PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim İstifa Etmeli mi ?

Yunus Emre AYAZ
23.08.2009, 23:26
ben bu sorunun cevabını tüm bmn'den almak istiyorum.

anket nasıl eklenir tam bir bilgim yok ama kapatılıcak bi konuda deil bu aksine irdelenmesi gereken bi konu başarısızlıkta yönetime biçilen payın görünmesi açısından.

sağlıklı yorumlar ankete göre şekillenebilir.

Alihan Ertürk
23.08.2009, 23:28
İstifa edince başarı gelecekse sonuna kadar Eveeett .. !!

OnOuR
23.08.2009, 23:29
Çözüm mü bu sence !!

Yunus Emre AYAZ
23.08.2009, 23:30
bence kongrede değişmesi lazımdı yönetimin geç bile kalındı.

erkankoc
23.08.2009, 23:31
bence hemen etmeli..

AYYILDIZ
23.08.2009, 23:31
Sadri Şener bu takımı ayağa kaldırmadan gitmek yok.

35deniz
23.08.2009, 23:32
yonetım devam sonuna kadar

Adem Erdoğan
akbaba misali he?

bu kadar basit değil, yönetimi bende en ağır şekilde eleştirenlerdenim, istifa çözüm değil...

Gökhan Döner
Bu takımın yönetimle ne alakası var ki
Hoca ve futbolcular sen top oynayamadıktan sonra Sadri başkanmı sahaya girsin
iikitane transfer yapılacak evet ama onuda niye yapmıyolar anlamış değilim.
İnşallah iyi bir santrafor alınır artık bu maçtan sonra herşey ortada

Tekke
23.08.2009, 23:33
ASLA, yönetim niye istifa etsin ki? Geçen yıl son anda 3. olmuş takıma takviye yapılmadı mı? Geçen yıl 3. olmuş kadrodan adam mı satıldı? Başka şey var, RUH yokolmuş...

Yunus Emre AYAZ
Sadri Şener bu takımı ayağa kaldırmadan gitmek yok.

sadri şener bu takımı ayağa kaldırıcak öylemi ?

peki...

mete61bordomavi
Aslında çok erken ama, bence de etmeli, çünkü ne kadar iyi niyetli olsa bile, bence bu yönetim artık bu işlerin altından kalkamaz.
Yanlışlar ta en başından yapıldı.
Şenol Güneş, Fatih hatta Gökdeniz alınacaktı bu takıma.

antagonist
Anketi ekledim.

"Hayır" diyorum. İstifa etmek yerine transfer yapmak daha mantıklı olur...

Laz_61
23.08.2009, 23:34
yaptigi borclari temizlesin sonrada yerin dibine kadar yollari var bu kadar olmaz ya...

Abdullah Altıntaş
Aralıkta kongremizi yapar,sonrada 25 yıllık istikrara devam ederiz.Birkerede başımıza gelenler, şu takımı adam gibi yönetse bıktık usandık artık

ayazoğlu61
yarın sabah hemen...

Hotaman
23.08.2009, 23:35
akbaba misali he?

bu kadar basit değil, yönetimi bende en ağır şekilde eleştirenlerdenim, istifa çözüm değil...

Budur yani.
İstifa edince ne olacak, takım ayğa kalkıp şampiyonluğa mı gidecek?
İstifa edince gelen adam "enkaz" muhabbeti yapacak, giden de o takım iyiydi şans tanınsaydı diyecek...
Aynı kısır döngü...
Bıkmadınız mı?!

Sami Kuk
23.08.2009, 23:35
sorun bence hocada bıze yerlı hoca lazım ateslı futblculara tavız vermeyecek hoca..

YILMAZ VURAL gelsın yemınle kendımıze gelırız

Semih Aydın
23.08.2009, 23:36
Anketi ekledim.

Katılıyorum, bence de doğru cevap ''Hayır''.

My
Hayır etmemeli. Yıllardır istifa ediyorlar. Gelenler yine eski hataları tekrar ediyor. İstifa çözüm değil. Geç kalındı orası muhakkak. Fakat istifa edip kriz ortamını kaosa sürüklemek yine Trabzonspor'a kaybettirir.

İşin aksi bu başlığı taa Ersun Yanal istifasından beri de bekliyordum. Çünkü bu yıllar yılı hep aynı senaryo. Zincir hiç bozulmadı. Vallahi bıktım billahi bıktım. Geç kaldık maalesef, evet ama istifa değil transfer diyorum ben.

Burçak
etmemeli.
Nuri Albayrak gibi birinin gelmemesi gerek artık bu kulübe.
yapması gereken tek şey bir an önce başını ellerinin arasına alıp nerede hata yapıyoruz diye düşünüp acilen çözüm bulmaları ..

DKaraduman
23.08.2009, 23:37
Bence de hayır.

Yunus Emre AYAZ
Budur yani.
İstifa edince ne olacak, takım ayğa kalkıp şampiyonluğa mı gidecek?
İstifa edince gelen adam "enkaz" muhabbeti yapacak, giden de o takım iyiydi şans tanınsaydı diyecek...
Aynı kısır döngü...
Bıkmadınız mı?!

krizleri yönetebilecek yönetimlerde vardır.

her zaman aynı şey olcak diye bi kural yok sadri başkan yapamadıklarını kabul etmeli ve istifa etmelidir.

Adem Erdoğan
Yunus birşey farkettim hep kriz anlarında ortaya çıkıyorsun, bırak bu işleri...

Cagdas Topal
23.08.2009, 23:38
Evet istifa etmeli

Emirhan Makul

Akbaba misali geçiyor ömrüm !

ertek_ts61
eleştiri tamam güzel de hemen istifa başlığı açılmış....

bu başlığı açan arkadaşımız kendi oluşturacağı isimlerle kongrede aday olsun.....

erolizmts
İstifaya gerek yok. En azından yanlışlarını gördüler. Bu yılı kaybettik ama Sadri Şener'den daha iyisinin geleceğini sanmıyorum.

Mehmet Zeki
23.08.2009, 23:39
Transfer yapilirsa hayir. Ama yapilmassa...

innocence
Sn. Şener olağan üstü kongre kararı aldığında , kendi yönetimini belirleyip yola devam etmeliydi. Maalesef bunu yapamadı. Başkan Sadri Şener ama kulübü yöneten Sn. Şener değil.

Yunus Emre AYAZ

iyi günde de konuştum ben ya sen burda değildin yada harikalar diyarındaydın.

badaloğlu ahmet abi ve hodlu ümit abiye sorabilirsin benim ne düşündüğümü uzun sohbetler sonucunda onlara aktardım o zaman herşey güllük gülistanlıktı ama siz hep başkanı büyük gördünüz kulüpten ama gerçekleri göremediniz yazık.

mete61bordomavi
Gs geçen sene çömüştü, ama Adnan Polat öyle kaliteli yıldızlar aldı ki, keita gibi, kewell gibi, elano gibi, gökhan zan gibi..

Yönetim ise bence işi okuyamıyor.
Futbolcuların yetenekli fakat çok tecrübesizler.
Tecrübeli yıldızlar alınmalıydı her bölgeye.
Ortasaha da yıldız oyuncu yok!
Forvet zaten hiç yok!
Defansta yıldız oyuncu yok!
Açıklar ve bekler Allah'lık zaten!

Ve DEDİLER Kİ, UEFA'DA YARI FİNAL OYNARIZ! (Sadri Şener)

Beyler bunları göremeyip de, büyük hedef koyan yönetim MAALESEF İŞİ BİLMİYOR! (Ne kadar iyi niyetli olsa bile)

Bence istifa tam bir çözüm mü bilmiyorum ama şu an için şart!

Yunus Emre AYAZ
23.08.2009, 23:40
Akbaba misali geçiyor ömrüm !

başkan babamızın oğlu değildir siz hala trabzonsporun tek şansı sanıyorsunuz başkanı ama ne adamlar var trabzonda başkan olabilecek kapasitede.

Hotaman
23.08.2009, 23:41
krizleri yönetebilecek yönetimlerde vardır.

her zaman aynı şey olcak diye bi kural yok sadri başkan yapamadıklarını kabul etmeli ve istifa etmelidir.
Bana alternatif söyle ?
Olduğunu bende biliyorum, ama hiç görmedim!

adem73
23.08.2009, 23:41
derhal istifa ayrıyetten bütün futbolcular satılığa çıkartılmalıdır.engin barış göksu kalıp altyapıdan 10 futbolcu profesyonel yapılıp sahaya sürülmelidir.

Canİlker
23.08.2009, 23:42
zamanında gökhanünalları, alanzinhoları alırken sadri baba diye inliyordu ortalık. şimdi ne olduda yerin dibine sokuyorsunuz. yönetim bu sene hatalar yapmıştır evet. ama mevcut isimler arasında sadri şener kadar ts'ye vizyon katabilecek, yada yeri geldimi gözünü karartıp parayı basacak başka biri yok. o nedenle cevabım hayır.

Yunus Emre AYAZ
Bana alternatif söyle ?

isimlerin önemi yok yönetimler 1-2-3 kişilik değildir ( şimdiki yönetim gibi) yönetim bir toplulukdur ve aklı selin düşünüldüğünde doğru karar verilir.

Selçuk Demircioğlu
Anketi ekledim.

peki transfer yapmazlarsa istifa etmeli mi:cool:

ccd6167
23.08.2009, 23:43
arkadaslar sıze soruyorum su anda yonetım de futbol anladıgına daır bı yonetıcın bılgısı olduguna ınanıyor musunuz?
ıstıfa da cozum degıl ama artık arkadaslar trabzonspor bıtmıstır..120 trılyon borc vRKEN bu takım basarı saglaymaz..trabzonsporun ılk 10 senesı bıtmıstır...
ozer caglar tekke gıbı su takımda banko ılk 11 oynayacak adamalrı almayıp yerlerıne cale alanzınho colman gıbı ruhsuz adamlar alan yonetım derhal gıtsın..
bakın ben basarı ıstemıyorum.ben sampıyon olsun dıye trabzonsporu da sewmıyorum..
sadece mucadelecı trabzonlu topcular ıstıyorum..takımda bı tane yok

Emirhan Makul
başkan babamızın oğlu değildir siz hala trabzonsporun tek şansı sanıyorsunuz başkanı ama ne adamlar var trabzonda başkan olabilecek kapasitede.

O Adamlar yüzünden harcanıyor bu adam

Sadri Şener ; Görevde zaten 1,2 sene duracağım sonra bırakacağım Burda başkanöık yapmanın zor olduğunu biliyorum.

İşin iç yüzünü bilmeden sallayalım adama salla ohh bol keseden sallayalım tek suçlu bu adam.

Cagdas Topal
Defolup gitsinler , bugüne kadar bu takım için yaptıklarım haram olsun .

Hasan61
23.08.2009, 23:44
iç değişikliğe gitmelidir
ama bu yakın süre önce yapıldığı için çok fazla seçenek yok
aslında var ama içeridekiler buna engel oluyor

Emre EFENDİOGLU
Ne istifası ya, bir Fatih Tekke bu takımı nasıl düzeltirde bakmayın başkanın inadı tuttu.

Fatih ZENGİN
Ne yani ne demek etmeyecek babasının ciftliği gibi at kosturamaz burada... takımın 2 senedir barizz net herkesin gördüğü yerlerde eksikleri varr... ve o yerlerın en azından bırısıne hıc elımıze gecmeyecek bır fırsat gectı. Fatıh Tekke klasında tam aranan özellıkler de ve kalıtesıne nazaran uygun fıyatı ıle ve takımda alacagı para da takımda en cok para alan ve en gereksız adam olan adamnkı kadarken ınat ettıler almadılar... ne yapıcaz yanı göz mu yumucaz... taraftar baskısı ıle iş yapmıyorlar.. taraftar hıc bır zaman takımın kötuye gıtmesını ıstemez takımın faydasına olmayan bıseyı söylemez hep ıyısı ıster.. gene ıyııyı ıstedık karsı cıktılar ısrarla ınatcı cocuk gıbı.. bız ıyıyı ısterken onların kötude ısrar etmelerı hos bırsey mı... tamam bu kadar borcla bırakıp kacmalarıda ıyı deıl..şu ıstıkrar naraları adına da ıyı deıl ama ben bundan sonra da pek faydalı olacaklarını zannetmıyorum... taraftar cok dolu bu taraftar maclara geldıgınde hep zarar hep zarar.. bu kadar dolu taraftarın önunde top oynamak kolay mı?? ben lıseydeken kız arkadasım benı turnuvada ızledıgınde bıle bazen sacma sapan oynayabılıyordum. ordakı topcu nası oynasın... bu taraftarın gazını yenı vaadlerle yenı baskan alabılır. haa belkı vaadler her zamankı gıbı havada kalır ama en azından bıraz topcular rahatlar

Erdem Koltuk
Evet Bucaspor veya Tarsus İdman Yurdunda 3-5 maç kötü sonuçtan sonra "YÖNETİM İSTİFA" diye bağıranlar olabilir.Ama burası Trabzonspor.3-5 kişi böyle huzur bozacak, istifa isteyecek,stadta bağıracak, küfredecek, buralarda başlık açıp anket yapacak sonra başkan istifa edecek.Eeeeeee?Var mı B Planınız?

adem73
bu takım şu haliyle ligdeki hiçbir takımı yenemez.acı ama gerçek sahadakiler ne yaptığını bilmeyen futbolcular sürüsü

Ahmet Kuru
Yeni bir kaos ortamı yaratmaya ne gerek?
Önceleri senede bir kongre yapardık şimdi 2 mi olması gerekiyor?
Ayrıca yeni gelecek yönetim saha içinde neyi değiştirecek....

Adem Erdoğan
ben bu sorunun cevabını tüm bmn'den almak istiyorum.

anket nasıl eklenir tam bir bilgim yok ama kapatılıcak bi konuda deil bu aksine irdelenmesi gereken bi konu başarısızlıkta yönetime biçilen payın görünmesi açısından.

sağlıklı yorumlar ankete göre şekillenebilir.

Açmışsın başlığı içinde hiçbir somut öneri yok, yapıcılık yok yıkıcılık var...

ccd6167
23.08.2009, 23:45
Bana alternatif söyle ?
rahat ol trabzonspor sahıpsız degıldrı..mehmet alı yılmazlar ozkan sumerler atay aktuglar ıbrahım ethemler daha nıcelerı var..
bu takım sahıpsız degıl unutmayalım

trabzonsporfan
23.08.2009, 23:47
Beni kandıran yönetime hiç bir saygım olmaz.Yerine gelecek kişilerin şuan ki yönetimden daha iyi olmayacağını bilmeme rağmen istifa etmeli

Uğurtan
Sabırın da bir sonu var..

Geçen sezon tüm olumlu hamlelerini alkışlarken biz birşey yapmadık demeyenler.

Bu sene hatalar silsilesine kulak tıkayıp hatta taraftar azarlayanlara tek söz var;

Geçen sene hocaya attığınız haksız yük bu sene sadece ama sadece sizin sırtınızda..

Ve artık gerekeni yapma zamanı..

Yunus Emre AYAZ
Açmışsın başlığı içinde hiçbir somut öneri yok, yapıcılık yok yıkıcılık var...

somut öneri başlıkta saklı zaten.

başkanın gidişi yeni ve daha güçlü her kesimi kapsayacak bi yönetimin (kriz yönetebilecek bir yönetim) ve güzel günler.

ozcan_asanoglu
Trabzonspor son 5 yılın en rezil topunu oynamaya başlamıştır, bunda tek suçlu yönetimdir ama istifa için daha erken.

kalan 10 günde bir operasyon yapıp adam gibi bir ortasaha, forvet ve sağbek almazlarsa zaten duramazlar...

Uğur GEMİCİOĞLU
Helal olsun.3. haftadan itibaren başladınız istifa demeye.Kim gelecek?Kafanızda birisi var mı ?Size dünyanın en iyi başkanı en iyi teknik direktörü gelse en iyi oyuncuları gelse yine istifa dersiniz.Çünkü alışmışsınız muhalefet yapmaya.Bir kere ruh siz de yok.Azcık inanın.Tamam bizi geçtim geçmişimiz mazimiz var.E Bursa Eskişehir taraftarı napıyor.Göztepe Karşıyaka taraftarı napıyor senelerdir 2. ligdeler.

Hasan ZAİMOĞLU
saçmalamayın arkadaşlar ya ...

DKaraduman
23.08.2009, 23:48
somut öneri başlıkta saklı zaten.

başkanın gidişi yeni ve daha güçlü her kesimi kapsayacak bi yönetimin (kriz yönetebilecek bir yönetim) ve güzel günler.

tabi bu güne kadar hep öyle oldu ya zaten.

fındıkoğlu
kesinlikle hayır....
Bizim kadar bindiği dalı kesen başka bir millet yoktur heralde....

erolizmts
Ayrıca mağlubiyetten hemen sonra böyle bir anket son derece saçma bir düşünce.

Yunus Emre AYAZ
O Adamlar yüzünden harcanıyor bu adam

Sadri Şener ; Görevde zaten 1,2 sene duracağım sonra bırakacağım Burda başkanöık yapmanın zor olduğunu biliyorum.

İşin iç yüzünü bilmeden sallayalım adama salla ohh bol keseden sallayalım tek suçlu bu adam.

bırak allah aşkına başkanın objektif biri olduğunu nerden biliyorsun bu değilmiydi hacıosmanoğlu 42 yaşında daha başkan olmasına 7-8 yıl var diyen ama kendisi ilk başkan olduğunda 42 yaşındaydı eee ? hane nerde dürüst düzgün objektiflik geçin bu işleri geçin.

Ilelioglu
Ya bu kötü gidisata dur desinler, gerekli bölgelere Transferleri yapsinlar yada istifa etsinler...:(

Serhat34_61
23.08.2009, 23:49
yönetim istifa ederse daha büyük kaos yasanır o yüzden yönetim istifa etmemeli acil önlem almalılar ha bide forvet almalılar...

SüRMeNe_6161
23.08.2009, 23:49
rahat ol trabzonspor sahıpsız degıldrı..mehmet alı yılmazlar ozkan sumerler atay aktuglar ıbrahım ethemler daha nıcelerı var..
bu takım sahıpsız degıl unutmayalımMehmet Ali Yılmaz Ne Yaptiki Bu takıma..

H.Tolga YİĞİT
23.08.2009, 23:50
Yönetimin iki senedir uyguladığı yapılanma tam anlamıyla fos çıkmıştır...
Geçen seneden beri beraber oynuyan futbolcular arasında ne bir uyum var nede arkadaşlık...
Forumdaki arkadaşların yarısının beğenmediği, istemediği yattara bu takımda aldığı paranın hakkını veren tek oyuncudur... Sabırlı olmak istiyorum ama diyarbakır-touluse ve manisa maçları ve sıfır puan....
Yönetim fatih tekkeyi transfer etmeyerek kendi sonunu hazırlamıştır... Eğer fatih tekke olsaydı bu üç maçıda kazanırdık....
Sonuç olarak yönetim istifa etmeli...
Sadri başkana hizmetlerinden dolayı teşekkürler... Artık bırak sadri başkan....

Salih Yazıcı
23.08.2009, 23:50
acilen tekke alınmalı takımın lidere ihtiyacı var

Fatih ZENGİN
23.08.2009, 23:51
Mehmet Ali Yılmaz Ne Yaptiki Bu takıma..
hiç bişey yapmadıysada onun zamanında her spor programında bır adımız bıze ayrılan renklı sayfalar vardı.. bak gör 1-2 hafta sonra yarım sayfa sonra sıyah beyaz sayfalarda haber cıkmaya baslayacak...

mahmuter61
23.08.2009, 23:51
kesinlikle HAYIR!sadece akıllarını başlarına toplamalılar Trabzonsporu yönettiklerini ve şirketlerini yönetmediklerini anlamalılar.Adnan Polatı örnek alsınlar transferi adam gibi yapsınlar forvete ihtiyaç var bunu gözardı etmesinler ve umutu yok etsinler.

Ilelioglu
23.08.2009, 23:52
Su Yönetime bir bakin:

Hacisalihoglu: 5 tane Forvetimiz var:eek:

Hacisalihoglu: Aslinda bu sistemde Forvetlerimizin gol atamamasini pekde yadirgamiyoruz:eek:

Cafer KILIÇSOY
Hayır, etmemeli. Keza bu camia bir olağanüstü Genel kurulu daha kaldıramaz.

mete61bordomavi
Trabzonspor'u büyük yapan etmenlerin biri de başarısızlıkta dinrenmemesidir!
2 alternatif var,
Ya Sadri başkan ruhsuz birkaç topçuyu kelepir fiyata satıp, her bölgeye AVRUPA görmüş YILDIZ oyuncu transfer edecek!
Ya da yönetimiyle beraber aldığı topçuların bazılarını satıp, borcu az da olsa kapatıp istifa edecek!

Bugün istikrar sözkonusu değildir.
Trabzonspor, uçuruma yuvarlanıyor.
Dünya borç var!
Ama şu da var!
Yeni gelecek yönetim başarıyı garanti etmez.
BENİM FİKRİM:
Trabzonspor'u sevdiğini söyleyen bütün iş adamları ve herkes elini taşın altına sokarak TAKIMA MADDİ MANEVİ DESTEK VERMELİ!
Ama Hacısalihoğlu da yarın istifasını başkana vermelidir!
Bu onun taraftara diyet borcudur!

Hotaman
23.08.2009, 23:53
isimlerin önemi yok yönetimler 1-2-3 kişilik değildir ( şimdiki yönetim gibi) yönetim bir toplulukdur ve aklı selin düşünüldüğünde doğru karar verilir.

Bende sana alternatif soruyorum. Bu sorumun cevabı değil.

bu takım sahıpsız degıl unutmayalım

Evet, "Trabzonspor hocasız kalmaz" gibi değil mi?

Fatih ZENGİN
23.08.2009, 23:53
kesinlikle HAYIR!sadece akıllarını başlarına toplamalılar Trabzonsporu yönettiklerini ve şirketlerini yönetmediklerini anlamalılar.Adnan Polatı örnek alsınlar transferi adam gibi yapsınlar forvete ihtiyaç var bunu gözardı etmesinler ve umutu yok etsinler.
Güzel abicim aklı başında bir yönetici trabzonsporu umuta mahkun edermıydı..? akıl olsa toparlanır bunlarda yok bu seyden.... ınat daha agır basıyo ya da...

Özkan
23.08.2009, 23:54
Bu pisliği temizlemeden bir yere kaçmamalılar. Her gelen enkaz devraldı, nereye kadar sürecek bu durum?

vatandas61
23.08.2009, 23:54
ne istifasi ya, kuvvetli bir protesto gerekli, ama bu baskandan iyisini nerden bulacagiz? Bu sene transferlerde sinifta kaldik.
Illa birisi istifa edecekse hacisalihoglu etsin, onu seven birisni tanimiyorum ben. Bu adamin ne isi var bu kulüpde?

fincher
23.08.2009, 23:55
Samet Hoca geldiğinde ortalığı ayağa kaldırdınız.Forvet alınacak parayla yabancı hoca alındı.Şimdi ne istifası...Aynen devam,bu taraftara çok bile bu takım...

Ali Özcan
23.08.2009, 23:55
takım sabote ediliyor...

ben aşırı destekçi biriyimdir...

28 yaşındayım...

Hayatımda ilk defa 60. dakikadan sonra Trabzonspor un maçını kapatıp gesenin maçını izledim...

Bunu yapan Hacısalihoğlu, Alioğlu ve çanak tutan Sadri Şener dir...

Lütfen istifa...Broos u da alın gidin...

Fatih Tekke yi isteyen taraftara rağmen orada kalamazsınız...

İS-Tİ-FA...

Bülent AKBULUT61
23.08.2009, 23:56
transfer sezonu bitene kadar iyi oyuncular alacaklarsa istifaya gerek yok yok biz almıcaz elimizde 8 tane forvet var diyeceklerse durmalarına hiç gerek yok bir senemizde mahvoldu demektir.

Yunus Emre AYAZ
23.08.2009, 23:58
Bende sana alternatif soruyorum. Bu sorumun cevabı değil.

murat bozoğlu metin akbaşoğlu ibrahim hacıosmanoğlu ahmet ağaoğlu gibi isimlerin birinin başında olduğu ama diğerlerinde içinde olduğu bir yönetim mesela.

Medallion
24.08.2009, 00:01
Bu baslik acilidiysa yonetimin suyu isinmaya baslamis demektir. Hersey zaten boyle masumane bir baslik acmakla basliyor. Gerisi malum.

Lutfen bakiniz, inceleyiniz, arastiriniz, ders aliniz, dusununuz: SON 26 YIL. KISIR dongu yine donmeye basliyor.

Bana da ISTIKRAR, SABIR, DESTEK yazilari yazmak belki yeni bir Yonetim, belki de yeni bir teknik direktor basligina nasip olacak...

ugrpnk
Bir inat uğruna gelinen durum ortada.. Sadri Şener gerçekçiliğini kaybetti.. Söylediklerine kendisi de inanmıyor artık.. Eski yönetimler gibi oldu yönetim.. Hep laf hep laf.. Ama icraat yok.. Şu takımın eksikleri göz önündeyken hiçbir hamle yapılmadı..

Hotaman
Vay be, bunların hepsi bu kulüpten olağan üstü kongrelerle gitti. Hatta Murat Bozoğlu ve Hacıosmanoğlu kongreyi bile beklemeden gittiler.
Tamam kardeşim noktayı koyuyorum ben kendi adıma.
Sen adaylarını topla bu yönetimden daha iyi bir yönetim kur. Arkdandayım, iyi destek olurum vallaha billaha. Bolca da duamı alırsın. Sen yeter ki Trabzonspor'a 3 sene dayanbilecek bir yönetim bul!

Adulyan7
24.08.2009, 00:02
yönetim kendi kuyusunu ersun yanalı göndererek kazdı ardından samet aybaba hamlesiyle saçmalamaya başladı sonra gözgöre göre bu takıma forvet almadı sağbek almadı aldığı hoca ligi bilmiyo takım tel tel dökülüyo takımda lider yok disiplin yok lafının arkasında durmuyo bu yönetim hedef geçen yıl avrupa kupasıyken şampiyonluğa oynatan hocayı yollarsan başarızlıkta da kendin gitmeyi bileceksin..zaten senaryo yazılmış bu hoca gider ünal takımın başına gelir devre arasında da şenol güneş gelir..5 yıl önceye geri dönüş yaparız hatta 96ya herşeye silbaştan başlarız!!!!

Şenol Altunsoy
24.08.2009, 00:03
Kesinlikle istifa etmemeli ama yönetimden 2 kişi gitmeli anladınız siz onu

Emirhan Makul
Bu Başlık bu foruma yakışmıyor. Biz 2-3 Yenilgide istifayı konuşacak taraftar değiliz.

SüRMeNe_6161
murat bozoğlu metin akbaşoğlu ibrahim hacıosmanoğlu ahmet ağaoğlu gibi isimlerin birinin başında olduğu ama diğerlerinde içinde olduğu bir yönetim mesela.Bu Yönetim Hiç Degilse Sözünü Geçirecek Kapasıtede Haleda Stad Yapacak Sadri Sener Forvet alacak

Özkan
24.08.2009, 00:04
bu başlık bu foruma yakışmıyor. Biz 2-3 yenilgide istifayı konuşacak taraftar değiliz.ççç ççç ççç ççç ççç

Yalçın1461
24.08.2009, 00:04
Bize seyirci gibi başkan lazım değil , icraat yapacak başkan lazım.

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 00:05
Vay be, bunların hepsi bu kulüpten olağan üstü kongrelerle gitti. Hatta Murat Bozoğlu ve Hacıosmanoğlu kongreyi bile beklemeden gittiler.
Tamam kardeşim noktayı koyuyorum ben kendi adıma.
Sen adaylarını topla bu yönetimden daha iyi bir yönetim kur. Arkdandayım, iyi destek olurum vallaha billaha. Bolca da duamı alırsın. Sen yeter ki Trabzonspor'a 3 sene dayanbilecek bir yönetim bul!

ben bu trabzonspora a her kesimi kapsayacak yönetim istiyorum.

sizce önemsiz gibi görünüyor ama bence çok önemli bu yıllarca 1 kez doğu 1 kez batı trabzonspor hep böyle geçirdi yılları bi trabzonsporun doğusundaki kesimin yönetimleri diğer tarafta batısındaki trabzonsporda mikro milliyetçilik bitmedikten sonra bu takımdan cacık olmaz işin özü bu !

ilyskm
24.08.2009, 00:05
Ne oldi Sadri Umut dururken ISAAC' i verirsen adam döner dolaşır sana bir çakar feleğini şaşırırsin. Umut ile devam et sen gol olacak pozisyona gidip dokunuyor ofsayt gerekçesi ile sayılmıyor. Allah seni bildiği gibi yapsın umut...

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 00:06
Bu Başlık bu foruma yakışmıyor. Biz 2-3 Yenilgide istifayı konuşacak taraftar değiliz.

girme o zaman sen bu başlığa harikalar diyarında gezmeye devam et sen polyannacılığa devam.

Adem Erdoğan
qfedADFAsdASCAsdaSDAfdADFasfdASDasdasdaSFCAcvZXCqS WDQD

mete61bordomavi
Beyler Trabzonspor'da futbolculuk kariyerinde bir kere başarı tatmış futbolcu var mı?
Hepsi ikinci sınıf topçular!
Yönetim maalesef işin altından kalkamadı, bu saatten sonra da kalkmasını beklemeyin.
Bence Trabzonspor büyük başarılar istiyorsa, büyük bir yönetimi olmalı, büyük transferler yapmalı!
Daha da önemlisi, kombine gelirleri için can atmamalı!
Bir yönetim sadece kombine gelirlerine bel bağlamışsa o yönetim bitmiştir.

Erdinç Dilek
24.08.2009, 00:07
anket bu olmamalı kapatın bu anketi kulüp kapatılmalı mı diye bir anket yapın başımız rahat olur her hafta sonu

Emirhan Makul
girme o zaman sen bu başlığa harikalar diyarında gezmeye devam et sen polyannacılığa devam.

1-) Ben istediğim başlığa girerim
2-) Aynı düşünceleri düşünüyoruz ama ben yıkılsın demiyorum sadece eleştiriyorum

Şenol Altunsoy

Valla haklısın Emirhan Kardeşim Ersun Hocanında 2-3 maçta istifasını istemedik en iyi yaptığımız iş istifa istemek değil di mi?

Adem Erdoğan
24.08.2009, 00:08
hes projeleri, trabzoncell, stadın iyileştirilmesi, kurumsallaşma alanındaki atılımlar gözünüze girsin...

Thedoors
Tabiiki hayır,sonuna kadar destek diyorum ben,ama tezcanlıyız ya:)olur böyle ikilemler,hak vermiyorum değil:).

Hasan ZAİMOĞLU
katılıyorum emirhan abiye.. kaş yapalım derken göz çıkartıp birde pilav yiyelim derken eldeki bulgurdan olacaz ozaman ne yapacaz ?? kına mı yakarız yoksa meşaleler mi ??

futbalski60
24.08.2009, 00:09
İstifalara alışığız ama elimize geçen ne ?

Kesinlikle hayır diyorum.

Yunus Emre AYAZ
1-) Ben istediğim başlığa girerim
2-) Aynı düşünceleri düşünüyoruz ama ben yıkılsın demiyorum sadece eleştiriyorum

bazen yara kangren olmadan kol kesilmelidir emirhan işin ucu kaçarsa hasta ölür!

Ilelioglu
anket bu olmamalı kapatın bu anketi kulüp kapatılmalı mı diye bir anket yapın başımız rahat olur her hafta sonu

Sirf Yönetim yada baska seyler yüzünden Kulübü kapatmaya kalkmayacagiz herhalde...:mad:

ccd6167
sadrı sener kardesım futboldan hıc anlamıyo ya..hemde hıc valla..

Yunus Emre AYAZ
24.08.2009, 00:10
hes projeleri, trabzoncell, stadın iyileştirilmesi, kurumsallaşma alanındaki atılımlar gözünüze girsin...

tamammmmmmmmmmmmm şampiyon trabzon ola ne iyi şeyler ettuk he zaten tff de bu başarımızı kayıt altına alıyor bizim.

Timur Mikhail
Değişimin hiçbir şekilde faydası olacağını sanmıyorum, tabi başarı bekliyoruz ve yenildikçe kahroluyoruz ve uzun uzun çok uzun zamandan beridir bekliyoruz ama futbol bu kaybediyorsun iyi oynasanda yada çok berbat oynasanda kaybediyorsun, bence beklenmeli.
Yönetimi şu konuda suçluyorum 2 tane forvetle bu takımdan ne bekleyebilirlerdi onu anlamadım bi türlü hep orta saha orta saha fakat görüyoruzki büyük bir çöküş var.
Bazı şeylerin oturması ve muhakkak iyi forvet alınması gerek bence defansada takviye gerek aslında bu takıma yeni bir ruh gerek...

Erdinç Dilek
diyarbakır yenilgisi toulouse yanilgisi manisa yenilgisi ve ilerleyen haftalarda ki tüm yenilgilerde onların gözüne girsin

Erdinç Dilek
24.08.2009, 00:11
la nuri albayrakta bile bu kadar umutsuzluğa düşmemiştim bu ne lan

poetricus
24.08.2009, 00:12
Kısır döngünün tekrarı.
İstifa kısır döngüsü ya da görevde kalıp aynı yanlışları ısrar devam ettirme kısır döngüsü.
Hangisini seçerseniz seçin, kaybeden Trabzonspor olacak.

Hotaman

Teressüf ederim.
Yaşasın Albayrak(!).
İroniden anlamayan alıntı yapmasın.:)

Hasan ZAİMOĞLU
Bize seyirci gibi başkan lazım değil , icraat yapacak başkan lazım.
yuhh !! körmüsün yoksa görmemezlikten mi geliyorsun !! gökhan ünalın transferini duyduğunda eminim ağzının suları akmıştı,stad iyileştirildiğinde off şu atmosfere bak dediğin muhakkak oldu , alanzinho gibi klas futbolcu transferinden sonra helal bee dediğinde olmuştur , hattıni bil reklamını gururla izlediğin düşüncesinide taşıyorum zihnimde , bunları nenem mezardan kalkıp yapmadı !!!!!!!!!! sinirle yorum yapmayalım lütfen!!!

ccd6167
ya abı bırak Allahını seversen..su takımı 120 trılyon borca sokuyorsan zaten bunları yapcaksın kardesım bu senın gorevındır zaten.kendınız kandırmayın yok takımın degerı 65 mılyon euroymus yok bılmem ne.
sen tscellden stattan kazancak 10 12 trılyon para onu verekcsın alanho dıye bı adama yok kardeım oyle bısı bırakın bu hes ıslerını falan

Kubilay ŞAHİN
Yaptıklarını Asla ve Asla Göz Ardı Edemem..

Bir İnat Uğruna Takımı 10 Sene Geriye Döndürmek İstemem..

Her Zaman Savunduğum Görüş.. "Gelen Gideni Aratır.."

Ali Özcan
24.08.2009, 00:13
SAHADAKİ SAMİMİYETSİZ GÖRÜNTÜ KAHREDİYOR, YENİLMEK DEĞİL...

bu gece istifa...broos la...

lütfen...

Selman
24.08.2009, 00:14
Şu ana kadar kullanan oylara da bakarsak taraftar ikiye bölünmüş diyebiliriz.

Yani bunu konuşmak için erken, zaten konuşamıyoruz da birbirimize sallamaya başlıyoruz.

Başlık forum yöneticilerinin ortak kararıyla kapanmıştır.