PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jefferson de Galvao

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Terzioğlu
26.08.2006, 04:03
bence sans verilmesi lazim aslinda iyi bir kaleci

Harun
27.08.2006, 22:19
Bugün çok şanslı sayılırdı rakip takım ataklarında top direk kalye hiç gelmedi.Yan toplardaki zaafı devam ediyor.

10 üzerinden 4

Ali Özcan
28.08.2006, 00:08
ya iki maç iyi oynadı diye yelkenleri suya indirmeyelim...bize pletikosa lazım

Özkan Erdem
28.08.2006, 00:15
Bir çok kişinin aksine kötü oynadığını düşünüyorum. Çok kritik hatalar yaptı. Gol yemeyişi Selahattin'in kendisine bir jestidir.

sarman61
28.08.2006, 08:42
Bugün çok şanslı sayılırdı rakip takım ataklarında top direk kalye hiç gelmedi.Yan toplardaki zaafı devam ediyor.

10 üzerinden 4

Hocam bu şakamı. Yoksa ciddimisin. Yan toplarda çıkıp aldı topu. Vede riskli alanlarda topu yumrukladı. Olması gerekende buydu.

Tansu Onur Erdoğan
28.08.2006, 09:34
o sutlardan hic biri kaleyi tutmadı ki tutsa 3 tane yerdi kafadan

sefa_61
28.08.2006, 17:11
gündemde bu kadar trabzonla ilgili kaleci tranferi varken moralini bozmadan bu maça çıkıp olabildiğince iyibir oyun oynaması bile yeter

BordoMavi86
28.08.2006, 17:24
bu adam genç tecrübesiz sanırım ve aynı şekilde genç ve tecrübesiz olan bi kalecimiz daha var hemde Türk TOLGA bence jeff deneyim kazanacağına TOLGA deneyim kazansın eğer böyle olacaksa daha iyi ama bu takıma sağlam bi kaleci şart!!!

_OziloZ_
28.08.2006, 18:19
Sanırım burada futboldan çok duygularla yorum yapılıyor.
Trabzonspor'un kaleci sorunu yoktur. Bir golde kaleciden önce savunmada hata vardır. Tolga ve Jefferson bize fazlasıyla yeter.Kademe yerleşiminde hata yapmazsak gol yemeyiz.

Ligin en az gol yiyen takımı 2 gol yemiş.Biz ise 4 gol yemişiz.Nasıl kaleci sorunudur bu? Maçları iyi seyrettiyseniz bizim yaşadığımız asıl sorun rakibe pozisyon vermedir.En son Denizli maçında Selahattin bir çok yerde boş kaldı. Soruyorum size bu Jefferson'un suçu mu? Yoksa onu boş bırakan defansın mı?

beratiabi
29.08.2006, 01:29
Bu çocuk iyi kaleci bundan iyisi alınırsa olur ama bence iyi kaleci. İki üç sene sonra bu adama para veripte alamazsınız beyler. Biraz mantıklı düşünün

Club_61
03.09.2006, 04:30
Nerdeyse Tolga Jeff ten iyi diyeceksiniz. bu adam bizde olmasaydi belki şimdi brezilya milli takımının kalesindeydi. bizim savunma yaktı bu adamı. Adamın kendine guveni kayboldu ve sakatlıklar yasadı. bu adama kac milyan dolar para verildigini bilen var mı . tolgaya sabredecegimize buna sabredelim en azından kumaşı iyi bir kaleci sadece guveni eksik ...

yaranozlu
03.09.2006, 09:27
iyi tamam sabretcez mecburen ama her hatalı gol yediğinde (tabi arada yicek ama toplam sayısına bakcaz) buraya yazıp hesap kitapla kaç puan kaybettirdiğini görelim. inş. düzelir ama ben pek umutlu değilim. petkovici hep severdim ve gitmesin diye ağladık ama biz elimizdekinin kıymetini bilmeyiz....

Club_61
03.09.2006, 16:15
bırak allah askina petkovic yan toplardan kac tane gol yedi saymadın herhalde .

Şentürk
04.09.2006, 15:36
bence jeff tolgadan çok daha iyi ve gelecek vaadeden bir kaleci ancak trabzonspora tecrübeli ve hata yapma oranı çok daha düşük kaleci lazım!

CÖMERT
04.09.2006, 18:31
İyİ Bİ Kalecİ Ama Trabzonda Oynayacak Kapasİtede DeĞİl.trabzon BÜyÜk Takimim Dİyosa Çok Daha İyİsİnİ Almali.jeff Tam Sakaryalik(vb) Kalecİ

Haluk Ongan
04.09.2006, 20:03
yapmayın etmeyin ya jefferson ileride çok büyük kaleci olucak ben inanıyorum bu senede sabredelim olmadı gönderelim ama bence kaliteli kumaşı iyi sadece brezilya ligiyle burayı bir tutmayın yorum yaparken biz bu adamı aldık diye kıyametler koptu brezilyada biraz sahip çıkalım yabancılarmız çok kaliteli

Beytullah
04.09.2006, 21:24
ya cok merak ediyorum bu kaleci için nasıl klup basmıslar???

Volkan Yavuz
05.09.2006, 22:45
YA ALLAH ASKINA SIZ BU KALCIDEN NE ISTIYORSUNUZ YAAAAA????? Bu Adam daha Cok genc ve Yetenekli son maclarda toparladi kendi Jeff Jeffi hayatta satmiylaim!!

OLCAY ÇAKIR
09.09.2006, 18:03
çok iyi kalecisin jeff.

pletikosa denen adamın kaç maçını izleyipte alınmalı diyor bazıları anlamış değilim... nekadarda kancası bol takımız ...

olanların kıymetini bilin...uyum için zaman verin..hepsi bu...

Seleukia
11.09.2006, 00:50
maci az daha baslamadan bitiriyordu bugun bizim icin ama sonra iyi toparladi,ama yine de her top geldiginde yuregim agzimda

Berk Akçay
11.09.2006, 00:55
valla çok iyidi jeferson böyle devam et

no NAME
11.09.2006, 00:57
tek kelime . çok iyiydin.

Harun-61
11.09.2006, 01:05
her topa ucuyor mübarek :-), ben begendim bugün...

ilk dakikalarda cezasahasi icindeki kivrak calimlarin icinde te$ekkür, ama bidaha yapmaaaa :)

antagonist
11.09.2006, 01:18
Bobo'ya ne yaptın öyle yaw :) :)

Özkan Erdem
11.09.2006, 01:19
Bu adam kaledeyken içim rahat maç izleyemiyorum.. Maçın başında Bobo'ya attığı çalımlar neydi öyle, bir kaptırsa yaktı takımı, şanslıydı.
2 golde pozisyon hatası yaptı, her pozisyonda çizgide bekler ne diye açıldı hiç anlamadım..
2-3 kritik topu çıkardı hakkını teslim edelim ama daha iyisine ihtiyacı var Ts'un..

Uğurtan
11.09.2006, 01:34
Yeter artık ama güvenin bu adam ayw bejeke nin kalecisini gördünüz dimi? Mondragon bile ne fahiş hatalar yapıo bu adam taş gibi kaleci daha da iyi olacaktırr...Öncelikle defansımızı düzeltelim adamın yediği gollerde bile hata buluosunuz öne çıkmış yani başkasının hatasını düzeltecekti öyle mi yuh artık..
Fatih akyele söleyin bunları ve şansı da yanında olsaydı o top muratın topuğuna çarpmazdı çarpıpta tam kaleye aşırtma olmazdı kurgulusan istesen olmaz yaw.. Bence jeff maçın en iyilerinden birisiydi..Tebrikler daha iyi olacaktır..

Club_61
11.09.2006, 01:39
Bobo o calimdan sonra futbolu bıraksin . :)))))))))))

Hüseyin Çümen
11.09.2006, 02:27
2 tane çalım be yuh bejekeliler yanımda ulen bu brezilyalıların kalecisi bile teknik oluyo dediler :D

firidin61
11.09.2006, 02:33
Bu adam kaledeyken içim rahat maç izleyemiyorum.. Maçın başında Bobo'ya attığı çalımlar neydi öyle, bir kaptırsa yaktı takımı, şanslıydı.
2 golde pozisyon hatası yaptı, her pozisyonda çizgide bekler ne diye açıldı hiç anlamadım..
2-3 kritik topu çıkardı hakkını teslim edelim ama daha iyisine ihtiyacı var Ts'un..

kardesim iyidir veya kötüdür ona bişey demiyorum ki bence bugün çok iyidi...

2 golde(kaleci oldugum için söyliyim)pozisyon hatası yapmadı karsıdan gelen bi adam varsa ve adamın vurucagını kaleci hissederse öne hamle yapar açıyı daraltmak için oda bunu yaptı ama sanssız şekilde top muratın ayagına çarptı.....kontrpiyede kaldı....

bugun günün iyilerindendin jeff hadi darısı osasunın basına:)

Terzioğlu
11.09.2006, 03:22
bu mac mükemmeldi bence ben hata falan görmedim gollerdede KESINLIKLE hicbir hatasi yokdu ilk gol savunmanin(fatih akyelin) hatasiydi ikinci golde sanssizlik iste ben artik jeffersona yavas yavas güveniyorum böyle devam etsin.

TSKara61
11.09.2006, 05:24
Musa Buyuğun geri pasında hatalı sayılabilirdi ama diğer pozisyonlarda hatası yoktu. Bide çalımlar çoooook riskli hareketler ama dünyanın en iyi kalecileri bile arada sırada yapıyo.

Terzioğlu
11.09.2006, 07:03
Musa Buyuğun geri pasında hatalı sayılabilirdi ama diğer pozisyonlarda hatası yoktu. Bide çalımlar çoooook riskli hareketler ama dünyanın en iyi kalecileri bile arada sırada yapıyo.

o pozisyonda ne yapabilirdiki ? musa büyük ters vurdu topa istemedigi sekilde ve top bizim kaleye dogru gitti jeffersonun bence hic hatasi yok bu pozisyonda tamamen musanin sucu

İslam Sezer
11.09.2006, 08:47
yaa biz bu jeff.i kaleden alıp başka mevkilerde oynatalım,neydi o çalımlar,helal valla.sonu viktor gibi olmadı Allahtan....

frango
11.09.2006, 09:35
evet çok kritik kurtarışlar yapt yedıgı gollerdede bence çok bi hatası yoktu

isaret parmagi
11.09.2006, 10:43
İlk defa güzel bi maç çıkardı..

Ama sık sık yüreğimi ağzıma getirdi beaa..

kaplan6161
11.09.2006, 11:39
Millet boşuna demiyor. Brezilya'dan kaleci almayın oyuncu alın diye

Aslıhan
11.09.2006, 11:41
çok yanlış çıkışlar yapıyo

hep önde duruyo :mad:

champions
11.09.2006, 11:42
hiç güven vermiyo devre arası gider bence yabancı alınacaksa çok tecrübeli ve kaliteli olmalı sıradan olacaksa yerli olsun defansın ortasınada yabancı alınır

ozcan_asanoglu
11.09.2006, 11:44
çok büyük bi aşama kaydetmezse ki bana göre çok zor, devre arası gider. Türk olsa sabır gösterir, beklersin ama yabancı kontenjanını dolduran bi adam öyle beklenmez..

bahadır2561
11.09.2006, 12:26
brezilyalı oldugunu biliyoruz güzelim bunu kanıtlamana gerek yok çalımlar felan bilek hareketleri de yattara'yı aratmadı hani :D

onurkaradeniz
11.09.2006, 12:30
genelde iyiydi

messiburhan
11.09.2006, 12:58
arkadaşlar genele bakarsak ıyı kurtarışları var ama sevınemız bı nokta var demekkı takımda bı yattara yok ıcımız rahat olsun

Kara Mert61
11.09.2006, 13:00
ben bu kaleciye hiçç güvenemiom..dün de bnm haklı olduğumu bir kere daa gösterdi..bu kaleci ile zorr...şu çlm hareketinde gol yesek nolcaktıı...kaleci böle bişe yapar mı ya...

isaret parmagi
11.09.2006, 13:27
arkadaşlar genele bakarsak ıyı kurtarışları var ama sevınemız bı nokta var demekkı takımda bı yattara yok ıcımız rahat olsun

Sonucta Brezilyalı kanında var...

osmanli.61
11.09.2006, 13:42
Ya Bu Adama Bİr Kere Destek Olun. Bakin O Zaman O Da Daha İyİ Olacak. Bence Bu Kalecİ Bİzİm Takimda Rahat Oynar...

okan6161
11.09.2006, 14:10
genelde iyiydi ama o çalım ah bir kaptırsaydı görürdü sonra bir de musanın kafayla geri pasında hatalıydı yoksa çok iyiydi

Erbay
11.09.2006, 14:44
Hala güven vermiyor ama ilk günlerini hatırlayınca şimdi şükrediyorum.

Murat'
11.09.2006, 14:58
boboya attığı çalımşlar süper ama o görevini unutmasın bence onun işi topları tutmak o topu kaptırsaydı şimdi hepimiz bağırıp çağırıyor olacaktık

Halit Aydın
11.09.2006, 15:02
hadi KANCA neredesin devre arası bi kaleci avına çık brezilyaya:D:D
ama lütfeeeen hemen gel tamam mı çok durma çünkü orada yaz baslıyo anlarsın yaa:D :confused:
Jeffersonun güveni kendine gelmiş çalım malım bakmayın o kadar da olur:D
birçok gollük pozisyonu son anda çıkardı
ha birde delgadonun frikigi yan aglara gitti ya ezikler nasılda goool diye sevindi:D:D

Özge
11.09.2006, 15:06
jefferson brezilyalı olduğunu gösterdi o çalımlarla:D

achil
11.09.2006, 15:51
jimlastikcilere karşı cok iyiydi insallah böyle devam eder. bazen sacmalıyor ama :) neyse

61viya
11.09.2006, 16:05
Maçın başında yaptığı çalımlar riskti belki ama hiç şu açıdan baktınız mı bilmiyorum..Çarşı gibi bir taraftar karşısında o hareketi yapmak cesaret işidir..Ve bir kaleci yapabilyorsa bunu,kendine güvendiğinin göstergesidir..Maymuna döndü herif :D Meşhur abim dedi zaten :" Göreceksn Cef çk iyi maç çıkaracak.O hareketi yapmak cesaret ister" diye..Nitekim öyle de oldu..Yediği iki goldede hiç bir hatası yoktu..

Teşekkürler cef...Nazarlardan korsun allahım seni..sizi...

CeSS
11.09.2006, 16:16
Bu adamdan kaleci olmaz , Tolga'ya güveniyorduk o da bir çuval inciri berbat etti. Yaptığı hareketler cesaret işi degil tamamen dengesizce , cok büyük hataları var , kurtardigi toplar diyeceksiniz , dikkat edin cogu üzerine geliyor , o kadarinida kurtarsin yani. Neredeyse maçi veriyordu , zamansız cıkışları var , ilk golde hatali , musanın neredeyse kendi kalesine atacagı golde maç gidebilirdi. musa topa hakim senin orada ne işin var güzel kardeşim.

Türkiye'de oynarsın ama 2.ligde.

yaranozlu
11.09.2006, 16:40
bu adam kesin alkol kullanıyo...... belki de esrar falan....

jefferson61sefa
13.09.2006, 14:43
jefferson apoel denizli ve besiktas maçında çok iyiydi
özellikler besiktas maçından süperdi ben demiyorum bizim eski gol kralımız necmi perekli bunu karadeniz gastesindeki yazsınında dedi bence o musanın ters vurusunu süper çıkardı
burağın sutu sansa yere sekti yoksa tutabilirdi zaten öbür gol balına gene murat ocağa çarptı kurtarması çok zordu onu 2 adım geride olması lazımdı ama o zamanda top murat ocağa çarpmasa kesin gol yerdi bence yeri iiyidi
sadece şu geri paslarda güven vermiyo ama istatisliklere baktığımda bu sezon 3 maç oynamasına rağmen en çok geri pası atılan 2.kaleci jefferson işte buda onu hataya zorluyo bu da defansın top çıkarma yeteneğinin olmamasını gösteriyo

yağız61
13.09.2006, 15:40
herşeye rağmen çokta güven vermiyor.her an hata yapacakmış gibi ounuyor. bunu takım iyiyken söylemeliyiz.bu benim şahsi fikrim.

Özsu
14.09.2006, 11:50
Bence takıma uyum sağladı, kendine geldi we şuanda hakkını wermemiz lazım. Bana güwen weriyor açıkcası. bjk maçında yediği iki golü her kaleci yerdi. ama çıkardıklarını herkes çıkaramazdı. özellikle musanın ters wuruşunu. takım takım olunca herkes iyi oluyor. dolayısıyla takım olmayı sürdürmemiz gerekir diye düşünüyorum..

champions
14.09.2006, 12:56
biz jeffersondan süper bi performans beklemiyoruz ama en azından iyi bi performans göstersin şu ana kadar kötü olduğunu söyleyemeyiz

Özkan Erdem
14.09.2006, 20:49
Trabzon tarihine geçiyorsun valla, olmaz olsun senin gibi kaleci..

Emre B.
14.09.2006, 22:31
Hadi diyelim 2. golde defans hatası vardı ilk golde ne yaptın be Jeff?

celaleddinozlu
14.09.2006, 22:35
böyle kaleci olmaz ben başka bir şey demiyorum

agahozlu
14.09.2006, 22:44
2. gol için pek birşey söylenmez belki ama ilk golü uzaydan yedi...kalenin ortawsında durmuyor bu kaleci

Harun
14.09.2006, 23:04
Ahmet şahin'i arar oldu gözlerim birde onu deneyelim yapacak birşeyimiz yok.

TSKara61
14.09.2006, 23:07
Evet Ahmet Şahini niye denemiyoruz anlamadım Tolgaya o kadar şans tanıldı, Ahmet Şahin 1 maç oynadı adam bidaha oynayamadı. Jefferson hiç güven verici değil her pozisyonda gol olma tehlikesi var bu adamlan ne yapacağı hiç belli olmuyor.

laznrock61
14.09.2006, 23:09
Jeffte bi miyopluk oldugunu dusunuyorum..

Özsu
15.09.2006, 12:35
Güwenimi sarstı. tam dıyorum iyi oluyor, diğer maçta kötü. İki goldede mutlak hata war. hele 1. gol göstere göstere atıldı yaa. ahh jeff ahh..

Özge
15.09.2006, 13:12
Güwenimi sarstı. tam dıyorum iyi oluyor, diğer maçta kötü. İki goldede mutlak hata war. hele 1. gol göstere göstere atıldı yaa. ahh jeff ahh..

sana katılıyorum tam güvenmeye başlamıştım güvenimi sarstı ilk gol neydi öyle çıldırdım resmen 2. golde defansında hatası vardı sırf kalecinin değil

FoReVeR-TS
15.09.2006, 13:50
Jefferson seni u takımda istemiyorum!! Gökdeniz ersen ömer rıza ilerde bi taraflarını yırtıcaklar gol için sen ta uzayda gol yiceksin..yok güzel kardeşim.senin bu takımda işin yok..yıllardır şu kaleciye bi çöüm bulamadık.lazaroni hıyarı yüzenden doğru dürüst bi kalecide alamadık!!! İNADINA PLETİKOSAAAAAAAAA

volcano61
15.09.2006, 14:28
ilk gol de çok büyük hatası vardı.yediği gollerle saç baş yolduruyor bize.bu adamdan hayır yok.benim tercihim tolga.

UğuR
15.09.2006, 14:33
Herhalde Osasuna maçıyla yönetime beni gönderim mesajını verdi.İnşallah mesaj alınmışdır.Devre arasına kadar beklemek zorundayız ne yazık kki

sametaydin
15.09.2006, 14:35
ya böyle goller yemeye devam ederse çok büyük zarar verir takıma.
bir an önce uyarılmalı. böyle gitmez.

Aslıhan
15.09.2006, 14:40
Herhalde Osasuna maçıyla yönetime beni gönderim mesajını verdi.İnşallah mesaj alınmışdır.Devre arasına kadar beklemek zorundayız ne yazık kki

evet devre arasına kadar beklemek zorundayız ama devre sonuna oynatmak zorunda değiliz :confused:

Akın_61
15.09.2006, 15:23
Jefferson KENDİ BELETİNİ KESTİ..BU ADAMLA OLACAK İŞ DEĞİL BU DEVRE ARASI KESİNLİKLE GÖNDERİLMELİ YERİNE DAM GİBİ BİR KALECİ ALINMALI....

The Legend
15.09.2006, 15:31
takımda kaleci yok.kaleci demek üstüne gelen topları yumruklamak dışarı giden toplarada uçmak demek değildir.bide gol çıkar be mubarek.

Muhalif
15.09.2006, 15:39
Hanım koş Jeferson top kurtardı diye bağırasım geldi akşam son dakikalarda karşı karşıya bir top kurtarınca.. Önceden geri geri kaçardı bire bir pozisyonlarda.. bakın 2 senede kendisini bayağı geliştirdi ve çıkıp açı kapatmayı öğrendi.. 2 sene daha sabredersek hava toplarına yumruk atmayı bırakıp bloke etmeyi öğrenir.. sonraki 2 senede de uzaktan atılan şutları tutmayı öğrendi mi tamamdır.. alın size nur topu gibi bir kaleci..
İyi olacak inş:D

İleli
15.09.2006, 16:05
is yok kaleyi ya tolga alsin yada yeni kaleci alinsin..

dinceraydogan
15.09.2006, 16:43
Jefferson'ın ilk yediği gol bana Petkoviç'in Ankaraspor maçında Wedersondan yediği golleri anımsattı. Jefforson'a gerek yoktu Petkoviç de bu golleri yiyor. Şu hırvat kaleci nasıl birisi bilmiyorum ( BJK ta Runye de hırvat ve mili takımda 3. kaleci ama gördük nasıl kaleci olduğunu ) ama Jefferson'dan iyi olduğunu muhakak

Haluk Ongan
15.09.2006, 16:52
tamam jefferson hatalı haklısınız ama tolga mı jefferson mu derseniz jefferson oynayacak tolgadan kaleci olmaz.
Ayrıca burada hiç birimiz Parreira dan iyi futbolu bilmiyoruz arkadaşlar maalesef.Bu adam ümit milli olmuş kalitesi var demek ki.Rüştü nasıldı ilk zamanlarında yediği golleri biliyoruz ama Türkiyenin en büyük kalecisi.Aynı şekilde Casillas da ilk zamanlarında kevgire dönüyordu ısrar ettiler sonuç ortada.Keza Victor Valdes kovası bile kaleci oldu.Kalecilik güven meselesidir.İstikrar gerektirir.Jefferson babamın oğlu değil.Tamam hatalı gol yiyor.Ama el insaf be elbet birini yiyecek her mac 10 pozisyon veriyoruz.

Muhalif
15.09.2006, 17:04
Ben Pareira'dan iyi biliyorum!
Bu Brezilya'lıların bir dayanışması olamaz mı yani? referans Paraira olunca bizim gibi kekler de atlar adamı almaya ve elinde patlar sonra.. Eller de Brezilya milli takımının formasını giymişti.. Brezilya'da futbolcu pazarlamak için bir yöntem bu yahu.. 1 kez milli takıma çağırıyorlar o da hazırlık maçı falan sonra da milli futbolcu diye iteliyorlar bizim gibi amatörce transfer yapan kulüplere..
Ben Parreira dan iyi biliyorum dediğim gibi.. 27 Temmuz 2005 de ilk yorumumu yazmışım adamla ilgili.. bu adam topu tutamıyor, bundan kaleci olmaz!
Evet evet.. Parreira'da iyi biliyorum.. o kadar..

Haluk Ongan
15.09.2006, 17:09
senin eller diye beğenmediğin adam güney amerika şampiyonlar ligini kazandı ve banko oynuyor geçen hafta gol bile attı.Hata hep onlarda mı bizde mi?
Parreira ya laf ettin ya güldürdün beni adamın işi gücü yok Trabzonspor'a kazık atmaya uğraşıcak hayret ya

Analyzer
15.09.2006, 17:29
Ayrıca burada hiç birimiz Parreira dan iyi futbolu bilmiyoruz arkadaşlar maalesef.

Parreira Jefferson geldiği zamanlarda verdiği bir röportajda "Brezilya Milli Takımı’nda ancak 6. kaleci olur" diyerek Jefferson'ı çaktırmadan aşağılamıştı yahu:

http://72.14.221.104/search?q=cache:oekUEGXBmPUJ:www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~14%40tarih~2005-07-01-t%40nvid~598094,00.asp+parreira+jefferson&hl=tr&gl=tr&ct=clnk&cd=7&lr=lang_tr

Haberin ilgili kısmı:

"FENERBAHÇE’nin iyi bir kadroya sahip olduğunu ve Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olacağına inandığını söyleyen Parreira, ‘Kadrolarında Brezilyalı oyuncular da var ve ben onları hep takip ediyorum. Ancak, onların Brezilya Milli Takımı’nda oynamaları zor. Çünkü birbirinden yetenekli, hepsi birer yıldız olan çok oyuncularımız var ve ben seçim yapmakta zorlanıyorum’ dedi. G.Saray’da forma giyen Flavio Conceiçao’nun da iyi bir futbolcu olmasına rağmen, milli takım kadrosuna almayı düşünmediğini ifade eden tecrübeli teknik adam, Trabzonspor’un transfer ettiği kaleci Jefferson için ise, ‘İyi bir kaleci. Ancak, Brezilya Milli Takımı’nda ancak 6. kaleci olur’ yorumunu yaptı."

Şampiyonluk yarışındaki rakiplerimizden gs Brezilya'nın 1. kalecisini oynatmışken, anca 6. kaleci olur diye burun kıvırılan bir adama, bizzat burun kıvıranın referans verdiğini söylüyoruz:)

bordox
15.09.2006, 17:42
Adamlar kral pazarlamacı.

k@ndemir
15.09.2006, 17:52
o yediği ilk golden sonra bundan bi halt olmayacagını iyiden iyiye anladım!defol gittt

fanatik_zuzu
15.09.2006, 17:56
jefersonla bu işler olmaz!

BOZOHAN
15.09.2006, 18:05
jferson sabredillirse çok iyi kaleci olacaktır. beşiktaş maçında musanın ters vurusunu kurtardı ve maçı o an trabzonspor kazandı. o mesafeden o kadar hızlı koştuki bırak petkovici hangi kaleci olursa olsun topun arkasından sadece bakakalırdı. bu adama sabredelim. iyi bir kalece kazanacak trabzonspor buna adım gibi eminim.

Haluk Ongan
15.09.2006, 19:17
jferson sabredillirse çok iyi kaleci olacaktır. beşiktaş maçında musanın ters vurusunu kurtardı ve maçı o an trabzonspor kazandı. o mesafeden o kadar hızlı koştuki bırak petkovici hangi kaleci olursa olsun topun arkasından sadece bakakalırdı. bu adama sabredelim. iyi bir kalece kazanacak trabzonspor buna adım gibi eminim.

ohh be benim gibi düşünen biri daha varmış allaha şükür.

Özge
15.09.2006, 19:48
bjk maçında iyi oynadı ama osasuna maçında kötüydü

firidin61
15.09.2006, 21:23
yaa arkadaslar celtic kalecisi Boruc inanılmaz iyi bi kaleci acaba alamazmıyız_?Polonyalı olması lazım hem szymkowiak içinde iyi olur!!!!

nese ben yine kendi kendime bişeyler umut ediyorum ama bu yönetim beceripte bi kaleci alması bile zorken nasıl olurda Boruc u isterim Halt eettim bende şimdi yani!!!!!!!:mad:

champions
15.09.2006, 21:28
jefferson alınmadan önce kaleci arayışlarında borucda gündeme gelmişti ama her nedense alamadık sonrada celtic almış bende izledim bizim jeffersondan iyi olduğu kesin

Emre B.
15.09.2006, 23:15
Kalede hiç güven vermiyor.

xenit
15.09.2006, 23:22

Abi başka bir yerde bi güven veriyormu?

k@ndemir
15.09.2006, 23:24
trabzonspor türkiye sabır distribitörü oldu ztn

coolank
16.09.2006, 00:00
bu kadar rezil bir kaleci olamaz

Haluk Ongan
16.09.2006, 01:28
boruc u isteyen arkadaşlar onun kaleden kaleye gol yediğini bilmiyor sanırım hemde bizim sakaryasporun kalecisinden.Jeffersondan ne farkı var acaba.

İslam Sezer
16.09.2006, 01:33
okul açıldı.
koş ali koş.
topa vur.
jeff tut topu tut.
yumruklama,bakma tut,topu tut.
jeff oraya bakma,buraya bak.
zıpla jeff,topu tut.
ah jeff,vah jeff.
tur gitti tur jeff.

Mehmet_Mercanlı
16.09.2006, 02:02
bende onu söylüyorum onu başka biyerde oynatalım..;)

iyattara
16.09.2006, 02:09
ahh ahh gece gece efkarlandım da jeffi fırçalıyım dedim biraz!
ya vasat bi kaleci ol yeter ya lutfen ya ekstra performans olaganustu kurtarışlar istemiyorum valla istemiyorum ya, üstüne geleni tut 35 metredn gol yeme yeter!!

Hüseyin Çümen
16.09.2006, 02:28
bejeke ye karşı iidi ama tur giderse jeff ten dir olmaz bu böle buadam istikrar bulamicak gibi devre arasında kaleci almak lazım galba alalım sakarya nın kalecisini kaleci alacaksan kolombiya zaten yaa

TSKara61
16.09.2006, 03:21
yaa arkadaslar celtic kalecisi Boruc inanılmaz iyi bi kaleci acaba alamazmıyız_?Polonyalı olması lazım hem szymkowiak içinde iyi olur!!!!

nese ben yine kendi kendime bişeyler umut ediyorum ama bu yönetim beceripte bi kaleci alması bile zorken nasıl olurda Boruc u isterim Halt eettim bende şimdi yani!!!!!!!:mad:

Boruc benimde aklıma geliyor hep, adam gerçekten iyi kaleci hemde genç. Ama TSye gelirmi acaba.

Trabzonli_61
16.09.2006, 04:16
Evet bencede boruc olabilir iyi bisey!!

OFLU
16.09.2006, 09:14

Bende Jeff in iyi kaleci olabilecegini dusunenlerdedim ama zamana ihyiyaci var az daha,buyuk topcular buyuk elestirilere maruz kalmislardir zamannda...

xenit
16.09.2006, 09:46
Ben 2 yıldır bu adamın bir tane zor pozisyonda topu çıkardığını maçı kurtardığını vasat bir kalecenin alamayacağı topu çıkardığını görmedim.. Adam bir kere en basitinden yenilecek tüm golleri yiyor.. Bide arada bir çoğu kalecinin yemeyeceği salak golleri yiyior. Mondragona bakın adam geçen yıl gs yi şampiyon yaptı. Trabzonspor olarak bize çok daha üst standartta bir kaleci lazım.. bu adam gavur olmasaydı çoktan sebata kiralık verilmişti zaten.

isaret parmagi
16.09.2006, 10:01
Bende Jeff in iyi kaleci olabilecegini dusunenlerdedim ama zamana ihyiyaci var az daha,buyuk topcular buyuk elestirilere maruz kalmislardir zamannda...

Ben de sizin gibi düşünüyordum...Ama hayal kurarken güneşin parıltılarına aldanıp içime zehir akıtmışım...Maalesef şu an ki kalecilerimiz Türkiye Ligi'nde oynayacak kapasitede değil...Biz daha cok sinir krizlerine gireriz bu kaleciler yüzünden...Offfff ulan Offfff...Şenol Güneşten sonra kaleci gelmedi bu takıma..Petronoviçden bu yana net hatırlıyorum dogru dürüst bi kalecimiz olmadı...Petronovic,Vİctor,Metin Mert,Nihat,Metin Aktaş,Milosevski,Petkoviç....Yİne de en iyisi Petkoviç di aralarında...Yazık yazık yazık..Trabzonspor bu yüzden şampiyon olamıyor ben kendimi bildim bileli..20 yıldır kalecisiz şampiyon olmaya çalışıyor bu takım...

mmesut
16.09.2006, 10:33
bence bu adama hiç laf etmeyin adamın oyun anlayışı başka zaten bunu kendiside demişti birazilyada kalecilik başkaymış dida bile aynı sorunları yaşamış

Mert67
16.09.2006, 10:49
jeff in ne yapacağı hiç belli olmuyo bi maçta süper bi maçta yenilmeyecek goller yiyo.keşke daha iyi bi kalecimiz olsaydı.

hami_6761
16.09.2006, 11:06
jeffersonu hiç beğenmediğimi açık açık söyleyeyim...

hiç iyi bir oyuncu değil bence...

petkoviç i niye gönderdik hala anlamış değilim...

Cyzio
16.09.2006, 11:20
Ben de sizin gibi düşünüyordum...Ama hayal kurarken güneşin parıltılarına aldanıp içime zehir akıtmışım...Maalesef şu an ki kalecilerimiz Türkiye Ligi'nde oynayacak kapasitede değil...Biz daha cok sinir krizlerine gireriz bu kaleciler yüzünden...Offfff ulan Offfff...Şenol Güneşten sonra kaleci gelmedi bu takıma..Petronoviçden bu yana net hatırlıyorum dogru dürüst bi kalecimiz olmadı...Petronovic,Vİctor,Metin Mert,Nihat,Metin Aktaş,Milosevski,Petkoviç....Yİne de en iyisi Petkoviç di aralarında...Yazık yazık yazık..Trabzonspor bu yüzden şampiyon olamıyor ben kendimi bildim bileli..20 yıldır kalecisiz şampiyon olmaya çalışıyor bu takım...

Pfaff'ı atlamışsınız; ki bence iyi bir kaleciydi. Victor da fena sayılmazdı. Gerçi kaleye kimi koysanız, Jefferson'dan iyi durur ya, neyse...

BÜYÜK_TRABZON
16.09.2006, 13:07
Yazık ona verilen paraya yazık ilk golde kale de 70 yaşında ki dedem olsa o şutu çıkartırdı hem de bastonuyla :)

isaret parmagi
16.09.2006, 13:18
:confused:
Pfaff'ı atlamışsınız; ki bence iyi bir kaleciydi. Victor da fena sayılmazdı. Gerçi kaleye kimi koysanız, Jefferson'dan iyi durur ya, neyse...

Aslına bakarsak hepsi Jefferssondan iyi ama hiçbiri şampiyon bi takımın kalecisi olacak kadar iyi değildi...Ya düşünsenize Milosevski gibi bi adam üç sene bu takımın kalesini korudu...:confused: :confused:

kivancpehlivan
16.09.2006, 13:20
Jeff'i seviyorum ama bi iyi bi kötü artık karar veremiyorum kafam karıştı ama bize iyi bi kaleci lazım üzülerek :(

firidin61
16.09.2006, 13:33
boruc u isteyen arkadaşlar onun kaleden kaleye gol yediğini bilmiyor sanırım hemde bizim sakaryasporun kalecisinden.Jeffersondan ne farkı var acaba.

arkadasım bi maça göre yorum yapmak ne kadar dogru?ona bakılırsa jeffersonun bjk maçında oynadıgı oyuna bakılırsa bu adam bu sene bizi sampıon yapması gerekiyo,peki biz neden jeff gitsin istiyoruz o zaman??

boruc ingilterede manchestere karşı inanılmaz bir maç çıkardı üstelik bizim böyle üst düzey maçlarda iyi performans çıkarıcak kalecilere ihtiyacımız var!Antepi konyayı sakaryayı her maçta yeneriz kaleci problem degil ama sorun ezikbahçe bejeke gese osasuna gi üst düzey maçlardan galip gelebilmek !!buda haliyle üst düzey bi kaleciyle olur......ben bi kaleciyi yedigi bir hatalı golden sonra bu kaleci olmaz demegi gerçekçi bir yaklasım olarak görmüyorum..

üstelik hamitin didaya 40 metreden attıgı gol geliyoda aklıma dida o zaman kaleciligin k sinden anlamıyor_?sence bu dogru bi yorummu_?veya 2002 almanya brazilya maçındaki KAHN nın hataları_?:)

isaret parmagi
16.09.2006, 13:52
arkadasım bi maça göre yorum yapmak ne kadar dogru?ona bakılırsa jeffersonun bjk maçında oynadıgı oyuna bakılırsa bu adam bu sene bizi sampıon yapması gerekiyo,peki biz neden jeff gitsin istiyoruz o zaman??

boruc ingilterede manchestere karşı inanılmaz bir maç çıkardı üstelik bizim böyle üst düzey maçlarda iyi performans çıkarıcak kalecilere ihtiyacımız var!Antepi konyayı sakaryayı her maçta yeneriz kaleci problem degil ama sorun ezikbahçe bejeke gese osasuna gi üst düzey maçlardan galip gelebilmek !!buda haliyle üst düzey bi kaleciyle olur......ben bi kaleciyi yedigi bir hatalı golden sonra bu kaleci olmaz demegi gerçekçi bir yaklasım olarak görmüyorum..

üstelik hamitin didaya 40 metreden attıgı gol geliyoda aklıma dida o zaman kaleciligin k sinden anlamıyor_?sence bu dogru bi yorummu_?veya 2002 almanya brazilya maçındaki KAHN nın hataları_?:)

Boruc gibi bi adam alınacaksa gerek yok Jeffersson kalsın bizde...Bi maça göre yorum yapma demişsin ama sende bi maça göre yorum yapmışsın.Boruc u tanıyoruz..GErcekten de iyi bi kaleci değil kendisi...

sümela61
16.09.2006, 18:45
Jeffy söylenildiği kadar da kötü kaleci değil... hatalı goller yemiyor mu, evet yiyor... ama kritik kurtarışları da var... mesela "Osasuna maçında geleni gideni aldı" diyen kardeşlerimiz var... evet ilk golde çok büyük bir hatası vardı, bu tartışılmaz... ikinci golde bana göre yapacak bir şeyi yoktu, topu göremedi... ama maç 1-2 devam ederken yaptığı çok da kritik bir kurtarış vardı, bunu da atlamayalım lütfen renkdaşlar... artı öyle ya da böyle, (en azından) ara transfer dönemine kadar Jeffy bizim oyuncumuz... hep destek, tam destek...

yabancı kaleci konusundaki fikrimi de belirteyim yeri gelmişken... eğer yabancı kontenjanınızın 1'ini kaleciden yana kullanacaksanız, alacağınız kaleci gerçekten isim yapmış (örneğin Pfaff, Taffarel) ya da isim yapmış olmasa bile başarılı ve istikrarlı grafik çizmiş (örneğin Mondragon) bir kaleci olmalı... eğer bu standartların altında bir kaleci alacaksanız bence tercihiniz yerliden yana olmalı... Jefferson kötü bir kaleci değil bence ama O'nun ayarında yerli kaleciler de mevcut... mesela bu sezon başı Ömer Çatkıç'i alabilirdik... buradaki en önemli nokta yabancı kontenjanımızın açılacak olmasıdır... ama neticede artık bunu düşünmek ve konuşmak için geç, şimdi önümüze bakıp, takımda kaldığı sürece bütün oyuncularımıza destek ve güven vermeliyiz...

Kadir
16.09.2006, 19:09
osasuna maçında yenilen ilk goldu jeff bişey yapamaz zaten defansın hatası var orda geri kaçacağına caldo nun üstüne gitseydi defans o gol olmazdı

Emre B.
16.09.2006, 21:54
osasuna maçında yenilen ilk goldu jeff bişey yapamaz zaten defansın hatası var orda geri kaçacağına caldo nun üstüne gitseydi defans o gol olmazdı
İlk golde hatası mı yok?Nerdeyse orta sahadan yedi golü.:mad:

Terzioğlu
16.09.2006, 22:52
ne derseniz deyin ben bu adami seviyorum evet osasuna macinda bir hatali gol yedi ama sadece onun hatasi degil savunmanin da hatasi vardi orda....bekleyelim görelim beklemekten baska care yok zaten en azindan ilk devreye kadar ozamana kadar bakariz nasilmis iyiyse kalir zaten degilse gider ama bence iyi olacaktir bekleyelim görelim

CeSS
16.09.2006, 23:52

Zaman mı ? daha ne kadar zaman verilecek , Trabzonspor oyuncu deneme yeri değildir. Tolga 1 maçta yerden yere vuruldu , Tolga'yı savunduk , zamana ihtiyacı var dedik , sans verilmesini istedik , yeteri kadarda sans verildi. Geçen sürecte her ikiside kalede güven vermedi. Ve mevcut kalecilerlede bu işi götüremeyiz. Jeff'e yeteri kadar sans verildi. Burada büyük oyuncu olamayacagini adam bas bas bagiriyor , gitsin kendi ülkesinde büyük oyuncu olsun.

Tolgamı , Jeff mi derseniz , hala Tolga derim , ama iyi bir kaleci lazim bu takima ...

k@ndemir
17.09.2006, 01:24
Zaman mı ? daha ne kadar zaman verilecek , Trabzonspor oyuncu deneme yeri değildir. Tolga 1 maçta yerden yere vuruldu , Tolga'yı savunduk , zamana ihtiyacı var dedik , sans verilmesini istedik , yeteri kadarda sans verildi. Geçen sürecte her ikiside kalede güven vermedi. Ve mevcut kalecilerlede bu işi götüremeyiz. Jeff'e yeteri kadar sans verildi. Burada büyük oyuncu olamayacagini adam bas bas bagiriyor , gitsin kendi ülkesinde büyük oyuncu olsun.

Tolgamı , Jeff mi derseniz , hala Tolga derim , ama iyi bir kaleci lazim bu takima ...

katılıyorum!tolga tolga tolga

Ali Özcan
17.09.2006, 09:07
jeff le Tolga yı toplasak bizim istediğimiz kaleci etmez yine de...Ankaraspor da Hakan Arıkan,Sakarya dan Martinez ve Fener den Rüştü (İpini yakında çekecekler) Antalya dan Cordoba YA DA Konya dan Özden i almamız lazım...

selcuk
17.09.2006, 11:10
bencede yarida en azinda jeff le ahmet yollansin yerlerine özden, kerem, hakan arikan yani bu üclüden ikisi alinsin biri tutmasa öbürü tutar yani bana sorarsaniz tolgayida göndersinler bunlarin ücünüde alalim yani artik 3ünden biri kalemizi koruyacak seviyede cikar bitanede yabanci kontenjanimiz acilmis olur

Terzioğlu
17.09.2006, 11:57
jeff le Tolga yı toplasak bizim istediğimiz kaleci etmez yine de...Ankaraspor da Hakan Arıkan,Sakarya dan Martinez ve Fener den Rüştü (İpini yakında çekecekler) Antalya dan Cordoba YA DA Konya dan Özden i almamız lazım...

yapma usta öbürleri iyi de rüstüyü ne yapacaksin bu adam artik bes para etmez zaten adam olsa fenerde kalmasini bilir ve bize gelmez cok hatali oynuyor artik onunda isi bitti...

Halit Aydın
17.09.2006, 12:10
ya bi ara ne güzel CORDOBA yla anlaşmıstık ne oldu sonra çok iyi kaleci asllında

Egemen Yılmaz
17.09.2006, 12:23
jeffersonu bugüne kadar hiç beğenmedim. tolga oynasa daha iyi.

Analyzer
17.09.2006, 19:00

O golü yiyen Boruc değildi yaw:) Kuszczak yemişti o golü dünya kupası hazırlık maçında.

http://www.youtube.com/watch?v=Gd7UFv0DLRs

O golü yiyince yedeğe çekildi yerine Boruc oynadı. Kuszczak da Man Utd'ın yedek kalecisi. Bugün Arsenal maçında bir penaltı kurtardı.

Özkan Erdem
17.09.2006, 20:57
Tebrikler Jefferson, yine süperdin, üzerine gelen topu içeri soktun..

Muhalif
17.09.2006, 20:59
Stepanov o kadar hiddetlendi ki şimdi çakacak dedim bir tane buna.. valla katil olsa insan boşa yattım demez milyonlarca Trabzonspor taraftarını ezadan kurtarmanın sevabı 2 dünyada yeter adama be!

Özkan Erdem
17.09.2006, 22:39
Stepanov o kadar hiddetlendi ki şimdi çakacak dedim bir tane buna.. valla katil olsa insan boşa yattım demez milyonlarca Trabzonspor taraftarını ezadan kurtarmanın sevabı 2 dünyada yeter adama be!
Stepanov ve Ferhat'ın gol sonrası hareketlerine dikkat edin.. Bunu mu yedin der gibilerdi.. Adam takımın motivasyonunu berbat ediyor..

agahozlu
17.09.2006, 22:40
osasuna bir konya iki böyle kalecilik olmaz böyle gol yenmez,acilen önlem gerekiyor

Hekimoğlu
17.09.2006, 23:36
tam bir facia

Ali Sırrı
17.09.2006, 23:40
Kaleye 3 tane direk çaksak sanırım rakip takım daha fazla takılır direklere..

Beytullah
17.09.2006, 23:49
sana kaleci diyenin :( yaa bu adam yuzunden artık tırsar oldum her kaleye top gelisinde

ekrembulut
17.09.2006, 23:54
ya bizim en büyük rakibimiz jeferson.başka rakip tanımam.ınu alt ettikmi iş tamamdır....Allah ım kurtar bu ızdıraptan bizi

The Legend
18.09.2006, 00:13
yönetime sesleniyorum Trabzonspor kaleci yetiştirme yuvası değildir.olmamalıdır.ne jeff ne tolga nede ahmet bunların 3'ü 1 kaleci etmez.

Sefaenes
18.09.2006, 00:13
Brezilyadan ne zamanden beri kaleci ciktida bunu zamaninda kaleci diye aldik. Ilk yari bittimi bundan en kiza zamanda kurtulalim. Yedikleri golleri bir türk kaleci yeze hemen kadro disi kalirdi ama nedense bu herhafta ayni golleri yiyor. Zaten tuttugu da yok birsey :(

#10 Fietra
18.09.2006, 00:28
Jefferson istifa:)

ozcan_asanoglu
18.09.2006, 09:00
artık her maça 1-0 mağlup başlıyoruz...taktik bunun üzerine kurulmalı...

isaret parmagi
18.09.2006, 09:13
Kaleye Hasanı mı koysak ne..Boş da durabilir farketmez..Jefferssonun durmasından iyidir..

UğuR
18.09.2006, 09:50
yA iNSANI ÇILDIRTIYOR.kALeci takıma güven veren oyunu koordine eden futbolcuları uyaran kişi olmalı.Bizim ki ne bırak diye bağırıyor ne Onu tut bunu tut diye bağırıyor.Uzaktan geleni içeri almakla meşgul arkadaş.Güven ise taraftarın güvenmediği gibi futbolcular da hiç güvenmiyor.Milan zor zapteddi kendini.Ya Tolga geçsin kaleye diyeceğim Oda aynısı.Bu takıma sağlam bir kaleci almayan Yönetiler daha doğrusu almak isteyen yöneticileri engelleyen Yöneticiler Size sesleniyorum Mutlumusunuz?

Bülent Bayraktar
18.09.2006, 10:06
rezil bir kaleci yediği goller akıl karı değil
ara transferde iyi bi kaleci alınmalı yoksa halimiz harap
adam 2 maçta 4 gol yedi

bordox
18.09.2006, 10:10
Bir kaleci gol yer elbette ama bu şekilde değil.Pozisyon olur uçarsın ama parmaklarından seker gol olur,eyvallah ama Konya'nın attığı golde top sert gelse bile üzerine geldi ve bu adam topu içeriye yumrukladı.

İnşallah düzelir yoksa ne yapacağız Ocak'a kadar bilmiyorum.

champions
18.09.2006, 10:20
kalecilermize güveniyoruz diyen yöneticilerimiz(zeyyat kafkas) utansın

Özsu
18.09.2006, 11:05
tam çıkışa geçicez her şey tam tersine dönüyor.. nedir bu yaa

BÜYÜK_TRABZON
18.09.2006, 16:12
kalecilermize güveniyoruz diyen yöneticilerimiz(zeyyat kafkas) utansın
Zeyyat kafkas kaleciye güvense kaleci aramazlardı ah lazaroni ah gittin giderken de gene başımızı yakarak gittin :mad:

mahmuter61
18.09.2006, 16:17
Jeff bu takımın kalecisi olmayı hak etmiyorsun!

Aslıhan
18.09.2006, 16:19
arkadaşlar ben artık bu kaleciyi bize fb nin gönderdiğinden şüphelenmeye başladım :D

pozisyon yok ama gol var ne iştir anlamadım :mad:

Erbay
18.09.2006, 17:11
İyi ki iyi bir maç oynadın(bjk maçı)daha elli sene oynamazsın.Her an gol yiyecek diye bekliyorum.Kolları güçsüz topu içeri aldı.Kolay bir şut değildi ama bir kaleci! onu çıkarabilirdi.

szymek_17
18.09.2006, 19:31
gucsuzluk bahane kardesım bu adam calısmıyomu calısıyo adamda ıs yok o kadar botafogodan geldıgınde nıye olaylar cıktı sastım valla

volcano61
18.09.2006, 22:07
jef yediği gollerle ts taraftarına saç baş yoldurmaya devam ediyor.yaa bu kadar basit gol yemeyi haketmiyoruz biz.yazık diğer oyuncuların emeklerine.adam bunu görür de bırakır kaleyi.

isaret parmagi
18.09.2006, 23:51
yaw kardeşim en başında alacaktın pletikosa yı bu hallere düşermiydik biz .bu jefferson maçın son 30 dakkasını valla yedi bitirdi yaw.adam 50 tane kale vuruşu kullandı bir tanesi bile bizimkilere gelmedi....yazık çok yazık

messiburhan
18.09.2006, 23:51
ya bu adam trabzonsporda kalecılık yapacak adam degıl ula lazaronı gene yaktın bızı bı kalecı alacaktık belkıde adam gıbı ama onuda sen ıstemedın adam hıc yoktan trabzondan servet aldı ya trbzon bu kadar kolay para kaybetmemelı ama sunu bılıyom devre arasnda ıyı bı kalecı sart olmazsa olmaz transfrlerden bırıde kalecı artık trabzon ıcın katılmayan varsa cevaplarınızı beklıyom

Ahmet KESKİN
19.09.2006, 04:05
yoldan gecen adamı kaleye soksalar içim daha rahat edecek aslında... bunu kaleci diye futbol piyasasına süreni bulmak lazım...

mustafakaya
19.09.2006, 23:27
resmi sitedeki resimde havaya bakıyor jefferson:)

Beytullah
19.09.2006, 23:29
ya ezık arkadaslarımızın makara konusu olduk bu adam yuzundende:(
ne güzelverecekleridi 1 sene kıralık bi takıma ondan sonra piştikten sonra geri gelecekti ama oo lazaroni kılıklı adam hemserini bırakmadı.

ATSIZ
19.09.2006, 23:41
ahan şuraya yazıyorum,şimdi ara tranfer döneminde bizim yöneticiler başlar kaleci aramaya,şunu aldık, bunu alacağız,olmadı aplanı,yok b planı,yak c,d,e ..z planı bu jeffersonu bile araturlar bizlere.
hemen kimi alacaksanız alın tüccar başkan.....

H4KAN
19.09.2006, 23:47
devre arasinda nuri albayrak i kale de görürseniz sasirmayin.

umraniye34
20.09.2006, 14:06
senin geldigin güne lanet olsun bide maçtan önce salak salak şeyler yapmıyo mu defol gitt yaa

jefferson61sefa
20.09.2006, 18:13
ya gidin ya konya mançındaki golde hatalıydı ama maçın genelinde baya ii oynadı osasuna maçında ilk golde sola adım attı topu görmek için sonra gol oldu ama o golü tutması genede zordu ama 2 tanede % 100 gol kurtardı webodan 2.golde önü kapalıydı nedense her maçtan sonra faturayı bu adama kesionuz stepanov besiktas maçı dahil son 3 maçta çok kötü oynadı

jefferson61sefa
20.09.2006, 18:24

bütün kaleciler o pozisyonda topa mal mal bakardı ve gol olurdu ama nedense burda fatura her zaman ona çıkıo jefferson bugun türkiyeye değil de brezilya futboluna benziyen portekiz ligine gitseydi kensin milli takımdaydı
ama genede ben çok ii bir kaleci olacağından hala hiç şüphem yok bu adama ilk geldiği günden beri güveniyorum biz biraz aceleciyiz pletikosa nın ismi var sakın ii biir kaleci olduğunu sanmayın burdaki 100 kişiden 99 u pleikosanın 1 maçını hatırlamaz ama sadece isimden ii kalecii dionuz gecen sene izleseydiniz bu adam ın takımdan neden gönderildiğini anlardınız pletikosanın sakhtar onu göndermez enayi mi bu kadar ii kalecide
jeff bjk maçında çok çok iiyiydi osasunadan yediği ilk golde pozisyon yok taç aıoyalar orda aldo 2 kişinin yanından geçio onlar dan geriden gelerek hemde onlara niye fatura çıkmıo çünkü golü yiyen jefferson dimi nemli olan bu sonra mondragon ii oluo tabi izleyin besiktas maçını 90 dk izledim mondragon a 1 tane şut bile yoktu defansın her topu kesmesiyle oda yıldızlaşıo bu işler böyledir golü yedimi işi biter yemedimi bu adam süper ya bu iş böle değil
gelelim konyaya gerçekten orda da silva güzel vurdu da o adam nasıl oluo da bom boş bir kere vurduğu köşe jeffersonun durduğu köşe değil yani baraj arkası olan köşe ayrıca jeff orta beklyor hadi bunu geçim 1 tane adam da silvaya koşmuyo mal gibi bakıo ben jeffersonun o topa uçmasına bile şaşaırdım tek mücadele eden oydu çünki ama o golü yemicektik çünkü çok ii atladı yumruk çıkcakı avuç içi uzaklaştıramadı genede faturanın ona kesilmesi yanlış
hatalarını söylüyorum ama yerden yere vurmanız çok büyük bir yanlış sezon başı jeff in yerine ömeri alcaktık ömerin yediği bu haftadaki gol antalyadan maçı izleyenler bilir acaba jeff yapsa adama suikast mı düzenlicektik

jefferson61sefa
20.09.2006, 18:29

beyler cordoba kaleci değil yani ii kaleci değil kaleci bile değil bunu haşmet babaoğlu bile diyorr fenerden yediği goller neydi öle antalyada
hakan arıkan mı abi sizin futblu bildiğinizden gereçketen şüphe duymaya başladım 1 maçla kaleci olunmaz bir tek gs maçında ii oynadı bu güne kadar ii bir maçı yok başka
ömer kaleci deil zaten antalya bursa maçında yediği goller inanamazsın martinez belki oda jeffden ii deil jeff hiç olmazsa daha 23 yyaşında ona göre

jefferson61sefa
20.09.2006, 18:32
dayanamadım bu kadar çok gittiniz bir gol için adama ondan yani

champions
20.09.2006, 19:10
HATALIYIM
Trabzonspor'da Osasuna ve Konya maçlarında yediği hatalı gollerle yoğun bir şekilde eleştirilen kaleci Jefferson adeta dünyaya küstü. Dün sabahki idmanda arkadaşlarından ayrı bir köşede oturan ve moralinin son derece bozuk olduğu gözlenen Brezilyalı kalecinin, yakın çevresine içini dökerek, "Hatalıyım, kabul ediyorum ama bu kadar eleştirilmeyi hak etmiyorum" dediği belirtildi.
GÜNAH KEÇİSİ OLDUM
Jefferson?ın "Bir takım birlikte kazanır, birlikte kaybeder. Beşiktaş maçında o kadar gol kurtardım ama onlar görülmüyor, yediğim goller yine tartışılıyor. Tek suçlu benmişim gibi, günah keçisi yapıldım. Bu beni çok kötü etkiliyor. Galatasaray maçında hocam şans verirse takımımın kazanması için yine elimden geleni yapacağım" diyerek üzüntüsünü dile getirdiği kaydedildi.

yağız61
20.09.2006, 19:12
herşeye rağmen çokta güven vermiyor.her an hata yapacakmış gibi ounuyor. bunu takım iyiyken söylemeliyiz.bu benim şahsi fikrim.
ben bu yazıyı beşiktaş maçından 2 gün sonra yazmıştım. ve zafer sarhoşluğuyla jefersonun iyi olduğunu savunmuştu arkadaşlarım. sağlık olsun devre arasında kurtuluruz inşallah.

jefferson61sefa
20.09.2006, 20:05
ben güveniom sana jefferson

macka61
20.09.2006, 22:51
bence iyi kaleci ama daha gelişmesi gerekir

isaret parmagi
20.09.2006, 22:55
SAgı solu pek belli olmuyo ama su ana kadar gösterdiği performansla Trabzonspor un kalesini koruyabilcek kapasitede olmadıgını gösteriyo...

İnşallah düzelir ama....Hadi bakalım...

k@ndemir
20.09.2006, 22:56
ya şuna iyi kaleci diyenlerin futbol bilgisinden şüphe ediyorum!

heyy allahım yaaa

Berat
20.09.2006, 23:53
kaleci takımın yarısı, dolayısıyla Ziya Doğan bu takımı azami %50 kapasite ile oynatabilir..

isaret parmagi
21.09.2006, 00:23
kaleci takımın yarısı, dolayısıyla Ziya Doğan bu takımı azami %50 kapasite ile oynatabilir..

Baska söze gerek yok...%50 lik bi takımla nereye kadar...

Hüseyin Çümen
21.09.2006, 01:24
ya gidin ya konya mançındaki golde hatalıydı ama maçın genelinde baya ii oynadı osasuna maçında ilk golde sola adım attı topu görmek için sonra gol oldu ama o golü tutması genede zordu ama 2 tanede % 100 gol kurtardı webodan 2.golde önü kapalıydı nedense her maçtan sonra faturayı bu adama kesionuz stepanov besiktas maçı dahil son 3 maçta çok kötü oynadı
sefa kardeş artık bırak şuadamı savunmayı kaleci dediğin zor şutları da kurtaracak ama basit gol hele hele büyük takımda yeme hakkı yok
bence gese ye karşı tolga oynasa gerçi onunda acı hatırası var geçen seneden
2. yarı gider bu

k@ndemir
21.09.2006, 03:07
ben güveniom sana jefferson
neyini gördün de güvenion???kardeş kusra bakma ama sen brezilyalısın jeff tarafından üzerimize saldırttırılıyorsun!

Erbay
21.09.2006, 11:29
Jefferson geleli nerdeyse 1,5 sene oldu oldu hala iyi olmasını bekliyoruz.Ya terse yatar,ya topa bakar, ya da topa vuramaz.Bu sezona biraz iyi başlamıştı ama yine eskisine döndü.gs maçında ondan süper kurtarışlar beklemiyorum.Hata yapmasın yeter.

macka61
21.09.2006, 12:25
kandemir kardeşim lütfen saygılı ol şimdi böyle bir şey demene ne gerek var jefi beyenirsin beyenmessin sana kalmış ama böyle sözler kullanmana hak vermez herkesin futbol anlayışı farklı olabilir bundan doğal ne var lütfen saygılı olalım

k@ndemir
21.09.2006, 13:28
kandemir kardeşim lütfen saygılı ol şimdi böyle bir şey demene ne gerek var jefi beyenirsin beyenmessin sana kalmış ama böyle sözler kullanmana hak vermez herkesin futbol anlayışı farklı olabilir bundan doğal ne var lütfen saygılı olalım
yoqqq yaaa saygılı olcakmışım...görülen bi gerçek var ortada bunu gurur meselesi yapıp her hatasından sonra savunmak bize hakarettir.

macka61
21.09.2006, 17:17
arkadaşım kendine gelirmesin lütfen herkes senin futbol anlayışını kabullenmesi mi lazım kardeşim böyle bir şey olamaz

yaranozlu
21.09.2006, 17:39
izlediğim ilk maçta (ki bu da çıplak gözle olimpiyat stadındaki sivas maçıydı) bu adamın kaleci olmadığını anladım. bana demişlerdi ki yok panter, yok bilmem ne.... maçta dumura uğramıştım... bu görüşüm bir hafta sonraki manisa maçıyla netleşmiş ti ki o günden sonra sürekli olarak hoş olmayan görüşler belirttim hakkında ama 1 yıl geçti, hala kalemizde... demek ki ben bişe bilmiyorum.........

h@msi61
21.09.2006, 17:53
bu adam maç boyu kalesinde 19 mayıs hareketlerine benzer hareketler yaptığı için yoruluyor o sebeple pozisyon oldumu, şut geldimi etkisiz kalıyor bence:)

yine de elimizdeki en iyi kaleci olduğunu düşünüyorum, çok nadirde olsa iyi maçlar çıkardığı oluyor...

jefferson61sefa
21.09.2006, 18:47
neyini gördün de güvenion???kardeş kusra bakma ama sen brezilyalısın jeff tarafından üzerimize saldırttırılıyorsun!

ne alaka abi tam türküm trabzonluyum izmirde oturuyorum ne alakası var güldürüyonuz adamı

jefferson61sefa
21.09.2006, 18:49
yoqqq yaaa saygılı olcakmışım...görülen bi gerçek var ortada bunu gurur meselesi yapıp her hatasından sonra savunmak bize hakarettir.
ya git ya dünkü catania-palermo maçını izleseydin palermo kalecisinin yediği golü görsen topu göğsüyle kontrol edeyim derken kendi ağlarına attı siz baya abartıyonuz jeffin yediği şutlarda ya bizim defans şutun önüne geçmiyo ki mal mal bakıo

jefferson61sefa
21.09.2006, 18:54
en azından siz uzaktan gol yiyo diyonuz dünyaca ünlü futbolucaların oynadığı newcastle da emre martins duff ...
dün alonso 65 metreden gol attı newcastle a izleyenler bilir futbolu takıp edenler bizim jeffersonu eleştirmez sankiş çok gol yedi de 4 maçta 4 gol yemiş adam adamı yerden yere vuruyonuz ha ayıp be
sivas maçında adam mı vardı defasta da konuşuyon orda balili 50 metre topu sürdü bi salak yetişemedi sonra şutu bile kurtardı amöa seken topu tamamladılar ve ii izlediysen andersonun %100 lük bir kafa vuruşunu 90 dan çıkarmıştı ilk golde evt hatalı çıkmıştı sadece o pozisyonda eleştirebilirsin

coolank
21.09.2006, 18:54
trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü kalecisi ....her maç 1 0 yenik başlıyoruz

jefferson61sefa
21.09.2006, 18:55
trabzonspor tarihinin gelmiş geçmiş en kötü kalecisi ....her maç 1 0 yenik başlıyoruz

ya abi yapma ya 23 yaşında bi kaleci sanki takımı satıyo ya 4 maçta 4 gol yemiş bide ne diyon :DD::D:D:D:D

h@msi61
21.09.2006, 19:50

buna katılmıyorum. bir maçta frikikten 3 gol yiyen petronoviçi, aynı maçta çizgideyken kaan dobradan 2 tane aşırtma yiyip maçtan sora güneş gözüme vurdu diyebilen metin aktaşı unutmayalım...

jefferson61sefa
21.09.2006, 20:12
5 gol yiyen besiktastan hasan ve gene 5 gol yiyen besiktastanm metin bile var tyuh hem jeff kötü değil

k@ndemir
21.09.2006, 20:29
arkadaşım kendine gelirmesin lütfen herkes senin futbol anlayışını kabullenmesi mi lazım kardeşim böyle bir şey olamaz
ya sanane...jefferson61sefa senmisin?

ben o adama dedim avukatlık yapıosun

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.09.2006, 13:13
yediği iki uzun top
bu konuda zayıf kaldığını göserdi
çalışıp aşabileceğini sanıyorum
refleksleri ve yer tutuşu fena değil genel olarak
yaşı göz önünde bulundurulduğu takdirde
geleceğe dönük iyi bi oyuncu jafferson
inşallah bizim gargaracı taraftara kurban verilmez Eller gibi

coolank
22.09.2006, 16:36
arkadaşlar jeff e fena kaleci değil diyorsunuz ya ..... ben artık bi şi demek istemiyorum ... ama elinizi vicdanınıza koyun bu takım çokkkkkkkkkkkkk uzun zamandır kalesinde kaleci görmedi ...kaleci olarak çok kaleci gördü de ismi sadece kaleci idi .... bir bakın ist takımlarının kalecilerine sonra bizimkine bakın .. fark burada .... ben maç almasından vazgeçtim bari hatalı yemese ..

Özge
22.09.2006, 16:47
istanbul takımlarınınkine bakın diyosun ama bjk nin kalecisi runje de kötü

Mollasalihoğlu
22.09.2006, 19:25
runje'ye bi de son 2 yıldır oynayan rüştü'ye baktım ama bişe göremedim..ne görmemiz gerekiyodu??

Özge
22.09.2006, 19:28
rüştü nün de hatalı golleri var

champions
22.09.2006, 19:32
jefferson sıradan bi kaleci trabzonsporun kalecisi olamaz boşuna yabancı kontenjanını dolduruyo yabancı alıyosan aldığın yabancı kalitesinde yerli oyuncu olmayacakki o zaman anlamlı olsun

Mollasalihoğlu
22.09.2006, 19:34
iyi arayalım buffon'u ilk uçakla gelsin :)

Özge
22.09.2006, 19:35
bencede jefferson yeterli değil kaleci lazım ama istanbul takımlarının kalecileri de çok iyi değil yani onu demek istedim

k@ndemir
22.09.2006, 19:49
iyi arayalım buffon'u ilk uçakla gelsin :)
gadam numarası var mı sende:D:D:D:bi versene bana

Mollasalihoğlu
22.09.2006, 19:50
gadam numarası var mı sende:D:D:D:bi versene bana

sen çaldır arar o,selamımı söle çabuk gelsin :P

k@ndemir
22.09.2006, 19:51
:D:D:Dödemeli atcam mecbur:)))))

şaka makada haule bidene lazım bize...manyak kaleci yahu

Mollasalihoğlu
22.09.2006, 19:52
abicim o ayarda alamıyosak,jefferson'la devam..zırt pırt değişmenin de alemi yok..

k@ndemir
22.09.2006, 20:46
ortasını buluruz gadam ya!!!bu değişik bi kaleci türü!savunma bana haunu

Hami_41
22.09.2006, 21:48
jeffin refleksleri çok iyi.
iyi bir kaleci olucak ama zamana ihtiyacı var gelecekte güzel bir kal3eci olur yetişmesi lazım.Genç bir kalecinn mkendini yetiştirebileceğei en son takımlardan biri trabzonsorumuzdur bu baskı altında tecrübesiz bir kalecinin kendini geliştirmesi çok zor kilralanması mantıklı olur benceee

Hami_41
22.09.2006, 21:56
jefffff gözümsün

TheCrow
22.09.2006, 22:04
Refleksleri gerçekten çok iyi,fiziği de ideal,ama adam kaleciliği bilmiyor.Nerede duracağını,ne zaman çıkacağını,ne zaman çıkmayacağını bilmiyor.Öğrenme yeri de burası değil.

Bu arada tarihimizin en kötü kalecisi,topu eliyle önündeki adamın kıçına vurdurup kendi kalesine sokan Hadziç'tir,bu adam benim hayatım boyunca gördüğüm en kötü kaleci,hatta en kötü futbolcudur...

coolank
22.09.2006, 22:41
bu kadar kötü bir kaleci kalemizde ... yapacak bir şey yok ocak ayına kadar

Ali Özcan
22.09.2006, 23:48
kale boşşşşşşşşşşşşşş.........

Lazo73
23.09.2006, 00:03
amatör !
kusura bakmayin arkadaslar, ama bu kalecilen sampiyonlugu birak,
2`inci 3`ünü olmak bile hayal.
osasuna macinda 2 sini gol biri direke birini musa kurtardi, yani her sut tehlike bir kurtaris yapamadi.
konya macinda güvensiz görüntüsünü devam etti.
her gelen topda yüregimiz agzimiza geliyor !
tabiiiii tolga dan daha iyidir.
ara transferde mutlaka daha iyi bir kaleci sart !!!

isaret parmagi
23.09.2006, 00:59
Bu kaleciyle en iyi ihtimalle gecen sene ki gibi bi sonuc cıkar ortaya..Daha iyisi hayall!...

Misina
23.09.2006, 02:19
Brezilyadan iyi kaleci ve stoper çıkmaz.bizde gittik en alınmayacaklarını aldık.Brezilyalı en kötü kanat adamını hücüm adamını getir türkiyede her takımda banko oynar.fakat kaleci ve stoper hariç.jefferson bi kaç sezon kiralık verilse döndüğünde yararlı olabilir.

k@ndemir
23.09.2006, 02:38
Brezilyadan iyi kaleci ve stoper çıkmaz.bizde gittik en alınmayacaklarını aldık.Brezilyalı en kötü kanat adamını hücüm adamını getir türkiyede her takımda banko oynar.fakat kaleci ve stoper hariç.jefferson bi kaç sezon kiralık verilse döndüğünde yararlı olabilir.

gitsin gelmesin

umraniye34
23.09.2006, 14:57
bu adamın sayesinde gine maça 1.0 yenik durumda başlıycaz geldigi güne lanet olsun şu ocak ayı gelsede kovsalar bizde kurtulsak süper olcak

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:11
jefffff gözümsün

bak bütün yorumlarını takip ediyorum gercekten burda doğru konuşan 10 kişiden 1sin tebrik ederim gerçek trabzonsporlu budur işte seni alkışlarım arkadaş

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:22
bu kadar kötü bir kaleci kalemizde ... yapacak bir şey yok ocak ayına kadar

hangi golünden sonra bu kadar kötü diyorsun acaba yani dünyaca ünlü bir hata mı yaptıda ben mi görmedim yani steven harper newcastleın kalecisi 65 metreden gol yedi adama bişey demediler ayrıca italyada livornunun kalecisi topa eğildi göğsüyle kontrol ediyim dedi top yanından geçti gol oldu ama gol attıkları gibi ilk kalecilerine koştular
volkan demirel gibi topu ayağının altından mı kaçırdı kuranyi boş kaleye gol mu attı sonra appiah gol atınca direk volkana koştular böyle bir gol falan yedide ben mi görmedim beyler yediği önünde hiç bir defans oyuncusu yokken bom boş bir 20 metreden gol yedi yani bu osasuna maçında da adamlar defansımız topa .ıçını dönmeseler gol olmucaktı yani sanki çok büyük bir hata yaptı adam ligde 4 maçta 4 gol yemiş japon hiç türk ligini bilmeyen bir adam bunları okusa ula bu jefferson kimmiş 4 maçta 10 gol yemiş sanacak ayıp be adam sözleşmeli gelecek vadeden genç bir oyuncumuz ben rüştünün bundan 4 sene önceki halini de biliyom barcelonadaki rezilliklerinide runjenin zorla kovulduğunu da cordobanın da besiktasa gitmesinde italyan klübünü cordiye kendine klüp bul dediğini de biliyom cordoba reggina da mı ne oynuodu mahvetmişti takımını bide diğerlerine bakın diyonuz ayıp ya bana cevap verin ne yaptı takımımı sattı gerçekten elinizi vicdanınıza koyun da konuşun şimdi sen kaledesin önünde her şuta arkasını dönen yada mal mal bakan bir defans var sen uzak köşedesin barajın olduğu köşeden gol yedin konya maçında bide da silvaydı golü atan dimi ona en yakın tranbzaonsporlu oyuncu nerdeyse jefferson defasntan birisi topa ne koşuyo nede bişey yapıo aynı fener maçındada
semihin attığı golde her kes mal mal baktı kabak jeffersona patladı hep aynı şey oluyor gölü yiyen jeff ya bütün suç onda bi bakın o top oraya gelirken ne olmuş hiç takan yok konya ve osasuna maçında kalede tolga olsa ve tolga o golleri yese bizim trabzonun sabırsız insanı ya tolga nasıl kaleye konur senin besiktas maçında ii oynamış bir kalecin var mahvetti takımı dicekler ama f.akyel musa ve stepanov un ne kadar kötü oynadıklarına bakmıyolar
besiktastan yediğimiz ilk golde stepanovun en az f.akyel kadar hatası var çünk adamı bıraktı burağı saçma sapan bir tarafa koştu ve öle gol yedik
toparlarsak beyler gerççekten biraz düşünüp yazalım

Salih61
23.09.2006, 16:26
hangi golünden sonra bu kadar kötü diyorsun acaba yani dünyaca ünlü bir hata mı yaptıda ben mi görmedim yani steven harper newcastleın kalecisi 65 metreden gol yedi adama bişey demediler ayrıca italyada livornunun kalecisi topa eğildi göğsüyle kontrol ediyim dedi top yanından geçti gol oldu ama gol attıkları gibi ilk kalecilerine koştular
volkan demirel gibi topu ayağının altından mı kaçırdı kuranyi boş kaleye gol mu attı sonra appiah gol atınca direk volkana koştular böyle bir gol falan yedide ben mi görmedim beyler yediği önünde hiç bir defans oyuncusu yokken bom boş bir 20 metreden gol yedi yani bu osasuna maçında da adamlar defansımız topa .ıçını dönmeseler gol olmucaktı yani sanki çok büyük bir hata yaptı adam ligde 4 maçta 4 gol yemiş japon hiç türk ligini bilmeyen bir adam bunları okusa ula bu jefferson kimmiş 4 maçta 10 gol yemiş sanacak ayıp be adam sözleşmeli gelecek vadeden genç bir oyuncumuz ben rüştünün bundan 4 sene önceki halini de biliyom barcelonadaki rezilliklerinide runjenin zorla kovulduğunu da cordobanın da besiktasa gitmesinde italyan klübünü cordiye kendine klüp bul dediğini de biliyom cordoba reggina da mı ne oynuodu mahvetmişti takımını bide diğerlerine bakın diyonuz ayıp ya bana cevap verin ne yaptı takımımı sattı gerçekten elinizi vicdanınıza koyun da konuşun şimdi sen kaledesin önünde her şuta arkasını dönen yada mal mal bakan bir defans var sen uzak köşedesin barajın olduğu köşeden gol yedin konya maçında bide da silvaydı golü atan dimi ona en yakın tranbzaonsporlu oyuncu nerdeyse jefferson defasntan birisi topa ne koşuyo nede bişey yapıo aynı fener maçındada
semihin attığı golde her kes mal mal baktı kabak jeffersona patladı hep aynı şey oluyor gölü yiyen jeff ya bütün suç onda bi bakın o top oraya gelirken ne olmuş hiç takan yok konya ve osasuna maçında kalede tolga olsa ve tolga o golleri yese bizim trabzonun sabırsız insanı ya tolga nasıl kaleye konur senin besiktas maçında ii oynamış bir kalecin var mahvetti takımı dicekler ama f.akyel musa ve stepanov un ne kadar kötü oynadıklarına bakmıyolar
besiktastan yediğimiz ilk golde stepanovun en az f.akyel kadar hatası var çünk adamı bıraktı burağı saçma sapan bir tarafa koştu ve öle gol yedik
toparlarsak beyler gerççekten biraz düşünüp yazalımArkadasım Allahını seversen bırak bu adamı savunmayı ya yani bu tür vasat bir adam için kendini küçük düşürüyorsun sana yazık olur

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:31
Arkadasım Allahını seversen bırak bu adamı savunmayı ya yani bu tür vasat bir adam için kendini küçük düşürüyorsun sana yazık olur

ya allah aşkjına yazıyı okuyup ta cevap ver bana öle bi hatası mı var varsa ben bidaha ne savuncam nede ii oynasada kötü oynadı dicem yaptıysa söleyin yani onu söle bana forza kardeş

Salih61
23.09.2006, 16:33
ya allah aşkjına yazıyı okuyup ta cevap ver bana öle bi hatası mı var varsa ben bidaha ne savuncam nede ii oynasada kötü oynadı dicem yaptıysa söleyin yani onu söle bana forza kardeşAdam başlı başına zaten hata ben onu demek istiyorum yoksa yanlış anlama

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:38
yani futbolunda bir hata yoksa nesi hata yediği gollerde hatası yokmu var konya maçında oplsun osasuna maçında ilk golde olsun ama sadece gölü jeff yiyo diye adama çok gidiyolar bakın bakalım şu anda maç başına en az gol yiyen kaçöıncı kaleci maç başına 1 le 3. sırada
bülent 1. rüştü 2. jeff ve mondragon 3. sırada
bülent maç başına 0.66 gol yio rüştü maç başına 0.85
mondi ve jeff de 1 gol yiyo yani berbat bi performansmı

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:39
birisi bana bu adam şu yönden çok kötü takımı mahvediyo diğer oyuncularımız süper bi bu mahvediyo bu olmasaydı şimdi 18 puanımız olurdu desin o zaman ben de bu adamı savunmayayım böle bişeyde yok

Salih61
23.09.2006, 16:46
birisi bana bu adam şu yönden çok kötü takımı mahvediyo diğer oyuncularımız süper bi bu mahvediyo bu olmasaydı şimdi 18 puanımız olurdu desin o zaman ben de bu adamı savunmayayım böle bişeyde yok

Üstad jefferson sayesinde konyaya yeniliyorduk yine osasuna maçını az kalsın kaybediyorduk bak dikkat et uzaktan gelen şutları istinasız içeri alıyor

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 16:51
sefa kardeş jeff i ölümüne savunuyo ama artık anla kardeş buadam bize çok zarar vericek bizim kalecimiz mondragon gibi cordoba gibi olmalı bunlar ancak vasat takım kalecisi olabilir bence bejeke nin kalecisi runje den dahi kötü jeff

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:52
ya tamam da konya maçı şuta bak bir daha etrafta 1 k
işi varmı bomboş şut yememesi lkazım kaleci dokunduğu şutu kurtarcak ama defans ne işte defasn kalecinin işini hafifletmeye çalışır bizimkiler daha beter zorlaştırıyor
osasuna maçında taçtan gol yedik orda ferhat yerlerde süründü sonra diğerleri topa poposunu döndü yalan mı

umraniye34
23.09.2006, 16:53
bu adamı öven insan nasıl oluyo anlamak mümkun degil

jefferson61sefa
23.09.2006, 16:54
sefa kardeş jeff i ölümüne savunuyo ama artık anla kardeş buadam bize çok zarar vericek bizim kalecimiz mondragon gibi cordoba gibi olmalı bunlar ancak vasat takım kalecisi olabilir bence bejeke nin kalecisi runje den dahi kötü jeff

ii arkadaş savunmuyom bu adamı ilerde çok vururuz kafaya neyse bugun insallah ii oynar ama bu moralle sanmıyom ii oynuyacağını ben olsam ziya hocanın yerinde tolgayı koyardım bundan sonra 10 da yese 15 tanede yese tolgayı oynatırdım çünkü bu moraldeki jeffersondan daha iidir tolga adama o kadar üstüne gittiler ki idmanlarda bile bir köşede tek başına çalışıodu marcelinho biraz gidiyodu yanına

jefferson61sefa
23.09.2006, 17:00
bu adamı öven insan nasıl oluyo anlamak mümkun degil

sen nasıl insansan bende öle insanım kardeş görüş ve yorum farkı

umraniye34
23.09.2006, 17:04
ben sana insan degilsin demedim yanlış anlama sadece bu adamı övecek insan nasıl oluyo anlayamıyorum demek istedim övulecek hiç bi tarafı yok adamın,,, gerçi sen devam et istedigin kadar ben inanıyorumki başkan ve yöneticiler onu ilk fırsatta göndercek

Erbay
23.09.2006, 17:23
Başkan'ın sezon başında tecrübeli kaleci istediği söyleniyordu.Ama bu sözler gerçek mi o belli değil.

no NAME
23.09.2006, 17:43
jefferson61sefa kardeş, osasuna maçındaki, özellikle 2. golü, çizgide başladığı andan itibaren, izleyen İYİ BİR GÖZ;aslında kimlerin eleştirilmesi gerektiğini çooooooook iyibilir.
selam ve hürmetle

HapSi
23.09.2006, 22:51
tü tü tü masallah nazar degmesin her mac böyle oyna baska bise istemem

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 22:52
yediği golde hatası vardı ama güsel kurtarışlar yaptı abi istikrar lazım genede bu maç için kutlarım bi pozisyonda hakan eliyle ona vurdu ama hakem görmedi nese gene iidi

coolank
23.09.2006, 23:11
gene çuvalladı kaleci .. öle bir gol yeme şekli yok ayıp ya kapadıgı köşeden yedi .... allahtan kafasına gözüne çarptı 2 3 top da kurtardı ... sen dayan böle oyna nasıl olsa devre arası go home ...:D

korsan61
23.09.2006, 23:12
bugün güzel kurtarışar yaptı ama ben halen güvenemiyorum kendisine

Özge
23.09.2006, 23:14
çok iyi kurtarışlar yaptı özellikle ümitin pozisyonunu çok iyi çıkardı

Nytre
23.09.2006, 23:15
80,dakikada cinconun atağında kader anı dedim bu atak kendi kendime ki öyle de oldu.. jefin kurtarışı biraz tesadüftü ama durduğu yer ve oraya atılması çok iyiydi.. bugun bir kurtarış daha yaptı ikinci yarı da ..

Lokman
23.09.2006, 23:16
jeff iyi bir kaleci değil birkere çok top sektiriyor, ümitin pozisyonuda üstüne geldi o çıkışla o top yana gise demarke pozisyonda kalırdı yani şansına kısmetine atladı. Ben maç başlarken hep tedirgin oluyorum uzaktan şut alışkanlığı olan bir takım bu kaleciyle bizi bozguna uğratır.

Acilen PLETİKOSA

kaplan6161
23.09.2006, 23:41
Şeytanın bacağını kırdı. Bugünkü maçta iyi kurtarışlar yaptı.

bordox
23.09.2006, 23:42
Bugün iyiydi yine klasik bir gol yedi ama iyiydi iyi.

h@msi61
23.09.2006, 23:43
uşak çok güzel maç çıkardı helal olsun...

zanoylu
23.09.2006, 23:45
Yediği gol kesinlikle defansın adam kaçırması sonucu hemde bir değil iki adam kaçana kadar neredesiniz eyyyy

frango
23.09.2006, 23:48
evet belkı ıyıydı ama havadan gelen topları neden tutmazda ıllakı yumruklamaya çalısır anlamadım arkadas çık tut su topları

Özkan Erdem
23.09.2006, 23:57
Bugün gol dışında iyiydi Jef, ki golde ondan çok defansta suç var.

Terzioğlu
24.09.2006, 00:02
bugün güzel oynadi gercekten goldede hatasi yoktu ... kesinlikle savunmanin hatasi

AKSOY_61
24.09.2006, 00:09
evet bugün güzel oynadı ama artık biraz istikrarlı olsun
bi maçta iyi bi maçta çok kötü oynamakla olmuyo

k@ndemir
24.09.2006, 01:11
bugün güzel oynadi gercekten goldede hatasi yoktu ... kesinlikle savunmanin hatasi

yediği golde hatası yoq muydu?yoqsa bana mı öle geliyor!

NOT.savunmanın hatasını göz ardı etmiyorum

Canİlker
24.09.2006, 01:15
ümit karanın pozisyonundaki kurtarışı mükemmldi resmen donup kaldım

Harun
24.09.2006, 10:48
Yediği gode defansın suçu büyük.Ama bir karış yerdende bu kadar basit gol yenmez.O pozisyonda zaten topun başka yöne gitmesi imkansız.Kale arkası görüntülerinden baktığımda elini veya ayağını 40 cm sağa uzatsa o top gol olmazdı.Diğer maçlara göre biraz iyiydi.Çok güvenmesi vermesi gerekir üzerindeki baskıyı attırmak için.

diskus
24.09.2006, 11:25
dün fena degildi. ilk golü mondragon gibi biri cikarirdi ama jeff den bu kadar kurtaris beklenemez.belli olmaz tam ilk yari sonu gönderecegiz derken bi de bizim jeff cok iyi maclar cikarmaya baslamasin.

Mert67
24.09.2006, 17:06
dün çok iyi toplar çıkardı.

yağız61
25.09.2006, 13:00
arkadaşlar iyi olması bizi elbette sevindirir ama yediği gol genehatalıydı. bu adam bizim galecimiz değil.yoksa çok canımız yanar.hani bir maç olsa tamam ama bu adam geçen yıldan bu yana en az 15 maçta hatalı gol yedi. keşke ümitin çektiği şutları kurtardığı gibi olsa ama işin aslı öyle değil. her an hata yapacakmış gibi oynuyor ve güven vermiyor.

firidin61
25.09.2006, 13:20
ya yedigi golde hata bulan arkadaslara sasıyorum 6 pasın içine geldi top..ve o topa ayhanmı vurucak(ayakla)yoksa hakanmı vurucak(kafayla)o bile belli degildi.sonuçta kale 7 metre jeffersonun kapladıgı alan 2metre o top ordan her yere giderdi kendine göre bir yer seçti zaten sert gelen ortaya inanılmaz sert vurdular saliseler içinde o topun ordan çıkarılması mucize ancak iyi bir yer tutuşla kurtarılabilirdi tıpkı ümit karanın sutunda iyi yerde olması gibi!!!sanıyomusunuz ki bilinçli atladı ümitin topuna kalenin bi tarafının açısını kapatması gerekiyordu ve dogru tarafı seçti yani ekstra bir iş yaptı)

jeffersondan tek beklentim artık osasuna maçında iyi bir iş çıkarmasını ondan sonra 17. haftaya kadar kötü olsada olur(tabi inş iyi olur)

aferin jeff ..........

Hekimoğlu
25.09.2006, 14:31
yediği golde çıkıp almalıydı topu ama iyi maç çıkardı.yinede yetersiz bence.

Erbay
25.09.2006, 14:42
Son maç gerçekten iyiydi.Ümit Karan şutlarını çok iyi çıkardı.Aferin Jefferson böyle devam et.

jefferson61sefa
25.09.2006, 17:20
gene çuvalladı kaleci .. öle bir gol yeme şekli yok ayıp ya kapadıgı köşeden yedi .... allahtan kafasına gözüne çarptı 2 3 top da kurtardı ... sen dayan böle oyna nasıl olsa devre arası go home ...:D

evt evt o kurtarışları yapptı dimi mondragon ondan zaten yenildik beyler bu kaleci çuval 1-0 yenik başlıoz büyük maçlarda adam kendini gösterdi işte
bjk gs maçlarında jeff sayesinde gökdeniz ersen jeff sayesinde aldık
adam 5 maçta 5 gol yedi böle gitsin vaya bak görün siz kesin kalede kalcak ziya doğan kalsın dicek yediği golde musannın ve jeff in hatası büyüktü ama ümit karanın şutunu herkes kurtaramaz ardanın frikiğini süper tokatladı gayet iidi bundan bişey olmaz diyenler 1-2 gün önce benle dalga geçiyordu

jefferson61sefa
25.09.2006, 17:22
jeff iyi bir kaleci değil birkere çok top sektiriyor, ümitin pozisyonuda üstüne geldi o çıkışla o top yana gise demarke pozisyonda kalırdı yani şansına kısmetine atladı. Ben maç başlarken hep tedirgin oluyorum uzaktan şut alışkanlığı olan bir takım bu kaleciyle bizi bozguna uğratır.

Acilen PLETİKOSA

kardeşim sen pletikosayı tanımıyosun yoksa kaleci istersin bişey demem ama pletiikosayı istemezsin çünkü pletikosa tam bir çuval kaleciyle uzaktan yakından alakası yok herifi kobuyolardı shaktardan çok köü top sekiren o asıl

jefferson61sefa
25.09.2006, 17:24
evet belkı ıyıydı ama havadan gelen topları neden tutmazda ıllakı yumruklamaya çalısır anlamadım arkadas çık tut su topları

o toplardaönünde 191 lik hakan var çıkıp utarda elinden kaçırırsa die çok sert yumrukklar yaptı
o yumruklardan hepsi ceza sahasının 4-5 metre dışına çıktı ama golde hatası vardı doorukapattığı köşeden abi ben bu adama güveniyorum siz ne derseniz deyin taraftar kurtarışlardan sonra jefferson jefferson die bağırıyodu