklifi mi gelecek

sethfilo
02.09.2007, 10:47
Jefferson deyince aklına 30 metre ve kapadığı köşe ile valdoyu hatırlayan dostlar Tolgayı hatırlamak için Trabzonsporun küme düşmesinimi bekleyeceksiniz artık kapalı gözlükleri çıkarın ve görün Tolga'dan Trabzonspor'a hayır gelmez saymaya başlasam yediği hatalı golleri yer kalmaz bilenler benden iyi bilir hep yazdım gene yazıyorum o boy ile ve bu kadar zamanlık tecrübesiyle hala hentbol kalecisi bırakın bu işleri Jefferson'un çeyreği etmez öz evlat muhabbeti ayrı takımın başarısı ayrı...

bmnserdar_61
02.09.2007, 11:36
jefferson kazanılmalı aldıgı itifatlar ne kadar kaliteli bir oyucu oldugunu gösteriyor

powerts61
02.09.2007, 12:02
Jeffersona bi şans daha verilmeli

yağız61
02.09.2007, 12:08
yokk gardaşım gönderilsin.

mustafa08
02.09.2007, 12:27
ya beyler hala valdo maldo yazıyorsunuz ya. Jefferson bu takımın en ıyı kalecısıdır. Tamam bende Tolganın kazanılmasından yanayım ama bence tolga sadece kendı evladımızdır dıye oynatılıyor... Bız cok sabırsız toplumuz. Sız Brezılayanın ve dünyanın en ıyı kalecılerınden olan Dıda nın yedıgı gollerı unutunuzmu zamandı. O bence Jefersondan cok daha kötü goller de yedı ama mılan hemen göndermedı onu.. Bır ınsan hata yapabılır. Jefferson kazanılmalı ve aynı sey Jun ıcınde gecerlı..

Emirhan Makul
02.09.2007, 13:22
bana jefferson demeyin ya yediği golleri ne çabuk unuttunuz ya yapmayın yaa top her kaleye giderken korkuyodukk yapmayın

Ali İhsan
02.09.2007, 13:59
Aklınıza ilk Osasuna maçı gelen arkadaşlar bir de ikinci maçı hatırlayın lütfen. Ben gsaraylı bi arkadaşın maç esnasında ne iş olum kurşun mu döktürdünüz Jefferson'a diye mesaj attığını hatırlıyorum. Adam form tutmuştu klübeye gitti bir daha göremedik. Tolga'yı umutla bekliyordum gelişir diye ama adam hep aynı golleri yemeye devam ediyor. Biraz da Jeff'i görelim de Tolga birşeylerin farkında varsın artık...

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 14:13
bence suan takımın en iyi kalecisi ama nedense ziya dogan bahvetti brezilyada yeni dida olarak adladırılıyorr ama bzim ziya onu 3. kalci yaptıı bence jef kazanılmalı bununiçin ziya dogan gonderilmeli

messiburhan
02.09.2007, 14:29
Jefferson deyince aklına 30 metre ve kapadığı köşe ile valdoyu hatırlayan dostlar Tolgayı hatırlamak için Trabzonsporun küme düşmesinimi bekleyeceksiniz artık kapalı gözlükleri çıkarın ve görün Tolga'dan Trabzonspor'a hayır gelmez saymaya başlasam yediği hatalı golleri yer kalmaz bilenler benden iyi bilir hep yazdım gene yazıyorum o boy ile ve bu kadar zamanlık tecrübesiyle hala hentbol kalecisi bırakın bu işleri Jefferson'un çeyreği etmez öz evlat muhabbeti ayrı takımın başarısı ayrı...

haklısın kardes trabzonsporun su anda en ıyı kalecısı jefferson ama nedense zıya hoca 3. kalecı olarak kullanıo adamı ya arkadaslar dunyanın en ıyı kalecılerıde hatalı goller yıyor hatalı cıkıslar yapıyo neden kımse tolganın hatalarını saymıyo yanı neden ben anlamıyorum ben tolgaya bakınca kalecı gormuyorum ezık bı ınsan goruyorum yanı tolgayı savunanlar kusura bakmasın ama jeffersonda en azından kalecı durusu var yanı tolgada oda yok ve tolga ıle devam eden trabznspor cok buyuk zararlar gorur buna emınım kalecı dedıgın delı olacak altı pasın ıcerısıne adam sokmayacak ama bızım kalecı cızgıden cıktıgı yok yanı bence jefferson bu takımda oynar en azında bu kalecılerın arasında...

Kadir
02.09.2007, 14:32
ya arkadaslar dunyanın en ıyı kalecılerıde hatalı goller yıyor hatalı cıkıslar yapıyo

çok güzel bir noktaya temas etmişsin.brezilyalı jefferson'un hatalarına katlancağıma tolganın hatalarına katlanmayı tercih ederim.

Nurettin Yılmaz
02.09.2007, 15:22
Al ! Tolga yı vur ! Jefferson a , ne fakları var ikiside güven vermiyor , kalede kalecimiz var diyemiyoruz. Şöyle Şenol Güneş ten sonra kalemizi emin ellere teslim edemedik gitti. Devamlı gelen gideni arattı , geleceğin Şenol Güneş i dediklerimiz sap gibi dökülmeye saman gibi uçuşmaya başladılar bir iki seneye kalmadan kaybolup gittiler , nerde olukları meçhul !

yabancı kalecilere gelirsek , zaten onlardan yana hiç yüzümüz gülmedi . bir tanesi için şu iyi kaleciydi diyemiyoruz , artık bizdemi bir kısmetsizlik , uğursuzluk var anlamadım gitti . bilen , anlayan varsa yazsında bizde öğrenelim...

cınar#7
02.09.2007, 15:40
Görev istiyorum

Trabzonspor'un yedek kalecisi Jefferson, artık oynamak istediğini açıkladı. Ziya Doğan'ın bir süredir görev vermediği Jefferson, "Kendimi çok formda hissediyorum. Hocamın kararlarına saygılıyım ama oynamak istiyorum. Çok çalıştım ve formdayım" ifadelerini kullandı.

ferhaTS87
02.09.2007, 16:05
jeff ıyı kalecı olup olmadıgı tartısılır bence ıyı kalecı ama tolgadan ıyı oldugu tartısılmaz

cabri
02.09.2007, 16:08
ziya nın hangi hareketine anlam yüklenebilir ki.. o bir ziya.. ne düşündüğünü sadece Allah bilir.. Hazırlık maçlarında bile jef i oynatmadı.. kim bilir neye gıcık olmuştur yada ne düşünüyor.. :confused:

:trbyrk:

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 17:23
ziya nın hangi hareketine anlam yüklenebilir ki.. o bir ziya.. ne düşündüğünü sadece Allah bilir.. Hazırlık maçlarında bile jef i oynatmadı.. kim bilir neye gıcık olmuştur yada ne düşünüyor.. :confused:

haklısın karsessss bu ziyanın ne sudundugunu kendiside bilmiyodur:D

TSKara61
03.09.2007, 05:41
Yaa adam tam form tutmustu gercekten. Son maclari cok guzel oynamisti ama ne hayirsa yedek kulubesine cekildi.

bahadır2561
03.09.2007, 12:22
kaleye gecmelisin jeff..........
hemde çabucak

A.Alper
03.09.2007, 12:37
Jefferson gibi kalecileri harcamamak için önce iyi bir kaleci antrenörü bulalım.

sethfilo
03.09.2007, 13:23
çok güzel bir noktaya temas etmişsin.brezilyalı jefferson'un hatalarına katlancağıma tolganın hatalarına katlanmayı tercih ederim.

Sevgili dostum sanırım seninki hatalara katlanmak değil kişilere katlanmak çünkü Jeffersonun hatalarından kaybedilen puanlar 10 ise Tolganın hatalarından kaybedilenler 30 bence hatalı bir noktadan dem vuruyorsun.
Senin için önemli olan Trabzonsporun başarısı ve geleceğimi hemşehricilikmi önce bunu iredele ve karar ver...;)
Saygılarımla

Kadir
03.09.2007, 13:32
Sevgili dostum sanırım seninki hatalara katlanmak değil kişilere katlanmak çünkü Jeffersonun hatalarından kaybedilen puanlar 10 ise Tolganın hatalarından kaybedilenler 30 bence hatalı bir noktadan dem vuruyorsun.
Senin için önemli olan Trabzonsporun başarısı ve geleceğimi hemşehricilikmi önce bunu iredele ve karar ver...;)
Saygılarımla

ben tolga için hemşehricilik yapmam yapamam çünkü hemşehri değilim :)

bana göre o kadar kötü değil tolga.jeffin hatalarına katlancağımıza tolgaya güvenmek daha mantıklı.ama jeff de ahmet şahin kadar kötü kaleci olmağına göre küstürmemek lazım ve bazı maçlarda jeff i oynatmak lazım.

Murat'
03.09.2007, 15:28
tolga bence ona verilen şansı iyi kullanamadı...ziya doğan da birazcık adalet duygusu varsa jefeersona şans vermelidir...bu iş tolga ile olmayacak anlaşılan

Terzioğlu
03.09.2007, 20:20
Bolu kampindan görüntüler..

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/030907idman5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/030907idman1.jpg

Selimag
03.09.2007, 20:23
bu kadar olaydan sonra sans verilse bile, yonetim ve teknik direktor degismedikce, bu tarz kadro disi kalmis oyunculardan bir verim alinamayacagina inaniyorum...
aksini beklemek cok hayalperestlik olur...

mehmet83
04.09.2007, 05:16
aciyorum adama ya resmen bitirdik adamin hayatini. boyle bisey olurmu ya nasil yapilir bi insana bu. adam topun neye benzedigini unutmustur kesin. madem oynatmayacaksin birak gitsin adami. ulan kel ziya adam degilsin

TSKara61
04.09.2007, 09:15
Musampa ve Jun icinde gecerli

kivancpehlivan
04.09.2007, 09:58
valla yazık ahmet ondan daha mı iyi allah aşkına, hiç olmadı kiralık verseydiniz, kadro dışı bırakmakta neymiş yazık ettiler adama!!!

Emre İskender
04.09.2007, 14:57
yeter artık be yeter bu ne yabancı oyunculardan kadro dısı kalmayan var mı... jeff git kaç kurtar kendini

uftinci
04.09.2007, 18:06
takımda en çok acıdığım adam 6 yabancı kontenjanını işgal etmek dışında bi ot yediği yok.

KUTADGU
04.09.2007, 18:12
Jeffersonun ben hala çok iyi kaleci olduğunu düşünüyorum. Hele ki mevcutları ile kıyaslandığında Takımın birinci kalecisi olması gerekir. Tolganın kötü kaleci olmasından değil, çok iyi bir kaleci olmamasından kaynaklanıyor bu durum. Ahmet Şahin'i saymıyorum bile...

Jefferson mutlaka takıma kazandırılmalı
Eğer olmuyorsa da mutlaka kiralanmalı..
BU adamın ne olursa olsun bonservisi bizde olmalı.
Ne olursa olsun

MarceloTS
04.09.2007, 18:14
Ben Jefferson'ın yerinde olsam dayanamazdım bu işkenceye.Tolga,Ahmet Şahin gibi iki yeteneksiz kalecinin arkasında kalmak bi futbolcu için ne kadar acıdır.Peygamber sabrı var adamda hala bırakıp gitmedi helal olsun Jefferson..

sarman61
04.09.2007, 18:49
Ben acıyorum bu adama ya Trabzon'a geldikten sonra z.d tarafından karıyerı bıtırıldı...Bence tolga'ya verdigi sans kadar jefferon'ada verse bir yerlere gelebilirdi...

sarman61
04.09.2007, 18:49
Aynı seyi musampayla jun'ada yaptı z.d bır suru para bosa gıttı halada gidiyor

Emre B.
04.09.2007, 20:46
Oynatmıyosanız Brezilyaya kiralayın.Geleceğin Didası 2010'da kale onun diyolardı.Çoğu yabancı gini onunda hayatını bitiriyoruz.

ince_memed
04.09.2007, 23:47
bu adamı da harcadılar ya helal onlara.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
05.09.2007, 10:09
Jeffersonun ben hala çok iyi kaleci olduğunu düşünüyorum. Hele ki mevcutları ile kıyaslandığında Takımın birinci kalecisi olması gerekir. Tolganın kötü kaleci olmasından değil, çok iyi bir kaleci olmamasından kaynaklanıyor bu durum. Ahmet Şahin'i saymıyorum bile...

Ne olursa olsun

Tamamen katılıyorum, Tolga da bizim göz bebeğimiz ama Jeff kesinlikle takımdan soğutulmamalı...
Çok büyük bi yeteneği çürütüyoruz malesef

Oğuz B.
05.09.2007, 16:04
ziyazede 7 :(

Yasin N.
06.09.2007, 01:02
Bu adam alışkın değildir böyle soğukluklara yapma ziya etme ziya yazık ettin jefo yaa:)

Terzioğlu
06.09.2007, 02:11
http://www.youtube.com/watch?v=bcF7mSAY154&mode=related&search=

bakin bizim pantere

http://www.youtube.com/watch?v=5WBUPoKCz9w

bu videoda 50nci saniyede müthis bir penalti kurtarisi var..

cabri
06.09.2007, 03:51
Helal olsun çocuğa.. Bu kadar işkenceye iyi katlanıyor. Kaçsın diye uğraşıyorlar adam gık demiyor. Bu moral motivasyonla başarılı olması da çok zor artık. Hazırlık maçlarında oynatılsa belki talibi çıkardı o da olmadı. Neden oynatılmadığı da belli değil. İlginç bir takım olup çıktık vesselam..
ziya ne düşünüyor kimbilir :confused:

Kadir
06.09.2007, 03:53
bu adam oynatılmayacaksa gönderilmeliydi diye düşünüyorum ve acaba jeff in piyasası , isteyeni yok mu diyorum.

Terzioğlu
06.09.2007, 04:26
bizimkilerin akli hic calismiyorki madem adami satmak istiyorsun en azindan intertoto ve hazirlik maclarinda adama görev verki görsünler adami..

Ertan 51
06.09.2007, 08:13

Ne olursa olsun
:alkış:
evet aynen öyle çok haklısın bende aynısını düşünüyorum.

ferhaTS87
08.09.2007, 13:31
tolga ankaragucu macına yatısmeye bılırmıs(ınsallah yetısmez) bızım her seyı cok bılen hocamız jeff e bı sans verse

Barış BAKIRTAŞ
08.09.2007, 14:06
Bir oyuncuya ancak bu kadar eziyet çektirilir. Hataları olmuştur ama bunları hak etmiyor. Ben yinede tolgadan daha çok güveniyorum ona..

Kadir
08.09.2007, 15:24
tolga ankaragucu macına yatısmeye bılırmıs(ınsallah yetısmez) bızım her seyı cok bılen hocamız jeff e bı sans verse

ahmet şahin ne güne duruyo nuri albayrak ın oğulcucuğu (!)

emre81
08.09.2007, 16:16
Bu adam kötü kaleci değil bencede oynamalı en azından Ahmet Şahin'in önünde olmalı. Bu adam ilk geldiğinde çok umutluydum ilerisis için ama beni hayal kırıklığına uğratan üzerine birşeyler katmaması oldu, ama bunda kaleci antrönerlerinin de yanlışları var bence 2 çok genç kalecimiz vardı ve bunlar kanımca yeterince gelişme kaydedemediler çok iyi bir hoca ile eksik yönlerini geliştirebilirlerdi 2 senede ama olmadı. Neyse sonuç olarak şu an itibarıyla Tolga formda değil bence Jeferson'a şans verilebilir idman performanslarına bakılarak umarım bu kalenin ağırlığını kaldıran dengeli iki kalecimiz olur yakın zamanda.

MURAT İNCE
09.09.2007, 12:23
trabzonsporun kalesine daha iyileri gerekiyor ama bu adamında 3. kaleci durumunda olması haksızlık gibi geliyor bana

kLLizo
10.09.2007, 13:57
trabzonsporun kalesine daha iyileri gerekiyor ama bu adamında 3. kaleci durumunda olması haksızlık gibi geliyor bana

katılıyorum sana

ben bu adamın biraz sabredersek çok güzel kaleci olacağına inanıyorum

Ali İhsan
10.09.2007, 14:07
Artık Jeff oynasın. Tolga şansı kullanamadı ve bunu bilmesi lazım. Çalışması gerektiğini anlaması lazım, kulaklarının çekilmesi lazım. Jeff artık bazı şeyleri anlamıştır bence. Çok iyi bir profesyonel ve yetenekli bir kaleci. Kalede görmek istiyorum...

Murat'
11.09.2007, 20:59
caN KARYAĞDI....dün kuzey tv de jeffersonun bolu kampında çok iyi bir performans gösterdiğini söyledi

poetricus
11.09.2007, 21:19
caN KARYAĞDI....dün kuzey tv de jeffersonun bolu kampında çok iyi bir performans gösterdiğini söyledi
Desenize yine yedek kaldı.

Kadir
12.09.2007, 02:36
abi bu can karyağdı ne ayak ya herşeyden haberdarmış be.

ferhaTS87
13.09.2007, 00:20
jeff kaleye tolga kulubeye ahmet te zıyayla beraber gumushaneye

Samet Berber
14.09.2007, 00:54
kalemizi koruması gereken tek isim ama yedek olarak bile göremiyoruz...

zanoylu
16.09.2007, 13:14
Bu kadar futboldan uzaklaştırılmamalıydı adam hiç oldu gitti.Hem adama hem paramıza yazık.Yetenek olarak bence Tolgadan daha iyi seviyede.

Emirhan Makul
16.09.2007, 13:30
jefff düzelir mi acaba diyeceğim ama yok umutsuz vaka burası brezilya ligi değil

Cem Balcı
16.09.2007, 20:23
bence tolga dan daha iyi bi kalecei ama ziya hoca sağolsun onuda harcadı durun bakalım daha kimler harcanacak...

Emre B.
20.09.2007, 14:23
Çok hatalı gol yedi ama iyi oynadığında da maçı kurtarıyo.

burnaklioglu
26.09.2007, 12:25
Nerede, ne yapıyor? Onu da takımdan kaçırtacak bu Allah'ın başımıza bela diye gönderdiği kel???Hadi İlk 11'i geçtim, Kadroda neden yok be adam! Kadroda neden yok!!!

Pardon... Hatırladım. Onu da göndereceksiniz. Onu da harcayacaksınız ki, Trabzonspor bir kaliteli ismi daha kaybetsin! Biliyorum sırf bu yüzden varsınız zaten!!!

burnaklioglu
26.09.2007, 12:27
jefff düzelir mi acaba diyeceğim ama yok umutsuz vaka burası brezilya ligi değil
Kardeş, Brezilya Ligindeki hücum oyuncuları hangi ligde var yahu? Adamlar her sene kendilerini kanıtlayıp avrupaya transfer olmak için nasıl uğraşıyor, nasıl çalışıp didiniyor ve her maç nmasıl bir performans gösteriyor bir görsen?... Jefferson' TS'ye geldiğinde neler dediler, Aurelio ve Pareira bile adamdan övgüyle bahsetti. Hatta Pareira onu dünya kupasına götüreceğim diyordu. Sağolsun bizim işbilir teknik kadromuz herşeye kadir. Yediler adamın başını da.

poetricus
26.09.2007, 12:41
Jefferson hangisiydi yahu?
Şu sarı yeleli saçları olup sonradan futbolu bırakan mı;
Devamlı sol bek oynatılıp Almanya'da uçaktan inmeden asist yapmaya, iner inmez gol atmaya başlayan mı;
Avrupanın süt düzey takımlarında oynayıp, bizde bir türlü hazır olamayan mı,
Topçu olmadığı halde futboldan anlamayan Porto yönetiminin 3.5 milyon Euro saydığı Sırplı mı;
Yoksa inetrenete girmesi yasaklanan ve yasağa uymadığı için karga tulumba gönderilen mi,
Yoksa sağ kanatta pis çalımlar atarak mantaliteyi bozan mı?

Galiba şimdi hatırladım; Jefferson sarışın zenci, şişman çelimsiz, uzun boylu cüce olan sağ bekti değil mi?

Yavuz Hasan
27.09.2007, 08:33
yasiyomu bu hala

Ali İhsan
27.09.2007, 09:23
Yazık ettiler gül gibi kaleciye, oysaki geçen sene iyiydi ama o 7 maçlık periyotta her maç bol gol yediğimizden değil gol atamayıp kaybettiğimiz gerçeğini göremedik ve bu adamı harcadık. 7 maçlık dönemin faturasının bir tek ona çıkarılması ne kadar kötü...

Murat'
27.09.2007, 10:17
Yaaa iddaa edeiyorum bu kaleci tolgadan çok daha iyi kaleci nasıl oluyorda ilk 18 e bile giremiyor anlamıyorum...Ziya doğanın kesinlikle takıntıları var....

Burak
27.09.2007, 12:33
bari kupada oynatsa da gorse nasIl yanlış yaptığını ziya

Samet Yildirim
27.09.2007, 15:57
jefferson tolgaya göre 10 kat daha....bide utanmadan ilk 18e bile almiyor yaniahmet sahin jeffersondan daha iyimis töbe töbe...

Mehmet51
27.09.2007, 16:21
jeffe yazik oluyor be.bi gidin de idmanlari takip edin.su an en iyi en formda kalecimiz odur.tolgada iyi kaleci.ama güvenemiyorum ona.aynen kücük cocuk gibi duruyo kalesinde.her hafta ahmet sahini ilk 18de görünce soke oluyorum yaa.

bakigokhan
28.09.2007, 21:44
sadsece sen şoke olmuyorsun.her degajı nereye gider diye düşündüğümüz,kendisi planjön esnasındayken tayfunun yetişip topu uzaklaştırdığı bir pozisyon varken hala bu adam oynamıyor ya.Herşeyi geçtik topu oyuna sokmasından dahi en az 10 kat daha iyidir Tolgadan.Eyvallah değerlerimize sahip çıkalım ama bu arada da işi ehline vermek gerekir ki bence kalede işin ehli olan jeffersondur şu aşamada.Adam idmana çıkarken transferin son gününde dahi kaleci aradılar.He çok mu mükemmel değil.Ama kaleci oynayarak gelişir kendini de geliştirir.Şu aşamada herhangi bir yere gönderemediğimize göre ve gelişimini daha düşük seviyedeki bir takımda sağlayamayacağına görebu adamı kazanma çabasında olanların oynatması gerekir.Yoksa biz çok yanacağız kaybettiğimiz puanlara.Tabi bu adamı yıldırıp göndermek isteyenlşer varken kazanmak vs kimin umrunda ki.Nasılsa para onların değil.Nasıl olsa bundan önce satacak daha çok adam var.He alacak kimse kalmazsa o zaman da affedilip belki biizi bir gün kurtarır diye umut bağlarız bu kaleciye de.Görüntüde de umut bağlamaya doğru gidiyoruz gibi

Sefa Murat Dokuz
30.09.2007, 10:40
Gerçekten takımda adaletsizlik diz boyuna ulaştı artık yeter her maç en az 2 geri pasında hata yapa rakip forvetlere alda at diyen bir kaleci var kalede ve bolunun en formda ismi jefferson yedek ayrıca kariyerine bakınca brezilya ligi üst düzey ligde en iyi kalecilerden biriyken bize gelmişti Ziyanın artık kaleye jefffersonu koyması lazım böyle olamz.Adam çok dürüst biri ki oynatılmıyor die kaçmadı bir kaleci için en önemli şey oynamak maç tecrübesidir ama jeffersonu oynatmayarak köreltiyor. Tolga da yetenek yok sadece trabzonspor ruhuyla oynuyor ama jeffersonun yeteneklerini kullanamıyoruz takmışız bir valdoya devam ediyor bence tolganın da jeffersonun da ahmetin de yediği golleri çıkartsak burda kurtardıklarını saysak fark ortaya çıkar bir kere tolganın %100 maça etki edip kazandırdığı 1 tane maç yok kendisi bize galibiyet hiç getirmedi.
Ama jefferson derbilerde ve k.erciyes maçında çizgiden çıkardığı top(gol olsa 2-0 geriye düşüyorduk) ve diğerleriyle en azından 3-5 maç çevirdi ki birde ankaraspor maçları var sahane oynadığı. Tolganın bir penaltı kurtardığını kayseride hatırıom bide g.birliğinden saçma sapan goller yiyp 1 penaltı kurtarmıştı. Başka bir ii maçı yok ayrıca derbilerde berbat ötesi oynuyor.
inenüdeki 3-2 lik maçı hatırlayın tarihi farkı kaçırmıştık kalede jefferson vardı musanın ağlarımıza gönderdiği topu son anda çıkarmıştı ve kırılma noktasıydı resmen.
Trabzonda tolga vardı skor 3-2 ydi gene ama bobodan bir gol yedi evlere şenlik. Ahmet şahin in 1250 metreden yediği wedersondan gol top sektirmesi Tolganın galatiden yediği gol falan AMA hala jefferson yedek ki jefferson o oyndığı son lig ankaraspor ve kupa ankara spor maçlarında gol yememiş ve çok da güzel oynamıştı. Ne hikmetse artık bizim ZİYA baba nın neşterine uğrayan yabancılardan oldu. En azından kişilik olarak çok dürüst biri ki çıkıp gastelere falan konuşmuyor sorun çıkarmıyor. Başka biri olsa ya kaçmıştı ya olay çıkarmıştı. Bırakın jeffersonu ahmet şahinin arkasında kalan ben olsam fesh ederim sözleşmemi ve ben iddia ediyorum jefferson bu gun brezilyaya gitse 1 günde 10 klüp bulur kendisine Tolga yı da sebat ancak alır. Türkiye liginde kalesi en zayıf takım biziz şu anda.
Vegası hasagiçi serdarı volkanı orkhunu aykutu hakanı rüştüsü ıvankovu .... alayı tolgadan iyi kaleci

TSKara61
30.09.2007, 12:36
Kaka 100 de 100 katiliyorum. Yazik ya adam 1 yildan beri yedek kulubesinde. Neden acaba? Ziya Dogan sadece sacma sapan seyler hakkinda konusuyor, hic bizim istedigimiz sorulara cevap vermiyor

Öztürk Adem
30.09.2007, 14:04
Yine Ayni Yine Ayni Deisen 1 Sey Yok Keske Verbilsek 1ne

Alptuğ
04.10.2007, 22:56
ne alemde nerde yedek de degıl sanırım nedır son durumu